PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سرویس دهنده های Adsl : اینترنت پر سرعت

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

saman100
10-06-2007, 19:51
Mr Saman merci az tozihat va rahnamai ke kardin.faghat man motvajeh yek chiz nashodam onam inke man sorate 256 az sherkate parsi net tagaza konam chetor shabha 512 behem midan yani in sorate 512 barye hameye user hashoneh ke ba har sorati ke az in sherkat accunt gherftane?darmorede mahdodiate down ke ghoftid 30 mag hast va rozah 35 mag be che soarte?rajebe DATAK ham aghe az nazre keyfiytesh download nazreton chie.man mamolan shodeh pc moghi ke az SEPNTA accunte adsl dashtam 5 ela 6 rooz ham roshan mizashtam mamoln pc zaid roshane alabte onam bekhatre down load va inke man az emule esftfadeh mikonam.alabte az sohbat haye bachah to in site didam bazi sherkata mesel inke mahdodiat barye hata pc2 pc ghael shodan ke alabte man didam faght sherkate ASIA tek injorie vali baghye sherkatharo nemidonam .montazre javbe shoma hastam mamnon

بله برای تمام یوزرها این مورد هست هر سرعتی که باشند شبها از ساعت 3 تا 8 با سرعت 512 مجانی میتونند دانلود کنند.
در ضمن محدودیت دانلود 30 گیگ نیست ،من گفتم اگه هر شب از اکانت مجانیتون استفاده کنید در طول ماه 30 گیگابایت میتونید دانلود کنید چون با سرعت 512 ساعتی 200 مگابایت میشه دانلود کرد هر روز 5 ساعت رایگان دارید میشه 1 گیگابایت که میشه ماهی 30 گیگابایت .محدودیت روزانتون هم نسبت به پولی که میخواید بپردازید متفاوته ولی من سرویس 10 گیگش رو پیشنهاد میکنم که میشه ماهی 25000 تومن.
البته من خودم از داتک سرویس 128 نامحدود دارم که اگه 24 ساعته هم کامپیوترم رو روشن بزارم بازم ماهی 30 گیگ بیشتر نمیشه چون با 128 ساعتی 40 مگابایت بیشتر نمیشه دان کرد اونم اگه با بالاترین سرعتش یعنی 16 کیلوبایت باشه!
حالا شما حساب کن با روزی 5 ساعت 30 گیگ رو بزنی بهتره یا با روزی 24 ساعت!

ebinem173
10-06-2007, 20:16
دوست عزیز شرکت سپنتا تنها شرکتی است که به شما اجازه دانلود از برنامه هایی مثل emule و دیگر برنامه های
p2p رو به شما میده تمامی شرکتهای سرویس دهنده که بدون محدودیت حجمی هستن این برنامه ها رو بستن پس به این نکته توجه کن اگه می خوای از داتک یا اسیاتک یا پارس انلاین بگیری باید به غیر از پول adsl شما باید 3000 دیگه هم پول بدی تا ------ بخری تا محدودیت نداشته باشی که اینم باز همون قیمت سپنتا برات در می یاد البته اگه ازشون 6 یا 12 ماه بگیری برات همون میشه پس دوستانی که میگن سپنتا چرا گرون میده یکی از دلایلش همین بود که گفتم تازه فیلترنگش هم خیلی کمه
در مورد سئوالی که داشتی باید بگم شرکت هایی شبها به صورت رایگان با سرعت بالا اجازه دانلود می دن باید بگم شما با یک یپزر و پسوردی وارد می شی که تمام مشترکین اون شرکت هم از اون استفاده می کنن حالا فرض کن که همه مثل خودت باشن و می خوان دانلود کنن

خواهش میکنم تا از چیزی مطمین نیستید در موردش قضاوت نکنید
من 2 ساله که از داتک استفاده میکنم و محدویت حجمی هم ندارم و تا به امروز بیشترین دانلود رو از طریق برنامه های p2p داشتم فایلهای تورنت رو هم به راحتی میتونم دانلود کنم
با اینکه از داتک راضی نیستم ولی واقعیتها رو نمیشه نگفت

sepahi2007
10-06-2007, 22:01
خواهش میکنم تا از چیزی مطمین نیستید در موردش قضاوت نکنید
من 2 ساله که از داتک استفاده میکنم و محدویت حجمی هم ندارم و تا به امروز بیشترین دانلود رو از طریق برنامه های p2p داشتم فایلهای تورنت رو هم به راحتی میتونم دانلود کنم
با اینکه از داتک راضی نیستم ولی واقعیتها رو نمیشه نگفت

دوست عزیز اولا من به نظرتون کاملا احترام می ذارم ولی اگه به صفحه های قبل که دوستان هم نوشتن یه نگاه کوچلو بندازی خودت متوجه میشی که تنها من این حرف رو نمی زنم.....

marshaler2000
11-06-2007, 01:22
بله برای تمام یوزرها این مورد هست هر سرعتی که باشند شبها از ساعت 3 تا 8 با سرعت 512 مجانی میتونند دانلود کنند.
در ضمن محدودیت دانلود 30 گیگ نیست ،من گفتم اگه هر شب از اکانت مجانیتون استفاده کنید در طول ماه 30 گیگابایت میتونید دانلود کنید چون با سرعت 512 ساعتی 200 مگابایت میشه دانلود کرد هر روز 5 ساعت رایگان دارید میشه 1 گیگابایت که میشه ماهی 30 گیگابایت .محدودیت روزانتون هم نسبت به پولی که میخواید بپردازید متفاوته ولی من سرویس 10 گیگش رو پیشنهاد میکنم که میشه ماهی 25000 تومن.
البته من خودم از داتک سرویس 128 نامحدود دارم که اگه 24 ساعته هم کامپیوترم رو روشن بزارم بازم ماهی 30 گیگ بیشتر نمیشه چون با 128 ساعتی 40 مگابایت بیشتر نمیشه دان کرد اونم اگه با بالاترین سرعتش یعنی 16 کیلوبایت باشه!
حالا شما حساب کن با روزی 5 ساعت 30 گیگ رو بزنی بهتره یا با روزی 24 ساعت!
Mr saman merci az rahnamiton va tozihati ke dadid.tanha masalei ke rajebe isp haye dighe hast inke shenakhet shodeh nistand va adam kami dodele baraye accunt gereftan azshon.alabte shoma tozihe kameli dadid rajebeh persian net vali naghoftid chera khodeton user Datak hastid va elatesh chie ke kheyli az doostan bainke azin sherkat accunt ADSL mighiran vali narzi hastand az sherkate DATAK.

marshaler2000
11-06-2007, 01:31
دوست عزیز شرکت سپنتا تنها شرکتی است که به شما اجازه دانلود از برنامه هایی مثل emule و دیگر برنامه های
p2p رو به شما میده تمامی شرکتهای سرویس دهنده که بدون محدودیت حجمی هستن این برنامه ها رو بستن پس به این نکته توجه کن اگه می خوای از داتک یا اسیاتک یا پارس انلاین بگیری باید به غیر از پول adsl شما باید 3000 دیگه هم پول بدی تا ------ بخری تا محدودیت نداشته باشی که اینم باز همون قیمت سپنتا برات در می یاد البته اگه ازشون 6 یا 12 ماه بگیری برات همون میشه پس دوستانی که میگن سپنتا چرا گرون میده یکی از دلایلش همین بود که گفتم تازه فیلترنگش هم خیلی کمه
در مورد سئوالی که داشتی باید بگم شرکت هایی شبها به صورت رایگان با سرعت بالا اجازه دانلود می دن باید بگم شما با یک یپزر و پسوردی وارد می شی که تمام مشترکین اون شرکت هم از اون استفاده می کنن حالا فرض کن که همه مثل خودت باشن و می خوان دانلود کنن
merci az toziheton vali man shenideh bodam sherkate DATAK in emkano dareh baraye download kardan besorate pc to pc.sherkate Shatel be che soarte.albte man yeki az dalyeli ke datak entkhab kardam bekhtre ghymate monasb baraye sorate 256 hastesh.aghe emkaneh down besorate p2p nadshte bashe barye man arzeshi nadreh.inke mighid bayad 3000 toman mahi bedam baraye baz kardn in barnameha yani kolan ba mahi 3000 toman mahi hich proxi va filteri nadram?

mrmostafa
11-06-2007, 09:02
اقا چرا 3000 هزار بدي باز كنه اگه كسي خواستش ايميل يكي از بچه هاي پرشين تولز رو ميدم 1500 تومن ميگيره VPN ميده ماهيانه بدون محدوديت البته من الان 2 ماه هستش دارم هنوز استفاده ميكنم همه جا ميرم همه چي رو باز ميكنه آپديت ميكنم كامل ويندوز و برنامه هايي كه آي پي ايران رو بستن. VPn رايگان هم دارم ولي بعضي وقتها قطع هستش براي همين VPN گرفتم . برنامه Onspeed هم خوبه فقط هفته اي بايد با ايميل جديد رجيسترش كنيد سرعت رو هم بالا ميبره برنامه Oconline هم يه جور VPn رايگان هستش كه مدتي قطع شده. هيچ كس هم نميفهمه شماداري استفاده ميكني. برنامه Torpark هم خوبه رو adsl جواب ميده فقط ولي من زدم نصب نشدش نميدونم چرا ولي دوستم با اين همه چي رو باز ميكنه البته من نيازي ندارم ديگه

sepahi2007
11-06-2007, 09:12
دوستان یه راه ساده بهتون می گم اگه کسی رو نمی شناسین که در محلتون از داتک گرفته شما زنگ به زنین به شرکت مثلا داتک ازش شماره های هوشمند اینترنت بخواین بعد با اون شماره وصل شدید به اینترنت اگه برنامه های p2p کار کرد بدونین که isp چیزی رو فیلتر نکرده بنابراین مشکلی باهاش ندارین ولی اگه این کارو کرده باشه باید برین ------ بخرین

mrmostafa
11-06-2007, 09:34
داتك فيلترينگش از سپنتا بدتره با اونكه ميگفتن داتك همچيش بازه. ولي من با VPn همه اينارو دور ميزدم الانم كه adsl دارم ديگه همه كار ميشه كرد

sepahi2007
11-06-2007, 09:40
بله دوست عزیز vpn واقعا یک رویاست برای ما ایرانی ها خدا کنه این اخوندا از رو برن و یه تجدید نظر توی کارشون بکنن یکم ازادی بدن

P.A.Y.T.O.N
11-06-2007, 11:23
سلام... من قبلا شاتل داشتم.... 60 روز از قرار داد آخرم ميگذره... چون تمديدش نكردم ... ميگن بايد 60 تومن بدي تا ما خطتو جمع نكنيم!!!!! مي خوام ببينم كدوم شركت هست كه مودمش به مودم شاتل مي خوره....يا اين جور موقع ها چكار بايد كرد؟؟؟؟ ممنون

marshaler2000
11-06-2007, 11:43
داتك فيلترينگش از سپنتا بدتره با اونكه ميگفتن داتك همچيش بازه. ولي من با VPn همه اينارو دور ميزدم الانم كه adsl دارم ديگه همه كار ميشه كرد
man ghablan az VPN estefade mikardam.vali kasi ke man azsh vpn migherftam mablagsho az 3000 toman yekdafeh be 15000 toman resond ke man ham dighe baram be sarfe nabood in mablagho bekham bedam .aghe baraton emkan dare jayi ke vpn mighirid morfi konid va nahvye pardAkhte pol eton va hasabi ke be on varis mikonid beghid

roohoravan
11-06-2007, 18:14
سلام.حجم ترافيكي يعني چه؟ مثلا ميگند كه 2گيگ يا 5گيگ حجم ترافيكي داره ؛يعني چي؟ يعني به اندازه 2گيگ ميشه ؛ دانلود كرد؟باتشكر

آرش-19
11-06-2007, 19:27
سلام
اگه این سوالی که می پرسم جاش اینجا نیست به بزرگی خودتون ببخشید
چون دنبال اطلاعات در مورد سرویس Isdn بودم ولی پیدا نکردم.
تو شهر ما یکی از این شرکت ها سرویس Isdn رو می ده و گفت که
سرعت 128 متقارن داره (128 دریافت و 128 ارسال همزمان)
و من خواستم بدونم که Isdn بهتره یا +adsl2 یا Adsl2 ؟
من آپلود هم برام مهمه (برای بازی آنلاین)
در مورد هزینه این دو سرویس هم اگه اطلاع دارید و منو راهنمایی کنید ممنون میشم.
در ضمن مثلا این شرکتی که تو شهرستان ما این سرویس رو میده یکی از نماینده های
همین چند شرکتی هستند که اینجا اسم بردید یا مستقل هستند؟
راستی از یکی شنیدم که فاصله محل سکونت تا مخابرات (دقیقا یادم نیست که مخابرات بود یا چیزه دیگه)
تو سرعت Adsl موثره.آیا واقعا این طوریه؟ اگه یه توضیح بدید ممنون می شم.

ebinem173
11-06-2007, 21:50
مسلما adsl خیلی بهتره
در اصل isdn نسل بعدی دایل آپ هست و امکان ارسال و دریافت رو فقط تا 144 کیلوبایت میتونه فراهم کنه
به مودم مخصوص خودش احتیاج داره وتلفن در هنگام اتصال به اینترنت مشغول نمیشه
فاصله مرکز توی adsl موثره

ali_gamer
11-06-2007, 23:12
سلام به همه من می خوام dsl بگیرم

با سرعت 64 بدون محدودیت دانلود:

1. من نه مودم دارم نه هیچی هزینه ی کلیش چقدره خودم می تونم نصب کنم یا باید او نا نصب کنند

2. از کودوم شرکت سرویس بگیرم؟

marco250
11-06-2007, 23:13
سلام.حجم ترافيكي يعني چه؟ مثلا ميگند كه 2گيگ يا 5گيگ حجم ترافيكي داره ؛يعني چي؟ يعني به اندازه 2گيگ ميشه ؛ دانلود كرد؟باتشكر
همانطور که خودت گفتی یعنی به همان اندازه که ISP حجم ترافیک معین کرده می تونی از اینترنت استفاده کنی , حالا می خواهی همه حجم رو دانلود کن و یا اینکه وبگردی کنی.

roohoravan
11-06-2007, 23:21
همانطور که خودت گفتی یعنی به همان اندازه که ISP حجم ترافیک معین کرده می تونی از اینترنت استفاده کنی , حالا می خواهی همه حجم رو دانلود کن و یا اینکه وبگردی کنی. با تشكر از شما

mrmostafa
12-06-2007, 11:09
man ghablan az VPN estefade mikardam.vali kasi ke man azsh vpn migherftam mablagsho az 3000 toman yekdafeh be 15000 toman resond ke man ham dighe baram be sarfe nabood in mablagho bekham bedam .aghe baraton emkan dare jayi ke vpn mighirid morfi konid va nahvye pardAkhte pol eton va hasabi ke be on varis mikonid beghid

من مشخصات رو براتون ميزارم الان ندارم. ولي اگه خيلي گرون بخواي بگيري اين سايتها 3500 ميده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشخصات رو برات ميزارم

marshaler2000
12-06-2007, 12:19
من مشخصات رو براتون ميزارم الان ندارم. ولي اگه خيلي گرون بخواي بگيري اين سايتها 3500 ميده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشخصات رو برات ميزارم
lotf mikonid vali geymatesh harchi arzoon tar behtar

saman100
12-06-2007, 12:41
سلام به همه من می خوام dsl بگیرم

با سرعت 64 بدون محدودیت دانلود:

1. من نه مودم دارم نه هیچی هزینه ی کلیش چقدره خودم می تونم نصب کنم یا باید او نا نصب کنند

2. از کودوم شرکت سرویس بگیرم؟

اگه از آسیا تک بگیرید 64 نامحدود میشه ماهی 14000 تومان با آبونمان و مالیات و همه چیز نصبش هم کاری نداره فقط ابتدا باید مودمتون رو config کنید.از مسوول فنی شبکه مقدار vpi vci رو بپرسید.
اگه مودم رو از خود شبکه بخرید خودشون کنفیگش میکنند.

doom3
12-06-2007, 19:43
آسیا تک تو سایتش نوشته برای 64 هیچ هزینه اضافی غیر از 10 هزار تومن نمیگیره

saman100
12-06-2007, 20:06

درسته با عرض معذرت از اطلاع رسانی غلطی که انجام دادم.

AliROCK
12-06-2007, 20:21
سلام
میخواستم بدونم شماره های 7791 کدوم شرکت خدمات adsl میده

sepahi2007
12-06-2007, 21:49

دوست عزیز اون 10000تومن فقط پول اکانت هستش زیرش هم اضافه کرده به هزینه فوق 3000تومن و 6درصد مالیات وعوارض به آن اضافه می شود که روی هم رفته میشه 13600 تازه اگه هزینه نصب نداشته باشین

MeMri
12-06-2007, 23:36
سلام دوستان ،من می خوام اینترنت شاتل بگیرم به نظر شما خوبه؟اگه می شه بگید چند رو تحویل می دن.

با تشکر

Undercover-G
13-06-2007, 00:18
سلام
میخواستم بدونم شماره های 7791 کدوم شرکت خدمات adsl میده

متاسفانه خیر دوست عزیز .
این مرکز ( نبوت ) همانند بسیاری از مراکز دیگه هنوز راه اندازی نشده و جای تاسف دارد در حالی اکثر مراکز آن ناحیه تحت پوشش هستند ولی مرکز شما راه اندازی نشده است و باید به مسئولین آن مرکز تبریک گفت! .

دوست عزیز اون 10000تومن فقط پول اکانت هستش زیرش هم اضافه کرده به هزینه فوق 3000تومن و 6درصد مالیات وعوارض به آن اضافه می شود که روی هم رفته میشه 13600 تازه اگه هزینه نصب نداشته باشین
خیر اشتراک 64 کیلویی شرکت مذکور فاقد هرگونه هزینه اضافی شامل عوارض و آبونمان می باشد .
برای دریافت اطلاعات درست به سایت آن شرکت مراجعه شود .

سلام دوستان ،من می خوام اینترنت شاتل بگیرم به نظر شما خوبه؟اگه می شه بگید چند رو تحویل می دن.

آیا شرکت های دیگری هم به غیر از شاتل در منطقه شما وجود دارند ؟

MeMri
13-06-2007, 09:18
بله همه شرکت ها هستند !ولی می خوام ارزون باشه (ماهی 13600 تومان)

صبانت چطوره؟

masoud908
13-06-2007, 09:25
اون مال 128 كيلوبايت هستش...

sepahi2007
13-06-2007, 11:08
دوستان اشتباه نکنین کافیه فقط زنگ بزنین به اسیاتک بپرسین 64k رو می دن 13600 و 128k رو هم میدن 20000تومن

jak_1300
13-06-2007, 11:59
بله همه شرکت ها هستند !ولی می خوام ارزون باشه (ماهی 13600 تومان)

صبانت چطوره؟

من خودم فقط ارزون ميخواستم همه گرون ميدادن بجز آسيا تك 64 ميده 10 تومان من دوماه گذشته از اشتراكم البته ماه اول كه رايگان بهم دادن خط 128 ولي ماه دوم كردمش 64 هنوزم پولش رو ندادم بايد زنگ بزنم بيان بگيرن
خيلي باحاله پيك موتوري سريع مياد در خونه چقدر خوش برخوردن باريكلا به صاحبه اين شركت

kaveh_top65
14-06-2007, 01:45
بچه های کرج به من پی ام بدن.... من دارم 256 و میگیرم 13 تومن

MeMri
14-06-2007, 02:51
دوستان اینترنت صبانت چطوره؟(از نظر سرعت)

اونوقت 128kb ماهی 13600 هست؟

شب ها از ساعت چند تا چند هست؟

ممنون می شم به سوال ها پاسخ بدید

saman100
14-06-2007, 15:08
بچه های کرج به من پی ام بدن.... من دارم 256 و میگیرم 13 تومن

فکر کنم منظور شما 256 دنیا نت با 2 گیگابایت ترانسفر در ماه باشه
وقتی که سرویس رو گرفتید لطفان به من اطلاع بدین که کیفیتش چطوره.

roohoravan
14-06-2007, 17:25
شركتي هست كه 256 بده؟ ظاهرا ديگه 256 نميدند؟ درسته؟

mrmostafa
14-06-2007, 22:59
شركتي هست كه 256 بده؟ ظاهرا ديگه 256 نميدند؟ درسته؟

چرا صبانت و نمايندگيهاش ميدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrmostafa
14-06-2007, 23:01
دوستان اینترنت صبانت چطوره؟(از نظر سرعت)

اونوقت 128kb ماهی 13600 هست؟

شب ها از ساعت چند تا چند هست؟

ممنون می شم به سوال ها پاسخ بدید

من صبانت دارم 256 با 5 گيگ ماهي 18900 خوبه راضي هستم ولي خوب الان تغيير مكان داديم ميخوام اسيا بگيرم صرف نداره چون 20 هزار ميدم اسيا 128 نامحدود ميگيرم . شب ها از ساعت 3 صبح تا 8 رايگان هستش البته من يه روز بيشتر تونستم بيدار باشم دانلود كنم . در ضمن 128 ارائه نميده كمترينش 256 هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrmostafa
14-06-2007, 23:07
lotf mikonid vali geymatesh harchi arzoon tar behtar

دوست عزيز اين كانكشن رو دانلود كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد يوزر و پسورد رو بزن 1 هفته رايگان استفاده كن خوب بود بگير رفيق خودمه EDSL هم ميده

user: irsoratgift
pass:1234

اي دي ياهوش h.rasti هستش پيغام بده بگو از طرف Mr-MostafA هستم درخواست vpn بده همه جوره داره از 1500 تا 3500 ماهيانه و سه ماه و 6ماه و 1ساله تعرفش فرق داره . ولي 1500 تومن Ipvalid هستش يعني فقط آي پي private هستش و local نداره ولي اگه ip dynamic valid بگيري local هم داره يعني هر ديقه اي پي عوض ميشه و ميتوني از Rapidshare va peer to peer استفاده كني

roohoravan
14-06-2007, 23:15
آسيا تك 128 ميده.اگه 256 بخواهي بايد از دانشگاه نامه ببري.

roohoravan
14-06-2007, 23:16
دوستان 128 چه طوره؟ خوبه؟ ميشه كاري باهاش كرد؟ يا مثل همين ديال آپ هست؟

MeMri
15-06-2007, 03:06
کدوم شبکه 128 و 13600 تومان می ده؟ممنون می شم پاسخ بدید

MANCHESTERUNITED
15-06-2007, 15:35
درود به همگی یک سوال پیش پا افتاده دارم.باید ببخشید ولی در مورد Adsl چیز زیادی نمی دونم
منظور از محدودیت حجمی در سرویس ها چیست؟به عبارت دیگه آیا منظور محدودیت داونلود است یا محدودیت سند و ریسیو.اگر منظور محدودیت سند و ریسیو است می خواستم بدونم با محدودیت 5 گیگ در ماه به طور تقریبی چند ساعت در روز میشه از اینترنت استفاده کرد البته با داونلود در حد متوسط و بیشتر برای گشت و گذار در وب

mrmostafa
15-06-2007, 15:52
درود به همگی یک سوال پیش پا افتاده دارم.باید ببخشید ولی در مورد Adsl چیز زیادی نمی دونم
منظور از محدودیت حجمی در سرویس ها چیست؟به عبارت دیگه آیا منظور محدودیت داونلود است یا محدودیت سند و ریسیو.اگر منظور محدودیت سند و ریسیو است می خواستم بدونم با محدودیت 5 گیگ در ماه به طور تقریبی چند ساعت در روز میشه از اینترنت استفاده کرد البته با داونلود در حد متوسط و بیشتر برای گشت و گذار در وب

محدوديت كلا براي سند و ريسيو هستش البته وب گردي چون kb هستش زياد كم نميشه بيشترين حجم رو دانلود ميگيره من الان 5 گيگ گرفتم بيشتر وقتها استفاده ميكنم شايد روزي 7 ساعت و روزهاي تعطيل از صبح تا شب و تا الان 2 گيگ دانلود كردم بازم الان 2 گيگ و نصفي دارم ولي اگه مرتب دالود كني كم مياد ولي نامحدود اسيا بگيري بهتره چون خودمم ميخوام همين كار رو بكنم

mrmostafa
15-06-2007, 15:59
کدوم شبکه 128 و 13600 تومان می ده؟ممنون می شم پاسخ بدید

والا شما ميتوني به سايت زير بري تمام شركتهاي adsl هستن ميتوني ببيني

در ضمن صبانت 256 با 2 گيگ محدوديت حجمي رو ميده 13600 كلا با هزينه مخابرات 13600 ميشه

MeMri
15-06-2007, 16:32
mrmostafa به نظر شما کدوم شبکه خوبه؟ من تو 7 تیر هستم

با تشکر

mrmostafa
15-06-2007, 17:08
mrmostafa به نظر شما کدوم شبکه خوبه؟ من تو 7 تیر هستم

با تشکر

در كل فقط سرويس دهنده مهم نيستش در درجه اول سوئيچ بكار رفته داخل مخابرات محل سكونت شما مهم هستش بعدش مسافت مخابرات تا محل زندگي شما كه هرچه نزديك تر باشه بهتر هستش و بعد PCM هستش كه چون مخابرات در هزينه صرفه جويي كنه يه كابل رو به داخل PCM ميده و كلي رشته تلفن ميگيره به منازل ميده اين خودش باعث كني و بكيفيت بودن سرويس ميشه كه بعضي ها پول ميدن كابل رو تكي به منزل شخص وارد ميكنه كه بيشتر منازل شخصي مورد استفاده ميشه. در كل اكثر سرويسها خوب جواب ميدن چون سرويسي كه ارائه ميدن از يه جاي خاص هستش ولي بازم ميتوني از كساني كه اون منطقه هستند بپرسي چي خوب جواب ميده . بستگي به نوع استفاده شما داره نامحدود ميخواي يا محدود من اسيا تك براي نامحدود و صبانت براي محدود رو پيشنهاد ميكنم چون صبانت رو خودم استفاده كردم واقعا مشكلي نداشتم

MeMri
15-06-2007, 17:19
mrmostafa از راهنماییت ممنون!رفتم که صبانت بگیرم

من مودم D-LINK DSL-322T دارم ولی می زنم به تلفن چراغه Adsl (روی خوده مودم)روشن نمی شه مودم ایراد داره؟(هنوز Adsl ندارم)

x_boy
15-06-2007, 23:52
سلام
من تو کرج از پارس آف لاین و شاتل سرویس گرفتم
پارس الان محدودیت ترافیک و برداشته ولی خب تو یک ماه چند بار قطعی داشت
افت سرعت هم زیاد داره خود نماینگی فروشش هم اینو قبول داشت
میگفت قراره که به پهنای باند کرج باز هم اضافه کنن.یه خوبی که داره اینه که مودمش قیمتش خوبه
49 تومن میدی تا شیش ماه هم میتونی پسش بدی و عین مبلغی که دادی پس بگیری
ولی خب گرونه سرویسش 128 و میده 28 تومن اونم با کلی افت سرعت تو کرج

و اما این شاتل لعنتی خیلی ....
خر شدم گرفتم
گفتن 128 با 2.5 ترافیک 9800 با عوارض و آبونمان حدود 14 تومن
... ترین شبکه موجود.چهل مگ دانلود کردم تو سایت زده 140 تا
هر چی تماس گرفتم قبول نکردن و گفتن دانلود کردی .زمانی هم که تایم اوت میداد و نه صفحه ای
باز میشد و نه دانلود میگفتن که داری دانلود میکنی
یه سری تقصیر و انداختن گردن ویندوز با اینکه میدونستم مشکلی نداره عوضش کردم
بعد انداختن تقصیر ویروس.با نورتون کاسپرسکی بیت دفندر و معروف ترین آنتی اسپی وار ها اسکن کردم
هیچی که هیچی.
از رپید شیر هم که نمیشه دانلود کنی.بیشرفا میگن برای اینکه سرعت بره بالا از کش ما دانلود میکنید
سایت کلوپ و هم به ندرت تو کرج باز میکنه اینم انداختن گردن سایت کلوپ که با آی پی ما مشکل داره
دزد تر از این شرکت تا به حال ندیدم.ترافیک منو که دزدین و خوردن
پشتیبانیشون هم هیچی نمیفهمن هیچی
تو منطقه ما کیمیا هم سرویس میده برا نصب 20 تومن میگیرن اونم خوب نیست
با این اوضاع حالم دیگه از اینترنت بهم میخوره

XirowN
16-06-2007, 01:43
لینک اسیا تک رو یکی میده

Hossein_Bahal
16-06-2007, 06:41
لینک اسیا تک رو یکی میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saman100
16-06-2007, 10:02
دوستان 128 چه طوره؟ خوبه؟ ميشه كاري باهاش كرد؟ يا مثل همين ديال آپ هست؟

عزیزم شما خودت داری میگی دایال آپ !با دایال آپ شما سرعتت از 56 کیلوبایت بیشتر نمیشه.

saman100
16-06-2007, 10:04
سلام
میگفت قراره که به پهنای باند کرج باز هم اضافه کنن.یه خوبی که داره اینه که مودمش قیمتش خوبه

خر شدم گرفتم
هر چی تماس گرفتم قبول نکردن و گفتن دانلود کردی .زمانی هم که تایم اوت میداد و نه صفحه ای
بعد انداختن تقصیر ویروس.با نورتون کاسپرسکی بیت دفندر و معروف ترین آنتی اسپی وار ها اسکن کردم
هیچی که هیچی.
از رپید شیر هم که نمیشه دانلود کنی.بیشرفا میگن برای اینکه سرعت بره بالا از کش ما دانلود میکنید
سایت کلوپ و هم به ندرت تو کرج باز میکنه اینم انداختن گردن سایت کلوپ که با آی پی ما مشکل داره

دوست من مشکل رو به گردن شبکه ننداز این مشکل برای من هم پیش اومده بود همیشه در حالی که هیچ صفحه ای باز نبود گرافم روی 14 کیلوبایت دانلود بود یعنی دانلود کامل، 1 ساعته 60 مگابایت میرفت بدون این که من استفاده ای بکنم همه چیز هم کند باز میشد مثل این که در حال دانلود کردن باشی و بخوای صفحه باز کنی!
خب من با برنامه bwmeter مدام چک میکردم هر وقت که این دانلوده میومد میرفتم توی بخش network monitor (اگه فایروال کاسپر اسکای رو داشته باشید روی آیکون کاسپر اسکای در نوار ابزار کلیک راست کنید و network monitor را انتخاب کنید.)میدیدم که یک سروری با نام cds33.lon.llnw.net به طور اتوماتیک داره روی کامپیوتر من فایل میفرسته و کامپیوتر من هم دانلود میکنه حالا آقا من سرورشو با آیپیشو بلوک میکردم مثل برگ که از شاخه میریزه سرور عوض میکرد هی جلوشو میگرفتم میدیدم که با یک آی پی و سرور دیگه برگشته توی همشون هم این .lon.llnw.net بود فقط اون شماره عوض میشد cds180 cds96.... همینطور الا آخر.

خلاصه آقا زندگی واسم جهنم شده بود هی باید حواسمو جمع میکردم که این پهنای باند منو ندزده! آقا هر کاری که فکرش رو بکنید کردم از بلک لیست کردن گرفته تا سرچ کردن اسم این سایته تو نت که ببینم این چه جونوریه!!

کاسپر اسکای آخرین ورژن رو که توی همین ساعت هم آپدیت شده بود هیچ ویروسو تروجان و کرمی نمیگرفت!
توی این مدت حتی یک بار هم به مسوولان شبکه اطلاع ندادم چون میدونستم که به اونا ربطی نداره و مشکل از اونا نیست، تازه اونا هم چیزی حالیشون نبود که کمکی بکنند!

آخر سر میدونید چطور مشکلم حل شد؟ هیچی یک روز که پی سی رو روشن کردم دیدم که دیگه از این یارو خبری نیست ، تا الان هم که خدا رو شکر پیداش نشده.

mrmostafa
16-06-2007, 10:44
سلام

خر شدم گرفتم
هیچی که هیچی.

چه كاريه شما مودم از بيرون بهترين مارك رو بگير 2 تا پورت هم داره 45000 . در ضمن شما اگه حجمي ميخواي صبانت بگير حرف نداره من يه بار قطعي نداشتم سرعتشم عاليه 256 با 2 گيگ ترافيك ماهي كلا 13600

MeMri
16-06-2007, 16:39
دوستان من زنگ زدم به صبانت گفتن ظرفیت هفت تیر پر شده ،به نظر شما نمی شه کاریش کرد؟

masoud908
17-06-2007, 11:41
ما هم بعد عمري ميخوايم adsl دار شيم!!
زنگ زدم به اسياتك ...خيلي خانم متشخص ! و ... بودن..ادم دلش ميخواد قطع نكنه ...!!!

yuta
17-06-2007, 11:51
من از اینتررنت پیشگامان کویر یزد استفاده میکنم خیلی هم راضی هستم 64Kb 12500هستش.

ms368
17-06-2007, 12:01
سلام .

من 2 ماهه که اینترنت پر سرعت خریدم . توی این 2 ماهه هر وقت وصلم به اینترنت بدون هیچ دلیلی ویروس دریافت میکنه ( البته کاسپر اسکای بهم خبر میده ) بدونه اینکه توی سایتی باشم یا این که در حال دانلود فایلی باشم یا مسنجرم روشن باشه . . .

شاید کسی برای کامپیوتر من فایل میفرسته و کامپیوتر من هم اون دریافت میکنه و از محدودیتم کم میشه . آیا این درسته ؟ یا نه ، من اشتباه فکر میکنم .

با تشکر .

jak_1300
17-06-2007, 12:16
بعضي از ايدي ها هستن كه خود بخود ويروس ميفرستن به هر حال مواظب باش

sepahi2007
17-06-2007, 12:26
سلام دوستان امروز خط adsl اسیاتک وصل شود تغییراتش بین 10تا 15 کیلو در حال نوسان هست من در مرکز ایت الله کاشانی هستم از کسانی که در این قسمت هستن می خواستم بدونم برای اونا هم همین طوره

sepahi2007
17-06-2007, 12:33
دوستان یه چیز دیگه من الان در این مرکز مشکل p2p ندارم پس نمی شه گفت که برای همه جا محدود کردن فکر کنم بعضی از مراکز که مشترک زیاد دارن محدود کردن دمشون گرم واقعا اگه قطعی نداشته باشه واقعا ارزش داره

masoud908
17-06-2007, 12:35
سلام دوستان امروز خط adsl اسیاتک وصل شود تغییراتش بین 10تا 15 کیلو در حال نوسان هست من در مرکز ایت الله کاشانی هستم از کسانی که در این قسمت هستن می خواستم بدونم برای اونا هم همین طوره
من امروز تازه زنگ زدم...ببينم چند روزه وصل ميكنن؟ميشه دانلود كرد؟سرعتش خوبه؟

sepahi2007
17-06-2007, 12:41
کدوم مرکز هستی

sepahi2007
17-06-2007, 12:41
مال من دقیقا 8 روز طول کشید تا وصل شود

masoud908
17-06-2007, 12:48
کدوم مرکز هستی
حكمت شعار.....

sepahi2007
17-06-2007, 12:54
اگه سئوالی داشتی با
id:sepah_dalton_3220
الان on هستم

masoud908
17-06-2007, 12:59
اگه سئوالی داشتی با
id:sepah_dalton_3220
الان on هستم
اومدم.........

MeMri
17-06-2007, 13:05
دوستان شما آشنایی ندارید که واسه ما بتونه Adsl بگیره؟ما هر جا زنگ می زنیم می گه پورت هفت تیر پر شده!

labkhand
17-06-2007, 14:15
کسی آسیا تک داره که بگه چطوره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jak_1300
17-06-2007, 14:37
چرا داره عزيزه من اصلا هم مسخرهئ نيست همون 118 زنگ ميزدي جوابت رو ميداد
انقدر خوبه كه ادم دوست داره پولش رو مجاني بده بهشون
اينم شماره شركت آسيا تك كه سگش شرف داره به همه شركتهاي سرويس دهنده تو كله تهران:

نام مسئول فروش : الهه پورصائب تلفنه مستقيم 82144111

تلفن پشتيباني فني 88523545
تلفن تماس(واحد فروش): 88523530
سريعا زنگ بزنيد و كيف كنيد حال كنين

jak_1300
17-06-2007, 14:39
حرف نداره آسيا تك ما تو رسالت هستيم منطقه بينه 8 و 4 خيلي باحاله آسيا تك من فقط زنگ زدم گفتم اي دي اس ال ميخوام دمشون گرم خودشون پيك موتوري به هزينه خودشون فرستادن در خونه گفتم مودم ندارم سريع با پيك موتوري به خرجه خودشون مودم فرستادن در خونه گفتم پولش گفتن يه ماهه اول مجانيه منم گفتم دمتون گرم پس يه 128 بدين 128 دادن منم حالش بردم يك ماهه اول داشت تموم ميشد با خودم گفتم برم بگم نميخوام ديگه كه پول هم از نگيرن ديدم نامردي زنگ زدم گفتم چند گفتش 128 داريم ماهي 20 تومان ديدم زياده گفتم كمتر چي دارين گفتش 64 داريم 10 هزار تومان منم گفتم دمت گرم بده بياد عجب صدايي داشت دختره ماهه دوم شروع شده زنگ زدم گفتم خانومك من ميخوام پول 10 تومانه اينترنت رو جلو جلو بپردازم گفت عجله نكن گفتم نه عجله ندارم ميخوام جلو جلو بدم 1 ساعت بعد پيك موتوري زنگ خونمون رو زد گفت از آسيا تك هستم پولش و دادم بابا دمش گرم آسيا تك خيلي با مرامند اي ول اي ول
دمش گرم بخدا آسيا تك فقط آسيا تك حرف نداره

sepahi2007
17-06-2007, 14:58
اقا منم امروز به جمع اسیاتکی ها پیوستم من خط 128 گرفتم الان هم سرعت دانلودش روی 14 هست اینم بگم خط من 8 روز طول کشید تا وصل شود کیفیتش تا الان که دارم استفاده می کنم عالیه مشکل دانلود هم ندارم

yuta
17-06-2007, 16:11
سلام دوستان
من از سرویس adsl پیشگامان کویر یزد استفاده میکنم خیلی هم راضیم. اگر از سرویس سالانش استفاده کنید 2 ماه رایگان میافته .من از سرویس ماهانه استفاده میکنم با پهنای باند 64Kb که 12500 آب میخوره یه مودم asus AM602 هم گرفتم به قیمت 46000 تومان دراومده.سرعت دانلود با 64 هم از 17 تا12 متغیره .پشتیبانی خوبی هم داره تازه با راه افتادن کابل نوری سرعتش بیشترم خواهد شد.

MILIN3M
17-06-2007, 16:23
دوستان من اطلاعاتي در زمينه adsl ندارم نخنديدا
اين مودم كي مثلا 45000 تومن قيمتشه 12500 باند و و غيره يه 60000 تومن پس ميوفتي اره؟
دوم ؟ اگه اين سيستمو بگيري چقدرم ماهيانه بايد بدي؟
سوم سيستمو پس بدي مثلا بعده 6 ماه اين مودمو چقدر بر ميدارن
ممنون راهنمايي كامل بي زحمت

yuta
17-06-2007, 16:39
دوستان من اطلاعاتي در زمينه adsl ندارم نخنديدا
اين مودم كي مثلا 45000 تومن قيمتشه 12500 باند و و غيره يه 60000 تومن پس ميوفتي اره؟
دوم ؟ اگه اين سيستمو بگيري چقدرم ماهيانه بايد بدي؟
سوم سيستمو پس بدي مثلا بعده 6 ماه اين مودمو چقدر بر ميدارن
ممنون راهنمايي كامل بي زحمت

ببین دوست من شما برای بار اول باید حدود 90000 تومانی خرج کنی ولی از ماه های بعد فقط پول اشتراک adsl رو میپردازی که برای 64 همون 12500 .تما مودم بعد از 6 ماه فکر کنم بازم لازمت بشه چون دیگه داره dialup برداشته میشه .اما اگه بخوای بفروشی باد 35-40 بردارن.:5:

MILIN3M
17-06-2007, 17:34
ببین دوست من شما برای بار اول باید حدود 90000 تومانی خرج کنی ولی از ماه های بعد فقط پول اشتراک adsl رو میپردازی که برای 64 همون 12500 .تما مودم بعد از 6 ماه فکر کنم بازم لازمت بشه چون دیگه داره dialup برداشته میشه .اما اگه بخوای بفروشی باد 35-40 بردارن.:5:

سلام
dial up برداشته ميشه يه نموره توضيح بده

Hassan_aku
17-06-2007, 18:29
سلام دوستان

این آسیا تک مودم مجانی در اختیارت میزاره

MILIN3M
17-06-2007, 19:47
سلام دوستان

مجاني!!!! كل هزينه اي كه بايد بدي چقدره؟؟؟؟

masoud908
17-06-2007, 20:14
سلام دوستان

سلام عزيز:
من نفهميدم جملت سوالي بود يا جمله ساده....ولي بيشتر ميخوره به صورت يه جمله ساده گفتي ...بايد بگم كه اره حتما مجاني ميدن ...يه پولي هم بهت ميدن...!

boy iran
17-06-2007, 20:46
سلام عزيز:
من نفهميدم جملت سوالي بود يا جمله ساده....ولي بيشتر ميخوره به صورت يه جمله ساده گفتي ...بايد بگم كه اره حتما مجاني ميدن ...يه پولي هم بهت ميدن...!

نه بابا حتما نوشابه مجانی هم میدن :27:

رفیق اگه مودم مجانی هم بدم از یک طرف دیگه میکشه روش که نفهمی :46:

MILIN3M
17-06-2007, 21:16
سرعت 64 حالا واقعا تفاوتي با dial up چقدر داره ميرزه؟؟راهنمايي plz

labkhand
17-06-2007, 23:41
سرعت 64 حالا واقعا تفاوتي با dial up چقدر داره ميرزه؟؟راهنمايي plz

آواتارت واقعا قشنگه:46:

بله که فرق میکنه.حداقل ترافیک یا disconnect نداره و از مقداری که استفاده کنی محاسبه میشه و زمانی نیست.... یعنی اگه یک روز کامل هم به اینترنت وصل باشی ولی چیزی دریافت نکنی از اعتبارت کم نمیشه در صورتی که dial up اینطور نیست.:31:

Vahed
17-06-2007, 23:56
منم میخوام Adsl بگیرم از پارس آنلاین... لطفا یکم راهنماییم کنید؟!
هزینه؟ شرایط؟ انواع سرویس؟
ممنونم.

MILIN3M
17-06-2007, 23:59
آواتارت واقعا قشنگه:46:

بله که فرق میکنه.حداقل ترافیک یا disconnect نداره و از مقداری که استفاده کنی محاسبه میشه و زمانی نیست.... یعنی اگه یک روز کامل هم به اینترنت وصل باشی ولی چیزی دریافت نکنی از اعتبارت کم نمیشه در صورتی که dial up اینطور نیست.:31:

ممنونم قابلي نداره
سرعت دانلودش چطور
قيمت 128k 256k چند بات در ميان؟

Pooya Rezaie
18-06-2007, 02:54
سلام به دوستان.
به نظر شما از isp هاي زير كدوم بهتره؟
sabanet,parsinet,hamyarnet.
من از شيراز هستم ودنبال isp هستم كه محدوديت دانلود نداشته باشه.تو اينها فقط هميار هست كه محدوديت نداره سرعت 64 ماهي 30000 تومن.
صبا وپارسي هم محدوديت دارن سرعت 64 ماهي 13000 تومن با 2gig پهنا
شما چه پيشنهادي مي كنيد؟

Programer
18-06-2007, 07:47
به نظ شما اختلاف قیمت سپنتا با آسیاتک چیه؟ چون سپنتا تقریبا داره دو برابر میده.از لحاظ کیفیت هم که بگیم بچه ها از آسیا تک راضین.

sepahi2007
18-06-2007, 07:59
دوست عزیز من قبل از این که با اسیاتک بگیرم از سپنتا خط 128 داشتم اصلا مشکلی نداشت فقط گرون بودش منم این ماه دیگه تمدیدش نکردم امدم از اسیاتک 128 گرفتم سرعتش مثل همون سپنتا هستش و در واقع فرقی از لحاظ سرعتش احساس نکردم بهت توصیه می کنم تو هم مثل من گول تبلیغ این شرکتها رو نخوری از من میشنوی تو هم برو از اسیاتک بگیر

A r c h i
18-06-2007, 11:51
سلام.
من می خواستم از آسیا تک سرویس adsl بگیرم. تو محل کارم 256 دارم و همینطور که همه اینجا گفتن از خدمات مشترکینش خیلی راضی هستیم.
1- می خواستم بدونم کسی 64 از آسیا تک گرفته؟ سرعت دانلودش چقدره؟
2- برای دو تا کامپیوتر تو خونه چه مودمی بخرم بهتره؟
3- در مورد اسپیلیتر ها برای اینکه روی خط تلفن نویز نندازه کسی اطلاعاتی داره که کدوم مارک بهتره؟ یا روی خود مودم هست؟
4- بعد از اینکه خط رانژه شد و مثلا چند ماه استفاده کردم ، اگه دیگه نخوام از adsl استفاده کنم برای قطع کردنش باید پول بدم؟
5- این نقل قول که برای استفاده از ------ برای p2p باید پول بدیم هنوز هم اجرا می شه؟

K A R I M I
18-06-2007, 13:40
سلام
من می خوام از آسیا تک 128/128 رو برای مصرف خانگی بگیرم که حساب کردم بدون هزینه نصب میشه 19907 تومان ولی دیدم که 256/256 بدون هزینه نصب هم 23950 !
چرا اینقدر تفاضل قیمت بین این دو سرعت کمه ؟
حالا به نظر شما کدامیک رو بگیرم ؟

labkhand
18-06-2007, 14:08
ممنونم قابلي نداره
سرعت دانلودش چطور
قيمت 128k 256k چند بات در ميان؟

من از شرکت KCG نماینده ی شرکت لایزر در مشهدخدمات گرفتم و سرعت 64 با 2 گیگ حجم دانلود رو انتخاب کردم و بغیر از هزینه ی مخابرات و مودم هزینه ی اشتراک با مالیاتش شد 10400 تومان

سرعت دانلود من با نرم افزار دانلود تا 117 کیلو بایت میرسید یعنی 936 کیلوبیت. :18:

داشتم کیف دنیا رو میکردم که ناگهان....:41:

roohoravan
18-06-2007, 16:29
سلام
من می خوام از آسیا تک 128/128 رو برای مصرف خانگی بگیرم که حساب کردم بدون هزینه نصب میشه 19907 تومان ولی دیدم که 256/256 بدون هزینه نصب هم 23950 !
چرا اینقدر تفاضل قیمت بین این دو سرعت کمه ؟
حالا به نظر شما کدامیک رو بگیرم ؟

آسياتك 256 خانگي نميده.براي شركت 256 ميده.با تشكر

roohoravan
18-06-2007, 16:41
سلام.عزيزان ؛ كسي مودمcorecess3121 نداره؟ لطفا اگه داريد راهنمايي كنيد كه خوب اند؟ يا نه؟.با تشكر

mrmostafa
18-06-2007, 16:53
سلام دوستان
من از سرویس adsl پیشگامان کویر یزد استفاده میکنم خیلی هم راضیم. اگر از سرویس سالانش استفاده کنید 2 ماه رایگان میافته .من از سرویس ماهانه استفاده میکنم با پهنای باند 64Kb که 12500 آب میخوره یه مودم asus AM602 هم گرفتم به قیمت 46000 تومان دراومده.سرعت دانلود با 64 هم از 17 تا12 متغیره .پشتیبانی خوبی هم داره تازه با راه افتادن کابل نوری سرعتش بیشترم خواهد شد.

پيشگامان كوير يزد نمايندگيه يا خودش شركت هستش؟ در ضمن قيمت 64 رو خيلي گرون ميده اسيا بهتره. من رفتم ليست تعرفه هاش رو ديدم اصلا به درد نميخوره. در ضمن 12500 رو زده 1 گيگ ترافيك. خوب برو صبانت بگير 2 گيگ در ماه 13600 خيلي هم عاليه و شركتهاي بزرگ هستش

mrmostafa
18-06-2007, 16:55
سلام به دوستان.
به نظر شما از isp هاي زير كدوم بهتره؟
sabanet,parsinet,hamyarnet.
من از شيراز هستم ودنبال isp هستم كه محدوديت دانلود نداشته باشه.تو اينها فقط هميار هست كه محدوديت نداره سرعت 64 ماهي 30000 تومن.
صبا وپارسي هم محدوديت دارن سرعت 64 ماهي 13000 تومن با 2gig پهنا
شما چه پيشنهادي مي كنيد؟

صبانت بهتره. در ضمن پارسي نت نمايندگي صبانت هستش. در اصل پارسي نت سرويسش رو از صبانت ميگيره. شما از خود صبانت درخواست بدي بهتره يا ميتوني از نمايندگي بگيري

mrmostafa
18-06-2007, 17:01
دوستاني كه مشكل دانلود peer2peer و -------- دارن از VPn استفاده كنن . اگر كسي خواستش بگه به من .

قيمت VPN IPvalid در ماه 1500 كه بيشتر به درد فيلتربازكردن و مخفي بودن اي پي هستش ولي سرويس ماهيانه Ipshare dynamic valid ماهي 3500 هستش با اين تفاوت كه اين سرويس local هم داره يعني كساني كه با سايت rapidshare و peer2peer , torrnet و غيره دارن از اين استفاده كنن عاليه چون اي پي رو عوض ميكنه ميتونين دانلود كنيد مرتب چون سايت rapidshare با تك اي پي به طور رايگان نميشه دانلود كردش

labkhand
18-06-2007, 18:39
صبانت بهتره یا آسیا تک؟

برای مشهد میخوام

MILIN3M
18-06-2007, 19:14
كسي جواب منو نميده سرعت 64 adsl چقدر با اين dial up فرق موكوله

A r c h i
18-06-2007, 20:47
کلا مثل اینکه کسی اینجا جواب نمیده! همه سوال می کنن!

K A R I M I
18-06-2007, 20:55
آسياتك 256 خانگي نميده.براي شركت 256 ميده.با تشكر
سلام
ممنون از راهنماییتون
پس چرا جلوی خانگی نوشته که 256 هم میدن ؟

sepahi2007
18-06-2007, 21:08
كسي جواب منو نميده سرعت 64 adsl چقدر با اين dial up فرق موكوله

دوست عزیز سرعت دانلود 64 حداکثر 7 هستش معمولا بین 5و6 متغیره

roohoravan
18-06-2007, 21:23
سلام
ممنون از راهنماییتون
پس چرا جلوی خانگی نوشته که 256 هم میدن ؟سلام.اين سايت آسياتك به روز نشده و اين مطلب مال گذشته است.من همين 3روز پيش زنگ زدم و پرسيدم كه گفتند براي خانگي فقط 128 ميديم.با تشكر

سيد فري
18-06-2007, 21:50
آقا اصلا بهتر از همه فقط فقط فقط آسيا تك خودم سه ماهه 128 گرفتم 512 مياره با سعت دانلود 17 تا 25

MILIN3M
18-06-2007, 23:53
آقا اصلا بهتر از همه فقط فقط فقط آسيا تك خودم سه ماهه 128 گرفتم 512 مياره با سعت دانلود 17 تا 25

چقدري رفتي تو خرج؟؟؟

jak_1300
19-06-2007, 10:32
حرف نداره آسيا تك ما تو رسالت هستيم منطقه بينه 8 و 4 خيلي باحاله آسيا تك من فقط زنگ زدم گفتم اي دي اس ال ميخوام دمشون گرم خودشون پيك موتوري به هزينه خودشون فرستادن در خونه گفتم مودم ندارم سريع با پيك موتوري به خرجه خودشون مودم فرستادن در خونه گفتم پولش گفتن يه ماهه اول مجانيه منم گفتم دمتون گرم پس يه 128 بدين 128 دادن منم حالش بردم يك ماهه اول داشت تموم ميشد با خودم گفتم برم بگم نميخوام ديگه كه پول هم از نگيرن ديدم نامردي زنگ زدم گفتم چند گفتش 128 داريم ماهي 20 تومان ديدم زياده گفتم كمتر چي دارين گفتش 64 داريم 10 هزار تومان منم گفتم دمت گرم بده بياد عجب صدايي داشت دختره ماهه دوم شروع شده زنگ زدم گفتم خانومك من ميخوام پول 10 تومانه اينترنت رو جلو جلو بپردازم گفت عجله نكن گفتم نه عجله ندارم ميخوام جلو جلو بدم 1 ساعت بعد پيك موتوري زنگ خونمون رو زد گفت از آسيا تك هستم پولش و دادم بابا دمش گرم آسيا تك خيلي با مرامند اي ول اي ول

jak_1300
19-06-2007, 10:35
اينم شماره شركت آسيا تك كه سگش شرف داره به همه شركتهاي سرويس دهنده تو كله تهران:

*Batman*
19-06-2007, 10:39
آسیا تک خوبه ولی یه ایرادی داره .اونم اینکه سرویسهای بالای 64 یه کوچولو گرونه.

mon@mie
19-06-2007, 10:45
خانوم اين ادرس كه كار نميكنه
البته به دوستان اقا توهين نشه.!

اين كه كار ميكنه
+++
بلاخره تو كرج به جز شبكه شبديز شركت ديگه اي خوب هست؟

mon@mie
19-06-2007, 11:30
جناب سامان ...مثل اينكه شما هم كرج هستيد ...من ميخ.ام 128 محدود با ترافيك 3 گيگ داتك(شبديز) را بگيرم ...به نظر شما مي صرفه 13600 + 100000 نصب

يكي هم بگه اگه هر روز تو نت بچرخيم و خيلي هم دانلود نداشته باشيم ..اين 3 گيگ چند وقته پر ميشه؟

mrmostafa
19-06-2007, 11:59
آسیا تک خوبه ولی یه ایرادی داره .اونم اینکه سرویسهای بالای 64 یه کوچولو گرونه.

نسبت به نامحدود بودنش خيلي خوب داره ميده من تو هيچ كدوم از اين شركتها نديدم اين قيمت بده . محدوديت 5 گيگ رو اينقدر ميدن. پس خيلي هم به صرفه هستش.

roohoravan
19-06-2007, 12:15
دمش گرم بخدا آسيا تك فقط آسيا تك حرف ندارهسلام.چه مودمي بهت دادند؟خوب كار ميكنه؟سرعت آسياتك چه طورهست؟

sepahi2007
19-06-2007, 12:16
دوستان اسیاتک هم از لحاظ کیفیتش خوبه هم از نظر قیمتش که داره می ده

sepahi2007
19-06-2007, 12:19
سرعت دانلود 128 اسیاتک روی دانلود بین 14 تا 16 هستش قطعی هم تا الان نداشته بازم می گم دوستانی که در مرکز ایت الله کاشانی هستند بگم که این مرکز رو در مورد p2p ها مسدود نکردن و باز هستش

سيد فري
19-06-2007, 13:13
اولين ماه كه مجاني بود ولي از ماه هاي بعد 20 تومن ميدام
عالي عالي عالمن خودم الان فيلم شوتر دانلود ميكنم با سرعت 19

masoud908
19-06-2007, 13:23
من يه غلطي كردم حالا بايد چوبش بخورم..
قضيه از اين قراره كه خونه ما دو طبقه هست هر طبقه اي يه خط داره ...بعد كامپوتر هم طبقه دوم هستش...من خر هم شماره طبقه اول دادم...حالا امروز كه Splitter و مودم اوردن تازه فهميدم عجب غلطي كردم...
زنگ زدم به اسياتك و با خانم پورصائب صحبت كردم گفت كه بايد قبض تلفن مورد نظر رو پرداخت شدش بفرستي...بعد بدختي اين هست كه هنوز قبض تلفن از اول فروردين تا اول خرداد نيومده...حالا موندم چيكار كنم...
براي شما قبض تلفن اومده؟نميش رفت از مخابرات گرفت؟شماره مخابرات چنده؟

mrmostafa
19-06-2007, 14:27
من يه غلطي كردم حالا بايد چوبش بخورم..
قضيه از اين قراره كه خونه ما دو طبقه هست هر طبقه اي يه خط داره ...بعد كامپوتر هم طبقه دوم هستش...من خر هم شماره طبقه اول دادم...حالا امروز كه Splitter و مودم اوردن تازه فهميدم عجب غلطي كردم...
زنگ زدم به اسياتك و با خانم پورصائب صحبت كردم گفت كه بايد قبض تلفن مورد نظر رو پرداخت شدش بفرستي...بعد بدختي اين هست كه هنوز قبض تلفن از اول فروردين تا اول خرداد نيومده...حالا موندم چيكار كنم...
براي شما قبض تلفن اومده؟نميش رفت از مخابرات گرفت؟شماره مخابرات چنده؟

يك هفته هستش كه قبض ها اومده برو بگير از مخابرات

sepahi2007
19-06-2007, 14:33
سلام دوستان کسی در مورد Dhcp در مورد کانفینگ مودم Adsl چیزی می دونه

masoud908
19-06-2007, 14:59
يك هفته هستش كه قبض ها اومده برو بگير از مخابرات
بايد همين كارو كنم...

labkhand
19-06-2007, 15:00
شرکت زحل از طرف صبانت به دوستان مشهدی سه ماهه 64 رو با 5 گیگ دانلود میده 21000 تومان یعنی ماهی 7000 تومان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هرکی میخواد شماره اش رو از طریق پیغام خصوصی بده تا براش sms کنم

jak_1300
19-06-2007, 15:15
سلام.چه مودمي بهت دادند؟خوب كار ميكنه؟سرعت آسياتك چه طورهست؟

مودم از خودشون دادن اسمش فكر كنم كروسس باشه دقيق نميدونم الان خونه نيستم ولي يو اس بي هستش خيلي راحت نصب ميشه از نصبه يه بازي هم آسون تره

ببين اگه سرعتش هم خوب نبود ولي بخاطره سرويسه خدمات مانند پيك موتوري از اين چيزا اينترنتمم قطع ميشد باز بهشون پول ميدادم
سگه آسيا تك شرف داره به شركتايه ديگه اصلا سوال نبايد بكني با اين توضيحاتي كه من بهت دادم جايه سوالي نداره كدوميكي از شركتايه تهران همچين چيزي داره به من بگو اگه پيدا كردي

فقط آسيا تك

roohoravan
19-06-2007, 15:45
مودم از خودشون دادن اسمش فكر كنم كروسس باشه دقيق نميدونم الان خونه نيستم ولي يو اس بي هستش خيلي راحت نصب ميشه از نصبه يه بازي هم آسون تره

ببين اگه سرعتش هم خوب نبود ولي بخاطره سرويسه خدمات مانند پيك موتوري از اين چيزا اينترنتمم قطع ميشد باز بهشون پول ميدادم
سگه آسيا تك شرف داره به شركتايه ديگه اصلا سوال نبايد بكني با اين توضيحاتي كه من بهت دادم جايه سوالي نداره كدوميكي از شركتايه تهران همچين چيزي داره به من بگو اگه پيدا كردي

فقط آسيا تك
سلام.ممنونم.با مودمه مشكلي نداري؟براي من هم از همينا آوردند.خودت نصب كردي؟با تشكر

jak_1300
19-06-2007, 15:56
سلام خوبي
نه عزيز چه مشكلي آره ببين خيلي ساده هست
سيمه مودم رو نصب كن سي ديش رو بذار برنامه اش رو آنزيپ كن وبعد اجراش كن خودش نصب ميشه به همين سادگي به همين راحتي به همين خوشگلي

jak_1300
19-06-2007, 16:02
متوجه نشدي پي ام بده erfan_lcd@yahoo.com

roohoravan
19-06-2007, 16:03
سلام خوبي
نه عزيز چه مشكلي آره ببين خيلي ساده هست
سيمه مودم رو نصب كن سي ديش رو بذار برنامه اش رو آنزيپ كن وبعد اجراش كن خودش نصب ميشه به همين سادگي به همين راحتي به همين خوشگلي
خيلي خيلي ممنون.

sepahi2007
19-06-2007, 16:41
کسی در مورد Dhcp چیزی میدونه

mrmostafa
19-06-2007, 17:31
کسی در مورد Dhcp چیزی میدونه

Dhcp اگه ON باشه وقتي كامپيوتر رو روشن ميكني و مودم رو خودش اتوماتيك كانكت ميشه نيازي به كانكشن نيستش . بيشتر از اين در موردش نميدونم

sepahi2007
19-06-2007, 17:38
Dhcp اگه ON باشه وقتي كامپيوتر رو روشن ميكني و مودم رو خودش اتوماتيك كانكت ميشه نيازي به كانكشن نيستش . بيشتر از اين در موردش نميدونم

دستت درد نکنه مرسی که راهنمایی کردی

saman100
19-06-2007, 19:48
جناب سامان ...مثل اينكه شما هم كرج هستيد ...من ميخ.ام 128 محدود با ترافيك 3 گيگ داتك(شبديز) را بگيرم ...به نظر شما مي صرفه 13600 + 100000 نصب

يكي هم بگه اگه هر روز تو نت بچرخيم و خيلي هم دانلود نداشته باشيم ..اين 3 گيگ چند وقته پر ميشه؟

خب اگه بخوای سرویس 3 گیگ رو بگیری و دانلود نداشته باشی و فقط چرخ بزنی! تا روزی 10 ساعت رو هم جواب میده،فقط شما بگو که اولین بارته ای دی اس ال میگیری ؟
به من پیغام خصوصی بده تا بهت بگم چه شبکه ای خوبه میتونیم تلفنی هم در تماس باشیم.

saman100
19-06-2007, 19:51
دوستان من نمیدونم چرا تعداد رای های پارس آنلاین هی همینطوری داره میره بالا؟
یکی جلوی مبلغ های پارس آنلاین رو بگیره !چون هیچ آدم عاقلی بهشون رای نمیده.

mrmostafa
19-06-2007, 20:01
دوستان من نمیدونم چرا تعداد رای های پارس آنلاین هی همینطوری داره میره بالا؟
یکی جلوی مبلغ های پارس آنلاین رو بگیره !چون هیچ آدم عاقلی بهشون رای نمیده.

اين راي هايي كه ميدن فقط از روي نام هستش نه از روي كيفيت. چون پارس آنلاين از قبل به عنوان شركت گردن كلفت اسم در كرده بين همه براي همين راي ميدن يا ميرن كارت اينترنت پارس آنلاين ميگيرن فقط به خاطر شنيده ها و نه تجربه ها مشكل ما ايرانيها اينه. من شخصا خودم همه چي رو تجربه كردم با اونكه ضرر و زيان هم دادم ولي به جاش تجربه كسب كردم :46:

mon@mie
19-06-2007, 21:59
خب اگه بخوای سرویس 3 گیگ رو بگیری و دانلود نداشته باشی و فقط چرخ بزنی! تا روزی 10 ساعت رو هم جواب میده،فقط شما بگو که اولین بارته ای دی اس ال میگیری ؟
به من پیغام خصوصی بده تا بهت بگم چه شبکه ای خوبه میتونیم تلفنی هم در تماس باشیم.

هر چي برات زدم نبودي on شدي pm بده

آره بار اوله

sepahi2007
20-06-2007, 17:22
اقا این اسیاتک ترکونده بخدا الان دارم با 40کیلو دانلود می کنم واقعا رویایی هستش

jak_1300
20-06-2007, 17:49
فقط آسيا تك

رايانه
20-06-2007, 17:54
راستي راستي؟ با 128 يا 256 ؟

رايانه
20-06-2007, 17:58
آسيا تك چند روزه ؛كارهاش تموم ميشه و ميتوني ازش استفاده كني؟ بچه هاي نصبشون چه جورند؟ كاربلد يا ....

sepahi2007
20-06-2007, 18:27
برای من 128 هستش الان حدود از ساعت 4 بود شروع شود هنوز هم پایین نیومده دمشون گرم

sepahi2007
20-06-2007, 18:32
راستی سرعتش الان سرعت دانلودش روی 41کیلو هست خودم حساب کردم میشه یه خط 328 کیلو یعنی بهم دادن خدا کنه پایین نیادش دیروز سرعتم روی 13 تا 14 بود ولی امروز شوده41 از 40 هم پایین تر نمی یادش واقعا رویایی هستش دمشون گرم من که مشتری دائمشون شودم به دوستانی که در مرکز ایت الله کاشانی هستن بگن برای اونا هم این طور هست
راستی بچه ها هر کی vpn ارزون خواست تا حدود 2000 بهم یه p.m بده تا بهش ادرس بدم

jimi_xxl
20-06-2007, 22:00
Salam Khaste nabashid Sharmande man Mikhastam Yeki Az Shoma Azizan Ke Dar Morede In Sherkata Etelaat Dari Be Man Dar Morede Eshterak Komak konid
1 - terafic shabake nadashte bashe
2 - P2P Ham Suport kone
3 - va hamcheni pish shomare 7792 va 7790 ro suport konad

age baraton maghdore be in ID Pm Bedid ===> 19780428

ba tashakor az tamamye shoma dostan

رايانه
20-06-2007, 23:09
كداميك از دوستان ؛ خودتون مودم آسياتك را كلا با سيم كشي و .... نصب كرده ؟باسپاس

sepahi2007
20-06-2007, 23:31
دوست عزیز نصب کردنش زیاد سخت نیستش

labkhand
20-06-2007, 23:37

من خدمات 64 از شرکت لایزر گرفتم و سرعت دانلودم به 117 کیلو بایت رسید یعنی 936 کیلو بیت :18: ولی این سرعت تا حدود 15 روز دوام داشت :41: اگر سرعت آسیاتک پایین نیامد ماهم عضو میشیم.

هنوز اولشه:27:

Mr.K2
21-06-2007, 01:40
برادرانم سرویس همیار نت توی شیراز خیلی توپه اما خیلی گرونه !!!

حالا من میخوام 128 با حجم دانلود ش5 گیگ بگیرم به نظر شما چقدری باید پیاده شم ؟؟!!

doom3
21-06-2007, 10:43
منم از آسیا تک گرفتم ولی خیلی طول کشید حدودا 1 ماه طول کشید

فعلا 128 با 16 دانلود میکنم البته روز اوله

مودم رو هم خودم نصب کردم

من که راضیم تا آخرش رو همین 16 بمونه و کمتر نشه

__siavash__
22-06-2007, 01:06
سلام
خداييش نميشد اين صد و خورده اي صفحه رو خوند تا به نتيجه رسيد
من ميخوام Adsl بگيرم موندم چي بگيرم و اينكه آسيا تك تو تهران 128 ماهيانه بدون محدوديت دانلود 15000 تومانه اما تو شهرستانها چه قدره ؟؟؟
دابكو ميدونم 30000 تومان باشه (تو شهرستانها)!!!
در ضمن راجع به اينترنت ماهواره اي اگه كسي اطلاعاتي داره لطفا بگه ؟

ebinem173
22-06-2007, 11:38
آسیاتک همونطور که تو سایتش نوشته فقط 128 رو آبونمان و مالیات بهش اضافه میکنه و میشه 20000 تومان نه 15000
در ضمن به نظر من کیفیتش تو مایه های کیفیت داتک هست و تلفنهاش اکثرا مشغوله و خدمات دهیش ضعیف

sepahi2007
22-06-2007, 13:01
چرا دوست عزیز مگه شما دائما با اونا کار دارین بعدشم شما adsl مگه نمی خوای خوب قیمتش همینه دیگه کیفیت شم خیلی خوبه شاید بعضی از مراکزش مشکل داشته باشه ولی این که تقصیر شرکت نیستش مقصرش مخابراته

yasharoo
22-06-2007, 22:27
سلام دوستان
نظرسنجی بجایی بود البته برای دوستانی که هنوز تهیه نکردند
امیدوارم شما مثل من از شهراد شبکیه و آسیا تک استفاده نکنید.

XirowN
22-06-2007, 23:09
سلام
اقا ما یه مشکل داریم من میخوام ای دی اس ال بگیرم ولی کپی شناسنامه صاحب تلفن نداریم چون خونه رو هنوز صند نزدیم که می تونه یه شرکت معرفی کنه که اینو نخواد

sepahi2007
22-06-2007, 23:13
سلام
اقا ما یه مشکل داریم من میخوام ای دی اس ال بگیرم ولی کپی شناسنامه صاحب تلفن نداریم چون خونه رو هنوز صند نزدیم که می تونه یه شرکت معرفی کنه که اینو نخواد

شما اگه کپی غلامه خونه رو هم براشون بفرستین قبول می کنن به همین راحتی

XirowN
22-06-2007, 23:19
واقعا ؟
بعد یه سوال دیگه بهترین شرکت کدومه ؟

MeMri
22-06-2007, 23:45
آقا سینا از نظر بهترین شبکه سپنتا هست

seyyed.ali
22-06-2007, 23:55
سلام ...
كسي مي دوني كدوم شركت براي نياورون سرويس adsl ميده؟
مركز تيليفون جماران! ؟!؟

XirowN
22-06-2007, 23:58
آقا سینا از نظر بهترین شبکه سپنتا هست
دستت طلا :11:

sepahi2007
23-06-2007, 08:09
واقعا ؟
بعد یه سوال دیگه بهترین شرکت کدومه ؟

دوست من کاری به نظر دیگران ندارم تو هم باید خودت تست کنی و نتیجه رو بگی بین من هم سپنتا ، پارس انلاین، داتک و اسیاتک داشتم هموشون بغیر از داتک مثل هم بوده تا این اسیاتک که به نظرم بهتر هم بوده چون دو روز سرعت روی 40کیلو بهم داد که نه سپنتا و نه پارس انلاین نداده بعدشم از اولین روز کانکتم که با امروز میشه 10 روز یک بار هم قطعی و یا خرابی شبکه نداشته بالا هم گفتم مشکلات اگه پیش بیاد برای بعضی از مراکز هستش که اونم تقصیر مخابرات هستش من به کسایی که در مرکز ایت الله کاشانی هستن پیشنهاد می کنم پول اضافی ندین و همین اسیاتک رو بگیرین و اگه کیفیتش اومد پایین دیدن مثل داتک اذیت می کنن دیگه ازشون نگیرین شما هم بهتره از بچه های محلتون بپرسین تا مطمئن بشین

XirowN
23-06-2007, 12:47
سپنتا خیلی گرونه !!!

sepahi2007
23-06-2007, 12:51
من کاری به قیمتشون ندارم کلا از لحاظ دانلود می گم که اسیاتک برای من خوب در اومده

masoud908
23-06-2007, 13:19
من کاری به قیمتشون ندارم کلا از لحاظ دانلود می گم که اسیاتک برای من خوب در اومده
عزيز من كه ميرم در سايت اسياتك پيگيري ميكنم خط ميگه :
درخواست شما در مرحله انتظار مخابرات ميباشد
الان يعني اخرين مرحله هست ديگه؟

XirowN
23-06-2007, 13:26
مرحله سوم اینا باید باشی

saman100
23-06-2007, 14:04
دوستان مثل این که فکر میکنند هر شبکه ای که گرون تر باشه بهتره:laughing:
پارس آنلاین هم گرونه..ولی کیفیتش:angry:

jak_1300
23-06-2007, 15:13
فقط آسيا تك

Undercover-G
23-06-2007, 15:27
سلام دوستان
نظرسنجی بجایی بود البته برای دوستانی که هنوز تهیه نکردند
امیدوارم شما مثل من از شهراد شبکیه و آسیا تک استفاده نکنید.

دوست عزیز سرویس دهی این شرکت شهراد چه جوریاست ؟ کسی تا حالا از این شرکت سرویس گرفته ؟
اگه کسی اطلاعاتی از سرویس دهی این شرکت داره با ما به اشتراک بزاره.
یا علی .

Xbox360
23-06-2007, 15:40
سلام دوستان کسی ادرس وب سایت آسیا تک رو داره؟

jak_1300
23-06-2007, 15:45

XirowN
23-06-2007, 15:57

XirowN
23-06-2007, 21:45
من اسا تک زنگ زدم گفت با قلنامه نمیه

labkhand
23-06-2007, 23:08

فکر کنم شما در شرکت آسیاتک کار می کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sepahi2007
24-06-2007, 00:22
عزيز من كه ميرم در سايت اسياتك پيگيري ميكنم خط ميگه :
درخواست شما در مرحله انتظار مخابرات ميباشد
الان يعني اخرين مرحله هست ديگه؟

دوست عزیز شما از زمانی که مدارک ها تو رو می فرستی تقریبا 2 هفته طول می کشه که خط adsl رو برات وصل کنن عجله نکن یکم کارای دفتریش طول می کشه فقطططططططططططططططططططط اسیاتک

XirowN
24-06-2007, 00:33
جواب منو بدین من به اسیا تک زنگ زدم گفتش که با قلنامه نمیشه

Xbox360
24-06-2007, 00:36
یعنی چی؟
راستی یه سوال آسیا تک کدام مودمش از همه بهتره؟

XirowN
24-06-2007, 00:49
usb
سند خونه ما هنوز حاظر نیست که کپی شناسنامه صاحب تلفن رو بدیم !!!

ardalan_zapata
24-06-2007, 01:41
بچه ها 1 سرویس تو شیراز به من معرفی کنید برای دانلود فیلم می خواهم
حداکثر مبلغ که میتونم بدم 30 تومن

werewolf
24-06-2007, 02:25
سلام
سینا اچ پی سیستم عزیز منو میشناسی؟یاشار هستم مدیر گرگینه ایرانی!به هر حال . . .
دوستان عزیز من که متوجه نشدم!یعنی اگر بخوایم از آسیا تک بگیریم باید سند خونه و تلفن به نام خودمون باشه و یا داشته باشیم؟خوب اینکه مشکلی نیست!
حالا نظر کلی بدین که آسیا تک خوب هست یا نه!در مورد بقیه هم نمیخواد چون من یه مدت تو سپنتا قسمت کارهای فنی کار میکردم میدونم چی به چیه!اما اونجا ما همچین بساطی نداشتیم!این آسیا تک هم که همه خط هاش شلوغه!
یه راهنمایی کوتاه کنید ممنون میشم!در ضمن سرعت ها واقعی هست؟یا نه مثلاً 512 رو 256 میدن؟
ممنون و بای!

sepahi2007
24-06-2007, 08:03
سلام
دوستان عزیز من که متوجه نشدم!یعنی اگر بخوایم از آسیا تک بگیریم باید سند خونه و تلفن به نام خودمون باشه و یا داشته باشیم؟خوب اینکه مشکلی نیست!
حالا نظر کلی بدین که آسیا تک خوب هست یا نه!در مورد بقیه هم نمیخواد چون من یه مدت تو سپنتا قسمت کارهای فنی کار میکردم میدونم چی به چیه!اما اونجا ما همچین بساطی نداشتیم!این آسیا تک هم که همه خط هاش شلوغه!
یه راهنمایی کوتاه کنید ممنون میشم!در ضمن سرعت ها واقعی هست؟یا نه مثلاً 512 رو 256 میدن؟
ممنون و بای!
دوست عزیز سپنتا درسته از احاظ قیمتی چون گرونه زیاد مشتری خونگی جذب نمی کنه ولی اکثر شرکتا رو سپنتا و پارس انلاین داره ثاپورت می کنه من خودم سپنتا پارس انلاین داتک واسیاتک (128k)داشتم سرعت پارس انلاین وسپنتا اکثرا روی14 هستش داتک که همیشه مشکل داره منظورم نوسانه از 13تا 11 اما اسیاتک هم مثل سپنتا و پارس هستش که دارم استفاده می کنم تازه توی این مدت که با امروز می شه 11 روز دو روز بهم ثابت روی 40K دانلود داد خودم حساب کردم دیدیم میشه خط 328K که این واقعا یه حال اساسی بود که نه پارس انلاین و نه سپنتا داده بودش فقط تنها چیزی کهبه نظر خودم پایین بود موقعی که خط رو برات رانژه می کنن باید زنگ بزنی به خانم احدی یا واحدی اسمش دقیقا یادم نیستش فقط نزدیک به 1.5 طول کشید تا این خانم تونست بهم یه یوزر وپسورد بهم بده توی این مدت یعنی 11 روز اصلا قطی نداشتم حتی برای 1 دقیقه در حالی که با سپنتا وپارس در هفته یه بار رو حداقل داشت زیاد نمی خوام تعریف کنم چون پرو می شه سرعت فعلی من 128K روی خط دانلودم 14 ثابت هستش که در بدترین شرایط سرعتش رسیده بود به 12کیلو من هیچ فرقی با سپنتا و پارس ندیدم از لحاظ این که دوستان میگن اسیاتک کیفیتش پایینه اگه منظورشون تلفن زدن به اوناس مگه شما چند دفعه زنگ می زنی به شرکت مهم خط شون هست که مشکلی نداشته باشه تازه قبلن هم گفتم بعضی از دوستان وحتی درون خود قرارداد بزرگ نوشته بود که اجازه دارن بعضی از پروتوکلها رو بندن که منظورشون p2p ها بودش اما اونها هم بازه کسایی مراکز مخابراتی شون شلوغ باشه خوب دردسرشون هم بیشتره مال من که به هر حال بازه دوستان هر سوالی از اسیاتک دارن بپرسن من تا اون جایی که بدونم بهتون راهنمایی می کنم در ضمن یک ماه اولش هم که بهتون رایگان می ده شما خیلی راحت می تونین کیفیتش رو چک کنین دیگه چی می خواین از این بهتر

jak_1300
24-06-2007, 08:04

گفت چي؟؟
باقلنامه چي؟
يعني چي؟؟
متوجه نشدم؟:18:

jak_1300
24-06-2007, 08:12
فکر کنم شما در شرکت آسیاتک کار می کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه بابا من فقط دوست دارم به بچه هايي كه درامدشون كمه و اينترنت زياد استفاده ميكنن كمك كنم جايه اينكه هم پوله تلفن بدن هم پوله كارت اينترنت با ماهي 10 هزار تومان يه خطه شبانه روزي داشته باشن من خودم سه ماهه كه گرفتم ولي هنوز پولي به آسيا تك ندادم صداشونم در نمياد منتظرم بيان دستگيرم كنن دمشون گرم بابا اينا چه باحالان البته برايه ماهه سوم تمديد نكردم يعني الان اينترنت ندارم ديگه :19: :19: :19:

jak_1300
24-06-2007, 08:16
جواب منو بدین من به اسیا تک زنگ زدم گفتش که با قلنامه نمیشه

ببين با صاحبخونه تون صحبت كن البته قشنگ توجيحش كن چون اكثرا خرفت هستند و وقتي بهشون ميگي فتوكپي شناسنامه بدين فكر بد ميكنن و وقتي باهاش صحبت كردي و اگر موفق شدي به ماه هم بگو بعد فتوكپي شناسنامه اش رو به همراه آخرين قبض پرداختي تلفنتون بده به آسيا تك دقت كن كه تلفنه خونتون به نامه هر كس باشه بايد فتوكپي شناسنامه همون فرد رو بدي به شركت
معمولا صاحبخونه ها ببخشيد زن ذليل تشريف دارن و تلفنه خونه به نامه خانومشونه اگه به نامه خانومش باشه خدا به دادت برسه برات دعا ميكنم

jak_1300
24-06-2007, 08:17
یعنی چی؟
راستی یه سوال آسیا تک کدام مودمش از همه بهتره؟

سعي كن مودم رو قرضي بگيري يا خودت بخري

sepahi2007
24-06-2007, 08:21

منم با این موافقم

jak_1300
24-06-2007, 08:21
سلام
ممنون و بای!

jak_1300
24-06-2007, 08:23
منم با این موافقم

سلام سپاهي خوبي
من يكي از دليلايي كه تمديد نكردم اين بود كه شنيدم بعد از چند وقت كه مودم رو غرضي بگيري ديگه پس نميگيرن ازت راست ميگن من سوال نكردم ازشون الان برا من شده سه ماه حالا چيكار كنم تو چيزي ميدوني ؟؟؟ميشه جواب بدي ؟

sepahi2007
24-06-2007, 08:27
من راستش مودم رو خودم خریدم فکر کنم از شما یه چک به مبلغش می گیرن به عنوان ضمانت که شما سالم بر گردونین وقتی هم برگردوندین یه چیزی کم می کنه بقیه پول رو می ده شما چون قرار داد می بندین دیگه کاری نمی تونن بکنن

jak_1300
24-06-2007, 08:30
خوب منم پوله نقد دادم 40 هزار تومان خوب ولي بعد از يه مدت ديگه پس نميگيرن حتي اگه سالم باشه درسته؟

sepahi2007
24-06-2007, 08:41
مگه قرار داد نبستی خوب اونا موظف هستن بقیه یولت رو بهت بدن بهشون بگو قرار دادشون رو بهشون یاداوری کن کسی بودن توی همین جا اگه اشتباه نکنم اونا از پارس انلاین بودن اونا هم همین مشکل رو داشتن ولی وقتی متذکر شودن یعنی داد و بی داد کردن خودشون می فهمن که شما می دونین

jak_1300
24-06-2007, 08:43
اهان پس زوريه؟؟آره؟ البته من زنگ نزدم بپرسم ازشون

XirowN
24-06-2007, 13:55
به یاشار چطوری خوبی ؟
بابا ما هنوز خونمونو سند نزدیم و کپی شناسنامه صاحب تلفن رو هم نداریم بعد اینجا یکی گفت با قلنامه میشه زنگ زدم گفت نمیشه

Xbox360
24-06-2007, 15:16
مودم هاشون ایراد داره یا گرون حساب میکنن؟:worried:

jak_1300
24-06-2007, 15:18
ايرادي نداره ولي قرضي بگيري بهتره
يا خودت بخر يه دونه خوبش رو بگير يا اينكه غرضي بگير مودماشون زياد مارك معروفي نيست

Xbox360
24-06-2007, 15:36
ممنون از راهنماییت :40: همین امروز زنگ میزنم سفارش خرید میدم بهشون , مودم هم اجاره میکنم ازشون:8:

arash rashno
24-06-2007, 16:42
سلام به همه دوستان همشهریهای گرامی در کرج
من تمام پست های تاپیک رو خوندم
منم میخوام تا یک ماه آینده یک خط adsl بگیرم حالا هیچ اطلاعاتی هم ندارم
منطقه تلفنی ما هم شهید رشیدی قبل از ترمینال شهید کلانتری هست یعنی در دولت آباد البته خودمون در طرفهای میدان سپاه هستیم ولی منطقه تلفن ما اونجا هست
یک سوالی داشتم اگر بخوام 64 کیلوبایت در ثانیه بگیرم کدوم isp برای منطقه ما بهتره ؟؟؟؟؟؟
بعد چه خرج هایی باید بکنم یعنی : به جز خرید مودم و هزینه ماهیانه کدوم خرج ها رو دارم ؟؟؟؟؟
برای این کار باید بیان در داخل خونه هم کار خاصی انجام بدهند ؟؟؟؟؟؟؟
شرکت شبدیز چطوریه با قیمت 9500 تومن با محدودیت 3 گیگ دانلود با سرعت 128 کیلو بایت در ثانیه

ممنون میشم به سوالات من جواب بدی

jak_1300
24-06-2007, 16:51
من كرج نيستم ولي بايد بهت بگم كه با خونه شما كاري ندارن منم اول فكر ميكردم از مخابرات كابل كشي ميكنن تا تو خونمون ولي نه از همون مخابرات چند تا سيم يا همچين چيزي رو جابجا ميكنن وصل ميشه

XirowN
24-06-2007, 17:03
به یاشار چطوری خوبی ؟
بابا ما هنوز خونمونو سند نزدیم و کپی شناسنامه صاحب تلفن رو هم نداریم بعد اینجا یکی گفت با قلنامه میشه زنگ زدم گفت نمیشه
ما هم اینجا بیلیم دیگه

sepahi2007
24-06-2007, 18:55
ما هم اینجا بیلیم دیگه

دوست عزیز شما دوتا راه داری لولیش اینه که صبر کنی تا خونه مال خودتون بشه بعد اقدام کنی
و دومیش اینه که بری با صاحب خونه صحبت کنی و بهش بگی می خوای adsl بگیری در واقع متقاعدش کنی و کپی شناسنامه رو از بگیری و بفرستی

ebinem173
24-06-2007, 20:45
از دوستان میخواستم که نظر بدن
من حدود 2 سال هست که از کاربرای adsl هستم که این تاپیک نظرسنجی رو هم خودم راه انداختم
از پارس آنلاین(1 ماه) استفاده کردم سرعت 128 رو با قیمت حدود 30000 تومن در ماه گرفتم که انصافا سرویسشون خوب بودو سرعتم 90 درصد مواقع روی 14 بود اما درست بعد از یک ماه تازه فهمیدم که اگر با همون قیمت از داتک سرویس بگیرم میتونم سرعت 256 و بدون محدودیت داشته باشم حدود 9 ماه از داتک استفاده کردم که بد نبود و اکثرا سرعت دانلود روی 23 بود تا اینکه بحث ممنوعیت سرعت بالای 128 پیش اومد و داتک سرعتها رو نصف کرد و من به سراغ سپنتا رفتم و سرعت دانلودم روی 13 بود البته سرویس 128 گرفته بودم تا اینکه دوباره داتک به وضعیت قبل در اومد و من بعد از 3 ماه دوباره به داتک رو آوردم تا الان
اما حالا با توجه به اینکه تعریف آسیاتک رو از دوستان شنیدم و قیمتش هم 4000 تومن از داتک پایینتره میخوام بجای داتک از آسیاتک استفاده کنم
از دوستان خواهش میکنم در مورد این تصمیم من نظر بدن و منو راهنمایی کنن
متشکرم

sepahi2007
24-06-2007, 21:09
از دوستان میخواستم که نظر بدن
من حدود 2 سال هست که از کاربرای adsl هستم که این تاپیک نظرسنجی رو هم خودم راه انداختم
از پارس آنلاین(1 ماه) استفاده کردم سرعت 128 رو با قیمت حدود 30000 تومن در ماه گرفتم که انصافا سرویسشون خوب بودو سرعتم 90 درصد مواقع روی 14 بود اما درست بعد از یک ماه تازه فهمیدم که اگر با همون قیمت از داتک سرویس بگیرم میتونم سرعت 256 و بدون محدودیت داشته باشم حدود 9 ماه از داتک استفاده کردم که بد نبود و اکثرا سرعت دانلود روی 23 بود تا اینکه بحث ممنوعیت سرعت بالای 128 پیش اومد و داتک سرعتها رو نصف کرد و من به سراغ سپنتا رفتم و سرعت دانلودم روی 13 بود البته سرویس 128 گرفته بودم تا اینکه دوباره داتک به وضعیت قبل در اومد و من بعد از 3 ماه دوباره به داتک رو آوردم تا الان
اما حالا با توجه به اینکه تعریف آسیاتک رو از دوستان شنیدم و قیمتش هم 4000 تومن از داتک پایینتره میخوام بجای داتک از آسیاتک استفاده کنم
از دوستان خواهش میکنم در مورد این تصمیم من نظر بدن و منو راهنمایی کنن
متشکرم

دوست من اسیاتک بهتر از داتکه برو بگیر و خودت امتحان کن هر یرویسی که بگیری ماه اولش رایگانه اگه خواستی و دیدی خوبه قرار داد جدید باهات می بندن اگه نخواستی که بازم چیزی از دست ندادی فقط این اسیاتک بعضی از مراکز شلوعش بعضی از پورتها رو بسته تا شبکه رو خلوت نگر داره منظورم p2p هاس

jak_1300
25-06-2007, 07:54
پست بالايي تاييد ميشه

فقط آسيا تك

mrmostafa
25-06-2007, 12:38
منم سرويس جديد رو از اسيا گرفتم ديروز زنگ زدم گفت پيك هامون بيرون هستن فردا از ساعت 10 تا 2 ميادش ولي هنوز نيومده

jak_1300
25-06-2007, 12:41
منم سرويس جديد رو از اسيا گرفتم ديروز زنگ زدم گفت پيك هامون بيرون هستن فردا از ساعت 10 تا 2 ميادش ولي هنوز نيومده

ميادش امروز حتما ميادش
پس برو بالا راي بده به اسيا تك

amlord
25-06-2007, 12:49
آقا اونو ولش بگو میشه از دوتا مودم استفاده کرد همزمان یا نه؟؟؟

jak_1300
25-06-2007, 12:52
نميدونم والا فكر نكنم براي چي دوتا مودم حتما برايه دوتا دستگاه ميخواي ميتوني مودمي بگيري كه دو تا پورت خروجي داشته باشه

jak_1300
25-06-2007, 14:24
اينم قرادا من امروز 10 هزار پياده شدم ولي تمديد نكردم تا خيالم از بابت مودم راحت بشه ببينم مودم رو پس ميگيرن

sepahi2007
25-06-2007, 16:03
آقا اونو ولش بگو میشه از دوتا مودم استفاده کرد همزمان یا نه؟؟؟
دوست عزیز شما نمی تونی از یک خط برای دوم مودم استفاده کنی ولی می تونی یک مودم رو وصل کنی به یک کامپیوتر و کامپیوتر رو شبکه کنی

sepahi2007
25-06-2007, 16:05
اينم قرادا من امروز 10 هزار پياده شدم ولي تمديد نكردم تا خيالم از بابت مودم راحت بشه ببينم مودم رو پس ميگيرن

دوست من لطفا حتما ما رو هم بی خبر نذار بهم اطلاع بده که مودم روپس می گیرن یا نه مرسی

ebinem173
25-06-2007, 16:43
من همین الان به آسیاتک زنگ زدم و در مورد p2p سوال کردم و گفت که در مواقع شلوغی بسته میشه و من هم منصرف شدم و ترجیح میدم از همون داتک استفاده کنم ممنون از راهنمایی شما جناب sepahi2007

masoud908
25-06-2007, 17:01
من يه سوال داشتم...
مثلا من كه از اسيا تك اشتراك دارم و هنوز وصل نشده وقتي كه وصل شد و من يه ماه به طور رايگان استفاده كردم اون وقت اگر نخواستم و مثلا سال ديگه بازدوباره خواستم ازشون اشتراك بگيرم ديگه كه نيازي به رانژه شدن خط و اين همه طول كشيدن نيست؟
حالا اگر از شركت ديگه خواستم چي ؟

sepahi2007
25-06-2007, 17:04
من همین الان به آسیاتک زنگ زدم و در مورد p2p سوال کردم و گفت که در مواقع شلوغی بسته میشه و من هم منصرف شدم و ترجیح میدم از همون داتک استفاده کنم ممنون از راهنمایی شما جناب sepahi2007

دوست من خواهش شما در کدوم مرکز هستی بعدشم اگه از دوستا ویا همسایه هاتون از اسیاتک سرویس گرفتن بپرس تا مطئن بشی یا اینکه شما ماه اولش رو بگیری که کاملا رایگانه و یه vpn به قیمت 2000 تومن بخری تا p2p ها هم باز بشهحداقلش برای یک ماه که می تونی از اسیاتک استفاده کنی به نظر من نرو از داتک بگیر چون پشیمون میشی

sepahi2007
25-06-2007, 17:07
من يه سوال داشتم...
مثلا من كه از اسيا تك اشتراك دارم و هنوز وصل نشده وقتي كه وصل شد و من يه ماه به طور رايگان استفاده كردم اون وقت اگر نخواستم و مثلا سال ديگه بازدوباره خواستم ازشون اشتراك بگيرم ديگه كه نيازي به رانژه شدن خط و اين همه طول كشيدن نيست؟
حالا اگر از شركت ديگه خواستم چي ؟

چرا دوست عزیز شما زمانی که انصراف میدی شرکت همون روز به مخابرات اطلاع می ده و 2 تا 3 روز بعد خط رو از حالت رانژه خارج می کنه و تا دفعه بعد که دوباره به شرکت در خواست بدی

masoud908
25-06-2007, 17:18
چرا دوست عزیز شما زمانی که انصراف میدی شرکت همون روز به مخابرات اطلاع می ده و 2 تا 3 روز بعد خط رو از حالت رانژه خارج می کنه و تا دفعه بعد که دوباره به شرکت در خواست بدی
اگر اونطوري بود خيلي خوب ميشد...
در ضمن اين مرحله يعني چي؟
مرحله بعد
انتظار تماس
زمان مورد نياز براي انجام مرحله
0 - 1 روز
درخواست شما در مرحله انتظار فعال سازي اوليه ميباشد

jak_1300
25-06-2007, 17:19
:19:

:19: :19: :19: :19: :19: :41: :13:

sepahi2007
25-06-2007, 17:23
اگر اونطوري بود خيلي خوب ميشد...
در ضمن اين مرحله يعني چي؟
مرحله بعد
انتظار تماس
زمان مورد نياز براي انجام مرحله
0 - 1 روز
درخواست شما در مرحله انتظار فعال سازي اوليه ميباشد

به بین به سایتش توجه نکن اگه الان من شماره خطم رو بهت بدم می بینی که برای من هم نوشته در انتظار فعال سازی اینا زیاد به سایتشون نمی رسن شما چند روزه که مدارک رو تحویلشون دادی اگه دو سه روزه که باید بگم اگه خیلی خوب از لحاظ کارهای دفتری خوب پیش بره یک هفته ای خط وصل می شه در غیر این صورت حداکثرش 2 هفته طول میکشه

masoud908
25-06-2007, 17:43
به بین به سایتش توجه نکن اگه الان من شماره خطم رو بهت بدم می بینی که برای من هم نوشته در انتظار فعال سازی اینا زیاد به سایتشون نمی رسن شما چند روزه که مدارک رو تحویلشون دادی اگه دو سه روزه که باید بگم اگه خیلی خوب از لحاظ کارهای دفتری خوب پیش بره یک هفته ای خط وصل می شه در غیر این صورت حداکثرش 2 هفته طول میکشه
ولي به نظر من كه به سايتشون خوب ميرسن...مثلا من تا 4 ساعت پيش در انتظار مخابرات بود ولي يه ساعت پيش زدم اين بالايي اومد...

sepahi2007
25-06-2007, 17:48
ولي به نظر من كه به سايتشون خوب ميرسن...مثلا من تا 4 ساعت پيش در انتظار مخابرات بود ولي يه ساعت پيش زدم اين بالايي اومد...
به بین بهترین کار اینه که مودمت روبهش وصل کنی اگه چراغ لینک خاموش روشن شود منظورم چشمک هستش بود یا چراغ ثابت بود خط رانژه شده

masoud908
25-06-2007, 17:54
به بین بهترین کار اینه که مودمت روبهش وصل کنی اگه چراغ لینک خاموش روشن شود منظورم چشمک هستش بود یا چراغ ثابت بود خط رانژه شده
راست ميگي بايد همين كار و كنم...
در ضمن من خط Adsl هم قبلا فقط مخصوص اينترنت بوده...و اصلا باهاش تلفن يا صحبت نميكرديم...حالا لازم كه از splitter استفاده كنيم؟

sepahi2007
25-06-2007, 17:58
راست ميگي بايد همين كار و كنم...
در ضمن من خط Adsl هم قبلا فقط مخصوص اينترنت بوده...و اصلا باهاش تلفن يا صحبت نميكرديم...حالا لازم كه از splitter استفاده كنيم؟

مسعود جون تو ادی منو داری چرا خوب بهم p.m نمیدی اگه فقط مخوای اینترنت باشه و به عنوان تلفن استفاده نمی کنی لازم نداره

masoud908
25-06-2007, 18:01
مسعود جون تو ادی منو داری چرا خوب بهم p.m نمیدی اگه فقط مخوای اینترنت باشه و به عنوان تلفن استفاده نمی کنی لازم نداره
دارم...ولي من ياهو مسنجر باز كنم كامپيوترم هنگ ميكنه!رمم 128 kb هست!مگر نه ديوونه نيستم كه هي اينجا سوالات كوچيك بپرسم...

sepahi2007
25-06-2007, 18:05
دوست من این که چیزی نیستش اگهبخوای می تونی از این سایت و یا نمونه هایی مثل این استفاده کنی و وارد مسنجرت شی

masoud908
25-06-2007, 18:09
دوست من این که چیزی نیستش اگهبخوای می تونی از این سایت و یا نمونه هایی مثل این استفاده کنی و وارد مسنجرت شی
اره ميدونم ...خود ياهو هم داره اين سرويس...ولي حال نميده...

yasharoo
25-06-2007, 20:43
مواضب باشید گول تبلیغات توخالی شرکتهایی مثل شهراد شبکیه و... رو نخورید

sepahi2007
25-06-2007, 20:58
مواضب باشید گول تبلیغات توخالی شرکتهایی مثل شهراد شبکیه و... رو نخورید

میشه بیشتر توضیح بدی

Undercover-G
25-06-2007, 22:09
آره منم منتظرم قبلا" هم پرسیده بودم .

yasharoo
26-06-2007, 00:50
قعطی پیاپی پایین آمدن سرعت عدم پشتیبانی(البته به صورت قابل قبول) خلاصه به اندازی پولت آش نمی خوری! سرویس دهندهای دیگه باهمین هزینه خدمات بهتری میدن.
البته آسیاتک هم دست کمی از شهراد نداره ولی ای بدک نیست هرچی باشه از همه ارزون تره!!!!!!!!!!!!!

mon@mie
26-06-2007, 00:58
سلام به همه دوستان همشهریهای گرامی در کرج
من تمام پست های تاپیک رو خوندم
منم میخوام تا یک ماه آینده یک خط adsl بگیرم حالا هیچ اطلاعاتی هم ندارم
منطقه تلفنی ما هم شهید رشیدی قبل از ترمینال شهید کلانتری هست یعنی در دولت آباد البته خودمون در طرفهای میدان سپاه هستیم ولی منطقه تلفن ما اونجا هست
یک سوالی داشتم اگر بخوام 64 کیلوبایت در ثانیه بگیرم کدوم isp برای منطقه ما بهتره ؟؟؟؟؟؟
بعد چه خرج هایی باید بکنم یعنی : به جز خرید مودم و هزینه ماهیانه کدوم خرج ها رو دارم ؟؟؟؟؟
برای این کار باید بیان در داخل خونه هم کار خاصی انجام بدهند ؟؟؟؟؟؟؟
شرکت شبدیز چطوریه با قیمت 9500 تومن با محدودیت 3 گیگ دانلود با سرعت 128 کیلو بایت در ثانیه

ممنون میشم به سوالات من جواب بدی

من كرجم و شبديز گرفتم با 3 گيگ محدوديت ...با آبونمان ميشه 13600 +10000 نصب

داخل خونه كاري نداره ....پشت تلفن نصب مودمو ميگه

البته از شانس .... من نميدونم چرا مودمم كار نميكنه وگذنه الان با adsl ميومدم
خبرشو بهت ميدم كه مي ارزه يا نه

yasharoo
26-06-2007, 01:06
خلاصه تصمیم با خودتونه من فقط از تجربیاتم می گم
:5:

Undercover-G
26-06-2007, 02:19
دوست عزیز ممنون که تجربیاتتو در اختیار ما می زاری .
موفق باشی .

sepahi2007
26-06-2007, 07:32
قعطی پیاپی پایین آمدن سرعت عدم پشتیبانی(البته به صورت قابل قبول) خلاصه به اندازی پولت آش نمی خوری! سرویس دهندهای دیگه باهمین هزینه خدمات بهتری میدن.
البته آسیاتک هم دست کمی از شهراد نداره ولی ای بدک نیست هرچی باشه از همه ارزون تره!!!!!!!!!!!!!

دوست من در حال حاضر من از اسیاتک استفاده می کنم در بدترین شرایطش سرعتش از 11 کیلو منظورم توی دانلود کمتر نمی شه بارها هم اینو گفتم این که در یه جایی بد در می یاد و در جای دیگه خوب در می یاد به مرکز مخابراتی شما ربط داره که به چند نفر سرویس مده حتی مال من طوی دو روز به صورت متناوب 40کیلو داد که واقعا یه حال اساسی بود مخصوصا برای من که از p2p استفاده می کنم

sepahi2007
26-06-2007, 07:39
دوستان من تعجب می کنم که چرا هی دوستان میگن اسیاتک بده بابا داره ماه اولش رو مجانی میده خوب برین بگیرین تست کنین اگه خوب در اومد و مشکلی دیدن نداشت در مرکزتون خوب تمدید کنین این امکانش که خیلی خوبه که نسبت به شرکتهایی مثل داتک و یا شاتلو..... .................

mrmostafa
26-06-2007, 07:48
ميادش امروز حتما ميادش
پس برو بالا راي بده به اسيا تك

آره اومدش. فقط چقدر طول ميكشه وصل بشه؟؟؟ از خانم پورصائب يادم رفت بپرسم . وصل بشه خبر ميدن يا دوباره برام با پيك ميفرستن مشخصات كاربري ؟!!!

sepahi2007
26-06-2007, 07:52
آره اومدش. فقط چقدر طول ميكشه وصل بشه؟؟؟ از خانم پورصائب يادم رفت بپرسم . وصل بشه خبر ميدن يا دوباره برام با پيك ميفرستن مشخصات كاربري ؟!!!

خودشون میگن 3 تا 1 هفته ولی من مگم حداقلش 1 هفته و حداکثرش 2 هفته طول می کشه اینم تازه بستگی به مرکز مخابراتی داره راستی زودتر برو از خانوم واحدی یوزر و پس رو بگیر چون من وقتی خطم وصل شود نزدیک 2 ساعت طول کشید تا تونستم پیداش کنم البته با یکم داد و بی داد اخه به این راحتی جواب نمی ده اینو گفتم که سر کار نری ها

jak_1300
26-06-2007, 07:55
نه بايد خودت امتحان كني برايه من كه مركز مخابراتمون حكمت شعار بود 5روز طول كشيد
زنگ زدم به پورصائب گفتم كي وصل ميشه نگاه كرد ديد وصل شده كف كرده بود منم يه تيكه بارش كردم كلي خنديد منو ميشناسه يه موقع اگه خواستي بگو من از طرف آقايه عليخاني معرفي شدم با من خيلي خوبه
برايه شما اگه ديروز برده فكر ميكنم تا پنجشنبه وصل بشه اگه نشد ميوفته تو هفته بعد
وصل شدي خبرمون كن چند روز ديگه زنگ بزن ازش سوال كن بگو ميخوام ببينم وصل شدم يا نه

sepahi2007
26-06-2007, 07:55
راستی اینا خیلی از لحاظ کادرشون ضعیف عمل می کنن ولی به خدا خط اینترنت شون خیلی خوبه و اصلش هم همینه راستی شما کجای تهران هستی و از کدوم مرکز داری خط می گیری

jak_1300
26-06-2007, 07:57

sepahi2007
26-06-2007, 07:59
زنگ زدم به پورصائب گفتم كي وصل ميشه نگاه كرد ديد وصل شده كف كرده بود منم يه تيكه بارش كردم كلي خنديد منو ميشناسه يه موقع اگه خواستي بگو من از طرف آقايه عليخاني معرفي شدم با من خيلي خوبه
برايه شما اگه ديروز برده فكر ميكنم تا پنجشنبه وصل بشه اگه نشد ميوفته تو هفته بعد
وصل شدي خبرمون كن چند روز ديگه زنگ بزن ازش سوال كن بگو ميخوام ببينم وصل شدم يا نه

سلام دوست من شما هم در مرکز ایت الله کاشانی هستی بعدشم p2p ها هم برای شما بازه

jak_1300
26-06-2007, 08:00
اره ميدونم ...خود ياهو هم داره اين سرويس...ولي حال نميده...

سلام خوده ياهو چي داره ميشه آدرسش رو بدي چطور من نديدم ؟؟؟؟؟؟

sepahi2007
26-06-2007, 08:02
راستی نگفتی مودمت رو پس گرفتن یا نه قرار شود خبرش رو بدی

jak_1300
26-06-2007, 08:06
سلام دوست من شما هم در مرکز ایت الله کاشانی هستی بعدشم p2p ها هم برای شما بازه

اولش باز نبود
ولي يكي از بچه يه فايل آپلود كرده بود تو سند اسپيس من از سر كار ميرفتم ميتونستم دانلود كنم ولي از خونه كه ميرفتم اصلا لينكش رو نشون نميداد ولي پيغام ميداد كه سرور خرابه زنگ زدم پشتيبانيش گفتم بهش اينجوري خلاصه بهش گفتم بياد تو ياهو منم اددش كردم تو ياهو مسنجر لينك رو بهش دادم اونم نگاه كرد گفتش برا منم ميگه سرور خرابه در حالي كه من از سر كارم ميرفتم سالم بود خلاصه بعد از چند روز دوباره امتحان كردم ديدم لينك رو نشون داد ولي اينبار كليك كه ميكردم روش يك دقيقه ايد واي ميستادم مثله رپيد شر شماره مينداخت و بعد دانلود ميشد البته خوب يخورده مشكل داره تو اين مورد

jak_1300
26-06-2007, 08:15
راستی نگفتی مودمت رو پس گرفتن یا نه قرار شود خبرش رو بدی

آره زنگ زدم بهشون گفتم ميخوام مودم بخرم برا خودم اينو پس بدم بهتون گفتش كه باشه وردار بيار گفتم با پيك بفرستين بگيره ديگه گفت نميشه بايد بياري اينجا ما تست كنيم اگه سالم بود بعد پولت رو بهت ميديم
منم كه وقت نميكنم جز پنجشنبه ها حالا نميدونم پنج شنبه ها هستند يا نه كي حال داره بره اونجا ميخواستم بخوابم پنجشنبه رو :13:

mrmostafa
26-06-2007, 09:04

اتفاقا زنگ زدم ميخواستم بگم تعريف شما رو زياد شنيدم تو اينترنت بچه ها همه از شما طرفداري ميكنن مخصوصا اقاي عليخاني خيلي تعريف شما رو كرده ولي يادم رفت اصلا آخرش دوباره گفت من پورصائب هستم گفتم خوشبختم :46: مركز مخابراتي ما فرد اسدي هستش طرشت اول جناح هستم من البته من 1شنبه درخواست دادم پيكشون ديروز اومد قرارداد بهم داد يكيشم امضا گرفت بردش با مدارك خودم

sepahi2007
26-06-2007, 09:09
اتفاقا زنگ زدم ميخواستم بگم تعريف شما رو زياد شنيدم تو اينترنت بچه ها همه از شما طرفداري ميكنن مخصوصا اقاي عليخاني خيلي تعريف شما رو كرده ولي يادم رفت اصلا آخرش دوباره گفت من پورصائب هستم گفتم خوشبختم :46: مركز مخابراتي ما فرد اسدي هستش طرشت اول جناح هستم من البته من 1شنبه درخواست دادم پيكشون ديروز اومد قرارداد بهم داد يكيشم امضا گرفت بردش با مدارك خودم

دوست عزیز حالت خوبه که هفته دیگه یکشنبه به بعد منتظر وصل شدنش باش اگه می خوای متوجه بشی که خط وصله بهتره از مودمت چک کنی چون بعد از اینکه مخابرات خط رو رانژه می کنه یک روز طول می کشه تا به شرکت اطلاع بده اگه وصل شود خبرشو بده که خط توی منطقه شما خوبه یا نه

sepahi2007
26-06-2007, 09:12
راستی شما که قبلن از صبا گرفتی چند روزه خط رو برات رانژه کردن

mrmostafa
26-06-2007, 09:12
من كه از همون مودم صبانت گرفته بودم استفاده ميكنم ولي خوب سرم كلاه رفت خودم ميتونستم با 45000 مودم 2 پورت بگيرم اينو بهم دادن 60000 يه پورت لن داره فقط خوبه ولي گرون دادن بهم

mrmostafa
26-06-2007, 09:16
خودشون میگن 3 تا 1 هفته ولی من مگم حداقلش 1 هفته و حداکثرش 2 هفته طول می کشه اینم تازه بستگی به مرکز مخابراتی داره راستی زودتر برو از خانوم واحدی یوزر و پس رو بگیر چون من وقتی خطم وصل شود نزدیک 2 ساعت طول کشید تا تونستم پیداش کنم البته با یکم داد و بی داد اخه به این راحتی جواب نمی ده اینو گفتم که سر کار نری ها

آخه الان وصل نشده ميشه زنگ زد؟؟؟ خود خانم پورصائب بايد ميگفت هيچي بهم نگفتش . خانم واحدي چيكارست؟؟
مركز مخابراتي ما فرد اسدي هستش طرشت اول جناح هستم من تازه رفتيم اونجا مخابراتش نميدونم كجاست

sepahi2007
26-06-2007, 09:25
به بین از روزی که میان فیش رو می گیرن 1هفته طول می کشه اگه شما دیروز داده باشی از یکشنبه باید حداقل منتظرش باشی اگه توی هفته اول خط رو وصل نکردن زنگ بزن به خانم پور صائب بهش بگو تا دنبال کارت رو بگیره اما وقتی خط رو برات رانژه کردن اگه خودت فهمیدی که باید زنگ بزنی با مسولش که یوزر و پس بهت بده اسمش خانم احدی بود یا واحدی دقیقا یادم نیستش ولی من قبل از اینکه خط رو رانژه کنن از خانم پور صائب پرسیدم که یوزر پس رو بهم میشه بدی گفتش مسولش کس دیگه ای هستش و زمانی که خط وصل بشه زنگ می زنه ولی زمانی که خط برام وصل شود فرداش منتظر زنگشون بودم که زنگ نزدن بعد خودم زنگ زدم و به هر زحمتی که بود پیداش کردم و ازش گرفتم راستی چه سرعتی ازشون گرفتی اگه 128 گرفتی باید بگم خیلی خوبه سرعتش

sepahi2007
26-06-2007, 09:28
من كه از همون مودم صبانت گرفته بودم استفاده ميكنم ولي خوب سرم كلاه رفت خودم ميتونستم با 45000 مودم 2 پورت بگيرم اينو بهم دادن 60000 يه پورت لن داره فقط خوبه ولي گرون دادن بهم

مودم رو بی انصاف ها خیلی گرون دادن فکر کنم اگه خودت می رفتی بیرون می گرفتی یه 10000تومنی با شرکت فرق داشت به هر حال دیگه گرفتی و دیگه کاریش نمی شه کرد

toadstool
26-06-2007, 09:38
آخه الان وصل نشده ميشه زنگ زد؟؟؟ خود خانم پورصائب بايد ميگفت هيچي بهم نگفتش . خانم واحدي چيكارست؟؟
مركز مخابراتي ما فرد اسدي هستش طرشت اول جناح هستم من تازه رفتيم اونجا مخابراتش نميدونم كجاست

مركز مخابراتي فرد اسدي : خيابون آزادي سر استاد معين

masoud908
26-06-2007, 10:42
سلام خوده ياهو چي داره ميشه آدرسش رو بدي چطور من نديدم ؟؟؟؟؟؟

jak_1300
26-06-2007, 10:50
مرسي دستت درد نكنه

masoud908
26-06-2007, 10:58
مرسي دستت درد نكنه
قابلي نداشت!@!

رايانه
26-06-2007, 12:09
سلام.دوستان ؛ من 10 روزه كه مدارك به آسياتك دادم و هيچ خبري نشد كه نشد.راستي اگه خودمون مودم را نصب كنيم ؛ مشكلي نداره؟ چون رايانه من از خط تلفن فاصله داره و بايد سيم اضافي به كار ببرم.به نظر شما ميشه؟بايد زنگ بزنم و بهشون بگم كه يوزر آيدي و پسورد را بديد ؛ميخواهم خودم نصب كنم ؟درسته ؟با تشكر

sepahi2007
26-06-2007, 12:15
سلام.دوستان ؛ من 10 روزه كه مدارك دادم و هيچ خبري نشد كه نشد.راستي اگه خودمون مودم را نصب كنيم ؛ مشكلي نداره؟ چون رايانه من از خط تلفن فاصله داره و بايد سيم اضافي به كار ببرم.به نظر شما ميشه؟با تشكر

اول برو مودم رو وصل کن به تلفن اگه دیدی داره چراغش چشمک می زنه و بعد ثابت شودش بدون خط رانژه شده و اماده هستش تا شما کانکت بشی به اینترنت اگه اینطوری بودش و از اسیاتک سرویس گرفتی زنگ بزن به شرکت بگو با خانم واحدی کار دارم برای گرفتن یوزر و پسوردت باید از اون بگیری برای سیم کشی هم مشکلی نداره فقط اون نویز گیر رو باید طوری قرار بدی بین سیم ورودی تلفن و خروجی نویز گیر هم یکیش به خط تلفن(فقط می تونی یه تلفن رو وصل کنی) اگه بیشتر باشه باید دوقباره نویز گیر بخری و بعدیش هم به مودمت وصل میشه

sepahi2007
26-06-2007, 12:20
اینم باید یهت بگم این خانم واحدی رو به این اسونی نتمی تونی پیداش کنی هااااااا

sepahi2007
26-06-2007, 12:24
من خودم روز اول که خط برام درست شود چون بعداظهر بود زنگ زدم به اسیاتک کادر فنی گفتش مسولش نیست باید فردا زنگ بزنی من هم صبح زود ساعت 8.20دقیقه بهشون زنگ زدم هر دفعه که وصل می کرد به خطش گوشی رو ور نمی داشت بالاخره بعد از کلی گرفتن و یکم داد و بی داد بالاخره ساعت 10 تونستم پیداش کنم و ازش بگیرم

arash rashno
26-06-2007, 12:54
دوستان
من یه 5 - 6 تا شرکت نگاه کردم هیچ کدوم منطقه ما رو ساپورت نمیدهند و همه در حال آماده سازی هستند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما شرکتی رو نمیشناسید که در کرج با پیش شماره 270 و منطقه شهید رشیدی adsl بده
ممنون
منتظر راهنمایی دوستان هستم

yasharoo
26-06-2007, 13:07
دوست من در حال حاضر من از اسیاتک استفاده می کنم در بدترین شرایطش سرعتش از 11 کیلو منظورم توی دانلود کمتر نمی شه بارها هم اینو گفتم این که در یه جایی بد در می یاد و در جای دیگه خوب در می یاد به مرکز مخابراتی شما ربط داره که به چند نفر سرویس مده حتی مال من طوی دو روز به صورت متناوب 40کیلو داد که واقعا یه حال اساسی بود مخصوصا برای من که از p2p استفاده می کنم

دوست عزیز من از آسیا تک بد نگفتم فقط گفتم اون چیزی که می گن نیست مخصوصآ با این پشتیبانی من الان دارم از آسیاتک استفاده می کنم ولی روز اول به من بک چیز گفتن والان یک چیزه دیگه حرف من اینه گول تبلیغات غلط رو نخورید

mrmostafa
26-06-2007, 13:35
مركز مخابراتي فرد اسدي : خيابون آزادي سر استاد معين

من دقيق ميدان ازادي خيابان محمد علي جناح بلوار حميد صالحي كه طرشت هستش سر جناح 500 متر بالاتر از ميدان آزادي نميدونم اين منطقه خوبه يا نه بايد تست كنم معلوم ميشه