PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سرویس دهنده های Adsl : اینترنت پر سرعت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26

Nevissande
13-03-2008, 07:33
مرسی ولی pcm چیه ؟
عليرضا شيرازي، مدير بلاگفا، در وبلاگش اين قضيه رو بطور كامل شرح داده :

محرومیت هزاران مشترک مخابرات از اینترنت پرسرعت

عدم پیش بینی و استفاده از شیوه نامناسب جهت افزایش ظرفیت تلفن ثابت باعث شده است که هزاران مشترک مخابرات از امکان استفاده از اینترنت پرسرعت ADSL محروم شوند. مخابرات در سالهای اخیر بخصوص در مناطق مرکزی شهرها به جای توسعه شبکه کابلی اقدام به استفاده از شیوه ای به نام PCM ( مخفف Pulse Code Modulation ) جهت افرایش ظرفیت نموده است که در این شیوه ظرفیت هر کابل به چندین خط تلفن ثابت اختصاص داده می شود. اگرچه این شیوه توان پاسخگویی به نیاز گفتگوی تلفنی و انتقال صدا را برای مشترکین فراهم میکند اما به دلیل تقسیم ظرفیت یک کابل امکان استفاده و اشتراک اینترنت ADSL برای مشترکینی که خطوط تلفن آنها با این شیوه فراهم شده است وجود نخواهد شد. همچنین این خطوط در اتصال Dailup به شبکه های اینترنت نیز مشکلاتی را برای مشترکین ایجاد میکنند و عموما سرعت اتصال مشترکین اینگونه خطوط پایین تر از 33.6 KB میباشد.این درحالی است که مشترکین از نوع خط خود بی خبر هستند و هزینه اشتراک و آبونمان خط تلفن آنها نیز با مشترکینی که کابل مستقیم دارند یکسان است.
با توجه به اینکه خطوط تلفن هزاران مشترک مخابرات بخصوص در مناطق مرکزی شهر و مناطق تجاری با استفاده از شیوه فوق فراهم شده است و همچنین محدوده تحت پوشش معدود شرکتهایی که اقدام به ارائه اینترنت بی سیم می کنند حتی در پایتخت نیز شامل همه مناطق نمی شود عملاً بسیاری از مشترکین مخابرات در مناطق مرکزی و تجاری شهر از هرگونه اشتراک اینترنت مناسب و به صرفه اینترنت محروم هستند. در حال حاضر نیز برخی از مهمترین مراکز تجاری کامپیوتر و محصولات مخابراتی واقع در مرکز شهر تهران نیز با چنین مشکلی مواجه هستند.معاون فنی یکی از مراکز مخابراتی معتقد است که قرارداد مخابرات با مشترکین تنها جهت تامین گفتگوی تلفنی و صدا می باشد و مخابرات مسئولیتی نسبت به کیفیت خطوط برای انتقال دیتا و اینترنت ندارد. این در حالی است که راه ساده ای نیز جهت دریافت کابل مستقیم و اینترنت حتی در ازای هزینه بیشتر برای مشترکین وجود ندارد.

منبع:shirazi.blogfa. com

Nevissande
13-03-2008, 07:38
اينجور كه گفته، قضيه Pcm ، متفاوت است با قضيه فيبر نوري.
يعني فيبر نوري را ميشه يكجوري حلش كرد (isp بايد تجهيزات خاصي داشته باشد) ولي Pcm را هرگز !

MaSoOd
13-03-2008, 11:59
ولی نظر من عکس اینه

مثلا خونه ی ما pcm بوود بعد اشنا پیدا کردیم و تلفن جدید رو از خط اصلی دادن
ولی فیبر رو فکر نکنم کاریش بشه کرد

vahid_civil
13-03-2008, 12:52
ما در منطقه ولنجک با پیش شماره 2240 هستیم. امیدوارم خطمون pcm نباشه.
چون من دیال اپم سرعت فعلیش 53 هست. دق میکنم

seppeehr
13-03-2008, 13:04

خطاي pcm‌سرعت دايال آپشون هم پايين هست. مال شما كه سرعتش خوبه.
ضمن اينكه مي‌تونيد زنگ بزنيد منطقه مخابراتيتون، استعلام كنيد كه خطتون pcm هست يا نه.

OOGame MakerOO
13-03-2008, 14:33
سلام.
مي بخشيد كه از شما سوال مي كنم، ولي مشكلم اينجاست كه با همه شركت ها آشنا نيستم. بنده توي مشهد زندگي مي كنم و چهار شماره اول تلفن هم 6224 هستش، جايي هست كه از اين پيش شماره پشتيباني كنه و بهش سرويس بده؟

Acro-Crown
13-03-2008, 14:38

اقا اصلا ناراحت نباش من دوستم با همون منطقه با پیش شماره 2240 از شرکت اسیا ADSL گرفته و الانم داره استفاده می کنه :10:

mohammad_dj_kazin
13-03-2008, 15:18
اگه سرعتت 53 باشه pcm نيست خيالت راحت.:20:

captainblacknitc
14-03-2008, 08:11
سلام ... من بالاخره موفق شدم از هفت خوان نداشتن پورت خالي تو منطقمون رد بشمو بعد از كلي معطلي بالاخره يه شركت پيدا كنم كه تو منطقمون پورت خالي داشته باشه ... هم بايد پول بدي ... هم منت سرت ميزارن ... بگذريم ... مودمي كه من از شاتل گرفتم BiPAC 5210s هستش ... ولي همراهش اسپليتر نيست ... البته هنوز جعبه مودمو باز نكردم كه ببينم تو جعبش هست يا نه ... ولي فكر نكنم باشه ... آخه قسمت فروششم راجع به اسپليتر به من چيزي نگفت ... من 3 تا تلفن تو خونه دارم ...يكي هم answer داره هم id caller ... يكي ديگه فقط answer داره كه به كامپيوتر وصله ... اون يه تلفن هم يه id caller بهش وصله ... با اين تفاسير چند تا اسپليتر ميخوام؟ خود كارشناس شاتل روزي كه براي نصب مياد با خودش اسپليتر مياره؟ يا بايد خودم بگيرم؟ يا بايد قبل از اينكه كارشناس بياد بهش بگم كه بياره؟ هزينش پاي شاتله يا من؟ قيمت اسپليتر چنده؟ پايتخت داره؟ راستي من با dial up معمولا سرعتم بين 10 تا 20 kbits/s هستش ... منطقمون يوسف آباده و وحشتناكم نويز دارم ... البته يكي از دوستام كه دو تا كوچه از ما بالاترن خطش pcm نبود و رانژه شد ... اصلا اگه خط يه نفر pcm باشه به كل بايد بيخيال ADSL بشه؟ ...به نظر شما خط من pcm هست يا نه؟ ميدونم كه سوالام خيلي زياده ... ولي ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين ...

Majidson
14-03-2008, 15:50
دوستاني كه از لايزر 128 Adsl2استفاده مي كنند سرعت دانلودشون چقدره؟

آيا از خدماتش راضي هستند؟ قطعي داره يا نه؟ سرعتش ثابته يا متغيره؟

يكي پيدا نمي شه جوابه منو بده؟؟؟!!! اگه اينجوري پيش بره به نظر من اسم اين تاپيك بذارن آسياتك بهتر باشه!!!!!!!!!

mohsen121
14-03-2008, 19:06
سلام دوستان من مي خوام adsl سپنتا بگيرم از دوستاني كه خطads l سپنتا دارند مي خوام كه من رو كمك كنند و تصويري كه بعد از تست سرعت تو سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مي زاره رو اين جا قرار بدن و نظر خودشون رو در رابطه با پيشتيباني و سرعتشون با اكانت سپنتا بگن . ممنون ميشم اينم سرعت من با خط ديال اپ سپنتاست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
14-03-2008, 20:39
سلام دوستان من مي خوام adsl سپنتا بگيرم از دوستاني كه خطads l سپنتا دارند مي خوام كه من رو كمك كنند و تصويري كه بعد از تست سرعت تو سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مي زاره رو اين جا قرار بدن و نظر خودشون رو در رابطه با پيشتيباني و سرعتشون با اكانت سپنتا بگن . ممنون ميشم اينم سرعت من با خط ديال اپ سپنتاست

از کی تا حالا ارسال سرعتش بیشتر از دریافت شده(اونم تو دایل اپ)؟؟؟؟

seppeehr
14-03-2008, 21:18

اين 256 سپنتا هست.
پشتيباني: من يكبار بيشتر به پشتيباني زنگ نزدم، اونم همون موقعي بود كه كشتي رفته بود رو سيم تلفن!!!
سرعت: خودت قضاوت كن.
تا سپنتا نگيري، نمي‌فهمي چي مي‌گم!

_Barbod_
14-03-2008, 23:18

سرویس من 256 سپنتا هست.
تا به حال حتی یک بار هم به پشتیبانی زنگ نزدم چون مشکلی نداشتم.
عکس داخل امضا, رو همین امروز تست کردم و گذاشتم.فکر کنم گویای همه چیز باشه.

_Barbod_
14-03-2008, 23:21
این رو هم همین الان تست کردم.

darvish1900
14-03-2008, 23:45
دوستان توجه کردید امروز اینترنت ایران داره از باکو گرفته میشود نه از کویت.

_Barbod_
14-03-2008, 23:55
دوستان توجه کردید امروز اینترنت ایران داره از باکو گرفته میشود نه از کویت.

اگر رو حساب این تستها که انجام دادیم این رو میگید که باید بگم من هر وقت به این سایت میرم و تست میکنم خودش با باکو تست میکنه

darvish1900
15-03-2008, 00:31
دوست عزیز آسیاتک تا چند روز پیش از کویت داشت اینترنت میگرفت/ امروز که تست کردم رفته رو باکو

captainblacknitc
15-03-2008, 06:16
[QUOTE=captainblacknitc;2199110]سلام ... من بالاخره موفق شدم از هفت خوان نداشتن پورت خالي تو منطقمون رد بشمو بعد از كلي معطلي بالاخره يه شركت پيدا كنم كه تو منطقمون پورت خالي داشته باشه ... هم بايد پول بدي ... هم منت سرت ميزارن ... بگذريم ... مودمي كه من از شاتل گرفتم BiPAC 5210s هستش ... ولي همراهش اسپليتر نيست ... البته هنوز جعبه مودمو باز نكردم كه ببينم تو جعبش هست يا نه ... ولي فكر نكنم باشه ... آخه قسمت فروششم راجع به اسپليتر به من چيزي نگفت ... من 3 تا تلفن تو خونه دارم ...يكي هم answer داره هم id caller ... يكي ديگه فقط answer داره كه به كامپيوتر وصله ... اون يه تلفن هم يه id caller بهش وصله ... با اين تفاسير چند تا اسپليتر ميخوام؟ خود كارشناس شاتل روزي كه براي نصب مياد با خودش اسپليتر مياره؟ يا بايد خودم بگيرم؟ يا بايد قبل از اينكه كارشناس بياد بهش بگم كه بياره؟ هزينش پاي شاتله يا من؟ قيمت اسپليتر چنده؟ پايتخت داره؟ راستي من با dial up معمولا سرعتم بين 10 تا 20 kbits/s هستش ... منطقمون يوسف آباده و وحشتناكم نويز دارم ... البته يكي از دوستام كه دو تا كوچه از ما بالاترن خطش pcm نبود و رانژه شد ... اصلا اگه خط يه نفر pcm باشه به كل بايد بيخيال ADSL بشه؟ ...به نظر شما خط من pcm هست يا نه؟ ميدونم كه سوالام خيلي زياده ... ولي ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين ...

كسي نميخواد به من كمك كنه تا چند تا از اين علامت سوالها از تو ذهنم پاك شه ... خداييش ثواب داره

captainblacknitc
15-03-2008, 06:16
سلام ... من بالاخره موفق شدم از هفت خوان نداشتن پورت خالي تو منطقمون رد بشمو بعد از كلي معطلي بالاخره يه شركت پيدا كنم كه تو منطقمون پورت خالي داشته باشه ... هم بايد پول بدي ... هم منت سرت ميزارن ... بگذريم ... مودمي كه من از شاتل گرفتم BiPAC 5210s هستش ... ولي همراهش اسپليتر نيست ... البته هنوز جعبه مودمو باز نكردم كه ببينم تو جعبش هست يا نه ... ولي فكر نكنم باشه ... آخه قسمت فروششم راجع به اسپليتر به من چيزي نگفت ... من 3 تا تلفن تو خونه دارم ...يكي هم answer داره هم id caller ... يكي ديگه فقط answer داره كه به كامپيوتر وصله ... اون يه تلفن هم يه id caller بهش وصله ... با اين تفاسير چند تا اسپليتر ميخوام؟ خود كارشناس شاتل روزي كه براي نصب مياد با خودش اسپليتر مياره؟ يا بايد خودم بگيرم؟ يا بايد قبل از اينكه كارشناس بياد بهش بگم كه بياره؟ هزينش پاي شاتله يا من؟ قيمت اسپليتر چنده؟ پايتخت داره؟ راستي من با dial up معمولا سرعتم بين 10 تا 20 kbits/s هستش ... منطقمون يوسف آباده و وحشتناكم نويز دارم ... البته يكي از دوستام كه دو تا كوچه از ما بالاترن خطش pcm نبود و رانژه شد ... اصلا اگه خط يه نفر pcm باشه به كل بايد بيخيال ADSL بشه؟ ...به نظر شما خط من pcm هست يا نه؟ ميدونم كه سوالام خيلي زياده ... ولي ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين ...

كسي نميخواد به من كمك كنه تا چند تا از اين علامت سوالها از تو ذهنم پاك شه ... خداييش ثواب داره

Mohsen khan
15-03-2008, 07:51

قيمت نويز گير 2 يا 3 تومن بيشتر نيست
روز اول كه بهمون مجاني دادند
ولي مي توني از خود شاتل بپرسي
شماره پشتيباني 23089

seppeehr
15-03-2008, 08:42
دوستان يه سوال.
اين تستيه كه همين الان از سرور باكو براي سپنتا 256 گرفتم:

به نظرتون چرا سرعتم به نسبت باقي سپنتايي ها كمتره؟ به خاطر خط هاست، يا شلوغي ساعت؟!

zed2
15-03-2008, 09:00
اگر رو حساب این تستها که انجام دادیم این رو میگید که باید بگم من هر وقت به این سایت میرم و تست میکنم خودش با باکو تست میکنه

دوست عزیز آسیاتک تا چند روز پیش از کویت داشت اینترنت میگرفت/ امروز که تست کردم رفته رو باکو

سایت speedtest.net انتخاب سرور برای تست بر اساس جایی است که ISP ایپی شما را ثبت کرده مثلا اگر در ادرس جایی که ایپی را استفاده می کند را تهران بدهد با سرور باکو و اگر ادرس مثلا اهواز یا شیراز را بدهد با سرور کویت چک می کند.همنین اگر از --- استفاده کنید و برید تست کنید نزدیکترین سرور تستی که به ادرس جایی که IP سرور
ثبت شده تست می کند.البته بعضی ISP ها موقعی کهIP را در جای دیگر استفاده می کنند ادرس ISP که IP را در انجا ارائه می کند اصلاح نمی کنند.(نمونش را من در شمال دیدم تو یک کافی نت مکان ISP را جنوب کشور زده بود)

تا انجایی که من خوندم و شنیدم باید ر استفاده کنی.
در مورد تعداد نمی دونم..
راستي من با dial up معمولا سرعتم بين 10 تا 20 kbits/s هستش
ببخشید 10 کیلوبایت یا کیلو بیت؟اگر نویز خیلی داری احتمالا رو سرعتت تاثیر می گذارد.
اگر خط کسی PCM باشه باید به مخابرات در خواست خارج کردن از PCM را بدهد تا بتواند استفاده کند(البته اگر سیم خالی موجود باشد)

captainblacknitc
15-03-2008, 09:33
سایت speedtest.net انتخاب سرور برای تست بر اساس جایی است که ISP ایپی شما را ثبت کرده مثلا اگر در ادرس جایی که ایپی را استفاده می کند را تهران بدهد با سرور باکو و اگر ادرس مثلا اهواز یا شیراز را بدهد با سرور کویت چک می کند.همنین اگر از --- استفاده کنید و برید تست کنید نزدیکترین سرور تستی که به ادرس جایی که IP سرور
ثبت شده تست می کند.البته بعضی ISP ها موقعی کهIP را در جای دیگر استفاده می کنند ادرس ISP که IP را در انجا ارائه می کند اصلاح نمی کنند.(نمونش را من در شمال دیدم تو یک کافی نت مکان ISP را جنوب کشور زده بود)

تا انجایی که من خوندم و شنیدم باید ر استفاده کنی.
در مورد تعداد نمی دونم..
راستي من با dial up معمولا سرعتم بين 10 تا 20 kbits/s هستش
ببخشید 10 کیلوبایت یا کیلو بیت؟اگر نویز خیلی داری احتمالا رو سرعتت تاثیر می گذارد.
اگر خط کسی PCM باشه باید به مخابرات در خواست خارج کردن از PCM را بدهد تا بتواند استفاده کند(البته اگر سیم خالی موجود باشد)

اگه سرعتم 10 كيلوبايت بود كه adsl ميخواستم چيكار... من از اين شانسا ندارم ... 10 كيلوبيته

_Barbod_
15-03-2008, 21:39
دوستان يه سوال.
اين تستيه كه همين الان از سرور باكو براي سپنتا 256 گرفتم:

به نظرتون چرا سرعتم به نسبت باقي سپنتايي ها كمتره؟ به خاطر خط هاست، يا شلوغي ساعت؟!
سلام
من هم همین الان تست کردم اما همه چیز عالی هست.
هم پینگ و هم دانلود و هم آپلود خوب هست.
ببین...

شما توی کدوم منطقه مخابراتی هستی؟
احتمال داره به دلیل شلوغ بودن منطقه باشه.
شاید خط شما نویز داره.

mohsen121
15-03-2008, 23:27
آقا دستتون واقعا درد نكنه خيلي كمكم كرديد راستي الان يه سوال ديگه داشتم سپنتا الان خط 256 به كاربر هاي خانگي مي ده يا نه

zed2
15-03-2008, 23:35
آقا دستتون واقعا درد نكنه خيلي كمكم كرديد راستي الان يه سوال ديگه داشتم سپنتا الان خط 256 به كاربر هاي خانگي مي ده يا نه
با نامه از دانشگاه یا اداره میشه گرفت.

_Barbod_
16-03-2008, 00:20
آره دوست عزیز میده.به نامه و از این جور حرفها هم احتیاج نداری.
شما باید حتما" مشترک سپنتا باشی و در سایت سپنتا عضو باشی.
برای ماه اول 128 میگیری و برای ماههای آینده میتونی از طریق سایت هر سرویسی با هر سرعتی که دوست داری بگیری.

Fusi0n
16-03-2008, 01:08
سلام دويستان اقا يك سوال دارم واقعا هركس مدونه بگه ما منطقه مخابرات مون مهديه ميخوام بدونم هيچ راهي نيست از اين منطقه (خراب بشه رو سرشون) خلاص بشم از يك منطقه ديگه بگيريم
در اين منطقه 1 شركت نيست براش Adsl بده هر كس هر راهي ميدونه بگه

darvish1900
16-03-2008, 01:23
سلام دويستان اقا يك سوال دارم واقعا هركس مدونه بگه ما منطقه مخابرات مون مهديه ميخوام بدونم هيچ راهي نيست از اين منطقه (خراب بشه رو سرشون) خلاص بشم از يك منطقه ديگه بگيريم
در اين منطقه 1 شركت نيست براش Adsl بده هر كس هر راهي ميدونه بگه

اول اینکه پیش شمارتون اعلام کنید.نه دوست عزیز هیچ راهی نیست مگه اینکه وایرلس بگیری

cinablue
16-03-2008, 03:00
قيمت نويز گير 2 يا 3 تومن بيشتر نيست
روز اول كه بهمون مجاني دادند
ولي مي توني از خود شاتل بپرسي
شماره پشتيباني 23089

اسپلیتر فقط برای خطی که adsl روش نصب شده لازمه فکر کنم
دیگه اگه خطتون جداست فکر نکنم بیشتر از یکی لازم باشه
اسپلیتر واسه زمانی 2 یا بیشتر لازم میشه که رو یک خط چند دستگاه تلفن داشته باشی

cinablue
16-03-2008, 03:02
اسپلیتر فقط برای خطی که adsl روش نصب شده لازمه فکر کنم
دیگه اگه خطتون جداست فکر نکنم بیشتر از یکی لازم باشه
اسپلیتر واسه زمانی 2 یا بیشتر لازم میشه که رو یک خط چند دستگاه تلفن داشته باشی
البته نقل قول رو اشتباهی زدم sorry :10:

djpifpaf
16-03-2008, 06:52
سلام دوستان
ميخواستم بدونم من ميتونم هم بر روي دسكتاپ كه روش XP نصب هست و هم بر روي لپتاپ كه VISTA نصب هستش همزمان ايتنرنت داشته باشم:19:
مودم هم Asus 602 هستش و ppoe هم ست شده روش

seppeehr
16-03-2008, 08:29
سلام
من هم همین الان تست کردم اما همه چیز عالی هست.
هم پینگ و هم دانلود و هم آپلود خوب هست.
ببین...

شما توی کدوم منطقه مخابراتی هستی؟
احتمال داره به دلیل شلوغ بودن منطقه باشه.
شاید خط شما نویز داره.

سرعت شما خيلي بالاست! حتي پينگتون هم تقريبا نصف منه!
من منطقه وليعصر هستم، پيش شماره 7753. نمي‌دونم اگر منطقه شلوغ باشه كه كاري نمي‌شه كرد، اما براي نويز خط چطور؟

mrmostafa
16-03-2008, 10:37
آقا وقتي موقع دانلود ميزنه Kb از كجا بدونيم كه كيلو بايت هستش يا كيلو بيت ؟!!!

Fusi0n
16-03-2008, 12:47
اول اینکه پیش شمارتون اعلام کنید.نه دوست عزیز هیچ راهی نیست مگه اینکه وایرلس بگیری

سلام ممنون يعني هيچ راهي نداره شماره ما 5538 در نزيك ميدان منيره ساكن هستيم
وايرلس ويمكس هر چه بگيد رفتم و لي هيچ كدوم در اين منطقه نيست كه نيست

zed2
16-03-2008, 14:24
آقا وقتي موقع دانلود ميزنه Kb از كجا بدونيم كه كيلو بايت هستش يا كيلو بيت ؟!!!

کیلوبایت بر ثانیه را با KBit/s یا KB/sنشان می دهند و کیلوبیت بر ثانیه را با kb/s یا kbps نشان می دهند

mohammad_dj_kazin
16-03-2008, 17:44
من منطقه وليعصر هستم، پيش شماره 7753. نمي‌دونم اگر منطقه شلوغ باشه كه كاري نمي‌شه كرد، اما براي نويز خط چطور؟
براي نويز خط بايد يه زنگ بزني مخابرات خطط رو برات يه چكاب بكنه بعد خودش بهت ميگه بايد چه كار كني.منم همين مشكل رو داشتم

atoolah
16-03-2008, 18:24
سلام دوستان.
من میخام adsl بگیرم چک کردم داتک و پارس آنلاین سرویس میدن پیش شمارم 2244هست.
موندم کدوم سرویس خوب میده ؟
محدودیت دانلود دارن ؟ این جوری که مزخرف میشه !!!
از کجا میتونم pcm بودن خط رو متوجه بشم؟
دیگه هر چی اطلاعات مفید هست دریغ نکنید .

کمک کنید.

ممنون

MILIN3M
16-03-2008, 18:34
دوستان سلام
من در نظر دارم adsl برای عید بگیرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ولی هیچی ازش با شرکتهایی که ارائه میدن نمیدونم
ممکنه لطف کنید بهم بگید چه قیمتی هست......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرعت دانلودش256 هست؟؟؟

از چه شرکتی بگیرم؟؟
چند درمیاد؟؟وهزینه شارژش چه جوریه؟؟

منطقه ما پل مدیرت ..سعادت اباد هست 8857

Nevissande
16-03-2008, 18:41
کمک کنید.

ممنون
هر دوتايشان سرويس نامحدود ارائه مي دهند.

darvish1900
16-03-2008, 18:42
سلام ممنون يعني هيچ راهي نداره شماره ما 5538 در نزيك ميدان منيره ساكن هستيم
وايرلس ويمكس هر چه بگيد رفتم و لي هيچ كدوم در اين منطقه نيست كه نيست

از نظر ADSL هیچ شرکتی پشتیبانی نمیکنه
ولی وایرلس داتک و لایزر پشتیبانی میکنند

Nevissande
16-03-2008, 18:44
دوستان سلام
من در نظر دارم adsl برای عید بگیرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ولی هیچی ازش با شرکتهایی که ارائه میدن نمیدونم
ممکنه لطف کنید بهم بگید چه قیمتی هست......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرعت دانلودش256 هست؟؟؟

از چه شرکتی بگیرم؟؟

ساعت خواب؟
كل فرايند اتصال ADSL ، حداقل 2 يا 3 روز وقت مي بره كه بعيد مي دونم به عيد برسه:13:

darvish1900
16-03-2008, 18:46
دوستان سلام

سرعت دانلودش256 هست؟؟؟

از چه شرکتی بگیرم؟؟

اول اینکه چرا انقدر دیر اقدامی کردی. فکر نکنم الان شرکتی قبول کنه خط رو رانژه کنه
منطقه مخابرات شما شهید نهری
تمام شرکتها شما رو پشتیبانی میکنند
اگه میخوای 256 بدون دردرسر بگیری باید از صبانت بگیری البته شاتل و فن آوا هم هست.

mohammad_dj_kazin
16-03-2008, 18:47
دوستان سلام

سرعت دانلودش256 هست؟؟؟

از چه شرکتی بگیرم؟؟

براي عيد كه نميشه حراقل 1 ماهه است.آخه عيد 15 روزه
شركت هم اگه بتوني از آسياتك بگيري كه خيلي خوبه ولي اگه نشد شركتهاي ديگه هم هستند.خيلي فرقي نداره.
سرعتش هم دست خودته من الان 128 گرفتم 1 ماهه .هزينه ي ثابت ماهيانه 11 هزار تومن براي هر 1 گيگ هم كه مصرف مي كني 3500 بايد بدي.يه مودم هم كه بايد اول كار بخري كه قيمتش بستگي به ماركش داره من زيمنس گرفتم 40هزار تومن.من از شركت فن آوا گرفتم خيلي هم راضيم (اصل شركت فن آوا توي تهرانه اما توي قم هم شعبه داره و منم توي قم ازشون سرويس گرفتم)اگه نتونستي از آسيا تك بگيري از فن آوا بگير. من خيلي راضيم.هر سرعتي بخواي ميتوني بگيري هرچي سرعت بيشتري بخواي پول بيشتري هم بايد بدي:27:براي ماه اول هم كه سرويس دريافت ميكني مثلا اگه بخواي مثل من بگيري غير از پول مودم بايد 20هزار تومن بدي.11هزارتومن آبونمان يك ماه و 9 هزار تومن هم شارژ اوليه ي خطط كه تقريبا مي شه 3 گيگ.حالا اگه اين 3 گيگت تموم شد ميتوني از سايت فن آوا به طريق پرداخت الكترونيكي شارژ كني.استفاده از خطوط هم از ساعت 2 الي 7 صبح رايگانه:18:(البته فن آوا شركت ديگه رو نميدونم)من كه خيلي راضي هستم اگه اطالاعات بيشتر خاصي ايميلتو بده.باهات در تماس باشم اطلاعات بيشتري بهت بدم.
ايميل منم اينه:m_g5274@yahoo.com

Nevissande
16-03-2008, 18:50
آخيش ! سرعت پارس آنلاين به روال گذشته برگشت.:20:
نتيجه تست :

اينهم Ping :

mohammad_dj_kazin
16-03-2008, 18:52
کمک کنید.

ممنون
از هر دوتاشون مي توني نامحدود بگيري البته سرعت نا محدود يه كمي پايينه

نتيجه تست :

اينهم Ping :

به سلامتي ايشالا

Nevissande
16-03-2008, 18:56
از هر دوتاشون مي توني نامحدود بگيري البته سرعت نا محدود يه كمي پايينه
من 128 نامحدود دارم ولي همانطور كه مي بيني نه تنها پائين نيست كه بالاتر از حد استاندارده:31:

mohammad_dj_kazin
16-03-2008, 19:03
من 128 نامحدود دارم ولي همانطور كه مي بيني نه تنها پائين نيست كه بالاتر از حد استاندارده:31:
جدي مي گي
از چه شركتي گرفتي
چند گرفتي؟؟
الان جواب بده
جون من

Nevissande
16-03-2008, 19:07
جدي مي گي
از چه شركتي گرفتي
چند گرفتي؟؟
الان جواب بده
جون من
128kb :8:
از پارس آنلاين
يكماه : 40000 تومان
تستها را هم كه ديدي؟:5:

_Barbod_
16-03-2008, 21:47

من توی منطقه مخابراتی سیدالشهدا, هستم.
برای نویز به مخابرات زنگ بزن تا برات چک کنن

djpifpaf
17-03-2008, 08:58
سلام دوستان
ميخواستم بدونم من ميتونم هم بر روي دسكتاپ كه روش XP نصب هست و هم بر روي لپتاپ كه VISTA نصب هستش همزمان ايتنرنت داشته باشم:19:
مودم هم Asus 602 هستش و ppoe هم ست شده روش
كسي جواب سوال منو نميدونه؟:41:

tohid100
17-03-2008, 11:53
دوستان من 256 سپنتا دارم . هر روز بعد از ظهر از ساعت 3 تا 6 سرعت اینترنت خیلی افت میکنه :sad:
کسی دیگه همچین مشکلی داره؟

seppeehr
17-03-2008, 14:19
دوستان من 256 سپنتا دارم . هر روز بعد از ظهر از ساعت 3 تا 6 سرعت اینترنت خیلی افت میکنه :sad:

دوست عزيز منم يكي دو روزيه كه توي يه ساعات مشخصي سرعتم خيلي نوسان و افت پيدا مي‌كنه.

من توی منطقه مخابراتی سیدالشهدا, هستم.
برای نویز به مخابرات زنگ بزن تا برات چک کنن

ممنون، زنگ مي‌زنم.

mohammad_dj_kazin
17-03-2008, 16:36
بايد شبكه كني.
فكر كنم بشه دو تا ويندوز كه با هم فرق دارن شبكه كرد

Fusi0n
17-03-2008, 16:46
از نظر Adsl هیچ شرکتی پشتیبانی نمیکنه
ولی وایرلس داتک و لایزر پشتیبانی میکنند

سلام اقا ممنون ولي شما مطمئن هتسيد كه داتك در محدود منيره اينها پشتيباني داره
و لايزرم كه كلا ويمكس پشتيباني داره ولي اون هم كه ماهي 80 تومان بايد پياده بشيم

djpifpaf
17-03-2008, 20:54
بايد شبكه كني.
فكر كنم بشه دو تا ويندوز كه با هم فرق دارن شبكه كرد
دوست عزيز فكر كنم چون pppoe رو مودم ست شده احتياجي به شبكه كردن داشته باشه:19:

_Barbod_
17-03-2008, 21:19

دوست عزيز منم يكي دو روزيه كه توي يه ساعات مشخصي سرعتم خيلي نوسان و افت پيدا مي‌كنه.

من صبح که دارم میرم سر کار لینک میدم تا دانلود منیجر دانلود کنه و شب میام و به همین دلیل متوجه نمیشم که سرعتم افت داره یا نه .
اما با توجه به مقداری که دانلود میشه توی این زمان فکر نمیکنم سرعت افت داشته باشه برای من

darvish1900
17-03-2008, 22:42
سلام اقا ممنون ولي شما مطمئن هتسيد كه داتك در محدود منيره اينها پشتيباني داره
و لايزرم كه كلا ويمكس پشتيباني داره ولي اون هم كه ماهي 80 تومان بايد پياده بشيم

بله دوست عزیز مطمئن هستم

Ship Storm
17-03-2008, 22:50
سلام دوستان
تو کرج با پیش شماره 660 بهترین خدمات رو از هز نظر کدوم شرکت میده؟
ممنون

mohammad_dj_kazin
17-03-2008, 22:53
دوست عزيز فكر كنم چون pppoe رو مودم ست شده احتياجي به شبكه كردن داشته باشه:19:
حالا چرا داد ميزني از darvish1900بپرس بهت ميگه

darvish1900
18-03-2008, 00:00

والا من تا حالا از خود مودم دو تا انشعاب نگرفتم دردسرش زیاد.
اما براحتی با یک شبکه دو تا سیستم به هم وصل کن و اینترنت رو شیر کن و بر روی هر دو استفاده کن

Fusi0n
18-03-2008, 00:41
بله دوست عزیز مطمئن هستم

خدايش من قلبم باتري كار ميكنه من سكته نده تو نقشه كه داده در محدوده ميدان وليعصر پايين تر نيست
اين نقشه اصلا اپديد ميكنن "قديمي"

Genjo
18-03-2008, 01:00
ویرایش ..........................

SAEID_GSM
18-03-2008, 02:12
سلام
دوستان من حدود 10 روزه كه در شركت لايزر سر كارم چه جوري ؟ و چه ربطي داره ؟
خوب جوابش ساده هست :
من 10 روز پيش بهشون زنگ زدم و در خواست adsl 256 دادم ولي هروز گفتن تا فردا وصله و بهتون زنگ ميزنم و .....
تا امروز كه عصباني شدم تماس گرفتم و يكم با عصبانيت صحبت كردم و نتيجه چي شد گفت از چند روز پيش وصل بوده وما يادمون رفته كه اعلام كنيم من هم خسته از كار روزانه ( اخه شغلم تعميرات موبايله البته گرايش نرم افزار ) ساعت 12:00 شب رسيدم خونه اخه از خيابان جمهوري تا خونه ما خيلي راهه خلاصه خوشحال از اينكه خط وصله و راحت ميتون كار هاي خودم را انجام بدهم مودم را كه از خيلي وقت پيش كنار گذاشته بودم وصل كردم ديدم خيال باطل داشتم كدون اينترنت منوسر كار گذاشتن شما جاي من بودين چه كار ميكردين يكي منو راهنمايي كنه تو اين مملكت جايي هست ادم از دست اين ادمهاي عوضي شكايت كنه ( دوستان ببخشيد ولي ديگه خيلي عصباني هستم ) :37:
ميخواهم از اينها ديگه اينتر نت نگيرم ولي از پارس انلاين و داتك هم نميتونم بگيرم اخه اونها بيشتر از 128 نميدهند به كاربر خونگي اخه اين چه قانوني هست ؟:45:
من يكي كه موندم خوب من بايد چه كار كنم :19:

_Barbod_
18-03-2008, 07:38
سلام
خوب جوابش ساده هست :
من 10 روز پيش بهشون زنگ زدم و در خواست adsl 256 دادم ولي هروز گفتن تا فردا وصله و بهتون زنگ ميزنم و .....
تا امروز كه عصباني شدم تماس گرفتم و يكم با عصبانيت صحبت كردم و نتيجه چي شد گفت از چند روز پيش وصل بوده وما يادمون رفته كه اعلام كنيم من هم خسته از كار روزانه ( اخه شغلم تعميرات موبايله البته گرايش نرم افزار ) ساعت 12:00 شب رسيدم خونه اخه از خيابان جمهوري تا خونه ما خيلي راهه خلاصه خوشحال از اينكه خط وصله و راحت ميتون كار هاي خودم را انجام بدهم مودم را كه از خيلي وقت پيش كنار گذاشته بودم وصل كردم ديدم خيال باطل داشتم كدون اينترنت منوسر كار گذاشتن شما جاي من بودين چه كار ميكردين يكي منو راهنمايي كنه تو اين مملكت جايي هست ادم از دست اين ادمهاي عوضي شكايت كنه ( دوستان ببخشيد ولي ديگه خيلي عصباني هستم ) :37:
ميخواهم از اينها ديگه اينتر نت نگيرم ولي از پارس انلاين و داتك هم نميتونم بگيرم اخه اونها بيشتر از 128 نميدهند به كاربر خونگي اخه اين چه قانوني هست ؟:45:
این شرکت لایزر یه بار به زور میخواست به من اینترنت بفروشه اما من زیر بار نرفتم.
عزیزم به نظر من از سپنتا بگیر.
وقتی بگیری متوجه میشی احترام گذاشتن به مشتری یعنی چی.

Ship Storm
18-03-2008, 11:20
سلام دوستان
ممنون

Nevissande
18-03-2008, 11:29
سلام
خوب جوابش ساده هست :
تمامي شركتها تا 256kb را بدون هر گونه نامه و مدركي به مشتركان خانگي ارائه مي دهند.
اگر هم كه سرعتهاي بالاتر از 256 خواسته باشي مي توني با يك نامه اي كه نشاندهنده استفاده تجاري شما از اينترنت را داشته باشد به خواسته ات برسي.

dawn
18-03-2008, 12:32
چرا اينجا هيچ پستي براي مودم نداره!
شرمنده كه وسط بحثتوم اين سوالمو مطرح مي كنم

adsl من قرار بود عصر وصل شه و من مجبور شدم سريع يه مودم بخرم و چون مودمي كه مي خواستم نداشه مودم smc7901bra2 گرفتم
الان كلي عذاب وجدان گرفتم
كسي از شما اين مودمو امتحان كرده؟
خوبه؟
يا سرم كلاه رفته؟

seppeehr
18-03-2008, 14:13
عزیزم به نظر من از سپنتا بگیر.
وقتی بگیری متوجه میشی احترام گذاشتن به مشتری یعنی چی.

120% تأييد مي‌شه!!!:8::27:

mohammad_dj_kazin
18-03-2008, 15:33
سلام
خوب جوابش ساده هست :
از فن آوا بگير هيچ دردسري نداره
من از فن آوا گرفتم بعد از 2 روز نصب شد

Ship Storm
18-03-2008, 16:49
سلام دوستان
ممنون

Fusi0n
18-03-2008, 21:13
سلام دوستان
از ديگر دوستان كه ميدونن وايرلس داتك در محدوده منيره پوشش داره يا خير

darvish1900
19-03-2008, 17:15
سلام دوستان
از ديگر دوستان كه ميدونن وايرلس داتك در محدوده منيره پوشش داره يا خير

جا این همه پست اگر به حرف من اعتماد نداری. یک تلفن بزن بپرس

mohammad_dj_kazin
20-03-2008, 00:00
سلام دوستان
ممنون
فن آوا بهترين امكانات رو ميده

mohammad_dj_kazin
20-03-2008, 13:05
حالا اين حرف هارو بي خيال اومدم يه چيز جالب بهتون بگم من 8 هزار تومن بيشتر شارژ adsl نداشتم امروز رفتم ديدم شده 11 هزار تومن خيلي تعجب كردم.بعد ديم اون بالا نوشته شركت فن آوا به عنوان عيدي براي نوروز 87 3300 تومن يعني 1 گيگ به شارژم اضافه كرده خيلي خوشحال شدم.يه گيگ مفتي
بورو حالشو ببر

dawn
20-03-2008, 18:46
چرا اينجا هيچ پستي براي مودم نداره!
شرمنده كه وسط بحثتوم اين سوالمو مطرح مي كنم

adsl من قرار بود عصر وصل شه و من مجبور شدم سريع يه مودم بخرم و چون مودمي كه مي خواستم نداشه مودم smc7901bra2 گرفتم
الان كلي عذاب وجدان گرفتم
كسي از شما اين مودمو امتحان كرده؟
خوبه؟
يا سرم كلاه رفته؟

helloo0o0o0
is there anybody in there

_Barbod_
20-03-2008, 20:47
حالا اين حرف هارو بي خيال اومدم يه چيز جالب بهتون بگم من 8 هزار تومن بيشتر شارژ adsl نداشتم امروز رفتم ديدم شده 11 هزار تومن خيلي تعجب كردم.بعد ديم اون بالا نوشته شركت فن آوا به عنوان عيدي براي نوروز 87 3300 تومن يعني 1 گيگ به شارژم اضافه كرده خيلي خوشحال شدم.يه گيگ مفتي
بورو حالشو ببر
پس من باید خیلی بیشتر خوشحال باشم.
من از سپنتا سرویس 256 نامحدود دارم.
15 روز شارژ مجانی شد به عنوان عیدی + 20 ساعت هدیه کارت اینترنت.
یعنی چیزی حدود 31000 تومان عیدی:27:

A r c h i
20-03-2008, 22:53
ولی برای کار روی این کد 2 تا چیز احتیاج دارم:
1- یه هاست: که سفارش یه دونه هاست مجانی دادم ببینم کی ok میشه
2- یه ADSL یا کلاً سرعت بالا:
برای این قسمتش اومدم اینجا
حالا اگر کسی هست که ADSL از آسیاتک داره و می خواد که در روز 1 ساعت اون رو با من share کنه بگه
به عنوان عیدی حداقل باعث شید که این کد درست بشه تا هدیه اش بدم به بچه های گل P30
اگر کسی هست لطفاً بگه
ممنون
دوست عزیز ، یک کم فکر کن ببین کسی چه جوری می تونه Adsl را share کنه؟؟؟؟؟؟؟

Adsl روی خط تلفنه، یعنی شما می خوای بری خونه طرف؟؟ مگه کارت اینترنته؟؟ از پیغام خصوصی زدن به نتیجه نرسیدی اینجا پست می نویسی؟؟؟؟؟
حالا من می گم یک هفته عید نیستم ، بیا از Adsl ام استفاده کن، شما دقیقا چی کار می خوای بکنی؟؟؟

QUAD
21-03-2008, 12:43
من یوزر قدیمه داتکم از دوسال پیش از امسال گند شدن اصلا راضی نیستم من 512 گرفتم ولی با سرعت 8 یا 16 دانلو میکنم اینو بگم که از چهار اسفند تماس گرفتم اول با خانم عظیمی صحبت کردم بعد با اسلحی بعد که مجددا سرویسم رو راه اندازی کردم تا به اروز با بخَش ارجاع صحبت کردم خلا صه سرت درد نیارم الان که استفاده میکنم سرعتم کمه قرار 20 فروردین به بعد به توافق برسیم باقسمت کاستومر کیر که هماهنگ شد گفت فعلا استفاده کن تا بببببببینین چی میشه حالا شما دوست عزیز بگو بهتر نیست از جای دیگه سرویس بگیرم به جان خودم اگه تماس بگیری شماره خط منو بگی مگه که 8 تا ارجاع داره هنوزم معلقه عید دیگه رفتن تعطیلات

لطفا دلیلش رو هم بنویسید

QUAD
21-03-2008, 12:45
کاستومر کیئر تحصیح میکنم

Ship Storm
21-03-2008, 22:33
فن آوا بهترين امكانات رو ميده

آقا یکم از مزیت هاش رو میگید؟ سرعت دانلود چقدره؟ محدودیت چجوریه؟ شب ها رایگانه؟
من البآن تهران هستم و تا 2 ماه دیگه میرم کرج در حال حاضر از صبانت سرویس میگیرم و به نظر خودم بهترین شرکت تو ایرانه هم از نظر سرعت و هم از نظر خدمات و قیمت ماهی 13600 میدم بدون هیچگونه هزینه اضافی دیگه ای و دانلود شب ها هم رایگانه سرعت توی قرار داد 128 ذکر شده ولی در عمل 512 هستش سرعت دانلود 60 کیلوبایت در ثانیه هستش و خیلی عالیه میخواستم ببینم مثل صبا نت تو کرج با پیش شماره 660 چیزی گیر میاد البته من برسی کردم تو پیش شماره 660 هنوز صبا نت سرویس نمیده ولی اگه بده حتما از اون میگیرم.
ممنون و با تشکر

Ship Storm
21-03-2008, 22:52
راستی این سرویس های پیک نت در کرج چطوریه قیمت هاش که مناسبه و سرعتش هم مثل اینکه بدک نیست؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

_Barbod_
22-03-2008, 00:43
راستی این سرویس های پیک نت در کرج چطوریه قیمت هاش که مناسبه و سرعتش هم مثل اینکه بدک نیست؟

اینطور که من متوجه شدم نماینده فن آوا هست

mohammad_dj_kazin
22-03-2008, 03:06
آقا یکم از مزیت هاش رو میگید؟ سرعت دانلود چقدره؟ محدودیت چجوریه؟ شب ها رایگانه؟
من البآن تهران هستم و تا 2 ماه دیگه میرم کرج در حال حاضر از صبانت سرویس میگیرم و به نظر خودم بهترین شرکت تو ایرانه هم از نظر سرعت و هم از نظر خدمات و قیمت ماهی 13600 میدم بدون هیچگونه هزینه اضافی دیگه ای و دانلود شب ها هم رایگانه سرعت توی قرار داد 128 ذکر شده ولی در عمل 512 هستش سرعت دانلود 60 کیلوبایت در ثانیه هستش و خیلی عالیه میخواستم ببینم مثل صبا نت تو کرج با پیش شماره 660 چیزی گیر میاد البته من برسی کردم تو پیش شماره 660 هنوز صبا نت سرویس نمیده ولی اگه بده حتما از اون میگیرم.
ممنون و با تشکر
مرکز مخابراتي شما فرديس 2-خاتم نام داشته و اين مرکز آماده ارايه سرويس مي باشد.
البته فن آوا رو ميگم صبا نت رو نميدونم.فن آوا شبانه رايگانه

Mikail
23-03-2008, 04:41
نتيجه تست :

اينهم Ping :

اينهم نتايج تست من از شاتل از دو مكان:
باكو:
كويت:

مال من 64 نامحدود (ART Home) است و همانطورى كه مى بينيد ديگه از روال خيلى زده بالا:18:البته اوايل هم از روال بالاتر بود!
الان كه حدود 3 ماه است از شاتل استفاده مى كنم(تهران منطقه توحيد) قبل از عيد سرعت دانلودم رو 12.4 KB ثابت مى شد ولى الان رو 25.4 ثابت مى شه:18: كه فكر كنم دليلش كم شدن كاربرهاى اينترنتى به دليل مسافرت هاى نوروزى است:27:

128kb :8:
از پارس آنلاين
يكماه : 40000 تومان
تستها را هم كه ديدي؟:5:
هزينه اش هم ماهى 20000 تومان است البته من هم مثل شما قبل از شاتل از پارس آنلاين سرويس مى گرفتم و 64 نامحدود مى گرفتم ولى از وقتى محدود كرد شركت رو عوض كردم:20:
من فكر كنم تنها مشكل شاتل Ping ش است كه كمى از شركت هاى ديگر بالاتر است:41:
موفق باشيد!:31:

dogtag
23-03-2008, 11:41
دوست عزیز ، یک کم فکر کن ببین کسی چه جوری می تونه Adsl را share کنه؟؟؟؟؟؟؟

Adsl روی خط تلفنه، یعنی شما می خوای بری خونه طرف؟؟ مگه کارت اینترنته؟؟ از پیغام خصوصی زدن به نتیجه نرسیدی اینجا پست می نویسی؟؟؟؟؟
حالا من می گم یک هفته عید نیستم ، بیا از Adsl ام استفاده کن، شما دقیقا چی کار می خوای بکنی؟؟؟
سلام عزیز
هنوز هم می دی؟
ببین دقیقاً من دارم رو یه پروژه کار می کنم که همراه با اون دارم یه pdf هم درست می کنم و کارم رو توضیح می دم
من فهمیدم که BitTorrent چی می فرسته به Tracker ها و چی می گیره
حالا من دارم روی روش های مختلف کار می کنم که که این فرستاده ها رو تغییر بدم تا سرعت دانلود یا محدودیت ها تغییر کنند
اگر Share کنی که خیلی به جامعه ی OpenSource کمک کردی

راستی برای Share کردنش هم اگر آسیاتکی باشی تمومه
فقط با User & Pass میشه وصل شد چون من توی رانژه ی آسیا هستم

H@mid-Vista
24-03-2008, 18:12
من الان یك سال هست كه اینترنت پر سرعت دارم و فقط هم از صبا نت سرویس گرفتم و بقیه رو هم امتحان نكردم با توجه به سرعتش و حجمی كه میده به نظر م بد نیست من برای 5 گیگ در ماه 18900 تومان میدم كه شامل مالیات و پول مخابرات هم میشه (یعنی كلهم اجمعین 18900)
سرعت دانلودش هم در حد 40تا 60 كیلوبایت بر ثاینه هست یعنی حدود 400 كیلوبیت بر ثانیه البته بعضی وقتها خیلی كمتر میشه ولی اغلب همینه من راحت فیلم و انواع دانلودها رو دارم باهاش البته هنوز منطقه مخابراتی ما خیلی تو فاز پرسرعت نیستن شاید بعدا سرعت كمتر بشه...
اگه شما سرویس دهنده بهتری سراغ دارین بگین عوض كنم...

hamedkarimzadeh
24-03-2008, 23:57
سلام آقا من تو منطقه مون فقت پارس آنلاين و فناوا سرويس ميده من يه 128 ميخوام با ماهي 20000 تومان كدومشون بهتره ترجيهآ محدوديت دانلود نداشته باشه مرسي.

peyman_pz
25-03-2008, 02:01
با سلام
با تشکر از شما

mohammad_dj_kazin
25-03-2008, 02:05
سلام آقا من تو منطقه مون فقت پارس آنلاين و فناوا سرويس ميده من يه 128 ميخوام با ماهي 20000 تومان كدومشون بهتره ترجيهآ محدوديت دانلود نداشته باشه مرسي.
فن آوا خيلي بهتر سرويس ميده .با همون قيمتي كه گفتي. با سرعت 128 ولي نامحدود نيست محدوده آخه مگه چقدر ميخواي دانلود كني بابا توي ما 1 گيگ هم زياد مياد ميتوني امتحان كني.فن آوا شبانه رايگانه!

mohammad_dj_kazin
25-03-2008, 02:08
با سلام
من چند وقتیه که از شرکت صبانت استفاده میکنم ولی امروز متوجه یک دزدی و کلاه برداری بزرگ این شرکت شدم !!
دزدیشون هم به این روشیه که الان براتون توضیح میدم:
مثلا من خودم از سرویس ماهی 5 گیگابایت استفاده میکنم و میدونیم که:
هر کیلو بایت برابر است با 1024 بایت
هر مگابایت برابر است با 1024 کیلو بایت
و هر گیگابایت برابر است با 1024 مگاییت
یعنی وقتی از این کلاهبردارهای عزیز ماهی 5 گیگابایت می گیریم باید 5120= 5 * 1024 مگابایت یا
5242880 = 5120 * 1024 کیلوبایت اطلاعات بتوانیم دریافت کنیم یا بفرستیم...
ولی با کمال پررویی این دوستان هرکیلو را معادل 1000 فرض می کنند نه 1024 که یا بدلیل نداشتن سواد کامپیوتری می باشد ( که البته این چیزها را الان تو مدرسه ها هم یاد میدهند ) یا بدلیل نفهم فرض کردن کاربرها و مشتریانشان یا لذت بردن از مال حرام یا احتمالا صاحبان آن قبلا سبزی فروشی داشته اند که هنوز فکر می کنند هر "" کیلو"" معادل 1000 می باشد.
در هر صورت رقم های جالبی از این ضرب و جمع ها بدست می آید:

سرویس 2 گیگابایت ماهیانه :
باید معادل 2097152 = 1024 * 1024 * 2 کیلوبایت ارایه بدهند ولی 2000000 کیلوبایت می دهند که تفاوت آنها می شود 97152 کیلوبایت یعنی برابر 97.875 = 1024 / 97152 مگابایت!!!

با همین محاسبات می فهمیم که:
در سرویس 5 گیگابایت ماهیانه 231 مگابایت دزدی میکنند.

در سرویس 10 گیگابایت ماهیانه 463 مگابایت دزدی میکنند.

این هم صفحه نشان دهنده میزان مصرف برای اینکه ادعای خودم رو ثابت کنم:
جدي ميگي!!!!!!!!!!
ايول به تو!!!
آقايون از اين به بعد كسي ديگه از صبانت سرويس نگيره!!!!!!
حرف ايشون كاملا منطقيه

Hektor
25-03-2008, 03:02
با سلام
من چند وقتیه که از شرکت صبانت استفاده میکنم ولی جدیدا متوجه یک دزدی و کلاه برداری بزرگ این شرکت شدم !!
دزدیشون هم به این روشیه که الان براتون توضیح میدم:
مثلا من خودم از سرویس ماهی 5 گیگابایت استفاده میکنم و میدونیم که:
هر کیلو بایت برابر است با 1024 بایت
هر مگابایت برابر است با 1024 کیلو بایت
و هر گیگابایت برابر است با 1024 مگاییت
یعنی وقتی از این کلاهبردارهای عزیز ماهی 5 گیگابایت می گیریم باید 5120= 5 * 1024 مگابایت یا
5242880 = 5120 * 1024 کیلوبایت اطلاعات بتوانیم دریافت کنیم یا بفرستیم...
ولی با کمال پررویی این دوستان هرکیلو را معادل 1000 فرض می کنند نه 1024 که یا بدلیل نداشتن سواد کامپیوتری می باشد ( که البته این چیزها را الان تو مدرسه ها هم یاد میدهند ) یا بدلیل نفهم فرض کردن کاربرها و مشتریانشان یا لذت بردن از مال حرام یا احتمالا صاحبان آن قبلا سبزی فروشی داشته اند که هنوز فکر می کنند هر "" کیلو"" معادل 1000 می باشد.
در هر صورت رقم های جالبی از این ضرب و جمع ها بدست می آید:

سرویس 2 گیگابایت ماهیانه :
باید معادل 2097152 = 1024 * 1024 * 2 کیلوبایت ارایه بدهند ولی 2000000 کیلوبایت می دهند که تفاوت آنها می شود 97152 کیلوبایت یعنی برابر 97.875 = 1024 / 97152 مگابایت!!!

با همین محاسبات می فهمیم که:
در سرویس 5 گیگابایت ماهیانه 231 مگابایت دزدی میکنند.

در سرویس 10 گیگابایت ماهیانه 463 مگابایت دزدی میکنند.

این هم صفحه نشان دهنده میزان مصرف دقیقا بعد از تمام شدن سرویس قبلی و استفاده از سرویس 5 گیگابایتی رزرو شده برای اینکه ادعای خودم رو ثابت کنم:

اشتباه از شماست عزیز...اطلاعات کامپیوتری شما نقص داره
اینم جواب کامل شما :

سلام دوست عزیز
ضمن عرض احترام
نمی دانم این چه تمایلیست که بی دلیل اطلاعات نادرست به خوانندگان منتقل شود!
ربط مستقیمی به این تاپیک ندارد اما برای اطلاعات ضروری شما و احیانا سایرین لازم است که ذکر کنم
تا پیش از 1998 به هر 1024 بیت یک بایت و به هر 1024 کیلوبایت یک مگابایت گفته می شد ؛ 24 بایت اضافی در هر کیلوبایت بدلیل توانی از 2 بودن می باشد.

ولی برای کاربرها مقداری سردرگمی بوجود می آورد به همین دلیل در سال 1998 کمیته ی استاندارد الکتروتکنیک IEC تعاریف جدیدی از کیلو ، مگا و بالاتر را(به صورت زیر) ارائه کرد
(در تعریف جدید کیلو،مگا،گیگاو... از توان دهدهی استفاده می کنند در حالیکه در تعریف قبلی از توان دودویی یا باینری استفاده می شد):

K=Kilo =10^3=1000 و Ki=Kibi=2^10=1024
M=Mega=10^6=1'000'000 و Mi=Mibi=2^20=1048576
G=Giga=10^9=1'000'000'000 و Gi=Gibi=2^30=1073741824
و...

گرچه هنوز بطور گسترده در همه جا استفاده نمی شود ولی بخصوص در ظرفیت گذاری HDD کاربرد دارد و هر 1000بایت را یک کیلوبایت محسوب می کنند در حالیکه سیستم عامل ها از تعریف قدیم یعنی هر 1024 بایت بعنوان یک کیلوبایت استفاده می کنند.

به هر شکل همانطور که پیش از این گفته شد ، 434'808'8کیلوبایت برابر 8.8 گیگابایت است.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

از این موضوع که بگذریم سرعت صبانت در برخی مناطق و برای کاربران قدیمی آن ISP دچار هیچ تفاوتی نشده بوده و برای من هم که تقریبا نیمی از اشتراک یکساله ام سپری شده ، بعد از یکی دو هفته افت محسوس سرعت ، دوباره در حال بهبودی است و فکر می کنم تدریجا برای دیگران هم رفع اشکال شود .

ضمنا چون پیش از این ، اشتراک 6ماه پارس آنلاین را نیز داشته ام می خواهم کوتاه مقایسه ای بین صبانت با پارس آنلاین داشته باشم
صبانت پهنای باند بالاتری را با هزینه ی بسیار پایین تری ارائه می کند که هر چند با در نظر گرفتن محدودیت حجمی دانلودی که دارد اما باز هم بسیار مناسب تر از پارس آنلاین است بخصوص اگر که قطعی های بسیار مکرر و پاسخ های بی نتیجه ی ISP پارس آنلاین را هم به این مقایسه بیافزاییم.

نتایج تست پهنای باند واقعی یک اشتراک128Kbps با آزمودن سرورهای دانلود مختلف :

Rapidshare Free account

P30 download[dot]com

parsaspace

Microsoft

mohammad_77
25-03-2008, 13:42
با سلام .

من خودم 512 از صبا گرفته ام ولی فهمیدم که باید این عدد رو بر 8 تقسیم کنی تا حداکثر سرعت واقعی بدست بیاید . که حداکثر سرعت من هم در صبح از این بیشتر نمیشود . :41:

خوب این موضوع برای همه Isp ها صادق هست یا برای خونه سرعت بالاتر هم میشه گرفت ؟( چه از خودش یا جای دیگه ) . :21:

اصلا چرا اسمش گذاشتن 512 همون 64 میگذاشتند دیگه :41:

MV777
25-03-2008, 14:17
پهنای باند شماکه 512 است برحسب Kbps است ولی سرعت شما بر حسب KBps است و آن تقسیمات صادق است و شما از هر ISP دیگری نیز این سرویس را بگیریند بین 60 تا 64 KBps سرعت شما می شود.;)

Genjo
25-03-2008, 15:46
سلام.

صبانت بازم که ریپ میزنه (چرا سرعش اینقدر کم و زیاد میشه):13:
.
.
.
.
مشکل از کجاست بگند بیام هل بدم !شاید فرجی شد !!!(کم کم دارم کلافه میشم زنگ بزنم پشتیبانی ...آره):27:

mohammad_dj_kazin
25-03-2008, 17:07
سلام.

صبانت بازم که ریپ میزنه (چرا سرعش اینقدر کم و زیاد میشه):13:
.
.
.
.
مشکل از کجاست بگند بیام هل بدم !شاید فرجی شد !!!(کم کم دارم کلافه میشم زنگ بزنم پشتیبانی ...آره):27:
من كه قبلا گفته بودم شما دلتون رو به چيه اين صبانت خوش كردين بيخيال ديگه
فن آوا .پارس آنلاين.آسيا تك و خيلي از شركت هاي ديگه دارن بدون دردسر سرويس ميدن

Genjo
25-03-2008, 21:51
من كه قبلا گفته بودم شما دلتون رو به چيه اين صبانت خوش كردين بيخيال ديگه
فن آوا .پارس آنلاين.آسيا تك و خيلي از شركت هاي ديگه دارن بدون دردسر سرويس ميدن

اولش خیلی خوب بود ولی همین که به ما رسید رفت تو کما !!!! </p></p></p>ولی اگه قسمت بشه بعد از این شارژم میرم از پارس آنلاین اکانت میگیرم

Genjo
25-03-2008, 21:52
ویرایش...................مشکل از سرور سایت بود

peyman_pz
26-03-2008, 03:18
سلام
میشه دوستان لطف کنن و میانگین سرعت دانلودشون رو همراه با اسم شرکتی که از اون خدمات میگیرند و شهر و منطقه ای که سکونت دارند رو اینجا بنویسن تا یک منبع نسبتا کاملی درست بشه و همه بتونن استفاده کنن ( منظورم از میانگین سرعت اینه که اکثرا و بطور معمول با چه سرعتی دانلود می کنین؟ )

یا اگه بزرگترهای سایت صلاح دونستن یک قسمت جداگانه برای این کار راه اندازی کنن تا افراد بتونن با مطالعه این صفحات و اطلاعاتی که درخواست کردم دوستان بدهند با دلیل محکم و تصمیم گیری قاطع شرکت مورد نظرشون رو انتخاب کنن چون واقعا آدم اینجا گیج میشه یکی از یک شرکت تعریف میکنه و یکی ازش بد میگه

اولیش خودم :
شرکت صبانت
میانگین سرعت: kb 42 شبانه رایگان 3 تا 6 : 7 kb
منطقه 2 نهران

mohammad_77
26-03-2008, 21:46
با سلام .
در راستای درخواست دوست گرامی :

صبا نت .
ساعت 8 تا 18 بین 40 تا 58 کیلو بایت
ساعت 18 تا 24 بین 8 تا 12 کیلوبایت
سرعت 512

_Barbod_
26-03-2008, 22:36
شرکت سپنتا
سرویس 256 نامحدود
میانگین سرعت دانلود 32 (بلکه بالاتر)
منطقه مخابراتی سیدالشهدا,

soheilsmart
26-03-2008, 23:03
شرکت سپنتا
سرویس 256 نامحدود
میانگین سرعت دانلود 32 (بلکه بالاتر)
منطقه مخابراتی سیدالشهدا,
سپنتا مگه 256 هم میده
128 اش که 29000 تومانه
این چه قیمتیه؟؟؟

_Barbod_
27-03-2008, 00:13
سپنتا مگه 256 هم میده
128 اش که 29000 تومانه
این چه قیمتیه؟؟؟
بله شما هر سرعتی که بخوای میده.
البته برای ماه اول حتما" باید 128 بگیری اما برای شارژهای بعدی هر سرعتی رو که دوست داشته باشی میتونی از طریق سایت سپنتا شارژ کنی.
256 ماهیانه بدون محدودیت 49900 تومان.
البته شما نسبت به سطح کاربری خودتون در سایت سپنتا در هنگام خرید از تخفیف سطح کاربری برخوردار میشی.:27:

haj agha kami
27-03-2008, 10:38
يه سوال ؟
اگر بخواي 100mg دانلود كني با 256 چقدر طول مي كشه

ذوالقرنين
27-03-2008, 11:21
دوستان سلام. يه سوالي داشتم كه شايد زياد به اين تاپيك مربوط نميشه ولي گفتم بهتره اينجا مطرح كنم. راستش مودم من Asus AM602 هست و همونجور كه ميدونيد دوتا پورت USB و Ethernet داره . ميخواستم ببينم كه فرقي بين اين دو پورت از نظر سرعت و محدوديت وجود داره يا نه ؟ پيشاپيش از پاسخگويي شما متشكرم

ebinem173
27-03-2008, 12:28
يه سوال ؟
برای من با داتک در بهترین سرعت حدود یک ساعت و ربع

دوستان سلام. يه سوالي داشتم كه شايد زياد به اين تاپيك مربوط نميشه ولي گفتم بهتره اينجا مطرح كنم. راستش مودم من Asus AM602 هست و همونجور كه ميدونيد دوتا پورت USB و Ethernet داره . ميخواستم ببينم كه فرقي بين اين دو پورت از نظر سرعت و محدوديت وجود داره يا نه ؟ پيشاپيش از پاسخگويي شما متشكرم
از این جهاتی که گفتی هیچ فرقی نمیکنه و هیچ محدودیتی هم وجود نداره ولی اگر بصورت شبکه از Ethernet استفاده کنی کمتر دردسرهای کانکت خواهی داشت
فکر میکنم

bejanyar
27-03-2008, 12:39
من مشهدم....تو پیروزی ....
دوستم هم مشهد هست تو احمد آباد...
میانگین سرعت دانلود دوستم 50 هست و من هم 60 ....
از صبانت گرفتیم.....128 یک ساله 128 تومن....
البته همونطور که می بینید 128 اش الکیه!! چون اگه 64 هم بگیری باز با 60 دانلود می کنه و اگه 512 هم بگیری باز با 60 دانلود می کنه!! فقط فرقش تو محدودیت هاش هست که 128 سالیانه 50 Gb هست و 512 500 Gb ....!!
(البته بگم که شب ها با p2p ها می شه تا 100 هم دانلود کرد( شب ها رایگانه))
ودیگه این که سرویس های صبانت کلا share هست و شما هر چی زورت بیشتر باشه می تونی پهنای باند بیشتری بگیری.....( قانون جنگل!!)
سرعت دانلودش تو زمان های مختلف شب فرقی نمی کنه.......
بعضی وقت ها معمولا در بازه های سه تا چهار روزه کلا نابود می شه... و با 16 بیشتر دانلود نمی کنه....!!
آخ اگه می تونستم یک 128 باکیفیت صبانت نامحدود پیدا کنم ... چییییییییییی می شد....!!!:20:

_Barbod_
27-03-2008, 19:06
يه سوال ؟
من با سپنتا حدود 50 دقیقه 100 مگ رو دانلود میکنم.

soheilsmart
27-03-2008, 23:20
بله شما هر سرعتی که بخوای میده.
البته برای ماه اول حتما" باید 128 بگیری اما برای شارژهای بعدی هر سرعتی رو که دوست داشته باشی میتونی از طریق سایت سپنتا شارژ کنی.
256 ماهیانه بدون محدودیت 49900 تومان.
البته شما نسبت به سطح کاربری خودتون در سایت سپنتا در هنگام خرید از تخفیف سطح کاربری برخوردار میشی.:27:
ممنون هم اکنون از 128 استفاده میکنم
سطح کاربریمم نقره ای

به امید پلاتینی:27:

_Barbod_
28-03-2008, 01:32
ممنون هم اکنون از 128 استفاده میکنم
سطح کاربریمم نقره ای

به امید پلاتینی:27:

پله پله.
اول طلایی بعد پلاتین.:21:
در ضمن فقط در صورت خرید پرداخت با کارت اعتباری میتونی از تخفیف سطح کاربری استفاده کنی.:5:

mohammad_dj_kazin
28-03-2008, 14:29
سپنتا مگه 256 هم میده
128 اش که 29000 تومانه
این چه قیمتیه؟؟؟
چقدر گرون ميده.
من 128 فن آوا گرفتم 20000 تومن

_Barbod_
28-03-2008, 15:45
چقدر گرون ميده.
من 128 فن آوا گرفتم 20000 تومن
دوست عزیز تا از سرویسهای سپنتا استفاده نکنی نمیتونی متوجه بشی که چرا گرونتر هست.
سپنتا همه سرویسهاش پایدار و بدون مشکل هستند.
در ضمن با هر مناسبتی یک هدیه به کاربران خودش میده.
به عنوان مثال همه کاربران سپنتا در آغاز سال جدید عیدی دریافت کردند.
حالا این عیدی چی بود؟
15 روز استفاده رایگان برای کاربران اینترنت پر سرعت سپنتا + کارت اینترنت نسبت به سطح کاربری.
من خودم به شخصه 15 روز سرویس 256 برام مجانی شارژ شد که معادل 25000 تومان هست + 20 ساعت کارت اینترنت که 6000 تومان قیمتش هست.
در مجموع 31000 تومان عیدی از سپنتا.
حالا فن آوا به شما چی عیدی داد؟:21:

mohammad_dj_kazin
28-03-2008, 16:43
دوست عزیز تا از سرویسهای سپنتا استفاده نکنی نمیتونی متوجه بشی که چرا گرونتر هست.
حالا این عیدی چی بود؟
15 روز استفاده رایگان برای کاربران اینترنت پر سرعت سپنتا + کارت اینترنت نسبت به سطح کاربری.
من خودم به شخصه 15 روز سرویس 256 برام مجانی شارژ شد که معادل 25000 تومان هست + 20 ساعت کارت اینترنت که 6000 تومان قیمتش هست.
حالا فهميدم
فن آوا به عنوان عيدي 3300 تومن براي همه شارژ كرد. يعني 1 گيگ/:27:
همه ي روز هاي سال كه عيد نيست
نميشه كه به خاطر اينكه عيدي زياد ميده از مردم پول بيشتر بگيره.
سالي يه بار كه بيشتر عيد نميشه

cyruspk
28-03-2008, 17:35
سلام به همه
کسی تا حالا از سرویسهای شاتل و صبانت استفاده کرده می‌خواستم ببینم کودوم خدماتشون بهتره؟
چیزهایی هم که برام مهمه
1- سرعت زیاد
2- قطعی کم و پشتیبانی قوی

soheilsmart
28-03-2008, 18:17
پله پله.
اول طلایی بعد پلاتین.:21:
در ضمن فقط در صورت خرید پرداخت با کارت اعتباری میتونی از تخفیف سطح کاربری استفاده کنی.:5:
اره میدونم انقد دیگه اسکل نیستم:27:

ترجیح میدم با کارت اعتباری پرداخت نکنم حالا به دلایلی و مشکلاتی که قبلا پیش اومده

در ضمن سپنتا کارش خیلی درسته

1 روز قطع بود برام
بعد 3 روز واسم اضافه کردن:31:

soheilsmart
28-03-2008, 18:24
حالا این عیدی چی بود؟
من هم دقیقا همین طور
کلا با سپنتا خیلی حال میکنم
گرون میگیره ولی کارش درسته:27:
محدودیت حجمی هم که نداریم:27:

_Barbod_
28-03-2008, 23:13
حالا فهميدم
فن آوا به عنوان عيدي 3300 تومن براي همه شارژ كرد. يعني 1 گيگ/:27:
همه ي روز هاي سال كه عيد نيست
نميشه كه به خاطر اينكه عيدي زياد ميده از مردم پول بيشتر بگيره.
سالي يه بار كه بيشتر عيد نميشه
حرف شما درسته سالی یک بار بیشتر عید نیست.
اما با کوچکترین مشکلی که توی شبکه پیش بیاد چند روز به اینترنت کاربرای خودش اضافه میکنه.
من تا به حال به هیچ عنوان به پشتیبانی زنگ نزدم.چون هیچ مشکلی پیش نیومده تا الان برای من.
تا از سرویس سپنتا استفاده نکنی متوجه نمیشی.:5:

_Barbod_
28-03-2008, 23:17
سلام به همه
کسی تا حالا از سرویسهای شاتل و صبانت استفاده کرده می‌خواستم ببینم کودوم خدماتشون بهتره؟
چیزهایی هم که برام مهمه
1- سرعت زیاد
2- قطعی کم و پشتیبانی قوی
شاتل استفاده نکردم اما قبلا" صبانت داشتم.
صبا نت دردسر سازه.
یه روز خوبه یه روز بد.
پشتیبانی افتضاح.
نمیشه به عنوان یه سرویس پایدار و اطمینان بخش روش حساب کرد.

soheilsmart
29-03-2008, 01:11
حرف شما درسته سالی یک بار بیشتر عید نیست.
اما با کوچکترین مشکلی که توی شبکه پیش بیاد چند روز به اینترنت کاربرای خودش اضافه میکنه.
من تا به حال به هیچ عنوان به پشتیبانی زنگ نزدم.چون هیچ مشکلی پیش نیومده تا الان برای من.
تا از سرویس سپنتا استفاده نکنی متوجه نمیشی.:5:
من هم همینطور واقعا کارش درسته
پول خوب میگیره ولی خدمات خوبم ارائه میکنه

اون قسمتیم که بلدش کردم 100 % تایید میشه

در کل به غیر از سپنتا فقط داتک رو تایید میکنم

hamedkarimzadeh
29-03-2008, 01:32
فن آوا خيلي بهتر سرويس ميده .با همون قيمتي كه گفتي. با سرعت 128 ولي نامحدود نيست محدوده آخه مگه چقدر ميخواي دانلود كني بابا توي ما 1 گيگ هم زياد مياد ميتوني امتحان كني.فن آوا شبانه رايگانه!

سلام من سرويس s2 انتخاب كردم و 20 هزار تومان پنج شنبه ريختم بانك روال كاري اين شركت فناوا چطوري كي ميان وصل كنن چند روز طول ميكشه زنگ بزنم پشتيباني لطفآ مراحل نصب و راه اندازي اين شركت برام توضيح بده رو حساب اينكه گفتي 2روزه وصل ميشه من فناوارو انتخاب كردم ممنون ميشم اگه كامل توضيح بدي

mbn373
29-03-2008, 08:36
سپنتا هم شنیدم عالی هست ...
ولی پارس انلاین و شاتل داتک کدوم بهتره ؟؟

cyruspk
29-03-2008, 14:28
شاتل استفاده نکردم اما قبلا" صبانت داشتم.
صبا نت دردسر سازه.
یه روز خوبه یه روز بد.
پشتیبانی افتضاح.
نمیشه به عنوان یه سرویس پایدار و اطمینان بخش روش حساب کرد.

مرسي خيلي ممنون

cyruspk
29-03-2008, 14:35
سپنتا هم شنیدم عالی هست ...
ولی پارس انلاین و شاتل داتک کدوم بهتره ؟؟

من تا حالا داتك پارس انلاين و سپنتا داشتم
پارس انلاين اصلا خوب نيست :18: چه جوري مي‌خاي اونو با داتك مقايسه كني. وقتي داشتم روزي حداقل 2 سه 3 بار قطع ميشد هميشه هم پشتيابانيش يه جوري آدم رو مي‌پيچوند يا مي انداخت گردن مخابرات منطقه. اصلا نمي‌شه اونو با داتك مقايسه كرد چه برسه به سپنتا
شاتل هم تا حالا نداشتم.
به نظر من اگه مي‌خاي پولتو حروم كني و به پارس انلاينا بدي يكم بزار روش و سپنتا بگير تو اين 6 ماه كه دارم فقط يه بار مجبور شدم به پشتبانيش زنگ بزنم اونم اشكال از كامپيوتر خودم بود و طرف سريع فهميد و مشكلو حل كرد.

cyruspk
29-03-2008, 14:39
كسي اينجا از شاتل استفاده كرده‌؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

soheilsmart
29-03-2008, 14:48
كسي اينجا از شاتل استفاده كرده‌؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه دفعه میخواستم بگیرم
ولی پشیمون شدم
چون قبلا هم با سپنتا کار کرده بودم
کلا هیچ چی سپنتا نمیشه

البته این سرعت های ما بسیار پایین هستند

تو خارج(نه هر کشوری!!!!!)
این سرعتا واسشون خنده داره
ولی تو ایران ...
باید بسازیم

تازه اونجا (بعضی کشورا)
تقریبا واسشون مجانیه!!!

mohammad_dj_kazin
29-03-2008, 16:04
سلام من سرويس s2 انتخاب كردم و 20 هزار تومان پنج شنبه ريختم بانك روال كاري اين شركت فناوا چطوري كي ميان وصل كنن چند روز طول ميكشه زنگ بزنم پشتيباني لطفآ مراحل نصب و راه اندازي اين شركت برام توضيح بده رو حساب اينكه گفتي 2روزه وصل ميشه من فناوارو انتخاب كردم ممنون ميشم اگه كامل توضيح بدي
عزيزم خيلي طول نميكشه.
من براي وصل كردن adsl يه شب رفتم فن آوا(حدود 1 ماه پيش)بعد يه فرم داد پر كردم.40هزار تومن هم همونجن پول دادم و يك مودم زيمنس ازش گرفتم.اومدم خونه.يه شماره حساب بهم داد گفت كه فردا صبح بايد اون 20هزار تومن رو بريزم به اين حساب (يه كد شناسه هم داد)
منم فردا رفتم پول رو ريختم به حساب.شب زنگ زدم فن آوا گفتم پول من رسيده گفت بله.
عصر فرداش هم همون يارو اومد خونمون مودم رو وصل كرد و adsl وصل شد.جمعا 2 روز طول كشيد.البته اگه پول رو همون فردا به حساب بريزي 2 روز طول ميكشه اگه ديرتر بريزي خوب اونها هم ديرتر ميان وصل ميكنن.ولي همون فردا بريز به حساب سرع برات وصل ميشه(همونطور كه گفتم جمعا 2 روز طول ميشكه)پشتيبانيش هم عاليه!
سوال ديگه اي هم داشتي ما درخدمتيم:10:

casper66m
30-03-2008, 03:15
کسی از شرکت هیاهو adsl گرفته؟ چه طوریه؟خوب هست

mohammad_dj_kazin
30-03-2008, 16:46
سعي كن از شركت هاي معروف مثل فن آوا و سپنتا و.... سرويس بگيري كه مطمئن باشه

Ship Storm
30-03-2008, 19:10
اینطور که من متوجه شدم نماینده فن آوا هست

آقا چطوره کیفیتش خوبه ؟ خدماتش چطوره؟ سرعت دانلودش چنده؟

مرکز مخابراتي شما فرديس 2-خاتم نام داشته و اين مرکز آماده ارايه سرويس مي باشد.
البته فن آوا رو ميگم صبا نت رو نميدونم.فن آوا شبانه رايگانه

صبا نت رو من برسی کردم هنوز تو این مرکز سرویس نمیده ولی این یکی میده حالا میخواستم ببینم از نظر سرعت و کیفیت در چه سطحیه؟
من الآن از صبا نت دارم واقعا راضی هستم سرعت دانلود که فوق العاده هستش و کیفیت هم عالی یه تست هم با Speedtest گرفتم میزارم ببیندی واقعا سرعتش عالیه.

_Barbod_
30-03-2008, 19:46

صبا نت رو من برسی کردم هنوز تو این مرکز سرویس نمیده ولی این یکی میده حالا میخواستم ببینم از نظر سرعت و کیفیت در چه سطحیه؟
من الآن از صبا نت دارم واقعا راضی هستم سرعت دانلود که فوق العاده هستش و کیفیت هم عالی یه تست هم با Speedtest گرفتم میزارم ببیندی واقعا سرعتش عالیه

فن آوا نداشتم که بتونم دربارش نظر بدم دوست عزیزم.
اما صبا داشتم.درسته که صبا سرعت دانلودش خوب هست اما چه فایده؟
هر وقت سرویس نامحدود ازشون گرفتی و راضی بودی اونوقت شرطه.

soheilsmart
30-03-2008, 20:17
این یکیو دیگه حرفشو نزن یکی از دوستام میخواست بگیره
گفتن میام برات وصل میکنیم 10 روز طول کشید نیمدن(پولو همون اول گرفته بودن)

گفتن که شرکت ما منطقه شما رو ساپورت نمیکنه!!!!

بعدش گفتن بیا از شاتل بگیر(نمیدونم ولی هیاهو و شاتل به هم ربط دارن)
دوستم منصرف شد
رفت پولشو پس گرفت

mohammad_dj_kazin
30-03-2008, 21:58

دوستم منصرف شد
رفت پولشو پس گرفت
منم گفتم بهتره از شركت هاي مطمئن و معروف بگيره

mohammad_dj_kazin
30-03-2008, 22:02

من الآن از صبا نت دارم واقعا راضی هستم سرعت دانلود که فوق العاده هستش و کیفیت هم عالی یه تست هم با Speedtest گرفتم میزارم ببیندی واقعا سرعتش عالیه.

صبا نت غير عاديه سرعت دانلودش خيلي بالاس ولي نا محدودش خيلي بيخوده سرعتش مثل دايل آپ ميمونه.
من سرعت 128 از فن آوا گرفتم با سرعت 20 تا 32 دانلود ميكنم.راضيم.
اگه ميخواي نامحدود بگيري از فن آوا بگير(نا محدود خيلي بهتره ها قيمتش خيلي فرق نداره)

BLACK-BLACK
31-03-2008, 12:19
اقا ما دو کیلومتری مرکز مخابرات کیانشهر میشینیم یه سرویس میخام که دانلود 20 گیگابایت به بالا داشته باشه یا نامحدود باشه از هر Isp هم که بود فرقی نداره

mohammad_dj_kazin
31-03-2008, 16:29
اقا ما دو کیلومتری مرکز مخابرات کیانشهر میشینیم یه سرویس میخام که دانلود 20 گیگابایت به بالا داشته باشه یا نامحدود باشه از هر Isp هم که بود فرقی نداره
فقط فن آوا -سپنتا و آسيا تك

alil1369
01-04-2008, 00:07
اخه چرا سر 5 کیلوبایت بالاتر - پایین تر دعوا میکنید !!
تو عید تو هتل یه سرویس اینترنت رایگان تو هر اتاق بود که فقط کافی بود کابل شبکه رو به نوت بوکت وصل کنی !
من که کف کردم ! هرچی به فکرم رسید دانلود کردم >> اپدیت برنامه ها ، ابونتو ، فول البوم و ...
فردا یه سوال در مورد اینترنت اتاقا کردم که از رایگان بودنش خیالم راحت شه ؟ یارو گفت اگه راضی نیستی میتونی از اینترنت Business Center استفاده کنی سرویسش بهتره ولی پولیه !
حالا عکس ها رو ببینید !
مربوط به سرویس رایگانه :

mohammad_dj_kazin
01-04-2008, 04:10
اخه چرا سر 5 کیلوبایت بالاتر - پایین تر دعوا میکنید !!
تو عید تو هتل یه سرویس اینترنت رایگان تو هر اتاق بود که فقط کافی بود کابل شبکه رو به نوت بوکت وصل کنی !
من که کف کردم ! هرچی به فکرم رسید دانلود کردم >> اپدیت برنامه ها ، ابونتو ، فول البوم و ...
فردا یه سوال در مورد اینترنت اتاقا کردم که از رایگان بودنش خیالم راحت شه ؟ یارو گفت اگه راضی نیستی میتونی از اینترنت Business Center استفاده کنی سرویسش بهتره ولی پولیه !
حالا عکس ها رو ببینید !
مربوط به سرویس رایگانه :

ما كه دعوا نكرديم
راستي قضيه ي دعوا چه ربطي به اون هتل داشت؟:20:

site_hamid
01-04-2008, 08:29
سلام به همه
در حال حاضر دوستان برای یک اینترنت 256 نا محدود و مطمئن، کدوم شرکت رو بهتر میدونن؟
سپنتا، داتک، آسیا تک (البته اگر پورت خالی داشته باشه)، فن آوا و ...
ممنون

BLACK-BLACK
01-04-2008, 13:04
به خونه که اصلا بالای 128 نمیدن مگه بری اینترنت ماهواره ای بگیری

_MZOF_
01-04-2008, 14:48
سلام به همه
در حال حاضر دوستان برای یک اینترنت 256 نا محدود و مطمئن، کدوم شرکت رو بهتر میدونن؟
سپنتا، داتک، آسیا تک (البته اگر پورت خالی داشته باشه)، فن آوا و ...
ممنون
من خودم 256 سپنتا دارم و هیچ مشکلی ندارم.
به نظر من سپنتا بهترین گزینه هست و تا از سرویسش استفاده نکنی متوجه نمیشی که چه سرویس فوق العاده ای هست:27:

zed2
01-04-2008, 19:18
بچه ها من هم اکنون با دایل اپ وصل هستم امروز سرویس ipw داتک از ساعت 8:30 تا الان ساعت20:30 قطع است.(و ادامه دارد)
دارم دق می کنم.
همش ارور میده
the PPP link control protocol was terminated
پشتیبانی هم رفته تعطیلات هیچ کسی موجود نیست.

BLACK-BLACK
01-04-2008, 20:07
من نفهمیدم اخر اینا بالای 128 میدن یانه؟

zed2
01-04-2008, 20:17
برای بعضی isp ها با نامه از دانشگاه یا ادارات
برای بعضی isp که محدودیت حجمی دارن چون می خوان مشتری زودتر حجم را مصرف کند بیشتر از سرعت اسمی می دن

_Barbod_
01-04-2008, 21:50
سپنتا میده البته ماه اول رو حتما" باید 128 بگیری.
برای ماه های بعدی از طریق سایت هر سرعتی که بخوای میتونی شارژ کنی.:21:

zed2
01-04-2008, 22:26
و تا هم اکنون مشکل در شبکه ipw داتک.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ساعت 22:25 روز 13 فروردین.
پشتیبانی هم تعطیل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(محض اطلاع الان با دایل اپ وصلم)

amnhck123
02-04-2008, 02:59
آقا لطفا هر کی بگه که خطش چه سرعتی داره وتوی کذوم شهر هست و حداکثر سرعت دانلودش چه قدره؟
من الان توی بجنورد هستم و از صبانت دارم . تا قبل از عید ماکزیمم سرعت دانلودم 55 بود ولی الان خیلی افتضاح شده . چند وقت دیگه اشتراکم با صبا تموم میشه دارم تحقیق میکنم که از کجا بگیرم . لطفا پیشنهاد بدید .

alex_pk
02-04-2008, 05:39
سلام بچه ها
adsl خوب چي پيشنهاد ميكنيد

كه هم سرعتش خوب باشه و هم محدوديت نداشته باشه
sepanta هم تا اونجا كه يادكه خيلي گرون بود

اين Adsl ساعتي سپنتا چجورياست؟...يعني ساعتي استفاده ميكنيم؟

20 تومن وديعه رو بهمون پس ميدن؟

خيلي ممنون :)

zed2
02-04-2008, 09:30
سلام بچه ها
adsl خوب چي پيشنهاد ميكنيد

كه هم سرعتش خوب باشه و هم محدوديت نداشته باشه
sepanta هم تا اونجا كه يادكه خيلي گرون بود

اين Adsl ساعتي سپنتا چجورياست؟...يعني ساعتي استفاده ميكنيم؟

20 تومن وديعه رو بهمون پس ميدن؟

خيلي ممنون :)
در مورد سپنتا 3 جور سرویس داره بدون محدودیت ساعتی حجمی که بسته به نوع استفاده هر کدوم که به نظرتون بهتر است باید بگیرید.
سرویس ساعت به اعضای هر ساعت ت تا 60 ساعت یک هزینه از 60 ساعت
تا 240 ساعت یک هزینه کمتر و از 240 ساعت
به بالا مجانی می شود( که در ان موقع کلی هزینه براتون می افتد)
ودیعه مشخص است پس می دن و مال 30 ساعت استفاده در ماه است که به طور پیش فرض حساب می کنند(چه استفاده کنی چه نکنی)

و تا هم اکنون مشکل در شبکه ipw داتک.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ساعت 22:25 روز 13 فروردین.
پشتیبانی هم تعطیل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(محض اطلاع الان با دایل اپ وصلم)
اینترنت ipw داتک در ساعت 10:58 صبح 14 فرودین درست شد.

masoud22
02-04-2008, 12:56
چه سرويسهايي در شهر دزفول و جود داره و كدام يك بهتر و به صرفه تر اند؟

zed2
02-04-2008, 14:25
آقا لطفا هر کی بگه که خطش چه سرعتی داره وتوی کذوم شهر هست و حداکثر سرعت دانلودش چه قدره؟
من الان توی بجنورد هستم و از صبانت دارم . تا قبل از عید ماکزیمم سرعت دانلودم 55 بود ولی الان خیلی افتضاح شده . چند وقت دیگه اشتراکم با صبا تموم میشه دارم تحقیق میکنم که از کجا بگیرم . لطفا پیشنهاد بدید .

برای صبا نت تاپیک در همین بخش داریم. به انجا مراجعه کنید

چه سرويسهايي در شهر دزفول و جود داره و كدام يك بهتر و به صرفه تر اند؟

ای کاش پیش شماره تلفن و پیش شماره شهر( مثل 021 مال تهران ) را می گفتی:41:
شاید نتیجه می داد و دوستان می تونستن کمک کنن.

Julian
02-04-2008, 18:41
الحق که پارس انلاین بهترینه
من 256 ازش گرفتم سرعتش فوق العاده هست.

raptor22
02-04-2008, 20:46

آقا اكانتش چنده ؟بالاتر هم ميده؟

masoud22
03-04-2008, 10:55
سرويس آسيا تك كيفيتش چگونه است قطعي دارد يا نه
كساني كه استفاده كرده اند لطفا با ذكر نام شهر خود توضيح بدهند

dogtag
03-04-2008, 11:19
من آسیاتک داشتم
ازش راضی بودم ولی ساپورتشون صفر ه
یه خانومی به اسم خانوم دادگر باید کارتون رو راه بندازه که هیچ وقت پشت میزش نیست!
اگر کسی دیگه هم تجربه آسیاتکی داشته بگه

dogtag
03-04-2008, 11:25
من آسیاتک داشتم
یه خانومی به اسم خانوم دادگر باید کارتون رو راه بندازه که هیچ وقت پشت میزش نیست!
اگر کسی دیگه هم تجربه آسیاتکی داشته بگه

siamak_mu
03-04-2008, 11:38
اينهم نتايج تست من از شاتل از دو مكان:
باكو:
كويت:

مال من 64 نامحدود (ART Home) است و همانطورى كه مى بينيد ديگه از روال خيلى زده بالا:18:البته اوايل هم از روال بالاتر بود!
الان كه حدود 3 ماه است از شاتل استفاده مى كنم(تهران منطقه توحيد) قبل از عيد سرعت دانلودم رو 12.4 KB ثابت مى شد ولى الان رو 25.4 ثابت مى شه:18: كه فكر كنم دليلش كم شدن كاربرهاى اينترنتى به دليل مسافرت هاى نوروزى است:27:

هزينه اش هم ماهى 20000 تومان است البته من هم مثل شما قبل از شاتل از پارس آنلاين سرويس مى گرفتم و 64 نامحدود مى گرفتم ولى از وقتى محدود كرد شركت رو عوض كردم:20:
من فكر كنم تنها مشكل شاتل Ping ش است كه كمى از شركت هاى ديگر بالاتر است:41:

نمي دونم كسي قبل من گفته يا نه. ديگه حوصله نداشتم صفحات رو بگردم. (شرمنده):

دوست عزيز منم اول مثل شما خوشحال شدم خيلي كه سرعت رفته بود بالا ولي اين دو برابر شدن سرعت براي همه ي كاربراي شاتل و فقط در ايام عيد بود. در ضمن با IDM هم دانلود كني سرعتت از 12 به 14 ميرسه. ولي بدبختي من قبل اين قضيه سرعتم 14 بود حالا شده 13. اينه كه به شدت دنبال يه سرويس نا محدود سرعت بيشتر هستم. سرعتم شده بود 28 خيلي مزه داد بهم :31: بازم بدبختي اينكه پيش شماره ما 2281 هست و فقط دو تا شركت هست كه فعالش كرده كه يكي همين شاتل هست و يكي ديگه هم پارس آنلاين كه اون هم محدوديت داره هم ميگن سرعتش خوب نيست.

ميشه يه توضيحي بدين كه آيا ميشه براي كل ساختمان مسكوني يه اينترنت پرسرعت گرفت؟ ساختمان ما حدود 50 واحد داره. اگه بله از چه شركتي؟

كسي از شاتل سؤال داشت در خدمتم.

masoud22
03-04-2008, 11:54
كسي مي تونه شاتل را با آسيا تك مقايسه كنه ؟ آيا اينها قطعي هم دارن يا نه ؟

zed2
03-04-2008, 12:09
ميشه يه توضيحي بدين كه آيا ميشه براي كل ساختمان مسكوني يه اينترنت پرسرعت گرفت؟ ساختمان ما حدود 50 واحد داره. اگه بله از چه شركتي؟

كسي از شاتل سؤال داشت در خدمتم.

شدن که میشه .فقط لازم است به صورت شبکه با سیم یا بی سیم کل کامپیووتر های ساختمان رو وصل کنید.
ولی نمی دونم isp برای این شکل سرعت زیاد میده یا نه ؟؟؟؟

یک چیز کلی بهت می گم معمولا همه ی شرکت ها قطعی دارن فقط بعضی ها تو بعضی مناطق بیشتر بعضی ها کمتر

siamak_mu
03-04-2008, 12:13

من يك ساله كه از شاتل سرويس ميگيرم. به هيچ وجه قطعي نداره. يه بار هم كابل منطقه ي جماران آتيش گرفته بود (مقصر مخابرات) خود شاتل زود رفت سرش و دو سه روز بيشتر قطع و وصل نميشد كه اون هم يه هفته انترنت رايگان حساب كردن و يك چهارم هزينه ي يه ماه رو نگرفتن با اينكه 2-3 روز اون هم چند ساعت فقط در هر روز قطع بود. خلاصه شاتل رو من قبول دارم ولي خداييش بخوام 128 بگيرم ماهي 30 تومن خيلي زور داره.

آسيا تك هم يكي ديگه از بچه ها زحمتش رو بكشه.

Xbox360
03-04-2008, 12:52
سرويس آسيا تك كيفيتش چگونه است قطعي دارد يا نه
كساني كه استفاده كرده اند لطفا با ذكر نام شهر خود توضيح بدهند

کیفیت سرویسش خوبه , اصلا قطعی نداره مگر اینکه قطعی عمومی باشه که درست شدنش کاره حضرت فیله!:31:

من آسیاتک داشتم

درسته یه کم ساپورتشون ضعیفه ولی بخاطر اینکه تعدادشون کمه , ولی هیچ وقت کابرها رو بی جواب نمیزارند.

dogtag
03-04-2008, 14:30
کیفیت سرویسش خوبه , اصلا قطعی نداره مگر اینکه قطعی عمومی باشه که درست شدنش کاره حضرت فیله!:31:

درسته یه کم ساپورتشون ضعیفه ولی بخاطر اینکه تعدادشون کمه , ولی هیچ وقت کابرها رو بی جواب نمیزارند.

شما خودت داری (الان)؟ ، فکر کنم تازگی ها چند نفر رو استخدام کردند که از رو می خونند و وقتی رسیدند ته لیست می گند که مشکل از مخابراته!

mohammad_dj_kazin
03-04-2008, 15:17
من شنيدم آسيا تك به هر كسي سرويس نميده.
بايد كارت دانشجوي و اين جور چيزها داشته باشي تا بده

dogtag
03-04-2008, 15:21
نه اون آسیاتک نبود
یکی دیگه بود که اسمش یادم نیست و اجباری هم نیست، بلکه به دانشجو ها ماه دوم رو مجانی میده

Julian
03-04-2008, 16:28
آقا اكانتش چنده ؟بالاتر هم ميده؟

من با اسم یک شرکت گرفتم ولی شماره تلفن خونه رو دادم.
واسه کاربری خونگی بیشتر از 128 نمیده.
سرعتش عالیه ولی.:20:

dogtag
03-04-2008, 18:05
چجوری با اسم شرکت گرفتی؟
مدارک نمی خواست؟

bozorgmehr
03-04-2008, 18:25
من با اسم یک شرکت گرفتم ولی شماره تلفن خونه رو دادم.

واسه کاربری خونگی بیشتر از 128 نمیده.
سرعتش عالیه ولی.:20:
دوست عزیز برای برقراری adslقبض تلفن میخوان که روی اون نوع مصرف یعنی تجاری یا خانگی را نوشته که با توجه به آن قیمت فرق میکند .و برای سرعت بالا تر از 128mb/sنا محدود شما باید حتما"شخص حقوقی باشی یعنی شرکت با ارائه اساسنامه.

bozorgmehr
03-04-2008, 18:33

دوست عزیز من هم آسیا تک دارم ولی به هیچ وجه ازش راضی نیستم حتی چند نفر از دوستانم اشتراکشون را قطع کردند. در یه ساعت هائی که باید قیدش رو بزنی و بری دنبال dial up و هیچ زمانی هم نشده بیشتر از دوسوم سرعت اسمیش رو داشته باشه .من شده سه روز تمام تماس گرفتم تا تونستم باهاشون تماس بگیرم و هی گفتن بزودی .....

sadegh110
03-04-2008, 18:53
سلام
من میخوام adsl بگیرم صبانت بهتره یا سپنتا ؟ چرا؟
راستی سرعت در حال حاضر چطوره؟

_Barbod_
03-04-2008, 19:01
سلام

دوست عزیزم این دو تا شرکت رو به هیچ عنوان نمیشه با هم مقایسه کرد.
صبا نت سرویس با محدودیت حجمی میده و سپنتا سرویس نامحدود.
صبا نت قطعی و افت سرعت زیاد داره اما سپنتا هرگز افت سرعت نداره و اگر هم زمانی قطعی داشته باشه بلافاصله چند روز مجانی اضافه میکنه.
صبا نت پشتیبانی واقعا" ضعیفی داره اما سپنتا به نسبت پشتیبانیش بهتره.
سپنتا یکی از اون شرکتهاست که در تهران حرفهای زیادی برای زدن داره:21:

Xbox360
03-04-2008, 19:31
شما خودت داری (الان)؟ ، فکر کنم تازگی ها چند نفر رو استخدام کردند که از رو می خونند و وقتی رسیدند ته لیست می گند که مشکل از مخابراته!
بله , خودم الان دارم ولی اعتبارم تموم شده ولی هنوز هست ( احتمالا هنوز تو تعطیلات هستند یا واقعا دارن بهم حال میدن):18:
باز خوبه از رو میخونند , isp های دیگه که اصلا جوابه آدمو نمیدن:31:

[right]
دوست عزیز برای برقراری adslقبض تلفن میخوان که روی اون نوع مصرف یعنی تجاری یا خانگی را نوشته که با توجه به آن قیمت فرق میکند .و برای سرعت بالا تر از 128mb/sنا محدود شما باید حتما"شخص حقوقی باشی یعنی شرکت با ارائه اساسنامه.
من 128 اداری دارم ولی شماره خونه دادم ( اصلا سرویس خونگی بهم نمیدادند به زور یه اداری انداختند رو دستمون):31:

bozorgmehr
03-04-2008, 19:37
بله , خودم الان دارم ولی اعتبارم تموم شده ولی هنوز هست ( احتمالا هنوز تو تعطیلات هستند یا واقعا دارن بهم حال میدن):18:

باز خوبه از رو میخونند , isp های دیگه که اصلا جوابه آدمو نمیدن:31:

من 128 اداری دارم ولی شماره خونه دادم ( اصلا سرویس خونگی بهم نمیدادند به زور یه اداری انداختند رو دستمون):31:

دوست عزیز اون سرویسی که به شما دادند 128تجاریه با سرویس اداری فرق داره.فرقش با خونگی در اینه که تعرفه اش بالاتره.

soheilsmart
03-04-2008, 20:58
دوست عزیزم این دو تا شرکت رو به هیچ عنوان نمیشه با هم مقایسه کرد.
صبا نت سرویس با محدودیت حجمی میده و سپنتا سرویس نامحدود.
صبا نت قطعی و افت سرعت زیاد داره اما سپنتا هرگز افت سرعت نداره و اگر هم زمانی قطعی داشته باشه بلافاصله چند روز مجانی اضافه میکنه.
صبا نت پشتیبانی واقعا" ضعیفی داره اما سپنتا به نسبت پشتیبانیش بهتره.
سپنتا یکی از اون شرکتهاست که در تهران حرفهای زیادی برای زدن داره:21:
به عنوان
کسی که 3 -4 سال با سپنتا کار کردم
با وجود قیمت بالا :40: سپنتا:40: رو به همه isp ها ترجیح میدم
کلیه حرفهای پستی که نقل قولش کردم تایید میشه

siamak_mu
03-04-2008, 22:32
سرعت دانلود 64 يا 128 داتك حدوداً چنده؟

A r c h i
03-04-2008, 23:00
سرعت دانلود 64 يا 128 داتك حدوداً چنده؟

128 داتک با سرعت 14-15-16 کیلو بایت بر ثانیه دانلود میکنه...بین این سه تا متغیره

siamak_mu
03-04-2008, 23:10
128 داتک با سرعت 14-15-16 کیلو بایت بر ثانیه دانلود میکنه...بین این سه تا متغیره

خب پس خداييش حق شاتل هست توي نظرسنجي اول باشه چون من 64 شاتل دارم ولي با سرعت 14 ثابت دانلود ميكنم.

dogtag
03-04-2008, 23:22
این شاتل محدودیت حجمی هم داره؟

ذوالقرنين
04-04-2008, 06:17
اينم از اينترنت شبانه صبانت

دزدي گرگي هم حدي داره والا
بچه ها ISPهايي كه سرويس نامحدود ميدون كدومها هستند؟
يه سوال ديگه هم دارم . ميشه با سرعت 64 يه روزه يه فيلم دانلود كرد يا نه ؟

dogtag
04-04-2008, 08:55
نه عزیز با 128 هم 24 ساعت طول می کشه

ذوالقرنين
04-04-2008, 09:56

پس با 64 چقدر طول ميكشه؟!!

cyruspk
04-04-2008, 10:29

مثل اینکه شما تازه از پارس آنلاین سرویس گرفتی و هنوز صابون این کلاه بردارها به تنت نخورده

cyruspk
04-04-2008, 10:37
سلام

:18: چه طور میتونی سپنتا و صبانت رو با هم مقایسه کنی ولی اگه به قیمیت برات مهمه و از اینترنت برای دانلود استفاده نمی‌کنی شاید بهتر باشه غیر از سپنتا به شرکتهای دیگه هم فکر کنی من خودم شخصا سپنتا/ پارس انلاین و داتک روامتحان کردم اگه سئوالی بود میتونم کمکتون کنم

_Barbod_
04-04-2008, 10:38
بچه ها ISPهايي كه سرويس نامحدود ميدون كدومها هستند؟
يه سوال ديگه هم دارم . ميشه با سرعت 64 يه روزه يه فيلم دانلود كرد يا نه ؟
سپنتا...آسیا تک و.... که من سپنتا رو پیشنهاد میکنم.:27:
فیلم اگر 700 مگابایت باشه بله میشه توی یک روز دانلود کرد.
البته یک شبانه روز یعنی 24 ساعت.:46:

dogtag
04-04-2008, 10:43
چمی دونم؟ شاید 2 روز

dogtag
04-04-2008, 10:45
ببخشید اشتباه شد!

Julian
04-04-2008, 12:03
مثل اینکه شما تازه از پارس آنلاین سرویس گرفتی و هنوز صابون این کلاه بردارها به تنت نخورده

من سه ماهه از پارس انلاین اینترنت گرفتم هم سرعتش خوب بوده هم پشتیبانیشون.
اگه میخوای نتیجه speedtest رو بزارم ببینی.:13:
ضمنا بهتره یه نگاهی به نتیجه نظرسنجی بندازی.

mohammad_dj_kazin
04-04-2008, 14:56
آقابون سر چند كيلو بايت لازم نيست دعوا كنيد
همه ي شركت ها خوبن فقط بعضي از شركت ها خوبترن

siamak_mu
04-04-2008, 15:56
این شاتل محدودیت حجمی هم داره؟

64 نداره بقيه هم شب ها 1 تا 7 رايگان جمعه ها هم رايگان.

من با 64 شاتل يه فيلم 700 مگي رو توي 14 ساعت دانلود مي كنم. ولي خيلي زياده :41:

mohammad_dj_kazin
04-04-2008, 16:36
من با 64 شاتل يه فيلم 700 مگي رو توي 14 ساعت دانلود مي كنم. ولي خيلي زياده
من با 128 فن آوا دقيقا توي 7 ساعت يه فيلم 700 ميگي رو دانلود ميكنم

dogtag
04-04-2008, 17:44
خب چرا انقدر بالا؟
من پدرم در میاد تا دانلود میشه (با آسیاتک)

mohammad_dj_kazin
04-04-2008, 18:04
خب چرا انقدر بالا؟
من پدرم در میاد تا دانلود میشه (با آسیاتک)
يعني براي تو بيشتر از 7 ساعت طول ميكشه؟

Mikail
04-04-2008, 18:20

دوست عزيز منم اول مثل شما خوشحال شدم خيلي كه سرعت رفته بود بالا ولي اين دو برابر شدن سرعت براي همه ي كاربراي شاتل و فقط در ايام عيد بود. در ضمن با IDM هم دانلود كني سرعتت از 12 به 14 ميرسه. ولي بدبختي من قبل اين قضيه سرعتم 14 بود حالا شده 13. اينه كه به شدت دنبال يه سرويس نا محدود سرعت بيشتر هستم. سرعتم شده بود 28 خيلي مزه داد بهم :31: بازم بدبختي اينكه پيش شماره ما 2281 هست و فقط دو تا شركت هست كه فعالش كرده كه يكي همين شاتل هست و يكي ديگه هم پارس آنلاين كه اون هم محدوديت داره هم ميگن سرعتش خوب نيست.

من هم گفتم يك كم غير عادى مى زد كه سرعت اونقدر بالا بره ولى روز 13 فروردين سرعت به همان حال سابق برگشت البته همانطور كه گفته بودم سرعت من رو 12.4 Fix مى شد ولى بعد از 13 سرعت من رو 13.5 Fix مى شه :46:

به نظر من تنها مشكل شاتل همون Ping ش است كه از بقيه شركت ها بيشتر است وگرنه تو انتخابها بهترين بود:20:

mohammad_dj_kazin
04-04-2008, 18:53
نوشته شده توسط siamak_m[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز منم اول مثل شما خوشحال شدم خيلي كه سرعت رفته بود بالا ولي اين دو برابر شدن سرعت براي همه ي كاربراي شاتل و فقط در ايام عيد بود. در ضمن با IDM هم دانلود كني سرعتت از 12 به 14 ميرسه. ولي بدبختي من قبل اين قضيه سرعتم 14 بود حالا شده 13. اينه كه به شدت دنبال يه سرويس نا محدود سرعت بيشتر هستم. سرعتم شده بود 28 خيلي مزه داد بهم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif بازم بدبختي اينكه پيش شماره ما 2281 هست و فقط دو تا شركت هست كه فعالش كرده كه يكي همين شاتل هست و يكي ديگه هم پارس آنلاين كه اون هم محدوديت داره هم ميگن سرعتش خوب نيست.

شما ديگه چقدر بد شانسيا
دوتا شركت فقط تو منطقه ي شما سرويس ميدن؟؟؟

dogtag
04-04-2008, 19:18
يعني براي تو بيشتر از 7 ساعت طول ميكشه؟
گفتم که برای من 1 روز طول می کشه
(تقریباً 25 ساعت)

ذوالقرنين
04-04-2008, 20:45
سلام بچه ها . ادم وقتي مياد توي اين تاپيك تا بهترين رو انتخاب كنه واقعا از قبل از اين تاپيك، گيج تر ميشه . اخه يكي ميگه اين خوبه، درست پست بعدي يكي ديگه ميگه نه بابا اون بدترينه و از اينجور چيزها. البته شكي نيست كه بنا بر نيازي كه دوستان دارند بايد ISP هاي متناسب رو انتخاب كنند منظورم اينه كه يكي دنبال سرعته و محدوديت براش مطرح نيست كه به نظر من بايد صبا رو انتخاب كنه يكي دنبال كيفيته شايد سپنتا و فاكتورهاي ديگه و ISPهاي ديگه . اما من يه پيشنهاد دارم. بيايم يه Tester مطمئن كه اكثريت قبولش دارن رو انتخاب كنيم و توي يه ساعتهاي خاص كه ترافيك تقريبا مثل همه، تست بگيريم و نتيجه اش رو در اختيار ديگران قرار بديم. يعني يه نتيجه قابل استناد. از اونجايي كه بچه هاي اينجا تقريبا از تمامي ISPها استفاده ميكنند بنظرم ميتونه مرجع خوبي براي انتخاب باشه حداقل براي فاكتور سرعت. اينم بگم كه من نظر سنجي بالا رو قبول ندارم به اين دليل كه اصلا معلوم نيست كه طرف براي چي مثلا پارس آنلاين يا چيزهاي ديگه رو انتخاب كرده. اگه موافقين يه سري ساعت خاص مثلا پر ترافيك ترين و كم ترافيك ترين رو انتخاب كنيد تا همه مشغول تست گرفتن حوالي اون ساعتها باشن. اگه فضولي كردم ببخشيد گفتم شايد اينجوري بشه به يه نتيجه قابل استناد برسيم.
موفق و مويد باشيد.

_Barbod_
04-04-2008, 23:40
من با 64 شاتل يه فيلم 700 مگي رو توي 14 ساعت دانلود مي كنم. ولي خيلي زياده
غیر منطقی حرف شما.مگر اینکه سرویست محدودیت حجمی داشته باشه و مثل صبا نت سرعت بالاتر از سرویست بهت بدن.

من با 128 فن آوا دقيقا توي 7 ساعت يه فيلم 700 ميگي رو دانلود ميكنم
حرف شما هم غیر منطقی هست.

siamak_mu
04-04-2008, 23:59
شما ديگه چقدر بد شانسيا
دوتا شركت فقط تو منطقه ي شما سرويس ميدن؟؟؟

آره به خدا تازه خير سرمون منطقه يك هستيم!!! مرسي از همدرديت :31: :40:

siamak_mu
05-04-2008, 00:00
غیر منطقی حرف شما.مگر اینکه سرویست محدودیت حجمی داشته باشه و مثل صبا نت سرعت بالاتر از سرویست بهت بدن.

حرف شما هم غیر منطقی هست.

چرا غير منطقي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

64 شاتل سرعتش دقيق 14و چند صدم هست (فكر كنم به خاطر اينكه +ADSL2 هست) و محدوديت حجمي هم نداره. يه كم رياضي بلد باشين حساب كنين همون 14 ساعت ميشه. :31:

_Barbod_
05-04-2008, 07:47

64 شاتل سرعتش دقيق 14و چند صدم هست (فكر كنم به خاطر اينكه +ADSL2 هست) و محدوديت حجمي هم نداره. يه كم رياضي بلد باشين حساب كنين همون 14 ساعت ميشه. :31:
من ریاضی بلد نیستم:41:
اما شما که بلدی میشه به من بگی با چه منطق وریاضی سرویس 64 سرعت دانلودش 14 هست؟
این سرعت دانلود برای سرویس 128 هست نه 64 :5:

darvish1900
05-04-2008, 10:41

سرعت شما 128 نه 64 دوست عزیز
ADSL 2در ایران وجود خارجی نداره فقط یک حرف تبلیغاتی

darvish1900
05-04-2008, 10:42
سلام دوستان. از همتون ممنون که انقدر به من لطف دارید. انقدر برای پیغام گذاشتید که نرو. واقعا موندم چیکار کنم.
در خدمتتون هستم. امیدارم مثل گذشته بتونم کمکتون کنم

darvish1900
05-04-2008, 10:49

در ضمن شاتل داره پول اینترنت 128 ازت میگره به اسم 64 بهت میده. ولی سرعتت همون 128 اینجوری داره گولت میزنه که اینترنت ما سرعتش بالاتر .
ولی از شاتل دزدتر و دروغگو تر پیدا نمیشه

shaadi22
05-04-2008, 11:45
سلام من میخوام آنلاین فقط بازی کنم... الام موندم چی بگیرم که مشکلی نداشته باشه؟؟؟؟ همه ی شرکتها هم اینجا فعال هستن... یه چیزی میخوام که دریافت و ارسالش بالا و یکی باشه... یه سوال دیگه چه مودمی بگیرم که با پلی استیشن 3 کار کنه؟؟؟؟؟؟

siamak_mu
05-04-2008, 12:18
من ریاضی بلد نیستم:41:
اما شما که بلدی میشه به من بگی با چه منطق وریاضی سرویس 64 سرعت دانلودش 14 هست؟
این سرعت دانلود برای سرویس 128 هست نه 64 :5:

من از رياضي بلد بودن منظوري نداشتم. شكلك :31: هم زدم كه متوجه بشين فقط در حد يه شوخي هست. مثل اينكه به شما بر خورد. خلاصه ببخشيد.

خب عزيز نه سرعت 64، 14 هست نه سرعت 128. سرعت 64 كيلوبيت بايد 8 كيلوبايت باشه و سرعت 128 هم بايد 16 به بالا باشه. شاتلي ها خودشون هم ميگن اين مازاد سرعت براي رضايت مشتري ها هست. اين 14 هم كه من ميگم با IDM براي دانلود ميشه 14 ولي براي مرور صفحه 12-13 هست.

siamak_mu
05-04-2008, 12:19
سرعت شما 128 نه 64 دوست عزیز
ADSL 2در ایران وجود خارجی نداره فقط یک حرف تبلیغاتی

جواب شما هم بالا داده شده خود به خود ولي در مورد +ADSL2 بگم كه مطمئن باش شاتل +ADSL2 هست چون افت سرعت نداره اين 14 كه ميگم واقعاً 14 هست و اين نيست كه هي بياد مثلاً 9-8-10-12.... و روي 14 ثابت دانلود ميكنه و 128 هم 28 دانلود ميكنه. حرف شما درسته كه ADSL2 وجود نداره ولي +ADSL2 وجود داره. :31:

siamak_mu
05-04-2008, 12:20
در ضمن شاتل داره پول اینترنت 128 ازت میگره به اسم 64 بهت میده. ولی سرعتت همون 128 اینجوری داره گولت میزنه که اینترنت ما سرعتش بالاتر .
ولی از شاتل دزدتر و دروغگو تر پیدا نمیشه

بابا چرا ميزنين حالا!!! همه افتادن سر من. خب اصلاً به من چه بيام حقيقت رو بگم. مثلاً خير سرمون اين تاپيك رو زديم تا هركي بياد توضيحي در مورد سرويس خودش هم بده ها! خوب من توضيحات مربوط به 64 شاتل رو دادم. ديگه خود دانيد. مي خواين باور كنين مي خواين باور نكنين. مگه من دروغ دارم به شما 2 دوست عزيز بگم.

ببخشيد توضيح ندادم كه منظور شاتل از 64 ، 128 هست. :31:

در ضمن قيمتش هم سطح شركت هاي بزرگ هست. مثلاً پارس آنلاين 64 محدود با سرعت كمتر رو همين قيمت 64 شاتل نامحدود با سرعت بيشتر ميده.

منم پيش شمارم از طرف شركت هاي ديگه فعال نيست وگرنه بقيه هم يه تست مي كردم. :41:

بايد قبول كرد شاتل از نظر سرعت بهترين است.

هركي جديداً مي خواد ADSL شاتل بخره به من يه خبر بده كارش دارم.

darvish1900
05-04-2008, 14:34
جواب شما هم بالا داده شده خود به خود ولي در مورد +ADSL2 بگم كه مطمئن باش شاتل +ADSL2 هست چون افت سرعت نداره اين 14 كه ميگم واقعاً 14 هست و اين نيست كه هي بياد مثلاً 9-8-10-12.... و روي 14 ثابت دانلود ميكنه و 128 هم 28 دانلود ميكنه. حرف شما درسته كه ADSL2 وجود نداره ولي +ADSL2 وجود داره. :31:

این چیزی که شما میگویید هیچ ارتباطی به ADSL 2 ندارد

darvish1900
05-04-2008, 14:40
بابا چرا ميزنين حالا!!! همه افتادن سر من. خب اصلاً به من چه بيام حقيقت رو بگم. مثلاً خير سرمون اين تاپيك رو زديم تا هركي بياد توضيحي در مورد سرويس خودش هم بده ها! خوب من توضيحات مربوط به 64 شاتل رو دادم. ديگه خود دانيد. مي خواين باور كنين مي خواين باور نكنين. مگه من دروغ دارم به شما 2 دوست عزيز بگم.

ببخشيد توضيح ندادم كه منظور شاتل از 64 ، 128 هست. :31:

در ضمن قيمتش هم سطح شركت هاي بزرگ هست. مثلاً پارس آنلاين 64 محدود با سرعت كمتر رو همين قيمت 64 شاتل نامحدود با سرعت بيشتر ميده.

منم پيش شمارم از طرف شركت هاي ديگه فعال نيست وگرنه بقيه هم يه تست مي كردم. :41:

بايد قبول كرد شاتل از نظر سرعت بهترين است.

هركي جديداً مي خواد ADSL شاتل بخره به من يه خبر بده كارش دارم.

باز رفیتی سر خونه اولت که. سرعت شما 128 نه 64
پارس انلاین اصلا سرعت 64 دیگه نمیده. اون موقع هم که میداد نامحدود بود
شاتل خیلی .... آره.
عدم نداشتن نوسان هیچ ارتباطی به نوع 1 و2 نداره پس سپنتا هم بیاد ادعا کنه . ADSL2 در ایران وجود خارجی نداره

seppeehr
05-04-2008, 15:09
دوستان امروز سرعت سپنتا خيلي افتضاح شده،از سپنتايي ها كس ديگه‌اي هم مشكل مشابهي رو تجربه كرده؟

siamak_mu
05-04-2008, 15:18
باشه آقا. بچه ها من همين جا مي گم چيز خوردم كه ويژگي هاي شاتل رو گفتم.

در ضمن شما هم برگشتي سر خونه اولت. +adsl2 نه Adsl2 . اوني كه شما ميگي فرق داره. يكي از ويژگي هاي +2 بودن هم عدم افت سرعت هست. (علاوه بر اينكه نهايت سرعت Adsl فقط با +2 بودن امكان پذير هست كه ربطي به ايران و اين سرعت هاي زغالي كيلوبيتي نداره) توضيح كه دادم 128 سرعتش بايد چند باشه! ديگه حالا من نمي دونم كل كل شما براي چيه؟ نكنه شما تو يكي از شركت ها هستين؟!

پارس آنلاين داره 128 با 8 گيگ محدوديت رو ميده 249,500 ولي شاتل داره 128 رو با 10 گيگ محدوديت بعلاوه شب ها 6 ساعت رايگان و جمعه ها هم رايگان و سرعت خيلي بيشتر رو ميده 24.800 كه البته هر دو بدن اون چند تومني هست كه همه مي كشن روش كه تقريباً جفتشون ميشن 30 تومن. حالا بگين داره گرون ميگيره. بله كلاً در ايران اينترنت گرون هست. يكي از دوستانم در آمريكاست اينترنت سرعت 4 مگابايت دانلود رو ميگه گرفته 15 دلار!!! توي كره اينترنت رايگان سرعتش 500 برابر اينترنت پولي توي ايران هست. (البته اينو توي يه سايت خوندم)

يه كلام گفتم با 64 شاتل يه فيلم رو توي 14 ساعت مي گيرم ببين چي شد.

ديگه لطفاً ادامه ندين. اگه خيالتون راحت ميشه من مي گم 64 شاتل، 128 معمولي هست كه دارن پول 128 رو مي گيرن!

يه بار ديگه هم مي گم: بچه ها چيز خوردم كه ويژگي هاي شاتل رو گفتم.

خواهشاً تمام. با تشكر. :40: :11:

siamak_mu
05-04-2008, 15:20
پس سپنتا هم بیاد ادعا کنه

seppeehr خيلي خيلي به موقع جواب دوست خوبمون رو دادي:

دوستان امروز سرعت سپنتا خيلي افتضاح شده،از سپنتايي ها كس ديگه‌اي هم مشكل مشابهي رو تجربه كرده؟

Aryan.kh
05-04-2008, 15:36
من از اسفند در انتظار جواب آسیاتک هستم چون سرعت 64 رو 10000 تومن میده و این برای من که استفاده چندانی ندارم قیمت مناسبی هست ولی خسته شدم هر دفعه که زنگ می زنم می گن 20 روز بعد شما میگید چه کار کنم؟

mohammad_dj_kazin
05-04-2008, 16:30
من از اسفند در انتظار جواب آسیاتک هستم چون سرعت 64 رو 10000 تومن میده و این برای من که استفاده چندانی ندارم قیمت مناسبی هست ولی خسته شدم هر دفعه که زنگ می زنم می گن 20 روز بعد شما میگید چه کار کنم؟

خوب زنگ بزن بهشون بگو چرا اينقدر لفطش ميدن ولي به صبر كردنش مي ارزه
سرعتش خيلي توپه

poly120
05-04-2008, 17:19
آهای بچه های شهرستان من خودم هم اهل شهرستانم برای همین خبر خوبی دارم
دیشب جای همتون خالی مهمونی بودم که یکی از اقوام رو که در مخابرات کار می کنه رو دیدم و از اون راجع به اینترنت سوال کردم که یک خبر خیلی خوب به من داد و من خوشخال شدم دلم نیومد شما رو هم در این خوشحالی شریک نکنم ایشون می گفتند که یک شرکت خوصوصی داره در تمام مراکز مخابرات سیستم خود رو نسب می کنه و قیمتش رو در حدود 10,000 تومان ماهانه گفت و گفت که با دو سرعت 512 و 1 مگ می خواد ارائه بده و می گفت مدیرش هم یک آدم با حالی که خودش هم در مناطقی که دستگاهاشو نسب کردن سرکشی می کنه که مشکلی نداشته باشه برای همین این فامیل ما ایشون رو دیده بود و گفته می خوام رقیب ایران گیت بشم چون قیمت هاش واقا ً بالاست و لی تنها عیبی که داره گفته می خوام همه جا را تحت پوشش بدم و بد سرویس هم رو اراعه بدم و گفته بود شاید هم از آواخر اردیبهشت پیش فروش بکنیم که تا آخر مرداد همه جای ایران را سرویس بدیم . حالا همین هم که مردونگی کرده خودش خیلی می ارزه که به فکر شهرستانی ها بوده با آخرین اخبار در این رابطه با شما خواهم بود من این سایت رو تازه امروز پیدا کردم از طریق گوگل داشتم دنبال قیمت دی اس ال می گشتم که به این سایت رسیدم و دلم هم نیومد شما رو از این خبر محروم کنم

mohammad_dj_kazin
05-04-2008, 17:34
آهای بچه های شهرستان من خودم هم اهل شهرستانم برای همین خبر خوبی دارم
دیشب جای همتون خالی مهمونی بودم که یکی از اقوام رو که در مخابرات کار می کنه رو دیدم و از اون راجع به اینترنت سوال کردم که یک خبر خیلی خوب به من داد و من خوشخال شدم دلم نیومد شما رو هم در این خوشحالی شریک نکنم ایشون می گفتند که یک شرکت خوصوصی داره در تمام مراکز مخابرات سیستم خود رو نسب می کنه و قیمتش رو در حدود 10,000 تومان ماهانه گفت و گفت که با دو سرعت 512 و 1 مگ می خواد ارائه بده و می گفت مدیرش هم یک آدم با حالی که خودش هم در مناطقی که دستگاهاشو نسب کردن سرکشی می کنه که مشکلی نداشته باشه برای همین این فامیل ما ایشون رو دیده بود و گفته می خوام رقیب ایران گیت بشم چون قیمت هاش واقا ً بالاست و لی تنها عیبی که داره گفته می خوام همه جا را تحت پوشش بدم و بد سرویس هم رو اراعه بدم و گفته بود شاید هم از آواخر اردیبهشت پیش فروش بکنیم که تا آخر مرداد همه جای ایران را سرویس بدیم . حالا همین هم که مردونگی کرده خودش خیلی می ارزه که به فکر شهرستانی ها بوده با آخرین اخبار در این رابطه با شما خواهم بود من این سایت رو تازه امروز پیدا کردم از طریق گوگل داشتم دنبال قیمت دی اس ال می گشتم که به این سایت رسیدم و دلم هم نیومد شما رو از این خبر محروم کنم
يعني سرعت 512 ماهينه فقط 10 هزار تومن مگه ميشه:18::19:؟

siamak_mu
05-04-2008, 17:45

خوب شما كه استفاده ي چنداني نداري شاتل :31: يه سرويس براي بعضي مناطق داره كه 512 (محدود) ميده ماهي 9500 تومن. فقط ببين پيش شمارتون فعال هست يا نه. خودمونيم چه تبليغي براي شاتل دارم مي كنم :31:

اينم پيوند تعرفه هاش:

اينم پيوند مناطق تحت پوشش:

casper66m
05-04-2008, 17:55

دوستم منصرف شد
رفت پولشو پس گرفت
اینا که میگن دو سه روزه وصل می کنن

siamak_mu
05-04-2008, 18:03
اینا که میگن دو سه روزه وصل می کنن

فكر نكنم جايي 2-3 روزه وصل كنه چون كارهاي مخابراتي هم داره. معمولاً 1 هفته تا 10 روز بيشتر طول نمي كشه.

aliarnold
05-04-2008, 18:32
با سلام
ميخواستم ببينم بهترين سرويس ارايه كننده Adsl+2 در اصفهان چيه؟
خيلي مهم هست

cyruspk
05-04-2008, 18:54
من سه ماهه از پارس انلاین اینترنت گرفتم هم سرعتش خوب بوده هم پشتیبانیشون.
اگه میخوای نتیجه speedtest رو بزارم ببینی.:13:
ضمنا بهتره یه نگاهی به نتیجه نظرسنجی بندازی.

سه ماه !!!!‌همون طور كه حدث مي‌زدم تازه‌كاري.
سرعتش كه فقط مهم نيست.
مهم dcهاي زيادش و مهمتر از اون انداختن اونا گردن مخابراته.
يه مدت اينقدر پررو شده بودن كه مي‌گفتن فبير نوري قطع شده كه حتما خيلي‌ها باور مي‌كردن
اين هفته‌هاي آخر كه داشتم حداقل روزي 3 - 4 ساعت قطع بود هر دفعه هم حداقل نيم ساعت تا يه ساعت تو نوبت بودم بعد يه بي سواد بر مي‌داشت و يه جوري ادمو مي‌پيچوند كه خودتم باور نمي‌كردي.
شما اولين كسي هستي كه از پشتيبانيه پارس انلاين تعريف مي‌كني
حالا اينا به كنار مهم اينكه 90 درصد مشتركاي پارس انلاين كه اينترنت شركتهاي ديگه رو هم امتحان كردن بدون شك مي‌گن پارس انلاين جزء مزخرف‌ترين شركتها است.
من اصلا حاضر نيستم از يه شركتي كه نگاهش به مشتري فقط براي سودشه سرويس بگيرم.
هنوز كساييكه پارس انلاين داشتن كلاه بردايهاي برزگ اونو فراموش نمي كنن
- كاهش پهناي باند كاربر تا نصف
- اعمال ترافيك روي سرويسهايي كه به عنوان بدون محدوديت فروخته شده بودن
- ف ي ل ت ر كردن تورنت و اعمال محدوديت در p2p ها بدون مجوز قوه قضاييه اما به اسم مقامات قضايي و .....
شما كه تازه داري از پارس انلاين استفاده مي‌كني اما اگه نوبت شما رسيد بهشون اعتراض كردي و گفتن همينه كه هست گور پدر قرار دارد ناراحت نشو.

Julian
05-04-2008, 19:09
سه ماه !!!!‌همون طور كه حدث مي‌زدم تازه‌كاري.
سرعتش كه فقط مهم نيست.
مهم dcهاي زيادش و مهمتر از اون انداختن اونا گردن مخابراته.
يه مدت اينقدر پررو شده بودن كه مي‌گفتن فبير نوري قطع شده كه حتما خيلي‌ها باور مي‌كردن
اين هفته‌هاي آخر كه داشتم حداقل روزي 3 - 4 ساعت قطع بود هر دفعه هم حداقل نيم ساعت تا يه ساعت تو نوبت بودم بعد يه بي سواد بر مي‌داشت و يه جوري ادمو مي‌پيچوند كه خودتم باور نمي‌كردي.
شما اولين كسي هستي كه از پشتيبانيه پارس انلاين تعريف مي‌كني
حالا اينا به كنار مهم اينكه 90 درصد مشتركاي پارس انلاين كه اينترنت شركتهاي ديگه رو هم امتحان كردن بدون شك مي‌گن پارس انلاين جزء مزخرف‌ترين شركتها است.
من اصلا حاضر نيستم از يه شركتي كه نگاهش به مشتري فقط براي سودشه سرويس بگيرم.
هنوز كساييكه پارس انلاين داشتن كلاه بردايهاي برزگ اونو فراموش نمي كنن
- كاهش پهناي باند كاربر تا نصف
- اعمال ترافيك روي سرويسهايي كه به عنوان بدون محدوديت فروخته شده بودن
- ف ي ل ت ر كردن تورنت و اعمال محدوديت در p2p ها بدون مجوز قوه قضاييه اما به اسم مقامات قضايي و .....
شما كه تازه داري از پارس انلاين استفاده مي‌كني اما اگه نوبت شما رسيد بهشون اعتراض كردي و گفتن همينه كه هست گور پدر قرار دارد ناراحت نشو.

ببین واسه من تا به حال اینطوری نبوده و قطعی و کاهش پهنای باند هم نداشته
می خوام ببینم اگه چنین کاری واقعا میکنن بعد از چه مدت میکنن؟
هر چند که هنوزم نتایج نظرسنجی چیز دیگه ای رو نشون میده.

_Barbod_
05-04-2008, 20:27
من که چیزی احساس نکردم.احتمال داره این مشکل برای منطقه شما بوده باشه.

دوست عزیزم من به شما اطمینان میدم سپنتا یکی از بی دردسرترین سرویسها رو به مشترکین خودش میده.کل این تاپیک رو بگرد ببین چند نفر رو میتونی پیدا کنی که از شرکتهایی مثل سپنتا و یا لایزر ناراضی باشند.
من که همین امروز 199900 تومان دادم 3 ماهه 384 شارژ کردم.
البته 6% تخفیف گرفتم.:27:

ذوالقرنين
05-04-2008, 20:45
سلام بچه ها . ادم وقتي مياد توي اين تاپيك تا بهترين رو انتخاب كنه واقعا از قبل از اين تاپيك، گيج تر ميشه . اخه يكي ميگه اين خوبه، درست پست بعدي يكي ديگه ميگه نه بابا اون بدترينه و از اينجور چيزها. البته شكي نيست كه بنا بر نيازي كه دوستان دارند بايد ISP هاي متناسب رو انتخاب كنند منظورم اينه كه يكي دنبال سرعته و محدوديت براش مطرح نيست كه به نظر من بايد صبا رو انتخاب كنه يكي دنبال كيفيته شايد سپنتا و فاكتورهاي ديگه و ISPهاي ديگه . اما من يه پيشنهاد دارم. بيايم يه Tester مطمئن كه اكثريت قبولش دارن رو انتخاب كنيم و توي يه ساعتهاي خاص كه ترافيك تقريبا مثل همه، تست بگيريم و نتيجه اش رو در اختيار ديگران قرار بديم. يعني يه نتيجه قابل استناد. از اونجايي كه بچه هاي اينجا تقريبا از تمامي ISPها استفاده ميكنند بنظرم ميتونه مرجع خوبي براي انتخاب باشه حداقل براي فاكتور سرعت. اينم بگم كه من نظر سنجي بالا رو قبول ندارم به اين دليل كه اصلا معلوم نيست كه طرف براي چي مثلا پارس آنلاين يا چيزهاي ديگه رو انتخاب كرده. اگه موافقين يه سري ساعت خاص مثلا پر ترافيك ترين و كم ترافيك ترين رو انتخاب كنيد تا همه مشغول تست گرفتن حوالي اون ساعتها باشن. اگه فضولي كردم ببخشيد گفتم شايد اينجوري بشه به يه نتيجه قابل استناد برسيم.
موفق و مويد باشيد.

يعني اينقدر ارزش نداشت كه حتي با اين نظر مخالفت كنيد!!!

darvish1900
05-04-2008, 23:45

دلیل نمیشه. هر منطقه فرق میکنه

من میگم این جا نمودنم شما میگوید بمون بیش از 20 پست من پاک شده بدون اطلاع به من یقه کی رو بگیریم.
دوستان من در فروم irantk.org در خدمتتون هستم. دوستان تشریف بیارن اونجا.
یک بچه ..... شده مدیر سایت.

mstf666
06-04-2008, 00:54
دوستان من چندین صفحه آخر این تاپیک رو خوندم .اما متوجه نشدم کدوم شرکت بهتره !
حالا چند تا سوال ابتدایی میکنم :

من اینترنت نامحدود میخوام.سرعت دانلود حدود 10-12 برام کافیه.(فکر کنم 128 جواب بده).قطعی هم نداشته باشه.قیمتش هم ماکزیمم حدود ماهی 30 تومن باشه.
از این صفحاتی که خوندم فکر کنم بیشتر دوستان از سپنتا تعریف کرده بودند.
حالا نظر شما چیه؟

جریان مودم چیه ؟
من از هر شرکتی بخوام اشتراک بگیرم باید مودم هم از خودشون بخرم یانه ؟

aliarnold
06-04-2008, 06:06
اقا حالا با اين اوصاف بهترين سرويس ارايه كننده Adsl+2 در اصفهان چيه(منطقه مدرس)؟
خيلي مهم هست

Glossy
06-04-2008, 11:49
دوستان من حدود 14 ماه adsl پارس ان لاین دارم البته در اهواز
6ماه اول سرویسش خوب بود اما الان حدود 3ماه روزانه حداقل 2ساعت قطع میشه یا سرعتش به 4/1 میرسه ماهیانه هم 25 تومن پول میگیره.پشتیبانیشم که افتضاحه خلیلی راحت میپیچونن یا میگن از مخابراته.
از دوستان کسی اطلاع داره به جز پارس چه شرکتهاییی دیگه تو اهواز هست؟

siamak_mu
06-04-2008, 13:40

من اینترنت نامحدود میخوام.سرعت دانلود حدود 10-12 برام کافیه.(فکر کنم 128 جواب بده).قطعی هم نداشته باشه.قیمتش هم ماکزیمم حدود ماهی 30 تومن باشه.
حالا نظر شما چیه؟

جریان مودم چیه ؟

در مورد سرعت دانلود سپنتا يكي دوستمون رو راهنمايي كنه. ولي من اين نكته رو بگم كه اگه سرعت دانلود سپنتا واقعي باشه (يعني بيشتر از معمول نباشه) من شاتل رو به شما هم پيشنهاد مي كنم :31: چون 64 شاتل سرعت دانلودش 14 هست كه با توجه به يكي بودن هزينه هاي شاتل و سپنتا و فرض اينكه سرعت سپنتا كمتر باشه (يكي از بچه ها بايد بگه) شاتل مورد بهتري هست.

در مورد مودم هم بگم هيچ قانوني نيست كه بايد از خودشون مودم خريد. من خودم از بازار مودم wireless مارك 3COM خريدم.

قربان شما. :40:

B O L O T
06-04-2008, 14:14

حالا نظر شما چیه؟

جریان مودم چیه ؟
البته اگه توی تبریز بودی همارا سیستم رو بهت پیشنهاد میکردم نمیدونم توی تهران هم شرکت داشته باشه
ولی این شرکت 128 رو سه ماهه بدون محدودیت میده 39 تومان

cyruspk
06-04-2008, 15:12
ببین واسه من تا به حال اینطوری نبوده و قطعی و کاهش پهنای باند هم نداشته
می خوام ببینم اگه چنین کاری واقعا میکنن بعد از چه مدت میکنن؟
هر چند که هنوزم نتایج نظرسنجی چیز دیگه ای رو نشون میده.

تو هر زمانی که فکر کنن بتونن سر ملتو کلاه بزارن یه ترفندی بکار می برن اصلا ممکنه این روشهایی که گفتم و قبلا سر ملت آوردن سر شما نیارن هر روش بعد از مدتی کهنه میشه و بعد از زیاد شدن شاکی قبل از کشیده شدن کار به دادگاه کنار گذاشته میشه مدیر عامل پارس انلاین آقای عبدا... فاتح شخصیتا یه ادم کثیفه که فقط به سود خودش فکر می کنن راستشو بخای من توی دوتا از جلسات هیات مدیره لجنش بودم.
در ضمن از تعریفی که از پارس انلاین کردی میشه حدث زد که تا حلا از جای دیگه سرویس نگرفتی

Julian
06-04-2008, 15:32
تو هر زمانی که فکر کنن بتونن سر ملتو کلاه بزارن یه ترفندی بکار می برن اصلا ممکنه این روشهایی که گفتم و قبلا سر ملت آوردن سر شما نیارن هر روش بعد از مدتی کهنه میشه و بعد از زیاد شدن شاکی قبل از کشیده شدن کار به دادگاه کنار گذاشته میشه مدیر عامل پارس انلاین آقای عبدا... فاتح شخصیتا یه ادم کثیفه که فقط به سود خودش فکر می کنن راستشو بخای من توی دوتا از جلسات هیات مدیره لجنش بودم.
در ضمن از تعریفی که از پارس انلاین کردی میشه حدث زد که تا حلا از جای دیگه سرویس نگرفتی

در هر صورت من که راضیم. اینم نتیجه speedtest ام.

cyruspk
06-04-2008, 16:17

حالا نظر شما چیه؟

جریان مودم چیه ؟

اگه واقعا سي تومن مي‌خاي بدي فقط سپنتا.
تورنت‌هاش محدود نيست مي‌توني حتي چند روز ولش كني بعد بياي مي‌بيني هنوز داره دانلود ميكنه
دومين پيشنهاد من داتكه حدود 23 - 24 تومنه ولي بعضي وقتا قات مي‌زنه اما بازهم قابل قبوله
به نظر من دور بقيه شركتها رو خط بكش اما اگه خاستي سراغ شركتهاي ارزون تر بري دور چند تا رو خط بكش اوليش آسيا تكه كه تورنتهاش توي بيشتر مناطق مخابراتي فيلتره و شما عملا اختيار زيادي توي دانلود نداري دو ميش پارس آنلاينه كه يكم از اسيا تك زرنگ تره و محدوديتها رو روي تورنتها به صورت نوساني و در مناطق مخابراتي شلوغتر اعمال مي‌كنن اين دو شركت ذاتا كلاه بردارن و اگه مشكلي عمده‌اي پيدا كني عملا بايد قيد سرويستو بزني

اما مودم. مارك مودم شما هيچ رابطه‌اي با شركتي كه سرويس ميگيري ندازه يعني همه مودمها روي همه شركتها كار مي‌كنن فقط يه تنظيمات نرم افزاري روي مودم وجود داره تنظيمات اونو با شركت ست مي‌كنه. اهان راستي بعضي از شركتهاي عوضي مثل پارس انلاين مودم رو با كابل كنسولش كانفيگ مي‌كنن كه اگه خاستي بري از يه شركت ديگه سرويس بگيري بايد منت‌شونو بكشي كه تنظيماتشونو از روي مودم بردارن. به هر حال شما الان با 40 - 50 تومن مي‌توني بهترين مودم asus رو بگيري اما اگه بخاي از شركتها سرويس بگيري با همون قيميت ماركهاي پايينتر رو بهت مي‌دن البته فكر كنم سپنتا مودمهاي خوبي داشته باشه ولي تا حالا كسي رو نديدم از سپنتا مودم گرفته باشه .

cyruspk
06-04-2008, 16:20
در هر صورت من که راضیم. اینم نتیجه speedtest ام.

حلواي تن تناني، تا نخوري نداني.
:laughing: مگه فقط معيار كيفيت سرعته!!!
وقتي ترافيك دانلود داري سرعت اصلا مهم نيست مي‌خاد با 1 مگ در ثانيه دانلود كنه يا 128k محدوديت كه تموم بشه عملا ديگه اينترنت بدرد شما نمي‌خوره.
راستي شما با چه سرويسي اين سرعت دانلود رو داري.
آهان راستي راضي بودن شما هيچ ربطي به بهترين بودن پارس انلاين نداره شما اين حرفو وقتي مي‌توني بزني كه بخواي چند شركتو با هم مقايسه كني

Julian
06-04-2008, 16:42
حلواي تن تناني، تا نخوري نداني.
:laughing: مگه فقط معيار كيفيت سرعته!!!
وقتي ترافيك دانلود داري سرعت اصلا مهم نيست مي‌خاد با 1 مگ در ثانيه دانلود كنه يا 128k محدوديت كه تموم بشه عملا ديگه اينترنت بدرد شما نمي‌خوره.
راستي شما با چه سرويسي اين سرعت دانلود رو داري.
آهان راستي راضي بودن شما هيچ ربطي به بهترين بودن پارس انلاين نداره شما اين حرفو وقتي مي‌توني بزني كه بخواي چند شركتو با هم مقايسه كني

بالای صفحه رو نگاه کن
اون رای رو من به پارس انلاین ندادم که پس معلومه رضایتمندی زیاده ازش
محدودیت از نظر حجم هم به این زودیا تموم نمیشه من تا حالا کلی فیلم گرفتم از اینترنت
محدودیت ماهیانه هستش و تا بیای بجنبی ماه تموم شده و محدودیت از نو حساب میشه
من که پسرخاله مدیر عامل پارس انلاین نیستم که ازش حمایت کنم
فقط به عنوان کاربر adsl از خدماتش راضیم.
ضمنا سرویس من 256 هست.

cyruspk
06-04-2008, 17:02
بالای صفحه رو نگاه کن
اون رای رو من به پارس انلاین ندادم که پس معلومه رضایتمندی زیاده ازش
محدودیت از نظر حجم هم به این زودیا تموم نمیشه من تا حالا کلی فیلم گرفتم از اینترنت
محدودیت ماهیانه هستش و تا بیای بجنبی ماه تموم شده و محدودیت از نو حساب میشه
من که پسرخاله مدیر عامل پارس انلاین نیستم که ازش حمایت کنم
فقط به عنوان کاربر adsl از خدماتش راضیم.
ضمنا سرویس من 256 هست.

:18: اون راي مال زمانيه تو تهران بجز يكي دو شركت هيچ جا ديگه سرويس نميدادن الان حداقل 2 ساله تعداد پارس انلاين تكون نخورده
در ضمن اگه ترافيكش تموم نميشه بر مي‌گرده به استفاده شخصيتون چون اين ترافيك 20 گيگ سرويس 256 اش روي اگه از اينترنت كاملا استفاده كني توي 3 يا 4 روز تموم ميشه پس نبايد توي يك فروم نسبتا پر خواننده ملتو گمراه كني.

bozorgmehr
06-04-2008, 18:14
[quote=siamak_mu;2270181]جواب شما هم بالا داده شده خود به خود ولي در مورد +ADSL2 بگم كه مطمئن باش شاتل +ADSL2 هست چون افت سرعت نداره اين 14 كه ميگم واقعاً 14 هست و اين نيست كه هي بياد مثلاً 9-8-10-12.... و روي 14 ثابت دانلود ميكنه و 128 هم 28 دانلود ميكنه. حرف شما درسته كه ADSL2 وجود نداره ولي +ADSL2 وجود داره. :31:[/quote

با سلام خدمت اساتید بزرگوار:تا اونجائیکه من شنیدم+ADSL2 درسرعت بالاتر از 1.5Mb/sقابل مقایسه باADSLمیباشد و آن هم نه با مراکز ما و زوج سیم مسی بلکه مراکز پیشرفته دیجتال واستفاده از فیبر نوری و از طریق ارسال بی سیم پس به تبلیغات شرکتها توجه نکنید من خودم اکثر شرکتها رو امتحان کردم الان رفتم سراغ لایزر سرویس 128 نامحدود بیسیم داره در نمایشگاه گرفتم بد نیست .80هزار تومان آنتنش شد ماهی 100هزار تومان هم اشتراک ولی هیچ نوسانی نداره.بنظر من اگه خواستید اینترنت بگیرید بجایISPها از ICPها بگیرید چون اونها هستند که پهنای باند رو بهISPها میدهند ولی گرونتره.

Julian
06-04-2008, 18:16
:18: اون راي مال زمانيه تو تهران بجز يكي دو شركت هيچ جا ديگه سرويس نميدادن الان حداقل 2 ساله تعداد پارس انلاين تكون نخورده
در ضمن اگه ترافيكش تموم نميشه بر مي‌گرده به استفاده شخصيتون چون اين ترافيك 20 گيگ سرويس 256 اش روي اگه از اينترنت كاملا استفاده كني توي 3 يا 4 روز تموم ميشه پس نبايد توي يك فروم نسبتا پر خواننده ملتو گمراه كني.
خوب اگه اینطوره یه تاپیک دیگه باز کنین
در ضمن منظور شما از کامل استفاده کردن چیه؟
یعنی کل یه ماه رو بدون قطعی دانلود کنی فقط؟
کی یه همچین کاری می کنه؟

siamak_mu
06-04-2008, 19:12
کی یه همچین کاری می کنه؟

من :31::31::31:

من حجم دانلودياتم از سرعتم خيلي بيشتره تقريباً مجبورم يه همچين كاري كنم :31::31::31:

zed2
06-04-2008, 19:14
خوب اگه اینطوره یه تاپیک دیگه باز کنین
در ضمن منظور شما از کامل استفاده کردن چیه؟
کی یه همچین کاری می کنه؟
بجای زدن تاپیک باید درخواست بدیم ان رای گیری را حذف کنند.
در ضمن خیلی ها هستند که بر عکس شما کلی کار می کنند.نمونه اش را در انجمن نرم افزار می تونید ببینی مثل کسانی که نرم افزار می سازند یا ان نرم افزار ها رو دریافت می کنند
همچنین چون در ایران هنوز لینوکس جا نیوفتاده تمام کاربرانش مجبورن تمام نیازهاشون را از اینترنت بگیرند.(می تونی ببینی بیشتر منابع لینوکس تو اینترنت موجود است و مجانی است و همه دریافت می کنند)

[quote=siamak_mu;2270181]

با سلام خدمت اساتید بزرگوار:تا اونجائیکه من شنیدم+ADSL2 درسرعت بالاتر از 1.5Mb/sقابل مقایسه باADSLمیباشد و آن هم نه با مراکز ما و زوج سیم مسی بلکه مراکز پیشرفته دیجتال واستفاده از فیبر نوری و از طریق ارسال بی سیم پس به تبلیغات شرکتها توجه نکنید من خودم اکثر شرکتها رو امتحان کردم الان رفتم سراغ لایزر سرویس 128 نامحدود بیسیم داره در نمایشگاه گرفتم بد نیست .80هزار تومان آنتنش شد ماهی 100هزار تومان هم اشتراک ولی هیچ نوسانی نداره.بنظر من اگه خواستید اینترنت بگیرید بجایISPها از ICPها بگیرید چون اونها هستند که پهنای باند رو بهISPها میدهند ولی گرونتره.

بی سیم و فیبر نوری این وسط چی کاره است. adsl روی زوج سیم مسی کار میکنه

Julian
06-04-2008, 19:15
من :31::31::31:

من حجم دانلودياتم از سرعتم خيلي بيشتره تقريباً مجبورم يه همچين كاري كنم :31::31::31:

به به به به
کامپیوتر عالی منهدم
(به سبک مهران مدیری بخونین)
یعنی یه ماهه کامپیوتر رو خاموش نکردی؟

Julian
06-04-2008, 19:17
بجای زدن تاپیک باید درخواست بدیم ان رای گیری را حذف کنند.
در ضمن خیلی ها هستند که بر عکس شما کلی کار می کنند.نمونه اش را در انجمن نرم افزار می تونید ببینی مثل کسانی که نرم افزار می سازند یا ان نرم افزار ها رو دریافت می کنند
همچنین چون در ایران هنوز لینوکس جا نیوفتاده تمام کاربرانش مجبورن تمام نیازهاشون را از اینترنت بگیرند.(می تونی ببینی بیشتر منابع لینوکس تو اینترنت موجود است و مجانی است و همه دریافت می کنند)

باشه ولی بازم محدودیت حجمی پر نمیشه.

siamak_mu
06-04-2008, 19:59
به به به به
کامپیوتر عالی منهدم

:31::31::31: خيلي با حال بود. (اينا رو شكلك خنده فرض كن)

من صفحه ي قبل هم گفتم مودم وايرلس خريدم كه با دادشم مشترك وصل شيم. يعني من با كابل داداشم با وايرلس لپ تاپ. اين طوري ميشه هم كامپيوتر ها خسته نشن هم بشه پدر نا محدود بودن رو در اُورد كه پشت دستشون رو داغ كنن ديگه نا محدود نكنن. :31:

ايشالا اينترنت عالي نا متناهي باد. (ولي هيچي مثل اندام عالي منقبض نبود!!!)

zed2
06-04-2008, 20:18
به به به به
کامپیوتر عالی منهدم

خیلی ها هستند کامپیوترشان روشن می زارن تا با این محدودیت کارشون را بکنند .یکیش من که برای یک نسخه از لینوکس مجبور شدم 2 روز بزارم روشن بمونه.فکر کن چه عزابی کشیدم به خاطر محدودیت سرعت.:19:
بعضی از بچه ها رو هم دیدم 10 روز هم روشن گذاشتن تا فایل هاشون را بگیرند

Ghost Dog
06-04-2008, 20:46
سلام به همه ی دوستان
من یه سال دارم از 64 شاتل استفاده می کنم و سرعت دانلودم 14 و نامحدودم
الان می خوام عوضش کنم و از یه شرکتی بگیرم که حداقل سرعت دانلودش طرف 25 باشه و محدودیتم نداشته باشه ، می خواستم ببینم چه شرکت و چه سرویسی رو پیشنهاد می کنید. 70 صفحه ی آخر تاپیک رو هم خوندم ولی بیشتر گیج شدم
لطفا راهنماییم کنید ممنون:11:

Julian
06-04-2008, 21:20
سلام به همه ی دوستان
الان می خوام عوضش کنم و از یه شرکتی بگیرم که حداقل سرعت دانلودش طرف 25 باشه و محدودیتم نداشته باشه ، می خواستم ببینم چه شرکت و چه سرویسی رو پیشنهاد می کنید. 70 صفحه ی آخر تاپیک رو هم خوندم ولی بیشتر گیج شدم
من 256 از پارس انلاین گرفتم سرعت دانلودش طرفای 25 - 35 کیلوبایت هستش
تا اینجا که راضی کننده بوده. البته محدودیت داره.

zed2
06-04-2008, 21:54
سلام به همه ی دوستان

برای گرفتن سرعت بیشتر از 128 باید نامه از دانشگاه یا اداره یا از طرف اداره باشه تا بدن یا اینکه از حجمی ها بگیرید.که سرعت رو برای زودتر تمام شدن محدودیت بیشتر میدن مثل صبا نت شاتل پارس انلاین و غیره

seppeehr
06-04-2008, 22:00
اوضاع اينترنت سپنتا دو روزه خيلي افتضاح شده! لا اقل تو منطقه ما! با اينترنت 256، سرعتم بالاي 20 نميره.:(

Ghost Dog
06-04-2008, 22:11
برای گرفتن سرعت بیشتر از 128 باید نامه از دانشگاه یا اداره یا از طرف اداره باشه تا بدن یا اینکه از حجمی ها بگیرید.که سرعت رو برای زودتر تمام شدن محدودیت بیشتر میدن مثل صبا نت شاتل پارس انلاین و غیره
منم تو همین بدبختی گیر کردم اگه 128 از هر شرکتی بگیرم باز سرعتم همون حدود 16 ، اگه سرعت بیشتر بخوای محدودیت داری:41:
عین چیز گیر کردم تو گل:19:

siamak_mu
06-04-2008, 22:27
منم تو همین بدبختی گیر کردم اگه 128 از هر شرکتی بگیرم باز سرعتم همون حدود 16 ، اگه سرعت بیشتر بخوای محدودیت داری:41:
عین چیز گیر کردم تو گل:19:

خدا نكنه عزيز. شما همون 128 شاتل بگير. براي كارهاي روزانه 10 گيگ بسته ديگه. شب ها هم تقريباً توي اون 6 ساعت ريگان ميشه يه فيلم گرفت. جمعه هام كه رايگانه باز ميتوني 3تا فيلم بگيري. (با فيلم فقط مثال ميزنم) سرعت دانلودش هم 28 كيلوبايت هست.

ولي من قبلاً يه شركت ديده بودم نوشته بود توي قرارداد مي نويسيم 128 ولي 256 ميديم ديگه يادم نيست محدوديت داشت يا نه.

cyruspk
06-04-2008, 22:31
اوضاع اينترنت سپنتا دو روزه خيلي افتضاح شده! لا اقل تو منطقه ما! با اينترنت 256، سرعتم بالاي 20 نميره.:(

شما کجا هستین مطمئنین از کامپیوترتون نیست؟