PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با جیمیل مشکل داری؟بیا چاره دارم

saramin_es
10-02-2010, 02:15
4 روزه نمیتونم وارد gmail بشم همه کارای عادیم مختل شده آخرش باکلی جستجومشکلم رو حل کردم قابل توجه اونهایی که با جیمیلشون مشکل دارندمطلب زیر به کارتون میاد
IPمربوط به سرور جیمیل را Trace Route کنید/مشاهده می شود بین سه آی پی که با 195.146.63 شروع می شوند یک loop بسته ایجاد شده است. در واقع اطلاعات ارسالی آنقدر بین سه آی پی یاد شده می چرخند که Time out ایجاد شود. تمام آی پی های 195.146.63 مربوط به Telecommunication Company of Iran -TCI است! به عبارتی با دستکاری غیر قانونی و غیر اخلاقی در جدولهای Routing توسط غیورمردان متخصص در مخابرات این مشکل برای جیمیل ایجاد شده است.
می دانم که این مشکل واقعا"کارهای عادی مردم ودانشجویان عزیز را مختل می کند،اما راه چاره برای این مشکل دوستان عزیز:
دی ان اس های خود را به دی ان اس های گوگل تغییر دهید برای این کار به ترتیب زیر عمل کنید
به کانکشن خود که با آن به اینترنت وارد می شوید بروید و بر روی properties کلیک کنید بعد networking را انتخاب کنید روی Internet protocol(TSP/IP) دوباره properties بزنید ،بعد در قسمت پایین صفحه use the following DNS server addresses را تیک بزنیدودر سطر اول و دوم به ترتیب اعداد زیر را وارد کنید
8.8.8.8
8.8.4.4
تغییرات را ذخیره کرده کانکشن خود را قطع کرده مجددا" وصل شوید وبراحتی وارد جیمیل شوید واگر موفق بودید یک فاتحه ای به روح اموات من و خودتان بخوانید.:11:

isbn
10-02-2010, 21:57
4 روزه نمیتونم وارد gmail بشم همه کارای عادیم مختل شده آخرش باکلی جستجومشکلم رو حل کردم قابل توجه اونهایی که با جیمیلشون مشکل دارندمطلب زیر به کارتون میاد
IPمربوط به سرور جیمیل را Trace Route کنید/مشاهده می شود بین سه آی پی که با 195.146.63 شروع می شوند یک loop بسته ایجاد شده است. در واقع اطلاعات ارسالی آنقدر بین سه آی پی یاد شده می چرخند که Time out ایجاد شود. تمام آی پی های 195.146.63 مربوط به Telecommunication Company of Iran -TCI است! به عبارتی با دستکاری غیر قانونی و غیر اخلاقی در جدولهای Routing توسط غیورمردان متخصص در مخابرات این مشکل برای جیمیل ایجاد شده است.
می دانم که این مشکل واقعا"کارهای عادی مردم ودانشجویان عزیز را مختل می کند،اما راه چاره برای این مشکل دوستان عزیز:
دی ان اس های خود را به دی ان اس های گوگل تغییر دهید برای این کار به ترتیب زیر عمل کنید
به کانکشن خود که با آن به اینترنت وارد می شوید بروید و بر روی properties کلیک کنید بعد networking را انتخاب کنید روی Internet protocol(TSP/IP) دوباره properties بزنید ،بعد در قسمت پایین صفحه use the following DNS server addresses را تیک بزنیدودر سطر اول و دوم به ترتیب اعداد زیر را وارد کنید
8.8.8.8
8.8.4.4
تغییرات را ذخیره کرده کانکشن خود را قطع کرده مجددا" وصل شوید وبراحتی وارد جیمیل شوید واگر موفق بودید یک فاتحه ای به روح اموات من و خودتان بخوانید.:11:

آقا دستت درد نکنه درست شد ممنون:11:

bittern
11-02-2010, 00:01
behtarin rah estefade az filtershekane. emtahan konin

joe_satriani
11-02-2010, 00:17
واسه من كه جواب نداد!!! :41:

isbn
11-02-2010, 12:48
نه دیگه مثل اینگه مخابرات گوگل رو از ریشه سوزاند رفت دیگه هیچ راهی جز فیلتر شکن و V P N وجود نداره.

niloo259
16-02-2010, 13:42
اقا ممنون این کاری که ما کردیم مشکل امنیتی که نداره نه؟

8.8.8.8
8.8.4.4

b3st.programmer
16-02-2010, 17:24
بیبین پسورد من یکسری کاراکتر داره توش که توی کیبوردش نیست .چی کار کنم؟

parssis
16-02-2010, 17:47
بیبین پسورد من یکسری کاراکتر داره توش که توی کیبوردش نیست .چی کار کنم؟

از مسیر start / run رو انتخاب کنید
در داخل محیط run , تایپ کنید CHARMAP و اینتر رو بزنید
یک پنجره باز میشود تحت عنوان Character Map داخل این پنجره هر کاراکتری بخواهید هست :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tornado2800
16-02-2010, 17:52
دوستان میتوانند از V __ p ___nها هم استفاده کنند هزینشم خیلی ناچیزه.
به خوبی دارن ( فعلا !) کار می کنند.

adrenalin
16-02-2010, 18:03
البته فعلا چیز پی ان کار می کنه
وقتی اینترنت ملی اومد چیز پی ان ژیلتر شکن و........... فرت میشه :21:

b3st.programmer
16-02-2010, 18:09
از مسیر start / run رو انتخاب کنید
در داخل محیط run , تایپ کنید CHARMAP و اینتر رو بزنید
یک پنجره باز میشود تحت عنوان Character Map داخل این پنجره هر کاراکتری بخواهید هست :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی دوست جون .. من می خواستم اینجا پست بدم اشتباهی شد..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راستی مینی اپرا اجازه کپی پیست نمی ده..:41:

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:06 PM ----------

راستی این روش دوستمون هم من امتحان کردم جواب نداد.:41:

saramin_es
19-02-2010, 17:04
به هیچ وجه مشکل امنیتی ندارد،خیالتان تخت تخت

sobhan1990
20-02-2010, 11:57
سلام

من استفاده کردم و خیلی خوب جواب داد.

دستت مرسی

Mostafa-F
19-04-2010, 11:47
بچه ها من تنظیمات جی میلم رو دستکاری کردم. الان هر نامه ای که می فرستم میره توی trash و توی sent mail نمیاد. هر چی گشتم نفهمیدم از کجا میشه این تنظیمات رو به حالت اولیه برگردونم. راه حل چیه؟

hamed.ghafari
21-10-2011, 16:34
سلام
من دیروز وقتی جیمیلمو باز کردم دیدم آخرین ایمیل توی اینباکسم رفته زیر منوی بالایی حتی نصف ایمیل بعدی هم همینطور و من به آخرین ایمیل رسیده بهم دسترسی ندارم و نمیتونم ببینمش تا اینکه میل جدید دریافت کنم و اون بیاد پایینتر که در این صورت هم ایمیل جدیدتر رو نمیبینم.وقتی خواستم به یکی ایمیل بزنم هم متوجه شدم مشکل اینجا هم صدق میکنه و من نمیتونم ایمیل اون فرد رو وارد کنم و این قسمت هم رفته زیر منو ها و من بهش دسترسی ندارم .از محیط جیمیلم اسکرین شات گرفتم و براتون فرستادم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این مشکل از اینترنت برووزرم نیست چون با چندتا دیگه هم تست کردم و همون مشکل رو دارم حتی روی کامپیوتر های دیگه هم همین مشکل پابر جاست .من با همه ی تنظیمات جیمیل هم ور رفتم حتی همه ی تم هاشو امتحان کردم ولی بازم همون مشکلو دارم .اگه کسی میتونه لطف کنه یه کمکی برسونه ممنون میشم.

neopersia
21-10-2011, 17:21
Gmail / تمامی مسائل جي ميل در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])