PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طرحهاي خودتون را در مورد اين سايت بديد مشكلات شو بگيد

shahnameh
01-04-2006, 11:33
طرحهاي خودتون را در مورد اين سايت بديد مشكلات شو بگيد و بگيد چه جوري رفعش كنيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:blush: :blush: :blush: :blush:

ممنون عزيزان

un4giv3n
01-04-2006, 12:40
بگم؟ ناراحت نميشين؟

shahnameh
01-04-2006, 13:51
نه اصلاَ من اين تايپيك رو زدم تا سايتو بهترش كنم

Elfin-D
01-04-2006, 21:31
اين عكس سر برگ ها كيفيتش پايينه
در كل خوبه
چون سايت با سيستم مديريت محتوا اداره ميشه نميشه زياد روش نظر داد

shahnameh
01-04-2006, 21:43
ممنون اگه مقاله به درد بخور يا اموزش php خوب داري برام ارسال كن

sa3er
01-04-2006, 22:49
تصوير صفحه وب سايت شما بر روي كامپيوتر و مرورگر بنده:

فك مي كنم يه تجديد نظر نياز هست تو طراحيش. :)

shahnameh
01-04-2006, 23:17
بگو چه جوري درستش كنم بهتره

sa3er
01-04-2006, 23:36
خوب به نظر بنده هر چي طراحيتون ساده تر باشه قشنگ تر و جذاب تر خواهد بود. به جاي استفاده از فايلهاي گرافيكي سنگين با يك قالب زيبا و بازي با رنگها و استفاده از تكنولوژي Css چشم هر ببننده اي رو ميتونيد مجذوب سايت خودتون كنيد. نمي گم از گرافيك استفاده نشه... بشه.... ولي خيلي كم.

اگه من بگم چي طراحي كنيد و چي رو كجا بزاريد .. هم خلاقيتتون رو از دست ميديد و هم اون كار ديگه محصول دست خودتون نيست. ميشيد فقط مسئول اجراي ايده.

ببخشيد زياد صحبت شد. :)

miladz
11-04-2006, 16:27
آقا سایتت با Firefox خیلی بد نشون داده میشه فلش بالا هم مشکل داره هی آهنگ میزنه هی قطع میشه دوباره شروع میشه
سایت از نظر من خیلی مشکل داره یه تم دیگه بنداز روش

miladz
11-04-2006, 16:29
راستی وقتی طراحی می کنی برای دیدن پیج از Firefox استفاده کن چون اگه کد ها مشکل داشته باشه سریع به هم میریزتشون
و راحت متوجه میشی چقدر مشکل داره کارت

miladz
11-04-2006, 16:31
از لینجا میتونی Firefox رو داونلود کنی

un4giv3n
13-04-2006, 20:50
خب! من اجازه گرفتم! خودتون گفتین بگو!
ببین! سایت شما اومده دست گزاشته جایی که دست زیاده! غول هم زیاده! معرفی و دانلود نرم افزار!!!!
همین جا رو ببین! فکر میکنی بتونی با اینجا رقابت کنی؟ یا سایتهای رقیب اینجا؟
دوم اینکه نرم افزارهاتون رو بدون کرک معرفی میکنی!
IDman 5 بدون کرک میخوان چی کار کنن؟
سوم یک نکته! ببین سرزمین دات ارگ چقدر معروف شد! میدونی چرا؟ توی کاری دست گزاشت که غیر از یک سری وبلاگ کسه دیگه ای نبود!!! الان واسه خودش قدرتیه(در زمینه خودش!)
من نظرم اینه که اطلاعاتی که ارائه میدی از طراحی مهم تره. خیلی مهمتره! باورت نمیشه! من برای یک مقاله 4 ساعت وقت گزاشتم تا از بین قالب بهم ریخته و سایت نیمه جون بکشمش بیرون! چون مقالش هم تک بود هم مهم.!
به هر حال موفق باشی.

shahnameh
12-06-2006, 22:51
ممنون از راهنمايي هاتون

aliraad
22-06-2006, 18:03
به بچه هاي عزيز توصيه ميكنم كه از تم هاي مجاني موجود در بازار فقط ايده بگيريد
اين فلش كه شما استفاده كرديد فقط كمي تغيير داده شده و دچار اشكال هم شده
اين ساعت هم براي خوده ماكرومدياست. در نوشته ها به هيچ وجه به درستي از css ها استفاده نشده
اسكرول براي صفحه index به عنوان صفحه اول زياده يعني مطالب دسته بندي نشده و براي صفحه اول زياد ميباشد.
استفاده از كد هاي جاوا اسكريپت براي ايجاد افكتهايي در title و subtitle و statusbar به كل از رده خارج شده و همينطور استفاده از افكت هاي dhtml .
در كل يك سايت حرفه اي يك سايت ساده با برنامه نويسي حرفه اي و استفاده ي بجا از عكس ها و قابليت ها و نه استفاده از همه اونهاست در كل سايت شما خوب است و جا براي پيشرفت زياد دارد ولي به هيچ وجه حرفه اي و صنعتي و استاندارد نيست يعني اگر من يك شركت داشتم به هيچ وجه طراحي سايتم رو به شما واگذار نميكردم.
مثال static:
مثال dynamic:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] demo version

br0991
22-06-2006, 18:33
به بچه هاي عزيز توصيه ميكنم كه از تم هاي مجاني موجود در بازار فقط ايده بگيريد
اين فلش كه شما استفاده كرديد فقط كمي تغيير داده شده و دچار اشكال هم شده
اين ساعت هم براي خوده ماكرومدياست. در نوشته ها به هيچ وجه به درستي از css ها استفاده نشده
اسكرول براي صفحه index به عنوان صفحه اول زياده يعني مطالب دسته بندي نشده و براي صفحه اول زياد ميباشد.
استفاده از كد هاي جاوا اسكريپت براي ايجاد افكتهايي در title و subtitle و statusbar به كل از رده خارج شده و همينطور استفاده از افكت هاي dhtml .
در كل يك سايت حرفه اي يك سايت ساده با برنامه نويسي حرفه اي و استفاده ي بجا از عكس ها و قابليت ها و نه استفاده از همه اونهاست در كل سايت شما خوب است و جا براي پيشرفت زياد دارد ولي به هيچ وجه حرفه اي و صنعتي و استاندارد نيست يعني اگر من يك شركت داشتم به هيچ وجه طراحي سايتم رو به شما واگذار نميكردم.
مثال static:
مثال dynamic:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] demo version

ببخشيد ميشه در مورد سايتی که شما داديد نظر داد :happy:

shahnameh
23-06-2006, 23:04
ممنون از راهنمايي خيلي خيلي خوب تمون مچكرم

aliraad
25-06-2006, 20:04
خوشحال ميشم نظر بدين!
شركت ما بيش از 800 templat را كه در بازار مي فروشن و دست به دست دانلود ميشه و در برخي از سايت هاي اينترنتي خارجي مي بينيد كه برا فروش گذاشتن رو طراحي كرده ما با همكاري يك شركت از هند و يك شركت از تايلند براي شركت هايي چون مانستر و غيره طراحي ميكنيم. به خودتون اعتماد داشته باشين .فكر مي كنين براي يك شركت در اروپا مي صرفه هفته اي 8000 يورو به يه طراح بده و بعد اونا رو انقدر ارزون بفروشه يا بگذاره تا من و شما دانلود كنيم در حالي كه با هزينه اي خيلي كمتر ميتونه اينكار رو بكنه.اونا عاشق ما ها هستن كه هركدوم براي ماهي 3000 يورو براشون ملق هم ميزنيم تازه باهوشتر و هنرمند تر هم هستيم. من هم از تو اين فروم و چند تا ديگه به صورت مجاني سلايق جديد و اطلاعات مفيد رو در ميارم.هر جا شلوغ پلوغه يعني مغزهاي زيادي هم اونجا دارن كار ميكنن كه ميشه ازشون استفاده كرد.
در هر صورت تمام طراحي ها زماني عالي ميشه كه در موردش انتقاد بشه و متخصصين و افراد معمولي در موردش نظر بدن.
ايندفعه خيلي زياد نوشتم... :tongue: :whistle:

shahnameh
26-06-2006, 14:00
اين شركت سايتي چيزي نداره ؟؟؟ اسم شركت چيه؟

br0991
27-06-2006, 09:10
خوشحال ميشم نظر بدين!
شركت ما بيش از 800 templat را كه در بازار مي فروشن و دست به دست دانلود ميشه و در برخي از سايت هاي اينترنتي خارجي مي بينيد كه برا فروش گذاشتن رو طراحي كرده ما با همكاري يك شركت از هند و يك شركت از تايلند براي شركت هايي چون مانستر و غيره طراحي ميكنيم. به خودتون اعتماد داشته باشين .فكر مي كنين براي يك شركت در اروپا مي صرفه هفته اي 8000 يورو به يه طراح بده و بعد اونا رو انقدر ارزون بفروشه يا بگذاره تا من و شما دانلود كنيم در حالي كه با هزينه اي خيلي كمتر ميتونه اينكار رو بكنه.اونا عاشق ما ها هستن كه هركدوم براي ماهي 3000 يورو براشون ملق هم ميزنيم تازه باهوشتر و هنرمند تر هم هستيم. من هم از تو اين فروم و چند تا ديگه به صورت مجاني سلايق جديد و اطلاعات مفيد رو در ميارم.هر جا شلوغ پلوغه يعني مغزهاي زيادي هم اونجا دارن كار ميكنن كه ميشه ازشون استفاده كرد.
در هر صورت تمام طراحي ها زماني عالي ميشه كه در موردش انتقاد بشه و متخصصين و افراد معمولي در موردش نظر بدن.
ايندفعه خيلي زياد نوشتم... :tongue: :whistle:

سلام
اول چند تا نکته رو در مورد سايت شاهنامه جون بگم
البته جدا از مسائلی مثل علمو تکنولوژيو نميدونم اين جوری الان مد هستشو نميدونم دنيا
بر اساس اين مد کار ميکنوو اين حرفا ، که اين ها همش چی بيد ؟ يه مشت تبليغات بيد
از اين حرفا بگذريم ، لپ کلام سايتت خوبه ،
فقط به نظر من بهتره حجم گرافيکشو بياری پايين
عنوانها و موضوعات رو بهتر نمايش بدی
در مورد نوع کارت هم ، اگه مايل باشی ميتونم بهت کمک کنم

و يه خورده هم در مورد سايت استاد عزيزمون علی جان حرف بزنيم :biggrin:
در سايتی که گذاشتی از تکنولوژی سی اس اس استفاده نشده
فضای خالی ناموزون در سايتت ديده ميشه
جای اسم مغازه در لوگو با انيميشن کار ست نميکنه
يه سوتی در سايتت ديده ميشه که من مشتری نشان از کم تجربه بودن طراح ميبينم
اگه به عکسه زير دقت کنی ميفهمی :tongue:
و چند تا مسا له ديگه که بيشتر از اين سخت نميگيريم :happy:
ايشالا که هميشه موفق باشی

Omidpsp
27-06-2006, 21:37
شاهنامه جوووووووووون قالب سایتت عالیه عزیز های دیگه هم اگه خیلی راست میگن برین یکی بهترشو درست کنن
به نظر من سایتت عالیه البته از نظر طراحی محتوا رو هنوز نگاه نکردم

Sagad_a_n
28-06-2006, 18:27
يعني چي ؟؟؟؟؟؟؟

shahnameh
05-07-2006, 14:29
قربونت لطف دارين عزيزم

mojtabax
06-07-2006, 09:02
ظیسیشبسیبسیبیبسیب

shahnameh
07-07-2006, 00:42
ظیسیشبسیبسیبیبسیب

اون وقت اين چي

aliraad
01-08-2006, 15:08
موفق باشي من در خدمتم

aliraad
01-08-2006, 15:23
ببخشيد دير به دير ميام در زير جواب دوستمون رو نوشتم

aliraad
01-08-2006, 15:41
سلام
اول چند تا نکته رو در مورد سايت شاهنامه جون بگم
البته جدا از مسائلی مثل علمو تکنولوژيو نميدونم اين جوری الان مد هستشو نميدونم دنيا
بر اساس اين مد کار ميکنوو اين حرفا ، که اين ها همش چی بيد ؟ يه مشت تبليغات بيد
از اين حرفا بگذريم ، لپ کلام سايتت خوبه ،
فقط به نظر من بهتره حجم گرافيکشو بياری پايين
عنوانها و موضوعات رو بهتر نمايش بدی
در مورد نوع کارت هم ، اگه مايل باشی ميتونم بهت کمک کنم

و يه خورده هم در مورد سايت استاد عزيزمون علی جان حرف بزنيم :biggrin:
در سايتی که گذاشتی از تکنولوژی سی اس اس استفاده نشده
فضای خالی ناموزون در سايتت ديده ميشه
جای اسم مغازه در لوگو با انيميشن کار ست نميکنه
يه سوتی در سايتت ديده ميشه که من مشتری نشان از کم تجربه بودن طراح ميبينم
اگه به عکسه زير دقت کنی ميفهمی :tongue:
و چند تا مسا له ديگه که بيشتر از اين سخت نميگيريم :happy:
ايشالا که هميشه موفق باشی

1.منظورتون اين سي اس اس هاست كه از تكنولوژيش استفاده نكرده طراح من.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2. اين سايت يه شركته نه مغازه.
3. در مورد فضاي خالي شايد حق با شما باشه چون بك گراند سفيد بود ولي به درخواست خودشون اين رنگي شد و خالي به نظر مياد
4. لطفا مثل قبل سوتي ها رو بگين به جاي انكه فقط بگين <<يه سوتی در سايتت ديده ميشه که من مشتری نشان از کم تجربه بودن طراح ميبينم >>
اين اچ تي تي پي خيلي جاها براي قشنگي نوشته ميشه و اين مسئله كاملا آگاهانه و سليقه اي بوده.
مطمعنم اين كار پر از ايراده ولي لطفا بي غرض ايراد بگيريم مگه همه جمع نشديم كه چيز ياد بگيريم يا شايد ايراد من اين بوده كه گفتم به خودتون اعتماد داشته باشيد.