PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سرویس دهنده های Adsl : اینترنت پر سرعت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

farhadgreat
30-08-2007, 11:42
اعتراض به شرکت صبا آنلاين
سلام
عرضي داشتم خدمت تمامي دوستاني که مي خوان adsl براي خودشون تهيه کنند .
من چند وقت پيش که منطقه مخابراي محل زندگيم.ن adsl رو ساپورت کرد براي تهيه adsl اقدام کردم همين که داشتم توي اينترنت مي گشتم با يه شرکتي!! آشنا شدم به نام صبا آنلاين
زنگ زدم به شرکتشون براي اينکه بياد adsl رو براي ما راه بندازه
به من گفتند که نياز به يک مودم adsl دارم به همراه 10 تومن هزينه نصب با يه مبلغي براي شارژ ماهيانه
رفتم توي سايتشون ليست مودم ها رو ديدم ديدم آخرين مدلش 75000 تومنه وايرلس رو هم ساپورت ميکنه واسه همين بهشون گفتم که اون مودم رو مي خوام اما اينا که بي تجربگي من تو اين زمينه پي برده بودند گفتند که اون مودم وايرلس نداره و اگر شما وايرلس ساپورت بخواين قيمتش 100
تومنه !!
منم که حرفشون رو باور کرده بودم با 1000 بار چونه زدن تونستم مودم 75 تومني D-link 604+ رو ازشون 95 تومن بخرم!! (تا اينجا 20 تومن به ما انداختند)
من با توجه به اينکه تبليغات adsl 2 رو خيلي ديده بودم تاکيد کردم بهشون که مودم اين تکنولوژي رو هم ساپورت کنه طرف گفت خيالت راحت باشه!!!
اما بعد از اينکه مودم رو آوردندخونمون 2 ماه بعدش که خواستم برم adsl 2 بگيرم ديدم ساپورت نميکنه!! اينم يه کلاه برداريه ديگه!!
حالا بازم مونده
من که براي خريد اين سيستم ها خيلي بهم فشار اومده بود بهشون گفتم که کار نصبش رو خودم انجام ميدم که 10 تومن رو ديگه بهشون ندم اينا گفتند باشه و مودم رو براي من فرستادند ولي spilliter رو نفرستادند!! (پولش رو گرفته بودند)
من که تمام تنظيمات رو درست انجام داده بودم هر کاري مي کردم ديدم وصل نميشه زنگ زدم دفترشون گفتند که بايد خودمون بيايم
خودشون اومدند و اسپیليتر رو وصل کردند با همون تنظيماتي که من خودم انجام دادم به اينترنت وصل شد . فقط 10 تومن ديگه سر ما کلاه گذاشتند!!
حالا خودتون قضاوت کنيد اينطوري پول در آوردن درسته؟؟ نا سلامتي طرف سيد هم هست!!
اين داستان رو اينجا گفتم تا دوستاني که مي خوان با اين شرکت کار کنند حواسشون جمع باشه!!
از لحاظ پشتيباني هم خيلي ضعيفند!! سرعت اينترنتشون خوبه چون اونا ريسلره نداگشتر صبا هستند صرفا يه واسطه کلاه بردارند!!
اینم آدرس سایتشونه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
از من شنفتید اصلا سراغشون نرید

mrmostafa
30-08-2007, 11:45
اقا خيلي ها از داتك بد ميگن من خودم يكي از دوستان تو پشتيباني بود شاتل هم همينطور ولي ابان خيلي ها ميگن خوبه پس بستگي به مركز داره و شلوغي مركز در كل اينترنت تو ايران مطخرف هستش پول بهترين رو هميشه ميديم آشغال ميدن ولي من آسيا دارم بعد شده بود الان دوباره خوب شده سرعتش البته من VPN دارم سرعتش رو خيلي زياد كرده با speedtest ميگيرم 120 هستش ولي بدون vpn ميگيرم سرعت من 40 هستش سرويس 128 من دوستم تو سوئد هستش مخ كامپيوتر و هك و اين چيزاست اونم گفت هميشه با وي پي ان استفاده كن اون سرعت 24 mb رو ميفروشه ماهي 10 هزار تومن

mrmostafa
30-08-2007, 11:46
دوستانی داتکی یه سوال داشتم.میخواستم داتک سرویس256 ای دی اس ال رو به هه کاربرا میده یا احتیاج به نامه ای چیزی هست.اگه بشه میخوام 256 بگیرم.از یکی که داره پرسیدم گفت من ماهی فقط 28600 میدم .فکر کردم دیدم خیلی خوبه.البته 128 هم عالی بودا.ولی حالا که فرقش همش 4000 تومنه خوب 256 بگیریم

دوست عزيز 128 قيمتش 20 هزار تومن هستش با اين حساب 8600 فرق قيمت هستش نه 4000 :46:

mrmostafa
30-08-2007, 12:11
بچه ها آي اس پي هاي نوپا و جديد در زمينه Adsl كسي سراغ داره از اونا بگيريم بهتره چون هم مشتركاشون كمه هم خوب ساپورت ميكنن تجربه اين رو بارها ثابت كرده

farhadgreat
30-08-2007, 12:28
از نو چیزی نگیر برای توضیح میدم چرا

عرضي داشتم خدمت تمامي دوستاني که مي خوان adsl براي خودشون تهيه کنند .
من چند وقت پيش که منطقه مخابراي محل زندگيم.ن adsl رو ساپورت کرد براي تهيه adsl اقدام کردم همين که داشتم توي اينترنت مي گشتم با يه شرکتي!! آشنا شدم به نام صبا آنلاين
زنگ زدم به شرکتشون براي اينکه بياد adsl رو براي ما راه بندازه
به من گفتند که نياز به يک مودم adsl دارم به همراه 10 تومن هزينه نصب با يه مبلغي براي شارژ ماهيانه
رفتم توي سايتشون ليست مودم ها رو ديدم ديدم آخرين مدلش 75000 تومنه وايرلس رو هم ساپورت ميکنه واسه همين بهشون گفتم که اون مودم رو مي خوام اما اينا که بي تجربگي من تو اين زمينه پي برده بودند گفتند که اون مودم وايرلس نداره و اگر شما وايرلس ساپورت بخواين قيمتش 100
تومنه !!
منم که حرفشون رو باور کرده بودم با 1000 بار چونه زدن تونستم مودم 75 تومني D-link 604+ رو ازشون 95 تومن بخرم!! (تا اينجا 20 تومن به ما انداختند)
من با توجه به اينکه تبليغات adsl 2 رو خيلي ديده بودم تاکيد کردم بهشون که مودم اين تکنولوژي رو هم ساپورت کنه طرف گفت خيالت راحت باشه!!!
اما بعد از اينکه مودم رو آوردندخونمون 2 ماه بعدش که خواستم برم adsl 2 بگيرم ديدم ساپورت نميکنه!! اينم يه کلاه برداريه ديگه!!
حالا بازم مونده
من که براي خريد اين سيستم ها خيلي بهم فشار اومده بود بهشون گفتم که کار نصبش رو خودم انجام ميدم که 10 تومن رو ديگه بهشون ندم اينا گفتند باشه و مودم رو براي من فرستادند ولي spilliter رو نفرستادند!! (پولش رو گرفته بودند)
من که تمام تنظيمات رو درست انجام داده بودم هر کاري مي کردم ديدم وصل نميشه زنگ زدم دفترشون گفتند که بايد خودمون بيايم
خودشون اومدند و اسپیليتر رو وصل کردند با همون تنظيماتي که من خودم انجام دادم به اينترنت وصل شد . فقط 10 تومن ديگه سر ما کلاه گذاشتند!!
حالا خودتون قضاوت کنيد اينطوري پول در آوردن درسته؟؟ نا سلامتي طرف سيد هم هست!!
اين داستان رو اينجا گفتم تا دوستاني که مي خوان با اين شرکت کار کنند حواسشون جمع باشه!!
از لحاظ پشتيباني هم خيلي ضعيفند!! سرعت اينترنتشون خوبه چون اونا ريسلره نداگشتر صبا هستند صرفا يه واسطه کلاه بردارند!!
اینم آدرس سایتشونه

از من شنفتید اصلا سراغشون نرید

sms11
30-08-2007, 14:20
دوست عزيز 128 قيمتش 20 هزار تومن هستش با اين حساب 8600 فرق قيمت هستش نه 4000 :46:

دوست عزیز.داتک در فروش جدیدش 128 رو 24300 میده.میتونی به سایتش مراجعه کنی و خودت ببینی.پس تفاوت قیمت همون 4000 تومن هست:46:

sahar_khanoom
30-08-2007, 15:59
بچه ها آي اس پي هاي نوپا و جديد در زمينه Adsl كسي سراغ داره از اونا بگيريم بهتره چون هم مشتركاشون كمه هم خوب ساپورت ميكنن تجربه اين رو بارها ثابت كرده

من الان آسیاتک دارم ولی شنبه میخوام برم از این 128 بگیرم ببینش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

||SIAVASH||
30-08-2007, 20:35
اگه سوال تکراری هست ببخشید !!! من از صبا نت گرفتم !! میشه بگید سرعت شبانه رایگانش چنده و با چند دانلود میکنه ؟؟ آخه من خودم 128 دارم و با 25 دانلود میکنم ولی با شبانه 15 تا !!!!

khmusic
30-08-2007, 21:21
اگه سوال تکراری هست ببخشید !!! من از صبا نت گرفتم !! میشه بگید سرعت شبانه رایگانش چنده و با چند دانلود میکنه ؟؟ آخه من خودم 128 دارم و با 25 دانلود میکنم ولی با شبانه 15 تا !!!!

من تو مشهد بین 45 تا 60 دانلود دارم
البته توجه کن که شب جمعه ها و روزهایی که فرداش تعطیله سرعتاشون میاد پایین تقریبا 25 کیلو بایت

||SIAVASH||
30-08-2007, 21:24
یوزر و پسوردی که باهاش میاید چیه ؟؟ ماله من guest نیست!! با guest نمیشه ! یکی دیگه بهم دادن

0h4m1d0
31-08-2007, 11:48
سلام.
آقایون / خانوم ها چی بگم آخه... .
تو این چند وقته که حدود یه هفته هستش که تو اینترنت هی می گردم که یه سرویس دهنده برای منطقه مخابراتی دانشگاه ( 6695 ) پیدا کنم ، که نمی شه و نمیشه.
آخرش که داشتم گریه می کردم ، دو تا پیدا کردم یکی شاتل و یکی آسیاتک ، که هر دو هم هی گیر می دن و می گن برای ما خونگی نمی ارزه .
حالا اینو به من بگید ، من می تونم از آسیاتک اداری بگیرم ، اونم برای خونه ؟
لطف کنید و کمک کنید.
به قول معروف : هم اکنون به یاری سبزتان نیازمندیم ، بنیاد تکنولوژی های خاص.... !!!
خیلی ممنون میشم کمکم کنید ، یا حداقل یه راهی جلوی پای من بزارید ، ممنون.

sms11
31-08-2007, 12:27
هر کی یه راهی بلده جلوی رومون بزاره تا من از داتک 256 بگیرم.

Ehsani
31-08-2007, 12:35
سلام.
آقایون / خانوم ها چی بگم آخه... .
تو این چند وقته که حدود یه هفته هستش که تو اینترنت هی می گردم که یه سرویس دهنده برای منطقه مخابراتی دانشگاه ( 6695 ) پیدا کنم ، که نمی شه و نمیشه.
آخرش که داشتم گریه می کردم ، دو تا پیدا کردم یکی شاتل و یکی آسیاتک ، که هر دو هم هی گیر می دن و می گن برای ما خونگی نمی ارزه .
حالا اینو به من بگید ، من می تونم از آسیاتک اداری بگیرم ، اونم برای خونه ؟
لطف کنید و کمک کنید.
به قول معروف : هم اکنون به یاری سبزتان نیازمندیم ، بنیاد تکنولوژی های خاص.... !!!
خیلی ممنون میشم کمکم کنید ، یا حداقل یه راهی جلوی پای من بزارید ، ممنون.

چه جالب اتفاقا من هم 6694 هستم و آسیا تک همین حرف رو بهم زده...

ببینم اداری با خانگی چه فرقی میکنه اصلاً ؟؟

اصلا کلاً این دو تا با هم چه فرقایی دارن؟؟از نظر قیمت که گرون تره..از نظر کیفیت چی؟؟

بعدش در کل آسیاتک چطوره؟؟

( چون شرکت دیگه ای تو منطقه ما نیست لطفا فقط در مورد کیفیت خودش نظر بدید و با بقیه شرکت ها مقایسه نکنیدش..ممنون )

sahar_khanoom
31-08-2007, 13:02
به نظر من از Dial Up استفاده کنین بهتره تا بیاین از آسیاتک استفاده کنین :8::5::40::5::8:

labkhand
31-08-2007, 13:31
آخه برای چی به خونه ها سرعت بالا نمیدن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rootnt
31-08-2007, 13:55
هر کی یه راهی بلده جلوی رومون بزاره تا من از داتک 256 بگیرم.

خوب از همین صبا بگیر
پول بیشتر بده حجم بالاتری دانلود کن

sms11
31-08-2007, 16:38
خوب از همین صبا بگیر
پول بیشتر بده حجم بالاتری دانلود کن

صبا حجم ترافیکی 20 گیگو خیلی زیاد میگیره و 10 گیگ هم خیلی کمه.یه فکر برای داتک کن.بابا مگه این مخابرات بی صاحاب مونده مگه نگفت هر کی با هر پهنای باندی خواست میتونه بگیره.تازه گفت استقبالم کم شده.من حالا 256 میخوام از داتک باید به کی بگم اینو.آی ایها الناس من 256 داتک میخوام:19:

rootnt
31-08-2007, 17:53
باید یه آشنایی چیزی پیدا کنی
یا به اسم یه شرکت بگیری که مدارک می خواد و برای این هم باید آشنا داشته باشی
حالا با خود داتکی ها صحبت کردی؟
باهاشون صحبت کن و پاپیچشون شو شاید بهت دادن
آخه یکی از دوستام می گفت یکی از دوستاش از پارس آنلاین ۲۵۶ گرفته بهش گفتن ما می دیم ولی به عهده خودت

solo_88
31-08-2007, 17:54
برای گرفتن سرعت بالای 128 بدون محدودیت باید از طرف یه شرکت به عنوان افراد اونها معرفی بشین.
یعنی شرکت شما رو به عنوان پرسنل خودش معرفی میکنه.
حالا باید یه اشنایی چیزی که شرکت داره گیر بیارین...یا اینکه خودتون برین ثبت شرکت و با 80 تومن یه شرکت الکی ثبت کنین!!!!!!
تنها راهش همینه.

solo_88
31-08-2007, 17:57
چه جالب!!!دو پست با یه مضمون با اختلاف 1 دقیقه!
احسنت rootnt

elendil
31-08-2007, 17:58
چه روش های خوبی

zaza
31-08-2007, 18:30
سلام دو ستان

وضعيت اسيا در منطقه مخابراتي اشرفي اصفهاني چطوره (پيش ماره 3316) ؟

سرعت دانلود با 128 تقريبا چقدر است ؟

من مي خواهم شنبه زنگ بزنم سرويس بگيرم . اگر شما جاي من بوديد كدام را انتخاب مي كرديد . البته براي دانلود مخصوصا دانلود فيلم

اسيا تك - 128/128 – نا محدود – ماهيانه 20 هزار تومان
داتك - 64/64 – نامحدود – ماهيانه 18 هزار تومان
صبا نت – 128 / 128 – 5g – ماهيانه 19 هزار تومان – 3 تا 7 رايگان
شاتل – 64/64 – 5g - ماهيانه 19 هزار توان – 1 تا 7 رايگان

huti_421
31-08-2007, 20:14
سلام به همه من واسه آسیاتک رو گرفتم نزدیکه 4-5 روزه اقدام کردن ولی هنوز تو مرحله ی انتظار حسابداری فروشه
چقدر طول می کشه ؟
راستی یوزر و پسوردمو چجوری بهم می دن دوستایه آسیا تکی بهم بگن
یه چیز دیگه من 128 گرفتم خوبه یا نه ؟
بابا جون من جوابمو بدین آسیاتکی ها بگن پسورد رو از کجا باید گیر بیارم ؟
زنگ می زنن یا نه ؟
می گن ؟
چجوری ؟
هان ؟ هان ؟
فعلا....

rootnt
31-08-2007, 20:21
مال من که ۲۹ روز کشید تا وصل کنن
یوزر و پسورد هم زنگ می زنی می گی یوزر و پسورد می خوام ٬ شماره تلفنتو می پرسه بهت می گه
یوزر نیم معمولا شماره تلفنته
و پسورد پیش شماره تلفن بعلاوه حرف اول اسم و فامیل ;)

zaza
01-09-2007, 01:54
دوستان مي خواستم نظرتان را درباره سرويس 64 داتك بپرسم . ازنظر سرويس دهي چطور هست ؟سرعت دانلودش چند هست ؟ايا براي دانلود مخصوصا دانلود فيلم مناسب مي باشد ؟چه مودمي را ارايه مي دهد؟

mrmostafa
01-09-2007, 07:33
سلام دو ستان

وضعيت اسيا در منطقه مخابراتي اشرفي اصفهاني چطوره (پيش ماره 3316) ؟

سرعت دانلود با 128 تقريبا چقدر است ؟

من مي خواهم شنبه زنگ بزنم سرويس بگيرم . اگر شما جاي من بوديد كدام را انتخاب مي كرديد . البته براي دانلود مخصوصا دانلود فيلم

اسيا تك - 128/128 – نا محدود – ماهيانه 20 هزار تومان
داتك - 64/64 – نامحدود – ماهيانه 18 هزار تومان
صبا نت – 128 / 128 – 5g – ماهيانه 19 هزار تومان – 3 تا 7 رايگان
شاتل – 64/64 – 5g - ماهيانه 19 هزار توان – 1 تا 7 رايگان

شاتل كه اصلا نميارزه و جالب نستش.
در ضمن صبانت 128 نداره 256 ميده كه به نظر من 512 هستش سرعتش بالاست

Ehsani
01-09-2007, 08:03
Adsl اداری با خانگی چه فرقی میکنه؟

sepahi2007
01-09-2007, 10:33
خوب کیفیت اون خیلی بهتر هستش چون به اداری تضمین کیفیت میدن یعنی چی این خوب شما در حالت خونگی سرعت دانلود برای 128 اگه خیلی خوب باشه 14 می رسه ولی در واقع باید 16 باشه که معمولا در شرایط خوبش این طوری هستش و همیشه یه مقداری نوسان داره اما در مورد اداری میان یه پهنای باند بالاتر بهشون میدن که سرعت حداکثر اونا در بدترین شرایط روی همون 15 کیلو باقی می مونه و افت سرعت براش پیش نمی یاد

saeeded
01-09-2007, 10:39
دوستان ! آيا سرويس دهي به مشتركان شهرستاني با افت كيفيت همراهه ؟ من 256 از نماينده ندا گرفتم سرعت دانلودش از dialup كمتره ! 4 كيلو بايت! حدود 50 تومن هم ماهيانه ميدم واسش.... ميخواستم بدونم دوستان ديگه هم تو شهرستان ها وضعشون همينطوريه ؟
؟
؟

بردیا
01-09-2007, 13:13
برو بکوب تو صورتشون پولتو پس بگیر.256 با سرعت 4 خیلی ضایع هست

sms11
01-09-2007, 13:24
باید یه آشنایی چیزی پیدا کنی
یا به اسم یه شرکت بگیری که مدارک می خواد و برای این هم باید آشنا داشته باشی
حالا با خود داتکی ها صحبت کردی؟
باهاشون صحبت کن و پاپیچشون شو شاید بهت دادن
آخه یکی از دوستام می گفت یکی از دوستاش از پارس آنلاین ۲۵۶ گرفته بهش گفتن ما می دیم ولی به عهده خودت

من دوستم فامیلشون توی داتک حسابدار هست.حالا شاید از طریق اون بتونیم یه کاراریی بکنیم.نه با خودشو صحبت نکردم.اخه فکر نکنم قبول کنن.ببینم به نظرت الان صحبت کنم یا به بزارم واسه ماه بعد که خواستم شارژ کنم بهشون بگم؟
شما ها اشنایی یا شرکتی سراغ ندارین که به بتونم از اون طریق عمل کنم؟
اصلا دفعه بعد زنگ میزنم میگم یا میدید یا دیگه از شما نمیگیرم

doom3
01-09-2007, 13:43
تو مرکز یزدان پناه با پیش شماره های 4480 و ... جایی هست که بشه سرویس گرفت ازشون

من خودم چند تا جا رو گشتم پیدا نکردم

اگر بتونین کمکم کنید ممنون میشم

akharwarbaz
01-09-2007, 15:19
سلام
دوستان یه کمکی به من بکنید
من بعد 30 روز adsl ام وصل شده یعنی زنگ زدم گفت وصل شده چراغ Adsl هم چشمک میزنه ولی وقتی میخوام کانکت شم ارور 678 رو میده چی کار کنم؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید
بگم خودشون بیان برای نصب !؟

mrmostafa
01-09-2007, 15:45
خوب کیفیت اون خیلی بهتر هستش چون به اداری تضمین کیفیت میدن یعنی چی این خوب شما در حالت خونگی سرعت دانلود برای 128 اگه خیلی خوب باشه 14 می رسه ولی در واقع باید 16 باشه که معمولا در شرایط خوبش این طوری هستش و همیشه یه مقداری نوسان داره اما در مورد اداری میان یه پهنای باند بالاتر بهشون میدن که سرعت حداکثر اونا در بدترین شرایط روی همون 15 کیلو باقی می مونه و افت سرعت براش پیش نمی یاد

آقا من الان 128 خانگي گرفتم 20 هزار تومن اداري به خونه ميدن بعد چند ميده؟؟؟ ايا واقعا تاثير داره ؟؟؟؟ يكي گرفته بود ميگفت فرق داره 4 هزار تومن گرون تره

Ehsani
01-09-2007, 16:41
آقا من الان 128 خانگي گرفتم 20 هزار تومن اداري به خونه ميدن بعد چند ميده؟؟؟ ايا واقعا تاثير داره ؟؟؟؟ يكي گرفته بود ميگفت فرق داره 4 هزار تومن گرون تره

4 یا 5 تومن گرون تره اداری

اگه واقعا اینجوری باشه که این دوست عزیز میگه میصرفه آدم اداری بگیره ! :31:

akharwarbaz
01-09-2007, 17:47
سلام
دوستان یه کمکی به من بکنید
من بعد 30 روز adsl ام وصل شده یعنی زنگ زدم گفت وصل شده چراغ Adsl هم چشمک میزنه ولی وقتی میخوام کانکت شم ارور 678 رو میده چی کار کنم؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید
بگم خودشون بیان برای نصب !؟
دوستان جواب مارو هم بدید !

بردیا
01-09-2007, 17:55
از چه شرکتی گرفتی؟باید چراغ مودمت به طور ثابت بشه نه چشمک زن.مال من که مودم آسیاتک رو گرفتم این جوریه.

akharwarbaz
01-09-2007, 21:03
منم ازاسیا گرفتم مودم کروسس
منظورت چیه یعنی قبل از وصل شدنم چراغ ثابته ؟!(کانکت رو بزنی و وصل شی) (در ضمن یوزر و پس هم امروز گرفتم واردم کردم ولی به شبکه وصل نمیشه )

huti_421
01-09-2007, 21:05
آقا جدی یعنی 30 روز طول می کشه ؟
آخه به من گفتن آخر آخرش 15 روز
ای بابا
عجب گیری کردیما
فعلا...

shahab_f
01-09-2007, 21:15
آقا جدی یعنی 30 روز طول می کشه ؟
آخه به من گفتن آخر آخرش 15 روز
ای بابا
عجب گیری کردیما
فعلا...

نه بابا بستگی به مخابراتت منطقتون داره اونا باید کارو راه بندازند.

بردیا
01-09-2007, 21:15
برا من توی 7 روز وصل شد.وقتی ویندوزت میاد بالا چراغ مودمت اول چشمک میزنه بعد باید ثابت بشه تا بتونی کانکت بشی.کانکشن مخصوص باید برای Adsl بسازیا.

akharwarbaz
01-09-2007, 21:30
برا من توی 7 روز وصل شد.وقتی ویندوزت میاد بالا چراغ مودمت اول چشمک میزنه بعد باید ثابت بشه تا بتونی کانکت بشی.کانکشن مخصوص باید برای Adsl بسازیا.

یعنی باید چراغ ثابت شه بعد وصل شی ؟! (پس چرا برای من ثابت نمیشه فقط چشمک میزنه ) کار خاصی باید انجام بدم
کانکشنم ساختم همون bordband
در مورد 30 روزم یه قضیه داره وگرنه نهایت 2 هفته ای وصل میشه نگران نباشید

بردیا
01-09-2007, 21:39
مودم رو که نصب کردنش خیلی راحته.بعدش کابلاشو وصل میکنی.اسپلیتر رو هم همین طور.کانکشن مخصوص رو که ساختی.بعد هر 2تا چراغ مودم باید ثابت بشه بعدش شماره تلفونته به عنوان یوزر و اول اسم و اول فامیل+دورقم اول تلفنتونو به عنوان پسورد میزنی بعدش کانکت میشی.

akharwarbaz
01-09-2007, 21:51
مودم رو که نصب کردنش خیلی راحته.بعدش کابلاشو وصل میکنی.اسپلیتر رو هم همین طور.کانکشن مخصوص رو که ساختی.بعد هر 2تا چراغ مودم باید ثابت بشه بعدش شماره تلفونته به عنوان یوزر و اول اسم و اول فامیل+دورقم اول تلفنتونو به عنوان پسورد میزنی بعدش کانکت میشی.
همه ی این کارایی رو که گفتی انجام دادم
ولی تنها مشکل اینه که چراغ ثابت نمیشه ؟ یعنی فقط چشمک میزنه

rootnt
02-09-2007, 00:07
من دوستم فامیلشون توی داتک حسابدار هست.حالا شاید از طریق اون بتونیم یه کاراریی بکنیم.نه با خودشو صحبت نکردم.اخه فکر نکنم قبول کنن.ببینم به نظرت الان صحبت کنم یا به بزارم واسه ماه بعد که خواستم شارژ کنم بهشون بگم؟
شما ها اشنایی یا شرکتی سراغ ندارین که به بتونم از اون طریق عمل کنم؟
اصلا دفعه بعد زنگ میزنم میگم یا میدید یا دیگه از شما نمیگیرم

آره صحبت کن
فکر کنم با صحبت حل بشه
من جایی که کار می کنم رئیسم از داتک خوشش میاد و حدود ۲۵-۳۰ تا اشتراک برای جاهایی که براشون کار می کنیم از داتک گرفته
خودش می خواست برای خونه اش ۲۵۶ بگیره عین آبخوردن بهش دادن

مودم شما usb هست؟
من که یوزر و پسورد رو داخل تنظیمات مودم دادم دیگه احتیاج به کانکت شدن و اینا ندارم
کامپیوترم رو که روشن می کنم بعد از اینکه ip می گیره خودش وصل می شه
مودمم corecess 3115 هست

همه ی این کارایی رو که گفتی انجام دادم
ولی تنها مشکل اینه که چراغ ثابت نمیشه ؟ یعنی فقط چشمک میزنه

ثابت نشدن چراغ به ۳ مسئله بر می گرده
۱- سیم کشی تون
۲- مرکز مخابراتی تون
۴- هنوز فعال نکردن (مثل قضیه من خالی بستن)

دوستان من امروز زنگ زدم آسیاتک و ته و توه قضیه رو در آوردم
اینا با مراکز مخابراتی مشکل دارن و مراکز مخابراتی اذیتشون می کنن
به من گفت به همین دلیل ما داریم در بعضی مناطق چندین مگابایت پهنای باند رو از دست می دیم و در عین حال کاربران هم ناراضیند
گفت به زودی درست می شه
من که تست کردم خوب نبود ٬دیگه کاری ندارم ٬ می رم از یه شرکت دیگه می گیرم

faghat AMD
02-09-2007, 03:08
سلام دوستان. من چند وقت اینجا نبودم تاپیک خیلی بزرگ شده. اصلا حوصله ندارم کل تاپیک رو مطالعه کنم. در کل برایند همه صحبت ها نتیجه می ده که کدوم سرویس دهنده بهتره؟ من می خوام adsl 64 بگیرم که از نظر اقتصادی نسبت به دابال آپ برام ارزون تر بیفته. البته نمی خوام سرعتش مثل فرغون باشه. تو منطقه آریاشهر، بلوار فردوس. روزی 6-7 ساعت هم تو اینترنت می چرخم ولی دانلود ندارم. پیشنهاد چیه؟

newmusic
02-09-2007, 11:56
بدبخت شدم دیگه به آخر رسیده .بابا یه شرکتی بگین سریع وصل کنه لامسب 1 ماه هنوز این احمق ها وصل نکردن آقا ی شرکت می خوان خدماتش خوب باشه

XirowN
02-09-2007, 12:01
الان سرعت من رو 2.5 هستش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sms11
02-09-2007, 12:23
آره صحبت کن
فکر کنم با صحبت حل بشه
من جایی که کار می کنم رئیسم از داتک خوشش میاد و حدود ۲۵-۳۰ تا اشتراک برای جاهایی که براشون کار می کنیم از داتک گرفته
خودش می خواست برای خونه اش ۲۵۶ بگیره عین آبخوردن بهش دادن

به نظرت الان صحبت کنم یا بزار برای شارز ماه بعد صحبت کنم؟
حالا نمیتونی با رئیست صحبت کنی یه اشتراکم به ما بده؟

huti_421
02-09-2007, 16:01
آقایون خانوما ممنون فقط یه سوال دیگه مونده که بای بپرسم آقا باید برای همه ی گوشیای تلفنمون اسپلیتر وصل کنم یا فقط اونی که به مودم وصله ؟

faghat AMD
02-09-2007, 16:01
سلام دوستان. من چند وقت اینجا نبودم تاپیک خیلی بزرگ شده. اصلا حوصله ندارم کل تاپیک رو مطالعه کنم. در کل برایند همه صحبت ها نتیجه می ده که کدوم سرویس دهنده بهتره؟ من می خوام adsl 64 بگیرم که از نظر اقتصادی نسبت به دابال آپ برام ارزون تر بیفته. البته نمی خوام سرعتش مثل فرغون باشه. تو منطقه آریاشهر، بلوار فردوس. روزی 6-7 ساعت هم تو اینترنت می چرخم ولی دانلود ندارم. پیشنهاد چیه؟

آقا کسی نیست جواب منو بده؟

alireza20202003
02-09-2007, 16:13
آقایون خانوما ممنون فقط یه سوال دیگه مونده که بای بپرسم آقا باید برای همه ی گوشیای تلفنمون اسپلیتر وصل کنم یا فقط اونی که به مودم وصله ؟
برای هر گوشی که می خوای به این خط وصل کنی یه اسپلیتر لازم داری البته اگه گوشی تلفونتون Tel Out داشت میتونی به اون وصل کنی.

ali reza majidi 14
02-09-2007, 16:32
آقا درسته که من از اینترنت دانشگاه استفاده می کنم
ولی تو خونه هم adsl گرفتم
تو دانشگاه با سرعت 150 دانلود میکنم

خیلی حال میده
ولی یه 128 گرفتم تو خونه

سرعتش اصلا یه ثانیه هم ثابت نمی مونه بیشتر روی 16 هستش بعدا یکباره یمیاد تو 11 بعد 14 بعد 10 اینا همش ثانیه ای طول نمی کشه ها همشون تو 1 ثانیه اتفاق می افته
تازه یه مشکل دیگه هم هست 2 ثانیه دانلود می کنه بعد 1 ثانیه می ایسته نمی دونم اشکالش از چیه؟
می تونید کمکم کنید

maxoud
02-09-2007, 17:18
سلام دوستان من دنبال adslمیگردم ولی تا حالا واسه پیش شمارمون:556 چیزی پیدا نکردم.

کسی شرکتی رو سراغ داره که به این پیش شماره adsl بده؟

mse1445
02-09-2007, 17:36
4 رقم اول رو باید ذکر کنید

faghat AMD
02-09-2007, 18:55
آقا شما رو به خدا به من هم کمک کنید. پیش شماره 4414 . ارزون و بدون نوسان باشه.

maxoud
02-09-2007, 19:16
4 رقم اول رو باید ذکر کنید

اینم 4 رقم:
5569

saedy
02-09-2007, 19:18
سلام
برای 4412 یه adsl میخوام.ترجیحا 256.
از کجا بگیرم؟
پارس یا داتک؟

XirowN
02-09-2007, 19:43
آقا شما رو به خدا به من هم کمک کنید. پیش شماره 4414 . ارزون و بدون نوسان باشه.
مثل اینکه همسایه هستیم :31:
شماره ما هم همینه !
4414 فقط اسیا تک

boy iran
02-09-2007, 19:55
آقا درسته که من از اینترنت دانشگاه استفاده می کنم
ولی تو خونه هم adsl گرفتم
تو دانشگاه با سرعت 150 دانلود میکنم

خیلی حال میده
ولی یه 128 گرفتم تو خونه

سرعتش اصلا یه ثانیه هم ثابت نمی مونه بیشتر روی 16 هستش بعدا یکباره یمیاد تو 11 بعد 14 بعد 10 اینا همش ثانیه ای طول نمی کشه ها همشون تو 1 ثانیه اتفاق می افته
تازه یه مشکل دیگه هم هست 2 ثانیه دانلود می کنه بعد 1 ثانیه می ایسته نمی دونم اشکالش از چیه؟
می تونید کمکم کنید

این بیشتر از مخابرات لعنتی است

چون شبکه سرعت دانلودش طبق تعریفه برای تمامی مشترکها تعین شده و مشکلی نداره

ولی این مخابرات وای ................

خیلی وضع سیم کشی این چیزها خرابه :46:

armin_goooodboy
02-09-2007, 20:03
سلام دوستان
این سرویس رو ببینید

:

بعد متوجه میشیم کجا داریم زندگی میکنیم
تاسف باره

elendil
02-09-2007, 20:14
خیلی تاسف باره

تا 10 سال آینده هم تو ایران نمی تونیم adsl 1 مگا بیت زیر 100 تومن بگیریم

maria42
02-09-2007, 20:39
اسیا تک بخاطر قیمت مناسبش خیلیخوبه

sms11
02-09-2007, 20:56
دوستانی که میخوان adsl بگیرن و نمیدونن که شرکت ها طرف اونها خدمات میدن یا نه.لطف کنن و اینقدر چهار عدد اولشونو اینجا ننویسن.اسم تمامی شرکت های معتبر داخل همین نظر سنجی همراه با ادرس سایتشون اومده.لطف کنید و به سایتها یه سر بزنید اگه چهار رقم اونجا نبود یعنی ان شرکت هنوز در مرکز مخابراتی شما سرویس نمیده.منم اینجا لیست شرکت ها همراه با لینک مربوط به پوشش مرکز مخابراتی رو براتون میزارم.کافیه هر شرکتی که خواستید به لینکش بروید و چهار عدد اول تلفونتون رو بزنید و ببینید که خدمات میده یا نه.هر صفحه ای که براتون لینکشو گذاشتم کامل بگردید و مراکز رو جستجو کنید
شرکت داتک:

شرکت سپنتا:

شرکت پارس آنلاین:

شرکت آسیاتک:

شرکت صبا نت:

شرکت شاتل:

شرکت ندا رایانه:

شرکت شهراد:

بردیا
03-09-2007, 06:02

آسیا تک هستش.داتک هست.پارس هست.شما باید ببینی قیمت یا کیفیت کدوم به کارت میخوره
آسیا 10 تومن میگیره.پارس 15.داتتک 18 تومن برا سرویس 64.
درمورد بقیه من اطلاعی ندارم.

HamoonJBL
03-09-2007, 08:11
سلام
کسی از دوستان از پارسی نت ADSLگرفته؟
چون من میخوام ازش بخرم

sms11
03-09-2007, 11:03
سلام
کسی از دوستان از پارسی نت ADSLگرفته؟
چون من میخوام ازش بخرم

من سایتی که گفتی دیدیم.مثل صبا نت میمونه.خب چرا از صبا نمیگیری؟

mrmostafa
03-09-2007, 11:22
آقا پارسي نت نمايندگي صبانت هستش سرويس هاشون يكي هستش فرقي نداره قيمت هم همونه

رايانه
03-09-2007, 12:04
سلام.دوستان كسي منطقه ابوذر داريم؟ از ديروز قطع هست و ميگن كه از مخابراته.كسي هسن تاييد كنه.ممنون

HamoonJBL
03-09-2007, 12:21
من سایتی که گفتی دیدیم.مثل صبا نت میمونه.خب چرا از صبا نمیگیری؟
اتفاقا از صبا بگیرم اونا منطقه ما رو ساپورت نمیکنن پارسی نت نماینده صبا هست و منطقه ما رو پشتیبانی میکنه واسه همین میخوام از پارسی نت بگیرم

dear_2007
03-09-2007, 13:12
سلام:
من درایور مودم Adsl اسیاتک برای ویندوز ویستا میخوام.
اگر میشه لینکش بدید

بردیا
03-09-2007, 13:12
آقا ما که منطقه اشرفی اصفهانی هستیم سرعت دانلودمون تقریبا درست شده.توی دانلودای با حجم معمولی سرعت خوب هست(بالای 10 به طور میانگین)ولی توی دانلودای سنگین نوسانش زیاده.یوهو تا 21 میره.بعد میاد 5.ولی خوب شده.(آسیا تک دارما)

sms11
03-09-2007, 16:28
اتفاقا از صبا بگیرم اونا منطقه ما رو ساپورت نمیکنن پارسی نت نماینده صبا هست و منطقه ما رو پشتیبانی میکنه واسه همین میخوام از پارسی نت بگیرم

خوب اگه اینجوریه از همون بگیر.ولی بایید حداقل 20 گیگ رو بگیری.چون 10 گیگ به 20 روز نکشیده تمومه

salman24h
03-09-2007, 16:33
سلام به همگی
یه سوال
منظور از +ADSL2 چیه؟
من الان سرویس 512kb دارم
این سرویس جدید سرعت بالاتری داره؟!

huti_421
03-09-2007, 20:30
آا سلام من از کجا می تونم اسپلیتر بخرم ؟
الکتریکیا دارن ؟
جواب بدین لطفا
فعلا...

sms11
03-09-2007, 21:09
سلام به همگی
یه سوال
منظور از +ADSL2 چیه؟
من الان سرویس 512kb دارم
این سرویس جدید سرعت بالاتری داره؟!

فقط سرعتش بالاتره
ببینم 512 رو از کجا اوردی؟

mir@
03-09-2007, 21:16
سلام

من از صبانت گرفتم.

ظاهراً وصله. او دو تا فلشهاي بالا و پايين سبزن (البته خاموش)

ولي وقتي Dial مي كنه اشكال ميگيره كه كامپيوتر مقصد جواب نميده.

مشكل از كجاست؟

شماره پشتيباني صبانت رو كسي ميدونه؟

ممنون

sms11
03-09-2007, 21:25
آا سلام من از کجا می تونم اسپلیتر بخرم ؟
الکتریکیا دارن ؟
جواب بدین لطفا
فعلا...

فکر نکنم الکتریکی داشته باشه.خدمات کامپیوتری شاید داشته باشن.اگر نیود پاساژ ایران داره بگردی حتما پیدا میکنی

boy iran
03-09-2007, 21:54
سلام

من از صبانت گرفتم.

ظاهراً وصله. او دو تا فلشهاي بالا و پايين سبزن (البته خاموش)

ولي وقتي Dial مي كنه اشكال ميگيره كه كامپيوتر مقصد جواب نميده.

مشكل از كجاست؟

شماره پشتيباني صبانت رو كسي ميدونه؟

ممنون

سلام امیر جان

این مشکلات بیشتر از خود شرکت است

این شماره پشتیبانی

88554123

امیدوارم مشکلت زودتر حل میشه

XirowN
03-09-2007, 21:59
بوی ایران نترکی اینقدر پست میدی
10090 زیاد نیست ؟

ess3nce
04-09-2007, 00:55
سلام
از وضعيت جديد در پارس آنلاين بگم
ميخوان اینترنت 128 بدن به قيمت 35000 تومان با محدوديت 8 گيگا بايت که تو 7 يا 8 روز تموم ميشه
اگر این کلاهبرداری نيست بگيد چی هستش
این شرکت ها رو رسوا کنيد که ديگه از این غلط ها نکنن و کاربرهايه ديگه قدر شرکتهای خوب رو بدونن و در نتيجه شرکت های خوب برنده بشن

salman24h
04-09-2007, 06:45
فقط سرعتش بالاتره
ببینم 512 رو از کجا اوردی؟

از نداگستر
چطور؟

sms11
04-09-2007, 10:25
از نداگستر
چطور؟

ندا گستر فقط باری اصفهانی ها خدمات میده؟پول شارژ ماهیانت چقدر میشه؟میشه ادرس سایتشو بدی
بابا ما از داتک میخواستم 256 بگیریم همه گفتن نمیشه حالا تو 512 گرفتی؟ببینم به کاربر خانگی هم 512 میده؟
محدودیت داره؟

بردیا
04-09-2007, 13:15
پارس مفت گرونه.128 میده 35 تومن میگیره سرعت دانلودش از 13 بالاتر نمیره(شنیدم البته)آسیا با وجود نوساناتش به نظر من بهتره.

Shahnam7
04-09-2007, 16:10
من می خوام از هیاهو مودم و اشتراک ماهی 10 هزارتومن بگیرم. لطفا اگر کسی اطلاع داره که به دردخور نیست راهنماییم کنه که این کار رو نکنم

huti_421
04-09-2007, 22:28
دوستای آسیاتکی ببینم اگه من از شرکت اسپلیتر سفارش بدم مفت میارن یا به غیر از پول خودش هزینه ی عیاب ذهاب هم می گیرن ؟

alireza20202003
04-09-2007, 23:28
دوستای آسیاتکی ببینم اگه من از شرکت اسپلیتر سفارش بدم مفت میارن یا به غیر از پول خودش هزینه ی عیاب ذهاب هم می گیرن ؟
سری اول که برای من مودم آوردن پول پیک گرفتن اما این سری که برای گرفتن پول اشتراک اومدن پول پیک نگرفتن.حالا نمیدونم برای اسپلیتر بگیرن یا نه؟خودت میتونی بخری چیزی که شرکت میده همچین تحفه ایم نیست.

mrmostafa
04-09-2007, 23:53

اسپيليتر رو شركت ها گرون ميدن ولي برو پاساژ ايران از زيرزمينش من d-link خريدم 3500 خلي هم خولخخ

mrmostafa
04-09-2007, 23:54
آقا اين اينترنت 128 آسيا تو پرشين تولز يكي نوشته بود كه 128 اداري گرفته سرعتش بهتره بين 4 نفر شير ميشه همچين چيزي كيفيت اداري ميگن بهتره. حالا كسي نداره من برم اداري بگيرم بهتره انگاري

huti_421
05-09-2007, 00:58
دوستان مشکل اینه که من دارم در به در دنبالش می گردم ولی مثل اینکه این قطغه ی مسخره زیادی کم یابه طرفای ما دوستایی که توی شرف هستن به من فروشگاه یاسایی رو بهم معرفی کردن فردا می رم ببینم چه خبره شاید گیرمون اومد فعلا...

jak_1300
05-09-2007, 08:37
دوستان مشکل اینه که من دارم در به در دنبالش می گردم ولی مثل اینکه این قطغه ی مسخره زیادی کم یابه طرفای ما دوستایی که توی شرف هستن به من فروشگاه یاسایی رو بهم معرفی کردن فردا می رم ببینم چه خبره شاید گیرمون اومد فعلا...

دقيقا فروشگاه ياسايي خيابان گلبرگ نرسيده به ميدان هفت حوض هستش احتمالا داره

jak_1300
05-09-2007, 08:59
سری اول که برای من مودم آوردن پول پیک گرفتن اما این سری که برای گرفتن پول اشتراک اومدن پول پیک نگرفتن.حالا نمیدونم برای اسپلیتر بگیرن یا نه؟خودت میتونی بخری چیزی که شرکت میده همچین تحفه ایم نیست.

شما نبايد پولي بابت پيك ميدادين تمام سرويس پيكهاشون مجاني هستش

sms11
05-09-2007, 10:01
آقا اين اينترنت 128 آسيا تو پرشين تولز يكي نوشته بود كه 128 اداري گرفته سرعتش بهتره بين 4 نفر شير ميشه همچين چيزي كيفيت اداري ميگن بهتره. حالا كسي نداره من برم اداري بگيرم بهتره انگاري

من خودمو دو هفتس دارم به در و دیوار میکوبم یه اشنا گیر بیارم از داتک 256 بگیرم هنوز نتونستم.اون تازه یادت افتاده اداری بگیری.

mrmostafa
05-09-2007, 10:29
من خودمو دو هفتس دارم به در و دیوار میکوبم یه اشنا گیر بیارم از داتک 256 بگیرم هنوز نتونستم.اون تازه یادت افتاده اداری بگیری.

نه من مشكل ندارم 256 بگيرم فقط پولش رو ندارم. من داييم حفاظتي هستش ولي ارزش نداره اينجوري اقدام كنم. من گواهي اشتغال به كار دارم اصلا بهم ميدن مشكلي نداره ولي پولش رو كه بايد دادش بلاخره مسئله پولش هستش وگرنه 1 مگ هم ميتونم بگيرم. حالا بهش گفتم برام ديش رديف كنه اونم آدمش هست بياد بزاره فقط مجوز ميخواد

MILIN3M
05-09-2007, 12:00
با سلام خدمت دوستان این کاره....

دمتون گرم اقا ما میخواییم یه سیستم adsl بگیریم از هیچی هم اطلاع نداریم....................

میشه بگید کدوم سرویس دهنده خوبه بعدشم سرعت 64 و 128 سر جمع چقدر اب میخوره ...................بعد ما تو روزنامه دیدیم زده adsl 2 ماهی 10 تومن مال پارس انلاین......یه کمم در باره فرق adsl با adsl2 بگید ............بعد این 64 و 128 سرعت دانلودشون چقدر هستش؟............

یه دوستی داشتم میگفت رو از این شرکتهای خورده ریز بگیر هم هزینه اولیش خیلی کمه هم سرعتش بالا .......راس میگه...

ممنونم

mohsen.rajabi
05-09-2007, 12:15
ببخشید من یکم در مورد پارس آنلاین اطلاعت می خواستم (آخه تو قم هستش) می خوام ببینم خوبه بده چه سرعتیش خوبه برای خونه و دانلود کردم در مورد همه چیزش
ممنون میشم راهنمایی کنید

webworld
05-09-2007, 12:18
سلام دوستان
بالاخره بعد از كلي پرس و جو سراغ آسيا تك رفتم و يه adsl 64 گرفتم 2 ماهه . ديشب مودمو با اسپليتر آوردن. جالبه كه كل هزينه شده 32000 تومن در حالي كه فقط مودم 32000 پولشه ! يعني ديگه نميخواد من بهشون پولي بدم بابت شارژ و اينا؟ 15 هزار تومنم بهم تخفيف دادن! نميدونم چرا! اما كلي حال داد :31:
اينم عكسش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كسي نميدونه چقدر طول ميكشه معمولا كه فعال شه؟
راستي من اسپليتر رو همينجا كنار كامپيوتر گذاشتم يعني از اينجا بايد سيم كشي كنم تا دو تا اتاق اون ور تر يا ميشه يه اسپليتر ديگه بگيرم به اون تلفونا وصل كنم؟ اگه بخوام بگيرم شركت ميده يا باسد بيرون بخرم؟
ببخشيد اگه سوالام تكراريه

amiroo88
05-09-2007, 12:30
هر کی سرعت بالا میخواد به من بگه

ما تا سرعت 1m خونگی داریم

newmusic
05-09-2007, 12:31
mrmostafa ببين داداش من ديگه زمان ديش گرفتن و اين چيزا نيستش مگه الكي هر كي بخواد بره ديش وصل كنه اصلا ميدوني چيه.ماهواره نيست كه همينجور بري ديش بذاري.

. حالا بهش گفتم برام ديش رديف كنه اونم آدمش هست بياد بزاره فقط مجوز ميخواد

من الان از يه جا اقدام كردم adsl با سرعت 512 و 5گيگ قابليت دانلود قيمت شارزش شده 19 تومن 1 ماه

mrmostafa
05-09-2007, 13:49
سلام دوستان
بالاخره بعد از كلي پرس و جو سراغ آسيا تك رفتم و يه adsl 64 گرفتم 2 ماهه . ديشب مودمو با اسپليتر آوردن. جالبه كه كل هزينه شده 32000 تومن در حالي كه فقط مودم 32000 پولشه ! يعني ديگه نميخواد من بهشون پولي بدم بابت شارژ و اينا؟ 15 هزار تومنم بهم تخفيف دادن! نميدونم چرا! اما كلي حال داد :31:
اينم عكسش:
كسي نميدونه چقدر طول ميكشه معمولا كه فعال شه؟
راستي من اسپليتر رو همينجا كنار كامپيوتر گذاشتم يعني از اينجا بايد سيم كشي كنم تا دو تا اتاق اون ور تر يا ميشه يه اسپليتر ديگه بگيرم به اون تلفونا وصل كنم؟ اگه بخوام بگيرم شركت ميده يا باسد بيرون بخرم؟

شما بايد براي هر تلفن يه اسپيليتر بگيري بزاري سر راه تلفن و پريز همين و بس :46:

boy iran
05-09-2007, 13:53
با سلام خدمت دوستان این کاره....

دمتون گرم اقا ما میخواییم یه سیستم adsl بگیریم از هیچی هم اطلاع نداریم....................

میشه بگید کدوم سرویس دهنده خوبه بعدشم سرعت 64 و 128 سر جمع چقدر اب میخوره ...................بعد ما تو روزنامه دیدیم زده adsl 2 ماهی 10 تومن مال پارس انلاین......یه کمم در باره فرق adsl با adsl2 بگید ............بعد این 64 و 128 سرعت دانلودشون چقدر هستش؟............

یه دوستی داشتم میگفت رو از این شرکتهای خورده ریز بگیر هم هزینه اولیش خیلی کمه هم سرعتش بالا .......راس میگه...

ممنونم

دوست خوب

اول adsl واقعا به صرفه شده

اگر از سرویسهای خوب میخوای استفاده کنی شاتل رو بهت پیشنهاد میکنم

64 میده 15
168 میده 30
بله پارس آنلاین میده دهت تومن با سرعت پائین و البته شما تو ماه میتونید 1 گیگابایت دانلود کنید که ارزش نداره با سرعت پائین

شرکتهای کوچیک بیشتر دچار قطعی شبکه هستند و در حال حاضر پیشنهاد استفاده ازشون نمیشه

در ضمن همه اینها بستگی به منطقه مخابراتی شما هم داره :46:

mrmostafa
05-09-2007, 13:53
mrmostafa ببين داداش من ديگه زمان ديش گرفتن و اين چيزا نيستش مگه الكي هر كي بخواد بره ديش وصل كنه اصلا ميدوني چيه.ماهواره نيست كه همينجور بري ديش بذاري.

من الان از يه جا اقدام كردم adsl با سرعت 512 و 5گيگ قابليت دانلود قيمت شارزش شده 19 تومن 1 ماه

دوست عزيز ميدونم به هر كسي نميدن من وسايلش رو دارم فقط يه ال ام بي مخصوص داره و يه ريسيو وقتي تو حفاظت آشنا د كلفت داشته باشي همه كار ميشه كردش بده بزاري سرعت نامحدود حالش رو ببري چون خود دائيم داره :46: در كل از شركت گرفتن موقعي خوبه كه بري خونت رو خودت بسازي و بدي سيم تلفن هاي خيلي خوب كار بزارن و شخصي باشه و نزديك مخابرات باشه بعد تازه بري يه اشتراك بگيري اونم باز اگه مخابرات اون منطقه يوزر زياد داشته باشه بدرد نميخوره

mrmostafa
05-09-2007, 13:54
سلام دوستان

دوست عزيز شما تازه گرفتي چون آسيا سرويس اولش رو مجاني ميده و بعد پول سرويس رو از ماه بعد ميگيره هزينه نصب هم ميگيره تازه ولي سرويس دوم رو كه گرفتي

mrmostafa
05-09-2007, 13:55

شما چه سرعتي ميدي از كجا ؟؟؟ و چه قيمتي ؟؟؟ محدود يا نا محدود ؟

MILIN3M
05-09-2007, 15:48
دوست خوب

اول adsl واقعا به صرفه شده

اگر از سرویسهای خوب میخوای استفاده کنی شاتل رو بهت پیشنهاد میکنم

64 میده 15
168 میده 30
بله پارس آنلاین میده دهت تومن با سرعت پائین و البته شما تو ماه میتونید 1 گیگابایت دانلود کنید که ارزش نداره با سرعت پائین

شرکتهای کوچیک بیشتر دچار قطعی شبکه هستند و در حال حاضر پیشنهاد استفاده ازشون نمیشه

در ضمن همه اینها بستگی به منطقه مخابراتی شما هم داره :46:

ممنون بعد ببینم این 64 و 128 سرعت دانلودشون رو چنده

فرق adsl2 با adsl چیه عزیز؟؟؟؟

من زیاد سر در نمیارم ما پل مدیریت (سعادت اباد) 8857 هستیم چجوریه؟

faghat AMD
05-09-2007, 17:08
سلام دوستان. من می خوام خودم مودم adsl رو از بازار تهیه کنم. چه مدلی پیشنهاد می کنید و قیمتش چنده؟

cyruspk
05-09-2007, 18:38
اينجا کسي از دزد آن لاين ببخشيد پارس آن لاين اينترنت نداره
بابا اين بي پدرا چند روز پيش تماس گرفتن گفتن عشمون کشيده وسط قرار داد مي‌خوايم ترافيک بزاريم اونم 8 گيگ تو ماه که حداکثر يه هفته‌اي تمومه اين دزدي تو روشنه !!!
من که تصميم گرفتم تحريمشون کنم ميخام از يه جاي ديگه بگيرم
تو منطقه ما داتک و اسيا و سپنتا و شهراد ساپورت مي‌شه به نظر شما کدومو بگيرم؟

sms11
05-09-2007, 22:22
نه من مشكل ندارم 256 بگيرم فقط پولش رو ندارم. من داييم حفاظتي هستش ولي ارزش نداره اينجوري اقدام كنم. من گواهي اشتغال به كار دارم اصلا بهم ميدن مشكلي نداره ولي پولش رو كه بايد دادش بلاخره مسئله پولش هستش وگرنه 1 مگ هم ميتونم بگيرم. حالا بهش گفتم برام ديش رديف كنه اونم آدمش هست بياد بزاره فقط مجوز ميخواد
اتفاقا من اصلا مشکل پول ندارم.حالا میتونی واسه من یه کاری بکنی که 256 بگیرم؟از داتک میخوام

من میخوام.فقط اینکه اولا محدودیت دانلود نداشته باشه.دوما نوسان نداشته باشه.سوما قیمتش هم به صرفه باشه.درسته مشکل پول نیست ولی نه اینکه واسه 256 بیان 50000 بگیرن.اگه بتونی از داتک واسم جور کنی خیلی ممنون میشم

sms11
05-09-2007, 22:27
سلام دوستان. من می خوام خودم مودم adsl رو از بازار تهیه کنم. چه مدلی پیشنهاد می کنید و قیمتش چنده؟

پیشنهاد من :asus cpe am 602.
اگه میخواهی به چند تا کامپیوتر وصل کنی:asus cpe am 604
قیمت اولی 49000 تومن با اسپلیتر
دومی هم باید همش 4-3 هزار تومن بیشتر باشه

Shahnam7
05-09-2007, 22:35
به نظرتون از چه شرکتی Adsl بگیرم بهتره؟

بردیا
06-09-2007, 00:21
هر شرکتی کیفیت متفاوتی توی خدماتش داره که البته بستگی به منطقه مخابراتی که توش هستی هم داره.باید به جیب خودت هم نگاه کنی.بعد از کمی تحقیق میفهمی کدوم شرکت بهتره.

MILIN3M
06-09-2007, 01:25
این 64 و 128 سرعت دانلودشون رو چنده

ess3nce
06-09-2007, 02:08
اينجا کسي از دزد آن لاين ببخشيد پارس آن لاين اينترنت نداره
بابا اين بي پدرا چند روز پيش تماس گرفتن گفتن عشمون کشيده وسط قرار داد مي‌خوايم ترافيک بزاريم اونم 8 گيگ تو ماه که حداکثر يه هفته‌اي تمومه اين دزدي تو روشنه !!!
من که تصميم گرفتم تحريمشون کنم ميخام از يه جاي ديگه بگيرم
تو منطقه ما داتک و اسيا و سپنتا و شهراد ساپورت مي‌شه به نظر شما کدومو بگيرم؟

سلام
شما تو تهران هستی که برات ترافيک گزاشتن
مال من که روز هشتم تموم شد
:18:
راستی واقعا با حرفت موافقم دزد آنلاين :10::40:
بايد تحريمشون کنيم خيلی پر رو و عوضی هستن
قدرت اینترنت رو بهشون نشون ميديم آدمای بيسواد

boy iran
06-09-2007, 10:35
این 64 و 128 سرعت دانلودشون رو چنده

64 رو نمیدونم چون نداشتم

ولی اولا که هنوز اکانتم رو پیشرفت نداده بودم 128 15 تا 16 مگابایت بود

فرق زیادی خاصی نداره البته الام همه دارن adsl2 میدن اون اولا فقط صحبت بود اونم برای خالی کردن جیب مردم

بله منطقه مخابراتی شما اسمش مرحوم نهری هست و adsl هم پوشش میده اون اطراف سرعتها خوب است :46:

MILIN3M
06-09-2007, 10:59
64 رو نمیدونم چون نداشتم

ولی اولا که هنوز اکانتم رو پیشرفت نداده بودم 128 15 تا 16 مگابایت بود

فرق زیادی خاصی نداره البته الام همه دارن adsl2 میدن اون اولا فقط صحبت بود اونم برای خالی کردن جیب مردم

بله منطقه مخابراتی شما اسمش مرحوم نهری هست و adsl هم پوشش میده اون اطراف سرعتها خوب است :46:

15 16 مگ یا کیلو بایت؟؟؟؟:18:

خوب حالا که ما جر این منطقه هستیم به نظرت بهترین انتخاب چه شرکتیه یه کم ازشون توضیح بده با هزینه؟

cyruspk
06-09-2007, 11:27
سلام

شما از کجا هستین؟ من از پیام نور تهرانم:10:

cyruspk
06-09-2007, 11:29
سلام

شما از کجا هستین؟ من از پیام نور تهرانم.:10:
راستی این عوضیا دارن همه p2p ها و تورنت ها رو هم می‌بندن

boy iran
06-09-2007, 12:52

خوب حالا که ما جر این منطقه هستیم به نظرت بهترین انتخاب چه شرکتیه یه کم ازشون توضیح بده با هزینه؟

شرمنده اینقدر این شرکتها کیلوئی هستن فرق کیلو رو با مگا قاط زدم :27:

پیشنهاد من هم بهت شاتل است

اگر قیمتهاش رو هم میخوای یک سر به آدرس زیر بزن

sabasistem_co
06-09-2007, 14:34
سلام
من در یزدم
نظرتون درباره پیشگامان کویر یزد چی هست

namx
06-09-2007, 17:27
با پيش شماره 2288 كي ميده

akharwarbaz
06-09-2007, 18:01
دوستان بلاخره بعد از یه ماه و 2 -3 روز همین الان با اسیا تک وصل شدم
مشکلمم این بود که فیش رو تو مخابرات قطع کرده بودند
خدارو شکر
راستی سرعتشم بدک نیست

hamid6885
06-09-2007, 18:43
دوستان چند وقت پيش ميخواستم شروع كنم و از خطوط Adsl استفاده كنم. زنگ زدم به پارس آنلاين. گفت چهار رقم اول شماره تلفنت رو بگو گفتم:4482 گفت: هنوز مخابرات براي منطقه شما سرويس نمي ده. راستش من منظورش رو خوب نفهميدم. اگه ميشه يكي برا من خوب توضيح بده قضيه چيه؟ و آيا شركت هايي وجود داره كه كل تهران رو پوشش بده؟ ممنون

cyruspk
06-09-2007, 20:12
دوستان چند وقت پيش ميخواستم شروع كنم و از خطوط Adsl استفاده كنم. زنگ زدم به پارس آنلاين. گفت چهار رقم اول شماره تلفنت رو بگو گفتم:4482 گفت: هنوز مخابرات براي منطقه شما سرويس نمي ده. راستش من منظورش رو خوب نفهميدم. اگه ميشه يكي برا من خوب توضيح بده قضيه چيه؟ و آيا شركت هايي وجود داره كه كل تهران رو پوشش بده؟ ممنون

نه عزيز من adsl دو تا شرط داره 1 مخابرات منطقتون فناوري ارائه adsl رو داشته باشه و 2 اون شركت مورد نظر شما با مخابرات منطقه قرار داد داشته باشه

sms11
06-09-2007, 21:45

15 کیو بایت.بعدم خودت میدونی.نگاه کن هر کدوم بهتر بود بگیر

با پيش شماره 2288 كي ميده
به پست 2322 مراجعه کن

دوستان بلاخره بعد از یه ماه و 2 -3 روز همین الان با اسیا تک وصل شدم
مشکلمم این بود که فیش رو تو مخابرات قطع کرده بودند
خدارو شکر
راستی سرعتشم بدک نیست

مبارکه.ایشالا یه عمر واست اینترنت هست

XirowN
06-09-2007, 22:00
ولی استک اگه از اول میذاشتنتش تو نظرسنجی اول میشد
چطوره ریستش کنیم

akharwarbaz
07-09-2007, 00:20
مبارکه.ایشالا یه عمر واست اینترنت هست
ممنون دوست عزیز
دیگه واقعا خسته شده بودم میخواستم فردا فسخ کنم از یه جا دیگه بگیرم که دیدم وصل شده دیگه اینقدر چشمک زده بود کلافه شده بودم

ddavod
07-09-2007, 05:57
ما که نازی آباد هستیم باید چی کار کنیم

sms11
07-09-2007, 11:39
ما که نازی آباد هستیم باید چی کار کنیم

به پست 2322 مراجعه کن.اگر طرف شما نبود باید صبر کنی تا بیاد

بردیا
07-09-2007, 11:47
ببینم سینا تو از آسیا بالاخره راضی هستی یا نه؟
بچه ها ببینم این شرکتا نمیخوان تعرفه هاشونو کاهش بدن؟مخابرات که اعلام کرده بود 30 درصد هزینه های Ispهای مختلف رو کم کردن.اینا نمیخوان کم کنن؟

Shahnam7
07-09-2007, 23:42
لطفا یک شرکت خوب به من پیشنهاد بدید!!!

XirowN
08-09-2007, 01:05
اسیا تک !!!!!!!!!!

reza.majazi
08-09-2007, 02:06
اقا سرعت دانلود شما با adsl 128 چنده .مال من که 12 تا 13

reza.majazi
08-09-2007, 02:06
اها راستی بگم اشتراک پارس انلاین

namx
08-09-2007, 12:44
اقا يكي بگه با پيش شمارهي 2288 كيميده اونايي كه توي نظر سنجي بودند نميدند

boy iran
08-09-2007, 12:48
اقا يكي بگه با پيش شمارهي 2288 كيميده اونايي كه توي نظر سنجي بودند نميدند

منطقه مخابراتی شما شهید مفتح است که هیچ شرکتی سرویس نمیده ولی به زودی امکاناتش فراهم میشه و پورت روی منطقه شما نصب میشه :46:

namx
08-09-2007, 14:23
ممنون دوست عزيز

cyruspk
08-09-2007, 16:39
ببینم سینا تو از آسیا بالاخره راضی هستی یا نه؟
بچه ها ببینم این شرکتا نمیخوان تعرفه هاشونو کاهش بدن؟مخابرات که اعلام کرده بود 30 درصد هزینه های Ispهای مختلف رو کم کردن.اینا نمیخوان کم کنن؟

عزيز من تو ايران ISP مساوي با دزد. خودت حسابشو بکن وقتي پهناي باند 2 ميگابايت در ثانيه رو 30 تا 40 دلار ميخرن و 10 کيلوبايت 10 کيلوبايت با قيمتهاي گزاف به زور تو پاچه‌ي مردم مي‌کنن به اين راحتيها حاضر نيستند قيمتا رو پايين بيارند متاسفانه بد جود مافيايي افتاده به جون اينترنته اين کشور

Great Kurosh
08-09-2007, 17:30
هیچ شرکتی منطقه مخابراتی شهید بهشتی رو پشتیبانی نمیکنه.... ؟؟؟؟

jak_1300
08-09-2007, 17:34
***گزارش واقعي و مخفيانه از آسيا تك***

به پسته 1398 مراجعه كنين

casper66m
08-09-2007, 21:25
من 256 سپنتا دارم از ظهرتا ساعت 8 اینا سرعت دانلودم افت میکنه میاد رو 13 کیلو بایت بقیه هم چنین مشکلی دارند یا فقط مشکل منه؟

Shahnam7
08-09-2007, 21:31
اسیا تک !!!!!!!!!!

ممنون از نظرت سینا جان

خانوم ها و آقایان. من برم آسیا بگیرم؟
دیگران نظری ندارند
:11:

arash rashno
08-09-2007, 22:08
دوستان اگر ممکنه یه برنامه به بنده معرفی کنید تا من بتونم سرعت باز شدن صفحات رو با اون متوجه بشم ممنون

akharwarbaz
09-09-2007, 09:50
ممنون از نظرت سینا جان

دیگران نظری ندارند
بگیر ولی فقط یه ماه اولو
من الان تو ماه رایگانش هستم و بیشتر ADSL رو برای گیمینگ انلاین گرفتم ولی اصلا اسیا تک جواب منو نداده
latency من تو بازی ها
WOW :2000-300 که باید پایین 200 باشه !
CS- بیشتر موقع ها اصلا منو راه نمیده او سرور ها ! هر وقت هم راه بده 1000 !
WArcraft III که دیگه نگو
به نظر شما دوستان برای گیم انلاین از چه شرکتی بگیرم
که پینگ و لتنسی خوب باشه ؟
ممنون

A r c h i
09-09-2007, 16:53
ممنون از نظرت سینا جان

دیگران نظری ندارند

آسیا تک اصلا اصلا ..به نظرم سعی کن سراغش نری.. این یک ماه رایگانش ممکنه که وسوسه کننده باشه ولی به دردسر و قطعی های بعدش نمی ارزه :41:
فکر کنم اگه 40-50 صفحه آخر این تاپیک را بخونی متوجه می شه..آسیا تک اوایل خیلی خوب بود..ولی الان نه..پیشنهاد من داتکه! باز هم میل خودته:10:

arash rashno
09-09-2007, 18:36
دوستان اگر ممکنه یه برنامه به بنده معرفی کنید تا من بتونم سرعت باز شدن صفحات رو با اون متوجه بشم ممنون

یکی لطف کنه یه برنامه معرفی کنه

akharwarbaz
09-09-2007, 19:48
فکر کنم با DU Meter بشه
برای دانلودشم برید تو سایت داتک اون پایین نوشته دانلود برنامه DU Meter

arash rashno
09-09-2007, 21:05
فکر کنم با DU Meter بشه
برای دانلودشم برید تو سایت داتک اون پایین نوشته دانلود برنامه DU Meter
من این برنامه رو دارم
یه برنامه میخوام که سرعت باز شدن صفحات رو نشون بده

mir@
09-09-2007, 22:47
عزيزان ميشه در مورد سرعت بنده نظر بديد:

(راستي ما بايد از كدوم سرور استفاده كنيم؟)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ضمنا ميشه يه نفر Ping روتوضيح بده؟

كسي نمي‌دونه چرا من با XP نمي‌تونم وصل بشم؟ الآن با Windows ME وصل هستم.

با تقديم احترام :11:

cyruspk
10-09-2007, 16:17
دو سه ماه پيش چند روز وضع اينترنتشون افتضاح بود زنگ زدم نوار گوياشون ميگفت فيبر نوري ايران - امارات قطع شده. چون منم خبرنگارم فوري زنگ زدم به موبايل مدير کل ارتباطات ديتاي وزارت ارتباطات و بهش گفتم مي‌خام راجع به خبر اين مطلب باهات مصاحبه کنم که خبرشو بفرستيم روي تلکس گفت اصلاً هيچ اختلالي توي فيبر نوري نيست چه برسه به قطعي باز راضي نشدم زنگ زدم به وزير ازتباطات گفت پيگيري مي‌کنم بعد از يه مدت زنگ زد گفت هيچ اختلالي وجود نداره و پارس آن لاين داره مثل هميشه کانشکن‌هاش رو ميگره فرداش اينترنت وصل.
اين گذشت تا حدود دو هفته پيش دوباره اينترنت قطع شد و زنگ زدم ديدم نوارشون داره بازهم همون مزحرفو ميگه.
اين دفعه زنگ زدم به وزير و قضيه رو بهش گفتم حالا از اون موقع تا حالا هر وقت اينترنت قطع ميشه ميگه ((اختلال در فيبر نوري)) نه قطع فبير نوري.

حالا به نظر شما ما با اين جماعت دزد چي‌کار کنيم
فکر کنم شما هم با نطر من موافقيد که ميگم پارس آنلاين = دزد آنلاين

akharwarbaz
10-09-2007, 22:47
و این است وضیعت ما
دوستان من پس فردا با این که تو ماه رایگان هستم میخوام قراردادو فسخ کنم و از یه ای اس پی دیگه بگیرم
فقط هم برای گیم انلاین میخوام
به نظر شما از کدوم یکی از اینا بگیرم
sabanet
datak
راستی من 128 هستم !
یه چیز دیگه
اگه من مثلا از sabanet بگیرم
پول شارژ رو اول ماه میگیرن یا اخر ماه ؟
یعنی اگه صبا نت تا خط منو وصل کنه پولو میگیره

javadian
10-09-2007, 22:56
منم مردم از بس با دیال آپ اومدم
تو محدوده ما نه وایرلس هست نه ای دی اس ال
پیش شماره 5518 و 3393

shahab_f
10-09-2007, 23:00
کسانیکه صبا دارید راضی هستید؟ می خوام داتکو پس بدم صبا بگیرم(چون سرعتش بیشتره محدودیت 5 گیگ هم برام کافیه)

boy iran
11-09-2007, 08:33
منم مردم از بس با دیال آپ اومدم
تو محدوده ما نه وایرلس هست نه ای دی اس ال
پیش شماره 5518 و 3393

منطقه مخابراتی شما ملت است

هنوز هیچ شرکتی قادر نیست ولی به زودی پورت نصب میکنند و امکان پذیر میشه :46:

mafiak
11-09-2007, 08:59
سلام.
دوستان من در منطقه 6 تهران ساکن هستم ( ولی عصر ) با پیش شماره 8894 ولی تا حالا آی اس پی پیدا نشده که ساپورت کنه. وقتی در سایت ISP ها شماره رو میزنم میگه منطقه شما از فیبر نوری استفاده میکنه و adsl ساپورت نیست.

تا کی ؟؟ اگر کسی آمار داره بگه. دیگه واقعآ dial up عذاب آوره.( روز به روز بدتر)
ممنون.

mir@
11-09-2007, 11:04
و این است وضیعت ما
دوستان من پس فردا با این که تو ماه رایگان هستم میخوام قراردادو فسخ کنم و از یه ای اس پی دیگه بگیرم
sabanet
datak
راستی من 128 هستم !
یه چیز دیگه

این چه شرکتیه؟ چرا انقدر افتضاحه؟ دایل آپ نیست؟

کسانیکه صبا دارید راضی هستید؟ می خوام داتکو پس بدم صبا بگیرم(چون سرعتش بیشتره محدودیت 5 گیگ هم برام کافیه)

اگر با محدودیت داونلود مشکلی ندارید، به نظرم صبا از نظر سرعت واقعاً عالیه. تقریباً در حد 512

البته 3 تا 7 صبح هم که داونلود آزاده. البته 5 گیگش حدود 18 تومان در ماه میشه.

پشتیبانیش هم هرچند مشکلی رو حل نمی کنه :27: ولی لااقل مودب و متشخص هستند.

با تقدیم احترامات :11:

akharwarbaz
11-09-2007, 14:37

نه بابا کاشکی دیال اپ بود
اسیا تک هستم
یه سوال از شما که صبا نت دارید
شما راضی هستی از صبا( قطی نداره ؟ و مشکلای دیگه)
چه قدر طول کشید تا وصل شه ؟
شما 2 گیگ رو گرفتید واگه اره زود تموم نمیشه ؟
من برای بازی انلاین میخوام دانلو دهم ندارم به نظر شما خوبه 5 گیگ صبا رو بگیرم ؟
من یه مودم از اسیا گرفتم به نظر شما مودمو قبول میکنن ؟
پول شارژو اول ماه میگیرن یا اخر ماه ؟
سرعت شما در زمانی که سرعت کم میشه(چی گفتم:31:) چنده یعنی اگه خیلی افتضاح بشه
ودر اخر اگه شمارشونو بهم بدی ممنون میشم

nightmare
11-09-2007, 15:37
سلام بچه ها کیا از 128 داتک استفاده می کنن ؟

من امروز قطع شدم تماس گرفتم گفتن نوع کانکشن عوض شده و از طریق PPPoE باید وصل بشیم ، دیگه IP Static نیست و باید از طریق DHCP آیپی بگیریم .

من بهشون گفتم آیپی ولید هست یا نه گفتن ولید هست و مشکلی نداره . فقط شک داشتم آیپی که از DHCP گرفته شده نکنه تو داتک Share شده باشه برای تعدادی یوزر ، اینجوری مشکلات رپیدشر و انتظار .....

البته تا حالا مشکلی نداشتم . یعنی فکر می کنم DHCP ایشون به هر کسی یه آیپی خاص میده .
ولی اگه کسی داره از بچه ها ، بیاد بببینیم تغییرات آیپی چجوری بوده .

ضمن اینکه به هر کسی این ماه یه ID Card دادن که User و Pass کانکشن PPPoE توش نوشته شده .

ممنون.

تا بعد ....

mrmostafa
11-09-2007, 15:47
امروز به من زنگ زدن گفتن اشتراك شما امروز تموم ميشه شارژ كنيم براتون گفتم آره گفت فردا ميفرستم پول رو بگيره صبانت تا پول نميدادي وصل نميكردن تازه اينا قبلش اس ام اس ميدن ايميل ميزنن خيلي اهميت ميدن بهد خانم قرباني بود گفتم كه چرا سرعتم كم شده گفتش فرد اسدي خيلي ترافيك داره داريم مشكلش رو حل ميكنيم مخابرات قرار شده تخفيف بده !!! البته اين نامه رو بايد شركت بزنه نه مت ؟!!!! بعد گفت اداري بين 2 الي 3 نفر شير ميشه ولي خانگي بين 8 نفر خيلي بده ها اينجوري سو استفادست چرا بايد اينجوري باشه تازه 128 اداري من شنيدم يكي از بچه ها همينجوري گرفته بود ولي اين گفت فكر كنم مجوز بخواد از فروش بپرس

saeed666
11-09-2007, 17:19
سلام...

دوستان چند تا سوال داشتم اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم :

1 - Adsl صبا به کاربرهای خانگی 256 میده ؟

2 - کیفیتش و زمان انتظارش چه قدره ؟

3 - هزینه نصب و قطعاتش چه قدره ؟

4 - از داتک راضی تر هستید یا صبا یا شاتل ؟

هر کس به هر کدوم از سوالا هم بتونه پاسخ بده لطف کرده.

ممنون...

shohreh.p
11-09-2007, 17:32
به نظر من هم داتک بهتره

shohreh.p
11-09-2007, 17:34
میخوام بدونم اگر تلفن قطع باشه میتونیم از این خطوط استفاده کنیم

shahab_f
11-09-2007, 19:47

اگر با محدودیت داونلود مشکلی ندارید، به نظرم صبا از نظر سرعت واقعاً عالیه. تقریباً در حد 512

البته 3 تا 7 صبح هم که داونلود آزاده. البته 5 گیگش حدود 18 تومان در ماه میشه.

دستت درد نکنه چه عجب یه نفر سوال مارو جواب داد بی زحمت سوال این پست 2414 رو هم جواب بده (سوالاش خوبه)

sms11
11-09-2007, 20:57
سلام بچه ها کیا از 128 داتک استفاده می کنن ؟

من امروز قطع شدم تماس گرفتم گفتن نوع کانکشن عوض شده و از طریق PPPoE باید وصل بشیم ، دیگه IP Static نیست و باید از طریق DHCP آیپی بگیریم .

من بهشون گفتم آیپی ولید هست یا نه گفتن ولید هست و مشکلی نداره . فقط شک داشتم آیپی که از DHCP گرفته شده نکنه تو داتک Share شده باشه برای تعدادی یوزر ، اینجوری مشکلات رپیدشر و انتظار .....

البته تا حالا مشکلی نداشتم . یعنی فکر می کنم DHCP ایشون به هر کسی یه آیپی خاص میده .
ولی اگه کسی داره از بچه ها ، بیاد بببینیم تغییرات آیپی چجوری بوده .

ضمن اینکه به هر کسی این ماه یه ID Card دادن که User و Pass کانکشن PPPoE توش نوشته شده .

ممنون.

تا بعد ....
برای من که وصله.

امروز به من زنگ زدن گفتن اشتراك شما امروز تموم ميشه شارژ كنيم براتون گفتم آره گفت فردا ميفرستم پول رو بگيره صبانت تا پول نميدادي وصل نميكردن تازه اينا قبلش اس ام اس ميدن ايميل ميزنن خيلي اهميت ميدن بهد خانم قرباني بود گفتم كه چرا سرعتم كم شده گفتش فرد اسدي خيلي ترافيك داره داريم مشكلش رو حل ميكنيم مخابرات قرار شده تخفيف بده !!! البته اين نامه رو بايد شركت بزنه نه مت ؟!!!! بعد گفت اداري بين 2 الي 3 نفر شير ميشه ولي خانگي بين 8 نفر خيلي بده ها اينجوري سو استفادست چرا بايد اينجوري باشه تازه 128 اداري من شنيدم يكي از بچه ها همينجوري گرفته بود ولي اين گفت فكر كنم مجوز بخواد از فروش بپرس
از کدوم شرکت میگیری؟اداری هم میده؟اگه بشه میخوام 256 بگیرم.

سلام...

ممنون...
1- اره 256 میده.البته با محدودیت
2-کیفیتو نمیدونم و انتظارش بستگی به مرکز مخابراتی منطقه شما داره
3-معمولا داخل خود سایت همه قیمت ها و مودم میزنن.دقیق نگاه کنی حتما پیدا میکنی
4-من از داتک راضیم.صبا و شاتل نداشتم.
بازم سوالی بود در خدمتیم

mir@
11-09-2007, 21:37
نه بابا کاشکی دیال اپ بود
اسیا تک هستم جدي؟ واقعاَ مايه تاسفه!
یه سوال از شما که صبا نت دارید بفرماييد
شما راضی هستی از صبا( قطی نداره ؟ و مشکلای دیگه) فعلاً كه راضيم تا حالا قطعي نداشته مشكل خاصي هم من يادم نمياد. سرعتش واقعاً خوبه
چه قدر طول کشید تا وصل شه ؟ خودشون گفتن يك هفته تا 10 روز كاري تقريباً هم همين شد دقت كنيد كه گفتم روز كاري، يعني ايام تعطيل حساب نيست.
شما 2 گیگ رو گرفتید واگه اره زود تموم نمیشه ؟ من 2 گيگ گرفتم. اگر فقط بخواي تو اينترنت بگردي خوبه. تموم نميشه.
من برای بازی انلاین میخوام دانلو دهم ندارم به نظر شما خوبه 5 گیگ صبا رو بگیرم ؟راستش من نمي دونم بازي آنلان چه جوريه.چقدر ترانسفر ميخواد. از اساتيد فن بپرسيد. ولي اگر سرعت لازم داره كه خيلي خوبه.
راستي ... اين بازيهاي آنلاين اعتيادآوره هاااا ... مواظب باشيد از درس و مدرسه و دانشگاه و ... نيفتيد.
من یه مودم از اسیا گرفتم به نظر شما مودمو قبول میکنن ؟ معمولاً مشكلي نداره. اينا هم با آدم راه ميان. خودشون مودم رو ميدادن 40 من رفتم بازار دزدا گرفتم 30. كسي هم براي نصب راه ندادم تو خونه.:31:
پول شارژو اول ماه میگیرن یا اخر ماه ؟ اول ماه ميگيرن چه فرقي مي كنه؟
سرعت شما در زمانی که سرعت کم میشه(چی گفتم:31:) چنده یعنی اگه خیلی افتضاح بشه والا من هميشه سرعت رو اندازه نمي گيرم ولي هر وقت داونلود كردم معمولاً رو 50 كيلوبايت بر ثانيه بوده و در بدترين تجربه 40
ودر اخر اگه شمارشونو بهم بدی ممنون میشم
88554123 با تشكر از boy Iran كه اين شماره رو به من داد !!

جواب دادم عزيزم

سلام...

ببينيد صبا اين طوريه كه چون محدوديت داونلود داره سرعتش براي همه عاليه. يعني چه 64 چه 128 چه 256 فرقي نمي كنه. به همه سرعتي تقريباً در حد 512 ميده. البته در مواقع شلوغي مثل شباي جمعه و ... افت ميكنه يه كم.
كيفيتش خوبه. زمان انتظار چي؟ اگه منظور براي وصل شدن خطه حدود 2 هفته.

هزينه نصبش 10 تومنه كه توصيه مي‌كنم نديد. يعني خودتون نصب كنيد. كاري نداره. (اگه مشكل سيم‌كشي و ... نداشته باشيد) قطعات كه يه مودم ميخواد كه ارزونترينش الآن D-Link DSL 200 هست خودشون ميدن 40 ولي تو بازار رضا 30 هست. بعد به تعداد گوشي تلفن روي اون خط به ميكروفيلتر (اسپليتر) نياز داريد كه هر كدوم تقريباً 3-4 تومن ميشه.

من از صبا راضي‌تر هستم چون اون دوتاي ديگه رو نداشتم.

ممنون...

من لطف كردم به همه جواب دادم :31:

دستت درد نکنه چه عجب یه نفر سوال مارو جواب داد بی زحمت سوال این پست 2414 رو هم جواب بده (سوالاش خوبه)

خواهش مي‌كنم. انجام وظيفه بود. بالاخره فرهنگ فعاليت در فروم‌هاي اينترنتي ميگه:

يا مشكل خودتو حل كن، يا مشكل ديگران رو. اسپم هم ممنوع.

توجه .................................................. ...توجه

كيفيت سرويس شما وابستگي زيادي به مخابرات و خطوط تلفن كشيده شده تا منزل شما و تا پريز تلفن و ... داره. لذا اگر از صبا (يا هرجاي ديگه) گرفتيد و مشكلي داشتيد فقط به ISP فحش نديد. يه مقدار زيادي هم به مخابرات فحش بديد و مسئولان نظام و وزير فناوري ارتباطات و رئيس وزير:46:.

saeed666
12-09-2007, 10:38
سلام...

از sms11 و mir@ عزیز برای پاسخ هاشون ممنونم.

و اما :

هر کس به هر کدوم از سوالا هم بتونه پاسخ بده لطف کرده

من لطف كردم به همه جواب دادم :31:

نخند که اینطوری جدی حرف میزنم . چون نمیدونم کسانی که باهاشون صحبت میکنم چه شرایط و سن و سالی دارند . مگر نه خارج از اینترنت اصلا اینطوری نیست . اینترنت جوی داره که نمیشه خیلی خودمونی حرف زد چون اطلاعات مبهمه .

بازم ممنون . لطف کردی ...!!

پس روی هم رفته میشه گفت داتک و صبا جفتشون از لحاظ کیفیت خوبن .

فقط این سوال تو ذهنمه که 256 صبا چه محدودیتی برای کاربرای خانگی داره ( محدودیت ترافیک که برای همه هست ) ؟

shahab_f
12-09-2007, 11:22
من برای بازی انلاین میخوام دانلو دهم ندارم به نظر شما خوبه 5 گیگ صبا رو بگیرم ؟
م

مادامی که در حال بازی هستی داری ریسیو می گیری پس خودت حساب کن ببین چقدر در روز بازی می کنی .در ضمن صبا با این که سرعتش بیشتره ولی ping اش مثل بقیهisp هاست (چون تو بازی ping هم مهمه)

dsa
12-09-2007, 11:59
من ديروز ADSL ام وصل شد .(داتك 256) .
البته بعد يه ماه كه تقريبا يك روز در ميون بهشون زنگ ميزدم.
الآن داره با27 dl ميكنه و هيچ مشكل خاصي هم ندارم (فعلا) .
اگه سوالي هست مپرسين در خدمتم.!

mohammad ashena
12-09-2007, 12:48
سلام من یک سوال داشتم:
برای adsl روی قبض تلفن چقدر پول می آید؟
من از هر کسی قیمت های متفتوت و بالایی شنیدم و می خواستم بدونم واقعا چه مقدار روی قبض تلفن می آید

Alisma
12-09-2007, 12:51
و این است وضیعت ما
sabanet
datak
راستی من 128 هستم !
یه چیز دیگه

دوست عزيز شما 128 داري سرعت دانلودت 25 هست ميگي افتضاحه؟!

من متوجه نميشم سرعت دان 128 مگه نبايد 16 تا 20 ( و شايدم تا 25 اينا) باشه؟

ويرايش: من الان مال خودمم گرفتم اين شد نتيجه:

ولي من متوجه نميشم اينا چرا اينطوريه؟

منم 128 آسيا دارم ولي سرعت دانلودم كه 56 نيست!!
بعد من از نزديكترين سرور كه مال باكو بود رو نقشه امتحان كردم ها درسته آيا؟

پينگ هم با اين كه نميدونم چيه 557 هست!

elendil
12-09-2007, 12:56
رو قبض تلفن پولی نمیاد فقط یه فیش برای خود adsl هست که اونم از 14 پونزده تومن شروع میشه میره بالا

mir@
12-09-2007, 12:59
سلام...

و اما :

نخند که اینطوری جدی حرف میزنم . چون نمیدونم کسانی که باهاشون صحبت میکنم چه شرایط و سن و سالی دارند . مگر نه خارج از اینترنت اصلا اینطوری نیست . اینترنت جوی داره که نمیشه خیلی خودمونی حرف زد چون اطلاعات مبهمه .

فقط این سوال تو ذهنمه که 256 صبا چه محدودیتی برای کاربرای خانگی داره ( محدودیت ترافیک که برای همه هست ) ؟

صبا محدودیت داونلود داره. انواع محدودیت هم داره. 2گیگ 5 گیگ 10 گیگ 20 گیگ و ... و نامحدود (نامحدودش تقریباً 200 هزار تومان در میاد :18:)

سلام من یک سوال داشتم:
من از هر کسی قیمت های متفتوت و بالایی شنیدم و می خواستم بدونم واقعا چه مقدار روی قبض تلفن می آید
هیچی ... هیچ ربطی به قبض تلفن نداره

دوست عزيز شما 128 داري سرعت دانلودت 25 هست ميگي افتضاحه؟!

من متوجه نميشم سرعت دان 128 مگه نبايد 16 تا 20 ( و شايدم تا 25 اينا) باشه؟

دقت کنید که کیلو بایت بر ثانیه با کیلو بیت بر ثانیه فرق داره. (اولی 8 برابر دومیه)

A r c h i
12-09-2007, 16:07
بچه ها میشه یک مودم برای 2 کامپیوتر پیشنهاد بدین!!! به جز asus 604 چون که فعلا 2 ماهه تو بازار پخش نشده ..بازار رضا هم نداره، این 604 معادل دی لینک نداره؟

این داتک هم همینه :13:..بعد از دو هفته تازه واسه من پیک فرستاده . انقدر زنگ زدم بهشون خسته شدم .
بچه ها اگه کسی خواست از داتک بگیره از خانمی به اسم خانم رضایی نگیره که پدر منو در آورد :2: ، هر وقت زنگ می زدم سر جاش نبود..پیغام می ذاشتم زنگ نمی زد، آخرش هم که پیک فرستاد آدرسو اشتباه نوشته بود ، خلاصه که اگه مطمئن نبودم سرویس داتک خوبه اصلا ازشون نمی گرفتم :19:

akharwarbaz
12-09-2007, 19:24
ویرایش
تکراری !

akharwarbaz
12-09-2007, 19:33
جواب دادم عزيزم
ممنون که جواب دادی
پس منم به زودی به جمع صبا نتی ها میپیوندم :17:

با تشکر از امیر عزیز

Rock Magic
12-09-2007, 19:35
سلام
من امروز adsl ام شد...ولی بعد از یه ساعت قطع شد ..هر چی به شرکتم زنگ زدم گفت از اینجا وصله ولی برای من چراغ statius روشن نمیشه ....خواستم ببینم مشکل از کجاست..در ضمن از پارس انلاین گرفتم.

shahab_f
12-09-2007, 20:50
سلام من یک سوال داشتم:

دو تا سوال داشتم:

1- مگه 256 به کاربر های خونگی می دن؟

2-ماهی چقدر می دی؟

sms11
12-09-2007, 21:47
بچه ها میشه یک مودم برای 2 کامپیوتر پیشنهاد بدین!!! به جز asus 604 چون که فعلا 2 ماهه تو بازار پخش نشده ..بازار رضا هم نداره، این 604 معادل دی لینک نداره؟

این داتک هم همینه :13:..بعد از دو هفته تازه واسه من پیک فرستاده . انقدر زنگ زدم بهشون خسته شدم .
بچه ها اگه کسی خواست از داتک بگیره از خانمی به اسم خانم رضایی نگیره که پدر منو در آورد :2: ، هر وقت زنگ می زدم سر جاش نبود..پیغام می ذاشتم زنگ نمی زد، آخرش هم که پیک فرستاد آدرسو اشتباه نوشته بود ، خلاصه که اگه مطمئن نبودم سرویس داتک خوبه اصلا ازشون نمی گرفتم :19:
والا اینترنت منو یه خانمی به اسم پژمان وصل کرد.خیلی هم سریع کارمو راه انداخت.حالا چرا واسه تو اینقدر طول کشیده نمیدونم

سلام...

و اما :

سلام دوست عزیز .قابلی نداشت.
به غیر از محدودیت ترافیکی فکر نمیکنم برای کاربر خانگی محدودیتی داشته باشه؟

sms11
12-09-2007, 21:57
من ديروز ADSL ام وصل شد .(داتك 256) .
البته بعد يه ماه كه تقريبا يك روز در ميون بهشون زنگ ميزدم.
الآن داره با27 dl ميكنه و هيچ مشكل خاصي هم ندارم (فعلا) .
اگه سوالي هست مپرسين در خدمتم.!

چند تا سوال دارم.دوست دارم راست و حسینی جواب بدی
1- 256 قبلا به کاربرای خانگی نمیدادن.میخواستم بدونم جدیدا میدن یا اینکه توی داتک یا توی مخابرات پارتی داشتی که بهت 256 دادن( خواهش میکنم میکنم صادقانه جواب بدم.چون من یک ماه هست که میخوام 256 بگیرم اما هنوز به خود داتک زنگ نزدم.)
2-داتک دو نوع ای دی اس ال 256 میده یه نوع 24 تومنی و یه نوع 38-37 تومنی.تو کدومشو گرفتی؟هر کدومو خواستی باید بهشون بگی؟
3-روی مودم من که ایسوس هست نوشته که سرعت اینترنت با حداکثر سرعت 24 مگ رو قبول میکنه.میخواستم بدونم برای 256 مودم باید عوض بشه؟
ازت خواهش میکنم جواب سوال اولمو صادقانه بگی.چون اگه به کاربرای معمولی 256 نمیدن ما خودمونو علاف نکنیم. و با همین 128 بسوزیم و بسازیم.اگه هر چه زودتر جوابو بدی ممنون میشم.

dsa
12-09-2007, 22:55
چند تا سوال دارم.دوست دارم راست و حسینی جواب بدی
1- 256 قبلا به کاربرای خانگی نمیدادن.میخواستم بدونم جدیدا میدن یا اینکه توی داتک یا توی مخابرات پارتی داشتی که بهت 256 دادن( خواهش میکنم میکنم صادقانه جواب بدم.چون من یک ماه هست که میخوام 256 بگیرم اما هنوز به خود داتک زنگ نزدم.)
2-داتک دو نوع ای دی اس ال 256 میده یه نوع 24 تومنی و یه نوع 38-37 تومنی.تو کدومشو گرفتی؟هر کدومو خواستی باید بهشون بگی؟
3-روی مودم من که ایسوس هست نوشته که سرعت اینترنت با حداکثر سرعت 24 مگ رو قبول میکنه.میخواستم بدونم برای 256 مودم باید عوض بشه؟
ازت خواهش میکنم جواب سوال اولمو صادقانه بگی.چون اگه به کاربرای معمولی 256 نمیدن ما خودمونو علاف نکنیم. و با همین 128 بسوزیم و بسازیم.اگه هر چه زودتر جوابو بدی ممنون میشم.

دوست من:
1) بله 128 بالاتر نمي دن ولي هر چيزي يه راهي داره ، بهترين كار كه همه مي كنن و خود داتك هم كاري نداره( اصلا خودشون اين پيشنهاد رو به من دادن) اينه كه اگه از فك و فاميل يا كسي شركتي خصوصي كه تو روزنامه آگهي زده باشه داشته باشه پيدا كني ، بگي من همون شركتم ولي تلفن خونه رو بدي! ****ولي جون من زياد به كسي نگين ، پخش ميشه مخابرات مي فهمه ما رم از نون خوردن ميندازي******
2)والا نمي دونم برادرم گرفت
3)24 مگ كه خيلي زياده اين 256 بيت مگه نيست؟

saeed666
13-09-2007, 00:43
سلام...

1) بله 128 بالاتر نمي دن ولي هر چيزي يه راهي داره ، بهترين كار كه همه مي كنن و خود داتك هم كاري نداره( اصلا خودشون اين پيشنهاد رو به من دادن) اينه كه اگه از فك و فاميل يا كسي شركتي خصوصي كه تو روزنامه آگهي زده باشه داشته باشه پيدا كني ، بگي من همون شركتم ولي تلفن خونه رو بدي! ****ولي جون من زياد به كسي نگين ، پخش ميشه مخابرات مي فهمه ما رم از نون خوردن ميندازي******

چه جالب اتفاقا من یه چیزی تو مایه های همین فکرو کرده بودم ولی فکر نمیکردم اونا باهام را بیان و به این راحتی مخابراتو بپیچونن .

ممنون . پس ایدم درست بود...

sms11
13-09-2007, 11:24
دوست من:
2)والا نمي دونم برادرم گرفت
3)24 مگ كه خيلي زياده اين 256 بيت مگه نيست؟

اخه من الان 128 از داتک میگیرم.بعد چطوری میتونم همون شماره تلفونو که باهاش 128 میگیرم بدم و به عنوان شماره تلفن شرکت معرفی کنم؟
تو راهی به نظرت نمیرسه؟
256 کلیو بایت هست.تمام سرویس ها بر حسب کیلو بایت هست

shahab_f
13-09-2007, 11:38
اخه من الان 128 از داتک میگیرم.بعد چطوری میتونم همون شماره تلفونو که باهاش 128 میگیرم بدم و به عنوان شماره تلفن شرکت معرفی کنم؟
تو راهی به نظرت نمیرسه؟

چرا نمی شه دیدی که گفت خود داتکیا میدونن که تو شرکت نیستی مهم مخابراته که نمی فهمه.

Syrinxinc
13-09-2007, 15:56
سلام به همه.

من توی منطقه مخابراتی شهید دستغیب هستم (میدان تجریش و خیابان باهنر) با پیش شماره 2274 . ولی اینجا فقط دو شرکت پارس آنلاین و شاتل سرویس ارائه می کنند ( سایت های حداقل بیست شرکت دیگه رو چک کردم) !!! آیا راه حلی وجود داره تا بتونم از سرویس شرکت های دیگه استفاده کنم؟ مثل سپنتا یا آسیاتک یا ...؟

cotgnx
13-09-2007, 16:11

256 کیلو بیت هست نه کیلو بایت!!!!!!

sms11
13-09-2007, 18:14
چرا نمی شه دیدی که گفت خود داتکیا میدونن که تو شرکت نیستی مهم مخابراته که نمی فهمه.

حالا اونم گیریم که بی خیال بشن.شرکت از کجام بیارم؟ما فک و فامیل نداریم که شرکت داشته باشن. تازه باشن هم کمک نمیکنن:41:.کسی شرکت سراغ نداره؟

sms11
13-09-2007, 18:28
dsa عزیز
میشه از داداشت بپرسی مدارکی که برای اینکه بتونم 256 بگیرم چیه؟
یعنی من از شرکت ( اگر پیدا کردم)چه مدارکی رو باید بگیرم؟
مرسی

Hamed-Dehghani
13-09-2007, 22:02
سلام دوستان

من از LASER سرويس ADSL معمولي مي گيرم ، الان اعلام كرده كه ADSL2 هم ارائه مي كنه !!

آيا واقعاً LASER مي تونه ADSL2 واقعي سرويس بده ؟

و

چون من با ADSL معمولي 20% افت سرعت دارم

مي خواستم بدونم واقعاً سرعت ADSL2 بيشتره ؟

كسي ADSL2 داره ؟

به نظرتون ارزش تهيه ADSL2 رو داره ؟

akbart2005
14-09-2007, 16:17
با سلام:
من صبا نت رو ترجيح مي‌دهم،چون اصلاٌ قطعي نداره.و من راضي هستم.با تشكر:11:

XirowN
14-09-2007, 16:39
اسیاتک صبا سرعتش رو 0.8 هستش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DiDiSks
14-09-2007, 17:28
اقا قیمت اشتراک adsl چقدره ؟
ممنون

V A H I D
14-09-2007, 17:53
سلام دوستان

من از LASER سرويس ADSL معمولي مي گيرم ، الان اعلام كرده كه ADSL2 هم ارائه مي كنه !!

آيا واقعاً LASER مي تونه ADSL2 واقعي سرويس بده ؟

و

چون من با ADSL معمولي 20% افت سرعت دارم

مي خواستم بدونم واقعاً سرعت ADSL2 بيشتره ؟

كسي ADSL2 داره ؟

به نظرتون ارزش تهيه ADSL2 رو داره ؟
سلام
یه چیز بگم ADSL معمولی با ADSL++ هیچ فرقی نداره توی سرعت البته برای ایران فقط چند تا چیزش فرق می کنه
1.فاصله ی مرکز مخابرات تا منزل شما یه ذره امکان بیشتر شدن رو داره و جاهایی که adsl معمولی افت سرعت برای
فاصله رو داره دیگه این نداره
2.سرعت ADSL++ 25 مگا بیت بر ثانیه هست البته دانلود سرعت adsl معمولی 8 مگابیت بر ثانیه هست
که هیچ فرقی به حال ما نمی کنه چون بیشتر از 1 مگابیت بر ثانیه اصلا حتی به شرکت ها م نمی دن
3.استفاده از پهنای باندش بهینه تر از adsl معمولی هست
در مورد این اخری خودم زنگ زدم از shatel پرسیدم این رو گفت

V A H I D
14-09-2007, 17:56
من می خواستم بدونم صبا شرکش خوبه یا نه من می خواستم یه 256 ازش بگیرم کسی ازش داره؟؟؟ راضی هستید
افت هم داره؟ سرعت دانلود 25 هست یا می اید پایین؟؟؟

Freddie Mercury
14-09-2007, 19:47
اگه Adsl و Wirelss شماره ی تلفن و منطقه رو پوشش نده هیچ راهی نداره اینترنت پرسرعت داشته باشم؟ باید با همون Dial Up سر کرد؟

elendil
14-09-2007, 19:53
وایرلس رو اکثر شرکت هایی که اینترنت بی سیم (Wireless) میدن معمولا کل تهران رو ساپورت میکنن

فک کنم آره اگه ندن باید از dial استفاده کنی

mir@
14-09-2007, 20:51
من می خواستم بدونم صبا شرکش خوبه یا نه من می خواستم یه 256 ازش بگیرم کسی ازش داره؟؟؟ راضی هستید
افت هم داره؟ سرعت دانلود 25 هست یا می اید پایین؟؟؟

صبا خوبه ولي محدوديت داونلود شديد داره.

2گيگ در ماه 13600
5 گيگ در ماه 18600
و ...

من دارم. راضيم.

به هرحال در ساعات شلوغي يه كم افت داره كه چندان چشم گير نيست.

سرعت داونلودش معمولاَ روي 50 هست.
پايين اگر بياد ديگه از 40 معمولاً پايين تر نمياد.

از ساعت 3 تا 7 صبح داونلود رايگان داره. (جزو محدوديت شما حساب نميشه)

Freddie Mercury
14-09-2007, 20:57
وایرلس رو اکثر شرکت هایی که اینترنت بی سیم (Wireless) میدن معمولا کل تهران رو ساپورت میکنن

فک کنم آره اگه ندن باید از dial استفاده کنی

آخه من تو منطقه تلفنی جمارانم:2: و تازگی پیش شمارش عوض شده از 222 به 2010 تغییر پیدا کرده.قبلا می گرفت ولی از شانس ما...:13:
این وایرلس با سرعت 128 با همه تجهیزات چقد خرجش می شه.
جواب بدی ممنون می شم.

Freddie Mercury
14-09-2007, 21:05
راستی من از لپ تاپ استفاده می کنم بازم باید مودم مخصوص بخرم برای وایرلس؟

V A H I D
14-09-2007, 21:10
صبا خوبه ولي محدوديت داونلود شديد داره.

2گيگ در ماه 13600
5 گيگ در ماه 18600
و ...

من دارم. راضيم.

به هرحال در ساعات شلوغي يه كم افت داره كه چندان چشم گير نيست.

سرعت داونلودش معمولاَ روي 50 هست.
پايين اگر بياد ديگه از 40 معمولاً پايين تر نمياد.

از ساعت 3 تا 7 صبح داونلود رايگان داره. (جزو محدوديت شما حساب نميشه)

دستت درد نکنه 50 که میشه 512 ؟؟// اگه این جوری باشه عالیه / یعنی یه ذره اونور تر از عالی //
راستی پهنای باند اضافی نمی فروشه؟؟
اخه من قبلا 2.5 مگ داشتم دلم نمی اید پولم رو بدم واسه 128

mir@
14-09-2007, 23:31
دستت درد نکنه 50 که میشه 512 ؟؟// اگه این جوری باشه عالیه / یعنی یه ذره اونور تر از عالی //
راستی پهنای باند اضافی نمی فروشه؟؟
اخه من قبلا 2.5 مگ داشتم دلم نمی اید پولم رو بدم واسه 128

بله سرعتش در حد 512هست ولي در عوض محدوديت داونلود داره.

تعرفه پهناهاي مختلف باند رو مي‌توني اينجا ببيني:

ضمناً اگر پهناي باند يك ماهت تموم بشه بايد پول كامل يه ماه رو بدي تا دوباره وصلت كنن. نمي توني بگي من مثلاً 5 گيگ اضافي ميخوام.

Freddie Mercury
15-09-2007, 10:16
کسی نیست جوابه مارو بده اینجا؟

sms11
15-09-2007, 11:08

دوست عزیز .توی اینترنت یا همون شرکتی که مودم رو خریدی میگردی و مشخصاتشو پیدا میکنی اگر نوشته بود که وایرلس رو هم ساپورت میکنه دیگه احتیاجی به تعویض مودم نداری

Freddie Mercury
15-09-2007, 13:52
دوست عزیز .توی اینترنت یا همون شرکتی که مودم رو خریدی میگردی و مشخصاتشو پیدا میکنی اگر نوشته بود که وایرلس رو هم ساپورت میکنه دیگه احتیاجی به تعویض مودم نداری
مرسی از جوابت.:31:

sms11
15-09-2007, 15:59
مرسی از جوابت.:31:
قابلی نداشت.بازم سوالی بود در خدمتم

Syrinxinc
15-09-2007, 17:45
سلام به همه.

من توی منطقه مخابراتی شهید دستغیب هستم (میدان تجریش و خیابان باهنر) با پیش شماره 2274 . ولی اینجا فقط دو شرکت پارس آنلاین و شاتل سرویس ارائه می کنند ( سایت های حداقل بیست شرکت دیگه رو چک کردم) !!! آیا راه حلی وجود داره تا بتونم از سرویس شرکت های دیگه استفاده کنم؟ مثل سپنتا یا آسیاتک یا ...؟

آقا یکی به داد ما برسه.........................
:41:

بردیا
15-09-2007, 19:59
نه.تا وقتی که با منطقه مخابراتیتون قرارداد نبندن هیچ کاری نمیتونی بکنی.

elendil
15-09-2007, 20:23

عزیز

من با این تجربه 8 ماهه ای که از شاتل دارم بهت پیشنهاد می کنم که بگیریش طی این 8 ماه فقط دوبار قطعی طولانی در حد 2 ساعت شاید هم 4 ساعت داشته و بقیه وقت ها با بهترین وضعیت کار می کرده و سرعتی هم که میگه یعنی برای مثال 128 همیشه روی 14 هست و پایینتر نمیاد

Freddie Mercury
15-09-2007, 22:50
قابلی نداشت.بازم سوالی بود در خدمتم
ولی نگفتین چقد خرج وایرلس می شه چون تو اینترنت می گردم چیزی قابل پیدا نمی شه. کمترین سرعتهاش چقدره؟

XirowN
16-09-2007, 01:08
حدود 60 تومن

mrmostafa
16-09-2007, 10:53
بچه هايي كه آسياتك منطقه فرد اسدي هستن يه ايميل به zarghami@asiatech.ir بزنيد و نام مشترك و شماره اي دي اس ال رو بگين و مشكلتون رو بگين كه سرعت خيلي پايينه چون گفتن فرد اسدي مشكل داره داريم حل ميكنيم بعد يه مدت مجاني ميدن چون من 128 دارم سرعت دانلود روي 3 هستش آخه اين چه وضعي هستش 64 بگيرم بهتره پس

من نميدونم چرا اينجوريه كه 128 ميگيريم حدالق نصفشم نداريم روي 20 يا 30 كه بايد باشه همينم نيستش اين واقعا دزديه. جالب اينجاست چرا براي كاربر خانگي بايد بين 8 نفر شير بشه اداري بين 3 نفر؟؟؟؟ چرا اداري رو به خانگي نميدن 128 رو ؟؟؟ عجب بدبختيه ها. يكي ميگفت من گرفتم

sms11
16-09-2007, 11:34
ولی نگفتین چقد خرج وایرلس می شه چون تو اینترنت می گردم چیزی قابل پیدا نمی شه. کمترین سرعتهاش چقدره؟

دوست عزیز از شرکت داتک دیدم سرعت 128، 39000 تومن بود

A r c h i
16-09-2007, 14:55

معمولا همه لپ تاپ ها مودم وایرلس دارند..احتیاجی به مودم نیست

برو بشین تو پایتخت اونجا اینترنت رایگانه ببین لپ تاپت به اینترنت وصله یا نه :31:

sms11
16-09-2007, 15:44

برو بشین تو پایتخت اونجا اینترنت رایگانه ببین لپ تاپت به اینترنت وصله یا نه :31:
راست میگه .اصلا حواسم نبود.خود لپ تاپ ها وایرلس دارن

V A H I D
16-09-2007, 15:57
راست میگه .اصلا حواسم نبود.خود لپ تاپ ها وایرلس دارن

داتک نوشته بود :
به دلیل استفاده از طول موج بالا ی توسط شرکت ما ممکنه همه ی وایرلس ها روش کار نکنه

cyruspk
16-09-2007, 16:40

چون فقط اين دوتا تو منطقتون سرويس ميدن به احتمال زياد مخابراتتون تازه سرويس اي دي اس ال اورده راهش اينه که يه مدت کمي صبر کني کمتر از چند ماه بهد مي‌بيني که چقدر حق انتخاب داري ببخشيدا ولي يه وقت خر نشي بري از اين دو تا کلاه بردار اينترنت بگيري :10:

Freddie Mercury
16-09-2007, 20:44

راست می گیا! هر وقت می رم یه مش آدم تو کافی شاپ نشستن با لپ تاب ور می رن.:5:

alireza20202003
16-09-2007, 23:05
دوستان آسیاتکی شماها هم سایت گوگل براتون فیل... شده؟

بردیا
17-09-2007, 08:09
آره.برا ما هم ف؟یلتر شده.ولی برا من که مهم نیست.من vpn دارم.

elendil
17-09-2007, 12:12
ولی برا من که شاتل دارم گوگل بازه

Freddie Mercury
17-09-2007, 12:59
بازم سوال:
اگه من خونم تا حدودی خارج از محدوده ی وایرلس باشه شانسی دارم که بگیره؟

boy iran
17-09-2007, 13:26
بازم سوال:
اگه من خونم تا حدودی خارج از محدوده ی وایرلس باشه شانسی دارم که بگیره؟

با توجه به اینکه شرکتها ایراد میارن

شانس شما در حد صفر است :46:

khmusic
17-09-2007, 15:36
تو فوردگاه مشهد هم به اینترنت وایرلس مجهز هست اگه با هواپیما به مشهد اومدین یه حالی بکنین

atrin777
17-09-2007, 15:44
بچه ها من تازه دارم Adsl ميگيرم . اكروز ار طريق مخابرات متوجه شدم كه خطم رانژه شده ولي نميدونم چرا شركت خطو فعال نميكنه ؟
كسي ميدونه بايد چيكار كنم ؟ اين قضيه عاديه يا نه ؟

V A H I D
17-09-2007, 16:33
بچه ها من تازه دارم Adsl ميگيرم . اكروز ار طريق مخابرات متوجه شدم كه خطم رانژه شده ولي نميدونم چرا شركت خطو فعال نميكنه ؟
زنگ بزن از پشتیبانی شرکتش بپرس...

akharwarbaz
17-09-2007, 16:59
دوستان آسیاتکی شماها هم سایت گوگل براتون فیل... شده؟

برای من که بازه !

sms11
17-09-2007, 18:05
تو فوردگاه مشهد هم به اینترنت وایرلس مجهز هست اگه با هواپیما به مشهد اومدین یه حالی بکنین

این همه راه بیاییم مشهد به خاطر اینترنت .بیشتر دانشگاه های تهران وایرلس دارن.اگه بری توحتما وایرلس پیدا میکنی

lord_alone_dark
17-09-2007, 18:44
یک سوال دارم کدوم شرکت واسه بازی پینگش عالی هست به همراه لتنسی

cyruspk
17-09-2007, 19:38
سلام به همه. ميدونيد سرعت متوسط اينترنت در ژاپن چقدره؟ اگه نمي‌دونيد حدس مي‌زنيد چقدره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سرعت متوسط اينترنت در ژاپن براي هر کاربر 60 مگا بيت در ثانيه يعني حدود 7 و نيم مگابايت در ثانيه است. حالا جالب تر اينکه اگه بخايد با کل پهناي باند مخابرات ايران (1705 مگا بيت در ثانيه) به کاربرا مثل ژاپن سرويس بدي فقط ميتوني به 28 نفر رو به اينترنت وصل کني.
حالا بريد حالشو ببريد وزير مقني ارتباطاتتون که تازه از تو چاه اومده بيرون ميگه براي من جاي تعجبه اگه کسي بخاد با سرعت بيشتر از 128 اينترنت بگيره :5:

V A H I D
17-09-2007, 20:08
سلام به همه. ميدونيد سرعت متوسط اينترنت در ژاپن چقدره؟ اگه نمي‌دونيد حدس مي‌زنيد چقدره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سرعت متوسط اينترنت در ژاپن براي هر کاربر 60 مگا بيت در ثانيه يعني حدود 7 و نيم مگابايت در ثانيه است. حالا جالب تر اينکه اگه بخايد با کل پهناي باند مخابرات ايران (1705 مگا بيت در ثانيه) به کاربرا مثل ژاپن سرويس بدي فقط ميتوني به 28 نفر رو به اينترنت وصل کني.
حالا بريد حالشو ببريد وزير مقني ارتباطاتتون که تازه از تو چاه اومده بيرون ميگه براي من جاي تعجبه اگه کسي بخاد با سرعت بيشتر از 128 اينترنت بگيره
عزیزم اون ها که دیگه Adsl ندارن.......
از فن اوری های دیگه استفاده می کنن...

A r c h i
17-09-2007, 23:23

از کجا پرسیدین که خطتون رانژه شده؟

atrin777
18-09-2007, 01:18
سلام لطفا كمك كنيد .

تازه Adsl گرفتم . مودمم پلانت هست مدل 2110 كه فقط از طريق Usb به كامپيوتر وصل ميشه .

امشب مودمو چك كردم ديدم خط رانژه شده ( البته قبلا از طريق يكي از دوستايي كه در مخابرات دارم متوجه شده بودم ) و چراغ استاتوس ديگه چشمك زن نيست و ثابت شده اما هر كاري ميكنم نميتونم به اينترنت كانكت بشم .

در واقع اينارو گفتم كه بگم اينجوري فكر ميكنم كه بدون داشتن كانكشن چجوري ميشه به اينترنت كانكت شد و نرم افزارهايي مثل Ie از كجا بايد متوجه بشن كه الان تو شبكه هستيم ؟

sms11
18-09-2007, 11:40
سلام لطفا كمك كنيد .

تازه Adsl گرفتم . مودمم پلانت هست مدل 2110 كه فقط از طريق Usb به كامپيوتر وصل ميشه .

امشب مودمو چك كردم ديدم خط رانژه شده ( البته قبلا از طريق يكي از دوستايي كه در مخابرات دارم متوجه شده بودم ) و چراغ استاتوس ديگه چشمك زن نيست و ثابت شده اما هر كاري ميكنم نميتونم به اينترنت كانكت بشم .

در واقع اينارو گفتم كه بگم اينجوري فكر ميكنم كه بدون داشتن كانكشن چجوري ميشه به اينترنت كانكت شد و نرم افزارهايي مثل Ie از كجا بايد متوجه بشن كه الان تو شبكه هستيم ؟

دوست خوب باید واسه وصل شدن به اینترنت یه کانکشن درست کنی.باید سی دی نصب مودم رو که همراه مودم میدن رو بزاری و با دفترچه راهنمای مودم یه کانکشن درست کنی.اگر تونستی که هیچی اگه نتونستی زنگ بزن پشتیبانی شرکت بهت کمک میکنن.اگر بازم نتونستی از طرف شرکت بگو یکی بیاد واست راه بندازه.اگر خواستی ببینی به اینترنت وصل شدی یا نه یه صفحه اینترنت مثل گوگل رو باز کن اگه باز کرد یعنی به اینترنت وصلی

alireza20202003
18-09-2007, 12:07
از کجا پرسیدین که خطتون رانژه شده؟
دو راه داره یکی اینکه وایسی تا چراغ مودم که مربوط به ADSL هستش روشن شه. دومی اینکه مثل من کم طاقت باش بری مخابرات بگی آقا این خط ما رو رانژه کردید؟ اونم میگه شما برو خودش رانژه میشه.:20:

cyruspk
18-09-2007, 14:14
عزیزم اون ها که دیگه Adsl ندارن.......
از فن اوری های دیگه استفاده می کنن...

خودم مي‌دونم ولي منظورم اين نبود که از چه تکنولوژي استفاده مي‌کنند منظورم اين بود که اونا کجان و ما کجاييم
ما بابد براي تبديل گرفتن سرويس بيشتر از 128 کلي التماسو و نامه و اين جور چيزا ببريم بعد دلمون خوش باشه که مي‌خايم پيشرفت کنيم
تازه من شنديم اونا تا پشت پريز تلفنشون فبير نوري دارن :8:

V A H I D
18-09-2007, 16:11
نگاه کن ما 30 سال دیگه شاید شاید دوباز می گم به کره برسیم....
این ها می تونن 1 مگابیت بدن نمی دن...
ببین دیگه یعنی چی...
باید خودت بقیه اش رو بری تا اخر دیگه چه برسه سرعت های بالا...

cyruspk
18-09-2007, 17:08
ببین دیگه یعنی چی...

با اينکه که خودت بخاي پول اينترنتو اونم چند برابر قيمت بين المللي ب‌دي بازهم نمي‌توني يه اينترنت دست داشته باشي . به اين ميگن دموکراسي !!!!!

cyruspk
18-09-2007, 20:02
ببین دیگه یعنی چی...

البته فکر کنم يک صفرشو جا انداختي چون مطمئنا تا 200 سال اينده نميتونيم به الان اونا برسيم

cyruspk
18-09-2007, 20:09
سلام لطفا كمك كنيد .

اين بستگي به سيستم شرکتت داره هر جايي براي خودش يه سيستمي داره بايد زنگ بزني پشتيبانيش اونا يه آي پي بهت ميدن بعد بهت ميگن چي ‌کار بايد بکني:46:

V A H I D
18-09-2007, 23:17
البته فکر کنم يک صفرشو جا انداختي چون مطمئنا تا 200 سال اينده نميتونيم به الان اونا برسيم

با اينکه که خودت بخاي پول اينترنتو اونم چند برابر قيمت بين المللي ب‌دي بازهم نمي‌توني يه اينترنت دست داشته باشي . به اين ميگن دموکراسي !!!!!

بیاید در این مسئله دیگه حرف نزنیم چون حالم بد می شه.....:2::2::2:

از هر چی ....

ehsankalak
18-09-2007, 23:31
حضار محترم اگه خدا بخواد قراره تا 1000 سال آینده پهنای باند فعلیمون بشه نیم برابر خیلی عالیه نه به نظر من باید آرزوی اون روزیو که بتونیم بدون دست به دعا شدن برای دانلود 1 مگ بشینیم راحت 100 تا 100 تا یا بیشتر ( مثل بقیه کشورای خارج) دانلود کنیم رو به گور ببریم حالا نمیگم امکان نداره چرا داره ولی برای 10 نسل بعد ما که دیگه تا اون موقعم اینترنت خز شده:31:

arash rashno
19-09-2007, 10:33
سلام دوستان
من یه لپ تاپ دارم و یه سیستم معمولی حالا این دو تا رو از طریق lan به هم وصل کردم
حالا میخوام اینترنت رو به لپ تاپ وصل کنم باید چیکار کنم ؟؟؟؟
مودم من asus am602 و فعلا چون lan هر دو سیستم درگیر هست به usb وصل کردم
ممنون میشم کمک کنید

sms11
19-09-2007, 11:26
سلام دوستان
من یه لپ تاپ دارم و یه سیستم معمولی حالا این دو تا رو از طریق lan به هم وصل کردم
حالا میخوام اینترنت رو به لپ تاپ وصل کنم باید چیکار کنم ؟؟؟؟
مودم من asus am602 و فعلا چون lan هر دو سیستم درگیر هست به usb وصل کردم
ممنون میشم کمک کنید

دوست عزیز با این مودم نمیتونی شبکه درست کنی.اگه میتونی مودم رو به یکی بفروش و مودم ایسوس 604 بگیر(البته اینو فروشنده میگفت)

A r c h i
19-09-2007, 12:19
بالاخره Adsl منم وصل شد :31::31::31:

از دست دیال آپ راحت شدم

linkin_park
19-09-2007, 12:36
آقا کی به آسیاتک رای داده ؟! خدایا !!! دیوانه شدم از دست این حرومز**ه ها ..... آشغالای عوضی همش میپیچوننم ...
تو این تابستون کذایی یه روز هم نشد من سرعتم عادی باشه ... بعد زنیکه آشغال ور میداره بهم میگه تا 10 روز دیگه درس میشه ... این ده روزو از اول تابستون بهم گفتن .. ماهی 24 تومنمو خوردن یه آبم روش ... حالا جالبه پشتیبانیش همش مشغوله ولی واحد فروشش ! وقتی بوی پول به دماغشون میخوره همچی تحویلت میگیرن ...

بچه هایی که از این شرکت لجن دونی سرویس میگیرن ... از اول مهر بیاین پس بدیم ... به خدا پولتو بدی به دیال آپ به صرفه تره ... تو خیک این عوضیا نمیره ...

A r c h i
19-09-2007, 14:42
بچه ها این سایتی که میشه باهاش سرعت اینترنت را امتحان کرد، آدرسش چیه؟

mrmostafa
19-09-2007, 15:34
آقا کی به آسیاتک رای داده ؟! خدایا !!! دیوانه شدم از دست این حرومز**ه ها ..... آشغالای عوضی همش میپیچوننم ...
تو این تابستون کذایی یه روز هم نشد من سرعتم عادی باشه ... بعد زنیکه آشغال ور میداره بهم میگه تا 10 روز دیگه درس میشه ... این ده روزو از اول تابستون بهم گفتن .. ماهی 24 تومنمو خوردن یه آبم روش ... حالا جالبه پشتیبانیش همش مشغوله ولی واحد فروشش ! وقتی بوی پول به دماغشون میخوره همچی تحویلت میگیرن ...

بچه هایی که از این شرکت لجن دونی سرویس میگیرن ... از اول مهر بیاین پس بدیم ... به خدا پولتو بدی به دیال آپ به صرفه تره ... تو خیک این عوضیا نمیره ...

آقا منم سرعتم افتضاحه هي ميگن پهناي باند پر شده خب فلان شده ها واسه چي بر ميدارن ميدن وقتي ميبينن كه پر شده ايميل زدم گفت از خجالتتون در مياييم مجاني ميديم. ولي از ماه ديگه غش 64 ميگيرم يا از جاي ديگه !! آخه نميدونم كدوم شركت خوب هستش و ارزون باشه بابا شركتهاي ديگه هم گرون تر هستش هم سرعتش افتضاحه فقط صبا خوبه اونم به صرفه نيستش. شركت هاي متفرقه تازه وارد كسي سراغ نداره بگيريم چون خلوت هستش خوب ارائه ميدن.
من پول داشتم edsl ميگرفتم ماهي 37 هزار تومن 256 حرف نداره سرعتش خيلي بيشتر از adsl هستش پهناي باندش واقعي هستش.
شما چه سرويسي گرفتي كه ماهي 24 هزار تومن ميدي؟؟؟ من 128 رو ميدم 20 هزار تومن اداري رو گفت 26 هزار تومن ولي به خونه نميدونم ميده يا نه اونم بگيريم همينه فرقي نداره

mrmostafa
19-09-2007, 15:35
بچه ها این سایتی که باهاش سرعت اینترنت را امتحان کرد، آدرسش چیه؟

cyruspk
19-09-2007, 15:46

بابا من نمي‌دونم چرا اين اسياتکيها چند وقته الکي اعتراض مي‌کنن. با توي فروم چيز نوشتن کار از کار پيش نميره
تقصير خودتونه اگه جاي وقت تلف کردن و غرغر کردن برين پسشون بدين ادم ميشن همون کاري که ما با پارس انلاين کرديم حالا زنگ زدن منت کشي مي‌کنن:21:

sms11
19-09-2007, 17:40
بالاخره Adsl منم وصل شد :31::31::31:

از دست دیال آپ راحت شدم
مگه تو اشتراک داتک نداشتی؟چرا اینقدر طول کشید؟مال من 5 روزه اومد

آقا منم سرعتم افتضاحه هي ميگن پهناي باند پر شده خب فلان شده ها واسه چي بر ميدارن ميدن وقتي ميبينن كه پر شده ايميل زدم گفت از خجالتتون در مياييم مجاني ميديم. ولي از ماه ديگه غش 64 ميگيرم يا از جاي ديگه !! آخه نميدونم كدوم شركت خوب هستش و ارزون باشه بابا شركتهاي ديگه هم گرون تر هستش هم سرعتش افتضاحه فقط صبا خوبه اونم به صرفه نيستش. شركت هاي متفرقه تازه وارد كسي سراغ نداره بگيريم چون خلوت هستش خوب ارائه ميدن.
من پول داشتم edsl ميگرفتم ماهي 37 هزار تومن 256 حرف نداره سرعتش خيلي بيشتر از adsl هستش پهناي باندش واقعي هستش.
شما چه سرويسي گرفتي كه ماهي 24 هزار تومن ميدي؟؟؟ من 128 رو ميدم 20 هزار تومن اداري رو گفت 26 هزار تومن ولي به خونه نميدونم ميده يا نه اونم بگيريم همينه فرقي نداره

اینو من دیدم.خودم ندارم.فقط پیشنهاد دادم.

A r c h i
19-09-2007, 20:32
[quote=sms11;1601964]مگه تو اشتراک داتک نداشتی؟چرا اینقدر طول کشید؟مال من 5 روزه اومد

نداشتم..دقیقا 16 روز طول کشید از روزی که پیک اومد...بعد از درخواست هم 2 هفته طول کشید تا پیکشون اومد:13:..کلا 1 ماه :19:

ولی خیلی حال میده.:46:.من محل کارم adsl داشتم ولی خونه یک چیز دیگه است

darvish1900
19-09-2007, 22:08
بچه ها این سایتی که میشه باهاش سرعت اینترنت را امتحان کرد، آدرسش چیه؟

بهترینش اینه

این هم بد نیست
speedtest.ir