PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري شبيه Inalbum

caspian
01-04-2006, 10:55
من نرم افزار Inalbum 2.5 دانلود كردم.ولي متاسفانه كركشو پيدا نكردم.الان دنبال برنامه اي در حد اون مي گردم كه كارايي و امكانات اونو داشته باشه.از لحاظ افكت.فلش......

caspian
02-04-2006, 03:43
من يه نرم افزاري مي خوام كه مانند inalbum يه سري object از پيش تعيين شده داشته باشه بتوني اينها را روي عكس سوار كني
مثل انواع سبيل.مو.عينك.و....(واقعي نه)

Master_Pa80
02-04-2006, 07:41
سلام دوست عزيز.
تا جايي كه من اطلاع دارم برنامه Inalbum براي ساخت آلبوم هاي انيميشني و گرافيكي از تصاوير هست :rolleye: ، اين كاري رو كه شما ميگي تا حالا نشنيدم انجام بده :blink: ...
در هر حال نرم افزار Super GOO دقيقا همين كاري رو انجام ميده كه شما گفتي ( توجه داشته باش Super GOO نه Power GOO ) .
من نرم افزار SUPER GOO رو تا حالا نتونستم لينك درست و حسابي براي دانلودش از اينترنت پيدا كنم ، هر چي هست Power GOO هست و متاسفانه اين برنامه اون كار رو با ظرافت Super GOO نميتونه انجام بده :puke: ...
نرم افزار Casmopolitan هم ميتونه اين كاري رو كه گفتي انجام بده اما Object هاش خيلي كمتر از Super GOO هست :rolleye: .
توصيه ميكنم دنبال Super GOO بگردي ، اگر پيداش كردي حتما خيلي ازش استفاده خواهي كرد ، چون برنامه خيلي جالبيه :laughing: ...
شرمنده از اينكه نميتونم لينكي معرفي كنم چون خودم هم هنوز دارم دنبالش ميگردم ، اگر پيدا كردي لينكش رو به ما هم معرفي كن :) ...
اميدوارم كارت راه بيفته :cool: .
موفق و مويد باشي .

caspian
02-04-2006, 08:44
ممنون از راهنماييتون.شما درست مي گيد كه inalbum براي ساختن البوم هست ولي اون كاري هم كه من گفتم مي كنه.منم دنبال Super GOO گشتم اما پيدا نكردم.بازم تشكر از راهنماييتون.

Mani_Borna
04-04-2006, 05:18
دوست عزيز تاپيك ميزني بعد دنبال جوابتم نميگيري؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

caspian
04-04-2006, 08:28
ممنون از راهنماییتون.اما اونجا براتون نوشتم که لینک ایراد داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mani_Borna
04-04-2006, 21:12
دوست عزیز خوب من اینقدر برات میزارم تا بالاخره کارت راه بیفته.بقول یکی از دوستان شک نکن

caspian
05-04-2006, 05:58
ما مخلصيم.دستت درد نكنه