PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سرویس دهنده های Adsl : اینترنت پر سرعت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

رايانه
10-07-2007, 16:05
سلام.بچه ها ؛ ميشه كه زنگ بزنيم و پسورد را عوض كنيم؟

mrmostafa
10-07-2007, 19:12
من بلاخره وصل شدممممممممممممممم سرعتش خوبه البته دانلود رو هنوز تست نکردم
مرکز تلفن: فرد اسدی
الان آسیا خوبه فقط از سایت speedtest گرفتم ببینید چی داده سرویس من 128 هستش ولی باید یه قانونی باشه بدونیم واقعا دارن 128 میدن تو سایت مخابرات هم نوشته بود این رو که داریم قانون میذاریم شرکتها به کاربرا اطمینان بدن سرویس مورد نظر چه سرویسی هستش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrmostafa
10-07-2007, 19:13
کوبا یا استامبول هم نیومدش یه جا دیگه زده نمیدونم کجاست

mrmostafa
10-07-2007, 19:17
اگه بخواهیم پسورد رو عوض کنیم تو سایت نمیشه ؟؟؟؟ اینجوری همش باید زنگ بزنی شرکت اونجا هم شلوغ هستش نمیشه که

رايانه
10-07-2007, 20:02
اگه بخواهیم پسورد رو عوض کنیم تو سایت نمیشه ؟؟؟؟ اینجوری همش باید زنگ بزنی شرکت اونجا هم شلوغ هستش نمیشه که سلام.تو سايت كه نه.مثلا به خانم احدي زنگ بزنيم و بگيم كه پسورد را عوض كن.چون خانم احدي پسورد و .... را تعيين ميكنه. با تشكر

farhad200
11-07-2007, 07:44
این خانم پور صایب و خانم احدی خوب معروف شدن خودشون خبر ندارن

mrmostafa
11-07-2007, 09:06
سلام.تو سايت كه نه.مثلا به خانم احدي زنگ بزنيم و بگيم كه پسورد را عوض كن.چون خانم احدي پسورد و .... را تعيين ميكنه. با تشكر

والا من زنگ زدم به خانم پورصائب گفتم يوزر و پسورد رو از كي بگيرم يه شمارهدادش گفت از اينجا بگير زنگ زدم يه آقايي برداشت گفت صبر كن بعد از 5 دقيقه يوزر و پسورد رو دادش

M.R 47
11-07-2007, 11:22
سرعت دانلود من با اسیا تک 128 به 3kb/s رسیده جون من بگید چی کار کنم.

ebinem173
11-07-2007, 17:01
سرعت دانلود من با اسیا تک 128 به 3kb/s رسیده جون من بگید چی کار کنم.

همینه دیگه شما هی میاید آسیاتک رو تبلیغ میکنید مشترکهاش زیاد میشن سیستمش هم که share هست معلومه سرعتش میاد پایین
کلا واسه اینجور شرکتها که سرعتشون بستگی به تعداد کاربراشون داره نباید تبلیغ کرد
آسیاتکیها بیان جواب بدن هموناییکه خودشونو واسه این شرکت بیخودی میکشن بیان دیگه
هیچ ارزونی بی حکمت نیست عزیز من

jak_1300
11-07-2007, 17:10
ببين عزيز شما حتما بچه مايه داري ميتوني ماهي 20 تومان بدي اما من كه ندارم آسيا تك رو ميتونم استفاده كنم بويژه اينكه خدماتش هم عاليه

Re Z a
11-07-2007, 18:26
عزیزان نظر من اینه که همه این شرکتها از دم یک کرباسن (یکی هستن) و مثل بانکها همش پیشنهاد جایزه و امکانات میدن پس دلتونو خوش نکنید!

(آواز قو از دور خوشست )

doom3
11-07-2007, 21:44
من که دیگه با آسیا تکتمدید نمیکنم

از ساعت 6 بعد از ظهر به بعد که سرعت واقعا افتضاح میشه همین فروم رو کلی طول میکشه باز کنه

من فکر نمیکنم شرکت های دیگه وضعشون به این بدی باشه

labkhand
11-07-2007, 23:24
همینه دیگه شما هی میاید آسیاتک رو تبلیغ میکنید مشترکهاش زیاد میشن سیستمش هم که share هست معلومه سرعتش میاد پایین
کلا واسه اینجور شرکتها که سرعتشون بستگی به تعداد کاربراشون داره نباید تبلیغ کرد
آسیاتکیها بیان جواب بدن هموناییکه خودشونو واسه این شرکت بیخودی میکشن بیان دیگه
هیچ ارزونی بی حکمت نیست عزیز من

کاملا درسته:31: بی خودی تبلیغ نکنید:13: به ضررتونه

farhad200
11-07-2007, 23:44
من که دیگه با آسیا تکتمدید نمیکنم

از ساعت 6 بعد از ظهر به بعد که سرعت واقعا افتضاح میشه همین فروم رو کلی طول میکشه باز کنه

من فکر نمیکنم شرکت های دیگه وضعشون به این بدی باشه

وضع همه شرکتا همینه فقط فکر این هستن که پول بیزبون رو از منو تو بگیرن و یه سودی بکنن.
دیگه به این فکر نمیکنن که این همه یوزر شیر میکنن پس تکلیف سرعت چی میشه که 128 رو میکنه با سرعت دانلود 3kb

ilooFar|\|
11-07-2007, 23:44
من از ندا گستر دارم واقعا عالیه

farhad200
11-07-2007, 23:49
من از ندا گستر دارم واقعا عالیه

جوجه رو آخر پاییز میشمارن جونم !:27:

doom3
11-07-2007, 23:59
این صبا نت تو تهران هم خدمات داره؟
آدرسش چیه؟

ebinem173
12-07-2007, 02:19
این صبا نت تو تهران هم خدمات داره؟
آدرسش چیه؟

آره یکی از دوستای من گرفته سرعتی که بهت میده 2 یا 3 برابر اونی هست که قرار داد میبیندی خیلی عالیه
البته محدودیت دانلود داره وگرنه کلنگ نیستن که به قیمت 128 به شما 512 بدن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

soheilsmart
12-07-2007, 09:41
سپنتا بهترینه
مثلا اگه شما کارت اینترنت بخریدو جایزه نداشته باشه 2 ماه adsl
میگیره
و داتک adsl خوبی داره باهاش کار کردم
ولی بین سپنتا و داتک سپنتا رو ترجیج میدم
همچنین تو سپنتا به این شکله که سطح کاربری داره از عادی تا پلاتینی
که بسته به هر سطح امکاناتی در اختیار شما قرار میگیره

masoud908
12-07-2007, 10:21
بلاخره با کلی صحبت قرار شد که مودم رو امانی بدند :5:

مسعود جان شما مودم رو امانی گرفتید؟ چقدر پول دادید؟

m.r47 عزیز برای من 2روز طول کشید تا برای بستن قرار داد بیان آخرشم ساعت 8.30 شب اومدند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gifاغلب مردم تقریبا" به همان اندازه ای شاد هستند که انتظارش را دارند . قلم و رنگ در اختیار شماست بهشت را نقاشی کنید و وارد آن شوید ... >>>>>>
شرمنده عزیز دیر جواب دادم...بن شده بودم!
من 40 تومن دادم برای امانت...

Bahram1145
12-07-2007, 12:03
مسعود جان ممنون از این که جواب دادی:20:
من هم چهل تومان دادم و قرار شد امانی حساب کنند:5:

:11: اغلب مردم تقریبا" به همان اندازه ای شاد هستند که انتظارش را دارند . قلم و رنگ در اختیار شماست بهشت را نقاشی کنید و وارد آن شوید ... >>>>>>

masoud908
12-07-2007, 12:08
مسعود جان ممنون از این که جواب دادی:20:
من هم چهل تومان دادم و قرار شد امانی حساب کنند:5:

:11: اغلب مردم تقریبا" به همان اندازه ای شاد هستند که انتظارش را دارند . قلم و رنگ در اختیار شماست بهشت را نقاشی کنید و وارد آن شوید ... >>>>>>
خواهش میکنم عزیز...

ms368
12-07-2007, 12:32
سلام

نمیدونم مشکل از مودم منه یا از شرکت صبانته ...

چراغ روی مودمم بعضی موقع ها تا یکی دو ساعت چشمک میزنه و وصل نمیشه ... 3 --- 4 روزه اینجوری شده ...

بعضی موقع ها هم که وصل میشم هیچ سایتی رو باز نمیکنه حتی سایت گوگل رو . و بعضی موقع ها هم همه ی سایتها رو باز میکنه غیر از فروم ها ( مثل پرشین تولز و پی سی ورلد و چند تای دیگه ) ... بعضی موقع ها هم نرماله ... 3 ---- 4 روزه این مشکل به وجود اومده

کسی میتونه بگه مشکل من چیه ؟ .... مشکلم نرم افزاریه یا سخت افزاری ؟

با تشکر

masoud908
12-07-2007, 12:51
سلام

نمیدونم مشکل از مودم منه یا از شرکت صبانته ...

چراغ روی مودمم بعضی موقع ها تا یکی دو ساعت چشمک میزنه و وصل نمیشه ... 3 --- 4 روزه اینجوری شده ...

بعضی موقع ها هم که وصل میشم هیچ سایتی رو باز نمیکنه حتی سایت گوگل رو . و بعضی موقع ها هم همه ی سایتها رو باز میکنه غیر از فروم ها ( مثل پرشین تولز و پی سی ورلد و چند تای دیگه ) ... بعضی موقع ها هم نرماله ... 3 ---- 4 روزه این مشکل به وجود اومده

کسی میتونه بگه مشکل من چیه ؟ .... مشکلم نرم افزاریه یا سخت افزاری ؟

با تشکر
من هم شبیه این مشکل یه هفته که دارم...
مثلا چراغ روشن میشه دو دقیقه بعد خودش خاموش میشه و پیغام a cable network is unplugged میده و دو سه دقیقه بعد دوباره چراغ روشن میشه و بازدوباره...
اعصابم خرد شده...

ms368
12-07-2007, 13:26
مثلا چراغ روشن میشه دو دقیقه بعد خودش خاموش میشه و پیغام a cable network is unplugged میده و دو سه دقیقه بعد دوباره چراغ روشن میشه و بازدوباره...
اعصابم خرد شده...

Isp تو صبانته ؟

masoud908
12-07-2007, 13:35
Isp تو صبانته ؟
نه ...برای من اسیاتک هست...

mrmostafa
12-07-2007, 15:39
بچه ها چند تا مطلب میخوام بگم:

1- چرا مخابرات جوری عمل نمیکنه که خودش به عنوان یه سرویس ویژه خط رو رانژه کنه بعد شما الان از اسیا گرفتی خوشت نیومد ماه بعد از صبا بگیری دیگه دوباره از یه شرکت دیگه میگیری 1 هفته طول نکشه تا خط رانژه بشه با تجهیزات اونا خیلی دردسر داره واقعا به عقلشون نمیرسه؟؟؟ برای همین هستش که مخابرات خودش ارائه بده بهتره هر محل مخابرات خودش.
2- من الان اسیا گرفتم ماه اول هستش اصلا خوب نیستش سرعت دانلودش با دانلود منیجر تازه روی 10 حتی رو 2 هم رفته. دو تا حجم 6 مگا بایتی دانلود میکنی دیگه کمد میشه. الان صفحات وب رو خوب باز نمیکنه فقط gmail سریع باز میشه اونم خود سایتش سرعتش بالاست. ولی صبا نت حداقل سرعت دانلود با دانلود منیجر روی 40 بودش خیلی فرق داره ها بعد صفحات وب رو مثل برق باز میکردش در عرض 3 ثانیه تازه موقعی که داشتم دانلود میکردم اینجوری بودش. این الن صفحه رو باز میکنه سریع باز نمیکنه تازه بعضی وقتها صفحه ناقص باز میشه باید رفرش کردش

3- وزیر ارتباطات گفت هر کسی هر پهنای باندی بخواد در اختیارش قرار میدیم. ولی کاش بیاد خود مخابرات بده چون مستقیم ارزونتر هم میشه چون این شرکت خودش داره به مخابرات پول میده از اون میگیره بعد به ما میده واسطه که وسط باشه گرون تر میشه

امیدوارم این مشکلات حل بشه

Stream
12-07-2007, 16:16
اعصابم خرد شده...
این ربطی یه ISP نداره مشکل از مودمه.

masoud908
12-07-2007, 16:21
این ربطی یه ISP نداره مشکل از مودمه.
خوب مودم هم از اوناست دیگه...

mrmostafa
12-07-2007, 16:26
الان دارم یه فایل 600 مگا بایتی دانلود میکنم تازه با دانلود منیجر سرعتش از 14 میره 5 میاد دوباره 10 اصلا رضایت بخش نیستش. چطوری پس کسایی که از اسیا استفاده میکنن میگن کلی فیلم دانلود کردن اینجوری که نمیشه

masoud908
12-07-2007, 16:30
الان دارم یه فایل 600 مگا بایتی دانلود میکنم تازه با دانلود منیجر سرعتش از 14 میره 5 میاد دوباره 10 اصلا رضایت بخش نیستش. چطوری پس کسایی که از اسیا استفاده میکنن میگن کلی فیلم دانلود کردن اینجوری که نمیشه
خالی میبندن...
عزیز بیخیال 600 مگ شو...من فیلم 200 مگی رو تو 6 ساعت دانلود میکنم چه برسه 600 مگ که سرعتش سایت هم پایین باشه...

sepahi2007
12-07-2007, 17:17

دوست من به بین من خودم کسی بودم که خیلی تبلیعش رو می کردم بازم می گم شما یک ماه رایگان می گیری اگه برای منطقه تون خوب بود تمدید کن اگه نه که خوب چیزی از دست ندادی من الان باز به کسای دیگه ای که در مرکز آیت الله کاشانی هستن می گم در این مرکز کیفیت خوبه من نمی گم که شرکت خوبه هستش برای خودم هم شده بود که سرعتم اومدهخ بود پایین ولی بعد از 2 روز کلا مشکل حل شدش دقیقا سرعت از 12 می رسید به 5 کیلو بر ثانیه که خیلی زد حال بود اما خدا رو شکر تا الان مشکلی ندارم و در حال حاضر سرعتم بین 16 تا 14 هستش و از دیروز تا یک ساعت پیش 2 تا فیلم 700مگی دانلود داشتم حالا به ماند اگه خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد دیگه باید به سوزی و بسازی چون اصلا قسمت فنی اسیاتک خوب نیستش من خودم تا الان مشکل زیادی نداشتم خدا رو شکر به غیر از اون بار که 2 روز مشکل داشتم اونا هم گفتن که دارن درست می کنن

Hossein_Bahal
12-07-2007, 19:04
ما که با همین 128 اسیاتک 16 گیگ فیلم دانلود کردیم . روزها که دانلود تعطیله . فقط شبا موقع خواب سیستم می دانلوده .
البته نَه هر شب .

ms368
12-07-2007, 20:17
سلام ....

به جز صبا نت کدوم Isp دیگه ای اکانت رایگان میده ؟

برای صبا نت 3 تا 7 صبح میشه رایگان دانلود کرد .......

mrmostafa
12-07-2007, 20:55
دوست من به بین من خودم کسی بودم که خیلی تبلیعش رو می کردم بازم می گم شما یک ماه رایگان می گیری اگه برای منطقه تون خوب بود تمدید کن اگه نه که خوب چیزی از دست ندادی من الان باز به کسای دیگه ای که در مرکز آیت الله کاشانی هستن می گم در این مرکز کیفیت خوبه من نمی گم که شرکت خوبه هستش برای خودم هم شده بود که سرعتم اومدهخ بود پایین ولی بعد از 2 روز کلا مشکل حل شدش دقیقا سرعت از 12 می رسید به 5 کیلو بر ثانیه که خیلی زد حال بود اما خدا رو شکر تا الان مشکلی ندارم و در حال حاضر سرعتم بین 16 تا 14 هستش و از دیروز تا یک ساعت پیش 2 تا فیلم 700مگی دانلود داشتم حالا به ماند اگه خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد دیگه باید به سوزی و بسازی چون اصلا قسمت فنی اسیاتک خوب نیستش من خودم تا الان مشکل زیادی نداشتم خدا رو شکر به غیر از اون بار که 2 روز مشکل داشتم اونا هم گفتن که دارن درست می کنن

ببین از من پرسیدن چه سرویسی میخوای گفتم 128 حالا نمیدونم ماه اول که سرویس رایگان میدن 128 میدن یا نه چون الان با speedtest گرفتم رو 41 اشسفثسا تو پرشین تولز گفتن که 126 باید بین 109 اینا باشه نه 41 ÷س اینا به من 128 ندادن؟؟؟؟ باید 128 میدادن تست کنم خوب بود میگیرفتم

mrmostafa
12-07-2007, 21:02
ما که با همین 128 اسیاتک 16 گیگ فیلم دانلود کردیم . روزها که دانلود تعطیله . فقط شبا موقع خواب سیستم می دانلوده .
البته نَه هر شب .

منم 128 خواستم ولی الان رایگان هستش نمیدونم همون 128 هستش یا نه چون با speedtest گرفتم 41 بودش نباید اینجوری باشه ؟!! راستی شما چطوری میزاری دانلود میکنه آخه اکثر فیلم ها تو سایت ر÷یدشیر هستش دانلودش مصیبت هست بعد تک لینک نیستش به خاطر این یه فیلم دانلود کردن خیلی سخته. ولی تو بخش فیلم p30world یه تاپیک تک لینک هستش که میزنی دانلود میکنه. rtapidshare باید صبر کنی اون رو دانلود کنه بعد سراغ بعدی اینجوری یه فیلم چند روز طول میکشه. حالا شما راهنمایی کن از کجا فیلم های خوب بگیرم راحت بشه دانلود کردش
ممنون میشم

sepahi2007
12-07-2007, 21:20
منم 128 خواستم ولی الان رایگان هستش نمیدونم همون 128 هستش یا نه چون با speedtest گرفتم 41 بودش نباید اینجوری باشه ؟!! راستی شما چطوری میزاری دانلود میکنه آخه اکثر فیلم ها تو سایت ر÷یدشیر هستش دانلودش مصیبت هست بعد تک لینک نیستش به خاطر این یه فیلم دانلود کردن خیلی سخته. ولی تو بخش فیلم p30world یه تاپیک تک لینک هستش که میزنی دانلود میکنه. rtapidshare باید صبر کنی اون رو دانلود کنه بعد سراغ بعدی اینجوری یه فیلم چند روز طول میکشه. حالا شما راهنمایی کن از کجا فیلم های خوب بگیرم راحت بشه دانلود کردش
ممنون میشم

دوست من فکر کنم منظورش برنامه های p2p هستش چون راحتر میشه فیلم پیدا کرد:8: :8:

mrmostafa
13-07-2007, 00:05
من الان u torrnet رو دارم ولی بلد نیستم چطوری باهاش فیام و شو اینا بگیرم ممنون میسم کمک نید. در ضمن من میخوام مثلا شو هایی که تو ماهواره میده رو ÷یدا کنم با اینا دانلود کنم مثلا جدید مهسون danhil و غیره
ممنون میشم راهنمایی کنید

Hossein_Bahal
13-07-2007, 00:16
ممنون میشم
سرعت دانلود من حدود 15 و 16 هست . فیلم ها رو هم از رپیدشیر دانلود میکنم البته با اکانت . لینک ها رو به دانلودمنجر میدم و تنظیمش میکنم که خودکار دونه به دونه دانلود کنه . اکانت رو هم بهت پیشنهاد میکنم چون واقعا فوق العادست البته من اکانت رو شریکی گرفتم که اینطوری به صرفه تر هست .

M.R 47
13-07-2007, 00:47
چرا با اسياتك p2p كار نمي كنه؟

Hossein_Bahal
13-07-2007, 00:51
چرا با اسياتك p2p كار نمي كنه؟
چون برای پایین امدن ترافیکشون پورت هاش رو تقریبا روی 90 درصد مراکز مخابراتی بستن که کار درستی هم نیست .
یه سری به هم زنگ زدم و ازشون چاره رو پرسیدم vpn رو پیشنهاد کردن .

M.R 47
13-07-2007, 01:01
كسي هست كه از vpn استفاده كرده؟(منظورم اينه كه از نظر سرعت و غيره جواب ميده؟)
بنظر شما vpn بگيرم يا rapidshare ؟

Hossein_Bahal
13-07-2007, 01:26
كسي هست كه از vpn استفاده كرده؟(منظورم اينه كه از نظر سرعت و غيره جواب ميده؟)
بنظر شما vpn بگيرم يا rapidshare ؟
vpn معمولا یه کمی از سرعت کم میکنه و p2pها هم همینطوریش سرعتشون کمی کمه . پس من به شما اکانت رپیدشیر پیشنهاد میکنم .

sepahi2007
13-07-2007, 14:57
درسته ولی vpn حداکثر 1 کیلو از سرعت واقعی شما کم می کنه که اونم خیلی مهم نیست نسبت به اینترنت آزاد
در مورد برنامه های p2p هم بگم برنامه fast wire از لحاظ سرعت عالی هستش مخصوصا برای دانلود فیلم واصلا سرعت رو کم نمی کنه

farhad1390
13-07-2007, 16:03
من میخوام بدونمadsl خوبه فقط من میخوام دانلود کنم فیلم چقدر طول میکشه یک فیلم 1 ساعته با روبه راه بودن سخت افزار

sepahi2007
13-07-2007, 16:43
من میخوام بدونمadsl خوبه فقط من میخوام دانلود کنم فیلم چقدر طول میکشه یک فیلم 1 ساعته با روبه راه بودن سخت افزار

دوست من بستگی به سرور و سرعتی که از شرکت میگیری داره مثلا خودم که از اسیاتک گرفتم سرعتم 128k هست که حداکثر دانلو باید روی 16 باشه اما این شرکتا یه کمی کمتر میدن برای خودم روی 15 تا 14 هستش اونم در اکثر مواقع اگه یه فیلم با حجم 700 رو با برنامه های p2p به غیر از ares حساب کنیم تقریبا 14 ساعت طول میکشه البته زمان زیادی هستش ولی باز می ارزه

farhad1390
14-07-2007, 13:04
--------------------------------------------------------------------------------

چقدر بده دوستم با dia upیه فیلم 700 را 8 ساعته دانلود کرد پس فکر کنم adslهم به در دم نمیخوره باید یه فکر دیگه کنم

masoud908
14-07-2007, 13:33
--------------------------------------------------------------------------------

چقدر بده دوستم با dia upیه فیلم 700 را 8 ساعته دانلود کرد پس فکر کنم adslهم به در دم نمیخوره باید یه فکر دیگه کنم
دوستتون یه فیلم 700 مگی رو تو 7 ساعت دانلود کرده با دیال اپ؟!
لابد دیال اپ اون جدید بوده...مدل 2009

mrmostafa
14-07-2007, 13:46

آقا يعني چشم بسته غيب گفتيا. گوشي رو ميخواهي آپديت كني با dial up 2 الي 3 ساعت طول ميكشه ولي با adsl من نيم ساعته انجام آپديت كردم. يعني به قول دوستمون راست ميگه امكان داره dial up 2009 بوده كه با سرعت نور بوده :5:

mrmostafa
14-07-2007, 13:48
كسي به من نگفت بلاخره اين ا ماه رايگان كه ميدن همون پهناي باند درخواستي هستش يا 64 ميدن ؟؟؟؟ چون تست گرفتم 128 نيستش ؟!!!

2- اينكه فيلم ها رو چطوري ميگيرين به منم ياد بدين ديگه آخر من نتونستم با torrnet فايل بگيرم. ميخوام هر فيلمي خواستم بگيرم. در ضمن برنامه اي كه بشه هر خواننده اي رو كه خواستيم شو و موزيك هاش رو بگيريم سراغ دارين؟؟ برنامه Emule اسم خواننده رو سرچ ميكنيم هرچيزي رو ازش نمياره. من ميخوام ماهواره كه شو نشون ميده اسم خواننده رو بزنم همونا رم بياره ممنون ميشم كمك كنيد حداقل از adsl بتونم استفاده مفيد رو بكنم.
kazza رو هم هر كس داره ممنون ميشم بده سرچ كردم دانلود كردم نصب نشد خراب بودش
منتظر كمك شماها هستم

masoud908
14-07-2007, 14:07
كسي به من نگفت بلاخره اين ا ماه رايگان كه ميدن همون پهناي باند درخواستي هستش يا 64 ميدن ؟؟؟؟ چون تست گرفتم 128 نيستش ؟!!!

2- اينكه فيلم ها رو چطوري ميگيرين به منم ياد بدين ديگه آخر من نتونستم با torrnet فايل بگيرم. ميخوام هر فيلمي خواستم بگيرم. در ضمن برنامه اي كه بشه هر خواننده اي رو كه خواستيم شو و موزيك هاش رو بگيريم سراغ دارين؟؟ برنامه Emule اسم خواننده رو سرچ ميكنيم هرچيزي رو ازش نمياره. من ميخوام ماهواره كه شو نشون ميده اسم خواننده رو بزنم همونا رم بياره ممنون ميشم كمك كنيد حداقل از adsl بتونم استفاده مفيد رو بكنم.
منتظر كمك شماها هستم
همون 128 هست ....چطوری فهمیدی 64 هست؟مگه سرعت دانلودت 15 نیست؟

mrmostafa
14-07-2007, 14:47
همون 128 هست ....چطوری فهمیدی 64 هست؟مگه سرعت دانلودت 15 نیست؟

از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرعت آپلود و دانلود رو تست ميكنه ميگه اون موقع صبا نت داشتم ميگرفتم درست بودش ولي اينو گرفتم 41 دادش خيلي كمه تو پرشين تولز زدم گفتن بايد حداقل بايد رو 109 باشه. نميدونم چرا اينجوريه فكر كنم 64 دادن

mrmostafa
14-07-2007, 14:48
ولي اين قانون درست نيستش خود معاون مخابرات گفته بود تو سايتش خوندم كه بايد شركتها اطمينان رو بدن كه سرعت واقعي رو ميدن. واقعا از كجا بايد فهميد؟؟؟ چرا راهي نيستش كه نشون بده!!

mrmostafa
14-07-2007, 14:52
بچه ها ديروز من از صبح وصل بودم بعدش بعضي وقتها كانكشن قطع ميشد دوباره كانكت ميكردم نميدونم چرا اينجوري دانلود هايي كه با rapidshare ميكنيم به مشكل ميخوره تازه وقتي وصل ميشه خودش اتوماتيك وصل نميشه ميشه Internet download manager رو كاري كردش كه اينترنت قطع ميشه دانلود متوقف ميشه وقتي وصل شد دوباره خودش دانلود ها رو شروع كنه چون وقتي خونه نباشي بد ميشه.

marshaler2000
14-07-2007, 14:52
دوستان عزیزی که از اسیا تک adsl دارن و با برنامه emule کار میکنن ایا مشکلی دارن با این isp یا شرکته اسیا تک با این نرم افزار برای p2p emuleمشکلی نداره.سواله دوم اینکه اسیا تک روزها سرعتش چه جوریه من داتک استفاده میکنم تا عصر سرعت پایینه و شبها میشه با سرعته نسبتا خوب دانلود کرد isp اسیا تک هم همینجوریه؟

marshaler2000
14-07-2007, 14:58
بچه ها ديروز من از صبح وصل بودم بعدش بعضي وقتها كانكشن قطع ميشد دوباره كانكت ميكردم نميدونم چرا اينجوري دانلود هايي كه با rapidshare ميكنيم به مشكل ميخوره تازه وقتي وصل ميشه خودش اتوماتيك وصل نميشه ميشه Internet download manager رو كاري كردش كه اينترنت قطع ميشه دانلود متوقف ميشه وقتي وصل شد دوباره خودش دانلود ها رو شروع كنه چون وقتي خونه نباشي بد ميشه.

دوسته عزیز شما از کجا اکانت میگرید؟

masoud908
14-07-2007, 15:02
از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرعت آپلود و دانلود رو تست ميكنه ميگه اون موقع صبا نت داشتم ميگرفتم درست بودش ولي اينو گرفتم 41 دادش خيلي كمه تو پرشين تولز زدم گفتن بايد حداقل بايد رو 109 باشه. نميدونم چرا اينجوريه فكر كنم 64 دادن
ادرس سایت مطمئنی درسته؟چون من میرم یه صفحه میاد که توش پر ادرس سایتهای مختلفه...

doom3
14-07-2007, 17:32
دوستان عزیزی که از اسیا تک adsl دارن و با برنامه emule کار میکنن ایا مشکلی دارن با این isp یا شرکته اسیا تک با این نرم افزار برای p2p emuleمشکلی نداره.سواله دوم اینکه اسیا تک روزها سرعتش چه جوریه من داتک استفاده میکنم تا عصر سرعت پایینه و شبها میشه با سرعته نسبتا خوب دانلود کرد isp اسیا تک هم همینجوریه؟

آسیا تک نه شبا سرعتش خوبه نه روز فقط از ساعت 5 صبح تا 11 کمی سرعتش خوبه الان که من دارم این رو مینویسم سرعتم چیزی حدود 15 کیلوبایت هست البته منظورم سرعت دانلود نیست
خیلی مشکل داره این آسیا تک
البته میگن هر چی به مرکز مخابراتی نزدیک باشی سرعتت بهتر میشه در صورتی که من 300 متر هم فکر نمیکنم با مرکز مخابراتی فاصله داشته باشم

Hossein_Bahal
14-07-2007, 21:04
ادرس سایت مطمئنی درسته؟چون من میرم یه صفحه میاد که توش پر ادرس سایتهای مختلفه...
ادرس اصلی اینه :

mrmostafa
14-07-2007, 22:17

آخ شرمنده عادت کردم همش .com میدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وقتی صفحه میادش یه مثلث زرد رنگ هستش باید اون رو بزنی یعنی اون نزدیکترین مرکز به شما هستش بعد میگه اینترنتت ماله کجاست سرعتش چیه. البته بیشتر به سرور باکو و استامبول وصل میشه صبا که اینجوری بود برای بقیه هم همین ولی اسیا یه چیز دیگه میزنه نمیدونم چرا

A r c h i
14-07-2007, 23:16

نه آسیا تک مشکلی با این برنامه نداره.. البته من بیشترین سرعتی که با emule دانلود کردم 12 kb/s بود. من شبها کار نکردم...ولی صبح تا عصر که سرعتش خوبه :46:

A r c h i
14-07-2007, 23:28

منتظر كمك شماها هستم

به جز emule بر نامه bearshare هم هست که آهنگ هاش جدید تره.. emule آرشیو آلبوم قدیمیش خیلی خوبه.. البته من تا حالا هر آهنگی که تو ماهواره دیدم و در emule سرچ کردم پیدا شده... اگر برنامه bearshare را خواستی به من بگو که آپ لود کنم

shahi-007
15-07-2007, 08:46
یه سوال دارم.سمت خونه ما داتک و شاتل پشتیبانی می کنند.
در زمینه اینکه می گند بالاتر از 128 به کاربر عادی نمی دیم هم مشکلی ندارم چون مجوز دارم و تا هر سرعتی بخوام بهم می دند :27: :27:

ولی الان موندم کدوم یک از این دو رو بخرم.مزیت داتک اینه که محدودیت دانلود نداره ولی شنیدم که چون کاربراش زیادند سرعتش کم شده و ...

حالا می شه با دلیل بگید که من کدوم یک از این دو رو بگیرم.

ممنون می شم زودتر جواب بدید.

mrmostafa
15-07-2007, 11:10
به جز emule بر نامه bearshare هم هست که آهنگ هاش جدید تره.. emule آرشیو آلبوم قدیمیش خیلی خوبه.. البته من تا حالا هر آهنگی که تو ماهواره دیدم و در emule سرچ کردم پیدا شده... اگر برنامه bearshare را خواستی به من بگو که آپ لود کنم

ممنون ميشم بذاري. براي ويدئو چي؟؟؟ بخوام شوئ و فيلم بگيرم با كدم بهتر هستش؟؟؟ بد شما اسم موزيك سرچ ميكني يا خواننده رو ؟؟؟؟؟

masoud908
15-07-2007, 12:05
Hossein_Bahal & mrmostafa ممنون...
این سایت هم مارو کشت تا بخواد سرعت مارو بگه...!

Hassan_aku
15-07-2007, 12:30
سلام دوستان

من می خواهم از سپنتا Adsl بگیرم ولی مگن شاتل هم خوبه به نظر شما کدام رو انتخاب کنم

Hassan_aku
15-07-2007, 12:32
سلام دوستان

من می خواهم از سپنتا Adsl بگیرم ولی مگن شاتل هم خوبه به نظر شما کدام رو انتخاب کنم

toadstool
15-07-2007, 12:37
اينم از سرعت من (Dial Up)

رايانه
15-07-2007, 18:57
دو روزي ميشه كه سرعت بسيار كند شده.

boy iran
15-07-2007, 22:27
سلام دوستان

بهت پیشنهاد میکنم شاتل چون واقعا عالی پشتیبانی میکنه

ebinem173
16-07-2007, 00:50
داتک سرویس 256 ساعت 12:30 شب

shadowfax
16-07-2007, 00:55
من آسیاتک رو پیشنهاد میکنم! سرویس 128 دارم و واقع راضیم! پشتیبانی 24ساعته. بدون افت سرعت. بدون دیسکانکتی. اینم مدارک لازم:

تازه کمشه! 1هفته هم شده بدون دیسکانکتی:

سرعت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ms368
16-07-2007, 06:15
کسی الان صبا نت داره ....

الان چند روزه که سرعت خیلی خیلی کم شده .... حتی بعضی وقتها سایت گوگل رو هم باز نمیکنه چه برسه به پی سی ورلد و بقیه ی سایتها ...

اگه کسی صبانت داره امتحان کنه ببینه سرعتش تغییر نکرده ....
__________________________________________________ _________

یه سوال دیگه »»» ارور 734 برای چیه ..... باید چیکار کنم تا این ارور رو دیگه نده ؟

با تشکر

shahi-007
16-07-2007, 09:30
کسی جواب ما رو نمی ده!! پست شماره 1571

marshaler2000
16-07-2007, 13:35
آسیا تک نه شبا سرعتش خوبه نه روز فقط از ساعت 5 صبح تا 11 کمی سرعتش خوبه الان که من دارم این رو مینویسم سرعتم چیزی حدود 15 کیلوبایت هست البته منظورم سرعت دانلود نیست
خیلی مشکل داره این آسیا تک
البته میگن هر چی به مرکز مخابراتی نزدیک باشی سرعتت بهتر میشه در صورتی که من 300 متر هم فکر نمیکنم با مرکز مخابراتی فاصله داشته باشم

دقیقا درست میگید .فاصله تا مرکز مخابرات چه زیاد چه کم فر قی نمیکنه .این حرفای من در وردیه isp تو ایران که تو ذهن همه کردن.من می خواست از داتک جدا شم و اگه بشه 512 اسیا تک بگیرم .شما در کل از اسیا تک رازی هستید.مشکل dc شدن به تکرار دارید.وقتی dcمیشید اتومات کانکت میشید ؟

marshaler2000
16-07-2007, 13:47
نه آسیا تک مشکلی با این برنامه نداره.. البته من بیشترین سرعتی که با emule دانلود کردم 12 kb/s بود. من شبها کار نکردم...ولی صبح تا عصر که سرعتش خوبه :46:

مرسی از توضیحتون.شما با سرعت 128 کانکت میشید و 12 kb میگرید(برای emule)؟در هر time این سرعت بهتون میده؟یکی از دوستان مگفت اسیا تک فقط تو بعضی از ساعتها خوبه مثلا از 5 الئ 11 صبح.چون من از داتک میگیرم سرعت دانلودیم با 256 روزها 2 الئ 3 kb هستش و شباه بینه 14 الئ 18kbهستش .البته این مقایسه رو من در مورد برنامه emule میگم.در مورد تعداد dcشدن شرکت اسیا تک به چه صورته؟بعد از dc اتوماتیک کانکت میشید؟از نظر پشتیبانی به چه صورته؟اگه مشکلی داشته باشید زود اقدام میکنن برای رفع مشکلتون ؟

marshaler2000
16-07-2007, 13:57

مننون از لطفتون من bearshare دارم ولی emuleیوزرهای که داره و سرچی که میشه کرد خیلی گسترده تر از berashare هستش.البته من بیشتر فیلم دانلود میکنم و بیشتر فیلمهایی که تو emule سرچ کردم بوده.من از وقتی 256 گرفتم تا الان با همه مشکلات dcشدن و سرعت پایین در روز 5 فیلم 700 مگ ظرفه 20 روز دانلود کردم از emule.البته من روشم اینکه 10 فیلم انتخاب میکنم و میزارم برای دانلود.

Oracle_Eldorado
16-07-2007, 23:18
ببخشید من یه سئوال داشتم :
دوستان من یه اینترنت خوب میخوام . یعنی هزینه ی کم ، سرعت تقریبا خوب ( برای دانلود ) + امکان Send و Receive . البته به جز ADSL چون اینجا خیلی گرونه ( کرمانشاه )
اگه چنین اینترنتی هست معرفی کنید . ممنون .
===================================
دوست من میشه یه توضیح بدی Emule و Bearshare چیه ؟ یه توضیح کلی در مورد هزینه و سرعت بدی ممنونت میشم .

mrmostafa
17-07-2007, 09:44
من آسیاتک رو پیشنهاد میکنم! سرویس 128 دارم و واقع راضیم! پشتیبانی 24ساعته. بدون افت سرعت. بدون دیسکانکتی. اینم مدارک لازم:

تازه کمشه! 1هفته هم شده بدون دیسکانکتی:

سرعت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آقا منم 128 دارم البته رايگان هستش ماه اول گرفتم ولي يه بار گرفتم روي 41 بودش خيلي پايين بودش بعد سرور باكو خوبه سرورهاي ديگه انتخاب ميشه كمتر ميشه نميدونم چطوريه. يكي اين u-torrnet رو يادم بده بتونم هر فيلمي ميخوام بگيرم هنوز نتونستم باهاش فيلم دانلود كنم. البته من بعضي وقتها ديسكانكت ميشه حالا چيكار كنم ديسكانكت ميشه خودش كانكت بشه مشكلي نداره فقط ديسكگانكت ميشه دوباره كانكت ميكني وصل ميشه

رايانه
17-07-2007, 10:48
دوستان ؛آسياتك در ؛آخر ماه و يا در اول ماه ؛ پول شارژ را مياد و ميگيره؟

Hossein_Bahal
17-07-2007, 15:12
دوستان ؛آسياتك در ؛آخر ماه و يا در اول ماه ؛ پول شارژ را مياد و ميگيره؟
در اول ماه پول رو میگیره . یعنی اول پول یک ماه رو میدی و بعد برات یک ماه رو فعال میکنن .

jak_1300
17-07-2007, 15:20
برايه من كه اخر ماه گرفت تازه اونم من زنگ زدم اومد گرفت

doom3
17-07-2007, 16:40
دقیقا درست میگید .فاصله تا مرکز مخابرات چه زیاد چه کم فر قی نمیکنه .این حرفای من در وردیه isp تو ایران که تو ذهن همه کردن.من می خواست از داتک جدا شم و اگه بشه 512 اسیا تک بگیرم .شما در کل از اسیا تک رازی هستید.مشکل dc شدن به تکرار دارید.وقتی dcمیشید اتومات کانکت میشید ؟

خوشبختانه کم dc میشم ولی سرعت خیلی افتضاحه من هم شاید از داتک یا پارس بگیرم چون بقیه شرکتها شماره من رو ساپورت نمیکنن

اگه بشه سرعت بالا بگیرم خوبه، نمیدونم میدن یا نه

XirowN
17-07-2007, 18:53
سمن امروز اسیا تک سفارش دادم

رايانه
17-07-2007, 19:09
در اول ماه پول رو میگیره . یعنی اول پول یک ماه رو میدی و بعد برات یک ماه رو فعال میکنن .
سلام.اين جور كه خيلي ضايع است.شايد كسي وسط ماه ديگه نخواد از آسياتك استفاده كنه.

mrmostafa
17-07-2007, 20:07
یه خبر بد امریکا تحریم هاش رو شروع کرده . من الان با آسیا تک نمیتونم دیتا رو بیارم یاهو مسنجر وصل میشه ولی صفحات وب نه ادارمون هم اینجوری شده بعدش از یکی از دوستام که تو کاره EDSL و Adsl , vpn هستش پرسیدم گفت همه جای کشور اینجوریه به خاطر تحریم هستش همون موقع که صفحات وب باز نمیشد با VPn وصل شدم درست شدش چون آی پی امریکا هستش هیچی دیگه باید از اینترنت هم خداحافظی کنیم ما مردم ایران چقدر بدبختیم

XirowN
17-07-2007, 21:11
من امروز سفارش دادم یعنی چییییییییی
شایعهست ؟

MeMri
17-07-2007, 21:15
یه خبر بد امریکا تحریم هاش رو شروع کرده . من الان با آسیا تک نمیتونم دیتا رو بیارم یاهو مسنجر وصل میشه ولی صفحات وب نه ادارمون هم اینجوری شده بعدش از یکی از دوستام که تو کاره EDSL و Adsl , vpn هستش پرسیدم گفت همه جای کشور اینجوریه به خاطر تحریم هستش همون موقع که صفحات وب باز نمیشد با VPn وصل شدم درست شدش چون آی پی امریکا هستش هیچی دیگه باید از اینترنت هم خداحافظی کنیم ما مردم ایران چقدر بدبختیم

من که شاتل استفاده می کنم تا حالا یه بار هم اینجوری نشده:27:

رايانه
17-07-2007, 21:24
یه خبر بد امریکا تحریم هاش رو شروع کرده .
سلام.آمريكا كه ساليان درازي هست كه ايران را تحريم كرده :18:

absoonoo
18-07-2007, 12:53
اين چند تا سايت اندازه گيري سرعت اينترنت است كه من تونستم سرعت adsl خودم رو باهاشون اندازه گيري كنم .
جالبه كه سرعت من حداكثر از 26 تا 30 كيلو بالاتر نميره .
سرويس دهنده من پارس آنلاين تو شهر ساريه . اونا هيچ جوابي هم به اين مشكل نميدن . و اصلا اين سايت ها رو قبول هم ندارن . واقعا جاي تاسفه .
دوستان هم تست كنند ببينند اوضاع خطشون چطوره .

masoud908
18-07-2007, 13:01
در کل به نظر من تو این 20 روزی که من دارم از اسیاتک استفاده میکنم خوب بوده...

رايانه
18-07-2007, 14:50
دوستان ؛از روزي كه قرارداد را بستيم ؛حساب ميشه و يا از روزي كه يوزر و پسورد را دادند و كانكت شديم.(يك ماه رايگان را ميگم.)ممنون.

majids1
18-07-2007, 18:11
مژده به طرفداران داتك پورت Vpn بسته شد!!!!!!!!!!!!!!1 لطفا داتكي ها اعلام وضعيت كنند

masoud908
18-07-2007, 18:29
مژده به طرفداران داتك پورت Vpn بسته شد!!!!!!!!!!!!!!1 لطفا داتكي ها اعلام وضعيت كنند
من داتک ندارم ولی اخه مگه کسی میتونه پورت vpn ببنده؟؟!!

majids1
18-07-2007, 19:20
من داتک ندارم ولی اخه مگه کسی میتونه پورت vpn ببنده؟؟!!

شدنش ميشه شماره پورتش هم 1701 و 1723 TCP و 1701 UDP است ولي اشكال از يكي از سرويس هاي ويندوز من بود و حل شد مي بخشيد اگر پست بي مورد زدم

seyyed.ali
18-07-2007, 21:18
من قديما از سپنتا سرويس مي گرفتم كه فوق العاده بود با شرايط عالي
ولي متاسفانه بعد از اينكه خونمونو عوض كرديم ديگه نمي تونم از سپنتا
سرويس بگيرم چون اينجا رو ساپورت نمي كنه

تنها شركتي كه هستش شاتل ...
زنگ زدم ... شرايط فوق العاده افتضاح
دزد به تمام معني ...
هم محدوديت دانلود داره ...
هم گرونتر از سپنتاس
كلي درد سر داره
علاوه بر قرار داد ماهيه 50 تا صورت حساب ديگه هم مياد

ولي سپنتا كه بود به قرار داد مي بستي ... مي رفتن پشت سرشونم نگا نمي كردن
ما هم كارمونو مي كرديمو و حالشو مي برديم ...

واقعا زورم گرفت كه شاتل علاوه بر اينكه پول ميگيره امكانات نمي ده
دقيقا داره كاره پارس انلاينو انجام ميده ...
اي خدا منو بكش!!! :d

A r c h i
18-07-2007, 23:46
مرسی از توضیحتون.شما با سرعت 128 کانکت میشید و 12 kb میگرید(برای emule)؟در هر time این سرعت بهتون میده؟یکی از دوستان مگفت اسیا تک فقط تو بعضی از ساعتها خوبه مثلا از 5 الئ 11 صبح.چون من از داتک میگیرم سرعت دانلودیم با 256 روزها 2 الئ 3 kb هستش و شباه بینه 14 الئ 18kbهستش .البته این مقایسه رو من در مورد برنامه emule میگم.در مورد تعداد dcشدن شرکت اسیا تک به چه صورته؟بعد از dc اتوماتیک کانکت میشید؟از نظر پشتیبانی به چه صورته؟اگه مشکلی داشته باشید زود اقدام میکنن برای رفع مشکلتون ؟

نه من با 256 کانکت می شم و سرعت دانلودم در emule حدود 12-13 کیلوبایته - بعضی وقتا قطعی داره . تقریبا هر 2-3 روز یکبار، ولی پشتیبانی خوبه و من راضیم.

Bahram1145
19-07-2007, 09:43
دوستان من هم با 64 وصل شدم :5:

ms368
19-07-2007, 10:52
نه من با 256 کانکت می شم و سرعت دانلودم در emule حدود 12-13 کیلوبایته - بعضی وقتا قطعی داره . تقریبا هر 2-3 روز یکبار، ولی پشتیبانی خوبه و من راضیم.

جالبه ....

من الان نزدیک به 3 ماهه سرعت 64 دارم وکمک کم هم وقتم داره تموم میشه ولی هنوز سرعتم بین 11 تا 12 هست

ISP من ماله صبانته ......

چند روز پیش سرعت کلا به 1 هم نمیرسید .... نمیدونم چرا اینجوری شده بود ولی الان درست شده و دیگه DC نمیشه ...

Hassan_aku
19-07-2007, 11:32
سلام بر تمامی دوستان

من از ISP سپنتا در خواست ADSL دادم امروز امدن و قرارداد ها رو امضا کردن بعد گفتن مودمTP-Link TD8811 می دن

به نظر شما دوستان این مودم خوبیه؟ از نوع ADSL2 هست . از این سایت هم میتونین شکل و اطلاعات شو ببینید سایت

لطفا جواب من رو بیدن مودم خوبیه یا نه میشه از بقیه ISP هم استفاده کنیم کارکردش خوبه

ممنون
در ضمن قیمت هم گفتن 45000 تومان

XirowN
19-07-2007, 13:19
من اسیا تک 64 Kbs گرفتم سرعت دانلود و اپلود چقدره ؟

masoud908
19-07-2007, 14:01
من اسیا تک 64 Kbs گرفتم سرعت دانلود و اپلود چقدره ؟
دانلود که باید روی 7-6 باشه اپلود هم در همون حدود یکم پایین تر...

XirowN
19-07-2007, 14:30
7 6 که خیلی کمه
چرا اینطوریه ؟
میگن 64 ولی 6 7
خب بگن 7
تو یه شرکت که ازشهراد گرفته بود 128 kbs رو 100 بود

masoud908
19-07-2007, 14:37
7 6 که خیلی کمه
چرا اینطوریه ؟
میگن 64 ولی 6 7
خب بگن 7
تو یه شرکت که ازشهراد گرفته بود 128 kbs رو 100 بود
برای اینکه سرعت دانلودت بدست بیاری باید سرعت اینترنت تقسیم بر 7 یا 8 کنی ...

Hassan_aku
19-07-2007, 14:38
سلام بر تمامی دوستان

من از ISP سپنتا در خواست ADSL دادم امروز امدن و قرارداد ها رو امضا کردن بعد گفتن مودمTP-Link TD8811 می دن

به نظر شما دوستان این مودم خوبیه؟ از نوع ADSL2 هست . از این سایت هم میتونین شکل و اطلاعات شو ببینید سایت

لطفا جواب من رو بیدن مودم خوبیه یا نه میشه از بقیه ISP هم استفاده کنیم کارکردش خوبه

ممنون

لطفا جواب من را بدین

Programer
19-07-2007, 14:40
واحد سرعت کیلو بیت بر ثانیه هست ولی دانلود کیلو بایت بر ثانیه هست و برای این تبدیل باید سرعت رو بر 8 تقسیم کنی و حدود 10% هم به خاطر نویز و باقی مسائل کم کنی.سرعتی که دوستمون فرمودند درسته و همه چیز عادیه

masoud908
19-07-2007, 14:47
سلام بر تمامی دوستان

ممنون

لطفا جواب من را بدین
دوستانی که میدونن کمک کنن دیگه...

XirowN
19-07-2007, 15:02
من سه روز پیش زنگ زدم اسیا تک گفتن میفرستیم مدارک بگیریم هنوز که نوزه نفرستادن

رايانه
19-07-2007, 15:39
دوستان ؛از روزي كه قرارداد را بستيم ؛حساب ميشه و يا از روزي كه يوزر و پسورد را دادند و كانكت شديم.(يك ماه رايگان را ميگم.)ممنون.

masoud908
19-07-2007, 15:44
برای من یه ایمیل از اسیاتک امروز اومد که 10 روز دیگه مهلتتون تمومه...حالا به احتمال زیاد از روزی هست که یوزر و پسورد دادن...

رايانه
19-07-2007, 16:22
برای من یه ایمیل از اسیاتک امروز اومد که 10 روز دیگه مهلتتون تمومه...حالا به احتمال زیاد از روزی هست که یوزر و پسورد دادن... ممنون عزيز.

Bahram1145
20-07-2007, 00:30
دوستان اگه ممکنه برنامه bearshare یا emule برام آپلود کنید :5:

برای دانلود موزیک می خوام هر کدام آهنگ هاش جدید تره بهتره

Undercover-G
20-07-2007, 01:12

ممنون

لطفا جواب من را بدین

خوبه.
یکی از دوستان گرفته ، تا الان که ابراز رضایت کرده .
قیمت هم درست بت دادن .

solo_88
20-07-2007, 02:29
سلام....دوستان یه سوال دارم؟؟؟؟؟
من حجم دانلودم خیلی بالاس برا همین میخوام یه اکانت بدون محدودیت بگیرم.برام سرعت ریسیو!و دانلود مهمه!
الان از صبا اکانت دارم.سرعتش خوبه و سرعت دانلودشم رو 60 .ولی محدودیت 10gb دارم.(512/128 )
یه شرکت معرفی کنین که:
1-----دی سی نشه!
2-----بدون محدودیت حجمی
3-----ترجیحا 256/128

پیشاپیش تشکر

Bahram1145
20-07-2007, 08:22
دوستان اگه ممکنه برنامه bearshare یا emule برام آپلود کنید :5:

برای دانلود موزیک می خوام هر کدام آهنگ هاش جدید تره بهتره

کسی نیست به ما کمک کنه؟

Undercover-G
20-07-2007, 15:14
eMule :

mrmostafa
20-07-2007, 17:00
سلام....دوستان یه سوال دارم؟؟؟؟؟
من حجم دانلودم خیلی بالاس برا همین میخوام یه اکانت بدون محدودیت بگیرم.برام سرعت ریسیو!و دانلود مهمه!
الان از صبا اکانت دارم.سرعتش خوبه و سرعت دانلودشم رو 60 .ولی محدودیت 10gb دارم.(512/128 )
یه شرکت معرفی کنین که:
1-----دی سی نشه!
2-----بدون محدودیت حجمی
3-----ترجیحا 256/128

پیشاپیش تشکر

اسياتك خوبه من راضي هستم يه روز بود ديسكانكت ميشد نه پشت هم اونم مشكلش حل شده

البته اينم بگم به خاطر تحريمات امريكا كلا ديتا به مشكل خورده كل كشور

mrmostafa
20-07-2007, 17:03
پورت Vpn رو ميشه بست ولي ببندن ورشكست ميشن ولي وزارت اطلاعات گفته ببندن ولي Isp ها نبستن

mrmostafa
20-07-2007, 17:13
مننون از لطفتون من bearshare دارم ولی emuleیوزرهای که داره و سرچی که میشه کرد خیلی گسترده تر از berashare هستش.البته من بیشتر فیلم دانلود میکنم و بیشتر فیلمهایی که تو emule سرچ کردم بوده.من از وقتی 256 گرفتم تا الان با همه مشکلات dcشدن و سرعت پایین در روز 5 فیلم 700 مگ ظرفه 20 روز دانلود کردم از emule.البته من روشم اینکه 10 فیلم انتخاب میکنم و میزارم برای دانلود.

شما چطوري فيلم دانلود ميكني؟؟؟؟ چي سرچ ميكني ؟؟؟ چطوري ميزني بگو منم چند تا فيلم دانلود كنم

boy iran
20-07-2007, 21:18
شما چطوري فيلم دانلود ميكني؟؟؟؟ چي سرچ ميكني ؟؟؟ چطوري ميزني بگو منم چند تا فيلم دانلود كنم

دوستان آسیا تک چه مودم هائی ساپورت میکنه

دوستم میخواد بگیره گفتن خودت مودم بگیر

Gilopa
20-07-2007, 22:30
بچه ها یه سوال من از سرویس 256 استفاده میکنم سرعت دانلودم 26 تا 30 هستش ....ولی آپلودم تو رپیدشیر 4 کیلوبایته؟به نظرتون مشکل داره سرویسم.

solo_88
20-07-2007, 23:57
تکراری شد.شرمنده

solo_88
20-07-2007, 23:58
بچه ها یه سوال من از سرویس 256 استفاده میکنم سرعت دانلودم 26 تا 30 هستش ....ولی آپلودم تو رپیدشیر 4 کیلوبایته؟به نظرتون مشکل داره سرویسم.
اگه عضو نباشی زیاد بعید نیس!!!!!!:31:
سرعت Send شما چقدره؟256 یا 128؟؟؟؟

اسياتك خوبه من راضي هستم يه روز بود ديسكانكت ميشد نه پشت هم اونم مشكلش حل شده

البته اينم بگم به خاطر تحريمات امريكا كلا ديتا به مشكل خورده كل كشور

سلام.راستش اونقدر گفتن asia قطی داره که ادم بهش بدبین میشه!!!! ولی شما که داری میگی حل شده:31: ما هم قبول میکنیم!!!!!:10:

mrmostafa
21-07-2007, 01:33
دوستان آسیا تک چه مودم هائی ساپورت میکنه

دوستم میخواد بگیره گفتن خودت مودم بگیر

رفيق كلا شركتهاي ايران پورت pppoe رو ساپورت ميكنن من مودمم براي شركت صبا هستش الان اسيا دارم شما مودمي بگير كه چند تا پورت رو ساپورت كنه و هم لن داشته باشه هم يو اس پي حدود 45 هزار تومن جمهوري ميتوني بگيري خيلي هم خوبه

مدل USRobotics 9112 خياي عاليه حدود 45000

mrmostafa
21-07-2007, 01:40
اگه عضو نباشی زیاد بعید نیس!!!!!!:31:
سرعت Send شما چقدره؟256 یا 128؟؟؟؟

سلام.راستش اونقدر گفتن asia قطی داره که ادم بهش بدبین میشه!!!! ولی شما که داری میگی حل شده:31: ما هم قبول میکنیم!!!!!:10:

نه من الان 48 ساعته كه يه سره آنلاين هستم هيچ قطعي نداره فقط چند روز پيش هرز گاهي قطع ميشد دوباره كانكت ميشد مشكلش حل شدش

solo_88
21-07-2007, 02:02
این شرکت میگه 512/128 بدون محدودیت حجمی ماهی 35.000+مالیات

ولی نه اسمی داره نه چیزی....اصلا خودتون ببینید

Hossein_Bahal
21-07-2007, 02:05
این شرکت میگه 512/128 بدون محدودیت حجمی ماهی 35.000+مالیات

ولی نه اسمی داره نه چیزی....اصلا خودتون ببینید

والا این شرکت های پدر مادر دار هم صد جور ادم رو میپیچونن و کلاه سر ادم میزارن . دیگه وای به حال این شرکت های بی پدر مادر .

™Enter_The_Love
21-07-2007, 02:12
من آگهی شرکتی رو دیدم که 128 رو میداد ماهی 10 تومان بدون محدودیت دانلود به نظر شما چطوره؟ اسمش یادم نیست باید برم ببینم

boy iran
21-07-2007, 08:28
رفيق كلا شركتهاي ايران پورت pppoe رو ساپورت ميكنن من مودمم براي شركت صبا هستش الان اسيا دارم شما مودمي بگير كه چند تا پورت رو ساپورت كنه و هم لن داشته باشه هم يو اس پي حدود 45 هزار تومن جمهوري ميتوني بگيري خيلي هم خوبه

مدل USRobotics 9112 خياي عاليه حدود 45000

مرسی آقا مصطفی که کمک کردی :11:

Hassan_aku
21-07-2007, 15:05
خوبه.
یکی از دوستان گرفته ، تا الان که ابراز رضایت کرده .
قیمت هم درست بت دادن .

ممنون
Thanks

XirowN
21-07-2007, 18:49
اسیا بتک گفتش که یه هفته طول میکشه بنصبن ولی شهراد 2 روزه مینصبن

masoud908
21-07-2007, 18:56
بابا این اسیاتک پدرم در اورد...سرعتش خیلی خوبه ولی هی پیغام a cable network is unplugged میده بعدش هم دیسکانکت میشم...بعد یه دقیقه بعد دوباره چراغ Adsl روشن میشه....نمیدونم چه مرگشه...اعصاب نذاشته برامون...

™Enter_The_Love
21-07-2007, 19:10
بچه ها یکیتون منو دریابید :41:

masoud908
21-07-2007, 19:23
بچه ها یکیتون منو دریابید :41:
دارم یه کاریش میکنم...حل شد بهت پیغام میدم...

masoud908
21-07-2007, 19:48
اصلا تا 7 مگ بیشتر نمیشه دانلود کرد...بیخیالش شو...حالا چی هست؟

sms11
21-07-2007, 20:06
آقا من تو زمینه adsl صفر کیلومترم.من adsl 128 میخوام بگیرم.کارمم اونقدر خفن نیست.ولی از 56 معمولی خسته شدم.یکی کمکمون کنه.مومم ندارم.بالاخره من چی بگیرم.میخوام ارزون باشه .در عین حال قطعی هم نداشته باشه.خواهشا کمک کنید.الان واقعا گیج شدم.شما ها که از جاهای مختلف گرفتین بگین من چی بگیرم

masoud908
21-07-2007, 20:27
آقا من تو زمینه adsl صفر کیلومترم.من adsl 128 میخوام بگیرم.کارمم اونقدر خفن نیست.ولی از 56 معمولی خسته شدم.یکی کمکمون کنه.مومم ندارم.بالاخره من چی بگیرم.میخوام ارزون باشه .در عین حال قطعی هم نداشته باشه.خواهشا کمک کنید.الان واقعا گیج شدم.شما ها که از جاهای مختلف گرفتین بگین من چی بگیرم
همین که از 56 خسته شدی نشون میده صفر کیلومتر نیستی!
ببین به نظر من با امکاناتی که شما میخوای اسیاتک میتونه مورد خوبه باشه...

sms11
21-07-2007, 22:18
همین که از 56 خسته شدی نشون میده صفر کیلومتر نیستی!
ببین به نظر من با امکاناتی که شما میخوای اسیاتک میتونه مورد خوبه باشه...

نظرت در مورد شاتل چیه؟شاتل قیمتش خیلی خوب بود.دورو بر 10000 تومن بود.بعد مودم از هر شرکتی بگیرم و بخوام ماه بعد اشتراک از یه شرکت دیگه بگیرم .میتونم.تازه من شنیدم که سرعت دانلود تو اسیا تک بین 10-15 هستش.اگه اینجوری باشه که حال نمیده.میخواستم سرعت حداقل 30باشه.

Oracle_Eldorado
22-07-2007, 00:31
ببخشید من یه سئوال داشتم :
دوستان من یه اینترنت خوب میخوام . یعنی هزینه ی کم ، سرعت تقریبا خوب ( برای دانلود ) + امکان Send و Receive . البته به جز ADSL چون اینجا خیلی گرونه ( کرمانشاه )
اگه چنین اینترنتی هست معرفی کنید . ممنون .
===================================
دوست من میشه یه توضیح بدی Emule و Bearshare چیه ؟ یه توضیح کلی در مورد هزینه و سرعت بدی ممنونت میشم .

واقعا دوستان خیلی ممنون از کمکتون . میدونید من چندین صفحه ی پیش این سئوالمو مطرح کرده بودم ؟:19:

™Enter_The_Love
22-07-2007, 00:43

دستت درد نکنه :46:

boy iran
22-07-2007, 07:07
سرعت حداقل 30باشه

جون :18:

ببخشید رفیق اینجا ایرانه

البته ما با هزار دوز و کلک 512 شاتل رو گرفتیم سرعت دانلودش 25 است ولی فکر نکنم 30 بشه :13:

masoud908
22-07-2007, 09:57
دستت درد نکنه :46:
عزیز من هر کاری کردم نشد...تا 7 مگ بیشتر دانلود نمیشه...

masoud908
22-07-2007, 09:59
نظرت در مورد شاتل چیه؟شاتل قیمتش خیلی خوب بود.دورو بر 10000 تومن بود.بعد مودم از هر شرکتی بگیرم و بخوام ماه بعد اشتراک از یه شرکت دیگه بگیرم .میتونم.تازه من شنیدم که سرعت دانلود تو اسیا تک بین 10-15 هستش.اگه اینجوری باشه که حال نمیده.میخواستم سرعت حداقل 30باشه.
من راجع به کیفیت شاتل اطلاع ندارم...خوب عزیز 128 بالاترین حد دانلودش روی 16 یا 15 هست دیگه...

mrmostafa
22-07-2007, 12:13
دوست من آشنا داشته از وزارت براش جور كردن دانلود واقعي رو 512 هستش زندگي ميكنه ها صبح تا شب روشن هستش كامپيوترش تو سرور بدهي هستش منم آشنا وزارتي همه چي داريم كاري واسه آدم نميكنن منم رو نميندازم

XirowN
22-07-2007, 12:33
اسیا چرا اینقدر سرویسرو دیر نصب میکنن

jak_1300
22-07-2007, 12:36
ربطي به آسيا تك نداره بله مكز مخابراتتون بايد بجنبه كه كار نميكنن اين تنبلها
براي من چهار روز بيشتر طول نكشيد زود نصبش كردن مركز مخابرات ما حكمت شعار هستش

masoud908
22-07-2007, 12:37
اسیا چرا اینقدر سرویسرو دیر نصب میکنن
همینه دیگه.....

Oryad
22-07-2007, 12:45
دوستان قیمت پایین تر نیومده ؟

مثلا پارس آنلاین 128 نامحدود ( حدود 25 هزار تومان هستش )

boy iran
22-07-2007, 13:29
دوست من آشنا داشته از وزارت براش جور كردن دانلود واقعي رو 512 هستش زندگي ميكنه ها صبح تا شب روشن هستش كامپيوترش تو سرور بدهي هستش منم آشنا وزارتي همه چي داريم كاري واسه آدم نميكنن منم رو نميندازم

رفیق فکر نکنم آشنا بخواهد

از شما روزنامه رسمی یک شرکت رو میخواد

البته من برای یک آشنا یک چیزی دادم روزنامه رسمی شرکتش رو داد

شما روزنامه رسمی شرکت رو میدی میگی میخوام کارهای شرکت رو خونه انجام بدم

و بعد 512 و عشق حال

مثل من مثل خ.... آپلود میکنی :27:

E2
22-07-2007, 13:53
دوستان عزیز لطفا به من کمک کنید و ما را هم دریابد از تمامی بچه های تاپیک کمک میخام

XirowN
22-07-2007, 17:00
داتک خوبه ؟ قطعی داره یا نه

boy iran
22-07-2007, 19:56
داتک خوبه ؟ قطعی داره یا نه

سینا جان قطعی که هست

ولی به منطقه مخابراتی داره مثلا ما که نارمک هستیم و منطقه شهید آیت است تو روز یک بار هم قطعی نداره و عالی است

ولی طرفهای ونک و بالا میگن خیلی بده و قطعی زیاد داره :46:

masoud908
22-07-2007, 20:03
سینا جان قطعی که هست

ولی به منطقه مخابراتی داره مثلا ما که نارمک هستیم و منطقه شهید آیت است تو روز یک بار هم قطعی نداره و عالی است

ولی طرفهای ونک و بالا میگن خیلی بده و قطعی زیاد داره :46:
کجا نارمک خوبه در روز 20 بار دیسکانکت میشم... یعنی اول پیغام a cable network is unplugged میده بعد دیسکانکت...

marshaler2000
23-07-2007, 15:14

پش شما هم مثله من 256 دارید.من روزها emule شرعتش 2-3 هستش ولی شبها به 20 هم میرسه .شما روز ها هم با 12-13 speed emule دارید یعنی تو هر ساعت درضمن مارکه مدمتون چیه؟

marshaler2000
23-07-2007, 15:29

من روش دانلودم به اینصورته اول میرم سایته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اونجا فیلمهای که می خوام سرچ میکنم مثلا میزنم horro یا cannibal بعد اسم فیلمها با عکسشون باز میشه و من اسمه فیلم copy میکنم تو سرچه emule که اونو باید قبلا نسب کرده باشی.بعده سرچ تو emule فیلم دانلود میکنم البته چند روزی طول میکشه که فیلم دانلود بشه .من چند وقت پیش فیلم turistas دانلود کردم که خیلی جالب بود.

marshaler2000
23-07-2007, 15:44
بابا این اسیاتک پدرم در اورد...سرعتش خیلی خوبه ولی هی پیغام a cable network is unplugged میده بعدش هم دیسکانکت میشم...بعد یه دقیقه بعد دوباره چراغ Adsl روشن میشه....نمیدونم چه مرگشه...اعصاب نذاشته برامون...

من هم این مشکل با isp داتک داشتم ولی وقتی مدل مدم عوض کردم مشکلم حل شد

XirowN
23-07-2007, 18:03
اه اه اینم اینترنته ایران داره
Isp ها همه خرابه هیچ سایتی بالا نمیادش

رايانه
23-07-2007, 18:22
سلام.دوستان ؛ من وقتي با دانلود منيجر در حال دانلود هستم ؛ صفحات به كندي باز ميشن.ميخواستم بدانم كه مال شما هم همينجوره؟ با تشكر

masoud908
23-07-2007, 18:22
من هم این مشکل با isp داتک داشتم ولی وقتی مدل مدم عوض کردم مشکلم حل شد
بدبختی مودم نمیتونم بخرم...پول نمیرسه...

masoud908
23-07-2007, 18:28
سلام.دوستان ؛ من وقتي با دانلود منيجر در حال دانلود هستم ؛ صفحات به كندي باز ميشن.ميخواستم بدانم كه مال شما هم همينجوره؟ با تشكر
عزیز خوب باید هم همین باشه دیگه..سرکار گذاشتی؟!ولی خوب میتونی با اپرا این مشکل رفع کنی ...پس سریع اپرا رو نصب کن...

mhentezari
23-07-2007, 19:27
سلام
من امروز آسیاتکم وصل شد. ولی چرا اینقدر سرعتش پایینه؟ زیر 10 میره! اصلا هم ثباتی نداره.
من قبلش سپنتا داشتم، 24 ساعته دانلود میکردم سرعتش از 14.5 کمتر نمیشد!
زنگ زدم گفت مرکز تلفن ولیعصر رو می خوان پهنای باندش رو زیاد کنن و از این حرفا، راست میگن؟

solo_88
23-07-2007, 19:35
سلام
من امروز آسیاتکم وصل شد. ولی چرا اینقدر سرعتش پایینه؟ زیر 10 میره! اصلا هم ثباتی نداره.
زنگ زدم گفت مرکز تلفن ولیعصر رو می خوان پهنای باندش رو زیاد کنن و از این حرفا، راست میگن؟

چرت گفتن....پسر عموم با شما هم محلس و اسیا داره...الان 20-30 روزه اینجوریه.....برا اون 256 و سرعتش بالای 20 نمیره

mrmostafa
23-07-2007, 19:50
رفیق فکر نکنم آشنا بخواهد

از شما روزنامه رسمی یک شرکت رو میخواد

البته من برای یک آشنا یک چیزی دادم روزنامه رسمی شرکتش رو داد

شما روزنامه رسمی شرکت رو میدی میگی میخوام کارهای شرکت رو خونه انجام بدم

و بعد 512 و عشق حال

مثل من مثل خ.... آپلود میکنی :27:

يعني اداره ما يه پيك برق تهران داره كه هر ماه منتشر ميشه واسه همه مديريت هاش ميفرسته ميشه همون رو ببرم اون سند ميشه؟؟؟ اون ببرم چي بگم ؟؟؟ راهنمايي كن ضايع نشم اگه اينجوريه يه عالمه از اين پيك هاي اداره دارم كه روزنامه داخلي اداره هستش اخبار در مورد برق

masoud908
23-07-2007, 19:56
سلام...
اسیا تک 256/256؟؟؟؟؟سرعتش زیر 10؟؟؟؟؟:13:یا 128؟؟
عزیز 128 میگه ...256 که سرعتش باید 25-26 باشه...

masoud908
23-07-2007, 19:57
سلام
عزیز شما از چه برنامه ای برای دانلود استفاده میکنی؟من بهت پیشنهاد میکنم از internet download manger استفاده کنی...این برنامه با اخرین سرعت دانلود میکنه...

solo_88
23-07-2007, 20:07
عزیز 128 میگه ...256 که سرعتش باید 25-26 باشه...

ٍویرایش شد...دوباره بخون!

عزیز شما از چه برنامه ای برای دانلود استفاده میکنی؟من بهت پیشنهاد میکنم از internet download manger استفاده کنی...این برنامه با اخرین سرعت دانلود میکنه...

100% تایید میشه.

راستی بچه های این تاپیک هنوز یه اینترنت 256 یا 512 بدون محدودیت دانلود به من معرفی نکردن!!!!!!!

masoud908
23-07-2007, 20:22
ٍویرایش شد...دوباره بخون!

100% تایید میشه.

راستی بچه های این تاپیک هنوز یه اینترنت 256 یا 512 بدون محدودیت دانلود به من معرفی نکردن!!!!!!!
اهان دیدم...ولی نارمک که سرعتش تقریبا خوبه 128 سرعت 15 تا 13...ولی هی دیسکانکت میشه برای من....

mrmostafa
23-07-2007, 21:52
من روش دانلودم به اینصورته اول میرم سایته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اونجا فیلمهای که می خوام سرچ میکنم مثلا میزنم horro یا cannibal بعد اسم فیلمها با عکسشون باز میشه و من اسمه فیلم copy میکنم تو سرچه emule که اونو باید قبلا نسب کرده باشی.بعده سرچ تو emule فیلم دانلود میکنم البته چند روزی طول میکشه که فیلم دانلود بشه .من چند وقت پیش فیلم turistas دانلود کردم که خیلی جالب بود.

رفيق من الان vampire رو تو emule سرچ كردم خيلي اوردش روي Global server هم سرچ ميكنم بعد دانلود ميكنه مثلا پسوند wmv هستش بازش ميكنم گير ميكنه هنگ ميكنه چرا اينجوريه نشون نميده؟؟؟؟ 5 مگا بايت فضاي اون فايل هستش ولي نشون نميده ميخوام ببينم مشكل چيه ا الان هر چي ميگيرم نشون نميده مگه ميشه اخه؟ اشكال كار چيه

mhentezari
23-07-2007, 21:53
منم از همین استفاده میکنم و تاییدش هم میکنم اما با idman شدخ اینقدر!
الان دوباره زنگ زدم میگه نویز خطتون بالاست! اصلا از مرکز تلفن چیزی نگفت!

masoud908
24-07-2007, 09:59
بابا این نویز چیه که هر وقت هر مشکلی پیش میاد اینا میگن خطت نویز داره...

XirowN
24-07-2007, 11:41
masoud908 جان شما فک نمیکنی یکم اخطارات زیاده ؟:31:

jak_1300
24-07-2007, 11:59
ماله من كه بيشتره اين اخطارها پاك نميشه

swap
24-07-2007, 12:22
یه چیزی که باید بهش توجه کرد اینه که تمامی دوستان دارن در مورد تهران صحبت میکنن.
شهرهای دیگه ممکن هست که کیفیت و قیمت فرق کنه.
حداقل ما در شهر خودمون کاشان داریم سرویس شاتل را ارائه مدیم
واسه 64/64 دانلود مشتری را تا 20 کیلو باز گذاشتیم(با توجه به نویز حط یکی بیشتر میکشه یکی کمتر)

marshaler2000
24-07-2007, 14:01
[quote=mrmostafa;1342874]رفيق من الان vampire رو تو emule سرچ كردم خيلي اوردش روي Global server هم سرچ ميكنم بعد دانلود ميكنه مثلا پسوند wmv هستش بازش ميكنم گير ميكنه هنگ ميكنه چرا اينجوريه نشون نميده؟؟؟؟ 5 مگا بايت فضاي اون فايل هستش ولي نشون نميده ميخوام ببينم مشكل چيه ا الان هر چي ميگيرم نشون نميده مگه ميشه اخه؟ اشكال كار چيه[

دوست عزیز شما فیلهای avi , mpg دانلود کن من هم مثله شما نمیدونم چرا فیلهای wmv باز نمیکنه .

marshaler2000
24-07-2007, 14:07
بدبختی مودم نمیتونم بخرم...پول نمیرسه...

مدل مدمت چیه ؟ من CAMTREND MODEL; CT -361 داشتم که وقتی از سپنتا جدا شدم و با داتک قرار داد بستم با مدم قبلی مرتب DCمیشدم و وقتی مدم خوده شرکت داتک بهم داد مشکل حل شد مدل این مدمم huawei هستش .البته مدم قبلیم حدود 3 ماه استفاد کردم و تقریبا نو هستش.ولی شرکت داتک نتونست جواب قانع کننده ای برای مشکل مدم قبلی من بده.

masoud908
24-07-2007, 14:20
مدل مدمت چیه ؟ من CAMTREND MODEL; CT -361 داشتم که وقتی از سپنتا جدا شدم و با داتک قرار داد بستم با مدم قبلی مرتب DCمیشدم و وقتی مدم خوده شرکت داتک بهم داد مشکل حل شد مدل این مدمم huawei هستش .البته مدم قبلیم حدود 3 ماه استفاد کردم و تقریبا نو هستش.ولی شرکت داتک نتونست جواب قانع کننده ای برای مشکل مدم قبلی من بده.
مودم من ماله خود اسیاتک هست:
Corecess 3112UG

masoud908
24-07-2007, 14:22
masoud908 جان شما فک نمیکنی یکم اخطارات زیاده ؟:31:
الان دیدم این پستت!
زیاده؟!
نه بابا کمه...!
دست خودم نیست...

XirowN
24-07-2007, 14:59
الان دیدم این پستت!
زیاده؟!
نه بابا کمه...!
دست خودم نیست...
:18::18::18::18::18::18::18: چرا اینطوریه فروم من وقتی پست زدم اخطارات 3 تا بود

marshaler2000
24-07-2007, 15:04
الان دیدم این پستت!
زیاده؟!
نه بابا کمه...!
دست خودم نیست...

پس زنگ بزن اسیا تک بگو مدم تو عوض کنن چون احتمالان مشکل داره

masoud908
24-07-2007, 15:19
:18::18::18::18::18::18::18: چرا اینطوریه فروم من وقتی پست زدم اخطارات 3 تا بود
الن هم 3 تاست...پروفایلم و ببین...در ظاهر یکی هست...

masoud908
24-07-2007, 15:20
پس زنگ بزن اسیا تک بگو مدم تو عوض کنن چون احتمالان مشکل داره
اره اگر عوض میکردن که خوب بود...عمرا عوض کنن...بازدوباره یه پول میگیرن...

ehsankh
25-07-2007, 12:51
سلام دوستان
من تو Adsl صفر صفر بودم یعنی هیچچچچچچچچچچچچچی بارم نبود اما بعد از خوندن این تاپیک و اظهار نظرهای افراد مختلف یه چیزایی حالیم شد...
من 64 یک ساله آسیاتک گرفتم و حدود 5 روزه که قرارداد رو نوشتیم اما هنوز خبری برای نصب نشده. می خوام ببینم کی تو منطقه پیروزی از این شرکت سرویس گرفته و کیفیتش چه جوریه . البته سرویس من یه فرقی با بقیه داره که بعدا میگم!

jak_1300
25-07-2007, 13:14
من نارمكم گرفتم البته يك ماهه 64 گرفتم خوب بود ولي انتظار اينكه بتوني با سرعت بالا دانلود كني داشته باش من خودم چند تا فيلم ام پي فر دانلود كردم اما شب ميذاشتم روشن بمونه تا صبح كه دانلودش تموم شه

doom3
25-07-2007, 13:55
من امروز زنگ زدم آسیا تک گفتم اگه بخوام تمدید کنم 64 چقدر میشه هزینش؟

گفت 128 باید بگیرین گفتم برای چی؟ گفت خانم فلانی نیستن بعد برای 64 باید مشخصاتتون رو دوباره فکس کنین به این شماره گفتم باشه صبر میکنم تا بیان
بعد گفت باید 5000 تومن هم هزینه بدی برای ماه اول

میخواستم ببینم کسایی که تمدید کردن این هزینه 5 تومن رو دادن

jak_1300
25-07-2007, 14:03
نه يعني چي نه كي گفته چرت گفته زنگ بزن به خانوم آشوري يا خانوم پور صائب برايه ماه اول كه مجاني هستش
برايه ما ه اول پولي نميگيرن ماه دوم 64 بخواي ماهي 10 هزار تومان ميشه

XirowN
25-07-2007, 14:40
اسیا تک یک شنبه برا من میاد نصب کنه

boy iran
25-07-2007, 15:11
اسیا تک یک شنبه برا من میاد نصب کنه

خوب مبارکه به ما چه ربطی داره :5:

XirowN
25-07-2007, 18:20
شما خودتو ناراحت نکن :31:

masoud908
25-07-2007, 18:34
ديگه گريم گرفته بود...از ديشب ساعت 6 من نتونستم كانكت شم...چراغ Adsl مودم روشن نشد...فقط بعضي موقع ها چشمك ميزد...اعصابم خرد شد ديگه..ميخواستم خودم بكشم!!!
صبح زنگ زدم به بخش فنيش ميگم اينطور شده ميگه سيم ها رو يه بار بكش دوباره بزن مودم انيستال كن ...ميخواستم بگم خيلي زحمت كشيديد...بعد گوشي رو داد يه مرده هي ميگفت سوكت داري يا دوشاخه!من ميگفتم هر دوش هي ميگفت بايد يكيش داشته باشي من نفهميدم اينا چه فرقي دارن!كسي ميدونه؟
در ضمن براي تمديد با اسياتك با سرعت 128 بايد 16 هزار تومن بدم ديگه؟؟؟

ms368
25-07-2007, 18:58
دوستان ... من میخوام اکانتمو شارژ کنم ... میخواستم ببینم به جز هزینه ی شارژ ماهیانه که برای بار دوم پرداخت میکنم بازم باید 6% عوارض و مالیات و آبومان مخابرات رو پرداخت کنم یا اینارو فقط برای باره اول میگیرن ؟

shahi-007
25-07-2007, 19:13
آقا یه سوال.این emula چیه و به چه درد می خوره.در این زمینه صفره صفرم

mrmostafa
26-07-2007, 12:54
آقا امروز آسيا چرا اينج.ري شده صفحات وب خوبه ولي ياهو كانكت نميشه مشكل داره نميدونم چرا ؟؟؟ الانم كه كانكت شده به هر كي پيغام ميدم نميره براش وقتي ميره 1 ساعت بعدمن 128 دارم .
در ضمن ماهانه 128 چند ميشه با عوارض وماليات مخابرات؟؟؟ چون نميدونم چطوري بايد حساب كردش؟؟؟ تو سايت بايد قيمت تمام شده رو ميزد كه بدونيم چقدر بديم.

mrmostafa
26-07-2007, 12:55

رفيق سلام خوبي؟؟؟ نگفتي چي كار كنم بابت اون روزنامه داخلي كه گفتم بهت ميتونم اين كار رو كنم ؟؟؟؟ خوندي اون پست منرو برات زدم؟/؟؟

mrmostafa
26-07-2007, 12:56
arashka

arashka is Offline
تاريخ عضويت: 25 July 07
تعداد تشکرها (از کاربران دیگر): 0

آسیاتک حالا دیگه به یک شرکت بزرگ تبدیل شده و پهنای باند مراکزش را همین طور داره افزایش میده و برایش هم فرق نمی کند که شما در مدت مجانی هستید یا پول داده اید. با توجه به نبود محدودیت دانلود من نمی دونم دیگه شما از یک سرویس دهنده چه انتظاری دارید.
256 آسیاتک با هزینه 24 هزار تومان 30 کیلوبایت دانلود میده. کسی بهتر سراغ داره؟

================================================== ======
نقل قول:
نویسنده arashka
آسیاتک حالا دیگه به یک شرکت بزرگ تبدیل شده و پهنای باند مراکزش را همین طور داره افزایش میده و برایش هم فرق نمی کند که شما در مدت مجانی هستید یا پول داده اید. با توجه به نبود محدودیت دانلود من نمی دونم دیگه شما از یک سرویس دهنده چه انتظاری دارید.
256 آسیاتک با هزینه 24 هزار تومان 30 کیلوبایت دانلود میده. کسی بهتر سراغ داره؟

دوست عزيز آسياتك كه 256 به كاربر خانگي نميده بايد حقوقي باشه بعدشم قيمتش 30 هزار و خورده اي هستش 20 هزار تومن قيمت 128 دولتيش هستش اونم 23 هزار تومن تازه . من خودم الان 128 آسياتك دارم. يه نفر ميگفت ميادماهواره ميذاره 300 هزار تومن قاچاقي ولي خيلي خوبه ها پهناي باند نامحدود. يكي از دوستام آشنا بازي 512 گرفته دانلودش واقعا 512 هستش آسيا نميده البته ما كه فعلا پولمون به همين 128 ميرسه قبلا صباداشتم 256 5 گيگ خوب بود سرعتش واقعا ولي محدوديت داشت

.................................................. .........................

نقل قول:
نویسنده mrmostafa
دوست عزيز آسياتك كه 256 به كاربر خانگي نميده بايد حقوقي باشه بعدشم قيمتش 30 هزار و خورده اي هستش 20 هزار تومن قيمت 128 دولتيش هستش اونم 23 هزار تومن تازه . من خودم الان 128 آسياتك دارم. يه نفر ميگفت ميادماهواره ميذاره 300 هزار تومن قاچاقي ولي خيلي خوبه ها پهناي باند نامحدود. يكي از دوستام آشنا بازي 512 گرفته دانلودش واقعا 512 هستش آسيا نميده البته ما كه فعلا پولمون به همين 128 ميرسه قبلا صباداشتم 256 5 گيگ خوب بود سرعتش واقعا ولي محدوديت داشت

آقا کی میگه نمیده ؟ از دانشگاه نامه بگیر که من تحقیقات دارم و احتیاج به اینترنت پر سرعت دارم با همون قیمت خونگی بگیر و حالشو ببر.

اين پست ها تو سايت majidonline هستش ببينيد گفته كه 256 20 هزار تومن ؟؟؟؟؟ مگه ميشههه

doom3
26-07-2007, 12:58
من مجبور شدم دوباره از آسیا تک بگیرم چون که باید سر این ماه از اینجا برم و اگه میخواستم عوض کنم باید یه هفته معتل می شدم

ولی دیروز پیک فرستادن منم خونه نبودم اومد برای اشتراک 64 ، 15000 تومن گرفت رفت

این آخر کلاه برداریه چون این هزینه رو تو جایی ننوشتن

masoud908
26-07-2007, 13:01
بابا يكي بگه اسياتك سرعت 128 جمعا چقدر ميشه...............................

mrmostafa
26-07-2007, 13:05
بچه ها اين اسيا تك چرا پورت 6667 و 6668 و 7000 اينا رو بسته ؟؟؟؟ من تو چت بدهي ميرم با نرم افزار MIRC با اين پورتها به سرور كانكت ميشه با vpn كانكت ميشم ولي بدون اون نه اين رو بايد به كي بگيم بازش كنه چرا اينجوريهههه

doom3
26-07-2007, 13:08
ديگه گريم گرفته بود...از ديشب ساعت 6 من نتونستم كانكت شم...چراغ Adsl مودم روشن نشد...فقط بعضي موقع ها چشمك ميزد...اعصابم خرد شد ديگه..ميخواستم خودم بكشم!!!
صبح زنگ زدم به بخش فنيش ميگم اينطور شده ميگه سيم ها رو يه بار بكش دوباره بزن مودم انيستال كن ...ميخواستم بگم خيلي زحمت كشيديد...بعد گوشي رو داد يه مرده هي ميگفت سوكت داري يا دوشاخه!من ميگفتم هر دوش هي ميگفت بايد يكيش داشته باشي من نفهميدم اينا چه فرقي دارن!كسي ميدونه؟
در ضمن براي تمديد با اسياتك با سرعت 128 بايد 16 هزار تومن بدم ديگه؟؟؟

من فکر کنم منظورش این بود که نباید تلفن دیگه ای به پریز تلفن وصل باشه ، منم الان خوندم اینو نفهمیدم منظورت از اینکه میگی هر دوشو داری چیه؟ نمیشه که

برای 18 باید 3 تومن هم به مخابرات بدی تازه اگه نگه برای ماه اول 5 تومن هم باید اضافه بدی چون از من گرفن

masoud908
26-07-2007, 13:13
من فکر کنم منظورش این بود که نباید تلفن دیگه ای به پریز تلفن وصل باشه ، منم الان خوندم اینو نفهمیدم منظورت از اینکه میگی هر دوشو داری چیه؟ نمیشه که

برای 18 باید 3 تومن هم به مخابرات بدی تازه اگه نگه برای ماه اول 5 تومن هم باید اضافه بدی چون از من گرفن
منظورم اينه كه من هم سوكت دارم هم دوشاخه هست ديگه..ولش كن..مثل اينكه مشكل حل شد...مسكل از سشوار بود...از ديروز كه كندمش ا برق اصلا قطع نميشه وقتي ميزنم چراغ روشن نميشه!!!!!
يعني ميشه 25 هزار تومن؟

doom3
26-07-2007, 13:16
16 تومن که باید بدی به خودشون
3تومن مخابرات
5 تومن هم احتمالا برای ماه اول
رو هم میشه 24 تومن

masoud908
26-07-2007, 13:18
16 تومن که باید بدی به خودشون
3تومن مخابرات
5 تومن هم احتمالا برای ماه اول
رو هم میشه 24 تومن
ok...
3 تومن مياد روي قبض تلفن ديگه؟

mrmostafa
26-07-2007, 13:40
آقا 128 تو سايتش زده 15300 در اصل 3600 اضصافه ميشه بهش بايد بشه 20 هزار تومن من از صبا هم ميگرفتم همينطوري بودش چطور 24 هزار تومن ميشه؟؟؟ من شنيده بودم 128 اداري بگيري ميشه 23 هزار تومن . يكي هم ميگه 256 گرفته 20 هزار تومن عجب شير تو شيري بابا

masoud908
26-07-2007, 13:44
احتمالا از doom3 5 هزار تومن بابت نصب گرفتن...اگر كسي نخواد نميگرن...

XirowN
26-07-2007, 13:46
کل فعالیت masoud908 اینجاس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud908
26-07-2007, 13:58

نه بابا...من تو جاهاي ديگه هم فعاليت دارم!
بابا ما گفتيم مشكلمون حل شده...تو اين دقيقه 3 بار پيغام a cable network is unplugged نشون داد و ديسكانكت شدم...نميدونم چيكار كنم ديگه...

doom3
26-07-2007, 14:13
نه بابا پول نصب چیه؟ من ازش پرسیدم خانم جزایری بود گفت این 5 تومن رو همه باید بدن اگه دروغ گفته باشه میرم ازشون میگیرم
تازه من خودم نصب کردم
آقا مسعود دقت کن شما باید تو خونتون فقط یکی از پریز های تلفن استفاده بشه و بقیش باید خالی باشه اون یه دونه پریز هم باید مستقیم به میکرو ***** نصب بشه و از میکرو ***** یه سیم بگیری برا مودم و یه سیم هم بره برای بقیه گوشی های تلفن اگه اینجوری نباشه ممکنه مشکل پیش بیاد

masoud908
26-07-2007, 14:20
نه بابا پول نصب چیه؟ من ازش پرسیدم خانم جزایری بود گفت این 5 تومن رو همه باید بدن اگه دروغ گفته باشه میرم ازشون میگیرم
تازه من خودم نصب کردم
آقا مسعود دقت کن شما باید تو خونتون فقط یکی از پریز های تلفن استفاده بشه و بقیش باید خالی باشه اون یه دونه پریز هم باید مستقیم به میکرو ***** نصب بشه و از میکرو ***** یه سیم بگیری برا مودم و یه سیم هم بره برای بقیه گوشی های تلفن اگه اینجوری نباشه ممکنه مشکل پیش بیاد
اصلا خط Adsl من جداگانه هست...اصلا تلفن نباشه هم خيالي نيست..حالا گفتيم براي اينكه اين اسپليتتر الكي نباشه يه تلفن بهش وصل كنم مگر نه حتي از مودم مستقيما وصل كنم به پريز باز اين مشكل دارم...

ichigo
26-07-2007, 16:04
ببخشید من یه سوال داشتم
مودم ای دی اس ال رو با Usb وصل کنیم سریعتره یا با Lan

s_a_m4000
26-07-2007, 16:15
ببخشید من یه سوال داشتم
مودم ای دی اس ال رو با Usb وصل کنیم سریعتره یا با Lan

با LAN بهتر هستش

atolympic
26-07-2007, 18:48
سلام دوستان اگر میشه یه راهنمایی بکنید.....
در حال حاضر خط ارزون ترین adsl برای چه شرکتیه؟سرعت 128 + 128 و ترافيك 2.5 گيگا بايت در ماه.
و در مجموع با مودم چه قدر در میاد؟؟؟؟؟؟ضمنا اگه مودمش رو خودمون نصب کنیم بازم اون 5000تومان رو میگیرن؟؟؟؟؟

Bahram1145
26-07-2007, 18:49

نه فقط اینجا نیست اگه گفتی کجاست جایزه داری البته مسعود تا حالا از من جایزه! گرفته خودش می دونه:46:
شوخی کردم ناراحت نشین

Bahram1145
26-07-2007, 18:54
تازه من خودم نصب کردم

نه میتونی هر چند تا پریز می خوای از میکرو ***** بگیری:20:تازه من هم 5 تومن رو ندادم وسیستم رو خودم وصل کردم

masoud908
26-07-2007, 18:58
نه میتونی هر چند تا پریز می خوای از میکرو ***** بگیری:20:تازه من هم 5 تومن رو ندادم وسیستم رو خودم وصل کردم

امروز زياد به هم خورديم!
يعني 128 كه از اسياتك گرفتي فقط 15 تومن دادي؟

Bahram1145
26-07-2007, 19:44
نه من 64 گرفتم. 128 آسیا تک 15 تومان همراه با 6% عوارض تقریبا" 19 تومن درمیاد مسعود جان :10:

بعد باز هم منو ببخش سنی که نوشتم سن خودم بود (منظور خودم بودم) چون من خودم همون
مشکلات رو داشتم ولی بلاخره حلش کردم:5:

masoud908
26-07-2007, 19:57
نه من 64 گرفتم. 128 آسیا تک 15 تومان همراه با 6% عوارض تقریبا" 19 تومن درمیاد مسعود جان :10:

بعد باز هم منو ببخش سنی که نوشتم سن خودم بود (منظور خودم بودم) چون من خودم همون
مشکلات رو داشتم ولی بلاخره حلش کردم:5:

اهان...
من متوجه نشدم درمورد سن و اين چيزا؟؟؟

hbk360
27-07-2007, 06:40
ارزون ترین شرکتی که 64 رو میده چیه(واسم دریافت مهمه)
2ترافیک همون میزان دانلود از اینتر نته

hbk360
27-07-2007, 07:09
منطقه من تهران پارس بعد نارمک فلکه سوم کدوم شرکت مناسبه

boy iran
27-07-2007, 11:30
منطقه من تهران پارس بعد نارمک فلکه سوم کدوم شرکت مناسبه

دوست خوب شاتل و آسیا تک این منطقه رو خوب پوشش میدن

از نظر کیفیت شاتل و از نظر قیمت هم آسیا تک خوب است :46:

arash rashno
27-07-2007, 12:58
سلام دوستان
من این هفته خط ای دی اس الم وصل میشه خوب حالا میخوام یه مودم asus am602 هم بگیرم درسته حالا برای نصب کودم باید چیکار کنم کار خاصی داره بعد طریقه وصل شدن چطوریه کانکشن ساختن اون ؟؟؟؟؟
ممنون
لطف کنید راهنمایی کنید

XirowN
28-07-2007, 01:31

اواتار جدید مبارک باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S a f a 6 4
28-07-2007, 03:14
ميتونيد يه ليست كامل از شركت هايي كه خدمات adsl ارائه ميكنن براي من بنويسيد ؟

ممنون

ebinem173
28-07-2007, 10:20
ميتونيد يه ليست كامل از شركت هايي كه خدمات adsl ارائه ميكنن براي من بنويسيد ؟

ممنون

arash rashno
28-07-2007, 12:05
سلام دوستان
من این هفته خط ای دی اس الم وصل میشه خوب حالا میخوام یه مودم asus am602 هم بگیرم درسته حالا برای نصب کودم باید چیکار کنم کار خاصی داره بعد طریقه وصل شدن چطوریه کانکشن ساختن اون ؟؟؟؟؟
ممنون
لطف کنید راهنمایی کنید
سلام من منتظر جوابم یکی از دوستان لطف کنه و جواب بده
ممنون

boy iran
28-07-2007, 12:30
دوست خوب معمولا خود شرکت یک نفر رو میفرسته که نصب کنه و هزینه رو میگیره

اگر که شما گفتی نه که بماند یک مراحل مفصلی داره

XirowN
28-07-2007, 13:00
parsonline در صدر جدوله

S a f a 6 4
28-07-2007, 13:19

ممنون ،عالي بود

arash rashno
28-07-2007, 14:18
دوست خوب معمولا خود شرکت یک نفر رو میفرسته که نصب کنه و هزینه رو میگیره

اگر که شما گفتی نه که بماند یک مراحل مفصلی داره
ممنون
ولی رایگانه ولی شرکت میگه 2 تا یک هفته ای میام نمیخوام اینقدر وایسم یعنی یه مودم وصل کردن و ساخت کانکشن اینقدر کار داره ؟؟؟؟؟؟؟
من گفتم خودم نصب میکنم
حالا کمکی کنید یک از دوستان توضیح بده

shahi-007
28-07-2007, 15:09
ببین من الان حدود 3 روزه که adsl دارم از شرکت داتک.نصبش واقعا آسون بود.زنگ زدم پشتیبانیش اونم توی 5 دقیقه برام توضیح داد تموم شد.

sms11
28-07-2007, 15:38
سلام بچه ها.من میخوام adsl از شرکت شاتل بگیرم.بد میخواستم از بین مودماش که برای فروش گذاشته کدومو انتخاب کنم.قیمتم حدود 50 هزار بیشتر نباشه.خودم به نظرم مدلCPE AM 602 (آخریشو میگم)از همه بهتره.از دوستان یه خواهشی داشتم.اگه میشه مودما یه نگاه کنید و بگید به نظرتون کدوم بهتره با توجه به قیمت.راستی اگه بخوام از یه شرکت دیگه بخوام اینترنت بخوام دیگه مشکلی بابات مودم نداشته باشم و با اون شرکت هم سازگاری داشته باشه.اینم مد نظر داشته باشید.ممنون

arash rashno
28-07-2007, 15:50
ببین من الان حدود 3 روزه که adsl دارم از شرکت داتک.نصبش واقعا آسون بود.زنگ زدم پشتیبانیش اونم توی 5 دقیقه برام توضیح داد تموم شد.
حالا شما لطف کن توضیح همونها رو بفرما
ممنون

sms11
28-07-2007, 15:52

یعنی قیمت آسیا تک کمتره؟منم تهرانپارس خیابون فرجامم.میخوام از شاتل بگیرم.الان شاتل 128 و با ترافیک 2.5 گیگ داره میده 9800.به نظرت بهتر نیست؟

boy iran
28-07-2007, 16:00
در مورد مودم یک چیزی بگم الام یک سال نیم است که پاراداین دارم خود شاتل داده حالا نمیدونم میده یا نه ولی خدائی خر کار است تو سرش هم بزنی صداش در نمیاد

ifu
28-07-2007, 16:04
با سلام
من چقدر بدبختم :41: توی منطقه ما ADSL پشتیبانی نمیشه :2:
محدوده مخابراطی شهیدیزدانپناه - پیش شماره 4480
هیچ شرکتی محدوده ما رو ساپورت نمیکنه حالا به نظر شما برای داشتن adsl من باید چه کار کنم؟ مردم از دست این دیال آپ :2:

Bahram1145
28-07-2007, 16:10
sms11 عزیز به نظر من ترافیک 2.5 در ماه خیلی کمه

یا نامحدود بگیر یا حداقل ترافیک 10 باید باشه

البته باز هم به کاری که می خوایی انجام بدی بستگی داره چون ترافیک شامل همه چیز می شه حتی page نگاه کردن هم دانلود محسوب میشه:5:

ifu عزیز باید اینترنت WIRELESS یا همون اینترنت بیسیم بگیری

:11:اغلب مردم تقریبا" به همان اندازه ای شاد هستند که انتظارش را دارند . قلم و رنگ در اختیار شماست بهشت را نقاشی کنید و وارد آن شوید...>>>>>>>>

کتاب چگونه راه سعادت رو یافتم اثر دکتر آزمندیان

کتابی که فقط یک کتاب نیست بلکه آموزش زندگی کردن است نه زنده بودن

sms11
28-07-2007, 16:52
sms11 عزیز به نظر من ترافیک 2.5 در ماه خیلی کمه

یا نامحدود بگیر یا حداقل ترافیک 10 باید باشه

البته باز هم به کاری که می خوایی انجام بدی بستگی داره چون ترافیک شامل همه چیز می شه حتی page نگاه کردن هم دانلود محسوب میشه:5:

:11:اغلب مردم تقریبا" به همان اندازه ای شاد هستند که انتظارش را دارند . قلم و رنگ در اختیار شماست بهشت را نقاشی کنید و وارد آن شوید...>>>>>>>>

آخه من برای دانلود آهنگ استفاده میکنم.مگه تو یک ماه چند تا آلبوم توپ میاد که بخوام ترافیک بیشتر بگیرم؟مگه اوردن یه صفحه چند کیلو بایت میشه؟بدم اگه بیشتر از 2.5 بشه بابت هر گیگ 3000 تومن میدم.پس از این لحاظ فرقی نمیکنه.اون مودمی که گفتم خوبه؟

sms11
28-07-2007, 17:09
بچه هایه سوال مهم.بعضی از شرکتا که adsl رو با ترافیک محدود توی ماه میدن زمانی که به اینترنت هر دفعه وصل میشی ،میشه فهمید تا حالا چقدر از ترافیکت استفاده کردی؟اگه میشه چطوری؟

Bahram1145
28-07-2007, 17:48
sms11 عزیز من خودم الان 64 آسیا تک دارم بد نیست محدودیت دانلود هم نداره و قیمت اون هم 10 تومنه وعوارض - مالیات و... نداره ماه اول هم مجانیه
مودمت هم فکر کنم asus باشه که خوبه هر کی داره راضیه
در مورد ترافیک هم معمولا "سایت خود شرکتی که میگیری نشون میده یا برنامه هایی مثل du meter هم سرعت وهم ترافیک رو نشون میده

S a f a 6 4
28-07-2007, 18:17
اينجا كسي سرويس 256-256 يا بالاتر از داتك گرفته ؟

XirowN
28-07-2007, 21:00
256 صبا انلاین بهترینه

sms11
28-07-2007, 21:22
بچه ها اگه میشه این سوالای منو جواب بدید.لطفا همون چیزیو که میپرسم جواب بدید
1-من میخوام با adsl آهنگ(نه هر آهنگیا) و بعضی وقتا اگر یه برنامه خوب واسه کامپیوتر اومد دانلود کنم.میخوام adsl 128 بگیرم.به نظر شما کدومو بگیرم
الف)128 شاتل با ترافیک 2.5 گیگ.3000 آبونمان و 6% مالیات .قیمت :9800.در ضمن به ازای هر گیگ ترافیک اضافه 3000 تومن گرفته میشود
ب)128 آسیا تک ترافیک نامحدود و3000 آبونمان و 6% مالیات.قیمت:حدود 16000
لطفا با توجه به چیزی که گفتم نظر بدید.خواهش میکنم.نظرتونو بگید
2-من میخوام مودممو از شاتل بگیرم.اگه مودم از شاتل بگیرم و بعدا بخوام از آسیا تک اشتراک بگیرم .اشکالی از لحاظ مودمی ایجاد نمیشه؟یعنی اینکه مثلا برای آسیا تک بخوام مودمو عوض کنم.از این لحاظ میگم
3-بیشترین سرعت دانلود 128 و 64 چنده؟
4-شرکت هایی مثل شاتل ممکنه که فقط مودم بفروشن .یعنی من از این شرکت فقط مودمشو بخرم و اشتراک adsl نگیرم؟
5-من کامیوترم قدیمیه(پنتیوم 2) میخواستم بدونم واسه سیستم مشکلی پیش نمیاد؟مثلا را به را هنگ کنه و از این جور کارا.
ممنون میشم هر چه سریعتر جواب بدید

hbk360
28-07-2007, 22:13
sms11 عزیز من خودم الان 64 آسیا تک دارم بد نیست محدودیت دانلود هم نداره و قیمت اون هم 10 تومنه وعوارض - مالیات و... نداره ماه اول هم مجانیه
مودمت هم فکر کنم asus باشه که خوبه هر کی داره راضیه
در مورد ترافیک هم معمولا "سایت خود شرکتی که میگیری نشون میده یا برنامه هایی مثل du meter هم سرعت وهم ترافیک رو نشون میده

به همه نوع مودم سرویس میده
یه فیلم100مگی رو چه قدر طول میکشه دانلود کنه

shahi-007
28-07-2007, 23:09
اينجا كسي سرويس 256-256 يا بالاتر از داتك گرفته ؟

آره من از پنجشنبه سرویس 256-256 گرفتم برای اولین بارم هست که از adsl استفاده می کنم.

maso
29-07-2007, 00:08
بچه ها اگه میشه این سوالای منو جواب بدید.لطفا همون چیزیو که میپرسم جواب بدید
1-من میخوام با adsl آهنگ(نه هر آهنگیا) و بعضی وقتا اگر یه برنامه خوب واسه کامپیوتر اومد دانلود کنم.میخوام adsl 128 بگیرم.به نظر شما کدومو بگیرم
الف)128 شاتل با ترافیک 2.5 گیگ.3000 آبونمان و 6% مالیات .قیمت :9800.در ضمن به ازای هر گیگ ترافیک اضافه 3000 تومن گرفته میشود
ب)128 آسیا تک ترافیک نامحدود و3000 آبونمان و 6% مالیات.قیمت:حدود 16000
لطفا با توجه به چیزی که گفتم نظر بدید.خواهش میکنم.نظرتونو بگید
2-من میخوام مودممو از شاتل بگیرم.اگه مودم از شاتل بگیرم و بعدا بخوام از آسیا تک اشتراک بگیرم .اشکالی از لحاظ مودمی ایجاد نمیشه؟یعنی اینکه مثلا برای آسیا تک بخوام مودمو عوض کنم.از این لحاظ میگم
3-بیشترین سرعت دانلود 128 و 64 چنده؟
4-شرکت هایی مثل شاتل ممکنه که فقط مودم بفروشن .یعنی من از این شرکت فقط مودمشو بخرم و اشتراک adsl نگیرم؟
5-من کامیوترم قدیمیه(پنتیوم 2) میخواستم بدونم واسه سیستم مشکلی پیش نمیاد؟مثلا را به را هنگ کنه و از این جور کارا.
ممنون میشم هر چه سریعتر جواب بدید

به نظر من ، حتما مودمی بگیر که با پرت شبکه کار کنه و اگه کامپیوترت کارت شبکه آنبورد نداره یه کارت شبکه بگیر ، 10 تومن ، اون وقت هنگ منگ نمیکنه

برای 128 بیشترین سرعت فکر کنم 15 باشه از اون بالاتر فکر نکنم بشه

شما مودمت را می توانی از بازار بگیری ، asus خوبه من خودم Tp-link مدل TD-8811 استفاده می کنم که شبکه و یو اس پی داره ، راضی هم هستم ، فکر کنم آسیا تک بهت همین مودم را بده

Bahram1145
29-07-2007, 09:14
hbk360 آره آسیا تک با هر مودمی و که G.lite و G.mdt رو ساپورت کنه مشکلی نداره

64 آسیاتک دانلودش رو 7-6 که 100مگ رو تقریبا" تو 5-4 ساعت دانلود میکنه

اغلب مردم تقریبا" به همان اندازه ای شاد هستند که انتظارش را دارند . قلم و رنگ در اختیار شماست بهشت را نقاشی کنید و وارد آن شوید...>>>>>>>>

mrmostafa
29-07-2007, 10:23
hbk360 آره آسیا تک با هر مودمی و که G.lite و G.mdt رو ساپورت کنه مشکلی نداره

64 آسیاتک دانلودش رو 7-6 که 100مگ رو تقریبا" تو 5-4 ساعت دانلود میکنه

اغلب مردم تقریبا" به همان اندازه ای شاد هستند که انتظارش را دارند . قلم و رنگ در اختیار شماست بهشت را نقاشی کنید و وارد آن شوید...>>>>>>>>

آقا اين دو تا پورت G.lite و G.mdt چي هستش اصلا؟؟ از كجا بايد فهميد ساپورت ميكنه امكان داره فروشنده سر در نياره خيلي هاشون نميدونن. من خودم مودم رو رفتم تو تنظيماتش ديدم ساپورت ميكنه. البته كل آي اس پي هاي ايران از پورت pppoe استفاده ميكنن براي همين اكثر مودم ها جوابگو تمام آي اس پي ها هستش

masoud908
29-07-2007, 10:42
من همين الان زنگ زدم اسياتك 128 تمديد كردم..فقط خدا كنه اون 5 تومن و نگيرن...كي ميان پول و بگيرن؟

jak_1300
29-07-2007, 10:45
پنج تومان بابتخ چي آخه ؟

Bahram1145
29-07-2007, 10:45
G.lite و G.mdt یک نوع استاندارد برای ADSL است که هر کدوم سرعت های مختلفی رو ساپورت میکنن
روی کارتن یا توی دفترچه مودم نوشته که چه استاندارد هایی رو ساپورت میکنه البته اکثر مودم ها ساپورت میکنن

BioHazard
29-07-2007, 10:57
داتك
نا محدود بودن كه تنها شركت و مهمترين ويژگي اون هست
نصب رايگان
قطعي كم
دزد نبودن كه شامل اين ها ميشه":
پول براي ميكرو ***** و يا مودم رو به قيمت خون پدر نفروختن

يه تاپيك هست كلي در اين مورد بحث شده و فكر مي كنم هر كسي اگه داتك پيش شماره اون رو ساپورت كنه اون رو انتخاب مي كنه

مي دونيد با وجود ويژگي هاي داتك و رقابت كم كل نظر سنجي جوابش مشخص هست : داتك در صورت ساپورت پيش شماره كاربر
سلام
منم داتک و با گفته های مافیا موافقم

masoud908
29-07-2007, 11:01
پنج تومان بابتخ چي آخه ؟
چه ميدونم...يكي ميگه 5 تومن ميگيرن اون يكي ميگه نه...