PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين بازي هاي دهه از نگاه IGN

CATALONIA
10-02-2010, 19:24
 بهترين بازي هاي دهه ي اخير از نگاه IGN 

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با آغاز سال 2010 ميلادي و پس از گذشت ده سال از قرن بيست و يكم سايت IGN در اقدامي تصميم به معرفي 10 بازي برتر دهه كرد و اين كار را از هفته پيش آغاز كرد و از سال 2000 شروع كرد و هر سال 10 بازي برتر رو معرفي كرد و در اخر هم امروز ده بازي برتر دهه را انتخاب كرد . IGN همراه معرفي بهترين بازي هاي دهه بهترين فيلم هاي اين دهه را هم معرفي كرده كه ربطي به حوزه ي كاري ما نداره . 
بهترين بازي هاي دهه ي اخير از نگاه IGN عبارتند از :‌

Best Games Overall

10. Uncharted 2: Among Thieves
اطلاعاتي در مورد بازي 
9. Battlefield 1942
اطلاعاتي در مورد بازي 
  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نقد-و-بررسی-بازی-Battlefield-1942(ميدان-نبرد1942)?p=25445&viewfull=1#post25445
  8. Okami
اطلاعاتي در مورد بازي 
7. Fallout 3
اطلاعاتي در مورد بازي 
6. Counter-Strike
اطلاعاتي در مورد بازي 
5. Super Mario Galaxy
اطلاعاتي در مورد بازي 

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. Grand Theft Auto III

3.Star Wars Knights of the Old Republic

2. Shadow of the Colossus
اطلاعاتي در مورد بازي 

1.Half Life 2

اطلاعاتي در مورد بازي 

vahidgame
10-02-2010, 20:07
هر سایتی میتونه بازیهای برتر خودش انتخاب کنه ولی فکر کنم انتخاب ده بازی در یک دهه خیلی سخت باشه و اگر مثلا چند سایت دیگه هم همین کار رو بکنن شاید انتخاب هر کدوم با هم فرقهای زیادی داشته باشه.
ولی به نظر من حداقل جای چند بازی شرکت Bioware خالیه و همین طور چند بازی دیگه. ولی سخته توی بین همه پلتفرم ها 10 بازی انتخاب کرد.شاید برای هر پلتفرم 10 بازی انتخاب میشد یکمی راحتر میشد تصمیم گرفت.فکر کنم اونایی که انتخاب کردند باید بازیهای همه پلتفرم ها رو بازی کرده باشن.

halflife g
10-02-2010, 20:19
خداييش مي بيني....مي بيني اين دكتر فريمن همه جا اول.......خدا حفظش كنه.... .:31:

ولي خداييش جاي چند تا بازي بدجور خاليه مثل geow كه خيلي روي بازيهاي چند سال اخير تاثير داشته يا حداقل يه شماره از call of duty و يا halo و..........

CATALONIA
10-02-2010, 20:30
اين كه كاملا درسته كه جاي يك سري بازي خاليه
و به نظر من اين Fallout 3 اينجا اضافي هست !

vahidgame
10-02-2010, 20:33
منم موافقم.اگه می خواستن یه بازی سبک نقش آفرینی رو انتخاب کنن dragon age بهتر بود.

halflife g
10-02-2010, 20:38
اين كه كاملا درسته كه جاي يك سري بازي خاليه

اگه از من بپرسي سه تا از بهترين بازيهاي زندگيتو نام ببر يكيش همين halflife يكيش سري gears of war و يكيش هم همين fallout

fallout جو و اتمسفر وحشتناكي داشت به زيبايي و استادانه فضاي تنهايي بعد از سقوط بشريت رو نشون داده بود عالي عالي بود...................... .البته اين نظر منه ها

vahidgame
10-02-2010, 21:40
اگه از من بپرسي سه تا از بهترين بازيهاي زندگيتو نام ببر يكيش همين halflife يكيش سري gears of war و يكيش هم همين fallout

fallout جو و اتمسفر وحشتناكي داشت به زيبايي و استادانه فضاي تنهايي بعد از سقوط بشريت رو نشون داده بود عالي عالي بود...................... .البته اين نظر منه ها
ولی واقعا انتخاب ده بازی برتر یه دهه خیلی سخته.الان مثلا اگر توی سایت خودمون یه تاپیک برای این کار اختصاص بدیم شاید نظرات خیلی متفاوتی داشته باشیم.ولی مثلا من خودم Half life حتما جزو ده بازی برترم هست و شاید بعضی بازیها مثل این بازیو بیشتر افراد انتخاب کنن.

halflife g
10-02-2010, 22:44
ولی واقعا انتخاب ده بازی برتر یه دهه خیلی سخته.الان مثلا اگر توی سایت خودمون یه تاپیک برای این کار اختصاص بدیم شاید نظرات خیلی متفاوتی داشته باشیم.ولی مثلا من خودم Half life حتما جزو ده بازی برترم هست و شاید بعضی بازیها مثل این بازیو بیشتر افراد انتخاب کنن.

بله خوب قبول دارم كه كار خيلي سختيه و نميشه گفت حتما اين ده تا واقعا ده بازي برتر دهه هستن....يه چند تايشون مسلمانا تو نظر سنجي هر سايتي خواهند بود مثه halflife و fallout و ماريو و ......ولي بعضيش نه...بالاخره نظرات مختلفه ديگه