PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین برنامه امنیتی اینترنتی را معرفی کنید

ebinem173
31-03-2006, 12:34
لطفا بهترین برنامه که شامل آنتی ویروس و فایروال و آنتی اسپم و غیره باشد رو معرفی کنید
من خودم از bitdefender 9 professional plus استفاده میکنم وبرنامه خوبی است فقط اگه چیزی معرفی کردید بنویسبد که شامل چه ابزاری میباشد

IVAN
31-03-2006, 15:49
من ست مكافي رو ميپسندم.كه هم انتي ويروس ،هم فايروال ، انتي اسپم و انتي اسپاي داره.البته Internet security مكافي فقط انتي ويروس و فايروال و انتي اسپم و privacy serviceداره كه ورژن Internet security اون پايين هست و ورژنهاي پايينتر اين برنامه ها در اون وجود داره.شما ميتوني از لينكهاي زير نسخه هاي فول رو بگيري(كه30 روزه نيست.يعني محدوديت زماني نداره فقط يكم با اپديتش درگير ميشي كه اونم با يه IP & Port حل ميشه:cool:
البته اينها نسخه ي Enterprise نيست و در واقع Pro هستن.
McAfee VirusScan v10.0.27 Pro
OS Win9x/ME/2000/XP/2003
size 10313KB
Language English
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
===============================
McAfee AntiSpyware v2.1.112
OS Win9x/ME/2000/XP/2003
size 7415KB
Language English
McAfee Personal Firewall Plus v7.1.113
OS Win9x/ME/2000/XP/2003
size 5371KB
Language English
McAfee Spamkiller v7.0.23
OS Win9x/ME/2000/XP/2003
size 6431KB
Language English
اينها آخرين ورژنها بودن
ممنون

Master_Pa80
31-03-2006, 16:40
سلام دوست عزيز.
به نظر من Kaspersky Internet Security يكي از بهترين ها است :cool: ( نگفتم بهترين است ها ، گفتم يكي از بهترين ها است ;) ) ...
لينك دانلودش هم در خود سايت Kaspersky هست و حجمش حدود 22 مگ است.
هميشه با Internet Security هاي McAfee و Norton مشكل داشتم و فكر ميكنم خيلي ها هم داشته باشن :puke: ، چون بعد از نصب سرعت سيستم رو به شكل وحشتناكي مياره پايين ( با وجود اينكه سرعت سيستم من هم خوبه :rolleye: ) ، نميدونم چرا اينجورين ولي خدا وكيلي اين ست ها به درد سيستم هاي عادي نميخورن و فقط براي ادارجات و مراكز مهم خوبن :) .
ست كسپر همه چيز داره و سرعت سيستم رو هم كم نميكنه ، در كل خيلي عاليه و من كه ازش راضي بودم ، البته آنتي ويروس Bitdefender هم همه چيز در خودش داره اما تنها مشكل Real-Time Protection اش هست كه بچه ها در تاپيك خودش توضيحاتش رو دادن :cool: ...
تو قدرت فوق العاده McAfee و Norton هيچ كي شكي نداره :laughing: ، فقط زيادي براي يك سيستم عادي قوي هستن و به سيستم بد جوري فشار ميارن ;) ...
اميدوارم بتوني بهترين رو انتخاب كني و كارت راه بيفته دوست عزيز :cool: .
موفق و مويد باشي .

IVAN
31-03-2006, 16:48
من هم تا 6 ماه از كاسپر استفاده ميكردم ولي حدود 3 هفته پيش من يه فايل رو دانلود كردم كه internet security كاسپر نتونست تروجان بودن اونو اعلام كنه و اونو يه فايل عادي گزارش داد ولي يكي از دوستان از نورتون استفاده ميكرد اون فايلو چك كرد وگفت كه تروجانيه.منم با مكافي كه اپديتش ماله 3 ماه قبل بود فايلو چك كردم كه خوشبختانه مكافي هم اونو يه تروجان تشخيص داد.(البته كاسپرسكاي كه نصب كرده بودم به روز بود).البته دوستمون هم نكته ي خوبي رو گفتن و اونم پايين اوردن سرعت سيستم هست.البته از سي پي يو استفاده نميكنه فقط رم خور هستن(مكافي (كم) نورتون(زياد) از رم استفاده ميكنن).حالا شما ميتوني امنيت رو به سرعت ترجيخ بدي يا بالعكس.
قربانت

br0991
31-03-2006, 17:01
من ست bitdefendero بیشتر می پسندم

ebinem173
31-03-2006, 17:19
با نظر MASTER_PA80 موافقم سرعت سیستم خیلی مهمه که پایین نیاد من بنا به گفته بچه های p30word نرم افزار bitdefender رو گرفتم و نصب کردم همه چیزش عالیه:آنتی ویروس فایروال و...
اما مشکل من از اینجا شروع شد که یه تروجانی گرفتم به نام trojan.downloader.small.bcd و اینو آنتی ویروسم میگه و میگه که هنوز سیستم آلوده نشده ولی نمیتونه که از بین ببرتش حتی آپدیتش هم نتونست به سایتش وصل شدم جالبه که سایتش این تروجانو نمیشناسه بعد رفتم به سایت kaspersky و اونجا اسم این تروجانو جستجو کردم و پیدا کرد حالا تصمیم گرفتم یه ست کامل کاسپرسکی رو نصب کنم

*Batman*
31-03-2006, 17:39
ESET NOD32 Antivirus System

IVAN
31-03-2006, 18:07
هر طور راحت هستي .وظيفه ي من راهنمايي كردن بود كه انجام دادم.هر طورمايليد

ebinem173
31-03-2006, 19:04
هر طور راحت هستي .وظيفه ي من راهنمايي كردن بود كه انجام دادم.هر طورمايليد

ببین دوست عزیز من نتیجه ای که گرفتم دقیقا برعکس شما است

IVAN
31-03-2006, 19:35
خوب شايد شما باتجربه تر از مني كه بالعكس فهميدي

Master_Pa80
31-03-2006, 20:18
سلام دوستان عزيز.
اين ربطي به تجربه و ... نداره ، هر فردي با توجه به توان سيستمش هست كه ميتونه بهترين رو انتخاب كنه :rolleye: ...
همون طور كه گفتم هيچ فردي نيست كه بتونه منكر قدرت فوق العاده McAfee و Norton بشه :puke: ... اما تو يك سيستم عادي كه طرف نهايت نهايتش ميخواد از آسيب ويروسها اونم وقتي كه يك فايلي رو دانلود ميكنه يا در زمان كار با اينترنت هست ، در امان باشه ، چه نيازي هست نورتون و يا مك آفي رو نصب كنه كه تمام پورتهاي سيستمش رو هر لحظه بررسي و نظارت كنه و يا آنتي اسپمش قدرتش خيلي بالا باشه و :puke: ...
هر فردي بايد بتونه خودش تشخيص بده كه از آنتي ويروسش چي ميخواد و چي انتظار داره :laughing: ...
در هر حال اميدوارم شما هم بتوني به بهترين نتيجه برسي :) ...
راستي ebinem173 عزيز در مورد Bitdefender به اون نكته اي كه راجع به Real-Time Protection اش گفتم خيلي توجه كن . اين آنتي ويروس برخي از ويروسها رو به صورت آنس شناسايي نميكنه ، يعني مثلا مثل بقيه آنتي ويروسها قبل از دابل كليك روش نميشناسه. بعضي از ويروسها رو بعد از اينكه اجرا شدن ميشناسه و مياد تا جلوش رو بگيره :blink: ...
اين نكته يك كم ضعف هست براش كه اميدوارم در ورژنهاي بعديش حل بشه :rolleye: ...
اين دوستمون هم كه NOD32 رو معرفي كرن فراموش كردن بحث ما راجع به Internet Security ها هست نه آنتي ويروس تنها ;) ...
اميدوارم هميشه شاد باشيد و سال نو هم مجددا مبارك :cool: .
موفق و مويد باشيد دوستان .

reza12100
31-03-2006, 21:59
من از kerio firewall استفاده میکنم به همراه drweb با اینکه kerio فایروال قدرتمندی است اما چندتا عیب بزرگ داره از جمله
بعضی از جاها بعد از وارد کردن یوزرنیم و پسورد اجازه log in شده نمیده و باید برای وارد شدن disable کنی
یک مورد دیگه صفحه دانلود بعضی از سایتهایی که کرک برنامه را دارند را میبنده و اجازه دانلود نمیده و باز هم برای دانلود کرک باید disable کنی
به هر حال بعد از مدتها استفاده (در حدود 8-10 ماه) به فکر عوض کردن kerio هستم و دنبال یک جانشین خوب میگردم

Navid
31-03-2006, 22:10
بهترین آنتی ویروس کاسپر هست . من که شک درش نمی کنم !
بقیه رو مطمئن نیستم ! ولی کاسپر فوق العاده هست ...

nayebaghaee
31-03-2006, 22:33
سلام
من از كاسپرسكي خيلي راضي هستم و اونو توصيه ميكنم

Master_Pa80
31-03-2006, 22:54
سلام دوستان عزيز.
آقا رضا ، فايروال Kerio رو من هم يك زماني امتحان كردم اما زياد به دلم نچسبيد :puke: ، اما Kaspersky Anti-Hacker اي كه توي مجموعه Internet Security كسپر هست خيلي ساده و قدرتمند به نظرم اومد :rolleye: ...
اصلا من يك چيز رو متوجه نميشم چرا ما اينجا داريم سر اين قضيه بحث ميكنيم :blink: ؟!؟!؟!؟
آخرش مديريت مياد يه چيزي بهمون ميگه ها :cool: ... از من گفتن بود ;) ...
در هر حال تمام اين آنتي ويروسها و آنتي هك ها تاپيكهاي خاص خودشون رو دارن و بچه ها حسابي اونجا دارن زحمت ميكشن :laughing: ، خوب نيست ما بيايم و بحث رو توي يك تاپيك ديگه به انحراف بكشونيم ، اينجوري يه جور بي احترامي به اون افراديه كه توي اون تاپيكها دارن زحمت ميكشن :) ...
خلاصه اينكه بياييم دست در دست هم دهيم به مهر و بريم توي تاپيكهاي مخصوص بحث كنيم ( اوه ، خودمونيم شعر گفتم :laughing: :blink: ... ).
در هر حال از همه شما ممنونم دوستان ، نظرات خوبي رو ارائه داديد :cool: اميدوارم اين دوستمون به نتيجه خوبي برسن :) .
موفق و مويد باشيد .

ebinem173
31-03-2006, 23:20
master_pa80 عزیز خوشحالم که از این تاپیک حمایت میکنی چون من تو هیچ تاپیکی ندیدم که راجع به internet security بحث بشه این تاپیک رو باز کردم و در مورد تجربه که یکی از دوستان مطرح کردن خوب چه ایرادی داره اگه قرار بود که همه سلیقه مشابه و خواسته های مشابه داشته باشن که دیگه اینهمه تنوع نبود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من هم معتقدم norton و mcafee خیلی قوی هستند و من هردو مدت زیادی رو سیستمم نصب بودن ولی با هرکدوم یه مشکلی داشتمmcafee آپدیت نمیشد و norton هم کرک بعضی برنامه ها رو به عنوان ویروس پاک میکرد و راستشو بگم با هیچکدوم مثل این bitdefender راحت نبودم کارکردن با فایروالش خیلی ساده است و آپدیتش هم به صورتیه که هفتگی میری و فایل آپدیتشو از سایتش میگیری فقظ تنها مشکلش اینه که این یدونه تروجانو نمیتونه از بین ببره
موفق باشید

ebinem173
31-03-2006, 23:33
master_pa80 عزیز خوشحالم که از این تاپیک حمایت میکنی چون من تو هیچ تاپیکی ندیدم که راجع به internet security بحث بشه این تاپیک رو باز کردم و در مورد تجربه که یکی از دوستان مطرح کردن خوب چه ایرادی داره اگه قرار بود که همه سلیقه مشابه و خواسته های مشابه داشته باشن که دیگه اینهمه تنوع نبود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من هم معتقدم norton و mcafee خیلی قوی هستند و من هردو مدت زیادی رو سیستمم نصب بودن ولی با هرکدوم یه مشکلی داشتمmcafee آپدیت نمیشد و norton هم کرک بعضی برنامه ها رو به عنوان ویروس پاک میکرد و راستشو بگم با هیچکدوم مثل این bitdefender راحت نبودم کارکردن با فایروالش خیلی ساده است و آپدیتش هم به صورتیه که هفتگی میری و فایل آپدیتشو از سایتش میگیری فقظ تنها مشکلش اینه که این یدونه تروجانو نمیتونه از بین ببره
موفق باشید

MaFia
01-04-2006, 00:57
يه فايروال خوب مثل كريو با Kaspersky Internet Security 6
يه پروسس گارد هم براي حفظ اينها

*Batman*
01-04-2006, 01:18
اين دوستمون هم كه NOD32 رو معرفي كرن فراموش كردن بحث ما راجع به Internet Security ها هست نه آنتي ويروس تنها ;) ...

سلام
ببخشيد.من دقت نكردم.
پس بايد بگم Norton Internet Security :happy:

Kaspersky Anti-Hacker هم حرف نداره.

alex_pk
01-04-2006, 04:56
با سلام

نظر من:
Kaspersky Internet Security 6.0.0.299 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .rar.htm) قدرت خيلی بالايی در تشخيص تروجان و ديگر برنامه های خرابکار داره(به نظر من يکی از بهترين هاست)
شما در اين تاپيک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ميتوانيد آخرين ورژن ها و آخرين فايل های مربوط به آنتی ويروس KasperSky را دانلود کنيد

(Kaspersky Internet Security 6.0.0.299 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .rar.htm) توسط Cracki جان _مدير انجمن آنتی ويروس ها_معرفی شده است)

=====================================

Norton (قدرت سرچ و Clean فوق العاده،فقط نقطه ضعفش اينه که سرعت سيستم رو مياره پايين)
تاپيک مربوط به Norton ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MCAfee هم به همين صورت
تاپيک مربوط به McAfee ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

=====================================
به طور کلی من به شما Kaspersky Internet Security 6.0.0.299 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .rar.htm) رو پيشنهاد ميکنم.

موفق باشيد.

Master_Pa80
01-04-2006, 09:34
سلام دوستان عزيز.
اينجوري نشد ها ، من رو از گود ميندازيد بيرون خودتون بحث رو ادامه ميديد :puke: !!! خيلي باحاليد ;) ...
نه شوخي كردم :) ، خوب خدا رو شكر مثل اينكه جا براي بحث در مورد Internet Security ها خيلي زياده ، با حضور پيدا كردن جناب Mafia عزيز ديگه ميشه بحث رو تا بينهايت پيش برد :laughing: ( اگر قرار بود اتفاقي بيفته ايشون اول از همه تاپيك رو منقضي اعلام ميكردن :rolleye: ... ).
پس بريم سر بحثمون ، بينيد دوستان به نظر من نصب ست هاي Internet Security‌خيلي بهتر از نصب تك به تك نرم افزارها است ، چرا ؟ الآن ميگم :cool: ...
وقتي كه ما يك ست Internet Security‌رو نصب ميكنيم به ويندوز امكان ميديم تا دستشو ببره توي يك كيسه و از همون يك كيسه استفاده كنه و اون يك كيسه رو با خودش اينور و اونور ببره ( كيسه يك مثالي از ست هست ) به جاي اينكه يك كوله پشتي از انواع خرت و پرت ها رو دنبالش بكشه اينور و اونور :puke: ، اين كار چه محاسني داره ؟
باعث ميشه كه ويندوز فشار خيلي كمتري رو در هنگام شروع و بالا اومدن متحمل بشه و در نتيجه سرعت بوت معمولا زياد كم نميشه ، چون ويندوز فقط فايل كلي ست رو در استارت آپش اجرا ميكنه :rolleye: ...
باعث ميشه در حين كار با ويندوز و اجراي برنامه ها ، سرعت كاهش پيدا نكنه :rolleye: ...
و موارد خيلي بيشتري كه همه ميدونن :laughing: ...
قبول دارم كه قدرت برنامه هاي انفرادي ممكنه تا حدي ( نه خيلي ) بيشتر از ست باشه ، اما در عوضش شما با نصب مثلا يك فايروال و يك آنتي ويروس بلايي سر ويندوز مياريد كه خدا عالمه :puke: ...
انواع و اقسام كليدهاي رجيستري و فايلهاي مختلف در گوشه و كنار ويندوز و ... سبب ميشه كارايي ويندوز و حتي هارد ديسك كم كم و به مرور كاهش پيدا كنه ...
زمان بسيار طولاني تري براي شروع ويندوز و بوت اون صرف ميشه ، چون آيكن و اجراي برنامه ها بايد به صورت انفرادي صورت بگيره ...
در زمان اجراي يك برنامه مدت بيشتري براي اجراش زمان صرف ميشه ، چون بايد دو نرم افزار مختلف اون رو مورد بررسي قرار بدن ...
در كل اينكه ست Internet Security بسيار بسيار ايده خوبي بوده و قابل تحسين است :cool: ...
اما در مورد بهترين ها داره صحبت ميشه ...
من همين چند وقت پيش يه جايي خوندم تو مجموعه Internet Security نرم افزار Zone Alarm Pro‌ بهترين و قدرتمندترين گزينه شناخته شده :rolleye: ... خيلي ها Zone Alarm رو فقط براي فايروالش ميشناسن اما نسخه Pro اش علاوه بر فايروال تمام امكانات Internet Security رو هم داره :laughing: ...
نميدونم درسته يا نه اما يه جايي ديدم صحبت از اين بود كه موتور آنتي ويروس Zone Alarm كار شركت Kaspersky هست ، اگر درست باشه كه معركه است :blink: ... آنتي اسپم و آنتي اسپاي و Privacy Control و خلاصه همه چيز داره ...
اما خودم به شخصه زياد با Zone Alarm Pro راحت نبودم چون گيرهاي بيخودي ميداد و البته سرعت سيستم رو هم بيشتر از اين مواردي كه الآن دارم ميگيرفت :puke: ( البته نه به اندازه مك آفي و نورتون :laughing: ).
خلاصه اينكه بد نيست در مورد اين برنامه هم بحث بشه ، البته ورژنيش كه همه امكانات رو داره ( نه فقط فايروالش ) .
از دوستاني كه اطلاعات بيشتري در موردش دارن ميخوام همين جا بقيه دوستان رو هم آگاه كنن :cool: .
بازم ممنون كه توجه كرديد :) .
موفق و مويد باشيد.

ebinem173
01-04-2006, 11:09
آقای master_pa80 واقعا از توضیحات شما ممنونم
فکرش رو بکنید که شما یه آنتی ویروس کاسپر نصب کردید با یه فایروال زون آلارم و در کنارشون یه آنتی اسپم و.....
وقتی ویندوز میخواد بیاد بالا بیچاره چه زوری باید بزنه
چند تا آیکن اون گوشه تو taskbar ظاهر میشه هرکدوم یه پیغام میدن برای تنظیمات هر کدوم باید یه برنامه دیگه رو بست و یکی دیگه باز کرد تازه فکر میکنم اگه همه مال یه شرکت باشن ولی ورژن جدا جدا بازم همین مشکل باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب تا ابنجاحدثم درست بود و تقریبا همه کاسپر رو به عنوان بهترین پیشنهاد کردن منم حتما باید امتحانش کنم ولی هنوز یه سوالم بی جواب مونده و اینه که این intrnet security کاسپر چیزی به عنوان فابروال داره؟ چون اکثر بچه ها اونو به همراه به فایروال دیگه معرفی کردن
در آخر هم پیشنهاد میکنم اونایی که علاقه به کسب تجربه با نرم افزارها رو دارن حتما bitdefender 9 professional plus رو امتحان کنن خیلی عالیه یعنی آدم واقعا میفهمه که چی به چیه(کار کردن باهاش ساده ست)
موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Master_Pa80
01-04-2006, 19:11
سلام دوست عزيز.
دقيقا منظور من هم همين بود :laughing: ، با اين كار عملا ويندوز به يك باربر بين شهري تبديل ميشه :blink: ... اونم با دوشيفت كار :puke: !!!
من همون طور كه گفتم از ست Kaspersky Internet Security استفاده ميكنم :cool: ...
اين ست ابزار Kaspersky Anti-Hacker در خودش داره كه يك فايروال قوي هست ، ظاهر بسيار ساده اي داره ، اما به خوبي شما رو در برابر حملات حفظ ميكنه ، بايد امتحانش كني تا متوجه بشي چي ميگم :rolleye: ، در عين سادگي قدرت بسيار بالايي داره :cool: و اينقدر امكانات توش هست كه در باطن چنين ظاهر ساده اي تصورش كمي مشكله :rolleye: .
شما تا ستش رو نصب نكنيد متوجه منظور من و دوستان نميشيد :rolleye: ... در كل امتحانش ضرر نداره :cool: ...
اما در مورد Bidefender ، من قبل از ست كسپر اونو امتحان كردم ، سرعت ويندوز رو اصلا كاهش نميده و همون طور كه گفتيد كار باهاش خيلي راحته ، همه چيزش جمع و جور و عاليه :laughing: ...
اما متاسفانه اشكالاتي داره كه كمي براي سيستم ميتونه خطر آفرين باشه :puke: ، مخصوصا در قسمت آنتي ويروسش ...
توضيحات اين اشكالات در تاپيك مخصوصش داده شده ، ولي اگر توي ورژن 10 اش كه قراره در آينده بياد رفع بشه ، عالي ميشه و من حتما اونو در انتخابهاي اولم قرار ميدم :laughing: ...
در هر حال اميدوارم همين جوري بشه :rolleye: ...
اميدوارم شما هم با نصب كسپر ازش راضي باشي ، مطمئن باش بعد از نصبش نيازي به تنظيمات آنچناني نداري ، خودش مسئوليت همه چيز رو به عهده ميگيره و بدون درد سر ميتوني باهاش كار كني :cool: .
موفق و مويد باشي دوست من.

ebinem173
01-04-2006, 20:56
ممنون از توضیحات خوب شما میرم که دانلودش کنم

Mahdi Hero
03-04-2006, 16:02
yek kalam norton ya macafi

ali_golden
04-04-2006, 01:54
آقا منم از بيت ديفندر استفاده مي كنم و خيلي هم راضي هستم
چند ماه پيش هم از كسپر اسكاي استفاده مي كردم و اونم خيلي عاليه ولي به دليل اين كه با زون آلارم سازگاري نداشت مجبور شدم حذفش كنم و بيت ديفندر رو با زون آلارم اسپاي وار نصب كردم و خيلي هم راضي هستم ولي سرعت سيستم رو يه مقدار كه نه خيلي پايين آورده

Mehrshad-msv
05-04-2006, 19:32
فقط كاسپرسكي آخرشه update ش هم مسخره بازي نداره
همشم گير نميده كه فلان شدو فلان وفلان... ودر حين سادگي در تحقيقاتي كه اخيرا بين بهترين برنامه هاي امنيتي انجام شده

از خيلي برنامه هاي مثل خودش پيشي گرفته باي...