PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد مونتاژ عکس؟

ece
01-04-2006, 08:26
با سلام
یک سوال چطور می توانم 2 تا عکس را روی یک عکس دیگر مثلا منظره با افکتهای مختلف مونتاژ کنم من با کپی وپیست این کار میکنم ولی خیلی مصنوعی به نظر می آید ولبه های کار خیلی تیزومشخص است لطفا راهنمایی نمایید؟

Elfin-D
01-04-2006, 12:29
سوال تكراري،لطفا در تاپيك قبلي دنبال كنيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahnameh
03-04-2006, 23:31
تكراري تكراري تايپيك ها هم مثل شبكه هاي تلوزيون شده

rb97
04-04-2006, 15:12
بايد ابتکار به خرج بدی

اینکه ديگه کاری نداره

dokhtare khorshid
12-08-2007, 18:26
:11:سلام دوستان عزیز
من یه سئوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.
من میخاستم دو عکس از یه سوژه رو ادغام کنم به توری که یه عکس به صورت کمرنگ زمینه قرار بگیره و یک عکس روی اون پررنگ و با رنگ واقعی باشه.ممنون میشم راهنمایی کنید.خدانگهدار:20:

h128mk
12-08-2007, 18:57
می تونی از گزینه overlay یا lighten استفاده کنی
با opacity هم بازی کن شاید به نتیجه دلخواه رسیدی ...

aram_nfs
12-08-2007, 19:21
برای اینکه دو تا لایه با هم ادغام بشن کراهای زیادی می شه کرد
شما می تونی برای این کار همونطور که خودت هم اشاره کردی شفافیت لایه پایینی رو کم کنی و برای اینکه لایه ی بالایی تابلو نشه یه کمی کنارهاش رو محو کنی که برای محو کردن می تونی با پاک کن و با کم کردی سختی کناره های پاک کن این کار رو بکنی یعنی hardnes پاک کن رو کم کنی

Saeed kmss-D
12-08-2007, 21:49
براي هر مسئله و موضوع بهتره ، يهني بايد يه تاپيك جداگانه باز كرد.

می تونی از گزینه overlay یا lighten استفاده کنی
با opacity هم بازی کن شاید به نتیجه دلخواه رسیدی ...

برای اینکه دو تا لایه با هم ادغام بشن کراهای زیادی می شه کرد
شما می تونی برای این کار همونطور که خودت هم اشاره کردی شفافیت لایه پایینی رو کم کنی و برای اینکه لایه ی بالایی تابلو نشه یه کمی کنارهاش رو محو کنی که برای محو کردن می تونی با پاک کن و با کم کردی سختی کناره های پاک کن این کار رو بکنی یعنی hardnes پاک کن رو کم کنی

با اين روش ها ميتوني خيلي راحت اين كارو انجام بدي.
البته استفاده از mode هاي رنگي نياز به تجربه و دقت داره و بايد ببيني نوع رنگ و نحوه تركيب بايد چگونه باشه ، كه استفاده از دو گزينه نام برده شده و مناسبه و ميتوني با تغيير اونا و قرار گرفتن روي هر مد تغييرات رو ببيني تا در نهايت به نتيجه دلخواه برسي.

البته راه هاي ديگه اي هم هست،

موفق باشي♥♥♥

dokhtare khorshid
13-08-2007, 09:43
:40:سلام دوستان
ممنونم از راهنمایی های شما عزیزان.شادو سلامت و پیروز باشید.خدانگهدار:40::11:

dokhtare khorshid
13-08-2007, 17:07
سلام و خسته نباشید
مشکل من حل نشد اگه امکان داره توضیح کاملتری بدین.ممنون میشم آخه من مبتدی هستم .ممنونم.خدانگهدار:11:

aram_nfs
13-08-2007, 19:50
سلام و خسته نباشید
مشکل من حل نشد اگه امکان داره توضیح کاملتری بدین.ممنون میشم آخه من مبتدی هستم .ممنونم.خدانگهدار:11:

دختر خورشید برای شما اون روشی رو که بالاتر عرض کردم رو به صورت تصویری و در یک فایل پی دی اف آماده کردم امیدوارم بتونه کمکت کنه
می تونی دانلودش کنی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشی

ariansa3
14-08-2007, 22:31
فکر کنم با کمی ور رفتن با عکس بجای کپی پیست توی فتوشاپ بجا های بهتری برسی خیلیها با همین ور رفتن به عکس الان تو کارشون حرفه این