PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی استفاده از اینترنت شبکه محلی با مود م

ebrhm41
31-03-2006, 14:19
در محل کار بنده شبکه محلی متشکل ازیک سرور وچند کلینت وجود دارد که سرویس اینترنت هم دارد.من نیز یک کلینت هستم.
مشخصات اتصال بنده به این اینترنت به شرح ذیل می باشد:
Internet Options→ Lan Setting→proxy Server Address:192,168.100.240 Port:8080

In Control Panel→network Connections→local Area Connection→internet Protocol:
◙ Use The Following Ip Address:
Ip Address:192.168.100.171
Subnet Mask:255.255.255.0
◙use The Following Dns Server Addresses
Preffered Dns Server:192.168.100.2

بنا به نیاز کاری می خواهم از منزل با استفاده از مود م به اینترنت شبکه در محل کار وصل شوم. در محل کار نیز مود م دارم.یک اتصال Accept Incoming Calls در محل کار ساحته ام.در منزل نیز یک Connection به مودم و حط تلفن کار ساخته ام .اتصال برقرار می شود ولی در عمل Receive ندارم .چه تغییرات ذیگری در اتصال منرل ‘کلینت یا سرور باید انجام داد؟ با تشکرفراوان

Nomber1
14-07-2007, 23:20
در محل کار بنده شبکه محلی متشکل ازیک سرور وچند کلینت وجود دارد که سرویس اینترنت هم دارد.من نیز یک کلینت هستم.
مشخصات اتصال بنده به این اینترنت به شرح ذیل می باشد:
Internet Options→ Lan Setting→proxy Server Address:192,168.100.240 Port:8080

In Control Panel→network Connections→local Area Connection→internet Protocol:
◙ Use The Following Ip Address:
Ip Address:192.168.100.171
Subnet Mask:255.255.255.0
◙use The Following Dns Server Addresses
Preffered Dns Server:192.168.100.2

بنا به نیاز کاری می خواهم از منزل با استفاده از مود م به اینترنت شبکه در محل کار وصل شوم. در محل کار نیز مود م دارم.یک اتصال Accept Incoming Calls در محل کار ساحته ام.در منزل نیز یک Connection به مودم و حط تلفن کار ساخته ام .اتصال برقرار می شود ولی در عمل Receive ندارم .چه تغییرات ذیگری در اتصال منرل ‘کلینت یا سرور باید انجام داد؟ با تشکرفراوان
شما کل مشکلت از پراکسی که داریه .
من نمیدونم تنظیمات خود پراکسی چی بوده . یعنی نمیدونم چه جوری کانفیگ شده ./ ولی با این تفاسیر که کانکن میشی ولی نمیتونی دیتا رو دریافت کنی یعتی مجوز داده نشده برای دریافت دیتا .
باید رو پراکسی کار کنی .

یه راه بهتر اینکه اگهع بلد باشی یه nat راه اندازی کنی.

موفق باشی/