PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Fring نرم افزاری مناسب (تست شده) برای موبایل با قابلیت login با چندین مسنجر مختلف

amironica
05-02-2010, 01:28
از زمانی که گوشیم رو تونستم با وایرلس یه اینترنت وصل کنم، استفاده از نرم افزار های کاربردی مرتبط برام جدی تر شده
دیروز دنبال پیدا کردم نسخه موبایل اسکایپ برای نوکیای 5800 بودم که متوجه شدم هنوز برای این گوشی نرم افزار نسخه رسمی و مطمئن نیومده :18:
نتیجتا با جستجو، نرم افزار Fring جایگزین خوبی است. می توان با ID های زیر در آن login کرد
Yahoo
Gtalk
AIM
Twitter
SIP
و.....
من با ای دی های اسکایپ و یاهو امتحان کردم (با یه ای دی دیگه از رو کامپیوتر) خیلی خوب کار می کرد و حتی با اسکایپ video call هم کردم
از همه جالب تر اینکه می شود اکانت های SIP (تقریبا همان VoIP) را روی آن set کرد که واقعا اگر مخابرات این پروتکل را نبسته بود و ما کاربران به اینترنت با سرعت حدود 128 کیلو در همه جا روی گوشی هایمان دسترسی داشتیم، هزینه های مکالمات تقریبا صفر بود(حتی برای مکالمات بین الملل!)!! فقط هزینه اینترنت !
نرم افزار برای نصب روی گوشی نیاز به ساین دارد
لازم به ذگر هست نرم افزار های مشابهی البته وجود دارد و من تنها به خاطر اینکه این را امتحان کرده بودم و همچنین از جانب چند دوست متخصص توصیه شده بود. اینجا آن را معرفی کرد
آدرس وب سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآدرس برای موبایل: m.fring.com
بهتره نرم افزار رو با کامپیوتر دانلود کنید و بعد ساین کردن رو گوشی نصب کنید

Baltaza
29-11-2010, 19:55
هنگام نصب میگه نیاز به لیسناس اینا هست قضیه چیه؟
راستی من ساین نکردمش مشکلی نداره؟؟

mmiladd
29-11-2010, 20:04
سلام..

فك كنم اگه بخواين به بهترين شكل ممكن استفاده كنين بايد هر دو طرف اين نرم افزار رو تو گوشي

نصب كنن..

موفق باشين..

Baltaza
29-11-2010, 20:13
اینو میدونم اما یک سئوال دیگه اینه که من یکجا دیدم از فرندفید ساپورت میکنه الان میگردم توش از فرندفید خبری نیست :(