PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سرویس دهنده های Adsl : اینترنت پر سرعت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26]

feri88
18-07-2008, 18:32
دوستان چرا فکر می کنید اقای mostafaeshghi حمایت بی مورد میکنه
حتما دلیلی داره و سرعتش خوب هست که حمایت میکنه اگر سرعتش خوب نبود چرا هم خودشو گول بزنه هم شمارو میرفت و از یک شرکت دیگه سرویس می گرفت

feri88
18-07-2008, 19:09
شما از کدام شرکت سرویس گرفتی؟

Mephisto
19-07-2008, 00:48
سلام به دوستان ...
بد موقعی وارد تاپیک شدم مثل اینکه :31:
یک سوال داشتم از اساتید و اون اینکه مشکل Pcm رو چطور میشه حل کرد ؟ یا اصلا حل میشه یا نه ؟

Hamid Reza
19-07-2008, 09:22
سلام به دوستان ...
بد موقعی وارد تاپیک شدم مثل اینکه :31:
یک سوال داشتم از اساتید و اون اینکه مشکل Pcm رو چطور میشه حل کرد ؟ یا اصلا حل میشه یا نه ؟

بله حل میشه
باید برید مخابرات درخواست بدید میان واستون از pcm خارجش میکنن که هم طول میکشه و هم ممکنه موافقت نشه
راه بعدی اینه که یه خط دیگه سفارش بدید و حتما بهشون بگید که pcm نباشه که این راه سریعتر و بهتره
ممنون:11:

cinablue
19-07-2008, 10:46
با سلام خدمت بازدیدکنندگان
مدیر تاپیک به مسائلی اشاره کردند که کاملا منطقی بود
من هم از شما خواهش می کنم که از این به بعد صحبت هایی انجام نشه که باعث کدورت بشه

تنها پیشنهاد من بر اساس تجربه ای که به دست اوردم این هست که
اگر میخواهید سرویس بگیرید از هر شرکتی
با اشنایان که در همون منطقه دارید مشورت کنید که مثلا اگر شرکت الف سرویس خوبی میده
شما هم مشترک بشید
وگرنه من که در منطقه ی دیگه ای هستم کمک زیادی نمی تونم به شما بکنم(یا دیگران)

به هر حال ممنونم از مدیر تاپیک :11:

sms11
19-07-2008, 11:12
اقا این داتک هنوزم 256 نمیده؟مردم بس که 128 استفاده کردم.شرکتم که ندارم بتونم 256 بگیرم

Hamid Reza
19-07-2008, 13:38
اقا این داتک هنوزم 256 نمیده؟مردم بس که 128 استفاده کردم.شرکتم که ندارم بتونم 256 بگیرم

شرکت نمیخواد
اگه از دانشگاه نامه هم بگیرید 256 میدن

feri88
19-07-2008, 14:05

داتک رو نمیدونم اما سپنتا بدونِ نامه هم سرویس 256 میده

cinablue
19-07-2008, 14:15
داتک با اشتغال به تحصیل نمیده
مگر اینکه از دانشگاه نامه ای بگیری که تحقیقات داری...
ولی اداری میده...

mostafaeshghi
19-07-2008, 14:34
ولی اداری میده...

سلام دوستان

من در یکی از پستهام توضیح دادم قضیه را ، حالا نمیدونم هست یا نه !

ولی من کامل توضیح دادم که خودم با رفتن به قسمت رایانه (حالا دبیرخانه یا گروه آموزشی یا هر اسم دیگه ای که داره) گفتم یه اشتغال به تحصیل میخوام که بدم به شرکت داتک ، اون هم یه اشتغال به تحصیل داد تحت عنوان اینکه این گواهی فقط برای شرکت داتک صدار شده و اعتبار دیگری ندارد و.... من هم اونو بردم شرکت و اونها هم قبول کردند و گذاشتند توی پرونده ! وقتی ازشون پرسیدم که آیا واقعا ارزششو داره! گفت بله یه موقع بازرس میاد همین برگه هم کفایت میکنه و میگفت آخرین بار که اومده بود به 2 تا از پرونده های مشترکین گیر داد و ما هم مجبور شدیم سرعتشان را بیاریم رو 128 ! حداقل مطمئن باشید که داتک قبول میکنه !

باور کنید به همین سادگی !

dear_2007
19-07-2008, 15:01
اینو ببنید یکی از کاربرای پرشین تولز تو اونجا زده بود :

درباره آسیا تک
با سلام
خوب من هم مثل خیلی از شما از این گرونی ها ی اینترنت خوشحال نشدم
یه سری اسکرین از قیمتهای آسیا تک میزارم
می بینید که قیمتها به شدت بالا و پایین شدن
حتی یه مدت رایگان بودن
من خودم 3 ماه رایگان 128 داشتم ولی حالا به دنبال جایگزین برایه آسیا تک و یا یه بودجه بیشتر برایه نامحدود گرفتن هستم.
یه نکته ای اینکه آسیا تک قبلا سرویس هاستینگ هم داشت
ولی الان خبری نیست
گویا دارن ضرر می دن شاید تا یک سال دیگه کلا اینترنت هم نداشته باشن.
عامل اصلی نیودن هیچ برنامه در خیلی از شرکتها هست
و اینکه خیلی از این شرکتا فقط تاجرن و سواد انفورماتیک ندارن .

قیمتهای قدیمی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قیمتهای قدیمی

قیمتهای قدیمی

قیمتهای جدید

قیمتهای انگلستان

franch
19-07-2008, 21:18
اين قيمت هاي انگلستان رو كه نوشته اون مورد اخريش يعني چي؟

vahid_civil
19-07-2008, 22:12
من adsl ام قطع شده. شرکت آسیا تک هم اشغاله همش. الان با دیال آپم که سرعتش 9 کیلو بایته!!
تو رو خدا کمک کنید:
گاهی اوقات قبلا چراغ act مودم ایسوس ای ام 602 من خاموش میشد و دیگه دسترسی به نت نداشتم.
ولی حالا همش چشمک میزنه! حتی اگه کامپیوتر خاموش باشه.
چندین بار ریستش کردم و دوباره نصب کردم ولی فایده نکرده. به صورت لن و اتوماتیک قبلا وصل میشدم.
دیگه دارم دیوونه میشم. چند وقت قبل هم وقتی کد 192.168.1.1 رو تو بروزر ها میزدم پیغام میداد باید یه فایل رو آپلود کنید!
من اصلا سر در نیوردم و بعد از یه ریست دوباره دیگه اون پیغام نیومد.
کمک کنید. بگین چیکار کنم. اشکال از منه یا آسیاتک؟ تلفناش هم چند ساعته اشغاله!

cinablue
19-07-2008, 22:48
اگه چراغ های مودمت اونایی که اصلا روشن نمیشد الان روشن میشه
فکر کنم نوسان برق کار خودشو کرده....
یا نیم سوز شده یا سوخته
مودم منم همینطور شد و انداختمش اونور...

momkhbpsp
19-07-2008, 23:01
من یه وای فای مکس wifimax میخواستم ببینم اگه من کامپیوترم سرور بشه یه کامپیوتر دیگه با چه دستگاهی میتونه از اینترنت من استفاده کنه. و قیمت این دستگاه چقدره .منظورم یه گیرنده وایرلس هست؟

و اینکه اینترنت صبانت مودم پارس آنلاین (سیمفونی ) رو ساپورت میکنه؟

aliani
19-07-2008, 23:27
سلام ما هم داتكي شديم پينگ عالي سرعت دانم هم روي 15 16 هست.
ميخواستم بپرسم آيا برنامه اي هست بشه با اون فايلهاي تورنت رو كه داتك محدود كرده گرفت ؟
ممنون

vahid_civil
19-07-2008, 23:51
اگه چراغ های مودمت اونایی که اصلا روشن نمیشد الان روشن میشه
فکر کنم نوسان برق کار خودشو کرده....
یا نیم سوز شده یا سوخته
مودم منم همینطور شد و انداختمش اونور...

وای نه. من یه ماه پیش 46 تومن پول بابتش دادم!
وقتی سیم تلفن رو از توش در میارم چراغ act خاموش میشه و دیگه چشمک نمیزنه.
حالت معمولی مثل اینه که داره یه چیزی دانلود میکنه! حتی با کامپیوتر خاموش!
من الان پول ندارم یکی دیگه بگیرم!
هیچ راه نرم افزاری نداره ؟

farhad_s5
20-07-2008, 00:35
منم با شركت سپنتا قرار داد بستم حالا ببينيم چي ميشه

_Barbod_
20-07-2008, 01:54
اطمینان میدم بهت پشیمون نمیشی:27:

Cleeev
20-07-2008, 01:59
چندین ساعته که آسیاتک قطعه...

الانم دارم از اینترنت مجانی تبیان استفاده میکنم... سرعتش انقدر کمه که دارم دیوونه میشم... شماره های آسیاتکم فکر کنم همه گوشی ها رو برداشتن و گذاشتن کنار تلفن... چون همه شون بوق اشغال میزنن و در 5 ساعت گذشته حتی یک بار هم نتونستم بهشون زنگ بزنم...

لعنت بهشون...

farhad_s5
20-07-2008, 02:42
اين طور كه شما ميگيد دوست عزيز آسياتك هم از كيفيتش به شدت كاسته شده!!!
در صورتي كه پارسال آسياتك طرفداران زيادي داشت!!

cinablue
20-07-2008, 02:51
امیدوارم که نسوخته باشه
حالا با یکی که وارد تره صحبت کن
ولی متاسفانه واسه من که 2 بار مودمم سوخت....
منم نزدیک 100 تومن پول مودم دادم....

اسیا تک امروز اختلال داشته
دوست من هم نمی تونست وصل شه
پشتیبانی هم که...

flatrish
20-07-2008, 03:25
نوسان برق مودم رو واقعا میسوزونه؟
دیشب چند بار به خاطر همین نوسان مودمم خاموش روشن میشد. داشتم یه فایل دانلود میکردم اعصابم دیگه خورد شده بود.
راهی نیست بشه جلوگیری کرد؟

Cleeev
20-07-2008, 04:28
همین الان که دارم اینو مینویسم، آسیاتک 5 دقیقه هستش که درست شده...

من نگفتم که کیفیت آسیاتک کم شده... وقتی در 6 ماه گذشته فقط 5 بار قطعی داشته و اونم فقط قطعی های چند دقیقه ای (به جز این بار آخر) یعنی کیفیتش خیلی خوبه که مداوم بدون مشکل داره کار میکنه...

حالا اینکه یکی مثل من میخواد بره صبانت به خاطر کیفیت خدمات نیست... بلکه به خاطر تعرفه های جدید آسیاتک هستش... وگرنه طبق گفته دوستان، صبانت اصلا کیفیتش خوب نیست ولی به هر حال اینجا ایرانه و منم سرعت بالا میخوام...

amiroo88
20-07-2008, 04:53
نوسان برق مودم رو واقعا میسوزونه؟
دیشب چند بار به خاطر همین نوسان مودمم خاموش روشن میشد. داشتم یه فایل دانلود میکردم اعصابم دیگه خورد شده بود.
راهی نیست بشه جلوگیری کرد؟

اره مودم خیلی به نوسان حساسه زودی میسوزه

یه محافظ برق بگیر 5 تومن . دیگه هیچی نمیشه

crazyfox
20-07-2008, 06:17
اره مودم خیلی به نوسان حساسه زودی میسوزه

یه محافظ برق بگیر 5 تومن . دیگه هیچی نمیشه

محافظ برق چیه دیگه ؟؟ مثله همون اسپلیتره؟؟ کجا باید نصب شه؟؟

بین تلفن وپریز؟؟

Hamid Reza
20-07-2008, 08:54

بین تلفن وپریز؟؟

نه بابا
شما مودمت چیه؟
اگه usb هست که فقط کامپیوتر به محافظ وصل باشه کافیه
ولی اگه lan هست باید آداپتورش به محافظ وصل بشه

siamak_mu
20-07-2008, 11:14

بین تلفن وپریز؟؟

محافظ ها مثل همين رابط هاست كه به پريز وصل ميشه و ميشه چندتا وصيله بهش زد. من يكي از ايراني در پيت هاش دارم كه پاور، مانيتور، مودم، اسپيكر و تلويزيونم رو تو اتاقم بهش وصل كردم. مال من جلوي نوسان رو نميگيره ولي اگه برق كم بشه يا قطع و وصل بشه برق رو براي حدود 20 ثانيه قطع ميكنه تا صدمه نبينه. اگه بيشتر پول بدي بهتر هست كه نوسان برق هم خودش تنظيم كنه و ديگه قطع نكنه.

cinablue
20-07-2008, 11:52
سلام
حتما ترانس یا محافظ برق بزارین
هرچند که
واسه من محافظ داشت ولی سوخت...
وقتی برق میره مهم نیست ولی وقتی میاد اون موقع هست که کار خودشو میکنه
پس وقتی برق میره وسیله ی برقی رو کلا از برق بکشید

irantrack
20-07-2008, 12:56
سلام
اینجا کسی میدونه پارس انلاین اینترنت شبانه هم میده یا نه ؟! شنیدم تازگیها میده .
اگر اینطوره کسی یوزر و پسورد رو داره ؟!

vahid_civil
20-07-2008, 14:47
من مودمم رو شب ولش کردم تا صبح واسه خودش چشمک بزنه! صبح که بیدار شدم =درست شده بود.
فقط یه دور ریست و دوباره تنظیم کردم.
یه سوال: من هر وقت میزارم یه فیلم 700 مگی دانلود بشه معمولا همیشه یکی دو بار قطعی واسش پیش میاد.
خود idm میگه اشکال یا از firewar یا از isp یا از کامپیوترتونه. کامپیوتر رو ریست کنید.
در این مرحله من دیگه ارتباطم با اینترنت عملا تمامه.باید یه دور مودم رو ریست کنم تا درست بشه.
منظورم اینه که خاموش روشنش میکنم و درست میشه. شاید روزی 5 6 دفعه خاموش روشنش کنم.مجبورم.
این خاموش روشن کردنا باعث نوسان برق و سوختن مودم نمیشه؟
من فقط باید خاموش روشن کنم؟
ره دیگه ای نداره؟
اشکال از منه یا آسیاتک ؟
از لینک مستقیمای فیلم دانلود میکنم . سایتای مختلف. همش همینه.
من لن دارم و گزینه keep alive هم زدم.
چه کنم ؟

Cleeev
20-07-2008, 15:32
من مودمم رو شب ولش کردم تا صبح واسه خودش چشمک بزنه! صبح که بیدار شدم =درست شده بود.
یه سوال: من هر وقت میزارم یه فیلم 700 مگی دانلود بشه معمولا همیشه یکی دو بار قطعی واسش پیش میاد.
خود idm میگه اشکال یا از firewar یا از isp یا از کامپیوترتونه. کامپیوتر رو ریست کنید.
در این مرحله من دیگه ارتباطم با اینترنت عملا تمامه.باید یه دور مودم رو ریست کنم تا درست بشه.
منظورم اینه که خاموش روشنش میکنم و درست میشه. شاید روزی 5 6 دفعه خاموش روشنش کنم.مجبورم.
ره دیگه ای نداره؟
اشکال از منه یا آسیاتک ؟
چه کنم ؟

اگه مشکل شما اینترنت وصل نشدن بوده، دیروز آسیاتک از بعد از ظهر تا ساعت 4 صبح امروز قطع بود...

آسیاتک که مشکلی نداره... من الان یه مودم USRobotics دارم که تا حالا قطع نشده (Lan هستش) که مقصر مودم باشه... من در 6 ماه گذشته فقط 5 بار قطع شدم که به جز دفعه آخر همه شون چند دقیقه بیشتر نبودن که از خود آسیاتک بوده... IDM فقط حدس میزنه... من خودم 24 ساعت دارم دانلود میکنم بدون قطعی...

اینکه میگی خاموش روشن میکنی درست میشه یعنی اشکال از لینکت نیست و آسیاتک هیچ تقصیری نداره... شما زنگ بزن به گارانتی مودمت و بگو که این مشکل رو داری... ببین چی میگن...

این خاموش روشن کردن، مخصوصا برای یک مودم LAN که برای همیشه روشن بودن ساخته شده اصلا خوب نیست... البته مشکلی هم براش پیش نمیاره ولی خوب نیست...

من 99.99 درصد میگم که مشکل از طرف خودته...

منم اون اولا این مشکل رو داشتم که قطع میشد و یه چیزی رو یافتم و تنظیمش کردم... عکسش رو میگیرم و شما هم ببینید که اگه تنظیم نیست تنظیمش کنید تا دیگه مودمتون به خواب نره... صبر کنید عکس بگیرم... (پست بعدی)

Cleeev
20-07-2008, 16:40
ره دیگه ای نداره؟
اشکال از منه یا آسیاتک ؟
چه کنم ؟

تقریبا تمام مودم های LAN تنظیماتشون شبیه همدیگه هستن...

شما این راهی که من توی سه عکس زیر گفتم رو برو و در قسمت Idle Time (زمان بیکاری) که بر حسب دقیقه هستش عدد تا جایی که میتونی 9 بنویس... خود مودم تنظیمش میکنه... مثلا میکندش 37024 یا منفی 37024 که اینجوری دیگه مودمت وقتی بیکار میمونه اینترنت رو قطع نمیکنه... این برای اینه که وقتی بیکار هستش هم در مصرف ایرنترنت صرفه جویی کنه و هم در مصرف برق... :20:

مثلا ممکنه که وسط دانلود حدود 15 دقیقه سرور دانلودت از کار بیفته... چون مودمت بیکار میمونه و اطلاعاتی ازش رد و بدل نمیشه، اگه Idle Time ش روی 15 دقیقه تنظیم شده باشه، مودم اینترنت رو به حالت معلق در میاره و یا قطع میکنه...

مثلا مودم من Idle Time ش به صورت پیشفرض روی 20 دقیقه هستش که من زدم 99999 که خود مودم کردش منفی 31073 ...منم اینترنتم هی قطع میشد ولی با این کار دیگه قطع نمیشه... چون امکان نداره که 31 هزار ساعت بیکار باشه... :20:

البته یادت نره که بعدش Save رو بزنی تا ذخیره بشه و بعدش مودمت یه بار Disconnect میشه و دوباره Connect میشه تا تنظیمات اعمال بشن... :11:

اینم عکسا (3 تا) :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:8: :11: :40:

zed2
20-07-2008, 16:41
سلام
اینجا کسی میدونه پارس انلاین اینترنت شبانه هم میده یا نه ؟! شنیدم تازگیها میده .
اگر اینطوره کسی یوزر و پسورد رو داره ؟!

خبری مبنی بر این مورد موجود نیست اگر کاربر پارس انلاین هستید به پشتبانی زنگ بزنید بپرسید

محمد88
20-07-2008, 17:08
آیا کاربران شاتل از آن راضی اند؟
بازه ی سرعت دانلود(کمترین و بیشترین)در آن چقدره؟

Hamid Reza
20-07-2008, 17:11
آیا کاربران شاتل از آن راضی اند؟

سلام
من کاربر شاتل نیستم
ولی تا حالا ندیدم کسی از شاتل ناراضی باشه

aliani
20-07-2008, 17:40
دوستان منم مشكل لينك مودم دارم هي قطع و وصل ميشه بعضي موقعا درسته اما بعضي موقها قطع هست با اين چيزايي كه شما گفتيد احتمال زياد مشكل از مودم درسته ؟ شده كه مثلا 12 ساعت دان كردم اما دوباره قطع شده و بعد از چند لحظه 2باره وصل

vahid_civil
20-07-2008, 17:42
Cleeev جان ممنون. امیدوارم جواب بده. برای من 4120 یا یه همچین چیزی بیشتر اجازه نمیداد که میشه 72 ساعت.
قبلش رو 30 دقیقه بود.
آخه وسط دانلود دیگه چرا قطع میشه؟ مگه دانلود کار نیست ؟
اگه درست بشه یه دنیا ازت ممنونم. خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی برام مهم بود.
و بازم خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون.

mohammad69
20-07-2008, 17:50
من به تازگی یک adsl گرفتم که درایور مودم اون تو ویندوز ویستا نصب نمی شه ولی در xp نصب میشه ایا راهی هست که من مودمم رو توی ویستا نصب کنم یا همه ی موددم های adsl کلا با ویستا مشکل دارن

aliani
20-07-2008, 17:52
من به تازگی یک adsl گرفتم که درایور مودم اون تو ویندوز ویستا نصب نمی شه ولی در xp نصب میشه ایا راهی هست که من مودمم رو توی ویستا نصب کنم یا همه ی موددم های adsl کلا با ویستا مشکل دارن
از طريق lan بايد تو ويستا استفاده كني.

momkhbpsp
20-07-2008, 17:55
من یه وای فای مکس wifimax دارم میخواستم ببینم اگه من کامپیوترم سرور بشه یه کامپیوتر دیگه با چه دستگاهی میتونه از اینترنت من استفاده کنه. و قیمت این دستگاه چقدره .منظورم یه گیرنده وایرلس هست؟

Hamid Reza
20-07-2008, 17:57
دوستان منم مشكل لينك مودم دارم هي قطع و وصل ميشه بعضي موقعا درسته اما بعضي موقها قطع هست با اين چيزايي كه شما گفتيد احتمال زياد مشكل از مودم درسته ؟ شده كه مثلا 12 ساعت دان كردم اما دوباره قطع شده و بعد از چند لحظه 2باره وصل

اگه مشکل از سرویس دهندتون نیست
100 درصد از مودمتونه

mostafaeshghi
20-07-2008, 18:08
تقریبا تمام مودم های LAN تنظیماتشون شبیه همدیگه هستن...

شما این راهی که من توی سه عکس زیر گفتم رو برو و در قسمت Idle Time (زمان بیکاری) که بر حسب دقیقه هستش عدد تا جایی که میتونی 9 بنویس... خود مودم تنظیمش میکنه... مثلا میکندش 37024 یا منفی 37024 که اینجوری دیگه مودمت وقتی بیکار میمونه اینترنت رو قطع نمیکنه... این برای اینه که وقتی بیکار هستش هم در مصرف ایرنترنت صرفه جویی کنه و هم در مصرف برق... :20:

مثلا ممکنه که وسط دانلود حدود 15 دقیقه سرور دانلودت از کار بیفته... چون مودمت بیکار میمونه و اطلاعاتی ازش رد و بدل نمیشه، اگه Idle Time ش روی 15 دقیقه تنظیم شده باشه، مودم اینترنت رو به حالت معلق در میاره و یا قطع میکنه...

مثلا مودم من Idle Time ش به صورت پیشفرض روی 20 دقیقه هستش که من زدم 99999 که خود مودم کردش منفی 31073 ...منم اینترنتم هی قطع میشد ولی با این کار دیگه قطع نمیشه... چون امکان نداره که 31 هزار ساعت بیکار باشه... :20:

البته یادت نره که بعدش Save رو بزنی تا ذخیره بشه و بعدش مودمت یه بار Disconnect میشه و دوباره Connect میشه تا تنظیمات اعمال بشن... :11:

اینم عکسا (3 تا) :

:8: :11: :40:

دوست عزیز بسیار ممنون از توضیحاتتون!
ولی وقتی من اون عدد را در صفحه مرورگر وارد میکنم که وارد ستینگ مودم بشم ازم یوزرنیم و پسورد میخواد !؟
شما میتونی در این زمینه راهنمایی کنید !؟
من فکر میکنم که کار آن کسی باشه که اومد مودم را برام نصب کردم؟! نظر شما چیه؟! راه حلش چیه!؟

با تشکر: مصطفی عشقی

Cleeev
20-07-2008, 18:22
Cleeev جان ممنون. امیدوارم جواب بده. برای من 4120 یا یه همچین چیزی بیشتر اجازه نمیداد که میشه 72 ساعت.
قبلش رو 30 دقیقه بود.
آخه وسط دانلود دیگه چرا قطع میشه؟ مگه دانلود کار نیست ؟
اگه درست بشه یه دنیا ازت ممنونم. خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی برام مهم بود.
و بازم خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون.

منم همین مشکل شما رو داشتم که مودم بعد از 20 دقیقه بیکاری به خواب میرفت... با این تنظیم دیگه مودمم به خواب نمیره و همیشه آماده به کاره... :20:

مثلا ممکنه که سروری که داری ازش دانلود میکنی نیم ساعت از کار بیفته... در این صورت معمولا IDM از کار نمیفته و همینطور میمونه تا بتونه ارتباط برقرار کنه... در این صورت چون اطلاعاتی رد و بدل نمیشه، مودم فکر میکنه که کاری ندارید و به خواب میره...

امیدوارم با این کار مشکلت حل بشه... در غیر این صورت مودمت مشکل پیدا کرده... :11:

من یه وای فای مکس wifimax دارم میخواستم ببینم اگه من کامپیوترم سرور بشه یه کامپیوتر دیگه با چه دستگاهی میتونه از اینترنت من استفاده کنه. و قیمت این دستگاه چقدره .منظورم یه گیرنده وایرلس هست؟

اون WiFiMax نیست بلکه WiMax هستش... این که کار سختی نیست... فقط کافیه از کارت شبکه سیمی یا بیسیم استفاده کنید که من پیشنهاد میکنم D-Link با 5 سال گارانتی "خدمات ایزی (Easy)" بخرید... :10:

قیمت کارت های شبکه سیم دار D-Link بسته به سرعتی که بخوای از 5000 تومن تا 15000 تومن هستش و کارت های وایرلس یا همون بیسیم هم حدود 40000 تومنه... :20:

البته اگه مادربردتون کارت شبکه سرخود (مثل صدا سر خود) داشته باشه نیازی به کارت شبکه ندارید... البته پورت های شبکه روی مادربردها از نوع سیمی هستن و اگه میخواید شبکه وایرلس داشته باشید از همون 40000 تومنیا باید استفاده کنید... اگر سوالی هم داشتید میتونید به این تاپیک برید و بپرسید:

در ضمن همه مودم ها به همه شبکه ها میخورن... فقط پارس آنلاین هستش که مردم آزاری میکنه و نمیگزاره که از مودم های دیگه توی شبکه اش استفاده کنید و شما حتما باید از خودش مودم بخرید... البته زنگ بزنید از خود صبانت بپرسیدم بد نیست... همچنین صبانت هم تاپیک داره... اینجا:

ولی وقتی من اون عدد را در صفحه مرورگر وارد میکنم که وارد ستینگ مودم بشم ازم یوزرنیم و پسورد میخواد !؟
من فکر میکنم که کار آن کسی باشه که اومد مودم را برام نصب کردم؟! نظر شما چیه؟! راه حلش چیه!؟

با تشکر: مصطفی عشقی

UserNam و Password ازت میخواد یا فقط PassWord... فکر نکنم یوزر بخواد... من تا حالا ندیدم... بگذریم... به صورت پیشفرض هیچ گونه پسوردی برای اون قسمت وجود نداره... البته شما میتونی دفترچه مودمت رو بخونی، شاید مودم شما یه پسوردی مثل 1111 یا 1234 و... داشته باشه... اگرم که دیدی توی دفترچه مودمت مثل من نوشته که هیچ پسوردی به صورت پیشفرض وجود نداره بدون که کار کار همونی هستش که مودمت رو راه اندازی کرده... :18:

دو تا راه وجود داره... اول اینکه از همونی که مودمت رو راه انداخته بپرسی و اگرم که اون کمکت نکرد، دومین راه اینه که اگه که تنظیمات مودمت رو خودت بلدی میتونی ریستش کنی... البته اگه تنظیماتش رو نمیدونی به هیچ وجه این کار رو نکن و هر طوری که شده پسورد رو از دهن اونی که برات راه اندازی کرده بکش بیرون... :19:

مال من اینجوریه...:

:11: :20:

aliani
20-07-2008, 20:03
من فکر میکنم که کار آن کسی باشه که اومد مودم را برام نصب کردم؟! نظر شما چیه؟! راه حلش چیه!؟ببخشيد من جواب ميدم اما توي يوزر نيم پسورد هر دو رو Admin بذار به احتمال زياد وارد بشه.
ويا يوزرنيم Admin و پس 12345

siamak_mu
20-07-2008, 20:21
ره دیگه ای نداره؟
اشکال از منه یا آسیاتک ؟
چه کنم ؟

راستش منم قبلاً ها اين مشكل رو داشتم يعني روزي چند بار چراغ لينك يا سينك مودم چشمك زن ميشد و طول ميكشيد تا وصل. (اگه مشكل شما هم دقيقاً اين باشه چون درست متوجه نشدم) تا اينكه مخابرات اومد كوچمون رو كابل برگردون كرد و كابل ها رو نو كرد. از اون به بعد ماهي يك بار هم قطع نشد. اين مشكل براي قديمي بودن كابل هاست. حالا يا كابل كوچه يا ساختمون. (ما چون خدا رو شكر ساختمونمون نوسازه كابل هاي خود ساختمون هم نو هست و با همون تعويض كابل هاي كوچه حل شد.

Majidson
20-07-2008, 20:31

بهترين سرويس ها فقط براي سپنتا و شاتل هستند.

DrXoX
20-07-2008, 20:50
بهترين سرويس ها فقط براي سپنتا و شاتل هستند.

سلام

شما خودتون از کدوم استفاده میکنید؟

سرعت دانلود و آپلودتون چقدره؟

ممنون از جواب شما:11:

aliani
20-07-2008, 21:15
راستش منم قبلاً ها اين مشكل رو داشتم يعني روزي چند بار چراغ لينك يا سينك مودم چشمك زن ميشد و طول ميكشيد تا وصل. (اگه مشكل شما هم دقيقاً اين باشه چون درست متوجه نشدم) تا اينكه مخابرات اومد كوچمون رو كابل برگردون كرد و كابل ها رو نو كرد. از اون به بعد ماهي يك بار هم قطع نشد. اين مشكل براي قديمي بودن كابل هاست. حالا يا كابل كوچه يا ساختمون. (ما چون خدا رو شكر ساختمونمون نوسازه كابل هاي خود ساختمون هم نو هست و با همون تعويض كابل هاي كوچه حل شد.
دقيقا مشكل من هم همينه حالا از داتك ميخوان بيان ببينن مشكل از كجاست حالا كو تا سيما رو نو كنن.

ali_ranger22
20-07-2008, 21:29
latency به چه چیزایی بستگی داره?؟

Hamid Reza
20-07-2008, 21:33
سلام

سلام
شما بعد برو speedtest.net سرعت دانلود و آپلودتو بگیر

mostafaeshghi
20-07-2008, 22:59
UserNam و Password ازت میخواد یا فقط PassWord... فکر نکنم یوزر بخواد... من تا حالا ندیدم... بگذریم... به صورت پیشفرض هیچ گونه پسوردی برای اون قسمت وجود نداره... البته شما میتونی دفترچه مودمت رو بخونی، شاید مودم شما یه پسوردی مثل 1111 یا 1234 و... داشته باشه... اگرم که دیدی توی دفترچه مودمت مثل من نوشته که هیچ پسوردی به صورت پیشفرض وجود نداره بدون که کار کار همونی هستش که مودمت رو راه اندازی کرده... :18:

دو تا راه وجود داره... اول اینکه از همونی که مودمت رو راه انداخته بپرسی و اگرم که اون کمکت نکرد، دومین راه اینه که اگه که تنظیمات مودمت رو خودت بلدی میتونی ریستش کنی... البته اگه تنظیماتش رو نمیدونی به هیچ وجه این کار رو نکن و هر طوری که شده پسورد رو از دهن اونی که برات راه اندازی کرده بکش بیرون... :19:

مال من اینجوریه...:

:11: :20:

بله دقیقا یوزر نیم و پسورد میخواد این هم عکسش !

حالا فردا پس فردا زنگ میزنم آمارشو میگیرم

آره اونو که میدونم! تنظیمات شرکتها بعید میدونم عمومی و پابلیک باشه ، خودم ردیفش میکنم!

از راهنمایی شما هم ممنون !

vahid_civil
20-07-2008, 23:00
نظرتون راجب به اشتراک 6 ماهه 128 با محدودیت 13 گیگ کلی آسیاتک چیه؟
ماهی 7000 تومن!
برای وبگردی و دانلود کم تا چه حد خوبه؟
من تا قبل از این 128 نامحدود داشتم. و اصلا نمیدونم محدودیت چطوریه!
مثلا وبگردی خالی چقدر در ماه کم میکنه؟
بچه هایی که محدودیت دارن بهتر میتونن کمک کنن!

Viunj
20-07-2008, 23:26
با سلام
دئستان من اگه بخوام یک adsl واسه خونه بگیرم . شما عزیزان چی پیشنهاد می کنید (ارزون باشه ها) ؟

alizshah
21-07-2008, 01:34
اقا به تازگی اسیا تک مشکل پیدا نکرده
یا از مودم منه اینطوری شده
سرعتش خیلی کم شده
حتی دیروز هم به اینترنت وصل نمیشد ارو 718 رو میداد

marsoul
21-07-2008, 01:40
سلام
من نیاز به اینترنت پرسرعت دارم، پیش شماره 2293 هست. منطقه ما هم حوالی میدان هرویه.
من چه گرینه ای برای اینترنت دارم ؟
ممنون میشم...

hesamjm
21-07-2008, 01:53
بله دقیقا یوزر نیم و پسورد میخواد این هم عکسش !

حالا فردا پس فردا زنگ میزنم آمارشو میگیرم

آره اونو که میدونم! تنظیمات شرکتها بعید میدونم عمومی و پابلیک باشه ، خودم ردیفش میکنم!

از راهنمایی شما هم ممنون !
یوزر: admin
پسورود: admin
اینو امتحان کن شاید حل شد

vahid_civil
21-07-2008, 08:37
سلام
من نیاز به اینترنت پرسرعت دارم، پیش شماره 2293 هست. منطقه ما هم حوالی میدان هرویه.
ممنون میشم...

ما از سرویس ADSL در پیش شماره 0212293 هیچ اطلاعاتی نداریم. در صورت داشتن اطلاعات در این زمینه آن را برای ما ارسال نمایید.
این جواب سایت internetfinder.ir بود.

mostafaeshghi
21-07-2008, 09:09
یوزر: admin
پسورود: admin
اینو امتحان کن شاید حل شد

اقا دمت گرم همین بود که شما گفتی!

دوست عزیزمون Aliani هم همینو گفتند ولی اگر در متنشون دقت کنید

اما توي يوزر نيم پسورد هر دو رو Admin بذار به احتمال زياد وارد بشه.

حرف اول را بزرگ نوشتند که صحیحی نوشتن حرف کوچک هست !

به هر حال خیلی ممنون از پاسخهاتون !

cinablue
21-07-2008, 09:53
کسانی که سرویس محدودیت حجمی میخوان بگیرن این نکته رو توجه کنن که
اگر شما به اینترنت وصل بشید هیچ کاری هم نکنید
سنت و ریسیو جمع میشه و از حجم شما کم میشه
حالا بماند که چقدر بیشتر الکی کم میکنن یهو...
محدودیت دانلود یعنی بدبختی برای کسی که دانلود زیاد داره
تازه من صبا 5 گیگ در ماه داشتم شبانه هم رایگان بود باز میرفت رو اعصاب
اسیاتک که ساعت دانلود رایگان نداره ؟ این دیگه خسته کنندس
مگر اینکه استفاده کمی داشته باشید
خلاصه همیشه محدودیت ===== بدبختی.... :5:

sms11
21-07-2008, 12:35
سلام دوستان

من در یکی از پستهام توضیح دادم قضیه را ، حالا نمیدونم هست یا نه !

ولی من کامل توضیح دادم که خودم با رفتن به قسمت رایانه (حالا دبیرخانه یا گروه آموزشی یا هر اسم دیگه ای که داره) گفتم یه اشتغال به تحصیل میخوام که بدم به شرکت داتک ، اون هم یه اشتغال به تحصیل داد تحت عنوان اینکه این گواهی فقط برای شرکت داتک صدار شده و اعتبار دیگری ندارد و.... من هم اونو بردم شرکت و اونها هم قبول کردند و گذاشتند توی پرونده ! وقتی ازشون پرسیدم که آیا واقعا ارزششو داره! گفت بله یه موقع بازرس میاد همین برگه هم کفایت میکنه و میگفت آخرین بار که اومده بود به 2 تا از پرونده های مشترکین گیر داد و ما هم مجبور شدیم سرعتشان را بیاریم رو 128 ! حداقل مطمئن باشید که داتک قبول میکنه !

باور کنید به همین سادگی !
خوب من الان چی کار کنم ؟یه گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه بگیرم و به داتک بدم حله؟دوم اینکه خودم باید ببرم شرکت نامه رو؟تورو خدا یکی بیشتر توضیح بده.یعنی الان خود شما اینترنت داری 256؟هر چی بیشتر توضیح بدی ممنونتم

ولی اداری میده...

اخه دانشگاه ما درخواست به صورت اینترنتی هست و نمیشه در اینترنت نوشت که واسه تحقیقات میخوام.اگه بیشتر کمکم کنی ممنونم

Hamid Reza
21-07-2008, 13:28
نظرتون راجب به اشتراک 6 ماهه 128 با محدودیت 13 گیگ کلی آسیاتک چیه؟
ماهی 7000 تومن!
برای وبگردی و دانلود کم تا چه حد خوبه؟
من تا قبل از این 128 نامحدود داشتم. و اصلا نمیدونم محدودیت چطوریه!
مثلا وبگردی خالی چقدر در ماه کم میکنه؟
بچه هایی که محدودیت دارن بهتر میتونن کمک کنن!

سلام
خیلی کمه
6 ماه 13 گیگابایت خیلی کمه
اگه کم وب گردی کنید کافیه

Hamid Reza
21-07-2008, 13:30
با سلام
دئستان من اگه بخوام یک adsl واسه خونه بگیرم . شما عزیزان چی پیشنهاد می کنید (ارزون باشه ها) ؟

ارزون که صبانت هست
ولی اگه خوبش را با قیمت مناسب میخواهید شاتل عالیه

zed2
21-07-2008, 13:36
سلام
ممنون میشم...

طبق بررسی های من هیچ شرکتی تا این لحظه ان مرکز مخابراتی را پشتیبانی نکردن(بد شانسی اوردی:41:)

داتک دوباره یک مرکز جدید را پشتیبانی کرد
مرکز مخابراتی مهدیه پیش شماره ها
5536-5537-5538-5539-5548-5549

کی میشه منطقه مارو پشتیبانی کنه:19:

mohammad69
21-07-2008, 13:54
آیا برای مودمplanet adu-2110 درایوری برای ویستا 64 بیتی هست؟

Hamid Reza
21-07-2008, 13:58
آیا برای مودمplanet adu-2110 درایوری برای ویستا 64 بیتی هست؟

اینجا مطرح کن

starpars
21-07-2008, 14:46
سلام دوستان . ما یه دو سالی بود که adsl 128 از یه شرکتی گرفته بودیم سرعتش هم به نسبت خوب بود و مشکلی نداشت
تقریبا یه چند هفته پیش یه دفعه اینترنت قطع شد چراغ adsl روی مودم هم خاموش شد . اول فکر کردم به خاطر بدهکاری یک ماهه باشه زنگ زدم شرکت اومدن نگاه کردن , خودشون هم چیزی نفهمیدن یه خورده کابل های تلفونو دستکاری کردن بازم نشد . خلاصه بعد از چند روز گفتن مشکل از ما نیست از مخابراته که باید بیاد چه میدونم کابل برداری کنه و این حرفا.( خط تلفن ما هیچ مشکلی نداره)

بعضی از همسایه های ما با اینکه از همون مرکز مخابرات adsl میگیرن هیچ مشکلی ندارن . من میگم شاید مشکل از خود شرکته نیست؟

اگه از مخابرات باشه مخابرات اصلا میاد کابل برداری کنه ؟

شما می گید من چیکار کنم؟

mostafaeshghi
21-07-2008, 15:36
خوب من الان چی کار کنم ؟یه گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه بگیرم و به داتک بدم حله؟دوم اینکه خودم باید ببرم شرکت نامه رو؟تورو خدا یکی بیشتر توضیح بده.یعنی الان خود شما اینترنت داری 256؟هر چی بیشتر توضیح بدی ممنونتم

اخه دانشگاه ما درخواست به صورت اینترنتی هست و نمیشه در اینترنت نوشت که واسه تحقیقات میخوام.اگه بیشتر کمکم کنی ممنونم

دوست غزیز توضیح دادم و الآن هم بیشتر توضیح میدم !

شما میری دبیرخانه یا قسمت امور رایانه ی دانشگاه! میگی من یه گواهی اشتغال به تحصیل میخوام که به شرکت اینترنتی داتک ارائه کنم! همین...! در گرفتن اشتغال به تحصیل برای هر جایی هیچ محدودیتی وجود نداره و به نظر من اونها حق ندارند که بپرسند که برای چی میخوای اینو!

بله! بنده خودم با همون برگه که به شکل بالا گرفتم و ارائه ی آن به شرکت و درج در پرونده ی خودم تونستم سرویس 256 کیلوبیت داتک را بگیرم و هم اکنون 5 ماه میشه که دارم استفاده میکنم !

قربانت: مصطفی عشقی

hosseinmusicmaster
21-07-2008, 15:45
خسته نباشید !
نظرتون راجع به سرویس های فن آوا چیه ؟
کسی از این شرکت adsl گرفته ؟

Hamid Reza
21-07-2008, 17:09
سلام دوستان . ما یه دو سالی بود که adsl 128 از یه شرکتی گرفته بودیم سرعتش هم به نسبت خوب بود و مشکلی نداشت
تقریبا یه چند هفته پیش یه دفعه اینترنت قطع شد چراغ adsl روی مودم هم خاموش شد . اول فکر کردم به خاطر بدهکاری یک ماهه باشه زنگ زدم شرکت اومدن نگاه کردن , خودشون هم چیزی نفهمیدن یه خورده کابل های تلفونو دستکاری کردن بازم نشد . خلاصه بعد از چند روز گفتن مشکل از ما نیست از مخابراته که باید بیاد چه میدونم کابل برداری کنه و این حرفا.( خط تلفن ما هیچ مشکلی نداره)

بعضی از همسایه های ما با اینکه از همون مرکز مخابرات adsl میگیرن هیچ مشکلی ندارن . من میگم شاید مشکل از خود شرکته نیست؟

اگه از مخابرات باشه مخابرات اصلا میاد کابل برداری کنه ؟

شما می گید من چیکار کنم؟

سلام
اشکال از کابلهاست
احتمالا کابهای ساختمان یا کوچتون فرسوده یا قطع شده

Hamid Reza
21-07-2008, 17:10
خسته نباشید !
نظرتون راجع به سرویس های فن آوا چیه ؟
کسی از این شرکت adsl گرفته ؟

سلام
سرویسهای عالی هستش
من تا حالا ندیدم کسی از فن آوا ناراضی باشه
کیفیتش خیلی خوبه

ltarash
21-07-2008, 18:57
با سلام .می خواستم ببینم کسی از adsl,parandit گرفته؟؟کیفیتش خوبه؟؟ما خونمون محدودۀ پاسدارانه و شرکتهایی که این محدوده رو ADSL بدن ، خیلی کمن.داتک هم port هاش پره،خدا می دونه کی خالی بشه!اگه تو این محدوده کسی ADSL خوب سراغ داره معرّفی کنه ،ممنون می شم.

rozbeh85
21-07-2008, 20:45

شما میری دبیرخانه یا قسمت امور رایانه ی دانشگاه! میگی من یه گواهی اشتغال به تحصیل میخوام که به شرکت اینترنتی داتک ارائه کنم! همین...! در گرفتن اشتغال به تحصیل برای هر جایی هیچ محدودیتی وجود نداره و به نظر من اونها حق ندارند که بپرسند که برای چی میخوای اینو!

بله! بنده خودم با همون برگه که به شکل بالا گرفتم و ارائه ی آن به شرکت و درج در پرونده ی خودم تونستم سرویس 256 کیلوبیت داتک را بگیرم و هم اکنون 5 ماه میشه که دارم استفاده میکنم !

اگه برای داتک میخوای برو حضوری بگیر گفتن بیشتر از 128 به خانگی نمیدیم بگو من شرکت دارم اسم یه شرکت رو هم تو فرم بنویس
داتک راخت میده

seppeehr
21-07-2008, 20:52
با سلام .می خواستم ببینم کسی از adsl,parandit گرفته؟؟کیفیتش خوبه؟؟ما خونمون محدودۀ پاسدارانه و شرکتهایی که این محدوده رو ADSL بدن ، خیلی کمن.داتک هم port هاش پره،خدا می دونه کی خالی بشه!اگه تو این محدوده کسی ADSL خوب سراغ داره معرّفی کنه ،ممنون می شم.

دوست عزيز از شاتل سرويس بگيريد فكر كنم بهتر از شركت هاي بي نام و نشون باشه!

siamak_mu
21-07-2008, 21:56

منم مركز مخابرات جماران هستم و از شاتل سرويس ميگيريم. بله همون طور كه گفتين اينجا خيلي كم فعال شده (فقط شاتل و پارس آنلاين و داتك). بين اين سه تا شاتل از همه بهتره. به نظر من 64 شاتل برات خوبه. صبح تا شب و شب تا صبح دانلود كني ماهي 30 گيگ مي توني مصرف كني. (سرعت 14 كيلوبايت). انصافاً سرعت هاي ديگش با توجه به محدوديتش صرف نميكنه با اينكه شب ها و جمعه ها رايگانه.

Majidson
21-07-2008, 23:50
سلام

سرويس 128 سپنتا:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ferble
22-07-2008, 00:17
منم مركز مخابرات جماران هستم و از شاتل سرويس ميگيريم. بله همون طور كه گفتين اينجا خيلي كم فعال شده (فقط شاتل و پارس آنلاين و داتك). بين اين سه تا شاتل از همه بهتره. به نظر من 64 شاتل برات خوبه. صبح تا شب و شب تا صبح دانلود كني ماهي 30 گيگ مي توني مصرف كني. (سرعت 14 كيلوبايت). انصافاً سرعت هاي ديگش با توجه به محدوديتش صرف نميكنه با اينكه شب ها و جمعه ها رايگانه.
جماران با پاسداران فرق داره توی پاسداران فقط شاتل هست با دا....... که پورت هر دوتاشون پره من از پرند خبر ندارم ولی تعرفه اش خوبه داتک مشترک شدم پول یکماهم رو خورد یکروز هم سرویس نداد و یک مودم هچلهفت به اسم هاوایی قالب کرد.

saeid inventor
22-07-2008, 00:19
برای من که گازوئیلی هستش
:دی

aliani
22-07-2008, 01:01
3-ظاهرا 25 تومن پول نصب مودم و تجهیزاته که این قسمت قضیه یه مقدار برام دردآوره، هیچ راه فراری برای این 25 تومن وجود داره؟
به نظر من ماه اول رو 128 art بگير چون ماه اول با eco قيمتش هيچ فرقي نميكنه
سرويس ايكو : 13.900 + 25 تومن هزينه نصب = 38.900
سرويس آرت : 24.800 + 15 تومن هزينه نصب = 39.800

البته اگه بشه ماههاي بعد به ايكو تغيير پيدا كنه كه به احتمال زياد ميشه .
(اوه البته يه چيزي رو يادم رفت اضافه كنم كه هزينه آبومان سرويس هاي آرت هست)

mstf666
22-07-2008, 01:16
به نظر من ماه اول رو 128 art بگير چون ماه اول با eco قيمتش هيچ فرقي نميكنه
سرويس ايكو : 13.900 + 25 تومن هزينه نصب = 38.900
سرويس آرت : 24.800 + 15 تومن هزينه نصب = 39.800

البته اگه بشه ماههاي بعد به ايكو تغيير پيدا كنه كه به احتمال زياد ميشه .

بهتره اول یه کارت تخفیف 10000 تومنی پیدا کنی و سرویس آرت بگیری.
بعدا تغییرش بدی به سرویس اکو.
چند تا از دوستان من همین کارو کردن تا اون 25 تومنه حذف بشه تقریبا.

aliani
22-07-2008, 01:28
ببخشيد يه سوال اگه 2 تا كارت داشته باشي 20 تومن تخفيف ميدن ؟

hadiasadi
22-07-2008, 10:14
آقایون سلام
من تو منطقه پاسداران سرویس Adsl میخواهم ولی داتک و شاتل پورت خالی ندارن میمونه پرند که خیلی گمنامه
از دوستان کسی شرکت دیگه ای می شناسه؟
همین پرند چطوره؟
ممنون میشم سریع جواب بدید

siamak_mu
22-07-2008, 10:40
بعدا تغییرش بدی به سرویس اکو.
چند تا از دوستان من همین کارو کردن تا اون 25 تومنه حذف بشه تقریبا.

اگه كارت تخفيف كسي خواست من خودم ميارم بهش ميدم :46:

ببخشيد يه سوال اگه 2 تا كارت داشته باشي 20 تومن تخفيف ميدن ؟

اگه دو تا كارت تخفيف به كسي بدي ماهيانه %10 تخفيف ميگيري ولي اگه بخواي با كارت بري تازه سرويس بخري خوب طبيعي هست كه با يك كارت بيشتر نمي توني بري و 10.000 تومن تخفيف ميگيري.

سايت شاتل:

مشترک گرامی ضمن تشکر از انتخاب سرویس اینترنت +ADSL 2 شاتل، جهت بهره گیری از مزایای جدید شرکت، کارت طلایی با مشخصات زیر معرفی می گردد.
با اهداء کارت طلایی شاتل به افرادی که تمایل به استفاده از سرویس شاتل را دارا می باشند، آورنده کارت از 100،000 ریال تخفیف بهره مند می گردد و ارائه دهنده کارت طبق جدول زیر از تخفیف ویژه برخوردارمی شود.
۲۱ نفر به بالا+++۱٣ تا ۲۰ نفر+++ ۶ تا ۱۲ نفر+++ ۲ تا ۵ نفر

رایگان------------- ۶۰٪--------------- ۳۰٪--------------- ۱۰٪

Roovigital
22-07-2008, 13:58
سلام دوستان..

من ویندوزم رو عوض کردم پس از نصب این پیغام رو به من میده.

به نظر شما مشکل کجاست؟

البته دریافت و ارسال دارم به صورت کامل ولی این پیام رو اعصابم راه میره.

Hamid Reza
22-07-2008, 14:09
سلام دوستان..

من ویندوزم رو عوض کردم پس از نصب این پیغام رو به من میده.

به نظر شما مشکل کجاست؟

البته دریافت و ارسال دارم به صورت کامل ولی این پیام رو اعصابم راه میره.

بفرما
این راه حلش هست

amonesary
22-07-2008, 14:46
سلام دوستان
امروز فرم شاتل رو پر کردم(کرج) و همین امروزم بهم زنگ زدنو گفتن که فردا قراردادو ور میدارن میارن
فقط نتونستم کارت تخفیف گیر بیارم حیف شد 10 تومنم 10 تومنه

ولی گفت بالای 128 فقط به دانشجو یا استاد عضو هیات علمی یا نمیدونم یه چیز دیگه میدیم منم که یه ساله درسم تموم شده بنابراین به 128 فعلا قناعت کردم همین دیگه

راستی اسم مودم رو گفت divion 5910 یا یه همچین چیزی 60 تومنم پول مودمه

aliani
22-07-2008, 14:48
اگه دو تا كارت تخفيف به كسي بدي ماهيانه %10 تخفيف ميگيري ولي اگه بخواي با كارت بري تازه سرويس بخري خوب طبيعي هست كه با يك كارت بيشتر نمي توني بري و 10.000 تومن تخفيف ميگيري.
ممنون
ميتوني بگي تا چند ماه ؟

zed2
22-07-2008, 15:00
11 شرکت رسمی برای ارائه خئمات adsl
شاتل

داتک

سپنتا

پارس انلاین

صبانت

اسیا تک

لایزر

توانا

ازادنت

پیروز انلاین

ندارایانه

تا انجا که می دونم این شرکت ها شرکتهایی هستند که پروانه PAP دارن.بقیه به نوعی زیر مجموعه این شرکت ها هستند.

_Barbod_
22-07-2008, 15:11
آقایون سلام
من تو منطقه پاسداران سرویس Adsl میخواهم ولی داتک و شاتل پورت خالی ندارن میمونه پرند که خیلی گمنامه
از دوستان کسی شرکت دیگه ای می شناسه؟
همین پرند چطوره؟
ممنون میشم سریع جواب بدید
پیش شماره خودتون رو اعلام کنید

mumiyaiii
22-07-2008, 15:57
جهت دست یابی به فهرست شركت‌هايي كه موفق به اخذ پروانه ندا شده‌اند به لینک زیر وارد شوید .

siamak_mu
22-07-2008, 16:34
سلام دوستان
امروز فرم شاتل رو پر کردم(کرج) و همین امروزم بهم زنگ زدنو گفتن که فردا قراردادو ور میدارن میارن
فقط نتونستم کارت تخفیف گیر بیارم حیف شد 10 تومنم 10 تومنه

ولی گفت بالای 128 فقط به دانشجو یا استاد عضو هیات علمی یا نمیدونم یه چیز دیگه میدیم منم که یه ساله درسم تموم شده بنابراین به 128 فعلا قناعت کردم همین دیگه

راستی اسم مودم رو گفت divion 5910 یا یه همچین چیزی 60 تومنم پول مودمه

هنوزم دير نشده بخواي من بهت كارت تخفيف رو ميدم. :46:

كافيه الآن يه شماره بهت بدم بعد زنگ بزني شماره رو بهشون بگي تا فردا خود كارت رو بهت بدم.

siamak_mu
22-07-2008, 16:37
ممنون
ميتوني بگي تا چند ماه ؟

تا هروقت كه اونايي كه معرفي كردي درحال استفاده از شاتل باشن.

يه خبر شوكه كننده براي من و شاتلي ها:

امروز بعد از يك سال و نيم كه از شاتل سرويس ميگيرم ازش ناراضي هستم!!!

همه مي دونن كه سرعت دانلود 64 شاتل 14-13 كيلوبايت هست ولي از امروز سرعت دانلودش شده 10-9. اين يعني فاجعه. :41:

براي همه همين طوره؟

من كه ديگه اگه تا فردا درست نشه خودكشي مي كنم! خودكشي كردن بهتره ماهي 28 تومن براي 128 محدود بدم يا برم زير سلطه داتك يا پارس آنلاين مفت خور (فقط همين سه تا فعالم كردن) پس اگه منو نديدن حلالم كنين!

_Barbod_
22-07-2008, 20:09
آقا محسن اینطور که به نظر میاد میخواید نظر سنجی رو ریست کنی.
درست حدس زدم؟
اگر این کار رو کنید که خیلی عالی میشه و طبق کیفیت فعلی سرویس شرکتها انتخاب میشن

Mohsen khan
22-07-2008, 20:15
آقا محسن اینطور که به نظر میاد میخواید نظر سنجی رو ریست کنی.
درست حدس زدم؟
اگر این کار رو کنید که خیلی عالی میشه و طبق کیفیت فعلی سرویس شرکتها انتخاب میشن
ريست نظر سنجي + يك كار ديگه كه فعلا بماند

پس فعلا شد :
صبانت
داتك
آسياتك
شاتل
پارس آنلاين
فن آوا
لازر

چيزي ديگر هست
دوستان اضافه كنند

موفق باشيد
محسن

franch
22-07-2008, 20:38
ريست نظر سنجي + يك كار ديگه كه فعلا بماند

پس فعلا شد :
صبانت
داتك
آسياتك
شاتل
پارس آنلاين
فن آوا
لازر

چيزي ديگر هست
دوستان اضافه كنند

موفق باشيد
محسن
ممنون . واقعا جاي صبانت تو اين نظرسنجي خالي بود.

ferble
22-07-2008, 20:41
پس سپنتاو ندا رایانه چی؟

Mohsen khan
22-07-2008, 21:10
صبانت
داتك
آسياتك
شاتل
پارس آنلاين
فن آوا
لايزر
سپنتا
ندارايانه
+؟؟؟؟؟؟

_Barbod_
22-07-2008, 21:56
محسن جان شهراد هم هست
اما فقط پیش شماره های 4 تهران رو سرویس میده.
شاید یک گزینه < موارد دیگر > هم بد نباشه اگر در نظر سنجی قرار داده بشه.

من که فقط سپنتا:27:

bahdar
22-07-2008, 21:56
سلام.
یه سوال:
من اگه adsl بگیرم هر دفعه که ویندوز عوض کنم باید کاری بکنم؟مثلا نصب مودم و ...؟با نصب مودم دیال آپ فرق داره؟
ممنون.

ferble
22-07-2008, 22:01
سلام.
یه سوال:
من اگه adsl بگیرم هر دفعه که ویندوز عوض کنم باید کاری بکنم؟مثلا نصب مودم و ...؟با نصب مودم دیال آپ فرق داره؟
ممنون.
نه بابا اصلا هیچ کاری نداره فوقش یک کانکشن برادبند میسازی تازه اگه بخوای کانکشن رو توی مودم تعریف کنی منوالشو بخونی یاد میگیری

bahdar
22-07-2008, 22:03
ممنون.
شاتل خوبه؟128 محدود.

_Barbod_
22-07-2008, 22:05
سلام.
یه سوال:
ممنون.
تو تاپیک زیر خیلی بهتر میتونی جواب بگیری

تاپيك جامع راه اندازي Adsl ،‌ خريد مودم ،‌ بررسي مشكلات مودم

ferble
22-07-2008, 22:06
من شاتل دارم و راضی هستم البته اگه آپلود نداشته باشی اگه آپلود زیاد داشته باشی فقط پارس آنلاین بقیه بدرد نمیخورن.

Nevissande
22-07-2008, 22:07
صبانت
داتك
آسياتك
شاتل
پارس آنلاين
فن آوا
لايزر
سپنتا
ندارايانه
+؟؟؟؟؟؟
+ پيشگامان

+ داده گستر عصر نوین

+ كارا امين ارتباط

_Barbod_
22-07-2008, 23:05
+ پيشگامان

پیشگامان کویر یزد همون سپنتا هست:27:

mostafaeshghi
22-07-2008, 23:15
+ پيشگامان

+ داده گستر عصر نوین

+ كارا امين ارتباط

من که دفعه اولم اینها را میشنوم!!!

به نظرم دوستانی که از این سرویسها استفاده میکنند بهتره موارد دیگر را انتخاب کنند !

ferble
22-07-2008, 23:22
از احوالات اینا اونطور که از وبساتشون بر میاد میشه حدس زد که واسطه هستند

surpriser
22-07-2008, 23:52
سلام بچه ها.ببخشید من تازه میخوام adsl بگیرم.
1)کسی کارت تخفیف شاتل داره؟(تهران)
2)مودم رو موندم چی بگیرم تا حداکثر 50 تومن.
3)در ضمن با این کارت تخفیف در مورد چه چیزی تخفیف میدن؟
ببخشید اگر بد جایی سوالم رو پرسیدم. بازم دستتون درد نکنه!

ferble
23-07-2008, 00:08
تخفیف شاتل کارت طلایی هست که 10 تومنه ولی اگه بتونی متقاعدشون کنی که خودت نصب میکنی و نیازی نیست کسی بیاد برات نصب کنه 15 تومن میمونه توی جیبت ولی بتجربه بهم ثابت شده که غیر از پارس آنلاین بقیه شرکتها حتی اگر کسی رو هم نفرستن پول نصب رو میگیرن.
مودم معمولی هم همون 50 تومن هست

Kolang
23-07-2008, 00:36
من شاتل گرفتم.... خودم نصب کردم... اما فقط رازی شد که 10 بگیره ازم... که اونم با کارت تخفیف پرید...

elendil
23-07-2008, 06:08
بچه ها من که الان اشتراک ADSL شاتل 64 ندارم برا چه کسایی سرعت از 13-14 اومده روی 9-10 ؟؟؟؟؟ میخوام برم WireLess از داتک بگیرم بدون وایرلس و ADSL به هیچ وجهی نمیشه توی اینترنت بود این دایال آپ زور داره یکم

kakooshirazi
23-07-2008, 08:05
سرعت دانلود 128 شاتل چنده ؟ ؟ ؟

surpriser
23-07-2008, 08:34
تخفیف شاتل کارت طلایی هست که 10 تومنه ولی اگه بتونی متقاعدشون کنی که خودت نصب میکنی و نیازی نیست کسی بیاد برات نصب کنه 15 تومن میمونه توی جیبت ولی بتجربه بهم ثابت شده که غیر از پارس آنلاین بقیه شرکتها حتی اگر کسی رو هم نفرستن پول نصب رو میگیرن.
مودم معمولی هم همون 50 تومن هست
سلام ممنون از جوابتون.یعنی اگر کارت تخفیف داشته باشم به جای 15 تومن پول نصب 5 تومن میگیره؟
کسی از دوستان کارت تخفیف داره؟(تو تهران)

Nevissande
23-07-2008, 08:39
پیشگامان کویر یزد همون سپنتا هست:27:
نخير دوست عزيز!

سپنتا، همان پيشگامان كوير يزد است:31:

منظوم اينست كه سپنتا، نماينده پيشگامان است.

اگر به وبسايت پيشگامان برويد اين را خواهيد ديد:

من که دفعه اولم اینها را میشنوم!!!

به نظرم دوستانی که از این سرویسها استفاده میکنند بهتره موارد دیگر را انتخاب کنند !

شما تا حالا سپنتا به گوشتون نخورده؟:18:

سپنتا، نماينده پيشگامان است!

پس وجود سپنتا در نظرسنجي، اشتباه است.

ضمنا كارا امين ارتباط، همان امين نت معروف شيرازي هاست.

Mohsen khan
23-07-2008, 08:54
شما تا حالا سپنتا به گوشتون نخورده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

فكر مي كنم اسم تجاري و متداول بين كاربران همون سپنتا باشه

Nevissande
23-07-2008, 09:07
فكر مي كنم اسم تجاري و متداول بين كاربران همون سپنتا باشه
پيشگامان هم اكنون در خيلي از شهر ها نمايندگي دارد.

مثلا در همين مشهد، سه نمايندگي با اسامي مختلف دارد!

حالا اين سپنتا، يكي از آن دهها نماينده است:13:

FARID88
23-07-2008, 09:51
سرعت دانلود 128 شاتل چنده ؟ ؟ ؟

برای سرویس art1 البته معمولا سرعت آپلودم بیشتره :

siamak_mu
23-07-2008, 09:58

من مي تونم بهتون بدم (تهرانم) :46:

اصل تخفيف زماني هست كه شما كارت تخفيف خودت رو بدي به كسي كه اونطوري ماهيانه تخفيف ميگيري. الآن من بهتون بدم براي يك مرتبه 10 تومن تخفيف ميگيرين.

Mohsen khan
23-07-2008, 09:59

حالا اين سپنتا، يكي از آن دهها نماينده است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون توي شهر ما نمايندگي نداره
من اطلاعي ندارم
حالا اگر بيشتر همون پيشگامان مي گن و درسته
همون را لحاظ كنيم

amonesary
23-07-2008, 10:10
سیامک اون قضیه کم شدن سرعت دانلود درس شد یا هنوز کمه؟

mostafaeshghi
23-07-2008, 10:16

حالا اين سپنتا، يكي از آن دهها نماينده است:13:

حرف شما درست! ولی ما اگر اون اسم را در نظر سنجی بگذاریم عمرا دوستان متوجه نشوند که اون همون سپنتاست ! به نظره من بهتره همون سپنتا باشه !

siamak_mu
23-07-2008, 10:39
سیامک اون قضیه کم شدن سرعت دانلود درس شد یا هنوز کمه؟

بله عزيز همونه :41:
تو هم 64 داري؟

ولي در كل فكر كنم سرعت شاتل اينطور نمونه. انشاالله كه تا قبل از خالي شدن پورت هاي داتك سرعت شاتل هم مثل قبل بشه.

mostafaeshghi
23-07-2008, 10:49

در مورد مودم بگم در تالار اینترنت و شبکه تاپیک خاص این موضوع توسط محسن خان ایجاد شده! ولی به طور کلی مودمهای ایسوس برای شرکت شاتل خوب جواب میده و به خوبی از سرویسهای ADSL+2 پشتیبانی میکنه !

zed2
23-07-2008, 10:54
نخير دوست عزيز!

سپنتا، همان پيشگامان كوير يزد است:31:

منظوم اينست كه سپنتا، نماينده پيشگامان است.

اگر به وبسايت پيشگامان برويد اين را خواهيد ديد:

شما تا حالا سپنتا به گوشتون نخورده؟:18:

ضمنا كارا امين ارتباط، همان امين نت معروف شيرازي هاست.

تا انجا که من بررسی کردم تو روزنامه های قدیمی ام و یادمه پروانه PAP برایADSL بنام شرکت سپنتا است.
احتمالا سپنتا با این شرکت قرار داد بسته ولی نمایندگی که نوشته بنظرم جوک گفته.
این ادرس سایت پیشگامان را میشه بدی بررسی کنم؟

بله عزيز همونه :41:
تو هم 64 داري؟

بچه ها شاتل رو بي خيال شين!

حتماً بخونين بچه ها:

تنها سرويس خوب شاتل همين 64 بود كه سرعتش 14 بود و يك كيلوبايت هم افت نداشت! بقيه نسبت به محدوديتشون خيلي گرون هستن :19:

واقعاً براي اين طور ايراني ها متأسفم. همه جاي دنيا پيشرفت مي كنن اينجا...

تا حالا از شاتل خيلي راضي بودم چون هم سرعتش خوب بود هم افت نداشت هم قطعي نداشت. الآن هم نه قطعي داره نه افت ولي سرعتش كم شده. تا حالا هميشه خوب شاتل رو مي گفتم ولي الآن مي گم دور شاتل رو خط بكشين دليلش هم الآن ميگم:

اگه سرويس 64 انتخاب كنين كه با اين وضع ماهي 25 گيگ بيشتر نميشه مصرف داشت.
اگه سرويس 128 انتخاب كنين اگه سرعتش رو 20 هم در نظر بگيرين 10 گيگ كه ثابت داره. اگه 26 شب 6 ساعت رايگان دانلود كنين 11 گيگ ميشه دانلود كرد. اگه اون 4 جمعه ي رايگان هم بهش اضافه كنين نهايت 7 گيگ بشه دانلود كرد كه در مجموع ميشه 28 گيگابايت در ماه. (من با 64 نامحدود ماهي 30 گيگ مصرف داشتم!)

حالا ميريم سروقت داتك:

اگه 256 داتك رو برداريم شبانه روزي دانلود كنيم ميشه با فرض اينكه سرعتش 18 كيلوبايت باشه (كه خب هر چه قدر هم آشغال باشه بازم بيشتر از اين ميشه گاهي اوقات) ميشه ماهي46 گيگ دانلود داشت!

حالا با توجه به اينكه قيمت 128 شاتل 24.800 و قيمت 256 داتك 24,000 تومن هست شما كدوم رو انتخاب مي كنين؟!
درسته داتك رپيدشير و تورنت رو تا ساعت 6 محدود كرده و قطعي هم ميگن زياد داره ولي باز هم بهتره.

من كه الآن دارم تلاش مي كنم با داتك تماس بگيرم ولي همش ميگه خطوط مشغوله. فعلاً كه بايد اين سرعت رو تحمل كنم تا پورت هاي داتك توي مركز مخابرات جماران باز بشه. خدا كنه زود باز بشه چون نمي تونم بيشتر از اين اين سرعت رو تحمل كنم.

ولي در كل فكر كنم سرعت شاتل اينطور نمونه. انشاالله كه تا قبل از خالي شدن پورت هاي داتك سرعت شاتل هم مثل قبل بشه.

وا:18:
بزار یک هفته بگزره بعد اعلام کن. شاید مشکل مخابراتی پیش امده .
الان چند روزه اینجوری شده؟

siamak_mu
23-07-2008, 11:02
از ديروز :31::31::31:

آخه ميگم تو اين يك سال و نيمه يك كيلوبايت هم كم نشده بودم :31:

در ضمن براي مخابرات نيست چون دوستان ديگه هم توي مركز مخابراتي هاي ديگه هم گفتن سرعت كم شده. مثلاً elendil جون شما كدوم مخابراتي؟

شاتل فكر كنم پهناي باند رو كم كرده.

sms11
23-07-2008, 11:53

من دیروز درخواست گواهی دادم و صادر شده.منتها 2 تا سوال دیگه دارم
1-خودم باید ببرم شرکت یا زنگ بزنم پیک میفرستن واسم؟منظورم اینه که حتما خودم باید ببرم.بعد به کجا باید زنگ بزنم؟همون شماره 1*81681 بزنگم؟
2-داتک همونطور که میدونی دو نوع 256 سرعت داره یکی ds-2 و dm-2.هرکدومو خواستم میتونم بگیرم؟
مرسی از راهنماییت؟

surpriser
23-07-2008, 11:58
من مي تونم بهتون بدم (تهرانم) :46:

اصل تخفيف زماني هست كه شما كارت تخفيف خودت رو بدي به كسي كه اونطوري ماهيانه تخفيف ميگيري. الآن من بهتون بدم براي يك مرتبه 10 تومن تخفيف ميگيرين.

سلام.خیلی ممنون از جوابتون.
1)چطوری میتونم کارت تخفیف داشته باشم؟
2)یعنی وقتی کارت تخفیفم رو بدم به کسی هر ماه تخفیف میگیرم؟
3)من رفتم سایت شاتل و پیش شمارم رو چک کردم و نوشت به زودی.یعنی نمیتونم بگیرم؟

mehdi_08
23-07-2008, 12:01
اون بزودی نوشتن شون یعنی اینکه حالا حالا ها خبری نیست

siamak_mu
23-07-2008, 12:08
سلام.خیلی ممنون از جوابتون.
1)چطوری میتونم کارت تخفیف داشته باشم؟
2)یعنی وقتی کارت تخفیفم رو بدم به کسی هر ماه تخفیف میگیرم؟
3)من رفتم سایت شاتل و پیش شمارم رو چک کردم و نوشت به زودی.یعنی نمیتونم بگیرم؟

1)زنگ ميزني نماينده فروشت با خرج خودشون برات پست ميكنن :31:
2)اگه به دو نفر بدي %10 اگه به 6 نفر بدي %30 و به 12 نفر %60 و اگر به 21 نفر بدي %100 تخفيف ميگيري.
3)سايت هاي شركت ها معمولاً يك ماه عقبن. شما تماس بگير با شماره ي 23099 بعد برو فروش +ADSL2 و سؤال كن فلان پيش ماره فعاله يا نه.
4):31:
5):46:

mstf666
23-07-2008, 12:21
سرعت سرویس art home شاتل من هم پایین اومده و سرعت دانلودم 8-9 شده.
(مرکز مخابراتی شهید عاطف-تهرانپارس)

فقط امیدوارم موقتی باشه.
کسی باهاشون تماس نگرفته ؟

mehdi_08
23-07-2008, 12:23
یه سوال آیا می شه از طریق اینترنت میزان مصرف ترافیک رو کنترل کرد {سرویس از داتک}

surpriser
23-07-2008, 12:35
1)زنگ ميزني نماينده فروشت با خرج خودشون برات پست ميكنن :31:
2)اگه به دو نفر بدي %10 اگه به 6 نفر بدي %30 و به 12 نفر %60 و اگر به 21 نفر بدي %100 تخفيف ميگيري.
3)سايت هاي شركت ها معمولاً يك ماه عقبن. شما تماس بگير با شماره ي 23099 بعد برو فروش +ADSL2 و سؤال كن فلان پيش ماره فعاله يا نه.
4):31:
5):46:

سلام.دستت درد نکنه خیلی راهنماییم کردی.من زنگ زدم شاتل و گفت پیششمارمون هنوز فعال نشده.من هم بیخیال شدم.حالا به نظر شما برم سراغ چه سرویسی؟:11:

siamak_mu
23-07-2008, 12:56
سرعت سرویس art home شاتل من هم پایین اومده و سرعت دانلودم 8-9 شده.
(مرکز مخابراتی شهید عاطف-تهرانپارس)

فقط امیدوارم موقتی باشه.
کسی باهاشون تماس نگرفته ؟

من تماس گرفتم همون ديروز. گفت 9-10 براي 64 خوبه ديگه.

مصطفي جون اصلاً هيچ كدومشون نميدونن سرعت هاشون بيشتر از معمول هست. چندين و چند بار من براي امتحانشون بهشون (پشتباني، نماينده فروش) هر 5-6 بار هم گفتن سرعت 64 ما 8 هست و 128 هم 16 هست. اونا فقط نشستن اونجا تقسيم بر 8 مي كنن. سرعت هاي خودشون اونجا 1 مگ اينا هست اصلاً نمي دونن اين چيزا رو.

Hamid Reza
23-07-2008, 13:36
سلام.دستت درد نکنه خیلی راهنماییم کردی.من زنگ زدم شاتل و گفت پیششمارمون هنوز فعال نشده.من هم بیخیال شدم.حالا به نظر شما برم سراغ چه سرویسی؟:11:

سلام
اگه سپنتا سرویس میده ناحیتون خوبه
آسیاتکم خیلی خوبه

cinablue
23-07-2008, 13:51
سلام
داتک 256 ماهی 28.600 در میاد...
adsl 2 ساخته ایران :27:
اینیکه دارن به عنوان adsl 2 میدن که شاتل رسم کرد اینو 1/100 سرعت واقعی adsl 2 هم نیست...
پس مودم های قدیمی هم میتونه وصل بشه
اینا بازی در میارن وگرنه در مقابل کار انجام شده بزاره ادم اینارو مجبورن....

zed2
23-07-2008, 14:03

در ضمن براي مخابرات نيست چون دوستان ديگه هم توي مركز مخابراتي هاي ديگه هم گفتن سرعت كم شده. مثلاً elendil جون شما كدوم مخابراتي؟

خوب مرد مومن یک هفته بعد اعلام کن خوب نیست.
در ضمن اگر یک موقع 7 8 کیلوبایت کم شه چی کار می کنید؟:31:

سلام به همگی
من از داتک سرویس گرفتم 512 ماهی 2.5گیگ ترافیک 3تا 7صیح رایگان 16.500
داتک سرویس محدودیت حجمی ندارد .
شکل سرویس شما به صبا نت می خوره. برو سایت صبا نت بخش کاربران نوشته.
دوست عزیز خواهشا چند بار هم پست نده یک بار بدی همه می بینند اگر بدونن جواب می دن .اگر یک صفحه جلو رفت یک بار نقل قول کن .

mostafaeshghi
23-07-2008, 14:10
من دیروز درخواست گواهی دادم و صادر شده.منتها 2 تا سوال دیگه دارم
1-خودم باید ببرم شرکت یا زنگ بزنم پیک میفرستن واسم؟منظورم اینه که حتما خودم باید ببرم.بعد به کجا باید زنگ بزنم؟همون شماره 1*81681 بزنگم؟
2-داتک همونطور که میدونی دو نوع 256 سرعت داره یکی ds-2 و dm-2.هرکدومو خواستم میتونم بگیرم؟
مرسی از راهنماییت؟

سلام دوست عزیز

من که خودم بردم ! به نظر من برای بهتر نتیجه گرفتن حضوری اقدام کن! چون من هم اگر تلفنی اقدام میکردم هیچ کاری نمیکردند برام! چون وقتی دیدم رفتم اونجا و نسبت به بدقولیهاشون برای پورت اضافه ایجاد کردن در مرکزمون اعتراض کردم سیع پیگیری کردن آخر یه پورت خالی پیدا کردند که دادند به من (با توجه به اینکه 100 نفر در لیست نوبت بودند)

اون سرویس دومی که گرونتر هم هست! به درد شما نمیخوره! آخه اون به خاطر چد کاربره بودن و دادن آی پیهای استاتیک گرون هستند که بیشتر به درد بعضی اداره ها و سازمانها میخوره ! وگرنه شما از همون سرویس 24000 تومانی بگیر !

mostafaeshghi
23-07-2008, 14:12
سلام به همگی
من از داتک سرویس گرفتم 512 ماهی 2.5گیگ ترافیک 3تا 7صیح رایگان 16.500

یه سوال آیا می شه از طریق اینترنت میزان مصرف ترافیک رو کنترل کرد {سرویس از داتک}

سلام دوست عزیز !
من تا حالا ندیدم داتک سرویس با محدودیت بده !؟؟!؟!:18:

الآن هم رفتم تو سایتش هر چی جستجو کردم در این مورد کمتر یافتم ! زیر صفحه ی هزینه ی اینترنت پر سرعت نوشته که : تاریخ به روز رسانی این صفحه : س - ۳۰ آبان ۱۳۸۵

من هر چی گشتم چیزی در این زمینه پیدا نکردم! شما مطمئنی سرویس از داتک گرفتی ؟! البته ببخشیدها اینجوری پرسیدم از ثمرات تعجبه ! :دی

maxoud
23-07-2008, 14:14
سلام

با استفاده زیاد از ----- شکن مشکلی واسه adsl مون پیش نمیاد؟

cinablue
23-07-2008, 14:53
اگه از سایت استفاده میکنی نه
ولی اگه با برنامه ف ی ل ت ر ش ک ن کار میخوای کنی شاید مشکل
پیش بیاد واسه من 2 3 بار adsl قطع شد
برنامه رو پاک کردم درست شد

franch
23-07-2008, 15:25
چه جالب پس adslمنم كه قطع ميشد شايد اشكالش از همين بوده!

Nevissande
23-07-2008, 16:41
چون توي شهر ما نمايندگي نداره
من اطلاعي ندارم
همون را لحاظ كنيم
اتفاقا تو شهر دوست داشتني شيراز هم نمايندگي دارد.:31:

همون را لحاظ كنيم

مدير شماييد و تصميم نهايي با شماست.

ولي اگر نظر من را بخواهيد، سپنتا فقط براي تهراني ها شناخته شده است.

چون نماينده است و فعاليتش محدود به همان شهري است كه نمايندگي اش را گرفته است.

پيشگامان دو تا وبسايت اصلي دارد:

Mr.Lover
23-07-2008, 16:47
سلام
من در نظر دارم که از شرکت "داتـک" Adsl بگیرم.
منطقه مخابراتی "سیدااشهدا" هست که ظاهراً تحت پوشش داتک هم هست.(تهران)
در کل دوستان عزیز اگر نکته یا حرفی دارند خیلی ممنون می شم.(راهنمایی می خواهم!)

ممــــــــــنونم

ferble
23-07-2008, 16:51
داتک مشتریهای خاص داره اگه دنبال ذرذسری بگیر

bahdar
23-07-2008, 17:04
سپنتا الان نمایندگیه؟
تو مشهد نیست؟

Mohsen khan
23-07-2008, 17:13
اتفاقا تو شهر دوست داشتني شيراز هم نمايندگي دارد.
درسته
الان متوجه شدم
ولي به اسم هميار مي شناسن

mehdi_08
23-07-2008, 19:11
سلام دوست عزیز !
من تا حالا ندیدم داتک سرویس با محدودیت بده !؟؟!؟!:18:

الآن هم رفتم تو سایتش هر چی جستجو کردم در این مورد کمتر یافتم ! زیر صفحه ی هزینه ی اینترنت پر سرعت نوشته که : تاریخ به روز رسانی این صفحه : س - ۳۰ آبان ۱۳۸۵

من هر چی گشتم چیزی در این زمینه پیدا نکردم! شما مطمئنی سرویس از داتک گرفتی ؟! البته ببخشیدها اینجوری پرسیدم از ثمرات تعجبه ! :دی

آره من از شرکت حسابگر که نمایندگی داتک تو کرمانشاه رو داره گرفتم
حتما خود شرکتی که من ازش adsl گرفتم این نوع سرویس ها رو ایجاد کرده
آخه تا اون جایی که من میدونم نوع سرویس های تهران با شهرهای دیگه فرق می کنه :46:

داتک سرویس محدودیت حجمی ندارد .
شکل سرویس شما به صبا نت می خوره. برو سایت صبا نت بخش کاربران نوشته.
دوست عزیز خواهشا چند بار هم پست نده یک بار بدی همه می بینند اگر بدونن جواب می دن .اگر یک صفحه جلو رفت یک بار نقل قول کن .

اگر نداره پس من چه جوری گرفتم
نمایندگی ها بر حسب نیاز بعضی سرویس ها رو ایجاد می کنند مثل اینی که من گرفتم.
در ضمن سرویس های نا محدود هم داشت که قیمتاش خیلی گرون تر از تهران بود.لیست قیمتاشو می فرستم

_Barbod_
23-07-2008, 19:40
همون را لحاظ كنيم
فکر نمیکنم که به اسم پیشگامان کسی بشناسه
همه توی تهران همون سپنتا میشناسن
ببخشید که این جمله رو به کار میبرم سپنتا فقط به به طور سوری نماینده پیشگامان هست و زیر پرچم پیشگامان سینه میزنه.
شما به آدرس دفتر مرکزی پیشگامان در تهران دقت کنید.
میبینید که آدرس دفتر مرکزی سپنتا هم همون هست:5:

پ.ن:ببینید پیشگامان چه قیمتهایی زده:18:

Majidson
23-07-2008, 22:57
در مورد سپنتا:
سپنتا جزو 11 شركت Pap هستش ولي اسم اصلي شركت پيشگامان توسعه ارتباطات است. مثل شاتل كه اسم اصليش آريا رسانه تدبير است.

اين موضوع قبلاً تو صفحه اصلي سايت سپنتا نوشته شده بود ولي الان ديگه از سايت حذف شده است.
به نظر من تو نظرسنجي بايد سپنتا باشه... :46:

crazyfox
24-07-2008, 00:28
نه بابا
شما مودمت چیه؟
اگه usb هست که فقط کامپیوتر به محافظ وصل باشه کافیه
ولی اگه lan هست باید آداپتورش به محافظ وصل بشه
زیمنس .سی 110

لن :11:

محافظ ها مثل همين رابط هاست كه به پريز وصل ميشه و ميشه چندتا وصيله بهش زد. من يكي از ايراني در پيت هاش دارم كه پاور، مانيتور، مودم، اسپيكر و تلويزيونم رو تو اتاقم بهش وصل كردم. مال من جلوي نوسان رو نميگيره ولي اگه برق كم بشه يا قطع و وصل بشه برق رو براي حدود 20 ثانيه قطع ميكنه تا صدمه نبينه. اگه بيشتر پول بدي بهتر هست كه نوسان برق هم خودش تنظيم كنه و ديگه قطع نكنه.

سلام
حتما ترانس یا محافظ برق بزارین
هرچند که
واسه من محافظ داشت ولی سوخت...
وقتی برق میره مهم نیست ولی وقتی میاد اون موقع هست که کار خودشو میکنه
پس وقتی برق میره وسیله ی برقی رو کلا از برق بکشید

دوستان من یه سوال داشتم ظاهرا کسی ندید می خواستم راهنمایی کنید خطم تازه داره رانژه میشه:31:
این سوال دارم:

توی این عکس میکرو هه یه سوکت به خودش داره اون به کجا باید وصل بشه؟؟ به پشت تلفن؟؟

من تازه دارن خطم رو رانژه میکنن مودم رو ازشون گرفتم همه چیش رو وصل کردم وتنظیمات رو انجام دادم ولی

دیدم وقتی گوشی رو برمی دارم صدای سوت با کمی خش یعنی همون نویز دارم یه اسپلیتر هم بهم داده بودن

مشکلم با کار گذاشتنشه

ما پشت تلفنمون یه تل این داره ویه تل اوت که زمان دیال اپ بودم کابل مودم می ره تو تل اوت و کابل تلفن هم از تل این میره تو پریز برای دی اس ال هم این کارو کردم ولی نویز داشتم

1- اسپلیتر قسمت بالاییش که تک پورته وروش نوشته فون رو یه کابل گذاشتم وبردم از اسپلیتر به پریز
قسمت پایینی اسپلیتر رو هم که دو تا پورت داره به نام های مودم ولاین کابل مودم رو که دو سر سوکته یه طرف وصل کردم مودم ویکی به پورت مودمه اسپلیتر واز قسمت لاین همیه کابل دو سر سوکت وصل کردم به تل این تلفن..........

ولی هیچی نشد انگار اصلا اسپلیتری در کار نیست همون صدای قبل میود

گفتم شاید خنگ بازی در ووردم
دوباره
2- به کابل مودم اصلا دست نزدم از همون مودم یه کابل رفته بود به پورت مودمه اسپلیتر سر جاش ولی این دفه از پورت لاین که دقیقا کنار پورته مودمه اسپلیتر ه وهردو در قسمت پایینی اسپلیتر واقع شدند یه کابل کشیدم این دفه به جای تلفن رفت به پریز

از پورت بالایی اسپلیتر هم که فکر کنم انشعاب اصلی باشه وروش نوشته فون یه کابل دوسر سوکت وصل کردم به خوده تلفن

گوشی رو که برداشتم دیدم همه چی ارومه وهیچ صدایی به عنوان نویز ندارم .
شک کردم کارم درست بوده یا نه گفتم سوال کنم

الن منتظرم تا رانژه بشه وچراغ دی اس ال لینکم ثابت بشه

وصله اسپلیترم درست بوده؟؟

ممنون وببخشیدکه زیاد تایپ کردم

farhad_s5
24-07-2008, 01:40
سلام دوستان عزيز!

من بالاخره مودم USRobotics رو با قيمت 45.000 خريدم كه ADSL 2+ هست و مي خوام ازش براي ADSL معمولي استفاده كنم!!

ولي يه مشكلي كه دارم اين هست كه تو جعبش كابل USB اون نبود و فقط كابل LAN اون بود!! با LAN نصبش كردم و امروز رفتم يه كابل USB كه براي پرينتر هست براش خريدم! ولي وقتي نصبش مي كنم چراغ اتصال USB روشن ميشه ولي ويندوز نميگه Found new hardware و من هر كاري مي كنم نتونستن با اتصال USB تنظيمش و چكش كنم!! اگه ميشه من رو راهنمايي كنيد دوستان!

يه سوال ديگه دارم ، اونم اين هست كه اگه بخوام خودم مودمم رو نصب كنم بايد از ISP چه چيزايي رو بگيرم(منظورم اطلاعات نرم افزاري مثه IP و امثال اين)

kivig
24-07-2008, 02:46
زیمنس .سی 110

دوستان من یه سوال داشتم ظاهرا کسی ندید می خواستم راهنمایی کنید خطم تازه داره رانژه میشه:31:
این سوال دارم:

توی این عکس میکرو هه یه سوکت به خودش داره اون به کجا باید وصل بشه؟؟ به پشت تلفن؟؟

من تازه دارن خطم رو رانژه میکنن مودم رو ازشون گرفتم همه چیش رو وصل کردم وتنظیمات رو انجام دادم ولی

دیدم وقتی گوشی رو برمی دارم صدای سوت با کمی خش یعنی همون نویز دارم یه اسپلیتر هم بهم داده بودن

مشکلم با کار گذاشتنشه

ما پشت تلفنمون یه تل این داره ویه تل اوت که زمان دیال اپ بودم کابل مودم می ره تو تل اوت و کابل تلفن هم از تل این میره تو پریز برای دی اس ال هم این کارو کردم ولی نویز داشتم

1- اسپلیتر قسمت بالاییش که تک پورته وروش نوشته فون رو یه کابل گذاشتم وبردم از اسپلیتر به پریز
قسمت پایینی اسپلیتر رو هم که دو تا پورت داره به نام های مودم ولاین کابل مودم رو که دو سر سوکته یه طرف وصل کردم مودم ویکی به پورت مودمه اسپلیتر واز قسمت لاین همیه کابل دو سر سوکت وصل کردم به تل این تلفن..........

دوباره
2- به کابل مودم اصلا دست نزدم از همون مودم یه کابل رفته بود به پورت مودمه اسپلیتر سر جاش ولی این دفه از پورت لاین که دقیقا کنار پورته مودمه اسپلیتر ه وهردو در قسمت پایینی اسپلیتر واقع شدند یه کابل کشیدم این دفه به جای تلفن رفت به پریز

از پورت بالایی اسپلیتر هم که فکر کنم انشعاب اصلی باشه وروش نوشته فون یه کابل دوسر سوکت وصل کردم به خوده تلفن

دوست عزیز بهتره شما یه کم صبر کنید تا خطتتون رانژه بشه بعد تست کنید .
وصل کردن اسپیلتور هم خیلی ساده هستش , اونطرفی که فقط یک جای سوکت داره رو باید خط اصلی تلفن رو واردش کنید , سمت دیگر اسپیلتور که دو تا جای سوکت داره بالاشون نوشته هر کدوم مال چی هستش اونی که نوشته Phone رو یه سیم بهش وصل کنید و بزنید به تلفن و اونی که روش نوشته Dsl یه سیم وصل کنید و بزنید تو مودم تمااااااااااام , به همین سادگی به همین خوشمزگی
در ضمن اگه با گذاشتن اسپیلتور هنوز روی خط تلفن نویز داری میتونی یه اسپیلتور دیگه هم تو مسیر اضافه کنی یعنی کابل اصلی تلفن به اسپیلتور اول , و از خروجی Phone همون اسپیلتور وصل کنید به اسپیلتور دوم( تو اون طرفی که یک سوکت هست ) بعد به طریق بالا از اون اسپلتور دوم سیمها رو به تلفن و مودم وصل کنید .
من خودم هم با یه اسپیلتور هنوز نویز رو خط تلفن داشتم که وقتی از یه اسپیلتور دیگه هم استفاده کردم کاملا مشکلم حل شد . امیدوارم که به شما هم جواب بده:20:

farhad_s5
24-07-2008, 02:58
تو جعبه ي مودم من يه وسيله اي بود كه يه جاي سوكت داشت كه تلفن رو زدم توش و سر ديگش رو هم به خط تلفن وصل كردم!!

آيا اون اسپليتر بوده؟

Cleeev
24-07-2008, 03:46
تو جعبه ي مودم من يه وسيله اي بود كه يه جاي سوكت داشت كه تلفن رو زدم توش و سر ديگش رو هم به خط تلفن وصل كردم!!

آيا اون اسپليتر بوده؟

تقریبا آره... به اون میگن Microّ(F^y %$l - t# # r///e... (فقط حروف رو بخونید تایپشم خودتون درستش رو میدونید) البته به همه شون همین رو میگن... ولی اونی که دو تا پورت داره هم مودم بهش وصل میشه و هم فون که به اصطلاح Splite میکنه... اصلا درستش اینه که مودم رو به هیچی وصل نکنیم... مودم هیچ نیازی به میکرو*# نداره... این تلفن هستش که نمیتونه حد خودش رو بشناسه.....................

elendil
24-07-2008, 06:58

تا هفته پیش آزادگان بود الان ای دی اس ال ندارم دیگه ولی حدودا هم هفته پیش وصل میشدم با 13.2 اینا دان میکرد خیلی بد میشه اگه مثل یه سال و نیم پیشش سرعتش بیاد روی 9-10

kivig
24-07-2008, 07:08
آره به نوعی همون اسپیلتور هستش فقط با این تفاوت که چون خروجیش کمه فقط به تلفن میتونی وصل کنیش
دوست خوبمون Cleeev کامل توضیح دادن

Hamid Reza
24-07-2008, 08:08
زیمنس .سی 110

این سوال دارم:

مشکلم با کار گذاشتنشه

دوباره

سلام
شما میتونید یه خط مستقیم هم به مودم وصل کنید
نیازی نیست اسپلیتر به مودمم وصل باشه
یعنی یه سیم از دو شاخه به مودم
واسه خش خش نکردن باید از درگاه phone یه سیم به دو شاخه تلفن وصل کنید و اون طرف که یه درگاه داره را به تلفن وصل کنید
اون یکی درگاه هم خالی باشه
من خودم اینجوری وصل کرم زنگ زدم شرکتم پرسیدم گفتن کاملا درسته
البته اگه اینطوری راحتترین
اگه نه باید اون طرف که یه درگاه داره را به دو شاخه و درگاه phone یا line را به تلفن و modem را به مودم وصل کنید
ممنون

mostafaeshghi
24-07-2008, 11:22
سلام
من در نظر دارم که از شرکت "داتـک" Adsl بگیرم.
منطقه مخابراتی "سیدااشهدا" هست که ظاهراً تحت پوشش داتک هم هست.(تهران)
در کل دوستان عزیز اگر نکته یا حرفی دارند خیلی ممنون می شم.(راهنمایی می خواهم!)

ممــــــــــنونم

نکات خاص ایناست:

اول زنگ بزن بپرس پورت خالی دارند در مرکز مخابراتی شما! اگر گفت بله! به نظر من بهتره حضورا برای گرفتن اشتراک اقدام کنید! چون همین دیروز بود که داتک یک اس ام اس زد گفت کسایی که میاند دم در از طرف شرکت را دقیق بررسی کنید که از شرکت آمده باشند! پس به ریسکش نمیارزه! آدرسش هم تو اول خ سهروردی (از طرف سید خندان) خ ابن یمین هست !
اگر سرعت بالاتر از 128 میخوای یه نامه اشتغال به تحصیل از محل تحصیلت بگیر! یا حتی یک نامه از یه شرکت ککه مهمور به مهر شرکت باشه هم کفایت میکنه!
اگر دانشجویی کارت دانشجویی هم ببر بهت 1 ماه مجانی هم میدند ! یعنی پول ماه اول را میدی ماه بعد هم پول 1 ماه را میدی ولی بهت 2 ماه سرویس میدند !

به نظرم اگر نیازت نیست بیشتر از 256 نگیر! چون بعضی از دوستان از سرویسهای بالای 256 گله و شکایت داشتند ولی سرویسهای 128 و 256 شرکت خیلی مناسب هست و محدودیت حجمی هم ندارند !

crazyfox
24-07-2008, 11:25
دوست عزیز بهتره شما یه کم صبر کنید تا خطتتون رانژه بشه بعد تست کنید .
وصل کردن اسپیلتور هم خیلی ساده هستش , اونطرفی که فقط یک جای سوکت داره رو باید خط اصلی تلفن رو واردش کنید , سمت دیگر اسپیلتور که دو تا جای سوکت داره بالاشون نوشته هر کدوم مال چی هستش اونی که نوشته Phone رو یه سیم بهش وصل کنید و بزنید به تلفن و اونی که روش نوشته Dsl یه سیم وصل کنید و بزنید تو مودم تمااااااااااام , به همین سادگی به همین خوشمزگی
در ضمن اگه با گذاشتن اسپیلتور هنوز روی خط تلفن نویز داری میتونی یه اسپیلتور دیگه هم تو مسیر اضافه کنی یعنی کابل اصلی تلفن به اسپیلتور اول , و از خروجی Phone همون اسپیلتور وصل کنید به اسپیلتور دوم( تو اون طرفی که یک سوکت هست ) بعد به طریق بالا از اون اسپلتور دوم سیمها رو به تلفن و مودم وصل کنید .
من خودم هم با یه اسپیلتور هنوز نویز رو خط تلفن داشتم که وقتی از یه اسپیلتور دیگه هم استفاده کردم کاملا مشکلم حل شد . امیدوارم که به شما هم جواب بده:20:
باشه برای رانزه صبر می کنم
فون رو شما نوشتید بزنم به تلفن
ممنون

سلام
واسه خش خش نکردن باید از درگاه phone یه سیم به دو شاخه تلفن وصل کنید و اون طرف که یه درگاه داره را به تلفن وصل کنید
اگه نه باید اون طرف که یه درگاه داره را به دو شاخه و درگاه phone یا line را به تلفن و modem را به مودم وصل کنید
ممنون
فون رو شما نوشتید بزنم به پریز
یکم گیج شدم
تفاوت رو در بد توضیح دادن خودم میدونم

نگا کنین اسپلیتره مثله اون شکله منتها سه تا پورت داره ...یه دونه بالاش داره نوشته روش فون(مهم)
دوتا پورت پایین داره یکیش نوشته مودم یکیش نوشته لاین(مهم)

با مودم مشکلی نیست از مودم اومده رفته به همون پورته مودمه اسپلیتر

ولی منیه بار از پریز وصل کردم به پورته فون واز پورته لاین وصل کردم به تلفن انگار نه انگار اسپلیتر درمیونه مثله اینکه نباشه ..ولی اومدم از پورته فون وصل کردم به تلفن . واین باز ار پورته لاین که بغله پورته مودم هستش
وصل کردم به پریز ..کلا نویز قطع شد جوری که اصلا انگار نویزی وجود نداشته فقط بوقه ازاد تلفن که همیشه هست می یومد.

فقط همین می خواستم بدونم جای این دوتا کابل رو درست زدم یا نه هر چند گمونم درست باشه .
یه بار هم اصلا مودم رو مستقیم وصل کردم به تلفن (به اسپلیتر نرفت)

از تلفن بردم به پورته فون از لاین بردم به پریز باز هم نویز قطع شد که گمونم اینم درست باشه
کدوم بهتره؟؟:11:
حالا صبر میکنم رانزه بشه بعد ببینم چی میشه.
راستی مودم زیمنس سی 110 خوبه ؟؟ اکثرا تو کرج این مودم رو استفاده میکنن. هم یو اس پی داره هم لن ولی من با لن وصل کردم.

mostafaeshghi
24-07-2008, 11:27
آره من از شرکت حسابگر که نمایندگی داتک تو کرمانشاه رو داره گرفتم
حتما خود شرکتی که من ازش adsl گرفتم این نوع سرویس ها رو ایجاد کرده
آخه تا اون جایی که من میدونم نوع سرویس های تهران با شهرهای دیگه فرق می کنه :46:

اگر نداره پس من چه جوری گرفتم
نمایندگی ها بر حسب نیاز بعضی سرویس ها رو ایجاد می کنند مثل اینی که من گرفتم.
در ضمن سرویس های نا محدود هم داشت که قیمتاش خیلی گرون تر از تهران بود.لیست قیمتاشو می فرستم

حالا اینجوری شاید بشه!

ولی میشه آدرس سایت شرکتی که ازش سرویس کردید را بدید! که لیست قیمتش را ببینم !

mostafaeshghi
24-07-2008, 11:30
سلام
ممنون

با عرض معذرت خیلی خیلی گنگ توضیح دادید کمن حداقل 5 دقیقه است که دارم متن شما را میخونم مخصوصا خط 5- 6 که خیلی مبهم هست!

آره اینجوری هم میشه !

ولی منظور ما اینه که بالاخره باید اسپلیتر به تلفن وصل باشه ! یعنی برای هر تلفن داخل خانه باید یک اسپیلتر تهیه کرد! من برای یکیشون تهیه نکردم (پیش خودم میگفتم لازم نیست) هر دفعه که کسی زنگ میزد اگر با اون تلفمن که اسپیلتر نداشت جواب میدادی ، مودم یه بار ریست میشد و حداقل 2-3 دقیقه طول میکشید که به حالت عادی برگرده که یه اسپیلتر گرفتم و الآن هیچ مشکلی ندارم !

siamak_mu
24-07-2008, 12:36
آقا مصطفي هي طرف داتك رو بگير حالا.

از ديروز صد هزار بار زنگ زدم داتك برنميدارن. چي كار كنم. اگه تونستي تماس بگيري بگو پورت هاي جمارانشون كي خالي ميشه؟

بخش فروش جواب نميدن ديگه واي به حال پشتيباني!!!

ferble
24-07-2008, 12:46

از ديروز صد هزار بار زنگ زدم داتك برنميدارن. چي كار كنم. اگه تونستي تماس بگيري بگو پورت هاي جمارانشون كي خالي ميشه؟

داتک میخوای حضوری باید بری پشتیبانی رو هم بیخیالش شو من که گفتم داتک مشتری خاص داره:31:

aliani
24-07-2008, 13:28
از ديروز صد هزار بار زنگ زدم داتك برنميدارن. چي كار كنم.
مطمئني ؟! من كه هرروز دارم زنگ ميزنم هيچ مشكلي نيست يكمي طول ميكشه اما بلاخره جواب ميدن.
بهتره صبحها زنگ بزني كه خلوته

Hamid Reza
24-07-2008, 13:39
با عرض معذرت خیلی خیلی گنگ توضیح دادید کمن حداقل 5 دقیقه است که دارم متن شما را میخونم مخصوصا خط 5- 6 که خیلی مبهم هست!

آره اینجوری هم میشه !

ولی منظور ما اینه که بالاخره باید اسپلیتر به تلفن وصل باشه ! یعنی برای هر تلفن داخل خانه باید یک اسپیلتر تهیه کرد! من برای یکیشون تهیه نکردم (پیش خودم میگفتم لازم نیست) هر دفعه که کسی زنگ میزد اگر با اون تلفمن که اسپیلتر نداشت جواب میدادی ، مودم یه بار ریست میشد و حداقل 2-3 دقیقه طول میکشید که به حالت عادی برگرده که یه اسپیلتر گرفتم و الآن هیچ مشکلی ندارم !

1.یه سیم از دو شاخه تلفن به مودم وصل میکنیم
2.اسپلیتر دارای سه درگاه هست اون طرفش که فقط یه درگاه داره را به تلفن وصل میکنیم
3.اون طرف که دو تا درگاه داره از درگاه line (واسه بعضی هام مینویسه phone) به دو شاخه تلفن وصل میکنیم
یعنی بین تلفن و دو شاخه اسپلیتر قرار میگیره البته به صورت بالا
همین:11:

Mr.Lover
24-07-2008, 14:35
داتک مشتریهای خاص داره اگه دنبال ذرذسری بگیر

سلام
منظور شما رو متوجه نشدم!
یعنی مشتری های داتک همه مشکل دارند؟
:18:

mostafaeshghi
24-07-2008, 14:39

دیگه دوستان جواب شما را دادند!

جان من بیخایل اون بحث قبلی بشید! هنوز ما اخطارمون از بین نرفته! :دی

شماره پشتیبانی هم این هست:

81686868

میدونم که دو شماره اول یکی نیست ولی به همین صورت هست !

mostafaeshghi
24-07-2008, 14:41
1.یه سیم از دو شاخه تلفن به مودم وصل میکنیم
2.اسپلیتر دارای سه درگاه هست اون طرفش که فقط یه درگاه داره را به تلفن وصل میکنیم
3.اون طرف که دو تا درگاه داره از درگاه line (واسه بعضی هام مینویسه phone) به دو شاخه تلفن وصل میکنیم
یعنی بین تلفن و دو شاخه اسپلیتر قرار میگیره البته به صورت بالا
همین:11:

آهان این شد توضیح واضح !

و باید بگم بعد از خواندن پست شما من که اینطوری شدم :18:

آخه با شما در گزینه ی 3 مشکل دارم!

من اون طرف که یکی هست را به خط تلفن وصل کردم و آنطرف که دو تا هست دی اس ال رابه مودم و دیگری را به دستگاه تلفن وصل کردم !

شما الآن اینطوری وصل کردی و داره کارم یکنه و مشکلی هم نداری؟!

Mr.Lover
24-07-2008, 14:42
نکات خاص ایناست:

اول زنگ بزن بپرس پورت خالی دارند در مرکز مخابراتی شما! اگر گفت بله! به نظر من بهتره حضورا برای گرفتن اشتراک اقدام کنید! چون همین دیروز بود که داتک یک اس ام اس زد گفت کسایی که میاند دم در از طرف شرکت را دقیق بررسی کنید که از شرکت آمده باشند! پس به ریسکش نمیارزه! آدرسش هم تو اول خ سهروردی (از طرف سید خندان) خ ابن یمین هست !
...

سلام
خیلی ممنون بابت راهنمایی شما.
دوست عزیز یعنی گرفتن ADSL از داتک این همه خطرناکه؟!
یا اینکه این وضعیت مربوط به همه شرکت هایی می شه ADSL ارائه می دهند؟
در ضمن به نظر شما از نمایندگی هایی فروشی که در سایت دانک معرفی شدند که موردی ندارند! چون یکی از این نمایندگی ها خیلی نزدیک تر از دفتر شرکت در خ سهروردی است.

ممــــنون
:40:

mostafaeshghi
24-07-2008, 15:04
سلام
خیلی ممنون بابت راهنمایی شما.
دوست عزیز یعنی گرفتن ADSL از داتک این همه خطرناکه؟!
یا اینکه این وضعیت مربوط به همه شرکت هایی می شه ADSL ارائه می دهند؟
در ضمن به نظر شما از نمایندگی هایی فروشی که در سایت دانک معرفی شدند که موردی ندارند! چون یکی از این نمایندگی ها خیلی نزدیک تر از دفتر شرکت در خ سهروردی است.

ممــــنون
:40:
در مورد شرکتاهای دیگه اطلاعی ندارم من !

نه خطرناک نیست !

من این توضیحات را دادم که اول بپرسی بعد بری اونجا که اینهمه راه نری اونجا بعد بهت بگند که پورت خالی نداریم !

من بعید میدونم داتک در تهران به شرکت دیگه ای انتقال مسئولیت داده بشاه! و هر کاری در تهارن باشه خودش انجام میده! و دفتر مرکزی هم اونجاست که کار ثبت نام و شارژ مجدد هم انجام میشه !

و برای افرادی که میگن راهمان دوره و نمیتونیم حضورا شرکت بیاییم ، پیک میفرستند که من اعتباری براشون قائل نیستم و نمیشه بهشون اعتماد کرد! یک بار میری برای همیشه دیگه ! کاری نداره که !

مدارک مورد نیاز

آخرین قبض پرداختی تلفن
کپی شناسنامه ی فرد متقاضی
اگر تخفیف دانشجویی میخوای و شاملت میشه کپی کارت دانشجویی
و پر کردن فرمی که اونجا بهت تحویل میدند !

قربانت : مصطفی عشقی

mehdi_08
24-07-2008, 16:13
حالا اینجوری شاید بشه!

ولی میشه آدرس سایت شرکتی که ازش سرویس کردید را بدید! که لیست قیمتش را ببینم !
تو سایتش که نزده ولی قیمتاشو براتون میفرستم:20:

mostafaeshghi
24-07-2008, 16:23
تو سایتش که نزده ولی قیمتاشو براتون میفرستم:20:

ممنون میشم !

ولی شما سایتشم بده! من یه کاری دارم باهاش !

Hamid Reza
24-07-2008, 17:58
آهان این شد توضیح واضح !

و باید بگم بعد از خواندن پست شما من که اینطوری شدم :18:

آخه با شما در گزینه ی 3 مشکل دارم!

من اون طرف که یکی هست را به خط تلفن وصل کردم و آنطرف که دو تا هست دی اس ال رابه مودم و دیگری را به دستگاه تلفن وصل کردم !

شما الآن اینطوری وصل کردی و داره کارم یکنه و مشکلی هم نداری؟!

سلام
به من گفتن اگه میخوای یه سیم مستقیم وصل کنی به مودم
بهتره برعکسش(که تو گزینه 3 نوشتم) عمل کنید

shellman_te
24-07-2008, 19:39
من آسیا تک دارم قیمتش خوبه ولی ساپورتش افتضاح در هفته چندبار قطعی دارم همیشه خدا هم تلفن ساپورتشون اشغال شده یکبار 3 ساعت پشت سرهم گرفتم اشغال بوده مانند تمامی شرکتها و کسب و کارهای ایرانی اولش خوبن بعد هرچی میگذره بدتر و بدتر میشن اوایل برای تمدید پیک موتوری میفرستادن الان دیکه فقط باید پول واریض کنی بعد براشون یا میل بزنی یا فکس کنی .دفعه آخر تلفن فکسشون کاملا اشغال بود میل هم که 3 بار به آدرسشون زدم نرسید برا همین اینترنتم واسه 2 روز قطع بود

mehdi_08
24-07-2008, 21:23
ممنون میشم !

ولی شما سایتشم بده! من یه کاری دارم باهاش !ا
اینم آدرس سایتش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تو هر دوشون برو :5:

siamak_mu
24-07-2008, 23:34
به جز من كسي ديگه با شاتل درباره ي كاهش سرعت سرويس art Home تماس داشته؟
اگه آره نتيجه چي بوده؟

AliROCK
24-07-2008, 23:51
داتک کلا تورنت رو داره محدود میکنه اوایل 14 بود بعد شد 8 حالا هم 5!!!
با سرعت 128 تورنت هایی هم که میگیرم seed زیاد داره پس مشکل داتکه واسه دانلود از راپید شیر هم داره به مشکل برمیخوره خیلی افت سرعت داره

ferble
25-07-2008, 00:00
تورنت رو شاتل تایم گذاشته براش شبها و جمعه ها مشگلی نداره ولی در طول روز قطعش نمیکنه منتها اینقدر سرعت پایینه که کاربر بیخیالش میشه من اوایل تعجب میکردم با وجود سیدر زیاد هیچ پیشرفتی نمیکنم در صورتی که همه درصداشون بالا میره یکبار گفتم بذار ببینم جریان چییه از محل کار و با پارس آنلاین تورنت رو گذاشتم برای دانلود بخونه هم گفتم همون تورنت رو بذارن دیدم پارس آنلاین با تمام سرعت دانلود میشه ولی شاتل همون 2-3 کیلو بایته زنگ زدم شاتل طرف حرفی برای گفتن نداشت از اونموقع ببعد یا تورنت با شاتل دانلود نمیکنم و اگر دانلود کنم شب و یا جمعه ها دانلود میکنم.

mstf666
25-07-2008, 00:52
تورنت رو شاتل تایم گذاشته براش شبها و جمعه ها مشگلی نداره ولی در طول روز قطعش نمیکنه منتها اینقدر سرعت پایینه که کاربر بیخیالش میشه من اوایل تعجب میکردم با وجود سیدر زیاد هیچ پیشرفتی نمیکنم در صورتی که همه درصداشون بالا میره یکبار گفتم بذار ببینم جریان چییه از محل کار و با پارس آنلاین تورنت رو گذاشتم برای دانلود بخونه هم گفتم همون تورنت رو بذارن دیدم پارس آنلاین با تمام سرعت دانلود میشه ولی شاتل همون 2-3 کیلو بایته زنگ زدم شاتل طرف حرفی برای گفتن نداشت از اونموقع ببعد یا تورنت با شاتل دانلود نمیکنم و اگر دانلود کنم شب و یا جمعه ها دانلود میکنم.

من همچین مشکلی رو فعلا با تورنت ندارم.
تقریبا با همون سرعت کانکشنم دانلود میکنه.
روز و شب هم فرقی نداره.

ولی متاسفانه شاتل سرعت سرویس هاش رو آورده پایین.
تا چند روز پیش با سرویس 64 سرعت دانلودم 13 بود اما چند روزه که بین 8-9 نوسان داره.

ferble
25-07-2008, 00:57
شاید اخیرا درست شده باشه چون من خیلی وقته تورنت دانلود نمیکنم منتها افت سرعت که میگید ندارم سرعت ثابت 34 بوده و الان هم هست

elendil
25-07-2008, 00:58
پس شاتل واقعا این کارو کرده کسی از مرکز آزادگان شاتل داره ؟؟؟ اگه هستش سرعت دانلودش روی چه قدره (سرویس 64)؟؟؟؟؟؟

mostafaeshghi
25-07-2008, 01:21
داتک کلا تورنت رو داره محدود میکنه اوایل 14 بود بعد شد 8 حالا هم 5!!!
با سرعت 128 تورنت هایی هم که میگیرم seed زیاد داره پس مشکل داتکه واسه دانلود از راپید شیر هم داره به مشکل برمیخوره خیلی افت سرعت داره

حالا بحث تورنت را نمیدانم

ولی در مورده رپیدشر کاملا اشتباه میکنید! چون من حداقل روزی 1.2 گیگابایت از رپید شر دانلود دارم و تا الآن به مشکل نخوردم! البته بگم که اکانت دارم ولی اینطور که معلومه اکانت و بی اکانت نباید فرقی بکگنه! و در ضمن در مواقعی در روز هم فیری هم دانلود میکنم که تا حالا ندیدم سرعت دانلودم از 30 پایینتر بیاد (سر.یس من 256 هست)

mstf666
25-07-2008, 01:21
من الان توی قسمت گزارش مشکلات سرویس شاتل توی سایتش گفتم که سرعتم اومده پایین تر.
بعد از 30 ثانیه دیدم زنگ زدن خونمون.(ساعت 2:10 بامداد):18:
همه خانواده رو از خواب بیدار کردن که هیچ....

یارو گفت یه چیزی بذار دانلود بشه بعد گفت از نظر ما شما مشکلی ندارید دارید با پهنای باند 90kbps دانلود میکنید.
بهش گفتم قبلا سرعتم بالای 13 بوده و یکدفعه همه همین مشکل رو پیدا کردن.اونم اظهار بی اطلاعی کرد.

فقط یادتون باشه شما توی روز مشکلات رو گزارش کنید !

تشکر هم یادتون نره !!!:5:

farhad_s5
25-07-2008, 01:57
دوستان از همتون بابت راهنماييتون ممنونم

سرعت دانلود با Adsl 64 و 128 چقدر بايد باشه تا بدونيم كه سرعتش خوبه؟

Cleeev
25-07-2008, 03:14
دوستان از همتون بابت راهنماييتون ممنونم

سرعت دانلود با Adsl 64 و 128 چقدر بايد باشه تا بدونيم كه سرعتش خوبه؟

محاسبه حداکثر سرعت سرویس های اینترنت کار اصلا سختی نیست... قبلا هم دوستان زیادی در این باره گفته بودن... منم میگم... :15:

همونطوری که مشاهده میکنید جلوی سرویس های اینترنت مثلا مینویسن Kbps (با b کوچیک) مثل 256Kbps... این حروف مخفف عبارت Kilobit per second (کیلوبیت بر ثانیه) حستش که به صورت های Kbit/s یا Kb/s یا Kbps نشون داده میشه...

bit (بیت) و Byte (بایت) چی هستن؟

همونطوری که میدونید اطلاعات در کامپیوترها به صورت 0 و 1 هستن... هر یک bit به هر کدوم از 0 و 1 ها گفته میشه... هر 8 bit میشه 1 Byte... حالا از این به بعد هر 1024 Byte میشه 1 KiloByte و هر 1024 KiloByte میشه 1 MegaByte و هر 1024 MegaByte میشه 1 TeraByte...

حالا اینا رو گفتم که چی...؟؟؟

وقتی ما میگیم سرعت یه اتصال اینترنت 256 هستش یعنی سرعت اون 256 Kilobit per second یا همون Kbps هستش که همونطوری که 1 کیلوگرم 1000 گرم هستش، هر Kilobit هم 1000 bit هستش...

یعنی سرعت اتصال مورد نظر 256000Kbps (کیلوبیت بر ثانیه) هستش که همونطور که گفتم برای تبدیلش به Byte (بایت) باید تقسیم بر 8 کنیمش که میشه 32000B (بایت بر ثانیه) که برای تبدیل به KiloByte (کیلوبایت) باید تقسیم بر 1024 بشه که میشه 31.25KB (کیلو بایت بر ثانیه) که همچنین برای تبدیلش به MegaByte (مگابایت) باید تقسیم بر 1024 بشه که میشه 0.030517578125MBps (مگابایت بر ثانیه) و...........

حالا خودتون خیلی آسون میتونید محاسبه کنید...
مثلا اونایی که شما گفتید (تمامی سرعت ها در واحد ثانیه هستن):

64Kbps (بیت) یعنی سرعتش حداکثر باید به 8000Bps (بایت) و یا 7.8125KBps (کیلوبایت) و یا 0.00762939453125MBps (مگابایت) برسه...

128Kbps (بیت) یعنی سرعتش حداکثر باید به 16000Bps (بایت) و یا 15.625KBps (کیلوبایت) و یا 0.0152587890625MBps (مگابایت) برسه...

هر چقدر سرعت به حداکثر خودش نزدیک تر باشه بهتره... 64 حدود 7 و 128 حدود 15... :23:

:8:

Acro-Crown
25-07-2008, 09:18
سلام من می خوام از آسیا تک رخت برببندم!
شاید سرویس 128 داتک و برداشتم ولی دیدم دوستان از پشتیبانی و گرفتن اشتراک جدید ناراضی بودند!
و یک سوال در مورد استفاده شبانه صبانت:سرعتش با سرعت روزش فرق می کنه و تو سایتش نوشته بود که هی قطعش می کنند؟اینطوره؟
من می خوام حداکثر 25 ت بدم و دانلودمو داشته باشم بنظرتون از کدومشون بگیرم؟

siamak_mu
25-07-2008, 09:35
من الان توی قسمت گزارش مشکلات سرویس شاتل توی سایتش گفتم که سرعتم اومده پایین تر.
بعد از 30 ثانیه دیدم زنگ زدن خونمون.(ساعت 2:10 بامداد):18:
همه خانواده رو از خواب بیدار کردن که هیچ....

یارو گفت یه چیزی بذار دانلود بشه بعد گفت از نظر ما شما مشکلی ندارید دارید با پهنای باند 90kbps دانلود میکنید.
بهش گفتم قبلا سرعتم بالای 13 بوده و یکدفعه همه همین مشکل رو پیدا کردن.اونم اظهار بی اطلاعی کرد.

فقط یادتون باشه شما توی روز مشکلات رو گزارش کنید !

تشکر هم یادتون نره !!!:5:

مصطفي جون هيچ ربطي به پشتيباني نداره اين قضايا. منم زنگ زدم اونا از خدا بي خبرن. اگه سرعتت از 8 كمتر شد اونا مشكل رو حل مي كنن. ولي خدايي عججججججججججججججججججججب پشتيباني داره اين شاتل. ايميل بزني به 1 ديقه نميكشه بهت زنگ ميزنن!!!!!!!!! منم 2-3 بار ايميل زدم هنوز send نكردم زنگ زدن موبايلم!!!!!!!

الآن فقط مديرشون ميدونه چه قلطي كرده. من به مديرشون هم ايميل زدم و لينك هاي انفرادي اعتراض اين تاپيك هم دادم ولي از ديروز ظهر كه ايميل زدم تا الآن خبري نشده.

من مي خوام اين كارو كنم: اين ماه (فردا روز شاژم هست) 128 بگيرم و به داتك بگم هروقت پورتاش خالي شد من مي خوام رو يه خط ديگه داتك وصل كنم و اون ماهي كه داتك وصله واسه اينكه خرجم نره بالا يه سرويس eco شاتل رو همين خط بگيرم. اگه از داتك راضي بودم كه شاتل خداحافظ اگه نبودم همون شاتل رو يكي از سرويس هاي art رو ميگيرم و داتك خداحافظ.

mehdi_08
25-07-2008, 11:51
اینم لیست قیمت های شرکت حسابگر نمایندگی داتک در کرمانشاه
سرويس 64 نامحدود 3 ماهه خانگي 29700 تومان (ماهيانه 9900 تومان ) است .
سرويس 128نامحدود 3 ماهه خانگي 59700تومان (ماهيانه 19900 تومان ) است .
512 حجمی با 2.5 گیگ در ما ترافیک 3تا 7 صبح رایگان ماهی12.600 در ضمن به تمام سرویس ها مبلغ 3.000 تومن عوارض و 6٪ عوارض اضافه می شه.

ferble
25-07-2008, 11:58
512 حجمی با 2.5 گیگ در ما ترافیک 3تا 7 صبح رایگان ماهی12.600 در ضمن به تمام سرویس ها مبلغ 3.000 تومن عوارض و 6٪ عوارض اضافه می شه.
با این حساب ای دی اس ال توی شهرستانها مفته:41:

mehdi_08
25-07-2008, 12:19
اگه قیمت هارو مقایسه کنی می بینی که از تهران خیلی گرون تره

amonesary
25-07-2008, 13:23
دوستان این داتک تو کرج نمایندگی نداره؟

Hamid Reza
25-07-2008, 13:35
دوستان این داتک تو کرج نمایندگی نداره؟

سلام
نه نداره

Amin_0913
25-07-2008, 14:34
حالا با این همه بحث شما برای کاربر خونگی کدوم پیشنها میکنید?

البته توی اصفهان

J U N I P E R
25-07-2008, 14:43
آقا کسی یه سرویس دهنده با ماهی 10000 تومن نمیشناسه؟

mostafaeshghi
25-07-2008, 14:58
سلام من می خوام از آسیا تک رخت برببندم!
شاید سرویس 128 داتک و برداشتم ولی دیدم دوستان از پشتیبانی و گرفتن اشتراک جدید ناراضی بودند!
و یک سوال در مورد استفاده شبانه صبانت:سرعتش با سرعت روزش فرق می کنه و تو سایتش نوشته بود که هی قطعش می کنند؟اینطوره؟
من می خوام حداکثر 25 ت بدم و دانلودمو داشته باشم بنظرتون از کدومشون بگیرم؟

سرویس داتک در هر منطقه ای شرایط و موقعیت خاص خودشو داره! پس حرف کسی نباید منصرف کننده ی مشترک شدن در سرویسهای داتک بشه! بهتره خودتون یه تحقیقی بکنید و آمار بگیرید! اولین کاری که میکنید اینه که تماس بگیرید ببینید پورت خالی در مرکز مخابراتی شما دارند !؟

سرویس 256 داتک با عوارض و مالیات و ... کلا روی هم میشه 26820 تومان !

mostafaeshghi
25-07-2008, 15:01

دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانیتون!

ولی برام جالبه که تو سابتشون هیچ اطلاعاتی از سرویسهاشون نگذاشتند !

و البته یه کم هم تو قیمتها تفحص کنیم متوجه میشیم که قیمت ها تفاوت فاحشی با تهران نداره! و به نظرم مناسب هست !

Mohsen khan
25-07-2008, 15:39
تاپيك قفل شد

به تاپيك جديد + نظرسنجي جديد مراجعه كنيد

بررسي سرويس دهنده هاي اينترنت پرسرعت ايرانadsl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محسن