PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایور usb برای IPOD NANO .... سریعا

l30l30y
08-02-2010, 11:54
با سلام من یه مشکلی با IPOD NANo دارم که وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر تویه بخش Device Manager میگه Unknown device در تمامی ویندوز ها تست کردم اما همه به این جواب ختم شده اند .توی سایت Apple هم زیاد توضیح نداده و درایور هم واسش نگذاشته

ضمنا این Ipod اصل نیست چون واسم از چین آوردن و سی دی و حتی شارژر هم نداره و با usb هم شارژ نمیشه؟؟؟

seymour
08-02-2010, 19:15
با سلام من یه مشکلی با IPOD NANo دارم که وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر تویه بخش Device Manager میگه Unknown device در تمامی ویندوز ها تست کردم اما همه به این جواب ختم شده اند .توی سایت Apple هم زیاد توضیح نداده و درایور هم واسش نگذاشته

ضمنا این Ipod اصل نیست چون واسم از چین آوردن و سی دی و حتی شارژر هم نداره و با usb هم شارژ نمیشه؟؟؟
خب رفیق خوبم، اگه اصل نیست و متفرقه محسوب میشه، طبیعتاً Apple نمیتونه به شما کمکی بکنه .. آیپادهای متفرقه، از نظر سخت افزار و نرم افزار و کیفیت، پشتیبانی بسیار ضعیفی داره، یعنی اگه شما تصادفاً به مشکل بخوری (که بدبختانه شما باهاش مواجهی) دستت جایی بند نیست .. چون همونطور که گفتی نه فایل همراه داره، نه روی وب میشه کمک گرفت به اونصورت ..

با این حال، شاید بشه یه کاری کرد، شما سعی کردی روی یه PC دیگه هم تست اش کنی؟ .. روی چندتا PC تست کن ... از هاب هم استفاده نکن و ترجیحاً مستقیم وصلش بکن به usb پشت دستگاه ...

در واقع مشکل شما الان یه مرحله قبل از مشکل نرم افزاری و درایور هستش، شما اول باید بتونی پلیرت رو به دستگاه بشناسونی .. وگرنه با این وضعیت حتی اگه درایور هم داشته باشی، نمی تونی بریزی اش توی PC ..

یه راه حل دیگه: دستت رو روی دکمه play نگه دار، و در همین حالت وصلش کن به Pc .. چند ثانیه همچنان دستت رو نگه دار و بعد دستت رو بردار .. ببین مشکل حل میشه یا نه.