PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در سرعت اینترنت

hossenbor
05-02-2010, 09:58
با سلام خدمت برو بچ عزیز بابا کشت این ویندوز سون ما رو به هیچ صراطی مستقیم نمی شه من مشکل سرعت در اینترنت داشتم یکبار نود 32 رو نگاه کردم تو لیست اتصالاش چشمتون بد نبینه فایل svchost.exe تشریف دارند اونم با سرعت 4k و تمام سرعت رو گرفتند مثل قبل هم از task manager حذف نمی شن ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه یک چیز دیگه الان که نگاه می کنم برنامه آپدیت ویندوز هم اجرا شده من از نرم افزار deep freeze هم استفاده می کنمنمی دونم ربط داره یا نه

xeNociDe
05-02-2010, 12:47
میشه یکم بهتر صحبت کنی ؟؟؟
من که گیج شدم مشکل اصلی ات چیه؟
اگه اینترنته:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه چیز دیگه بگو!!!

top-notch
05-02-2010, 17:27
nod32 (1 ورژن 4 رو دانلود کن .2) اپدیت کن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید . کل درایو ها تو اسکن کن .3) windows restart

join me
05-02-2010, 17:38
من هم nod32 دارم ولی هیچ مشکلی توی 7 نداره nod32 هیچ ربط ومشکلی با اینترنت نداره ؟؟؟
شما مشکل خودتونو واضح بیان کنید؟؟؟؟ نه اینکه بگین چون nod32 دارم سرعت اینترنتم کاهش پیدا کرده!!!!!

hossenbor
06-02-2010, 07:35
بدبختانه اینجا که ما هستیم هیچ کس نمی دونه adsl رو با کدوم ت می نویسند وایرلس رو هم که اصلن حرفشو نزن میمونه مودم 56k سرعت دانلود هم اینجا 5k که اونو هم فایل سیستمی svchost.exe که تو پوشه system32 است گرفته این فایل رو تو task manager نگاه کرده 11 تا از این فایل باز بود حالا نمی دونم فحشو به مایکروسافت بدم یا وزیر ارتباطات:41: خدایی زدیم امیر کبیر کشتیم اگه الان امیر کبیر بود ما جای ژاپن اینترنت مفت داشتیم 1000کلاهک هسته ای داشتیم هواپیما جنگی داشتیم آمریکا رو هم الان تحریم کرده بودیم دست چینو هم تو مهندسی معکوس از پشت می بستیم