PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در شيرينگ اينترنت در شبكه

winstonultra
08-02-2010, 20:23
دوستان 2 تا كامپيوترم رو شبكه كردم...و همه چيز اوكي هست...و خود كانكشن adsl هم تيك شيرينگش رو زدم...فايروال هم خاموشه ولي كامپيوتر دوم تو اينترنت نميره....مثلا تو گوگل وارد نميشه.....

نميدونم....هركاري ميكنم ...نميره....فقط اميدم به كمك شما دوستان !:10:

آنتي ويروس 2 تا سيستم avast هست فكر كنم فايروال نداره ......هارد درايو 2 تا سيستم شير هست و بازي هم مي كنيم.....battel field.......down of war

من خود كانكشن كه باهاش به كامپيوتر وصل مشيم به اسنترنت رو شير كردم بازم فايده اي نداره نميدونم؟؟!!

اينم سربرگ advanced از تنظيمات كانكشن adsl كامپيوتر اصلي :

عكس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 تا كامپيوتر از lan onboard مادربرداشون وصل شدن ولي اينترنت رو از مودم symphony دارم وصل ميشم....منظورم اينه كه شايد بايد از طريق خود مودم لن كنم تا اسنترنت هم شير بشه؟؟؟نميشه از لن خود مادربرد اينترنت adsl شير بشه؟؟؟؟

dr_faust
08-02-2010, 22:51
مودم ADSL با USB وصل شده؟ ] چندتا پورت داره؟

winstonultra
09-02-2010, 05:29
دوستان درست شد ...اين مرحله رو تو بعضي آموزشها نگفته بود من هم انجام نداده بودم از تو يه سايتي پيدا كردم...

عكس :

winstonultra
09-02-2010, 10:39
دوستان الان يه مشكلي كه هست...كامپيوتر دوم وقتي روشن ميشه خودش اتوماتيك كامپيوتر سرور رو وصل ميكنه به اينترنت .

نميشه كاري كرد كه اتوماتيك نشه....يعني هر وقت من وصل بودم به اينترنت كامپيوتر دوم هم بتونه استفاده كنه!

تنظيمات سربرگ ادونسد... شير كانكشن اينه الان: ( تيك سوم رو نزدم ولي نميدونم چرا اينجوريه)

dr_faust
12-02-2010, 02:23
دوستان الان يه مشكلي كه هست...كامپيوتر دوم وقتي روشن ميشه خودش اتوماتيك كامپيوتر سرور رو وصل ميكنه به اينترنت .

نميشه كاري كرد كه اتوماتيك نشه....يعني هر وقت من وصل بودم به اينترنت كامپيوتر دوم هم بتونه استفاده كنه!

تنظيمات سربرگ ادونسد... شير كانكشن اينه الان: ( تيك سوم رو نزدم ولي نميدونم چرا اينجوريه)

خب گزینه دوم را غیر فعال کن باید درست بشه دیگه. تا اونجایی که میدونم گزینه دوم دقیقا همین کار را میکند

dr_faust
12-02-2010, 02:29
پست تکراری