PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شما هم مشکل از کار افتادن ماوس و کیبرد رو دارید؟

Arashdn
10-02-2010, 15:56
سلام
این مشکل از خخود وین 7 هست که خود به خد ماوس و کیبرد از مار میفته وئ بره حلش باید ری استارت کرد؟

Ava UK
10-02-2010, 20:20
من قبلا این مشکل رو داشتم. در واقع سیستم فریز میشد و ماوس و کیبرد از کار میوفتاد. بعد از کلی تحقیق و جستجو تو سایت ها فهمیدم که مشکل از فایروالم بود. Outpost Pro 6.7.1 رو داشتم و این مشکل رو در انجمن خودش هم مطرح کردم. اونجا متوجه شدم که خیلی ها مثل من این مشکل رو داشتند. بعد از نصب Kaspersky Internet Security 9.0.0.736 مشکل من حل شد.

در بعضی از سایت ها هم مشکل رو درایو قدیمی Nvidia میدونستند و گفته شده که با آپدیت درایو به آخرین نسخه مشکلشون حل شده.

هر چی که هست مشکل از خود ویندوز 7 نیست بلکه از برنامه ها و دریو های ناسازگاری هست که بعدا روش نصب میشه. شما برنامه هات رو چک کن ببین آخرین برنامه ای که نصب کردی چی بوده اونو پاک کن و نتیجه رو مقایسه کن.

join me
10-02-2010, 22:38
دوست عزیز
اگر درایور موس وکیبورد را نصب کردی این کارو نکن احتمالا با درایور اونها مشکل داره من هم همین کار رو کردم و درایور اونها رو نصب نکردم یه سری هم به سایت شرکت سازنده بزن و اگر درایور جدیدی اومده از اونها استفاده کن (کیبورد و موس من فراسو )

saddd
12-02-2010, 13:57
من در لپتاپ hp1390 این مشکلو دارم! usb ها از کار میفتن و موس کار نمیکنه! میخواستم بدونم مشکل از کجاست!؟

معرق
12-02-2010, 17:26
دوست عزیز
اگر درایور موس وکیبورد را نصب کردی این کارو نکن احتمالا با درایور اونها مشکل داره من هم همین کار رو کردم و درایور اونها رو نصب نکردم یه سری هم به سایت شرکت سازنده بزن و اگر درایور جدیدی اومده از اونها استفاده کن (کیبورد و موس من فراسو )

سلام
موس و کیبوردم فراسویه
موس مشکل نداشت اما کیبورد رو با ps2 به سیستم شناسوندم و الان مشکلی نیست / نباشد رخ زیبای تو را ...

join me
12-02-2010, 17:54
داخل تنطیمات ست آپ مادربورد یو اس بی کیبورد رو فعال کن ببین مشکلت حل میشه یا نه؟؟؟!!!(مادربورد من گیگابایت ep_41)

xeNociDe
12-02-2010, 18:21
ای بابا مشکل از سیستم USB هست...
توی دنیا برای همه همین مشکا هست یعنی از کار افتادن چند ثانیه ایه موس یـ.....(ببخشید کیبوردم یک لحظه از کار افتاد) ــا کیبرد عادیه فقط باید بهش عـ....(باز دوباره از کار افتاد)....ـــا دت کنی!
" متن بالا یک شوخیه کوچولو بود"

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 06:21 PM ----------

توی دنیا برای همه همین مشکا هست یعنی از کار افتادن چند ثانیه ایه موس یـ.....(ببخشید کیبوردم یک لحظه از کار افتاد) ــا کیبرد عادیه فقط باید بهش عـ....(باز دوباره از کار افتاد)....ـــا دت کنی!
" متن بالا یک شوخیه کوچولو بود"

معرق
13-02-2010, 10:04
" متن بالا یک شوخیه کوچولو بود"[COLOR="Silver"]

B]

شوخیت خیلی با مزه بود :10::31::10:

xeNociDe
13-02-2010, 11:24
خواهش میکنم وظیفه بود ولی از شوخی گذشته مشکل بزرگیه ها مثلاً فکر کن داری توی یک قسمت حساس یک بازی حساستر داری بازی میکنی یک دفعه کیبوردت قطع و وصل بشه اونوقت خودتو میکشی!

ghafari88
13-02-2010, 22:29
والا من روی دستگاهم کسپر دارم ... کیبوردمم فراسو ه .. اما تو سایتش درایور جدیدتر از XP نداره ... اونم که دانلود کردم کسپر به عنوان تروجان شناخت ... من فقط مشکلم کیبوردمه ... خیلی اوقات غیر فعال میشه که وقتی یه بار می کشم و دوباره جا میزنم درست میشه! .. لطفا اگر راه حل اساسی داره به منم بگید ....

xeNociDe
14-02-2010, 09:42
والا من روی دستگاهم کسپر دارم ... کیبوردمم فراسو ه .. اما تو سایتش درایور جدیدتر از XP نداره ... اونم که دانلود کردم کسپر به عنوان تروجان شناخت ... من فقط مشکلم کیبوردمه ... خیلی اوقات غیر فعال میشه که وقتی یه بار می کشم و دوباره جا میزنم درست میشه! .. لطفا اگر راه حل اساسی داره به منم بگید ....

متاسفنه راهی نیست...اگر میتونی کبیوردتو عوض کن!:41:

ghafari88
14-02-2010, 16:09
اي بابا ... بازم پاك كردن صورت مسئله ... خوبه اين فراسو جنس صادر نمي كنه (البته اميدوارم) .. چون مايه آبروريزيه! .. آخه نيست پشتيبانيش خيلي قوييههههه!!!!

Smartie7
16-03-2010, 18:22
کیبورد من FOCUS هست اومدم درایورش رو نصب کردم از کار افتاد....کاش نصب نمیکردم....حالا چه کار کنم؟؟؟:19:

راستی مادر بوردم هم اصلا نصب نمیشه (این دیگه خیلی قشنگه!)

kamyar1369
28-06-2015, 18:54
سلام دوستان عزیز من یه ترینر دانلود کردم ولی انتی ویروسم مرتب اونو حذف میکرد منم ناچار غیرفعالش کردم و بازی رو با ترینر انچام دادم بین بازی بود که سیستمم هنگ کرد ریستارت کردم متوجه شدم موس و کیبردم کلا از کار افتاده خواهش میکنم سریع بهم جواب بدین ؟؟؟؟:n40:

mahdirajabi2882
08-07-2017, 11:08
سلام منم کیبوردم از کار افتاده ولی تو حالت بوت کار میکنه اگه کسی بتونه راه حلی بگه درست بشه کیبوردم بخدا بهش پنجاه تومن میدم

- - - Updated - - -

تروخدا زود کمکم کنید

Mehdimi7
20-07-2019, 10:35
بچه کیبورد من اصلا نمیاد بالا و حتی نمیتونم وارد وین هم بشم ویندوز 7 هست کامپیوترم جای usb هارو هم عوض کردم ولی کاری نکرد
به وین هم دسترسی ندادم