PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : creative ZEN یا iriver E200 ؟؟؟؟؟؟؟؟

doctor_apachi2
10-02-2010, 11:56
سلام. من بین creative zen 8GB و iriver E200 8GB میخواستم ببینم کدوم رو بخرم بهتره. ضمن اینکه قیمتهاش هم تقریبا مثل هم هستش . من خودم iriver رو بخاطر چند مورد ترجیح میدم که یکیش تاچ اسکرینش هست یکیش اس÷یکر داشتنش هست یکیش شکل با ابهتش هست نسبت به اون یکی و در کل احساس کردم که بیشتر می ارزه و قابلیتهاش بیشتره. حالا خواهش میکنم دوستانی که هر دو مدل رو دیدند در مورد کیفیت صدا و تصویر هم یه توضیح بدند که کدوم بهتره ضمن اینکه در کل بگید کدوم مارک معتبرتر و مطمئن تره. ممنون. در ضمن من سرچ کردم یک مقایسه بین این دو مدل توی تا÷یک بود ولی خیلی مختصر بود و به درد من نخورد. مرسی

seymour
10-02-2010, 22:24
سلام. من بین creative zen 8GB و iriver E200 8GB میخواستم ببینم کدوم رو بخرم بهتره. ضمن اینکه قیمتهاش هم تقریبا مثل هم هستش . من خودم iriver رو بخاطر چند مورد ترجیح میدم که یکیش تاچ اسکرینش هست یکیش اس÷یکر داشتنش هست یکیش شکل با ابهتش هست نسبت به اون یکی و در کل احساس کردم که بیشتر می ارزه و قابلیتهاش بیشتره. حالا خواهش میکنم دوستانی که هر دو مدل رو دیدند در مورد کیفیت صدا و تصویر هم یه توضیح بدند که کدوم بهتره ضمن اینکه در کل بگید کدوم مارک معتبرتر و مطمئن تره. ممنون. در ضمن من سرچ کردم یک مقایسه بین این دو مدل توی تا÷یک بود ولی خیلی مختصر بود و به درد من نخورد. مرسی
نه - شک دارم بشه e200 رو در زمینه ای غیر از طراحی و ظاهر به creative zen (که مدل بسیار موفق تر و محبوب تریه) ترجیح داد .. جدا از اینکه اصولاً iriver در رده پایین تری نسبت به creative قرار می گیره از نظر کیفیت صدا و تصویر پلیرهاش ... e200 هم مستثنی نیست و iriver متاسفانه سعی کرده در عوض ظاهر زیبا، از سروته دستگاه در موارد دیگه بزنه .. مثلاً صفحه نمایش با عمق رنگ 260k در مقابل 16 میلیون رنگ creative zen ... کیفیت صدای iriver هم اصولاً یه درجه پایین تر از creative قرار می گیره و برای کاربر باتجربه تر این تفاوت میتونه محسوس باشه ..

در مورد تاچ اسکرین بودنش هم خیلی روش حساب نکن .. اولاً که ظاهراً صفحه لمسی نیست، بلکه فقط دکمه هاش لمسی هستند و اینطور که خونده ام همون هم خیلی خوب کار نشده ..

باز این مقایسه رو میشه باز کرد، اما بطور کلی که iriver این مدل رو برای رقابت با creative zen زده، مطمئناً در این جبهه شکست خورده. متاسفانه استراتژی iriver در سالهای اخیر بیشتر پسرفت داشته تا پیشرفت و از مدلهای خیلی خوب مثل clix که با مدلهای معتبرتر کریتیو رقابت می کرد رسیده به یه سری مدهای گمنام که صرفاً توی بازار کشور خودشون (کره جنوبی) طرفدار داره.

doctor_apachi2
11-02-2010, 13:05
seymor جان يه جوري آدم رو راهنمايي ميكني كه ديگه واقعا جاي كوچكترين شك و شبهه اي واسه آدم نميذاري.دمت گرم. ممنون ايشالا كه بتونم جبران كنم. حالا ديگه با خيال راحت ميرم ZEN رو ميخرم. موفق باشي مثل هميشه. يا علي

shirinajid
16-02-2010, 09:30
سلام.1 سوال خیلی فوری داشتم.مممنون میشم اگه کمکم کنید.من می خوام یک mp4 یا pmp بکیرم و بین iriver p7 و creative xfi2 شک دارم.امروز باید بخرم.خواهش می کنم کمک کنین.ممنون.

mamad gonzo
16-02-2010, 16:07
سلام.1 سوال خیلی فوری داشتم.مممنون میشم اگه کمکم کنید.من می خوام یک mp4 یا pmp بکیرم و بین iriver p7 و creative xfi2 شک دارم.امروز باید بخرم.خواهش می کنم کمک کنین.ممنون.

بدون هیچ تردید برو سراغ کریتیو... منم این مدلشو دارم چیز خوبیه ....
از نظر کیفیت صدا وتصویر از اون سر تره

lamorovat
23-02-2010, 00:16
سلام من يك mp3 ميخوام براي ورزش

seymour
23-02-2010, 19:12
سلام من يك mp3 ميخوام براي ورزش
برو به این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، و پست هایی که با دوستمون alfred88 ردوبدل شده رو بخون و بیا جلو (میشه از پست 1217) ..

طبیعتا چون بودجه ای مشخص نکرده ای، بحث کلی هستش .. اگه سوالی داشتی توی همین تاپیک ادامه بده لطفاً.