PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایور بولوتوس

mrmmnb
04-02-2010, 23:37
دوستان این بولوتس های خیلی کوچولو هست که انتهاش هم نیم دایره هست قیمتش هم حدود 3 الی 4 تومنه درایورش رو از کجا پیدا کنم؟ سون درست نمیشناسه روی خودش هم ادرس سایتی چیزی ننوشته اگه کسی گرفت کدوم نوع بولوتوس رو میگم ادرس سایتش رو بده هیچ مشخصه یا مدل خاصی هم روی بستش نبود

alborz_k
05-02-2010, 12:33
دوستان این بولوتس های خیلی کوچولو هست که انتهاش هم نیم دایره هست قیمتش هم حدود 3 الی 4 تومنه درایورش رو از کجا پیدا کنم؟ سون درست نمیشناسه روی خودش هم ادرس سایتی چیزی ننوشته اگه کسی گرفت کدوم نوع بولوتوس رو میگم ادرس سایتش رو بده هیچ مشخصه یا مدل خاصی هم روی بستش نبود
سلام. کلأ ویندوز ها ، به خصوص 7 و ویستا ، بلوتوث رو خیلی راحت می شناسن و نیازی به درایو ندارن!! کلأ شما بهتر بود که محصولی می خریدین که دارای مشخصات باشه تا چنین مشکلی براتون پیش نیاد!!

mrmmnb
05-02-2010, 16:35
شناخته شده و اما دو تا سه تا گزینه ناشناخته توی دیوایس مننجرم اومده که اولش کلمه بلوتوس هست فعد از اولین بار هم که زدم نصب که شد شناخت اما پیغان اینستال نات ساگسزفولی داد
مشخصات داره توی ترق هم بوده همه بازار ایرانیان بولوتس همینو میفروختن منم قیمتش مناسب بود خریدم مشکلش اینه که سایت سازندش رو جعبه نیست
یه سوال دیگه ایا میشه از طریق همین بلوتوس هد ست رو به کامپیوتر وصل کرد و صدا ازش طریق اون گوش داده بشه؟من هر کاری کردم نتونستم هد ست رو شناخت اما چطوری به عنوان بلدنگو بهش معرفی کنم؟

beckham7
05-02-2010, 17:50
دوست عزیز bluesoleil رو نصب کن تمام مشکلاتت حل میشه و از امکانات بلوتوست تمامو کمال میتونید استفاده کنید

mrmmnb
05-02-2010, 21:58
شانس ما رو ببین رفتیم دانلود کنیم دیدم 105 مگابایت حجمش هست و با دیال اپ نمیشه رفت دورش باید بعدا برم کافی نت
میگم برنامه کم حجمتر سراغ نداری که بشه با دیال اپ دانلود کرد؟

ویرایش
اینم عکس بلوتوس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]