PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از بين بردن هك ؟؟!!

PLAΨMID
10-02-2010, 21:53
سلام دوستان
من يه N82 دارم كه چند وقت پيش با روش deltafox هك و آپديتش كردم و اين هك روش مونده و از بين نميره . حتي با روش jef كه دوباره فلش وبه ورژن 35 آپديتش كردم بازم اين هك از بين نميره .
بخاطر مشكلاتي كه واسه گوشي پيش اومده ميخوام اصلا قيد هك رو بزنم . آيا راهي هست ؟ مثلا اگه بدم بيرون ميتونن جوري فلشش كنن كه اين هك هم از بين بره ؟
ممنون .:40:

Legend
10-02-2010, 22:57
سلام دوستان
من يه N82 دارم كه چند وقت پيش با روش deltafox هك و آپديتش كردم و اين هك روش مونده و از بين نميره . حتي با روش jef كه دوباره فلش وبه ورژن 35 آپديتش كردم بازم اين هك از بين نميره .
بخاطر مشكلاتي كه واسه گوشي پيش اومده ميخوام اصلا قيد هك رو بزنم . آيا راهي هست ؟ مثلا اگه بدم بيرون ميتونن جوري فلشش كنن كه اين هك هم از بين بره ؟
ممنون .:40:
سلام
ببین تو درایو Y اکسپلور فولدر SYS و BIN و installserver داری؟ اگه داری پاکشون کن..
چون خودم از همین راه هک کردم و به هیچ وجه هم تا خودت پاک نکنی هک از بین نمیره..
شاد باشی:40:

PLAΨMID
11-02-2010, 00:49
ممنون .
بعد از پاك كردنشون ميشه برنامه ها رو ساين و نصب كرد ديگه ؟؟
آخه يه بار فقط خود installserver رو پاك كردم ؛ ديگه هيچي نصب نمي كرد با هزار بدبختي دوباره گذاشتمش سر جاش !!

يه سوال ديگه : يونس جان بيرون ميشه داد گوشي رو از بيخ و بن فلش كنن ؟ صفر صفر بشه ؟؟
مرسي .

Hadi King
11-02-2010, 20:06
ممنون .
بعد از پاك كردنشون ميشه برنامه ها رو ساين و نصب كرد ديگه ؟؟
آخه يه بار فقط خود installserver رو پاك كردم ؛ ديگه هيچي نصب نمي كرد با هزار بدبختي دوباره گذاشتمش سر جاش !!

يه سوال ديگه : يونس جان بيرون ميشه داد گوشي رو از بيخ و بن فلش كنن ؟ صفر صفر بشه ؟؟
مرسي .
با اجازه آقا یونـــس :11:
آره میشه اگه گوشیتون -- باشه نیازی به ساین نیست ولی اگه -- نباشه باید با کامپیوتر ساین کنی و نصـــب :20:
+
با باکس برات فلش میکنن مثل روز اولــــش :5:دست هرکسی نده برات فلش کنن تعمیراتی ببر که از فلش کردن و فریمور یه چیزی حالیـــش باشه ...
موفق باشید!:40: