PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز کردن اینکریپت در ویندوز 7 (از روی هارد اکسترنال)

adeltc
06-02-2010, 19:17
باسلام

حدود 1 ماه پیش ویندوز 7 آلتیمیت بروی سیستمم نصب کردم ، بعد از گزینه ی اینکریپتش واسه پسورد گذاشتن روی هارد اکسترنالم استفاده کردم که یک فایل تکست بهم داد ، اونو روی دسکتاپ ذخیره کردم و اشتباهاً فایل تکستو از دسکتاپ پاک کردم ، حالا ازم میخواد یا کد اینکریپتو وارد کنم یا اون فایلو آدرسشو بدم که آن اینکریپت کنه ! با هیچ برنامه ریکاوری هم نتونستم فایلو برگردونم ! 100 گیگابایت اطلاعات روو هاردم دارم که بهشم احتیاج دارم ! حالا فقط گذینه ی فرمت فعاله !!!
از دوستان و استادانان گرامی که تجربه ی این اتفاقو دارن خواهشمندم که کمکم کنند تا این مشکلو حل کنم !
پیشاپیش متشکرم .
عادل

pulp_fiction
06-02-2010, 23:54
باسلام

حدود 1 ماه پیش ویندوز 7 آلتیمیت بروی سیستمم نصب کردم ، بعد از گزینه ی اینکریپتش واسه پسورد گذاشتن روی هارد اکسترنالم استفاده کردم که یک فایل تکست بهم داد ، اونو روی دسکتاپ ذخیره کردم و اشتباهاً فایل تکستو از دسکتاپ پاک کردم ، حالا ازم میخواد یا کد اینکریپتو وارد کنم یا اون فایلو آدرسشو بدم که آن اینکریپت کنه ! با هیچ برنامه ریکاوری هم نتونستم فایلو برگردونم ! 100 گیگابایت اطلاعات روو هاردم دارم که بهشم احتیاج دارم ! حالا فقط گذینه ی فرمت فعاله !!!
از دوستان و استادانان گرامی که تجربه ی این اتفاقو دارن خواهشمندم که کمکم کنند تا این مشکلو حل کنم !
پیشاپیش متشکرم .
عادل
از این برنامه استفاده کنید مشکلتون حل می شه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

adeltc
27-02-2010, 15:29
باسلام
ممنون عزیزم از جوابت ولی با هیچ برنامه ریکاوری برنگشت ! از جمله power data recovery !
لطفاً ترفندی چیزی معرفی کنید دوستان !
بازم ممنون .
منتظرم .

adeltc
28-02-2010, 18:13
با سلام
دوستان و استادان عزیزی که در این رابطه اطلاعاتی دارند یا تجربه کردن این مشکلو خواهشمندم راهنمایی کنید منو !

salmanmohamd
08-02-2013, 08:09
سلام من تمام اطلاعات روی لبتابم اینکریپت شده چطوری میتونم ازادشون کنم
بعدازاینکه این پیغام اومد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]وهرکاری کردم نرفت ویندوزروکه عوض کردم اطلاعاتم اینکرپت شدحالا چیکارکنم لطفاکمک کنیدممنون