PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک یوزر 30 گیگا بایتی برای همه

br0991
01-04-2006, 11:31
بچه هایی که هنوز فضایی برای upload کردن برنامه هاشون ندارن و یا بر نامه هایی که می خواهند upload کنند حجم با لایی داره

می تونند از این ایمیل که به اندازه 30 گیگ فضا در اختیار تون می زاره فایلهاتون رو به صورت عمومی با همه بچه ها به اشتراک بگذارند

کافیه داخلش نرم افزار مورد نظرتون رو attach کنید و به خود ایمیل send کنید ، دیگه لازم نیست به بچه ها لینک بدید یا بچه ها با لینکی مشکل داشته با شند ،
کا فیه به دو ستا نتون ایمیل و پسوورد رو بدید ، تا فایلی که شما upload کردید رو دانلود کنند
به همین را حتی

محلی که باید login کنید >>>> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسم ایمیل >>>> cgmon
پسوورد >>>> 123456

پسوورد رو عوض نکنید خوا هشا ، چون بی فایده هست و مجدد پسوورد رو بر میگردونم سر جاش

spartan2
01-04-2006, 11:48
خيلي ممنون از شما
و اميدوارم همنطوري كه گفتيد كسي پسورد تغيير نده يا برنامه هاي ديگران را حذف نكنه

nayebaghaee
01-04-2006, 12:42
سلام دوستان

من عضو اين سايت هستم و ميتونم هفت نفر را دعوت كنم هفت نفر آدرس email بدهند تا دعوت نامه براشون بفرستم

my friend
01-04-2006, 13:13
خوب
اولیش منم:
demoblog@gmail.com

البته قبلا داشتم ولی نه یوزر نیم یادم میاد نه پسوردش !

my friend
01-04-2006, 13:21
راستی این طوری که شما میکنید خیلی امنیت پایینی داره !
یه فکرایی توی سرم هست که تا چند روز دیگه توی یه تاپیک جدید بهتون اعلام میکنم
فعلا بای

nayebaghaee
01-04-2006, 13:22
دوست عزيز دعوت نامه ارسال شد

sa3er
01-04-2006, 13:57
من نمي فهمم br0991 شما چه اصراري داريد كه از يوزر و پسورد شما استفاده بشه. با اين حال بنده تاپيك قبلي شما رو با تاپيك درخواست دعوتنامه 30Gigs ادغام كردم و درپيغام خصوصي هم به شما اطلاع دادم. ولي شما دوباره اومديد و اين تاپيك رو زديد.
هنوز هم امكان ثبت نام در اين سايت به روي عموم باز هست و در صورتي كه بسته شد كاربران مي تونند از تاپيك زير جهت دريافت دعوتنامه اقدام كنند.

درخواست دعوتنامه 30Gigs : سی گيگز
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nayebaghaee عزيز از شما هم ممنون بابت ارسال دعوتنامه براي دوستان.

LOCKED