PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغيرات روي 405 توسط خودم ( پژو كارا بيان تو )

ehsan_wwe
10-02-2010, 11:01
اول خطاب به مديريت من نمي دونم اين تاپيك مشكلي داره يا نه اگه مشكلي داره سريعآ به trash انتقالش بدين :40:

خوب تصميم دارم يك 405 مشكي متاليك معمولي رو به يك ماشين ديگه تبديل كنم با كمك دوستان عزيز

سوالامم تو همين تاپيك ميگم :46:
عكس از تغيراتو تو اين تاپيك گذارش ميكنم :31:
مي خواهم از موتور شوروع كنم و به بدنه ختم كنم ( سيستم هاي الكترنيكي هم اين وسطا اختراع ميكنم روش ميبندم :31:)

سوال اول مي خواهم سر سيلند ماشينمو باز كنم :5: نمته خواصي داره باز كردنش ؟ ( ضربدري باز كنم يا هلزوني )
يك سوال ديگه زير ----- هوا 8 تا مهره داره اگه اونارو باز كنم به كجا ميرسم و كدومارو بايد بردارم تا بعدش سر سيلندر رو باز كنم ؟

hamed malekpour
10-02-2010, 13:19
با موتورش کاری نداشته باش اگه بلد نیستی .....!

ehsan_wwe
10-02-2010, 13:34
ياد ميگيرم خوب :31: چيزي نيستش كه من پرايدو همه جاشو باز كردم بستم فقط پژو رو كاري نكردم

hamed malekpour
10-02-2010, 15:57
خوب یاد بگیری چی بشه می خواهی مکانیک بشی یا چیزی اختراع کنی؟

MCI
10-02-2010, 18:51
کنجکاوی چیز خوبیه. اگه باز کردی عکسو خبر یادت نره

D r i v e r
11-02-2010, 00:04
اول خطاب به مديريت من نمي دونم اين تاپيك مشكلي داره يا نه اگه مشكلي داره سريعآ به trash انتقالش بدين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
مشکلی نداره
شما یه جایی نگفته بودین که سمند خریدین؟؟
هدفتون از باز کردن سرسیلندر چیه؟

ehsan_wwe
11-02-2010, 01:09
خوب یاد بگیری چی بشه می خواهی مکانیک بشی یا چیزی اختراع کنی؟
نه خوب بايد موتورشو ببينم كه بفهمم كه چي راس كارشه :31:

کنجکاوی چیز خوبیه. اگه باز کردی عکسو خبر یادت نره
رو چشم :40:

سلام
مشکلی نداره
شما یه جایی نگفته بودین که سمند خریدین؟؟
هدفتون از باز کردن سرسیلندر چیه؟
نه اشتباه خوندي :40: گفتم از وقتي كه 405 خريدم فهميدم همه چي اين خودرو ملي از رو 405 برداشته شده :27:

Farshadd
11-02-2010, 01:13
سلام.

انگیزت چیه؟ چرا میخوایی بازش کنی؟
آخه سرسیلندر باز کردنش به راحتی نوشتنش نیست... البته اگه قبلا مال ماشینای دیگه رو باز کردی اینو هم میتونی... .
ولی اگه باز نکردی بهتره برای چیزایی مثل سر سیلندر اول به دست یه مکانیک نگاه کنی... خیلی چیزا رو خودت هم میتونی برای ولین بار باز کنی ولی خیلیا رو هم نمیشه... مثل سرسیلندر... ممکنه تو بستنش گیر کنی.. :12:

ehsan_wwe
11-02-2010, 09:46
سلام.

انگیزت چیه؟ چرا میخوایی بازش کنی؟
آخه سرسیلندر باز کردنش به راحتی نوشتنش نیست... البته اگه قبلا مال ماشینای دیگه رو باز کردی اینو هم میتونی... .
ولی اگه باز نکردی بهتره برای چیزایی مثل سر سیلندر اول به دست یه مکانیک نگاه کنی... خیلی چیزا رو خودت هم میتونی برای ولین بار باز کنی ولی خیلیا رو هم نمیشه... مثل سرسیلندر... ممکنه تو بستنش گیر کنی.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](18).gif
وضعيت سوپاپام خرابه فك كنم بايد سر سيلنردم ببرم تراش كاري برام سوراخ مني فولاشو گشاد كنن :21: مال پيكان رو باز كردم آسون بود :27: موتور پيكان رو حفظم
مثل اينكه كار خودم نيست بايد يه اينكاره بيارم كمكم كنه :41: البطه تو بستنش :21:

Electronic-Arts
19-02-2010, 21:15
شاید این ویدئو تو بستن بهت کمک کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم همونه ولی خودم آپلود کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید