PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام تیم قهرمان لالیگا 2009-10 خواهد شد؟

MMM52
05-02-2010, 18:03
کدوم تیم قهرمان لالیگا میشه؟
بارسا یا رئال؟
اگه وقت کردید نظر هم بدید!!!

بی باک بی بال
05-02-2010, 18:55
این که پرسیدن نداره بارسا

vahid_civil
05-02-2010, 18:57
سوالایی میپرسینا !

amir_rahmani
05-02-2010, 18:58
بازم من مخالف این بی باک هستم:دی
فقط رئال مادرید!

pcforlife
05-02-2010, 19:02
فکر میکنم (و البته دوست دارم) که رئال قهرمان بشه.

M O B I N
05-02-2010, 19:06
خب معلومه اگه تیراختور سازی شعبه مادرید نشه ، بارسلونا قهرمان میشه !

ghertas
05-02-2010, 19:15
رئال مادريد!!!

بی باک بی بال
05-02-2010, 19:25
بازم من مخالف این بی باک هستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
فقط رئال مادرید!

من هم صد در صد با شما مخالفم عشق است بارسا تازه الان 5 امتیاز جلو تر هستش

H a m e e d
05-02-2010, 19:29
بازم من مخالف این بی باک هستم:دی
فقط رئال مادرید!

فکر میکنم (و البته دوست دارم) که رئال قهرمان بشه.

رئال مادريد!!!
شما چه رئالو دوست داشته باشی چه نداشته باشی بارسا قهرمان میشه این فصل، اینو من که طرفدار بارسا نیستم هم قبول کردم:27::21:
هرچند در صورت تحقق این امر، چقدر رئال باید شرمنده هواداراش باشه (اونم با اون همه هارت و پورت نقل و انتقالات پیش فصل)

..Parsa..
05-02-2010, 19:35
شك نكنيد كه بارسا بدون هيچ مشكلي قهرمان ميشه

shahab47
05-02-2010, 19:35
عقل میگه بارسا دل میگه رئال مادرید

Mojtaba-MCI
05-02-2010, 19:38
کدوم تیم قهرمان لالیگا میشه؟
بارسا یا رئال؟
اگه وقت کردید نظر هم بدید!!!
این دیگه سوال داره برادر من:دی؟!

جمله ی عارفانه ای بود:دی!ایول:10:!

shahab47
05-02-2010, 19:48
جمله ی عارفانه ای بود:دی!ایول:10:!

قابل نداشت . :46:

ولی کپی رایتشو رعایت نکردم یه جایی شنیده بودم کی گفته بود خدا میدونه :21:

MMM52
05-02-2010, 22:34
راستش منم عشق بارسا هستم!
اولا شک داشتم ولی حالا که 5 امتیاز اختلافه مطمئنم قهرمانه!

vahidgame
05-02-2010, 23:21
بارسلونا به نظرم شانسش بیشتر هست چون تیمش نسبت به پارسال تغییر زیادی نکرده و هماهنگ هستن ولی رئال حداقل 5 تا بازیکنان ترکیب اصلیش عوض شدند.

10
06-02-2010, 00:49
Only Real Madrid

MORINIO
06-02-2010, 14:12
رئال بازیش بگیر نگیر داره یه بازی در حد خدا بازی میکنه یه بازی هم اینجوری :2: : دی

نظر منم همینه ...

MMM52
06-02-2010, 20:43
just barcelona

kasra_khan2003
07-02-2010, 23:38
نتیجه ی نظر سنجی خودش گویای همه چیز هست:دی

amirtoty
07-02-2010, 23:46
خوب مشخصه دیگه! رئال

---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

کاملا بلعکس

sia-saketi
15-02-2010, 02:43
فقط اوساسونا!:دی

mehryazdan
15-02-2010, 02:53
فکر نکنم بارسا قهرمانی رو از دست بده رئال تیم خوبیه ولی ثبات بارسلونا رو نداره پس بارسلونا

R O O T
15-02-2010, 12:55
فقط رئال مادرید الکی چونه نزنید:5:

D o l f i n
15-02-2010, 16:44
REAL MADRID

بی باک بی بال
15-02-2010, 17:33
فقط بارسا و دیگر هیچ

H a m e e d
15-02-2010, 17:51
بنظرم با وجود کاهش حاشیه امنیت به 2 امتیاز، بازم بارسا قهرمان میشه:46:

david68
15-02-2010, 18:23
بازیهای سخت رئال تو خونه هست و بازیهای سخت بارسا خارج از خونه برای مثال بازی با همین رئال یا سویا یا ویارئال و حتی اسپانیول در حالی که رئال با همه اینها تو زمین خودش بازی کرده یا بازی خواهد کرد .

قهرمان لالیگا بدون شک رئال هست .

PLAΨMID
16-02-2010, 02:27
فقط بارسا .

majid_potter7
21-02-2010, 10:11
من هم صد در صد با شما مخالفم عشق است بارسا تازه الان 5 امتیاز جلو تر هستش
اميدوارم حرفت مثل حرف صمد مرفاوي نشه كه بعد بازي پرسپوليس گفت : مهم اينه كه 9 امتياز جلوتر هستيم..آخر فصل زير پرسپوليس شد..:27:
با اينكه از بارسا متنفرم..ولي عقيده دارم تو ليگ گلابي:27: اسپانيا امسالم بارسا قهرمان ميشه...بخدا اگه تو ليگي مثل انگليس بود 6 سال در ميون هم قهرمان نميشد..:41:

shahshahani
21-02-2010, 18:55
اولا که رئال قهرمانه....
دوما که لیگ گلابی همون لیگ جزیره هست که بازیکنایی مثل آنری و رونالدو خیلی راحت توش گل میزنن اما وقتی میان اسپانیا گیر میکنن...

shab_2008
21-02-2010, 19:48
فقط ختافه!:31:

majid_potter7
21-02-2010, 20:02
اولا که رئال قهرمانه....
دوما که لیگ گلابی همون لیگ جزیره هست که بازیکنایی مثل آنری و رونالدو خیلی راحت توش گل میزنن اما وقتی میان اسپانیا گیر میکنن...
بله...لیگ گلابی همون لیگ جزیره هست که 3 ساله تو نیمه نهایی اروپا 3 تا تیم از 4 تا تیم انگلیسین....:27:
پارسالم اگه تو نیمه نهایی ناداوری به نفع بارسا نمیکردن الان یا من یو یا چلسی قهرمان بود....

بی باک بی بال
21-02-2010, 20:32
اولا فقط بارسا
بعداً لیگ انگلیس از لحاظ کیفیت بهترین لیگ هست لیگ اسپانیا که اصلا عددی نیست فقط دو تا تیم دار اونم بارسا و بارسا b و دیگر هیچ :31:

nw_nk
15-03-2010, 14:05
در جریان دیدارهای دیشب لالیگا، دو ستاره آرژانتینی رئال مادرید و بارسلونا هت تریک کردند.

سایت گل - دیشب و در جریان دیدار رئال مادرید مقابل وایادولید، گونسالو ایگواین،ستاره جوان آرژانتینی برای اولین بار با پیراهن تیم مادریدی موفق به هت تریک شد و تعداد گلهایش با پیراهن سفید رئال را به 51 گل رساند.

ابتدا در دیدار بارسا و والنسیا این مسی بود که توانست هت تریک کند و ساعاتی بعد ایگواین هت تریک مسی را با وارد کردن سه گل به دروازه وایادولید پاسخ داد. بدین ترتیب پیپیتا نشان داد که حریفی جدی و سرسخت برای مسی در راه کسب عنوان پی چی چی (آقای گلی رقابتهای لالیگا) می باشد.

ایگواین پس از به ثمر رساندن این سه گل، اکنون تعداد گلهایش در رقابتهای این فصل لالیگا را به 19 گل رساند.
او اکنون سه گل دیگر تا بهترین رکورد گلزنی اش با پیراهن رئال فاصله دارد. او فصل گذشته توانسته بود 22 گل برای رئال به ثمر برساند.هت تریک ایگواین در ورزشگاه سورریا، اولین هت تریک این ستاره آرژانتینی با پیراهن رئال مادرید بود.بدین ترتیب این ستاره جوان تعداد گلهایی که با پیراهن رئال در طول حضورش در رختکن برنابئو به ثمر رسانده را به 51 گل رساند. او در رقابتهای این فصل در 20 دیدار، به 19 گل رسیده که رکورد فوق العاده ای است.

از سوی دیگر مسی با هت تریکی که در دیدار مقابل والنسیا انجام داد، اکنون چهارمین هت تریکش را با پیراهن تیم کاتالان تجربه کرد.
این ستاره آرژانتینی اکنون 22 گل در رقابتهای این فصل به ثمر رسانده و علاوه بر ایگواین ،داوید ویا را که تاکنون 17 گل برای تیمش به ثمر رسانده، در تعقیب خود برای کسب عنوان پی چی چی می بیند.

اولین هت تریک مسی در فصل 7-2006 و در دیدار مقابل رئال مادرید که در آن زمان کاپلورا برروی نیمکت مربی گری خود می دید رقم خورد که آن دیدار با تساوی 3-3 به پایان رسید. دو سال بعد، مسی در رقابتهای جام کالدرون توانست 3 بار دروازه اتلتیکو مادرید را باز کند و سومین هت تریک او در جریان دیدار این فصل تیمش مقابل تنریفه بود که بارسا درآن دیدار با نتیجه 0-5 مقابل میزبانش به برتری دست یافت.
این ستاره آرژانتینی دیشب نیز توانست هت تریکی تماشایی انجام دهد و با سه بار بازکردن دروازه والنسیا سه امتیاز ارزشمند را نصیب تیم کاتالان نمود. مسی در دقایق پایانی دیدار یکشنبه شب تعویض شد و جایش را به یایا توره داد.

اکنون این سوال مطرح می شود که پی چی چی این فصل لالیگا چه کسی خواهد بود. روزنامه مارکا نظرسنجی مشابهی را برروی وب سایتش قرار داده.تاکنون حدود12 هزار نفر در این نظر سنجی شرکت کرده اند که 64.7% (حدود 8270 نفر) مسی را پی چی چی این فصل لالیگا می دانند و 35.3% (حدود 4510) نفر نیزبه ایگواین رای داده اند.

لازم به یادآوری است که مسی تا پایان هفته بیست و ششم لالیگا، موفق به به ثمر رساندن 22 گل شده و نام خود را در صدر جدول گلزنان این رقابتها می بیند و گونسالو ایگواین با به ثمر رساندن 19 گل در رده دوم قرار دارد و داوید ویا با 17 گل در رده سوم است. کریستیانو رونالدو نیز تاکنون 15 گل در رقابتهای این فصل لالیگا به ثمر رسانده.

اکنون نوبت شماست که نظرتان را با ما درمیان بگذارید. فکرمی کنید که کدام بازیکن موفق به کسب عنوان پی چی چی این فصل لالیگا می شود؟ ما را از نظر خود مطلع کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2010/3/15

nw_nk
16-03-2010, 18:23
ستاره آرژانتینی در فکر کسب عنوان پی چی چی یا توپ طلا نیست.

سایت گل - ستاره باشگاه کاتالان در صحبتهایی اعلام کرده که تنها به کمک به تیمش برای پیروزی در دیدارها فکر می کند و در فکر کسب عناوین فردی نیست.

او در حالی این صحبتها را به زبان آورده که پس از هت تریک تماشایی اش در دیدار مقابل والنسیا صحبتهای متعددی در مورد احتمال کسب عنوان آقای گلی توسط این ستاره به گوش می رسد. مسی اکنون در صدر جدول گلزنان لالیگا قرار گرفته است و خیلی ها او را بخت اول کسب این عنوان می دانند.

در حال حاضر و در پایان هفته بیست و ششم رقابتهای لالیگا،مسی 22 گل برای تیمش به ثمر رسانده و گونسالو ایگواین 19 بار به گل رسیده است. در این میان مسی در صحبتهایی اعلام کرده که کسب عناوین فردی برایش دراولویت اول قرار ندارد.

مسی در صحبتهایی در این رابطه درگفتگو با اسپورت گفت:«سه گلی که به ثمر رساندم بسیار پرمعنا و زیبا بود. همیشه حس خوبی است که بتوانی برای تیمت به گل برسانی و به دلیل اهمیت گل اول، همیشه گل اولم را انتخاب می کنم. راستش را بخواهید هیچ وقت به کسب عنوان آقای گلی یا مال خود کردن توپ طلا فکر نمی کنم. فقط می خواهم تیم رو به جلو حرکت کرده و بتوانم به تیمم کمک کنم و تنها چیزی که برایم اهمیت دارد، پیروزی تیم است.»

2010/3/16

vahidgame
16-03-2010, 21:25
دوستان باید قبول کنید از لحاظ گلزنی دوید ویا بهترین گلزن توی این گزینه ها هستش. توی بازیهای کامپیوتری اگه دقت کنید دقت شوت ویا خیلی بالا هست مثلا توی یه بازی دقت شوت اون 95 از 99 هستش که یعنی از این لحاظ تقریبا بهترین توی کل بازیکنان هستش. امسال فکر کنم یکمی مصدوم شده وگرنه بیشتر گل میزدش. در ضمن فکر کنم بازیکنان خیلی فوق العاده تیم والنسیا مثل بارسلونا و رئال نداره. شاید فقط سیلوا و خوان ماتا بازیکنان فوق العاده ای باشن که خیلی میتونن به ویا در امر گلزنی کمک کنن.
به نظرم اینجا مثل 90 نکنین که هر سوالی باشه فقط به تیم مورد علاقه خودتون رای میدین. من خودم الان هنوز رای ندادم ولی اگر بخوام رای بدم نگاه می کنم چه بازیکنی بیشتر شانس داره نه اینکه چه بازیکنی توی تیم مورد علاقه من بازی میکنه...

mmiladd
16-03-2010, 21:35
مسي.. فكر كنم بالاي 30 تا بزنه..!

vahidgame
16-03-2010, 21:50
دوستان لیست گلزنان یه نفر میتونه بذاره. دیئگو فورلان هم خیلی گلزنی خوبی هستش. پارسال فکر کنم بهترین گلزن توی اروپا شدش.

nw_nk
16-03-2010, 22:17
دوستان لیست گلزنان یه نفر میتونه بذاره. دیئگو فورلان هم خیلی گلزنی خوبی هستش. پارسال فکر کنم بهترین گلزن توی اروپا شدش.

2010
16 March

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

L. Messi - Barcelona - 22
Higuaín - Real Madrid - 19
David Villa - Valencia - 17
Cristiano Ronaldo - Real Madrid - 15
Z. Ibrahimovic - Barcelona - 12
...

nw_nk
16-03-2010, 22:41
در پايان رقابت هاي هفته بيست و ششم فوتبال دسته اول باشگاه هاي اسپانيا لاليگا، مهاجم بارسلونا به تنهايي به صدرنشيني خود در جدول گلزنان ادامه داد.

ليونل مسي مهاجم بارسلونا با بيست و دو گل زده جايگاه خود را در صدر جدول محکم کرد. هيگويان از رئال مادريد با نوزده گل زده در رده دوم قرار گرفته است. ديويد ويا مهاجم والنسيا با هفده گل زده در رده سوم است. کريستيانو رونالدو از رئال مادريد با پانزده گل در رده چهارم قرار دارد. ابراهيموويچ از بارسلونا، فورلان از اتلتيکو مادريد و سولدادو از ختافه هر يک با دوازده گل زده در رده بعدي قرار گرفته اند.

سه‌شنبه 25/12/1388

B L A S T E R
16-03-2010, 23:17
هیگواین خیلی کمتر نسبت به مسی بازی کرده !
با این حال امار گلزنیش عالیه...
فک کنم رقابت جدی و جالب و قشنگی بین هیگی و مسی باشه : )

Zhangooler
20-03-2010, 01:21
مسی!سوال هایی می پرسی داداشا!
5 گل تو دو بازی!
ولش کن نگم بهتره

nw_nk
22-03-2010, 01:54
مسی دوباره هت تریک - ایگواین یک گل - زلاتان یک گل (پنالتی)

: Top Scorers

L. Messi - Barcelona - 25
Higuaín - Real Madrid - 20
David Villa - Valencia - 17
Cristiano Ronaldo - Real Madrid - 15
Z. Ibrahimovic - Barcelona - 13

King_90
22-03-2010, 17:17
به شخصه معتقدم تو این چند وقتی که از یورو 2008 گذشته هیچکس مثل دیوید ویا حیف نشده.
یکی از بهترین مهاجم دنیا به نظره من الان همین ویا هستش.شما نگاه تمام کسایی که توی این لیست هستند کسایی که تو تیم هاشون خط هاففبک قوی دارن و کلا خیلی خوب تعذیه می شم اما تیم والنسیا تو خط میانه اش زیاد بازی کنه درجه یکی نداره.( شاید سیلوا یکم خوب باشه silva )
در کل امیدوار ویا اول بشه.هرچه سریعتر هم بیاد منچستر :دی

shahshahani
22-03-2010, 22:50
دیوید سیلوا و خوان ماتا فیکس بازی میکنن تو تیم ملی اسپانیا... اونوقت شما میگی خط هافبک خوب نداره پشت سرش؟

King_90
23-03-2010, 11:04
سیلوا رو گفتم اما شما بیا مطابقت بده بازیکناش رو با تیم های بارسا و رئال.

nw_nk
03-05-2010, 14:44
جدول برترين گلزنان لاليگا

در پايان رقابت هاي هفته سي و پنجم فوتبال دسته اول باشگاه هاي اسپانيا لاليگا، مهاجم بارسلونا به تنهايي به صدرنشيني خود در جدول برترين گلزنان ادامه مي دهد.

لیونل مسی، مهاجم بارسلونا، با بیست و نه گل زده همچنان صدر جدول را در اختیار دارد.
هیگویان از رئال مادرید با بیست و پنج گل زده در رده دوم قرار گرفته است.
کریستیانو رونالدو از رئال مادرید با بیست و دو گل در رده سوم قرار دارد.
دیوید ویا، مهاجم والنسیا ،با بیست و یک گل زده در رده چهارم است.
فورلان از اتلتیکو مادرید با هفده گل زده در تعقیب مهاجم والنسیاست.
ابراهیموویچ از بارسلونا نیز با شانزده گل زده رده بعدی را در اختیار دارد.
لورنته از اتلتیکو بیلبائو و لوئیس فابیانو از سویا نیز چهارده گله هستند.

دوشنبه 13/02/13

B L A S T E R
03-05-2010, 15:03
به نظرم مسی میشه ... چون هیگواین دو بازی گل نزده!
ولی اگه کریس مصدوم نمیشد الان با اختلاف اول بود!

Boy Ka
03-05-2010, 17:12
اگه رونالدو مصدوم نمیشد و مثل مسی در تمام بازیها به میدان میرفت الان بهترین گلزن بود.

در حال حاضر به احتمال بالای 90 درصد مسی اقای گل میشه.

nw_nk
09-05-2010, 20:05
در پایان هفته 37:

Pichichi Trophy

Lionel Messi Barcelona 32
Gonzalo Higuaín Real Madrid 27
Cristiano Ronaldo Real Madrid 26
David Villa Valencia 21
Diego Forlán Atlético Madrid 18
Zlatan Ibrahimović Barcelona 16
Luís Fabiano Sevilla 15
...

nw_nk
14-05-2010, 15:07
بازی آخر:

يکشنبه 26/02/1389 ساعت 21:30

بارسلونا - وايادوليد
مالاگا - رئال مادرید

Su 05/16/2010 20:00 GMT

Barcelona - Valladolid
Malaga - Real Madrid

1- Barcelona 96 از 37 بازی
2- Real Madrid 95 از 37 بازی
...

Open-Source
14-05-2010, 20:17
بدون شک بارسلونا قهرمان میشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.N.A.P
15-05-2010, 00:09
فقط ختافه!:31:
شهاب ... هیچ تیمی نه ختافه ؟؟؟!!!:31::27:
واقعا چی امیدی به رئال هست ؟؟؟

من نه بارسایی ام نه رئالی !!! فقط Associazione Calcio MIALN:40:

vorojax
15-05-2010, 09:07
سلام
به احتمالا یحتمل بارسا قهرمانه
ولیکن رای دهندگان اینجا به نظر میاد بیشتر رئالی هستند

بارسلونا 41 48.24%
رئال مادرید 44 51.76%
راي دهنده: 85

یا علی

xerxes again
15-05-2010, 10:38
نظر سنجی هم درست شد:8:
قهرمانی حق تیمی که تو دو تا بازی رو به رو رئالو:2: لوله 18 کرده گلم ازش نخورده:5:

B L A S T E R
15-05-2010, 10:56
البته فک کنم واضح باشه لازم به بالا اوردن تاپیک نداشت !
بارسا :2: قهرمانه 99 درصد!

xerxes again
15-05-2010, 11:38
بارسا :2:
اسکی نرید خواهشاَ:31:

A.N.A.P
15-05-2010, 12:05
هفته پاياني لاليگا، نقطه اوج هيجان
سرنوشت رئال مادريد در دستان كلمنته

در هفته سي و هشتم و پاياني لاليگا بارسلونا ميزبان وايادوليد و رئال مادريد ميهمان مالاگا است تا به نوعي سرنوشت مادريد در دستان کلمنته باشد.
تيم فوتبال رئال مادريد با يک امتياز کمتر از رقيب سنتي خود، بارسلونا چشم به هفته پاياني دوخته تا شايد خاطره معجزه کاپلو اين‌بار با مانوئل پيگريني تکرار شود تا مادريدي‌ها دوباره به ميدان سيبلس بيايند و تا صبح فرداي آن روز به جشن و پايکوبي مشغول باشند.
براي رسيدن به اين هدف يک مشکل بزرگ بر سر راه رئال مادريد وجود دارد که نام آن بارسلونا است.

شاگردان جوزپه گوارديولا به خوبي مي‌دانند حريف يک‌شنبه شب (فرداي) آنها، رئال وايادوليد براي بقا در لاليگا راهي کاتالونيا شده و وعده يک و نيم ميليون يورويي فلورنتينو پرس انگيزه آنها را افزايش مي‌دهد، بنابراين اين که بارسلونا در خانه خودش بازي دارد برگ برنده مطمئني نيست.

اگر فرض کنيم رئال مادريد براي شکست دادن مالاگا، تيمي با 36 امتياز و پهلو گرفته در کنار منطقه خطر جدول، مشکلي نداشته و به راحتي هر 3 امتياز اين ديدار را تصاحب خواهد کرد بايد منتظر بازي نيوکمپ بود.

سرنوشت بارسلونا را بارسلونا رقم مي‌زند و سرنوشت رئال مادريد بدون ترديد در دستان خاوير کلمنته، سرمربي رئال وايادوليد است. کلمنته مردي از باسک است و اگر در جشن مردم مادريد در کنار چشمه سيبلس نقش ايفا کند، به مردي منفور در اين ايالت تبديل خواهد شد. آيا کلمنته مي‌تواند بارسلونا را در نيوکمپ شکست داده و ضمن نگه داشتن تيمش در لاليگا خوشبختي و سعادت را به مردم پايتخت هديه دهد؟

*چهره تاکتيکي وايادوليد

مردان خاوير کلمنته در 10 بازي اخير خود بدون هيچ تغييري با سيستم 4-2-3-1 وارد ميدان شده و تحت هيچ شرايطي حتي در زمان لازم براي جبران نتيجه ضعيف خود اين سيستم را تغيير نداده‌اند.

ژاکوبو دروازه بان با تجربه‌اي است و اگر گل‌هاي زيادي خورده در همه آنها مقصر نبوده و هميشه از خط دفاعي ضعيف تيمش ناراضي است.
آرسو و لوپس ارکان خط دفاعي اين تيم محسوب مي‌شوند و بدون ترديد برابر ابرمردان بارسلونا دچار مشکل خواهند شد.

دو مرد مياني وايادوليد، که بيشتر به صورت هافبک تدافعي عمل مي‌کنند، پله و بوئنو معمولا دخالت پررنگي در خط حمله نداشته و مطمئنا در نيوکمپ بيشتر به گل نخوردن کمک مي‌کنند تا گل زدن.

ديه‌گو کاستا تعويض طلايي کلمنته است که در بازي‌هاي بزرگ گاهي در ترکيب ثابت تيم قرار مي‌گيرد. او ميانه ميدان را کنترل مي کند البته اگر برابر بارسلونا، بزرگاني چون کيتا، توره و بوسکتس اين اجازه را به او بدهند.

بورخا بازيکن کليدي وايادوليد در بازي قبل اخراج شده و حق درخشش در نيوکمپ را ندارد بنابراين کلمنته به اجبار از سسما در پست او استفاده خواهد کرد.
تک مهاجم وايادوليد، مانوچو است با يک متر و 88 سانتيمتر قد با مليتي تلفيقي از آنگولا و پرتغال است. او سابقه بازي در منچستريونايتد را هم يدک مي‌کشد. او بيشتر از جناح چپ به سمت منطقه 6 قدم حرکت مي‌کند.

A.N.A.P
15-05-2010, 12:25
بارسلونا سابقه لغزش دارد

دروازه‌بان تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا گفت: در بازي‌هاي فردا شب همه چيز ممکن است تغيير کند.

ايکر کاسياس تصريح کرد: بارسلونا سابقه لغزش دارد و رئال مادريد مي‌تواند به پيروزي اميدوار باشد. حتي اگر بارسلونا برابر وايادوليد با 2 يا 3 گل در نيمه اول پيش بيفتد نبايد اميد خود را از دست بدهيم و بايد بدانيم که وظيفه ما پيروزي در بازي برابر مالاگا است و هيچ چيز ديگري اهميت ندارد.
وي افزود: بارسلونا در زمين خود بازي مي‌کند و در بازي‌هاي احساسي و حساس چنين وضعيت به ضرر همان تيم است و ما در خانه مالاگا مي‌توانيم جشن قهرماني بگيريم

---------- Post added at 12:25 PM ---------- Previous post was at 12:24 PM ----------

شايعات حضور مورينيو را به بعد از بازي با مالاگا موكول کنيد

ايکر کاسياس در آستانه ديدار سرنوشت‌ساز مقابل مالاگا اظهار اميدواري کرد مانوئل پيگريني به همکاري‌اش با کهکشاني‌ها ادامه دهد.
مورينيو هفته پيش اعلام کرده بود که روزي روي نيمکت رئال خواهد نشست و هدايت اين تيم مادريدي را برعهده خواهد گرفت.
ايکر کاسياس، سنگريان تيم رئال مادرديد از رسانه‌ها خواست صحبت درباره شايعات را به بعد از بازي با مالاگا موکول کنند تا بازيکنان با تمرکز کافي به ميدان بروند.

کهکشاني‌ها روز يک‌شنبه مقابل تيم ته جدولي مالاگا به ميدان خواهند رفت. آنها براي قهرماني بايد در ديدار خود به پيروزي برسند و منتظر وقوع معجزه‌اي در نوکمپ باشند.
کاسياس که از بازيکنان قديمي مادريدي‌ها به شمار مي‌رود در چند سال اخير شاهد جابه جايي‌ها بسياري بوده است که بيشتر آنها هم موفقيت‌آميز نبوده‌اند و به همين دليل هم نمي‌خواهد تنها به دليل برآورده نشدن روياپردازي‌هاي سران باشگاه بار ديگر شاهد تغييرات کادر فني تيمش باشد.
کاسياس درباره صحبت‌هاي اخير مبني بر حضور مورينيو روي نيمکت سرمربي‌گري رئال مادريد گفت: اميدوارم اين مسائل حاصل قلم فرسايي‌هاي روزنامه‌نگاران باشد. ما سال گذشته تغييرات فراواني داشتيم، بازيکنان زيادي به تيم اضافه شدند و سرمربي جديدي هم هدايت تيم را در دست گرفت. تيم ما تازه متولد شده است و راهي طولاني را پيش رو دارد. اما اطمينان دارم که در مسير صحيح قرار گرفته‌ايم، انتظارات از رئال مادريد بسيار بالاست. نبايد به دليل فاصله يک امتيازي با بارسلونا تمام پل‌هاي پشت سرمان را خراب کنيم.

وي در ادامه با اشاره به سودمند بودن طرح‌هاي دراز مدت گفت: پيگريني مانند روزهاي اول با آرامش کار خود را انجام مي‌دهد. با او رابطه بسيار خوبي دارم اما ادامه حضور او در مادريد به تصميم سران باشگاه بستگي دارد.
ايکر کاسياس حضور کريستيانو رونالدو را در رئال مادريد مثبت ارزيابي کرد و گفت: او در بيشتر بازي‌ها، گل‌هاي حساس و سرنوشت‌سازي به ثمر رسانده است. رکورد 26 گل در 28 بازي تنها از عهده مهاجمان برجسته دنيا بر مي‌آيد.
رونالدوي پرتغالي تابستان گذشته با رقم بي‌سابقه 95 ميليون يورو به کهکشاني‌ها پيوست و گران قيمت‌ترين بازيکن دنيا لقب گرفت.

کاسياس درباره خصوصيات رونالدو گفت: سران باشگاه همواره در تلاش بوده‌اند بهترين بازيکنان دنيا را به تيم اضافه کنند. رونالدو قدرت بدني بسيارخوبي دارد و همواره مي‌خواهد به پيروزي و موفقيت دست پيدا کند. اين خصوصيت او شبيه اشخاصي همچون کاماچو، سانتي لا و خوانيتو است.

کاسياس با اشاره به قهرماني اتلتيکو مادريد در ليگ اروپا گفت: من در مادريد به دنيا آمده‌ام و بسيار خوشحالم که اين افتخار نصيب مادريد شد. من به تيم اتلتيکو مادريد علاقه خاصي دارم، دربي رئال و اتلتيکو هميشه جذابيت‌هاي خاص خود را داشته است. بسيار خوشحالم که هواداران اين تيم بعد از مدت‌ها قهرماني تيم‌شان را جشن گرفتند.
تيم اتلتيکو مادرديد چهارشنبه شب در ديدار پاياني ليگ اروپا در هامبورگ فولام انگليس را شکست داد و به مقام قهرماني رسيد.

B L A S T E R
15-05-2010, 12:39
اسکس نرید خواهشاَ:31:

البته ما در اسکی روی شما رو تعقیب میکنیم!

masud-000000
15-05-2010, 12:56
ايکر کاسياس تصريح کرد:
حتي اگر بارسلونا برابر وايادوليد با 2 يا 3 گل در نيمه اول پيش بيفتد نبايد اميد خود را از دست بدهيم .
بزک نمیر بهار میاددددد:27:

Dr.FANOOS
15-05-2010, 13:00
آقا من که از همین الان استرس گرفتم .....ژاوی هم که بازی نمی کنه.....بابا شنبه بازی رو می انداختند خیال ما رو راحت میکردن

B L A S T E R
15-05-2010, 16:30
آقا من که از همین الان استرس گرفتم .....ژاوی هم که بازی نمی کنه.....بابا شنبه بازی رو می انداختند خیال ما رو راحت میکردن
خیالت تخت بابا قهرمانه بارسا!:13: