PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی OVERCLOCK : P35-DS3L , Q6600

hamedDJboy
11-02-2010, 14:15
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
من یه چند وقتی هست که سیستم خودم رو اورکلاک کردم
مشخصات دقیق سیستم من هم :

main : GIGA EP35-DS3L
CPU : INTEL Q6600 2.4
ram : 4X1GB bus 667 Geil 5-5-5-15
hard : Maxtor 320GB 16m bufer
VGA : ATI supphire 5850 1GB GDDR5
PSU : GREEN 685B
case : logic ___fan case : 1(8x8) + 1(25cm)
cooling : cooler master V8

مشخصات دقیق اورکلاک سیستم منهم بصورت زیز هست :

برای بزگ شدن عکس رو آن کلیک کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[img=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر عکس ها لود نشد :

CPU clock ratio : 9 X
cpu Frequency (mhz) : 9x334 = 3.00HGZ
memory frequency (mhz) : 835

متاسفانه سیستم بعضی مواقع خوب کار میکنه و بسیار عالی جواب میده ولی بعضی مواقع علل خصوص گیم (با حداکثر گرافیک و جزئیات ) سیستم OFF میشه و موقتی بلافاصله روشن میکنم بعد از 10 الی 15 ثانیه دوباره OFF میشه و من مجبور میشم که 10 تا 15 دقیقه منتظر بمونم که مشکل حل بشه و یا برم و سیستم رو به حالت نرکال برگردانم

حالا به نظر دوستان چکار باید بکنم ارتقا و یا ...

Ultra_Black
11-02-2010, 16:52
سلام
ولتاژ CPU رو چند هست؟
تو Full Load دمای CPU چند درجه میشه؟
شات از CPU-Z بزارید

hamedDJboy
11-02-2010, 19:11
دوست عزیز من این کارها رو نیز انجام دادم و جواب خوبی گرفتم
تا الان که خوب بود و مشکلی ندارم و امیدوارم که همینطوری بمونه و مشکلی پیدا نکنه
چون این سری اگه خاموش بشه دیگه می فروشمش و یه P55 با I7 860 و RAM 2x2GB Dominiator میخرم

اینهم عکس از CPU-Z ( البته هنگام اجرای بازی که از حداکثر فرکانس یعنی 3.0 استفاده شده )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamedDJboy
11-02-2010, 19:51
اینهم عکس از تغیراتی که انجام شد و یه چندتا عکس هم از CPU-Z برات گذاشتم ( البته هنگام اجرای بازی که از حداکثر فرکانس یعنی 3.0 استفاده شده )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vegas
11-02-2010, 21:20
عکس ها رو به صورت Link قرار بده .... !
سایزشون هم کمتر کن !

Ultra_Black
11-02-2010, 23:49
دوست من برای این فرکانس ولتاژ CPU خیلی پایین هست
کمی ولتاژ رو اضافه کنید حدود از 1.33 بصورت پله پله افزایش بدید تا ببینید تو چه ولتاژی استیبل میشه
من با ولتاژ 1.35 رو 2.9Ghz استیبلش کردم

hamedDJboy
14-02-2010, 11:56
دوستان عزیز بصورت لینگ گذاشتم :