PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سرویس دهنده های Adsl : اینترنت پر سرعت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26

_MZOF_
15-02-2008, 16:15
ping سرعتش بالا بايد باشه يا پايين????

128 ميخوام بگيرم از چه شركتي ؟؟ با محدوديت دانلود باشه بهتره؟؟ پيش شماره 4404

اصولا" پینگ هر چی پایین تر باشه بهتر هست.
سرویس نامحدود خیلی بهتر هست البته اگر زیاد دانلود داری.
در مورد اینکه کدوم شرکت بهتر هست باید دوستانی که در منطقه شما سرویس گرفتند نظر بدهند که کدوم شرکت در منطقه شما خوب جواب میده.

darvish1900
15-02-2008, 17:53
ممنون
حالا از چه شرکتی بگیرم؟
ببینم میتونم مودم رو از خودم داشته باشم و از شرکت نگیرم؟؟

هر کدوک که دوست داری
صبا نت بگیر
بله مودم خودت میتوین بیگری البته اگر شرکت زوری بهت نده

amirgeneral
15-02-2008, 18:59
همه برن صبا نت بگیرن.با 64 صبانت مییتونی سرعت دانلود رو تو 58 ببینی.

هیچ قطی هم نداره.

کدوم شرکت اینجوری سرعت دانلود میده؟؟؟؟؟

mohamad.hejazi
15-02-2008, 19:39

هیچ قطی هم نداره.

من هم از نداگستر صبا سرویس گرفتم سرعت دانلودم همینه.

B O B O
15-02-2008, 20:25
اقا یکی به من بگه اگه یه سرویسی 256 ارسال / 128 دریافت باشه سرعت دانلود رو چند میشه؟

amirgeneral
15-02-2008, 21:26
اقا یکی به من بگه اگه یه سرویسی 256 ارسال / 128 دریافت باشه سرعت دانلود رو چند میشه؟

شما حرف های شرکت ها رو ول کنید نوشته 128 میبینی وقتی دانلود میکنی سرعت دانلودت 20 هست.

از کدام شرکت میخوای بگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟

K A R I M I
15-02-2008, 21:36
دوست عزیز ، این اعداد رو بر حسب کیلو بیت در ثانیه می نویسند ، حال اگر شما بخواهید که سرعت رو بر حسب کیلو بایت در ثانیه به دست بیارید باید این اعداد رو بر 8 تقسیم کنید مثلا اگر سرعت دریافت 512 کیلو بیت در ثانیه باشد شما باید 64 کیلو بایت در ثانیه دانلود داشته باشید که ایم دیگه بر میگرده به شرکتی که ازش سرویس گرفته اید هر چقدر کیفیت خدمات کمتر باشه مصلما اون 64 کیلو بایت هم میاد پایین تر ...

Mamad_Madrid
15-02-2008, 21:59
الان با یکی از آشناهامون که تو کاناداست صحبت میکردم. سرعت داونلودش 100 مگابایت در ثانیه هست. خودش میگه یه فایل 1 گیگابایتی رو تو 10 تا 15 ثانیه داونلود میکنه. بابت این سرعت ماهیانه فقط 40 دلار پول میده. اونا Adsl دارن ما هم Adsl داریم!!

_MZOF_
15-02-2008, 22:21

هیچ قطی هم نداره.

این موضوع بارها و بارها عنوان شده ....
این که شما میگی 64 گرفتی سرعت دانلود 58 باید خدمتت عرض کنم که در اصل 512 هست نه 64 .
صبا نت به خاطر اینکه محدودیت داره سرعت بالاتر میده که کاربر جوگیر بشه و زودتر محدودیت رو تموم کنه.
اگر سرویس نامحدود از صبانت گرفتی و از سرعت دانلودت راضی بودی اونوقت شرطه:5:

B O B O
15-02-2008, 22:29
شما حرف های شرکت ها رو ول کنید نوشته 128 میبینی وقتی دانلود میکنی سرعت دانلودت 20 هست.

از کدام شرکت میخوای بگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز ، این اعداد رو بر حسب کیلو بیت در ثانیه می نویسند ، حال اگر شما بخواهید که سرعت رو بر حسب کیلو بایت در ثانیه به دست بیارید باید این اعداد رو بر 8 تقسیم کنید مثلا اگر سرعت دریافت 512 کیلو بیت در ثانیه باشد شما باید 64 کیلو بایت در ثانیه دانلود داشته باشید که ایم دیگه بر میگرده به شرکتی که ازش سرویس گرفته اید هر چقدر کیفیت خدمات کمتر باشه مصلما اون 64 کیلو بایت هم میاد پایین تر ...

بابا به خدا من همه اینا رو میدونم!
شرکت لایزر هم یه سرویس داره ارسال و دریافت 128
یه سرویسه دیگم داره ارسال 256. دریافت 128
یعنی جفتش یکیه؟

B O B O
15-02-2008, 22:47
راستی adsl2 چه موقعی خوبه؟
یکی بم گف وختی که فاصلتون از مرکز بیشتر از 5 کیلومتر و سرعت بالای 1mb می خای
نظر شما چیه؟

_MZOF_
15-02-2008, 23:03
بابا به خدا من همه اینا رو میدونم!
شرکت لایزر هم یه سرویس داره ارسال و دریافت 128
یه سرویسه دیگم داره ارسال 256. دریافت 128
یعنی جفتش یکیه؟
طبق این جیزی که شما میگی دومین سرویس سرعت آپلودش بالاتر هست.
سرعت دانلود دو سرویس با هم یکی هست.اما سرعت آپلود یا همون ارسال فرق میکنه.

B O B O
15-02-2008, 23:11
طبق این جیزی که شما میگی دومین سرویس سرعت آپلودش بالاتر هست.
سرعت دانلود دو سرویس با هم یکی هست.اما سرعت آپلود یا همون ارسال فرق میکنه.

بلا نسبت کور که نیسم!!!
شما بگو سرعت دانلودش بیشتر میشه یا نه؟

_MZOF_
15-02-2008, 23:44
بلا نسبت کور که نیسم!!!
شما بگو سرعت دانلودش بیشتر میشه یا نه؟
بابا به چه زبونی باید بگم سرعت دانلود دو سرویس با هم یکی هست.
اون سرویس 128/256 سرعت آپلودش بالاتر هست.
آپلود که به دانلود ربطی نداره.
سرعت دانلود هر دو سرویس یکی هست 128 که معمولا" بین 14 تا 16 میشه
افتاد؟

B O B O
15-02-2008, 23:49
بابا به چه زبونی باید بگم سرعت دانلود دو سرویس با هم یکی هست.
اون سرویس 128/256 سرعت آپلودش بالاتر هست.
آپلود که به دانلود ربطی نداره.
سرعت دانلود هر دو سرویس یکی هست 128 که معمولا" بین 14 تا 16 میشه
افتاد؟

یعنی سرویس دومیه الکی گرونه راکی؟
بالا بودن سرعت اپش به چه درد می خوره راکی؟
راکی تو رو خدا منو نخور راکی!

darvish1900
16-02-2008, 00:33
راستی adsl2 چه موقعی خوبه؟
یکی بم گف وختی که فاصلتون از مرکز بیشتر از 5 کیلومتر و سرعت بالای 1mb می خای
نظر شما چیه؟

به نظر من تو ایران وجود خارجی نداره فقط تبلیغ الکی

_MZOF_
16-02-2008, 01:41
یعنی سرویس دومیه الکی گرونه راکی؟
بالا بودن سرعت اپش به چه درد می خوره راکی؟
راکی تو رو خدا منو نخور راکی!
آره ببو الکی گرونه:27:

shahinfarasystem
16-02-2008, 11:57
سلام

آقا براي طرف هاي شرق تهران خيابان دماوند كدوم سرويس رو پيشنهاد مي كنيد

در ضمن سرعتي كه مي خواهم مي خواهم بيشتر در حدي باشه كه هميشه به اينترنت وصل باشم نه سرعت فوق العاده و نه خيلي هم نفتي

به نظرتون چند كيلو بايت و چه قيمتي بگيرم خوبه؟؟؟؟؟؟

ممنون

darvish1900
16-02-2008, 12:06
سلام

آقا براي طرف هاي شرق تهران خيابان دماوند كدوم سرويس رو پيشنهاد مي كنيد

در ضمن سرعتي كه مي خواهم مي خواهم بيشتر در حدي باشه كه هميشه به اينترنت وصل باشم نه سرعت فوق العاده و نه خيلي هم نفتي

به نظرتون چند كيلو بايت و چه قيمتي بگيرم خوبه؟؟؟؟؟؟

ممنون

شما اول منطقه مخابراتی و پیش شمارتون اعلام کنید تا بشه بهتر راهنمایی کرد

B O B O
16-02-2008, 13:30
آره ببو الکی گرونه:27:

هه هه زیقی! کی به کی میگه ببو! نگو بابا بت می خندن راکی

p3140
16-02-2008, 14:32
آيت الله كاشاني 4404 كدوم سرويس رو پيشنهاد ميكنيد؟
با محدوديت بگيرم يا بدون محدوديت؟

Mr.Lover
16-02-2008, 15:17
سلام
آیا برای استفاده از Isp های مختلف نوع مودم فرقی می کنه؟

ممنون

darvish1900
16-02-2008, 15:57
سلام
آیا برای استفاده از Isp های مختلف نوع مودم فرقی می کنه؟

ممنون

هیچ فرقی نمی کنه. اینها همش کلک این ISp ها برای فروش مودمشون

darvish1900
16-02-2008, 15:58

همه شرکتها ارائه دهنده ADSL شما رو پشتیبانی میکنند

DrXoX
16-02-2008, 18:34

همون طوری که دوستان هم گفتند ، از تمام شرکت ها می تونید اشتراک بگیرید

شرکت هایی که محدودیت دارن سرعتشون نسبت به شرکت هایی که سرویس هاشون محدودیت داره سرعت

کمتری دارن البته در عوض 24 ساعته می تونی کانکت باشی

بستگی به خودت داره ولی من 1 ماهه صبانت گرفتم واقعا عالیه ، وب گردی روزها ، دانلود ها برای شب (ساعت

4 تا 7 رایگان)

موفق باشید

shahinfarasystem
16-02-2008, 19:14
شما اول منطقه مخابراتی و پیش شمارتون اعلام کنید تا بشه بهتر راهنمایی کرد

ببخشيد درست مي فرماييد

منطقه مخابراتي تسليحات ( توي خيابان و حيديه)

پيش شماره 7725

mrmostafa
16-02-2008, 19:16
اگه بخوای اینجوری فکر کنی خود ماهواره خلاف. بعدش از کجا میخوان بفهمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزيز من دوستم گذاشته بود بعد از مدتي مخابرات رفته بود در خونه گفته بود شما فلان دستگاه داريد اينترنت ماهواري استفاده ميكنيد گرفته بودنش بعد دوستمم گفته بود نميدونستم فقط تحويل داده يكي براش با 150 هزار تومن گذاشته بود.
ولي جاهايي هستن اكانتش رو ميفروشن و غير قانوني نيستش

mrmostafa
16-02-2008, 19:22

هیچ قطی هم نداره.

دوست عزيز صبانت اصلا 64 نداره اولين سرويسش كه همون 13600 هستش 256 هستش كه البته تو سايت تست سرعت بگيري 512 ارائه ميدن سرعتش هم بخاطر محدوديتش هستش وگرنه اگه نامحدود بود مطمئن باش اين سرعت رو نداشتش اون سياست شركت هستش كه شما با اون سرعت زود تموم كني باز تمديد كني تو يك ماه :27:

nic_chagal
16-02-2008, 19:23
با سلام خدمت شما دوستان عزیز.من در اینترنت یک شرکتی دیدم به نام آواگستر.adsl هم میده می خوام بدونم کسی از این شرکت گرفته و این که محدودیت داره اصلا خوبه یا بد ممنون

mrmostafa
16-02-2008, 19:25
الان با یکی از آشناهامون که تو کاناداست صحبت میکردم. سرعت داونلودش 100 مگابایت در ثانیه هست. خودش میگه یه فایل 1 گیگابایتی رو تو 10 تا 15 ثانیه داونلود میکنه. بابت این سرعت ماهیانه فقط 40 دلار پول میده. اونا Adsl دارن ما هم Adsl داریم!!

اولا كه داري ميگي كانادا !!! كانادا كجا و ايران كجا ؟!! ولي در كل ما هميشه پول ب هترين چيز رو ميديدم ولي آشغالترين رو استفاده ميكنيم چون دزدي زياد شده و مجلسي كه ما داريم 128 واسه خونگي زياد ميدونه ديگه تا آخرش برو خودت ببين تو چه جايي زندگي ميكني. در ضمن فاميل ما همين اينترنت رو تو امريكا با ماهي 10 دلار داره و ميگه پول تو جيبي بچم نيستش

Ship Storm
16-02-2008, 22:54
هر کدوک که دوست داری
صبا نت بگیر
بله مودم خودت میتوین بیگری البته اگر شرکت زوری بهت نده

ممنون برم همین رو بگیرم که خیلی عالیه با این شرایط :11:

فروش انواع قطعات و لوازم جانبی کامپیوتر با نازلترین قیمت

darvish1900
16-02-2008, 23:18
ببخشيد درست مي فرماييد

منطقه مخابراتي تسليحات ( توي خيابان و حيديه)

پيش شماره 7725

منطقه شما هم توسط تمام شرکتها ساپورت میشه

darvish1900
16-02-2008, 23:19
با سلام خدمت شما دوستان عزیز.من در اینترنت یک شرکتی دیدم به نام آواگستر.adsl هم میده می خوام بدونم کسی از این شرکت گرفته و این که محدودیت داره اصلا خوبه یا بد ممنون

نماینده صبا نت

darvish1900
16-02-2008, 23:21
دوست عزيز من دوستم گذاشته بود بعد از مدتي مخابرات رفته بود در خونه گفته بود شما فلان دستگاه داريد اينترنت ماهواري استفاده ميكنيد گرفته بودنش بعد دوستمم گفته بود نميدونستم فقط تحويل داده يكي براش با 150 هزار تومن گذاشته بود.
ولي جاهايي هستن اكانتش رو ميفروشن و غير قانوني نيستش

والا چی بگم . من هرچی فکر میکنم وسیله ای نیست که بخواد مخابرات رد گیزی کنه. مثلا شما داری ماهواره ترکست رو میگیری و همزمان به --- هم وصلی و داری از اینترنت ایتفاده می کنی. هیچ امواج خاصی فرستاده نمیشه که بخواد مخابرات بفهمه کدوم خونه داره اینترنت میگیره

ajjdesa
17-02-2008, 17:39
این پشتیبانی اسیاتک داره میره تو مخ من دیگه من دوتا سرویس ازشون دارم یکیش صبح ساعت 12 قطعه شده تماس گرفتم گفتن 10 دقیقه دیگه مودم را خاموش روشن کن این کار را کردم دیگه اصلا چراف استاتیوس هم رفت بعد تا همین الان موفق شدم 4 5باری تماس بگیرم که هر سری یه جور پیشوندن یه بار گفتن نویز داره هر سری یه چیزی گفتن که از سر خودشون باز کنن الان 1 ساعته پشت خطم کسی جواب نمیده نزدیک به 7 ساعت هست که یه سرویس من قطع شده جالبه سه ماه میشه اشتراک گرفتیم ازشون تا حالا همچین نویزی نداشتم به قول اینا حالا معلوم نیست کی درستش کنن

cnn
17-02-2008, 19:43
این پشتیبانی اسیاتک داره میره تو مخ من دیگه من دوتا سرویس ازشون دارم یکیش صبح ساعت 12 قطعه شده تماس گرفتم گفتن 10 دقیقه دیگه مودم را خاموش روشن کن این کار را کردم دیگه اصلا چراف استاتیوس هم رفت بعد تا همین الان موفق شدم 4 5باری تماس بگیرم که هر سری یه جور پیشوندن یه بار گفتن نویز داره هر سری یه چیزی گفتن که از سر خودشون باز کنن الان 1 ساعته پشت خطم کسی جواب نمیده نزدیک به 7 ساعت هست که یه سرویس من قطع شده جالبه سه ماه میشه اشتراک گرفتیم ازشون تا حالا همچین نویزی نداشتم به قول اینا حالا معلوم نیست کی درستش کنن

اقا تو محل کار من هم همین بلا و همین بهانه را شرکت شاتل اورده ، بعد از اینکه دو هفته به ما گفتن اشکال از داخلی شماست و گفتن اشکال از مخابراته و تا 72 ساعت دیگه رفع میشه و تا الان که وارد هفته سوم شدیم هنوز قطعه و در اخرین اظهار نظر فرمودند که خط شما نویز داره و دیگه بر می گرده به مخابرات که کی مشکل شما رو حل کنه
تازگیها هم که اسیا تک اومده طرف ما که اون هم زنگ زدم برای گرفتن ای دی اس ال از اونها که اونها هم میگن ظرفیت مخابرات شما تکمیله......و با این اوصافی که شما می گید اینها هم مثل شاتل دو دره بازن
البته شاتل یه خوبی داره که امور مشترکینش یه 10 نفری اپراتور داره و پشت خط نمی مونیم و حداقل می تونیم یه چند تا تیکه و فحش بدیم تا دلمون خنک شه:27:
واقعاً که ............این وطن عزیز رو ببره که همه جاش یه گندی هست:40::40:

ajjdesa
18-02-2008, 10:19
هنوز خط من درست نشوده با این پشتیبانیشون این اسیاتکی ها !!

mrmostafa
18-02-2008, 16:54
والا چی بگم . من هرچی فکر میکنم وسیله ای نیست که بخواد مخابرات رد گیزی کنه. مثلا شما داری ماهواره ترکست رو میگیری و همزمان به --- هم وصلی و داری از اینترنت ایتفاده می کنی. هیچ امواج خاصی فرستاده نمیشه که بخواد مخابرات بفهمه کدوم خونه داره اینترنت میگیره

والا منم موندم ولي شنيدم دستگاههايي هستش كه امواج غير قانوني رو ميگيره ميفهمن چي داري استفاده ميكني البته يوزر و پسورد رو بگيري از كسي كاري ندارن. ولي خودت كارت ريسيو بگيري بزاري ميفهمن ميگيرن چون شما اينترنت پرسرعت بدون ----- داري براي همين كارت ريسيو غير قانوني هستش و كسي كه 150 هزار ميگيره ميزاره غير قانوني هستش بفهمن جريمه داره

Genjo
18-02-2008, 17:31
والا منم موندم ولي شنيدم دستگاههايي هستش كه امواج غير قانوني رو ميگيره ميفهمن چي داري استفاده ميكني البته يوزر و پسورد رو بگيري از كسي كاري ندارن. ولي خودت كارت ريسيو بگيري بزاري ميفهمن ميگيرن چون شما اينترنت پرسرعت بدون ----- داري براي همين كارت ريسيو غير قانوني هستش و كسي كه 150 هزار ميگيره ميزاره غير قانوني هستش بفهمن جريمه داره

منم یه زمانی شنیده بودم ولی میگن که همش شایعه بوده!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که تا حالا ندیدم کسی رو جریمه یا بازداشت کنند(لبته اگه شاکی خصوصی نداشته باشی)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که اون قضیش سواست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrmostafa
19-02-2008, 15:06
منم یه زمانی شنیده بودم ولی میگن که همش شایعه بوده!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که تا حالا ندیدم کسی رو جریمه یا بازداشت کنند(لبته اگه شاکی خصوصی نداشته باشی)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که اون قضیش سواست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس اينجوري باشه 150 هزار تومن يه بار بدي اينترنت پهناي باند زياد كه خيلي عاليه به جاي اينكه هر ماه كلي پول بديم آخرش هيچي

Mr.Lover
19-02-2008, 16:36
سلام
آیا غیر از هزینه ای که بابت اشتراک Adsl به Isp پرداخت می کنیم، هزینه جداگانه ای هم در قبض تلفن مخابرات بابت Adsl در نظر گرفته می شه یا خیـــــــــر ؟

ممنون

darvish1900
19-02-2008, 16:48
سلام
آیا غیر از هزینه ای که بابت اشتراک Adsl به Isp پرداخت می کنیم، هزینه جداگانه ای هم در قبض تلفن مخابرات بابت Adsl در نظر گرفته می شه یا خیـــــــــر ؟

ممنون

خیر هیچ هزینه اضافی ندارد

darvish1900
19-02-2008, 16:51
پس اينجوري باشه 150 هزار تومن يه بار بدي اينترنت پهناي باند زياد كه خيلي عاليه به جاي اينكه هر ماه كلي پول بديم آخرش هيچي

نه دوست عزیز اینجوری فکر نکن اکانتاش یا خیلی گرون یا محدودیت دانلود کم. مگه اینکه آفلاین دانلود کنی

bozorgmehr
19-02-2008, 19:33
با سلام :اولا"در پاسخ به دوستان قبلی باید عرض کنم فقط در صورت sendاز طریق دیش که هزینه بسیار بالائی برای userمعمولی دارد. حتی برای چند ثانیه ناقابل آن هم در دور افتاده ترین نقطه کویر لوت شما دقیقا"شناسائی خواهید شد آن هم بخاطر تشعشع دستگاه قرستنده شما برای ارسال امواج بطرف ماهواره.ولی در reciveهیچگونه ردگیری وجود ندارد. شما میتوانید sendرا از طریق dial up یاadslانجام دهیدوreciveرا از طریق دیش.ولی اینکار با محدودیت دانلود همراه است برای تهیه user nameوpasswordباید هزینه چند ده هزار تومانی برای هر ماه پرداخت کنید تا بتوانید از اینطریق دانلود داشته باشید ومحدودیت دانلود2Gمیباشد و هر چه مقداردانلود بیشتری بخواهید بایدپول بیشتری پرداخت کنید . این مسئله به ماهواره مورد استفاده شما هم بستگی دارد حتی به سرعت درخواستی و باید این نکته را هم در نظر داشته باشید درساعت پیک استفاده از طریق ماهواره مقداری افت سرعت خواهید داشت.

zed2
19-02-2008, 20:11
الان رفتم سایت داتک برای تست منطقم بعد رفتم بخش پرسش و پاسخ قشنگ این شکلی شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی به نام Dawn سوال من که خیلی وقت بود هر چی می زدم جواب نمیدادم بهش جواب دادن.
با عرض سلام و خسته نباشید
با توجه به اینکه شرکتهایی همچون صبا نت، پارس انلاین و ندا رایانه به مرکز مخابراتی مطهری (پیش شماره 8870) adsl می دهند. خواستم خواهش کنم شما این این منطقه را تحت پوشش قرار دهید.
با تشکر
• دوست گرامي اين مركز مخابراتي در آينده نزديك راه اندازي نخواهد شد.باتشكر

همین جا دلم می خواد از داتکی ها مرده بیاد اینجا ان وقت من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد 1.5 سال میگن نمی دن

Genjo
19-02-2008, 20:42
الان رفتم سایت داتک برای تست منطقم بعد رفتم بخش پرسش و پاسخ قشنگ این شکلی شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی به نام Dawn سوال من که خیلی وقت بود هر چی می زدم جواب نمیدادم بهش جواب دادن.
با عرض سلام و خسته نباشید
با توجه به اینکه شرکتهایی همچون صبا نت، پارس انلاین و ندا رایانه به مرکز مخابراتی مطهری (پیش شماره 8870) adsl می دهند. خواستم خواهش کنم شما این این منطقه را تحت پوشش قرار دهید.
با تشکر
• دوست گرامي اين مركز مخابراتي در آينده نزديك راه اندازي نخواهد شد.باتشكر

همین جا دلم می خواد از داتکی ها مرده بیاد اینجا ان وقت من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد 1.5 سال میگن نمی دن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(بدون شرح)

ardalan_zapata
19-02-2008, 20:58
بچه ها بک سوال دارم
اگر تلفن به علت بدهی قطع بشه آیا Adsl هم قطع میشه؟

zed2
19-02-2008, 21:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(بدون شرح)

شما؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مسئول داتکی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها بک سوال دارم

شما اینجا پرسیدین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
جواب هم دادن

اگر می خواهید مطمئن شید صبر کنید درویش بیاد:46:

darvish1900
19-02-2008, 22:59
بچه ها بک سوال دارم

والا اگر یک طرفه باشه مشکلی نیست . اما قطع کنن احتمال زیاد بله سیستم رو برمیدارند

saedy
20-02-2008, 00:03
چه جوری میتونم V P N تهیه کنم؟ قیمتهاش چه جوریه؟
لطفا راهنماییم کنین؟

P30iran
20-02-2008, 00:23
اقا تو محل کار من هم همین بلا و همین بهانه را شرکت شاتل اورده ، بعد از اینکه دو هفته به ما گفتن اشکال از داخلی شماست و گفتن اشکال از مخابراته و تا 72 ساعت دیگه رفع میشه و تا الان که وارد هفته سوم شدیم هنوز قطعه و در اخرین اظهار نظر فرمودند که خط شما نویز داره و دیگه بر می گرده به مخابرات که کی مشکل شما رو حل کنه
تازگیها هم که اسیا تک اومده طرف ما که اون هم زنگ زدم برای گرفتن ای دی اس ال از اونها که اونها هم میگن ظرفیت مخابرات شما تکمیله......و با این اوصافی که شما می گید اینها هم مثل شاتل دو دره بازن
البته شاتل یه خوبی داره که امور مشترکینش یه 10 نفری اپراتور داره و پشت خط نمی مونیم و حداقل می تونیم یه چند تا تیکه و فحش بدیم تا دلمون خنک شه:27:
واقعاً که ............این وطن عزیز رو ببره که همه جاش یه گندی هست:40::40:

راستییتش من پارس آنلاین گرفتم
بعداز دوهفته زنگ زدند گفتن خط آمادس
ماهم نصب کردیم دیدم چراغ استاتوس روشن نمیشه
بعد گفتن مخابرات ایراد داره
امروز رفتم مخابرات گفتن اقا خط شما خیلی وقته فعاله ومشکل ازمانیست
دوباره زنگ زدم گفتن سیم کشی ایراد داره
بعد از اینکه دوبار سیم کشی ساختمون رو عوض کردم گفتن برق فشار قوی ازکنار خط تلفن میگذره( آخه یکی نیست بگه الاغ چه ربطی داره)
بعدازثابت کردن این موضوع گفتن خط ایراد داره ماباید خودمون ازمخابرات سوال کنیم
گفتم بابا من مخابرات دوتاخیابون بالاترازخونمونه سوال کردم
گفتم نه سوال کردن ما با شما فرق داره
گفتم کی جواب میدین؟
گفتن سه روز (به قول سی ان ان 72 ساعته دیگه)
حالا علی مونده و حوضش:19:

darvish1900
20-02-2008, 01:51
چه جوری میتونم V P N تهیه کنم؟ قیمتهاش چه جوریه؟
لطفا راهنماییم کنین؟

در پیغام خصوصی برات گذاشتم

darvish1900
20-02-2008, 01:55
بعد از اینکه دوبار سیم کشی ساختمون رو عوض کردم گفتن برق فشار قوی ازکنار خط تلفن میگذره( آخه یکی نیست بگه الاغ چه ربطی داره)
گفتم کی جواب میدین؟

واقعا. چی بگه آدم. از دم در و این حرفها هم چک کردی با مودم دیگه ؟
تلفنها رو از پریز دربیار تست کن .

cnn
20-02-2008, 16:00
گفتم کی جواب میدین؟

به شما نگفتن خط تون نویز داره؟؟؟
من این قضیه ای که سر من و شما اومده از چند نفر دیگه شنیدم و دقیقاً عین همین بلا سر شون اومده
حالا یا واقعاً بعد از قضیه لنگر کشتی تمام مخابرات و مناطق مشکل پیدا کردن یا اینکه این بازیها رو تمام شرکتها با هم هماهنگ کردن تا سر مشترکین بیارن
حالا ما که وارد سومین هفته قطعی شدیم و هنوز کاری نکردن
ما برای اینکه بهانه رو از اونها بگیریم درخواست رانژه کردن یه خط دیگه رو دادیم که اگه از همون اول این کار رو می کردیم شاید زودتر وصل می شد.

vahid_civil
20-02-2008, 18:54
این آسیا تک هر وقت تلفنش رو جواب داد لطفا به من هم بگید تا زنگ بزنم سفارش بدم.
الان 2 هفتس که مدام موزیک پخش میکنن!! برم به جای دیگه اولین ای دی اس ال ام رو سفارش بدم یا صبر کنم ؟

Ship Storm
20-02-2008, 22:07
بلاخره ما هم Adsl گرفتیم از صبانت 2gb در ماه

Genjo
20-02-2008, 23:17
بلاخره ما هم Adsl گرفتیم از صبانت 2gb در ماه

به سلامتی

چرخش برات 120سال بچرخه:31:

ولی اگه قطع شد یا سرعتش کم بود(فحش نده):46:

tarayoru
21-02-2008, 15:49
چه جوری میتونم V P N تهیه کنم؟

mohsen_sir
21-02-2008, 16:01
سرعت adsl من از ديال آپم كمترة

Genjo
21-02-2008, 17:01
سرعت adsl من از ديال آپم كمترة

احتمالا باید ADSL مثله من صبا نت باشه:31:

Ship Storm
21-02-2008, 18:27
به سلامتی

چرخش برات 120سال بچرخه:31:

ولی اگه قطع شد یا سرعتش کم بود(فحش نده):46:

چطور مگه سرعتش مگه خرابه؟

Genjo
21-02-2008, 19:14
چطور مگه سرعتش مگه خرابه؟

بله .جوابتون رو تو تاپیک صبا نت دادم:46:

darvish1900
21-02-2008, 22:08
چه جوری میتونم V P N تهیه کنم؟

در پیغام خصوصی پاسخت رو دادم

Majidson
21-02-2008, 22:23
سپنتا فروم پرشين تولز ----- كرده. آخه فروم چي داره كه اونو ----- كرده؟:13:

چه جوري بايد بهشون اطلاع داد؟ آيا شركتهاي ديگه Persiantools را ----- كردن؟:18:

cinablue
21-02-2008, 22:55
سلام
خداییش چرا از صبا بد میگید؟
بده که بهترین adsl ایران از نظر سرعت دانلود شده؟؟؟؟؟
در کل دومین adsl ایرانه
سرعت صفحه باز کردن و دانلودش حرف نداره
اسیا تک شاتل و .... خوبن که در طول روز انقد نوسان دارن که خسته میکنه ادم رو
صبا یه سری مزایا هم داره مثل دانلود رایگان شبانه که دوستان مطلع هستند نیازی به گفتن نیست
مثلا یک فیلم 700 mb در 3 ساعت و 30 دقیقه حدودا دانلود میشه!
هر 1 ساعت نزدیک 200 مگا بایت دانلود میشه کرد
سرعت روزانه با شبانه فرقی نداره!
فقط پشتیبانی یه ذره کم کاری میکنن
در کل خیلی خوبه
و یک نکته در مورد محدودیت حجمی که شاید بعضی ها بگن به درد نمی خوره و ....
وقتی شما زیر 40 تومان میخوای پول اینترنت بدی در ماه انتظاری بیش از این نداشته باش
صبا سرعت بالاست ولی حجمی هست
خبری به گوش رسیده که تمام adsl های ایران میخواد بعد از عید محدودیت حجمی بزاره!!!!البته برای خانگی

واقعا پیشنهاد می کنم اسیا تک و شاتل و اینارو نگیرید خیلی اذیت میکنن
یه نکته دیگه هم بگم که متوسط سرعت اینترنت در جهان 2 مگ در ثانیه هست
و اصلا زیر 512 اینترنت پر سرعت نمیگن بهش!!!
حالا اسیا تک و ... برداشتن اینترنت پر سرعت 64 به مردم میده!!!
دایال اپ با 46 وصل میشد حالا این یه ذره بیشتره سرعتش
باید متاسف باشیم واسه خودمون
موفق باشید:40:

_Barbod_
21-02-2008, 23:26
سلام
در کل دومین adsl ایرانه
صبا یه سری مزایا هم داره مثل دانلود رایگان شبانه که دوستان مطلع هستند نیازی به گفتن نیست
در کل خیلی خوبه
وقتی شما زیر 40 تومان میخوای پول اینترنت بدی در ماه انتظاری بیش از این نداشته باش
خبری به گوش رسیده که تمام adsl های ایران میخواد بعد از عید محدودیت حجمی بزاره!!!!البته برای خانگی

تا حدودی حرف شما رو قبول دارم.
صبا برای همه کاربران پهنای باند رو تا 512 باز میزاره و به همین علت همه دوستان با سرعت بالا دانلود میکنند.اما به نوعی با این کارش داره سر مشتری های خودش شیره میماله.
توجه داشته باش که توی ایران سرعت بالاتر از 64 رو اینترنت پر سرعت میگن و ما کاری به بقیه کشورها نداریم.فعلا" داریم توی ایران زندگی میکنیم.
با یکی از حرفهات کاملا" موافقم...با ماهیانه 20 تومان نباید انتظار سرویس بهتر از این رو داشت...برای سرویس خوب باید دست کم ماهیانه 50 تومان هزینه کرد.
یک نکته:من خودم به شخصه پشتیبانی خیلی برام مهم هست که بتونه مشکلاتم رو به خوبی حل کنه و پاسخگوی سوالاتم باشه...در زمانی که از صبا نت استفاده میکردم هیچ زمانی پشتیبانی نتونست به من کمک کنه.
من ماهیانه 49900 تومان دارم هزینه بابت سرویسم میدم .
از سپنتا 256 گرفتم...نه محدودیت دانلود داره و نه کاهش سرعت.
پشتیبانی هم واقعا" عالی هست...تازه اگر هم احیانا" مشکلی تو شبکه به وجود بیاد چند روز به سرویس کاربرانش اضافه میکنه.
حالا به نظر شما باز هم صبا نت ؟

Majidson
22-02-2008, 01:00
صبا برای همه کاربران پهنای باند رو تا 512 باز میزاره و به همین علت همه دوستان با سرعت بالا دانلود میکنند.اما به نوعی با این کارش داره سر مشتری های خودش شیره میماله.
توجه داشته باش که توی ایران سرعت بالاتر از 64 رو اینترنت پر سرعت میگن و ما کاری به بقیه کشورها نداریم.فعلا" داریم توی ایران زندگی میکنیم.
با یکی از حرفهات کاملا" موافقم...با ماهیانه 20 تومان نباید انتظار سرویس بهتر از این رو داشت...برای سرویس خوب باید دست کم ماهیانه 50 تومان هزینه کرد.
یک نکته:من خودم به شخصه پشتیبانی خیلی برام مهم هست که بتونه مشکلاتم رو به خوبی حل کنه و پاسخگوی سوالاتم باشه...در زمانی که از صبا نت استفاده میکردم هیچ زمانی پشتیبانی نتونست به من کمک کنه.
پشتیبانی هم واقعا" عالی هست...تازه اگر هم احیانا" مشکلی تو شبکه به وجود بیاد چند روز به سرویس کاربرانش اضافه میکنه.

دوست عزيز منم سپنتا دارم و خيلي راضي هستم و حرف شمارو كاملاً تصديق مي كنم.
ولي چرا سپنتا فروم پرشين تولز را FILTER كرده؟؟؟!!! در صورتي كه تمامي شركتها باز هستند.!!!:18:

cinablue
22-02-2008, 01:13
سلامی دوباره
عرض کنم که اگه زیر 40 تومان بخوام سرویس بگیرم اره بازم از صبا میگیرم
الان داتک 512 رو میده 45 تومان که خیلی عالیه( به خانگی نمیده)
ولی شما سپنتا رو 256 میگیری؟
یه نکته دیگه هم هست که کلا اسیا تک پارس انلاین سپنتا و ...

خیلی سایتها رو ----- میکنن
ولی صبا اینکارو نمی کنه
البته به جز سایتهای غیر اخلاقی

_Barbod_
22-02-2008, 02:09
ولي چرا سپنتا فروم پرشين تولز را FILTER كرده؟؟؟!!! در صورتي كه تمامي شركتها باز هستند.!!!:18:
سلام.من هم نمیدونم چرا این کار رو کرده.شاید به دلیل بعضی از موضوعات و بحث های فروم این کار رو کرده باشند.

سلامی دوباره
عرض کنم که اگه زیر 40 تومان بخوام سرویس بگیرم اره بازم از صبا میگیرم
الان داتک 512 رو میده 45 تومان که خیلی عالیه( به خانگی نمیده)
ولی شما سپنتا رو 256 میگیری؟
یه نکته دیگه هم هست که کلا اسیا تک پارس انلاین سپنتا و ...

خیلی سایتها رو ----- میکنن
ولی صبا اینکارو نمی کنه
البته به جز سایتهای غیر اخلاقی
سلام
اگر دقت کرده باشی داتک 2 نوع سرویس 512 داره که یکی 45 تومان و دیگری نزدیک به 95 تومان هست(دقیق یادم نیست).
اون سرویس 45 تومانی 512 هیچ تعریفی نداره(البته به نقل از چند تا از دوستان که استفاده کردند).در ضمن من برای گرفتن512 یا بالاتر هیچ مشکلی ندارم و به راحتی میتونم با یک نامه بگیرم.
الان سرویس من 256 سپنتا هست که برای سری بعد قصد دارم 512 شارژ کنم.
مشکل ف ی ل ت ر هم خیلی راحت با یه وی پی ان حل شدنی است.

M a r y a m
22-02-2008, 02:44

یه منبع موثق لطف می کنید در مورد این خبر؟!؟؟!!!

cinablue
22-02-2008, 03:03
من هم شنیدم و دوستانی که در شرکتهای adsl کار میکنن هم تقریبا میدونن
میگن دستور وزارت علوم و مجلس هست
چون نباید به جوونا زیادی خوش بگذره :31:
واسه ما که فرقی نداره!

داتک یکی از اشنا های ما 45 تومان گرفته و سرعت دانلودش بالای 100kb/s
هست

اخه مشکل بستن سایت نیست
سایت های موزیک رو چرا؟
به نظرم به خاطر اینه که این اینترنت ها به اداره ها داده میشه و....

cinablue
22-02-2008, 03:32
ببخشید انگار متنی که نوشته بودم باعث پاک شدنش شد

دستور وزارت علوم و مجلس که محدودیت حجمی بشه انگار

و سرعت دانلود 512 داتک بیشتر از 100 Kb/s بود برادرم داره! همون 45 تومان ماهیانه

seppeehr
22-02-2008, 09:28

به نظر منم سپنتا معركه است. فقط اميدوارم اين حرف كه از بعد از عيد همه شركت ها ميخوان محدوديت حجمي بزارن صحيح نباشه!

seppeehr
22-02-2008, 09:29

دوست عزيز اين كه غصه نداره، يه VPN‌بگير، ديگه ناراحت فــيلتر شدن اين سايت و اون سايت نباش!

seppeehr
22-02-2008, 09:31
ببخشید انگار متنی که نوشته بودم باعث پاک شدنش شد

دستور وزارت علوم و مجلس که محدودیت حجمی بشه انگار

و سرعت دانلود 512 داتک بیشتر از 100 Kb/s بود برادرم داره! همون 45 تومان ماهیانه

دوست عزيز يعني چي؟ يعني محدوديت رو از روي سرعت كه الان روي 128 هست بردارن بزارن روي حجمي، يا هر دو محدوديت رو با هم اعمال كنند؟!!!:18:

_Barbod_
22-02-2008, 10:54
داتک یکی از اشنا های ما 45 تومان گرفته و سرعت دانلودش بالای 100kb/s
هست
عزیزم من نمیدونم شما رو چه حسابی این حرف رو میزنید.یه کم غیر منطقی است.
سرویسهای داتک محدودیت حجمی ندارند به همین خاطر هیچ زمانی نمیاد پهنای باند بالاتر به کاربر بده.همانطور که میدونید ماکسیموم سرعت دانلود برای 512 ....64 هست.
در ضمن من خودم میخواستم از یکی از نمایندگیهای داتک همین سرویس رو بگیرم اما خود نمایندگی گفت هیچ تضمینی نمیدم که سرعت دانلود 55 یا 60 باشه.و دلیلش رو هم Share بالا توی این سرویس اعلام کرد.:18:

XirowN
22-02-2008, 11:27
چی میگی برادر ؟!
100kbs ? !

Genjo
22-02-2008, 12:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cinablue
22-02-2008, 13:31
مگه پارس انلاین نبود؟
اونم محدودیت نداشت ولی الان واسه یه سرویس اینجوری داره
در حقیقت شاید اینترنت های سرعت پایین از بین بره و جای خودشو به این بده
الان بعضی از کشورهای دیگه هم محدودیت حجمی دارن ولی با یک تفاوت چشمگیر!!!
256 میدن مثلا 2 گیگ وقتی حجمت تموم شد به طور رایگان میاد رو 128 تا اخر ماه!!!
حالا نمیدونم باید جدی گرفت یا نه؟ واسه یکی مثل من فرقی نداره
من هم شنیدم و چند isp هم تایید کردند که محدودیت بزارن
ولی بلاخره باید اینترنت های سرعت پایین جمع اوری بشه

یک نکته دیگه هم بگم که درسته که پهنای باند رو باز میزاره تا ما دانلود کنیم و تموم شه دوباره شارج کنیم...
ولی واقعا در روز بیشتر از 800 مگ دانلود میکنید؟
من دانلود هام رو میزارم واسه شبا و حدود 800 مگا بایت دانلود می کنم
و ماهی هم 1بار شارج می کنم البته که بعضی وقت ها روز ها هم دانلود می کنم
اخر ماه هم 2 گیگ(شاید کمتر شاید بیشتر) اضافه میارم که اون موقع هم روز ها دانلود می کنم
تازه شارجم که تموم شه تا 1هفته اکانت شبانه فعال هست ( رانژه میمونه)

dj_baba
23-02-2008, 02:27
میشه اسم چندتا شرکت رو بیگن که Adsl بدون محدودیت دانلود میدن؟؟؟

cinablue
23-02-2008, 04:00
میشه اسم چندتا شرکت رو بیگن که Adsl بدون محدودیت دانلود میدن؟؟؟

داتک اسیا تک پارس انلاین ( به جز یک سرویسش ) سپنتا و چندتای دیگه

DrXoX
23-02-2008, 04:41

سلام

دوست عزیز

خوب ساعت 3 تا 7 رو برای همین گذاشتن چون سرمون شیره مالیده نشه ( شبی 850 مگ کمه ؟) از سپنتا 256 گرفتم...نه محدودیت دانلود داره و نه کاهش سرعت.

سرعت دانلودتون چنده؟

صبا نت = دانلود 56 تا 65

برای شادی روح صبا نت صلوات

این پست برای ساعت 4:40 صبح روز 4/12/86 بوده و الان که دارم می نویسم ساعت 12:02 شب 5/12/86

هستش که سرعت به طرز وحشتناکی کم شده

سرعت دانلود صبا نت از 56 کیلو بایت شده
16 کیلو بایت

موفق باشید

_Barbod_
23-02-2008, 08:40
سلام

دوست عزیز

خوب ساعت 3 تا 7 رو برای همین گذاشتن چون سرمون شیره مالیده نشه ( شبی 850 مگ کمه ؟) از سپنتا 256 گرفتم...نه محدودیت دانلود داره و نه کاهش سرعت.

سرعت دانلودتون چنده؟

صبا نت = دانلود 56 تا 65

موفق باشید

سلام
سرعت دانلود من در بیشتر مواقع 30 هست.
خیلی وقتها تا 50 هم میره.
توجه داشته باش سرویس من 256 نامحدود هست.

Genjo
23-02-2008, 13:30
این که اصلا خوب نیست!!!!

تازه میگی با 256 نامحدود اینه !!!!

ماله من که 128 چی(بین 20 تا 30.40 نهایتش) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که خیلی هم کم پیش میاد به 40 برسه(معجزه) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jooya
23-02-2008, 20:35
سلام
سرعت دانلود من در بیشتر مواقع 30 هست.
خیلی وقتها تا 50 هم میره.
توجه داشته باش سرویس من 256 نامحدود هست.

خوب دوست عزیز اون هزینه ماهیانه ای که شما بابت این میدی چقدر هست !؟
مال کدوم شرکته ؟

البته سرهتش خیلی خوبه اینطور که شما می گید اگه قیمتش هم خوب باشه خوب یه حرفی .

مال صبا ماهی 10 تومن بابت 2 گیگ ترنسفر در ماه و پهنای باند 512 که اسمی بهت مبگین 128 یا 64

این که اصلا خوب نیست!!!!

ماله من که 128 چی(بین 20 تا 30.40 نهایتش) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که خیلی هم کم پیش میاد به 40 برسه(معجزه) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما مثل اینکه به موارد دقت نمی کنید

اگه نامحدود باشه از لحاظ حجمی باید سرعت پایینتر باشه با توجه به سیاست های isp نه بیشتر

_Barbod_
23-02-2008, 21:12
این که اصلا خوب نیست!!!!

دوست عزیز فکر کنم شما صبا نت داری.صبا نت 128 یا 64 و از این حرفها نداره.همه سرویسهاش رو تا 512 برای کاربراش باز میزاره.اگر صبا نت داری باید بهت بگم سرعتت بالاتر از این حرفها باید باشه.من خودم زمانی که صبا داشتم سرعت دانلودم بالای 58 بود.در آخر هم به دلیل محدودیت حجمی دیگه شارژ نکردم

خوب دوست عزیز اون هزینه ماهیانه ای که شما بابت این میدی چقدر هست !؟
مال کدوم شرکته ؟
البته سرهتش خیلی خوبه اینطور که شما می گید اگه قیمتش هم خوب باشه خوب یه حرفی .
ر
من از شرکت سپنتا سرویس میگیرم و ماهیانه 49900 تومان هزینه شارژم هست که البته مقداری تخفیف نسبت به سطح کاربریم میدن.
این قیمت برای من به صرفه هست چون وقتی صبا نت داشتم انقدر مصرف میکردم که ماهی 2 الی 3 بار شارژ میکردم.
دانلودم زیاد هست و صبا صرف نمیکنه.

Genjo
23-02-2008, 21:36
دوست عزیز فکر کنم شما صبا نت داری.صبا نت 128 یا 64 و از این حرفها نداره.همه سرویسهاش رو تا 512 برای کاربراش باز میزاره.اگر صبا نت داری باید بهت بگم سرعتت بالاتر از این حرفها باید باشه.من خودم زمانی که صبا داشتم سرعت دانلودم بالای 58 بود.در آخر هم به دلیل محدودیت حجمی دیگه شارژ نکردم

صبا نت دارم ولی الان دیگه سرعتش خوب نیست.خیلی کم پیش میاد به 40 برسه!!!

شما مثل اینکه به موارد دقت نمی کنید

اگه نامحدود باشه از لحاظ حجمی باید سرعت پایینتر باشه با توجه به سیاست های isp نه بیشتر

نمی دونستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrmostafa
24-02-2008, 09:12
سلام
در کل دومین adsl ایرانه
در کل خیلی خوبه

سلام و خسته نباشيد
ميخواستم ببينم من چيكار كنم كه شب بيدار نيستم خود كامپيوتر روشن بشه و دانلود كنه ؟؟؟ يا بايد روشن بزارم ؟؟ خوب از قبل من بايد برم فيلم اينا رو لينك هاش رو داخل منيجر بدم بعد شب خودش دانلود كنه؟؟؟ خوب يه سايت مثل رپيد شير قابليت resume نداره نميشه ؟؟؟ ممنون ميشم نحوه دانلود شبانه رو در صورتي كه بيدار نيستم بگين من سركار هستم شبا بدار نميتونم باشم اونم 3 به بعد
ممنونم

cinablue
24-02-2008, 13:24
سلام
1- باید پای کامپیوتر باشی و دانلود رو شروع کنی
2-راپید شیر رسیوم نداره
3- یه راه حل وجود داره
نرم افزار idm رو بگیر لینک هایی که میخوای دانلود کنی رو از قبل اماده کن
و ساعت 3 اغاز دانلود رو بزن و اگر اینترنت قطع هم بشه اگر سرور ارور نده دوباره رسیوم یا ادامه میده
فقط یه چیز تنظیمات کانکشن رو عوض کن تا دوباره وصل شه اتوماتیک
برو روی کانکشنت کلیک راست کن options رو بزن

رو بزار مثلا 20
redial attempts

time between رو بزار رو 1 second
ok کن و حالا اگر قطع شد وصل میشه دوباره
سعی کن 2 تا لینک بزاری اگر ارور داد اون یکی دانلود شه
موفق باشید

Genjo
24-02-2008, 14:00
سلام
1- باید پای کامپیوتر باشی و دانلود رو شروع کنی
2-راپید شیر رسیوم نداره
3- یه راه حل وجود داره
نرم افزار idm رو بگیر لینک هایی که میخوای دانلود کنی رو از قبل اماده کن
و ساعت 3 اغاز دانلود رو بزن و اگر اینترنت قطع هم بشه اگر سرور ارور نده دوباره رسیوم یا ادامه میده
فقط یه چیز تنظیمات کانکشن رو عوض کن تا دوباره وصل شه اتوماتیک
برو روی کانکشنت کلیک راست کن options رو بزن

رو بزار مثلا 20
redial attempts

time between رو بزار رو 1 second
ok کن و حالا اگر قطع شد وصل میشه دوباره
سعی کن 2 تا لینک بزاری اگر ارور داد اون یکی دانلود شه
موفق باشید

مرسی کارت حرف نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alil1369
24-02-2008, 17:20
یه سوالی از دوستان من میخوام تو تهران (تجریش) Adsl بگیرم ولی بین پارس ان لاین و داتک شک دارم !

بنظر شما از کدوم یکی سرویس بگیرم ؟ چرا ؟

S a f a 6 4
24-02-2008, 17:24
سرعت متوسط دانلود با سرویس adsl 128/128 چقدر باید باشه ؟

zed2
24-02-2008, 17:47
یه سوالی از دوستان من میخوام تو تهران (تجریش) Adsl بگیرم ولی بین پارس ان لاین و داتک شک دارم !

بستگی به نوع کاری که می خوای باهش بکنی داره.

سرعت متوسط دانلود با سرویس adsl 128/128 چقدر باید باشه ؟

معمولا بین 10 تا 14 است( تک توک موارد در صورت خلوت بود و کیفیت خطوط تا 16 هم می رسد که کم پیش میاد)
البته برای محدودیت حجمی ها برای زودتر مصرف شدن محدودیت ممکن است سرعت بیشتر از این حد باشد و بسته به شرکت ارائه کننده تا 40 50 هم برسد.( البته بشرط خلوت بودن)
(مچت را گرفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S a f a 6 4
24-02-2008, 18:00
معمولا بین 10 تا 14 است( تک توک موارد در صورت خلوت بود و کیفیت خطوط تا 16 هم می رسد که کم پیش میاد)
البته برای محدودیت حجمی ها برای زودتر مصرف شدن محدودیت ممکن است سرعت بیشتر از این حد باشد و بسته به شرکت ارائه کننده تا 40 50 هم برسد.( البته بشرط خلوت بودن)
(مچت را گرفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امرا ,هیچکی نمیتونه مچه من و بگیره !!!!!:31::31::31:

حاجی سرعته دانه من همینه ( از 128/128 شیر 1 به 4 بدونه ترافیک استفاده میکنم ) ولی چرا سرعت دانه برادرم که از

اینترنت با ترافیک 128/128 شیر 1 به 8 استفاده میکنه همیشه دور و وره 18-19 هستش ؟

در کل همچی من بهتره و لی با اینهمه سرعت دانه اون بیشتره !!!!؟؟؟؟؟

zed2
24-02-2008, 18:08
امرا ,هیچکی نمیتونه مچه من و بگیره !!!!!:31::31::31:

حاجی سرعته دانه من همینه ( از 128/128 شیر 1 به 4 بدونه ترافیک استفاده میکنم ) ولی چرا سرعت دانه برادرم که از

اینترنت با ترافیک 128/128 شیر 1 به 8 استفاده میکنه همیشه دور و وره 18-19 هستش ؟

در کل همچی من بهتره و لی با اینهمه سرعت دانه اون بیشتره !!!!؟؟؟؟؟

شاید بخاطر اینه که کیفیت خطی که شما داری کمتر از برادرت است و همچنین ممکن است ان 3 نفر دیگر بیشتر استفاده می کنند .
احتمالا مال برادرت کمتر از 7 نفر وصل اند و یا انقدر دانلود ندارن .

فعلا که گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Xbox360
24-02-2008, 18:20
این 2 -3 روزه آسیاتک خیلی خوب شده , فکر کنم مشکلشون حل شده خدا رو شکر
سرعت من 128 به نظرتون خوب شده؟

Genjo
24-02-2008, 18:22
شاید بخاطر اینه که کیفیت خطی که شما داری کمتر از برادرت است و همچنین ممکن است ان 3 نفر دیگر بیشتر استفاده می کنند .
احتمالا مال برادرت کمتر از 7 نفر وصل اند و یا انقدر دانلود ندارن .

فعلا که گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام آقایه شرلوک هولمز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Genjo
24-02-2008, 18:24

کجایه این خوبه!!!

ماله صبا نت وقتی که بده 16 تا 20.البته شاید برایه آسیا تک خوب باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
24-02-2008, 18:26

سرعتت عالیه ولی صبر کن یکی دو روز بگذره چون ممکن است یکهویی خلوت شده باشد

سلام آقایه شرلوک هولمز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن منظورتان چی بود( با احترام)

Genjo
24-02-2008, 19:03
در ضمن منظورتان چی بود( با احترام)

من منظوری نداشتم که شما اشتباه بر داشت کردید(یا فکر کردید کنایه زدم):11:

alil1369
24-02-2008, 19:25

بیشتر برای دانلود هست ( روزانه 25-30 مگابایت )

قبلا دیش داشتم ، الانم دارمش ولی دیگه دریافت ندارم فقط ارسال دارم ؟
راستی بیشترین سرعتی که به کاربرای خانگی میدن چند کیلوبایت در ثانیه است ؟

نظر شما چیه ؟

zed2
24-02-2008, 20:16
بیشتر برای دانلود هست ( روزانه 25-30 مگابایت )

قبلا دیش داشتم ، الانم دارمش ولی دیگه دریافت ندارم فقط ارسال دارم ؟
راستی بیشترین سرعتی که به کاربرای خانگی میدن چند کیلوبایت در ثانیه است ؟

نظر شما چیه ؟
مدل جدید برای دانلود روزانه 25 تا 30 مگابایت
خوب اگر ضربدر 30 روز کنیم میشه9 گیگ در ماه (بر اساس 30 مگ نه بیشتر ) یکم هم برای وب فکر کنم 10 گیگ با محدودیت حجمی اگر بخواهید بگیرید پارس انلاین 8 گیگ میده که احتمالا سرعتش بیشتر است(تضمین نمی کنم).
ای کاش پیش شماره ات را میدادی چک کنم شرکت دیگری هم پشتیبانی می کند یا نه

alil1369
24-02-2008, 22:02
مدل جدید برای دانلود روزانه 25 تا 30 مگابایت
خوب اگر ضربدر 30 روز کنیم میشه9 گیگ در ماه (بر اساس 30 مگ نه بیشتر ) یکم هم برای وب فکر کنم 10 گیگ با محدودیت حجمی اگر بخواهید بگیرید پارس انلاین 8 گیگ میده که احتمالا سرعتش بیشتر است(تضمین نمی کنم).
ای کاش پیش شماره ات را میدادی چک کنم شرکت دیگری هم پشتیبانی می کند یا نه
اقا بگیر هفته ای 120 مگ (داتک تو تبلیغاش زده روزانه 600 مگ)
پیش شمارمم 2273 هست !!

راستی بیشترین سرعتی که به کاربرای خانگی میدن چند -: کیلوبایت :- در ثانیه است ؟

cinablue
24-02-2008, 22:28

واقعا به سرعت 16 kb/s میگین خوب؟؟؟؟:18:

_Barbod_
24-02-2008, 22:50
واقعا به سرعت 16 kb/s میگین خوب؟؟؟؟:18:
اگر دقت کنی دوستمون گفته 128 داره و سرعت دانلود 16 برای سرویس 128 عالی است.:19:

sastwhc
24-02-2008, 22:56
سلام
بعد از اینکه نظرات دوستان اینجا یا در جاهای دیگه خواندم و لیست قیمت جند تا از شرکت ها را دیدم.

من ماهی 2 یا 3 تا Cd دانلود میکنم و یه کم هم وبگردی.(واقعا همون یکمه)بعد از خوندن مطالب این تاپیک و البته چند تا تاپیک مشابه در فرو م های دیگه هنوز نمیتونم تصمیم بگیرم :
64/64 بدون محدودیت حجمی 14.500تومانی داتک
128/128 صبا نت 2گیگ روزانه-(امکان دانلود بدون محدودیت شبانه) 13.600 تومانی
ممنون میشم نظر بدید.

darvish1900
24-02-2008, 23:03
اگر در این حد صبا نت کافی البته یکم باید دانلودت رو کم کنی. که کم نیاری

zed2
24-02-2008, 23:11
اقا بگیر هفته ای 120 مگ (داتک تو تبلیغاش زده روزانه 600 مگ)
پیش شمارمم 2273 هست !!

راستی بیشترین سرعتی که به کاربرای خانگی میدن چند -: کیلوبایت :- در ثانیه است ؟

بیشتر از 128 نمیدن و اگر از بدون محدودیت ها بگیری سرعتت از 14 احتمالا بیشتر نمیشه و معمولا 9 10 11است.
منطقه شما شاتل هم پشتیبانی می کند سرویس ART1 هم 10 گیگ محدودیت دارد که خوب است.

B O B O
25-02-2008, 12:26
سلام!
من اینجام دوباره!
یه سوال اگه خط منو همین امروز مخاب رانزه کرده باشه فقط یه آی پی کم دارم واسه وصل شدن مگه نه؟
چون میگه یوز و پست اشتبه!

darvish1900
25-02-2008, 13:19
سلام!
من اینجام دوباره!
یه سوال اگه خط منو همین امروز مخاب رانزه کرده باشه فقط یه آی پی کم دارم واسه وصل شدن مگه نه؟
چون میگه یوز و پست اشتبه!

خوب چرا زنگ نمیزنی پشتیبانی یوزر و پاسورد بگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

B O B O
25-02-2008, 13:56
ای بابا شما دیگه چرا؟
دارم ولی اگه اکتیو نباشی نمیره!
ولی ده دیقس که فعال شدم!
سرعت عالیه!
256 لایزر سرعت از رو 32 پایینتر نمیاد فیکسه فیکسه!
البته یه چنتا برنامه optimizer دارم!

DrXoX
25-02-2008, 14:52
سلام
بعد از اینکه نظرات دوستان اینجا یا در جاهای دیگه خواندم و لیست قیمت جند تا از شرکت ها را دیدم.

من ماهی 2 یا 3 تا Cd دانلود میکنم و یه کم هم وبگردی.(واقعا همون یکمه)بعد از خوندن مطالب این تاپیک و البته چند تا تاپیک مشابه در فرو م های دیگه هنوز نمیتونم تصمیم بگیرم :
ممنون میشم نظر بدید.

سلام

دوست عزیز

الان که سرعت صبا به طرز وحشتناکی کم شده یعنی سرعت دانلودش از 60 اومده 16

داتک خوبه ولی اگر می تونی پارس آنلاین بگیری خیلی عالیه من چون مرکز مخابراتی که هستم پارس آنلاین

ساپورت نمی کنه مجبورم فعلا از صبا و چند تا شرکت دیگه سرویس بگیرم ولی مطمئن باش تا پارس آنلاین راه

بیفته از اونا می گیرم چون( زورشون زیاده ، یعنی گردن کلفتن و مخابرات نمی تونه بهشون گیر بده مثل صبا که

هر روز یه بهانه برای کاهش سرعت داره نیستن)

موفق باشید

Genjo
25-02-2008, 16:35
سلام

دوست عزیز

الان که سرعت صبا به طرز وحشتناکی کم شده یعنی سرعت دانلودش از 60 اومده 16

داتک خوبه ولی اگر می تونی پارس آنلاین بگیری خیلی عالیه من چون مرکز مخابراتی که هستم پارس آنلاین

ساپورت نمی کنه مجبورم فعلا از صبا و چند تا شرکت دیگه سرویس بگیرم ولی مطمئن باش تا پارس آنلاین راه

بیفته از اونا می گیرم چون( زورشون زیاده ، یعنی گردن کلفتن و مخابرات نمی تونه بهشون گیر بده مثل صبا که

هر روز یه بهانه برای کاهش سرعت داره نیستن)

موفق باشید

تایید میشه

Xbox360
25-02-2008, 16:36
سرعت دانلود 64/kb پارس آنلاین رو چنده؟

Genjo
25-02-2008, 16:54

حدود 20 تا 25 در چرخشه!!!

Xbox360
25-02-2008, 16:55
سرعتت عالیه ولی صبر کن یکی دو روز بگذره چون ممکن است یکهویی خلوت شده باشد

درست حدس زدی:46: سرعتم خراب شد:31:

Genjo
25-02-2008, 17:01
درست حدس زدی:46: سرعتم خراب شد:31:

فقط تو نیستی که سرعتت خراب شده(ماله من و بقیه هم همینه):41::19:

darvish1900
25-02-2008, 17:39
قربون آسیاتک خودم برم که میخوام بعد عیدم 512 بگیرم. فعلا که باهاش هیچ مشکلی ندارم. البته اگر از پشتیبانیش صرفه نظر کنیم .این ماه تا الان 20گیگ دانلود کردم آخ نگفته

Genjo
25-02-2008, 17:52
قربون آسیاتک خودم برم که میخوام بعد عیدم 512 بگیرم. فعلا که باهاش هیچ مشکلی ندارم. البته اگر از پشتیبانیش صرفه نظر کنیم .این ماه تا الان 20گیگ دانلود کردم آخ نگفته

دوست عزیز خیلی ها هم میگن آسیا تک خوبه .....ولی از تعرفه هاش زیاد راضی نیستند!!!

نظر خودت چیه؟

kisiya
25-02-2008, 19:15

سلام شما در کدوم منطقه مخابراتی هستید من که در گیشا هستم سرعت دانلود 128 در کل روز 2-3 است شما چطور میگویید خوب است اگر باور ندارید بیا وببین واز بسیاری از سایتها مثل مگا اپلود جدیدا دانلود نمیکند

rezahp2
25-02-2008, 19:19

حدود 7تا 8 در چرخشه!!

rezahp2
25-02-2008, 19:22
البته دیگه 64 نمی فروشن

اینم لینکش

Genjo
25-02-2008, 20:06
البته دیگه 64 نمی فروشن

اینم لینکش

اگه نفروشند که کار درستی رو می کنند!!!1

با این وضعه سرعت 128 چیه که کسی بخواد بیاد 64 بگیره!!!:13:

ali_blk
25-02-2008, 20:15
ای بابا شما دیگه چرا؟
دارم ولی اگه اکتیو نباشی نمیره!
ولی ده دیقس که فعال شدم!
سرعت عالیه!
256 لایزر سرعت از رو 32 پایینتر نمیاد فیکسه فیکسه!
البته یه چنتا برنامه optimizer دارم!

موافقم
غیر سرعت شرکتی هست که به غیر از ساعت 24 به مدت 1 دقیقه دیگه هیچ قطعی نداره پشتیبانی هم عالی پاسخگو هستن:40:
من هم 64 گرفتم (نامحدود) سرعت دانلود روی 12 هم رفته!

Genjo
25-02-2008, 20:45
موافقم
غیر سرعت شرکتی هست که به غیر از ساعت 24 به مدت 1 دقیقه دیگه هیچ قطعی نداره پشتیبانی هم عالی پاسخگو هستن:40:
من هم 64 گرفتم (نامحدود) سرعت دانلود روی 12 هم رفته!

اسم شرکتی که شما ازش اکانت گرفتی چیه!!!(اگه اینطور باشه که خیلی خوبه) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B O B O
25-02-2008, 21:02
لایزز
به افتخار جانی دپ... ازش خوشت میاد؟ بیا عکسی که باش تو پریمیر secret window انداختمو بدم بت حالشو ببری...

cinablue
25-02-2008, 21:05
بدرد نخور ترین adsl تو ایران اسیا تک هست
اینو همه میدونن دیگه
یوزر هاش همه پریدن از بس افتضاحه
سرعت دانلود 64 اسیا تک : 6 یا 7 کیلو بایت در ثانیه
128 : 15 16
اخه اینم شد adsl ?
الکی ازش تعریف نکنید!!!

Genjo
25-02-2008, 21:15
اینو همه میدونن دیگه
اخه اینم شد adsl ?
الکی ازش تعریف نکنید!!!

صبا نت رو جا انداختی:27:

لایزز
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه افتخار جانی دپ... ازش خوشت میاد؟ بیا عکسی که باش تو پریمیر secret window انداختمو بدم بت حالشو ببری...

کدش رو تونستی بده برم ببینم!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

_Barbod_
25-02-2008, 21:17
اینو همه میدونن دیگه
اخه اینم شد adsl ?
الکی ازش تعریف نکنید!!!

پس شما توقع داری سرعت دانلود 128 چند باشه؟
سرعت دانلود 15 یا 16 برای سرویس 128 عالی است.

Genjo
25-02-2008, 21:23
پس شما توقع داری سرعت دانلود 128 چند باشه؟
سرعت دانلود 15 یا 16 برای سرویس 128 عالی است.

معلومه که بده!!!

من تا یه ماه پیش قبل از اینکه ADSL اینقدر بازی در بیار داشتم با شارژش 128 سر 30 تا 50 دانلود میکردم!!!

ولی الان بخاطر نمی دونم فیبر نوری یا هر دلیلی که خودشون می گن اینقدر افتضاح شده!!!:19:

_Barbod_
25-02-2008, 21:34
معلومه که بده!!!

من تا یه ماه پیش قبل از اینکه ADSL اینقدر بازی در بیار داشتم با شارژش 128 سر 30 تا 50 دانلود میکردم!!!

ولی الان بخاطر نمی دونم فیبر نوری یا هر دلیلی که خودشون می گن اینقدر افتضاح شده!!!:19:
حرف شما تا حدودی غیر منطقی است.
ماکسیموم سرعت یک سرویس 128 برای دانلود 16 هست.اونوقت شما چطور میگی 30 تا 50 ؟
شاید شما از سرویسهای با محدودیت دانلود صبا نت و شرکتهای دیگه استفاده میکردی.که اونها هم از سیاستهاشون هست که با اسم 128 سرویس 512 میدن که کاربر زودتر ترافیک خودش رو تموم کنه و زودتر شارژ کنه.

Genjo
25-02-2008, 21:42
حرف شما تا حدودی غیر منطقی است.
ماکسیموم سرعت یک سرویس 128 برای دانلود 16 هست.اونوقت شما چطور میگی 30 تا 50 ؟
شاید شما از سرویسهای با محدودیت دانلود صبا نت و شرکتهای دیگه استفاده میکردی.که اونها هم از سیاستهاشون هست که با اسم 128 سرویس 512 میدن که کاربر زودتر ترافیک خودش رو تموم کنه و زودتر شارژ کنه.

بله من از سرویس صبا نت استفاده می کنم.

در ضمن:

اگه بخوام دانلود های سنگین انجام بدم شب از ساعت 3 تا 7 صبح این کارو انجام میدم تا از شارژشم کم نشه!!!

iran_adventure
25-02-2008, 21:52
16 = 8 / 128
عزیز دل به این تقسیم نگاه کن !
بالاترین سرعت 128 کیلو بیت برابر است با 16 کیلو بایت !

Genjo
25-02-2008, 22:17
16 = 8 / 128

شما منظورت اینه که اگه سرعتم 128 باشه و تقسیم بر 8 بشه میشه 16 ؟؟؟خب چطور !!!

فقط من نبودم که تا یک ماه پیش قبل از این که سرعت ها اینقدر گلابی بشه اینطوری دانلود می کردم(خیلی از کسایی که صبا نت داشتن همین طور بودن!!!

_Barbod_
25-02-2008, 22:47
شما منظورت اینه که اگه سرعتم 128 باشه و تقسیم بر 8 بشه میشه 16 ؟؟؟خب چطور !!!

فقط من نبودم که تا یک ماه پیش قبل از این که سرعت ها اینقدر گلابی بشه اینطوری دانلود می کردم(خیلی از کسایی که صبا نت داشتن همین طور بودن!!!
اون سرویسی که صبا نت میداد 512 بود که به اسم 128 یا 256 میداد.
به این دلیل سرعت بالا میداد که کاربر جو گیر بشه و زودتر ترافیک خودش رو تموم کنه.
اما سرویسهای نامحدود اینطور نیست و شما هر سرعتی که بگیری همون رو بهت میدن.مخصوصا" سپنتا که پهنای باند واقعی به کاربراش میده.

Genjo
25-02-2008, 22:53
اون سرویسی که صبا نت میداد 512 بود که به اسم 128 یا 256 میداد.
به این دلیل سرعت بالا میداد که کاربر جو گیر بشه و زودتر ترافیک خودش رو تموم کنه.
اما سرویسهای نامحدود اینطور نیست و شما هر سرعتی که بگیری همون رو بهت میدن.مخصوصا" سپنتا که پهنای باند واقعی به کاربراش میده.

نمی دونستم که صبا نت همچین کاری می کرده!!!راستی:الان دیگه اینطوری نیست؟؟؟

ali_blk
25-02-2008, 23:39
اسم شرکتی که شما ازش اکانت گرفتی چیه!!!(اگه اینطور باشه که خیلی خوبه) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شرکت لایزر
اینقدر که شما از افت سرعت صحبت میکنید پایین نیست. یا واسه من خوبه !

Genjo
26-02-2008, 00:10
شرکت لایزر
اینقدر که شما از افت سرعت صحبت میکنید پایین نیست. یا واسه من خوبه !

اکانتت 64

با چه سرعت 12

باید شرکت خوبی باشه!!!

ولی:

تعرفه هاش چطوره؟

DrXoX
26-02-2008, 01:55
16 = 8 / 128

سلام

دوست عزیز کاملا درسته یعنی هر بایت برابر 8 بیت هستش ، صبا نت(خدا بیامروز ) به تمام کابراش 512

میداد که طبق فرمول باید 64KB دانلود می کرد ، که تقریبا برای همه دوستان بین 50 تا 60 بوده ، البته ممکنه تو

مناطقی که ترافیک کمتر بوده سرعت یک کمی هم بیشتر بوده باشه ولی به طور میانگین 50 تا 60 بوده

ولی الان حالا بنا به هر دلیلی که هست سرعت رو کم کردن (دلایل ضد و نقیض)

cinablue
26-02-2008, 03:30
اگر ما ها adsl نگیریم دیگه اینا انقدر بازی نمی کنن با یوزر ها
مجبور میشن ببرن بالا سرعت رو
واقعا مسخرس این سرعت ها
تقصیر خودمونه که تمدید میکنیم

iran_adventure
26-02-2008, 07:01
سلام

دوست عزیز کاملا درسته یعنی هر بایت برابر 8 بیت هستش ، صبا نت(خدا بیامروز ) به تمام کابراش 512

میداد که طبق فرمول باید 64KB دانلود می کرد ، که تقریبا برای همه دوستان بین 50 تا 60 بوده ، البته ممکنه تو

مناطقی که ترافیک کمتر بوده سرعت یک کمی هم بیشتر بوده باشه ولی به طور میانگین 50 تا 60 بوده

ولی الان حالا بنا به هر دلیلی که هست سرعت رو کم کردن (دلایل ضد و نقیض)

بله . من خودم هم تا چند ماه پیش از صبانت می گرفتم ولی منظور من چیز دیگه ای هست !
خوب چون صبانت اسمش 128 هست و میاد 512 می ده دلیل نمی شه که قوانین ریاضی رو نقض کنیم !
بهتره بگیم صبانت 512 می ده نه اینکه :

اینو همه میدونن دیگه
اخه اینم شد adsl ?
الکی ازش تعریف نکنید!!!

!!!!

و یک نکته دیگه : بهترین adsl تو ایران برای هر منطقه فرق می کنه ! برای من که هم صبا نت و هم آسیا تک عالیه . صبا نت رو گذاشتم کنار چون دانلودهام زیاده الان هم از آسیتک استفاده می کنم و روزی حداقل 2 و خورده ای دان دارم ...

yaser-kamalinezhad
26-02-2008, 09:46
سلام دوستان
كسي راجع به "پيك نت" تو كرج چيزي ميدونه ؟!؟!؟

يه سر به لينك بزنيد . نظرتون راجع به قيمت هاش چيه ؟
اگر كسي اطلاعات ديگه اي هم داره ممنون ميشم كمك كنه
مرسي
باي

Xbox360
26-02-2008, 13:38
اگر ما ها adsl نگیریم دیگه اینا انقدر بازی نمی کنن با یوزر ها
مجبور میشن ببرن بالا سرعت رو
واقعا مسخرس این سرعت ها
تقصیر خودمونه که تمدید میکنیم
اگه نگیریم چیکار کنیم؟
شما ناراحتی خوب تمدید نکن چرا جمع میبندی؟:13:

Genjo
26-02-2008, 14:04
بله . من خودم هم تا چند ماه پیش از صبانت می گرفتم ولی منظور من چیز دیگه ای هست !
خوب چون صبانت اسمش 128 هست و میاد 512 می ده دلیل نمی شه که قوانین ریاضی رو نقض کنیم !
بهتره بگیم صبانت 512 می ده نه اینکه :

!!!!

و یک نکته دیگه : بهترین adsl تو ایران برای هر منطقه فرق می کنه ! برای من که هم صبا نت و هم آسیا تک عالیه . صبا نت رو گذاشتم کنار چون دانلودهام زیاده الان هم از آسیتک استفاده می کنم و روزی حداقل 2 و خورده ای دان دارم ...

تایید میشه

B O B O
26-02-2008, 14:14
ino download konin natijaram begin

man ke ba 256 downloadam 31 bood alan 38!!!d

cinablue
26-02-2008, 14:29
اگه نگیریم چیکار کنیم؟
شما ناراحتی خوب تمدید نکن چرا جمع میبندی؟:13:

منم منظورم کسانی بود که مشکل دارن
شما یه ذره تحقیق کن سرعت اینترنت خارج از کشور رو با ایران اونوقت میفهمی که اینا دارن دزدی میکنن

Genjo
26-02-2008, 14:44
منم منظورم کسانی بود که مشکل دارن
شما یه ذره تحقیق کن سرعت اینترنت خارج از کشور رو با ایران اونوقت میفهمی که اینا دارن دزدی میکنن

من هم از کساییم که با ADSL ام مشکل دارم.ولی می گی چیکار کنیم!!!

AliROCK
26-02-2008, 14:49
لنگه کفش در بیابان غنیمت هست ;)

cinablue
26-02-2008, 14:52
اقا بیاین یه گروه تشکیل بدیم تمدید نکنیم واسه یه مدت
اینا یه ذره از لحاظ مالی بهشون فشار بیاد مجبور میشن سرعت رو ببرن بالا
فقط چند دقیقه فکر کنید همین!

Genjo
26-02-2008, 15:15

عزیز دل دیگه نباید که به خودمون ظلم کنیم!!!

ما می تونیم بریم از شرکت هایی مثل پارس آنلاین که هم پارتیشون کلفته و هم سرعتش خوبه و تعرفه هایی قابل قبول دارند استفا ده کنیم!!!نه اینکه از خودمون هم بزنیم ....

به قوله این دوستمون" لنگه کفش در بیابان غنیمته "ولی" در بیابان ها اگر صد سال سر گردان شوی بهتر است اندر وطن محتاج نامردان شوی":13:

cinablue
26-02-2008, 15:27
محض اطلاع بگم که پارس انلاین شرکتی هست که وابسته به حفاظت و اطلاعاته
هر سایتی که بخواد ----- شه اول پارس انلاین ----- میکنه
و به صورت random کاربر هاشو زیر نظر داره
الانه که بیان بگن نه اینطور نیست و....
باز داتک از اینا خیلی بهتره

Genjo
26-02-2008, 15:58
محض اطلاع بگم که پارس انلاین شرکتی هست که وابسته به حفاظت و اطلاعاته
هر سایتی که بخواد ----- شه اول پارس انلاین ----- میکنه
و به صورت random کاربر هاشو زیر نظر داره
الانه که بیان بگن نه اینطور نیست و....
باز داتک از اینا خیلی بهتره

من کاری به حرفه بقیه ندارم ولی اینو میدونم که پارس آنلاین شرکته خوبیه!!!((البته اگه مثله صبا نت نشه):13:

B O B O
26-02-2008, 16:41
ino download konin natijaram begin

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدman ke ba 256 downloadam 31 bood alan 38!!!d

امتان کردین؟

mohammad_dj_kazin
26-02-2008, 16:45
سلام به همه يه سوال داشتم ميخواستم ببينم adsl با سرعت 128 براي يه ماه چه قيمتي در مياد يعني چقدر بايد خالي بشيم

darvish1900
26-02-2008, 17:25
دوست عزیز خیلی ها هم میگن آسیا تک خوبه .....ولی از تعرفه هاش زیاد راضی نیستند!!!

نظر خودت چیه؟

تعرفه هاش خوب
سرعت 256 ماهیانه 24000 تومان
128 قیمتش 20000
تازه محدودیت دانلود نداره همین دانلود من از صبا میخواستم بگیرم باید 60000 تومان پیدا میشدم

darvish1900
26-02-2008, 17:27
سلام شما در کدوم منطقه مخابراتی هستید من که در گیشا هستم سرعت دانلود 128 در کل روز 2-3 است شما چطور میگویید خوب است اگر باور ندارید بیا وببین واز بسیاری از سایتها مثل مگا اپلود جدیدا دانلود نمیکند

من سرعت دانلودم بالای 30-سرعت 256 دارم. از مگا آپلود که رو 40 به بالا دانلود میکنم به صفحه زیر یک سر بزن میبینی سرعت دانلودم. البته به کمک سروری که ازش استفاده میکنم

Genjo
26-02-2008, 17:28
امتان کردین؟

من از صبا نت استفاده می کنم و الان بغیر از سرعت 5 تا7 بیشتر نمیاد!!!:13:

darvish1900
26-02-2008, 17:30
اینو همه میدونن دیگه
اخه اینم شد adsl ?
الکی ازش تعریف نکنید!!!

ببخشید پس باید چند باشه 50؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سرعتی که می گویید از نظر استاندارد کاملا صحیح است.
لطفا قبل هر حرفی کمی مطالعه نمایید.

darvish1900
26-02-2008, 17:31
معلومه که بده!!!

دوست عزیز فقط صبا نت که به اسم 128 و 256 داره سرعت دانلود 50 میده بارها و بارها تکرار کردم پهنای باند صبا بنا به سایتشون تا 382 باز تا شما دانلود زودتر تموم بشه.

darvish1900
26-02-2008, 17:34

هیچ اتفاقی و هیچ ضرری نمیکنن. الکی اعصابیت رو خورد نکن.

darvish1900
26-02-2008, 17:35
سلام به همه يه سوال داشتم ميخواستم ببينم adsl با سرعت 128 براي يه ماه چه قيمتي در مياد يعني چقدر بايد خالي بشيم

بستگی به شرکتها داره بجز صبا از شرکتهای دیگه مثل داتک و اسیاتک و با احتساب مالیات 20000 تومان در میاد

darvish1900
26-02-2008, 17:36
سلام دوستان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیديه سر به لينك بزنيد . نظرتون راجع به قيمت هاش چيه ؟
مرسي
باي

نماینده صبانت دوست عزیز.

Genjo
26-02-2008, 17:36
دوست عزیز فقط صبا نت که به اسم 128 و 256 داره سرعت دانلود 50 میده بارها و بارها تکرار کردم پهنای باند صبا بنا به سایتشون تا 382 باز تا شما دانلود زودتر تموم بشه.

منم شنیدم ولی تو این یک ماهی که من ازش اکانت گرفتم سرعتش به 20 با زور میرسه (اگه دیگه خیلی خلوت باشه یا معجزه شده باشه):13:

یا شاید هم این شانس منه که دیگه پهنایه باندش زیاد نیست!!!

darvish1900
26-02-2008, 17:38
منم شنیدم ولی تو این یک ماهی که من ازش اکانت گرفتم سرعتش به 20 با زور میرسه (اگه دیگه خیلی خلوت باشه یا معجزه شده باشه):13:

یا شاید هم این شانس منه که دیگه پهنایه باندش زیاد نیست!!!

بستگی به منطقه مخابراتی داره سرویس صبانتی که من استفاده میکنم الان 40 دانلود میکنه.
و سرعت آسیاتکم هم بالای 30

Genjo
26-02-2008, 17:41
ببخشید پس باید چند باشه 50؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سرعتی که می گویید از نظر استاندارد کاملا صحیح است.
لطفا قبل هر حرفی کمی مطالعه نمایید.

شاید این ایشون از صبا نت استفاده می کردند و الان فکر می کنند که همه ی شرکت ها مثل صبا نت باید همچین استانداردی رو نداشته باشند!!!

Genjo
26-02-2008, 17:44
بستگی به منطقه مخابراتی داره سرویس صبانتی که من استفاده میکنم الان 40 دانلود میکنه.
و سرعت آسیاتکم هم بالای 30

فکر نکنم از منطقه ی مخابراتی باشه چون از خیلی هاپرسیدم واونا هم سرعتشون خیلی افتضاح بود!!!(در حالی که تو یک منطقه نبودند)

cinablue
26-02-2008, 18:13
ایشون که دم از استاندارد میزنن و میگن کمی مطالعه کنید!!!
برو اول ببین استاندارد سرعت اینترنت تو دنیا چنده بعد بیا به دیگران بگو
استاندارد یه چیز کلیه که همه ی کشورهای دنیا به جز چندتا کشور عقب افتاده از جمله ایران پیروی میکنن
چیزی که تو ایران رسم شده که نمیگن استاندارد
قرار بوده تا سال 87 مخابرات 4500 تا پورت تحویل بده تا الان زیر 1000 تا داره!!!
کشور عقب افتاده همینه شانس ماست که ....:41:

ali_blk
26-02-2008, 20:07
اکانتت 64

با چه سرعت 12

باید شرکت خوبی باشه!!!

ولی:

تعرفه هاش چطوره؟

تعرفه هاش شاید یکمی بالا بهشه واسه من 64 نامحدود در اومد 18 تومن 1 ماهه
اصلا به شماره زنگ بزن از خودشون بپرس 829555555
من نه تو این شرکت بازاریابم نه اینجا کار میکنم ولی به قول معروف اخرشه!

mrmostafa
26-02-2008, 21:53
پس با اين حساب شركت ها هيچ كدوم خوب نيستن و جالب اينجاست كه از اين به بعد هر كس بخواد سرويس خوب داشته باشه بايد بره خونش رو عوض ككنه نه شركت اينترنتيش رو . بخاطر يه اينترنت بايد خونه رو عوش كردش

اينمترنت ماهواري بهتره بريم سراغش adsl ديگه به درد نميخوره

Genjo
26-02-2008, 22:14
تعرفه هاش شاید یکمی بالا بهشه واسه من 64 نامحدود در اومد 18 تومن 1 ماهه
اصلا به شماره زنگ بزن از خودشون بپرس 829555555
من نه تو این شرکت بازاریابم نه اینجا کار میکنم ولی به قول معروف اخرشه!

مرسی دوست عزیز:46:

Xbox360
26-02-2008, 22:42
پس با اين حساب شركت ها هيچ كدوم خوب نيستن و جالب اينجاست كه از اين به بعد هر كس بخواد سرويس خوب داشته باشه بايد بره خونش رو عوض ككنه نه شركت اينترنتيش رو . بخاطر يه اينترنت بايد خونه رو عوش كردش

اينمترنت ماهواري بهتره بريم سراغش adsl ديگه به درد نميخوره

چه فرقی میکنه , اینترنت ماهواره ای هم که بخوای بگیری یا باید ADSL داشته باشی یا دایال آپ
آخرش میوفتی تو خرج:31:

Genjo
26-02-2008, 22:48
چه فرقی میکنه , اینترنت ماهواره ای هم که بخوای بگیری یا باید ADSL داشته باشی یا دایال آپ

آخرش میوفتی تو خرج:31:

تایید میشه:31::31::31:

cinablue
26-02-2008, 22:56
البته خوبه wireles

zed2
26-02-2008, 23:11
البته خوبه wireles
اگر منظورنت مال داتک است امید بهش نبند.می خوای برو تو بخش تست سرعت سرعت هامو ببین بعد بگو خوبه.

Genjo
26-02-2008, 23:21
اگر منظورنت مال داتک است امید بهش نبند.می خوای برو تو بخش تست سرعت سرعت هامو ببین بعد بگو خوبه.

منم زیاد ازش تعریف نمی کنم!!!

yaser-kamalinezhad
26-02-2008, 23:22
سلام دوستان
کد:

يه سر به لينك بزنيد . نظرتون راجع به قيمت هاش چيه ؟
مرسي
باي

darvish1900
26-02-2008, 23:30
ایشون که دم از استاندارد میزنن و میگن کمی مطالعه کنید!!!
برو اول ببین استاندارد سرعت اینترنت تو دنیا چنده بعد بیا به دیگران بگو
استاندارد یه چیز کلیه که همه ی کشورهای دنیا به جز چندتا کشور عقب افتاده از جمله ایران پیروی میکنن
چیزی که تو ایران رسم شده که نمیگن استاندارد
قرار بوده تا سال 87 مخابرات 4500 تا پورت تحویل بده تا الان زیر 1000 تا داره!!!
کشور عقب افتاده همینه شانس ماست که ....:41:

دوست عزیز حرف الان شما چه ربطی به استاندارد داره. شما میگویید سرعت 128 دانلو 16 کم ولی این استادارد

حالا اگر در کشورهای دیگه سرعت 1 مگ بر ثانیه میدم مسئله جداست و ربطی به سرعت دانلود 128 نداره

Genjo
26-02-2008, 23:47
دوست عزیز حرف الان شما چه ربطی به استاندارد داره. شما میگویید سرعت 128 دانلو 16 کم ولی این استادارد

حالا اگر در کشورهای دیگه سرعت 1 مگ بر ثانیه میدم مسئله جداست و ربطی به سرعت دانلود 128 نداره

ایشون کلا با استاندارد ما مخالف اند که حق هم دارند:13:

alil1369
27-02-2008, 14:18
4 روزه منتظر جوابم !!
من با پیش شماره 2273 (زعفرانیه - تجریش) میخوام از بین پارس ان لاین و داتک Adsl بگیرم . ولی هنوز بین این 2 تا شک دارم !
کسی میدونه تو این منطقه کدومشون سرویس کیفیت بهتری داره من که الان که دیشم قطع با دیال اپ پارس ان لاین 6.3 Kb دریافت واقعی دارم البته بخاطر مودمم هستش این سرعت !
Adsl بدون محدودیت میخوام ! + بالاترین سرعتی که هرکدام از این شرکت ها میدن چقدره !!!

alil1369
27-02-2008, 14:21
کسی دوست داره بدونه من تو انگلیس (Internet Cafe ) با چه سرعتی دانلود میکردم !! یه کافی نت 3 طبقه که هر طبقه سیستم و سرعتش با طبقات دیگه متفاوت بود !

Genjo
27-02-2008, 14:32
4 روزه منتظر جوابم !!
من با پیش شماره 2273 (زعفرانیه - تجریش) میخوام از بین پارس ان لاین و داتک Adsl بگیرم . ولی هنوز بین این 2 تا شک دارم !
کسی میدونه تو این منطقه کدومشون سرویس کیفیت بهتری داره من که الان که دیشم قطع با دیال اپ پارس ان لاین 6.3 Kb دریافت واقعی دارم البته بخاطر مودمم هستش این سرعت !
Adsl بدون محدودیت میخوام ! + بالاترین سرعتی که هرکدام از این شرکت ها میدن چقدره !!!

فعلا که پارس آنلاین بهتر از داتک و خیلی های دیگه خدمات میده!!!(هم نا محمدود میده و هم سرعتش خوبه و هم پارتیش کلفته)

vahid_civil
27-02-2008, 16:33
کسی دوست داره بدونه من تو انگلیس (Internet Cafe ) با چه سرعتی دانلود میکردم !! یه کافی نت 3 طبقه که هر طبقه سیستم و سرعتش با طبقات دیگه متفاوت بود !

نه:31: چون افسردگی میگیریم:31:

djpifpaf
27-02-2008, 17:00
سلام دوستان
ميخواستم بدونم يه اسپيلتر براي تلفن خونه كفايت ميكنه و يا حتماً براي مودم adsl هم يه اسپيلتر لازمه؟:8:
ممنون ميشم جواب بديد!!

Genjo
27-02-2008, 17:01
نه:31: چون افسردگی میگیریم:31:

تایید میشه!:31::27:

mohammad_dj_kazin
27-02-2008, 17:55
بستگی به شرکتها داره بجز صبا از شرکتهای دیگه مثل داتک و اسیاتک و با احتساب مالیات 20000 تومان در میاد
ممنون عزيزم .راستي از آواتارت پيداس كه طرفداره كشتي كج هستي!!!!!!!!!
منم مثل خودم!؟!؟!؟!؟!؟!؟@!!!!!!!!!!!!!!!؟!؟!؟ @؟!@؟!@؟

VahidDG2007
27-02-2008, 18:46

خیلی ببخشید ولی من فکر کنم شما یه ارتباطی یا چیزه دیگه ای با صبانت دارین(متوجه منظوره من که شدید)

آخه خوده شما همین یکی دوماه پیش همین حرف رو به منم زدید و وقتی با هزار ذوق و شوق رفتم از صبا گرفتم.

دیدم سرعتش یکی دو ثانیه ی اول از 50 شروع میشه و بعد به میزان قرار داد

میرسه و دقیقا سرعتش به میزان قرارداده و من به امید حرف شما رفتم از صبا گرفتم وگرنه مگه دیوونه بودم که

برم از این شرکت بی خود سرویس با محدودیت بگیرم که هر سایتی رو که باز میکنی فرتوفرت از ترافیکت کم میکنه

در کل یه محض اینکه شارژم تموم شد دیگه غلط میکنم که طرف این صبانت برم.

Geforce_8800_GTX
27-02-2008, 19:42
سلام به همه شما دوستان
پدرم تازه منتقل شده به سنندج ماهم مجبوری نقل مکان کردیم
میشه بفرمایید کدوم یک از این شرکتها توی سنندج هست؟ البته به غیر از پارس آنلاین

Genjo
27-02-2008, 19:46

منم شارژم تموم بشه رفتم سراغ یه شرکته دیگه !!!

من از اون روزی که صبا گرفتم از 7 بیشتر دانلود نکردم فقط یه دفعه معجزه شد رفتم تا 15 و 16 بعدش همش 4 تا 7 بود:13:

از این شرکت مزخرف تر ندیده بودم:19:

Genjo
27-02-2008, 19:47
سلام به همه شما دوستان
پدرم تازه منتقل شده به سنندج ماهم مجبوری نقل مکان کردیم
میشه بفرمایید کدوم یک از این شرکتها توی سنندج هست؟ البته به غیر از پارس آنلاین

من نمیدونم ولی اینو بهت بگو سراغ صبا نت نرو.:13:

تنها نصیحت من همینه:10:

darvish1900
28-02-2008, 00:20
سلام دوستان
ميخواستم بدونم يه اسپيلتر براي تلفن خونه كفايت ميكنه و يا حتماً براي مودم adsl هم يه اسپيلتر لازمه؟:8:
ممنون ميشم جواب بديد!!

برای هر گوشی یک اسپیلتر نیازه اگر یک گوشی داری کافی

darvish1900
28-02-2008, 00:21
ممنون عزيزم .راستي از آواتارت پيداس كه طرفداره كشتي كج هستي!!!!!!!!!
منم مثل خودم!؟!؟!؟!؟!؟!؟@!!!!!!!!!!!!!!!؟!؟!؟ @؟!@؟!@؟

خوش آمدی. شنبه ها کانال NT1یادت نره.

darvish1900
28-02-2008, 00:24
خیلی ببخشید ولی من فکر کنم شما یه ارتباطی یا چیزه دیگه ای با صبانت دارین(متوجه منظوره من که شدید)

آخه خوده شما همین یکی دوماه پیش همین حرف رو به منم زدید و وقتی با هزار ذوق و شوق رفتم از صبا گرفتم.

دیدم سرعتش یکی دو ثانیه ی اول از 50 شروع میشه و بعد به میزان قرار داد

میرسه و دقیقا سرعتش به میزان قرارداده و من به امید حرف شما رفتم از صبا گرفتم وگرنه مگه دیوونه بودم که

برم از این شرکت بی خود سرویس با محدودیت بگیرم که هر سایتی رو که باز میکنی فرتوفرت از ترافیکت کم میکنه

من هیچ ارتباطیب ا صبانت ندارم. خیالتون راحت
الان هم این حرف زدم آینده هم میزنم
شما کدوم شهر و کدوم منطقه مخابراتی هستید. من از چند منطقه مخابراتی تهران که خبر دارم سرعتشون روی 40 و کمتر نشده
من شاید بگم شما خودت رو بنداز تو چا میندازی؟
صبا نت برای کسانی که مصرف کم دارن می ارزه
من خودم از آسیاتک استفاده میکنم و البته در جای دیگری که مصرف کم دارم از صبا نت

hsj110
28-02-2008, 00:59
دوستان سلام

میخواستم بدونم با 64 چند دانلود کنم مناسب . البته من تو شهرستانم (بابل)

دو روز اول که گرفته بودم 12 تا 13 دانلود میکرد ولی از روز سوم تا6 الی 7 پایین اومده .

اول سرور قا ط زده بوده یا حالا قاطی کرده .

راستی واقعا تو شهرهای کوچیک تا متوسط اکانت گرونه:41:

ممنون:10::11:

darvish1900
28-02-2008, 01:17
دوستان سلام

میخواستم بدونم با 64 چند دانلود کنم مناسب . البته من تو شهرستانم (بابل)

دو روز اول که گرفته بودم 12 تا 13 دانلود میکرد ولی از روز سوم تا6 الی 7 پایین اومده .

اول سرور قا ط زده بوده یا حالا قاطی کرده .

راستی واقعا تو شهرهای کوچیک تا متوسط اکانت گرونه:41:

ممنون:10::11:

سرعت 6 یا 7 که میگیری درست.

djpifpaf
28-02-2008, 09:04
برای هر گوشی یک اسپیلتر نیازه اگر یک گوشی داری کافی
من تلفنم تو حال هستش و سيستمم هم تواتاق
پس يك اسپيلتر در راه تلفن كافيه و براي مودمي كه در اتاق هست احتياجي نيست و مستقيم به پريز تلفن وصل باشه؟:10:

Payan
28-02-2008, 10:16
آقا كسي جواب منو نداد.........
توي منطقه مخابراتي توحيد چه شركتي خوبه؟
خيلي از شركت‌ها اينجا سرويس نميدن
من فقط آسياتك رو ديدم كه اون هم ميگه تا بعد عيد فروش نداره
اگه ممكنه راهنمايي كنيد ممنون

darvish1900
28-02-2008, 12:06
من تلفنم تو حال هستش و سيستمم هم تواتاق
پس يك اسپيلتر در راه تلفن كافيه و براي مودمي كه در اتاق هست احتياجي نيست و مستقيم به پريز تلفن وصل باشه؟:10:

بله کافی خواهد بود

darvish1900
28-02-2008, 12:09

لطفا پیش شمارتون اعلام کنید

Genjo
28-02-2008, 13:30
مثل ایننکه اعتراض و اعتصاب ما به نتیجه رسیده!!!

سرعت صبا نت خوب شده(اگه چشم نزنم)

darvish1900
28-02-2008, 17:33

منطقه مخابرات شما دانشگاه و فقط آسیاتک و شاتل پشتیبانی میکنند

DrXoX
28-02-2008, 17:59
مثل ایننکه اعتراض و اعتصاب ما به نتیجه رسیده!!!

سرعت صبا نت خوب شده(اگه چشم نزنم)

سلام

درسته سرعت به 56 تا 60 تغییر پیدا کرده ، و به روال گذشته برگشته انشاا... که دیگر شاهد این گونه پاتک ها از

سوی ....... نباشیم ( جای خالی نمی دونم چی باید بنویسم صبا، ارگان دولتی ، دیتا یا...) به هر حال فعلا که

سرعت خوب شده:46:

موفق باشید

armin_80008
28-02-2008, 19:11
اینکه مخابرات شهید منتظری شهرری adslاومده صحت داره از کجا میشه فهمید
پیش شمارم اینه 5591

darvish1900
28-02-2008, 19:47
اینکه مخابرات شهید منتظری شهرری adslاومده صحت داره از کجا میشه فهمید
پیش شمارم اینه 5591

تا اونجایی که تحقیق کردم هنوز در منطقه شما خبری نیست

ali1212
28-02-2008, 20:35
می خواستم از مدیران سایت بپرسم آیا امکانش هست که مطالب مربوط به هر Isp رو در دسته بندی جداگانه قرار داده بدن تا کابران سایت برای اطلاع از تمام ویژگی های هر Isp دسترسی راحت تری داشته باشن

Genjo
28-02-2008, 21:55
سلام

درسته سرعت به 56 تا 60 تغییر پیدا کرده ، و به روال گذشته برگشته انشاا... که دیگر شاهد این گونه پاتک ها از

سوی ....... نباشیم ( جای خالی نمی دونم چی باید بنویسم صبا، ارگان دولتی ، دیتا یا...) به هر حال فعلا که

سرعت خوب شده:46:

موفق باشید

موافقم .بازم از قبل خیلی بهتر شده:46:

ولی ماله من به 40 تا 45 میرسه(ولی خدا رو شکر):10:

darvish1900
29-02-2008, 00:05
می خواستم از مدیران سایت بپرسم آیا امکانش هست که مطالب مربوط به هر Isp رو در دسته بندی جداگانه قرار داده بدن تا کابران سایت برای اطلاع از تمام ویژگی های هر Isp دسترسی راحت تری داشته باشن

در بخش پیشنهادات سایت مطرح نمایید.

Genjo
01-03-2008, 10:40
سرعت صبا نت داره بهتر میشه(چشم نزنم):31:

الان به 70 هم میرسه(دمشون گرم ):27:

Sean_paul85
01-03-2008, 11:41
سلام دوستان فکر میکنم جای یه همچین نظر سنجی تو سایت خالی بود
دوستانی که میخوان adsl بگیرن با خوندن این نظرسنجی شاید بتونن بهتر تصمیم بگیرن و مثل من اولش اشتباه نکنن
من خودم داتک رو انتخاب میکنم

سلام
کسی در مورد شاتل چرا حرفی نزده؟؟؟
به منطقه ما انگار فقط شاتل سرویس می ده!!پیش شماره 2208
می خوام بدونم چطوره کیفیتش؟؟
در ضمن انگار فقط 128 می ده به خونه ها!!
ممنوم میشم راهنماییم کنین!

Sean_paul85
01-03-2008, 11:52
سلام
من میخوام در مورد شاتل بدونم.
کیفیتشو می گم.
پیش شمارم اینه 2208 .
فقط شاتل میده انگار.
ممنون.

darvish1900
01-03-2008, 12:05
سلام
من میخوام در مورد شاتل بدونم.
کیفیتشو می گم.
پیش شمارم اینه 2208 .
فقط شاتل میده انگار.
ممنون.

منطقه شما سلمان فارسی
آسیاتک شاتل افروزنت , نیونت شما رو پشتیبانی میکنند

xsi_xsi
01-03-2008, 12:10
سلام. کسی نمیدونه کی تو منطقه شهید دیالمه با پیش شماره 3355 و یا 3350 ؛ Adsl میده. من خودم بررسی کردن گفتن فقط نیونت ؛ اونم که چند وقته قطع شده و سرعتش هم افتضاح.کسی دیگه اونجا سرویس نمی ده ؟

darvish1900
01-03-2008, 15:44
سلام. کسی نمیدونه کی تو منطقه شهید دیالمه با پیش شماره 3355 و یا 3350 ؛ Adsl میده. من خودم بررسی کردن گفتن فقط نیونت ؛ اونم که چند وقته قطع شده و سرعتش هم افتضاح.کسی دیگه اونجا سرویس نمی ده ؟

متاسفانه خیر. فقط نیونت

sastwhc
01-03-2008, 17:52
سلام

ممنون میشم نظر بدید.

من عاقبت تصمیم گرفتم لایزر یا آسیاتک بگیرم.(آخره تصمیم ، اگه شک داشتم چی میشد!!!@)منطقه مالک اشتر 6689.
ممنون میشم نظرتون بگید وراهنمایی کنید یکی شونو انتخاب کنم.

ارادتمند

Genjo
01-03-2008, 19:55
من عاقبت تصمیم گرفتم لایزر یا آسیاتک بگیرم.(آخره تصمیم ، اگه شک داشتم چی میشد!!!@)منطقه مالک اشتر 6689.

ارادتمند

اگه از پارس آنلاین زیاد تو این منطقه راضی نیستند!!!آسیا تک گزینه ی بهتری نسبت به لایزر هست

Genjo
01-03-2008, 19:57
دوستان هنوز صبا نت بعضی موقعه ها قطعی داره!!!

برایه شما هم همینطوره(البته سرعتش خیلی بهتر شده حتی شب ها هم به 70 میرسه ولی قطعیش اذیت می کنه!!!)

sastwhc
01-03-2008, 21:39
اگه از پارس آنلاین زیاد تو این منطقه راضی نیستند!!!آسیا تک گزینه ی بهتری نسبت به لایزر هست

دوست عزیز Genjo بسیار ممنونم که جواب دادید

دوستان دیگر ، نظری ندارند؟
بازهم از شما Genjo عزیز متشکرم

_Barbod_
01-03-2008, 22:09

ارادتمند

سلام
راستش من تا به حال نه آسیاتک سرویس گرفتم نه لایزر.
اما دوستان زیادی رو دیدم که از آسیا تک ناراضی بودند در حالی که تا به حال کسی رو ندیدم از لایزر ناراضی باشه.
البته شما باید بیشتر با دوستانی که در منطقه شما هستند مشورت کنید و ببینید در منطقه شما بیشتر از کدام شرکت راضی هستند و کدام شرکت سرویس بهتری میده.

sastwhc
01-03-2008, 22:44
سلام
اما دوستان زیادی رو دیدم که از آسیا تک ناراضی بودند در حالی که تا به حال کسی رو ندیدم از لایزر ناراضی باشه.
البته شما باید بیشتر با دوستانی که در منطقه شما هستند مشورت کنید و ببینید در منطقه شما بیشتر از کدام شرکت راضی هستند و کدام شرکت سرویس بهتری میده.

_Barbod_ جان عزیز ، در منطقه ما بیشتر از صبا نت استفاده می کنند و غر می زنند! :)

Genjo
01-03-2008, 22:49
_Barbod_ جان عزیز ، در منطقه ما بیشتر از صبا نت استفاده می کنند و غر می زنند! :)

از صبا نت که شکایت زیاده ولی تو این چند روزه بهتر شده!!!

ولی من بهت پیشنهاد می کنم بری پارس آنلاین بگیری(هم تعرفه هاش خوبه و هم سرعتش):46:

قطعیش هم خیلی خیلی کمه

Genjo
01-03-2008, 22:51
سلام

ولی من که دوستام که آسیا تک استفاده می کنند راضی هستند(البته بعد از پارس آنلاین )

Xbox360
01-03-2008, 23:00

ارادتمند
آسیاتک بگیر, اصلا قطعی نداره
سرعتشم خوب شده جدیدا:46:

Genjo
01-03-2008, 23:15

تایید میشه:27:

ELSIN
02-03-2008, 22:30
برای مخابرات تندگویان پیش 2232
چی پیدا میشه
من عصر آنلاین و
مروارید رایانه
رو پیدا کردم
کدوم بهتره
اصلا فرقی داره:20:

sastwhc
02-03-2008, 23:15
تایید میشه:27:

از همه دوستان تشکر میکنم.امروز باهاشون تماس گرفتم گفتن تو منطقه ما اکانت جدید نمدهند! :(

بابا عجب

:(

پارس انلاین مودمشو زوری میفروشه و شاتل هم اونو قبول نداره یعنی اگه بخوام از یکی مودم بگیرم و بعد از مدتی از سرویس یکی دیگه استفاده کنم مودم بدردم نخواهد خورد!
:@
ارادتمندیم

Majidson
02-03-2008, 23:22
دوستاني كه از لايزر 128 Adsl2استفاده مي كنند سرعت دانلودشون چقدره؟

آيا از خدماتش راضي هستند؟ قطعي داره يا نه؟ سرعتش ثابته يا متغيره؟

majid20
02-03-2008, 23:40
دوستان کسى اطلاعى در زمینه نحوه کانفیگ مودم هاى پارس آنلاین ویا برنامه مورد استفاده انها داره؟

چون برام بارها پیش اومده کانفیگ مودمم پریده و ناچارا بردمش نمایندگى ودر عرض سه سوت حلش کردند.

ممنون :11:

mse1445
02-03-2008, 23:45
دوستان اسیاتک سرویس نمیده قبل عید ؟؟؟

Saman-tci
02-03-2008, 23:46
دوستان کسی شماره Isp گیتی نت رو نداره ...؟

djpifpaf
02-03-2008, 23:50
سلام دوستان
من 128 از شهراد گرفتم به قيمت 24200 تومان
سرعتم هم در بهترين حالت 12 يا 13 هستشو به طور معمول در طول روز 7 يا 8
به نظر شما اين طبيعي هستش يا پايين تر از حد استاندارد ايران هست

darvish1900
03-03-2008, 00:03
از همه دوستان تشکر میکنم.امروز باهاشون تماس گرفتم گفتن تو منطقه ما اکانت جدید نمدهند! :(

بابا عجب

:(

پارس انلاین مودمشو زوری میفروشه و شاتل هم اونو قبول نداره یعنی اگه بخوام از یکی مودم بگیرم و بعد از مدتی از سرویس یکی دیگه استفاده کنم مودم بدردم نخواهد خورد!
:@
ارادتمندیم

متاسفانه بله پارس آنلاین زوی میفروشه . البته اینو بگم ضرر نمی کنی مودم خیلی عالی symphony
شانل از همه عوضی تره اسمش داره اینترنت 2 میده مودم 1 میکنه تو پاچت.
اینا همه حرف تمام مودم ها به تمام شرکتها میخوره فقط می خوان مودمشون آب کنند.

darvish1900
03-03-2008, 00:04
برای مخابرات تندگویان پیش 2232
چی پیدا میشه
من عصر آنلاین و
مروارید رایانه
رو پیدا کردم
کدوم بهتره
اصلا فرقی داره:20:

ندا رایانه داتک و پارس آنلاین شما رو ساپورت میکنند

darvish1900
03-03-2008, 00:05
دوستان اسیاتک سرویس نمیده قبل عید ؟؟؟

تا بعد عید سرویس نمی ده. بعد عید قرار اگه خدا بخواد پهنای باندش بیشتر کنه

darvish1900
03-03-2008, 00:07
دوستان کسی شماره Isp گیتی نت رو نداره ...؟

77198283

طلیعه فنون نمایندگی صبا نت

darvish1900
03-03-2008, 00:07
سلام دوستان
من 128 از شهراد گرفتم به قيمت 24200 تومان
سرعتم هم در بهترين حالت 12 يا 13 هستشو به طور معمول در طول روز 7 يا 8
به نظر شما اين طبيعي هستش يا پايين تر از حد استاندارد ايران هست

سرعت استاندار128 همون 12 تا 13

67 تا 8 هم یعنی 64 البته استاندارد ایران 6

darvish1900
03-03-2008, 00:08
دوستان کسى اطلاعى در زمینه نحوه کانفیگ مودم هاى پارس آنلاین ویا برنامه مورد استفاده انها داره؟

چون برام بارها پیش اومده کانفیگ مودمم پریده و ناچارا بردمش نمایندگى ودر عرض سه سوت حلش کردند.

دوست عزیز بر روی خود مودم یک کلید ریست داره . چه بلایی سرش میاری که اینجوری میشه

ELSIN
03-03-2008, 00:30
ندا رایانه داتک و پارس آنلاین شما رو ساپورت میکنند

ممنون:11:
حالا کدومش بهترترتره
بعد شماره داتک رو میتونی بدی
بازم ممنون:46:

majid20
03-03-2008, 00:32
اولا اون کلید ریست سبب بازگشت به تنظیمات کارخونه میشه و براى استفاده از سرویس پارس آنلاین باید یه تغییراتى داد
دوما معمولا ماهى یه بار بدلیل نوسان برق ناچار میشم بدم کانفیگ کنند

darvish1900
03-03-2008, 00:58
اولا اون کلید ریست سبب بازگشت به تنظیمات کارخونه میشه و براى استفاده از سرویس پارس آنلاین باید یه تغییراتى داد
دوما معمولا ماهى یه بار بدلیل نوسان برق ناچار میشم بدم کانفیگ کنند

کانفیگ هیچ کارز خاصی نداره . دقیقا تو دفترچه مودم راهنما یی کرده

darvish1900
03-03-2008, 01:02
ممنون:11:
حالا کدومش بهترترتره
بعد شماره داتک رو میتونی بدی
بازم ممنون:46:

داتک و پارس آنلاین وه رکدم یک مزیت دارند

این هم شماره داتک 81681

xsi_xsi
03-03-2008, 02:18
ندا رایانه نماینده شرکتیه؟ از کدوم شرکت خط ها شو اجاره کرده؟

darvish1900
03-03-2008, 10:36
ندا رایانه نماینده شرکتیه؟ از کدوم شرکت خط ها شو اجاره کرده؟

ندا رایانه یک شرکت مستقل. اما در قسمت ADSL مناطق کمی رو پشتیبانی میکنه و قیمتهاش هم بالا . کارت های اینترنتش معروف.

shaadi22
03-03-2008, 13:48
:19:من تازه میخوام اینترنت پرسرعت بگیرم ولی نمیتونم انتخاب کنم... استفاده ام هم خیلی زیاده. ساکن شهرک ولی عصرم. 6620

میشه کمکم کنید؟

darvish1900
03-03-2008, 15:06
:19:من تازه میخوام اینترنت پرسرعت بگیرم ولی نمیتونم انتخاب کنم... استفاده ام هم خیلی زیاده. ساکن شهرک ولی عصرم. 6620

میشه کمکم کنید؟

منطقه مخابراتی شما شهید کرمی. و تمام شرکتها از شما پشتیبانی میکنند

cinablue
03-03-2008, 17:57
بله تقریبا درسته بیشتر مودم ها با isp ها سازگاره
من از مودم corecess برای صبا استفاده کردم و جواب داد
البته بعضی جاها شاید جواب نده

Mikail
03-03-2008, 18:58

متاسفانه بله پارس آنلاین زوی میفروشه . البته اینو بگم ضرر نمی کنی مودم خیلی عالی symphony
شانل از همه عوضی تره اسمش داره اینترنت 2 میده مودم 1 میکنه تو پاچت.
اینا همه حرف تمام مودم ها به تمام شرکتها میخوره فقط می خوان مودمشون آب کنند.
اين دقيقاً وضعيت من است مودم Parsonline دارم بعد دارم از سرويس ART Home شاتل استفاده مى كنم البته شاتل اول مودم رو قبول نمى كرد ولى من شانس آوردم يكى از كارشناساشون قبول كرد و من سرويس رو گرفتم:46:

در مورد تنظيمات مودم نيز شما ابتدا به آدرس زير در سايت Parsonline برويد بعد از طريق راهنماى "تنظیمات PPPOE بر روی مودم های NAT و Bridge" و تنظيم مودم به صورت Bridge ،مودم خودتان را تنظيم كنيد بعد هم از راهنماى "تنظیمات PPPOE بر روی سیستم های عامل" براى ساخت اتصال PPPOE استفاده كنيد!:46:

موفق باشيد!:31:

darvish1900
03-03-2008, 20:33
بله تقریبا درسته بیشتر مودم ها با isp ها سازگاره
من از مودم corecess برای صبا استفاده کردم و جواب داد
البته بعضی جاها شاید جواب نده

دوست عزیز مودم مودم. دیگه شاید نداره. همه به هم میخوره
همه از یک استاندارد استفاده میکنند

cinablue
03-03-2008, 20:57
دوست عزیز مودم مودم. دیگه شاید نداره. همه به هم میخوره
همه از یک استاندارد استفاده میکنند
خیر
بعضی مودم ها adsl 2 رو ساپورت نمیکنن دوست عزیز
بیشتر مودم هایی که به فروش میرسه همین وضعیت رو داره

darvish1900
04-03-2008, 00:45
الان 90 درصد مودم ها اینو ساپورت میکنند. بعدشم اسمش تو ایرانadsl 2 ولی فقط اسم نه واقعیت دوست . عزیز
همین شاتلی که اولین شرکت بود که این ادعا رو داشت مودم رو میفروخت که Adsl 1 بود.

SAEID_GSM
04-03-2008, 03:52
سوال Adsl 2 با ADSL 1 چه فرقی داره کسی میدونه ؟
جواب : البته تا اونجایی که من میدونم سرویس Adsl 2 برای مسافتهای خیلی طولانی کارایی داره که چون مسافتها بسیار بالا هست ودر مخابرات ایران سیم مسی استفاده میشه افت سیگنال را داریم که این به نظر من در ایران و یا لا اقل در تهران حرفی بی مفهمو هست چون وقتی داره سیگنال مربوط به تلفن یا همون Ac میاید پس سیگنال مربوط به Adsl هم میاید چون ولتاژ خطوط تلفنی ما بالا هست بله اگر مسیر تهران تا کرج بدون وجود هیچ پست یا مرکزی برای تقویت بود بله Adsl 2 کارایی داشت ولی در تهران که هر خیابان اون دارای یک مرکز هست چه فایده ای داره ؟
همچنین در جایی نظیر تهران یا در شهرستانها ( یکمی بحث پیچیده شد بی خیال در کل واژه Adsl 2 دروغی بیش نیست فقط برای فروش بیشتر هست همین !!!) من امروز قیمتهای سایت داتک برای Adsl با سرعت 256 را با سایر شرکتها برسی کردم از همه بهتر هست نمیدونم حالا سرعت دانلود دات چه جوری هست ایا واقعی هست یا دروغ ؟
دوستانی که از داتک استفاده میکنند نظر بدهند بد نیست

iran_adventure
04-03-2008, 04:55
سلام

تو پست ها دیدم که نوشتید بعد از عید محدودیت آسیاتک و کلا همه isp ها برداشته می شه . می خواستم بدونم این خبر چه قدر صحت داره و کسی تا حالا از خودشون پرسیده . آخه این جوری که خیلی بده !!!