PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سرویس دهنده های Adsl : اینترنت پر سرعت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26

cyruspk
06-04-2008, 22:38
باشه ولی بازم محدودیت حجمی پر نمیشه.

:18: پس شما اینترتت رو بده من 4 روزه برات اکانتتو تموم می‌کنم بعد می‌فهی اگه واقعا به اینترنت نیاز داشته باشی تموم میشه یا نه
شما مشکلت اینه که فکر می‌کنی همه مثل خودت هستن.
من الان با یک خطم که سرویس 256 داره روزانه 7 تا 8 گیگ دریافت اطلاعات دارم.

Ghost Dog
06-04-2008, 22:39
خدا نكنه عزيز. شما همون 128 شاتل بگير. براي كارهاي روزانه 10 گيگ بسته ديگه. شب ها هم تقريباً توي اون 6 ساعت ريگان ميشه يه فيلم گرفت. جمعه هام كه رايگانه باز ميتوني 3تا فيلم بگيري. (با فيلم فقط مثال ميزنم) سرعت دانلودش هم 28 كيلوبايت هست.

شاتل 256 به کاربرای خانگی ارائه نمیده که:19:

cyruspk
06-04-2008, 22:43

می‌تونی یه ماه 128 سپنتا بگیری ماههای بعد از طریق سایت 256 شارژ کنی :21:

siamak_mu
06-04-2008, 22:51

خب منم گفتم 128 شاتل ديگه. سرعتش 28 هست.

zed2
06-04-2008, 23:03
خدا نكنه عزيز. شما همون 128 شاتل بگير. براي كارهاي روزانه 10 گيگ بسته ديگه. شب ها هم تقريباً توي اون 6 ساعت ريگان ميشه يه فيلم گرفت. جمعه هام كه رايگانه باز ميتوني 3تا فيلم بگيري. (با فيلم فقط مثال ميزنم) سرعت دانلودش هم 28 كيلوبايت هست.

ولي من قبلاً يه شركت ديده بودم نوشته بود توي قرارداد مي نويسيم 128 ولي 256 ميديم ديگه يادم نيست محدوديت داشت يا نه.

siamak_mu جان سوال داشتم
این اینترنت شبانه اش و جمعه را با همان یوزر کاربر می دهد یا یک یوزر دیگر برای ان کار می دهد؟
پورت ها در شاتل باز است یا نه؟

_Barbod_
06-04-2008, 23:40
دوستان من چندین صفحه آخر این تاپیک رو خوندم .اما متوجه نشدم کدوم شرکت بهتره !
حالا چند تا سوال ابتدایی میکنم :

من اینترنت نامحدود میخوام.سرعت دانلود حدود 10-12 برام کافیه.(فکر کنم 128 جواب بده).قطعی هم نداشته باشه.قیمتش هم ماکزیمم حدود ماهی 30 تومن باشه.
از این صفحاتی که خوندم فکر کنم بیشتر دوستان از سپنتا تعریف کرده بودند.
حالا نظر شما چیه؟

جریان مودم چیه ؟
من از هر شرکتی بخوام اشتراک بگیرم باید مودم هم از خودشون بخرم یانه ؟
توی این تاپیک چند بار در مورد ویزگیهای سپنتا توضیح دادم.
دوست عزیزم اگر ماهی 30 تومان میخوای هزینه کنی فقط و فقط سراغ سپنتا برو.

در مورد سرعت دانلود سپنتا يكي دوستمون رو راهنمايي كنه. ولي من اين نكته رو بگم كه اگه سرعت دانلود سپنتا واقعي باشه (يعني بيشتر از معمول نباشه) من شاتل رو به شما هم پيشنهاد مي كنم :31: چون 64 شاتل سرعت دانلودش 14 هست كه با توجه به يكي بودن هزينه هاي شاتل و سپنتا و فرض اينكه سرعت سپنتا كمتر باشه (يكي از بچه ها بايد بگه) شاتل مورد بهتري هست.

در مورد مودم هم بگم هيچ قانوني نيست كه بايد از خودشون مودم خريد. من خودم از بازار مودم wireless مارك 3COM خريدم.
دوست عزیزم شما باز هم حرف اولتون رو میزنید.
اون سرویس که شما میگی 128 هست نه 64 .
بهت اطمینان میدم که سپنتا حرف اول رو میزنه.

قربان شما. :40:

اوضاع اينترنت سپنتا دو روزه خيلي افتضاح شده! لا اقل تو منطقه ما! با اينترنت 256، سرعتم بالاي 20 نميره.:(
برای من که عالی هست.من دیروز 3 ماهه 384 شارژ کردم و الان با 45 تا 50 دانلود میکنم.

خیلی ها هستند کامپیوترشان روشن می زارن تا با این محدودیت کارشون را بکنند .یکیش من که برای یک نسخه از لینوکس مجبور شدم 2 روز بزارم روشن بمونه.فکر کن چه عزابی کشیدم به خاطر محدودیت سرعت.:19:
بعضی از بچه ها رو هم دیدم 10 روز هم روشن گذاشتن تا فایل هاشون را بگیرند
من هم دقیقا" مثل شما هستم البته بدتر از شما.
سیستم من 24 ساعته روشن هست.
من همه دانلودهام از راپید هست و اکانت راپید رو هم دارم.
لینکها رو میدم به دانلود منیجر و صبح میرم سر کار و شب وقتی برمیگردم 1 ساعت دانلود رو قطع میکنم و وبگردی میکنم.
وقت خواب باز هم استارت دانلود رو میزنم و صبح که بیدار میشم همچنان میزارم به کارش ادامه بده و میرم سر کار.
یعنی سیستم همیشه روشن هست و اصلا" استراحت نمیدم بهش.:27:

soheilsmart
06-04-2008, 23:52
توی این تاپیک چند بار در مورد ویزگیهای سپنتا توضیح دادم.
دوست عزیزم اگر ماهی 30 تومان میخوای هزینه کنی فقط و فقط سراغ سپنتا برو.

برای من که عالی هست.من دیروز 3 ماهه 384 شارژ کردم و الان با 45 تا 50 دانلود میکنم.

من هم دقیقا" مثل شما هستم البته بدتر از شما.
سیستم من 24 ساعته روشن هست.
من همه دانلودهام از راپید هست و اکانت راپید رو هم دارم.
لینکها رو میدم به دانلود منیجر و صبح میرم سر کار و شب وقتی برمیگردم 1 ساعت دانلود رو قطع میکنم و وبگردی میکنم.
وقت خواب باز هم استارت دانلود رو میزنم و صبح که بیدار میشم همچنان میزارم به کارش ادامه بده و میرم سر کار.
یعنی سیستم همیشه روشن هست و اصلا" استراحت نمیدم بهش.:27:

wow
:18::18:
عجب سرعتی

حال میکنید ها

حالا چی دانلود میکنید ؟فیلم.گیم.نرم افزار

یعنی شما همش دانلود میکنید
نکنه میخواید کل اینترنت رو دانلود کنید
بعد به pc تون استراحت بدید:27::27:

siamak_mu
06-04-2008, 23:57
siamak_mu جان سوال داشتم
این اینترنت شبانه اش و جمعه را با همان یوزر کاربر می دهد یا یک یوزر دیگر برای ان کار می دهد؟
پورت ها در شاتل باز است یا نه؟

نه ديگه شما مثلاً 9 شب تا 9 صبح وصلي وقتي ساعت 1 شب ميشه خودش به صورت خودكار براتون ترافيك حساب نميكنه وقتي هم 7 صبح بشه دوباره حساب ميكنه. جمعه ها هم تكليفش معلومه. :40:

_Barbod_
07-04-2008, 00:04
wow
عجب سرعتی

حال میکنید ها

حالا چی دانلود میکنید ؟فیلم.گیم.نرم افزار

فقط فیلم
الان در حال دانلود یک سریال خارجی هستم که شاید حدود 200 قسمت باشه:21:

mstf666
07-04-2008, 00:08
از دوستانی که پاسخ دادند ممنون.پس گزینه اول من سپنتا هست.

ببخشید سوالات من در مورد Adsl مبتدیانه هست.
من تا قبل از عید از اینترنت وایرلس داتک استفاده میکردم.(از یه شرکت میپیچوندم)
فقط یک مودم داشت که به برق و کامپیوتر وصل میکردی و بعدش به اینترنت وصل میشدی.
سرعت دانلودش هم توی اتاق من حدود 20 بود.
همیشه هر جا میرفتم این مودم هم با خودم میبردم.:31:
الان متاسفانه دیگه بهش دسترسی ندارم.برای همین میخوام برم سراغ Adsl.

خوب چند تا سوال دیگه دارم :
من اگر مثلا یک ماه از سپنتا اشتراک بگیرم.بعدش ماه بعدش بخوام از یک شرکت دیگه بگیرم ,این کار عملیه ؟

قیمت مودمی که کار رو راه بندازه چنده ؟

soheilsmart
07-04-2008, 00:20
فقط فیلم
200 قسمت (wow)
جلل الخالق

ولی خوبه دیگه
200 قسمت رو که دانلود کردید
به pc تون هم استراحت بدید
اخه گناه داره:27::18:

cyruspk
07-04-2008, 08:52
از دوستانی که پاسخ دادند ممنون.پس گزینه اول من سپنتا هست.

ببخشید سوالات من در مورد Adsl مبتدیانه هست.
من تا قبل از عید از اینترنت وایرلس داتک استفاده میکردم.(از یه شرکت میپیچوندم)
فقط یک مودم داشت که به برق و کامپیوتر وصل میکردی و بعدش به اینترنت وصل میشدی.
سرعت دانلودش هم توی اتاق من حدود 20 بود.
همیشه هر جا میرفتم این مودم هم با خودم میبردم.:31:
الان متاسفانه دیگه بهش دسترسی ندارم.برای همین میخوام برم سراغ Adsl.

خوب چند تا سوال دیگه دارم :
من اگر مثلا یک ماه از سپنتا اشتراک بگیرم.بعدش ماه بعدش بخوام از یک شرکت دیگه بگیرم ,این کار عملیه ؟

قیمت مودمی که کار رو راه بندازه چنده ؟

آره عزیز عملیه ولی حداقل یک ماه علافی مخابرات داره که رانژه‌ی سپنتا رو ور دارن و رانژه‌ی شرکت جدید رو بزان که اصلا ارزش نداره. البته اگه سپتا بگیری دیگه سراغ جای دیگه لازم نیست بری
مودم هم به نظر من خودت بگیر با چهل پنجاه تومن می تونی asus خوب بگیری

cyruspk
07-04-2008, 09:06
200 قسمت (wow)
جلل الخالق

ولی خوبه دیگه

نه دادش من لازم نیست. مثلا من الان بجز چند باری که مجبور شدم یکی از کامپیوترهامو ریست کنم حدود یک سال و یک ماهه اونو خاموش نکردم :5:

Julian
07-04-2008, 10:30

سرویس 128 نهایتا باید 16 تا رسیو داشته باشه
چطوری 28 تا داره مال شما؟

siamak_mu
07-04-2008, 10:47

چون كه شاتله ديگه. :31:

شاتل سرعت هاش بيشتر از اون چيزيه كه نوشته. البته مال من 64 هست با سرعت 14. اينم بگم كه سرعت هاش واقعاً ثابت هست و كم و زياد نميشه مثل شركت هاي ديگه.

tohid100
07-04-2008, 12:08
اوضاع اينترنت سپنتا دو روزه خيلي افتضاح شده! لا اقل تو منطقه ما! با اينترنت 256، سرعتم بالاي 20 نميره.:(

تائید میشه . از روز شنبه افتضاح شده :angry:

seppeehr
07-04-2008, 15:27

خدا رو شكر يه نفر هم درد پيدا شد! ديگه يواش يواش داره ميره رو اعصابم!
:41:

شما كدوم منطقه مخابراتي هستيد؟

mohammad_dj_kazin
07-04-2008, 15:32
نه اينطور نيست
من فن آوا دارم با 32 هم دانلود كردم.
البته ثابتش 24 هست ولي گاهي وقتا تا 32 هم ميره:27:

mohammad_dj_kazin
07-04-2008, 15:35
نه دادش من لازم نیست. مثلا من الان بجز چند باری که مجبور شدم یکی از کامپیوترهامو ریست کنم حدود یک سال و یک ماهه اونو خاموش نکردم :5:
ببخشيد منظورتون رو نفهميدم
يعني الان يك سال و يك ماهه كه كامپيوترتون روشنه!:18:

Julian
07-04-2008, 16:16

واسه دانلود بعضی چیزا مثل تورنت باید یه دفه که سرعتت خوب بود تا اخرش ادامه بدی
اگه بخوای وسطش موقتا قطعش کنی یا کامپیوتر رو خاموش کنی اونوقت معلوم نیست
دفعه بعد سرعتت چطوری بشه. اینه که باید pc رو روشن بزاری.
ولی اینکه ایشون pc رو 1 سال و 1 ماه خاموش نکردن عجیبه.

cyruspk
07-04-2008, 16:40

بله البته بجز مواقع اشكالات فني مثل قطعي برق يا نصب بعضي از برنامه‌ها كه آدم مجبور به ريست كردن ميشه يادم نمي‌آد pc اصليمو خاموش كرده باشم :31:

cyruspk
07-04-2008, 16:45

شما كودم منطقه هستين مال من كه سرعت سرويس سپنتام بيشتر هم شده :31:
پشتبانيش چي ميگه؟ زنگ زدين؟
بچه‌ها اخيرا يه شايعاتي درباره تغيير توي سپنتا شنيدم خدا كنه درست نباشه
منو تو جريان قرار بدين يه ذره نگرانم آخه تنها پاپي كه تو ايران حداقل كيفيت قابل قبول رو ارائه مي‌كنه سپنتاس :41:

seppeehr
07-04-2008, 18:04
شما كودم منطقه هستين مال من كه سرعت سرويس سپنتام بيشتر هم شده :31:
پشتبانيش چي ميگه؟ زنگ زدين؟
بچه‌ها اخيرا يه شايعاتي درباره تغيير توي سپنتا شنيدم خدا كنه درست نباشه
منو تو جريان قرار بدين يه ذره نگرانم آخه تنها پاپي كه تو ايران حداقل كيفيت قابل قبول رو ارائه مي‌كنه سپنتاس :41:

والا من پريروز عصر زنگ زدم، يك آقايي از پشتيباني جواب داد، اول گفت كه مشكلي نداريم، بعد كه گفتم از speedtest تست سرعت گرفتم و ... گفت بله يه مشكل كوچولويي داريم كه بچه ها دارن روش كار ميكنن.
امروز كه زنگ زدم يه دختره بود كه معلوم بود هيچي بلد نيست! خلاصه يه دفعه هم پورتم رو ريست كرد، باز هم خبري نشد. آخرش هم گفت نميدونم حالا صبر كنيد انشاءا.. كه درست مي‌شه!
از سپنتا بعيد بود خلاصه.

الان كه دوباره تست گرفتم، سرعت دانلود رو داره 176 نشون مي‌ده. اما فايلي كه از خود سرور سپنتا مي‌گيرم، sepantan.net/test.exe با سرعت حدود 27-8 دانلود مي‌شه.
ما منطقه مخابراتي وليعصر هستيم.

mohammad_dj_kazin
07-04-2008, 18:15
بله البته بجز مواقع اشكالات فني مثل قطعي برق يا نصب بعضي از برنامه‌ها كه آدم مجبور به ريست كردن ميشه يادم نمي‌آد pc اصليمو خاموش كرده باشم :31:
اااااااااااااااااااااا
يعني شبها هم كه ميخوابيدي كامپيوتر روشن بوده؟!؟!؟!؟!؟:18::19:
پيشاپيش 100 پست رو تبريك ميگم

cyruspk
07-04-2008, 18:36
اااااااااااااااااااااا

بله هنوز هم هست اتفاقا براي استفاده از p2p ها بايد كامپيوتر شبها روشن باشه چون بيشتر اونايي كه آپلود مي‌كنن توي امريكا هستند. :8:

cyruspk
07-04-2008, 18:38
والا من پريروز عصر زنگ زدم، يك آقايي از پشتيباني جواب داد، اول گفت كه مشكلي نداريم، بعد كه گفتم از speedtest تست سرعت گرفتم و ... گفت بله يه مشكل كوچولويي داريم كه بچه ها دارن روش كار ميكنن.
امروز كه زنگ زدم يه دختره بود كه معلوم بود هيچي بلد نيست! خلاصه يه دفعه هم پورتم رو ريست كرد، باز هم خبري نشد. آخرش هم گفت نميدونم حالا صبر كنيد انشاءا.. كه درست مي‌شه!
از سپنتا بعيد بود خلاصه.

الان كه دوباره تست گرفتم، سرعت دانلود رو داره 176 نشون مي‌ده. اما فايلي كه از خود سرور سپنتا مي‌گيرم، sepantan.net/test.exe با سرعت حدود 27-8 دانلود مي‌شه.
ما منطقه مخابراتي وليعصر هستيم.

عجيبه. سرويستون چه سرعتيه؟

zed2
07-04-2008, 19:09
نه ديگه شما مثلاً 9 شب تا 9 صبح وصلي وقتي ساعت 1 شب ميشه خودش به صورت خودكار براتون ترافيك حساب نميكنه وقتي هم 7 صبح بشه دوباره حساب ميكنه. جمعه ها هم تكليفش معلومه. :40:

استاد پورت را نگفتی.باز است یا نه؟

wow
عجب سرعتی

حال میکنید ها

:21:حالا چی دانلود میکنید ؟فیلم.گیم.نرم افزار

یک نمونه زنده البته همه چی معمولا دانلود می کنیم

فقط فیلم

200 قسمت (wow)
جلل الخالق

ولی خوبه دیگه

اخی .مال من اگر باشم 24 ساعت روشن است. فقط شاید یک بار ریست کنم .

:31:

:21:

اااااااااااااااااااااا
اره با این سرعت ها و کیفیت سرویس ها مجبوریم شب روشن بزاریم

واسه دانلود بعضی چیزا مثل تورنت باید یه دفه که سرعتت خوب بود تا اخرش ادامه بدی
اگه بخوای وسطش موقتا قطعش کنی یا کامپیوتر رو خاموش کنی اونوقت معلوم نیست
دفعه بعد سرعتت چطوری بشه. اینه که باید pc رو روشن بزاری.
ولی اینکه ایشون pc رو 1 سال و 1 ماه خاموش نکردن عجیبه.

بله هنوز هم هست اتفاقا براي استفاده از p2p ها بايد كامپيوتر شبها روشن باشه چون بيشتر اونايي كه آپلود مي‌كنن توي امريكا هستند. :8:

تایید میشه البته فقط از امریکا نیست از اروپا و اسیا و افریقا و استرالیا خلاصه همه جا هستند.:46:

cyruspk
07-04-2008, 19:39

یک نمونه زنده البته همه چی معمولا دانلود می کنیم

اخی .مال من اگر باشم 24 ساعت روشن است. فقط شاید یک بار ریست کنم .

:21:

اره با این سرعت ها و کیفیت سرویس ها مجبوریم شب روشن بزاریم

تایید میشه البته فقط از امریکا نیست از اروپا و اسیا و افریقا و استرالیا خلاصه همه جا هستند.:46:

بله منم گفتم بيشترشون آمريكا هستند. البته در كل منظورم اين بود كه شب بهتر ميشه دانلود كرد.

_Barbod_
07-04-2008, 20:17
من که مشکلی ندارم:5:

cia
07-04-2008, 21:38
راستی این سرویس های پیک نت در کرج چطوریه قیمت هاش که مناسبه و سرعتش هم مثل اینکه بدک نیست؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من و چند نفر از دوستام داریم استفاده می کنیم، از سرویسهای صبانت خیلی بهتره!
افت سرعت نداره و اون مشکل قطع شدن سر هر ساعت در استفاده شبانه رو هم نداره ، تازه 1ساعت هم بیشتره زمانش 2 تا 7 هستش نه مثل صبانت 3 تا 7
در کل من از صبانت شاکی بودم ولی الان که فن آوا رو از پیک نت گرفتم راضی ام و هنوز 1بار هم به پشتیبانی زنگ نزدم.

rokefar
07-04-2008, 22:21
هركي ADSL از شركت شاتل مي خواد بخره يه خبر به من بده بهش تخفيف ميدم.

با سلام
دوست عزیز من از شاتل سرویس میخام
حالا باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:5:
rokefar@yahoo.com.sg

ذوالقرنين
08-04-2008, 06:15
سلام دوستان من كه واقعا گيج شدم . شما لطف كنيد و بگيد . يه اكانت بين 64 تا 128 ميخوام كه قيمتش از 25 تومن با عوارضش بيشتر نشه. صبح تا شب ، شب تا صبح هم ميخوام دانلود كنم . حالا بين سپنتا 96 و داتك 128 و اسيا تك 128 كدوم رو انتخاب كنم . الان صبا دارم صبحها خوبه اما شبها كه رايگانه افتضاحه. راستش يه نگاه كه به اين تاپيك انداختم معمولا ميگن سپنتا بد نيست اما اگه شما هم راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم. راستي ممكنه بفرماييي كه حداقل و حداكثر سرعت اين مواردي كه بالا گفتم، چقدر هست . يك دنيا ممنون 

seppeehr
08-04-2008, 10:59
عجيبه. سرويستون چه سرعتيه؟

256كيلوبيت بر ثانيه

digimax2006
08-04-2008, 11:00
سلام دوستان من می خواستم از sepanta سرویس بگیرم که گفتن منطقه شما رو ساپورت نمیکنیم
منطقه ما آزادگان است با پسش شماره 8873
و اگه ممکنه یه شرکت خوب برای این منطقه معرفی کنید البته محدودیت حجمی نداشته باشه
مرسی

siamak_mu
08-04-2008, 13:25

اين شماره تلفنش با خودشون صحبت كنين: 22612601

mohammad_dj_kazin
08-04-2008, 13:39
سلام دوستان من كه واقعا گيج شدم . شما لطف كنيد و بگيد . يه اكانت بين 64 تا 128 ميخوام كه قيمتش از 25 تومن با عوارضش بيشتر نشه. صبح تا شب ، شب تا صبح هم ميخوام دانلود كنم . حالا بين سپنتا 96 و داتك 128 و اسيا تك 128 كدوم رو انتخاب كنم . الان صبا دارم صبحها خوبه اما شبها كه رايگانه افتضاحه. راستش يه نگاه كه به اين تاپيك انداختم معمولا ميگن سپنتا بد نيست اما اگه شما هم راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم. راستي ممكنه بفرماييي كه حداقل و حداكثر سرعت اين مواردي كه بالا گفتم، چقدر هست . يك دنيا ممنون
سپنتا بد نيست ولي بعضي موقع ها سوتي ميده چنر صفحه ي قبل رو نگاه كن ميفهمي چي ميگم آخه توي همين تاپيك خيلي ها از سپنتا راضي نيستند.
اگه ميتوني حتما آسيا تك بگير

mohammad_dj_kazin
08-04-2008, 13:42
سلام دوستان من می خواستم از sepanta سرویس بگیرم که گفتن منطقه شما رو ساپورت نمیکنیم
منطقه ما آزادگان است با پسش شماره 8873
و اگه ممکنه یه شرکت خوب برای این منطقه معرفی کنید البته محدودیت حجمی نداشته باشه
مرسی
فن آوا منطقه ي شما يعني آزادگان رو ساپورت ميكنه و سرويس نامحدود هم داره.براي اينكه كاملا قيمت ها رو ببيني به آدرس زير بورو.

darvish1900
08-04-2008, 14:58

آسیاتک بگیر
با احتساب مالیات

64=10000 تومان
128=20000 تومان
256=24000 تومان

محدودیت دانلود هم نداری. ماه اول هم رایگان بهت میده

zed2
08-04-2008, 15:05
اين شماره تلفنش با خودشون صحبت كنين: 22612601

به همه شرکت ها که زنگ می زنی می گن پشتیبانی می کنیم ولی در عمل بعضی هاشون بستن.
به خاطر همین من از کاربرهاشون این سوال رو می پرسم چون دارن استفاده می کنند و می توانند چک کنند.
(البته ان موقع زنگ زدم مال 2 سال پیشه الان شاید بهتر جواب بدن ولی من از عادت از کاربر ها می پرسم)

darvish1900
08-04-2008, 15:06

آسیاتک بگیر
با احتساب مالیات

64=10000 تومان
128=20000 تومان
256=24000 تومان

محدودیت دانلود هم نداری. ماه اول هم رایگان بهت میده

darvish1900
08-04-2008, 15:11
به خاطر همین من از کاربرهاشون این سوال رو می پرسم چون دارن استفاده می کنند و می توانند چک کنند.
(البته ان موقع زنگ زدم مال 2 سال پیشه الان شاید بهتر جواب بدن ولی من از عادت از کاربر ها می پرسم)

لطفا 4 رقم پیش شمارتون اعلام کنید تا بیشتر کمکتون کنم

darvish1900
08-04-2008, 15:20
امروز زنگ زدم آسیاتک دیدم سرعت 512 داره 40000 میده هوس کردم این چند ماه 512 بگیرم.فرقش با 256 -16000 تومان

cyruspk
08-04-2008, 15:32

من داتك 128 رو بهتون پيشنهاد مي‌كنم ولي اگه ميتوني تا 30 تومن بدي سپنتاي 128

cyruspk
08-04-2008, 15:41
امروز زنگ زدم آسیاتک دیدم سرعت 512 داره 40000 میده هوس کردم این چند ماه 512 بگیرم.فرقش با 256 -16000 تومان

آسيا تك 512 تو منطقه ما 70 كيلوبايت هم دانلود داره اما اگه اينترنت رو براي دانلود مي‌خايد به نظر گول امتيازاتشو نخور خيلي‌ها پشيمون شدن چون عملا نمي‌تونيد دانلود كنيد همه دست و بال آدم رو ميبنده بيشتر اونايي كه داشتن حتي پارس آنلاينو به آسياتك ترجيح مي‌دن

cyruspk
08-04-2008, 16:20
سپنتا بد نيست ولي بعضي موقع ها سوتي ميده چنر صفحه ي قبل رو نگاه كن ميفهمي چي ميگم آخه توي همين تاپيك خيلي ها از سپنتا راضي نيستند.
اگه ميتوني حتما آسيا تك بگير

علتش اينه كه انتظارات از سپنتا بالاس يه جوري كه اگه تو سه چهار ماه 5 دقيقه قطع بشه همه شاكي ميشن و فرومها پر از اعتراض ميشه شايد يه مقداريش هم به خاطره قيمت بالاشه ه همه انتظار دارن هيچ اشكالي نداشته باشه

mohammad_dj_kazin
08-04-2008, 16:40
سلام شما بالاخره برگشتي
بابا ايول!!!!

cyruspk
08-04-2008, 17:20
همين جور كه دارين سر اينكه كدوم شركت بهتره كودوم ارزون تره ... بحث مي‌كنيد و براي 128 و 256 كيلوبايت تو سر همديگه ميزنيد يه سري به اين تاپيك بزنيد بد نيست

zed2
08-04-2008, 18:26
همين جور كه دارين سر اينكه كدوم شركت بهتره كودوم ارزون تره ... بحث مي‌كنيد و براي 128 و 256 كيلوبايت تو سر همديگه ميزنيد يه سري به اين تاپيك بزنيد بد نيست

جدید نیست. از این اخبار تو همین جا و خیلی جاهای دیگه موجود است . این اخبار بدرد ایران نمی خوره چون هیچ برنامه ای برای این کار از شواهد موجود نیست.

cyruspk
08-04-2008, 18:39
جدید نیست. از این اخبار تو همین جا و خیلی جاهای دیگه موجود است . این اخبار بدرد ایران نمی خوره چون هیچ برنامه ای برای این کار از شواهد موجود نیست.

آره عزيزم هم قديميه و هم بدرد نمي‌خوره ولي تكرارش باعث ميشه يادمون نره كه ما كجا هستيم و حتي يه كشوري مثل مالزي ... :41: ولي راستي اگه اين جور خبرها رو دنبال مي‌كني رقمش يه ذره سرسام آوره اونم براي كاربراي خانگي. در ضمن قيمتش هم خيلي پايين تره بهترين اينترنتهاي توي ژاپن و اروپا با سرعت خيلي كمتر از اين حداقل ماهي 15 تا 20 دلار شارژ دارن ولي اين فقط تا يك دلار و نيم در ماه

soheilsmart
08-04-2008, 18:43
آره عزيزم هم قديميه و هم بدرد نمي‌خوره ولي تكرارش باعث ميشه يادمون نره كه ما كجا هستيم و حتي يه كشوري مثل مالزي ... :41: ولي راستي اگه اين جور خبرها رو دنبال مي‌كني رقمش يه ذره سرسام آوره اونم براي كاربراي خانگي
بله اینجا ایرانه
اونا با چه قیمتی به چه سرعتی دسترسی دارن
و ما اینجا با چه قیمتی و چه سرعتی:19:

darvish1900
08-04-2008, 19:11
آسيا تك 512 تو منطقه ما 70 كيلوبايت هم دانلود داره اما اگه اينترنت رو براي دانلود مي‌خايد به نظر گول امتيازاتشو نخور خيلي‌ها پشيمون شدن چون عملا نمي‌تونيد دانلود كنيد همه دست و بال آدم رو ميبنده بيشتر اونايي كه داشتن حتي پارس آنلاينو به آسياتك ترجيح مي‌دن

من 6 ماه آسیاتک 256 دارم و هیچ مشکلی تا الان با دانلود نداشتم.حالا دوستان شما به چه مشکلی خوردن نمیدونم

darvish1900
08-04-2008, 19:12
فعلا در بیابان یک لنگه کفش کهنه و پاره غنیمت. یادت بیاد اون روزهایی که با دیال اپ وصل میشدیم.

Julian
08-04-2008, 19:35
فعلا در بیابان یک لنگه کفش کهنه و پاره غنیمت. یادت بیاد اون روزهایی که با دیال اپ وصل میشدیم.

منم می خواستم اول از اسیا تک بگیرم
یعنی درخواست دادم و رفت تو مرحله نصب
ولی بعدا انصراف دادم و از پارس انلاین گرفتم
اونم انصافا تا حالا عالی بوده.

siamak_mu
08-04-2008, 19:42

خب منظور شما اينه كه پيش شمارتون فعاله يا نه؟

يه كم ساده تر ميگين تا جواب سؤالتون رو بدم؟

:40:

aries62
08-04-2008, 19:43
اول سلام.بعدش یکی به داده من برسه!!!
یکی به من بگه چه برخوردی با آسیا تک داشته باشم؟
داستان رو از اول میگم: من مرکز مخابراتی اشرفی اصفهانی هستم.حدود یک سال 128 پارس انلاین استفاده کردم که انصافا سرعتش خوب بود (بین 14-24 متغیر بود)فقط مشکلش برای من محدودیت حجمی بود و گران بودنش(128=8 گیگ=30 تومان).من دانلودم زیاده.
بوسیله یکی از دوستان که از 64 آسیا تک استفاده میکنه با آسیا تک آشنا شدم.این دوست ما هم از همین مرکز مخابراتی اشرفی اصفهانی استفاده میکنه.و از آسیا تک راضیه.اما من که حدودا 2 ماه که اشتراک 128 آسیا تک رو گرفتم یک روز خوش نداشتم.باورتون نمیشه سرعت دانلود من بین 2 تا 5 کیلو بایت هستش.بعضی روزها که شلوغ میشه به بایت میرسه!!!
تو این 2 ماه خیلی به پشتیبانی تماس گرفتم.هر دفعه یک جور جواب میدن.زن ها که جواب میدن همش قصد پیچوندن دارن.باز مرداش بهتر راهنمائی میکنن.اما راهنمائیشون به درد خودشون میخوره.
یا میگن از دانلود منیجر استفاده کن!!!که من میگم قبلا از دانلود منیجر استفاده نمیکردم و مشکلی هم نداشتم.اما با این حال دانلود منیجر نصب کردم که توفیقی حاصل نشد.بعدش که تیرشون به سنگ میخوره میگن بزار ببینیم نویز داری که میگن نویز هم نداری خط تلفن سالمه.بعدش میگن مشکل پهنای باند داریم که وعده آخره هفته رو میدن که انشاء ا... درست میشه.میگن داریم از مخابرات پهنا باند میخریم.هنوز مخابرات به ما نداده. اما آخر هفته که میشه باز سرعتم همون طور مونده.زنگ میزنم دوباره این روال رو تکرار میکنن.2 ماه دارن همین طور سر کارم گذاشتن.
وقتی میگم شما مشکل پهنا باند دارین چرا این دوست ما که معرف شما بود و از همین مرکز مخابراتی هم داره استفاده میکنه مشکلی نداره؟!خفه میشن و جواب قانع کننده نمیدن.
فقط قبل از عید یک بار که تماس گرفتم از دهنه یکیشون در رفت که گفتش ما پورت های بالای 1024 رو محدود کردیم!
این یعنی چی؟میشه یکی به من توضیح بده؟لطفا...خواهش میکنم...
بگید چطور با هاشون برخورد کنم؟

Julian
08-04-2008, 19:56
داستان رو از اول میگم: من مرکز مخابراتی اشرفی اصفهانی هستم.حدود یک سال 128 پارس انلاین استفاده کردم که انصافا سرعتش خوب بود (بین 14-24 متغیر بود)فقط مشکلش برای من محدودیت حجمی بود و گران بودنش(128=8 گیگ=30 تومان).من دانلودم زیاده.
بوسیله یکی از دوستان که از 64 آسیا تک استفاده میکنه با آسیا تک آشنا شدم.این دوست ما هم از همین مرکز مخابراتی اشرفی اصفهانی استفاده میکنه.و از آسیا تک راضیه.اما من که حدودا 2 ماه که اشتراک 128 آسیا تک رو گرفتم یک روز خوش نداشتم.باورتون نمیشه سرعت دانلود من بین 2 تا 5 کیلو بایت هستش.بعضی روزها که شلوغ میشه به بایت میرسه!!!
تو این 2 ماه خیلی به پشتیبانی تماس گرفتم.هر دفعه یک جور جواب میدن.زن ها که جواب میدن همش قصد پیچوندن دارن.باز مرداش بهتر راهنمائی میکنن.اما راهنمائیشون به درد خودشون میخوره.
یا میگن از دانلود منیجر استفاده کن!!!که من میگم قبلا از دانلود منیجر استفاده نمیکردم و مشکلی هم نداشتم.اما با این حال دانلود منیجر نصب کردم که توفیقی حاصل نشد.بعدش که تیرشون به سنگ میخوره میگن بزار ببینیم نویز داری که میگن نویز هم نداری خط تلفن سالمه.بعدش میگن مشکل پهنای باند داریم که وعده آخره هفته رو میدن که انشاء ا... درست میشه.میگن داریم از مخابرات پهنا باند میخریم.هنوز مخابرات به ما نداده. اما آخر هفته که میشه باز سرعتم همون طور مونده.زنگ میزنم دوباره این روال رو تکرار میکنن.2 ماه دارن همین طور سر کارم گذاشتن.
وقتی میگم شما مشکل پهنا باند دارین چرا این دوست ما که معرف شما بود و از همین مرکز مخابراتی هم داره استفاده میکنه مشکلی نداره؟!خفه میشن و جواب قانع کننده نمیدن.
فقط قبل از عید یک بار که تماس گرفتم از دهنه یکیشون در رفت که گفتش ما پورت های بالای 1024 رو محدود کردیم!

این اینترنتی که شما الان داری هر 1 ساعت کار کردن باهاش یه سال از عمرتو کم میکنه:20:
شما به نظر من برو از شاتل بگیر چون دوستان خیلی تعریف میکردن ازش.
در ضمن وقتی پورت بالای 1000 رو محدود کنن در واقع هیچ برنامه ای کار نمیکنه.
مخصوصا برنامه های p2p که خیلی لازمن واسه شما که میگی دانلودت زیاده.

cyruspk
08-04-2008, 19:57
من 6 ماه آسیاتک 256 دارم و هیچ مشکلی تا الان با دانلود نداشتم.حالا دوستان شما به چه مشکلی خوردن نمیدونم

ف ي ل ت ر پورتهاي p2p و تورنت ف ي ل ت ر سايتهاي دانلود مثل رپيدشير البته شما احتمالا به خاطر داشتن وي پي ان اين مشكلاتو نداريد
در بعضي از مناطق قعطي هر 1 ساعت يكبار.
قعطي‌هاي روزانه 3 تا 4 ساعت
پشتيباني بي ادب و بي سواد

cyruspk
08-04-2008, 20:06

بااينكه مي‌توني با v p n دورشون بزني ولي به نظر من آدم اگه از اين كلاه بردارها سرويس نگيره بهترين كاره چون پررو شدن همون بلايي كه 6 ماه پيش نصفه نيمه سر پارس انلاين امد بايد سر اينها هم بيارين تا خودشونو جمع كنن
به نظر من يك ماه قطعي رو تحمل كن ولي بعد با خيال راحت از اينترنت استفاده كن :21:

darvish1900
08-04-2008, 20:28
ف ي ل ت ر پورتهاي p2p و تورنت ف ي ل ت ر سايتهاي دانلود مثل رپيدشير البته شما احتمالا به خاطر داشتن وي پي ان اين مشكلاتو نداريد
در بعضي از مناطق قعطي هر 1 ساعت يكبار.
قعطي‌هاي روزانه 3 تا 4 ساعت
پشتيباني بي ادب و بي سواد

من از وی پی ان استفاده نمیکنم براحتی از تورنت هم دارم دانلود میکنم.. قطعی که به جرات میتونم بگم ندارم

darvish1900
08-04-2008, 20:35
واقعا تصمیم گیری برای همه سخت شده. هیچ کس نمیتونه بگه کی بهترین سرویس رو میده. تو یک منطقه خوب تو یک منطقه بد. دو نفر تو یک منطقه یکی خوب یکی بد. چی بگه آ دم. فقط باید بگی یا شانس یا اقبال.
اگر هم منطقه تون خلوت باشه که باید شکر کنی.

darvish1900
08-04-2008, 20:37
راستی چند نمونه از این برنامه ها که با پورت بالا کار میکنند معرفی کنید تست کنم.

zed2
08-04-2008, 21:24
خب منظور شما اينه كه پيش شمارتون فعاله يا نه؟

يه كم ساده تر ميگين تا جواب سؤالتون رو بدم؟

منظورم پورت های اینترنت است که نرم افزار هایی مثل دانلود منیجر ها و P2P ها استفاده می کنند

راستی چند نمونه از این برنامه ها که با پورت بالا کار میکنند معرفی کنید تست کنم.

به جای ان AAAAA ها یک عدد 3 تا 5 رقمی تا عدد 60000 بزار بعد کپی کن تو ادرس بار بعد میگه پورت بازه یا نه.
البته باید قبلش اگر بلدین پورت را در فایروال سیستم و روتر (در صورت تنظیم از داخل روتر) بدین
اگر بلد نیستین باید فایر وال ویندوز و روتر را برای چند لحظه قطع کنید.
چون دیدم بعضی انتی ویروس ها مثل کسپر هم الکی گیر میدن اگر دارین در ان لحظه غیر فعال کنید تا جواب درست را بدهد.

cyruspk
08-04-2008, 21:34
واقعا تصمیم گیری برای همه سخت شده. هیچ کس نمیتونه بگه کی بهترین سرویس رو میده. تو یک منطقه خوب تو یک منطقه بد. دو نفر تو یک منطقه یکی خوب یکی بد. چی بگه آ دم. فقط باید بگی یا شانس یا اقبال.

پس باید خیلی خوش شانس باشی چون پورتهای تورنت و آپلود سنترهای آسیا تک توی یکی دو تا منطقه بیشتر باز
نیست. به نظر من انتخاب آی اس پی مثل انتخاب هندونه‌اس باید تا یه درصدی تو انتخاب دقت کنی و بقیشو بسپری به شانس

mohammad_dj_kazin
08-04-2008, 21:41
قبلنا كه darvish1900 خيلي از آسيا تك تعريف ميكرد نميدونم چرا اينطوري شده آسيا تك.
به نظر من بهتره درخواست جمع آوري بدي. و از يه شركت ديگه بگيري اينطوري خودتو راحت كردي.
در ضمن شما كه دانلودت زياده خوب نامحدود بگير.
فن آوا و شاتل و سپنتا خوبه.فن آوا رو ميدونم نامحدود داره ولي اون دوتا رو نميدونم.

zed2
08-04-2008, 21:50
قبلنا كه darvish1900 خيلي از آسيا تك تعريف ميكرد نميدونم چرا اينطوري شده آسيا تك.
به نظر من بهتره درخواست جمع آوري بدي. و از يه شركت ديگه بگيري اينطوري خودتو راحت كردي.
فن آوا و شاتل و سپنتا خوبه.فن آوا رو ميدونم نامحدود داره ولي اون دوتا رو نميدونم.

شاتل محدودیت حجمی داره ولی از 1 تا 7 شب و جمعه ها مجانی میده(بدون نیاز به زدن یک پسورد دیگر)
سپنتا 3 جور سرویس داره
1-بدون محدودیت حجمی که مشخص است
2-- ساعتی که یه اعضای هر ساعت یک هزینه را می گیرد
3- محدودیت حجمی که مشخص است

seppeehr
08-04-2008, 21:50
سرعت سرويس 256 سپنتام، براي چهارمين روز متوالي پايينه.هنوز هم جواب درست و حسابي نگرفتم كه چرا!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darvish1900
08-04-2008, 21:56
منظورم پورت های اینترنت است که نرم افزار هایی مثل دانلود منیجر ها و P2P ها استفاده می کنند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه جای ان AAAAA ها یک عدد 3 تا 5 رقمی تا عدد 60000 بزار بعد کپی کن تو ادرس بار بعد میگه پورت بازه یا نه.
البته باید قبلش اگر بلدین پورت را در فایروال سیستم و روتر (در صورت تنظیم از داخل روتر) بدین
اگر بلد نیستین باید فایر وال ویندوز و روتر را برای چند لحظه قطع کنید.
چون دیدم بعضی انتی ویروس ها مثل کسپر هم الکی گیر میدن اگر دارین در ان لحظه غیر فعال کنید تا جواب درست را بدهد.

من اصلا مشکل پورت ندارم برنامه های دیگر بجز تورنت یا یو تورنت رو میخواستم تا ببینم پورتهای دیگه چگونه هت. با اینها هیچ گونه مشکلی ندارم و براحتی دانلود میکنم

mohammad_dj_kazin
08-04-2008, 21:58
شاتل محدودیت حجمی داره ولی از 1 تا 7 شب و جمعه ها مجانی میده(بدون نیاز به زدن یک پسورد دیگر)
سپنتا 3 جور سرویس داره
1-بدون محدودیت حجمی که مشخص است
2-- ساعتی که یه اعضای هر ساعت یک هزینه را می گیرد
3- محدودیت حجمی که مشخص است
پس يا فن آوا يا سپنتا

darvish1900
08-04-2008, 21:58
داتک محدودیت دانلود نداره. میتونی از اون استفاده کنی. من هنوز هم از آسیاتک راضی هیتم . گفتم بستگی به منطقه داره

darvish1900
08-04-2008, 22:00
سرعت سرويس 256 سپنتام، براي چهارمين روز متوالي پايينه.هنوز هم جواب درست و حسابي نگرفتم كه چرا!

پینگت که بد نیست سرعت آپلودم هم خوب

mohammad_dj_kazin
08-04-2008, 22:00
ما شالا توي اين تاپيك هر 1 دقيقه يه پست اضافه ميشه.

darvish1900
08-04-2008, 22:01
این مال آسیاتک همین الان گرفتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

cyruspk
08-04-2008, 22:05

زنگ بزن به داخلی 135 آقای بالادستیان به اون بگو ببین چی می‌گه

aries62
08-04-2008, 22:22
این اینترنتی که شما الان داری هر 1 ساعت کار کردن باهاش یه سال از عمرتو کم میکنه:20:
شما به نظر من برو از شاتل بگیر چون دوستان خیلی تعریف میکردن ازش.
در ضمن وقتی پورت بالای 1000 رو محدود کنن در واقع هیچ برنامه ای کار نمیکنه.
مخصوصا برنامه های p2p که خیلی لازمن واسه شما که میگی دانلودت زیاده.
از راهنماييت ممنونم:46:اما راستش ميترسم سراغ بقيه برم اونا هم بدتر باشن.من بيشتر تعريف پارس انلاين و آسيا تک رو شنيدم که اينطور شد.واي به حال بقيشون:41:

aries62
08-04-2008, 22:26
بااينكه مي‌توني با v p n دورشون بزني ولي به نظر من آدم اگه از اين كلاه بردارها سرويس نگيره بهترين كاره چون پررو شدن همون بلايي كه 6 ماه پيش نصفه نيمه سر پارس انلاين امد بايد سر اينها هم بيارين تا خودشونو جمع كنن
به نظر من يك ماه قطعي رو تحمل كن ولي بعد با خيال راحت از اينترنت استفاده كن :21:
دمت گرم.با حرفت کاملا موافقم.بعضي وقت ها که به پشتيباني آسيا تک زنگ مي زنم جوري با آدم حرف مي زنن که انگار ارث پدرشون رو از من مي خوان.فکر ميکنن چون مردم نياز دارن بنابر اين هر بلايي که بخوان مي تونن سر مردم بيارن.

aries62
08-04-2008, 22:33
فکر جمع آوريش هستم.اما گفتم بزار اشتراک اين ماه هم تموم بشه، پولمو نخورن.
در ضمن خود آسيا تک محدوديت حجمي نداره.با اين سه شرکتي که معرفي کردي آشنا نيستم.مي ترسم بدتر از آسيا تک در بياد.:41:اگه لطف کني بيشتر معرفي شون کن.:11:

darvish1900
08-04-2008, 22:53
فن آوا رو اصلا بهت توصیه نمیکنم. نمایندگیش رو چند وقت داشتم پس دادم افتضاح.
شاتل که دوستان میگن خوب . ولی من که خوشم نمیاد چون دزد و دروغگو هستن/
سپنتا هم قیمتهاش خیلی بالاست.
داتک بد نیست کمی سرعتش از آسیاتک کمتر مثلا 256 آسیاتک اگر 30ب اشه مال این 25 قیمتش یکک از آسیاتک گرون تر.

zed2
08-04-2008, 23:10
من اصلا مشکل پورت ندارم برنامه های دیگر بجز تورنت یا یو تورنت رو میخواستم تا ببینم پورتهای دیگه چگونه هت. با اینها هیچ گونه مشکلی ندارم و براحتی دانلود میکنم

این سایتی است که نرم افزار یوترونت خودش برای چک می زاره بچز چک خودش.
اگر می خواهی خودت از یوتورنت چک کنی برو به اینجا و در یافت کن

گر چه باید تو بخش پورت ان هم یک عدد به دلخواه تا 5 رقم بدی که در ان موقع هم موقعی که اگر فایلی را برای دریافت گذاشتی پایینش وضع پورت را نشان می دهد.اگر دایره سبز بود یعنی باز است اگر زرد یا قرمز بود یعنی مشکل دارد و باز نیست.

seppeehr
08-04-2008, 23:22
زنگ بزن به داخلی 135 آقای بالادستیان به اون بگو ببین چی می‌گه

ببينم اين يكي چي ميگه!مرسي!

darvish1900
09-04-2008, 09:07
این سایتی است که نرم افزار یوترونت خودش برای چک می زاره بچز چک خودش.
اگر می خواهی خودت از یوتورنت چک کنی برو به اینجا و در یافت کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگر چه باید تو بخش پورت ان هم یک عدد به دلخواه تا 5 رقم بدی که در ان موقع هم موقعی که اگر فایلی را برای دریافت گذاشتی پایینش وضع پورت را نشان می دهد.اگر دایره سبز بود یعنی باز است اگر زرد یا قرمز بود یعنی مشکل دارد و باز نیست.

دوست عزیز من گفتم هیچ مشکلی با این برنامه ها ندارم به راحتی دارم باهاش دانلود میکنم. گفتم اگر برنامه دگیری هست بگید تست کنم. چون بچه ها میگن آسیاتک یک سری پورت رو بسته

XirowN
09-04-2008, 12:16
آسیاتک چش شده ؟
پشتیبانی جواب نمیدن اصلا

white LORD
09-04-2008, 13:40
اسياتك از 17فروردين جواب نميده من دنبال adsl ارزون بودم حالا نميدونم ديگه از كي بگيرم.
احتمالا بايد يكم بزارم رو پولم از داتك بگيرم كه اونم خيلي سرويسش تعريفي نداره.

cyruspk
09-04-2008, 13:59
از راهنماييت ممنونم:46:اما راستش ميترسم سراغ بقيه برم اونا هم بدتر باشن.من بيشتر تعريف پارس انلاين و آسيا تک رو شنيدم که اينطور شد.واي به حال بقيشون:41:

:18: ایندو شرکت بدترین شرکتهای ممکن از نظر سرویس دهی هستند اونی که برات از اینا تعریف کرده احتمالا ....

siamak_mu
09-04-2008, 13:59
منظورم پورت های اینترنت است که نرم افزار هایی مثل دانلود منیجر ها و P2P ها استفاده می کنند.

فقط براي سرويس هاي نامحدودش كه خود من دارم نوشته:

كاربر گرامي،
اگر جزو مشتركين بدون محدوديت استفاده‌ي شركت شاتل هستيد، اين قانون به سرويس شما اعمال مي‌شود.

چرا Fair Use Policy؟
هدف اين قانون، تامين اطمينان خاطر شما از دريافت سرويس پرسرعت و مطمئن در تمامي ساعات روز است. بي‌گمان اطلاع داريد كه خدمات دسترسي به اينترنت، به صورت Share يا به اشتراك‌‌گذاري شده به مشتريان ارايه مي‌شود. حال آن كه شركت شاتل از رويه‌ها و عرف معمول شركت‌هاي اينترنتي در كشورهاي پيشرفته تبعيت نمي‌كند و براي افزايش خوشنودي مشتريان، ضريب اشتراك گذاري را تا حد بسيار قابل توجهي كاهش داده است.
در چنين شرايطي اگر گروهي از مشتريان، اقدام به دريافت فايل‌هاي پرحجم يا استفاده از نرم‌افزارهاي Peer-to-Peer كنند، ممكن است مصرف بالاي پهناي باند منجر به كاهش پهناي باندي شود كه شما از آن استفاده مي‌كنيد. چه آن گاه، اين موضوع مي‌تواند در ساعات اوج مصرف، افت سرعت سرويس شما را نيز در پي داشته باشد.

آيا اين قانون من را نيز تحت تاثير قرار مي‌دهد؟
اگر شما از نرم‌افزارهاي به اشتراك‌گذاري فايل استفاده نمي‌كنيد يا اقدام به دريافت فايل‌هاي پرحجم نمي‌كنيد، اين قانون شما را هيچ گاه تحت تاثير قرار نخواهد داد. حال آن كه اگر از نرم‌افزارهاي يادشده استفاده مي‌كنيد، خواهش‌منديم با تغيير زمان استفاده از آن‌ها و انتقال آن به روزهاي تعطيل يا ساعتي غير از اوج مصرف (8 صبح تا 5 بعد از ظهر)، از سرويس خويش استفاده كنيد.

اگر مصرف من بالا باشد، چه رخ مي‌دهد؟
اگر مصرف شما برخي از اوقات بالا باشد، از نظر شاتل مشكلي ندارد، مگر آن كه الگوي مصرف بالا به صورت يكنواخت تكرار شود.
اگر مصرف به صورت مستمر بالا باشد، كارشناسان فروش با شما تماس مي‌گيرند و پيشنهاد استفاده از سرويس اختصاصي را خواهند داد. چنانچه در اين شرايط، مشتري قانع به استفاده از سرويس اختصاصي نشود و روند مستمر مصرف تداوم يابد، اين موضوع ممكن است شاتل را براي حفظ حقوق چندين هزار كاربر ديگر، ناگزير از معلق يا مسدود كردن سرويس كند.
از همكاري شما كاربر گرامي، صميمانه سپاس‌گزاريم.

ولي همش كشكه! من خودم تورنت زياد دانلود مي كنم به ساعت ماعتي هم كه نوشته توجه ندارم هيچي هم نشده. اينو ميگن كه چند درصد به نفعشون بشه.

cyruspk
09-04-2008, 14:06
اسياتك از 17فروردين جواب نميده من دنبال adsl ارزون بودم حالا نميدونم ديگه از كي بگيرم.

مطمئن باش از اسیاتک صد پله بهتره

cyruspk
09-04-2008, 14:14

مطمئن باش از اسیاتک صد پله بهتره :27:

XirowN
09-04-2008, 14:51
الان در حال حاضر آشغال ترین سرویس دهنده آسیاتک هست ... فقط داتک و سپنتا

mohammad_dj_kazin
09-04-2008, 16:16
داتک بد نیست کمی سرعتش از آسیاتک کمتر مثلا 256 آسیاتک اگر 30ب اشه مال این 25 قیمتش یکک از آسیاتک گرون تر.
ولي من الان 128 فن آوا دارم مشكلي ندارم.
خيلي عاليه.
شبانه هم كه رايگانه:27:

mohammad_dj_kazin
09-04-2008, 16:22
در ضمن خود آسيا تک محدوديت حجمي نداره.با اين سه شرکتي که معرفي کردي آشنا نيستم.مي ترسم بدتر از آسيا تک در بياد.:41:اگه لطف کني بيشتر معرفي شون کن.:11:
به هيچ شركتي نميشه اطمينان كرد.
من الان فن آوا دارم و راضيم ولي darvish1900 گفت كه فن آوا به درد نميخوره براي اينكه دليل تفاوت اين دو نظر رو بدوني نقل قول زير رو بخون.

تصميم با خودت.:40:

cyruspk
09-04-2008, 17:37
به هيچ شركتي نميشه اطمينان كرد.
من الان فن آوا دارم و راضيم ولي darvish1900 گفت كه فن آوا به درد نميخوره براي اينكه دليل تفاوت اين دو نظر رو بدوني نقل قول زير رو بخون.

تصميم با خودت.:40:

دقیقا
اما تا یه حدودی به دو چیز بستگی داره 1 منطقه شما 2 خواسته های از اینترنت و نوع استفاده :5:

siamak_mu
09-04-2008, 17:37
mohammad_dj_kazin جان سرعت دانلود فن آوا چنده؟

با تشكر.

cyruspk
09-04-2008, 17:39

نترس دادش بدتر از اسیاتک پیدا نمیشه (طبق نتایج یه نظر سنجی) :31:

aries62
09-04-2008, 18:15
از راهنماييت ممنونم.:11:

aries62
09-04-2008, 18:17
:18: ایندو شرکت بدترین شرکتهای ممکن از نظر سرویس دهی هستند اونی که برات از اینا تعریف کرده احتمالا ....
:18:پس شما به من چي پيشنهاد ميکني؟

aries62
09-04-2008, 18:25
يک سوال هم دارم.آيا کسي از شرکت کارن(karen) چيزي مي دونه؟

Julian
09-04-2008, 18:29
کیفیت خط adsl به خیلی چیزا بستگی داره
مثل مسافت - نویز - مخابرات منطقه - فرسودگی سیم تلفن
همیشه افت کیفیت مربوط به isp نمیشه.

cyruspk
09-04-2008, 18:59
:18:پس شما به من چي پيشنهاد ميکني؟

متاسفانه در ایران معیار درستی برای کیفیت خدمات نه توی شرکتهای پاپ/ بلکه هیچ چیز دیگه وجود نداره اما طبق یه آماری که از میزان شکایتها با توجه گستردگی خدمات این شرکتها گرفته شده بود بهترین شرکتها سپنتا و داتک و بدترین اونا پارس آنلاین و اخر از همه هم شرکت شما یعنی اسیاتک هست. در ضمن این دو شرکت تنها شرکتهایی هستند که سابقه ایجاد محدودیتهای عمدی در سیستم (مثل بستن پورتها) دارند.
باید این رو هم بگم که همه شرکتها حتی بهترینها شون سابقه افت کیفیت دارن.
به نظر من شما باید در انتخاب منطقتون رو هم در نظر بگیرید همه شرکتها در منطقه ها کیفیت یکسانی ندارند و بجز پارس آنلاین و آسیاتک یکی رو انتخاب کنید.
در ضمن نوع استفاده شما هم از اینترنت تاثیر زیادی در انتخاب شرکت و نوع سرویس داره توی این مرحله انتخاب من به شما سپنتاس چون برای هر نوع کاربری مناسبه.
ولی همون طور که گفتم توی انتخاب آی اس پی خیلی مسائل مهمه مثلا یکیش قیمته که نهایتا باید شما خودت درباره اون تصمیم گیری کنید. :46:

aries62
09-04-2008, 20:32
متاسفانه در ایران معیار درستی برای کیفیت خدمات نه توی شرکتهای پاپ/ بلکه هیچ چیز دیگه وجود نداره اما طبق یه آماری که از میزان شکایتها با توجه گستردگی خدمات این شرکتها گرفته شده بود بهترین شرکتها سپنتا و داتک و بدترین اونا پارس آنلاین و اخر از همه هم شرکت شما یعنی اسیاتک هست. در ضمن این دو شرکت تنها شرکتهایی هستند که سابقه ایجاد محدودیتهای عمدی در سیستم (مثل بستن پورتها) دارند.
باید این رو هم بگم که همه شرکتها حتی بهترینها شون سابقه افت کیفیت دارن.
به نظر من شما باید در انتخاب منطقتون رو هم در نظر بگیرید همه شرکتها در منطقه ها کیفیت یکسانی ندارند و بجز پارس آنلاین و آسیاتک یکی رو انتخاب کنید.
در ضمن نوع استفاده شما هم از اینترنت تاثیر زیادی در انتخاب شرکت و نوع سرویس داره توی این مرحله انتخاب من به شما سپنتاس چون برای هر نوع کاربری مناسبه.
ولی همون طور که گفتم توی انتخاب آی اس پی خیلی مسائل مهمه مثلا یکیش قیمته که نهایتا باید شما خودت درباره اون تصمیم گیری کنید. :46:
فدا...ت:11::46:

mohammad_dj_kazin
09-04-2008, 20:36
mohammad_dj_kazin جان سرعت دانلود فن آوا چنده؟

با تشكر.
14 كيلو بايت متوسط
شب ها تا 34 هم ميره

mohammad_dj_kazin
09-04-2008, 20:39
يک سوال هم دارم.آيا کسي از شرکت کارن(karen) چيزي مي دونه؟
حالا كه ميخواي بگيري لااقل از يه شركت معروف بگير

siamak_mu
09-04-2008, 22:46
14 كيلو بايت متوسط
شب ها تا 34 هم ميره

64 يا 128؟

Majidson
10-04-2008, 00:00
به نظر من شاتل و سپنتا از همه بهتره . من از هر دو سرويس دارم هر دو عالي هستن.

darvish1900
10-04-2008, 01:27
می گم همه اینها به منطقه بستگی داره اینه همه دارن از آسیاتک بد میگن من 6 ما بیشتر ه دارم ازش استفاده میکنم ازشم راضی هستم از 30 فروردین هم 512 گرفتم

kamyar77
10-04-2008, 12:08
فکر میکنم جای شرکت فن آوا هم اینجا خیلی خالیه

چون از شرکت های به روز ایران هست که هر چند تازه است اما فعلا از همه جلو تره...!:5:

darvish1900
10-04-2008, 13:09
در مورد فن آوا هم صحبت شده دوست عزیز. خوبیت فن آوا اینه که هر جایی رو داره تحت پوشش قرار میده

SALAMONALEYKOM
10-04-2008, 18:06
دوستان یه سوال:

سرعت دانلود شاتل 512 Eco توی سعادت آباد چقدر است؟

cyruspk
10-04-2008, 19:38
می گم همه اینها به منطقه بستگی داره اینه همه دارن از آسیاتک بد میگن من 6 ما بیشتر ه دارم ازش استفاده میکنم ازشم راضی هستم از 30 فروردین هم 512 گرفتم

وقتی یه شرکت علنا کم فروشی نباید اصلا بهش اعتماد کرد چون هیچ تضمینی نیست منطقه شما هم گرفتار نشه :11:

siamak_mu
10-04-2008, 20:18
در مورد فن آوا هم صحبت شده دوست عزیز. خوبیت فن آوا اینه که هر جایی رو داره تحت پوشش قرار میده

پيش شماره ما رو فعال نكرده كه. :41:

darvish1900
10-04-2008, 23:12

این که گفتم دلیل نمیشه هر جایی . اما چون نمایندگیش رو داشتم. وسعت پوشش خوب بود تو شهرستانهای درو افتاده هم سرویس میده

darvish1900
10-04-2008, 23:14
وقتی یه شرکت علنا کم فروشی نباید اصلا بهش اعتماد کرد چون هیچ تضمینی نیست منطقه شما هم گرفتار نشه :11:

دوست عزیز کی گفته کم فروشی میکنه. داتک و آسیاتک تقریبا به یک قیمت می دهند. قیمت پایین رو نمیگن کم فروشی .
اینترنت در کشور ما خیلی گرون تر از سطح جهانی داره فروش میره. خوب این 2 شرکت هم نسبت به بقیه قیمت عادلانه تری داند.

512 آسیاتک 40000
512 داتک 45000
512 پارس آنلاین 249000

تو ایران هر شرکتی هر چقدر دلش بخواد قیمت میده.

mohammad_dj_kazin
10-04-2008, 23:26
64 يا 128؟
با سرعت 128:20:

mohammad_dj_kazin
10-04-2008, 23:27
فکر میکنم جای شرکت فن آوا هم اینجا خیلی خالیه

چون از شرکت های به روز ایران هست که هر چند تازه است اما فعلا از همه جلو تره...!:5:
آره .
من فن آوا دارم خيلي راضيم

mohammad_dj_kazin
10-04-2008, 23:28
شما چه منطقه اي هستين

white LORD
11-04-2008, 10:14
اقاي darvish1900 شما كدام منطقه مخابراتي هستيد؟

Acro-Crown
11-04-2008, 11:00
سلام!
اینجا کسی از سرویس ساعتی سپنتا استفاده می کنه؟
می خوام بدونم تحت این شرایطی که در سایتش زده برای کاربرای فعال ، شرکت ضرر می ده که !!!؟
من خودم اسیا تک دارم ولی اگر سرویس ساعتی سپنتا بدون هیچ کلکی باشه خیلی به صرفه تره(البته برای دانلود حجم زیاد).........

من خودم با این سرعت افتضاحم تو یه هفته اون 240 ساعتو پر میکنم که :27::31::31::27:

_Barbod_
11-04-2008, 11:10
من تا به حال از سرویس ساعتیش استفاده نکردم اما سرویس 384 نامحدودش رو الان دارم.
این رو بدون سپنتا کلک و دروغ توی کارش نیست.

white LORD
11-04-2008, 12:29
سلام!
اینجا کسی از سرویس ساعتی سپنتا استفاده می کنه؟
می خوام بدونم تحت این شرایطی که در سایتش زده برای کاربرای فعال ، شرکت ضرر می ده که !!!؟
من خودم اسیا تک دارم ولی اگر سرویس ساعتی سپنتا بدون هیچ کلکی باشه خیلی به صرفه تره(البته برای دانلود حجم زیاد).........

من خودم با این سرعت افتضاحم تو یه هفته اون 240 ساعتو پر میکنم که :27::31::31::27:

پسر خوب اگه تو بيشتر از 240 ساعت استفاده كني كه هزينت از نامحدود هم بالا تر ميره
60تا 300تومان +240 تا 150 تومان= خدا تومان:27:

ashy
11-04-2008, 12:54
سلام:
من الان adsl2+ 128 شاتل دارم.محدودیت دانلودشم ماهی 10 گیگه.
من یه سوال دارم چجوری میشه که می فهمن که مثلا من الان چقدر دانلود کردم؟یعنی کنترل دارند بر هرچیزی که دانلود می کنم؟
یه سوال دیگه:الان سرعت دانلود من در طول روز 16 تاست و شبها به30 هم می رسه....از ساعت 1 شب تا 7 صبح هم دانلود رایگان...آیا نمیشه کاری کرد که در طول روز هم دانلود نا محدود بشه

jooya
11-04-2008, 13:25
سلام:
من الان adsl2+ 128 شاتل دارم.محدودیت دانلودشم ماهی 10 گیگه.
من یه سوال دارم چجوری میشه که می فهمن که مثلا من الان چقدر دانلود کردم؟یعنی کنترل دارند بر هرچیزی که دانلود می کنم؟
یه سوال دیگه:الان سرعت دانلود من در طول روز 16 تاست و شبها به30 هم می رسه....از ساعت 1 شب تا 7 صبح هم دانلود رایگان...آیا نمیشه کاری کرد که در طول روز هم دانلود نا محدود بشه
برنامه دارند که ترافیک و حجم مصرفی رو کنترل می کنه ( تلفن خونتون رو از کجا میفهمن که چقدر حرف زدی !)

مسلما نه ، اگه بخواد بشه باید شما باید سرورشون که اون برنامه توش هست و بر کاربرها کنترل داده رو هک کنید تا بتونید توی اون تغییرات انجام بدید .

عزیز سرعتت که خوبه ،شبها هم که رایگان هست . مای بدبخت چی بگیم توی شهرستان !

مال صبا رو بگیری به نظرم بهتره ، بین 3 تا 7 صبح رایگانه و سرعتش هم بین 40 تا 60 هست و قیمتاش با توجه به میزان حجم مصرفیش پاینتر از شاتل هست .

من دوستم 5 گیگش رو گرفته با همه هزینه هاش ماهی 18500 در میاد .

mtbirir
11-04-2008, 13:47
ما تو شرکت سه تا خط adsl از سه تا شرکت داریم داتک - سپنتا- صبانت
صبانت درسته که حجمیه اما واقعا به اسم 256 میخریم اما 512 استفاده میکنیم
سپنتا هم عالیه 3 ماهه خیلی خوبه
و اما داتک اصلا ازش راضی نیستیم افت سرعت تو پیک زیاده اما به عنوان back up مجبوریم داشته باشیمش

Nevissande
11-04-2008, 14:09
ما تو شرکت سه تا خط adsl از سه تا شرکت داریم داتک - سپنتا- صبانت
صبانت درسته که حجمیه اما واقعا به اسم 256 میخریم اما 512 استفاده میکنیم
سپنتا هم عالیه 3 ماهه خیلی خوبه
و اما داتک اصلا ازش راضی نیستیم افت سرعت تو پیک زیاده اما به عنوان back up مجبوریم داشته باشیمش
چرا از پارس آنلاين و آسياتك بهره نمي بريد؟

ashy
11-04-2008, 14:12
برنامه دارند که ترافیک و حجم مصرفی رو کنترل می کنه ( تلفن خونتون رو از کجا میفهمن که چقدر حرف زدی !)

مسلما نه ، اگه بخواد بشه باید شما باید سرورشون که اون برنامه توش هست و بر کاربرها کنترل داده رو هک کنید تا بتونید توی اون تغییرات انجام بدید .

عزیز سرعتت که خوبه ،شبها هم که رایگان هست . مای بدبخت چی بگیم توی شهرستان !

مال صبا رو بگیری به نظرم بهتره ، بین 3 تا 7 صبح رایگانه و سرعتش هم بین 40 تا 60 هست و قیمتاش با توجه به میزان حجم مصرفیش پاینتر از شاتل هست .

من دوستم 5 گیگش رو گرفته با همه هزینه هاش ماهی 18500 در میاد .

پس اونا نمیتونن بفهمن من چی دانلود می کنم...؟
یه سوال دیگه برام پیشومده:آیا دیدن ویدئو ها در یک سایت از حجم ماهانم کم می کنه؟

Acro-Crown
11-04-2008, 14:34

پسر خوب اگه تو بيشتر از 240 ساعت استفاده كني كه هزينت از نامحدود هم بالا تر ميره
60تا 300تومان +240 تا 150 تومان= خدا تومان:27:

ولی تو سایت نوشته که 240 ساعت به بالا مجانی میشه
نکنه من بد فهمیدم؟:13:

jooya
11-04-2008, 14:56

فکر نکنم ، گیریم هم چک کنن ، خر کسی رو که نمیگیرن
فرق نمیکنه کلا وب گردی هم جرو حجم ماهیانه هستش ف هز چیزی که سند و رسیو داشته باشه باعث میشه که از محدودیت کم کنه .

منم دیدم و کف کردم ، تازه اون 30 هزار تومن رو هم نوشته ودیعه !!!

اینطوری که خیلی خوب میشه ، فقط 30 تومن میدی و 24 ساعته هم PC'ت در حال دانلود ، شاید چیزی رو ننوشته باشند یا اینکه یه کلکی چیزیی هست وگرنه در حالت عادی که 49 هزار تومن هستش بابت پهنای باند 256/256

ما که تهران نیستیم ولی اگه دقیقآ فهمیدید یه ندا هم به ما بدید .

mse1445
11-04-2008, 14:56

یعنی بالای 240 ساعت استفاده کنید هزینه یک ماه شارژ و ازتون میگرن دیگه ساعتی حساب نمیکنن

Acro-Crown
11-04-2008, 15:24
یعنی بالای 240 ساعت استفاده کنید هزینه یک ماه شارژ و ازتون میگرن دیگه ساعتی حساب نمیکنن

مطمئنید؟:13:
اگه اطلاعات بیشترری دارید ممنوید میشم بگید؟!!

siamak_mu
11-04-2008, 17:06

شما روي دو تا كامپيوتر بغل ساعت ويندوز كيليك كنيد هرچي سند و ريسيو نوشته تقريباً همون براتون حساب ميشه. اگه مودم شما وايرلس هست حتماً پسوورد بذارين تا يه موقع ازتون دزدي نشه. به سايتش هم برين مي تونين مصرفتون رو توي هر بازه ي زماني خواستين نگاه كنين.

ashy
11-04-2008, 18:37
ممنون از نظر همتون.تشکر

mohammad_dj_kazin
11-04-2008, 19:56
شما اگه سيات هم باز كنيد از شارژتون كم ميشه چه برسه به اينكه روي سايت فيلم هم نگاه كنيد.

white LORD
11-04-2008, 21:13

بابا يعني اگه بيشتر از 240 ساعت استفاده كني همون پول 240 ساعت رو ميدي:20:

مثلا تو توي 1ماه 1000 ساعت استفاده كردي براي 60ساعت اول 18000 ميدي براي 240ساعت بعد 36000تومان ميدي و براي بقيش پول نميدي
اميدوارم اين بار ديگه فهميده باشي

mohammad_dj_kazin
11-04-2008, 23:25
شما روي دو تا كامپيوتر بغل ساعت ويندوز كيليك كنيد هرچي سند و ريسيو نوشته تقريباً همون براتون حساب ميشه. اگه مودم شما وايرلس هست حتماً پسوورد بذارين تا يه موقع ازتون دزدي نشه. به سايتش هم برين مي تونين مصرفتون رو توي هر بازه ي زماني خواستين نگاه كنين.
شما چرا ديگه جواب ندادي
من سرعتم 128 با 14 دانلود ميكنم

siamak_mu
12-04-2008, 00:55
شما چرا ديگه جواب ندادي
من سرعتم 128 با 14 دانلود ميكنم

جان؟
متوجه نشدم عزيز. :31:

Acro-Crown
12-04-2008, 04:20
بابا يعني اگه بيشتر از 240 ساعت استفاده كني همون پول 240 ساعت رو ميدي:20:

مثلا تو توي 1ماه 1000 ساعت استفاده كردي براي 60ساعت اول 18000 ميدي براي 240ساعت بعد 36000تومان ميدي و براي بقيش پول نميدي
اميدوارم اين بار ديگه فهميده باشي
حالا افتاد:15:

digimax2006
12-04-2008, 08:50
سلام دوستان
آیا کسی از اوضاع سرویس دادن این شرکت خبر داره نیو نت
لیست قیمت تو خود سایتش نبود ولی از یه جای دیگه گیرش آوردم
نام سرویس: KAVOSH
سرعت ارسال: 64kbps
سرعت دریافت: 64kbps
محدودیت حجم: 2GB
قیمت حجم اضافه: ندارد
نوع IP: نامعلوم
هزینه راه اندازی: تک کاربر 100,000 ریال و چند کاربر 450,000 ریال
هزینه آبونمان: 99,000 ریال
هزینه مودم: USB 480,000 ریال USB + LAN 550,000 ریال LAN 4 700,000 ریال LAN 4+ WLAN 16 1,050,000 ریال
هزینه آبونمان مخابرات: 30,000 ریال
هزینه مالیات ماهیانه: %6
کاربری: خانگی
توضیحات: تخفیف ویژه: با خرید یک مودم USB هزینه نصب را حذف کنید.

سفارش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نام سرویس: NK1
سرعت ارسال: 64kbps
سرعت دریافت: 64kbps
محدودیت حجم: نامحدود
هزینه آبونمان: 149,000 ریال
هزینه مودم: USB 480,000 ریال USB + LAN 550,000 ریال LAN 4 700,000 ریال LAN 4+ WLAN 16 1,050,000 ریال

نام سرویس: NK2
سرعت ارسال: 128kbps
سرعت دریافت: 128kbps
محدودیت حجم: 4GB
هزینه آبونمان: 199,000 ریال

نام سرویس: NK3
سرعت ارسال: 128kbps
سرعت دریافت: 128kbps
هزینه آبونمان: 259,000 ریال

نام سرویس: NK4
سرعت ارسال: 256kbps
سرعت دریافت: 256kbps
محدودیت حجم: 8GB
هزینه آبونمان: 249,000 ریال
کاربری: اداری

نام سرویس: NK5
سرعت ارسال: 256kbps
سرعت دریافت: 256kbps
هزینه آبونمان: 419,000 ریال

نام سرویس: NK6
سرعت ارسال: 384kbps
سرعت دریافت: 384kbps
محدودیت حجم: 10GB
هزینه آبونمان: 399,000 ریال

نام سرویس: NK7
سرعت ارسال: 512kbps
سرعت دریافت: 512kbps
محدودیت حجم: 15GB
هزینه آبونمان: 699,000 ریال

نام سرویس: NK8
سرعت ارسال: 512kbps
سرعت دریافت: 512kbps
هزینه آبونمان: 2,409,000 ریال

siamak_mu
12-04-2008, 12:54
اينا كه خيلي گروننن نسبت به محدوديت حجمي كه دارن.

jak_1300
12-04-2008, 13:07
مذخرفه واقعا مذخرفه

seppeehr
12-04-2008, 18:53
دوستان من با يك مشكل مواجه شدم! گفتم نظر شما رو هم بدونم.
من اشتراك 256 سپنتا دارم، دقيقاً از شنبه گذشته، سرعت اينترنتم از 30، اومده روي 14-13(اونهم با نوسانات زياد) در روزهاي غير تعطيل؛ و در روزهاي تعطيل (يعني پنجشنبه و جمعه‌اي كه گذشت) سرعتم به حالت عادي برگشت، و دوباره امروز همون آش و كاسه قبلي افت سرعت، تكرار شد.
با واحد فني كه تماس گرفتم، گفتن پهناي باندمون تو منطقه مخابراتي وليعصر (كه منطقه ما باشه) تا نصف هم پر نشده و مشكلي از نظر پهناي باند نداريم. ضمناً اين فرضيه كه ممكنه مودم من ايراد داشته باشه هم رد هست، چون اگر ايرادي داشت، اين دو روز نبايد سرعتم روي 240 مي‌بود! من خودم گفتم شايد شركتي تو منطقه ما هست كه داره از پهناي باند بالايي استفاده مي‌كنه، كه باعث مي‌شه مشكل پيش بياد! اما اين يكي هم به 4 دليل رد ميشه! اول اينكه گفتن چنين شركتي تو منطقه شما نيست، ثانيا اگر باشه هم تا 12 شب كه وصل نيست، يعني قاعدتا تا پايان وقت اداري بايد مشكل حل بشه، و سوم هم اينكه اصلا پهناي باند ما در منطقه مخابراتي پر نشده!چهارمين دليل هم اينه كه همچين شركتي يهو ظرف يك هفته تأسيس نميشه!!:41:
حالا من موندم و مشكلي كه نميدونيم دليلش چيه و از هفته گذشته پيش اومده!البته واحد فني قول پيگيري داده، اما بعيد مي‌دونم به جايي برسن!
مي‌خواستم ببينم تا به حال كسي از دوستان مشكل مشابهي رو تجربه كرده؟ و يا اينكه اصولاً دليلي براي اين مشكل سراغ داره؟
ممنون مي‌شم اگه راهنمايي كنيد، و خانواده‌اي رو از نگراني نجات بديد!:19:

darvish1900
12-04-2008, 20:22
این هم قابل توجع دوستانی که میگویند آسیاتک مزخرف

حتی پینگ بالایی که داشت دردست شد و قابل قبول

darvish1900
12-04-2008, 20:25
چرا پستها رو هی پاک مکینند. جالب پست های من تا نیم ساعت پیش 2010 تا بود الان فقط اعلام پاک شدن یکیش رو کردن بقیه رو کی پاک کرده معلوم نیست. خیلی جالب از 1 فروردین درو حدود 50 پست من بودن هیچ اعلانی پاک شده
واقعا تو سال جدید مزخرف تر از پارسالش کردن. به جای بهبود پس رفت داشتن مدیران.

tohid100
12-04-2008, 21:30
من اشتراك 256 سپنتا دارم، دقيقاً از شنبه گذشته، سرعت اينترنتم از 30، اومده روي 14-13(اونهم با نوسانات زياد) در روزهاي غير تعطيل؛ و در روزهاي تعطيل (يعني پنجشنبه و جمعه‌اي كه گذشت) سرعتم به حالت عادي برگشت، و دوباره امروز همون آش و كاسه قبلي افت سرعت، تكرار شد.
با واحد فني كه تماس گرفتم، گفتن پهناي باندمون تو منطقه مخابراتي وليعصر (كه منطقه ما باشه) تا نصف هم پر نشده و مشكلي از نظر پهناي باند نداريم. ضمناً اين فرضيه كه ممكنه مودم من ايراد داشته باشه هم رد هست، چون اگر ايرادي داشت، اين دو روز نبايد سرعتم روي 240 مي‌بود! من خودم گفتم شايد شركتي تو منطقه ما هست كه داره از پهناي باند بالايي استفاده مي‌كنه، كه باعث مي‌شه مشكل پيش بياد! اما اين يكي هم به 4 دليل رد ميشه! اول اينكه گفتن چنين شركتي تو منطقه شما نيست، ثانيا اگر باشه هم تا 12 شب كه وصل نيست، يعني قاعدتا تا پايان وقت اداري بايد مشكل حل بشه، و سوم هم اينكه اصلا پهناي باند ما در منطقه مخابراتي پر نشده!چهارمين دليل هم اينه كه همچين شركتي يهو ظرف يك هفته تأسيس نميشه!!:41:
حالا من موندم و مشكلي كه نميدونيم دليلش چيه و از هفته گذشته پيش اومده!البته واحد فني قول پيگيري داده، اما بعيد مي‌دونم به جايي برسن!
مي‌خواستم ببينم تا به حال كسي از دوستان مشكل مشابهي رو تجربه كرده؟ و يا اينكه اصولاً دليلي براي اين مشكل سراغ داره؟

والا من هم همین مشکل شما را پیداکردم در مرکز شهدای گمنام.امروز زنگ زدم بهشون گفتند شاید ویروس داری یا از p-r-o-x-y استفاده می کنی و .... که هیچکدوم نیست. دلیلشو دیگه نمیدونم :41:

seppeehr
12-04-2008, 22:23
والا من هم همین مشکل شما را پیداکردم در مرکز شهدای گمنام.امروز زنگ زدم بهشون گفتند شاید ویروس داری یا از p-r-o-x-y استفاده می کنی و .... که هیچکدوم نیست. دلیلشو دیگه نمیدونم :41:

يه مرگي خودشون پيدا كردن! نميگن. پشتيبانيشون كه همين حرفها رو تكرار مي‌كنه. نهايت كاري كه بكنه پورتتون رو ريست كنه!
شما هم تماس بگير با 146 آقاي آجري، بگيد اين مشكل براي شما هم پيش اومده، جريان منم بگيد كه يادش بياد!:31: ببينيم بالاخره اين مشكل حل ميشه يا نه!
تنها مركزي كه پهناي باند سپنتا توش پره، حكمت شعار هست، بنابراين مشكل شما هم از پهناي باند نيست.

seppeehr
13-04-2008, 12:43
كسي جوابي نداشت براي اين مشكل ما؟!

mohammad_dj_kazin
13-04-2008, 13:09
جان؟
متوجه نشدم عزيز. :31:
شما از من پرسيدي سرعتت چنده و با چند كيلو بايت دانلود ميكني منم گفتم
سرعتم 128 هست و با 14 دانلود ميكنم ولي شما ديگه جواب ندادي كه براي چي اين سوال رو پرسيدي:41::31:

mohammad_dj_kazin
13-04-2008, 13:13
خوب اگه درست نشد درخواست جمع آوري بده و از يك شركت ديگه بگير

Nevissande
13-04-2008, 15:19
سرعتم 128 هست و با 14 دانلود ميكنم ولي شما ديگه جواب ندادي كه براي چي اين سوال رو پرسيدي
خب اينكه خوب نيست!

اين، حداقل سرعت براي سرويس 128 كيلوبيت است.

zed2
13-04-2008, 15:35
خب اينكه خوب نيست!

اين، حداقل سرعت براي سرويس 128 كيلوبيت است.

اگر 14 کم است پس 4 5 کیلوبایت برای 256 چطور است؟(تو روز البته)

mohammad_dj_kazin
13-04-2008, 15:46
آقايون من 128 دارم با 14 دانلود ميكنم به نظرتون كم نيست.

siamak_mu
13-04-2008, 15:49
سرعتم 128 هست و با 14 دانلود ميكنم ولي شما ديگه جواب ندادي كه براي چي اين سوال رو پرسيدي:41::31:

فقط خواستم ببينم سرعت هاي فن آوا كه انقدر بالاي بقالي ها تبليغ كرده چنده :31::31: آخه نوشته +ADSL2 گفتم شايد زياد باشه. به هر حال مرسي.

seppeehr
13-04-2008, 16:45
خوب اگه درست نشد درخواست جمع آوري بده و از يك شركت ديگه بگير

راه حل بدي نيست، فقط يه مشكل اينه كه يك ماه اينترنت بي اينترنت!:41: تازه من تا دو ماه ديگه پول دادم! ضمن اينكه سپنتا كه اين بشه، ديگه واي به حال بقيه شركتا!
ممنون از راهنمايي به هر حال

mohammad_dj_kazin
13-04-2008, 18:08
راه حل بدي نيست، فقط يه مشكل اينه كه يك ماه اينترنت بي اينترنت!:41: تازه من تا دو ماه ديگه پول دادم! ضمن اينكه سپنتا كه اين بشه، ديگه واي به حال بقيه شركتا!
خوب اشتباه از خودته شما بايد ماهي يك بار شارژ كني مثل من:20:
تا به اين مثائل و مشكلات دچار نشي

_Barbod_
13-04-2008, 22:45
دوست عزیزم نگران نباش.
من تازه 7 روز هست که 3 ماهه شارژ کردم.
تقریبا" یک مقدار پهنای باند کم دارند که تا چند روز دیگه درست میشه.
البته این مشکل در بعضی از مناطق هست و در خیلی مناطق هیچ مشکلی نیست.
من خودم به اون صورت مشکلی ندارم و فقط نوسان دارم اون هم خیلی خیلی کم.
امروز یک ساعت داشتم با آقای آجری صحبت میکردم..... درست میشه نگران نباش و به هیچ عنوان به فکر این نباش که از شرکت دیگه ای سرویس بگیری.
خودت بهتر میدونی که بقیه شرکتها مشکلاتشون خیلی بیشتر هست.

seppeehr
13-04-2008, 22:50
دوست عزیزم نگران نباش.
من تازه 7 روز هست که 3 ماهه شارژ کردم.
تقریبا" یک مقدار پهنای باند کم دارند که تا چند روز دیگه درست میشه.
البته این مشکل در بعضی از مناطق هست و در خیلی مناطق هیچ مشکلی نیست.
من خودم به اون صورت مشکلی ندارم و فقط نوسان دارم اون هم خیلی خیلی کم.
امروز یک ساعت داشتم با آقای آجری صحبت میکردم..... درست میشه نگران نباش و به هیچ عنوان به فکر این نباش که از شرکت دیگه ای سرویس بگیری.
خودت بهتر میدونی که بقیه شرکتها مشکلاتشون خیلی بیشتر هست.

من مشكلي تا به حال با سپنتا نداشتم. ولي همون آقاي آجري به من مي‌گه ما تو منطقه شما مشكل پهناي باند نداريم و پهناي باند تا نصف هم تو منطقه شما پر نشده، من واقعا نميدونم ايراد كار كجاست!
ضمن اين كه من سرعتم واقعا افتضاح شده! به يك سوم قبل تقليل پيدا كرده!
در اين كه از جاي ديگه سرويس نميگيرم كه خب شكي نيست، اما اين كه كي ميخواد اين مشكل حل بشه! خدا ميدونه!

Majidson
13-04-2008, 23:01
سلام دوستان

من از سپنتا سرويس 128 دارم تو منطقه شهران الان 2 روزه كه خيلي نوسان داره. داره اعصابمو ميريزه بهم.

تو اين منطقه كسي با سپنتا مشكل پيدا كرده؟؟؟ :angry:

hamedkarimzadeh
14-04-2008, 01:04
شما اگه سيات هم باز كنيد از شارژتون كم ميشه چه برسه به اينكه روي سايت فيلم هم نگاه كنيد.

سلام محمد جان آقا بلخره فناوا اومد نصب كرد فقت سرعت از 12 بيشتر نميشه بعضي وقت ها هم به 5 يا 6 ميرسه خودشونم ميگن مشكل از مركز مخابرات ميگن چند روزي صبر كن. من بعد از دوروز رفتم حسابمو چك كردم نوشت 400mb دانلود داشتم واقآ جا خردم من فقت سايت باز كرده بودم براي توهم اينقدر گرون حساب ميكنه . يه سوالم ازت داشتم به نظرت فناوا يزره گرون نميگيره ماهي 14800 براي آبونماه و حداقل 3500 براي 1gb كه اونم به نظرم خيلي زود تموم ميشه چون من كارم عكاسي خبري و به سايت هاي عكس زياد سر ميزنم .بايد 18500 بدي براي 1gb ولي براي مسال سپنتا 256 ميده 10000 هزار تومان براي هر گيگ هم 4000 در جمعآ ميشه 1800 تومان (هم سرعت 256 داري هم 2gb دانلود)ببخشيد پر حرفي كردم لطفآ نظرتو بگو .مرسي

asemaneahvaz
14-04-2008, 02:40
آقا من فن آوا داشتم
تا آخر همین فیلمها رو سرت پیاده میکنن
یه روز اینترنتشون قطعه
یه روز سرعتش افتضاحه
من مجبور شدم اشتراکم رو لغو کنم

badboy2008
14-04-2008, 03:25
ببخشید منظور از اشتراک 4 به 1 در خطوط Adsl چیه ؟ (حالا نمیدونم 4 به 1 بود یا 8 به ا!!!)
یعنى مثلا من 128 بگیرم در واقع پهناى باندم تقسم بر 4 میشه؟؟؟؟

SAEID_GSM
14-04-2008, 09:47
سلام
من 491 صفحه پست را خواندم ولی هنوز نفهمیدم کدام شرکت و چه سرویسی خوبه کسی میتونه کمک کنه من در تهران یک سرویس با سرعت دانلود بالا و قیمت مناسب تهیه کنم از این شرکت لایزر که خیری به من نرسید یکی کمک کنه

soheilsmart
14-04-2008, 10:27
آقايون من 128 دارم با 14 دانلود ميكنم به نظرتون كم نيست.
دوستم سپنتا 64 داره
با 10-11 دان میکنه

darvish1900
14-04-2008, 10:35
سلام محمد جان آقا بلخره فناوا اومد نصب كرد فقت سرعت از 12 بيشتر نميشه بعضي وقت ها هم به 5 يا 6 ميرسه خودشونم ميگن مشكل از مركز مخابرات ميگن چند روزي صبر كن. من بعد از دوروز رفتم حسابمو چك كردم نوشت 400mb دانلود داشتم واقآ جا خردم من فقت سايت باز كرده بودم براي توهم اينقدر گرون حساب ميكنه . يه سوالم ازت داشتم به نظرت فناوا يزره گرون نميگيره ماهي 14800 براي آبونماه و حداقل 3500 براي 1gb كه اونم به نظرم خيلي زود تموم ميشه چون من كارم عكاسي خبري و به سايت هاي عكس زياد سر ميزنم .بايد 18500 بدي براي 1gb ولي براي مسال سپنتا 256 ميده 10000 هزار تومان براي هر گيگ هم 4000 در جمعآ ميشه 1800 تومان (هم سرعت 256 داري هم 2gb دانلود)ببخشيد پر حرفي كردم لطفآ نظرتو بگو .مرسي

دوست عزیز اگر حساب کنی 400 مگابایت حجم کمی و درست حساب شده. شما ساتهایی که باز میکنی و هر کسی که لود می کنی از پنهنای باندت کم میشه

sastwhc
14-04-2008, 15:08
سلام به همه دوستان
آقا به سلامتی ما هم از نعمت ADSL در خانه برخوردار شدیم!

بالاخرم از لایزر سرویس گرفتم.(128 خانگی) 17،840 تومن در ماه با ترافیک 5 مگ در ماه.سرعت دانلود 13k تا 14k والبته ثابته نه بالا تر میره و معمولا هم زیاد پایین نمیاد.
فکر میکنید برای ماه بعد از جایه دیگه بگیرم بهتره؟

ارادتمند

mohammad_dj_kazin
14-04-2008, 15:51
عزيزم نميدونم چرا اينطوريه.
من اين مشكل رو ندارم سرعت دانلودم 14 هست گاهي اوقات مثلا شبها كه خلوته تا 32 هم رفته.يه چيز ديگه هم كه هست اينه كه شما هر عكسي رو كه توي اينترنت باز كني مثل اين ميمونه كه به اندازه ي حجم همون عكس دانلود كردي بنا بر اين مثلا اگه يه عكس 2 مگابايتي رو باز كني و فقط ببيني و توي دستگاهت سيو نكني مثل اين ميمونه كه يه فايل 2 مگاباتي دانلود كردي پس اگه عكس زياد باز ميكني مصرفت هم بيشتر ميشه.خصوصا عكس هاي پر حجم كه البته پر حجم ترين عكسي كه من ديدم 3 مگابايت بوده.مطمئن باش بيخودي از شارژت كم نميشه.
راستي اگه واقعا سپنتا 10000 تومن ميده بد نيست ولي خيلي ها از سرعت شركت سپنتا توي همين تاپيك نا راضي بودن ميتوني پست هاي قبلي رو پست خودت رو بخوني.
موفق باشي/.

mohammad_dj_kazin
14-04-2008, 15:52
سلام
من 491 صفحه پست را خواندم ولی هنوز نفهمیدم کدام شرکت و چه سرویسی خوبه کسی میتونه کمک کنه من در تهران یک سرویس با سرعت دانلود بالا و قیمت مناسب تهیه کنم از این شرکت لایزر که خیری به من نرسید یکی کمک کنه
خيالت راحت ما هنوز خودمون هم نفهميديم چه شركتي بهتره:31:

mohammad_dj_kazin
14-04-2008, 15:54
دوستم سپنتا 64 داره
با 10-11 دان میکنه
اينطور كه اين تاپيك نشون ميده خيلي ها از سپنتا نا راضي هستند:27:

seppeehr
14-04-2008, 16:47

نه عزيز برادر، فقط دو نفريم كه 10-11 روزه سپنتا انداختتمون تو دردسر، وگرنه كس ديگه‌اي مشكل نداره!:41:

Majidson
14-04-2008, 21:05
الان شب سوم هستش كه سپنتا داره ديوونم مي كنه. چرا اينجوري شده. من قبلاً هيچ مشكلي نداشتم !!!

من زنگ زدم ولي جواب درستي نگرفتم. فكر مي كنن هيچي حاليم نيست مي گه آنتي ويروسه :41:

چطور من تا حالا مشكلي نداشتم ولي تو اين سه روزه آنتي ويروسم داره جلوي سرعتمو مي گيره. تابلو منو پيچوند. يه دختر گذاشتن اونجا كه هيچي بارش نيست. واقعاً متاسفم.

كسي زنگ زده سپنتا؟؟؟

soheilsmart
14-04-2008, 21:26
ما که مشکلی نداریم
از سپنتا بسیار راضی ام
:27::27::27::27:

soheilsmart
14-04-2008, 21:31
الان شب سوم هستش كه سپنتا داره ديوونم مي كنه. چرا اينجوري شده. من قبلاً هيچ مشكلي نداشتم !!!

من زنگ زدم ولي جواب درستي نگرفتم. فكر مي كنن هيچي حاليم نيست مي گه آنتي ويروسه :41:

چطور من تا حالا مشكلي نداشتم ولي تو اين سه روزه آنتي ويروسم داره جلوي سرعتمو مي گيره. تابلو منو پيچوند. يه دختر گذاشتن اونجا كه هيچي بارش نيست. واقعاً متاسفم.

كسي زنگ زده سپنتا؟؟؟
من یه روز زنگ زدم
ADSL
کل منطقمون قطع شده بود
جواب درست داد

دوست عزیز
پشتیبانی isp های دیگه
بدتر از سپنتا نباشه بهتر نیست

حالا شما دوباره زنگ بزن
بگو وصل کن به مدیریت
شاید >>.

_Barbod_
14-04-2008, 23:21
عزیزم خیلی ها نیستند و فقط یکی دو نفر از دوستان هستند که چند روز هست مشکل پیدا کردند که اطمینان دارن تا چند روز دیگه مشکلشون برطرف میشه.
شما اگر اهل کمک و مشورت دادن به دوستان هستید لطفا" با اطلاعات نادرست گمراهشون نکنید.:11:

كسي زنگ زده سپنتا؟؟؟
نگران نباش دوست عزیزم این مشکل فقط تو چند منطقه مخابراتی هست که به زودی حل میشه.:27:

Majidson
15-04-2008, 00:49
عزیزم خیلی ها نیستند و فقط یکی دو نفر از دوستان هستند که چند روز هست مشکل پیدا کردند که اطمینان دارن تا چند روز دیگه مشکلشون برطرف میشه.
شما اگر اهل کمک و مشورت دادن به دوستان هستید لطفا" با اطلاعات نادرست گمراهشون نکنید.:11:

نگران نباش دوست عزیزم این مشکل فقط تو چند منطقه مخابراتی هست که به زودی حل میشه.:27:

اميدوارم اين مشكل بزودي حل بشه و مطمئن هستم سپنتا اين مشكلو حل مي كنه. :10:
((ولي براي پشتيباني متاسفم))

digimax2006
15-04-2008, 10:01
دوستان من که خیلی دوست دارم از سپنتا سرویس بگیرم ولی متاسفانه مرکز مخابراتی آزادگان رو سرویس نمیدن

sastwhc
15-04-2008, 15:13
سلام به همه دوستان
آقا به سلامتی ما هم از نعمت ADSL در خانه برخوردار شدیم!

بالاخرم از لایزر سرویس گرفتم.(128 خانگی) 17،840 تومن در ماه با ترافیک 5 مگ در ماه.سرعت دانلود 13k تا 14k والبته ثابته نه بالا تر میره و معمولا هم زیاد پایین نمیاد.
فکر میکنید برای ماه بعد از جایه دیگه بگیرم بهتره؟

ارادتمند

کسی راهنمایی، نظری ،پیشنهادی چیزی، نداره؟

jooya
15-04-2008, 15:25
صبانت بگير با همين 5 گيگ محدوديت دانلود در ماه براي روزانه + 3 تا 7 صبح كه رايگان هست و سرعتش بين 40 تا 60 بسته به منطقه اي كه هستيد متفاوت هستش .

seppeehr
15-04-2008, 16:50

كسي زنگ زده سپنتا؟؟؟

دوست عزيز، شما سه روزه مشكل داري، من از شنبه گذشته مشكل دارم. هيچ كس هم جواب درست بهم نداده!
نگران نباش، زندگي 100 سال اولش سخته، بالاخره درست ميشه!

M@STER
15-04-2008, 21:16
سلام به همه
من میخوام ADSL بخرم به نظر شما از کدوم شرکت بخرم که خدمات و سرعتش خوب باشه؟
چون یه بنده خدا ADSL 256kb گرفته بود ولی سرعتش از dial up هم پایینتر بود. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید:23:

Majidson
15-04-2008, 21:18
دوست عزيز، شما سه روزه مشكل داري، من از شنبه گذشته مشكل دارم. هيچ كس هم جواب درست بهم نداده!
نگران نباش، زندگي 100 سال اولش سخته، بالاخره درست ميشه!

الان شب چهارمه كه سپنتا درست نشده !!!!!! چرا اين همه نوسان داره؟؟؟؟

قبلاً اصلاً نوسان نداشت. ؟؟؟؟؟؟ !!!!!! :13:

zed2
15-04-2008, 22:14
کسی راهنمایی، نظری ،پیشنهادی چیزی، نداره؟

فعلا استفاده کن ببین نیازتو جواب میده یا نه و ببین سرعتش خوبه یا نه اگر خوب نبود برو از یکی دیگر بگیر.:46:

قبلاً اصلاً نوسان نداشت. ؟؟؟؟؟؟ !!!!!! :13: C:\Documents and Settings\Majid\Desktop

شما همه از یک مرکز مخابراتی هستید؟ چون عجیبه.

darvish1900
15-04-2008, 23:25
سلام به همه
من میخوام ADSL بخرم به نظر شما از کدوم شرکت بخرم که خدمات و سرعتش خوب باشه؟
چون یه بنده خدا ADSL 256kb گرفته بود ولی سرعتش از dial up هم پایینتر بود. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید:23:

هیج کس نمیتونه بگه کدوم خوب. چون هر منطقه فرق میکنه بهتره اول منطقه مخابرات و پیش شمارتون اعلام کنی. تا دوستان هم محلی شما بتونند کمکتون کنند

digimax2006
16-04-2008, 09:42
darvish عزیز من قبلا منطقم رو گفته بودم و دوستان آسیا تک و سپنتا رو پیشنهاد کردن که هیچ کدومشون منطقه ما رو ساپورت نمیکنن لطفا اگه جای دیگه ای رو میدونی که خوبه و به منطقه ما (آزادگان-8873) بخوره به من بگو ممنون

darvish1900
16-04-2008, 10:16
darvish عزیز من قبلا منطقم رو گفته بودم و دوستان آسیا تک و سپنتا رو پیشنهاد کردن که هیچ کدومشون منطقه ما رو ساپورت نمیکنن لطفا اگه جای دیگه ای رو میدونی که خوبه و به منطقه ما (آزادگان-8873) بخوره به من بگو ممنون

داتک /شاتل/ پارس آنلاین/فن آوا/ صبانت/نیونت شما رو پشتیبانی میکنند.

در بین اینها صبانت از سرعت بالایی برخودار. داتک سرعت 256 دانلودش25 و محدودیت دانلود نداره.

digimax2006
16-04-2008, 10:29
darvish جان ممنون ولی صبانت رو هم ساپورت نمیکنه

M@STER
16-04-2008, 11:19
هیج کس نمیتونه بگه کدوم خوب. چون هر منطقه فرق میکنه بهتره اول منطقه مخابرات و پیش شمارتون اعلام کنی. تا دوستان هم محلی شما بتونند کمکتون کنند

منطقه شهر زیبا.پیش شماره:4411 و4410

zed2
16-04-2008, 11:33

داتک /شاتل/ پارس آنلاین/فن آوا/ صبانت/نیونت شما رو پشتیبانی میکنند.

در بین اینها صبانت از سرعت بالایی برخودار. داتک سرعت 256 دانلودش25 و محدودیت دانلود نداره.

پشتیانی می کنه تو سایت خودش زده .

darvish1900
16-04-2008, 12:55

ساپورت میکنه دوست عزیز

darvish1900
16-04-2008, 12:57

شهراد شبکه- داتک آسیاتک-لایزر-سپنتا-پارس آنلاین- صبانت
شما رو ساپورت میکنند

mohammad_dj_kazin
16-04-2008, 15:21
غير از شركت هايي كه درويش جان گفت فن آوا هم منطقه ي شما رو ساپورت ميكنه

mohammad_dj_kazin
16-04-2008, 15:26
آقايون يه دو سه روزي بود فن آوا سرعتش اومده بود پايين زنگ زدم پشتيباني گفت پهناي باند 4 مگ بوده ما 10 ميگ ديگه خريديم داريم به اون 4 مگ اضافه ميكنيم كه جمعا بشه 14 مگ.به خاطر همين سرعتا كم شده تا سه چهار روزه ديگه خوب ميشه.ميخواتسم بدونم دوستاني كه از شركتهاي ديگه سرويس گرفتم پهناي بانهاشون چقدره با هم مقايسه كنيم؟؟؟؟

M@STER
16-04-2008, 17:07
شهراد شبکه- داتک آسیاتک-لایزر-سپنتا-پارس آنلاین- صبانت
شما رو ساپورت میکنند

دوست عزیز میدونم که این شرکتها ساپورت میکنه میخواستم بدونم کدومشون از همه بهتره(از نظر سرعت و خدمات)

Mohsen khan
16-04-2008, 17:45
دوستان اگر تمايل داشتند
نظر سنجي اين تاپيك را هم
مانند نظر سنجي اينترنت شيراز ريست كنيم
تامجددا راي گيري بشه

seppeehr
16-04-2008, 17:53

قبلاً هيچ وقت از اين برنامه ها نبود! نميدونم چش شده!
فعلاً كه بايد با همين وضعيت كنار اومد.:41:

seppeehr
16-04-2008, 18:01

Nevissande
16-04-2008, 20:34
آخرين رده بندي سرعت دانلود PAP ها: (به تاريخ امروز)

Nevissande
16-04-2008, 20:48

:8:

zed2
16-04-2008, 21:13

:8:
اینو پاک کن. ممکنه جوان مردم ببینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و نا امید شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و خودکشی کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انوقت گناهش تقصیر شماست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darvish1900
16-04-2008, 23:00
دوستان اگر تمايل داشتند
نظر سنجي اين تاپيك را هم
تامجددا راي گيري بشه

محسن جان ریست کن. چون نظرسنجی قدیمی شده

darvish1900
16-04-2008, 23:01
دوست عزیز میدونم که این شرکتها ساپورت میکنه میخواستم بدونم کدومشون از همه بهتره(از نظر سرعت و خدمات)

اینو دیگه باید بچه های محلتون اعلام کنند

صبانت سرعت بالایی داره.

_Barbod_
16-04-2008, 23:11
دوستان اگر تمايل داشتند
نظر سنجي اين تاپيك را هم
تامجددا راي گيري بشه
من هم موافقم که ریست بشه

دوست عزیز مشکل این هست که سپنتا در حال حاضر پهنای باند کم داره.
خیلی وقت هست که برای خرید پهنای باند اقدام کردند اما متاسفانه این مخابرات هست که همکاری لازم رو انجام نمیده.
اینطور که من شنیدم مدیریت سپنتا شخصا" پی گیر این کار هست و دارند تلاش میکنند تا هر چه زودتر از مخابرات پهنای باند بیشتری بگیرند.
انشاالله توی چند روز آینده درست میشه.:21:

Majidson
16-04-2008, 23:49
1. با ريست شدن نظرسنجي كاملاً موافق هستم.

2. سپنتا فعلاً مشكل داره ، پشتيباني جواب درستي نميده. اميدوارم زودتر درست بشه چون اينجوري اعصاب خورد كنه. خيلي نوسان داره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Majidson
17-04-2008, 00:06
5 دقيقه بعد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

10 دقيقه بعد:

سپنتا هيچ موقع اينجوري نبود . چرا چند روزه اينجوري شده؟؟؟!!!

M@STER
17-04-2008, 01:12
اینو دیگه باید بچه های محلتون اعلام کنند

صبانت سرعت بالایی داره.

ممنون از راهنماییت.موفق باشی

seppeehr
17-04-2008, 07:45
دوست عزیز مشکل این هست که سپنتا در حال حاضر پهنای باند کم داره.
خیلی وقت هست که برای خرید پهنای باند اقدام کردند اما متاسفانه این مخابرات هست که همکاری لازم رو انجام نمیده.
اینطور که من شنیدم مدیریت سپنتا شخصا" پی گیر این کار هست و دارند تلاش میکنند تا هر چه زودتر از مخابرات پهنای باند بیشتری بگیرند.
انشاالله توی چند روز آینده درست میشه.:21:

مشكل اينجاست كه تابلو هست كه پهناي باندش كمه! بعد به من ميگن تو منطقه شما پهناي باند نصفش هم پر نشده!:41:
انشاءا.. كه درست ميشه. من كه ديگه واگذارش كردم به خدا!!!(ايمان بالا!)

seppeehr
17-04-2008, 07:46
1. با ريست شدن نظرسنجي كاملاً موافق هستم.

2. سپنتا فعلاً مشكل داره ، پشتيباني جواب درستي نميده. اميدوارم زودتر درست بشه چون اينجوري اعصاب خورد كنه. خيلي نوسان داره.

من خوشحالم اينجا بالاخره يك همدرد پيدا شد!!!:10:

Mohsen khan
17-04-2008, 10:54
دوستان با عرض پوزش
بحث در مورد اينترنت ماهواره اي طبق قوانين انجمن مجاز نيست

ممنون
محسن

digimax2006
17-04-2008, 10:56
با عرض معذرت
چشم

Mohsen khan
17-04-2008, 11:02
با عرض معذرت
چشم
ممنون از توجهتون

موفق باشي
محسن

Nevissande
17-04-2008, 11:30
ممنون از توجهتون

موفق باشي
محسن
چه مدير باشخصيتي! :11:

darvish1900
17-04-2008, 11:59
اینترنت 512 ما هم راه افتاد. قابل قبول بیشتر رو 58 یهو هم تا 85میره.

Nevissande
17-04-2008, 12:39

هزينه اش چقدر شد؟

محدوديت ترافيك هم داره؟

يك تست ازش اينجا بگذار

Nevissande
17-04-2008, 12:41

darvish1900
17-04-2008, 13:36
هزينه اش چقدر شد؟

محدوديت ترافيك هم داره؟

يك تست ازش اينجا بگذار

هزینه 40000 تومان
محدودیت دانلود نداره

darvish1900
17-04-2008, 13:40

tasaloti02
17-04-2008, 16:02
سلام . من می خواستم اینترنت Adsl بگیرم.
منطقه مخابراتی: نصرالهی با پش شماره 8827
حداکثر هم می خواهم ماهی 20000 تومان پرداخت کنم (همهی هزینه های آبونمان و مالیات و... جمعا کمتر از 20 تومان)
ممنون می شم بگین کدوم شرکت تو منطقه ما بهتره

darvish1900
17-04-2008, 17:07
ندا رایانه داتک آسیاتک شاتل نیونت سپنتا فن اوا صبا نت پارس آنلاین

tasaloti02
17-04-2008, 17:21
ندا رایانه داتک آسیاتک شاتل نیونت سپنتا فن اوا صبا نت پارس آنلاین

نگفتم که اسم شرکتارو بگین.... می خوام بدونم کدومشون بهتره

darvish1900
17-04-2008, 17:43
خوب اول باید بدونی کدوم شرکتها پشتیبانی ت میکنند
دوم چرا میزنی مگه بهت بدهکاریم.
همشون خوبن

ajjdesa
17-04-2008, 19:06
سلام به همه دوستان اسیاتک بعد از عید هم سرعتش خیلی خوب شده هم پینگش ثابته و هم پشتیبانی خوبی میکنه جدیدا
یه موردی هم برای من تو ماه قبل پیش اومد اون هم اینکه به دلیل وجود مغازه تو پاساژ یکی رفته بود خط خودش را درست کنه زده بود یکی از دو خط Adsl ما را قطع کرده بود بعد از یک هفته پیگیری تازه فهمیدم از داخل قطع هست
و یک هفته ما یک خطمون قطع بود تا مشکل را برطرف کردیم بعد یک میلی زدم به اسیاتک که اگه ممکنه اون یک هفته را اضافه کنه و چند روز پیش تماس گرفتن از اسیاتک و 20 روز اضافه کردن به اکنت و واقعا ترکوندن

tasaloti02
17-04-2008, 22:40
darvish1900 ببخشید اگر رنجیده خاطرتون کردم.
من خودم بیشتر تمایل به صبانت دارم. حالا اگر از این شرکت بهتر هست بهم بگین
ضمنا به نظرتون مودم معمولی بگیرم یا بی سیم؟
همچنین مودم رو از خود شرکت بخرم یا اینکه خودم برم از بازار تهیه کنم؟

mohammad_dj_kazin
18-04-2008, 00:01
darvish1900 ببخشید اگر رنجیده خاطرتون کردم.
من خودم بیشتر تمایل به صبانت دارم. حالا اگر از این شرکت بهتر هست بهم بگین
ضمنا به نظرتون مودم معمولی بگیرم یا بی سیم؟
همچنین مودم رو از خود شرکت بخرم یا اینکه خودم برم از بازار تهیه کنم؟
فن آوا سرعت 128 با كل هزينه ها ماهي 20 تومن

toadstool
18-04-2008, 01:20
دوستان کیفیت فن آوا چطوره ؟؟

البته برای یکی از دوستام تو ساری می خوام

فقط پارس داره و فن آوا کدوم بهتره اگه دانلودش رو 2 3 گیگ باشه؟؟

mohammad_dj_kazin
18-04-2008, 02:01
دوستان کیفیت فن آوا چطوره ؟؟

البته برای یکی از دوستام تو ساری می خوام

فقط پارس داره و فن آوا کدوم بهتره اگه دانلودش رو 2 3 گیگ باشه؟؟
من فن آوا دارم خوبه.
سرعت 128 ماهي 20 هزار تومن. با 3 گيگ دانلود.

mohammad_dj_kazin
18-04-2008, 02:04
دوستان اگر تمايل داشتند
نظر سنجي اين تاپيك را هم
تامجددا راي گيري بشه
اين بار فن آوا رو هم توي نظر سنجي بزارين

sahar_khanoom
18-04-2008, 13:18
آسیاتک برای من بعد از عید عالی شده قبل از عید سرعتم بین 12 تا 16 بود ولی بعد ازعید پینگ حداکثر 300 میشه سرعتمم بین 20 تا 25 شده , عالی شده , سرویسم 128 هستش

Acro-Crown
18-04-2008, 14:23
آسیاتک برای من بعد از عید عالی شده قبل از عید سرعتم بین 12 تا 16 بود ولی بعد ازعید پینگ حداکثر 300 میشه سرعتمم بین 20 تا 25 شده , عالی شده , سرویسم 128 هستش

جدی؟

فقط مال این دوستمون اینجوری شده یا بقیه دوستان که از اسیا تک استفاده می کنند هم بهتر شده؟

برای من که 64 دارم فقط نسبت به اون 2 روزی که ییهو سرعت ها رفت بالا پینگم نصف شد و تا به حال هنوز مونده:46:
اگه سرعت ها بهتر شده بگید برم افزایشش بدم

darvish1900
19-04-2008, 11:58
من سرعت 512 دارم. دانلودش خوب آپلودم افتضاح از صبح تا حالا باهاشون درگیرم. ضرغامی هم رفته یک بهاسم ساکی اومده . اصلا پیگیر کار نیست

بالاخره بعد کلی تلفن و ایمیل قرار شده فردا کارشناس بفرستن. وقت تلف کنی

Amir_pars
19-04-2008, 17:11
بچه ها وقتی سرعت های شما رو میبینم گریم میگیره
والا من که از داتک اشتراک دارم 128
ولی سرعتم که در ظاهر 13 هست ولی دزر طول روز وقتی میخوام از راپید شیر دانلود کنم سرعتم 3 تا 7 میشه.......................

خداییش گریه دار نیست با ماهی 20 تومن
شما چی پیشنهاد میکنید مشکل از سیستمه منه یا دوستان دیگه که از داتک گرفتن این مشکل رو دارن

hamedkarimzadeh
20-04-2008, 00:03
من فن آوا دارم خوبه.
سرعت 128 ماهي 20 هزار تومن. با 3 گيگ دانلود.

سلام محمد جان من بايد 10 روز ديگه برم پول بريزم به حساب فناوا براي ماه جديد گفتي 20 هزار تومان با 3 گيگ دانلود اين جور كه من ازشون پرسيدم گفت كه 15هزار تومان بابت آبون ماه وماليات مخابرات بابت هر 1گيگ دانلود هم 3500 تومان . اين جور كه شركت گفت جمع بزني بايد ماهي براي 2 گيگ دانلود 7000 تومان بدي +اون 15000 تومان ميشه 22000 تومان پس چطوري با 20 هزار تومن 3 گيگ دانلود ميگيري بگو تا منم بگيرم مرسي.

zed2
20-04-2008, 13:31
بچه ها من بعد از یک ساعت صبر برای جواب گرفتن از بخش تمدید قرارداد داتک مجبور شدم پیغام بزارم.
اینها افزایش نیرو نمی خوان بدن؟

seppeehr
20-04-2008, 16:36
اوضاع اينترنت سپنتا همچنان قمر در عقرب مي‌باشد!!

رویا _فتو
20-04-2008, 23:36
سلام
دوست عزیز از پارس نگیری بهتره چون بر خلاف اسمشون الان که مشتریها زیاد شده واقعا کیفیت اومده پایین تر
من از لایزر گرفتم هم adsl ,هم wimax برا شرکتمون راضیم
باز از بچه ها بپرس:11:

رویا _فتو
20-04-2008, 23:40
سلام
پیمان جان به نظر من لایزر

sia.gold
21-04-2008, 10:47

عزیزم از کدوم شرکت سرویس گرفتی که 512 میدن و آیا اینکه ازشون راضی هستی ؟ ممنون میشم یکم توضیح بدی

سپاسگذارم

darvish1900
21-04-2008, 11:21
دوست عزیز همه شرکتها هر سرعتی که دوست داشته باشی بهت میدین. فقط کافی یک معرفی نامه از دانشگاه ببری.یا پارتی داشته باشی.

من از آسیاتک میگیرم قبلا 256 داشتم از 1 اردیبهشت 512 گرفتم

siamak_mu
21-04-2008, 11:56
امروز رفتم سايت داتك ديدم بالاخره پيش شماره ي ما سه شركتي شد!!! هورا هورا!!!

چند نفر فوري به من بگن كه سرعت دانلود 128 و 256 داتك با نرم افزار Idm (فقط Idm) چنده؟ (گفتم چند نفر كه مطمئن بشم)

pirouz
21-04-2008, 13:10
من هم میخوام اشتراک Adsl بگیرم و من در مرکز مخابراتی دستغب تهران هستم با پیگری های که خودم انجام دادم سه شرکت مطرح سرویس دهنده این منطقه داتک ،شاتل،پارس هستند، سرویسی که میخوام بیگرم با توجه به بودجه 1500 خودم این فاکترها رو هم داشته باشه:
بدون محدودیت حجمی
در ماه زیاد Dc نشه
و سرعتش تقریبا ثابت باشه و زیاد نوسان نداشته باشه با توجه به این ها خودم 64 داتک انتخاب کردم و از دوستان محترمی که سرویس داتک دارن میخوام که بنده را یاری کنن که آیا داتک رو انتخاب کنم یا سرویس دهنده دیگری

mohammad_dj_kazin
21-04-2008, 14:38
من هم میخوام اشتراک Adsl بگیرم و من در مرکز مخابراتی دستغب تهران هستم با پیگری های که خودم انجام دادم سه شرکت مطرح سرویس دهنده این منطقه داتک ،شاتل،پارس هستند، سرویسی که میخوام بیگرم با توجه به بودجه 1500 خودم این فاکترها رو هم داشته باشه:
بدون محدودیت حجمی
در ماه زیاد Dc نشه
و سرعتش تقریبا ثابت باشه و زیاد نوسان نداشته باشه با توجه به این ها خودم 64 داتک انتخاب کردم و از دوستان محترمی که سرویس داتک دارن میخوام که بنده را یاری کنن که آیا داتک رو انتخاب کنم یا سرویس دهنده دیگری
اگه منظورت از 1500 همون 15000 باشه با اين پول نميتوني نا محدود بگيري.:27:با 15000 سرعت 128 هم نميتوني بگيري

dsa
21-04-2008, 16:31
دوستان من الآن دارم ماهي تقريبا 25000 براي 256 داتك ميدم، از همه چيزشم راضيم(همه چيز!!)
فقط ميخواستم بدونم با همين مبلغ يا 6-7 تومن بالا تر 512 شركتي و ميتونم بگيرم؟
اگه ميشه قيمت 512 شركت هاي مختلف كه سرويس دهيشون خوبه (با محدوديت و بدون محدوديت) رو بگيد و اينكه الآن چه شركت هايي از همه بهتر سرويس ميدن.

hamedkarimzadeh
21-04-2008, 17:03
اگه منظورت از 1500 همون 15000 باشه با اين پول نميتوني نا محدود بگيري.:27:با 15000 سرعت 128 هم نميتوني بگيري

سلام محمد جان من بايد 10 روز ديگه برم پول بريزم به حساب فناوا براي ماه جديد گفتي 20 هزار تومان با 3 گيگ دانلود اين جور كه من ازشون پرسيدم گفت كه 15هزار تومان بابت آبون ماه وماليات مخابرات بابت هر 1گيگ دانلود هم 3500 تومان . اين جور كه شركت گفت جمع بزني بايد ماهي براي 2 گيگ دانلود 7000 تومان بدي +اون 15000 تومان ميشه 22000 تومان پس چطوري با 20 هزار تومن 3 گيگ دانلود ميگيري بگو تا منم بگيرم مرسي.

mohammad_dj_kazin
21-04-2008, 17:14
[

عزيزم شما هرماه شارژت رو كه تا تهش مصرف ميكني!!!!
آخه مگه چقدر استفداه ميكني.؟
من هر ماه حدود 5 هزار تومن ته شارژم ميمونه.
فن آوا هم اون 5 تومن رو به عنوان آبونمان برميداره پس آبونمان رو بايد به جاي 15000 تومن 10000بدم.
گرفتي؟

siamak_mu
21-04-2008, 17:22
دوستان من الآن دارم ماهي تقريبا 25000 براي 256 داتك ميدم، از همه چيزشم راضيم(همه چيز!!)
اگه ميشه قيمت 512 شركت هاي مختلف كه سرويس دهيشون خوبه (با محدوديت و بدون محدوديت) رو بگيد و اينكه الآن چه شركت هايي از همه بهتر سرويس ميدن.

شما كه 256 داتك دارين كاشكي سؤال منو جواب ميدادين:

امروز رفتم سايت داتك ديدم بالاخره پيش شماره ي ما سه شركتي شد!!! هورا هورا!!!

چند نفر فوري به من بگن كه سرعت دانلود 128 و 256 داتك با نرم افزار Idm (فقط Idm) چنده؟ (گفتم چند نفر كه مطمئن بشم)

حالا اگه IDM ندارين با هر دانلود منيجري هم كه خودتون دانلود مي كنين بگين ممنون ميشم.

masih_2006
21-04-2008, 18:27
من می خوام بدونم که از لحاظ سرعت دانلود سرویس 128 در شاتل و داتک کدوم سرعت بیشتری داره?
برای من سرعت دانلود مهمتر از هر چیزیه
سرعت دانلود 128 کدوم بیشتره؟شاتل یا داتک؟
و بهترین مودم هم چیه؟asus خوبه؟paradyne چی خوبه یا نه؟

darvish1900
21-04-2008, 20:24

عرض به حضور شما 512 داتک به احتساب مالیات 50000 تومان- بدون محدودیت دانلود
آسیاتک - بدون محدودیت دانلود40000
پارس آنلاین بدون محدودیت 250000 تومان بدون احتساب مالیات/ بدون محددیت دانلود
صبا نت بدون محدودیت دانلود و احتساب مالیات 225000 تومان

white LORD
21-04-2008, 21:59
من 128 داتك دارم سرعتم 12 تا15 هستش.
خوبي داتك اينه كه p2p مثل اسيا تك ----- نيست.من 1هفته است كه از داتك گرفتم وتا امروز دي سي نداشتم (1هفته است كه كامپيوترم روشنه و تورنت دانلود ميكنم)و هيچ وقت سرعتم از 10 كمتر نشده وحتي تا 18 هم بالا رفته.ولي در كل فكر كنم 256 داتك به صرفه ترين سرويس باشه.
البته اگه آسيا تك p2p رو نبسته بودبا توجه به قيمت كمش ميشد باهاش كنار اومد.

siamak_mu
21-04-2008, 23:08
من 128 داتك دارم سرعتم 12 تا15 هستش.
خوبي داتك اينه كه p2p مثل اسيا تك ----- نيست.من 1هفته است كه از داتك گرفتم وتا امروز دي سي نداشتم (1هفته است كه كامپيوترم روشنه و تورنت دانلود ميكنم)و هيچ وقت سرعتم از 10 كمتر نشده وحتي تا 18 هم بالا رفته.ولي در كل فكر كنم 256 داتك به صرفه ترين سرويس باشه.
البته اگه آسيا تك p2p رو نبسته بودبا توجه به قيمت كمش ميشد باهاش كنار اومد.

آخه موندم حيرون الآن به يكي كه 256 داتك داشت گفتم از هاست پر سرعت adrive دانلود كنه مي گفت سرعتش خيلي پايينه. ميانگين 15. sharedzilla هم همين طور. كاشكي سرعتش ثابت بود.

Dark Kingdom
21-04-2008, 23:13
سلام . این جریان adsl 512k فقط 9500 تومان چیه ؟
توی سایت ها که حدود 60 تومنه . یعنی ارزون شده ؟ :13:

dsa
21-04-2008, 23:21
شما كه 256 داتك دارين كاشكي سؤال منو جواب ميدادين:

حالا اگه IDM ندارين با هر دانلود منيجري هم كه خودتون دانلود مي كنين بگين ممنون ميشم.

با IDM دقيقا يادم نيست ولي الآن كه flashget دانلود ميكنم سرعتم روي 29.6و تو بدترين حالت تا 24 مياد پايين بعد يهو تا 40 ميره بالا ، دوباره رو همون 29.6 وايميسه
شب ها هم كه تا 33 هم بالا ميره و همون جا وايميسه در كل واقعا 256 داتك عاليه
تو اين 8 ماه هم كه دارم خيلي خيلي كم قطع شده

dsa
21-04-2008, 23:27
عرض به حضور شما 512 داتک به احتساب مالیات 50000 تومان- بدون محدودیت دانلود
آسیاتک - بدون محدودیت دانلود40000
پارس آنلاین بدون محدودیت 250000 تومان بدون احتساب مالیات/ بدون محددیت دانلود
صبا نت بدون محدودیت دانلود و احتساب مالیات 225000 تومان

شرمنده ولي آسيا تك تو سايتش زده 512 رو 80000 تومن
پارس آنلاين هم كه محدوديت داره
بعد حالا جدا از قيمت سرويس دهي اين شركتا كدوم به پاي داتك ميرسه(منظورم سرعتشون يعني با 512 ديگه سرعت از 60كمتر نشه)
لطفا اگه كسي 512 شركتي داره بگه
ممنون

darvish1900
21-04-2008, 23:37
شرمنده ولي آسيا تك تو سايتش زده 512 رو 80000 تومن
پارس آنلاين هم كه محدوديت داره
بعد حالا جدا از قيمت سرويس دهي اين شركتا كدوم به پاي داتك ميرسه(منظورم سرعتشون يعني با 512 ديگه سرعت از 60كمتر نشه)
لطفا اگه كسي 512 شركتي داره بگه
ممنون

دوست عزیز سایت ولش کن. قیمت خانگی فرق میکنه
من خودم الان 512 آسیاتک دارم.
پارس آنلاین سرعت 512 دبون محدودیتش 250000 تومان

چه داتک چه آسیتک نوسان دارند. من حتی تا 100 هم سرعتم میرسه ولی رنج اصلی 57 دوستم که داتک داره رو 50 میچرخه

darvish1900
21-04-2008, 23:37
سلام . این جریان adsl 512k فقط 9500 تومان چیه ؟
توی سایت ها که حدود 60 تومنه . یعنی ارزون شده ؟ :13:

اون مال شاتل محدودیت دانلود داری

sahar_khanoom
22-04-2008, 09:06
اینکه میگین آسیاتک p2p رو بسته یعنی چی ? p2p چی هست ?

darvish1900
22-04-2008, 09:16
پورتهایی مثل تورنت رو میگویند

darvish1900
22-04-2008, 09:35
از زمانی که 512 گرفتم آپلودم اومده پایین. کارشناس هیچ کاری نتونست بکنه حتی پورت آپلودم از 256 رو 512 گذاشتند ولی فایده نکرده. جالب اینکه 256 آپلودش بیشتر بود. منطقه مخابرات خلوت نویز خط استاندارد. ولی این مشکل خودشون هم نمیدونن چیکار کنن