PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه

toofan.ecm
09-02-2010, 16:03
میخوام ببینم بین گوشی های gc900 gd900 s8000 km900 kc910 و گوشی پیشنهادی شما تا قیمت 300 کدوم یکی از نظر کیفیت و میزان صدا و صفحه ی لمسی و دوربین و امکانات دیگر بهتره.
ممنون از شما.

hasanmotori
09-02-2010, 16:22
1-کیفیت ال سی دی
جت تو این مورد از همه بهتره ... چون هم رزولوشنش 800x480 هست و هم oled ه ... سایزشم 0.1 از بقیه بزرگتره
بعدش 3 تا ال جی هستن
بعدش رنوار که رزولوشنش 1/4 بقیست

2- تاچ
اول 3 تا الجی هستن که مولتی تاچم دارن
بعدش جتم خیلی خوبه
بعدش رنوار که ضعیفتره

3- سوکت 3.5 میلیمتری
جت و آرنا دارن .. بقیه ندارن

4- مموری داخلی
جت و آرنا 8 گیگ دارن
ویوتی اسمارت و کریستال 1.5 گیگ
رنوار هیچی

5- اسپیکر
جت از بقیه تو اسپیکر قویتره
اون 3 تا الجیو نمیدونم ولی آرنا خوبه
رنوارم که اصلاً اسپیکر جدا نداره

6- دوربین
اول رنوار
با اختلاف کمی جت
کریستال و ویوتی اسمارت دوربینش ضعیفتره
آرنا هم آخره

7- فیلم برداری
همشون تقریباً در یه سطح و خیلی خوب هستن

8- فلش
فلش رنوار اوله
بعدش جت
بعد اون 3 تا

9- سرعت
جت سی پی یو 800 داره
اون 3تا 312
رنوار 140
پس سرعت جت خیلی بیشتره و قابل مقایسه نیست

10- باتری
اول جت
اون 4 تا هم بد نیستن

11- اینترفیس
این سلیقه ایه
جت و اون 3 تا تقریباً در یه سطحن
رنوار ضعیفتره

12- اینترنت
جت اینترنتش از بقیه بهتره
بعد اون 3تا
بعد رنوار

13- جاوا خوری
جت محدودیت حجمی نداره
اون 4 تا 3 مگ

14- مولتی تسکینگ
جت تسک منجر 3 بعدی داره و به معنی واقعی این قابلیتو داره
اون 4 تا نه

15- قیمت
رنوار 290 تومن
بعد جت حدود 300 تومن
آرنا و ویوتی اسمارت 370 تومن
کریستال 470 تومن

16- جت مبارکت باشه :27:

toofan.ecm
09-02-2010, 19:05
خودتون پیشنهاد دیگری ندارین؟
ممنون از توضیح کاملتون.

hamed999
09-02-2010, 21:56
درسته که تا 300 الان بهترین گوشی جت هست اما اگر آرنا و کریستال کمی ارزانتر بودن کسی دیگه سراغ جت نمیرفت که تو واقعیت هم همین طوره اما اینجا ایرانه و همیشه باید 100 تومان بالای قیمت جهانی بخری

تازه تو چنتا مورد دوستمون کم لطفی کردن و به نظر من اشتباه گفتن
درسته که جت صفحه بهتر و بزرگتر داره >صدای اسپیکرش بیشتره >باطریش قوی تره>مولتی تسکینگ فوقالعاده ای داره
اما یه چیز هایی رو هم شما قبول کنین تو سرعت جت وآرنا و ویوتی اسمارت و کریستال هیچ فرقی ندارن اگه داشته باشن هم در حده چند هزارم ثانیه >اما تو اینترفیس و روانی اون که سهم زیادی در سرعت گوشی داره جت از اون سه تا خیلی عقب تره > واما هیچ موقع یه دوربین 5 هر چه قدر هم خوب باشه به 8 نمیرسه و از ویوتی اسمارت وکریستال ضعیفتره و در حد همون آرنا هست> بعدشم کی گفته اینترنت جت بهتره بر چه اساسی اینو گفتین > و در مورد فیلم برداری - فیلم اون سه تا الجی از جت یه کم بهتره اینو بیت ریت bitrate اونا میگه که از جت بیشتره تازه آرنا fm transmitter داره

پس دوست عزیز قبول کن بعضی از برتری هایی که این سه تا نسبت به جت دارن و قبول کن که جت اگه ضعیفتر از این سه تا نباشه قوی ترم نیست اما واقعا با این قیمت هیچ کسی سراغ آرنا و ویوتی 2 و مخصوصا کریستال نمیره و فعلا جت یکی از بهترین و پر امکانات ترین گوشی بازار نسبت به قیمتش هست

hasanmotori
09-02-2010, 23:13
درسته که تا 300 الان بهترین گوشی جت هست اما اگر آرنا و کریستال کمی ارزانتر بودن کسی دیگه سراغ جت نمیرفت که تو واقعیت هم همین طوره اما اینجا ایرانه و همیشه باید 100 تومان بالای قیمت جهانی بخری

تازه تو چنتا مورد دوستمون کم لطفی کردن و به نظر من اشتباه گفتن
درسته که جت صفحه بهتر و بزرگتر داره >صدای اسپیکرش بیشتره >باطریش قوی تره>مولتی تسکینگ فوقالعاده ای داره
اما یه چیز هایی رو هم شما قبول کنین تو سرعت جت وآرنا و ویوتی اسمارت و کریستال هیچ فرقی ندارن اگه داشته باشن هم در حده چند هزارم ثانیه >اما تو اینترفیس و روانی اون که سهم زیادی در سرعت گوشی داره جت از اون سه تا خیلی عقب تره > واما هیچ موقع یه دوربین 5 هر چه قدر هم خوب باشه به 8 نمیرسه و از ویوتی اسمارت وکریستال ضعیفتره و در حد همون آرنا هست> بعدشم کی گفته اینترنت جت بهتره بر چه اساسی اینو گفتین > و در مورد فیلم برداری - فیلم اون سه تا الجی از جت یه کم بهتره اینو بیت ریت bitrate اونا میگه که از جت بیشتره تازه آرنا fm transmitter داره

پس دوست عزیز قبول کن بعضی از برتری هایی که این سه تا نسبت به جت دارن و قبول کن که جت اگه ضعیفتر از این سه تا نباشه قوی ترم نیست اما واقعا با این قیمت هیچ کسی سراغ آرنا و ویوتی 2 و مخصوصا کریستال نمیره و فعلا جت یکی از بهترین و پر امکانات ترین گوشی بازار نسبت به قیمتش هست

ببین دوست عزیز گول این حسینو نخور :دی
از خودش حرف در میاره که اینترفیس چمیدونم آرنا روونتره
جت اینترفیس خیلی روونی داره و با آپدیتم بهتر میشه
اصلاً مگه میشه یه گوشی با CPU 800 سرعتش با یه گوشی با CPU 312 برابر باشه ؟!
الان همین حسینتون رفته ویوتی اسمارت خریده خودش داره میگه دوربینش پر نویزه ... بعدشم دوربین 5 سامسونگ از 8 الجی بهتره اینو دیگه همه میدونن

فقط اف ام ترنسمیترو یادم رفت که شما گفتی
البته اینم میگن که بردش فقط 1 متره و مثله نوکیا قوی نیست

hamed999
09-02-2010, 23:28
به این خاطر تو سرعت یکی هستن چون جاوا زیاد از cpu کار نمیکشه و تو افکت ها و بازی هم که به لطف شتاب دهنده گرافیگی سرعتی در حد جت داره -- من خودم هم با آرنا و ویوتی 2 کار کردم هم با جت ----- اصلا هم طرفدار برند خاصی نیستم ( الانم گوشیم از برند نوکیا هست اما گوشی بعدیم حتما امینا 2 سامسونگ هست )--- واقعا اینترفیس جت به روانی آرنا و ویوتی 2 نیست --- پس با این حرف شما میشه نتیجه گرفت که دوربین جت در حد رنوار هست و اگه در حد رنوار باشه پس در حد n86و i8910 میشه که این حرف شما واقعا چیزی جز تعصب نیست ------سامسونگ گوشیاش خوب هست اما هیچ گاه عالی نبوده جز چند مورد خاص الجی هم همین طور

hasanmotori
09-02-2010, 23:40
به این خاطر تو سرعت یکی هستن چون جاوا زیاد از cpu کار نمیکشه و تو افکت ها و بازی هم که به لطف شتاب دهنده گرافیگی سرعتی در حد جت داره -- من خودم هم با آرنا و ویوتی 2 کار کردم هم با جت ----- اصلا هم طرفدار برند خاصی نیستم ( الانم گوشیم از برند نوکیا هست اما گوشی بعدیم حتما امینا 2 سامسونگ هست )--- واقعا اینترفیس جت به روانی آرنا و ویوتی 2 نیست --- پس با این حرف شما میشه نتیجه گرفت که دوربین جت در حد رنوار هست و اگه در حد رنوار باشه پس در حد n86و i8910 میشه که این حرف شما واقعا چیزی جز تعصب نیست ------سامسونگ گوشیاش خوب هست اما هیچ گاه عالی نبوده جز چند مورد خاص الجی هم همین طور

جت با اپدیت خیلی روون میشه
حتا بدون آپدیتم هیچ مشکلی نداره
دوربین جت از ویوتی اسمارت بهتره ... از رنوار ضعیفتره
بعدشم چطوری که جاوا نمیتونه از cpu قویتر استفاده کنه ولی از شتاب دهنده 3 بعدی میتونه ؟!
اصلاً معلوم نیست ارنا شتاب دهنده 3 بعدی داشته باشه
اولش میگفتن سی پی یوش 600 بعد معلوم شد 312 ه

میگم گول حسینو خوردین میگین نه :27:

toofan.ecm
10-02-2010, 15:57
یه گوشی میخوام که زیر 300 تومن باشه و صداش با کیفیت و زیاد باشه و دوربین عالی داشته باشه و صفحه لمسی باشه و امکانات دیگرش خوب باشه.

hasanmotori
10-02-2010, 16:08
یه گوشی میخوام که زیر 300 تومن باشه و صداش با کیفیت و زیاد باشه و دوربین عالی داشته باشه و صفحه لمسی باشه و امکانات دیگرش خوب باشه.

جت هست صداش خوبه .. دوربینش 5 خوبه .. صفحه لمسی ... دارای همه امکانات
اس8300 هست ... دوربین 8 عالی ... صدای هدفون خوب

همون جت برای شما بهترین انتخابه

toofan.ecm
10-02-2010, 16:19
بازم ممنون اما باید به نتیجه رسید.
بحث رو ادامه بدین.

hasanmotori
10-02-2010, 16:27
بازم ممنون اما باید به نتیجه رسید.
بحث رو ادامه بدین.

هر کدومو بخری پشیمون نمیشی
فقط گول حسینو نخور :27:

hamed999
10-02-2010, 23:44
دوست عزیز تا 300 جت بهترینه اما اگه بیشتر پول داری و میخوای گوشی جذابی داشته باشی که از کار کردن باش خسته نشی یه 60 تومان بزار رو پولت و آرنا یا ویوتی 2 بخر

hasanmotori
10-02-2010, 23:47
اینم یه چندتا عکس از جت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

toofan.ecm
11-02-2010, 18:08
بعد از دیدن این عکس هایی که گذاشتین فکر کردم یه گوشی تو قیمت 300 با دوربین 3.2 و امکانات عالی هست اگه هست توضیح بدین.
ممنون

hasanmotori
11-02-2010, 18:18
بعد از دیدن این عکس هایی که گذاشتین فکر کردم یه گوشی تو قیمت 300 با دوربین 3.2 و امکانات عالی هست اگه هست توضیح بدین.
ممنون

متوجه نشدم .. میشه بیشتر توضیح بدی ؟

toofan.ecm
11-02-2010, 19:42
میگم که دوربین 5 زیاد با کیفیت نیست (تو روز رو ندیدم) و فرقی با یه گوشی 3.2 نمیکنه. پس یه گوشی 3.2 با امکانات بیشتر بهتره
پیشنهاد بکنید.

hasanmotori
11-02-2010, 19:53
میگم که دوربین 5 زیاد با کیفیت نیست (تو روز رو ندیدم) و فرقی با یه گوشی 3.2 نمیکنه. پس یه گوشی 3.2 با امکانات بیشتر بهتره
پیشنهاد بکنید.

کدوم دوربین 5 زیاد با کیفیت نیست ؟
منظروت جته ؟!
این که کل 8 مگاپیکسلیو خابوند کجاش با کیفیت نیست ؟!
تو روزم عکس میزارم بعداً
خب 5800 بگیر اگه دوربین 3.2 میخای

toofan.ecm
11-02-2010, 19:55
توجیه شدم.
صداش چجریه؟
یه مقایسه بکنید.

pulp_152
11-02-2010, 20:01
توجیه شدم.
صداش چجریه؟
یه مقایسه بکنید.

دوست عزیز ! جت تو شب عالی عمل کرده ! ...نشون دهنده فلش قدرتمندشه ! ...

toofan.ecm
11-02-2010, 20:03
در مورد صداش توضیح بدین.
با مقایسه.

hasanmotori
11-02-2010, 20:32
اسپیکر یا هدفون ؟
اسپیکرش صدای بلند و با کیفیتی داره
هدفون خودش خیلی کیفیت نداره یه دونه هدفون خوب براش بگیری خیلی عالی میشه

toofan.ecm
12-02-2010, 10:59
خیلی ممنون.