PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل براي دانلود-مهم

maj87
05-02-2010, 12:17
سلام

من سرويس (ADSl (512KB دارم.شبها كه رو داونلود ميزارم بعد از مدتي(1-2ساعت) اطلاعات نميفرسته و داونلود نميكنه و حتما بايد مودم را خاموش و روشن كنم تا دوباره وصل بشه!!! كسي ميدونه مشكل از كجاست؟؟

haddadiani
05-02-2010, 14:54
سرویس شما چیه؟ من شاتل دارم و دقیقا همین مشگلو از چارشنبه شب پیدا کردم. اول فک میکردم کامپیوترم ویروسی شده یا مودمم مشکل پیدا کرده! ولی الآن مطمئن شدم مشکل از خودشونه. لعنتیا اینم اینترنت مجانی آخر هفته هاشونه. حرومشون این پولی که میگیرن. فقط یه چیز دیگه. من هه دانلودام از رپید شیره و اکانت هم دارم. نمیدونم مشکل شما هم همینه یا کلا دانلود از هر سایتی مشکل داره؟؟؟؟

maj87
05-02-2010, 15:37
سرویس شما چیه؟ من شاتل دارم و دقیقا همین مشگلو از چارشنبه شب پیدا کردم. اول فک میکردم کامپیوترم ویروسی شده یا مودمم مشکل پیدا کرده! ولی الآن مطمئن شدم مشکل از خودشونه. لعنتیا اینم اینترنت مجانی آخر هفته هاشونه. حرومشون این پولی که میگیرن. فقط یه چیز دیگه. من هه دانلودام از رپید شیره و اکانت هم دارم. نمیدونم مشکل شما هم همینه یا کلا دانلود از هر سایتی مشکل داره؟؟؟؟

من هم از شاتل گرفتم(سرويس اكو) هر وقتم بهشون ميگم ميگن كه مخابرات افت سرعت داره بايد صبر كني تا درست بشه بعدا بررسي كنيم (فقط شبها اين مشكل دارم ) !!!! كلا از هر سايتي كه دانلود ميكنم همين مشكل دارم:41:

AAKOJ
05-02-2010, 15:40
دوستان فکر کنم بازم یه انگولک هایی میشه
من هم دقیقا از 12 بهمن از رپید و سایر سایت های اشتراک گذاری فایل حتی با اکانت رپید هم نمی تونم دان کنم . سرعتم در چند کیلوبایت می مونه و بعد صفر میشه و فینیش ....

maj87
05-02-2010, 15:42
جواب درستي نميدن كه

haddadiani
05-02-2010, 16:01
مشکل فک نمیکنم به رپیرشر ربطی داشته باشه. کلا برای دانلود مشکل ایجاد شده. معلوم هم نیست واقعا به خاطر قطعیه کابله یا تا 22 بهمن همینجور ممونه

maj87
05-02-2010, 16:04
اميدوارم فقط تا 22بهمن اينجوري باشه !