PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات، مشورت و راهنمایی در رابطه با ساخت قرآن 3 زبانه - نسخه ی گوشی های همراه! ?!؟

DaRiOuShJh
05-02-2010, 21:10
سلام علیکم
من نمیدونم این موضوعاته من تو هیچ عطاری ای پیدا نمیشه یا ...:31: هر چی دنباله یه جایی گشتم که این تاپیک رو برپا سازم!!! نشد خلاصه اومدم باز همینجا پیشه دوستان

خوب موضوع از این قراره که اینطور که گشتم یه قرآن خوب و مشتی برای گوشی پیدا نمیشه
یه چندتایی همستن پولین

گفتم من که اکثر منابع رو حاضر و آماده دارم
یه نسخه ی HTML مخصوص موبایل بزنم همه استفاده کنن دوره هم باشیم

خوب استانداردهای موبایل یه نمه با طراحی وب معمولی فرق میکنه ولی در کل با روش آزمون و خطا و ... یه جورایی یه چیزایی کشف کردم و رفتم جلو

الان تقریبا اکثر چیزها حاضره
صفحات رو از سایتم گرفتم --> quran.d jh.ir
اینم اشاره کنم که به مراتب ساده تر و سبک تره چون اینطور که پیداست عکس ها رو لود نمیکنه تو گوشی همه رو text درست کردم

اول میخواستم فقط فارسی درست کنم گففتم یه 2 برابر!!! وقت بیشتر میزارم 3 زبونه درست میکنم بین المللی بشه یه دفه ای

الان مشکلی که دارم اینه که روی گوشیم که 5800 هست همه چی بدونه مشکل بود میشه منتها لینک ها رو که که کلیک میکنم خبری نمیشه!
باید بره تو صفحه ی سوره مربوط در زبانی که انتخاب شده ولی خبری نمیشه

نمیدونم گوشی اگر آفلاین بشه به خاطره مسائل Security لینک ها رو دنبال نمیکنه یا قلق خاصی داره

این شد که اومدم دست به دامن شما دوستان بشم

1. یه مورد دیگه هم این هست که برنامه ای سراغ دارید پک کنه سایت رو؟ توی پی سی مثلا بنامه هست سایت رو ورمیداره فایل CHM میکنه

میخواستم ببینم چنین چیزی هم پیدا میشه برای موبایل باشه؟
جاوا یا sis بده مشکلی نداره

فقط لینک و اینا کار کنه توش

ممنون

David.Jn
06-02-2010, 23:29
. یه مورد دیگه هم این هست که برنامه ای سراغ دارید پک کنه سایت رو؟ توی پی سی مثلا بنامه هست سایت رو ورمیداره فایل CHM میکنه

میخواستم ببینم چنین چیزی هم پیدا میشه برای موبایل باشه؟
جاوا یا sis بده مشکلی نداره

فقط لینک و اینا کار کنه توش

ساملیک برادر داریوش:5:
پسر عجب ایده ای
اگه کسی میدونه بگه تا ما هم از جهالت در بیایم

SIMON137
07-02-2010, 01:29
در ابتدا عرض سلام دارم به حضار گرامی و همجنین برادر داریوش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند وقتی است شاهد مطالبات سنگین و بی وقفه این برادر هستیم ...
والا من هنوز نفهمیدم این شبا چی خواب می بینه یا کلا چیکار می کنه یهو جوگیر میشه میاد یک سوالاتی مطرح می کنه که شما کتابخونه ملی رو هم شخم بزنی جوابشو نمی تونی پیدا کنی حقیقتا حیران هستیم که این سوالات رو از کجاش در میاره !!! ( به قول خودش ؟!×!@#$!@$ ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اما اصل مساله ...
خدمت شما عارض بشوم که مدتی بود ما نیز به حالت آزمون و خطا در نت جستجو هایی می کردیم به نتایجی نه چندان مثبت چه بسا منفی رسیدیم (+18 ) که انشالله در محفلی خصوصی مطرح خواهیم کرد ( با درنظر گرفتن جمیع جوانب )

اول میخواستم فقط فارسی درست کنم گففتم یه 2 برابر!!! وقت بیشتر میزارم 3 زبونه درست میکنم بین المللی بشه یه دفه ای

شما بیا من برات پروژه دارم تووووووووووووووپ ، ایده ای ناب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکسالی مشغول و مشعوف و منقوص و ممدوح میشی از زندگی :دی
آماده همکاری در هر نوع پروژه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :دی

kaka22
07-02-2010, 05:31
ببخشید اشتباه کردم من اصلا حالم خوب نیست ببخشید معذرت میخوام

DaRiOuShJh
07-02-2010, 13:55
ساملیک برادر داریوش:5:
پسر عجب ایده ای
اگه کسی میدونه بگه تا ما هم از جهالت در بیایم

بنده میدونم حالا!×!
کلا من همیشه تو پروژه هام تنها هستم وکسی کمک نمیکنه ولی بعد انتظار دارن همه بهشون کمک کنم:31: چه کنیم دیگه کاریش نمیشه کرد

بعد از حدود 24 ساعت وقت گزاشتن و گشتن تو نت و سایت های مختلف حدود 7-8 برنامه ی مختلف برای اینکار پیدا کردم

تستشون کردم توشون برنامه ای که از یونیکد پیشتیبانی کنه و همینطور اعراب رو نشون بده و انگلیسی رو ساپورت کنه و راحت هم باشه Fbook رو یافتم
نمیدونم تاپیک داریم براش یا نه ولی مشابه پرنیان هست ولی انگلیسی هم ساپورت میکنه و یه مقدار امکانات بیشتر داره ولی منتها right align رو تو گوش نشون نمیده

زرنگار امکاناتش از این بیشتره ولی تا اونجا که یادمه انگلیسی رو ساپورت نمیکنه

اینا خوبیشون اینه که پشتیبانی فارسیشون قویه نسبتا

واقعا تا به حال دقت کردید هر چقدر تاپیک زدم اکثرا خدوم گشتم و جوابه خودم رو دادم؟:27:

فقط برنامه ی مشکات رو دانلود کردم برنامه ی خیلی خوبی هست
انگلیسی نداره ولی هم عربی داره هم ترجمه و هم تفسیر هر سوره
برنامه ی خوبیه
پیشنهاد میکنم تو زمینه ی قرآن این برنامه رو دانلود کنید
یکی دیگه هم یافتم sis بود فقط عربی داشت ولی قابلیت پخش سوره ها رو هم داشت که خودش فایل های صوتیش حدود 200 مگ میشد!×!

در ابتدا عرض سلام دارم به حضار گرامی و همجنین برادر داریوش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند وقتی است شاهد مطالبات سنگین و بی وقفه این برادر هستیم ...
والا من هنوز نفهمیدم این شبا چی خواب می بینه یا کلا چیکار می کنه یهو جوگیر میشه میاد یک سوالاتی مطرح می کنه که شما کتابخونه ملی رو هم شخم بزنی جوابشو نمی تونی پیدا کنی حقیقتا حیران هستیم که این سوالات رو از کجاش در میاره !!! ( به قول خودش ؟!×!@#$!@$ ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اما اصل مساله ...
خدمت شما عارض بشوم که مدتی بود ما نیز به حالت آزمون و خطا در نت جستجو هایی می کردیم به نتایجی نه چندان مثبت چه بسا منفی رسیدیم (+18 ) که انشالله در محفلی خصوصی مطرح خواهیم کرد ( با درنظر گرفتن جمیع جوانب )

شما بیا من برات پروژه دارم تووووووووووووووپ ، ایده ای ناب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکسالی مشغول و مشعوف و منقوص و ممدوح میشی از زندگی :دی
آماده همکاری در هر نوع پروژه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :دی

سلام برادر
از دسته شما مقادیره زیادی شاکلی تشیف دارم! بدقولی برادر بدقول:19:
در کل چی کارکنم دیگه!×! ما اینیم:31:در کل آدم تو هر چیزی یه نمه اطلاعات داشته باشه خوبه
والا خودم چند تا پروژه ی دیگه هم دارم که به خاطر کمبود پایه و بد قولی و بی معرقتی پایه های موجود!×! موندن رو زمین الان دارن میرسن به زیر زمین:20:

ببخشید اشتباه کردم من اصلا حالم خوب نیست ببخشید معذرت میخوام

:20:برارد یه اسپم اینهمه عذرخواهی هم نمیخواست ها