PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سرویس دهنده های Adsl : اینترنت پر سرعت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26

Hamid Reza
07-07-2008, 22:11
zed2 جان مسئله یکم مشکلتر شد چه جوری خط رو میشه از PCM در آورد یه سری اطلاعاتی که از قبل داشتم حدس میزدم که روی این خطوطی که پی سی ام هستن نمیشه adsl گرفت و شما هم این حدس رو کامل کردی

سلام
باید بری مخابرات و درخواست بدی
ممنون:11:

elendil
07-07-2008, 22:18
هزینش چقدره ؟؟؟

آقا انصافا الان حدود یک سال و 8 ماهه از شاتل سرویس میگیریم قیمتش شاید بالاتر باشه ولی کیفیت خوبی داره به نسبت بقیه

hadi_gamer
07-07-2008, 22:20
zed2 جان مسئله یکم مشکلتر شد چه جوری خط رو میشه از PCM در آورد یه سری اطلاعاتی که از قبل داشتم حدس میزدم که روی این خطوطی که پی سی ام هستن نمیشه adsl گرفت و شما هم این حدس رو کامل کردی

برای من pcm بود رفتم با رئیس مرکز صحبت کردم گفت نمیشه این رو از pcm خارج کنیم.گفت یه خط دیگه ثبت نام کن بعد بیا با من هماهنگ کن یه خط خوب بهت میدیم.من هم رفتم یه خط ثبت نام کردم 48 ساعت بعد اومدن وصل کردن.

elendil
07-07-2008, 22:23
این خطی رو که وصل کردن که دیگه pcm نبودش ؟؟؟؟؟؟

مرکز ما آزادگان هست 2 تا خیابون اون طرف تر از خونه هستش

حالا کسی بوده که خطش pcm بوده باشه و درخواست بده از pcm در بیارن ؟؟؟

hadi_gamer
07-07-2008, 22:29

نه خیر این خط جدید pcm نیست.
من تا حالا همچین چیزی نیدیدم که خط pcm رو معمولی کنن.اگر هم بخوان بکنن خیلی اذیت میکنن.یا انقدر طولش میدن که آدم پشیمون بشه.
رئیس مرکز هم به من گفت نمیشه این کار رو بکنیم.گفت فعلا امکانش نیست.

elendil
07-07-2008, 22:32
مگه نگفتی که طرف بهت گفت دفه بعدی باهاش هماهنگ کنی

آقا کلا میگم هیچ راهی نیستش که خطی که میدن pcm نباشه ؟؟؟

Hamid Reza
07-07-2008, 22:33
نه خیر این خط جدید pcm نیست.
من تا حالا همچین چیزی نیدیدم که خط pcm رو معمولی کنن.اگر هم بخوان بکنن خیلی اذیت میکنن.یا انقدر طولش میدن که آدم پشیمون بشه.
رئیس مرکز هم به من گفت نمیشه این کار رو بکنیم.گفت فعلا امکانش نیست.

سلام
تایید میشه
یکی از دوستانم خطش pcm بود خیلی کارش طول کشید تازه تو مخابرات پارتی هم داشت
pcm خیلی چیز بدی داره میشه:31:

Hamid Reza
07-07-2008, 22:34
مگه نگفتی که طرف بهت گفت دفه بعدی باهاش هماهنگ کنی

آقا کلا میگم هیچ راهی نیستش که خطی که میدن pcm نباشه ؟؟؟

عزیزم اگه هماهنگ کنی pcm نمیدن دیگه
اون آقام هماهنگ کرد خطه جدیدشو pcm ندادن

hadi_gamer
07-07-2008, 22:34
ولی هر کاری میخوای بکنی اول برو با رئیس مرکز حتما صحبت کن.
من اولش که خواستم ثبت نام کنم مسئول ثبت نام خط بهم گفت که اگه خط فعلیتون pcm باشه به احتمال زیاد این خط جدید هم pcm بهتون میدن.من هم دیگه قاطی کردم رفتم پیش رئیس مرکز.
اون خیلی مرد خوب و محترمی بود.خیلی با احترام و خوب رفتار کرد و گفت تو کاری نداشته باش ثبت نام کن بیا پیش من.

V A H I D
07-07-2008, 22:36

بستگی داره به مرکزتون !!!
واسه ما گفتن کلا بی خیال شین........
با خط جدید هم نمی شه !!

hadi_gamer
07-07-2008, 22:37
عزیزم اگه هماهنگ کنی pcm نمیدن دیگه
اون آقام هماهنگ کرد خطه جدیدشو pcm ندادن
دقیقا منظورم همین بود.ممنون.

elendil
07-07-2008, 22:40
پس حاجی کار نشد نداره میشه ایول

هادی از نظر قیمتی که تفاوتی نداشت دفعه دوم ؟؟؟

hadi_gamer
07-07-2008, 22:45
پس حاجی کار نشد نداره میشه ایول

هادی از نظر قیمتی که تفاوتی نداشت دفعه دوم ؟؟؟
نه قیمتش تفاوتی نداره.
قیمت خط ثابت الان 100 تومنه.
حالا میخوای چیکار کنی؟تو که ADSL داری.خط خودتون pcm اه؟

Cleeev
07-07-2008, 23:21
برادرا...

سرعت این صبانت شبا که نامحدوده چقدره...؟

من الان آسیاتک دارم ولی چون گرون کرده و محدودیت های شدید روی سرویساش گذاشته، میخوام 12 مرداد که شارژم تموم میشه قراردادم رو فسخ کنم و برم از این صبا نت بگیرم...

البته دوستان اگه کسی پیشنهاد بهتر از صبانت داره بگه... با توجه به اینکه من خیلی دانلود میکنم... به نظرم میاد که این صبانت هم سرعتش خوبه و هم شبا نامحدوده... البته بعضی دوستان مشکلاتی ازش گفتن ولی به هر حال اینجا ایرانه...

آیا اولش باید گفت که سرویس رو 512 بزنن یا خودشون اتوماتیک همه سرویس هاشون رو 512 میزنن و همچنین آیا سرعتش به 60 کیلوبایت میرسه یا نه (حدود سرعت استاندارد 512) و همچنین شباش سرعتش چقدره...؟؟؟

از قبل از همتون ممنونم...

vahid_civil
08-07-2008, 00:01
دوستان
کدوم یکی از سرویس دهنده ها ساعتی حساب می کنن؟؟
یعنی مثلا به ازای هر ساعت استفاده از اینترنت یه پولی بگیرن

سپنتا ساعتی داره.

Fusi0n
08-07-2008, 01:38
سلام
از دوستان عزيز كمي درباره سرويس ها سپنتا بحث بشه بهترين سرويس تا الان كه ميدونم همين شركت ميخوام از اين شركت بگيرم
فقط قبلش چندتا سوال دارم سرعت 128 تا چه مقدار سرعت ميده چقدر موقع دانلود
ايا سرويس 256 و همين طور بالا تر هم ميدن با خير
و يك سوال مدوم هم خودشون اهدا ميكنن !

omit
08-07-2008, 02:19
سلام
من دنبال 128 با قیمت خوب و سرویس مناسب میگردم
مردونه یه نفر(همه) بیاد سوای هر چیزی رک و راست بگه کدوم سرویس بهتره

Sharim
08-07-2008, 03:47
سلام
بابا این سرویس شبانه رایگان ندا گستر که از فحش هم بدتره !! سرعتش 11 kb/s است ! سرویس معمولیش من با 55-60 داون میکنم . به نظر من که ارزش شب بیدار موندن رو نداره ! ولی از روزانه اش انصافا راضیم ...

Sharim
08-07-2008, 03:50
برادرا...

من الان آسیاتک دارم ولی چون گرون کرده و محدودیت های شدید روی سرویساش گذاشته، میخوام 12 مرداد که شارژم تموم میشه قراردادم رو فسخ کنم و برم از این صبا نت بگیرم...

البته دوستان اگه کسی پیشنهاد بهتر از صبانت داره بگه... با توجه به اینکه من خیلی دانلود میکنم... به نظرم میاد که این صبانت هم سرعتش خوبه و هم شبا نامحدوده... البته بعضی دوستان مشکلاتی ازش گفتن ولی به هر حال اینجا ایرانه...

پست شما رو اول نخوندم اما فکر میکنم جوابش رو نا خود آگاه دادم !
همین الان در این لحظه من دارم با 5.2 داون میکنم !! تا 15 هم میره !
روزانه اش هم تا 62 بیشتر ندیدم بره !

elendil
08-07-2008, 07:28
نه قیمتش تفاوتی نداره.
قیمت خط ثابت الان 100 تومنه.
حالا میخوای چیکار کنی؟تو که ADSL داری.خط خودتون pcm اه؟

به احتمال زیاد تا چند وقت دیگه یه خط adsl دیگه هم میگیرم

Hamid Reza
08-07-2008, 09:18
[quote=eztech;2623178]سلام
از دوستان عزيز كمي درباره سرويس ها سپنتا بحث بشه بهترين سرويس تا الان كه ميدونم همين شركت ميخوام از اين شركت بگيرم
و يك سوال مدوم هم خودشون اهدا ميكنن ![/

سلام
سپنتا سرویس خوبیه
سرعتم باید تست سرعت بدی
فکر نکنم 256 به خانگی بدن
اگه بخوای آره خودشون میارن و پولشو میگیرن:31:
چیزی اهدا کردنی نیست

zed2
08-07-2008, 09:18
برادرا...

آیا اولش باید گفت که سرویس رو 512 بزنن یا خودشون اتوماتیک همه سرویس هاشون رو 512 میزنن و همچنین آیا سرعتش به 60 کیلوبایت میرسه یا نه (حدود سرعت استاندارد 512) و همچنین شباش سرعتش چقدره...؟؟؟

تا انجا که من دیدم تو محدودیت حجمی ها شاتل بهتر از صبا بوده و ندیدم کسی از شاتل شاکی بوده باشه

اونا برای اینکه حجم رو زود تمام کنی سرعت بیشتر را میدن( مگر اینکه اتفاقی افتاده باشه که تو تاپیک صبانت بچه ها بگن)

feri88
08-07-2008, 09:50
سلام

من خودم سپنتا دارم و خیلی هم راضی هستم
سرعت دانلود سرویس 128 15 و حداکثر 19
خودم 128 دارم فکر کنم بدن 256 ولی زنگ بزن بپرس ببین میدن 256
اگه خودت مودم داری مودم هم بستگی داره چی باشه من 2 ماهی از صبانت adsl گرفته بودم مودمم HUAWEI بود زنگ زدم شرکت سپنتا گفتن که مشکلی نداره الان هم دارم از این مودم استفاده میکنم
در آخر هم اگه سپنتا بگیری بدون که پشیمون نمیشی

quote=omit;2623271]سلام
من دنبال 128 با قیمت خوب و سرویس مناسب میگردم
مردونه یه نفر(همه) بیاد سوای هر چیزی رک و راست بگه کدوم سرویس بهتره[/quote]

سپنتا
سرعت دانلود سرویس 128 15 و حداکثر 19یک بار سرویس سپنتا قطع شد به مدت 2 ساعت که 3 روز به اشتراک اضافی کردن که شرکت های دیگه این کار رو انجام نمیدن

thecrow
08-07-2008, 12:17
سپنتا ساعتی داره.
می شه بیشتر توضیح بدید قیمتش چجوریه
اگر بخوام از سپنتا بگیرم چه مودمی بگیرم خوبه؟؟

Hamid Reza
08-07-2008, 12:20
توضیحات اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

thecrow
08-07-2008, 12:41
توضیحات اینجا

به نظر شما استفاده از اینترنت ساعتی به صرفه تره یا ماهیانه؟؟
برای استفاده از adsl سپنتا چه مودمی بهتره؟؟

darvish1900
08-07-2008, 13:49
این هم آخرین پست درویش

علت بالا رفتن تعرفه آسیاتک. وارد کردن تجهیزات جدید(گمرکی بالا)----(به عنوان مثال امروز تجهیزات مخابرات باهنر تغییر دادند) و خرید پهنای باند بیشتر.

باییییییییییییییییییییی دوستان.

siamak_mu
08-07-2008, 17:09
توضیحات اینجا

يعني اگر از 240 ساعت به بالا استفاده كنيم همون 20 تومن حساب ميشه؟؟؟؟؟

Sharim
08-07-2008, 18:23
سرعت دانلود سرویس 128 15 و حداکثر 19یک بار سرویس سپنتا قطع شد به مدت 2 ساعت که 3 روز به اشتراک اضافی کردن که شرکت های دیگه این کار رو انجام نمیدن

ببخشید من متوجه نمیشم منظور از این سرعت دانلود چیه ؟!!
یعنی شما با سرویس 128نهایتا با سرعت 19 داون میکنید ؟
منظورتون همینه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه این نیست از کجا میشه سرعت رو فهمید ؟

Sam Fisher 11
08-07-2008, 18:28
سلام دوستان....
من از مشتریهای قدیمی آسیاتکم ولی به خاطر افزایش قیمتی که از ماه دیگه میخوان اعمال کنن میخوام برم سمت یه isp دیگه...
یکی نیست بگه خیلی سرویس شاهکاری میدین که گرونشم میکنین؟!!! یادمه اون اوایل پیک رایگان میفرستادن دمه خونه... یه dc اگه میشد کلی معذرت خواهی و ... اما حالا که مشتریهاشون زیاد شده و معروف شدن دیگه مشتری مداری یادشون رفته...

من برای 256 نا محدود ماهیانه 24 تومان میدم ... چه ispیی 256 با قیمتی تو این مایه ها میده؟

siamak_mu
08-07-2008, 18:57
منظورتون همینه :

بله منظور همونه. از اون قسمت عكس كه زيرش خط كشيدين ميشه فهميد ولي از سايت زير هم ميشه فهميد:

omit
08-07-2008, 19:59
يعني اگر از 240 ساعت به بالا استفاده كنيم همون 20 تومن حساب ميشه؟؟؟؟؟

خیلی جالبه
طبق این مثالشون که گفته:
بطور مثال کاربری که 21 ساعت در ماه (سرعت 128) اتصال داشته باشد، صورتحسابی به مبلغ 9،000 تومان (30*300 تومان حداقل کارکرد سرویس های ساعتی) و یا کاربری که 78 ساعت در ماه (سرعت 128) اتصال داشته باشد در ابتدای ماه بعد صورتحسابی به مبلغ 20،700 تومان (60*300 تومان + 18*150 تومان) از طریق درج در اشتراک و همچنین Email و SMS دریافت می کند.

یعنی اگر بالای 240 ساعت استفاده داشته باشی کلهم اجمعین رایگانه!(اون 20 تومن ودیعه ی اول قرارداده و همون یه باره!!:20:

دوستان اشتباه نشه...به طور مثال اگر در طول یک ماه 400ساعت مصرف کنیم محاسبات اینگونه است:
300*60+180*150+160*رایگان=45000

سپنتا سرویسهای ماهیانه ساعتی و حجمیش از نظر کیفیت فرقی نداره؟؟

DrXoX
08-07-2008, 20:03
سلام دوستان....
من از مشتریهای قدیمی آسیاتکم ولی به خاطر افزایش قیمتی که از ماه دیگه میخوان اعمال کنن میخوام برم سمت یه isp دیگه...
یکی نیست بگه خیلی سرویس شاهکاری میدین که گرونشم میکنین؟!!! یادمه اون اوایل پیک رایگان میفرستادن دمه خونه... یه dc اگه میشد کلی معذرت خواهی و ... اما حالا که مشتریهاشون زیاد شده و معروف شدن دیگه مشتری مداری یادشون رفته...

من برای 256 نا محدود ماهیانه 24 تومان میدم ... چه ispیی 256 با قیمتی تو این مایه ها میده؟

سلام

صبا نت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوالا من 7 ماهه صبانت دارم ، درسته بعضی مواقع سرعت نوسان داره ، ولی نسبت به خیلی از Isp های دیگه بهتره

موفق باشید

siamak_mu
08-07-2008, 20:16
سرعت دانلود 128 صبانت چنده؟ (مخصوصاً شبا كه رايگانه)

_Barbod_
08-07-2008, 20:36
برای استفاده از adsl سپنتا چه مودمی بهتره؟؟
سپنتا با هیچ مودمی مشکل نداره و با همه مودمها سازگار هست.

سلام
عزیز من الان 5 ماهه که از سپنتا سرویس میگیرم.
از همه نظر راضی هستم
پشتیبانی...پیگیری مشکل (در صورت وجود مشکل)...برخورد بسیار مناسب
کیفیت عالی سرویس....پهنای باند واقعی
عزیز مودم خودشون نمیدن اما اگر شما خودت مودم داشته باشی اصلا" هیچ مشکلی ندارن و مثل خیلی شرکتها نمیگن با فلان مودم مشکل داریم.
شما هر سرعتی که بخوای میتونی از سپنتا بگیری فقط به یک شرط !!!
ماه اول رو حتما" باید 128 بگیری چون برای راه اندازی سرویس نامه درخواست شما میره مخابرات و اگر مدرکی نداشته باشی مخابرات گیر میده .اما برای ماههای بعدی میتونی از سایت سپنتا هر سرویسی که میخوای حتی 2 مگ شارژ کنی.
راستش من 128 ندارم که بگم سرعت دانلود چقدر هست
من 384 دارم و سرعت دانلود بین 45 تا 55 هست.
حتی در بعضی مواقع تا 60 هم بالا میره اما فقط برای چند ثانیه:27:

DrXoX
08-07-2008, 20:53
سرعت دانلود 128 صبانت چنده؟ (مخصوصاً شبا كه رايگانه)

سلام

سرعت صبانت شبانه ، 56 تا 60 البته ، چند وقتیه که سرعت نوسان داره ولی کلا راضیم چون نسبت به بقیه ISP ها

بهتره

من شبی 1 فیلم DVD دانلود می کنم ، البته چند وقتیه به خاطر کنکور کاردانی به کارشناسی که همین جمعه برگزار

میشه نتونستم فیلم بگیرم ولی بعد کنکور دوباره روز از نو روزی از نو

موفق باشید

aliani
08-07-2008, 21:16
سلام دوستان
من adsl داتكم وصل شده يعني تو مخابرات خط رانژه شده اما هنوز برام يوزر پس نيومده يعني گفتن بايد زنگ بزنن.
سوالم اينه راهي هست بشه به اينترنت وصل شد بدون اينكه اونا يوزر پسي بدن آدم يجوري وصل شه ؟ آخه همه چي رديف هست فقط يوزر پس ميخواد. (توي كنسول مودم هم رفتم همه چي رديفه)
زنگ هم زدم ولي گفتن خودشون تماس ميگيرن حالا كي؟ معلوم نيست شايد شنبه يكشنبه اما من صبر ندارم .
ممنون

_Barbod_
08-07-2008, 21:39
سلام دوستان
من adsl داتكم وصل شده يعني تو مخابرات خط رانژه شده اما هنوز برام يوزر پس نيومده يعني گفتن بايد زنگ بزنن.
سوالم اينه راهي هست بشه به اينترنت وصل شد بدون اينكه اونا يوزر پسي بدن آدم يجوري وصل شه ؟ آخه همه چي رديف هست فقط يوزر پس ميخواد. (توي كنسول مودم هم رفتم همه چي رديفه)
زنگ هم زدم ولي گفتن خودشون تماس ميگيرن حالا كي؟ معلوم نيست شايد شنبه يكشنبه اما من صبر ندارم .
ممنون
عزیز بدون یوزر و پسورد به هیچ عنوان نمیتونی کانکت بشی
حتما" باید یوزر و پسورد داشته باشی.
خوب فردا زنگ بزن بخش فروش داتک به همون شخصی که فروشنده شما بوده و سفارش سرویس رو از شما گرفته و یوزر و پسورد رو ازش بگیر.
اکثر شرکتها که میدن اینجوری حالا داتک رو نمیدونم:46:

Cleeev
08-07-2008, 22:13
سلام

صبا نت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوالا من 7 ماهه صبانت دارم ، درسته بعضی مواقع سرعت نوسان داره ، ولی نسبت به خیلی از Isp های دیگه بهتره

موفق باشید

همه سرویس هاشون 512 هستش یا باید بگی تا پهنای باند بهت بدن؟ یه اینترنت 512Kbps باید سرعت دانلودش در بیشترین حد به 64.5KBps برسه... اگه میشه بگو توی روز سرعت دانلودت چقدره و توی شب (3 تا 7 که نامحدوده) چقدر...؟؟؟ در کل اگه قرار باشه به کیفیت و سرعت صبانت از 10 یه نمره بدی چه نمره ای بهش میدی؟ (0 خیلی بد - 2.5 بد - 5 متوسط - 7.5 خوب - 10 خیلی خوب) لطفا از اینا انتخاب کن و یه عددی بگو... مثلا 4 یعنی کمی تا قسمتی بد... :46:

این آسیاتک لعنتی کیفیتش خوبه و قیمتشم خوب بود... ولی از ماه بعد برای شارژهای بعدی خیلی گرون کرده و نمی صرفه... اگه من بخوام یه سرویس 128 با یه گیگ محدودیت ماهی 10420 تومن بگیرم خوب میرم یه صبانت 128 که همون 512 هستش با 2 گیگ محدودیت ماهی 13600 میگیرم... تازه حداقل شرکتایی مثل صبانت شبا نامحدودن ولی شما چی...؟ روز و شبتون فرقی نمیکنه... خدماتتون بره بمیره... به چه دردمون میخوره... به این میگن فکر توانای ایرانی که به جای کسب رضایت مشتری، مشتری پرونی میکنن... خاک توی سرشون با این تعرفه های جدیدشون... :2:

دوستان اگه کسی پیشنهاد بهتری برای عوض کردن ISP داره به من بگه... من قبلا از آسیاتک 64Kbps نامحدود ماهی 10000 تومن میگرفتم... که میخواستم برم روی 128Kbps نامحدود ماهی 18900 تومن (با مالیات) که حالا که گرون و محدود کردن تصمیمم بیشتر روی صبانت 128Kbps (بخونید 512Kbps) با 5GB محدودیت و ماهی 18900 تومن (با مالیات) هستش...

به نظر خودم که بد نیست و با توجه به نامحدود بودن شبانه صبانت خوبه (برای من که دانلودم زیاده)... حالا اگه دوستان نظر بهتری دارن اگه بگن خوشحال میشم... :11:

فعلا برم از همین 64 نامحدودم تا 12 مرداد کار بکشم و تا جایی که میتونم از پهنای باندم کار بکشم... غنیمته... البته شایدم تا اون موقع آسیاتک سر عقل اومد و سرویس هاش رو بازم تغییر داد... :20:

aliani
08-07-2008, 22:16
زیز بدون یوزر و پسورد به هیچ عنوان نمیتونی کانکت بشی
حتما" باید یوزر و پسورد داشته باشی.
خوب فردا زنگ بزن بخش فروش داتک به همون شخصی که فروشنده شما بوده و سفارش سرویس رو از شما گرفته و یوزر و پسورد رو ازش بگیر.
اکثر شرکتها که میدن اینجوری حالا داتک رو نمیدونم
اي بابا پس چجوري كنسول مودم وصله و حتي سرعتم تشخيص ميده ؟!
من زنگ زدم اونا ميگن خطت هنوز رانژه نشده در حالي كه چراغ مودم ثابته !!!
حالا چيكار ميشه كرد فعلا تا چند روز ديگه صبر ميكنيم.
من اين سوال رو برا اين پرسيدم چونكه شاتل يوزر و پس adsl ش شماره كاربري و شماره تلفن هست . فك كرديم شايد داتكم اينجوري باشه.
ممنون

cinablue
09-07-2008, 00:11
سلام
دیروز مودم من بر اثر نوسان برق سوخت ( برای بار دوم)
50 تومن هم مبلغش بود
مواظب نوسان برق باشید
خدافظ

Bracket
09-07-2008, 00:33
خدایی قیمت های داتک رو هیجایی نداره از کیفیتشم من که خدایی راضی هستم و هیچ مشکلی ندارم (البته بجز تورنت) فکر نکنم با این قیمت ها کسی بتونه Adsl در این سطح پیدا کنه خدایی کجا 512 نامحدود میتونی بگیری 50 تومن کجا ؟ بگین اگه هست من برم بگیرم . البته داتک در همچی قیمت هاش خوبه مثلا ip استاتیک ما ازش گرفیم 1000 تومن در صورتی که اکثر شرکت ها 5000 تومن یا بیشتر میگیرن (البته بماند همون 1000 تومنم ندادیم) , پشتیبانیشم خیلی خوبه و 24 ساعته هم هست من خودم تا الان چند بار نیمه شب زنگ زدم یارو رو از خواب بیدار کردم ازش سوال پرسیدم فقط بعضی وقتا خط های تلفنشون زیادی مشغوله البته الانم شنیدم بعضی از مناطقشون انقدر شلوغه که باید تو نوبت بمونی .

vahid_203
09-07-2008, 00:34
سلام
توضيح در مورد كيفيت و كارايي و قيمت مودم Adsl مارك Smc مي خواستم
آخه مي خوام يه دونه بخرم
ممنون ميشم كمك كنيد

mohammad_dj_kazin
09-07-2008, 01:39
آقا ما هم اين نوسان برق رو داريم
امروز مودم رو رشون كردم اون چراغي كه بغلش نوشته usbشروع كرد به چشمك زدن چراغ لينك هم كه اصلا روشن نميشه
سوخته به نظرتون؟

AliROCK
09-07-2008, 02:26
سلام
50 تومن هم مبلغش بود
مواظب نوسان برق باشید
خدافظ

اینجوری که یه دونه ups اضافه هم باید واسه مودم بگیریم:13:

feri88
09-07-2008, 09:49
منظورتون همینه :

19KB منطورم سرعت دانلود بود

siamak_mu
09-07-2008, 11:10
خدایی قیمت های داتک رو هیجایی نداره از کیفیتشم من که خدایی راضی هستم و هیچ مشکلی ندارم (البته بجز تورنت) فکر نکنم با این قیمت ها کسی بتونه Adsl در این سطح پیدا کنه خدایی کجا 512 نامحدود میتونی بگیری 50 تومن کجا ؟ بگین اگه هست من برم بگیرم . البته داتک در همچی قیمت هاش خوبه مثلا ip استاتیک ما ازش گرفیم 1000 تومن در صورتی که اکثر شرکت ها 5000 تومن یا بیشتر میگیرن (البته بماند همون 1000 تومنم ندادیم) , پشتیبانیشم خیلی خوبه و 24 ساعته هم هست من خودم تا الان چند بار نیمه شب زنگ زدم یارو رو از خواب بیدار کردم ازش سوال پرسیدم فقط بعضی وقتا خط های تلفنشون زیادی مشغوله البته الانم شنیدم بعضی از مناطقشون انقدر شلوغه که باید تو نوبت بمونی .

آخه به سرعت 30 كيلوبايت در ثانيه كه نميشه گفت 512 !!! داتك گولتون ميزنه. خداوكيلي سرعت دانلودت چنده الان؟ (اون سرعتي رو نگو كه مثلاً 2 ثانيه يهو ميره بالا. سرعتي كه اكثر اوقات روي اونه بگو.

mohammad_dj_kazin
09-07-2008, 16:31
آقا ما هم اين نوسان برق رو داريم
امروز مودم رو رشون كردم اون چراغي كه بغلش نوشته usbشروع كرد به چشمك زدن چراغ لينك هم كه اصلا روشن نميشه
سوخته به نظرتون؟

كسي جواب مارو نداد

mostafaeshghi
09-07-2008, 16:37
آخه به سرعت 30 كيلوبايت در ثانيه كه نميشه گفت 512 !!! داتك گولتون ميزنه. خداوكيلي سرعت دانلودت چنده الان؟ (اون سرعتي رو نگو كه مثلاً 2 ثانيه يهو ميره بالا. سرعتي كه اكثر اوقات روي اونه بگو.

آقا سیامک حالا اینکه شما با داتک چه پدر کشتگی ای داری به خودتون مربوط میشه! ولی اینکه چون یکی از نزدیکانتان از داتک استفاده میکنه و از سرویس راضی نیست دلیل نمیشه که تعمیم بدیم به خدمات داتک در سطح کل شهر تهران و ایران

ولی محض اطلاع بگم که من خودم سرویس 256 کیلوبیت دارم تا حالا نشده سرعت دانلودم از 30 پایینتر بیاد! حتی مواقعی تا 38 و 40 هم رفته که خب تقریبا جعلیه ولی بارها شده که خودم نشستم حساب و کتاب کردم و دیدم سرعت از 30 پایینتر نیست چون گرفتن اون مقدار حجم در زیر اون وقتی که دانلود شده با توجه سرویس اشتراکی من ، تقریبا محال هست !

خواهشا کمی منطقی تر برخورد کنید! با تکر

قربانتان: مصطفی عشقی

Cleeev
09-07-2008, 16:46
سلام
50 تومن هم مبلغش بود
مواظب نوسان برق باشید
خدافظ

شما و دوستانی که این مشکل نوسان برق رو دارید، آیا محافظ برق دارید...؟؟؟ اگر یه محافظ برق سالم که مواظب ولتاژ ورودی و خروجی هستش داشته باشید دیگه نیازی ندارین که هی 50 تومن 50 تومن پول مودم بدین... محافظ برق خوب الان 3000 تومنه... یه گیم نت بود رفیقم بود... اولش محافظ برق برای سیستماش نگذاشته بود منم بهش گفتم ولی گوش نکرد... بعدش که یه سیستمش نابود شد به حرف من رسید و رفتش یه محافظ برق خیلی خفن که حتی روش LCD هم داشت گرفت که اون موقع فهمیدم که چقدر وضع برق ما ایرانیا خرابه... روی اون LCD هه ولتاژ برق آنچنان نوسانی داشت که نگو... چند بار شد که ولتاژ برقش به 160 هم رسید که اگه این محافظه نبود کل سیستماش پریده بودن... با این اتفاق اون خونه های اطرافشم که محافظ و این چیزا رو نداشتن خسارت خوردن... :41:

من نمیدونم این اداره برق ایران کارش تامین برقه مردمه یا سوزوندن چیزاشون... فکر کنید تهران که اینجوری دیگه جاهای دیگه کشور چه خبره... :27:

siamak_mu
09-07-2008, 16:48
آقا سیامک حالا اینکه شما با داتک چه پدر کشتگی ای داری به خودتون مربوط میشه! ولی اینکه چون یکی از نزدیکانتان از داتک استفاده میکنه و از سرویس راضی نیست دلیل نمیشه که تعمیم بدیم به خدمات داتک در سطح کل شهر تهران و ایران

ولی محض اطلاع بگم که من خودم سرویس 256 کیلوبیت دارم تا حالا نشده سرعت دانلودم از 30 پایینتر بیاد! حتی مواقعی تا 38 و 40 هم رفته که خب تقریبا جعلیه ولی بارها شده که خودم نشستم حساب و کتاب کردم و دیدم سرعت از 30 پایینتر نیست چون گرفتن اون مقدار حجم در زیر اون وقتی که دانلود شده با توجه سرویس اشتراکی من ، تقریبا محال هست !

خواهشا کمی منطقی تر برخورد کنید! با تکر

من هيچ پدر كشتگي ندارم! من خودم ميخواستم داتك بگيرم ولي با اين وضع :2:
من بگم از 10 نفر كه داتك دارن پرسيدم همه فحش ميدن بهش! شما دومين نفري كه راضي هستي. %100 منطقه مخابراتي شما براي داتك خلوته به خاطر همين سرعتتون خوبه.

ديگه اينو قبول دارين كه تا ساعت 6 بعد از ظهر رپيدشير (!) و تورنت رو محدود كرده؟ (تورنت حالا ميگيم تعجب نداره ولي رپيدشير چراااااا؟؟؟!!!!!!!!

_Barbod_
09-07-2008, 18:28
ديگه اينو قبول دارين كه تا ساعت 6 بعد از ظهر رپيدشير (!) و تورنت رو محدود كرده؟ (تورنت حالا ميگيم تعجب نداره ولي رپيدشير چراااااا؟؟؟!!!!!!!!
من میخواستم از داتک 512 بگیرم و تنها دلیلی که باعث شد این کار رو نکنم همین محدود کردن Rapidshare بود.
همه دانلودهای من Rapidshare هست.
این کارشون یعنی چی؟

aliani
09-07-2008, 18:47
ميتونيد بفرماييد از ساعت جند تا 6 نميشه دان كرد؟

cinablue
09-07-2008, 18:50
كسي جواب مارو نداد

اقا سوخته مودمت
واسه منم چراغش چپکی شده بود
من lan وصل میکردم
بعد از سوختن میرفت رو usb
و Link هم دیگه نمیزد
اعصابمو بهم ریخت انقدر زدم تو سرش که دیگه روشن نشد....:31:
----------------------------------------------------------------------
چندتا از بچه های این انجمن گفته بودن پاساژ ایران مودم adsl داره
امروز اونجا بودم
باید بگم که فقط 4 تا تو کل پاساژ شبکه کار میکردن
فقط D-Link و Planet هست
هیچی دیگه وجود نداره
فقط یه مارک جدید اومده ...shin که اعتباری فکر نکنم داشته باشه....
خلاصه این مملکت همه چیش بازار سیاهه..... :41:
من planet usb گرفتم 28 تومان
------------------------------------------------------------------------------
من محافظ برق هم داشتم ولی سوخت !
زنگ زدیم به اداره برق گفتن قبلا خسارت میدادن ولی دیگه نمیدن !
(قبلنا که نوسان نبود وسیله ی کسی هم نمی سوخت میدادن....
حالا که روزی 3 4 بار میره یا قطع وصل میشه و امکان سوختن وسیله ها هست دیگه نمیدن....
باریکلا به مسئولان بلند مرتبه ی .....)
------------------------------------------------------------------------------
اقا سیامک ول کن بحث نکن
این میگه عالیه
تو میگی به درد نمی خوره
من که داتک دارم 256 تقریبا راضیم ( نسبت به صبا و اسیاتک ) ولی بخوایم کلی حساب کنیم
این اینترنت رو با کشور های دیگه مفت هم نمی ارزه
(دیگه الان یکی میاد میگه سرعت اینترنت ایران از کره جنوبی و شمالی و امریکا بیشتره ):18:
------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه چیزی هم بگم تا همه با هم بسوزیم.....
تو المان چند ساله پیش برق میره....
و مسئولین با ماشین حامل مواد غذایی میان دمه خونه ی مردم یخچالشون رو خالی میکنن و مواد غذایی تازه براشون میزارن... !!!!!!!!!!!!!!!!
حقوق شهروندی هم خوب چیزی ها مگه نه ؟!؟!؟!؟!؟!

siamak_mu
09-07-2008, 19:35
بابا ما هم اگه تحريم نبوديم مستقيم از آمريكا مي گرفتيم ارزون ميشد. الآن از كشور واسطه ميگيريم گرون ميشه.

حيف...
اي كاش...

vinci
09-07-2008, 20:14
من از گیتی نت سرویس گرفتم . این ماه می خواستم از پارس ان لاین بگیرم ولی میگن باید یه بار دیگه 5 هزار تومان برای رانژه بدم .

zed2
09-07-2008, 22:02
من میخواستم از داتک 512 بگیرم و تنها دلیلی که باعث شد این کار رو نکنم همین محدود کردن Rapidshare بود.
همه دانلودهای من Rapidshare هست.
این کارشون یعنی چی؟

مطمئنی؟؟؟؟
من الان با داتک تا 12 11 تست کردم از رپید می گیره.
سرور های دانلود رو عوض کن شاید رو سرعتت تاثیر بزاره.

ميتونيد بفرماييد از ساعت جند تا 6 نميشه دان كرد؟
والا قبلا ساعت داشت ولی الان جدیدا تا وقتی پهنای باند خلوت است سرعت پورت هارو محدود نمی کنند ولی اگر ترافیک زیاد شه محدود می کنند.بخاطر همین دیگر زمان بندیش رو من نمی تونم بدم.
قبل از امسال ترافیک این بود که از 8 تا 6 خیلی از پورت ها سرعت محدود بود ولی الان دیگه اینجوری نمی شه( چون من هم تورنت استفاده می کنم )

بابا ما هم اگه تحريم نبوديم مستقيم از آمريكا مي گرفتيم ارزون ميشد. الآن از كشور واسطه ميگيريم گرون ميشه.

حيف...
اي كاش...
فکر نمی کنم اینترنت جزو تحریمی ها باشه چون تحریم مال کالاهای دوگانه است ولی اینترنت نه.

من از گیتی نت سرویس گرفتم . این ماه می خواستم از پارس ان لاین بگیرم ولی میگن باید یه بار دیگه 5 هزار تومان برای رانژه بدم .

باید بدی چون انها پول را برای وصل کردن خط بهه تجهیزاتشون میگیرن( گرچه اگر مجانی می زاشتن مشتری مداری بود)

_Barbod_
10-07-2008, 01:00
مطمئنی؟؟؟؟
من الان با داتک تا 12 11 تست کردم از رپید می گیره.
سرور های دانلود رو عوض کن شاید رو سرعتت تاثیر بزاره.
راستش من وقتی زنگ زدم برای سفارش سرویس فروشنده شرکت خودش اعتراف کرد که Rapidshare رو محدود کردند.
به همین دلیل من هم سفارش ندادم

cinablue
10-07-2008, 01:13
دیگه از قدیمیا کسی نیست تو انجمن....

من مودم planet گرفتم
هی قطع میشه
ای کاش lan میگرفتم نیاز به این تنظیمات نبود
حالا 30 دقیقه 1 بار قطع میشه
نمی دونم مشکل از چیه
فکر کردم شاید به خاطر screem saver باشه
چون تا پا میشدم و میرفت رو screen saver اینترنت قطع میشد
planet 2110 A
کسی میدونه چرا ؟
تنظیماتش رو چکار باید کنم ؟
خداییش دیگه خسته شدم انقدر بازی دراوورد این اینترنت و مودم و isp
یکساله adsl گرفتم عینه 1سال مشکل داشت
به جرات میگم 98% مشکلات از isp بود
اسیاتک صبانت حالا هم داتک
شورشو در اووردن دیگه
بعد 6 .7 سال باید بازنشست شیم دیگه..... :2:

Pooreia
10-07-2008, 06:46
شاتل رو هم دیدم دیگه 64 نامحدودش در میاد 18500 که خوب نسبت به ده تومانی که قبلا برای همین سرویس میدادم تقریبا دو برابره. سرویس های اکو ش هم که حجمش هی کم میشه منتاسب با قیمتش. امیدوارم مسئولین فروم منو ببخشن میدونم نباید این حرفا رو میزدم و من خیلی وقته عضو فروم هستم و این تنها پستم بود. و اگر صلاح بدونن دیگه هم پست نخواهم دادم. باز هم عذر خواهی می کنم.

siamak_mu
10-07-2008, 10:18
شاتل رو هم دیدم دیگه 64 نامحدودش در میاد 18500 که خوب نسبت به ده تومانی که قبلا برای همین سرویس میدادم تقریبا دو برابره. سرویس های اکو ش هم که حجمش هی کم میشه منتاسب با قیمتش. امیدوارم مسئولین فروم منو ببخشن میدونم نباید این حرفا رو میزدم و من خیلی وقته عضو فروم هستم و این تنها پستم بود. و اگر صلاح بدونن دیگه هم پست نخواهم دادم. باز هم عذر خواهی می کنم.

دوست عزيز 64 شاتل مثل 128 شركت هاي درپيت هست! سرعت دانلودش 14 هست. ديوونه ها زنگ ميزنيم از خودشون هم مي پرسيم ميگن تقسيم بر 8 كنين ميشه 8! سرعت همه سرويس هاشون بيشتر از عددي هست كه تقسيم بر 8 مي كنيم ولي مسؤلاي فروش چون زير دستشون 1 مگ اينا هست اصلاً خبر ندارن!

من خودم 64 شاتل دارم ماهي 30GB مصرف دارم :31:

mostafaeshghi
10-07-2008, 10:43
من هيچ پدر كشتگي ندارم! من خودم ميخواستم داتك بگيرم ولي با اين وضع :2:
من بگم از 10 نفر كه داتك دارن پرسيدم همه فحش ميدن بهش! شما دومين نفري كه راضي هستي. %100 منطقه مخابراتي شما براي داتك خلوته به خاطر همين سرعتتون خوبه.

خوشم میاد که منطقی بخورد میکنید ، ولی مشکل شما اینه که امنابع این اطلاعات خیلی ضعیف و تقریبا مسخره است

باهات شرط میبندم که عدد 10 نفری که تو پستت گفتی حتما مصطلح عام بوده و نه واقعیت و شاید هم همه را از بچه محلها و منطقه خودتون پرسیدی !؟

اتفاقا بگم که شلوغترین منطقه مرکز مخابراتی منطقه ماست ، دیگه همه معرف حضورشون هست که مرکز هفت تیر از شلوغترین مرزکهای مخابراتی است و رانژه شدن خط در این مرکز از پردردسرترین کارهاست! من موقعی که میخواستم خط رانژ ه کنم داتک گفت خیلی خوش شانس هستید چون الآن فقط یه پورت خالی داریم که اون هم نصیب ما شد! پس از این بابات خیالتان راحت باشه که از مرکز ما شلوغتر پیدا نمیشه دلیلش هم تقریبا مشخصه چون مرکز شهر هست و سازمان و اداره هم زیاد داره که اینها به تعداد مشترکین مسکونی عدد قابل توجهی درمیاد!

نه خیر بنده اصلا قبول ندارم! آخه من موندم این اطلاعات را از کجا میارید!:41:

من خودم هم 1-2 ماه فری دانلود کردم و هم 1-2 ماه است که آکانت دارم و در هیچ زمانی به هیچ مشکلی برنخوردم!
تورنت هم اگر بلد باشید به هیچ مشکلی برنمیخورید ، مثلا بابرنامه آزرئوس (Azereus) در هر زمان از روز بخواید میتونید از تورنتها تون لذت ببرید ! من و 4-5 تا از دوستام که از سرویس داتک استفاده میکنیم با این برنامه تا حالا به مشکل نخوردمی! ولی قبول دارم که در نصف روز که در ساعات اداری هست سرعت تقریبا نصف میشه ولی نه اینکه دیگه کلا محدودش کنند !

راستش من وقتی زنگ زدم برای سفارش سرویس فروشنده شرکت خودش اعتراف کرد که Rapidshare رو محدود کردند.
به همین دلیل من هم سفارش ندادم

آقا باربد دو حالت بیشتر وجود داره: 1- یارو خیلی احمق و خنگ تظریف داشته که اصلا نمیدونسته رپید شر چیزی به غیر از تورنت است 2- یا خواسته شما را دست بندازه من که موندم چه دلیل دیگه ای میتونه وجود داشته باشه! وللی کلا به گفته ها و شنیده ها کمتر دقت کنید و عوض آن به تجربه ها و مخصوصا تجربه ی عملی دقت کنید!

آقا سیامک خواهشا کوتاه بیا! مطمئنا من آنقدر تحقیق کردم و اطلاعات دارم که بخوام شما را راهنمایی کنم! وگرنه قبلا هم گفتم با این شرکت هیچ مناسبتی ندارم جز این که از کابران آن محسوب میشم ! خواهش میکنم سیر بحث را منطقی تر دنبال کنید! با تشکر از شما دوست عزیز

Sharim
10-07-2008, 11:34
2تا شد ویرایش......

Sharim
10-07-2008, 11:39
19KB منطورم سرعت دانلود بود

ولی منطقی نیست ها ! سرعت دانلود من رو با 64 ببین :
من سرعتم رو توی Speedtest تست کردم این شد نتیجش :
در ضمن از نداگستر 64 استفاده میکنم

مال شما چی ؟ فکر کنم اگه هرکسی یه تست بکنه و نتیجش رو بگذاره این جا بد نباشه ,میفهمیم توی سرعت کدوم isp از همه قویتره :

Elvon
10-07-2008, 11:49
داتک عوضی ترین ISP ایی هست که میتونین گیرش بیفتین.
این وضیعت من با سرویس 512!!

تا حالا حتی ساعت 4 صبح هم نشده سرعت من از 32 بره اونور!
شاتل چطوره؟زنگ زدم طرف گفت رو سرویس 384 سرعت دانلود زیر 45 امکان نداره بیاد،درسته؟بین داتک و شاتل و پارس کدومشون بهتره؟(اگه داتک بهتر باشه که دیگه هیچی واقعا!)شاتل یه مزیتیم که داره اینه که با اینکه ترافیک داره ولی شبا کنتور نمیندازه!!

وللی کلا به گفته ها و شنیده ها کمتر دقت کنید و عوض آن به تجربه ها و مخصوصا تجربه ی عملی دقت کنید!شمایی که میگید تجربه ی عملی،اینم تجربه ی عملی من.

feri88
10-07-2008, 12:49
سپنتا 128

vahid_civil
10-07-2008, 12:58
ولی منطقی نیست ها ! سرعت دانلود من رو با 64 ببین :
من سرعتم رو توی Speedtest تست کردم این شد نتیجش :
در ضمن از نداگستر 64 استفاده میکنم

مال شما چی ؟ فکر کنم اگه هرکسی یه تست بکنه و نتیجش رو بگذاره این جا بد نباشه ,میفهمیم توی سرعت کدوم isp از همه قویتره :

سرعت دانلود من با آسیاتک همیشه بین 14 تا 16 هست درسته که گاهی تا 18 هم میره. ولی به طور متوسط همونه. شاید مال شما یک چیز خوفه!

_Barbod_
10-07-2008, 13:36
آقا باربد دو حالت بیشتر وجود داره: 1- یارو خیلی احمق و خنگ تظریف داشته که اصلا نمیدونسته رپید شر چیزی به غیر از تورنت است 2- یا خواسته شما را دست بندازه من که موندم چه دلیل دیگه ای میتونه وجود داشته باشه! وللی کلا به گفته ها و شنیده ها کمتر دقت کنید و عوض آن به تجربه ها و مخصوصا تجربه ی عملی دقت کنید!

ببخشیدها
اما اگر همچنین چیزی صحیح نیست پس چطور حتی به من تایم داد؟
که فلان ساعت تا فلان ساعت محدود هست؟
البته من زیاد به این کارها کار ندارم.
کاربر سپنتا هستم و به هیچ عنوان قصد عوض کردن شرکت رو هم ندارم.
اما شما که خودت میگی تجربه تا حرف بهتر هست پس من باید یک چیزی خدمت شما عرض کنم.
تجربه نشون داده هر چقدر پول بدی همونقدر آش میخوری

siamak_mu
10-07-2008, 14:57
خوشم میاد که منطقی بخورد میکنید ، ولی مشکل شما اینه که امنابع این اطلاعات خیلی ضعیف و تقریبا مسخره است

باهات شرط میبندم که عدد 10 نفری که تو پستت گفتی حتما مصطلح عام بوده و نه واقعیت و شاید هم همه را از بچه محلها و منطقه خودتون پرسیدی !؟

اتفاقا بگم که شلوغترین منطقه مرکز مخابراتی منطقه ماست ، دیگه همه معرف حضورشون هست که مرکز هفت تیر از شلوغترین مرزکهای مخابراتی است و رانژه شدن خط در این مرکز از پردردسرترین کارهاست! من موقعی که میخواستم خط رانژ ه کنم داتک گفت خیلی خوش شانس هستید چون الآن فقط یه پورت خالی داریم که اون هم نصیب ما شد! پس از این بابات خیالتان راحت باشه که از مرکز ما شلوغتر پیدا نمیشه دلیلش هم تقریبا مشخصه چون مرکز شهر هست و سازمان و اداره هم زیاد داره که اینها به تعداد مشترکین مسکونی عدد قابل توجهی درمیاد!

نه خیر بنده اصلا قبول ندارم! آخه من موندم این اطلاعات را از کجا میارید!:41:

من خودم هم 1-2 ماه فری دانلود کردم و هم 1-2 ماه است که آکانت دارم و در هیچ زمانی به هیچ مشکلی برنخوردم!
تورنت هم اگر بلد باشید به هیچ مشکلی برنمیخورید ، مثلا بابرنامه آزرئوس (Azereus) در هر زمان از روز بخواید میتونید از تورنتها تون لذت ببرید ! من و 4-5 تا از دوستام که از سرویس داتک استفاده میکنیم با این برنامه تا حالا به مشکل نخوردمی! ولی قبول دارم که در نصف روز که در ساعات اداری هست سرعت تقریبا نصف میشه ولی نه اینکه دیگه کلا محدودش کنند !

يكي از اصلي ترين منابع من اينجاست:

فقط لطفاً خواهش مي كنم خواهش مي كنم خواهش مي كنم تك تك پست ها رو كامل تا چند صفحه قبل هم بخونيد (حداقل 10-15 صفحه آخر رو بخونيد) مدارك كامل با عكس ثابت ميكنه تا 6 محدود هست. (جالبه داتك اين سايت رو في..ل.ت...ر كرده!!!)

خوندي؟

متوجه شدي اون 10 نفري هم كه نوشته بودم بايد مي نوشتم 1000 نفر؟! مگه حتماً بايد حضوري پرسيد؟ فروم پس براي چيه؟! ولي خداييش من با چت از 4-5 نفر پرسيدم و داداشم توي يه شركت 512 داتك رو ديد از 64 شاتل ما بدتر بود و يه دوستمم هم كه ميگه 512 داره سرعتش از 30 بالاتر نميره!
منم دو ماه پيش زنگ زدم خودشون گفتن بله تا ساعت 6 محدوده! حالا مال شما محدود نيست كلات رو بنداز بالا! :10:

من كه از خدامه داتك خوب باشه من برم ازش بگيرم چون ارزونه ولي افسوس كه مفت نمي ارزه.
ديگه فكر كنم متوجه شده باشي شانس شما بوده كه سرويست خوب از آب درومده. :11:
:40:

feri88
10-07-2008, 15:27
دوستان این نظرسنجی رو میشه ریست کنید چون خیلی ها الان شرکت adsl هاشون رو عوض کردند

Sharim
10-07-2008, 17:29
متوجه شدي اون 10 نفري هم كه نوشته بودم بايد مي نوشتم 1000 نفر؟! مگه حتماً بايد حضوري پرسيد؟ فروم پس براي چيه؟! ولي خداييش من با چت از 4-5 نفر پرسيدم و داداشم توي يه شركت 512 داتك رو ديد از 64 شاتل ما بدتر بود و يه دوستمم هم كه ميگه 512 داره سرعتش از 30 بالاتر نميره!

موارد زیر این حرف رو ثابت میکنه ...

داتک عوضی ترین ISP ایی هست که میتونین گیرش بیفتین.
این وضیعت من با سرویس 512!!

تا حالا حتی ساعت 4 صبح هم نشده سرعت من از 32 بره اونور!
شاتل چطوره؟زنگ زدم طرف گفت رو سرویس 384 سرعت دانلود زیر 45 امکان نداره بیاد،درسته؟بین داتک و شاتل و پارس کدومشون بهتره؟(اگه داتک بهتر باشه که دیگه هیچی واقعا!)شاتل یه مزیتیم که داره اینه که با اینکه ترافیک داره ولی شبا کنتور نمیندازه!!

جاااان !!!!!
این 512 هه ؟!!! بابا برو عوضش کن پول چی رو داری میدی ؟

سپنتا 128

این نشون میده که اصلا نمیشه به اسم این سرویس ها اعتماد کرد الان 64 من از 128 شما سرعتش بیشتره ...!!
همین طور نشون میده ندا گستر بهترین سرویسه !
بقیه هم این تست رو بدن ببینیم مال بقیه چطوره ؟

سرعت دانلود من با آسیاتک همیشه بین 14 تا 16 هست درسته که گاهی تا 18 هم میره. ولی به طور متوسط همونه. شاید مال شما یک چیز خوفه!

عجیبه واقعا ...

Sharim
10-07-2008, 17:33
این هم تست مجدد : برای این که بدونید این سرعت لحظه ای نیست :
سرویس 64 نداگستر صبا

Elvon
10-07-2008, 17:49
مدارك كامل با عكس ثابت ميكنه تا 6 محدود هست.کاش تا 6 محدود بود،من شبا هم سرعتم از 30 بالاتر نمیره! تو همین صفحه سه تا عکس هست،از یه سرویس 64ِ،یه سرویس 128 ویه سرویس 512،و ریسیو سرویس 512 از همشون کمتره:دی البته صب که خیلی داغون بود ولی الانم گرفتم مثلا با اروپا بود 260 تا.

این 512 هه ؟!!! بابا برو عوضش کن پول چی رو داری میدی ؟ اینا اونقدر آشغالن الان بگم احتمالا میگن تا آخر ماه صبر کن بعد تا آخر ماه سرعت از اینم میاد پایین تر:دی آخر ماه عوض میکنم،کسی نگفت،شاتل خوبه؟:دی
پ.ن:این صبا هم میگن گویا سیستم جالبی داره:دی 64 اش با 512 فرق نمیکنه:دی فی سبیل الله ه گویا:دی اگه اینطوری باشه اینم احتمالا گندش در میاد.

feri88
10-07-2008, 18:22
این هم تست مجدد : برای این که بدونید این سرعت لحظه ای نیست :
سرویس 64 نداگستر صبا

صبانت سرعتش فرق نمیکنه شما 64 گرفتی همون 512 یا کمی پایین تر میدن با محدودیت حجمی اما سپنتا که من گرفتم 128 بدون محدودیت حجمی
برای همین که سرعت شما بالاتره

mstf666
10-07-2008, 18:45
اینم سرویس 64 نامحدود شاتل
در تمام ساعات شبانه روز همینه .
اگر سیم کشی سالم باشه از این هم بیشتر میشه.

_Barbod_
10-07-2008, 18:50
این نشون میده که اصلا نمیشه به اسم این سرویس ها اعتماد کرد الان 64 من از 128 شما سرعتش بیشتره ...!!
همین طور نشون میده ندا گستر بهترین سرویسه !

عزیز درسته که سرعت 64 شما بالاتر هست اما شما بگو چند گیگ ترانسفر داری؟
شما مثل اینکه خبر نداری صبا نت سیاست کاریش چی هست.
اون دوستمون که 128 سپنتا داره سرویسش نامحدود هست.
راستی عجیبه که میگی صبا بهترین سرویس هست
یه سر به تاپیکش بزن حتما"

_Barbod_
10-07-2008, 18:56
همه دارند عکس میزارن:5:
خوب این هم سرویس 384 نامحدود سپنتا

آپلود هم اگر میبینید پایین هست مشکل از طرف خودم هست.
سیم کشی داغون.
مارژن خط برای آپلود پایین هست.

دوست عزیزی که گفته بودند ندا گستر صبا بهترین سرویس هست....
صبا اگر سرویس نامحدود به شما داد و سرعتش این بود اونوقت باید گفت که بهترینه:46:
اما همه میدونن که اگر نامحدود بده سرعتش این نیست:27:

Nevissande
10-07-2008, 19:24
همه دارند عکس میزارن:5:
خوب این هم سرویس 384 نامحدود سپنتا

آپلود هم اگر میبینید پایین هست مشکل از طرف خودم هست.
سیم کشی داغون.
مارژن خط برای آپلود پایین هست.

دوست عزیزی که گفته بودند ندا گستر صبا بهترین سرویس هست....
صبا اگر سرویس نامحدود به شما داد و سرعتش این بود اونوقت باید گفت که بهترینه:46:
اما همه میدونن که اگر نامحدود بده سرعتش این نیست:27:
در ماه، چقدر براي اين سرويس هزينه مي كنيد؟

tohid100
10-07-2008, 19:37
اینم سرویس 64 نامحدود شاتل
در تمام ساعات شبانه روز همینه .
اگر سیم کشی سالم باشه از این هم بیشتر میشه.

میشه از yahoo.com یک ping بگیری ؟ می خوام ببینم شاتل پینگش چجوریاس؟
مرسی

Sharim
10-07-2008, 19:52
منکه واقعا از صبانت راضیم احتمال منطقه به منطقه فرق میکنه من 2 گیگ ترانسفر دارم . ولی با قیمت ماهیانه 13600 که خوب اگه بیشتر هم بخوام مثلا 4 گیگش 128 فکر میکنم 17000 تومان باشه .

حالا این جا رو داشته باش :
کدومتون همچین سرعتی دارید :

البته میدونم سرعت بالا میدن که زود حجم دانلود تمام شه و دوباره بگیری ولی به هر حال حتی اگه از شبانش هم فقط استفاده کنی ارزشش رو داره ...

siamak_mu
10-07-2008, 20:09
مصطفي (mostafaeshghi) جون منتظر جوابم ها!

_Barbod_
10-07-2008, 20:18
در ماه، چقدر براي اين سرويس هزينه مي كنيد؟
با توجه به سطح کاربری من در سپنتا با تخفیفی که میده ماهی 62000 تومان در میاد برای من
اما در حالت عادی و برای اشخاص عادی ماهی 69900 تومان .

منکه واقعا از صبانت راضیم احتمال منطقه به منطقه فرق میکنه من 2 گیگ ترانسفر دارم . ولی با قیمت ماهیانه 13600 که خوب اگه بیشتر هم بخوام مثلا 4 گیگش 128 فکر میکنم 17000 تومان باشه .

حالا این جا رو داشته باش :
کدومتون همچین سرعتی دارید :

البته میدونم سرعت بالا میدن که زود حجم دانلود تمام شه و دوباره بگیری ولی به هر حال حتی اگه از شبانش هم فقط استفاده کنی ارزشش رو داره ...
خوب عزیز گفتید 2 گیگ ترانسفر دارید.
لازم دونستم بگم من در طول 24 ساعت بالاتر از 2 گیگ دانلود دارم.
این سرعت با این محدودیت به هیچ درد نمیخوره.
شما ببین صبا همین سرعت رو با ترانسفر 60 گیگ ماهیانه چقدر بهت میده بعد بیا اینجا اعلام کن.
حالا بی خیال قطعیهای مداوم و پی در پی و پشتیبانی ضعیف..!!!

vahid_civil
10-07-2008, 20:26

آسیا تک 128

cotgnx
10-07-2008, 20:45
اینم تست من از 256 داتک

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

siamak_mu
10-07-2008, 20:50
اینم تست من از 256 داتک

ميشه بگين كدوم منطقه مخابراتي هستين؟

mstf666
10-07-2008, 20:53
میشه از yahoo.com یک ping بگیری ؟ می خوام ببینم شاتل پینگش چجوریاس؟
مرسی

masoud_razor
10-07-2008, 22:06
هرچی ارزونتر بهتر

franch
10-07-2008, 22:58
اینم تست من از 256 داتک

چقدر كم . واقعا 256 يا شوخي ميكني!!!

Cleeev
10-07-2008, 23:20
برادرا میشه یه کمی بیشتر در مورد این صبانت توضیح بدید...؟؟؟

طی این 300 صفحه آخر این تاپیک رو که خوندم فهمیدم که صبانت تمامی سرویساش به هر اسمی که فروخته میشن 512 هستن... ولی من زنگ زدم و گفتم که تا جایی که من شنیدم سرویساتون همشون سرعتشون به 512 میرسه... گفتش نه و طبق مصوبه دولت ما نمیتونم به منازل بالای 128 بدیم... یارو هم انگار دنبالش کردن سریع قطع کرد...

بالاخره هیچکی جواب منو نداد... اگه من از صبانت 128 با 5 گیگ ترنسفر 18900 بگیرم سرویسم سرعتش 512 خواهد بود یا فقط برای شرکتا پورت رو باز میزارن که به آخر سرعت برسه...؟؟؟

من الان آسیاتکم... ولی میخوام 12 مرداد که شارژم تموم شد خطم رو خالی کنم و بعدش از صبانت بگیرم... منطقه ما هم زیاد شلوغ نیست...

mostafaeshghi
10-07-2008, 23:49
يكي از اصلي ترين منابع من اينجاست:

فقط لطفاً خواهش مي كنم خواهش مي كنم خواهش مي كنم تك تك پست ها رو كامل تا چند صفحه قبل هم بخونيد (حداقل 10-15 صفحه آخر رو بخونيد) مدارك كامل با عكس ثابت ميكنه تا 6 محدود هست. (جالبه داتك اين سايت رو في..ل.ت...ر كرده!!!)

خوندي؟

منم دو ماه پيش زنگ زدم خودشون گفتن بله تا ساعت 6 محدوده! حالا مال شما محدود نيست كلات رو بنداز بالا! :10:

من كه از خدامه داتك خوب باشه من برم ازش بگيرم چون ارزونه ولي افسوس كه مفت نمي ارزه.
ديگه فكر كنم متوجه شده باشي شانس شما بوده كه سرويست خوب از آب درومده. :11:

سلام سیامک جان
من با این پست اتمام حرفهام را اعلام میکنم! چون دیگه پی بردم بحث در این زمینه واقعا بیخود هست! ما بیاییم سنگ دو شرکت را به سینه بزنیم و جز اینکه روابط خودمون و محیط تاپیک را بهم بزنیم هیچ سودی نداره

فقط به چند نکته ی زیر بسنده میکنم والسلام

1- اون پستها را خواندم! باید بگم که اون بحثها بسیار قدیمی است و از اون موقع شرکت در صد مرحله تحول یافته

2- تورنت را که من هم قبول کردم ! و راه حلش را هم گفتم! ولی در مورد رپید شر به نظرم حرف اشتباهی بوده ! چون حداقل استفاده ی خودم و دوستانم اینو بهمون ثابت نکرد ! هم اکنون هم ماننده 4-5 ماهی که دارم استفاده میکنم در هیچ زمان خاصی مشکلی نداشتم !

3- برای بار آخر میگم: خواهشا چون 100 نفر گفتند یه شرکت بده به حرفش اعتنا نکنید و آن را به سطوح شهر و کشور تعمیم ندید ، چون مواردی چون نوع خط ، سیم کشی ، فاصله از مرکز ، نوسانات خط تلفن ، مشکلات مرکز مخابراتی و... و 100 تا مشکل و عامل دیگه میتونه تأثیر گذار باشه که یه سرویس خوب یا بد باشه !

پس شما هم به این نکته دقت کن اونهایی که دم از بد بودن سرویس زدن ، حتما شانسشان بد بوده !

در ضمن در مورده شاتل و خرابیهاش و مشکلات در منطقه خودمون خبر دارم! ولی دقت کردی که یک بار هم دم از این حرفها نزدم! چون میگم به هر حال ممکنه تو این محدوده نتونه سرویس خوب بده دلیل بر این نیست که کلا مزخرفه

این هم تست سرعت خودم که همین الآن از همون سایت اسپیدتست دات نت گرفتم

آقا سیامک از مباحثه با شما هم خرسندم ولی دوست داشتم که حداقل این بحث نتیجه ای داشت و یکیمون به جواب میرسیدیم! ولی خب نشد دیگه! این از اخلاق بدمون هست ..... اصلا بگذریم

دوستان از همراهی و همکاری شما هم ممنونم و از دوستان خواهشمندم که دیگه این بحث را از این نقطه ادامه ندید !

با تشکر از همگی

mstf666
11-07-2008, 00:01
منم موافقم بحث داتک رو بذاریم کنار.
این بحث اصلا ارزش اینو نداره که باعث کدورت بشه.
مهمترین نتیجه گیری همونطور که مصطفی جان گفتند اینه که اینترنت توی ایران شانسیه.

از الان هم اسم این تاپیک اینه:
"بررسی سرویس دهنده های Adsl به جز داتک:31: "

Elvon
11-07-2008, 00:16
فقط یه چیزی هم من بگم که وقتی زنگ میزنم میگم من سرعت 25 ه با سرویس 512،میگن 25 کافیه و از نظر ما طبیعی.

best
11-07-2008, 00:40
ابنم تست من...128اسیا تک (همون سرویس قدیمی )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم چندتا دیگه.....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

--------
تست دیگر

و

در کل از سرعت اسیا تک راضیم....9ماه دارم....تو منطقه ما که شلوغ هم هست عالیه سرویسش...حتی از شاتل و ارمغان(از سروش رسانه سرویس میده)

vahid_civil
11-07-2008, 02:19
چطور همچین چیزی ممکنه!؟
پس چرا من بین 14 تا 16 دانلود دارم؟
میشه یکی بگه دقیقا چطور از speedtest استفاده کنم ؟

Hamid Reza
11-07-2008, 07:42
چطور همچین چیزی ممکنه!؟
پس چرا من بین 14 تا 16 دانلود دارم؟
میشه یکی بگه دقیقا چطور از speedtest استفاده کنم ؟

وقتی وارد سایت شدی چند لحظه صبر کن تا روی نقشه موقعیتت رو پیدا کنه بعد یک پیغام میاد روی صفحه که 2 تا گزینه داره دومیش که یه مثلث زرد رنگ هم جلوش هست نوشته test using recomended server (یه همچین چیزی ) اون رو که زدی باید صبر کنی تا خودش یه سری کار هایی انجام بده (شاید یکم طول بکشه تا شروع به کار کنه) بعد خودش اون صفحه رو بهت نشون میده و یک لینک هم بهت میده که مثلا میتونی اون عکس رو توی تاپیک هم بگذاری

موفق باشی ...:11:

Sharim
11-07-2008, 09:07
ابنم تست من...128اسیا تک (همون سرویس قدیمی )

اینم چندتا دیگه.....

--------
تست دیگر

و

در کل از سرعت اسیا تک راضیم....9ماه دارم....تو منطقه ما که شلوغ هم هست عالیه سرویسش...حتی از شاتل و ارمغان(از سروش رسانه سرویس میده)

محدودیت دانلودت چند گیگه ؟

Sharim
11-07-2008, 09:11
صبانت سرعتش فرق نمیکنه شما 64 گرفتی همون 512 یا کمی پایین تر میدن با محدودیت حجمی اما سپنتا که من گرفتم 128 بدون محدودیت حجمی
برای همین که سرعت شما بالاتره

بابت این ماهانه چقدر میدی ؟

Sharim
11-07-2008, 09:19
با توجه به سطح کاربری من در سپنتا با تخفیفی که میده ماهی 62000 تومان در میاد برای من
اما در حالت عادی و برای اشخاص عادی ماهی 69900 تومان .

خوب عزیز گفتید 2 گیگ ترانسفر دارید.
لازم دونستم بگم من در طول 24 ساعت بالاتر از 2 گیگ دانلود دارم.
این سرعت با این محدودیت به هیچ درد نمیخوره.
شما ببین صبا همین سرعت رو با ترانسفر 60 گیگ ماهیانه چقدر بهت میده بعد بیا اینجا اعلام کن.
حالا بی خیال قطعیهای مداوم و پی در پی و پشتیبانی ضعیف..!!!

خوب ماهی 70 تومان کجا و ماهی 13 تومان کجا ؟ من میپرسم ببینم با ترانسفر بالاتر چقدر میدن اما با ماهی 70 تومان احتمالا ترانسفر هم کم نخواهد بود ...

گذشته از اون این سرویس به درد شما میخوره که ازش استفاده میکنی . ولی به درد من نمیخوره . من اگه چیزی بخوام داونلود کنم از اینترنت دانشگاه استفاده میکنم یعنی این سرویس که برای خونه گرفتم بیشتر سرعت برام مهمه تا ترانسفر ...

feri88
11-07-2008, 09:37
بابت این ماهانه چقدر میدی ؟
ماهی 29900 البته سطح کاربری من تو سپنتا پایین هست از ماه های بعد 26 هزارتومان

siamak_mu
11-07-2008, 09:46
:11:

سلام سیامک جان
من با این پست اتمام حرفهام را اعلام میکنم! چون دیگه پی بردم بحث در این زمینه واقعا بیخود هست! ما بیاییم سنگ دو شرکت را به سینه بزنیم و جز اینکه روابط خودمون و محیط تاپیک را بهم بزنیم هیچ سودی نداره

فقط به چند نکته ی زیر بسنده میکنم والسلام

1- اون پستها را خواندم! باید بگم که اون بحثها بسیار قدیمی است و از اون موقع شرکت در صد مرحله تحول یافته

2- تورنت را که من هم قبول کردم ! و راه حلش را هم گفتم! ولی در مورد رپید شر به نظرم حرف اشتباهی بوده ! چون حداقل استفاده ی خودم و دوستانم اینو بهمون ثابت نکرد ! هم اکنون هم ماننده 4-5 ماهی که دارم استفاده میکنم در هیچ زمان خاصی مشکلی نداشتم !

3- برای بار آخر میگم: خواهشا چون 100 نفر گفتند یه شرکت بده به حرفش اعتنا نکنید و آن را به سطوح شهر و کشور تعمیم ندید ، چون مواردی چون نوع خط ، سیم کشی ، فاصله از مرکز ، نوسانات خط تلفن ، مشکلات مرکز مخابراتی و... و 100 تا مشکل و عامل دیگه میتونه تأثیر گذار باشه که یه سرویس خوب یا بد باشه !

پس شما هم به این نکته دقت کن اونهایی که دم از بد بودن سرویس زدن ، حتما شانسشان بد بوده !

در ضمن در مورده شاتل و خرابیهاش و مشکلات در منطقه خودمون خبر دارم! ولی دقت کردی که یک بار هم دم از این حرفها نزدم! چون میگم به هر حال ممکنه تو این محدوده نتونه سرویس خوب بده دلیل بر این نیست که کلا مزخرفه

این هم تست سرعت خودم که همین الآن از همون سایت اسپیدتست دات نت گرفتم

آقا سیامک از مباحثه با شما هم خرسندم ولی دوست داشتم که حداقل این بحث نتیجه ای داشت و یکیمون به جواب میرسیدیم! ولی خب نشد دیگه! این از اخلاق بدمون هست ..... اصلا بگذریم

دوستان از همراهی و همکاری شما هم ممنونم و از دوستان خواهشمندم که دیگه این بحث را از این نقطه ادامه ندید !

با تشکر از همگی

مرسي. شايد منم بگيرم سرعتش خوب باشه ولي چون هزينه ي نصب دارن آدم ميترسه.

خلاصه مرسي. :10::11:

قربونت. :40:

hadi_gamer
11-07-2008, 09:48
سلام بچه ها.
بالاخره اینترنت من هم وصل شد.
من سرویس 64 شاتل رو گرفتم.این هم تست سرعتش.به نظرتون سرعتش چطوره؟

aliani
11-07-2008, 11:15
دوستان شماره امور مشتركين داتك رو ميتونيد بفرماييد؟
ممنون

mstf666
11-07-2008, 11:39
سلام بچه ها.
بالاخره اینترنت من هم وصل شد.
من سرویس 64 شاتل رو گرفتم.این هم تست سرعتش.به نظرتون سرعتش چطوره؟

برای 64 نامحدود خوبه.

bahdar
11-07-2008, 11:56
نماینده سپنتا تو مشهد کجاست؟
خیلی مهمه.
ممنون.

best
11-07-2008, 12:08
سرویس من همون سرویس قبلی اسیا تک هست.....قرارداد 6ماه بسته بودم(نا محدود)....اما حتما سرویس های حجمیش هم باید همینجور باشه...

vahid_civil
11-07-2008, 12:10

آسیا تک 128
این یعنی سرعت دانلودم 14 هست. نه 140

Kolang
11-07-2008, 12:40

آسیا تک 128
این یعنی سرعت دانلودم 14 هست. نه 140

این یعنی سرعت شما 143 کیلو بیت در ثانیه است که میشه 17.8 کیلو بایت:46:

Kolang
11-07-2008, 12:44
منم 256 شاتل گرفتم... در مقایسه با 64 هادی... اصلا خوب نیست!

vahid_civil
11-07-2008, 12:59
این یعنی سرعت شما 143 کیلو بیت در ثانیه است که میشه 17.8 کیلو بایت:46:

چجوری حساب کردی ؟ که شد 17.8 ؟

Hamid Reza
11-07-2008, 13:03
خیلی مهمه.
ممنون.

سلام
من گشتم
احتمالا تو مشهد نمایندگی نداره

Kolang
11-07-2008, 13:18

هر 8 بایت میشه 1 بیت... پس تقسیم به 8 اش بکن
وقتی میگن اینترنت 128... یعنی باید با 16 کیلوبیت دانلود کنه
شما به جای 128... بهت 143 دادن.... :46:

mstf666
11-07-2008, 13:21

][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

این که ISP رو یه چیز دیگه نوشته.
برای شاتل مینویسه Aria Rasana Tadbir .
کمال جان تهران هستی یا جای دیگه ؟
کدوم سرویس شاتل رو گرفتی؟ اکو یا آرت ؟

هر بایت = 8 بیت

hadi_gamer
11-07-2008, 14:05

کمال چطوری 256 گرفتی؟
به همه میدن؟
نامحدودش رو گرفتی؟

mostafaeshghi
11-07-2008, 14:20
دوستان شماره امور مشتركين داتك رو ميتونيد بفرماييد؟
ممنون

داتک یه سیستم گویا داره که با سیستم گویا به هر قسمت که خواستید میتونید وصل شوید:

81681

ولی شماره ی پشتیبانی از مشترکین حال حاضر با این شماره فرق میکنه !

a.toraby
11-07-2008, 14:49
دوستان این هم تست پارس آنلاین 128 با محروریت 8 گیگ
پیش شمارم 7736 هستش
.
.
.
یه خواهش کوچولو دارم لطفاً یه تست از سرعت شاتل 64 بزارین. می خوام ببینم جدیداً سرعنش پایین نیومده باشه

asemaneahvaz
11-07-2008, 15:04
با سلام
سالهاست که در اهواز اینترنت adsl با کیفیت پایین وقیمت بالا عرضه میشه
امیدوارم که با اومدن شرکتهای جدید رقابت در بین این شرکته بیشتر بشه و در نتیجه کیفیت هم بهتر

شرکتهای راصد و نیماد نت شروع به ثبت نام برای اینترنت adsl کرده اند که به زودی ارایه خواهند داد
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شرکت راصد تا اونجای که من میدونم و ازشون پرسیدم فعلا مناطق امانیه و کیانپارس رو پوشش میده
در ضمن این شرکت اینترنت وایرلیس خوبی عرضه میکنه ببینیم adsl اش چجوره

دوستان برای اطلاع بیشتر میتونن با شماره زی تماس بگیرن
3366668
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شرکت نیماد نت هم میگه 12 مرداد شروع به ارایه adsl میکنه و مدتی هم هست که ثبت نامش شروع شده

برای اطلاعات بیشتر میتونید با شماره زیر تماس بگیرد
3389658

hadi_gamer
11-07-2008, 15:07
پیش شمارم 7736 هستش
.
.
.
یه خواهش کوچولو دارم لطفاً یه تست از سرعت شاتل 64 بزارین. می خوام ببینم جدیداً سرعنش پایین نیومده باشه
یکی دو صفحه قبل تست 64 شاتل رو گذاشتم.

Cleeev
11-07-2008, 18:34
بالاخره هیچکی به ما نگفت....!!!

من که کاربر خونگی هستم... اگه از صبانت اکانت بگیرم بهم 512 میدن یا باید بهشون بگم یا باید اداری باشم یا.... من میخوام 12 مرداد که آسیاتکم تموم شد برم 128 صبانت بگیرم و طبق چیزایی که اینجا خوندم همه سرویساشون سرعتشون 512 هستش تا زودتر حجمشون رو تموم کنیم... ولی من هم با تلفن و هم با ایمیل ازشون پرسیدم گفتن که نه و طبق مصوبه دولت نباید به خونه ها بالاتر از 128 داد.... یکی به من بگه که آیا باید چیزی بهشون بگم یا نه...؟؟؟؟

_Barbod_
11-07-2008, 18:38
خیلی مهمه.
ممنون.
دوست عزیز سپنتا فقط و فقط توی تهران سرویس میده.
هیچ کجای ایران به جز تهران تحت پوشش این شرکت برای ADSL نیست.

مژده به دوستانی که در منطقه مخابراتی سلمان فارسی هستند.
سلمان فارسی تحت پوشش سپنتا قرار گرفت :21:

_Barbod_
11-07-2008, 18:40
بالاخره هیچکی به ما نگفت....!!!

من که کاربر خونگی هستم... اگه از صبانت اکانت بگیرم بهم 512 میدن یا باید بهشون بگم یا باید اداری باشم یا.... من میخوام 12 مرداد که آسیاتکم تموم شد برم 128 صبانت بگیرم و طبق چیزایی که اینجا خوندم همه سرویساشون سرعتشون 512 هستش تا زودتر حجمشون رو تموم کنیم... ولی من هم با تلفن و هم با ایمیل ازشون پرسیدم گفتن که نه و طبق مصوبه دولت نباید به خونه ها بالاتر از 128 داد.... یکی به من بگه که آیا باید چیزی بهشون بگم یا نه...؟؟؟؟
خوب علنا" نباید اعتراف کنن که 512 میدن...
حالا 512 هم اگر ندن بالاتر از 128 میدن...چون ترافیک داری

Cleeev
11-07-2008, 19:04
خوب علنا" نباید اعتراف کنن که 512 میدن...
حالا 512 هم اگر ندن بالاتر از 128 میدن...چون ترافیک داری

خیلی ممنونم... 12 مرداد که شارژ آسیاتکم تموم شد میرم صبانت 128 با 5 گیگ Transfer ماهی 18900 میگیرم... آسیاتک کیفیت خدماتش خیلی خوب بودن ولی... حیف که اصول مشتری مداری توی ایران اصلا تعرثف شده نیست... به جای کاهش قمیت ها، هم گرون کردن و هم محدودیت های نجومی روی سرویساشون گذاشتن... با 10420 تومن شما فقط میتونی 128 تا سرعت داشته باشی با فقط 1 گیگ Transfer بدون هیچ گونه ساعات نامحدود و هیچ گونه تخفیفی... :18:

خیلی ممنونم... حیف... باید بازم 10000 تومن هزینه راه اندازی بدم... :19:

siamak_mu
11-07-2008, 19:04
پیش شمارم 7736 هستش
.
.
.

اينم براي شما يكي از دوستان گذاشته بود كه دقت مي كردين :46:

Cleeev
11-07-2008, 19:44
این عکس رو من از قسمت تنظیمات مودمم گرفتم (افرادی که مودمشون LAN هستش با زدن IP مودمشون میتونن این چیزا رو ببینن)...

یه چیز جالب رو میتونید توی این عکس ببینید... من از ADSL آسیاتک 64 نامحدود استفاده میکنم... طبق چیزی که اینجا دیده میشه، آسیاتک پهنای باند همه اکانت هاش رو روی 512 تعیین کرده و به صورت نرم افزاری اونا رو محدود میکنه... اگه اینجوری باشه یعنی راه هایی وجود داره تا بشه با استفاده از پورت های مختلف یا هک کردن، من که فقط 64 تا از این 512 تا برام فعاله رو همش رو استفاده کنم... :20:

به نظر میاد که اگه کسی پارتی ای چیزی داشته باشه بتونه در عرض یک ثانیه از آسیاتک بخواد که 512 تاش رو باز کنن...

ببینم راهی نیست که آدم به سیستم اینا نفوذ کنه... یا کسی قبلا اینا رو هک نکرده که بگه پورتی هستش که بهش وصل بشیم تا تمام پهنای باندمون باز بشه... :19:

زیرشم اطلاعات کارکرد آسیاتک رو میبینید که Error هاش خیلی کمن و Noise Margin خط آسیاتک تقریبا خوبه و Attenuation متوسطه... افرادی که میخوان مقایسه کنن میتونن... اگه LAN باشه مودمتون میتونید اینا رو ببینید...

من میخوام تا 12 مرداد که میخوام این آسیاتکم رو فسخ کنم و نامحدودم تا جایی که میتونم ازش کار بکشم... تا جایی که میتونم انتقام اون 10000 تومنی رو که قراره به یه شرکت دیگه برای راه اندازی بدم رو بگیرم... :19: :19:

ali_ranger22
11-07-2008, 20:07
اينم براي شما يكي از دوستان گذاشته بود كه دقت مي كردين :46:

به نظرم خیلی خالی بندیه! با همچین سرعتی مگه میشه همچین پینگ بالایی داشته باشه:13:

mstf666
11-07-2008, 20:50
به نظرم خیلی خالی بندیه! با همچین سرعتی مگه میشه همچین پینگ بالایی داشته باشه:13:
منظورت از بالا اینه که خوبه یا بده ؟

اون تست رو هادی جان گرفتن.
اینم نتیجه تست من:

کدوم قسمتش رو میگی خالی بندیه ؟

hadi_gamer
11-07-2008, 21:13
آخه پینگ چه ربطی به سرعت دانلود داره؟!!!

siamak_mu
11-07-2008, 21:34

راست ميگه پينگ هيچ ربطي به سرعت نداره!

اگه اين طور بود هركي 256 به بالا داشت مشكل پينگ نداشت!

Cleeev
11-07-2008, 21:38

راست میگه... پینگ فقط چند بایت مصرف میکنه و اصلا سرعت توش تاثیر گزار نیست...

apollon
11-07-2008, 22:05
پینگ زمانی است که طول میکشد تا اطلاعات از یک کامپیوتر به یه کامپیوتر دیگه برسه و ربطی به پهنای باند نداره مثلا دو تا جاده اتومبیلهای که کنار هم جا میشن (تعداد باندها) میشه پهنای باند و مسافتی که باید طی کنه میشه پینگ.
پینگ به مسافت، تعداد گره ها و کابل ارتباط داره.سرعت حرکت داده ها تو فیبر نوری با خط تلفن و با وایرلس فرق داره.

vahid_civil
12-07-2008, 00:22
من یکی دو روزه دیگه اشتراکم با آسیاتک تموم میشه. واسه تمدید باید چیکار کنم ؟
منتظر تماسشون باشم یا خودم زنگ بزنم؟
اگه بخام اینترنتی تمدید کنم و پول پیک رو ندم چی ؟
(من نمیتونم وارد قسمت کاربران آسیاتک بشم. از همون اول مشکل داشتم. یعنی بعد از عوض کردن پسورد از همون جا دیگه وارد نشد!)
راهنمایی کنید چون بار اولمه. در تاپیک آسیاتک هم ماشاالله هیشکی جواب نداد!

Cleeev
12-07-2008, 01:59
من یکی دو روزه دیگه اشتراکم با آسیاتک تموم میشه. واسه تمدید باید چیکار کنم ؟
منتظر تماسشون باشم یا خودم زنگ بزنم؟
اگه بخام اینترنتی تمدید کنم و پول پیک رو ندم چی ؟
(من نمیتونم وارد قسمت کاربران آسیاتک بشم. از همون اول مشکل داشتم. یعنی بعد از عوض کردن پسورد از همون جا دیگه وارد نشد!)
راهنمایی کنید چون بار اولمه. در تاپیک آسیاتک هم ماشاالله هیشکی جواب نداد!

اول از همه اینکه تعرفه های آسیاتک تغییر کردن...

شما اگر توی تهران هستی توی این صفحه میتونی تعرفه های جدید رو با محدودیت هاشون ببینی... اگرم شهرستانی که باید با خودشون تماس بگیری:

بعدش توی این صفحه ای که میاد یکی رو باید انتخاب کنی... و بعدش طبق اون اکانتت رو شارژ کنی... برای این کارم در این آدرس راهنمایی کردن:

من بهت پیشنهاد میکنم که اول باهاشون تماس بگیری با تلفن 1844 و بعدش از قسمت فروش بپرسی که برای اینکه به تعرفه های جدیدشون بیای باید چیکار کنی... :8:

بعد از اینکه پول رو به هر یک از حساب های بانکی که توی اون صفحه گفته واریز کردی و اومدی خونه، روی فیشی که بانک بهت داده توی یه قسمت خالی (بهتره پایین قبض و دور از محل ثایپ کامپیوتر بانک باشه و اون تایپ های کامپیوتری مخدوش نشن) شماره تلفنت رو تقریبا بزرگ بنویسی و دورش یه مستطیل بکشی... بعدش اون فیش رو اسکن کنی و به ایمیلی که توی اون صفحه گفته بقرستی (از طریق ایمیلت و باید به صورت Attach به ایمیل پیوست کنی نه با لینک از سایت دیگه)... بعدش توی ایمیلی که میفرستی بعد از اینکه فایل اسکن شده رو Attach کردی، اینا رو بنویس:

در قسمت Subject بنویس (البته هر چیزی میتونی بنویسی چون به هر حال معلومه که این یه ایمیل شارژ هستش چون اون ایمیل فقط برای همین کاره): Account Recharge

توی قسمت متن هم به فارسی مشخصات خودت رو بنویس:

با سلام
درخواست شارژ مجدد حساب

نام: "نام و نام خانوادگی"

تلفن: "شماره تلفن ADSL"

شهر: "نام شهر تلفن ADSL"

"ایمیلی که موقع ثبت نام دادی و توی قراردادت نوشته شده"

قبض پرداختی به این ایمیل پیوست شده است

با تشکر

اگر این ایمیل رو قبل از ساعت 17 بفرستی تا حداکثر 15 دقیقه بعدش اکانتت شارژ میشه و میتونی از 1844.ir ببینیش... ولی اگه بعد از ساعت 17 این ایمیل رو بفرستی موکول میشه به روز بعد... چون فقط حسابداران شرکت به این ایمیل دسترسی دارن... اگرم که بخوره به روز تعطیل که میفته بعد تعطیلیا... بهتره که شما چند روز قبل از اینکه شارژت تموم بشه شارژ کنی تا به مشکل بی اینترنتی دچار نشی... یه چیز جالبم اینه که در سه ماه گذشته دیگه وقتی شارژت تموم بشه اتصالت رو قطع نمیکنن و به اینترنت متصل خواهی بود ولی فقط توی سایت آسیاتک میتونی بری... و اگه هر سایت دیگه ای رو هم که بزنی اتوماتیک به AsiaTech.ir برگردونده میشی (Redirect میشی)... البته من با راه هایی تونستم توی گوگل هم برم ولی از اون بیشتر نشد... در ضمن یادم نره بگم که اگه یه وقتی به مشکل بی اینترنتی و روز تعطیل و اینا خوردی زنگ بزن به پشتیبانیش و بگو که من این ایمیل رو فرستادم و اونم میگه که باید تا فردا صبر کنی و تو هم بگو که من حالا باید چیکار کنم و... اونم یه روز بهت اینترنت مجانی میده و مثلا اگه اکانتت تا 20 تیر شارژ داشته میکندش 21 تیر... اینجوری میتونی یه روزم که شده از گلوشون بکشی بیرون...

البته یادت نره که به همون ایمیلی که گفته بفرستی ها... نه ایمیلای دیگه شرکت... چون فقط همون ایمیل رو چک میکنن و ایمیلای دیگه که توشون انتقادات مردم هستش رو ممکنه تا یه ماه دیگه هم نبینن... :27:

من که با این تعرفه های مزخرف جدید آسیاتک میخوام برم از یه شرکت دیگه (احتمال زیاد صبانت) بگیرم... :19: شما رو نمیدونم... مگر اینکه آسیاتک یه تجدید نظری توی این تعرفه هاش بکنه...

vahid_civil
12-07-2008, 02:06
اول از همه اینکه تعرفه های آسیاتک تغییر کردن...

شما اگر توی تهران هستی توی این صفحه میتونی تعرفه های جدید رو با محدودیت هاشون ببینی... اگرم شهرستانی که باید با خودشون تماس بگیری:

بعدش توی این صفحه ای که میاد یکی رو باید انتخاب کنی... و بعدش طبق اون اکانتت رو شارژ کنی... برای این کارم در این آدرس راهنمایی کردن:

من بهت پیشنهاد میکنم که اول باهاشون تماس بگیری با تلفن 1844 و بعدش از قسمت فروش بپرسی که برای اینکه به تعرفه های جدیدشون بیای باید چیکار کنی... :8:

بعد از اینکه پول رو به هر یک از حساب های بانکی که توی اون صفحه گفته واریز کردی و اومدی خونه، روی فیشی که بانک بهت داده توی یه قسمت خالی (بهتره پایین قبض و دور از محل ثایپ کامپیوتر بانک باشه و اون تایپ های کامپیوتری مخدوش نشن) شماره تلفنت رو تقریبا بزرگ بنویسی و دورش یه مستطیل بکشی... بعدش اون فیش رو اسکن کنی و به ایمیلی که توی اون صفحه گفته بقرستی (از طریق ایمیلت و باید به صورت Attach به ایمیل پیوست کنی نه با لینک از سایت دیگه)... بعدش توی ایمیلی که میفرستی بعد از اینکه فایل اسکن شده رو Attach کردی، اینا رو بنویس:

در قسمت Subject بنویس (البته هر چیزی میتونی بنویسی چون به هر حال معلومه که این یه ایمیل شارژ هستش چون اون ایمیل فقط برای همین کاره): Account Recharge

توی قسمت متن هم به فارسی مشخصات خودت رو بنویس:

با سلام
درخواست شارژ مجدد اینترنت

نام: "نام و نام خانوادگی"

تلفن: "شماره تلفن ADSL"

شهر: "نام شهر تلفن ADSL"

قبض پرداختی به این ایمیل پیوست شده است

با تشکر

البته یادت نره که به همون ایمیلی که گفته بفرستی ها... نه ایمیلای دیگه شرکت... چون فقط همون ایمیل رو چک میکنن و ایمیلای دیگه که توشون انتقادات مردم هستش رو ممکنه تا یه ماه دیگه هم نبینن... :27:

من که با این تعرفه های مزخرف جدید آسیاتک میخوام برم از یه شرکت دیگه (احتمال زیاد صبانت) بگیرم... :19: شما رو نمیدونم...

ممنون.من تهرانم.این ماه دومم میشه.از 23 یا 24 تیر باید تمدید کنم برای آخرین ماه ارزون
پرداخت الکترونیک چی ؟
شما خودت به این روش اقدام کردی؟
سریع شارژ میکنن؟

Cleeev
12-07-2008, 03:25
ممنون.من تهرانم.این ماه دومم میشه.از 23 یا 24 تیر باید تمدید کنم برای آخرین ماه ارزون
پرداخت الکترونیک چی ؟
شما خودت به این روش اقدام کردی؟
سریع شارژ میکنن؟

پرداخت الکترونیکیش رو من تا حالا استفاده نکردم ولی میدونم که باید به 1844.ir بری و من یه بار به صفحه اش رفتم فقط از کارت های بانک پارسیان پشتیبانی میکرد... بعدشم اینکه دوستانی که استفاده کردن تعدادیشون گفتن ک سیستمش قاطی داره... بابا این همه بانک... خداروشکر هر چیزی توی این مملکت کم باشه به جاش بانک زیاده... برو یکی از بانکایی که گفته و پرداخت کن و برو یه Cafe' Net و بگو برات اسکن کنه... بعدش با ایمیلت از همونجا بفرست... البته مشخصاتی که گفتم توی ایمیل بنویسی یادت نره و همچنین هرگز یادت نره که شماره تلفن ADSL ت رو درشت روی قبض بنویسی... و شدیدا حواست باشه که اون منطقه "عملیات بانکی" رو روی قبض مخدوش نکنی که یه وقت بهش گیر ندن... :5:

یه چیز دیگه رو هم باید بنویسی که یادم رفت... ایمیل قراردادت رو... که به همون مطلب قبلی اضافه کردمش... :11:

در ضمن گقتی "برای آخرین ماه ارزون"... یعنی چی؟ الان دیگه هر کسی بخواد شارژ کنه باید طبق تعرفه های جدید شارژ کنه... من زنگ زدم پرسیدم... به هر حال... :46:

موفق باشی و امیدوارم خدا بهت یه دل بزرگ بده تا از دست آسیاتک دق نکنی... :27:

mahdidj1
12-07-2008, 09:11
من 128 شاتل دارم. چطوره؟

Kolang
12-07-2008, 11:00
این که ISP رو یه چیز دیگه نوشته.
برای شاتل مینویسه Aria Rasana Tadbir .
کمال جان تهران هستی یا جای دیگه ؟
کدوم سرویس شاتل رو گرفتی؟ اکو یا آرت ؟

اصفهانم!
به خدا شاتله :دی
اکو بیده گل پسر

هر بایت = 8 بیت

کمال چطوری 256 گرفتی؟
به همه میدن؟
نامحدودش رو گرفتی؟

آره... 512 اش رو هم میدن...
نه نامحدود نیست... سرویس اکو اه... 2.5 گیگ :41:
اولین ماهه شاتل گرفتم... از 2 ماه دیگه میرم سراغ یه سرویس نا محدود :46:

siamak_mu
12-07-2008, 12:36
من 128 شاتل دارم. چطوره؟

اين كه الآن خوبه خب. بايد سرعت شما 16 باشه كه 20 هست.

اگه شب ساعت 1-2 به بعد يه عكس از سرعتت بندازي ممنون ميشم. مثل اينكه ميگن شبا تا 28 سرعت ميره بالا.

منتظرم... :11:

vahid_civil
12-07-2008, 17:15
پرداخت الکترونیکیش رو من تا حالا استفاده نکردم ولی میدونم که باید به 1844.ir بری و من یه بار به صفحه اش رفتم فقط از کارت های بانک پارسیان پشتیبانی میکرد... بعدشم اینکه دوستانی که استفاده کردن تعدادیشون گفتن ک سیستمش قاطی داره... بابا این همه بانک... خداروشکر هر چیزی توی این مملکت کم باشه به جاش بانک زیاده... برو یکی از بانکایی که گفته و پرداخت کن و برو یه Cafe' Net و بگو برات اسکن کنه... بعدش با ایمیلت از همونجا بفرست... البته مشخصاتی که گفتم توی ایمیل بنویسی یادت نره و همچنین هرگز یادت نره که شماره تلفن ADSL ت رو درشت روی قبض بنویسی... و شدیدا حواست باشه که اون منطقه "عملیات بانکی" رو روی قبض مخدوش نکنی که یه وقت بهش گیر ندن... :5:

یه چیز دیگه رو هم باید بنویسی که یادم رفت... ایمیل قراردادت رو... که به همون مطلب قبلی اضافه کردمش... :11:

در ضمن گقتی "برای آخرین ماه ارزون"... یعنی چی؟ الان دیگه هر کسی بخواد شارژ کنه باید طبق تعرفه های جدید شارژ کنه... من زنگ زدم پرسیدم... به هر حال... :46:

موفق باشی و امیدوارم خدا بهت یه دل بزرگ بده تا از دست آسیاتک دق نکنی... :27:

ممنون دوست من.
همینکار رو کردم و تمدید شد.
آخرین ماه ارزون یعنی از ماه بعد ما ه باید طبق تعرفه جدید پول بدیم.اگه بخایم بازم.
من الان 128 ام رو با 20 تومن تمدید کردم.

dear_2007
12-07-2008, 18:21
اسیاتک چی کار کرده مسخرشو در اورده بچه ها میخوام دیگه از یه شرکت دیگه بگیرم 64 کدوم شرکت قیمتش خوبه؟

ali_ranger22
12-07-2008, 21:18
منظورت از بالا اینه که خوبه یا بده ؟

اون تست رو هادی جان گرفتن.
اینم نتیجه تست من:

کدوم قسمتش رو میگی خالی بندیه ؟

یعنی بده! وقتی سرعت دان در این حد هست (بالاست) نباید چنین پینگی داشته باشه پینگ رابطه مستقیمی با سرعت داره

من 128 شاتل دارم. چطوره؟

یعنی شما با 128 میتونی 163کیلوبایت در ثانیه دانلود کنی!
یا اینکه اون کیلو بیته?؟

ویرایش:اگه اون کیلو بیت باشه من اشتباه کردم ببخشید(که احتمالن هست!)

_Barbod_
12-07-2008, 21:35
یعنی بده! وقتی سرعت دان در این حد هست (بالاست) نباید چنین پینگی داشته باشه پینگ رابطه مستقیمی با سرعت داره
عزیزم پینگ هیچ ربطی به سرعت دانلود نداره

toadstool
12-07-2008, 21:55
دوستان آسیاتکی توجه کنید قیمت های جدید فقط ماله افرادی هست که بخوان اشتراک جدید بگیرن

دوستانی که قبلا داشتن و می خوان شارژ کنن همون مبلغ قبلی رو میدن فقط

من هم امروز 20 تومن ریختم برای یک ماهه 128 بالای فیش هم شماره تلفن رو نوشتم و با موبایل عکس گرفتم و ایمیل کردم

توی متن هم هیچی ننوشتم فقط یه عکس فرستادم یک ساعت بعد هم جواب ایمیلم رو دادن که شارژ شد

Cleeev
13-07-2008, 01:33
دوستان آسیاتکی توجه کنید قیمت های جدید فقط ماله افرادی هست که بخوان اشتراک جدید بگیرن

دوستانی که قبلا داشتن و می خوان شارژ کنن همون مبلغ قبلی رو میدن فقط

من هم امروز 20 تومن ریختم برای یک ماهه 128 بالای فیش هم شماره تلفن رو نوشتم و با موبایل عکس گرفتم و ایمیل کردم

توی متن هم هیچی ننوشتم فقط یه عکس فرستادم یک ساعت بعد هم جواب ایمیلم رو دادن که شارژ شد

این قضییه فکر کنم فقط تا آخر تیر باشه... من زنگ زدم و از خودشون پرسیدم و گفتن که باید از این به بعد طبق تعرفه جدید شارژ کنید... فکر کنم حداکثر تا اول مرداد بگذارن که با تعرفه قبلی شارژ کنید... به هر حال من 12 مرداد که شارژم تموم بشه میرم صبانت... :19:

vahid_civil
13-07-2008, 18:56
ما چون از آسیا تک قبل از تغییر تعرفه ها داشتیم تا یه ماه بهمون با همون 20 تومن قبلی (128) میدن. ولی از ماه بعد 28 تومن!

cinablue
13-07-2008, 19:52

256 داتک
تیرماه 87
البته هر لحظه تست بگیری یه سرعت میده به ادم....
سرعت اپلود( 7 )کیلوبایت در ثانیه
راپید شیر سر وکار ندارم
تورنت تقریبا افتضاح
پینگ بسیار بالا ( افتضاح ) بین 700 تا 900 بعضی وقت ها نزدیک 1000
وقتی دانلود دارم به سختی صفحه باز میکنم...
به نظر شما اینا مشخصات سرویس 256 هست ؟
مشکلات دیگش به کنار
ما که ماه اخر بود واسه همین اعتراضی نداریم....

Nevissande
13-07-2008, 20:54

256 داتک
تیرماه 87
البته هر لحظه تست بگیری یه سرعت میده به ادم....
اين مورد براي تمام سرويس دهنده ها هست.

تورنت تقریبا افتضاح
كسي نمي تونه بگه تورنت افتضاح است.

چون بالاخره يا به تورنت دسترسي داريد يا نداريد.

اگر منظور شما اينست كه دسترسي داريد ولي سرعت دانلودتان از تورنت پايين است، اين مسئله مربوط به تعداد

seed و peer اي است كه فايل دانلوديتان دارد.

براي سنجش پينگ، yahoo را در Dos پينگ كنيد. آيا اون هم بد است؟

من هم كه سرويس 512 دارم وقتي در حال دانلود باشم صفحه ها را به كندي باز مي كند.

چونكه نرم افزار مديريت دانلود، تمام پهناي باند را اشغال مي كند!

Elvon
13-07-2008, 21:15
اگر منظور شما اينست كه دسترسي داريد ولي سرعت دانلودتان از تورنت پايين است، اين مسئله مربوط به تعداد

seed و peer اي است كه فايل دانلوديتان دارد.خود Customer Care شرکت داتک گفت که روزها پورتهای p2p رو میبندن و وقتی من ساعت 4 صب با سرویس 512 دارم با 30 کیلو دانلود میکنم ولی ساعت با همون مقدار سید و لچ سرعت میرسه به 4 کیلوبایت و پایین تر دیگه این بهانه ها قابل قبول نیست.

براي سنجش پينگ، yahoo را در Dos پينگ كنيد. آيا اون هم بد است؟700 تا،با این که ربطی نداره ولی با سرویس 512.

منم ماه اول و آخرم بود،کلا داتک خیلی دزد تشریف دارن!یه روز زنگ میزنی میگه 30 کیلوبایت برای 512 کافیه،فرداش میگن 25،دو سه روز بعدشم که الان باشه میگن 20 کافیه!به خاطر اینکه مشتری سرویس های 256 و 128 بیشتره،از پهنای باند سرویسای بالا میدزدن و میدن به سرویسای پایین مخصوصا 128.
در ضمن کسی پورت خوب برای p2p سراغ داره؟

cinablue
13-07-2008, 21:48
سلام
میدونم که تورنت به سید و لیچر ربط داره
ولی دیگه 0.1 % باید بشه سرعت ؟
داتک 12 ساعت بستس 12 ساعت بازه انگار(p2p)...
اینم یه جور بازی و حقه بازیه
کل دنیا از تورنت استفاده میکنن
البته جای تعجب نداره
همه چی ایران فرق داره.....
ما کشور در حال پیشرفت هستیم ...:31:

پینگ رو از cmd میگیرم
700 به بالاس....

یه چیز دیگه ام هست
داتک دو جور 512 داره
اینیکه قیمتش پایینه نباید زیاد انتظار داشته باشین..... در حد همون 30 40 rate download هست
ما هم عمر خودمون رو تلف کردیم تا یه صفحه باز کنیم یا یه چیز دانلود کنیم تو این خراب شده....

از اون اول با دایال اپ اینم خیر سرشون اینترنت پر سرعت
که اصلا مفت نمی ارزه
همونطور که مسئول مربوطه فرمودند ایرانیان عزیز نیازی به سرعت بیشتر از 512 ندارند....
و 26 هزار نفر فقط چت میکنن...
ای خدا اینا هم مارو شناختند که فقط حرف میزنیم و اعتراض کردن بلد نیستیم و جرات هم نداریم که تحریم کنیم....

saeed4055
13-07-2008, 22:25
سلام.خسته نباشيد.مي خواستم بدونم براي استفاده از مودم دو پورت فاصله دو كامپيوتر چقدر ميتونه باشه؟بين كامپيوتر من و همسايمون حدود سي متر فاصله هست.پورت lan تا سي مترم جواب ميده؟(چه كار كنيم از بي پولي)

mostafaeshghi
13-07-2008, 23:41

سرعت اپلود( 7 )کیلوبایت در ثانیه
راپید شیر سر وکار ندارم
تورنت تقریبا افتضاح
به نظر شما اینا مشخصات سرویس 256 هست ؟
مشکلات دیگش به کنار

تورنتها به دلیل فشاری که رو باندویت شرکت میارند در 12 ساعت غیر اداری فعال هستند! که مطمئن باشید اگر این کارو نکنند مطمئنا نمیتونند سرویس نامحدود بدند ، ولی شما کلا تورنتها را با برنامه Azereus مدیریت کن بهترین نتیجه را میگیری !

وقتی دانلود دارم ....

این دیگه کاملا برمیگرده به نحوه ی استفاده ی شما از اینترنت و مدیریت کردن کارهاتون که با مدام برنامه ها کار میکنید و.... (به نظرم این حرفتان خیلی بی پایه و اساس و بی منطق بود)

در ضمن 3-4 بازر هم در این تاپیک گفتم ، صرف این که شما از سرویس داتنک در منطقه ی خودتان با توجه به تمامی عوامل دخیل در سرعتتان راضی نیستید دلیل و مدرک محکمی نیست که تعمیم بدید به فعالیت شرکت در تمامی سطوح سرویس دهی

لطفا کمی منطقی تر

mjdousti
14-07-2008, 00:15
من مي‌خواستم از صبانت بگيرم گفتند توي منطقه‌ي شما (مالك‌اشتر؛ تهران) پورت اضافي نداريم، بايد بري تو نوبت!

حالا قيمت‌هاي "طليعه فنون گيتي" مثل صبانت هستش، كسي هست امتحان كرده باشدش؟

Xbox360
14-07-2008, 00:22
سلام و درود خدمت دوستان

ارزون ترین سرویس 64 Kb نامحدود رو کدام شرکت ارائه میده؟ با عوارض و مالیات و ...؟

laleh1380
14-07-2008, 00:29
سلام.خسته نباشيد.مي خواستم بدونم براي استفاده از مودم دو پورت فاصله دو كامپيوتر چقدر ميتونه باشه؟بين كامپيوتر من و همسايمون حدود سي متر فاصله هست.پورت lan تا سي مترم جواب ميده؟(چه كار كنيم از بي پولي)
با سلام

دوست عزیز مشکلی برای 30 متر نیست ولی پیشنهاد می‌کنم دو سیستم را به راحتی با هم شبکه کنید و اینترنت را روی یکی از سیستم‌ها Share کنید البته در این صورت برای استفاده از اینترنت حتماً باید کامپووتری را که برای Server اینترنت انتخاب می‌کنید روشن باشد تا سیستم دوم بتواند از اینترنت استفاده کند.

من مي‌خواستم از صبانت بگيرم گفتند توي منطقه‌ي شما (مالك‌اشتر؛ تهران) پورت اضافي نداريم، بايد بري تو نوبت!

حالا قيمت‌هاي "طليعه فنون گيتي" مثل صبانت هستش، كسي هست امتحان كرده باشدش؟

با سلام

دوست عزیز این شرکت نماینده صبانت هست و در لینک زیر می‌توانید لیست سایر نمایندگی‌های این شرکت را هم ببینید. در ضمن اگر این شرکت پورت خالی دارد بهتر است از آن سرویس بگیرید چون شاید برای رزرو و در نوبت بودن صبانت چند روز و حتی حدود یک ماه در نوبت باشید.

cinablue
14-07-2008, 01:02
ان چیز که عیان است چه حاجت به بیان است ؟
----------------------------------------------------
من اول اسیا تک داشتم بعد رفتم صبانت
اگر دانلودت زیاده و وبگردی زیاد میکنی سعی کن حجم بالا بگیری
من 5 گیگ میگرفتم ولی برام سخت بود تو روز نمیشد زیاد دانلود کرد...

کلا ping خیلی خوبی داره
سرعت صفحه باز کردنش عالیه ( اگه خراب نشده باشه)
رو هم رفته بد نیست
بعضی وقت ها پیش اومده که خط طرف رو 2 یا 3 روزه هم رانژه کردن
من سر اسیاتک و صبا خیلی اذیت شدم
ولی با داتک کمتر ( نسبت به اونا)
من انقدر بلا سرم اومده سر adsl که میتونم 3 جلد کتاب 600 صفحه ای بنویسم...:13:
اطرافیان میدونن....

ha2006
14-07-2008, 10:17
1:سلام من از اسیاتک سرویس 128 رو گرفته بودم اما وقتی کانکت می شدم می نوشت 512 یا حتی 1مگابیت در ثانیه
مال شما هم اینجویه
2:به نظر شما اشتراکم رو تمدید کنم یا برم از یه شرکت دیگه بگریم
راستی مودمم و از اسیا تک گرفتم
و این مودم ازکدام شرکت ها می تونه کانکت شه مرسی:10::13:

Hamid Reza
14-07-2008, 10:35
1:سلام من از اسیاتک سرویس 128 رو گرفته بودم اما وقتی کانکت می شدم می نوشت 512 یا حتی 1مگابیت در ثانیه
مال شما هم اینجویه
2:به نظر شما اشتراکم رو تمدید کنم یا برم از یه شرکت دیگه بگریم
راستی مودمم و از اسیا تک گرفتم
و این مودم ازکدام شرکت ها می تونه کانکت شه مرسی:10::13:

سلام
بله ماله همه همین طور هست
آسیاتک شرکت خوبیه اگه هم عوض کنید اشتراک را کلی هزینه نصب و وقت تلف میشه
احتمالا با این وضعیت آسیاتک به زودی مبلغ قبلی را جایگزین میکنه

momkhbpsp
14-07-2008, 10:49
من یه مودم پارس آنلاین دارم یه خروجیش پورت lan هست اما کامپیوترم از این خروجی نداره حالا باید چیکار کنم؟
واینکه من وقتی usb بلند میشد اینترنتم قطع میشه این مشکل با پورت lan هم هست

Hamid Reza
14-07-2008, 11:35
من یه مودم پارس آنلاین دارم یه خروجیش پورت lan هست اما کامپیوترم از این خروجی نداره حالا باید چیکار کنم؟

پس نمیخوره دیگه
شما باید از مودم usb استفاده کنید

Cleeev
14-07-2008, 11:47

شما اگه مودمت هم پورت LAN و هم پورت USB داره، برای استفاده یه کامپیوتر از اون مودم استفاده فقط و فقط از یه دونه از اون پورت ها کافیه... پورت LAN سرعتش از USB بیشتر ه و همچنین در همه محیط ها شناخته میشه (بر عکس USb که برای هر سیستم عاملی باید براش درایور بریزی تا یه شبکه مجازی با USB ایجاد بشه)... شما بر اساس نیازتون میتونید از USB و یا LAN استفاده کنید... برای استفاده از USB هم حتما باد نرم افزار داخل CD مودمتون رو نصب کنید تا یه شبیه ساز شبکه با USB درایورش نصب بشه... اگر هم که حتما نیاز به استفاده از LAN دارید یا USB کامپیوترتون خرابه یا یه کامپیوتر رو به USB وصل کردید و میخواید یکی دیگه رو به LAN وصل کنید، باید یه کارت شبکه برای اون کامپیوتری که میخواید بهش وصل کنید (اگه روی خود مادربرد نداره، یعنی مادربردتون LAN سرخود نیست) براش بخرید... برای این کار هم من به شما کارت شبکه D-Link 10/100 (بخونید "ده صد") رو پیشنهاد میکنم که با قیمت 5 یا 6 هزار تومن با 5 سال گارانتی شرکت خدمات ایزی توی تمام بازارهای کامپیوتری پیدا میشه... 10/100 منظور سرعتشه... یعنی سرعتش بسته به سرعت وسیله اونور کابل بین 10 تا 100 مگابیت برثانیه میتونه انتقال اطلاعات داشته باشه... کارت شبکه های گیگابیتی و همچنین بدون سیم (وایرلس) هم هستن که گرون تر هستن (مثلا با همین سرعت و همین شرکت وایرلس 40 هزار تومنه) که اگه پول دارید میتونید بخرید... بازم میگم D-Link بخرید :19:

در ضمینه اینم که میگید سیم USB رو بلند میکنید قطع میشه، دو حالت وجود داره... یا سیم رابطی که برای USB استفاده میکنید داخلش اتصالی داره... مخصوصا اگه از دو سیم جداگانه به عنوان رابط استفاده میکنید... یا اینکه از طول USB تجاوز کردید... چون هم USb و هم Ethernet یه محدودیت طولی دارن که در USB در تمام طول قدرت یکسان هستش و در Ethernet در طول مجاز سرعت یکسان خواهد بود ولی بیش از طول مجاز سرعت نوسان خواهد داشت و به قطع و وصلی هم ممکنه بکشه... (Ethernet به همون پورت و کابل هایی که بهشون میگیم LANگفته میشه... البته نه همه LAN ها و انواع کابل ها هم وجود داره... ولی استفاده عادی از Ethernet هست و پورت های پشت مودم ها وکار های شبکه معمولی همگی Ethernet هستن)... :11:

حداکثر طول ها برای کابل های USB و Ethernet :
* عبارت Max Len همون Maximum Length به معنای "حداکثر طول" هست که بر حسب متر (و فوت و اینچ در USB) هستش... *

USB

USB1.1 (Low-Speed - 1.5Mbps)
Max Len: 3 meters (9 feet 10 inches)

USB1.1 (Full-Speed - 12Mbps)
Max Len: 5 meters (a little under 16 feet 5 inches)

USB2.0 (Hi-Speed USB - 480Mbps)
Max Len: 5 meters (a little under 16 feet 5 inches)

Ethernet

Gigabit Ethernet (over copper), 1000baseT
Speed: 1000 Mbps
Max Len: 100 Meters
Cable: UTP, RJ-45 connectors

Fast Ethernet, 100baseT
Speed: 100 Mbps

Twisted Pair Ethernet, 10baseT
Speed: 10 Mbps

Thin Ethernet , 10 base 2
Max Len: 185 Meters
Cable: RG-58 type coax, 50 ohm impedance

Thick Ethernet, 10 base 5
Max Len: 500 Meters
Cable: RG-58 type coax, 50 ohm impedance

شما با توجه به ورژن USB سیستمت یا دستگاهت میتونی بفهمی که چه طولی کابل USB میتونی استفاده کنی... و همچنین اگر میخوای از Ethernet استفاده کنی بر اساس نوع کابل Ethernet و سرعت کارت شبکه ات فرق میکنه... البته در موارد عادی و مودم های DSL و همچنین کارت های شبکه معمولی از کابل های UTP استفاده میشه... پس شما میزان طول کابلی که میتونی استفاده کنی رو در سه Ethernet اولی جستجو کن... که توی هر سه تاش 100 متر هستش... :8:

دستم درد نکنه... :11:

rocket
14-07-2008, 21:52
سلام دوستان
راستش سوالات زیادی در مورد Adsl دارم و بهتون بگم در مورد Adsl بجز نوع مودم و خود Adsl دیگه هیچی نمیدونم اگه لطف کنید به سوالاتم جواب بدین خیلی ممنون میشم :
1- برای ثبت نام برای Adsl باید چیکار کرد ؟(یعنی مثلا باید بریم مخابرات یا بریم Isp و ... )؟(لطفا توضیح بدین )
2-آیا میتونیم از مودمی غیر از مودمی که Isp بهمون میده استفاده کنیم ؟
3- آیا حتما باید از همون شهری که توش هستم اکانت بگیریم یا میتونیم از شهرای دیگه هم بگیریم ؟
4- هزینه های ثبت نام و مودم و ... چقدره ؟
در ضمن بنده ساکن آمل هستم
خیلی متشکرم

_Barbod_
14-07-2008, 21:57
سلام دوستان
راستش سوالات زیادی در مورد Adsl دارم و بهتون بگم در مورد Adsl بجز نوع مودم و خود Adsl دیگه هیچی نمیدونم اگه لطف کنید به سوالاتم جواب بدین خیلی ممنون میشم :
1- برای ثبت نام برای Adsl باید چیکار کرد ؟(یعنی مثلا باید بریم مخابرات یا بریم Isp و ... )؟(لطفا توضیح بدین )
3- آیا حتما باید از همون شهری که توش هستم اکانت بگیریم یا میتونیم از شهرای دیگه هم بگیریم ؟
خیلی متشکرم
1.کافیه با شرکتی که توی شهر شما خدمات میده تماس بگیری
2.بله ( البته اگر شرکت نخواد مودم خودش رو آب کنه )
3.بله
4.ببین شما یه هزینه راه اندازی باید بدی که بین 5 تا 10 هزار تومان هست.
مودم هم بین 30 تا 50 تومان
هزینه شارژ هم که بستگی به سرویسی داره که میخوای بگیری

Nevissande
14-07-2008, 22:23
سلام دوستان
خیلی متشکرم
شما قبل از هر اقدامي، بايد ببيني اصلا در آمل، ADSL وجود دارد يا نه؟

من يك سرچي كردم ... متاسفانه فقط ساري و بابل تحت پوشش هستند.

Elvon
14-07-2008, 22:27
در ضمن 3-4 بازر هم در این تاپیک گفتم ، صرف این که شما از سرویس داتنک در منطقه ی خودتان با توجه به تمامی عوامل دخیل در سرعتتان راضی نیستید دلیل و مدرک محکمی نیست که تعمیم بدید به فعالیت شرکت در تمامی سطوح سرویس دهیبه نظر میاد شما خیلی داری با عصب رفتار میکنی.من الان تو جماران سرویس میگیرم که افتضضاحه،تو مفتح داشتم سرویس میگیرفتم که ماه اول خوب بود بعدش شد افتضاح،تو کلانتری هم برای شرکت سرویس میگیرم که اونم افتضاح،این اقا هم که میگن کیفیت افتضاح،توی پرشین تولز یه تاپیک فقط دارن داتک رو فحش میدن،تو ست ست هر کسی از داتک سرویس گرفته اومده میگه از داتک سرویس نگیرین،اشنایی دارم تو شریعتی که اونم سرویسش افتضاحه.
فکر کنم فقط سرویس هایی که من دیدم ملت میگیرن و ناراضین راحت به 50 تا میرسه،حالا پس یعنی داتک خیلی شرکت شریف و غیر دزدیه ولی فقط همین 50 نفر خاص سرویسشون بد شده همشونم حتما مشکل سیم کشی دارن.
منظور از افتاح اینه که سرعت در بهترین حالت میرسه به 30 کیلوبایت که اونم دو سه ساعت در شبانه روزه.

rocket
14-07-2008, 22:46
شما قبل از هر اقدامي، بايد ببيني اصلا در آمل، ADSL وجود دارد يا نه؟

من يك سرچي كردم ... متاسفانه فقط ساري و بابل تحت پوشش هستند.

تو آمل شرکت های Amol IT ، ISP Parnian و Amolnet خدمات ADSL و Wireless میدن.
حالا مطمئنین که نمیشه از یه شهر دیگه اکانت برای ADSL گرفت ؟:41:

Nevissande
15-07-2008, 00:53

شما كه در آمل هستي قطعا بهتر ي دوني كدامها سرويس مي دهد تا من كه مشهدم.:46:

من فقط مناطق تحت پوشش وبسايتهاي صبانت و پارس آنلاين و فناوا را نگاه كردم...ديدم آمل توشون نيست.

siamak_mu
15-07-2008, 01:32
به نظر میاد شما خیلی داری با عصب رفتار میکنی.من الان تو جماران سرویس میگیرم که افتضضاحه،تو مفتح داشتم سرویس میگیرفتم که ماه اول خوب بود بعدش شد افتضاح،تو کلانتری هم برای شرکت سرویس میگیرم که اونم افتضاح،این اقا هم که میگن کیفیت افتضاح،توی پرشین تولز یه تاپیک فقط دارن داتک رو فحش میدن،تو ست ست هر کسی از داتک سرویس گرفته اومده میگه از داتک سرویس نگیرین،اشنایی دارم تو شریعتی که اونم سرویسش افتضاحه.
فکر کنم فقط سرویس هایی که من دیدم ملت میگیرن و ناراضین راحت به 50 تا میرسه،حالا پس یعنی داتک خیلی شرکت شریف و غیر دزدیه ولی فقط همین 50 نفر خاص سرویسشون بد شده همشونم حتما مشکل سیم کشی دارن.
منظور از افتاح اینه که سرعت در بهترین حالت میرسه به 30 کیلوبایت که اونم دو سه ساعت در شبانه روزه.

خوب شد گفتین جماران هم بده. من جماران بودم چون جماران رو تازه فعال کرده کسی نبود بهم بگه چطوره. خوب شد نگرفتم پس.

راستی مصطفی جون (mostafaeshghi) میشه شما یه عکس از سایت speedtest.net از سرویس خودت بگیری بذاری ببینیم شاید داتک شما هم همچین که شما میگین خوب نیست. :27: :31:

نوکرم.:40:

Hamid Reza
15-07-2008, 08:51
حالا مطمئنین که نمیشه از یه شهر دیگه اکانت برای ADSL گرفت ؟:41:

سلام
بله فقط از شهری که توش هستید میتونید سرویس بگیرید

mostafaeshghi
15-07-2008, 11:13
به نظر میاد شما خیلی داری با عصب رفتار میکنی.من الان تو جماران سرویس میگیرم که افتضضاحه،تو مفتح داشتم سرویس میگیرفتم که ماه اول خوب بود بعدش شد افتضاح،تو کلانتری هم برای شرکت سرویس میگیرم که اونم افتضاح،این اقا هم که میگن کیفیت افتضاح،توی پرشین تولز یه تاپیک فقط دارن داتک رو فحش میدن،تو ست ست هر کسی از داتک سرویس گرفته اومده میگه از داتک سرویس نگیرین،اشنایی دارم تو شریعتی که اونم سرویسش افتضاحه.

دیگه با این جمله راحتتان کنم! اگر 2000 نفر از یه سرویس استفاده میکنند و 1800 نفر ناراضی هستند دلیل نمشه که تعمیم بدیم ! خوب شد!؟ بابا بیایید من هم 200 نفر نشانتان بدم که راضی هستند! فقط کافیه یه سر برید سر ساختمان داتک وایسید ببینید چند نفر میرند باز شارژ میکنند !
اون تاپیک پرشین تولز که تابلوئه بوی تبانی میاد ، چون خیلی تابلو معترضند و در ضمن دقت کنید که اون جریانتات مال خیلی وقت قبله ! الآن اعتراضات کمتر شده !

من که 256 کیلوبایت دارم ، همیشه گفتم سرعتم از 30 پایینتر نیومده !

برای بار صدم خواهشا کمی منطقی تر برخورد کنید !

mostafaeshghi
15-07-2008, 11:21
خوب شد گفتین جماران هم بده. من جماران بودم چون جماران رو تازه فعال کرده کسی نبود بهم بگه چطوره. خوب شد نگرفتم پس.

راستی مصطفی جون (mostafaeshghi) میشه شما یه عکس از سایت speedtest.net از سرویس خودت بگیری بذاری ببینیم شاید داتک شما هم همچین که شما میگین خوب نیست. :27: :31:

نوکرم.:40:

داش سیامک جان !

میبینم که کم دقتی! چون اگر 2-3 سفحه قبل را بیینی یه تست گذاشتم ! لطفا برگرد و ببین !

cinablue
15-07-2008, 11:42
همه غیر منطقی هستن فقط شما منطقی هستی....:31::21:

siamak_mu
15-07-2008, 11:45
داش سیامک جان !

میبینم که کم دقتی! چون اگر 2-3 سفحه قبل را بیینی یه تست گذاشتم ! لطفا برگرد و ببین !

راست ميگي ولي 2-3 صفحه پيش نبود خدايي. صفحه ي 609 بود. يادم نمياد شام چي خوردم.... :31:

mostafaeshghi
15-07-2008, 12:18
همه غیر منطقی هستن فقط شما منطقی هستی....:31::21:

اینو دیگه من جواب نمیدم ، واگذار میکنم به دوتسان دیگر که نظرشون چی باشه ؟!

ولی اینطوری که شما جلو بری و شرکتها را تعمیم بدی! من باهاتون شرط میبندم که حتی 1 شرکت درست حسابی پیدا نمیکنی و یا اگر پیدا بکنی (مثل پارس آنلاین ، که اون هم سرش حرف زیاد) هم آنقدر شرایط و هزینه های سنگینی داره که بیخیالش میشی !

با تشکر از همه دوستان که منطقی مباحث را پیگیری میکنند و ادامه میدهند !

mostafaeshghi
15-07-2008, 12:23
راست ميگي ولي 2-3 صفحه پيش نبود خدايي. صفحه ي 609 بود. يادم نمياد شام چي خوردم.... :31:

سیامک جان طعنه نزن ! :دی من حواسم خوب جمع هست ! و برای اینکه شما را توجیه کنم که چزا اینطور گفتم باید بگم که : من تنظیمات فوروم را برای خودم شخصی سازی کردم و در هر صفحه تاپیک 20 پست میبینم و فکر کنم در حالت معمولی این عدد 10 باشه! چون نرفتم پیگیری کنم دیگه حدودی گفتم 2-3 صفحه قبل ! برای همین ممکنه اشتباه شده باشه !

حاا دیدی که! نتیجه چطور بود!؟

siamak_mu
15-07-2008, 15:21
سیامک جان طعنه نزن ! :دی من حواسم خوب جمع هست ! و برای اینکه شما را توجیه کنم که چزا اینطور گفتم باید بگم که : من تنظیمات فوروم را برای خودم شخصی سازی کردم و در هر صفحه تاپیک 20 پست میبینم و فکر کنم در حالت معمولی این عدد 10 باشه! چون نرفتم پیگیری کنم دیگه حدودی گفتم 2-3 صفحه قبل ! برای همین ممکنه اشتباه شده باشه !

حاا دیدی که! نتیجه چطور بود!؟

من كي طعنه زدمممممممممممممممممم !!!! :31:
اين روز ها همه از داتك بد مي گن (به جز آقا مصطفي) شما چه طور؟
اينم مثل قبلي شوخي بودها به خدا.

ولي من مي دوني چرا حرفت رو قبول ندارم چون 2-3 ماه پيش به خود داتك زنگ زدم گفتم سرعت دانلود 256 چنده من مي خوام بگيرم؟ گفت بين 15 تا 28 متغيير. به اين ديگه نميشه گفت 256. كاربر هاي ساده رو گول ميزنن و به نوعي دزدي ميكنن. خوب نبايد انتظار زيادي هم داشت چون 256 share هست و مثل خيلي شركت ها 256 واقعي نيست. داتك پول share رو ميگيره و همون قد هم سرويس ميده شركت هاي پول هاي كلان ميگيرن و سرعت واقعي ميدن. اگه ليست قيمت هاش رو نگاه كنيم مي بينيم دو نوع 256 داره مثلا. يكي 24 تومن يكي 49 تومن. اين 49 تومني همون هست كه شركت هاي ديگه ميدن. ما توقع داريم پول اون اولي رو بديم كيفيت دومي رو داشته باشيم. نكنه شما از دومي داري؟

داشتي فقط منطق رو مصطفي جون! :31::31::31:

hadi_gamer
15-07-2008, 15:44
باور کنید از بین کل کسانی که من خودم میشناسم یا در فرومها و اینترنت باهاشون آشنایی دارم و دوستان و رفیقها وآشناهای خودم که کم هم نیستن تنها کسی که دیدم از داتک راضیه و ازش طرفداری میکنه همین آقا مصطفی( mostafaeshghi) هست!!!

elendil
15-07-2008, 15:48
اکثر دوستام توی تهران هم همینطور که هادی گفت هستن درباره داتک

vahid_civil
15-07-2008, 17:17
برای یه آشنا با پیش شماره 2252 جایی سراغ دارین که سریع هم تحویل بدن؟

Elvon
15-07-2008, 18:58
ولي من مي دوني چرا حرفت رو قبول ندارم چون 2-3 ماه پيش به خود داتك زنگ زدم گفتم سرعت دانلود 256 چنده من مي خوام بگيرم؟ گفت بين 15 تا 28 متغيير. به اين ديگه نميشه گفت 256. كاربر هاي ساده رو گول ميزنن و به نوعي دزدي ميكنن. خوب نبايد انتظار زيادي هم داشت چون 256 share هست و مثل خيلي شركت ها 256 واقعي نيست. داتك پول share رو ميگيره و همون قد هم سرويس ميده شركت هاي پول هاي كلان ميگيرن و سرعت واقعي ميدن. اگه ليست قيمت هاش رو نگاه كنيم مي بينيم دو نوع 256 داره مثلا. يكي 24 تومن يكي 49 تومن. اين 49 تومني همون هست كه شركت هاي ديگه ميدن. ما توقع داريم پول اون اولي رو بديم كيفيت دومي رو داشته باشيم. نكنه شما از دومي داري؟
حرف شما درست،ولی مسئله اینه که 50 تومن برای 256 یه قیمت نسبتا بالا هست،پس با این پولی که من دارم بهشون میدم باید یه 256 کامل به من بدن،ولی در همین لحظه ای که دااریم صحبت میکنیم من دارم یه ویدیو از یوتیوب میگیرم با سرعت 8 کیلوبایت در ثانیه،حتما یوتیوب هم فشار میاره به پهنای باند!
و شرکتی که بابت 256 ماهی 50 تومن بگیره حق نداره پورتهای P2P رو ببنده،الان داتک بیاد به من یه سرویس 256 عالی بده(پورتهای P2P باز،سرعت دانلود از 27 تا 32)با ماهی 50 تومن،حرف شما قبول.

siamak_mu
15-07-2008, 19:28
حرف شما درست،ولی مسئله اینه که 50 تومن برای 256 یه قیمت نسبتا بالا هست،پس با این پولی که من دارم بهشون میدم باید یه 256 کامل به من بدن،ولی در همین لحظه ای که دااریم صحبت میکنیم من دارم یه ویدیو از یوتیوب میگیرم با سرعت 8 کیلوبایت در ثانیه،حتما یوتیوب هم فشار میاره به پهنای باند!
و شرکتی که بابت 256 ماهی 50 تومن بگیره حق نداره پورتهای P2P رو ببنده،الان داتک بیاد به من یه سرویس 256 عالی بده(پورتهای P2P باز،سرعت دانلود از 27 تا 32)با ماهی 50 تومن،حرف شما قبول.
اون كه آره...

بدبختيم با اين وضعيت به خدا.

بد كيفيت ترين و گرون ترين اينترنت %100 براي ايراني هاي با استعداد هست...

Elvon
15-07-2008, 19:55
در هر صورت من فکر میکنم شاتل با توجه به تعریفایی که شنیدم و خودم استفاده کردم خیلی عالی باشه،البته با توجه به بقیه آی اس پی ها وگرنه این حرفا که کجای دنیا برای 384 کیلوبیت باید ماهی 70 دلار بدی دیگه نخ نما شده:دی
ولی خوب من هنوز سرویس منزلم وصل نشده واسه همین نمیدونم تو جماران چطوره وضعشون واسه همین نمیتونم توصیه کنم:دی ولی اوایل هفته ی آینده نصب میشه اینجا میگم که خوبه یا نه.

siamak_mu
15-07-2008, 20:58

در هر صورت من فکر میکنم شاتل با توجه به تعریفایی که شنیدم و خودم استفاده کردم خیلی عالی باشه،البته با توجه به بقیه آی اس پی ها وگرنه این حرفا که کجای دنیا برای 384 کیلوبیت باید ماهی 70 دلار بدی دیگه نخ نما شده:دی
ولی خوب من هنوز سرویس منزلم وصل نشده واسه همین نمیدونم تو جماران چطوره وضعشون واسه همین نمیتونم توصیه کنم:دی ولی اوایل هفته ی آینده نصب میشه اینجا میگم که خوبه یا نه.

من مركز مخابرات جماران هستم و 64 شاتل دارم و با برنامه IDM با سرعت 14 كيلوبايت ثابت دانلود ميكنم. خيالت راحت. ولي مثل اينكه مخابرات جماران ظرفيتش پر شده فعلاً نميشه سرويس جديد بگيري (داتك كه الآن اينو ميگه ولي از خود شاتل نپرسيدم)

vahid_civil
15-07-2008, 22:34
برای یه آشنا با پیش شماره 2252 جایی سراغ دارین که سریع هم تحویل بدن؟

چرا دعوا میکنید ؟ داتک ارزونترینه یه جورایی و هر ارزونی هم بی حکمت نیست!

جواب سوال ما رو نمیدین؟

mostafaeshghi
16-07-2008, 00:07
من كي طعنه زدمممممممممممممممممم !!!! :31:
اين روز ها همه از داتك بد مي گن (به جز آقا مصطفي) شما چه طور؟
اينم مثل قبلي شوخي بودها به خدا.

داشتي فقط منطق رو مصطفي جون! :31::31::31:

سلام چاکر داش سیامک

فرد اپراتور چه قدر باید احمق باشه که این اطلاعات را در اختیرات بگذاره ، به فرض صحیح بودن هم داره شرکت را حراب میکنه! (به این میگن پشتیبان واقعی و راستگو :دی)

شما این صفت دزد را از داتک بیخیال شید من یه جورایی خشکه حساب میکنم باهاتون ، قبوله!؟ :دی :31:

بله درسته که 2 نوع 256 داره با 2 قیمت مختلف ولی این به این معنا نیست که شما گفتی! چون اگر پرس و جو کنید! متوجه میشید که: فرق این 2 سرویس در نوع آی پی و چند کاربره بودنش هست و نه چیزه دیگری و مطمئن باشید همون سرویس 256 عادی در اختیارشان قرار میگیره فقط با اون تفاوتهایی که در بالا ذکر کردم !

نه خیر! بنده هم از نوع اول دارم! ماهی 26820 تومان در میاد برام ! و واقعا دارم لذتشو میبرم! چون دانلودم از 30 پایینتر نمیاد و بگم که 95 درصد دانلودهام از رپید شر هست و هیچ مشکلی ندارم !

آره با منطقت حال کردم ولی محتواش یه سری ایراد داشت که من گرفتم :31:

داش سیامک زیاد به این قضیه بند نکن! بگذار شرکتها کاسبیشون را بکنن ! :31:

آخر میاند به جرم سد معبر بر کاسبی دیگران میبرنت هلفدونی ها! از ما گفتن ! :دی

من و دوستانم همچنان از داتک استفاده میکنیم و بسیار راضی هستیم ! امضاء: من و دوستان ! :دی

mostafaeshghi
16-07-2008, 00:10
باور کنید از بین کل کسانی که من خودم میشناسم یا در فرومها و اینترنت باهاشون آشنایی دارم و دوستان و رفیقها وآشناهای خودم که کم هم نیستن تنها کسی که دیدم از داتک راضیه و ازش طرفداری میکنه همین آقا مصطفی( mostafaeshghi) هست!!!

شما خیلی لطف دارید! و بنده همچنان بر حرف خود باقی هستم ! :31:

بابا باور کنید مشکلی نداشته و نداره که بخوام الکی ایراد بگیرم! و جاهایی که ایراد داشته هم خودم گفتم! مثل محدودیت تورنت !

Elvon
16-07-2008, 00:57
فرد اپراتور چه قدر باید احمق باشه که این اطلاعات را در اختیرات بگذاره ، به فرض صحیح بودن هم داره شرکت را حراب میکنه! (به این میگن پشتیبان واقعی و راستگو :دی)
احمق نیستن و دزد هستن،و شما تماس بگیرید با پخش پشتیبانی بگید سرعت دانلود 512 چقدره،میگه از 20 به بالا،از 20 به بالا یعنی 10 تا 25.

ولي مثل اينكه مخابرات جماران ظرفيتش پر شده فعلاً نميشه سرويس جديد بگيري (داتك كه الآن اينو ميگه ولي از خود شاتل نپرسيدم)نه من با شاتل قراردادم بستم پول ماه اولم دادم.همونطور که گفتم فقط سرویسای بالا میدن.

جواب سوال ما رو نمیدین؟

internetfinder.ir تقریبا همه شرکتا رو داره.

siamak_mu
16-07-2008, 01:01

جواب سوال ما رو نمیدین؟

چرا ضرب المثل رو عوض ميكني؟؟؟!!! :31:

هر ارزوني بي علت نيست و هر گروني بي حكمت نيست.

ارزوني كه حكمت نداره :31:

باهات موافقم ولي كسي دعوا نكرد! :10:

siamak_mu
16-07-2008, 01:07
سلام چاکر داش سیامک

شما این صفت دزد را از داتک بیخیال شید من یه جورایی خشکه حساب میکنم باهاتون ، قبوله!؟ :دی :31:

بله درسته که 2 نوع 256 داره با 2 قیمت مختلف ولی این به این معنا نیست که شما گفتی! چون اگر پرس و جو کنید! متوجه میشید که: فرق این 2 سرویس در نوع آی پی و چند کاربره بودنش هست و نه چیزه دیگری و مطمئن باشید همون سرویس 256 عادی در اختیارشان قرار میگیره فقط با اون تفاوتهایی که در بالا ذکر کردم !

نه خیر! بنده هم از نوع اول دارم! ماهی 26820 تومان در میاد برام ! و واقعا دارم لذتشو میبرم! چون دانلودم از 30 پایینتر نمیاد و بگم که 95 درصد دانلودهام از رپید شر هست و هیچ مشکلی ندارم !

من و دوستانم همچنان از داتک استفاده میکنیم و بسیار راضی هستیم ! امضاء: من و دوستان ! :دی

اون قضاياي share اينا كه صحت داره. براي اينكه مطمئن بشم از نمايندگي داتك هم پرسيدم تأييد كرد. (راست ميكن حرف راستو از بچه بپرس!)
شايد شانس شمااز اون گرون ها اشتباهي جاي ارزون بهت دادن!!! :31:

سد معبر كه مي كنم هيچ ستاد مبارز با داتك هم تشكيل ميدم!

كاشكي لايزر هم فعال بودم من اونم يه تست ميكردم. انگار ميگن خوبه. من از روي اجبار رفتم شاتل گرفتم چون سه تا شركت بيشتر فعالمون نكردن! (شاتل، پارس آنلاين، داتك) گفتم اجبار نه اينكه ناراضي باشم از كيفيت شاتل خيلي راضيم ولي از قيمتش :2:

rozbeh85
16-07-2008, 01:43
من وایرلس داتک دارم 256
چهار تا خط آنتن هم پره یعنی کامل میگیره
نه مشکل شلوغی مرکز مخابراته و نه یوزر جدیدی به وایرلس اضافه میکنه
یعنی همیشه تعداد ثابتی هست
واسه همین 256 دارم ماهی 58600 پول میدهم آنوقت در بهترین حالت سرعت دانلود 22 هست
اکثر مواقع روی 15 یا 16
128 هم از 12 عمرا بالاتر نمیاد
دیگه اسم این رو غیر از دزدی چی میشه گذاشت؟

mostafaeshghi
16-07-2008, 02:05
من وایرلس داتک دارم 256
اکثر مواقع روی 15 یا 16

خب وقتی پیگیری کردید ، چه جوابی دادند!؟

من که دیگه موندم چی بگم ! ولی همچنان بر حرف خود باقی هستم ! چون هنوز تجربه ی عملی نداشتم تا به الآن ! :31:

rozbeh85
16-07-2008, 10:08

من که دیگه موندم چی بگم ! ولی همچنان بر حرف خود باقی هستم ! چون هنوز تجربه ی عملی نداشتم تا به الآن ! :31:

طرف میگه همین الان کلی ملت منتظر مودم هستند
نمیخوای مودم رو پس بده...

hadi_gamer
16-07-2008, 10:31
به به چه جواب حکیمانه ای...
واقعا این پاسخ جای بسی تامل داره و نشون میده اولین اصل برای شرکتهای ایرانی مشتری مداری و احترام به مشتری هستش. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soheilt.1369
16-07-2008, 13:22
سلام میخوام بدونم سرویس پارس آنلاین چطوره و آیا باید از شهر ی که توش هستی خدمات بگیری

محمد88
16-07-2008, 15:02
1.ببخشید محدودیت تورنت چیه؟
2.من شنیدم داتک محدودیت حجمی نداره درسته؟

Ahmad-Ra
16-07-2008, 15:13
دوستا ن یک سوال کلی.

در کل سرویس آسیا تک بهتره یا شاتل؟

mstf666
16-07-2008, 15:25
دوستا ن یک سوال کلی.

در کل سرویس آسیا تک بهتره یا شاتل؟

شاتل ......

mostafaeshghi
16-07-2008, 15:26

یعنی در استفاده از تورنت محدودیت گذاشتند که بتونند بهتر سرویس بندن! واین امکان را در ساعات اداری بستند (یعنی حدود 12 ساعت) ! اگر در معنای تورنت به مشکل برخوردید پیشنهاد میکنم در انجمن فیلم کلمه تورنت را سرچ کنید به بهترین جوابها میرسید !

بله درست شنیدید! داتک در سرویسهای پرسرعتش محدودیت حجمی و زمانی نداره! برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

مصطفی عشقی

Elvon
16-07-2008, 16:14
ببخشید محدودیت تورنت چیه؟یعنی اینکه پولی رو میگیرن که پرووایدر های دیگه باهاش 24 ساعت حتی رو p2p حداقل 30 کیلوبایت سرعتمیدن،ولی دزدتک! 16 ساعت p2p رو میبنده شبا هم healthy ترین تورنتها از 25 کیلوبایت بالانمیره.

من شنیدم داتک محدودیت حجمی نداره درسته؟
ولی با بهترین سرویس عملا امکان نداره ماهی بیشتر از 25 گیگ دانلود کرد(اگه کامپیوتر 24 ساعت در حال دریافت دیتا باشه)،پس نه تنها فرقی نمیکنه،جتی بدتر از بقیه پرووایدر ها هم هست.چون سر هر پیج باز کردن یا سر هر Video دیدن وقتی که هدر میره خیلی زیاده.

zed2
16-07-2008, 16:57

جواب سوال ما رو نمیدین؟
2252
ندا رایانه
اطلاع رسان دات
پارس آنلای
از سایتی که ان دوستمان در پایین داده ولی این نتایجش قدیمی است مال چند جا که چک کردم پشتیبانی هایی که جدیدا شده را توش نزاشتن.

سلام چاکر داش سیامک

شما خیلی لطف دارید! و بنده همچنان بر حرف خود باقی هستم ! :31:

بابا باور کنید مشکلی نداشته و نداره که بخوام الکی ایراد بگیرم! و جاهایی که ایراد داشته هم خودم گفتم! مثل محدودیت تورنت !

راستش من هم طرفدار فعلی داتکم (البته از بعد از عید قبلش هر روز مشکل داشتم)
این مشکل تورنت را هم نفهمیدم شما تو چی مشکل دارید.

احمق نیستن و دزد هستن،و شما تماس بگیرید با پخش پشتیبانی بگید سرعت دانلود 512 چقدره،میگه از 20 به بالا،از 20 به بالا یعنی 10 تا 25.
نه من با شاتل قراردادم بستم پول ماه اولم دادم.همونطور که گفتم فقط سرویسای بالا میدن.

internetfinder.ir تقریبا همه شرکتا رو داره.

سرعت 512 را اگر تقسیم بر هشت کنی میشه64 که سرعت اسمی دریاغت کیلوبایت در ثانیه است.
بسته به اینکه منطقه خلوت یا شلوغ باشه ممکنه از 20 تا 60 متغر باشه سرعت.
بیشتر از 20 فکر نکنم معنی 10 بزرگتر از 20 را بدهد.

من وایرلس داتک دارم 256
اکثر مواقع روی 15 یا 16

ببین بعد از چند قرن گشتن یکی گفت بیسیم داره
خوب حداقل یک کاربر بی سیم هم پیدا شد که من دیگر نظر تنها ندم.
اسم این را میشه گذاشت پارازیت چون اینترنت بی سیم است نه با سیم و روش امواج موبایل و تلفن بی سیم و ماکروویو و اختلال کننده ها و ... تاثیر زیادی میزاره بخاطر همین نباید انتظار کیفیتی که اینترنت باسیم می دهد را در حالت بدون سیم ان هم با این همه مشکلات داشته باشی.
در ضمن تو بی سیم دیگر ان نرخ تقسیم 1 مگ بر تعداد کاربر امکان نداره. اگر دقت کنی شما به یک انتن با شماره مشخص وصل میشی داتک یک مقدار پهنای باند ( مثلا 10 مگ ) را به یک انتن می ده و کسایی که به ان انتن وصلن از ان استفاده می کنند هر چی بیشتر به یک انتن وصل شن نوسانات و کاهش سرعت هم بیشتر میشه. داتک هم بسته به میزان شلوغی یک انتن پهنای باند رو بین انتن ها تقسیم می کنه.
نمونه اش من که 2 سال انتنم شلوغترین بود ولی بعد از عید با افزایش پهنای باند انتنی که استفاده می کردم سرعت ها بهتر شد.این انتنی هم که استفاده می کردم اگر اطرافش انتی از کار می افتاد همه به این انتن وصل میشن کیفیت میاد پایین

این مورد درست است چون خیلی ها که منطقه شان pcm یا فیبر است تنها را گرفتن بی سیم دارن که انهم دو شرکت بیشتر نیست که یکیش داتکه که مودم هاش ته کشیده.

تجربه من جواب را بلا دادم

به به چه جواب حکیمانه ای...
واقعا این پاسخ جای بسی تامل داره و نشون میده اولین اصل برای شرکتهای ایرانی مشتری مداری و احترام به مشتری هستش. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از صبانت و پارس انلاین که بهتر حداقل راست می گن.مشتری را نمی پیچونن.

سلام میخوام بدونم سرویس پارس آنلاین چطوره و آیا باید از شهر ی که توش هستی خدمات بگیری
شما اگر شهر و پیش شماره تلفن هم می دادید خوب بود.

کدوم نوعش؟انواع داره و داستان خواستی برئ این تاپیک کلش را بخون تا بفهمی

یعنی اینکه پولی رو میگیرن که پرووایدر های دیگه باهاش 24 ساعت حتی رو p2p حداقل 30 کیلوبایت سرعتمیدن،ولی دزدتک! 16 ساعت p2p رو میبنده شبا هم healthy ترین تورنتها از 25 کیلوبایت بالانمیره.

ولی با بهترین سرویس عملا امکان نداره ماهی بیشتر از 25 گیگ دانلود کرد(اگه کامپیوتر 24 ساعت در حال دریافت دیتا باشه)،پس نه تنها فرقی نمیکنه،جتی بدتر از بقیه پرووایدر ها هم هست.چون سر هر پیج باز کردن یا سر هر Video دیدن وقتی که هدر میره خیلی زیاده.

والا مشکل تورنت را من از بعد از عید ندارم و جدیدا هر وقت پهنای باند خالی باشد تا اخرین حد دریافت میره بالا نتونه بره یعنی پهنای باند نیست .قبلن محدودیت داشت ولی الان من ان محدودیت رات نمی بینم.(دوستان دقت کنید تورنت های که افرادش بیشتر از امریکا و اروپا باشن تو روز سرعتش کمتره چون انها انموقع یا خوابن یا نیتسن که تورنت را فعال کنند اگر تورنت هایی که افرادش از همین کشور های اطراف باشه یا اسیا سرعتش تو روز حداکثر است.)

saeed4055
17-07-2008, 08:45
سلام.چطور ميشه از اسياتك 512 گرفت؟ چون تو سايتش نوشته به كاربر خانگي بيشتر از 128 نميدن

toadstool
17-07-2008, 09:08
یکی از دوستان من خونشون توی مجتمع مسکونی سبحان (بلوار کاوه) هست و 256 داتک رو داره سرعت دانلودش فکر کنم بین 25 تا

32 باشه و حتی با سرعت 25 به بالا از تورنت دانلودمی کنه پس داتک همه مراکز رو محدود نکرده جاهایی که خلوت هستن پورت

هاشون بازه

rozbeh85
17-07-2008, 10:07
عزیز شما که میگی پارازیت چون امواج موبایل و تلفن بی سیم و ماکروویو و اختلال کننده ها و... روش تاثیر زیادی میگذاره هیچ ارتباطی نداره، مطمئن باش
الان دور و اطراف ما میلیون تا موج هست ولی هر کدام با فرکانس و طول موج مشخص
اگه اینطوری بود که شما میگفتی هیچ کدام از کشور ها از وایرلس استفاده نمیکردند، الان هم اکثر کشور های صنعتی متوجه عملکرد بهتر امواج بی سیم شدند و بیشتر دارند روی وایمکس کار میکنند پس این حرف شما درست نیست.
در مورد اینکه میگه پهنای باند مثلا 200 رو میده روی یک آنتن و دیگه میخواد 1000 تا یوزر از اون آنتن بگیره یا یه دونه به نظر شما این درسته؟
من نه از داتک تعریف میکنم و نه شکایت چون هرچی باشه من کارم باهاشه فعلا تنها شرکتیه که تو این مملکت وایرلس مقرون به صرفه میده و چون بی سیم هست مخابرات زیاد نمیتوانه انگولک کنه
الان هم پارس آنلاین اگه به Adsl زیاد توجه نمیکنه تمام تلاشش رو داره میکنه تا وایمکس را مقرون به صرفه کنه...

Hamid Reza
17-07-2008, 10:55
سلام.چطور ميشه از اسياتك 512 گرفت؟ چون تو سايتش نوشته به كاربر خانگي بيشتر از 128 نميدن

سلام
اگه دانشگاه نامه بده میتونید 512 واسه خانگی بگیرید

vahid_civil
17-07-2008, 11:00
من چند وقته مدام حین اینترنت بازی چراغ act ام غیر فعال یعنی خاموش میشه و هیچ سایتی رو باز نمیکنه.
حتی با خاموش روشن کردن مودم که قبلا درست میشد حالا نمیشه.
مودم رو الان ریست کردم که درست شده!
آسیاتک-مودم am602 asus

Hamid Reza
17-07-2008, 12:53

سلام
بستگی به محدوده مخابراتی داره
بله فقط باید از شهری که توش هستی سرویس و خدمات بگیری

mostafaeshghi
17-07-2008, 13:13
یعنی اینکه پولی رو میگیرن که پرووایدر های دیگه باهاش 24 ساعت حتی رو p2p حداقل 30 کیلوبایت سرعتمیدن،ولی دزدتک! 16 ساعت p2p رو میبنده شبا هم healthy ترین تورنتها از 25 کیلوبایت بالانمیره.

نه دوست عزیز اینطور که شما میگی!؟ آخه شما چطور در حوزه ی تورنت اینقدر با اقتدار حرف میزنید ! اصلا توجهی به سید و پیر ندارید! من فایلی داشتم که 10 هزار سید داشت 70% گرفتم و پس فردا که خواستم ادامه اسش را بدم باورت میشه که 1 سید هم نداشتم و تا کنون هم نداشته و دیگه الآن پاکش کردم! اصولا دنیای تورنت چیز قابل اعتمادی نیست و یه جورایی دنیای ریسک هست ، چون شما به هیچ عنوان نمیتونی سرعت و ماندگاری آن فایل را تضمین کنی !

دوستمون در پست پایین شما حرفی زد بسیار جالب

دوستان دقت کنید تورنت های که افرادش بیشتر از امریکا و اروپا باشن تو روز سرعتش کمتره چون انها انموقع یا خوابن یا نیتسن که تورنت را فعال کنن

من برای زمین زدن هر شرکتی میتونم 1000 تا دلیل با خود و بیخود بیارم و این هیچ کاری نداره! من هی میگیم برای من اینطوریه پس من کلا شرکت را مزخرف میدونم حالا هی شما پافشاری کن که اینطور نیست ! آخه چرا یه ذره حقیقت جویی نمیکنید !

در مورده حرف دومتان هم باید بگم که شما سعی کن در محاسبات از ماشین حساب کمک بگیری !

در هر ثانیه شما داری 256 کیلوبیت دریافت میکنید که به عبارتی میشه 32 کیلوبایت
هر دقیقه 60 ثانیه و هر ساعت 60 دقیقه و در کل هر ساعت 3600 ثانیه است که به عبارتی میشه 115200 کیلوبایت که تبدیل کنید میشه 112 مگابایت
هر روز 24 ساعت هست و ما در هر ساعت همانطور که در بالا حساب کردیم 112.6 مگابایت میگیریم که در روز میشه

24*112.6= 2688 مگابیات یا به عبارتی 2.7 گیگابایت
هر ماه (به حساب شرکتهای ای دی اس ال) تشکیل شده از 30 روز که هر کدام 24 ساعت هست که میشه:
30*2.7= 81 گیگابایت

که البته این خیلی رؤیا پردازیه که ما به این حجم دریافتی برسیم! ولی مطمئنا میتونیم به 60گیگابایتش برسیم که !؟

حالا من نمیدونم شما کدام یک از سرویسها را بررسی کردی و به عدد 25 رسیدی !؟ ولی آنطور که معلومه قالب بحثها مربوط به سرعت 256 بود ! و اگر هم در مورده سرویسهای با سرعت 64 محاسبه کرده باشید این عدد 20.25 گیگابایت درمیاد ! (منظورم حالت رؤیاییش بود)

mostafaeshghi
17-07-2008, 13:16

سلام
اگه دانشگاه نامه بده میتونید 512 واسه خانگی بگیرید

دوست عزیز اما و اگر نداره!

شما میری دبیرخانه (یا گروه آموزشی یا قسمت رایانه یا هر اسم دیگه ای که داره) میگی من یه اشتغال به تحصیل میخوام برای شرکت اینترنتی آسیاتک ! همین!

عمرا یارو ازت نپرسه میخوای چیکار یا نمیشه! چون اون موظف هست این کار را بکنه! و احیانا اگر رفتی رءیس دانشکده یا دانشگاه امضاء کنه پرسید برای چیه این؟ بگو میخوام برم اونجا کار کنم گفتند باید گواهی بیاری که دانشجویی :31:

بعد برگه را میبری برای ثبت نام ، اون ها هم از خدا خواسته برگه را میگذارند تو پرونده و والسلام !

zed2
17-07-2008, 13:38
عزیز شما که میگی پارازیت چون امواج موبایل و تلفن بی سیم و ماکروویو و اختلال کننده ها و... روش تاثیر زیادی میگذاره هیچ ارتباطی نداره، مطمئن باش
الان دور و اطراف ما میلیون تا موج هست ولی هر کدام با فرکانس و طول موج مشخص
اگه اینطوری بود که شما میگفتی هیچ کدام از کشور ها از وایرلس استفاده نمیکردند، الان هم اکثر کشور های صنعتی متوجه عملکرد بهتر امواج بی سیم شدند و بیشتر دارند روی وایمکس کار میکنند پس این حرف شما درست نیست.
در مورد اینکه میگه پهنای باند مثلا 200 رو میده روی یک آنتن و دیگه میخواد 1000 تا یوزر از اون آنتن بگیره یا یه دونه به نظر شما این درسته؟
من نه از داتک تعریف میکنم و نه شکایت چون هرچی باشه من کارم باهاشه فعلا تنها شرکتیه که تو این مملکت وایرلس مقرون به صرفه میده و چون بی سیم هست مخابرات زیاد نمیتوانه انگولک کنه
الان هم پارس آنلاین اگه به Adsl زیاد توجه نمیکنه تمام تلاشش رو داره میکنه تا وایمکس را مقرون به صرفه کنه...

اگر شما یک بار گوشی که داره مکالمه میشه رو نزدیک مودم ببرسی می بینی میانگین سرعت افت می کنه ( تلفن های بیسیم هم همین طور) نزدیک ماکرویو روشن هم باشه سرعت کاهش پیدا می کنه.ازمایش کنی می بینی . همچنین طوری های پنجره هم سرعت را کاهش می دن.
اینها رو من خودم دیدم که می گم( تجربه خودمه).
ولی در مورد دکل ها و اختلال کننده ها اگر نزدیک نباشن تاثیر نمی زارن . من هم اینو تایید می کنم .

من چند وقته مدام حین اینترنت بازی چراغ act ام غیر فعال یعنی خاموش میشه و هیچ سایتی رو باز نمیکنه.
حتی با خاموش روشن کردن مودم که قبلا درست میشد حالا نمیشه.
مودم رو الان ریست کردم که درست شده!
آسیاتک-مودم am602 asus
اول سیم اداپتور را به مودم چک کن ببین لق نشده.
بعد سیم مودم به اداپتور( ممکنه سوکتش گشاد کرده باشه)
در اخر هم عوض کردن فریم ور مودم است.

نه دوست عزیز اینطور که شما میگی!؟ آخه شما چطور در حوزه ی تورنت اینقدر با اقتدار حرف میزنید ! اصلا توجهی به سید و پیر ندارید! من فایلی داشتم که 10 هزار سید داشت 70% گرفتم و پس فردا که خواستم ادامه اسش را بدم باورت میشه که 1 سید هم نداشتم و تا کنون هم نداشته و دیگه الآن پاکش کردم! اصولا دنیای تورنت چیز قابل اعتمادی نیست و یه جورایی دنیای ریسک هست ، چون شما به هیچ عنوان نمیتونی سرعت و ماندگاری آن فایل را تضمین کنی !

دوستمون در پست پایین شما حرفی زد بسیار جالب

من برای زمین زدن هر شرکتی میتونم 1000 تا دلیل با خود و بیخود بیارم و این هیچ کاری نداره! من هی میگیم برای من اینطوریه پس من کلا شرکت را مزخرف میدونم حالا هی شما پافشاری کن که اینطور نیست ! آخه چرا یه ذره حقیقت جویی نمیکنید !

در مورده حرف دومتان هم باید بگم که شما سعی کن در محاسبات از ماشین حساب کمک بگیری !

در هر ثانیه شما داری 256 کیلوبیت دریافت میکنید که به عبارتی میشه 32 کیلوبایت
هر دقیقه 60 ثانیه و هر ساعت 60 دقیقه و در کل هر ساعت 3600 ثانیه است که به عبارتی میشه 115200 کیلوبایت که تبدیل کنید میشه 112 مگابایت
هر روز 24 ساعت هست و ما در هر ساعت همانطور که در بالا حساب کردیم 112.6 مگابایت میگیریم که در روز میشه

24*112.6= 2688 مگابیات یا به عبارتی 2.7 گیگابایت
هر ماه (به حساب شرکتهای ای دی اس ال) تشکیل شده از 30 روز که هر کدام 24 ساعت هست که میشه:
30*2.7= 81 گیگابایت

که البته این خیلی رؤیا پردازیه که ما به این حجم دریافتی برسیم! ولی مطمئنا میتونیم به 60گیگابایتش برسیم که !؟

حالا من نمیدونم شما کدام یک از سرویسها را بررسی کردی و به عدد 25 رسیدی !؟ ولی آنطور که معلومه قالب بحثها مربوط به سرعت 256 بود ! و اگر هم در مورده سرویسهای با سرعت 64 محاسبه کرده باشید این عدد 20.25 گیگابایت درمیاد ! (منظورم حالت رؤیاییش بود)

دوستان لطفا بحث های تورنت رو تو تاپیکش ادامه بدهید که مشکل پیش نیاد.:11:

جناب مصطفی مگر حرفی که من زدم اشتباه بود؟

_Barbod_
17-07-2008, 13:42
mostafaeshghi
سلام
ببین دوست عزیز من چند تا سوال دارم...
1.میشه بگی به چه دلیل انقدر سعی میکنی که شرکت داتک رو خوب جلوه بدی؟
2.اگر داتک خوب هست چرا این همه ناراضی داره؟
3.چرا شرکتهای دیگه بحث در موردشون کم هست اما داتک همیشه بحث زیاد داره؟(فکر نمیکنی همین امر یعنی عدم کیفیت؟)

حالا یه مورد دیگه!!! قشنگ بخون..!
یکی از دوستانم که تو نیاوران هست از داتک سرویس میگیره...
قرارداد 1 ماهه داشت...سر ماه که شد شارژ نکرد ولی در عوض 4 روز بعد برای شارژ تماس گرفت که پول واریز کنه..
خوب حدس بزن بهش چی گفتن؟
طرف گفته بود مشکلی نداره شارژ میکنیم اما این 4 روز که گذشته رو کم میکنیم از حسابتون...
متوجه شدی چی شد؟؟؟؟
یعنی 26 روز سرویسش شارژ میشه نه 30 روز..
خوب اسم این کار رو چی میزارن؟؟؟
فقط نگو همچین چیزی امکان نداره و چه میدونم از این حرفها...
چون این حرف رو زدند و دوستم دروغ نمیگه....

در ضمن هدفمون یادمون نره..
ما اینجا جمع شدیم تا به بقیه دوستان بتونیم کمکی کنیم تا یک شرکت نسبتا" خوب رو برای گرفتن سرویس انتخاب کنند.
من خودم به شخصه هیچ زمان نسبت به شرکتی که ازش سرویس میگیرم تعصب ندارم و الکی تبلیغش رو نمیکنم.
سپنتا هر جا ایراد داشته باشه با صراحت به بقیه دوستان که میخوان ازش سرویس بگیرن اعلام میکنم.
موفق باشی:11:

SSS_HHH_OOO
17-07-2008, 15:29
من میخوام adsl بگیرم....به نظرتون شاتل بهتره یا صبا نت یا پارس آنلاین

Hamid Reza
17-07-2008, 16:13
من میخوام adsl بگیرم....به نظرتون شاتل بهتره یا صبا نت یا پارس آنلاین

سلام
لطفا شهر سکونتتون را معرفی کنید

soheil_zahiry
17-07-2008, 16:38
با سلام

من ساکن تهران هستم مخابرات منطقه ازادي ميخوام adsl بگيرم البته حجم اطلاعاتي که ميگيرم و ميفرستم خيلي کم بشتر کار هاي مربوط به وبلاگ هست . و سرعت بالايي نياز ندارم و 64 فکر ميکنم برام کافي لطف کنيد در مورد استفاده از نوع مودم و شرکت سرويس دهنده راهنمايي کنيد ممنون ميشم.

cinablue
17-07-2008, 16:45
حرف اخر رو barbod زد
اینجا نیومدیم کل کل کنیم...
این همه بحث دلیلش رو نمی فهمم ولی اینو میدونم که هر isp تو هر منطقه بنا به دلایلی یه جور سرویس میده
منم احساس می کنم این اقا داره زیادی از داتک مایه میزاره
یا خودش یا اطرافیانش یه کاره ای شاید هست که نمی خواد ما فحش بدیم یا نفرینشون کنیم...
فقط 2تا کلمه میتونه بگه : تعمیم . منطقی :31:
در کل هیچی نیستن این شرکتها و کلا دزد هستن

راستی این کارو داتک با منم کرد...
به جای 1 ماه 27 روز استفاده کردم
چرا ؟
چون این ادما دزد تشریف دارن و فاکتور رو اشتباهی زده بودن....
اینا که باید تا سال 85 نزدیک 5 6 هزار پورت میدادن الان نزدیک 600 700 پورت....
یعنی دزدی دیگه
خلاصه به جای کل کل و.... مثل گذشته هم مشکلات هم بررسی کنید تا یه بنده خدایی که چیزی نمی دونه میخواد adsl بگیره بفهمه چه خبره...
چیزی که معلومه و تو صفحه های پیش ببنید 98% isp ها وضعشون خرابه و دارن تو هم سر مشتریا رو کلاه میزارن
از اون مدیر عامل تا پشتیبانی ( که بیشترشون کار اموز هستن)

Hamid Reza
17-07-2008, 16:48
با سلام

من ساکن تهران هستم مخابرات منطقه ازادي ميخوام adsl بگيرم البته حجم اطلاعاتي که ميگيرم و ميفرستم خيلي کم بشتر کار هاي مربوط به وبلاگ هست . و سرعت بالايي نياز ندارم و 64 فکر ميکنم برام کافي لطف کنيد در مورد استفاده از نوع مودم و شرکت سرويس دهنده راهنمايي کنيد ممنون ميشم.

سلام
تو تهران سرویسهای زیادی هست
شاتل آسیاتک داتک
که البته آسیاتک دیگه 64 واگذار نمیکنه
شاتل شرکت خوبیه و قیمتشم مناسبه
در مورد مودم هم شما هم میتونی از شرکت بگیری هم از بیرون
ولی از شرکتی که میخوای سرویس بگیری بخری بهتره
استفاده از مودمم منظورتون اگه نحوه کارشه یه وسیله هست دو نوع داره usb و lan که lan بهتره و مودم هم بیرون وصل میشه
همین:11:

y91z
17-07-2008, 16:52
چرا آسیاتک اینقدر تعرفه هاش گند شده؟

hadi_gamer
17-07-2008, 19:14
قیمتهای اینترنت در اروپا.بدون شرح!!!

Hamid Reza
17-07-2008, 19:26
چه جالب
فقط رو مگابایت میچرخه
واسه ما بالاترین سرعتمون 1 مگابایته:27:

siamak_mu
17-07-2008, 19:31

ما هم اگه متحد باشيم ميتونيم يه حركتي كنيم يه كم وضعيت رو سامان بديم.

hadi_gamer
17-07-2008, 19:39
مگابیت اونم چه قیمتایی!!!
سرعت 24Mb ماهی 18 پوند که تقریبا میشه 20 هزار تومن!!!

gmuosavi
17-07-2008, 19:59
سلام !
من هم می خوام به جمع شما ها بپیوندم !
فقط در مورد قیمتها شک دارم
قیمت چند تا شرکت رو می زارم یه کم بهم توضیح بدین کدوم بهتره
نمی خوام بیشتر از 15000 بشه
راستی من توی اصفهانم
تاپیک اصفهان که خوابه ! شما کمکم کنید !
فن آوا :
جلفا :
داتک :

Hamid Reza
17-07-2008, 20:05
سلام !
من هم می خوام به جمع شما ها بپیوندم !
فقط در مورد قیمتها شک دارم
قیمت چند تا شرکت رو می زارم یه کم بهم توضیح بدین کدوم بهتره
نمی خوام بیشتر از 15000 بشه
راستی من توی اصفهانم
تاپیک اصفهان که خوابه ! شما کمکم کنید !
فن آوا :
جلفا :
داتک :

سلام
داتک بهتره
چون بدون حجمیش تقریبا با حجمیه اونا مساوی میشه
البته واسه وصل سرویس داتک یک ماه زمان لازمه

gmuosavi
17-07-2008, 20:25
سلام
داتک بهتره
چون بدون حجمیش تقریبا با حجمیه اونا مساوی میشه
البته واسه وصل سرویس داتک یک ماه زمان لازمه

دستت درد نکنه :11:
شرکتهای بهتری هم هست ؟ واسه اصفهان ؟

Hamid Reza
17-07-2008, 20:40
دستت درد نکنه :11:
شرکتهای بهتری هم هست ؟ واسه اصفهان ؟

اینام هست
ایران گیت :
شبکیه :
صبانت :

cinablue
17-07-2008, 20:54
البته این لیست قیمت هایی که واسه اروپا گذاشتین
conecction fee داره
یعنی ماهیانه به اضافه هزینه شارژ مبلغی بابت حق الزحمه (یا حق اشتراک ) باید بدن....
واسه اونا مثلا یه سرویسش در بیاد 50 دلار یا یورو
با درامد خودتون مقایسه نکنین
اونجا اگه طرف بیاد 200 یورو هم هزینه کنه واسه اینترنت مطمئنن درامدش بالاست....
مثل اینجا نیست که adsl رو گرون کنن ولی درامد زیاد نشه ( کاری بقیه چیزا ندارم) :13:

hadi_gamer
17-07-2008, 20:57
اون connection fee فکر کنم یه چیزی تو مایه های هزینه نصبه که شرکتهای ایرانی میگیرن.یعنی یه بار برای نصب سرویس میگیرن و دیگه نمیگیرن.

dsa
17-07-2008, 21:25
آقا من 1 ساله داتك 256 دارم :
سرعت DL از 28 پايينتر نيمده ، بيشتر30-31 ، شبها هم تا 33 ميره بالا ( با خود فايرفاكس يا IDM , Flashget , mass downloader , ... هيچ فرقي نميكنه )
غير از بعضي مواقع كه سرعت خيلي مياد پايين كه تو اين 1 سال زياد نبوده
در نتيجه نظر شخصي من =>
داتك 256 = بهترين سرعتي كه با بهترين قيمت ميشه گرفت.

SSS_HHH_OOO
17-07-2008, 21:58
من کرج هستم....تعرفه هاش با تهران یکیه.....
به نظرتون کدوم شرکت رو انتخاب کنم؟؟؟؟؟؟
شاتل یا صبا؟؟؟؟؟

SSS_HHH_OOO
17-07-2008, 22:00
آقا من 1 ساله داتك 256 دارم :
سرعت DL از 28 پايينتر نيمده ، بيشتر30-31 ، شبها هم تا 33 ميره بالا ( با خود فايرفاكس يا IDM , Flashget , mass downloader , ... هيچ فرقي نميكنه )
غير از بعضي مواقع كه سرعت خيلي مياد پايين كه تو اين 1 سال زياد نبوده
در نتيجه نظر شخصي من =>
داتك 256 = بهترين سرعتي كه با بهترين قيمت ميشه گرفت.

اولا که سرعت بالای 128 رو به کاربر خانگی نمیدن....
دوما که صبا 128 سرعتش به 50 هم میرسه.....

cinablue
17-07-2008, 22:00
شمایی که راضی هستی از 256 داتک
خوب شما فقط داری دانلود می کنی
وقتی میان سرویس 256 میدن سرعته اپلودت به زور 10 کیلو بایت به ثانیه میرسه...
پینگ بالایی که داره....
من گفتم وقتی دانلود دارم صفحه بد باز میشه
این اقا اومد گفت منطقی نیست (بازم منطق :39:)
ولی هر کی میخواد بیاد بهش ثابت می کنم
دانلودم رو قطع می کنم راحت صفحه باز می کنم....

از نظر دانلود بد نیست
ولی کلا همشون .......

با 30 40 یورو میشه اینترنت 2 مگ بر ثانیه گرفت
اینجا 30 تومن بده ادم تا اخر ماه هر روز قطع و وصل شی اعصاب خودتو خورد کنی و 10 تومان هم پول تلفن به
پشتیبانی بدی....

AliROCK
17-07-2008, 22:24
قانونه داتک هم عوض شده قبلا بعد از 30 روز شارژ نکنی رانژه رو برمیداشتن الان شده 10 روزه
هر روز بهتر از دیروز!

zed2
17-07-2008, 22:25

از این لیست ها و قیمت ها انقدر دیدم که دیگر تازگی ندارد:13:

AliROCK
17-07-2008, 22:30
کدومه این شرکتا پیک دارن لازم نیست واسه 25 تومن هر ماه بری بانک یا نمایندگی بخوای 1 ساله هم تمدید کنی ریسک داره چون معلوم نیست بعدا چه بلایی سرت میارن!!

farhad_s5
18-07-2008, 04:42
دوستان من 10 صفحه آخر رو خوندم آخرش نفهميدم از چه شركتي بگيرم؟!!

به جز شاتل چون منطقه ي ما رو پوشش نميده!!!

كمككككككككككككككك

تهران هستم

Hamid Reza
18-07-2008, 08:07

كمككككككككككككككك

تهران هستم

خب هر سرویسی خوب و بدیهایی داره
من خودم آسیاتک دارم خیلی راضیم
سپنتا هم میگن خوبه

DrXoX
18-07-2008, 10:50

كمككككككككككككككك

تهران هستم

سلام

دوست عزیز ، به نظر من صبانت بگیر واقعا خوبه ، ساعت 3 تا 7:45 رایگانه و شبی 800 تا 900 مگ میشه دانلود

کرد یعنی هر شب یک فیلم ، یعنی ماهی حدودا 25 تا 30 گیگ رایگان

البته فقط به خاطر رایگان بودن اکانت شبانه نمی گم ف کلا سرعتشم خیلی خوبه 56 تا 60 البته اینم بگم که

بعضی مواقع نوسان داره البته زیاد نیست ولی از خیلی از Isp های دیگه بهتره

خود من 8 ماهه دارم واقعا 90 درصد راضی بودم اون 10 درصدم به خاطر اینه که بعضی مواقع سرعت نوسان

داشته البته 10 روزی میشه که سرعت ثابت و روی 56 تا 60 هستش

موفق باشید

hadi_gamer
18-07-2008, 11:25

كمككككككككككككككك

تهران هستم
بعد از شاتل مطمئنا سپنتا بهترین گزینه است.

panther99
18-07-2008, 11:47
سلام

دوست عزیز ، به نظر من صبانت بگیر واقعا خوبه ، ساعت 3 تا 7:45 رایگانه و شبی 800 تا 900 مگ میشه دانلود

کرد یعنی هر شب یک فیلم ، یعنی ماهی حدودا 25 تا 30 گیگ رایگان

البته فقط به خاطر رایگان بودن اکانت شبانه نمی گم ف کلا سرعتشم خیلی خوبه 56 تا 60 البته اینم بگم که

بعضی مواقع نوسان داره البته زیاد نیست ولی از خیلی از Isp های دیگه بهتره

خود من 8 ماهه دارم واقعا 90 درصد راضی بودم اون 10 درصدم به خاطر اینه که بعضی مواقع سرعت نوسان

داشته البته 10 روزی میشه که سرعت ثابت و روی 56 تا 60 هستش

موفق باشید

سرعت 56 تا 60 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما اينترنتت چنده؟؟؟ 512؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مگه بيشتر از 128 هم ميدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه جورياست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس بهترينها شد صبا نت شاتل سپنتا آسياتك ؟؟؟

Hamid Reza
18-07-2008, 11:59
سلام
این ارور چیه؟؟؟
از وقتی ویندوز عوض کردم اینطوری شده

ممنون اگه کمک کنید:11:

Xbox360
18-07-2008, 12:21
سلام
این ارور چیه؟؟؟

djamin_662
18-07-2008, 12:32
من خواستم یه دستگاه adsl بخرم,زنگ زدم به داتک گفت نمیتونی.چون سیم کشی خونتون با فیبر نوری . میگفت بایدمعمولی باشه. حالا من چی کارکنم . تو رو خدا یه راهی بهم پیشناهاد بدید.

:45::42::42:

hadi_gamer
18-07-2008, 12:38
من خواستم یه دستگاه adsl بخرم,زنگ زدم به داتک گفت نمیتونی.چون سیم کشی خونتون با فیبر نوری . میگفت بایدمعمولی باشه. حالا من چی کارکنم . تو رو خدا یه راهی بهم پیشناهاد بدید.

کاری نمیتونی بکنی.
باید بری با رئیس مرکز مخابراتی تون صحبت کنی ببینی چی میگه.

zed2
18-07-2008, 12:38

بعضی شرکت ها فکر کنم رو فیبر نوری خدمات می دن ولی نمی دونم کدوم ها.

hadi_gamer
18-07-2008, 12:43
بعضی شرکت ها فکر کنم رو فیبر نوری خدمات می دن ولی نمی دونم کدوم ها.
درسته ولی با قیمتهای نجومی.
ایشون میتونه وایرلس هم بگیره تو همین تاپیک یکی از بچه ها داشت.

cinablue
18-07-2008, 12:46
سلام
این ارور چیه؟؟؟

سلام
روی local area connection تو network connections کلیک راست کن properties بزن
رو همون general اون پایین
تیک اینو بزن
notify me when this conecction has limited or no connectivity
فکر کنم مشکلت حل شه...

Hamid Reza
18-07-2008, 12:49
سلام
روی local area connection تو network connections کلیک راست کن properties بزن
رو همون general اون پایین
تیک اینو بزن
notify me when this conecction has limited or no connectivity
فکر کنم مشکلت حل شه...

نه
راه حلش اینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون از شما:11:

djamin_662
18-07-2008, 15:30
وایرلس فکر میکنید چنده ?

mostafaeshghi
18-07-2008, 15:38
وایرلس فکر میکنید چنده ?

سلام دوست عزیز

این هم لیست قیمتهای سرویس پر سرعت وایرلس شرکت داتک !

zed2
18-07-2008, 16:07
درسته ولی با قیمتهای نجومی.
ایشون میتونه وایرلس هم بگیره تو همین تاپیک یکی از بچه ها داشت.

تصحیح میشه 3 تا یکی مال لایزر دو تا داتک.

وایرلس فکر میکنید چنده ?

سلام دوست عزیز

این هم لیست قیمتهای سرویس پر سرعت وایرلس شرکت داتک !

البته الان مودم ندارن و باید تو لیست باشی .
مال لایزر را بپرس ببین چنده.

mrmostafa
18-07-2008, 16:36
آلان مودم خوب و با صرفه در بازار چي خوبه ؟؟؟؟؟ Asus am602 هنوز هستش ؟؟؟؟؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد واسه كسي ميخوام

Hamid Reza
18-07-2008, 16:41
آلان مودم خوب و با صرفه در بازار چي خوبه ؟؟؟؟؟ Asus am602 هنوز هستش ؟؟؟؟؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد واسه كسي ميخوام

سلام
بهتره تو بخش سخت افزار مطرح کنی

Elvon
18-07-2008, 17:17
من قبلا فکر میکردم اینجا برای اطلاع رسانیه،نگو برای تاپیک حامیان داتکه:دی
هر پستی که توش واقعیت ها رو در مورد این شرکت پرووایدر جذاب بیان کنی،پاک میشه،خیلی عالی.

masoudtr
18-07-2008, 17:22
شما داری بحث می کنی در مورد adsl ? :31:
تنها کاری که داری میکنی اینه که چیزی که وجود نداره رو میخوای خوب جلوه بدی....
معمولا من حرفای خنده دار نمی زنم که مورد تمسخر دیگران قرار بگیره...
کل پست های شما رو بقیه ببینن متوجه میشن که الکی داری از داتک و نقص هایی که داره
تعریف و تمجید می کنی...
همه میگن و میدونن و میگم و میگیم باز که همشون از اون بالا تا اون پایین
شعور ندارن و جز سره کار گذاشتن و احمق فرض کردن مردم کار دیگه ای ندارن ( + چاپیدن پول مردم)
حالا دوباره بیا طرفداری کن ....

با حمایت بی مورد از داتک موافقم