PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال: چگونگی ساخت سایت در شبکه محلی

shahrdartoope
01-04-2006, 03:12
اگه بهم توضیح کامل بدین ممنون میشم

ALIAK28
01-04-2006, 12:31
ساخت سایتش که فرقی نداره با موارد دیگه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط شما باید یه سرور مجازی ( مثل آپاچی یا iis ) رو به همراه برخی برنامه ها که لازمش هست نصب کنی روی کامپیوتر اصلی که بتونید سایتتون رو روی لوکال هاست بالا بیارید.
تو انجمن دنبال " سرور مجازی " " آپاچی" " iis" و لوکال هاست بگردی پیدا می کنی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yas iran
06-04-2006, 01:36
سلام من ميخام چند تا عكس تو صفحه وب بزارم چگونه ميتونم لطفا به من بگيد اميل من اين هست
iran_ezadi@yahoo.com

ALIAK28
06-04-2006, 02:51
سلام من ميخام چند تا عكس تو صفحه وب بزارم چگونه ميتونم لطفا به من بگيد اميل من اين هست
iran_ezadi@yahoo.com
دوست من . اول تو انجمن یه جستجو می کردی بهتر بود !
بعد هم لطف کن هر سوالی رو تو تاپیک مربوطه مطرح کن. ببخشید. :happy:

Re Z a
31-05-2007, 19:34
ببینین شما در مرحله اول نیاز دارین به 1:هاست 2:دمین و میتونین عکساتونو توی ftp مورد نظر upload کنید که معمولا در تمامی هاستهای فعلی جا برای upload میزارن و لینک عکس میدن و در مراحل بعدی شما بستگی به خدتون داره که با چه نرم آفزاری web طراحی کنید .

secure
31-05-2007, 20:50
منظورتون راه اندازی Web Server هستش یا طراحی سایت؟

اگه منظورتون راه اندازی Web Server هست ابتدا باید یکی از انواع Web Server ها رو مثل IIS یا Apache رو نصب کنید
به عنوان مثال اگه IIS رو نصب کردید میتونید به بخش websites رفته و New Website رو ایجاد کنید.

دوما اگه میخواید چندین وب سایت در شبکه داشته باشین نیاز به تنظیم dns server دارین (Host(aو َAlias Name) که بحث تخصصی هستش.

Shahrdar
30-07-2007, 13:19
سلام
ممنون از راهنماييت کارم با iis حل شد ولی 2 مشکل دارم

1- ip من 10.20.16.224 يعنی سايته من ميشه اين
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالا اگه بخوام اينرو به حروف تبديلش کنم چی؟
من تويه ويستا دارم اين کارو ميکنم. يه جايی داره به نامه web site Bindings که ip رو بهش ميدی
در ضمن يه جا داره به نامه Host Headre که يه مثال زده به اين صورت
من اسمه خودمو وارد کردم ولی باز نتيجه نداد

2- رو دستگاه vs2005 نصبه با asp يه صفحه ساختم با پسونده aspx اينو چطوری بکنم صفحيه پيش فرض

MerC

mkoleiny
30-07-2007, 15:01
توی DNS یه aquery بساز به نام www

Shahrdar
30-07-2007, 15:11
نيميتونم Dns رو پيدا کنم :)

Shahrdar
30-07-2007, 15:21
اين عکسش من همجا رو زيرو رو کردم

mkoleiny
30-07-2007, 15:26
عزیز جان dns که توی IIS نیست. ببینیم ویندوزت چیه؟ ویستاست یا سروره؟

Shahrdar
30-07-2007, 15:28
اينم از تو هلپش در اوردم.. من همه کار رو درست انجام دادم ولی نميدونم چرا کار نميکنه

Enter a host header if you want to assign one or more host names, also known as domain names, to one computer that uses a single IP address. If you specify a host header, clients must use the host header instead of the IP address to access the Web site.

If this Web site is available on the Internet, type the domain name of the Web site as users will type it in a browser, for example,
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید. If your Web site has more than one domain name, such as
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید and contoso.com, you must create a separate binding for each host header.

Shahrdar
30-07-2007, 15:31
ماله من ويستا هست

خوده ويستا يه قابلييتی رو گذشته به نامه Host header که ديگه نيزی به نصب جدايه dns يا برنامه کمکی نداره (البته تا اينجاي که من خوندم)

mkoleiny
01-08-2007, 11:07
در آن صورت شرمندم نمیدونم، با vista زیاد کار نکردم.

Shahrdar
01-08-2007, 11:44
اينجوری که متوجه شدم به network تسلط کامل داری... 2 تا سؤال ديگه هم دارم اوليش اينکه من از تو کامپيوتره خودم ميتونم برم تو سايتی که ساختم ولی از تويه نتورک (از کامپيوتر ديگه) نميره تو سايت؟
دومی اينکه يه dns server خوب سراغ داری معرفی کنی؟

mkoleiny
01-08-2007, 11:47
1- بازم به نظر من از dns
2- دی ان اس خوب یعنی چی؟ dns از سرویس های خود ویندوزه

Shahrdar
01-08-2007, 12:39
من که اصلاً گيجه گيج شدم... هر چی هم که اطلاعات کسب کرده بودم هم به فنا رفت.. حالا حه مشکله اولم چجوريه؟

Nomber1
06-08-2007, 00:30
من که اصلاً گيجه گيج شدم... هر چی هم که اطلاعات کسب کرده بودم هم به فنا رفت.. حالا حه مشکله اولم چجوريه؟

دوست عزیز . اگه تعداد کلاینت های شما کمه میتونی اون کار تبدیل اسم به ای پی رو که dns انجام میده خودت manually و در Host file ی که در ادرس
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc قرار داره رو توسط نت پد باز کنی و خودت اون رو تعریف کنی /

این کار باید روی کلیه کلاینت ها انجام شه .

ولی اگه تعداد کلاینت ها از 10 تا بیشتره و سخته تک تک تعریف کردن اشکال از کانفیگ dns شماست .

و باید کوئری مربوط به همون zone مربوطه تعریف کنی /

Hermit
07-08-2007, 04:12
وقتي با IIS كار مي كنيم يك شاخه در ريشه درايوي كه ويندوز نصب شده مي سازه در اين شاخه شاخه اي به نام WWW است (يا WEBدقيقا يادم نيست) اگه صفحه اول سايت رو بانام Default تو اين شاخه بزارين و در IE عبارت Localhost و يا نام كامپيوتر خودتون رو تايپ كنين صفحه اول سايت بالا مياد كه ميتونين به صفحات ديگه لينك بدين و مشكل حل ميشه. ( روي ويستا اين تست رو نكردم ولي روي 2000 و XP تست شده و جواب ميده)

secure
07-08-2007, 04:15
دوست عزیز به فروم خوش اومدی ولی چه زمان جالبی !!! ممنون از توضیحت.

alifarzam
08-08-2007, 02:03
سلام من يه چيزايي ميدونم (تو ويندوز اكس پي پرفشنال تو فايل WINXP\system32\drivers\etc
فايل hosts رو با يه ويرايشگر متني باز ميكني ادرس يا ip رو كه دوست داري رو ميزني وبهد سيو ميكني خوب بقيشم كه اسونه ):31::40::31:

secure
08-08-2007, 06:04
سلام من يه چيزايي ميدونم (تو ويندوز اكس پي پرفشنال تو فايل WINXP\system32\drivers\etc
فايل hosts رو با يه ويرايشگر متني باز ميكني ادرس يا ip رو كه دوست داري رو ميزني وبهد سيو ميكني خوب بقيشم كه اسونه ):31::40::31:

این کار رو میکنیم که چی بشه؟

Nomber1
08-08-2007, 11:04

این همون کاری بود که من پیشنهاد دادم . ولی انجام این کار در صورتی بهترین کار ممکن هست که حداکثر کلاینت ها 19 تا باشند چون این عمل باید روی همه اون ها انجام شه . و فایل host اولین چیزیه که برای بالا اوردن سایت سیستم سراغش میره و بعد سراغ dns , .....

secure
10-08-2007, 18:17