PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد نصب ویندوز 7

semorena
08-02-2010, 00:50
با سلام
من ویندوز vista home premium sp2 اورجینال استفاده میکنم
نمیتونم مستقیما به seven ultimate ارتقاش بدم و باید یکی از دو روش زیر رو انجام بدم:

1- اول به vista ultimate sp2 ارتقاش بدم و بعد به seven ultimate
2- اول به seven home premium ارتقاش بدم و بعد به seven ultimate

میخواستم بدونم نتیجه ی این دو روش باهم هیچ فرقی نداره؟

semorena
10-02-2010, 12:34
با سلام
من ویندوز vista home premium sp2 اورجینال استفاده میکنم
نمیتونم مستقیما به seven ultimate ارتقاش بدم و باید یکی از دو روش زیر رو انجام بدم:

1- اول به vista ultimate sp2 ارتقاش بدم و بعد به seven ultimate
2- اول به seven home premium ارتقاش بدم و بعد به seven ultimate

میخواستم بدونم نتیجه ی این دو روش باهم هیچ فرقی نداره؟

يعني اين سوال من انقدر مسخره است كسي جواب نميده؟
من كلي برنامه روي ويستا دارم و ميخوام موقع آپگريد به 7 برنامه ها بهم نريزن.
واسه همين ميخواستم بدونم اين دو روش آپگريد بالا، باهم فرقي ندارن؟

xeNociDe
10-02-2010, 15:42
سوالت مسخره نیست!!!
ولی خب به قول خودت چاره ای جز این نداری...!
راستی صبر کن یک پیشنهاد!
Back up بگیر!!!

---------- Post added at 03:42 PM ---------- Previous post was at 03:41 PM ----------

ببخشید یادم نبود...
با Back up نمیشه!!!

join me
10-02-2010, 22:43
قید نسخه اورجینال رو بزن و 7 رو نصب کن

xeNociDe
11-02-2010, 15:33
شرمنده ام ...
راه دیگه ای نیست دادشمون Join me راست میگه!!!

elfy
11-02-2010, 15:49
دوستان من یه مشکل دیگه دارم منم مثل این دوستمون همیین مشکل رو داشتم اما قید ویستا رو زدمو xp نصب کردم بعدم 7 اما یه مشکلی هست وقتی 7 نصب کردم xp دیگه بوت نمیشه چی کارش کنم درست بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم به من کمک کنید

xeNociDe
11-02-2010, 16:15
این مسلمه که سیستم عامل های قوی امروزی مثل: SEVEN , Vista & Linux سیستم عامل های پایین تر مثل:XP , Server2003 & Least Linux
رو نشناسه...
شما باید توی قسمت Run بنویسی Msconfig سپس به گزینه Boot برو و از حال استاندارد به حالت قدیمی یا Old بزار...
مشکلت حله ولی هر چند وقت یکبار باید اینکاررو بکنی روش بهتر اینه که ابتدا سون و بعد XP رو نصب کنی!

semorena
12-02-2010, 00:21
متوجه منظور شما دوستان نشدم، چرا برنامه هام از بین میره؟
مگه با ارتقای ویستا به 7 برنامه ها میپرن؟ فقط ویندوز ایکس پی هست که قابل ارتقا به 7 نیست، درسته؟
7برای ویستا دو گزینه نصب داره: یکی clean، یکی هم upgrade هست.

من برنامه های کرک شده ی زیادی رو روی ویستا نصب کردم و حوصله ی نصب مجددشون رو ندارم، اورجینال بودن ویندوزم هم مهم نیست، فقط مهم این هست که برنامه ها پاک نشن.

با این وصف اگه اول ویندوزم رو (vista home premium) رو به 7home ارتقا بدم برنامه هام حذف نمیشه، درسته؟ خب بعدش هم 7home رو به 7ultimate ارتقا میدم، نمیشه؟
یا اینکه vista home premium رو اول به vista ultimate ارتقا بدم و بعد vista ultimate رو به 7ultimate

شاید هم منظورتون این هست که vista home به vista ultimate و 7home به 7ultimate ارتقا پیدا نمیکنه؟

cdp
12-02-2010, 05:17
دوستان من یه مشکل دیگه دارم منم مثل این دوستمون همیین مشکل رو داشتم اما قید ویستا رو زدمو xp نصب کردم بعدم 7 اما یه مشکلی هست وقتی 7 نصب کردم xp دیگه بوت نمیشه چی کارش کنم درست بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم به من کمک کنید

از برنامه EasyBCD استفاده کنید...

متوجه منظور شما دوستان نشدم، چرا برنامه هام از بین میره؟
مگه با ارتقای ویستا به 7 برنامه ها میپرن؟ فقط ویندوز ایکس پی هست که قابل ارتقا به 7 نیست، درسته؟
7برای ویستا دو گزینه نصب داره: یکی clean، یکی هم upgrade هست.

من برنامه های کرک شده ی زیادی رو روی ویستا نصب کردم و حوصله ی نصب مجددشون رو ندارم، اورجینال بودن ویندوزم هم مهم نیست، فقط مهم این هست که برنامه ها پاک نشن.

با این وصف اگه اول ویندوزم رو (vista home premium) رو به 7home ارتقا بدم برنامه هام حذف نمیشه، درسته؟ خب بعدش هم 7home رو به 7ultimate ارتقا میدم، نمیشه؟
یا اینکه vista home premium رو اول به vista ultimate ارتقا بدم و بعد vista ultimate رو به 7ultimate

شاید هم منظورتون این هست که vista home به vista ultimate و 7home به 7ultimate ارتقا پیدا نمیکنه؟

یکم از این گوگل بیچاره بیشتر استفاده کنید...:20:

شما میتونید مستقیماً ویندوزتون رو آپگرید کنید ...

step1 رو نگاه کنید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

xeNociDe
12-02-2010, 12:58
درسته! همینه

euler.64
10-05-2010, 02:07
سلام،
مشکل بنده هم در نصب ویندوز سون رو لپ تاب هست.
متاسفانه وایرلس و یک سری دیگه از سخت افزارهارو نمیشناسه!مثلا سویچ وایرلس کار نمی کنه. DVD بک آپ از درایورها و نرم افزارها رو دارم منتها نصب نمی شوند (فکر کنم مال این هست که ویندوز ارجینال نیست)،می شه منو راهنمایی کنین؟ درایور هارو از کجا گیر بیارم؟
Sony VGN-FW45GJ
windows 7
Intel(R) Wifi Link 5100 AGN
,etc.

join me
10-05-2010, 13:07
تو سایت بخش درخواست درایور هست میتونی درخواست بدی /و به سایت شرکت سازنده هم میتونی مراجعه کنی و ببینی درایوری رای سخت افزارت ارائه شده یا نه
:40::40::40: