PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه حرفه ای اوت لوک بیاد این تو ببینم:D

ila
08-02-2010, 16:46
من الان میخوام اوت لوکمو تنظیم کنم جوری که فقط از همین الان به بعدمیل های جدیدی رودریافت کنم
چون تویمیل باکس جیکیلم کلی میل هست ونمیخوام اون ها رو از بین ببرم و دوباره دانلود کنم توی اوت لوک
باید چیکار کنم که الان که اوت لوک رو تنظیم میکنم فقط ایمیل های جدیدی که از الان میاد بگیرم نه اینکه شروع کنه به دانلود کردن همه میل های قدیمیکه تویمیل باکسم هست
ممنون

persian33
08-02-2010, 17:19
با سلام .
تشریف ببرید در اکانت جیملتون . در قسمت بالا سمت راست صفحه گزینه setting را کلیک کنید. حالا به قسمت Forwarding and POP/Imap بروید در قسمت pop download ، گزینه Enable POP for mail that arrives from now on را تیک بزنید .
:20:

ila
10-02-2010, 11:15
بعد دو تا سوال دیگه این که من با اوت لوک مایکروسافت آفیس استفاده میکنم و تنظیماتش چیه برای دریافت جی میل
دریافت میکنم و لی ایمل هام سند نمیشه
و اینکه اگه نخوام ایمیل هام بعد از دریافت از پوشه میل باکس جی میلم پاک شه باید چیکار کنم؟
ممنون

persian33
12-02-2010, 16:53
بعد دو تا سوال دیگه این که من با اوت لوک مایکروسافت آفیس استفاده میکنم و تنظیماتش چیه برای دریافت جی میل
دریافت میکنم و لی ایمل هام سند نمیشه
با سلام و پوزش به علت تاخیر . متاسفانه هنوز نتونستم وارد اکانت جیمیلیم بشم تا بهتر راهنمایی کنم .
برای سوال اولتون در outlook بر روی منوی tools کلیک کنید و به قسمت account setting بروید . ایمیل خودتون را اونجا میتوانید ببینید. روی گزینه change کلیک کنید ، در صفحه باز شده گوشه پایین سمت راست more setting را کلیک کنید . به قسمت Advance بروید ، و در گزینه اول (Incoming Server) پورت را 995 قرار بدید و outgoing server را بر روی 587 قرار بدید . تست کنید امیدوارم درست شده باشه . از راهنمای گوگل برای تنظیمات دقیقتر از گفته بنده میتونید استفاده کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای Imap و
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای pop

و اینکه اگه نخوام ایمیل هام بعد از دریافت از پوشه میل باکس جی میلم پاک شه باید چیکار کنم؟
ممنون
برای جواب سوال دومتون از این راهنما هم میتونید استفاده کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بدین ترتیب که وارد اکانت جمیلتون بشید . به قسمت setting بروید و سپس forwarding and pop ، در قسمت pop download در قسمت شماره 2 ، when messages are accessed with pop منوی کشویی سمت راست Keep gmails copy in the Inbox را انتخاب کنید . البته از خود outlook هم قابل تنظیمه اما من این راه را رفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

ila
12-02-2010, 17:43
ممنون...شما چه قدر با سواد و با تجربه اید و واقعا حرفه ای..راز این حرفه ای بودنتون رو به ما هم بگید.
یه سوال دیگه با شرمندگی تمام...من اکانت جی میلمو جوری تنظیم کردم که میل هایی به یکی از اکانت های یاهو میاد مستقیما بیاد توی جی میل...حالا وقتی میخوام جواب فرد رو بدم با اوت لوک آفیس برای شخصی که بهش جواب میدم ادرس جی کیلم نمایش داده میشه و من نمیخوام این اتفاق بیوفته و همون اکانت یاهو رو نشون بده..این یک
دوم این که چرا وقتی من ایمیل هایی که از اکانت یاهوم میاد توی جی میلم دیگه یک کپی ازشون توی همون اکانت یاهو باقی نمومنه..
اگه بخوام اینجوری شه باید چیکار کنم
بازم ببخش این همه سوال

persian33
12-02-2010, 17:56
شما لطف دارید . اما واقعا اینجوری نیست دلیلش هم اینه که جواب اینکی سوالتون را دقیقا نمیدونم!
تا اونجا که به عقل این حقیر میرسه سرویس forwarding و pop یاهو پولی است و در ازای پرداخت مبلغی این گزینه ها فعال خواهد شد. و من تابحال نتونستم از این سرویس یاهو استفاده کنم.شاید شما از برنامه های جانبی نظیر YahooPops و غیره استفاده میکنید که باز هم بنده کوچکترین اطلاعی از آنها ندارم اگر روش دیگری است بنده را هم بی نصیب نذارید :11:. شرمنده شما شدم.
با پوزش .

ila
12-02-2010, 22:51
شما لطف دارید . اما واقعا اینجوری نیست دلیلش هم اینه که جواب اینکی سوالتون را دقیقا نمیدونم!
تا اونجا که به عقل این حقیر میرسه سرویس forwarding و pop یاهو پولی است و در ازای پرداخت مبلغی این گزینه ها فعال خواهد شد. و من تابحال نتونستم از این سرویس یاهو استفاده کنم.شاید شما از برنامه های جانبی نظیر YahooPops و غیره استفاده میکنید که باز هم بنده کوچکترین اطلاعی از آنها ندارم اگر روش دیگری است بنده را هم بی نصیب نذارید :11:. شرمنده شما شدم.
با پوزش .

نه والا هیچ روشی هم نیست
من توی تنظیمات خود یاهو رفتم ادرس جیمیلمو وارد کردم توی آپشن قسمت پاپ

persian33
13-02-2010, 05:22
با سلام دوباره.
حرف شما کاملا درسته. اما همانطور که قبل عرض کردم سرویس forwarding و pop یاهو پولی است . برای من هم همینطور بود قسمت option که رفتم فقط میتوانستم از mail plus پولی استفاده کنم . با کمی جستجو، در سایتی دیدم که امکانش هست مجانا از آن استفاده کرد. فقط کافی است به Account information رفته و Set Language,site, and timezone را از آمریکا به Yahoo Asia تغییر داد ! اینطوری تونستم به تنظیمات Pop3 و forwarding دسترسی پیدا کنم. ( روده درازی کردم و گفتم برای کسانی که احیانا این مطلب را نمیدانند)
خب برگردیم به اصل مطلب یعنی سوال شما . اگر منظور شما را درست متوجه شده باشم وقتی میخواهید در اوت لوک از طرف آدرس یاهو مطلبی میل کنید آدرس جمیل نمایش داده میشه. برای اینکه از طرف اکانت یاهو بتوانید میل بزنید forwarding تنها ، جواب نمیده . باید مانند جیمیل اکانت یاهو را در آوت لوک ، ست کنید و به جای forwarding در یاهو ،pop را فعال کنید. در این حالت در هنگام میل زدن با اوت لوک امکان دارید که مشخص کنید که با کدام اکانت ایمیلتان مایل به فرستادن ایمیل هستید.
جواب سوال دومتان مشخصا نه است ، هنگامی که forwarding فعال باشه نمیتونید کپی در باکس یاهو ذخیره کنید .
جواب مشخص Yahoo Help به سوال دوم شما :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر.

ila
13-02-2010, 12:41
با سلام دوباره.
حرف شما کاملا درسته. اما همانطور که قبل عرض کردم سرویس forwarding و pop یاهو پولی است . برای من هم همینطور بود قسمت option که رفتم فقط میتوانستم از mail plus پولی استفاده کنم . با کمی جستجو، در سایتی دیدم که امکانش هست مجانا از آن استفاده کرد. فقط کافی است به Account information رفته و Set Language,site, and timezone را از آمریکا به Yahoo Asia تغییر داد ! اینطوری تونستم به تنظیمات Pop3 و forwarding دسترسی پیدا کنم. ( روده درازی کردم و گفتم برای کسانی که احیانا این مطلب را نمیدانند)
خب برگردیم به اصل مطلب یعنی سوال شما . اگر منظور شما را درست متوجه شده باشم وقتی میخواهید در اوت لوک از طرف آدرس یاهو مطلبی میل کنید آدرس جمیل نمایش داده میشه. برای اینکه از طرف اکانت یاهو بتوانید میل بزنید forwarding تنها ، جواب نمیده . باید مانند جیمیل اکانت یاهو را در آوت لوک ، ست کنید و به جای forwarding در یاهو ،pop را فعال کنید. در این حالت در هنگام میل زدن با اوت لوک امکان دارید که مشخص کنید که با کدام اکانت ایمیلتان مایل به فرستادن ایمیل هستید.
جواب سوال دومتان مشخصا نه است ، هنگامی که forwarding فعال باشه نمیتونید کپی در باکس یاهو ذخیره کنید .
جواب مشخص Yahoo Help به سوال دوم شما :
با تشکر.

عجب...مرسی...بعد تنظیمات یاهو رو برای اوت لوک میگید چه جوریه؟ ممنون...

persian33
13-02-2010, 18:02
با سلام مجدد.
ابتدا وارد اکانت یاهو خودتون بشید وگزینه forwarding را به pop تغییر بدید . Spam Guard را من در حالت on قرار دادم و اجازه دادم هر ایمیلی که به نظرش اسپم آمد به اوت لوک نفرستد . در زیر spam guard قسمت Learn more about these options n, دو سوال ساده پرسید که بنده Image Blocking را در حالت Don't block any images قرار دادم . البته شما میتوانید طبق سلیقه خودتان عمل کنید.
برای تنظیمات اوت لوک، یاهو شرح مفصلی گفته که اینجا با عکس قابل دسترس هست و رساتر از نوشته بنده است
فقط دقیقا در قسمت آخر تنظیمات یادتان باشد اگر میخواهید یاهو ،ایمیل هایی که توسط اوت لوک دانلود کردید از باکس شما پاک نکند حتما در قسمت Delivery گزینه Leave a copy of messages on the server را تیک بزنید.
بعد از تنظیم ،اوت لوک شروع میکند به دانلود کل باکس میل شما . متاسفانه نتونستم گزینه ای مانند جیمیل پیدا کنم که همه باکس را دانلود نکند .
حالا هر وقت که مایل به ایمیل زدن باشید وقتی گزینه New در اوت لوک را میزنید در قسمت اکانت (درست زیر گزینه Send) میتوانید انتخاب کنید که ایمیل ازسالی از طرف جیمیلتان باشد یا اکانت یاهو . :20:

ila
16-02-2010, 13:48
با سلام
خدمت دوست عزیز و با سوادم
سوالی که در مورد جی میل دارم اینکه که میشه مثلا طوری تنظیمش کرد که طی روز خاصی یک ایمیل به یک ادرس بفرسته
چون من عازم مسافرت هستم و دسترسی به اینترنت ندارم و میخوام تولد یکی از دوستامو تبریک بگم
میخوام بدونم میشه همچین تنظیمی رو براش انجام داد
بعد برای اون روز خاص که میخواد میل روخودش بفرسته آیا باید وصل بود به اینترنت یا خیر؟
برای یاهو چطور
ممنون

persian33
16-02-2010, 17:29
با سلام خدمت شما ، متشکر از لطفتون.
تا آنجا که بنده اطلاع دارم ، متاسفانه یاهو و جیمیل از درخواست شما پشتیبانی نمیکنند.
حالا اگر راه دیگری هست یا بنده در اشتباه هستم لطفا دوستانی که این تاپیک را دنبال و مطالعه میفرمایند راهنمایی کنند.
با تشکر.

10
01-03-2010, 05:14
سلام من یه ایمیل یاهو دارم که میخوام به وسیله outlook باهاش کار کنم برای شروع چه تنظیماتی رو باید قرار بدم تا هم ایمیل بفرسته و هم ایمیل بگیره / خیلی ممنون

ila
07-03-2010, 13:52
دوست خوب یه سوال دیگه
من میخوامویندوزم روعوض کنم
میخوام کاری کنم که بعد که ویندوز جدید نصب کردم دوباره تمام ایمل هایی که قبلا داشتم رو دوباره بدون دانلود توی اوت لوک داشته باشم
چیکار کنم جیگر؟

Dew Drop
09-03-2010, 23:53
دوست خوب یه سوال دیگه
من میخوامویندوزم روعوض کنم
میخوام کاری کنم که بعد که ویندوز جدید نصب کردم دوباره تمام ایمل هایی که قبلا داشتم رو دوباره بدون دانلود توی اوت لوک داشته باشم
چیکار کنم جیگر؟

سلام
تو outlook يه گزينه اي هست تو قسمت file بنام Export,import كه ميتونيد فايل هاي مورد نظرتون رو تو يكي از درايو هاتون ذخيره كنيد وبعد از نصب ويندوز و outlook فايلهاي ذخيره شده رو import كنيد.