PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل صدا در كارت تي وي...مهم كمك كنيد

mohammad3000
31-03-2006, 10:18
سلام دوستان...
من یه کارت تی وی دارم که در زمینه ضبط و پخش صدا مشکل داره...
در قسمت Audio Input و قسمت Source باید گزینه Line In رو انتخاب کنیم... چون حالت استاندارد هست و به این وسیله میشه صدای مناسب رو ضبط کرد..اما برای من فقط از منوی کشویی گزینه Wave باز میشه و Line In نداره...برای همین اصلا نمیشه صدای با کیفیتی رو ضبط کرد و صدا با هوا و نویز ضبط میشه....کارت صدا رو هم دوبار نصب کردم...برنامه رو هم همینطور...خیلی وقته این مشکلو دارم...اگر دوستان کمک کنند که چرا برای من در منوی کشویی Line In وجود نداره و چطوری باید بیارمش ممنون میشم...در ضمن دقیقا مطمئنم که کابل های صدای سیستم و کارت رو هم درست وصل کردم...منتظرم....
راستی تو این لینک عکسی گرفتم که حرفایی رو که نوشتم رو میتونین ببینین...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamzeh5
08-05-2006, 18:55
دوست عزیز
احتمالا کیفیت صدا در کانال هايwave وline in تفاوت چنداني نداره بااين حال شما روي علامت بلندگو روي گوشه راست وپائين صفحه تصوير راست كليك كن سپس گزينهopen volume control راانتخاب كن.اگر در نمودارحاصل گزينه line in وجودداشت كه سيستم
line in را دارد وگرنه يا سيستم شماline in ندارد يابه علتي ويندوز از شناسائي آن باز مانده است كه در حالت دوم با نصب مجدددرايور
كارت صدا يا نصب مجدد ويندوز وسپس كارت صدا بايد مشكل حل شود.
اما در مورد كيفيت صدا احتمالابا پائين آوردن ولوم record levelكيفيت آن بهبود يابد.
در همان عكسي كه فرستاده ايد بر روي دكمه record در بالاي عكس كليك كنيد شايد recording source را بتوان از اين طريق
عوض كرد وبه همان line in مبدل كرد.
همچنين ميتوانيد باراست كليك روي علامت بلندگو وانتخاب گزينه Adjust audio propertiesو انتخاب كليدAudio
در بالا در جلوي علامت ميكروفون روي Volume كليك كنيد ومنبع Recording را به دلخواه خود تغيير داده وولوم مناسب براي ضبط را تنظيم كنيد.

bineshan
24-09-2006, 23:21
پست بالا تا ييد ميشه