PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون درباره کارت ویزیت

techno_magical
07-02-2010, 00:36
سلا دوستان.می خواستم نظرتون رو درباره این کارت ویزیت بدونم(البته اینجا جی پگ شده و کوچیک شده.فایل اصلی با پسوند تیف و حجم 39.1 مگ هست!!!)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsensoft
07-02-2010, 00:48
سلام
یه کم شلوغه
توی رنگ بندی هم بیشتر دقت کن
روش بیشتر کار کنی بهتره

techno_magical
07-02-2010, 01:11
یکم بیشتر توضیح می دین؟شما پیشنهاد می کنید چه کاری روش انجام بدم؟یا مثلا رنگبندی کدوم قسمت؟کدوم آیتم رنگش نا همگون یا نا مناسبه؟

music6808
07-02-2010, 01:31
فقط از دو تا رنگ استفاده کردید کلا
حداقل رنگ تیتر کارتتون رو تغییر بدید
فضاش گرفته هست
رنگایی که انتخاب کردید زیاد جذاب نیستن

saviss
07-02-2010, 23:20
شما یک بارتوی مود"grayscale"نگاهش کن...
باعرض شرمندگی...زمینه ومتن باهمدیگه ترکیب میشن و"کنتراست"خوبی نمیدند...
بهتره برای نوشته ها از رنگ های "گرم تر"استفاده کنی...
کارت یکجورایی "سرد"ازآب دراومده...برای بیننده جلب توجه نمیکنه ...من بودم "بک گراند"روبه سفیدتغییرمیدادم ومتن روبه یک رنگ جذاب تر(ببخشید...مشتری خرکن!!)تغییرمیدادم...بالاخره بایدپول درآوردازش...
بحث "زیبایی"یک چیز دیگه اس

LordMMD
08-02-2010, 07:10
به نظر من هم رنگ متنت رو تغییر بده (همون گرم تر !)

و این که به نظرم اون عکس رایانه رو با یک عکس باز تر و از روبه رو تر عوض کن، چون کارت الان در وسط فضای خالی زیاد داره، میتونی ازش استفاده کنی.

پس زمینه هم حداقل کمی محو تر بشه بهتره.

به نظر من کارت اگر یک حاشیه هم داشته باشه، یا یه چیزی تو مایه حاشیه شکیل ترش میکنه.

winstonultra
08-02-2010, 08:06
طرح زيبايي زدي ولي يه خورده قديميه و بي حال ( رنگ بندي)...حتما نبايد عكس كامپيوتر باشه تو طرح....

يه طرح مدرن و باكلاس بزن مثل اين :

يه طرحديگه هم بهت پيشنهاد ميدم به نام ( بچه هاي ايران) كه الان داره مد ميشه

بچه هاي ايراني بايد باشن و منظره اي از خليج فارس هم باشه و رنگ پرچم ايران در تكستها كمك ميكنه به هر چه ايراني تر شدن كارت

مثل اين :

LordMMD
08-02-2010, 08:38
البته این رو هم اضافه کنم که اگر این کارت قرار تو ایران استفاده بشه، یادت نره که یک طرفش رو نوشته فارسی بزنی !

techno_magical
08-02-2010, 12:01
از همگی ممنون.دوست عزیز وینستون الترا...اون عکس پس زمینه اول رو از کجا آوردی؟من هرچی سرچ کردم پیدا نکردم...بهت هم که نمیشه پیغام خصوصی داد...

winstonultra
08-02-2010, 20:16
از همگی ممنون.دوست عزیز وینستون الترا...اون عکس پس زمینه اول رو از کجا آوردی؟من هرچی سرچ کردم پیدا نکردم...بهت هم که نمیشه پیغام خصوصی داد...

دوست عزيز ......يه سايتهايي هست براي طراحي كارت ويزيت به صورت آنلاين...

كه شما فقط طرح رو انتخاب مي كني و تكست مورد نظر رو ميدي خودش برات درست ميكنه مثل اون نمونه اولي كه زدم برات...انو وبسايت درست كرده به صورت آنلاين..

هزاران طرح كارت ويزيت براي انواع مشاغل دارند

آدرس يكي از ده ها وبسايت طراحي كارت ويزيت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید