PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سرویس دهنده های Adsl : اینترنت پر سرعت

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

syamak790
20-10-2006, 15:20
سلام
معذرت اگه جاش اينجا نيست
اما ميخوام بدونم هيچ شركتي پيش شماره 7790 محدوده نارمك رو ساپورت نمي كنه؟
من كه چيزي نيافتم
ممنون ميشم اگه اطلاعي دارين كمك كنيد

MaFia
20-10-2006, 15:24
سپنتا هم فکر می کنم داره اعمال می کنه
اما کلا اولین اعمال کننده داتک هست

MaFia
20-10-2006, 15:25
سلام
معذرت اگه جاش اينجا نيست
اما ميخوام بدونم هيچ شركتي پيش شماره 7790 محدوده نارمك رو ساپورت نمي كنه؟
من كه چيزي نيافتم
ممنون ميشم اگه اطلاعي دارين كمك كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SANR
20-10-2006, 15:29
من در يزد زندگي مي كنم.
مي خواهم يك adsl از تهران بخرم كه سايت ايگولد رو هم باز كنه.
لطفآ مرا راهنمايي كنيد كه كدام يك از شركتها adsl را اراعه مي دهند كه اين سايت هم باز باشه
البته ارزان هم باشه.

MaFia
20-10-2006, 15:33
من در يزد زندگي مي كنم.
لطفآ مرا راهنمايي كنيد كه كدام يك از شركتها adsl را اراعه مي دهند كه اين سايت هم باز باشه
البته ارزان هم باشه.
از یزد باشی بعد از تهران بخری؟!!
نمیشه دوست عزیز که
از نمایندگی های در یزد باید بخری
ببین کدوم شرکت نمایندگی داره
اینجا اعلام کن تا دوستان تست کنند

syamak790
20-10-2006, 15:37
ممنون
ولي اينجا هم نتيجه اي نداشت
يعني چرا اين منطقه رو تحت پوشش ADSl قرار نميدن؟
واسه مخابرات منطقه؟

MaFia
20-10-2006, 15:40
ممنون
ولي اينجا هم نتيجه اي نداشت
يعني چرا اين منطقه رو تحت پوشش ADSl قرار نميدن؟
واسه مخابرات منطقه؟
دلایل زیادی داره
قبول نکردن منطقه شما
کاربر نداشت شاید
زد و بند های پشت پرده
و یا

ebinem173
20-10-2006, 19:43
سليماني وزير ICT: محدوديت اينترنت پرسرعت به شكل آزمايشي مطرح شده و ممكن است مقطعي نيز نباشد و اگر با جواب خوبي همراه بود، به همين شكل باقي مي‌ماند

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در مورد نامه سازمان تنظيم مقررات به شركت‌هاي ندا مبني بر ممنوعيت ارايه پهناي باند بالاتر از 128 كيلوبيت بر ثانيه به اماكن شخصي و عمومي گفت: توصيه‌ مي‌كنيم كساني كه در اين زمينه مشكل پيدا مي‌كنند، مانند بخش خصوصي اين مشكلات را مستند و به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي اعلام كنند؛ تا ما براي آنها راهكار پيدا كنيم؛ چرا كه بعضي مشتريان خاص وجود دارند كه پهناي باند بيشتري مي‌خواهند كه بايد نياز آنها را بررسي و مشكل را رفع كرد.

محمد سليماني در گفت‌وگو با ايسنا در باره اعلام محدوديت شركت‌هاي ندا براي ارايه پهناي باند بيشتر از 128 kbs اظهار كرد: كاهش پهناي باند براي مشتريان خانگي مشكلي ايجاد نمي‌كند، چرا كه با بررسي‌هاي انجام شده، كاربران خانگي نيازي بيشتر از اين رقم ندارند.

وزير ارتباطات در پاسخ به اين پرسش كه آيا اين وضعيت مقطعي است يا نه؟ تصريح كرد: بر روي اين مساله در حال حاضر كار مي‌شود،‌ اين كه مقطعي است يا نيست، فعلا به شكل آزمايشي مطرح شده و ممكن است مقطعي نيز نباشد و اگر با جواب خوبي همراه بود، به همين شكل باقي مي‌ماند و دليلي به تغيير ندارد؛ اما مشكل ما مشتريان خاصي هستند كه به پهناي باند بيشتري نياز دارند كه در صورت اعلام، براي آنها راه حل موضعي پيدا خواهيم كرد.

mska
20-10-2006, 21:08
من در يزد زندگي مي كنم.
البته ارزان هم باشه.
سلام
شما كه يزد هستيد از خود يزد هم بايد adsl بگيريد
كه فعلا پيشگامان و پارس انلاين هست
فكر نمي كنم شركت هاي تهران واسه يزد adsl بدن

MaFia
21-10-2006, 00:42
کسانی که با داتک مشکل دارن و قصد فسخ قرارداد و یا اعتراض دارن
یه هماهنگی بین چند تا فروم شده که قرار هست همه با هم بریم اونجا برای روز دوشنبه
کسی اگه دوست داره بیاد برای این اعتراض یه خبری اینجا بده برای اعلام آمادگی
وقتش رو دارید کوتاهی نکنید لطفا

ebinem173
21-10-2006, 01:12
ايتنا - صادق‌زاده رييس كميته مخابرات مجلس شوراي اسلامي گفت: «اگر اينترنت نداشته باشيم، بهتر از اين است كه جلوي سرعت آن را بگيريد!»

ضيافت Ispها
مراسم ضيافت انجمن شركت‌هاي اينترنتي ايران، با حضور مسئوليني از 3 قوه قضائيه، مجريه و مقننه، جمعه شب در تهران برگزار شد.
در اين مراسم كه با افتتاح اولين شعبه حل اختلاف از سوي قوه قضاييه در اين انجمن همراه بود، نمايندگاني از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات و شوراي شهر تهران نيز حاضر بودند.

به گزارش ايتنا عبدالمجيد رياضي معاون وزير و دبير شوراي عالي فناوري اطلاعات، در ابتداي اين مراسم در سخنان خود با اشاره به طرح‌هاي موجود در عرصه فناوري اطلاعات و ارتباطات، هدف اين شورا را گسترش همه جانبه اين فناوري در كشور دانست.
رياضي در سخنان خود همچنين با اشاره به مخاطرات اين فناوري و نيز لزوم -------- سايت‌هاي اينترنتي، همكاري بخش خصوصي براي -------- داوطلبانه را مور تاكيد قرار داد.

دبير شوراي عالي فناوري اطلاعات ايران، با اشاره به 3 لايه مهم در فناوري اطلاعات و ارتياطات، يعني زيرساخت، كاربرد و كاربر، توجه به همه آنها را ضرورت پيشرفت Ict در كشور دانست و تاكيد كرد توسعه It با هر سه اينهاست كه محقق مي‌گردد.
رياضي همچنين برنامه‌هاي مهم طرح شده تاكنون مانند شبكه ملي اينترنت، رشد كاربري اينترنت در ميان دانش‌آموزان، دانشجويان و سرانجام كارمندان را در حال اجرا دانست و افزود: «براي رسيدن به همه اين هدف‌ها، فقط بايد سرعت خود را افزايش دهيم.»

اينترنت با اين وضع اگر نباشد بهتر است!
در همين مراسم، رمضانعلي صادق‌زاده رييس كميته مخابرات پارلمان ايران، در سخناني انتقادي خطاب به وزارت Ict و شوراي عالي It خواستار اعلام نتايج عملي و خروجي مشخص برنامه‌ها شد.
وي همچنين خلاء وجود يك برنامه جامع در زمينه Ict را مورد تاكيد قرار داد، و آمادگي مجلس براي همكاري در تهيه آن را اعلام نمود.

به گزارش ايتنا، صادق‌زاده با اشاره به سخنان دبير شوراي عالي It به طنز گفت: «حال كه در نظر داريد سرعت انجام طرح‌هاي Ict و سرعت پيشرفت در اين حوزه را افزايش دهيد، حداقل بهتر است جلوي سرعت اينترنت مردم را هم نگيريد!»

رييس كميته مخابرات مجلس شوراي اسلامي،‌ با اعلام اين نكته كه وزارتخانه Ict معمولا نه تنها انتقادات را نمي‌پذيرد، بلكه منتقدين را هم متهم مي‌نمايد، طرح محدوديت دسترسي به اينترنت پرسرعت در چند روزه اخير را مورد اشاره قرار داد و ضمن مخالفت مجدد با آن اظهار كرد: «اگر بخواهيد كه پروژه‌هايتان پيشرفت كند و كارهايتان در زمينه فناوري اطلاعات سرعت بگيرد، ابتدا توصيه مي‌كنم كه دست از جلوگيري از سرعت مردم برداريد.»

صادق‌زاده با اشاره به وضعيت به وجود آمده در پي محدوديت جديد اينترنت اظهار نمود: «اگر اينترنت نداشته باشيم، خيلي بهتر از آن است كه با اين وضع و محدوديت باشد!»

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد اعتراض به داتک من پایه ام و میام پس لطفا زودتر و دقیقتر هماهنگ بشیم

MaFia
21-10-2006, 01:24
در مورد اعتراض به داتک من پایه ام و میام پس لطفا زودتر و دقیقتر هماهنگ بشی

اینجا هماهنگ می کنیم

Hamed_forum
21-10-2006, 04:21
128 كي پارس اون لاين چند كي سرعت دانلودش و قيمتش ممنون

hamid_xp
21-10-2006, 11:45
من امروز زنگ زدم داتک . دیگه بیشتر از 128 به شخص نمیدن قیمتش کردن 24000 تومن تو هر سرویسی 5 تا 6000 تومن نسبت به قبل گرون کردن . من که 512 داشتم الان سرعتم تا 35 کم شده اگه قراره دیگه 512 نداشته باشم بهتره بیشتر از 64 سرعت نداشته باشم . چون 128 برای من که کارم فقط دانلوده دیگه بدرد نمی خوره .
من چند روز دیگه سرویسم دیگه تموم میشه ولی دیگه از داتک سرویس نمی گیرم یه 64 از سپنتا شاید بگیرم .

Ali_Sadeghi
21-10-2006, 15:46
شايد خنده دار باشه ولي من يه زماني با 500 kb دانلود ميكردم
يه زماني منظور 5 ماهه
سرعتش باور نكردني بود يه فيلمو تو 2 3 ساعت ميگرفت بلكه زودتر
ولي از اون سرعته خفن حالا شده 8 kb يعني مرگ آخه ما 64 kb داشتيم
نميدونم ايراد از كجا بود كه اينطوري ميشد دانلود كني
ما از نيو نت اشتراك گرفته بوديم
ولي حيف كه براي دانلود 30 mb بايد الان 1 ساعت الاف شم

Hamed_forum
22-10-2006, 09:45
128 پارس اون لاين چقدر دانلود داره

ehsan_monster
22-10-2006, 15:11
128 پارس اون لاين چقدر دانلود داره
من الان از اين سرويس دارم استفاده مي كنم حدود 13 رو ميانگين ميده برا دانلود

Hamed_forum
22-10-2006, 21:51
يعني بيشتر 13 نميشه مثلان اگر خط خلوت باشه حول حوش 50 ميرسه

ehsan_monster
22-10-2006, 22:21
يعني بيشتر 13 نميشه مثلان اگر خط خلوت باشه حول حوش 50 ميرسه
نه والا من كه چنين چيزي رو نديدم سرويس من نهايتا تا 15.5 ميرسه و لي اكثرا حدود13!!

mehdiney navaz
23-10-2006, 01:40
سلام .من فردا adsl رو وصل میکنن .64 گرفتم .میخواستم .بدونم از کجا بفمم سرعت دانلودش رو چنده ؟ واصولا باید رو چقدر باشه .فردا موقع نصب چیز خاصی که نباید ازشون بخوام؟

ebinem173
23-10-2006, 02:07
سلام .من فردا adsl رو وصل میکنن .64 گرفتم .میخواستم .بدونم از کجا بفمم سرعت دانلودش رو چنده ؟ واصولا باید رو چقدر باشه .فردا موقع نصب چیز خاصی که نباید ازشون بخوام؟
نه گفتنی باشه خودشون بهت میگن برای تست سرعت هم این عبارت رو توی گوگل سرچ کنید و در سایتهایی که معرفی میشه سرعتتون رو تست کنید
internet connection speedometer

khabgard
23-10-2006, 16:47
ممنون SA3er عزیز از راهنماییت . :)

sa3er
24-10-2006, 13:48
khabgard
خواهش می کنم. :)

سپنتا هم فکر می کنم داره اعمال می کنه

مافیا جان مطمئن باشید. هیچ شرکتی به کلاه برداری داتک نمیرسه :happy:

خیر هیچ گونه تغییری در هیچ کدام از سرویسهای سپنتا اعمال نشده و به هیچ وجه شامل قراردادهای بسته شده نخواهد شد. تو خبر اگه دقت کرده باشید بارها ذکر شده از این بعد. بهر حال امیدوارم با داتک بهتون خوش بگذره. :laughing: ;)

Empra
24-10-2006, 14:51
سلام.
قبل از هر چیز، نکته ای هست که کاربران واقعی Adsl به اون واقف هستند.
اونم اینه که اگه کسی به طور همزمان سرویس های داتک، سپنتا و شاتل رو در شرایط مساوی استفاده کنه به وضوح درک می کنه که سرویس های داتک و سپنتا خیلی آب قاطی سرویس دارند. به نوعی کیفیت سرویس شاتل اصلا با هیچکدومشون قابل مقایسه نیست. من خودم الان مشترک شاتل هستم و از سرویس کاملا راضی هستم. شاتل بعد از مصرف گیگ معینی که برای هر سرویسش داره، برای هر Gig که اضافی 3000 تومان می گیره که به نظر من با توجه به کیفیت سرویسش واقعا می ارزه.

Empra
24-10-2006, 15:28
سلام.
من الان از شاتل سرویس دارم. قبلا از داتک داشتم. هر دو 256. به وضوح می تونم بگم داتک 50% آب قاطی سرویسش می کنه. الان که از شاتل گرفتم بین 25 تا 30 کیلوبایت دانلود دارم و از کیفیتش واقعا راضی هستم. پشتیبانی رو هم که می شه گفت واقعا از داتک بهتره.

mhentezari
24-10-2006, 18:44
من ميگم با 128 سپنتا دارم 30 دانلود ميكنم، تازه بدون محدوديت! اصلا كامپيوتر رو خاموش نميكنم!! الان 47 ساعته كانكتم!!!

mahsmahs
25-10-2006, 07:46
دوستان سلام

من از داتک اشتراک Adsl دارم می خوام عوضش کنم. بنظرتون بهتره از چه شرکتی بگیرم؟ کسی از شرکت ندا گستر صبا Adsl داره یا قبلا داشته ؟ اوضاع سرویس هاش چطوره؟

mshiraz.2006
25-10-2006, 13:22
به نام خدا

دوستان وقتی می گید هزینه مخابرات برای 64 حدود 3 - 4 هزار تومانه یعنی رو هر قبض تلفن سه چهار تومنه یا نه چون قبض دو ماهی یه بار میاد میشه هفت هشت هزار تومان؟

یه توضیح بدین ممنون میشیم/

Hamed_forum
25-10-2006, 17:09
راستش من از شركت ندا گستر توي يكي از شهرستانها استفاده ميكنم الان 64 اين شركت بين 2 تا 4 كيلو دانلود داره و 128 بين 4 تا 7 بهتر نگيري تازه شبونش رو هم يك ماه قطع كرده خيلي بي وجدان هستن خدا به راه راست هدايت كنن ادم وقتي مي بينه دولت جلوي 128 به بالا رو گرفته حق ميده اينا خيلي دزد و گرگ بازي در ميارن بدش اگه همين 128 واقعي رو به ما بدن ميدوني يعني چي

mahsmahs
29-10-2006, 02:49
راستش من از شركت ندا گستر توي يكي از شهرستانها استفاده ميكنم الان 64 اين شركت بين 2 تا 4 كيلو دانلود داره و 128 بين 4 تا 7 بهتر نگيري تازه شبونش رو هم يك ماه قطع كرده خيلي بي وجدان هستن خدا به راه راست هدايت كنن ادم وقتي مي بينه دولت جلوي 128 به بالا رو گرفته حق ميده اينا خيلي دزد و گرگ بازي در ميارن بدش اگه همين 128 واقعي رو به ما بدن ميدوني يعني چي

متشکر از اطلاع تون

کوچک نگری شاخ و دم ندارد

لینک به مطلب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahsmahs
29-10-2006, 02:51
بعد از پرس و جوی زیاد متوجه شدم که 6 تا شرکت در منطقه مخابراتی ما ADSL ارائه می دهند ، در مورد تک تکشون تحقیق کردم و متوجه شدم هر کدومشون یه کمی حسن داشتند و یه عالمه ایراد:

1- داده گستر عصر نوین
2- ندا گستر صبا
3- پارس آنلاین
4-داتک
5- سپنتا
6-شاتل

متوجه شدم سپنتا یه کمی سرویس هاش از بقیه بهتره اونم بخاطر ترافیک کمی هست که داره ، قیمت سرویس هاش خیلی گرونه و معمولا کاربر ها از سرویسهای 64 ، 96 و یا 128 اون استفاده می کنند که در نتیجه این شبکه ترافیک کمی رو تحمل می کنه.

ندا گستر صبا بخاطر سرویسهای حجمی نا معقولی که داره ( و اصلا معلوم نیست کدوم با هوشی! این سرویس ها رو لیست کرده ) قیمتش از سپنتا هم بالا تر در میاد و پشتیبانی هم که کاملا بی سواد و 3-4 ساعت عشقی در روز سر کارشون حاضر می شوند.

اما بقیه شرکت ها ، اگر از هر کدوم از اونا اشتراک دارید به بقیه شرکت ها فقط برای تنوع فکر کنید چون تفاوت زیادی با هم ندارند و همشون واقعا در حال حاضر آشغالند.

اما پیشنهاد من : اگر می خواهید پولتون رو دور نریزید اشتراک بالای 128 تمدید نکنید چون سرویسی رو جای اشتراک بالای 128 به شما ارائه می دهند که احساس حقارت بهتون دست میده وقتی می بینید کلاه گشادی سرتون گذاشتند.

موفق باشید

mahsmahs
29-10-2006, 23:59
در جایی دیدم که یکی از دوستان نوشته بود:

بهترین کاری که میشه کرد:

یا داتک 512 بگیرید به هر زور یا مطمئن بشید سپنتا تو منطقه خلوته برید روش....چون سپنتا هم مثه داتک..الان 20 تا یوزر داره..فردا بشه 200 تا چی میشه به نظرتون.؟؟؟

در جواب به این دوستمون باید بگم : با نظر شما کاملا مخالفم، داتک سرعت 256 ما رو برای بیش از 20 روز هست که 64 و در بهترین شرایط 96 کرده و سرعت دانلود از Rapidshare.de ( که بخش بزرگی از فایلهای share شده روی net در آنجاست ) از 3-4 کیلوبایت در ثانیه بالاتر نمیره و این مشکل یک منطقه نیست و در خیلی از مناطق مخابراتی دوستان از کاهش شدید سرعت شوکه شدند. این شرکت زودتر از شرکت های دیگر سرعت کاربران خود را کم کرد و حتی حاضر به توضیح به آنان نیز نشد بطوری که کاربران داتک در طی این چند روز ساعتها از وقت خود را به علت بی مسئولیتی داتک در پای کامپیوتر یا پشت تلفن از دست دادند.

حالا شما پیشنهاد می دهید با منت کشی زیاد بخت خود را برای گرفتن اشتراک 512 از همین شرکت بی مسئولیت امتحان کنیم و در صورت اقبال!!! و دریافت اشتراک 512 با بدست آوردن سرعتی معادل 128 تا 160 در ازای تلف کردن وقت و پول خود بیشتر عصبی شویم؟؟؟!!!

موفق باشی

sa3er
30-10-2006, 00:04
به نام خدا

دوستان وقتی می گید هزینه مخابرات برای 64 حدود 3 - 4 هزار تومانه یعنی رو هر قبض تلفن سه چهار تومنه یا نه چون قبض دو ماهی یه بار میاد میشه هفت هشت هزار تومان؟

یه توضیح بدین ممنون میشیم/

دیگه الان تقریبا اکثر شرکتها کلیه اون هزینه های شامل آبونمان و عوارض رو با توافقاتی که خودشون با مخابرات انجام میدند حذف می کنند. و هیچ هزینه اضافی شما پرداخت نخواهید کرد.

قبل از خرید مطمئن شید که اشتراک ISP طرف قراردادتون این مشخصات و ویژگیها رو دارا هست یا خیر:

- بدون محدودیت زمانی(24 ساعته)
- بدون محدودیت حجمی
- بدون هزینه مالیات و عوارض
- بدون هزینه آبونمان مخابرات
- بدون هزینه نصب و راه اندازی
- به همراه IP معتبر (Valid)

:)

sa3er
30-10-2006, 00:11
یه نکته رو هم به دوستان داتک بگم

این قانون و شاید بشه گفت طرح کاهش سرعت ها هنوز اجرایی نشده. و برای هزارمین بار می گم حتی در صورت اجرا شامل قرادادهای بسته شده نخواهد شد. معنی قرارداد رو لطفا درک کنید دوستان. داتک کاری رو شروع نکرده که بقیه در آینده بخواند انجام بدند. شرکت فوق در حال کلاهبرداری هست عزیزان!

** در صورتی که شما با این شرکت قرارداد بستید و دارای برگه قرارداد معتبر و کامل امضا و مهر شده توسط مسئول فروش این شرکت هستید می توانید با استفاده از برگه فوق علیه این شرکت در مراجع قضائی اقدام و شکایت کنید تا تکلیفتون مشخص بشه و حقتون رو پس بگیرید.

درود.

ebinem173
30-10-2006, 19:02
ممنون sa3er جان
ما هرطوری شده باید حقمون رو از این کلاه بردارا پس بگیریم
دوستان اولین حربه و مفیدترین حربه تماس با پشتیبانی و اعتراض هست البته به صورت مودبانه ولی بسیار جدی من تا الان چند بار این کارو کردم و حتی قصد فسخ قرارداد رو دارم شما هم این کار رو انجام بدید

ebinem173
03-11-2006, 10:58
من امروز با مدیر عامل داتک تلفنی صحبت کردم گفت که قراره سرعت درست بشه اما ما الان نمیتونیم به کاربرامون قول چیزی رو بدیم
این هم آخرین اخبار به نقل از ایتنا:

تجديدنظر در بخشنامه محدوديت اينترنت پرسرعت:

مدير روابط عمومي سازمان‌تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي وزارت‌ارتباطات، از تجديد نظر در بخشنامه اين وزارت خانه مبني بر محدويت در ارايه اينترنت پر سرعت ( ‪( Adsl‬خبر داد.

حسام‌الدين عرب زاده روز پنجشنبه به ايرنا گفت: همانطور كه قبلا اعلام شده بود بخشنامه جديد وزارت ارتباطات موقتي است و بزودي در آن تجديد نظر خواهد شد.

وي تصريح كرد: هنوز تاريخي براي اعمال تجديد نظر در اين بخشنامه مشخص نشده است.

عرب زاده يادآوري كرد: اجراي بخشنامه ممنوعيت ارايه اينترنت پرسرعت با ظرفيت بيش از ‪۱۲۸‬كيلوبيت بر ثانيه در زمان حاضر به قوت خود باقي است و بر اساس اعلام وزير ارتباطات، شركت‌هايي كه نياز به پهناي باند بيش از اين دارند مي‌توانند تقاضاي خود را به وزارتخانه اعلام كنند.
وي در باره اخبار منتشر شده مبني‌بر لغو شدن بخشنامه‌جديد وزارت ارتباطات اظهار بي‌اطلاعي كرد.

اين در حالي است كه سايت " جامعه تحليلي خبري الف " در يكي از اخبار خود به لغو شدن دستور محدوديت ‪adsl‬اشاره كرده بود.
در سايت خبري الف آمده است: «به دنبال دستور سازمان تنظيم مقررات به سرويس‌دهنده‌هاي اينترنت مبني بر محدوديت ارائه اينترنت پرسرعت به عموم، زمينه‌هاي‌لغو اين محدوديت در وزارت ارتباطات فراهم شده‌است و وزير ارتباطات به زودي ناموفق بودن اين طرح را اعلام خواهد كرد.»

سايت الف، به نقل از يك منبع" مطلع" آورده است: " زمينه‌هاي تجديد نظر در دستور فوق در وزارت ‪ict‬فراهم شده است و با اعلام وزير ارتباطات مبني بر حجم‌محدود استفاده از موارد غيراخلاقي در مقايسه با كليت جامعه كاربران اينترنت ايران كه بر كمتراز ‪۵‬درصد بالغ مي‌شود، سليماني دستور پيشين را لغو خواهد كرد.

ابلاغ بخشنامه محدوديت در ارايه اينترنت پر سرعت واكنشها و انتقادات فراواني را در طي سه هفته گذشته در سطح ملي و بين‌المللي به همراه داشته است.

planetmercury
03-11-2006, 19:37
بچه ها كسي اينجا Adsl2 نداره ؟ چه فرقي داره ؟‌

sa3er
03-11-2006, 20:01
planetmercury
سلام
با این که هنوز جا نیوفتاده ... نسل جدید و پرسرعت ADSL هست که در بهترین حالت امکان انتقال اطلاعات با سرعت 24mps رو فراهم می کنه. بعلاوه در ADSL2 حساسیت فاصله با مرکز مخابراتی و تجهیزات DSLAM تا حد قابل توجهی کاسته شده. همچنین امکان استفاده از اینترنت پرسرعت با هزینه ای تقریبا نصف هزینه مصرفی برای ADSL کنونی موجود هست.

در ADSL معمولی که الان اکثر ما استفاده می کنیم با توجه به سیستم مخابراتی و کیفیت خطوط در بهترین حالت حداکثر سرعت انتقال اطلاعات 12mps برای دریافت و 3mps برای ارسال هست.

پس در این نسخه در ADSL سرعت متناسب با قیمت بهبود یافته صمن اینکه مشکل فواصل مخابراتی هم تا حدودی زیادی کاهش یافته و این به گسترش ADSL کمک شایانی خواهد کرد.

احترامات.

planetmercury
04-11-2006, 19:18
با تشكر از مدير انجمن :)

Hamed_forum
04-11-2006, 23:25
ما حاضريم همون 128 درست بدن اما مطمن باشيد تا شديد اعتراض نكنيد درست نميشه البته مخابرات هم حق داره اين شركتهاي اراعه دهنده مثل اينكه تو ز از اب در اومدن

iman2
05-11-2006, 00:04
دوستان،دو سئوال

اگر کسی بخواهد خط adsl اش را بین چند نفر به اشتراک بگذارد آیا می‌تواند به اطلاعات(صفحات اینترنتی،آدرس ایمیل‌ها و ...) آن افراد دست پیدا کند؟

اشتراک adsl به اینصورت چه مزایا و معایبی دارد؟

tetis
05-11-2006, 11:34
دوستان من امروز سرويس 384 پارس آنلاين خودم را تبديل به 64 كردم چون همين الان هم دانلود من از 45 تبديل به 6 شده بود.اپراتور مربوطه كلي اصرار كردكه 128 بگيريد من قبول نكردم فكر مي كنم اگر ساير دوستان هم با بقيه isp ها رفتار منفعلانه اجرا كنند بهترين كار باشه چون اثركاهش درامد بهترين اهرم فشار روي اين شركت ها ااست بگذاريد خود اين شركت ها به مخابرات فشار يباورند . كلي بقول خودشان هزينه تجهيز مراكز مخابراتي را كردند و تبليغات وغيره حالا وقتي ببينند درآمد ها به يك سوم كاهش پيدا ميكند بايد يك فكري به حال خودشان بكنند ، اينها كه دلشان به حال من و شما نسوخته ولي مطمئن باشيد بخاطر منفعت خودشان هم كه شده بايد يه فكري بكنند.در ثاني ما كه 8سال به دايال آپ در پيتي عادت كرده بوديم اين يك مدت هم روي آن

TOOMY-2008
05-11-2006, 11:52
دوستان ميشه يكي به من بگه اين adsl هایی که توسط خط تلفن است ولی تلفن اشغال نمیشه وپولی برای تلفن نمیوفته فقط ماهی 2000 تومان به خاطر خدمات ویژه میاد درضمن این ADSL ها یکمودم مخصوص میخواد که میگه 40.000 تومان هست میشه یکی در مورد این نوع سرویس ها برام توضیح بده وبگه که پیش شماره 4447-021 را ساپورت میکنه یا نه ؟؟

با تشکر

ebinem173
06-11-2006, 00:33
شما اگر مطالب این تاپیک رو به دقت بخونی جواب تمام سوالهات رو میگیری

ولی متاسفانه این نظرسنجی زیاد هم نمیتونه مفید باشه چون به روز نیست
مثلا من قبل از اینکه این شرکت بی انصاف داتک این وضعیت رو برای مشترکاش بوجود بیاره 100% داتک رو به عنوان منصف ترین شرکت در نظرستجی بهش رای دادم ولی الان با توجه به مسایل اخیر به نظر من و خیلی های دیگه داتک بدترین شرکت هست پس اگر کسی برای اولین بار از این تاپیک دیدن کرد گول اون نظرسنجی بالا رو نخوره که خیلی قدیمیه

ebinem173
07-11-2006, 00:40
یه خبر جدید برای داتکیها دارم سرعت اینترنت من به همون حالت سابق برگشت و دوباره بین 23 تا 24 شد

erfanweb
08-11-2006, 08:07
;کسی میدونه adsl 256 داتک سرعت دانلودش چقده ؟

ebinem173
08-11-2006, 09:56
سرعت من که 256 داتک دارم بین 23 تا 24 هست ولی بعضی از دوستان تا 25 هم گرفتن

چرا این تاپیک اینقدر سوت و کور شده؟

SLIPKNOT
09-11-2006, 01:24
;کسی میدونه adsl 256 داتک سرعت دانلودش چقده ؟

منم 256 داتك دارم و سرعت دانلود من بين 24 و 25 است .

erfanweb
09-11-2006, 13:47
پس من داتک بگیرم ؟ تو محدوده اکباتان و بیمه

sa3er
09-11-2006, 23:33
آزموده را آزمون خطاست.

mhentezari
10-11-2006, 01:42
بچه ها من يك 128 از سپنتا داشتم كه باهاش 29 دانلود ميكردم. الان دو روزه كه سرعتش نصف شده! در حد 13-14 دانلود ميكنم. اينجا كسي 128 از سپنتا داشته؟ آخه زمانش رو به اتمامهو مي خوام ببينم تمديد كنم يا نه.

ebinem173
10-11-2006, 10:59
شما با 128 در اصل باید همون 13 و 14 دانلود داشته باشی شاید تو این مدت هم اونها اشتباه میکردن که 29 بهت میدادن تازه سرعت دانلود با 256 سپنتا هم معمولا 24 و 25 هست

sa3er
10-11-2006, 11:59
شما با 128 در اصل باید همون 13 و 14 دانلود داشته باشی شاید تو این مدت هم اونها اشتباه میکردن که 29 بهت میدادن تازه سرعت دانلود با 256 سپنتا هم معمولا 24 و 25 هست
خیر. لطفا آمار غلط ندید.

سرعت دانلود در روز 26.5 و در شب گه گاه تا 30 و 35 هم میرسه.
موقع عقد قرارداد حتما دقت کنید مودم مناسبی رو انتخاب و یا تهیه کنید.

داتک نگیرید دوستان. این شرکت بی لیاقتی خودش رو بارها ثابت کرده چه در زمانهای دور Dial-Up و چه مشکلاتی که اخیرا داشت.

مابین پارس آنلاین و سپنتا یکی رو انتخاب کنید. از همه جهات از همه بهتر هستند و خوب کالای مرغوبتر همیشه بهاش بیشتر هست.

ebinem173
10-11-2006, 14:31
یعنی شما میگی با128 سرعت به 35 هم میرسه؟
128تقسیم بر 8 میشه16 بعنی تو بهترین حالت دیگه اصلا مقدور نیست از 16 بالاتر بره چون ظرفیت شما اینقدر هست اما در 256 هم که تقسیم بر 8 میشه32 که اگر 32 هم دانلود داشته باشی یعنی خوشبخت ترین آدم روی زمین هستی
من آمارم غلط نیست از شما که آدم کاردرستی هستی بعیده این حرف رو بزنی
احتمالا اونها به اسم 128 دارن سرویس بالاتری به شما میدن که این سرعتت هست من هم پارس ـنلاین داشتم و با 128 سرعت دانلودم از 13.5 بالاتر نمیرفت به سپنتا هم زنگ زدم گفت که باید بین 11 تا 13 باشه و سرویس سپنتا هم 256 رو سرعت دانلودش در بهترین شرایط 25 هست
من قبول دارم که از نظر خدمات دهی و احترام به مشتری داتک بدترین هست اما از نظر قیمت و شرایط همچنان بهتر هست
بالاخره باید یا کیفیت رو انتخاب کرد یا قیمت رو
هرکسی هم اگر سرعت دانلودش بیشتر از این بود که من گفتم بگه تا ببینیم کی پارتی داره؟
خلاصه من آمار غلط ندادم و طبق حساب و کتاب این آمار رو گفتم
ببخشید

sa3er
10-11-2006, 16:01
من در جواب:

تازه سرعت دانلود با 256 سپنتا هم معمولا 24 و 25 هست
پاسخ دادم و مورد بحث سرعت 256 بود نه 128

من 7 ماه هست که کاربر سپنتا هستم و چیزی رو که به عینه هر روز در حال تجربش هستم در اینجا مطرح می کنم.

بهرحال از اطلاعات شما خیلی متشکرم.

mhentezari
11-11-2006, 00:16
بالاخره چي شد؟؟ من با 128 بايد چقدر دانلود كنم؟ آيا الان اشتباهي شده يا نه؟

ebinem173
11-11-2006, 18:45
نه عزیز جان همون 13 یا 14 که الان داری میگیری درسته و قبلا اشتباه شده بوده و این اشتباه به نفع شما بوده همین

hossein_3650
11-11-2006, 23:23
بچه ها این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بسته شده؟سایت بدربخوری بود برای اینکه بفهمی ADSL تو محدودتون پشتیبانی میشه یا نه؟

mhentezari
11-11-2006, 23:48
فكر كنم اين كار رو براي معتاد كردن به adsl اونم با سرعت بالا انجام ميدن

ebinem173
12-11-2006, 17:00
بد نیست به سایت پارسی نت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه سر بزنید قیمتهاش و شرایطش بد نیست من یکی از دوستهام میگه با 256 دارم 64k دانلود میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

mhentezari
12-11-2006, 22:00
بد نیست به سایت پارسی نت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه سر بزنید قیمتهاش و شرایطش بد نیست من یکی از دوستهام میگه با 256 دارم 64k دانلود میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
براي دانلود كردن اصلا جالب نيست! مثلا محدوديت 30 گيگش 60 تومنه. خوب مال سپنتا هم 60 تومنه اما محدوديت نداره. كدوم مي صرفه؟

در ضمن اين كه ميگه 64 دانلود ميكنه؛ منم بالا گفتم، منم با 128 سپنتا 30 دانلود ميكردم كه فكر كنم اين بيشتر يك كلك براي معتاد شدن به سرعت بالاست! تازه اين شركت از اونجا كه محدوديت هم داره باعث ميشه كه سريعتر پهناي باندت تمتوم شه و مجبور شي بري بخري!

Delkook
13-11-2006, 01:45
شرکت سپنتا برای من یه مودم فرستاده به اسم fiberhome که کنارش خورده wri و به قیمت 50 هزار تومن(فقط دارای پورت لن) .. comtrend هم داشت 40 هزار تومن که قبلا 32 تومن بوده(لن و usb) .
تماس گرفتم تفاوتشو بپرسم گفت fiberhome اترنت هست و قابلیت اتصال به هاب و توزیع در شبکه رو داره ولی comtrend قابلیت توزیع در شبکه رو نداره .. کسی میدونه کدوم یکی از اینها فایروال داره؟ و به چه دردی میخوره فایروال؟
هنوز مودم رو باز نکردم , به نظرتون برگردونم بگم comtrend بفرسته؟(به خاطر داشتن هر 2 پورت) ..
قیافه این comtrende چهل تومنی چطوره؟

ebinem173
13-11-2006, 16:53
فكر كنم اين بيشتر يك كلك براي معتاد شدن به سرعت بالاست! تازه اين شركت از اونجا كه محدوديت هم داره باعث ميشه كه سريعتر پهناي باندت تمتوم شه و مجبور شي بري بخري!
با این قضیه کاملا موافقم چون ترافیک ماهیانه مشخص هست پس اینکارو میکنن یعنی سرعت رو بیش از حد میدن که دانلود کنی و تموم بشه و مجبور بشی بری دوباره بخری
عجب مخهای خرابی دارن این ایرانیها واسه حقه بازی همیشه راه دارن

محمد امين
13-11-2006, 17:25
دوستان سلام
براي منطقه مخابرات جماران(با پيش شماره 220 و 228) كدوم شركتها سرويس Adsl ميدن؟ پارس آنلاين و داتك و چند تا شركت ديگه رو ديدم كه نميدادن!
ممنون.

hossein_3650
13-11-2006, 18:42
بچه ها این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بسته شده؟سایت بدربخوری بود برای اینکه بفهمی ADSL تو محدودتون پشتیبانی میشه یا نه؟
کسی سایت دیگه ای نداره؟

sa3er
13-11-2006, 20:43
شرکت سپنتا برای من یه مودم فرستاده به اسم fiberhome که کنارش خورده wri و به قیمت 50 هزار تومن(فقط دارای پورت لن) .. comtrend هم داشت 40 هزار تومن که قبلا 32 تومن بوده(لن و usb) .
تماس گرفتم تفاوتشو بپرسم گفت fiberhome اترنت هست و قابلیت اتصال به هاب و توزیع در شبکه رو داره ولی comtrend قابلیت توزیع در شبکه رو نداره .. کسی میدونه کدوم یکی از اینها فایروال داره؟ و به چه دردی میخوره فایروال؟
هنوز مودم رو باز نکردم , به نظرتون برگردونم بگم comtrend بفرسته؟(به خاطر داشتن هر 2 پورت) ..
قیافه این comtrende چهل تومنی چطوره؟
مودمهای WRi بهترین نوع مودم بین مودمهای حاضر شرکت سپنتا هستند. حتی کادر فنی خود شرکت هم در حال حاضر از همین مودم استفاده می کنه.

به نظر من که این اشتباه رو مرتکب نشید. این خاصیت share کردن در شبکه هم اصلا ربطی به مودم نداره و نیاز نیست که مودم شما پورت شبکه رو داشته باشه. شما با یک کامپیوتر سرور می تونید کانکشن رو بین چندین و چند سیستم share کنید. مودمهای WRi این مزیت رو دارا هستند که شما بدون استفاده از پورت USB و به کمک پورت ethernet مودم براحتی اتصال با کامپیوترتون بر قرار کنید و به اینترنت متصل شوید.

البته بزودی مودمهای Siemens اصل آلمان توسط شرکت سپنتا وارد خواهد شد که کیفیت فوق العاده عالی دارند حتی بهتر از مودمهای WRi.

تصویر مودم comtrend به پیوست ارسال شد:

Delkook
13-11-2006, 23:59
مودمهای WRi بهترین نوع مودم بین مودمهای حاضر شرکت سپنتا هستند. حتی کادر فنی خود شرکت هم در حال حاضر از همین مودم استفاده می کنه.

به نظر من که این اشتباه رو مرتکب نشید. این خاصیت share کردن در شبکه هم اصلا ربطی به مودم نداره و نیاز نیست که مودم شما پورت شبکه رو داشته باشه. شما با یک کامپیوتر سرور می تونید کانکشن رو بین چندین و چند سیستم share کنید. مودمهای WRi این مزیت رو دارا هستند که شما بدون استفاده از پورت USB و به کمک پورت ethernet مودم براحتی اتصال با کامپیوترتون بر قرار کنید و به اینترنت متصل شوید.

البته بزودی مودمهای Siemens اصل آلمان توسط شرکت سپنتا وارد خواهد شد که کیفیت فوق العاده عالی دارند حتی بهتر از مودمهای WRi.

تصویر مودم comtrend به پیوست ارسال شد:
sa3er جان مودم های زیمنس کی وارد میشن؟ تفاوتشون از نظر کیفی و کارکرد با wri چیه؟ و اگر قصد تعویض داشته باشیم چقدر باید بابت مودم زیمنس اضافه پرداخت کنیم؟

SIASOM
14-11-2006, 22:40
بچه ها pars onlineدیگه اخرشه مال من رو دیروز نصب کردن 256 را 4 تا 20 میدهد نمیدونم مال شما چطور است.

sa3er
16-11-2006, 00:07
Delkook
در این زمینه اطلاعاتی در دست نیست. یعنی زمان دقیقش مشخص نیست. شما فعلا همون WRi رو قاچ بزن. :biggrin:

SIASOM
در تهران، بهترین حالت 256 دانلود با سرعت 30 هست و در حالت نرمال 26 هست. ولی در صورتی که شما با سرعت 20 دانلود دارید و یا 4 حتما با بخش پشتیبانی شرکتتون در تماس باشید و علت رو جویا بشید.

kiyani_behzad
18-11-2006, 03:05
سلام منم اول از پارس آنلاین گرفتم 64 kb رو باسرعت دانلود 8 یک ماه به قیمت 24 هزار تومن گرفتم ولی الان از نداگستر صبا 3 ماهه 128 با 10 گیگ محدودیت با سرعت دانلود 50 تا 60 کیلو گرفتم 49 هزار تومن.یعنی میتونم بگم سرعتش عالیه توی 4 روز 700 مگ باش دانلود کردم فکر نکم به 3 ماه بکشه حساب کرم روزی 110-120 مگ که بگیرم 3 ماه کار میده ولی هرچی باشه خیلی بهتر از پارس آنلاینه.

h_starboy
19-11-2006, 22:57
سلام من يه مودم adsl اونم از نوع ethernet دارم. ميخوام ببينم كدوم يك از شركتها قبول مي كنن كه از همين مودم استفاده كنم؟

MaFia
20-11-2006, 01:53
سلام من يه مودم adsl اونم از نوع ethernet دارم. ميخوام ببينم كدوم يك از شركتها قبول مي كنن كه از همين مودم استفاده كنم؟
مدل دقيق رو شما به شركت ها بگي خودشون جواب ميدن

Speedi
22-11-2006, 00:29
سلام

می خاستم کمک کنید واسه خرید ایدی اس ال

30 تا 40 تومان هم پول دارم میخاستم داحنمایی کنید یه چیز خوب بگیریم

تویه منطقه هموز داتک و سپنتا نیومدن با توجه به این دوتا شرکت چی بگیرم؟
;y-c;

smoghiseh
22-11-2006, 01:57
سلام
لطفا بنده را راهنمايي كنيد :
- مودم Adsl یک شرکت با Adsl شرکتهای دیگر کار می کند؟
- هزینه Adsl شرکتی در تهران با سرعت 256 ده هزار تومان می باشد. به نظر شما آیا قابل اطمینان است؟ البته محدودیت دانلودش 2 گیگابایته

ebinem173
22-11-2006, 09:40
سلام

می خاستم کمک کنید واسه خرید ایدی اس ال

30 تا 40 تومان هم پول دارم میخاستم داحنمایی کنید یه چیز خوب بگیریم

تویه منطقه هموز داتک و سپنتا نیومدن با توجه به این دوتا شرکت چی بگیرم؟
;y-c;
به نظر من گزینه سوم برای شما باید پارس آنلاین باشه

سلام
لطفا بنده را راهنمايي كنيد :
- مودم Adsl یک شرکت با Adsl شرکتهای دیگر کار می کند؟
- هزینه Adsl شرکتی در تهران با سرعت 256 ده هزار تومان می باشد. به نظر شما آیا قابل اطمینان است؟ البته محدودیت دانلودش 2 گیگابایته
-اگر مودمی میگیرید که تمام بروتکل های adsl رو ساپورت کنه با هیچ شرکتی مشکل نخواهید داشت که معمولا هم مودمها با adsl تمام شرکتها همخوانی دارند
-بله منظور شما شرکت پارسی نت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میباشد که من یکی از دوستانم از اون شرکت adsl گرفته و خیلی هم راضی است
جالبه بدونید که سرعت شما رو فوق العاده میبرند بالا که زودتر از یک ماه محدودیت دانلود شما تمام بشه و مجبود بشی دوباره نیم گیگ ظرفیت بخری

erfanweb
23-11-2006, 14:29
قضیه این پارسینت چیه ؟ مثینکه ترکونده ؟ من از این بگیرم ؟ جوابببببببببب

ebinem173
23-11-2006, 16:13
قضیه این پارسینت چیه ؟ مثینکه ترکونده ؟ من از این بگیرم ؟ جوابببببببببب
آره این شرکت تقریبا تازه راه افتاده و هم قیمت و هم کیفیتش خوب هست من خودم هم تو این فکرم که یک ماه واسه تست از این شرکت اینترنت بگرم چون تعریفش رو از دوستم زیاد شنیدم فقط تنها مشکلش اینه که محدودیت دانلودش خیلی کمه

mir@
27-11-2006, 21:32
سلام

یک مغازه هست نزدیک منزل ما که اینترنت ای دی اس ال میده به نمایندگی از SABA ADSL و با سرعت 256 و با محدودیت 2 گیگ. (شبیه همون پارسی نت) با مودم 45 هزار تومانی و ماهی هم 10 هزار تومن. ( میگه ما شما رو مشتری اداری معرفی می کنیم تا بتونیم 256 بدیم)
سوالات:
1) کسی تا حالا این SABA رو تجربه کرده؟
2) مودم ارزون تر جایی پیدا نمیشه؟ ( مودم امانی منسوخ شده؟) آخه من می خوام فعلا یه ماه امتحانی بگیرم
3) آبونماه مخابرات هم اضافه میشه؟
4) کار اصلی من ایجاد ارتباط با یکی از اقوام خارج نشین با وب کم و مسنجر و ... هست. کیفیت ADSl و Dial up از این لحاظ خیلی متفاوته؟ اختلاف معتنابه هست؟! مثل دایل آپ صدا قطع و وصل نمیشه؟

ببخشید. مثل اینکه زیادی روده درازی کردم. با تشکر از عنایت شما

yam78
28-11-2006, 08:18
داتك مگه چه پيش شماره هايي رو ساپورت ميكنه؟

ebinem173
28-11-2006, 17:13
سلام

یک مغازه هست نزدیک منزل ما که اینترنت ای دی اس ال میده به نمایندگی از SABA ADSL و با سرعت 256 و با محدودیت 2 گیگ. (شبیه همون پارسی نت) با مودم 45 هزار تومانی و ماهی هم 10 هزار تومن. ( میگه ما شما رو مشتری اداری معرفی می کنیم تا بتونیم 256 بدیم)
سوالات:
1) کسی تا حالا این SABA رو تجربه کرده؟
2) مودم ارزون تر جایی پیدا نمیشه؟ ( مودم امانی منسوخ شده؟) آخه من می خوام فعلا یه ماه امتحانی بگیرم
3) آبونماه مخابرات هم اضافه میشه؟
4) کار اصلی من ایجاد ارتباط با یکی از اقوام خارج نشین با وب کم و مسنجر و ... هست. کیفیت ADSl و Dial up از این لحاظ خیلی متفاوته؟ اختلاف معتنابه هست؟! مثل دایل آپ صدا قطع و وصل نمیشه؟

ببخشید. مثل اینکه زیادی روده درازی کردم. با تشکر از عنایت شما
فکر میکنم ارزونترین مودمی هست که دارن میدن مال خود من سیمفونی هست و 75 هزار تومن قیمتشه
بله با ابونمان مخابرات جمعا میشه 13و خورده ای
از دایل اپ خیلی بهتره ولی همچنان مشکل داره یعنی تضمین نمیشه که دیگه مثل آب خوردن بشه ارتباط برقرار کرد اما گفتم از دایل اپ خیلی خیلی بهتره

داتك مگه چه پيش شماره هايي رو ساپورت ميكنه؟
منطقه نام مرکز تلفن پیش شماره ها
2 شهید غریبی (قیطریه) 2220-2221-2223-2224-2267
2 شهید محلاتی (ازگل - مینی سیتی) 2244-2245-2246-2248-2249
2 شهید جعفری 2240-2241-2242-2217
2 شهید تندگویان (مجيدیه) 2233-2232-2231-2230-2253-2252-2251-2250
3 پیروزی (فرح آباد) 3330-3331-3332-3333-3334-3335-3378-3379
3 شهدای هفده شهریور 3300-3301-3302-3303-3304-3370-3371-3372-3373
3 اشرفی اصفهانی 3306-3310- 3316-3318-3317-3319-3308-3305
4 شهید صالح طبری 4466-4468-4467-4465-4463-4464
4 آیت الله کاشانی 4409-4402-4406-4405-4404-4408-4407
6 ابوذر 6660-6661-6662-6663-6664-6665-6669
6 توحید (آزادی - اسکندری) 6690-6691-6692-6693-6694-6642-6659-6643
6 فرد اسدی 6600-6601-6602-6603-6604-6605-6606
6 مالک اشتر 6689-6688-6687-6686-6685-6684-6683-6637-6636-6635
7 ولیعصر (عشرت آباد) 7750-7751-7752-7753-7763-7764-7765-7760
7 شهید آیت (تهران نو) 7781-7782-7783-7784-7725-7726
7 عاطف (رسالت) 7786-7787-7788-7770-7771-7729
7 شهید نظری (نظام آباد) 7754-7755-7756-7757-7758-7759
7 شهید حکمت شعار 7720-7721-7722-7727-7744-7745-7780-7789-7749
7 شهدای گمنام (گشتاسب) 7705-7706-7708-7736-7737-7738
7 امامت 7748-7747-7746-7743-7742-7741-7740
8 شهید نهری (شهرک غرب) 8807-8808-8809-8836-8837-8857-8858-8859
8 شهدای هفت تیر (امجدیه) 8830-8831-8832-8834-8881-8882-8883-8884
8 شهید نصرالهی (كوی نصر) 8827-8828-8826-8824-8825
8 شیخ فضل ا... نوری (ملاصدرا، شیخ بهایی) 8803-8804-8805-8806-8860-8861-8821

doctor_apachi2
29-11-2006, 11:14
سلام.من رفتم تو سايت شاتل ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سرويس adsl 2 رو ديدم.ببينيد اين مناسبه كه من بگيرم:

سرویس : ART4
سرعت ارسال : ۱۹۲Kbps
سرعت دریافت : ۳۲۰Kbps
ترافیک : ۲۵ GB
قیمت : ۴۹.۸۰۰ (تومان)
IP : Valid
هزینه نصب : ۱۰.۰۰۰ (تومان)
قيمت مودم: 38000 تومان

يه نگاهي به سايت بندازيد ببينيد خوبه؟؟؟؟ بگيرم؟؟

oonjaweb
29-11-2006, 11:58
خوش به حالت شماره ي من كه نمي خوره...
تو به جاي منم بگير
بگير حتما بگير
خوش به حالت :sad:

sia0368
29-11-2006, 12:12
به نظر من برو یه adsl یک ساله بدون محدودیت زمانی و حجمی از یه شرکتی مثل sepanta.net خودت هم یه سری بزن داشت قیمتش یادم میرفت سالی 199000 تومان با سرعت 64kb/ps

doctor_apachi2
30-11-2006, 22:51
ممنون از شما. بقيه نظرشون چيه؟؟؟؟

MaFia
01-12-2006, 00:07
ممنون از شما. بقيه نظرشون چيه؟؟؟؟
فقظ شاتل تو منظفه شما هست؟

0012X
01-12-2006, 10:15
میشه بگید بهترین سرویس از لحاظ هزینه توی اهواز کدوم شرکته

hossein_3650
01-12-2006, 15:06
اقا چه میکنه این اسیاتک.2 ماه مجانی با سرعت 128.باور نکردنیه

h_starboy
01-12-2006, 17:14
به نظر شما adsl پارسي نت 256kb با حجم 10gb بهتره يا 128kb aاز سپنتا؟
قيمت پارسي نت 25000
سپنتا هم 29000

محمد امين
01-12-2006, 18:53
بالاخره يه Isp هم پيدا شد كه توي مركز مخابرات جماران Adsl بده. اونم شاتل هست. واقعا كه داره عالي و با سرعت پيش ميره. هم كيفيتش خوبه هم مناطق تحت پوشش اون زياد هست. هر چند كه يه كم قيمتش بالاتره ولي به كيفيتش مي‌ارزه.

doctor_apachi2
03-12-2006, 00:01
فقظ شاتل تو منظفه شما هست؟

والا نميدونم مهران جون. من تو اصفهانم. چيز بهتريم هست؟؟ ايران گيت چطوره؟

MaFia
03-12-2006, 06:15
والا نميدونم مهران جون. من تو اصفهانم. چيز بهتريم هست؟؟ ايران گيت چطوره؟
اونجا رو خبر ندارم والله
ولي محدوديت حجمي كلا يه مقدار كار رو سخت مي كنه

MaFia
03-12-2006, 06:16
به نظر شما adsl پارسي نت 256kb با حجم 10gb بهتره يا 128kb aاز سپنتا؟
قيمت پارسي نت 25000
سپنتا هم 29000
من باشم اگه فقط بين اين 2 بايد انتخاب كنم سپنتا رو انتخاب مي كنم چون محدوديت نداره
شما 12 كيلو مثلا دانلود داري اما بي محدوديت
ولي خب 25 كيلو با محدوديت به نظر من اصلا ارزش انتخاب رو نداره
چون آخر ماه اگه مصرف بالايي داري و يا ... بايد پول اضافي بدي

محمد امين
04-12-2006, 01:48
ولي محدوديت حجمي كلا يه مقدار كار رو سخت مي كنه
مافيا جان بنظر من محدوديت حجمي براي اينكه در حق كاربرهاي ديگه ظلم نشه لازمه البته در اين شرايط كه پهناي باند بصورت مشترك استفاده ميشه ;) تا نظر شما و دوستان ديگه چي باشه

MaFia
04-12-2006, 02:04
مافيا جان بنظر من محدوديت حجمي براي اينكه در حق كاربرهاي ديگه ظلم نشه لازمه البته در اين شرايط كه پهناي باند بصورت مشترك استفاده ميشه ;) تا نظر شما و دوستان ديگه چي باشه
نه قبول ندارم
الان داتک داره 12 کیلو برای 128 و 25 کیلو برای 256 میده به طور ثابت
همین موضوع برای سپنتا با کمی سرعت بیشتر هست
شما سرعت گارانتی شده وقتی داری ( بهت می دن)
دیگه مشکلی نداری

apopgame
04-12-2006, 08:06
اقا سلام
من میخوام یه چیزی بگیرم که فقط واسه دانلود باشه سورعتشم زیره 60 نیاد چیزی هست این جوری ممنون میشم کمک کنین
راستی من شیرازم

majids1
04-12-2006, 09:06
با سلام دوستان مي خواستم بدونم از بين آسياتك و داتك كدام بهتره و شما كدام سرويس دهنده رو پيشنهاد ميدهيد

Vmusic
04-12-2006, 09:11
بهتر بود نظر سنجی هم می زدی

تا بهتر نتیجه بگیری

من از سرویس اسیا تک استفاده می کنمم خوبه

تا حالا موردی نیدیدم

majids1
04-12-2006, 09:18
بهتر بود نظر سنجی هم می زدی

تا بهتر نتیجه بگیری

من از سرویس اسیا تک استفاده می کنمم خوبه

تا حالا موردی نیدیدم
ممنون جعفر عزيز آيا از سرويس رايگانش استفاده مي كني يا هزينه پرداخت ميكني باسخگويي و جبران خسارت قطعي آسياتك به چه صورت است؟ لطفا مدل مودمت رو هم اگر ممكنه بگو از شركته آسياتك خريدي يا نه

mohammad24
04-12-2006, 12:42
سلام

من ADSL رایگان از اسیاتک گرفته بودم. خیلی راضی نبودم. سرعتش که تعریفی نداشت (حالا نمی دونم کلا سرعت ADSL همین طوریه یا واسه من این طور بود). DC هم که زیاد داشتم. تازه نمی دونم چه جریانی بود که تا تلفن زنگ می خورد خود به خودDC می شدم.
فارسی نویس مریم رو هم 4 بار سعی کردم دانلود کنم که نصفه هاش که می رسید دیگه متوقف می شد و دانلود نمی کرد.
در کل به نظر من نهایت بازدهیش دو یا سه برابر dial up بود.

boy iran
04-12-2006, 20:54
همون اي دي اس ال بگير البته ارزونش ميتوني صحبت كني گيگ دانلودش رو بالا ببرن

h_starboy
04-12-2006, 23:13
mafia جون كاملا حرفتو قبول دارم. حالا يه سوال دارم.
يكي اينكه شركت asia tech چطوريه؟ تعرفه هاشم عجيب غريبه. مثلا 256 خانگي داره 256 اداري داره. من كه گيج شدم.
به نظر شما 256 خانگي asia tech مي ارزه يا همون 128 sepanta?
از راهنماييتم خيلي ممنون.

snebi
05-12-2006, 17:41
به نظر من از داتک بگیر بهتر هست الان 1 سال هست دارم استفاده میکنم راضی هستم

MaFia
05-12-2006, 17:51
mafia جون كاملا حرفتو قبول دارم. حالا يه سوال دارم.
يكي اينكه شركت asia tech چطوريه؟ تعرفه هاشم عجيب غريبه. مثلا 256 خانگي داره 256 اداري داره. من كه گيج شدم.
به نظر شما 256 خانگي asia tech مي ارزه يا همون 128 sepanta?
از راهنماييتم خيلي ممنون.
آسیا تک یه مدت بچه ها به طور مجانی داشتن استفاده می کردن
2 حالت داشت
یا نت داشتی خوب
یا اصلا نداشتی و داغون بود
به کل من اصلا روش حساب نمی کنم
چون گارانتی سرعت کم چیزی نیست
که اگه نباشه یا باید همش با دیال آپ باز بیای
یا اعصابت داغون شه
پس اگه قرار بین این 2 انتخاب کنم بی شک سپنتا هست
ولی زنگ بزن بیبن بهت تست می دن برای یه مدت
اگه دادن تست کنن حتما مجانی

محمد امين
05-12-2006, 22:53
شما سرعت گارانتی شده وقتی داری ( بهت می دن)
دیگه مشکلی نداری
ببخشيد ولي توي همين تاپيك بچه‌ها خيلي گله داشتن كه مثلا داتك كه ازش 256 گرفتن، سرعتش اكثرا خيلي پايينتر از معموله. به نظر من توي ايران فعلا چيزي به نام تضمين وجود نداره و اكثرا بعد از اينكه مشتري رو به دام انداختن ميگن همينه كه هست :blink: و مشتري بيچاره هم كه پول نصب و مودم و ... داده راه برگشتي نداره :sad:

Delkook
06-12-2006, 00:53
یه چیزی! امروز از سپنتا اومدن مودم رو نصب کردن .. سرویس 96 گرفتم ولی همش با 25_26 دانلود میکنم! جریان چیه؟! نکنه اشتباهی سرویس بالاتر دادن؟!

h_starboy
06-12-2006, 01:34
زنگ زدم asiatech گفتن فعلا مجاني ميديم.
حالا قرار يه مدت استفاده كنم ببينم چه جوريه.
تستش كه مي ارزه.

MaFia
06-12-2006, 03:54
ببخشيد ولي توي همين تاپيك بچه‌ها خيلي گله داشتن كه مثلا داتك كه ازش 256 گرفتن، سرعتش اكثرا خيلي پايينتر از معموله. به نظر من توي ايران فعلا چيزي به نام تضمين وجود نداره و اكثرا بعد از اينكه مشتري رو به دام انداختن ميگن همينه كه هست :blink: و مشتري بيچاره هم كه پول نصب و مودم و ... داده راه برگشتي نداره :sad:
آره خب 256 نمی ده اما می دونی رو سرعت 256 حدود 25 کیلو دانلود داری

Hossein_Bahal
06-12-2006, 23:40
يه سوال .
من از پارس انلاين سرويس گرفته بودم .
حالا ميخوام پس بدم .
ميخوام بدونم كه مودم رو ايا پس ميگيرن يا نه و ايا پول بابت مودم يا چيزي ميدن ؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد .

ebinem173
07-12-2006, 01:37
اگر کمتر از 6 ماه باشه که از مودمشون استفاده میکنی در صورت سالم بودن پس میگیرن و پولش رو هم بهت میدن

boy iran
09-12-2006, 10:29
درباره مودم جالبه
وقتی از یک شرکتی مودم میگیری شرکت دیگه با اون مودم نصب نمیکنه و مودم خودش رو میخواد قالب کنه
امان از دست اینها

Delkook
09-12-2006, 23:36
یه سوال کردم کسی در مقام پاسخ بر نیومد .. بنده 3_4 روزی هست که از سپنتا سرویس 96 گرفتم توی 2_3 روز اول پهنای باند از 25 پایین تر نمیومد و در جای دیگه بهم گفتن احتمالا یه هفته اول رو بهم تست 256 میدن , آیا واقعا همینطوره؟ یا در ساعات خلوتی پهنای باند انقدر میره بالا؟ چون تو این یکی دو روز پهنای باند بین 12_13 تا 25 نوسان داره که البته شاید 25 در ساعات کم ترافیک هست .. سوالم اینه که اگه فعلا 256 نوش جون می کنیم چرا سرویس اینطوره؟ آدم انتظار داره سپنتا همیشه بهترین سرویس رو ارائه کنه ..

rezasafa2000
13-12-2006, 00:32
بچه ها این سرویس پارسی نت یا صبا که 256 با محدودیت 5 گیگ میده خوب و به صرفه هست یا سر کاری هست و برم سراغ شاتل ؟

mse1445
13-12-2006, 02:41
--------------------------------------------------------------------------------

دلیل اینکه من جدیدا نمیتونم مودم و dsiable کنم چی میتونه باشه ؟

چون هر چند ساعت یا حتی نیم ساعت یبار ارتباطم یا کاملا دیسکانکت یا اینکه کانکتم ولی دیتا رد و بدل نمیشه

ممکنه از درایو مودم باشه ? ( البته کلا درایو خاصی نداشت خود ویندوز شناخت بصورت plug and play )

ممنون

MaFia
13-12-2006, 08:06
--------------------------------------------------------------------------------

چون هر چند ساعت یا حتی نیم ساعت یبار ارتباطم یا کاملا دیسکانکت یا اینکه کانکتم ولی دیتا رد و بدل نمیشه

ممکنه از درایو مودم باشه ? ( البته کلا درایو خاصی نداشت خود ویندوز شناخت بصورت plug and play )

ممنون

من مشکل کما رفتن مودم داشتم با ریست کردن مودم و نصب از طریق لن مشکلم حل شد
با یو اس بی این مشکل رو داشتم

sa3er
13-12-2006, 10:43

ممنون

مودم من USB هست (Simens).

یکبار من به این مشکل برخوردم. پورت USB رو عوض کردم. یه چند روز درست شد ولی باز به حالت قبلی در اومد.

اما با دانلود درایورها Chipset جدید motherboard و نصب اون مشکل حل شد.

mse1445
13-12-2006, 11:35
چی هست مودم شما ؟
با لن نصب کردی؟

من مشکل کما رفتن مودم داشتم با ریست کردن مودم و نصب از طریق لن مشکلم حل شد
با یو اس بی این مشکل رو داشتم

ممنون والا من مودمم ASUS AM602 ADSL2 هستش و تا یکی دو روز پیش اصلا ارتباطم قطع نمیشد فقط یبار اونم خود سپنتا اعتراف کرد که مشکل از مرکز مخابرات ماست دارن آپدیت میکنن به اصطلاح ... ولی این Disable نشدن مودم منو متعجب کرده چون پیامی که میده اینه ( قبلا راحت غیر فعال میشد )

USB سوکتشم چند بار تغییر دادم چون دو تاش ماله خود مادبرده چهار تا هم کارت اضافی نصب کردم ولی این به پورت USB خود مادربرد وصل کردم درایورم از اینایی که خود ویندوز میگیره نصب میکنه داشت فایل ستاپ نداره ..

Varnado
14-12-2006, 10:24
سلام

من با adsl 96kb سپنتا UT2004 Demo رو بازی میکنم که در مود OnSlaught به من ping 20-30 میده که خیلی عالیه
میخواستم ببینم shatel هم اینجوری هست یه نه , در ضمن منطقه مخا براتی که من adsl گرفتم فرد اسدی - آزادی
هست

Mahdi Hero
14-12-2006, 10:54
سلام

من با adsl 96kb سپنتا UT2004 Demo رو بازی میکنم که در مود OnSlaught به من ping 20-30 میده که خیلی عالیه
میخواستم ببینم shatel هم اینجوری هست یه نه , در ضمن منطقه مخا براتی که من adsl گرفتم فرد اسدی - آزادی
هست

سلام دوسته عزیز پس با هم تویه منطقه هستیم
اما در مورده سوالت باید بگم که سپنتا خیلی بهتره به دلیل اینکه پهنایه باندش از همیه شرکت هایه ارایه دهنده بالاتره

Varnado
14-12-2006, 13:47
UT2004 بازی می کنی ؟ البته من فقط با demo version بازی می کنم

درضمن از کجا میشه فهمید که پهنای بانده سپنتا بیشتره ؟ ولی هر چی هست ping time سپنتا برای بازی online خیلی خوبه , حد اقل این تجربه من هست

erfanweb
14-12-2006, 19:57
salam
man az parsinet gerftam
soratam az 50 paeen nemiad

MaFia
14-12-2006, 20:28
salam
man az parsinet gerftam
soratam az 50 paeen nemiad
چند گرفتی ؟
چه سرعتی؟
یه مقدار توضیح می دی
البته فارسی

Delkook
14-12-2006, 23:44
سلام

هست
varnado جان منم 96 سپنتا دارم .. پهنای باندت برای دانلود نرم افزار یا موزیک و ... چقدره؟

Hamed_forum
15-12-2006, 18:30
هزينه adsl كه رو قبض مخابرات مياد چنده براي ما كه براي دوماه 6تومان اومده

erfanweb
15-12-2006, 19:34
دوستان سلام .
من 1 ماه پارسینت - محدودیت 5 گیگا بایت
سرعت دانلود هم 50 هست و گاهی به 60 هم میرسه .
در بدترین حالت به 23 میرسه .
مجانی هم نصفه شبا داره .
پشتیبانی : نداره .
مدمم هم smc
هزینه : ماهیانه 18 تومن .
10 تومن هم نصب
پول sdpliter : 5تومن
مودمم هم 65 هست .

من که خیلی راضیم

MaFia
16-12-2006, 00:31
10 تومن هم نصب
پول sdpliter : 5تومن
مودمم هم 65 هست .

مودم که ندیده می گم گرونه
میکرو فلیتر هم حدود 1000 تومن هست

محدودیت 5 گیگا بای
5 گیگ که من 3 روزه تموم می کنم
سرعت خوبی داری اما این 5 گیگ دست و پای آدم رو می بنده شدید

vahidmasoum
16-12-2006, 00:33
بچه ها من میخوام Adsl با سرعت 64 بگیرم.
به نظرتون از پارس انلاین بگیرم بهتره یا از سپنتا؟

آخه سپنتا هم کیفیت داره . سپنتا فقط کارتهای اینترنتیش خوبه وگرنه adsl اون شرکت کیفیتش پایینه . اگر می خواهی ضرر نکنی من پارس را پیشنهاد می کنم.

Mahdi Hero
16-12-2006, 00:48
آخه سپنتا هم کیفیت داره . سپنتا فقط کارتهای اینترنتیش خوبه وگرنه adsl اون شرکت کیفیتش پایینه . اگر می خواهی ضرر نکنی من پارس را پیشنهاد می کنم.

عزيزم شما چرا حرفه الکی ميزنی سپنتا بد از شاتل که 2 پلاسه بهترين شرکت ارايه دهنده adsl
منی که تا حالا از 4 شرکت خدمات adsl گرفتم هيچ کدومشون به خوبی سپنتا نبوده با اين که
قيمتاش از بقيه بالاتره اما برايه من که به صرفه بوده

arkadas
16-12-2006, 02:07
میگم این داتک میخواست تو رشت نمایندگی بزنه چی شد؟!فکر کنم مافیا در جریان باشه!
بعد به غیر از پارس وی که نماینده پارس آنلاینه و اندیشه سبز خزر،چه شرکت هایی تو رشت اشتراک می دهند؟!
متاسفانه قیمت های این دو تا بالاست و کیفیت خدمات بسیار پایین!
مودم 50 تومن
پهنای باند هشت گیگ
اشتراک ماهیانه حدودا سی و پنج تومن در میاد!

چون من می خوام از شیرینگ اینترنتی استفاده کنم تصمیم دارم یک اشتراک adsl بگیرم!

arkadas
16-12-2006, 04:29
میگم این داتک میخواست تو رشت نمایندگی بزنه چی شد؟!فکر کنم مافیا در جریان باشه!
بعد به غیر از پارس وی که نماینده پارس آنلاینه و اندیشه سبز خزر،چه شرکت هایی تو رشت اشتراک می دهند؟!
متاسفانه قیمت های این دو تا بالاست و کیفیت خدمات بسیار پایین!
مودم 50 تومن
پهنای باند هشت گیگ
اشتراک ماهیانه حدودا سی و پنج تومن در میاد!

چون من می خوام از شیرینگ اینترنتی استفاده کنم تصمیم دارم یک اشتراک adsl بگیرم!

'گویا شما دوست عزیز مسول بخش فروش پارس آنلاین هستید...یک سوال از حضورتون داشتم:
شرکت پارس وی در رشت نماینده پارس آنلاینه؟
اگر آره چرا کیفیت خدماتش اینقدر پایینه و قیمتاش بالا!؟از همه مهمتر محدودیت داره!

erfanweb
16-12-2006, 06:12
بابا واسه شما 5 گیگ سه روزه .
من مدرسه + کارهاش دارم .
نداشتن محدودین حجمی : بعد از امتحانات ترم دوم .
در ضمن من یه برنماه میخوام که وقتی میای تو نت بگه چند مگ کار کردی هست؟

erfanweb
16-12-2006, 06:15
ما فیا
من باهاتون یه کاری دارم کی میتونم چت کنم ؟

Varnado
16-12-2006, 08:16
varnado جان منم 96 سپنتا دارم .. پهنای باندت برای دانلود نرم افزار یا موزیک و ... چقدره؟

همون 96 هست خوب ولی من از بهضی سرورها تا 12 که تقریبا 128 هست داونلود کردم مخصوصا با torrent ها خیلی خوب جواب می گیری... ;)

mhentezari
16-12-2006, 17:02
هنوز محدوديت 128 برقراره يا كه لغو شد؟

MaFia
16-12-2006, 20:24
بابا واسه شما 5 گیگ سه روزه .
من مدرسه + کارهاش دارم .
نداشتن محدودین حجمی : بعد از امتحانات ترم دوم .
در ضمن من یه برنماه میخوام که وقتی میای تو نت بگه چند مگ کار کردی هست؟
DU Meter

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کرک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ما فیا
من باهاتون یه کاری دارم کی میتونم چت کنم ؟

شب ها از ساعت 7 به بعد در خدمتم

soleares
16-12-2006, 20:49
من پارس انلاین رو بیشتر دوست دارم ولی فکر کنم اگر بخوام استفاده کنم داتک رو انتخاب کنم ..

ebinem173
17-12-2006, 01:00
لطفا یکی توضیح بده چطوری شده که یک شبه پارس آنلاین باین تعداد رای رفت بالای داتک؟
نکنه!!!!!!!!!!!!
اگر این فکری که به ذهن من رسیده درست باشه خیلی جالبه

sa3er
17-12-2006, 11:56
لطفا یکی توضیح بده چطوری شده که یک شبه پارس آنلاین باین تعداد رای رفت بالای داتک؟
نکنه!!!!!!!!!!!!
اگر این فکری که به ذهن من رسیده درست باشه خیلی جالبه
متاسفانه یک نفر خلاف کرده و با بیش از 10 اکونتی که ساخته بوده رای داده. با این ایشون برخورد خواهد شد. ضمن اینکه. 10 اکونت شناسایی شد و میزان 10 عدد از تعداد رای های داده شده به شرکت پارس آنلاین کم شد.

با تشکر.

sa3er
17-12-2006, 12:03
4 اکونت دیگر شناسایی شد.

میزان 4 رای از شرکت پارس آنلاین کم شد.

rezaxp
17-12-2006, 12:06
دوست عزیز ندا رایانه بگیر
هم ارزونه و هم سریع
من الان حدود یک سال است که دارم استفاده می کنم...

البته قبلش از شاتل استفاده می کردم ولی هم گرون بود و هم هروز مشکل قعطی داشت...

boy iran
17-12-2006, 12:17
شاتل خدائی تعریف و تبلیغ نباشه
منطقه ما عالی است
از صبح تا شب هم کانکت باشی قعطی نداره

ebinem173
18-12-2006, 00:46
دوست عزیز ندا رایانه بگیر
هم ارزونه و هم سریع
من الان حدود یک سال است که دارم استفاده می کنم...

البته قبلش از شاتل استفاده می کردم ولی هم گرون بود و هم هروز مشکل قعطی داشت...

میشه بفرمایید این ندارایانه کجاش ارزونه؟

danyel
18-12-2006, 02:25
فرق adsl1 با adsl2 چيه؟

masoud123
18-12-2006, 02:45
مي خواستم بدونم مودم Creative كسي استفاده كرده ؟ چطوره ؟

masoud123
18-12-2006, 02:48
راستي يادم رفت بگم مودم Creative Broadband Blaster DSL Router 8015U كه اين مودم طبق مشخصاتش ADSL2 و +ADSL2 رو ساپورت مي كنه ، آيا ADSL معمولي رو هم ساپورت مي كنه ؟

danyel
18-12-2006, 02:52
كسي تو سمنان اينترنت پر سرعت ارزون سراغ داره

boy iran
18-12-2006, 20:41
فرق adsl1 با adsl2 چيه؟

در سرعتش است و حجم دانلود

erfanweb
18-12-2006, 21:44
بابا مافیا جون هرکی دوس داری یه ساعتی مشخص کن بیم باهات یکاره خیلی مهم دارم .

snebi
19-12-2006, 00:09
میشه بفرمایید این ندارایانه کجاش ارزونه؟

فقط داتک تو قیمت تکه شرویسشم بد نیست به قیمتش که خیلی خوب هست

danyel
19-12-2006, 00:58
قيمتهاش رو ميگيد

f4l2z4d
19-12-2006, 12:34
سلام دوستان من از قزوینم و از صبا استفاده میکنم اوایل شبا سرعت صبا 512 بود از وقتی که گفتن کاربرای خونگی بیشتر از 128 نمیتونن داشته باشن شبا رو 128 کردن میخاستم بدونم جاهای دیگه هم همین برنامه پیاده میشه ؟ یا این یارو داره سر ما گول میماله ! ممنون میشم جواب بدید.

sa3er
19-12-2006, 17:02
سلام دوستان من از قزوینم و از صبا استفاده میکنم اوایل شبا سرعت صبا 512 بود از وقتی که گفتن کاربرای خونگی بیشتر از 128 نمیتونن داشته باشن شبا رو 128 کردن میخاستم بدونم جاهای دیگه هم همین برنامه پیاده میشه ؟ یا این یارو داره سر ما گول میماله ! ممنون میشم جواب بدید.
تاریخ قراردادتون کی هست؟
هیچ شرکتی به هیچ بهانه ای نمی تونه سرعتی که در قرارداد شما ذکر شده رو کم کنه. غیر از این کلاهبرداری هست.

در حال حاضر هم که همه شرکتها سرعت بالاتر از 128 رو میدن و این قضایا یه مقدار حالت نمایشی داره فعلا.

Vmusic
19-12-2006, 20:53
ممنون جعفر عزيز آيا از سرويس رايگانش استفاده مي كني يا هزينه پرداخت ميكني باسخگويي و جبران خسارت قطعي آسياتك به چه صورت است؟ لطفا مدل مودمت رو هم اگر ممكنه بگو از شركته آسياتك خريدي يا نه

شلام عزیزم

من توسط یکی از دوستام با شرکت یوورد اشنا شدم که به نظرم خیلی خوب

ای دی با پهنای 2 مگ و 1 گیگ دان
بدون هیچ هزینه راه اندازی و .....
10 تومن
مودمم به صورت امانی میده که قیمت خود مودم 40 تومن

فقط اول هزینه مالیت 2 ماه رو می گیره که می شه 6 تومن

در کل 16 تومن میدی کارت ردیف می شه
نظرات دیگرون در این رابطه چیه؟

erfanweb
19-12-2006, 22:22
از شرکت چی ؟

Vmusic
19-12-2006, 22:25
از شرکت چی ؟

yoord
به نظر من که خیلی کار درسته الته نی دونم تو تهرانم هستش یا نه ؟؟؟

danyel
20-12-2006, 04:07
yarood ؟ تو كدوم شهري؟
كسي تو سمنان adsl سراغ نداره؟

boy iran
20-12-2006, 09:35
تو شهرستانها کم خدمات میدن
اگر هم ارائه بشه
خیلی گرون است

mhentezari
23-12-2006, 00:13
ميشه زود تر به من بگيد كه آيا ممنوعيت اينترنت پرسرعت بالاي 128 هنوز هست يا نه؟

danyel
24-12-2006, 06:48
هر چي امكاناته تو تهرانه انگار ارزشي براي بقيه قائل نيستن بعد ميگن چرا جمعيت تهران خودش يه كشوره
من ساكن تهرانم ولي فعلا داشجوي سمنانم من واقعا از اين همه اجحاف در حق شهرستانيها نگران و دلخورم
رفتم سئوال كردم باور نمي كنيد چه قيمتي براي 64 كيلو گرفتم؟؟؟؟!!!!!

erfanweb
24-12-2006, 14:22
فکر نمیکنم دیگه محدودیت باشه

MaFia
24-12-2006, 15:49
ميشه زود تر به من بگيد كه آيا ممنوعيت اينترنت پرسرعت بالاي 128 هنوز هست يا نه؟
برای کسانی که تازه قرارداد می بندن بله 100% هست
البته حقیقی ها
وگرنه شرکت باشی 1 مگ هم می دن

Mahdi Hero
24-12-2006, 15:55
برای کسانی که تازه قرارداد می بندن بله 100% هست
البته حقیقی ها
وگرنه شرکت باشی 1 مگ هم می دن

اما ما که الان شرکته adsl مون رو عوض کرديم به ما خيلی راحت بالايه 128 دادن يعنی 1 مگ رو گرفتيم
:biggrin:

mhentezari
24-12-2006, 20:45
اما ما که الان شرکته adsl مون رو عوض کرديم به ما خيلی راحت بالايه 128 دادن يعنی 1 مگ رو گرفتيم
:biggrin:
بله ديگه،‌ايشون هم گفتن به شركت ها ميدن اما به خونگي ها نمي دن!

taarzan
26-12-2006, 07:40
سلام بر دوستان. من اینجا عضو شدم فقط برای اینکه سوال کنم الان بهترین سرویس دهنده adsl ، چه شرکتی است؟ ( در تهران). نظر خودم روی شاتل است.

تو این فروم داتک اول شده، ولی من شنیدم دوزار نمی ارزه؟ درسته؟ :rolleye:

doctor_apachi2
26-12-2006, 17:03
نمي خوام حرف سياسي بزنم اما اين ممنوعيت بالاي 128 ديگه واقعا مسخره س. ما ايراني ها مجبوريم روز به روز عقب افتاده تر از بقيه مردم دنيا بشيم.ميخواستم يه adsl بگيرم تو اين هفته اما حالا که اينو فهميدم ميبينم به درد نمي خوره.با 128 هيچ کاري نميشه کرد.به نظر شما به درد مي خوره؟

sogoli321
26-12-2006, 17:53
باسلام
من تو یه شرکت کار می کنم و قصد داریم دیتا سنتر ایجاد کنیم. حال می خوام بدونم بهترین راه و گزینه برای پهنای باند و نوع ارتباط چی هست؟
مثلا آیا پهنای باند 512 مناسبه؟
از وایرلس یا adsl استفاده کنیم؟
ایا از اینترنت بک آپ هم استفاده کنیم ؟
نظر تون در مورده وای مکس چیه؟
در اخر اینکه ایا راه اندازی دیتا سنتر کار معقولی هست؟ و اینکه دردسر ساز هم ممکننه بشه؟
ببخشید کمی طولانی شد......

Vmusic
26-12-2006, 18:00
نمي خوام حرف سياسي بزنم اما اين ممنوعيت بالاي 128 ديگه واقعا مسخره س. ما ايراني ها مجبوريم روز به روز عقب افتاده تر از بقيه مردم دنيا بشيم.ميخواستم يه adsl بگيرم تو اين هفته اما حالا که اينو فهميدم ميبينم به درد نمي خوره.با 128 هيچ کاري نميشه کرد.به نظر شما به درد مي خوره؟

فکر نکنم 128 دیگه با شه چون من با 256 دارم دان می کنم
مشکلی هم نی بینم

ebinem173
26-12-2006, 18:53
تو این فروم داتک اول شده، ولی من شنیدم دوزار نمی ارزه؟ درسته؟ :rolleye:

اگه میبینی داتک اول شده بخاطر قیمت و شرایطش هست نه بخاطر کیفیتش
هرچقدر پول بدی همونقدر آش میخوری
ببین کیفیت میخوای یا قیمت؟

MaFia
26-12-2006, 21:37
البته داتک دیروز با امروز خیلی فرق داره
کیفیت پشتیبانی + سرعت یه نواخت + قیمت خوب
داره دیگه سعی می کنه تو سکوی اول بمونه

mse1445
26-12-2006, 21:55
مشکل شما رفع شد ؟

در بهترین شرایط پینگ شما داتکی ها چنده مثلا یاهو

من با سپنتا حدود 360-370 ام

MaFia
26-12-2006, 21:57
مشکل شما رفع شد ؟

در بهترین شرایط پینگ شما داتکی ها چنده مثلا یاهو

من با سپنتا حدود 360-370 ام
نه دوست خوبم
پینگ هم حدود 330 تا 350

boy iran
26-12-2006, 23:01
ولی شاید بیشتر هم بشه مافیا جان

doctor_apachi2
27-12-2006, 00:43
خيلي ناراحت شدم به خدا.من هيچ وقت نميتونم از اين سرويس Adsl لذت ببرم چون تو يه منطقه اي هم هستم تو اصفهان که مخابراتش جديده و اين شرکت هاي به درد بخور رو ساپورت نميکنه :sad:
هي ميرم تو اين سايتاي تورنت اين همه موزيک ويدئو و فيلم رو ميبينم و حسرتشو مي خورم.خوش به حال شماها که داريد.من ADSL مي خوووووووووووووووووووووام:s ad: :sad:

taarzan
27-12-2006, 15:21

من کیفیت می خوام.:biggrin: خیلی ممنون بابت راهنمایتون :) :rolleye:

boy iran
27-12-2006, 15:37
خوب اگه منطقه مخابراتی خودت رو هم میگفتی کمکت میکردم
الام تو منطقه ما شاتل عالی است
ولی شنیدم تو هنگام و ونگ افتضاح است

taarzan
27-12-2006, 15:47
خوب اگه منطقه مخابراتی خودت رو هم میگفتی کمکت میکردم
الام تو منطقه ما شاتل عالی است
ولی شنیدم تو هنگام و ونگ افتضاح است

منطقه 7 ولیعصر ( عشرت آباد یا میدان سپاه ). پیش شماره 7760
با تشکر

nozhan66253
28-12-2006, 00:13
شبکه سپنتا از ابتدای سال 85 تا کنون 12,893,955,000 ریال اینترنت رایگان به مشترکین خود اهدا کرده است

MaFia
28-12-2006, 00:27
شبکه سپنتا از ابتدای سال 85 تا کنون 12,893,955,000 ریال اینترنت رایگان به مشترکین خود اهدا کرده است
کار بسیار جالب و مشتری پسند هست دوست خوبم این کار سپنتا
اما خب ربطش به ADSL و تاپیک چیه؟

boy iran
30-12-2006, 12:22
تارزان جان اون منطقه هم خوب است
ولی تصمیم با خودت است از کدوم شرکت سرویس بگیری
ولی من پیشنهاد میکنم شاتل چون خیلی خوبه

taarzan
01-01-2007, 01:23
تارزان جان اون منطقه هم خوب است
ولی تصمیم با خودت است از کدوم شرکت سرویس بگیری
ولی من پیشنهاد میکنم شاتل چون خیلی خوبه

رونالدینهو جان، خیلی ممنون از راهنماییت. لطف کردی. اینم برای اینکه از خجالتت در بیام : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7918+khoram
02-01-2007, 19:28
سلام
چند روز پیش یه تبلیغ جالب نزدیک خونمون زده بودنن Adsl , 256 با عوارض و پول مخابرات 13600 خیلی کنجکاو شدم شمارش برداشتم زنگ زدم قیمت مودم رو 35 تومان مارک دای لینک هزینه نصب 24 تومان می شد مودم رو پس نمی گرفتن و تنها ایرادی که داشت از نظر من فقط 2 گیگ می دادند و بعد از اتمام آن دوباره باید شارژ می کردیم
در ضمن آیا Adsl اعتباری مثل همین کارتهای اینترنت هم وجود داره؟؟؟

boy iran
02-01-2007, 21:28
خوب میشه یک کاری کرد که اعتباری بشه یک ماه استفاده کنی و بعد قرار داد رو فسخ کنی
خیلی کلک خوبی است

MaFia
03-01-2007, 03:34
سلام
چند روز پیش یه تبلیغ جالب نزدیک خونمون زده بودنن Adsl , 256 با عوارض و پول مخابرات 13600 خیلی کنجکاو شدم شمارش برداشتم زنگ زدم قیمت مودم رو 35 تومان مارک دای لینک هزینه نصب 24 تومان می شد مودم رو پس نمی گرفتن و تنها ایرادی که داشت از نظر من فقط 2 گیگ می دادند و بعد از اتمام آن دوباره باید شارژ می کردیم
در ضمن آیا Adsl اعتباری مثل همین کارتهای اینترنت هم وجود داره؟؟؟
اعتباری که فکر نمی کنم
در مورد سرویس هم
فقط به درد وب گردی می خوره
چون 2 گیگ برای 30 روز خیلی کم میشه

7918+khoram
03-01-2007, 06:27
اعتباری که فکر نمی کنم
در مورد سرویس هم
فقط به درد وب گردی می خوره
چون 2 گیگ برای 30 روز خیلی کم میشه

سلام
آخه می دونید چرا می گم اعتباری چون من همیشه نمی تونم از اون استفاده کنم تازه اصلا یه وقتهایی پیش می آِد که تا 14 و 15 روز اصلا فرصت پیدا نمی کنم یه وقتهایی هم مثل الان این قدر بیکارم که تو یک ماه یه 60 ساعته تمموم می کنم :blink:
اما فکنم اگه اعتباری بزارن برای کسایی مثل من خیلی توپ بشه چون من حتما می گیرم
راستی این شرکت سرویس 5 گیگ هم داشت با پهنای 512 قیمت 18600 با عوارض و مالیات ، راستی منظور از این 2 گیگ و 5گیگ و.. مقداری هست که دانلود می کنی یا فضایی که گرفتی:blush:

MaFia
03-01-2007, 06:56
مجموع دانلود و آپلود و یا همون سند و ریسیو

شاید ساعتی و ... باشه
اما من ندیدم تو شرکت های معروف تو تهران

adameh_bahal
05-01-2007, 13:54
يه سؤال تکراری:
در حال حاضر بهترين adsl در تهران برا کدوم شرکته؟
قبلاً که داتک بود الان چی؟

amir.ara
05-01-2007, 18:45
من شاتل استفاده می کنم خوبه.

7918+khoram
05-01-2007, 19:12
اگه این شرکت که من در بالا قیمتهای اون نوشتم کیفیتش خوب باشه برای کسای مثل من که زیاد کانکت نیستند از لحاظ هزینه بعد نیست
راستی همین شرکت که اسمشم یادم نیست 256 و، 5 گیگ هم داره که قیمتش 18 تومان هست

boy iran
06-01-2007, 12:02
شاتل خیلی خوبه
از دست ندید

sogoli321
06-01-2007, 18:49
کسی می دونه افرا نت خوبه یا نه؟

boy iran
06-01-2007, 18:58
افرا نت هم دوستام استفاده میکنند البته تو منطقه ما میگند خیلی خوبه

« احمد »
07-01-2007, 11:29
سلام
پارس و داتك بيشتر از 128 به من نميدن ...شما چطور بيشتر داريد ؟

ebinem173
08-01-2007, 14:50
افرا نت هم دوستام استفاده میکنند البته تو منطقه ما میگند خیلی خوبه

افرانت که adsl نداره
اینترنت پرسرعتش شامل وایرلس و خطوط استیجاری و ماهواره هست که اینها هیچکدوم adsl نیستن

سلام

من در حال حاضر دارم از داتک سرعت دانلود 23 میگیرم
البته من یک ساله که از داتک اشتراک میگیرم

MaFia
08-01-2007, 14:54
سلام
کاربرانی که تازه قرارداد می بندن باید 128 بگیرن البته حقیقی ها

« احمد »
08-01-2007, 22:10
حالا يه راهي ... زيرآبي‌اي ... چيزي نيست ؟‌ :(
گفتن فقط ميتونم شركت ثبت كنم .
شركت هم كه دردسر داره .

من در حال حاضر دارم از داتک سرعت دانلود 23 میگیرم
البته من یک ساله که از داتک اشتراک میگیرم
سلام

شما با 128 ، بيست و سه ك‌ب‌ مي گيريد ؟

من كه حداقل 128 رو مي گيرم ولي خيلي جفاست بعد از اينهمه صبر 128 بگيرم حداقل 256 مي‌خواستم .

MaFia
08-01-2007, 22:20
سلام

شما با 128 ، بيست و سه ك‌ب‌ مي گيريد ؟

من كه حداقل 128 رو مي گيرم ولي خيلي جفاست بعد از اينهمه صبر 128 بگيرم حداقل 256 مي‌خواستم .
نه دوست خوبم
128 23 کیلو نمی ده
باید 256 باشی
راه قانونی هم نداری
شاید بدن
شاید هم ندن
بستگی داره چند وقت مشتری اون شرکت باشی
و یا کدوم شرکت هست
طبق قانون اما نمی تونن بدن

casper66m
08-01-2007, 23:16
128 سرعتش چند کیلو؟

Nvidia
08-01-2007, 23:22
128 سرعتش چند کیلو؟

بهترین حالت 14 15 اما به طور متوسط 12

amir.ara
08-01-2007, 23:24
128 سرعت دانلودش 16kb.
23 برای 192 .

* SadeGh *
09-01-2007, 09:00
با سلام و عرض ادب
سرعت دانلود در 384 چقدر است؟
متشکر

MaFia
09-01-2007, 09:19
اصول اصلی تقسیم بر 8 شدن هست
ولی خب هر شرکتی درصدی از اون مقدا کمتر هست
باید دید اون شرکت سرعت رو چقدر میده
مثلا 128 در داتک 12 هست
در پارس آنلاین 14 هست و ...

soleares
09-01-2007, 09:29
مهران جان من می تونم برای یه شرکت اینترنت پر سرعت بگیرم ولی خودم استفاده کنم ؟

فرض کن شرکت مال خودم باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MaFia
09-01-2007, 09:36
مهران جان من می تونم برای یه شرکت اینترنت پر سرعت بگیرم ولی خودم استفاده کنم ؟

فرض کن شرکت مال خودم باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی چی؟
مگه اونها میان پشت پی سی شما تا ببینن کی داره استفاده می کنه؟
رو خط شرکت رانژه میشه
هر کی دوست داشتی می تونه استفاده کنه

taarzan
09-01-2007, 16:36
اصول اصلی تقسیم بر 8 شدن هست
ولی خب هر شرکتی درصدی از اون مقدا کمتر هست
باید دید اون شرکت سرعت رو چقدر میده
مثلا 128 در داتک 12 هست
در پارس آنلاین 14 هست و ...

با سلام، من یک سوال مبتدیانه دارم.
پس 128kb/s سرعت چی را نشون می ده ؟ :blink:

maryam.123
09-01-2007, 22:12
سلام به همه
من امروز عضو شدم تو اين سايت و كل اين 46 صفحه رو خوندم!
ما در منطقه مخابرات پيروزي هستيم
حالا ميخواستم از شما دوستان بپرسم براي منطقه ما اسيا تك يا داتك خوبه؟ يا تو اين قيمتا
قيمت برام مهمه! حد اكثر ماهي 20 تومن ميتونم بدم براي 128
خيلي ممنون ميشم جوابمو بديد

boy iran
10-01-2007, 17:50
منطقه پیروزی پیروز آنلاین خیلی خوبه و جواب میده
البته اگر از این دو شرکت هم میخواهی بگیری از داتک بگیر

casper66m
10-01-2007, 17:51
با سلام، من یک سوال مبتدیانه دارم.
پس 128kb/s سرعت چی را نشون می ده ؟ :blink:
128kb منظور 128 کیلو بیت هست که هر 8 بیت یک بایت
سرعتی که ما اغلب بیان میکنیم به بایت هست به همین دلیل سرعت بر حسب بیت رو تقسیم بر 8 هشت میکنیم تا سرعت بر حسب بایت بدست بیاد

MaFia
10-01-2007, 19:44
سلام به همه
من امروز عضو شدم تو اين سايت و كل اين 46 صفحه رو خوندم!
ما در منطقه مخابرات پيروزي هستيم
حالا ميخواستم از شما دوستان بپرسم براي منطقه ما اسيا تك يا داتك خوبه؟ يا تو اين قيمتا
قيمت برام مهمه! حد اكثر ماهي 20 تومن ميتونم بدم براي 128
خيلي ممنون ميشم جوابمو بديد
طرف آسیا تک نرو
خیلی داغونه
سپنتا و داتک خوبن

maryam.123
10-01-2007, 21:57
اخه براي اموزشگاه اسيا تك گرفتيم 128 خوب جواب ميده زياد نوسان نداره ولي منطقه خونه ما پيروزي هست بعضي ها ميگفتن اين 2 شركت اونجا خوب جواب نميده
جناب مافيا شما گويا اشتراك از داتك داري مودم هاي اسيا تك و سپنتا روي داتك جواب ميدن؟

منطقه پیروزی پیروز آنلاین خیلی خوبه و جواب میده
البته اگر از این دو شرکت هم میخواهی بگیری از داتک بگیر

ميشه ادرس پيروز انلاين رو بدين؟

اينم تعدادي سايت كه خدمات دي اس ال تو تهران ميدن
شايد به درد بعضي ها بخوره

MaFia
10-01-2007, 22:20
اخه براي اموزشگاه اسيا تك گرفتيم 128 خوب جواب ميده زياد نوسان نداره ولي منطقه خونه ما پيروزي هست بعضي ها ميگفتن اين 2 شركت اونجا خوب جواب نميده
جناب مافيا شما گويا اشتراك از داتك داري مودم هاي اسيا تك و سپنتا روي داتك جواب ميدن؟

سپنتا رو که می دونم جواب میده
آسیا رو هم اگه مدل رو می دونی بده تا بگم
در ضمن من هم پیروزی هستم
البته منطقه مخابراتی اشرفی اصفهانی

ebinem173
10-01-2007, 22:46

تا اونجایی که من قبلا متوجه شدم افت سرعت شما به فاصله شما تا مرکز مخابراتیتون مربوط میشه پس نتیجه میگیریم که چون فاصله شما تا مرکز مخابراتی در مورد تمام شرکتها بکیست پس دلیلی نداره که در منطقه خاصی شرکتی خوب جواب نده و دیگری خوب جواب بده
تنظیم سرعت شما با isp هست و مثلا من با 128 پارس آنلاین سرعت 14 داشتم و حالا با 256 داتک سرعتم روی 23 هست

maryam.123
11-01-2007, 00:48
تا اونجایی که من قبلا متوجه شدم افت سرعت شما به فاصله شما تا مرکز مخابراتیتون مربوط میشه پس نتیجه میگیریم که چون فاصله شما تا مرکز مخابراتی در مورد تمام شرکتها بکیست پس دلیلی نداره که در منطقه خاصی شرکتی خوب جواب نده و دیگری خوب جواب بده
تنظیم سرعت شما با isp هست و مثلا من با 128 پارس آنلاین سرعت 14 داشتم و حالا با 256 داتک سرعتم روی 23 هست

فاصله زيادي ندارم با مركز مخابرات حد اكثر 700 متر در ضمن ممكنه تو منطقه ما سپنتا خوب جواب بده و داتك نده چرا؟ چون ممكنه كاربراي سپنتا كمتر از داتك باشن در نتيجه پهناي باند بيشتري در اختيار داريم
مافيا منطقه مخابراتي ما سه راه سليماني هستش پس برم سراغ داتك

taarzan
12-01-2007, 14:58
128kb منظور 128 کیلو بیت هست که هر 8 بیت یک بایت
سرعتی که ما اغلب بیان میکنیم به بایت هست به همین دلیل سرعت بر حسب بیت رو تقسیم بر 8 هشت میکنیم تا سرعت بر حسب بایت بدست بیاد

خيلي ممنون از راهنمايي شما. :rambo:

OMID
14-01-2007, 15:54
با سلام به همه دوستان
از بچه های سایت کسی هست که از شرکت ندا گستر صبا adsl گرفته باشه ؟
میخوام ببینم که چطوریاست از نظر کیفیت
آخه متاسفانه مخابرات محدوده ما فقط همین شرکت adsl میده اگه اطلاعاتی در مورد سرویسهای این شرکت دارید ممنون میشم بگید :)

hadiimani
14-01-2007, 16:34
من میخوام adsl بگیرم داتک خوبه یا نه؟ قبلا از جوابتون متشکرم

محمد امين
14-01-2007, 17:24
سلام
كسي از دوستان اين يكي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ديده؟ قيمتاش عادي نيست!!!

boy iran
14-01-2007, 20:55
واقعا شاخ همه رو شکوند
دمش گرم
من شاتل استفاده میکنم با امکانات کمتر از این میگه سی هزار
بزار زنگ بزنم بیبینم واقعی است یا اینم باید روزنامه رسمی شرکت داشته باشی

silver189
20-01-2007, 00:10
سلام
دوستان من يه اشتراك adsl دارم حالا اگه بخوام با يكي از همسايه ها او شبكه كنم البته به صورت وايرلس آيا ميشه ؟
در ضمن كامپيوترهاي ما توي يك رديف پيش پنجره است .

J A V I D
20-01-2007, 00:19
حالا یه سوال پیچیده بعد از درخواست از داتک چقدره تحویل می دن ؟!؟

rb97
20-01-2007, 20:47
تنها شرکتی که منطقه ی ما رو پوشش میده شاتل هست. شاتل هم تنها سرویسی که میده ADSL2+ هست.

1:آیا این اینترنت را بگیرم یا صبر کنم تا شرکت های دیگه پوشش بدن؟

2:آیا این قیمت هایی که تو سایت شاتل هست + قیمت مودم هست یا نه؟ اگر نه قیمت مودمش چه قدره؟

اینم سایتش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این که اصلا صرف نداره خیلی گرونه!!!!!!!!!!!

حالا میشه کاری کرد که Adsl دار بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

J A V I D
20-01-2007, 21:49
بايد منتظر بموني تا مخابرات خط شما رو رانژه كنه كه اين بستگي داره به isp كه كي به مخابرات بگه اينكارو كنه خود مخابرات حد اكثر 2 روزه ميكنه ولي كلا 7 8 روز طول ميكشه

خوب اگه مخابرات نهایت دو روزه این کارو می کنه چرا ای اس پی لفتش می ده ؟!؟

خوب حالا یه سوال دیگه ؟!؟
چرا سپنتا دی اس الش اینقدر گرونه مگه سر گردنس ؟!؟ بعدش الان به کاربران خانگی دی اس ال 256 می دن ؟!؟

حالا یه نکته ای ما تو خونمون دو تا خط تلفن داریم می شه به بهانه دو یوزره بودن یه دویستو پنجاهو شیش گرفت ؟!؟

نه نميشه بايد 2 تا 128 بگيري كه اونم نميصرفه بايد صبر كني تا دوباره 256 بدن

اونا که دیگه عمرا 256 بدن به مردم عادی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif آخه زور داره 128 با 256 همش 5 تومن فرقشه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

boy iran
21-01-2007, 21:26
دمش ما که مشتری شاتل هستیم بهمون تخفیف هم دادن این ماه

danyel
21-01-2007, 23:59
من ديروز خوندم تا چند ماه ديگه محدوديتو ب مي دارن خدا كنه راست باشه

digitalbass
23-01-2007, 00:59
من از شاتل اینترنت adsl2گرفتم هیچ فرقی نمیکنه .مسخره باز هست. اصلا با این سرعت های پایین ما adsl2 معنی نداره بیشتر جنبه تبلیغاتی هست.

shazde_pesar
23-01-2007, 08:44
آقا من 1 اينترنت ADSL سريع ميخوام كه پهناي باندش زياد باشه 256 خوبه. ولي محدوديت حجمي برام مهم نيست حدود 4 يا 5 گيگ خوبه. كسي سراغ داره؟:happy:

sa3er
23-01-2007, 23:07
تاپیک اصلاح شد.

mahbarcelona
24-01-2007, 00:32
salam dar esfahan ke gheymat sar be falak mikeshe lotfan age kasy adsl arzoon too esfahan soragh dare bege

rb97
24-01-2007, 18:31
شرکت داتک ای دی اس ال 2 هم میده میخواستم بدونم کسی از قیمتش خبر داره؟

MaFia
24-01-2007, 22:10
شرکت داتک ای دی اس ال 2 هم میده میخواستم بدونم کسی از قیمتش خبر داره؟
ADSL2 معنی تو ایران نداره دوست خوبم

rb97
24-01-2007, 23:05
میدونم

ولی تو منطقه ی ما فقط Adsl2 موجوده

MaFia
25-01-2007, 06:21
میدونم

ولی تو منطقه ی ما فقط Adsl2 موجوده
یعنی چی؟
پیش شماره شما چیه؟
کی گفته چنین چیزی به شما؟

rootnt
25-01-2007, 10:54
سلام دوستان عزیز
آقا من اینقدر این انجمن ها رو گشتم که دیوونه شدم
توی مرکز مخابراتی ما تا اونجایی که فهمیدم فعلاْ - پارس آنلاین - شاتل - صبا سرویس می دهند و آسیاتک هم به زودی اضافه میشه
من می خوام بدونم توی اینها کدوم رو بگیرم که با شرایطم جور باشه
دوستانی که با این شرکت ها کار کرده اند لطفاْ راهنمایی کنند
شرایطم:
۱- پول برای خریدن مودمش اصلاْ ندارم (شنیدم امانتی هم می دهند)
۲- هزینه راه اندازیش کم باشه
۳- بهترین کیفیت و سرعت رو توی این شرایط می خوام
ممنون

J A V I D
25-01-2007, 12:12
سلام دوستان عزیز
توی مرکز مخابراتی ما تا اونجایی که فهمیدم فعلاْ - پارس آنلاین - شاتل - صبا سرویس می دهند و آسیاتک هم به زودی اضافه میشه
شرایطم:
ممنون

سلام من که خودم دی اس ال ندارم شنبه می خوام برم ثبت نام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
1. اونایی که مودم رو امانتی می دن پول مودم رو از شما می گیرن وقتی که دیگه سرویس رو نخواستی مودم رو پس می دی پولتو می گیری البته واسه دی اس ال من نشنیدم مودم رو امانتی بدن بیشتر واسه وایر لس می دن ...
2. هزینه راه اندازی هم نمی خواد بدی خودت می تونی راش بندازی هزینه راه اندازی واسه کسایی که نمی دونن کامپیوتر چیه می آن خونه طرف مودم رو نصب می کنن همین !
3. نمی تونم کمکی بکنم من خودم یم خوام از داتک بگیرم ولی اون جور که از شواهد بر می آد آسیا تک مزخرف ترین سرویس رو می ده !!!

rb97
25-01-2007, 12:33
یعنی چی؟
پیش شماره شما چیه؟
کی گفته چنین چیزی به شما؟

پیش شماره ی من 2200 هست و تو سایت شاتل به عنوان پیش شماره ای که ADSL2 رو پوشش میده اومده:

ولی من که از داتک پرسیدم گفتن خدمات ADSL برای منطقه ی شما سال بعد آماده میشه.

J A V I D
25-01-2007, 12:36
اصلا به چیزایی که تو سایتشون نوشته توجه نکنید حتما با هاشون تماس بگیرن اکثرا می زنن زیر حرفاشون تو سایت ...

casper66m
25-01-2007, 12:43
من امروز زنگ زدم سپنتا گفت مودم به صورت امانی نمی دن
حالا میخواستم بدونم همه شرکت ها اینجورین مودم به صورت امانی نمیدن؟
مودم سپنتا ایسوز بود که میداد 50 تومن.
اصلا ایسوز مودم خوبی هست؟شرکت های دیگه ازش پشتیبانی میکنن

rootnt
25-01-2007, 15:02
اونایی که مودم رو امانتی می دن پول مودم رو از شما می گیرن
اگر پول مودم رو می گیرن دیگه نمی شه بهش گفت امانتی که
من شنیدم یه چک یا سفته می گیرن مودم رو میدن
در ضمن یکی از دوستان هم (کامپیوتر حالیشه) adsl گرفته بود با اینکه خودش می تونست اومده بودند و براش نصب کرده بودن و پولش هم ازش گرفته بودند
اگر اینطور که شما می گید خودمون هم می تونیم نصب کنیم و دیگه احتیاج نیست پول نصب بدیم خیلی خوب می شه
این دو مورد ردیف بشه حله

J A V I D
25-01-2007, 18:50
در مورد وایر لس که اینجوری بود ! یعنی پول مودم رو می گرفتن بعد مودم رو بهت می دادن وقتی مودم رو پس می دادی بعدش پولتو پس می دادن البته یه وقت فکر نکنی به همین راحتی پولو پس دادن یه یکی دو هفته ای ما رو علاف کردن تا پولو پس دادن البته ما رفتیم نشستیم اونجا مشتری پرونی پولمون رو بهمون مثلا زود دادن که شرمون رو کم کنن ؟!؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

در مورد اون هزینه راه اندازی هم بعضی از شرکت ها چه بخوای چه نخوای پولو ازت می گیرن ولی خودتم می تونی نصب کنی من یکی از دوستام که از داتک گرفته بود خودش مودمش رو نصب کرد پول نصب نداد ...

کماکان لذت می بریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

kiuna
25-01-2007, 20:39
با سلام
دوستان من به تازگی برای adsl درخواست دادم البته از طرف شرکت شاتل! حالا می خواستم بدونم دوستانی که
از شاتل استفاده می کنن نظرشون در مورد کیفیت و خدماتش چیه؟
در ضمن چند روز طول میکشه که بعد از درخواست دادن که بیان برای نصب ؟ خودشون تماس میگیرن یا ما باید پیگیر باشیم! در مورد محدودیت حجمی چطور می تونیم خودمون کنترل داشته باشیم؟
در ضمن در پشت برگه قرار داد یه جدول داده شده که نوشته شده tcp port , udp port منظورشون چیه؟
یه مورد دیگه خودشون میگن فقط باید از مدلهای ایسوس و تری کام و پاراداین استفاده کنید
کسی تا حالا با تری کام کار کرده ؟
کسی هست که با مودمی غیر از این3 مارک از شاتل استفاده کنه؟
با تشکر

mhentezari
25-01-2007, 22:13
من امروز زنگ زدم سپنتا گفت مودم به صورت امانی نمی دن
حالا میخواستم بدونم همه شرکت ها اینجورین مودم به صورت امانی نمیدن؟
مودم سپنتا ایسوز بود که میداد 50 تومن.
اصلا ایسوز مودم خوبی هست؟شرکت های دیگه ازش پشتیبانی میکنن
قديم امانتي هم ميدادن. يعني ديگه نميدن؟ حتما بايد بخريم؟
كسي مي دونه جريان چيه؟

casper66m
25-01-2007, 22:19
چی شد این ایسوز که میده 50 تومن قیمتش تو بازار همینه؟ اصلا مودم خوبیه ؟
یا برم خودم مودم بگیرم

MaFia
25-01-2007, 22:20
چی شد این ایسوز که میده 50 تومن قیمتش تو بازار همینه؟ اصلا مودم خوبیه ؟
یا برم خودم مودم بگیرم
42 هم میشه خرید از بازار

MaFia
25-01-2007, 22:21
سلام دوستان عزیز
شرایطم:
ممنون
شرکت درست حسابی مثل داتک و پارس آنلاین و سپنتا همه مودم رو می فروشن
امانی نمی دن rootnt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان

casper66m
25-01-2007, 22:30
42 هم میشه خرید از بازار
پس برم خودم از بازار بگیرم
شما که داتک استفاده میکنی داتک ایسوز رو ساپورت میکنه؟
این ایسوز یک مدل داره یا مدل های مختلفی داره؟
حالا که خودم می خوام برم بگیرم این ایسوز خوب هست یا مارک دیگه ای بگیرم؟
ممنون

M.C.
25-01-2007, 22:35
سلام خدمته همه ی دوستان :)
مثل اینکه سپنتا گل کاشته :)

من سرویسه ParsOnLine گرفتم از شرکت Amin Net در شیراز
سرعتش عالیه سرویسه Platinium شو گرفتم
نامحدوده 64 Kb هست ولی روی 128 می بندن
قیمته ماهیش 28800 بدون آبون ماه و عوارضه
6% عوارض و 3000 تومن آبون ماه

مودم هم خودم گرفتم OvisLink تایوانیست و ADSL , ADSL2 ,
ADSL 2+ رو ساپورت می کنه

من که ازش راضیم

راستی دوستان توی شیراز کدوم شرکت سرویسه سپنتا رو
میده ؟؟
بگید تا ماه بعد بگیرم ببینم خوبه :)

casper66m
25-01-2007, 22:38
قديم امانتي هم ميدادن. يعني ديگه نميدن؟ حتما بايد بخريم؟
كسي مي دونه جريان چيه؟
پس شانس ما حالا که ما می خوایم adsl بگیریم دیگه امانی نمیدن

MaFia
25-01-2007, 22:44
پس برم خودم از بازار بگیرم
شما که داتک استفاده میکنی داتک ایسوز رو ساپورت میکنه؟
این ایسوز یک مدل داره یا مدل های مختلفی داره؟
حالا که خودم می خوام برم بگیرم این ایسوز خوب هست یا مارک دیگه ای بگیرم؟
ممنون
ایسوز مدل ۶۰۲ بگیر
با داتک هم مشکل نداره
فقط یه نگاه به بازار بکن
نایاب شده
قرار بود یه شرکت شنبه بیاره
یه چک بکن

casper66m
25-01-2007, 22:44
ADSL 2+ رو ساپورت می کنه
من که ازش راضیم

چند گرفتی؟مسئله اینجاست که شرکت های دیگه پشتیبانی میکنن

MaFia
25-01-2007, 22:45
سلام خدمته همه ی دوستان :)
مثل اینکه سپنتا گل کاشته :)

من سرویسه ParsOnLine گرفتم از شرکت Amin Net در شیراز
سرعتش عالیه سرویسه Platinium شو گرفتم
نامحدوده 64 Kb هست ولی روی 128 می بندن
قیمته ماهیش 28800 بدون آبون ماه و عوارضه
6% عوارض و 3000 تومن آبون ماه

ADSL 2+ رو ساپورت می کنه

من که ازش راضیم

راستی دوستان توی شیراز کدوم شرکت سرویسه سپنتا رو
میده ؟؟
بگید تا ماه بعد بگیرم ببینم خوبه :)
اوه
۲۸۸۰۰ تازه بدون عوارض برای ۶۴؟
من ۲۸۶۰۰ با همه چیز برای ۲۵۶ داتک می دم!
برای استان های غیر تهران البته طبییعی هست

MaFia
25-01-2007, 22:45
پس شانس ما حالا که ما می خوایم adsl بگیریم دیگه امانی نمیدن
داتک از اسفند ۸۴ دیگه امانی نمیده برادر

casper66m
25-01-2007, 22:49
ایسوز مدل ۶۰۲ بگیر
با داتک هم مشکل نداره
فقط یه نگاه به بازار بکن
نایاب شده
قرار بود یه شرکت شنبه بیاره