PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سرویس دهنده های Adsl : اینترنت پر سرعت

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

ebinem173
01-04-2006, 13:04
سلام دوستان فکر میکنم جای یه همچین نظر سنجی تو سایت خالی بود
دوستانی که میخوان adsl بگیرن با خوندن این نظرسنجی شاید بتونن بهتر تصمیم بگیرن و مثل من اولش اشتباه نکنن
من خودم داتک رو انتخاب میکنم

ebinem173
02-04-2006, 15:36
لطفا دلیلش رو هم بنویسید

masoud908
02-04-2006, 19:13
شاتل با توجه به قیمت مناسبش امکانات خوبی رو داره

MaFia
02-04-2006, 19:18
داتك
نا محدود بودن كه تنها شركت و مهمترين ويژگي اون هست
نصب رايگان
قطعي كم
دزد نبودن كه شامل اين ها ميشه":
پول براي ميكرو ----- و يا مودم رو به قيمت خون پدر نفروختن

يه تاپيك هست كلي در اين مورد بحث شده و فكر مي كنم هر كسي اگه داتك پيش شماره اون رو ساپورت كنه اون رو انتخاب مي كنه

مي دونيد با وجود ويژگي هاي داتك و رقابت كم كل نظر سنجي جوابش مشخص هست : داتك در صورت ساپورت پيش شماره كاربر

ebinem173
02-04-2006, 20:12
سلام فکر میکنم این نظرسنجی راهنمای خوبی برای کسانی باشه که قصد گرفتن adsl داشته باشن چون شاید بعضی ها مثل 4 ماه پیش من dial up درست وحسابی نداشته باشن و نتونن کل مطالب رو بخونن
اینطوری شاید همه درست تر انتخاب کنن و در نتیجه شرکتهایی که قیمتهاشون بیخودی گرونه .....
موفق باشید

salimsang
07-04-2006, 13:16
به لحاظ قيمت داتك خيلي خوب است

sa3er
07-04-2006, 13:32
سلام،
ببینید بچه ها این اشتراکهای طلائی ADSL سپنتا (ویژه نوروز) كه يك ساله هست به نظر شما به صرفه نیست؟

ارسال و دریافت اطلاعات 256kb/s - 256kb/s
Pبدون هزینه نصب تجهیزات و آبونمان
Pبدون هزینه دستگاه مودم DSL
Pبدون محدودیت دانلود
Pبدون عوارض و مالیات
Pبیمه رایگان قطعات کامپیوتر٭
P100 ساعت کارت اینترنت Dial-up بعنوان عیدی٭
499,000 تومان

منبع:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اطلاعات بيشتر در:

ebinem173
07-04-2006, 18:47
سلام،
ببینید بچه ها این اشتراکهای طلائی ADSL سپنتا (ویژه نوروز) كه يك ساله هست به نظر شما به صرفه نیست؟

ارسال و دریافت اطلاعات 256kb/s - 256kb/s
Pبدون هزینه نصب تجهیزات و آبونمان
Pبدون هزینه دستگاه مودم DSL
Pبدون محدودیت دانلود
Pبدون عوارض و مالیات
Pبیمه رایگان قطعات کامپیوتر٭
P100 ساعت کارت اینترنت Dial-up بعنوان عیدی٭
499,000 تومان

منبع:

اطلاعات بيشتر در:
خوب ببین داتک همون 256-256 رو ماهیانه و نامحدود به اضافه آبونمان مخابرات داره میده 30000 تومان فقط فرقش با سپنتا اینه که مودم رو میفروشه 45000 تومان به نظر من باز هم داتک خیلی میصرفه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن نوشته 990004 تومان سالیانه که تقسیم بر 12 میشه ماهی82500 تومان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sa3er
07-04-2006, 19:55
ebinem173 جان
ظاهرا مرورگر شما در نمايش صفحه فوق مشكل داشته و عدد قيمت رو برعكس نشون داده. اون قيمتي كه شما ميگي تقريبا ميشه مبلغ سرويس 512k يك ساله شركت سپنتا :biggrin:

باور نداري اين تصوير رو ببين:

** سايت سپنتا فقط با اينترنت اكسپلورر به صورت كامل سازگار هست.

حالا من اومدم ضرب و تفريق كردم.... داتك با سرويس نه چندان جالبش باز هم قيمت 256k ساليانش از اين بيشتر ميشه. علاوه بر اين كه سايت سپنتا نوشته صد ساعت هم اينترنت رايگان هديه ميده. بيام همه اينها رو از نظر قيمتي و كيفيتي جمع بزنيم فكر مي كنم خيلي به صرفه هست. حالا تا نظر دوستان چي باشه. :)

ebinem173
07-04-2006, 20:50
ebinem173 جان
ظاهرا مرورگر شما در نمايش صفحه فوق مشكل داشته و عدد قيمت رو برعكس نشون داده. اون قيمتي كه شما ميگي تقريبا ميشه مبلغ سرويس 512k يك ساله شركت سپنتا :biggrin:

باور نداري اين تصوير رو ببين:

** سايت سپنتا فقط با اينترنت اكسپلورر به صورت كامل سازگار هست.

حالا من اومدم ضرب و تفريق كردم.... داتك با سرويس نه چندان جالبش باز هم قيمت 256k ساليانش از اين بيشتر ميشه. علاوه بر اين كه سايت سپنتا نوشته صد ساعت هم اينترنت رايگان هديه ميده. بيام همه اينها رو از نظر قيمتي و كيفيتي جمع بزنيم فكر مي كنم خيلي به صرفه هست. حالا تا نظر دوستان چي باشه. :)

فرمایش شما صحیح
مرورگر من opera9 test هست و خیلی ایراد داره این هم یکیش
ولی دوست من با این اوصاف 100 ساعت اینترنت مجانی به نظر شما ارزش داره که ما ماهی 29000 رو ول کنیم و ماهی 41500 رو بگیریم حتی اگه خدمات دهی سپنتا بهتر باشه؟
12500 تومان اختلاف ماهیانه؟
در ضمن قیمت رو حدودی گفتم گیر ندی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MaFia
07-04-2006, 22:36
داتك 256 رو مي ده 29
حالا 30 فرض كنيم
12 ماه = 360
اگه يك ساله اين شكرت گفته بايد كامل پول رو بدي
خب داتك 10 درصد تخفيف ميده
مبلغ داتك = 3,281,760 ريال رند بگيريم 329 تومن
يه مودم هم 40 تومن شما مي خريد ( يه قطعه سخت افزاري خريدي و نه اماني بعدا مي توني بفروشي و ..)
329+ 40 = 369

360-499= 130
130 اين وسط زيادي هست
130 خودش پول 4 ماه و نيم اكانت داتك هست
در هر صورت داتك اگه پوشش بده صرف با داتك هست

H3SAM
07-04-2006, 23:03
پارسآنلاین رو دوستانم استفاده کردن و ازش راضی بودن ولی در رابطه با بقیه سرویس دهنده ها اطلاعی کسب نکردم

sa3er
07-04-2006, 23:15
ebinem173
:biggrin:

MaFia جان
هزینه نصب تجهیزات و راه اندازی، آبونمان ماهی 4,200 تومانی مخابرات و عوارض و مالیات رو فراموش کردید. قيمت مودمهای ADSL سپنتا رو قيمت کردم 68,000 هست. ضمن اینکه سرویس داتک بدون بیمه قطعات کامپیوتر هست.

به هر حال بنده که اصرار ندارم و اين به حداقل من ثابت شده که هر چی قيمت ارزون تر باشه کيفيت سرويس و کالا پايين تر هست و من این رو به عينه خودم ديدم و تجربه کردم در چندين مورد مختلف. :rolleye:

به اميد روزی که اينترنت 2Mbs به قیمت بسیار ارزان یا رایگان در اختیار همه قرار بگیرد. :)

MaFia
07-04-2006, 23:24
ebinem173

MaFia جان
هزینه نصب تجهیزات و راه اندازی، آبونمان ماهی 4,200 تومانی مخابرات و عوارض و مالیات رو فراموش کردید. قيمت مودمهای ADSL سپنتا رو قيمت کردم 68,000 هست. ضمن اینکه سرویس داتک بدون بیمه قطعات کامپیوتر هست.

به هر حال بنده که اصرار ندارم و اين به حداقل من ثابت شده که هر چی قيمت ارزون تر باشه کيفيت سرويس و کالا پايين تر هست و من این رو به عينه خودم ديدم و تجربه کردم در چندين مورد مختلف. :rolleye:

به اميد روزی که اينترنت 2Mbs به قیمت بسیار ارزان یا رایگان در اختیار همه قرار بگیرد. :)
قيمت هايي كه من گفتم صابر جان همه با عوارض و .... بود
هزينه راه اندازي داتك نمي گيره
در مورد گارانتي هم كه خود شما استادي مي دوني همه اينها فقط حيله هاي تجاري هستن و تا عمل راه زيادي داره
در مورد پول كم سرويس كم تر هم شديدا باهات موافق هستم اما چون خودم شديدا تو همه انجمن ها دارم اين ADSL رو دنبال مي كنم دقيق و مو به مو قول مي دم اين موضوع براي داتك اينطور نيست و سرويسي كه شما از داتك مي گيري مثلا 256 نه 32 هست نه 30 كيلو و نه 38 از اول مي دوني 24 تا 25 كيلو مي گيري تو p2p ها هم همين سرعت رو داري
اگر سپنتا بالاتر از اين داد سرعت خب بايد خودت ببيني مي صرفه يا نه
قول هم مي دم سپنتا تا همين جا هم خيلي هنر كرده اين سرويس رو داده چون شركت هاي ديگه با وجود داتك راهي به جايي نمي برن
البته پارس آنلاين حسن خوي كه نسبت به داتك داره اين هست خيلي از مناطق و شهرستان ها رو با شاتل پوشش مي ده كه داتك از نظر پوشش دهي فعلا محدود هست
اگه روزي هم داتك به خاطر اين همه استقبال خدايي نكرده سرعت زير 24 داد به كاربران من هم و ديگران هم 100% شركت رو عوض مي كنيم
چ.ن براي مصرف كننده قيمت خوب نه به هر قيمتي بلكه قيمت خوب با سرعت قابل قبول هست و گرنه نام شركت مهم نيست

salimsang
08-04-2006, 21:48
بااينكه قيمت ها پايين آمده ولي هنوز هم خيلي بالا است و به نسبت خدمات زياد جالب نيست .من با اينكه داتك را از نظر قيمت ترجيح مي دهم ولي پارس آن لاين از نظر پشتيباني بهتر عمل مي كنه مخصوصا براي كساني كه زياد وارد نيستند.

Mohammad_Ahrari
09-04-2006, 05:34
دوستان تو شیراز میدونم شاتل نمایندگی داره

اما چه شرکتی بهتره؟

Mahdi Hero
10-04-2006, 15:45
Agha Hala Az Adsl Begzarim Kasi Midone Az Koja Mishe Modem Mahvarie Kharid Chon Midonid Ke Modem Adsl Baiad Pishe Modem Mahvarei Long Benadaze

kamyar1979
22-04-2006, 17:31
سلام
این موضوع به قدری مهم بود که برای اون من در سایت عضو شدم. دوستان شرکتی که من در اون کار میکنم حدود 6 ماه است که سرویس ADSL از نداداره وبسیار کیفیت علی داره به طوری که حتی در ساعات پیک کاری که کاربران زیادی در حال استفاده هستند ما به راحتی از نهایت پهنای باندمون و حتی بیشترش استفاده می کینم در واقع ما رو معمولا روی 136 می بندن.
از طرفی حدود 12 روز میشه که از داتک برای خونه سرویس 128 گرفتم متاسفانه بر خلاف تبلیغات و ظاهرسازی ها و عوام فریبی هایی که میشه و بر خلاف رای گیری این سایت از هیچ نظر قابل مقایسه با ندا نیست فقط ارزون تره اما اونها در واقع کلاهبرداری می کنند چون در خلوت ترین ساعتها پهنای باند من دقیقا در 100 بسته میشه و شکل صاف نمودار این رو ثابت می منه که عمدا این کار انجام میشه وقتی به طور آزمایشی منو روی 256 بستند به زحمت به 200 میرسیدم یعنی اینکه عددی که به ما میگن کاملا دروغه حالا اینش هیچ از لحاظ پشتیبانی بسیار بد و ضعیف عمل میکنند و اصلا مشتری رو آدم حساب نمی کنند حتی اگه خودش این کاره باشه همیشه می گن مشکل از خودتونه سرویس ما خوبه همه راضی هستند گرچه با یه نگاه به نظرات نوشته شده در سایت خودشون می فهمید این هم دروغه از کاربران داتک که ممکنه حرف منو قبول نکنند می پرسم آقای کاربر 128 آیا تا حالا دانلودت به 12k رسیده؟ آقای کاربر 256 تو باید تا حدود 32 دانلود کنی آیا از 25k بیشتر شده؟

ebinem173
22-04-2006, 19:16
بله دوست عزيز يه ضرب المثلي داريم كه ميگه هرچقدر پول بدي همون اندازه آش ميخوري[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما قيمت داتك رو با ندا مقايسه كنيد متوجه ميشيد كه اگر چه داتك كيفيتش از ندا پايينتره اما قيمتش بازهم مناسبتر از ندا و بقيه هست من با 128 پارس انلان حدود 13 داشتم و الان با همون قيمت 256 داتك رو گرفتم و سرعتم 23 هست درسته كه خيلي پايينه اما بازهم ميصرفه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/meeting.gif
تمام صحبتهاي شما رو در رابطه با كيفيت قبول دارم ولي دليل نميشه كه قيمت خيلي بالاتر باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/closed-topic.gif

MaFia
22-04-2006, 21:59
داتك سرعت هاش اينطور هست :
128 حدود 12 كيلو
256 حدود 25 كيلو
512 حدود 50 تا 52 كيلو
همه اينها تست شده
و من خودم 128 و 256 داشتم و دارم و ثابت من 25 كيلو دارم
در ضمن صحبت هاي ebinem173 رو صد در صد تاييد مي كنم
شما پولي كه به ندا مي دي رو بده 512 داتك رو بگير
الان شركت هاي ديگه پول 512 داتك رو مي گيرن ولي 256 مي دن
در ضمن وقتي شركت هاي ديگه 10 تومن پول نصب كه يه بچه هم مي تونه نصب كنه و 10 تومن هم بعضي ها بابت ميكرو ----- هزار تومني مي گيرن ديگه شارلاتان بودن اون شركت ها تاييد ميشه كه رييس شارلاتان ها هم پار آفلاين هست

sa3er
22-04-2006, 23:23
سلام،
جناب مافيا، انتقاد به جا، ولي فكر نمي كنم مناسب باشه براي نام بردن شركتهاي اينترنتي، از اين الفاظ نا مناسب استفاده شود.
بهر حال ارائه سرويس اينترنت پرسرعت براي شركتهاي خصوصي با اين همه سد و مانعي كه از طرف سازمانها و شركتهاي دولتي همچون مخابرات جلوشون هست تو يه كشوري مثله ايران واقعا كار شق القمري هست كه جاي تقدير بسيار داره. بديهيست شركتهايي كه در اين دستگاههاي دولتي فوق الذكر نفوذ بيشتري دارند به طبع..... خوب خودتون مي دونيد.

علاوه بر اين متا سفانه اطلاعات كاربران عمومي (از جمله خود بنده) در حد تخصصي نيست كه متوجه بشند علت اين نوسان قيمت در بعضي مواقع زياد در چيست. پشتيباني افتضاح شركتي همچون داتك و پكت لوز در حد اسف بار از جمله ضعف هاي حاد اين شركت هستند. تيم داتك تيم پيشتيباني و فني حرفه اي و تخصصي استخدام نكرده و بنابراين هزينه اين تيمي كه وجود نداره رو از شما دريافت نمي كنه. تجهيزات شركت داتك در مقايسه با شركتهاي مشابه بسيار قديمي تر و از نوع نامرغوبتر هستند. خيلي از مسائل ديگر بعضا تخصصي هم هستند كه اگر اينجا مطرح بشند تبديل به يك طومار خواهند شد. شركت داتك همون شركتي هست كه زماني با حركتي بسيار حقير اينترنت رو از روي cache server در اختيار كاربران قرار ميداد.

آقاي مافيا عزيز كه اينقدر علاقه مند اين شركت شدند كه امضاشون هم از اين شركت ياد كردند. :laughing:
اي شاله موفق باشند.

بدرود.

doctor_apachi2
22-05-2006, 10:19
سلام خدمت همه دوستان. من همه نظرات رو خوندم. بدون گوشه و كنايه نظر همه محترم هست. من ميخوام يه adsl بگيرم. اين تاپيك را كه خوندم راستش گيج شدم و به اين نتيجه رسيدم كه خوب يا بد را آدم تا خودش امتحان نكنه نميفهمه. حالا يه سوال دارم. ضمن اينكه من كوچكترين تخصصي در اين مورد ندارم اگه بخوام از يه شركتي بگيرم ميتونم يك ماهه بگيرم و اگه راضي نبودم عوضش كنم؟ بعد هم خواهش ميكنم يكي از دوستان از يكي از اين جبهه ها! :biggrin: لطف كنند وقتي من خط را گرفتم با من در تماس باشند و من رو راهنمايي كنند. ميدونم كسي وقت اضافه واسه من نداره ولي اگه لطف كنيد ممنون ميشم. در ضمن اگه حرفام آماتور بود لطفا بهم نخنديد :tongue:

ايميل من: akharerah@yahoo.com اگر كسي ميتونه به من كمك كنه يه شماره تماس به ايميل من بده من خودم تماس مي گيرم.

Wisdom
22-05-2006, 10:24
دوستان تا ديروز براي پيش شماره 3333 ADSL نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امروز چه طور ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mostafaeshghi
22-05-2006, 11:45
دوستان تا ديروز براي پيش شماره 3333 ADSL نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امروز چه طور ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز جان گریه نکن. ولی من در سایت داتک سرچ زدم دارای خدمات برای پیش شماره ی شما هم بود. به این صفحه سر بزن حتما نتیجه میگیری.

لینک صفحه برای پیش شماره ی 3333 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FX64 Dual Core
22-05-2006, 11:46
با سلام

جناب doctor_apachi2 شما هم براي شروع از يكي از همين شركت ها سرويس مورد نظر رو تهيه بفرماييد و در صورتي كه بعد پايان قرار داد از شركت و خدمات آن رضايت داشتيدو براي تمديد قرارداد اقدام كنيد.( پيشنهاد من به شما: قرارداد يك ماهه )

جناب Mahmoud66 اين براي شما ( از سايت داتك)

دوست عزیز،
شما در محدوده مرکز پیروزی (فرح آباد) قرار دارید و می توانید برای تهیه سرویس با شرکت تماس بگیرید. برای این منظور کافی است با شماره تلفن های واحد فروش تماس گرفته یا فرم موجود در صفحه در خواست سرویس را پر کنید.

ebinem173
22-05-2006, 18:56
ولی اینو من بگم که دوستانی که صرفا کیفیت براشون مهم هست و قیمت اصلا براشون مفهومی نداره بهتره که از داتک خرید نکنن

masoud_35_teh
23-05-2006, 19:47
اول بحثم اینو میگم بعد شروع میکنم " لعنت بر داتک که روز روشن دزدی میکنه "
من تقریبا تجربه زیادی از استفاده از adsl دارم ،از اولش از داتک گرفتم بعد از یه مدت به خاطر کیفیتش از سپنتا گرفتم ولی یه اشتباه کردم و به خاطر هزینه کمتر دوباره از داتک گرفتم ولی این دفعه کیفیتش خیلی بدتر از قبل شده اینقدر که با 256 فقط در بیشتر مواقع 12 میده و در مواقع خوب 20 میده وهر چند وفت تماس میگیرم و دادو بیداد میکنم درست میشه و دوباره بعد از دو سه روز دوباره افتضاح میشه وهمیشه اولش میگن مشکل از سیستم شماست ولی وقتی میفهمن یه چیزی حالیته میگن درستش میکنیم .خلاصه که آدم حالش از adsl به هم میخوره .تازه دفعه قبل یه کارشناسشون که اومد سیستم رو چک کنه اصلا چیزی حالیش نبود.
به نظر من باید یه جایی رو درست کنن که هر کسی خواست از اینا شکایت کنه مسقیم میرفت اونجا و هم بر کار اینا نظارت میکردن نه اینکه همش نظارت کنن بر فیلتر گذاری .
وهر چی هم تعداد یوزرهاشون بیشتر میشه کیفیت هم کمتر میشه .

farid_y
24-05-2006, 02:36
خوب شما تجرباتتو ن رو در مورد ADSL گفتین بد نیست منم بگم ...
من 1 ماه از 256 پارس آنلاین استفاده کردم کیفیتش خوب بود یعنی راحت 24k ازش میکشیدم .... اما چشمتون روز بد نبینه اومدم 512 داتک گرفتم برای اینکه مثلا سرعتم بهتر بشه ......آقا خلاصه کنم که این داتک 1 ماه با اعصاب ما بازی کرد اگه بگم تو ساعتای شلوغی سرعت دانلود به 5 میرسید شاید باورتون نشه البته اینم بگم که ساعت 7 شب به بعد سرعت تا 48 هم میرسید که البته با عرض پوزش به درد عمشون میخوره ......
حالا خیال نکنید که من الکی از خودم میگم که سرعت تا 5 میرسید ، واقعا این جوری بود .(البته به قول خودشون تو ساعت های پیک)
هر موقع هم که زنگ میزدیم این مدیر فنی بیشرفش طلب کارم بود میگفت share دیگه (البته عذر میخوام که این جوری صحبت میکنم .. چون واقعا 1 ماه اینا با اعصاب من بازی کردن) آخرشم یه نفرو فرستادن رفت از پورت مخابرات سرعتو تست کرد گفت که سرعت تازه از اوون جا زیر 10 بوده .....خلاصه بعد از این همه بدبختی با ما گفتن که شرکت مشکل پهنای باند داره ...
جالب تر از همه اینکه بس که من زنگ زده بودم اوون جا دیگه اواخر علنن به من میگفتن همینه که هست میخای بخاه نمیخای برو از یه شرکت دیگه بگیر.
اگه تو منطقه ما شاتل سرویس میداد میرفتم از اوون میگرفتم .چون برای سرویس 384 تضمین میده که سرعت از 35 پایین تر نیاد ولی داتک برای سرویس 512 حتی تضمین نمیده که سرعت از 20 پایین تر نیاد.
البته علت افت شدید کیفیت سرویس داتک در ماههای اخیر افزایش مشتریا شه که با مشکل پهنای باند رو به رو شده.
اینم از تجربه ما با داتک !

doctor_apachi2
24-05-2006, 10:13
من تو اصفهان هستم. اينجا شاتل يا ندا سرويس دارند؟در ضمن يه سوال ديگه من آخرش نفهميدم مودم هاشون اماني هستن يا ميفروشند.؟؟

Speedi
24-05-2006, 12:05
سلام

آقا منطقه ماداتك نيامده چي بگيرم ؟

كد تلفنمون
8876

ebinem173
24-05-2006, 16:58
من تو اصفهان هستم. اينجا شاتل يا ندا سرويس دارند؟در ضمن يه سوال ديگه من آخرش نفهميدم مودم هاشون اماني هستن يا ميفروشند.؟؟

سلام

كد تلفنمون
8876
خدمت هردو دوست عزیزمون این سایت این چند شرکت هست اگر کمی تو سایتشون بگردید جواب سوالهاتونو میگیرید
datak_telecom.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
parsonline.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
sepanta.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
shatel.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
neda.net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MaFia
25-05-2006, 04:18
هر شركتي يه جور هست
بستگي به شركت طرف قرداد داره

doctor_apachi2
25-05-2006, 11:12
سلام. تشكر از همه. مهران جان ابي جان ممنون كه راهنمايي كردين. ;)

TDk
26-05-2006, 21:27
سلام
میخواستم درباره سرويس های چند کاربره و Ip استاتيک که شاتل نوشته توضیح بدین.
آیا شاتل ارزش داره یا به درد نمیخوره؟

ebinem173
26-05-2006, 21:38
در مورد سرویسهای چند کاربره از اسمش هم معلومه نمیدونم چه توضیحی به شما بدم
ولی در مورد ip استاتیک یعنی که به شما یک شماره ip مشخص و همیشگی داده میشود که به درد مصارف خانگی نمیخوره و فقط به درد شرکتها میخوره
از دوستان دیگه خواهش میکنم اگر اطلاعات بهتر و کاملتری دارن من و این دوستمونو راهنمایی کنن

mammad81
02-06-2006, 19:13
متاسفانه سپنتا تو سرویسهای با سرعت بالا فوق العاده گرون هست اما غیر از این هیچ عیب دیگه ای نداره قطعی و افت سرعت نزدیک به صفر ، پشتیبانی عالی ، خدمات فوق العاده حق شارژت رو هر وقت بگی میان دم در خونه ازت میگیرن نه ایکه سر ساعت قطع کنن و...

planetmercury
06-06-2006, 18:28
اینجا کسی هست که Adsl داشته باشه و مرکز تلفنش نبوت باشه ؟ اگه دارین از کدوم Isp گرفتین ؟

eastern
09-06-2006, 20:29
كسي مي دونه كدوم شركت ، منطقه دروس ( مركز تلفن پاسداران ) رو سرويس Adsl ميده؟ پيش شماره 2256

*Medivh*
12-06-2006, 01:13
جايي هست به پيش شماره 2010 سرويس بده ؟
منطقه كاشانك و داراباد پيش شماره هاش 2 ماه پيش تغيير كرد
مثلا پيش شماره ما از 2280 به 2010 تغيير كرد (ديگه رقم اول تكرار نميشه)
من به هر شركتي زنگ ميزنم پيش شماره رو ميگم ميگن اصلا تو تهران پيش شماره اي نداريم كه رقم اولش تكرار نشه...

ebinem173
12-06-2006, 16:42
جايي هست به پيش شماره 2010 سرويس بده ؟
منطقه كاشانك و داراباد پيش شماره هاش 2 ماه پيش تغيير كرد
مثلا پيش شماره ما از 2280 به 2010 تغيير كرد (ديگه رقم اول تكرار نميشه)
من به هر شركتي زنگ ميزنم پيش شماره رو ميگم ميگن اصلا تو تهران پيش شماره اي نداريم كه رقم اولش تكرار نشه...
شاید با همون پیش شماره های قبلی هنوز اشتراک میدن!!!!!!!!!!!
در اینصودت فکر کنم که این پیش شماره ها که جایگزین شده هم جواب بده با مرکز تلفنتون هم یه صحبتی بکن

mska
12-06-2006, 17:01
سلام
سايتي سراغ داريد
كه شماره را بگيره و ليست كليه شركتهاي كه تو ان منطقه adsl ارائه مي كنند را بده؟

mazdak22
16-06-2006, 15:54
ebinem173

MaFia جان

انقدر از این سپنتای دزد طرفداری نکن.من خودم یه مدت از سپنتا خدمات می گرفتم ولی حالا به این نتیجه رسیدم که دزدند

emprator
18-06-2006, 11:57
اي بابا ما گيج شديم :blink: :devil: اين كه همه شركتها كلاه بردار شدند اخرش ما چه كار كنيم :whistle:
در ضمن يه سوال ديگه هم داشتم براي استفاده از امكانات اين شركتها بايد مودم رو هم عوض كرد :sad:

ebinem173
18-06-2006, 16:45
اي بابا ما گيج شديم :blink: :devil: اين كه همه شركتها كلاه بردار شدند اخرش ما چه كار كنيم :whistle:
در ضمن يه سوال ديگه هم داشتم براي استفاده از امكانات اين شركتها بايد مودم رو هم عوض كرد :sad:
نه نیای نیست عوض کنی اگه جواب داد که معمولا میده مشکلی نیست ولی تو ساپورت شرکت اگر مودم رو از خودشون نگرفته باشی گیر میدن

masoud908
24-06-2006, 16:57
من هر چي اين ها رو خوندم زياد متوجه نشدم.يكي به طور ساده جواب من بده:
من اگر بخوام براي يك ماه با سرعت 128 و مودم هم فقط غرض بگيرم.هزينش چقدر ميشه؟؟؟
ممنون ميشم جواب بديد.

mhentezari
24-06-2006, 19:25
ممنون ميشم جواب بديد.
راست ميگه منم دقيقا همين رو مي خوام بدونم.

ebinem173
24-06-2006, 19:33
بستگی داره از کدوئم شرکت بگیری داتک که دیگه 128 نداره ولی پارس قیمتش برای یک ماه کلا بدون مودم میشه حدود 30 تومن
فکر نمیکنم شرکتی مودم رو قرضی بده

mhentezari
24-06-2006, 20:04
اي بابا. مودم غرض نميدن؟

masoud908
24-06-2006, 20:39
بازم نفهميديم چي شد

ebinem173
24-06-2006, 20:54
بازم نفهميديم چي شد
چیو نفهمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مطلب خیلی واضح هست میتونی از لینک سایتهای خود شرکتها که در صفحات قبل گذاشتم استفاده کنی اونجا بهتر توضیح داده
تا اونجایی که من میدونم دیگه مودم رو قرضی نمیدن آخه معمولا کسی واسه 1 ماه سراغ adsl نمیره قیمت مودم هم خیلی ارزون شده

masoud908
24-06-2006, 21:30
چیو نفهمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مطلب خیلی واضح هست میتونی از لینک سایتهای خود شرکتها که در صفحات قبل گذاشتم استفاده کنی اونجا بهتر توضیح داده
تا اونجایی که من میدونم دیگه مودم رو قرضی نمیدن آخه معمولا کسی واسه 1 ماه سراغ adsl نمیره قیمت مودم هم خیلی ارزون شده
عزيز من من اگر به لينك بود كه خودم لينك همه adsl ها رو دارم معلوم نيست كه چي ميگن
اي خدا چي ميشد كه ما هم adsl داشتيم

ebinem173
24-06-2006, 21:40
خیلی دوست دارم کمکت کنم ولی باور کن نمیدونم چی میخوای؟؟؟؟؟؟
مودم رو قرضی نمیدن دیگه
سرعت 128 رو برای یک ماه در حدود 30 تومن میتونی بگیری با مودم که 40 تومن هست میشه 70 تومن واسه یک ماه نمیصرفه
نمیدونم جوابت رو گرفتی یا نه؟

پسرك
24-06-2006, 21:43
من محلمون تو اميرآباده(تهران)!!!! يعني منطقه مخابراتي قدس!!! حسرت داشتن Adsl رو مي خورم خواهشمندم يراي اين جانب حقير دعا بفرماييد چون تو محلمون ADSL ساپورت نميكنه!!! ;) ;)

masoud908
24-06-2006, 21:58
خیلی دوست دارم کمکت کنم ولی باور کن نمیدونم چی میخوای؟؟؟؟؟؟
مودم رو قرضی نمیدن دیگه
سرعت 128 رو برای یک ماه در حدود 30 تومن میتونی بگیری با مودم که 40 تومن هست میشه 70 تومن واسه یک ماه نمیصرفه
نمیدونم جوابت رو گرفتی یا نه؟
قرضكه ميدن البته يه چك ميدم بعدا كه مودم داديم پس ميگيريم

ebinem173
25-06-2006, 16:44
من محلمون تو اميرآباده(تهران)!!!! يعني منطقه مخابراتي قدس!!! حسرت داشتن Adsl رو مي خورم خواهشمندم يراي اين جانب حقير دعا بفرماييد چون تو محلمون ADSL ساپورت نميكنه!!! ;) ;)
من که از امشب برای شما دعا میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قرضكه ميدن البته يه چك ميدم بعدا كه مودم داديم پس ميگيريم

اینو نمیدونستم

mhentezari
25-06-2006, 19:15
اصلا كسي جايي رو سراغ نداره كه قرض بده؟

b.ghadaksaz
29-06-2006, 14:47
اصلا كسي جايي رو سراغ نداره كه قرض بده؟

متاسفانه دیگه کسی مودم را قرضی نمی ده و حتی با چک هم نمیده .

سپنتا یه اشتراک تابستونی درست کرده که مودم را هدیه می ده . قیمت ها را در یک پست می گذارم تا اطلاع داشته باشید .

b.ghadaksaz
29-06-2006, 14:50
ممنون ميشم جواب بديد.

پيشنهاد من اشتراک تابستونی سپنتاست .با یک مودم هدیه و بدن هیچ هزینه دیگه ای کلا برای سه ماه 119 هزار تومان.
اگه مودم هم داشته باشی ، پول مودم را هم ازت کم می کنن .

b.ghadaksaz
29-06-2006, 14:56
انقدر از این سپنتای دزد طرفداری نکن.من خودم یه مدت از سپنتا خدمات می گرفتم ولی حالا به این نتیجه رسیدم که دزدند

آقای محترم . لطفا با دلیل و مدرک صحبت کنید .
مشکلتون را بگید و بگذارید بقیه قضاوت کنند . شما اولین کسی هستید که از سپنتا بد میگید .
من به عنوان یک مشترک سپنتا که تا به حال هیچ مشکلی برام پیش نیا مده می خوام بدونم شما متوجه چه مطلبی شده اید که از دید من دور مانده و به اون توجهی نکرده ام . بگید تا ما هم روشن شیم . شاید داره سر ما هم کلاه میره!

b.ghadaksaz
29-06-2006, 15:02
متاسفانه سپنتا تو سرویسهای با سرعت بالا فوق العاده گرون هست اما غیر از این هیچ عیب دیگه ای نداره قطعی و افت سرعت نزدیک به صفر ، پشتیبانی عالی ، خدمات فوق العاده حق شارژت رو هر وقت بگی میان دم در خونه ازت میگیرن نه ایکه سر ساعت قطع کنن و...

جانا سخن از کلام ما می گویی .

ولی یه چیزی را از قلم انداختی . سپنتا مشکل قیمت بالای خودش را با طراحی پکیجهای سه ماهه و یک ساله حل کرده و با اون پکیجها دیگه مشکل قیمت هم حل می شه .

فقط یکی از پکیجها را مقایسه می کنم .

پکیج 128 تابستانی سپنتا :

قیمت مودم 50 هزار تون
هزینه نصب 10 هزار تومان
آبونمان سه ماه مخابرات 9000 تومان
عوارض و مالیات 9 هزار تومان

این مبالغ جمعا به مقدار 78 هزار تومان می شود که اگر از 119 تومان کم کنیم می ماند حدودا 40 هزار تومان

یعنی هزینه پهنای باند برای سرعت 128 برای سه ماه 40 هزار تومان ، یعنی ماهانه کمتر از 14 هزار تومان

کجا اینقدر ارزون می دن؟

mhentezari
29-06-2006, 19:51
ببينم انوقت چند دانلود ميكنم؟
در ضمن نميشه خودمون نصب كنيم؟ بابا ما كل كامپيوترش رو هم خودمون مي بنديم اون وقت واسه چهار تا سيم 10 هزار تومن بديم؟؟!!

ebinem173
29-06-2006, 21:47
در ضمن نميشه خودمون نصب كنيم؟ بابا ما كل كامپيوترش رو هم خودمون مي بنديم اون وقت واسه چهار تا سيم 10 هزار تومن بديم؟؟!!
موضوع چهار تا سیم نیست
مودم تنضیماتی مربوط به همون شرکت رو داره و همچنین باید ip و dns و .... هم رجیستر بشه
تلفنی هم میشه داتک الان تلفنی بهت میگه چیکار کنی

Satyar
29-06-2006, 21:58
آقا....من تازه دارم ميام تهران....كدوم شركت بهتر هست؟اين همه نظر سنجي نميخواد كه!

لطفا‘‘ راهنماييييييييييييييييييي ييييييييييي.

ممنونم.

b.ghadaksaz
30-06-2006, 00:52
آقا....من تازه دارم ميام تهران....كدوم شركت بهتر هست؟اين همه نظر سنجي نميخواد كه!

لطفا‘‘ راهنماييييييييييييييييييي ييييييييييي.

ممنونم.

اگه سرویس ارزون و بی کیفیت می خوای داتک .
اگه سرویس خوب با قیمت مناسب می خوای سرویسهای سه ماهه و یک ساله سپنتا .

b.ghadaksaz
30-06-2006, 01:07

در باره نصب نرم افزاری در منزل حق باشماست . ولی نصب در مخابرات و رفع اششکال در صورت وجود مشکل را چه کسی می خواهد انجام دهد ؟؟!!

در باره سوال اولتون هم من درست متوجه نشدم منظورتون چیه ولی با پهنای باند 64 سرعت دانلود حداقل 7 ، با 96 حداقل 11 ، با 128 حداقل 14 یا 15 و با 256 حداقل 30 است .

اگر درست متوجه نشدم نظورتون را و جواب دادم ببخشید و سوالتون را دوباره مطرح کنید .

mhentezari
30-06-2006, 01:31
منظورم همين بود. ممنونم.

من البته تا حالا با adsl ور نرفتم! راستش من معمولا اين كارها رو خودم انجام ميدم و معمولا هم از پسش بر ميام. اما خوب چون تا حالا نكردم بهتره بپزسم كه نصبش چه مراحلي داره؟
و اينكه آيا ميشه من مودم رو خودم بخرم ونصب كنم و فقط اشتراك رو از مراكزش بگيرم؛ مثلا همين اشتراك تابستاني سپنتا؟

b.ghadaksaz
30-06-2006, 02:02
منظورم همين بود. ممنونم.

من البته تا حالا با adsl ور نرفتم! راستش من معمولا اين كارها رو خودم انجام ميدم و معمولا هم از پسش بر ميام. اما خوب چون تا حالا نكردم بهتره بپزسم كه نصبش چه مراحلي داره؟
و اينكه آيا ميشه من مودم رو خودم بخرم ونصب كنم و فقط اشتراك رو از مراكزش بگيرم؛ مثلا همين اشتراك تابستاني سپنتا؟

معمولا تیم فنی قبل از اینکه به خانه شما بیایند اول یک سری به مخابرات می زنند و پورت شما را چک می کنند که هم مشکلی نداشته باشه و هم اینکه دیتا داشته باشه . بعد در منزل شما هم همین کارها را تکرار می کنند . اگر مشکلی نبود که نصب راحتی انجام شده ، ولی اگه مودم آپ نشد ، باید مرحله به مرحله به عقب بروند تا مشکل را پیدا کنند .

در مورد مودم هم این که هنوز در بازار زیاد نشده که خوب و بدش شناخته بشه . برای همین پیشنهاد نمی کنم این کار را انجام بدید . تازه این اشتراکها هم که با یک مودم هدیه است دیگه چرا زحمت اضافه می خواهید بکشید ؟

ebinem173
30-06-2006, 09:43
با پهنای باند 64 سرعت دانلود حداقل 7 ، با 96 حداقل 11 ، با 128 حداقل 14 یا 15 و با 256 حداقل 30 است .

من که با 256 داتک سرعت حداکثرم 23.5 هستش و برای آپلود هم 14

b.ghadaksaz
30-06-2006, 22:52
من که با 256 داتک سرعت حداکثرم 23.5 هستش و برای آپلود هم 14

خيلي خوبه . شانس آوردي و ايشالا كه همينطور باقي بمونه .

ebinem173
01-07-2006, 16:38
خيلي خوبه . شانس آوردي و ايشالا كه همينطور باقي بمونه .
قبلا گفتی که باید حداقل 30 باشه
من میگم 23 میگی خوبه؟!!!!!!!!!!!!!!!
به نظر من هم باید بیشتر باشه ولی خوب هرچقدر پول بدی همونقدر......

Mahiar0
02-07-2006, 16:33
كسي اينجا رشتي نيست كه بودنه مال رشت كدوم خوبه adsl

Monica
06-07-2006, 19:03
این یه سایت برای مقایسه ی سرویس های مختلف adsl با هم هستش.
بد نیست یه سری بهش بزنیدو فکر کنم بتونه کمکتون کنه.

b.ghadaksaz
06-07-2006, 19:25
قبلا گفتی که باید حداقل 30 باشه
من میگم 23 میگی خوبه؟!!!!!!!!!!!!!!!
به نظر من هم باید بیشتر باشه ولی خوب هرچقدر پول بدی همونقدر......

23ضرب در 8 میشه 184 از 156 بد نیست به نسبت پولش .

ebinem173
06-07-2006, 20:03
23ضرب در 8 میشه 184 از 156 بد نیست به نسبت پولش .
منظورت احتمالا 256 هست نه؟
آره به نسبت پولش بد نیست ک هیچ عالیه

b.ghadaksaz
06-07-2006, 20:09
منظورت احتمالا 256 هست نه؟
آره به نسبت پولش بد نیست ک هیچ عالیه

ساپورتش چطوره؟
اگه بپیچون نباشن خوبه .

ebinem173
06-07-2006, 22:03
ساپورتش چطوره؟
اگه بپیچون نباشن خوبه .
ساپورتش خیلی ضعیفه
کلا تنها مزیتش قیمت پایینشه

b.ghadaksaz
07-07-2006, 14:25
ساپورتش خیلی ضعیفه
کلا تنها مزیتش قیمت پایینشه

چی بگم ؟!

من بودم شاید ادامه نمی دادم .

از نظر قیمت این اشتراکهای سبز و آفتاب سپنتا مناسبه ولی پول را یکجا می گیره .

از نظر ساپورت و کیفیت هم که میشه گفت اوله ولی خوب پولش زیاده .

hobgoblin
07-07-2006, 14:39
من تو محدوده مرکز تلفن سلمان فارسی هستم که متاسفانه شرکتهای مهم و معروف که اینجا اسم بردید اونو ساپورت نمی کنن.

از کجا می تونم بفهمم که چه شرکتهای ارایه دهنده adslی اینجا رو ساپورت میکنن؟؟؟؟

ebinem173
07-07-2006, 15:13
من تو محدوده مرکز تلفن سلمان فارسی هستم که متاسفانه شرکتهای مهم و معروف که اینجا اسم بردید اونو ساپورت نمی کنن.

از کجا می تونم بفهمم که چه شرکتهای ارایه دهنده adslی اینجا رو ساپورت میکنن؟؟؟؟
فکر نمیکنم از طریق اینترنت بتونی پیدا کنی ولی یه سر پاشو برو مرکز تلفن محلتون و حضوری سوال کن مشکلت حل میشه

vahidmasoum
26-07-2006, 09:02
اگر يه كم فكر كنيد مي بينيد كه شركتهاي ديگر قيمتهاي پايين دادند ولي يك سري بند هايي در قرارداد هاشون آوردن و اينكه سرعت در بعضي از ساعت روز پايين ميره و شما سرعت واقعي دريافت نميكنيد بعضي از دوستان كه از شركت پارس آنلاين سرويس گرفتند ميگن كه سرعت ارسال و دريافت واقعي ندارند و اين نكته را به اين افراد مي گم كه يك مثل است كه ميگه هر چقدر پول بدي آش ميخوري

vahidmasoum
26-07-2006, 09:04
در اينجا لازم است كه اصلاحيه اي براي اين گزارش ذكر كنم كه سمت مدير فروش اشتباها چاپ شده و مسئول فروش صحيح است در ضمن براي كسب اطلاعات بيشتر ميتوانيد با مسئول فروش سپنتا معصومي در تماس باشيد 88315800 داخلي 109

mhentezari
27-07-2006, 00:31
اشتراك تابستاني سپنتا چيز خوبي به نظر مياد.
كسي گرفته به ما هم بگه؟

b.ghadaksaz
27-07-2006, 22:28
اشتراك تابستاني سپنتا چيز خوبي به نظر مياد.
كسي گرفته به ما هم بگه؟

بهترین راه امتحان کردنشه !

:happy:

ebinem173
28-07-2006, 10:41
من یکی از کسانی هستم که بخاطر قیمت پایین تر داتک دارم از اون استفاده میکنم چند ماه اول راضی بودم ولی الان چند روزه که سرعتش به شدت افت کرده اولش که زنگ زدم گفتن که از طرف مخابرات هست ما هم صبر کردیم ولی حالا که مشکل مخابرات حل شده باز هم سرعت پایین هست
نصیحت من به دوستانی که میخوان adsl بگیرن: اگر کیفیت رو به قیمت ترجیح میدین هیچ وقت سروقت داتک و شرکتهایی از این دست که هیچ تضمینی برای خدمات خوب نمیدن نرید

b.ghadaksaz
28-07-2006, 19:22
من یکی از کسانی هستم که بخاطر قیمت پایین تر داتک دارم از اون استفاده میکنم چند ماه اول راضی بودم ولی الان چند روزه که سرعتش به شدت افت کرده اولش که زنگ زدم گفتن که از طرف مخابرات هست ما هم صبر کردیم ولی حالا که مشکل مخابرات حل شده باز هم سرعت پایین هست
نصیحت من به دوستانی که میخوان adsl بگیرن: اگر کیفیت رو به قیمت ترجیح میدین هیچ وقت سروقت داتک و شرکتهایی از این دست که هیچ تضمینی برای خدمات خوب نمیدن نرید

این به همون ضرب المثل معروف بر می گرده که می گه :

هرکس هرچقدر پول بده همونقدر آش میخوره .

ولی مشکل اینجاست که بعضی وقتها باید به زور آش ارزونتر خورد .

sa3er
28-07-2006, 22:07
ebinem173
با اين كه از شركت داتك اصلا خوشم نمياد و به هيچ وجه مورد تاييد بنده نبوده و نيست. ولي طبق اعلام شركت آلماني فلگ، طرف قرارداد مخابرات، اختلات در ADSL تا 10 و 15 روز آينده كما بيش ادامه خواهد داشت و اين قضيه ارتباطي به شركتهاي اينترنتي ندارد. تمامي شركتها الان با اين مشكل دست و پنجه نرم مي كنند و متحمل خسارات سنگين شدند.

جالب اين هست شركتها به كاربرا مي فرمايند كه اگه مخابرات خسارت ما رو بده ما هم مدت قرارداد شما رو به تعداد دو برابر روزهاي خرابي اضافه خواهيم كرد. مخابرات (شركت زير ساخت) هم كه ميگه به ما ربطي نداره و مشكل از طرف شركت آلماني هست. در صورتي شركت آلماني 15 روز قبل از امكان بروز اختلات به مخابرات خبر داده بود. و مخابرات عزيز هم بدون هيچگونه اطلاع رساني عمومي و فراهم نمودن خطوط پشتيبان مناسب به هر نحو.... كاربراني كه زندگيشون به اينترنت بسته هست رو با مشكلات فجيح مواجه كرد.

از ياري رسانيهاي جالب مخابرات هم ميتوان به باطل نمودن جواز تجهيزات ماهواره اي و جمع آوري تمامي آنها از شركتهاي اينترنتي در تاريخ 1 تير ماه اشاره كرد كه در وضعيت كنوني ميتونست كمك بسياري براي حل مشكل حاضر خطوط ADSL باشه. انتقال بار به روي تجهيزات ماهواره اي در زمان مشكل خطوط فيبر نوري اقدامي بود كه شركتهاي اينترنتي تا قبل از جمع آوري اين تجهيزات انجام مي دادند.

والسلام.

b.ghadaksaz
28-07-2006, 22:17
ebinem173
با اين كه از شركت داتك اصلا خوشم نمياد و به هيچ وجه مورد تاييد بنده نبوده و نيست. ولي طبق اعلام شركت آلماني فلگ، طرف قرارداد مخابرات، اختلات در ADSL تا 10 و 15 روز آينده كما بيش ادامه خواهد داشت و اين قضيه ارتباطي به شركتهاي اينترنتي ندارد. تمامي شركتها الان با اين مشكل دست و پنجه نرم مي كنند و متحمل خسارات سنگين شدند.

جالب اين هست شركتها به كاربرا مي فرمايند كه اگه مخابرات خسارت ما رو بده ما هم مدت قرارداد شما رو به تعداد دو برابر روزهاي خرابي اضافه خواهيم كرد. مخابرات (شركت زير ساخت) هم كه ميگه به ما ربطي نداره و مشكل از طرف شركت آلماني هست. در صورتي شركت آلماني 15 روز قبل از امكان بروز اختلات به مخابرات خبر داده بود. و مخابرات عزيز هم بدون هيچگونه اطلاع رساني عمومي و فراهم نمودن خطوط پشتيبان مناسب به هر نحو.... كاربراني كه زندگيشون به اينترنت بسته هست رو با مشكلات فجيح مواجه كرد.

از ياري رسانيهاي جالب مخابرات هم ميتوان به باطل نمودن جواز تجهيزات ماهواره اي و جمع آوري تمامي آنها از شركتهاي اينترنتي در تاريخ 1 تير ماه اشاره كرد كه در وضعيت كنوني ميتونست كمك بسياري براي حل مشكل حاضر خطوط ADSL باشه. انتقال بار به روي تجهيزات ماهواره اي در زمان مشكل خطوط فيبر نوري اقدامي بود كه شركتهاي اينترنتي تا قبل از جمع آوري اين تجهيزات انجام مي دادند.

والسلام.

سلام

دوست عزیز اینجا ایران است !

ebinem173
28-07-2006, 22:24
sa3er جان از توضیحات دقیق شما ممنونم پس ظاهرا همه شرکتها همین مشکل رو دارن

sa3er
29-07-2006, 21:35
بله دوستان.

از اقدامات شرکت سپنتا:

کاربران محترم شبکه سپنتا

بعلت قطعی سراسری و عدم ارائه سرویس مناسب از سوی شرکت مخابرات از بامداد روز سه شنبه 1385/04/27 در بعضی مواقع کیفیت سرویس اینترنت شبکه سپنتا افت داشته است.

شبکه سپنتا به محض اعلان شرکت مخابرات مبنی بر حل کامل مشکل قطعی اینترنت، با توجه به اصل تکریم مشتری مشتاقانه دو برابر میزان استفاده کلیه کارتهای ساعتی و ماهیانه ثبت شده در اشتراک مشترکان فعال سایت سپنتا را در طول این مدت، به ایشان اضافه می‌نماید.

امیدواریم در ادامه فعالیت خود با ارائه خدمات بهتر، در رسیدن به هدفمان که رضایت شما کاربران محترم میباشد موفق باشیم.

منبع:

خوب امیدوارم شرکتهای دیگه هم همین اقدام واقعا پسنديده رو انجام بدند.

b.ghadaksaz
02-08-2006, 08:42
بله دوستان.

از اقدامات شرکت سپنتا:

منبع:

خوب امیدوارم شرکتهای دیگه هم همین اقدام واقعا پسنديده رو انجام بدند.

سپنتا ، پیش رو در اقدامات پسندیده و بی همتا !

H @ M I D
03-08-2006, 15:09
با سلام
من ميخوام adsl بخرم در حدود قیمت 18 تا 20 هزار تومان با سرعت بالا
میشه بهم پیشنهاد کنید
با دلیل

b.ghadaksaz
04-08-2006, 18:53
با سلام
من ميخوام adsl بخرم در حدود قیمت 18 تا 20 هزار تومان با سرعت بالا
میشه بهم پیشنهاد کنید
با دلیل

به نظر من اشتراک آفتاب سپنتا با سرعت 128 بهترین گزینه است

سه ماهه ، بدون محدودیت دانلود، بدون هیچ هزینه دیگه ای با یک مودم به صورت هدیه 119 هزار تومان

با همین شرایط با سرعت 96 سه ماهه 99 هزار تومان.

mhentezari
05-08-2006, 01:05
مثلا اگه من اين اشتراك تابستاني سپنتا رو بگيرم با مودمش،‌ اگه بعدش بخوام مي تونم از داتك بگيرم؟
يا اينكه نه بايد همش از سپنتا بگيرم؟

b.ghadaksaz
05-08-2006, 01:10
مثلا اگه من اين اشتراك تابستاني سپنتا رو بگيرم با مودمش،‌ اگه بعدش بخوام مي تونم از داتك بگيرم؟
يا اينكه نه بايد همش از سپنتا بگيرم؟

تا اونجایی که من می دونم مودهای سپنتا جدیدا WRI شده و داتک هم از این مودمها استفاده می کنه .

mhentezari
05-08-2006, 01:35
تا اونجایی که من می دونم مودهای سپنتا جدیدا WRI شده و داتک هم از این مودمها استفاده می کنه .
ممنون، ولي حالا اگه نبود چي؟
كلا منظورم اينه كه نميشه يك مودم رو براي هر جايي كه خواستي استفاده كني؟

b.ghadaksaz
05-08-2006, 01:43
ممنون، ولي حالا اگه نبود چي؟
كلا منظورم اينه كه نميشه يك مودم رو براي هر جايي كه خواستي استفاده كني؟

باز هم تا اونجایی که من اطلاع دارم ، سپنتا و داتک فقط گفتن مودمهای با مارک Dlink را ساپورت نمی کنن . ولی من فکر می کنم چون تازه اول راه ADSL توی ایران هست ، مشکل مودم وجود داره . وگر نه مودم ، مودمه دیگه فقط باید ببینیم کدومش با کیفیت تره .

بهرتین راهش اینه که زنگ بزنی پشتیبانی هر شرکتی که می خواهی و از همونها بپرسی .
من فقط شماره سپنتا را دارم و بقیه را نمی دونم

88315800

البته نا گفته نمونه که ممکنه بعضی سرویس دهنده ها برای اینکه مودمهاشون به فروش برسه ، ادعا کنن که با فلان مودم سرویس نمی دیم و یا فقط با مودم خودمون سرویس می دیم . :happy:

ebinem173
05-08-2006, 13:42
آقا یکی این لینک اشتراک تابستانی سپنتا رو بده ببینیم
ولی هرچقدر ارزون باشه به داتک نمیرسه
جدیدا این آزادنت هم داره خیلی ارزون میده

mhentezari
05-08-2006, 21:27
بازم سوال. اين كه تلفن اشغال نميشه يعني ميشه باهاش تلفن هم زد؛ مي خواستم بدونم يعني هيچ تاثيري هم روش نداره؟ يعني noise هم نمي افته؟ و اينكه وقتي داري با تلفن حرف ميزني سرعت كم ميشه يا نه؟

راستي اين خبر كه مخابرات داره adsl رايگان ميده تاييد ميشه؟

R£ɀД
05-08-2006, 21:55
بازم سوال. اين كه تلفن اشغال نميشه يعني ميشه باهاش تلفن هم زد؛ مي خواستم بدونم يعني هيچ تاثيري هم روش نداره؟ يعني noise هم نمي افته؟ و اينكه وقتي داري با تلفن حرف ميزني سرعت كم ميشه يا نه؟

راستي اين خبر كه مخابرات داره adsl رايگان ميده تاييد ميشه؟
بله تلفن اشغال نميشه و همزمان مي توانيد در اينترنت باشيد و با تلفن صحبت كنيد.
براي من كه هيچ تاثيري نداشته و noise هم بخاطر استفاده از اسپيليتر نمي افته.
براي من كه موقع حرف زدن تلفن سرعت كم نميشه.

راستش چند تا شركت هستن كه دارن سرويس مجاني با مودم اماني ميدن.
من خودم از شركت آسياتك سرعت 128 را مجاني گرفتم و مودم را هم اماني گرفتم.
ميگن مفت باشه كوفت باشه الان هم همينه . فقط 2-3 روز سرويس قطع شد و 1 روز هم بخاطر فيبر نوري مخابرات قطع شد. البته آسيا تك با مخابرات نهري مشكل داره آخه چند بار سرعت من از سرعت dialup هم كمتر شد . كه گفتن در حال برطرف كردن مشكل هستن.
الان هم سرعتش خوبه و مجاني دارم حالش رو ميبرم :happy: :cool:

mhentezari
05-08-2006, 22:16
ايول بابا. بگو چجوري بايد بگيرم؟؟ چند دانلود ميكني؟

jasmin
06-08-2006, 02:14
راستش چند تا شركت هستن كه دارن سرويس مجاني با مودم اماني ميدن.

اوكي ... پس مودم رو نميدن واسه خودت باشه هموووووووووون پس ;)
مارو باش گفتيم بيخيال كيفيت توپ و... حداقل ازين طريق يه مودم مجاني افتاديم(زهي خيال باطل)
حالا چندتا سوال دارم از شما:
كدوم شركتها هستن كه مجاني ميدن؟ چون من امروز با مخابرات تماس گرفتم فقط گفتن شركتهاي اينترنتي و نام نبردند و شما هم كه ميگي همشون نميدن
و اينكه مدت اين ارائه مجاني چقدر هست؟ فكر نكنم بيشتر از 1 ماه باشه

R£ɀД
06-08-2006, 08:47
ايول بابا. بگو چجوري بايد بگيرم؟؟ چند دانلود ميكني؟

اوكي ... پس مودم رو نميدن واسه خودت باشه هموووووووووون پس ;)
مارو باش گفتيم بيخيال كيفيت توپ و... حداقل ازين طريق يه مودم مجاني افتاديم(زهي خيال باطل)
حالا چندتا سوال دارم از شما:
كدوم شركتها هستن كه مجاني ميدن؟ چون من امروز با مخابرات تماس گرفتم فقط گفتن شركتهاي اينترنتي و نام نبردند و شما هم كه ميگي همشون نميدن
و اينكه مدت اين ارائه مجاني چقدر هست؟ فكر نكنم بيشتر از 1 ماه باشه

شركت آسيا تك الان داره سرويس 64 و 128 رو مجاني ميده . (احتمالا براي يك ماه) . من خودم از اين شركت مجاني گرفتم و الان حدود 16 روز هست كه مجاني دارم استفاده مي كنم.
با سرويس 128 تقريبا با 13K مي تونيد دانلود كنين.

تا از كفتون نرفته بجنبين.
شماره های تماس شركت آسيا تك : 88523522 - 88759220
اگه مجاني گرفتين اول يك دعا به جون من بكنين بعد به جون شركت آسيا تك :laughing: :cool:

mhentezari
06-08-2006, 16:37
يك خبر ديگه. مخابرات هم داره adsl رايگان ميده.
من امروز رفتم پرسيدم.
راستي براي مودم بايد چقدر بزاري?

jasmin
06-08-2006, 18:24
من امروز رفتم پرسيدم.

دوست عزيز ما هم در مورد كار مخابرات صحبت ميكرديم
يعني شما اگه با مخابرات هم تماس بگيري بهت ميگه با شركتهاي اينترنتي تماس بگير

R£ɀД
06-08-2006, 20:01
من امروز رفتم پرسيدم.
آسياتك براي مودم LAN پنجاه هزار تومان مي گيره و براي مودم USB چهل هزار تومان. ( البته به صورت اماني هست ها وگرنه خود مودم رو ارزونتر از اين پولي كه بابت اماني بودن مودم ميگيره مي فروشه.

mhentezari
06-08-2006, 21:50
نم امروز رفته بودم مخابرات دير رسيدم بسته بود. از افرادي كه بودن پرسيدم گفتن آره ميده. فقط بايد همونجا يك فرم پر كني. چيزي از شركت هاي ديگه نگفت. مهم هم نيست چون ما adsl مفت ميخايم، حالا هر كي ميده بده!

يك سوال ديگه: اگه دو تا كامپيوتر داشته باشيم كه به يك خط وصل باشن، ميشه براي هر كدوم يك مودم گذاشت و هر دو از adsl استفاده كنن؟

R£ɀД
06-08-2006, 22:15
نم امروز رفته بودم مخابرات دير رسيدم بسته بود. از افرادي كه بودن پرسيدم گفتن آره ميده. فقط بايد همونجا يك فرم پر كني. چيزي از شركت هاي ديگه نگفت. مهم هم نيست چون ما adsl مفت ميخايم، حالا هر كي ميده بده!

يك سوال ديگه: اگه دو تا كامپيوتر داشته باشيم كه به يك خط وصل باشن، ميشه براي هر كدوم يك مودم گذاشت و هر دو از adsl استفاده كنن؟
نبايد دوتا مودم بزارين.
اولا جاهايي كه ADSL ميدن دو نوع سرويس دارن :
1- خانگي 2- اداري
خانگي براي يك كامپيوتر و اداري براي استفاده چند كامپيوتر هست . البته قيمت اداري بيشتر هست.( حالا نمي دونم اونم مجاني ميدن يا نه )
ولي يك راه ديگه هم هست اونم اين كه مودم را كه به يك كامپيوتر وصل كرديد از كارت شبكه يك كابل به كارت شبكه كامپيوتر دوم وصل كني.(البته تنظيماتش را نمي دونم و دوستان حتما راهنمايي مي كنن ولي منظورم اين هست كه با گرفتن يك سرويس خانگي هم ميشه بين چند كامپيوتر به اشتراك گذاشت)

Renjer Babi
06-08-2006, 22:25
سلام

شما همتون تهرانی هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
بابا ما کرجی هستیم نامردا مجانی پجانی نمیدن.
فقط ارزون ترین سرویس دهنده شاتل است.ماهی 15800 تومان.
دریافت هم 64 کیلو.

فقط یه مشکلی که داره مودم هاش هست.
اون اولا مودم رو امانی می دادند.
من یه هفته مخ بابام رو زدم تا یه چک 85000 هزار تومنی بده. بعد رفتم دفتر گفتن مودممون تموم شده.باید پول بدی باسه خودت بخری

masoud908
06-08-2006, 23:27
بچه ها كسي از شما خبري از اين adsl رايگان داره؟
سركاريه يا راسته؟چطوري ميشه گرفت؟ما كه پول نداريم بخريم

mhentezari
07-08-2006, 00:18
بچه ها كسي از شما خبري از اين adsl رايگان داره؟
سركاريه يا راسته؟چطوري ميشه گرفت؟ما كه پول نداريم بخريم
آره ديگه،‌ همين رو بالا تر من نوشتم.

mhentezari
07-08-2006, 00:51
ببين من يك چك چهل تومني دارم براي اول شهريور. كارمو راه ميندازه؟

mhentezari
07-08-2006, 00:53
ببين من يك چك چهل تومني دارم براي اول شهريور، كارم رو راه ميندازه؟

END_BOY
07-08-2006, 01:16
من ازپارس انلاين گرفتم.سرعتم 384kbps ولي 40 كيلوبايت دنلود ميكنم. سرعتش عاليه ولي زيادي خط قطع ميشه .
مخصوصا روزها كه افتضاحه.سرعت از صفر هم پايينتره بعضي مواقع :sad:
در كل وقتي خط وصله سرعتش عاليه :rolleye:

Nvidia
07-08-2006, 01:21
ما رفتيم كرمانشاه adsl بگيريم. گفتيم قيمتاتون چنده گفت 64k پايينترينشه كه 30000 تومانه. منم دهنمو بستمو اومدم خونه. در ضمن مودمم ميدادن 60000 تومان. واقعا سرگردنس

EMPERATOUR
07-08-2006, 01:51
بچه ها برا منطقه آزادی تهران کی adsl استفاده کرده؟
چی بگیرم با نهایت 20 تومان در ماه که اذیت نکنه

Renjer Babi
07-08-2006, 07:47
کمتر از بیست تومن که فکر کنم فقط شاتل بده ماهی 15800

mhentezari
07-08-2006, 10:59
كسي جواب ما رو نداد.
ببينم يك چك چهل تومني دارم براي اول شهريور، براي امانت گرفتن مودم از آسياتك يا مثلا جاهاي ديگه بسه؟

masoud908
07-08-2006, 14:34
آره ديگه،‌ همين رو بالا تر من نوشتم.
منم ديدم.ميگم كسي گرفته؟چطوريه.

vahidmasoum
11-08-2006, 12:34
اینترنت پر سرعت پارس آنلاین مودم را تا 6 ماه از شما پس می گیره و کل پول را بر می گردونه در حالی که هیچ کدوم از شرکتها این کار را نمی کنند واین خود نشانه اطمینان شرکت پارس آنلاین از مودم های خود است

AlirezA24h
12-08-2006, 05:15
سلام
من در حدود 5 ماهه از پارس آنلاين adsl گرفتم.
چند بار نوع خطم رو عوض كردم ، يه بار مودم عوض كردم ولي هيچ وقت نديدم كسي بد برخورد كنه.
هر ماه ميان دمه خونه پول مي گيرن مي رن بدون هزينه پيك و در ضمن ميكرو ----- هم 1000 تومن مي دن بعضي دوستان تعصبي كم لطفي كرده بودن و كذب نوشته بودن.
الان سرويس 64 دارم ولي در اين لحظه (ساعت 5:15 صبح) دارم با سرعت 10.5 دانلود مي كنم. يعني 2 برابر چيزي كه بايد باشه.
شلوغ ترين ساعت ميرسه به 4 كه واقعا بي نظيره.
در ضمن سرويس 64 ارزون ترين هست و براي مصارف غير حرفه ايي بهترين هست.
براي حرفه اي ها هم پارس رو توصيه مي كنم اگه صفحه قيمت همه سرويس دهنده ها رو نگاه كنيد خودتون متوجه مي شيد.
اين رو هم بگم هيچ محدوديت حجمي و زماني وجود نداره.
اگه مي خواهيد adsl تهيه كنيد حتما قبلش وب سايت شركتهايي كه اين سرويس رو مي دن بخونيد و بعد با هم مقايسه كنيد.
در آخر يه موضوع جالب راجع به مطالبي كه توي اين نظر سنجي و نظر سنجي هاي مشابه توي سايتهاي ديگه ديدم اين بود كه واقعا نمي شه به نظراتي كه بعضي از دوستان مي دن اعتبار كرد.
متاسفانه بعضي از كارمندان isp ها به خصوص سپنتا نظرات تند و توهين آميز مطرح مي كنن و حتي من جايي ديدم يكي از اين دوستان بعد از كلي بد گويي از بقيه رقبا تلفن و شماره داخلي ! رو اعلام كرده بود و مدعي بود تخفيف هم مي ده! :biggrin:

ebinem173
12-08-2006, 07:36
بچه ها برا منطقه آزادی تهران کی adsl استفاده کرده؟
چی بگیرم با نهایت 20 تومان در ماه که اذیت نکنه
اگر شماره تلفن شما مربوط به مرکز فرد اسدی باشه مناسبترین قیمت داتکه ولی اگر زیاد دنبال قیمت نیستی و بیشتر به کیفیت و مسایل دیگه توجه داری پارس آنلاین بگیر

ba_maram
17-08-2006, 18:08
منطقه ما تازه ساپورت میکنه برای همین می خواستم از دوستانی که ADSL دارند بپرسم کدوم شرکت خدمات بهتر با قیمت مناسب تری ارایه می دهد؟
چون توی یک از تایپیکها از یک شرکت بد گفته بودند
و یک سوال دیگه آیا بغیر از پشتیبانی . کیفیت ADSL شرکتها (در صورت برابر بودن send &resive)با هم متفاوت است(چون توی DIAL UPکه شرکت با شرکت فرق می کنه)

دوستانی که ADSL دارند بگند آیا از سروس راضی هستند و از کدوم شرکت سرویس دارند ویا بگن از کدوم شرکت نگیرم
یا حق

MaFia
17-08-2006, 18:22
يه شركت به يه يوزر در يه منطقه سرويس خوب ميده همون شركت به يه يوزر سرعت و خدمات بدي ميده
دليل هم دور بودن منزل تا منطقه مخابراتي
نوع سيم كشي
پهناي باند و شلوغي اون منطقه

پس اصلا رو حرف من و يا ديگري حساب نكن

در كل داتك نسبت به پولش سرويسي كه ميده خوبه
و انتخاب اول بيشتر كاربران هست

ba_maram
17-08-2006, 18:54
چه با حال زدی به خال
چون دقیقا توی اون تایپیک از داتک بد گفته بودند؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با این حساب یعنی من چند شرکت را تست کنم بعد انتخاب کنم؟
نظرتون در مورد پارس آنلاین چیه؟
یا حق

MaFia
17-08-2006, 19:04
نظر من :
اگه داتك باشه تو منظقه ما
1- داتك
نباشه سپنتا و پارس آنلاين
مثلا 3 روزي هست پارس آنلاين همش قطعي و افت سرعت داره پس يعني پارس آنلاين بده ؟ نه اصلا
ولي به نظرم 2 چيز تو اي دي اس ال مهم هست
1- محدوديت حجمي نداشتن
2- قيمت
3- كيفيت يكنواخت

داتك اين 3 تا رو داره
اما 4 چيز كه مهم هست رو نسبت به پارس آنلاين نداره اون هم پشتيباني خوب( كه البته خيلي بهتر شده تازگي)

در كل بعد از گذشت حدود 1 سالي كه اي دي اس ال اومده
آمار نشون ميده اولين شركت داتك هست تو جذب مشتري با داشتن 3 ويژگي كه داتك داره و پارس آنلاين و شاتل و ... نداره

MR.Punisher
17-08-2006, 19:27
منم با داتک موافقم.ولی سپنتا هم خدماتش خوبه.

مجید فینا
18-08-2006, 00:18
فقط رو داتک حساب باز کن

Honradez
18-08-2006, 00:56
دوستم می گفت یه شرکت باز شده با نام آسیا تک (میگفت tac یا tec). اینترنت adsl ماهیانه نامحدود میده 10,000 تومان. 5,000 تومان هزینه نصبشه و 35,000 تومان هزینه مودم. با این حال عالیه ولی فقط مثل اینکه 4-5 تا پیش شماره رو ساپورت میکنه که خودشون گفتن تا 2-3 ماه آینده بیشتر تهران را (به احتمال زیاد) پوشش خواهند داد.
در این صورت که عالیــــــــــه...
حالا من اطلاعات بیشتر رو میگیرم و...

masoud-lat
18-08-2006, 02:25
خيلي خوب ميشه كه

ba_maram
18-08-2006, 10:57
دوستان دیگه نظری ندارند بخصوص دوستانی که کافی نت کار می کنند یا کافی نت دارند.

یا حق

sa3er
22-08-2006, 18:45
3- كيفيت يكنواخت

اين يكي ارتباطي به شركتها نداره و هيچ شركتي الان نمي تونه اين ادعا رو بكنه كه كيفيتش هميشه يكنواخت هست... چون اين مسئله ديگه مربوطه ميشه به مخابرات و اداره ارتباطات ديتا كه به isp ها bandwidth ميدند.

masoud_35_teh
22-08-2006, 20:45
به نظر من داتک فقط ارزونیش خوبه وگرنه من با سپنتا کار کردم خیلی خوب بود

farid_y
23-08-2006, 13:36
من سه تا شرکت رو تست کردم .از پارس 256 داشتم .کیفیتش بد نبود ولی چون 512 میخواستم خیلی گرون بود .
بعدش رفتم داتک گرفتم (چشمتون روز بد نبینه ....) (در مورد داتک تو پستهای قبلی مفصل توضیح دادم ) و الان هم سپنتا دارم البته 1ساله و راضی هستم (هم کیفیتش خوبه هم پشتیبانیش )

dvdparham
29-08-2006, 14:10
من 256 داتک داشتم برای دانلود با برنامه دانلود اسلیتور اکثرا تا 25 پر می کرد ولی دانلود معمولی و آوردن صفحه خوب نبود در کل از همه ارزون تر دیگه
راستی هر کی میخواد داتک بگیره من یک مودم comterrnd دارم که یک ماه کار کردم با قیمت ارزون می فروشم
parhamshad2004@yahoo.com

m a j r i x
29-08-2006, 21:53
ماجرای من با داتک
۲۱ مرداد ثبت نام درسایت برای ADSL
===
۲۳ مرداد تماس تلفنی از طرف داتک برای ثبت نام مجدد و اینکه آیا شما مطمئن هستید که میخواهید از ما سرویس بگیرید ( اگر نمیخواستم که ثبت نام نمیکردم )
===
۲۵ مرداد تماس داتک برای ارسال مودم و پرداخت هزینه
===
۲۶ مرداد تحویل گرفتن مودم و فاکتور ارائه فیش تلفن و امضا قرارداد نکته جالب قبل از اینکه سرویسم من فعال بشه از تاریخ ۲۶ مرداد تا ۳۱ شهریور فاکتور صادر شد ( خدمات DS22مبلغ ۲۸۰۰۰ تومان- ۱٪ عوارض ۳۱۵ تومان - ۵ ٪ مالیات ۱۵۷۵ تومان - آبونمان ۳۵۰۰ تومان - جمع کل ۳۳۳۹۰ تومان - تحویل یک مودم ایسوس با پورت lanبمبلغ ۵۰۰۰۰ تومان بدون کارت ضمانت و هولوگرام ) حالا این قیمتها رو با اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مقایسه کنید
===
۲۹ مرداد درخواست رانژه خط به مخابرات
===
هر شب کار من این بود وقتی از سرکار میام خونه زنگ بزنم پشتیبانی که آیا خط رانژه شده یا نه پشتیبانی هم خیلی راحت میگفت این مرحله بین ۷ تا ۱۰ روز طول میکشه
===
۷ شهریور پشتیبانی میگه خط شما برای رانژه مشکل داره با بخش فروش تماس یگیرید حالا ۳ تا نکته ۱- پشتیبانی به چه معنیه؟ ۲- شما اگر میدونستید خط برای رانژه مشکل داره پس چرا دارین سرویس میدین ۳- من با بخش قروش چکار دارم !
===
۸ شهریور فردا منم زنگ میزنم بخش فروش میگم سرویس نمیخوام این مودم شما داتک ۸۳۴۰۰ تومان منو پس بدید

R£ɀД
29-08-2006, 22:09
منم فقط به كساني كه مي خوان از شركت آسيا تك در مركز تلفن نهري Adsl بگيرن ميگم كه اين كار رو فعلا نكنيد. من الان 20 روزه كه از اين شركت اينترنت رايگان گرفتم بعضي وقت ها خوبه ولي 90% اين روز ها سرعتم از دايال آپ هم كمتر بوده. البته علت مشكل در مركز تلفن نهري هست ( مثل اينكه فقط با آسيا تك مشكل دارن ) وگرنه اگه مشكلي از طرف مخابرات نباشه سرويسش خوبه. ( با وجود اينكه رايگان گرفتم حرصم رو در آوردن و 1000 بار زنگ زدم شكايت كردم . وقتي ميگي سرويستون مشكل داره درجا مي پرسن كه مركز تلفن نهري هستين؟ آخه فقط با نهري مشكل دارن)

sa3er
29-08-2006, 22:45
m a j r i x
متاسفانه علارقم اينكه ما خودمون رو كشتيم گفتيم آقا طرف اين شركته نريد باز ... . اين تاپيك بر خلاف عنوانش تبديل شده به اظهار ندامت و پشيماني دوستاني كه از برخي شركتهاي نامعتبر و بعضا كلاه بردار سرويس گرفتند.

بهتره لينك اين تاپيك رو براي قسمت پشتيباني شركت محترم داتك ارسال كنيد. البته اگه همچين قسمتي به صورت رسمي وجود داره.

m a j r i x
29-08-2006, 23:28
m a j r i x
متاسفانه علارقم اينكه ما خودمون رو كشتيم گفتيم آقا طرف اين شركته نريد باز ... . اين تاپيك بر خلاف عنوانش تبديل شده به اظهار ندامت و پشيماني دوستاني كه از برخي شركتهاي نامعتبر و بعضا كلاه بردار سرويس گرفتند.

بهتره لينك اين تاپيك رو براي قسمت پشتيباني شركت محترم داتك ارسال كنيد. البته اگه همچين قسمتي به صورت رسمي وجود داره.
عزیزم لینک نمیخواد خودشون توی اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دارن خودشون ضایع میکنن فکر کردن با یکسری ... طرفن

ebinem173
30-08-2006, 00:35
جناب majrix فرمایش شما کاملا صحیح است
من خودم تا به حال با 3 تا شرکت کار کردم و هیچکدام مثل داتک از پشتیبانی ضعیفی برخوردار نبودن و بهترینشون هم پارس بود از این نظر .....
ولی چه کنم که همچنان علیرغم کیفیت ضعیفتر و پشتیبانی افتضاح داتک همچنان به علت قیمت مناسبتر دارم از همین داتک استفاده میکنم امیدوارم که یا یک روز داتک درست بشه یا قیمت شرکتهای دیگه بیاد پایین

jasmin
30-08-2006, 01:30

مهم اینه که اگه بر فرض محال بیان به این صفحه نگاه بندازن فقط اون جواب نظر سنجی بالای تاپیک رو میبینن که نشون میده داتک بیشترین رای رو آورده و ... ;)

mdchicho
31-08-2006, 13:16
من با پارس آنلاين كار مي كنم 1 ساله راضي هستم . فقط گه گاهي سرعت پايين مياد كه فكر كنم معموليه
در كل پارس آنلاين بد نيست

sa3er
31-08-2006, 14:32
مهم اینه که اگه بر فرض محال بیان به این صفحه نگاه بندازن فقط اون جواب نظر سنجی بالای تاپیک رو میبینن که نشون میده داتک بیشترین رای رو آورده و ... ;)

چرا بر فرض محال؟

شاید جالب باشه براتون که بدونید مسئول فروش شرکت سپنتا آقای معصومی (vahidmasoum) در این فروم عضو هستند، از این تاپیک بازدید کردند و پست هم ارسال فرمودند.

hamid_xp
31-08-2006, 16:21
من یه چند ماهیه از داتک استفاده میکنم قبلا 512 داشتم همین امروز رفتم تمدیدش کردم که 128 بگیرم که گفتن 128 دیگه داده نیشه
حالا 256 گرفتم (مجبوری ) ولی دمش گرم سرعت دانلودم اصلا افت نکرده .
به هر حال اگه سرعت همینطوری باشه سراغ 512 دیگه نمیرم. راستش داتک از لحاظ ارائه خدمات خوبه ولی سیستم رائه (فروش ) اصلا جالب نیست. مثلا من adsl رو امروز تمدید کردم تو قبض اومده از 1/6 تا 31/6 اعتراض هم که میکنی میگن با ماه بعد تسویه میشه . نمیدونم ولی کارمنداش زیاد جالب نیستن.

mhentezari
31-08-2006, 16:50
اين سپنتا اگه يك كم تعرفش رو كم كنه از همه بهتره!

ebinem173
31-08-2006, 21:59
داتک تو سایت خودش بنا به درخواست کاربراش بعد از چند ماه یه فروم راه انداخت اما چشمتون روز بد نبینه این فروم یه مدیر نداره اصلا کسی نیست که جوابتونو بده شما برید تو انجمن adsl و راجع به هرچی دوست دارید مطلب بنویسید اصلا مهم نیست براشون
جالب اینجاست که وقتی اعتراض کردیم که چرا واسه این انجمن یه مدیر انتخاب نمیکنید گفتند که ما بنا به درخواست شما این فروم رو راه انداختیم و به ما چه
بابا جون همین سوال جواب تو سایت رو هم همینطوری بزور میان جواب میدن من خودم یه بار یکم اعتراض کردم ولی فایده نداره چون جواب نمیدن
آقا از من به شما نصیجت اگر قیمت براتون اصلا مهم نیست از داتک adsl نگیرین

mehdi yari
01-09-2006, 02:29
adsl ?
همه دارن ولي ما نداريم !!!
ميخواستم بدونم قيمتا چجوريه و چه شركتي بهتر از همه سرويساشو ارائه ميده.. در ضمن سرعته كودوم بهتره ؟
تاپيك جالبيه
ممنون

Moh3en_DDD
07-09-2006, 11:48
كجا ميشه از پارس آنلاين شكايت كرد ؟

نامردا به ما نگفتند پهناي باند داريم .... ما هم چها روزه تموم كرديم پهناي باند را .... حالا بايد تا آخر ماه بايد يقل دو قل بازي كنيم !

راستي چرا الكي اين پارسي آنلاين سايت ها را ----- كرده ... به خدا الكي ها !

MaFia
07-09-2006, 13:05
كجا ميشه از پارس آنلاين شكايت كرد ؟

نامردا به ما نگفتند پهناي باند داريم .... ما هم چها روزه تموم كرديم پهناي باند را .... حالا بايد تا آخر ماه بايد يقل دو قل بازي كنيم !

راستي چرا الكي اين پارسي آنلاين سايت ها را ----- كرده ... به خدا الكي ها !
پارس آفلاين كه اصلا جوابگو نيست

R£ɀД
07-09-2006, 13:12
اگه جايي براي شكايت هست به منم بگين تا از شركت آسياتك شكايت كنم. من رو فيلم كردن يك ADSL مجاني بهم دادن سرعتش از dialup كمتره. همش هم تقصير رو ميندازن گردن مركز مخابراتمون منم زنگ زدم دعوا تا اينكه كه طرف قبول كرد كه مشكل از خودشونه بعد ميگه مشكلات مالي داريم نمي تونيم پهناي باند رو زياد كنيم. ( جدي جدي اگه جايي براي شكايت بي دردسر هست كه شك دارم باشه بگين من برم شكايت )

Moh3en_DDD
07-09-2006, 13:22
پارس آفلاين كه اصلا جوابگو نيست

غلط كرده .... !

بابا به خدا من از كجا مي دونستم پهناي باند هست .... نه خداييش از كجا بدونم !

راستي راهي براي هك پهناي باند يا يه ترفندي نيست كه از پهناي باند كم نشه ؟

Honradez
07-09-2006, 13:27
اگه جايي براي شكايت هست به منم بگين تا از شركت آسياتك شكايت كنم. من رو فيلم كردن يك ADSL مجاني بهم دادن سرعتش از dialup كمتره. همش هم تقصير رو ميندازن گردن مركز مخابراتمون منم زنگ زدم دعوا تا اينكه كه طرف قبول كرد كه مشكل از خودشونه بعد ميگه مشكلات مالي داريم نمي تونيم پهناي باند رو زياد كنيم. ( جدي جدي اگه جايي براي شكايت بي دردسر هست كه شك دارم باشه بگين من برم شكايت )
بله درسته. من سرعت 128 گرفتم،‌ سرعت دانلود ميانگينش حدود 5-7 هست!!!!!
بهشون همين امروز زنگ زدم، گفتن مشل از مركزه. تا يه هفته ديگه حل ميشه.
مركز من شهيد نهري هست.
اگه بشه شكايت كرد كه خيلي خوب ميشه.
البته من فقط ناراحت 32 تومن مودم هستم.

Moh3en_DDD
07-09-2006, 13:29
راستي من امروز چيزي دانلود نكردم ولي 1 گيگ به 1پهناي باندم اضافه شد ... چرا ؟

jasmin
07-09-2006, 13:57
چرا بر فرض محال؟

شاید جالب باشه براتون که بدونید مسئول فروش شرکت سپنتا آقای معصومی (vahidmasoum) در این فروم عضو هستند، از این تاپیک بازدید کردند و پست هم ارسال فرمودند.

شما خودتون دارین میگین سپنتا
مگه نه اینکه از ایرادهای داتک اینه که به نظر مشترکها توجه نداره و کلا پشتیبانی ضعیفی داره
به خطر همین گفتم بر فرض محال
چون اگر به این چیزا توجه داشتن وضعیت سرویس دهیشون بهتر از اینا بود

e.khafan!
10-09-2006, 00:38
اولا که این همه درد سر نداره !!! دوما که کی میره این همه راه رو !!! (اینا جواب هیچ کس نبودا !)
سلام - می خوام بگم اگه کسی 256 پارس یا داتک یا شاتل سراغ داره که پیش 6646 رو ساپ بکنه به من بگه برای یک بنده خدایی می خوام که از دیش گذاشتن می ترسه !!!
کارش فقط 50 تا 60 هزار تومنه با سرعت فوقالعاده دیش می زاری با این که افلاین هست ولی خوب حال می ده هر وقت خواستی بری تو اینترنت حال کنی چیز میز بزاری با 64 adsl می ری !!! یا اصلا با همون دایال اپ اهد بوووووق !!! خدایی صفا نداره یکمی کلاسیک باشی با دایال بری بیای ؟ با فالاین هم دانلود کنی ؟؟؟؟ من الان دارم با دایال اپ اینو براتون می زنم برای داتک هست سرعتشم بد نیست اما مثل یخ می مونه تو جهنم (دیش و می گم حواستون پرت نشه ها ) اول می ری توی سونا ی داغغغغغغغغغغغغ (همون دایال اپ رو می گم !) بعدش می ری زیر دوش یخ (دیشو می گم با کسی ام نمی ری تنهایییی )

Nvidia
10-09-2006, 00:44
بله درسته. من سرعت 128 گرفتم،‌ سرعت دانلود ميانگينش حدود 5-7 هست!!!!!
بهشون همين امروز زنگ زدم، گفتن مشل از مركزه. تا يه هفته ديگه حل ميشه.
مركز من شهيد نهري هست.
اگه بشه شكايت كرد كه خيلي خوب ميشه.
البته من فقط ناراحت 32 تومن مودم هستم.
اگرم درست شه تا 12 بیشتر نمیره. 512 بگیر خیاله خودتو راحت کن

mhentezari
10-09-2006, 23:40
چند در مياد؟

Gladiator
13-09-2006, 20:11
هنوز داتك بهترينه؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nvidia
13-09-2006, 20:24
چند در مياد؟
فکر کنم تهران 27 28 بشه شایدم کمتر.

Hossein_Bahal
14-09-2006, 00:53
يه سوال مهم :

توي سايت پارس‌انلاين نوشته كه سرويس 64 بدون محدوديت هستش . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما شنيدم كه 6 گيگ در ماه محدوديت داره . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا ميخواستم بدونم كه ايا واقعا محدوديت داره يا نه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nvidia
14-09-2006, 00:55
با 64 کیلوبایت مگه میشه 6 گیگ در ماه دانلود کرد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hossein_Bahal
14-09-2006, 01:23
با 64 کیلوبایت مگه میشه 6 گیگ در ماه دانلود کرد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه بخواي شبانه‌روزي دانلود كني بله . ميشه .

در حدود 15 گيگ ميشه دانلود كرد !

ابرو
14-09-2006, 10:54
صبا نت کی داره و چطوریه

امیدوارم خوب باشه
شرکت مستقلی هست یا نه؟؟؟؟

تو تهران 256 کیلو رو 10 تومن میده

کی داره ازشون یه توضیح کامل بدید
ممنون

mhentezari
14-09-2006, 14:07
128k سپنتاي من هم امروز راه افتاد.
من بايد چند بتونم دانلود كنم؟ الان بين 14 تا 20 ميرم كه بيشترش بين 16 تا 20 هست.
البته گاها بالاتر هم ميره. حتي 45 هم رفت. البته با flashGet. خوبه؟

afsoongar_ghadiri
14-09-2006, 14:20
من خودم اينترنت adsl 64 از شرکت داده گستر عصر نوین دارم راضی هستم قطعی داره ولی سرویسشون خوبه

MESHKIPOSH
15-09-2006, 00:31
ميخواستم دوستان راهنمايي كنن كه كدوم سرويس دهنده در تهران به پيش شماره 3346 سرويس ميده ؟؟؟؟
خيلي ممنون ميشم اگه پيدا كنيد و بهم بگيد ؟
يا اينكه از كجا ميتونم بفهمم كه كي شماره ما هم ميتونه اينترنت پر سرعت داشته باشه ؟؟؟

sascovach
15-09-2006, 12:35
سایت صبانت رو کسی داره؟

ehsan_monster
15-09-2006, 13:00
سایت صبانت رو کسی داره؟
اينه :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MESHKIPOSH
15-09-2006, 13:36
ميخواستم دوستان راهنمايي كنن كه كدوم سرويس دهنده در تهران به پيش شماره 3346 سرويس ميده ؟؟؟؟

ehsan_monster
15-09-2006, 19:20
برو تو سايت زير سرچ كن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

m a j r i x
16-09-2006, 20:12
سایت صبانت رو کسی داره؟
saba network ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
numbers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
prices ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ebliskabir
22-09-2006, 00:45
مرسي از توضيحات بچه ها

mska
22-09-2006, 02:14
من ديروز رفتم adsl گرفتم 256/256
ماهي 15800
+مودم 30 تومن
براي يکسال
کل هزينه را با هم نقد دادم
220 تومن شد
فقط محدوديت 1 گيگ در ماه داره
هر گيگ اضافي 7500
چطوره؟
البته منطقه که من هستم فقط همين 1 شرکت هست که adsl داره

WooKMaN
22-09-2006, 14:54
پارس آنلاین تو كرمانشاه نمايندگي داره .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من كه ازش استفاده كردم خداييش عالي بيد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اين رو بگم بقيه رو تست نكردم ...

soleares
22-09-2006, 14:58
نه ووكمن جون پارس انلاين گرونه ! من سرويس هاي ديگه اي هم ديدم كه خيلي ارزونتر از اونه و همين طور پر سرعت... اسماشون رو بعدا برات مي نويسم .

mska
22-09-2006, 15:24
اين كه الان من گرفتم چطوره؟

Hossein_Bahal
22-09-2006, 15:53
اين كه الان من گرفتم چطوره؟
اين سرويسي كه شما گرفتي همه چيزش خوبه ولي يه چيزش فاجعه هستش .

اون هم محدوديتش هستش .

فكر كنم با اين سرعت و محدوديت 1 گيگ به مشكل برميخوري .

mhentezari
22-09-2006, 17:50
من ديروز رفتم adsl گرفتم 256/256
ماهي 15800
+مودم 30 تومن
براي يکسال
کل هزينه را با هم نقد دادم
220 تومن شد
فقط محدوديت 1 گيگ در ماه داره
هر گيگ اضافي 7500
چطوره؟
البته منطقه که من هستم فقط همين 1 شرکت هست که adsl داره
از كجا گرفتي؟

محدوديتش خيلي بده! من الان يك visa دانلود كردم 2.6 گيگ. يعني توي 30 ساعت 2.6 گيگ پر شد. اگه محدوديت شما رو داشتم بيچاره بودم!

soleares
22-09-2006, 17:53
دوستان من نمي فهمم محدوديت 1 گيگ يعني چي .

MESHKIPOSH
22-09-2006, 17:57
من يه سوال دارم
اينه كه محدوديت يا حجم ترافيكي چيه ؟ فقط براي دانلود است يا نه كلا براي ديدن سايت ها و وبگردي و چت وآپلود و... محاسبه ميشه ؟
دوستان اگه لطف كنن توضيح كامل بدن و نحوه محاسبه رو هم بگن ؟ ( مثال بزنيد لطفا كه بهتر متوجه بشم)
و يه چنين سرويسي رو هم توضيح ميديد خوبه يا نه ؟
25000 قيمت
10 Gb حجم ترافيكي
256 Kb نوع سرويس

خيلي ممنون

mhentezari
22-09-2006, 18:07
ببينيد كلا شما هر چيزي رو كه روي اينترنت ببينيد، داريد اون رو دانلود ميكنيد.
بعضي وقت ها يك برنامه رو دنلود ميكنيد كه حجم هاي مختلفي دارند و خيلي وقت ها كم هم نيستند.

وقتي كه ميگيم محدوديت 1 گيگ در ماه داره، يعني شما در يك ماه فقط يك گيگ ميتونيد دانلود كنيد. حالا هر چي بخواد باشه و بعد از اون نمي تونيد از اينترنت استفاده كنيد.

ايني كه Meshkiposh گفتن بد نيست.خوبه.باز 10 گيگ محدوديت نسبتا خوبيه. البته بستگي داره چيكار بخواي بكني. من كه بيشتر برنامه دانلود ميكنم ممكنه كم بيارم. فقط بگو مال كجاست

mska
22-09-2006, 23:04
من الان با ديال آپ در ماه حداكثر 400 مٍگ رسيو دارم
فكر كنم 1گيگ در ماه برام كافي بشه

MESHKIPOSH
23-09-2006, 17:57
ببينيد كلا شما هر چيزي رو كه روي اينترنت ببينيد، داريد اون رو دانلود ميكنيد.
بعضي وقت ها يك برنامه رو دنلود ميكنيد كه حجم هاي مختلفي دارند و خيلي وقت ها كم هم نيستند.

وقتي كه ميگيم محدوديت 1 گيگ در ماه داره، يعني شما در يك ماه فقط يك گيگ ميتونيد دانلود كنيد. حالا هر چي بخواد باشه و بعد از اون نمي تونيد از اينترنت استفاده كنيد.

ايني كه Meshkiposh گفتن بد نيست.خوبه.باز 10 گيگ محدوديت نسبتا خوبيه. البته بستگي داره چيكار بخواي بكني. من كه بيشتر برنامه دانلود ميكنم ممكنه كم بيارم. فقط بگو مال كجاست

اين سرويس رو صبا ميده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يه راهنمايي بكنيد كه بدونم سرويس صبا چطوره تا حالا كسي ازت گرفته و ميزان رضايتش چطور بوده

MESHKIPOSH
23-09-2006, 18:01
قيمتش هم 10 گيگ با سرعت 256 كيلو بايت در ثانيه 25 هزار تومن هست
به نظر شما خوبه ؟

mhentezari
23-09-2006, 21:21
قيمتش كه خوبه اما بايد ديد كه سرويش هم خوبه يا نه.

mska
23-09-2006, 21:26
حذف شد

mhentezari
23-09-2006, 21:32
لطفا براي من هم دعوتنامه بفرستيد

smansoor20022002@yahoo.com
مرسي

جونم؟ دعوتنامه چي؟

hamedgibson
24-09-2006, 06:53
يه سوال در مورد اي دي اس داشتم راستش مدتي توي يكي از شهرستان ها از سرويس اي دي اسل اسيا تك استفاده ميكنم سرويس از نوع 5 گيگ به مدت 3ماه و شبانه رايگان 64 كيلو بايتي است اين شركت چند وقت اول با سرعت حدود بين 40 تا 50 كي دانلود داشتم اما الان مدتي دانلود به سرعت بين 3 تا 5 كيلو رسيده اعتراض هم كرديم مي گن ما اين 64 را بين 8 نفر شير مي كنم و سهم شما 8 كي بيشتر نميشه ميخواستم ببنم در تمام ايران اينطوري يا نه اينا دارن كلاهبرداري ميكنن خيلي خوشحال ميشم راهنماييم كنيد

m a j r i x
24-09-2006, 15:29
اکثر سرویسهای Adsl در ایران بصورت غیراختصاصی هست یعنی یک پهنای باند مختص یک کاربر نمیشه بلکه تقسیم بر تعدادی کاربر میشه

linkin_park
26-09-2006, 15:09
آقا من میخوام اشتراک Adsl بگیرم با سرعت 256 و حداکثر 2 یا 3 گیگ ظرفیت دانلود .

راستی محل سکونتمون هم منطقه 1 ... ازگل هست . این طرفا باشه بهتره ...

-------------------------------
راستی من با سرعت 4.8 وصل میشم از اینجا مشکل از خط تلفنه ؟ البته یه بار هم 19 وصل شدم ... اگه مشکل از خطه یعنی Adsl هم همین مشکلو داره ؟
--------------------------------
لطفا راهنماییم کنید ... ممنون میشم ...

linkin_park
26-09-2006, 15:17

راستی من با سرعت 4.8 وصل میشم از اینجا مشکل از خط تلفنه ؟ البته یه بار هم 19 وصل شدم ... اگه مشکل از خطه یعنی Adsl هم همین مشکلو داره ؟

mohammad_xlr
26-09-2006, 20:09

سرعت 256 اگه بگیری حدودا با 28 الی 32 کیلوبایت دان میکنی
در ضمن ترافیک 256 بیست گیگا بایت برای هرماه هست
128===>8gb
البته برای پارس آنلاین
من که از پارس دارم

mhentezari
26-09-2006, 23:11
من 128 دارم اما 30 دنلود ميكنم. جريان چيه؟

ebinem173
27-09-2006, 02:25
بابا تو دیگه کی هستی؟
من با 256 داتک سرعتم در بهترین حالت که خیلی کم هم پیش میاد 23 هست

mhentezari
27-09-2006, 04:36
بابا تو دیگه کی هستی؟
من با 256 داتک سرعتم در بهترین حالت که خیلی کم هم پیش میاد 23 هست
من اول گفتم دارم زيادي تند دانلود ميكنم ها اما بعدش گفتم نه بايد هميجوري باشه ديگه!
به هر حال سپنتا تعرفه هاش رو عوض كرده و كلا محدوديت ها رو برداشته و آبونمان و از اين چيزها هم نمي گيره.
يك ماهه 128 اش 30 تومن ميشه. اگه مثل ايني كه من الان دارم ازشون باشه كه مي صرفه. چون 256 داتك هم فكر كنم همين قدر در بياد.

ebinem173
28-09-2006, 01:26
التبه 256 داتک بدون محدودیت و این چیزها میشه 28 تومن که علیرغم کیفیت ضعیف هنوز هم میصرفه

MaFia
28-09-2006, 06:46
التبه 256 داتک بدون محدودیت و این چیزها میشه 28 تومن که علیرغم کیفیت ضعیف هنوز هم میصرفه
شک نکنید
آمار و ... هم لازم نیست
یه حساب سر انگشتی نشون میده

divoonejoon
28-09-2006, 07:28
adsl با adsl2 چقدر تفاوت داره از نظر سرعت ؟
يعني تفاوت اونقده قابل ملاحظه مي شه؟

mhentezari
28-09-2006, 14:35
ميشه حساب كني؟
من ميگم با 128 سپنتا دارم 30 دانلود ميكنم. در تعرفه جديدش هم قيمتش 30 تومنه و محدوديت هم نداره. در ضمن پشتيباني خوبي هم داره.
اما به قول ايشون با 256 داتك نهايت 23 دانلود ميكنن و قيمتش هم همينه و پشتيباني خوبي هم نداره.

kiavash
01-10-2006, 20:46
سلام

كد تلفنمون
2204 یا 2201 یا 2203

reza_badii
01-10-2006, 21:37
آقايون سلام!
مي خواستم بدونم با سرويس 512 داتك بطور متوسط سرعت دانلود چقدر بايد باشه!
عزيزاني كه از اين سرويس استفاده مي كنن لطفا جواب بدن!
ممنون!

hamid_xp
01-10-2006, 21:58
آقايون سلام!
ممنون!

باید 45 تا 55 بتونی دانلود کنی اگه share باشی. اگر هم استاتیک باشی تا کمی بیشتر میتونی دانلود کنی.

MaFia
01-10-2006, 22:01
آقايون سلام!
ممنون!
میانگین: 53

mhentezari
02-10-2006, 00:58
ميشه يكي راجع به انواع IP توضيح بده؟ static با dynamic چه فرقي داره؟ و از كجا بفهميم چه نوعيه؟

ممنون

kiavash
04-10-2006, 21:51
سلام

آقا منطقه ماداتك نيامده چي بگيرم ؟(adsl , wirelles

كد تلفنمون
2204 یا 2201 یا 2203
تورو خدا کمکم کنید :(

mghomeishy2010
05-10-2006, 08:19
ببينيد عزيزان من تا الان 6 ماه است كه كاربر ADSL هستم، در ابتدا از شركت تراشه سبز ميگرفتم اكانتم رو ولي بعد از مدتي به دليل جابجايي شركت به يك شركت ديگه واگذار شد كه واقعا سرويس دهيشون فاجعه است.
بعد از پيگيري هايي كه انجام دادم تراشه سبز منتقل شده به عباس آباد با نام آسياتك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كه كاملا از نظر سرويس دهي و قيمت و كارايي با صرفه است.
من مكيدونم شركتهايي مثل پارس آنلاين پول چي رو ميگيرن؟
20 هزار تومن فقط براي نصب و راه اندازي ميگيرن؟
مودم هم كه فقط ميفروشن.
گول اسم ISP ها رو هيچ وقت نبايد خورد.
اين نظر منه حالا خود دانيد.

ebinem173
05-10-2006, 14:50
لطفا کسانی که از آسیا تک استفاده میکنن بیشتر توضیح بدن که سرویسشون از نظر کیفیت خوب هست یا نه چون ما که داتک داریم راضی نیستیم

kiavash
05-10-2006, 15:37
یعنی هیشکی نیست جواب من بده؟ :(

MaFia
10-10-2006, 11:53
100 به درود به این مملکت
تمامی افراد حقیقی یعنی من و شما
از این به بعد فقط فقط باید سرعت 128 داشته باشیم
اول از کاربران جدید شروع میشه و بعد هم قدیمی ها
و بالاتر دیگه داده نمیشه
واقعا لذت می برم در این مملکت به دنیا اومدم

Wisdom
10-10-2006, 11:58

مهران جان مطمئن هستی
من فرم 256 رو پر کردم و با 1000 بدبختی میخواستم 6 ماهش رو بگیرم
از شرکت صبا نت

MaFia
10-10-2006, 12:00
مهران جان مطمئن هستی
من فرم 256 رو پر کردم و با 1000 بدبختی میخواستم 6 ماهش رو بگیرم
از شرکت صبا نت
یه زنگ بزن داتک و یا پارس آنلاین مطمئن میشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

linkin_park
10-10-2006, 14:20
روی چه منطقی اینو میگن ؟ ....

البته مطمئن باشید که همه این بدبختی ها از موقع دولت جدید شروع شده .... مخصوصا فیلترینگ .... خدایا کی میشه ما هم به تمدن از دست رفتمون برسیم ؟

m a j r i x
10-10-2006, 20:03
سلام
اگر محدودیت سرعت برای کاربران اجرا بشه که احتمال اجراش زیاد هست علتش رو باید توی ماجرای فیبرنوری دونست اگر یادتون باشه وقتی فیبرهای فجیره یا فلگ آلمان قطع شد تائیرش همه ملاحظه کردین
یعنی با این کار میخوان صدای اعتراض Icp وisp و Papهارو بگیرن که چرا پهنای باندشون فقط از مخابرات بگیرن که بهانه استفاده از دیش ماهواره برای کمبود پهنای مثلا جبران بشه
(حاشیه)
اگر توی این ۲ یا ۳ هفته اخیر اگر کسی میخواست از داتک سرویس بگیره یه جوری طرف میپچوندن چون از بالا دستور داده بودن که فروش سرویس متوقف کنن . . .

Nvidia
10-10-2006, 20:28
100 به درود به این مملکت
تمامی افراد حقیقی یعنی من و شما
اول از کاربران جدید شروع میشه و بعد هم قدیمی ها
و بالاتر دیگه داده نمیشه
واقعا لذت می برم در این مملکت به دنیا اومدم

واقعا باید به این مملکت درود فرستاد !
میگن رئیس جمهور محبوبمون !!! گفتن که اگه داشنگاهها و اداره ها اینترنت پرسرعت داشته باشن کافیه !!!!!
مهران جان تمام دوستان من تو تهران که 512 داشتن شدن 256 و و اونایی هم که 256 داشتن شدن 128 !
اما هنوز به کرمانشاه نرسیدن من 512 درم فعلا همون 512 اه البته این شرکتی که من دارم ازش میگیرم نمایندگی این داتک لعنتی هم هست !
برای بار 100 ام : بعد به من میگن چرا بوش رو دوست میداری !!!!!!!!!!!

hamid_xp
10-10-2006, 20:42
ای بابا واقعا مثل اینکه درسته من 512 از داتک گرفتم سرعتم امروز یهو افتاد رو 20 . بابا من کلی سرمایه گذاری کردم اینا مثل اینکه مسلمون نیستند. از حروم و حلال هیچی حالیشون نیست . امیدوارم که اینطور که میگید نباشه ولی اگه باشه خدا بهشون خیر نده من که راضی نیستم خدا لعنتشون کنه .

hamid_xp
10-10-2006, 21:26
آقا من همین الان زنگ زدم به داتک لعنتی با تبحر ظریفی منو پیچوندند و این مساله رو به امر طبیعی برای اینترنت share عنوان کردند
و همه این موضوعات رو شایعه عنوان کردند و اظهار امیدواری کردند که تا چند روز آینده حل بشه.

ولی معلوم بود میخواد بپیچونه چون اصلا نپرسید مشکل چی بوده - از کی اینطوری شده فقط خیلی مهم بود براش که بدونه دقیقا سرعت تا چه عددی افت کرده .

ظاهرا باید بیشتر پیگیری کنم . اما " تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها "

daneal
11-10-2006, 03:35
منم الان زنگ زدم داتک بهم گفت دارن چند تا چیز رو تست می کنن به خاطر همین سرعت امده پایین....

کورش
11-10-2006, 17:06
عرضه اینترنت پرسرعت با پهنای باند بالاتر از 128K ممنوع شد

سرويس فناوري اطلاعات، چهارشنبه 19 مهر 1385، ساعت 13:05

فاوانیوز: ارایه پهنای باند بالاتر از 128 کیلوبیت بر ثانیه به اماکن شخصی و عمومی ممنوع شد.

شنیده های خبرنگار فاوانیوز حاکی از آن است که نامه ای به امضای "محمود خسروی" رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شرکت های ارایه دهنده اینترنت ارسال شده که در آن آمده است: مقتضی است تا اطلاع ثانوی از ارایه پهنای باند بالاتر از 128 کیلوبایت به مکان های شخصی و عمومی خودداری شود."
در ادامه این نامه آمده است: "بدیهی است موضوع در جلسات مورد بحث و بررسی و هماهنگی قرار خواهد گرفت."
اطلاعات تکمیلی متعاقبا ارسال می شود.

ebinem173
12-10-2006, 01:49
هر روز بدتر از دیروز
ای خدا مارو برگردون به 50 سال قبل یا لااقل یه کاری کن بریم تو کشوری مثل افغانستان که در حال پیشرفته زندگی کنیم
دیگه با این خبر دارم آتیش میگیرم خداکنه که اینها همش خواب و خیال باشه
آخه مگه امکان داره؟ همه جای دنیا دارن پیشرفت میکنن اما ما........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sa3er
12-10-2006, 13:29
اینا همش در حد شایعه هست فعلا مثله هزاران شایعه قبلی که بارها تو همین تاپیک دوستان مطرح کردند.

در مورد شرکت داتک هم که خوب زبون حداقل بنده تو این تاپیک مو دراورد از بس به شما دوستان توصیه کردم که از این شرکت به هیچ وجه خرید نکنید.... اعتراضات زیادی از این شرکت تو این تاپیک شده ولی من نمی دونم چرا همه علاقه دارند خودشون مسئله رو تست کنند تا مطمئن بشند. جواب شرکت داتک به اون دوست عزیز واقعا خنده دار و مضحک هست. اکثر اکانتهای که الان شرکتهای اینترنتی به کاربران شخصی ارائه می کنند dedicated نیست و همه share هست. چون قیمت account های dedicated بسیار بالا هست و تنها تعدای محدودی از شرکتهای معتبر قادر به ارائه این نوع سرویس هست که اثری از اسم شرکت داتک در این شرکتها نیست.

حالا بگذریم... مسئله اینجاست که وقتی یک شرکت فاقد متخصصین مجرب به صورت خیلی طمعکارانه با پایین اوردن نامعقول قیمت بیش از ظرفیت و پهنای باند خودش اقدام به پذیرش مشتری می کنه وضعیت بهتر از این نخواهد شد و چاره ای جز جواب سر بالا یا به قول معروف پیچوندن مشتری نخواهد داشت.

برای بار هزارم عرض می کنم: به پیر به پیغمبر، عزیزان شرکت داتک فاقد استادندارد ها و صلاحیت لازم برای ارائه اینترنت پر سرعت هست و هیچ گونه اعتقاد و ضمانتی نسبت به سرویسشون ندارند. مطمئنا ادامه این رویه آینده سیاهی برای این شرکت بهمراه خواهد داشت و شاید سرانجام توسط اشخاصی که حوصله و قدرت اینکار رو داشته باشند کار این شرکت به مراجع قضایی و پلمپ بیانجامد.

بدرود.

Wisdom
12-10-2006, 13:42
یک سوال

من میخوام Dsl بگیرم , با اون مقدار هزینه ای که میخواستم بکنم میتونستم یک 256 از داتک بدون محدودیت بگیرم
ولی چند روز پیش یک شرکت دیگه پیدا کردم که 256 میده ولی با ترانسفر 2 گیگ

با این صحبت های صابر جان اون 2 گیگ رو بگیرم
ولی 2 گیگ در یک ماه کم نیست ؟؟؟؟؟

کورش
12-10-2006, 14:30
اینا همش در حد شایعه هست فعلا مثله هزاران شایعه قبلی که بارها تو همین تاپیک دوستان مطرح کردند.
.

پس حتمآ اینم شایعه است :

ممنوعيت استفاده از اينترنت پرسرعت

20 مهر 1385 - ايرنا- بر اساس بخشنامه جديد" سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي" وزارت ارتباطات، ارايه اينترنت پر سرعت به‌تمام كاربران كشور با محدوديت مواجه شد.
حسام‌الدين عرب زاده مدير روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با تاييد اين خبر، گفت: مطابق با اين بخشنامه ، از اين پس ارايه اينترنت پر سرعت با ظرفيت بيش از ‪ ۱۲۸‬كيلو بيت بر ثانيه به تمام كاربران اينترنتي ( شخصي و عمومي ) ممنوع خواهد بود.
" حسام‌الدين عرب زاده " افزود: اين بخشنامه به دستور وزارت ارتباطات صادر شده و موقتي است.
به گفته‌وي اين بخشنامه‌تا زمانيكه ضوابط و شرايط جديد براي‌ارايه اينترنت پر سرعت توسط شركت‌هاي ‪ PAP‬مشخص شود، قابل اجرا است.
وي تاكيد كرد: بخشنامه مذكور براي تمام شركت‌هاي‌خصوصي و شركت‌هاي مخابرات كه خطوط ‪ ADSL‬به كاربران ارايه مي‌دهند، ابلاغ شده است.
عرب زاده درباره دلايل ابلاغ بخشنامه جديد سازمان تنظيم مقررات مبني بر محدود كردن ارايه اينترنت پر سرعت توضيحي به خبرگزاري ايرنا ارايه نكرد.
اين در حالي است كه هنوز بسياري از مديران و كارشناسان شركت‌هاي ‪ PAP‬از جزييات اين بخشنامه جديد سازمان تنظيم مقررات اطلاع چنداني ندارند و برخي از آنها تصور دارند كه اين بخشنامه فقط در مورد كاربران خانگي صادق است.
مدير يكي‌از شركت‌هاي ارايه‌دهنده اينترنت پرسرعت در اصفهان بااظهار شگفتي از ابلاغ چنين بخشنامه‌اي تاكيد كرد: شركت‌هاي ‪ PAP‬با دريافت اين دستور براي ارايه اينترنت پرسرعت به مردم دچار محدوديت شدند.
وي كه خواستار فاش نشدن نام خود بود ، تصريح كرد: بر اساس اين بخشنامه واگذاري اينترنت پرسرعت با پهناي باند بالا ممنوع اعلام شده است.
مدير يكي ديگر از شركت‌هاي ارايه‌دهنده اينترنت پر سرعت نيز در اين مورد به ايرنا گفت: بسياري از مشتريان ما از پهناي باند بيشتر از ‪ ۱۲۸‬كيلو بيت بر ثانيه استفاده مي‌كنند و ميزان تقاضا در اين سطح در حال افزايش است.
وي اضافه كرد: با اين بخشنامه جديد اصلا مشخص نيست شركت‌هاي" ندا" چگونه به فعاليت خود ادامه دهند و پاسخگوي نياز مردم باشند.
به گفته‌كارشناسان، طبق تغييرات جديدي كه در نحوه ارايه اينترنت در كشور اعمال شده و مطابق با قوانين جديد از اين پس دولت فقط تامين‌كننده و شركت‌هاي خصوصي فقط توزيع‌كننده اينترنت هستند، اعمال چنين محدوديت‌هايي براي توزيع اينترنت توسط بخش خصوصي جاي تامل دارد.
كارشناسان تاكيد دارند: اين نخستين باري است كه براي سرعت و پهناي باند اينترنت ارايه شده به كاربران، محدوديت اعمال مي‌شود.

کورش
12-10-2006, 14:32
اخبار ساعت دو رادیو هم جدیدآ شایعه پخش میکنه ... چون اونهم همین خبر رو گفت!!

sourena
13-10-2006, 15:12
دوستان...اومدم اينجا بگم:
داتك آشغالترين سپنتا بهترين ارايه دهنده هاي سرويسهاي Adsl هستند.

linkin_park
13-10-2006, 17:03
اونوقت پارس آنلاین چی ترین میشه ؟

EMPERATOUR
13-10-2006, 17:37
بچه ها من ميخام اينترنت adsl بگيرم . آخه اين ماه قبض تلفن 90 تومان شد و بابام دادش درومد. 50 تومان شبكه هوشمند شد.
حالا من بودجه حداكثر 20 تومان در ماه دارم(با ماليات و ..) . روزي 5 ساعت متوسط اينترنت كار ميكنم و حد اكثر 70 مگ دانلود در روز دارم . و ميخام پشتيباني خوب داشته باشه . و سرعت يكنواخت و بي دردسر . از كدوم شركت بگيرم ؟‌ چه سرويسي ؟ خداييش ديگه پوا تلفن نميگيرن؟‌كيفيت مكالمه بد ميشه؟‌

sa3er
13-10-2006, 21:53
کورش
فعلا که در عمل ما چیزی نمی بینیم و شرکتها همچنان در حال توزیع هستند. حتی شرکت سپنتا سرعت 2 مگا بایت هم به اشتراک هاش اضافه کرده!

جناب EMPERATOUR
شما 64 سپنتا رو بگیر حتما راضی خواهید بود. جای هیچگونه نگرانی نیست و 100% به نفع شما خواهد بود با اون توضیحاتی که دادید.

کورش
13-10-2006, 22:38
کورش
فعلا که در عمل ما چیزی نمی بینیم و شرکتها همچنان در حال توزیع هستند. حتی شرکت سپنتا سرعت 2 مگا بایت هم به اشتراک هاش اضافه کرده!

جوجه رو آخر پاییز میشمرن دوست من ...
منم امیدوارم حرف شما درست در بیاد.

ebinem173
14-10-2006, 17:19
صادق‌زاده رئیس کمیته مخابرات مجلس شورای اسلامی: کشور برای توسعه و دستیابی به علم روز نیازمند اینترنت پرسرعت است و من شدیدا با اقدام اخیر سازمان تنظيم مقررات مخالف هستم.

رمضانعلي صادق‌زاده گفت: باید استدلال های مسئولین سازمان تنظیم مقررات را برای تثبیت طرح ممنوعیت ارايه اينترنت پرسرعت با ظرفيت بيش از ‪۱۲۸‬كيلو بيت بر ثانيه را شنید و در خصوص آن تصمیم‌گیری کرد.

رمضانعلي صادق‌زاده رئیس کمیته مخابرات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سلام در خصوص بخشنامه جديد سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي وزارت ارتباطات، مبنی بر اینکه ارايه اينترنت پرسرعت با ظرفيت بيش از ‪۱۲۸‬كيلو بيت بر ثانيه به تمام كاربران اينترنتي(شخصي و عمومي) ممنوع خواهد بود گفت:مبنای تصمیم‌گیری از سوی سازمان تنظیم مقررات و رادیویی در خصوص طرح فوق هنوز برای ما مشخص نشده و ما بدنبال استدلال‌های سازمان برای ارائه طرح فوق هستیم.

وی در ادامه افزود: پس از تعطیلات ایام شب‌های قدر معاونت پارلمانی مجلس، جلسه‌ای را با حضور مسئولین مربوطه برگزار و نظرات و پیشنهادات آنها را بررسی و جمع بندی خواهیم کرد.

صادق زاده با تاکید بر این که در صورت نبود دلیل مناسب با طرح پیشنهادی، مجلس تمام تلاش خود را برای رد آن انجام خواهد داد اظهار کرد: تمامی کشورهای جهان به سمت مدرنیزه شدن حرکت می‌کنند و می‌توان گفت یکی از عوامل اساسی مدرنیزه شدن در جهان دستیابی به اینترنت پرسرعت است.

معاون كميسيون صنايع و معادن مجلس ادامه داد: کشور برای توسعه و دستیابی به علم روز نیازمند اینترنت پرسرعت است و من شدیدا با اقدام اخیر سازمان مخالف هستم و منتظر شنیدن استدلال‌های آنها برای پیشنهاد طرح فوق می‌باشم.

وی اظهار داشت: ارایه سرویس‌ها با سرعت بالا نیازمند پهنای باند وسیع است و هر چقدر اینترنت با سرعت بالا ارائه شود شاهد اطلاعات جامع‌تری خواهیم بود و می‌توان گفت محدودیت سرعت و پهنای باند، جامعه اطلاعاتی کشور را با خطر جدی مواجه خواهد کرد.

گفتنی است: بر اساس بخشنامه جديد سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي وزارت ارتباطات، ارايه اينترنت پر سرعت به‌تمام كاربران كشور را با محدوديت مواجه کرده است.

لازم بذکر است مطابق با اين بخشنامه، از اين پس ارايه اينترنت پرسرعت با ظرفيت بيش از ‪۱۲۸‬كيلوبيت بر ثانيه به تمام كاربران اينترنتي(شخصي و عمومي) ممنوع خواهد بود و بخشنامه مذكور براي تمام شركت‌هاي‌خصوصي و شركت‌هاي مخابرات كه خطوط ‪ADSL‬به كاربران ارايه مي‌دهند، ابلاغ شده است.

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sa3er
14-10-2006, 23:59
متشکر از خبرتون ebinem173

همچین چیزی عملی نخواهد بود دوستان. فکرتون رو بیخود مشغول این چیزا نکنید. میشه گفت اینم ترفند جدید هست برای اینکه ملت بریزن و به قولی تا تمام نشده ADSL پر سرعت بگیرند.

تا بعد.

MaFia
15-10-2006, 00:01
متشکر از خبرتون ebinem173

همچین چیزی عملی نخواهد بود دوستان. فکرتون رو بیخود مشغول این چیزا نکنید. میشه گفت اینم ترفند جدید هست برای اینکه ملت بریزن و به قولی تا تمام نشده ADSL پر سرعت بگیرند.

تا بعد.
خدا از زبونت بشنوفه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamedy
15-10-2006, 01:40
سلام به جمع جميع داتكيان كه اينترنتشون نصف شده..

من 128 داتك دارم 5-6 روزه گرفتم از اول كه 5-6 دانلودش بود الان (شنبه) شده 9-10 ولي بايد بيشتر باشه!

اين چه وضعيه!

MaFia
15-10-2006, 01:44
سلام به جمع جميع داتكيان كه اينترنتشون نصف شده..

من 128 داتك دارم 5-6 روزه گرفتم از اول كه 5-6 دانلودش بود الان (شنبه) شده 9-10 ولي بايد بيشتر باشه!

اين چه وضعيه!
من که 12 شده بودم
الان شدم 15 باز خدا رو شکر
ولی کو 25 که قبلا بودیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
128 داتک بیشتر از 12 نمی ده دیگه

ebinem173
15-10-2006, 11:11
من دیروز تکاس گرفتم با داتک با گفتم این چه وضعشه
گفتن بخاطر شیرینگ هست و ممکنه به یک سوم هم برسه من هم گفتم شیرینگی که نصفه شب هم سرعتم 10 باشه بهتره اصلا دیگه اسمشو بزارین 128
یارو هم وقتی دید من کوتاه نمیام گفت حق با شماست و گفت با پیشنهادات و انتقادات تماس بگیرید و مشکلتونو بگین جالب اینجاست که قبلش همش میگفت مال کدوم مرکزین
من هم گفتم من جزو انجمن بزرگ p30world هستم و در اونجا حدود 100 نفر ازدوستانم که asl داتک دارن سرعتشون نصف شده فردا هم میخوام زنگ بزنم قراردادم رو فسخ کنم و شاید سپنتا 128 بگیرم شاید هم پارس آنلاین بگیرم از دوستانی که سپنتا دارن درخواست میکنم در مورد مزایا و معایبش منو راهنمایی کنن پارس آنلاین هم که فبلا داشتم و راضی

sa3er
15-10-2006, 14:39
ebinem173
متاسفانه من وقتی از این شرکت سپنتا حمایت می کنم یه عده خیال می کنند مثلا این شرکت ماله بابای من هست. و از روی لجبازی هم که شده میرند از شرکت داتک میگیرند و اون موقع که پولشون رو دور ریختند تازه می فهمند اوضاع از چه قراره.

ولی مطمئن باشید سپنتا تنها شرکت کاملا خصوصی هست که هیچگونه معایبی نداره و پشتیبانی هم بسیار عالی و در حد بین المللی هست. من 7 ماه هست از مدت قراردادم با این شرکت می گذره و در تمام طول این مدت بهترین سرویس ممکن رو دریافت کردم و واقعا راضی هستم. تنها زمانی اتصال این شرکت با مشکل مواجه می شود که مشکل کشوری و از سمت شرکت مخابرات و اداره زیر ساخت باشد در غیر اینصورت شما هیچگونه مشکلی از سمت شرکت نخواهید داشت و تمام باندویتی که قرارداد بستید رو دریافت خواهید کرد. 100% تضمین می کنم این رو. هر چند این مشکل رو هم تا قبل از 1 تیر که مجوز تجهیزات ماهواره ای باطل شد خودشون حل میکردند و در اون زمان حتی اگه مشکل کشوری هم بود باز شما چیزی احساس نمی کردید.

** به امید محو و حذف شدن نام شرکتهای ننگینی همچون داتک از لیست ISP ها ایرانی.

Hossein_Bahal
15-10-2006, 14:52
من كه الان دارم از Adsl با سرعت 64 پارس‌انلاين استفاده مي‌كنم . ( البته اگه بشه بهش گفت Adsl )

تا حالا كه به هيچ مشكلي باهاش برخورد نكردم و سرعت دانلودم ميانگين بين 6 تا 8 هستش .

پشتيبانيش هم كه واقعا عاليه . يعني شما زنگ بزني بهشون و فحش هم بهشون بدي هيچي بهت نمي‌گن .

اخ نمي‌دوني چه حالي ميده كه موعد دريافت پول ماهيانه برات پيك مي‌فرستن دم در خونه و پول رو مي‌گيرن تازه روزنامه هم ميدن . :tongue:

Adsl با سرعت 64 سپنتا هم قيمت ماهيانش با پارس‌انلاين يكيه ولي ديگه فكر نكنم سرعتش از چيزي كه من گفتم بيشتر باشه .

در مورد داتك هم واقعا متاسفم كه واقعا شركت چرتي هستش .

سرعت دانلود حامدخان هم كه مثلا 128 داتك دارن زياد فرقي با من نمي‌كنه . ( مراجعه شود به پست اول اين صفحه )

khabgard
15-10-2006, 15:26
سلام دوستان
آيا سرویس شركت سپنتا با مودم هاي پاراداینParadyne سازگار است و آیا اجازه دانلود از P2P را می دهد یا خیر؟؟

ممون :)

ebinem173
15-10-2006, 19:56
sa3er
ممنون از راهنمایی شما پس باید قیمت های پارس و سپنتا و شرایطشون رو چک کنم چون چارس هم داشتم راضی بودم

surena_iran2564
16-10-2006, 09:09
اگه بخوام اي دي اس ال بگيرم .از مرحله اول تا لحظه شروع كار باهاش. چه قد خرج داره؟ تعرفه هاي ماهيانش چطوريه؟

ebinem173
16-10-2006, 17:27
رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي گفت: با مهيا شدن شرايط خاص براي ارايه اينترنت با سرعت 128 كيلو بيت برثانيه محدوديت آن تا چهار ماه آينده لغو مي‌شود.

محمود خسروي در گفت‌گو با فارس در خصوص بخشنامه جديد سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي كه براساس آن ارايه اينترنت پر سرعت به تمام كاربران كشور با محدوديت مواجه شده است، اظهار داشت: اين بخشنامه تا زماني كه ضوابط و شرايط جديد براي‌ارايه اينترنت پرسرعت توسط شركت‌هاي PAP مشخص شود اجرا خواهد شد.

گزارش فارس حاكي است: بخشنامه مذكور براي تمام شركت‌هاي‌خصوصي و شركت‌هاي مخابرات كه خطوط ADSL به كاربران ارايه مي‌دهند، ابلاغ شده است.

وي با تاكيد بر اين نكته كه اين بخشنامه موقتي است، گفت: پيش‌بيني مي‌شود با مهيا شدن شرايط درخواستي براي ارايه اينترنت پر سرعت اين محدوديت تا چهار ماه آينده لغو شود.

خسروي از ارايه توضيحات بيشتر در مورد اين بخشنامه خودداري كرد.

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebinem173
16-10-2006, 21:06
اعتراض به کم کردن سرعتها

sa3er
17-10-2006, 22:53
khabgard
این پاسخ:
شرکت سپنتا این مودمها رو ارائه و پشتیبانی 100% می کند:
simense - دارای پورت lan و usb
wri - فقط دارای پورت lan
comptrend - دارای پورت lan و usb

در مورد قسمت دوم سوالتون.... شرکت سپنتا هیچگونه محدودیتی در هیچ کدام از protocol های اینترنتی اعمال ننموده و شما با داشتن یک IP Static قادر به استفاده از تمامی سرویسهای مورد نظرتون خواهید بود. پس پاسخ سوال شما مثبت هست. بله بنده هم که مشترک سپنتا هستم بدون هیچ مشکلی از شبکه های P2P استفاده می کنم.

ebinem173
خواهش می کنم. بله سپنتا و پارس هر دو خوب هستند ولی sepanta یک مقدار از نظر میزان پهنای باندی که در اختیار داره وضعیتش بهتر هست. در هر صورت با توجه به آمار بالای کلاه برداری توسط شرکتهای دیگر فعلا پیشنهاد میشه از همین دو شرکت ADSL بگیرید. در ضمن ممنون از اخبارتون.

surena_iran2564
این قیمت بسته به نوع سرویس در شرکتهای مختلف متفاوت هست. شما می تونید به صفحات قبل مراجعه کنید.

hossein_3650
18-10-2006, 00:42
بچه ها من میخوام Adsl با سرعت 64 بگیرم.
به نظرتون از پارس انلاین بگیرم بهتره یا از سپنتا؟

vahidmasoum
18-10-2006, 05:10
[

[COLOR="Blue"]سلام
دوستان عزيز من بارها گفتم كه هر چيز ارزان بي دليل نيست و هر چيز گران هم بي حكمت اگر فقط يه كم فكر كنيد خودتون متوجه مي شيد . در ضمن در حال حاضر قيمتهاي شركت پارس آنلاین پايين آمده و شركت پارس آنلاین مودم 75000 تومانی تو بازار را به قیمت 49000 تومان عرضه می کند در ضمن هزینه سرویس 64 اون فقط 14900 تومان است در حالی که شرکتهای دیگر هزینه سرویسشان 19900 تومان است که باز متوجه می شوید قیمت پارس آنلاین از همه شرکتها مناسب تر است . برخی از دوستان پارس آنلاین را از نظر قیمتی با شرکتی همچون آسیاتک مقایسه می کنند در حالی که می بایست کیفیت سرویس را نیز مد نظر داشته باشند اگر کیفیت مد نظرشان نیست خوب بروند سراغ شرکتهای دیگر

Hamed_forum
19-10-2006, 07:57
راستش در يكي از شهرستان ها از شركت ندا مودم هاوايي گرفتم به قيمت 50 هزار تومان بدش شركت پارس اونلاين اومده ميگه اون مودم ها رو به 20 هزار تومان ور ميدارم بياد 30 هزار تومان ديگه هم بدين مودم شركت ما رو برداريد خيلي جالب اين چه سيسمي كه مودم ها با هم كار نميكنند يا ا كه چه عرض كنم اما واقعان فكر كنم دولت حق داشت پهناي باند اين شركتها رو محدود كنه به خاطر همين مساعل و گرگي دزدي ها ديگه كه مثل اينكه اونجا ها داره رخ ميده و دولت هم داره ه ايين نامه جديد براي اين شركتها تعيين ميكنه خدا ميدونه چه خبر

Hamed_forum
19-10-2006, 08:01
ديروز روزنامه نوشته بود در سنگاپور adsl رايگان شده فقط براي سرعت خيلي بالا پولي ا گر شما هم قيمت اون پولي ها رو بشنوين مثل ما دوتا شاخ در مياريد و بساط رو مي كنيد و ميريرد سنگاپور قيمتش براي 4m فقط 35هزار تومان براي 5و6m مگابات 45 تومان وبراي 30mفقط فقط ماهي 70هزار تومان يا روزنامه اشتباه كرده بود يا ... اگر بچه ها كسي اطلاع بيشتري داره بگه

mgholami
19-10-2006, 09:10
یه موقعی داتک خوب بودش ولی الان ..... البته به جز سرویس وای مکث داتک که میشه گفت فعلا خوبه ولی من به عنوان کسی که به طور همزمان از چند تا شرکت سرویس از انواع مختلف دارم میگم پارس انلاین

torgheh
19-10-2006, 09:36
سلام آقایون می خواستم مشورت کنم با شما در مورد دریافت اینترنت Adsl
توی مشهد در حال حاضر یه نمایشگاهی برگزار میشه که توی این نمایشگاه یه شرکت ارائه کننده سرویس Adsl قیمتهاش رو به شکل زیر اعلام کرده
البته ویژه نمایشگاه
سرعت 128
محدودیت دانلود 2 گیگ
هزینه نصب 10000 تومان
هزینه برای یک ماه 9800 تومان
البته بقیه سرویس هاشو یادم نیست
فقط یادم برای 256 محدودیت دانلودش 3 گیگا بایت بود و ...
حالا به نظرتون چطوره
از نظر قیمت منظورمه و ویژگی هاش
دوما اینکه با توجه به بخشنامه اخیر که گفتن سرعت نهایتا 128 خواهد بود آیا واقعا این شرکت می تونه سرعتهای بالاتر از 128 روز ارائه کنه
من که سوال کردم گفتش هنوز بخشنامه عملی نشده
ممنون

mhentezari
19-10-2006, 15:15
محدوديت 2 گيگ خيلي بده. البته اگه كارت رو راه ميندازه بد نيست

mska
19-10-2006, 15:33
سلام آقایون می خواستم مشورت کنم با شما در مورد دریافت اینترنت Adsl
توی مشهد در حال حاضر یه نمایشگاهی برگزار میشه که توی این نمایشگاه یه شرکت ارائه کننده سرویس Adsl قیمتهاش رو به شکل زیر اعلام کرده
البته ویژه نمایشگاه
سرعت 128
محدودیت دانلود 2 گیگ
هزینه نصب 10000 تومان
هزینه برای یک ماه 9800 تومان
البته بقیه سرویس هاشو یادم نیست
فقط یادم برای 256 محدودیت دانلودش 3 گیگا بایت بود و ...
حالا به نظرتون چطوره
از نظر قیمت منظورمه و ویژگی هاش
دوما اینکه با توجه به بخشنامه اخیر که گفتن سرعت نهایتا 128 خواهد بود آیا واقعا این شرکت می تونه سرعتهای بالاتر از 128 روز ارائه کنه
من که سوال کردم گفتش هنوز بخشنامه عملی نشده
ممنون
9800 تومن عاليه
2گيگ هم اگه خيلي دانلود نداشته باشي خوبه
حتما بگير

torgheh
20-10-2006, 13:17
آقا ممنون
لرای این بخشنامه جدید که گفتم نظرتون چیه
یعنی عملی شده یا نه
و آیا این شرکت می تونه این سرویسهای بالاتر از 128 رو ارائه کنه؟