PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسابقات pes 2010 ( سری لیگ برتر اروپا )

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

4039
04-02-2010, 18:23
سلام خدمت تمام دوستان خوبم در انجمن بازی

با توافق تعدادی از کاربران تصمیم به راه اندازی مسابقاتی تحت عنوان لیگ برتر اروپا گرفته شد.
مسابقات از طریق کامپیوتر شخصی کاربران برگزار میشه وخود کاربران عملا با گیم پد و سیستم شخصی مسابقات را انجام میدند اما بازیها بشکل آنلاین نخواهد بود . در ضمن در مسابقات رودر رو میزبان , کنترل تیم خودشو به عهده میگیره اما کنترل تیم مهمان به کامپیوتر واگذار میشه .
ملاک کار ما صداقت کاربرانه . با توجه به اینکه کاربرانی که برای این مسابقات ثبت نام کرده اند افراد شناخته شده ای هستن از این بابت جای هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت .

قوانین و توضیحات تکمیلی :

- هر هفته از لیگ در یک روز برگزار خواهد شد .

- با توجه به کاهش حجم سایز فایل سیو بعد از فشرده سازی ( حدود 30 کیلو بایت که ظرف مدت چند ثانیه قابل دانلود یا آپلوده ) از این بابت جای هیج نگرانی نیست .

- مسابقات در قالب یک لیگ 20 تیمی بصورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد .

- کاربرانی که بازی معوقه دارند نهایتا تا دو بازی معوقه فرصت دارند تا بازیهای عقب افتاده خودشون رو انجام بدن و در صورت تاخیر بیشتر اون بازی به کامپیوتر واگذار خواهد شد.

-به کاربرانی که در پایان فصل موفق به کسب افتخاراتی شدند ( از جمله رتبه اول تا سوم و همینطور آقای گل و بهترین پاسور لیگ ) علاوه بر جوایز نقدی امتیازاتی داده خواهد شد از جمله اینکه برای فصل بعد سرمایه بیشتری برای خرید بازیکنان جدید به باشگاهشون اختصاص داده خواهد شد .

-در پایان فصل سه نفر پایین جدول از لیگ خارج شده و سه نفر جدید برای فصل آینده به لیگ اضافه خواهند شد .

- در ابتدای هر فصل پنجره نقل و انتقالات باز میشه تا کاربران بتونن بازیکنان مورد نظر خودشون رو از طریق سرمایه باشگاه و یا جابجایی بازیکن خریداری و جذب کنند .

سیستم نقل و انتقالات و قیمت گذاری :

- نقل و انتقالات در ابتدای هر فصل صورت خواهد گرفت .

-نقل و انتقالات بصورت تهاتری و پایاپای خواهد بود .

- سیستم قیمت گذاری بازیکنان بر اساس سیستم رایج در مستر لیگ خواهد بود که از فرمول زیر تبعیت میکن :

ارزش بازار * پرستیژ تیم * مارکت پرایس* میانگین تواناییهای پست تخصصی بازیکن *سن ( به یک نسبت خاص )

و یا فاکتور ساده تر تنها توانایی ها و کارتهای تخصصی بازیکن قیمت بازیکنان رو مشخص خواهد کرد ( این مورد بعدا بیشتر توضیح داده خواهد شد ) .

-در صورتیکه دو یا چند نفر از کاربران خواهان یک بازیکن واحد هستند ابتدا قیمت پایه و سپس رقابت قیمتی بین کاربران, قیمت آن بازیکن را مشخص خواهد کرد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بخش اطلاعیه ها

- من فرم ترکیب تیمها رو توی پست اول قرار میدم تا در صورتیکه یکی از بچه ها نبود و تیمش بازی داشت حریف که میزبانه همین فرم رو براش لود کنه .

من با بررسیهایی که کردم متوجه شدم که ما میتونیم جام حذفی رو هم در کنار این لیگ داشته باشیم . بنابراین از هفته ششم لیگ بازیهای جام حذفی شروع خواهد شد . جزئیات بیشتر درمورد این جام رو در ادامه با ویرایش این پست توضیح خواهم داد .

بخش آشیو

آرشیو فرم ترکیب تیمها :

تیم میلان :

لیورپول :

بایرن مونیخ :

چلسی :

بارسلونا :

اینتر میلان :

رئال مادرید :

آرشیو آپشن فایل تیمها :

اعلام آمادگی و ثبت برای فصل بعد

برنامه مسابقات این لیگ به این شکله که به سه نفر این مسابقات جوایزی تعلق میگیره و سه نفر پایین جدول از لیگ خارج میشن و بجای اونها سه نفر جدید وارد این لیگ میشند . با توجه به این مساله دوستانی که علاقمند هستند در دوره بعدی لیگ حضور داشته باشن لطفا در همین تاپیک اعلام کنند تا نوبتشون محفوظ بشه.

تا این لحظه این کاربران نوبت خودشون رو رزرو کردن :

ar71
hadi h
mohsen_gh1991

vahidgame
04-02-2010, 18:34
به نظر من زودتر شروع کنیم بهتر هستش ولی من به خاطر این اینترنت هنوز نتونست اون آپشن فایل زیر 1 مگابایت رو دانلود کنم:41:
جواب سوال ها:
1-لیگ انگلیس
2-چلسی(اگه خیلی این تیم تقاضا داشت من فوقش منچستر سیتی رو بر می دارم)
3-به نظر من 3 روز درهفته خوبه ولی در هر روز چندتا بازی کنیم خیلی بهتره
4-صد در صد موافقم

Armin 7
04-02-2010, 18:42
سلام. اگه ما رو راه بدین ما هم هستیم. انگلیس چون رفقام به من میگن آرمین فردین مجبورم آرسنال رو انتخاب کنم راستش من یه جایی کار میکنم که سه شیفت هستم یعنی یه هفته صبح یه هفته عصر و یه هفته شب .فقط طوری باشه که جا نمونم چون تیمم رو آرسنال انتخاب کردم و به نسبت بقیه تیمها ضعیفتره ... اصلا نمیدونم هر چی شما ها بگین.

4039
04-02-2010, 18:53
به نظر من زودتر شروع کنیم بهتر هستش ولی من به خاطر این اینترنت هنوز نتونست اون آپشن فایل زیر 1 مگابایت رو دانلود کنم:41:
جواب سوال ها:
1-لیگ انگلیس
2-چلسی(اگه خیلی این تیم تقاضا داشت من فوقش منچستر سیتی رو بر می دارم)
3-به نظر من 3 روز درهفته خوبه ولی در هر روز چندتا بازی کنیم خیلی بهتره
4-صد در صد موافقم

وحید جان چند روزی میشه کلا اینترنت کشور اوضاعش زیاد جالب نیست مطمئنا درست میشه الان من با adsl سرعتم از دیال آپ هم کمتره .

سلام. اگه ما رو راه بدین ما هم هستیم.
انگلیس
چون رفقام به من میگن آرمین فردین مجبورم آرسنال رو انتخاب کنم
راستش من یه جایی کار میکنم که سه شیفت هستم یعنی یه هفته صبح یه هفته عصر و یه هفته شب .فقط طوری باشه که جا نمونم
چون تیمم رو آرسنال انتخاب کردم و به نسبت بقیه تیمها ضعیفتره ... اصلا نمیدونم هر چی شما ها بگین.

اختیار دارین دوست عزیز این چه حرفیه که میفرمایین .

در ضمن ممنون میشم که اسم شریفتون رو هم بفرمایین تا من و بقیه دوستان بیشتر با شما آشنا بشیم .

mohammad_87
04-02-2010, 18:55
1.ایتالیا یا انگلیس
2.چلسی/منچستر اینتر/میلان
3.دو روز خوبه.
4.بله
5.بنظر من برای هر بازی تا دو بازی بعد.و برای هر تاخیر یک اخطار و بعد از سه یا ÷نج اخطار کسر امتیاز(چجوری اعمالش کنیم؟؟؟!!!) و یا باخت 3-0 و نهایتش هم کنار گذاشته شدن از لیگ.
6.علاوه بر این موارد بسته به رتبه تیمها به اونها امتیاز خاصی با یه واحد خاص(مثل همون بودجه مسترلیگ)داده بشه که برای فصل بعد بشه کمی نقل و انتقالات مابین تیمها انجام گیرد.
راستی جام حذفی هم در طول فصل برگزار میشه؟
-----------------
ویرایش:
حسین جان.این آ÷شن فایل رو کجا لینک دادی.میشه به من هم بدی؟؟مرسی...

Armin 7
04-02-2010, 19:13
اختیار دارین دوست عزیز این چه حرفیه که میفرمایین .

در ضمن ممنون میشم که اسم شریفتون رو هم بفرمایین تا من و بقیه دوستان بیشتر با شما آشنا بشیم .

بنــــــده کوچیک شـــما آرمـــیــــن هستــــــــم . خوشوقتم . :10:

vahidgame
04-02-2010, 19:14
وحید جان چند روزی میشه کلا اینترنت کشور اوضاعش زیاد جالب نیست مطمئنا درست میشه الان من با adsl سرعتم از دیال آپ هم کمتره .
حسین جا نمی دونم اینترنت من جوری شده که فقط انگار دانلود نمی کنه یعنی تا درصدی کمی میره دیگه ادامه نمیده:41: ولی کارهای دیگه میشه کرد.اگه این آپشن فایلو دانلود بتونم بکنم من حاظرم از همین امشب شروع کنم.فکر کنم 4 نفر شدیم.

4039
04-02-2010, 19:19
1.ایتالیا یا انگلیس
2.چلسی/منچستر اینتر/میلان
3.دو روز خوبه.
4.بله
5.بنظر من برای هر بازی تا دو بازی بعد.و برای هر تاخیر یک اخطار و بعد از سه یا ÷نج اخطار کسر امتیاز(چجوری اعمالش کنیم؟؟؟!!!) و یا باخت 3-0 و نهایتش هم کنار گذاشته شدن از لیگ.
6.علاوه بر این موارد بسته به رتبه تیمها به اونها امتیاز خاصی با یه واحد خاص(مثل همون بودجه مسترلیگ)داده بشه که برای فصل بعد بشه کمی نقل و انتقالات مابین تیمها انجام گیرد.
راستی جام حذفی هم در طول فصل برگزار میشه؟
-----------------

ممنون محمد جان ایده بسیار خوبی درمورد نقل و انتقال بازیکنان دادی .
این آپشن توی پیش فرض برای چند کاربر وجود نداره فقط در حالتی که یک کاربر وجود داشته باشه این گزینه فعال میشه .

.....

آپشن فایلو هنوز آپلود نکردم منتظر بودم ببینم نظر بقیه بچه ها در مورد سخت تر کردن مسابقات چیه اونوقت تغییرات رو اعمال کنم . نظرتون چیه که من 10 درصد از قدرت تیمهای چلسی منچستر لیورپول و آرسنال کم کنم بعد آپشن فایلو براتون آپلود کنم اونوقت شما یک بازی با یکی از این 4 تیم در مقابل یک تیم لیگ انگلیس بکنید و نتیجه رو بگید که سختی گیم پلی مناسبه یا اینکه کمترش کنم .

mohammad_87
04-02-2010, 19:25
خواهش میکنم.منظورت کسر امتیاز بود که نمیشه اعمال کرد؟ضمنا این آ÷شن فایل رو حتی بدون سیو لیگ امشب بذاری یه تستی کنم ممنونت میشم.

4039
04-02-2010, 19:28
خواهش میکنم.منظورت کسر امتیاز بود که نمیشه اعمال کرد؟ضمنا این آ÷شن فایل رو حتی بدون سیو لیگ امشب بذاری یه تستی کنم ممنونت میشم.

چشم محمد جان فقط یک ربع کار داره تا تغییرات در مورد تمام تیمها اعمال بشه . اما من این تغییرات رو روی کدوم آپشن فایل اعمال کنم ؟ آپشن فایل دیفالت بازی ناقصه ( اسم بعضی از بازیکنان درست نیست ) . در هر حال من فعلا روی همین آپشن فایل خودم اعمال میکنم بعد درمورد اون مساله تصمیم بگیریم .

vahidgame
04-02-2010, 19:28
حسین جان توی لیگ مثل مسترلیگ نقل و انتقالات نداره.اگه مسترلیگ بریم هم یه تیم فقط میشه انتخاب کرد.فکر کنم برای این کار باید از ادیت چند بازیکن جا به جا کنیم که برای اون کار باید لیگ جدیدی شروع کنیم

Armin 7
04-02-2010, 19:31
آقایون خیلی معذرت میخوام. بنده در این زمینه ی آپلود کردن و ... در حد لا لیگا آماتورم . اگه میشه ما رو در یابید . ممنون

mohammad_87
04-02-2010, 19:34
ممنونم حسین جان.منظورم همون بود.فقط روی ÷چ 1.3 کونامی اجرا میشه؟دیگه ÷چی نصب نکردم.

آقایون خیلی معذرت میخوام. بنده در این زمینه ی آپلود کردن و ... در حد لا لیگا آماتورم . اگه میشه ما رو در یابید . ممنون
دوست عزیز.نگران نباش.بذارید اطلاعات اولیه تکمیل بشه بعد یه راهنمای کلی در مورد لیگ خواهیم نوشت.

vahidgame
04-02-2010, 19:47
حسین جان آپشن فایل چند تا مشکل داشت.یکی اینکه سرعت بازیکنان خیلی زیاد شده بود و تقریبا همه بالای 90 شده بودند..بعد چرا dribble speed رو زیاد کردی.فکر کنم برای بیشتر بازیکنان 10 تا زیاد کردی.مثلا دفاع ها وسط ها که نباید این قابلیت براشون بالا باشه زیاد شدند.جان تری و ایوانویچ که توی چلسی هستند dribble speed فکر کنم 80 شده بود.این جوری فکر کنم یکمی آسونتر بشه:20: چون فقط قدرت شوت پایین اومده و چند تا چیز بالا رفته.اگه میشه یه تغییرات خوبی بده که این لیگ بهتر بشه.

4039
04-02-2010, 19:50
خب من تغییرات رو 4 تیم برتر انگلیس اعمال کردم و آپشن فایلو به فرمتهای 1.0 , 1.2 و 1.3 تبدیل کردم ( هر کسی با توجه به نیازش یکیو انتخاب کنه ) .
شما با یکی از این 4 تیم یک مسابقه با بقیه تیمهای لیگ انگلیس بدین بعد اگه بنظرتون بازی خیلی سخت شده آسون ترش کنم ( من کمتر از 10 درصد بازیو سخت کردم ) .
اینم آدرس هر آپشن فایل ( حجم 680 کیلو بایت ) یادتون نره یک کپی از آپشن فایل خودتون توی کامپیوتر ذخیره کنید :
الان نگاه کردم تغییرات رو روی منچستر اعمال نکردم پس فقط سه تیم آرسنال منچستر و لیور پول با یکی از این 3 تیم در برابر یک تیم متوسط یک مسابقه برگزار کنید .در ضمن فلش های آمادگی بازیکنان رو روی سبز قرار بدین .

نسخه 1.0 ( نسخه اولیه و اصلی بازی ) :

نسخه 1.2 :

نسخه 1.3 :

4039
04-02-2010, 20:02
حسین جان آپشن فایل چند تا مشکل داشت.یکی اینکه سرعت بازیکنان خیلی زیاد شده بود و تقریبا همه بالای 90 شده بودند..بعد چرا dribble speed رو زیاد کردی.فکر کنم برای بیشتر بازیکنان 10 تا زیاد کردی.مثلا دفاع ها وسط ها که نباید این قابلیت براشون بالا باشه زیاد شدند.جان تری و ایوانویچ که توی چلسی هستند dribble speed فکر کنم 80 شده بود.این جوری فکر کنم یکمی آسونتر بشه:20: چون فقط قدرت شوت پایین اومده و چند تا چیز بالا رفته.اگه میشه یه تغییرات خوبی بده که این لیگ بهتر بشه.

در مورد سرعت باید بگم سرعت بازیکنان رو به یک نسبت بهم نزدیک کردم ( توی واقعیت اختلاف سرعت بین بازیکنان تقریبا در همین حده که اعمال کردم ) . اما شما با کیت سرور سرعت کلی بازیو چند دهم کم کن . علت اینکه سرعت دویدن بدون توپ بیشتر از سرعت دویدن با توپه اینه که اون وضعیت اسفباری که یک بازیکن یک تنه کل میدون رو دریبل کنه از بین بره . در ضمن حالا بازیکنان بیشتر توپا رو میتونن قطع کنن مثل فوتبال واقعی فکر میکنم صحبتم برات کاملا قابل لمس باشه چون فوتبال زیاد نگاه میکنی . اما یادت نره سرعت بازیو کم کنی .
دریبل اسپیدو زیاد نکردم دریبل اسپید بازیکنان رو با یک نسبت تصاعدی به هم نزدیک کردم مثلا دریبل اسپید یک نفر که 97 بوده فقط یک واحد زیاد تر شده اما دریبل اسپید یک بازیکن که مثلا 85 بوده 7 واحد از این بابت نگران نباش بقول خارجیا همه چی تحت کنترله .:20:

حسین جان توی لیگ مثل مسترلیگ نقل و انتقالات نداره.اگه مسترلیگ بریم هم یه تیم فقط میشه انتخاب کرد.فکر کنم برای این کار باید از ادیت چند بازیکن جا به جا کنیم که برای اون کار باید لیگ جدیدی شروع کنیم

دقیقا همینطوره به همین خاطر با پیشنهاد جالب محمد ( چون غریبه نیستیم من پسوند عزیز و غیره رو حذف میکنم ) ما نقل و انتقالات رو در پایان فصل برای نیم فصل و پایان فصل ساماندهی میکنیم فعلا هنوز وقت داریم به موقش توضیحات لازم رو میدم فعلا با همین ترکیب اصلی بازیها رو شروع میکنیم تا بعد .

vahidgame
04-02-2010, 20:21
دوستان تیم های خودتون رو بگید تا شروع کنیم.

4039
04-02-2010, 20:26
اخه حسین جان الان من با چلسی رفتم منچستر رو 4 بر 0 بردم.جدای از نتیجه نسبتا راحت شده بود چون مثلا با بازیکنانی مثل بالاک و لمپارد هم میتونستم حتی چند تا بازیکن دریبل کنم و مثلا با بازیکنی مثل بوسینگوا می تونستم مثل مسی هم رو دریبل کنم.تیم حریف هم زیاد تازه موقعیت نداشت.این جوری باشه خیلی به نظر من آسونه.راستی با کیت سرور چه جوری سرعت بازیکنان رو کم کنم؟

وحید جان درمورد اون آپشن فایلی که برات فرستادم بهتره توی پیام خصوصی یا پروفایل صحبت کنیم اینجا بچه ها فکر میکنن ما درمورد آپشن فایل این مسابقات صحبت میکنیم . اصلا این صحبتهای ما مناسب این تاپیک نیست اگه ممکنه این پست اخری رو ویرایش کن تا بقیه بچه دچار اشتباه نشن توی پروفایل یا پیام خصوصی میشه صحبت کرد .
درضمن اگه میتونی آپشن فایل بالا رو دانلود کن و نتیجشو بگو بازی خیلی سخت شده یا نه اگه خیلی سخته آسون ترش کنم .

4039
04-02-2010, 21:19
من الان با چلسی در مقابل فولام یک مسابقه دادم که نیمه اول یک هیچ عقب افتادم . در مجموع فولام برتری نسبی در زمین داشت . فکر میکنم بازی زیادی سخت شده چون من در حالت عادی توی یک بازی 10 دقیقه ای 2-3 تا به یک تیم متوسط مثل فولام میزنم .شما هم حتما نظر خودتون رو بگید تا درجه سختی بازیو تعیین کنیم .
اگه با این آپشن فایل مشکل خاصی ندارین بقیه کارها رو برای شروع این لیگ انجام بدیم .

...............
تا اینجای کار :

آرمین : آرسنال
محمد : چلسی یا منچستر
وحید : چلسی یا منچستر سیتی
حسین : یک تیم غیر از موارد بالا

وحید باید با محمد در مورد چلسی توافق کنند اگه منچستر رو کسی انتخاب نکرد که من انتخابش میکنم وگرنه فقط لیورپول باقی میمونه که من لیورپول رو انتخاب میکنم . درسته که لیورپول یک کم ضعیف تره اما مطمئن باشین توی بازیهای رودر رو با تاکتیکهای مناسب همتونو میبرم .

masoodbr
04-02-2010, 21:36
سلام
1.انگليس
2.منچستر يونايتد
3.ده دقيقه
4. بله
5.هفته اي 3 بار در شب

masoodbr
04-02-2010, 22:01
سلام من پچ 1.3 pesedit را نصب شده دارم با كيت سرور اين پچ مشكلي پيش نمياد؟

4039
04-02-2010, 22:29
سلام من پچ 1.3 pesedit را نصب شده دارم با كيت سرور اين پچ مشكلي پيش نمياد؟

دوست عزیز شما هم خوش اومدی . اسم شریفتون رو هم بگید تا بیشتر با شما آشنا بشیم .

نه کیت سرور هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه اما باید آپشن فایلی که بعدا توی تاپیک گذاشته میشه رو دانلود کنید . حجم آپشن فایل فشرده شده زیاد نیست نگران نباشید ( حدود 700 کیلو بایت میشه ) .
درضمن به بقیه سوالات جواب ندادین .

masoodbr
04-02-2010, 22:49
سلام من مسعود هستم
5. هر طوري كه شما تصميم ميگيريد
6.همون نظر دوستمون در مورد بودجه براي نقل و انتقالات من هم موافقم
7.ديفالت 1.3

mohammad_87
05-02-2010, 00:41
درمورد تیم وحید جواب بده که چلسی رو می خواد یا نه.من فعلا منچسترم.ضمنا درمورد تغییر مشخصات بازیکنان بگم که من آپشن فایل 1.3 رو دان کردم و فردا امتحان میکنمفقط امیدوارم خصوصیاتی مثل stamina کم نشه چون هم داخل بازی و هم در طول فصل با مشکلات خستگی شدید بازیکنان روبرو میشیم.

masoodbr
05-02-2010, 10:19
سلام من با سيو شما بازي را اجرا ميكنم اين پيغام را ميدهد ميشه ببينيد مشكل از كجا است؟
در ضمن ميشه بگيد چطوري يك عكس را براي نشان دادن براي شما بگذارم؟ در يابيد در اين مورد اماتورم بد جور
Edit Data
Load failed because data is from a different version
download content and update data

vahidgame
05-02-2010, 11:11
دوست ببخشید دیشب نتونستم بیام آخه تلفن قطع شده بود و واقعا این جور جاها باید adsl داشت.

درمورد تیم وحید جواب بده که چلسی رو می خواد یا نه.من فعلا منچسترم
من چلسی رو خیلی دوست دارم ولی اگه شما بخواید من منچستر سیتی رو بر می دارم

4039
05-02-2010, 11:29
سلام من با سيو شما بازي را اجرا ميكنم اين پيغام را ميدهد ميشه ببينيد مشكل از كجا است؟
در ضمن ميشه بگيد چطوري يك عكس را براي نشان دادن براي شما بگذارم؟ در يابيد در اين مورد اماتورم بد جور
Edit Data
Load failed because data is from a different version
download content and update data

شما کدوم نسخه آپشن فایلو دانلود کردی ؟ شما باید متناسب با نسخه پچ بازیتون یکی از آپشن فایل های 1.0 تا 1.3 رو انتخاب کنی .
اگه شما بعد از نصب بازی هیچ کدوم از پچ های جدید کونامی رو ( نسخه های 1.0 تا 1.3 ) دانلود و نصب نکردی باید آپشن فایل 1.0 رو دانلود و توی پوشه سیو کپی کنی .

......

ما اینجا یک سوال اساسی داریم با توجه به اینکه نسخه های پچ کونامی هر کدوم از کاربران متفاوته ( عموما یا 1.0 هستش و یا 1.3 ) ما کدوم یکی از این دو نسخه رو برای لیگمون انتخاب کنیم . این پچ باید برای همه یکسان باشه تا مشکلی پیش نیاد .
از طرفی دانلود پچ 1.3 بدلیل حجم نسبتا زیاد برای بعضی از کاربران مشکله .

masoodbr
05-02-2010, 11:38
من سيو 1.3 را دان كردم پچ 1.3 كونامي را هم دان كردم و نصب هست ميشه ادرس بقيه پچها را بديد

vahidgame
05-02-2010, 11:48
حسین جان من الان امتحان کردم.بازی نکردم ولی خصوصیات بازیکنان رو نگاه کردم خیلی کم شده بود مثلا تری که 90 بود شده بود 79 .
بعد حسین جان مثل اینکه بازیکنان لیگ انگلیس رو خیلی ضعیفتر کردی.چون مثلا لیگ اسپانیا رو نگاه کردم خیلی تغییر نکرده بود و مثلا بازیکنی مثل یحیی توره دریبلش 84 بود که روبینیو که در منچستر سیتی هستش هم همون 84 بود.البته فکر کنم انگلیس رو تغییرات زیادتری دادی چون میخوام همه لیگ انگلیس بریم ولی اگه دفعه بعد خواستیم لیگ های دیگه هم بریم اونارو هم تغییر بده.

CATALONIA
05-02-2010, 11:58
سلام به همگي
من شهاب هستم
  1.ليگ انگليس به دليل تيم هايي با پتانسيل بالاتر نسبت به بقيه ليگ ها بهتره 
 منم چلسي رو ميخوام اگه دوستان برش داشتن هر چي بود مثلا ليورپول 
ولي اولويت چلسي 
در ضمن من با پچ 1.3 نميتونم برم تو مستر ليگ 
حالا چي كار كنم 
--------------------
ويرايش : ميتونم برم مستر ليگ 
درستش كردم 
آپشن فايلم نصب كردم خوبه 
به نظر من مشكلي نداره 
ميشه يكم توضيح بدين كه چطوري بازي ميكنيم 
يعني بايد اينترنت وصل باشه و بازي كنيم يا نه 
بقيه ي سوالات هم هر چي بقيه دوستان گفتن 

4039
05-02-2010, 12:16
حسین جان من الان امتحان کردم.بازی نکردم ولی خصوصیات بازیکنان رو نگاه کردم خیلی کم شده بود مثلا تری که 90 بود شده بود 79 .
بعد حسین جان مثل اینکه بازیکنان لیگ انگلیس رو خیلی ضعیفتر کردی.چون مثلا لیگ اسپانیا رو نگاه کردم خیلی تغییر نکرده بود و مثلا بازیکنی مثل یحیی توره دریبلش 84 بود که روبینیو که در منچستر سیتی هستش هم همون 84 بود.البته فکر کنم انگلیس رو تغییرات زیادتری دادی چون میخوام همه لیگ انگلیس بریم ولی اگه دفعه بعد خواستیم لیگ های دیگه هم بریم اونارو هم تغییر بده.

نه وحید جان من به لیگها اصلا دست نزدم همونطوریکه گفتم من کلا دو تا تغییر در این آپشن فایل دادم :
1- نزدیک کردن فاصله چند مورد از تواناییها برای تمام بازیکنان
2- کاهش 10 درصدی چند مورد از تواناییهای 3 تیم چلسی , لیورپول و آرسنال برای اینکه لیگ کمی سخت تر بشه .

این آپشن فایل نهایی نیست اینو فقط برای تست توی تاپیک گذاشتم تا بچه ها با یکی از این سه تیم در برابر یک حریف متوسط بازی کنند و بگن که آیا بازی خیلی سخت شده یا نه اگه خیلی سخت شده کمی آسون ترش کنم .

سلام به همگي
من شهاب هستم
1.ليگ انگليس به دليل تيم هايي با پتانسيل بالاتر نسبت به بقيه ليگ ها بهتره
منم چلسي رو ميخوام اگه دوستان برش داشتن هر چي بود مثلا ليورپول
ولي اولويت چلسي
در ضمن من با پچ 1.3 نميتونم برم تو مستر ليگ
حالا چي كار كنم
--------------------
ويرايش : ميتونم برم مستر ليگ
درستش كردم
آپشن فايلم نصب كردم خوبه
به نظر من مشكلي نداره
ميشه يكم توضيح بدين كه چطوري بازي ميكنيم
يعني بايد اينترنت وصل باشه و بازي كنيم يا نه
بقيه ي سوالات هم هر چي بقيه دوستان گفتن

شهاب جان شما که معرف حضور هستی .
درمورد این مسابقات توی پست اول توضیح داده شده که مسابقاتو کاربران با کامپیوتر شخصی انجام میدن . مسابقات رودررو هم یا میشه به کامپیوتر واگذار کنیم ( کاربر قبل از بازی ترکیب رو میچینه و تاکتیکها رو مشخص میکنه ) و یا بصورت رفت و برگشت کاربران با کامپیوتر بازی میکنند اینو دو طرف توافق میکنند که کدوم روش رو انتخاب کنند .

vahidgame
05-02-2010, 12:37
حسین جان نظر من درباره این آپشن فایل اینه:
به نظرم 10 درصد از تیم های بزرگ کم نکنی بهتره.مثلا چلسی شاید در حد تاتنهام یا شاید ضعیفتر شده.شما به نظر من توی لیگ انگلیس یه کاری کنی خیلی شاید طبیعی تر و سختتر بشه.شما body balance و stamina را تقریبا به هم نزدیک کن چون این دو قسمت قدرت و بدنی و استقامت در لیگ انگلیس معمولا خیلی بالاهستش و تقریبا تیم ها از این لحاظ توی واقعیت به هم نزدیک هستند.ولی به نظر من تکنیک بازیکنان رو خیلی تغییر نده و بهم نزدیک نکن چون در این زمینه باید یه فرقهایی وجود داشته باشه.مثلا الان روبینیو دریبلش شده 84 که خیلی پایین هستش و حدود 14 تا کم شده.به نظرم من به چیزهایی مثل defense , attack,dribble accuracy و همین طور تمام قابلیت های پاس و از همین طور tenacity که نسبتا مهم هستش رو تغییر نده.بعد دروازه بان های رو اگه میخوای زیاد کنی همه رو زیاد کن.

4039
05-02-2010, 13:08
حسین جان نظر من درباره این آپشن فایل اینه:
به نظرم 10 درصد از تیم های بزرگ کم نکنی بهتره.مثلا چلسی شاید در حد تاتنهام یا شاید ضعیفتر شده.شما به نظر من توی لیگ انگلیس یه کاری کنی خیلی شاید طبیعی تر و سختتر بشه.شما body balance و stamina را تقریبا به هم نزدیک کن چون این دو قسمت قدرت و بدنی و استقامت در لیگ انگلیس معمولا خیلی بالاهستش و تقریبا تیم ها از این لحاظ توی واقعیت به هم نزدیک هستند.ولی به نظر من تکنیک بازیکنان رو خیلی تغییر نده و بهم نزدیک نکن چون در این زمینه باید یه فرقهایی وجود داشته باشه.مثلا الان روبینیو دریبلش شده 84 که خیلی پایین هستش و حدود 14 تا کم شده.به نظرم من به چیزهایی مثل defense , attack,dribble accuracy و همین طور تمام قابلیت های پاس و از همین طور tenacity که نسبتا مهم هستش رو تغییر نده.بعد دروازه بان های رو اگه میخوای زیاد کنی همه رو زیاد کن.

درمورد گیم پلی مساله تنظیم تواناییهای بازیکنان به این راحتی که تصور میکنین نیست چون کاهش یا افزایش چند فاکتور "با هم" میتونه در قدرت کلی تاثیر گذار باشه بنابراین این بخشو به من واگذار کنید خودم با این مسائل تقریبا آشنایی خوبی دارم و در این زمینه تجربه زیادی دارم فقط شما بگید بازی براتون خیلی سخت شده یا نه اگه خیلی سخته من کمی آسون ترش میکنم .

...............

درمورد پچ کونامی هم فکر میکنم همون پچ اولیه یعنی پچ 1.0 برای کار ما مناسب تر باشه چون من مطئنم چند نفر از کاربران توان اینو ندارن که پچ جدید رو دانلود کنن .

من فقط منتظر نظر بقیه دوستان در مورد سختی بازی هستم . با مشخص شدن نظر دوستان درمورد سختی بازی میتونیم لیگ رو شروع کنیم .
در ضمن دوستانی که دودل هستن و یا اینکه ممکنه وسط کار ادامه ندن همین الان این موضوع رو مشخص کنن تا بعدا به مشکل برنخوریم .

vahidgame
05-02-2010, 13:12
من نظرم اینکه از تیمهای بزرگ اون 10 درصد رو کم نکنید و اگر میخواید کم کنید از همه تیم ها کم کنید.بقیه چیزها مثل قدرت شوت و سرعت خیلی خوب تغییر دادی.

CATALONIA
05-02-2010, 13:13
اه . . .........................اه
من حالا يادم افتاد كه تا يك ماه آينده كمتر يا بيشتر در منزلخودم نيستم و جايي كه ميرم PES رو نداره روي كامپيوتر
پس فعلا من رو خط بزنيد تا فصل بعد
ممنون
ولي حيف شد خيلي دوست داشتم منم باشم :37:

4039
05-02-2010, 13:25
من نظرم اینکه از تیمهای بزرگ اون 10 درصد رو کم نکنید و اگر میخواید کم کنید از همه تیم ها کم کنید.بقیه چیزها مثل قدرت شوت و سرعت خیلی خوب تغییر دادی.

وحید جان اگه از همه کم کنیم که بازی مثل اولش آسون میشه هدف ما اینه که بازیو سخت کنیم وگرنه اصلا چه لزومی داشت که 10 درصد از توان بازیکنان این 4 تا تیم کم کنیم ؟
راستی چرا بقیه بچه ها اینجا سر نمیزنن مگه قراره ما این نبود امروز لیگو شروع کنیم ؟

masoodbr
05-02-2010, 14:01
سلام به نظر من بازي خوبه بد نيست ولي اگه يك كم سخت تر بشه بهتره
منچستريونايتد را كسي ور داشته من ورشدارم
آدرس پچ 1.0 را هم بگذاريد
اول فصل كه ميخواهيم شروع كنيم نقل و انتقالات هم داريم؟

4039
05-02-2010, 14:07
سلام به نظر من بازي خوبه بد نيست ولي اگه يك كم سخت تر بشه بهتره
منچستريونايتد را كسي ور داشته من ورشدارم
آدرس پچ 1.0 را هم بگذاريد
اول فصل كه ميخواهيم شروع كنيم نقل و انتقالات هم داريم؟

شما با کدوم تیم بازی کردی ؟ تواناییهای بازیکنان اون سه تیم کاهش پیدا کرده بودن ؟
پچ 1.0 توی دی وی دی بازیت وجود داره . همون پچ اولیه بازی متوجه شدی ؟ نقل و انتقالات رو بعد انجام میدیم فعلا با همین ترکیب فعلی بازیها رو شروع میکنیم .

vahidgame
05-02-2010, 14:11
حسین جان من دوست دارم سخت بشه ولی دیگه مثلا چلسی ضعیفتر از تاتنهام باشه که خیلی بد میشه.البته هر چی بگی من قبول می کنم و فقط زودتر شروع کن.امروز من کلا بیکارم.اگه از حالا هم شروع کنی خیلی خوب میشه.
راستی یه فکری به نظر رسید.ما الان می خوایم لیگ انگلیس بریم ممکن بعد از تموم شدن اون لیگ های دیگه مثل اسپانیا یا ایتالیا رو بریم.به نظر من یه قانون خوب بذاریم که مثلا کسی که مثلا یکی از تیم های خیلی قوی مثل چلسی و منچستر و بارسلونا و رئال و اینتر و... رو در یک لیگ انتخاب کنه در لیگ بعدی بازم تیم هایی این جوری انتخاب نکنه.یعنی مثلا اولین لیگ که بازی میکنه لیگ انگیس باشه وبعد مثلا چلسی رو انتخاب کنه لیگ بعدی که بازی می کنه مثلا اسپانیا هست دیگه نتونه بارسلونا انتخاب کنی ولی مثلا در لیگ سوم که فرضا ایتالیا هستش میتونه یه تیم قوی مثل اینتر یا میلان رو انتخاب کنه.یعنی یه قانون بذاریم که پشت سر هم نتونه تیم خیلی قوی انتخاب کنه.
من الان مثلا چلسی یا منچستر سیتی یا تاتنهام رو بر میدارم.لیگ بعدی هم بارسلونا یا والنسیا رو بر می دارم.که این بستگی که چه قدر تیم تقاضا داره.ولی حسین جان لیگ انگلیس تقریبا تیم ها خیلی نسبت به هم قوی تر نیستند و شما اگه درصدی فقط از تیمهای قوی هم کم نکنی بازم خوب هستش.ولی فکر کنم برای لیگ اسپانیا چون اکثر دوستان طرفدار بارسا و رئال هستد و این دو تیم خیلی قدرتمندتر از تیم های دیگه هستند میشه این دو تیم رو یه درصدی کم کنی که دوستان دیگه بتونن تیم های دیگه رو انتخاب کنند.

masoodbr
05-02-2010, 14:12
پس به اميد خدا كي؟
منچستريونايتد را كسي برداشته يا مال من؟

4039
05-02-2010, 14:51
حسین جان من دوست دارم سخت بشه ولی دیگه مثلا چلسی ضعیفتر از تاتنهام باشه که خیلی بد میشه.البته هر چی بگی من قبول می کنم و فقط زودتر شروع کن.امروز من کلا بیکارم.اگه از حالا هم شروع کنی خیلی خوب میشه.
راستی یه فکری به نظر رسید.ما الان می خوایم لیگ انگلیس بریم ممکن بعد از تموم شدن اون لیگ های دیگه مثل اسپانیا یا ایتالیا رو بریم.به نظر من یه قانون خوب بذاریم که مثلا کسی که مثلا یکی از تیم های خیلی قوی مثل چلسی و منچستر و بارسلونا و رئال و اینتر و... رو در یک لیگ انتخاب کنه در لیگ بعدی بازم تیم هایی این جوری انتخاب نکنه.یعنی مثلا اولین لیگ که بازی میکنه لیگ انگیس باشه وبعد مثلا چلسی رو انتخاب کنه لیگ بعدی که بازی می کنه مثلا اسپانیا هست دیگه نتونه بارسلونا انتخاب کنی ولی مثلا در لیگ سوم که فرضا ایتالیا هستش میتونه یه تیم قوی مثل اینتر یا میلان رو انتخاب کنه.یعنی یه قانون بذاریم که پشت سر هم نتونه تیم خیلی قوی انتخاب کنه.
من الان مثلا چلسی یا منچستر سیتی یا تاتنهام رو بر میدارم.لیگ بعدی هم بارسلونا یا والنسیا رو بر می دارم.که این بستگی که چه قدر تیم تقاضا داره.ولی حسین جان لیگ انگلیس تقریبا تیم ها خیلی نسبت به هم قوی تر نیستند و شما اگه درصدی فقط از تیمهای قوی هم کم نکنی بازم خوب هستش.ولی فکر کنم برای لیگ اسپانیا چون اکثر دوستان طرفدار بارسا و رئال هستد و این دو تیم خیلی قدرتمندتر از تیم های دیگه هستند میشه این دو تیم رو یه درصدی کم کنی که دوستان دیگه بتونن تیم های دیگه رو انتخاب کنند.

وحید جان باشه من قدرتها رو یک مقدار تعدیل میکنم و بجای 10 واحد فقط 7 واحد از تواناییهای این 4 تیم کم میکنم با این کار تقریبا قدرت این 4 تیم برابر میشه با بقیه تیمها اما ما یک برتری نسبت به اونا داریم و اونم اینه که ما از هوش انسانی بهره میبریم اما کامپیوتر هوشش خیلی پایینه .
دیگه از این کمتر فکر میکنم بازیها خیلی آسون بشه به هر حال در دنیای واقعی منچستر و بقیه تیمهای قوی هم مساوی میکنن و حتی میبازن شما نمیخوای یک تساوی هم داشته باشی ؟
درمورد پیشنهادت میشه بیشتر صحبت و تبادل نظر کرد اما به نظر من اگه واقعا این لیگ جذابیت زیادی داشت میتونیم برای فصل های بعدی لیگ دسته دو هم ایجاد کنیم تا کاربران جدید و نفرات پایین جدول همین لیگ خودمون از لیگ دسته شروع 2 کنن .
در ضمن بزار آرمین و محمد هم بیان تا صحبتهای نهایی رو بکنیم و بعد به امید خدا لیگو شروع کنیم .

vahidgame
05-02-2010, 15:13
باشه همون کار رو که گفتی بکنی خیلی خوبه.فقط زودتر آپشن فایل رو بذاری خیلی خوب میشه.راستی شما چه تیمی برمی داری؟اگه چلسی دوست داری من می تونم با تیم هایی مثل تاتنهام و منچسترسیتی هم راحت بازی کنم.

4039
05-02-2010, 15:31
باشه همون کار رو که گفتی بکنی خیلی خوبه.فقط زودتر آپشن فایل رو بذاری خیلی خوب میشه.راستی شما چه تیمی برمی داری؟اگه چلسی دوست داری من می تونم با تیم هایی مثل تاتنهام و منچسترسیتی هم راحت بازی کنم.

ممنون وحید جان شما تیمتو انتخاب کن من هر چی موند برمیدارم .
الان من تغییرات رو اعمال کردم و تنها 7 واحد از توانییهای این 4 تیم قوی کم کردم ( تازه اونم از هر دو تا توانایی یکیشو کم کردم یعنی 15 تا از کل 30 توانایی ) . اما بازم خیلی قویتر از حریف نیستن . تصویر پایینو ببین لنون بدجوری روی دفاع فشار آورد نسبت مالکیتو ببین . توی یک نیمه سه تا خوردم اونم منی که این جور تیما رو 3-4 تایی میکردم .

vahidgame
05-02-2010, 15:44
حالا به نظرت چی کار کنیم؟
تاتنهام و منچستر سیتی هم ضعیف نیستند و به نظر من اگر با تیم هایی مثل چلسی مقایسه کنیم خیلی فرق ندارند.مثلا منچستر سیتی بازیکنان بزرگی مثل توز-روبینیو-گیون-توره-گرت بری-رایت فیلیپس-آدبایور-بلیمی و ... داره که کم بازیکنانی نیستند.

4039
05-02-2010, 15:50
حالا به نظرت چی کار کنیم؟
تاتنهام و منچستر سیتی هم ضعیف نیستند و به نظر من اگر با تیم هایی مثل چلسی مقایسه کنیم خیلی فرق ندارند.مثلا منچستر سیتی بازیکنان بزرگی مثل توز-روبینیو-گیون-توره-گرت بری-رایت فیلیپس-آدبایور-بلیمی و ... داره که کم بازیکنانی نیستند.

اینجوری فکر کنم هر 4 -5 تامون آخر فصل رتبه های 15 تا بیستم جدول رو کسب کنیم :31: .
والا چی بگم بزار بقیه بچه ها هم نظرشون رو بگن راستی اینم آپشن فایل جدید که 7 واحد از تواناییها کم شده ( منچستر هم کم شده ) یم نیمه با این آپشن فایل بازی کن ببین بازم سخته ؟ اگه میتونی با چلسی دربرابر همین تاتنهام بازی کن .

masoodbr
05-02-2010, 15:56
سلام داداش من يك چند ساعتي بيرون كار دارم ميتوني بگي تقريبا ليگو كي شروع ميكنيم
منچستر يونايتد هم مثل اينكه به جز من مشتر ديگه اي نداره

4039
05-02-2010, 15:58
سلام داداش من يك چند ساعتي بيرون كار دارم ميتوني بگي تقريبا ليگو كي شروع ميكنيم
منچستر يونايتد هم مثل اينكه به جز من مشتر ديگه اي نداره

مسعود جان احتمالا امشب لیگو کلید بزنیم شما اگه الان کار داری برو منچستر رو یکی دیگه قبلا برداشته بود اگه این تیم نشد کدوم تیمو میخوای ؟

SHADEL
05-02-2010, 16:03
سلام بچه ها منم می خوام بازی کنم .چی کار باید بکنم.پچی چیزی می خواد ؟چه تیم هایی خالیه؟

masoodbr
05-02-2010, 16:03
منچسترسيتي با اينكه رقيبه

4039
05-02-2010, 16:08
با این 7 واحد کاهش تیمی مثل چلسی تقریبا قدرتش برابر شده با بقیه تیمها مثل اورتون ( سمت راست اسم تیم و سمت چپ مجموع قدرتها نشون داده شده ):

mohammad_87
05-02-2010, 16:15
سلام دوستان.فکر میکردم غروب میاید.ببخشید که نبودم.
اول در مورد تیم بگم که چون وحید قبل من چلسی رو انتخاب کرده بود من از چلسی صرف نظر میکنم.و با رعایت همین ترتیب،با اجازه آقا مسعود منچستر رو انتخاب میکنم.
در مورد تعدیل قدرتها من به حسین واگذار میکنم.چون توضیحات خوبی تو انجمن ها داده بود.فقط یه نکته اینکه stamina بازیکنان کم نشه بهتره.فایل دیشبی که دان کردم منچستر رو ویرایش نکرده بودی خودم از همه بازیکنان و همه تواناییها ده تا کم کردم.با دوتا تیم متوسط بازی کردم.یکی 1-0 باختم و دومی 1-0 بردم.ولی دقیقه 60 به بعد خستگی اکثر بازیکنان زیر 40 درصد بود.حالا حساب کنید وسط فصل چه وضعیتی برای تیم پیش میاد.
در مورد نسخه بازی من 1.3 رو پیشنهاد میکنم.چون تا اینجا همه داشتن.اگه کسی نداره و امکان دانلودش رو نداره بگه.علت استفاده از 1.3 هم همون سیو و لود ترکیب هستش.مثلا من معمولا دو سه تا ترکیب برای تیم خودم سیو میکنم تا بسته به حریف از یکی از اونها استفاده کنم.ولی اگه از نسخه زیر 1.3 استفاده بشه درد سر ترکیب چیدن نه تنها برای من بلکه برای همه وجود خواهد داشت و وقت لازمی که می خوایم بری گیمر بذاریم بیخود تلف میشه.
این آپشن فایل آخری رو هم حسین جان دارم دان میکنم.تست کردم خبر میدم.

4039
05-02-2010, 16:28
سلام دوستان.فکر میکردم غروب میاید.ببخشید که نبودم.
اول در مورد تیم بگم که چون وحید قبل من چلسی رو انتخاب کرده بود من از چلسی صرف نظر میکنم.و با رعایت همین ترتیب،با اجازه آقا مسعود منچستر رو انتخاب میکنم.
در مورد تعدیل قدرتها من به حسین واگذار میکنم.چون توضیحات خوبی تو انجمن ها داده بود.فقط یه نکته اینکه stamina بازیکنان کم نشه بهتره.فایل دیشبی که دان کردم منچستر رو ویرایش نکرده بودی خودم از همه بازیکنان و همه تواناییها ده تا کم کردم.با دوتا تیم متوسط بازی کردم.یکی 1-0 باختم و دومی 1-0 بردم.ولی دقیقه 60 به بعد خستگی اکثر بازیکنان زیر 40 درصد بود.حالا حساب کنید وسط فصل چه وضعیتی برای تیم پیش میاد.
در مورد نسخه بازی من 1.3 رو پیشنهاد میکنم.چون تا اینجا همه داشتن.اگه کسی نداره و امکان دانلودش رو نداره بگه.علت استفاده از 1.3 هم همون سیو و لود ترکیب هستش.مثلا من معمولا دو سه تا ترکیب برای تیم خودم سیو میکنم تا بسته به حریف از یکی از اونها استفاده کنم.ولی اگه از نسخه زیر 1.3 استفاده بشه درد سر ترکیب چیدن نه تنها برای من بلکه برای همه وجود خواهد داشت و وقت لازمی که می خوایم بری گیمر بذاریم بیخود تلف میشه.
این آپشن فایل آخری رو هم حسین جان دارم دان میکنم.تست کردم خبر میدم.

در مورد استامینا من به این قسمت دست نمیزنم همون دیفالت بازی خوبه .
در مورد پچ 1.3 راستش من امروز این پچ رو نصب کردم اما برای اجرای بازی احتیاج به دانلود اون 14 مگ کونامی بود که اینکار رو هم کردم اما کیت سرورم از کار افتاد که به هیچ وجه نتوستم درستش کنم مجبور شدم بازیو مجدد نصب کنم شما راه حلی داری ؟

---------- Post added at 04:24 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

تا اینجای کار :
وحید : چلسی یا منچستر یا تاتنهام
محمد :چلسی یا منچستر
مسعود : منچستر یا منچستر سیتی
حسین : اگه هیچ کدوم از موارد بالا نشد لیورپول

وحید جان اگه بگی نظر نهائیت چیه گره کار تا حد زیادی باز میشه .

---------- Post added at 04:28 PM ---------- Previous post was at 04:24 PM ----------

سلام بچه ها منم می خوام بازی کنم .چی کار باید بکنم.پچی چیزی می خواد ؟چه تیم هایی خالیه؟
سلام دوست عزیز
شما هم خوش اومدی اگه ممکنه شما هم خودتو معرفی کن تا همه بیشتر با شما آشنا بشیم .
در ضمن اگه مصمم هستین که تا آخر مسابقات باشید الان مشخص کنین تا لیگ خراب نشه ممنونم از همکاری شما دوست عزیز .

Armin 7
05-02-2010, 16:33
والا چی بگم بزار بقیه بچه ها هم نظرشون رو بگن راستی اینم آپشن فایل جدید که 7 واحد از تواناییها کم شده ( منچستر هم کم شده ) یم نیمه با این آپشن فایل بازی کن ببین بازم سخته ؟ اگه میتونی با چلسی دربرابر همین تاتنهام بازی کن .

سلام . شما ریت چه آیتمهایی از بازیکنا رو کم کردین ؟ آخه من این آپشن فایل آخری رو دانلود کردم و ریختم توی سیو بازیم و آپشن فایل خودم رو کشیدم بیرون . بعد رفتم آمارها رو نگاه کردم ولی فرقی نکرده . مشکل از کجـــــــــــــــــــــــ ـــاست ؟ راستی من حدود یکی دو هفته پیش بازی رو از داخل خودش آپ دیت کردم الان مال من پچ چنده ؟

mohammad_87
05-02-2010, 16:36
در مورد استامینا من به این قسمت دست نمیزنم همون دیفالت بازی خوبه .
در مورد پچ 1.3 راستش من امروز این پچ رو نصب کردم اما برای اجرای بازی احتیاج به دانلود اون 14 مگ کونامی بود که اینکار رو هم کردم اما کیت سرورم از کار افتاد که به هیچ وجه نتوستم درستش کنم مجبور شدم بازیو مجدد نصب کنم شما راه حلی داری ؟
فکر میکردم برای شما هم 1.3 هستش.ولی بنظر من 1.3 هم کمی سخت تر شده و هم همون مشکل فایلها حل شده.این رو درنظر بگیرید.
اگه مشکل شما حل نشده خب فکر میکنم باید از آخرین کیت سرور با آپدیتش استفاده کنی.
کلا کسی رو در نظر میگیریم که الان بازی رو تازه نصب کرده.حالا باید به ترتین اینها رو نصب کنه:پچ 1.3 که فکر کنم 35 مگا بود(درست یادم نیست) کرک 1.3 که 12 مگا حجمشه.اگه به کیت سرور نیاز داره(برای این لیگ نیازی نیست) که آخریش رو نصب کنه.همه این فایلها در صفحه اول انجمن ادیت قرار داره.

SHADEL
05-02-2010, 16:36

بابا یکی جواب منم بده دیگه.

4039
05-02-2010, 16:43
سلام . شما ریت چه آیتمهایی از بازیکنا رو کم کردین ؟ آخه من این آپشن فایل آخری رو دانلود کردم و ریختم توی سیو بازیم و آپشن فایل خودم رو کشیدم بیرون . بعد رفتم آمارها رو نگاه کردم ولی فرقی نکرده . مشکل از کجـــــــــــــــــــــــ ـــاست ؟

مواردی مثل سرعت دریبل حمله و چند مورد دیگه شما احتمالا از پچ 1.3 استفاده نمیکنی ؟ احتمالا این مساله سبب شده تغییرات اعمال نشه . شما چه پچی داری من فرمت این آپشن روبه پچ شما تبدیل میکنم .

فکر میکردم برای شما هم 1.3 هستش.ولی بنظر من 1.3 هم کمی سخت تر شده و هم همون مشکل فایلها حل شده.این رو درنظر بگیرید.
اگه مشکل شما حل نشده خب فکر میکنم باید از آخرین کیت سرور با آپدیتش استفاده کنی.
کلا کسی رو در نظر میگیریم که الان بازی رو تازه نصب کرده.حالا باید به ترتین اینها رو نصب کنه:پچ 1.3 که فکر کنم 35 مگا بود(درست یادم نیست) کرک 1.3 که 12 مگا حجمشه.اگه به کیت سرور نیاز داره(برای این لیگ نیازی نیست) که آخریش رو نصب کنه.همه این فایلها در صفحه اول انجمن ادیت قرار داره.

نه محمد جان من توی تالارهای تخصصی بازی خوندم که بچه میگفتن خیلی گیم پلی عوض نشده منم پچو تغییر ندادم .
من از آخرین کیت سرور استفاده میکنم . اگه کرک داشته باشیم دیگه چه نیازی به پچ هست ؟ شاید منظور شما آپدیت 13 مگی کونامی باشه . آره این آپدیت هم لازمه .

4039
05-02-2010, 16:50
بابا یکی جواب منم بده دیگه.
من بالا جواب پست شما رو دادم خوشحال میشیم شما هم در این لیگ حضور داشته باشین . اما اول شما بگید میتونید تا آخر فصل بازیها رو دنبال کنید اگه احتمال زیاد میدین که نتونید برای بقیه کاربران مشکل بوجود میاد .

Armin 7
05-02-2010, 16:54
مواردی مثل سرعت دریبل حمله و چند مورد دیگه شما احتمالا از پچ 1.3 استفاده نمیکنی ؟ احتمالا این مساله سبب شده تغییرات اعمال نشه . شما چه پچی داری من فرمت این آپشن روبه پچ شما تبدیل میکنم .

آقا از کجا بفهمم که چه پچی روی بازیم نصبه ؟ راستی بازی رو از داخل آپدیت کردم آیا ربطی داره یا نه ؟

SHADEL
05-02-2010, 16:55
من بالا جواب پست شما رو دادم خوشحال میشیم شما هم در این لیگ حضور داشته باشین . اما اول شما بگید میتونید تا آخر فصل بازیها رو دنبال کنید اگه احتمال زیاد میدین که نتونید برای بقیه کاربران مشکل بوجود میاد .

مرسی از اینکه جواب دادین.
من میتونم تا آخر فصل بازی هارو دنبال کنم.

4039
05-02-2010, 16:57
محمد جان الان شما هیچ مشکلی با کیت سرور نداری ؟ شما اون آبدین کونامی که حدود 13-14 مگ بود رو از توی بازی دانلود کردی ؟ من اینو که دانلود میکنم کیت از کاز میفته . بدون این آبدیت هم بازی ارور عدم تطابق آپشن فایل با پچ رو میده .

مرسی از اینکه جواب دادین.
من میتونم تا آخر فصل بازی هارو دنبال کنم.

خب اسم شریفتون رو هم بگین . راستی تیم قوی احتمالا گیرت نمیاد چون قبلا بچه ها روزو کردن .

آقا از کجا بفهمم که چه پچی روی بازیم نصبه ؟ راستی بازی رو از داخل آپدیت کردم آیا ربطی داره یا نه ؟

پس معلوم شد مشکل از کجاست شما هم همین مشکل منو داری باید ببینیم محمد جان راه حلی براش داره ؟

mohammad_87
05-02-2010, 17:00
نه محمد جان من توی تالارهای تخصصی بازی خوندم که بچه میگفتن خیلی گیم پلی عوض نشده منم پچو تغییر ندادم .
من از آخرین کیت سرور استفاده میکنم . اگه کرک داشته باشیم دیگه چه نیازی به پچ هست ؟ شاید منظور شما آپدیت 13 مگی کونامی باشه . آره این آپدیت هم لازمه .
پچ تغییراتی که خود کونامی اعمال کرده (مثل همین لود و سیو ترکیب،رفع باگها،و...) رو روی فایلهای بازی اعمال میکنه.ولی کرک تنها فایل اجرایی بازی رو طوری اجرا میکنه که افرادی مثل ما که ورژن اصلی بازی رو نداشتن موقع اجرا ازشون دی وی دی اورجینال نخواد.کرک فقط واسه همینه.
ضمنا برای من بجز موردی که گفتم و شدیدا هم روش تاکید دارم،فرقی نداره که کدوم ورژن بازی باشه.میتونم صد بار بازی رو نصب کنم و برای بازیهای لیگ هم پوشه کونامی رو هی کپی پیست کنم که کاری نداره.ولی تو انجمن pes 2010 خودتون میبینید که وقتی یه پچ جدید میاد افراد زیادی به استقبالش میرن.و اصولا همونطور که آنتی ویروس یا ویندوز نیاز به آپدیت و فایلهای جدید دارن یه گیمر حرفه ای هم بنظر من باید از آپدیت بازی استقبال کنه(همون پچ های رسمی کونامی)به ر حال من نظر شخصی ام 1.3 هست ولی تابع جمع هستم.می تونیم رای گیری کنیم ببینیم این 4-5 نفر دیگه که قصد شرکت دارن چه وضعیتی دارن.
------------------------------ویرایش:
نه من هیچ مشکلی با کیت سرور ندارم.الان هم آخرین ها رو دارم در همه موارد.ضمنا عزیزم من با مهرورزی مخابرات تبعید شده ام به استفاده از دایل آپ.پچ رو از لینکهایی که تو انجمن pes همین سایت داشتم تو کافی نت دانلود کردم.ضمنا لینکش از خود سایت کونامی بود.یعنی رسمی.نمی دونم این مشکل از کجاست.
راستی اگه شما 1.1 باشی و من 1.3 مشکلی پیش میاد؟فکر کنم برنامه pro-evo یا pes edit بود که ورژن ادیت فایل رو هم تغییر میداد.نمیشه اینجوری؟

vahidgame
05-02-2010, 17:01
وحید جان اگه بگی نظر نهائیت چیه گره کار تا حد زیادی باز میشه
من چلسی رو دوست دارم ولی منچستر سیتی همین طور دوست دارم.حالا اون قانون رو بذاری خیلی خوب میشه که مثلا کسی که چلسی رو برداشت لیگ بعدی مثلا بارسلونا رو نتونه برداره.این جوری به همه دوستان تیمهای بزرگ می رسه.می تونی قانون رو این جوری بنویسی که یک نفر نمیتونه در دوفصل پشت سرهم دو تیم خیلی بزرگ برداره
راستی برای من که اون آپشن فایل مشکل نداشت.من که نمی خواد اون فایلها که محمد گفت دانلود کنم؟
حسین جان من الان در حین نوشتن این با اون آپشن فایل آخری که گذاشتی بازیو رفتم ولی یه مشکل داشت که تیک می زد نمی دونم برای اینکه صفحه اینترنت باز بود این جوری شد یا به خاطر چیر دیگست.خصوصیات بازیکنان رو دیدم من منچستر سیتی رو انتخاب می کنم فقط وسط های فصل نگید چرا وحید به همه تیم ها چهار پنج تا گل زدی:31:چون نسبتا به تیم های دیگه قوی تر هست مثلا دروازه بانش یعنی گیون خیلی خیلی قوی شده.ولی حسین یه نکته بگم دروازه بان ها اگه میشه قوی نکن چون مثلا دروازه بان های چلسی و لیورپول و ... از تیم های ضعیف هم کمتر شدند و مثلا تیمهای دیگه نگاه کنید خصوصیات دروازه بانی اونا بالای 90 هست ولی این تیم ها این جوری نیست.میگم دروازه بان ها تغییر ندی بهتر نیست.البته اگه بشه و هر چی نظر تو هستش:46:

SHADEL
05-02-2010, 17:04
خب اسم شریفتون رو هم بگین . راستی تیم قوی احتمالا گیرت نمیاد چون قبلا بچه ها روزو کردن .

عادل هستم .

4039
05-02-2010, 17:05
پچ تغییراتی که خود کونامی اعمال کرده (مثل همین لود و سیو ترکیب،رفع باگها،و...) رو روی فایلهای بازی اعمال میکنه.ولی کرک تنها فایل اجرایی بازی رو طوری اجرا میکنه که افرادی مثل ما که ورژن اصلی بازی رو نداشتن موقع اجرا ازشون دی وی دی اورجینال نخواد.کرک فقط واسه همینه.
ضمنا برای من بجز موردی که گفتم و شدیدا هم روش تاکید دارم،فرقی نداره که کدوم ورژن بازی باشه.میتونم صد بار بازی رو نصب کنم و برای بازیهای لیگ هم پوشه کونامی رو هی کپی پیست کنم که کاری نداره.ولی تو انجمن pes 2010 خودتون میبینید که وقتی یه پچ جدید میاد افراد زیادی به استقبالش میرن.و اصولا همونطور که آنتی ویروس یا ویندوز نیاز به آپدیت و فایلهای جدید دارن یه گیمر حرفه ای هم بنظر من باید از آپدیت بازی استقبال کنه(همون پچ های رسمی کونامی)به ر حال من نظر شخصی ام 1.3 هست ولی تابع جمع هستم.می تونیم رای گیری کنیم ببینیم این 4-5 نفر دیگه که قصد شرکت دارن چه وضعیتی دارن.

محمد جان شما اشاره کردی که هم احتیاج به پچ هست و هم کرک مگه کرک جای پچ رو نمیگیره ؟ پس ما که بازی اریجینال نداریم چه احتیاجی به پچ داریم همون کرک باید کافی باشه راستش من متوجه نشدم میتونی بیشتر توضیح بدی ؟ الان یکی دیگه از بچه ها هم همین مشکل منو داره . شما اون آپدیت کونامی رو از توی بازی دانلود کردی ؟

SHADEL
05-02-2010, 17:08
کدوم این تیم ها خالیه.
لیور پول.
تاتنهام.
اورتون.

4039
05-02-2010, 17:18
من چلسی رو دوست دارم ولی منچستر سیتی همین طور دوست دارم.حالا اون قانون رو بذاری خیلی خوب میشه که مثلا کسی که چلسی رو برداشت لیگ بعدی مثلا بارسلونا رو نتونه برداره.این جوری به همه دوستان تیمهای بزرگ می رسه.می تونی قانون رو این جوری بنویسی که یک نفر نمیتونه در دوفصل پشت سرهم دو تیم خیلی بزرگ برداره
راستی برای من که اون آپشن فایل مشکل نداشت.من که نمی خواد اون فایلها که محمد گفت دانلود کنم؟
حسین جان من الان در حین نوشتن این با اون آپشن فایل آخری که گذاشتی بازیو رفتم ولی یه مشکل داشت که تیک می زد نمی دونم برای اینکه صفحه اینترنت باز بود این جوری شد یا به خاطر چیر دیگست.خصوصیات بازیکنان رو دیدم من منچستر سیتی رو انتخاب می کنم فقط وسط های فصل نگید چرا وحید به همه تیم ها چهار پنج تا گل زدی:31:چون نسبتا به تیم های دیگه قوی تر هست مثلا دروازه بانش یعنی گیون خیلی خیلی قوی شده.ولی حسین یه نکته بگم دروازه بان ها اگه میشه قوی نکن چون مثلا دروازه بان های چلسی و لیورپول و ... از تیم های ضعیف هم کمتر شدند و مثلا تیمهای دیگه نگاه کنید خصوصیات دروازه بانی اونا بالای 90 هست ولی این تیم ها این جوری نیست.میگم دروازه بان ها تغییر ندی بهتر نیست.البته اگه بشه و هر چی نظر تو هستش:46:

وحید جان منچستر سیتی رو هم چند واحدی قدرتشو کم میکنیم نه بخاطر اینکه الان شما انتخابش کردی اصلا از اول قرار بر همین بود اما چون تعدادمون 4 نفر بود قبلا اینکار رو نکردیم .
دروازه بانها رو تغییر نمیدم بهمون نسبت که قوی شدن همون نسبت رو اعمال میکنم . وحید جان اصلا از بابت تواناییهای بازیکنان نگران نباش من با دقت بالایی تغییرات رو اعمال میکنم .

---------- Post added at 05:14 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

------------------------------ویرایش:
نه من هیچ مشکلی با کیت سرور ندارم.الان هم آخرین ها رو دارم در همه موارد.ضمنا عزیزم من با مهرورزی مخابرات تبعید شده ام به استفاده از دایل آپ.پچ رو از لینکهایی که تو انجمن pes همین سایت داشتم تو کافی نت دانلود کردم.ضمنا لینکش از خود سایت کونامی بود.یعنی رسمی.نمی دونم این مشکل از کجاست.
راستی اگه شما 1.1 باشی و من 1.3 مشکلی پیش میاد؟فکر کنم برنامه pro-evo یا pes edit بود که ورژن ادیت فایل رو هم تغییر میداد.نمیشه اینجوری؟

منم به این مساله تغییر ورژن آپشن فایل فکر کردم اما دقیقا نمیدونم در آینده مشکلی بوجود میاد یا نه . اگه راه حلی برای مشکل ما نبود مجبوریم همین کار رو بکنیم .
شما دقیقا چیکار کردی پچ 1.3 رسمی کونامی رو نصب کردی ؟ یعنی اصلا کرک 1.3 رو روی کامپیوترت نصب نکردی ؟
در ضمن محمد جان نگفتی از توی خود بازی , بازیو آپدیت نکردی ؟ ( بخش دانلود بازی ) .

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:14 PM ----------

کدوم این تیم ها خالیه.
لیور پول.
تاتنهام.
اورتون.

عادل جان تاتنهام و اورتون که خالین این دو مورد الان برای شما رزرو میشه اما لیورپولو من انتخاب کردم اگه وحید چلسی رو برنداره و اگه کسی چلسیو قبلا نخواسته بودم من چلسیو برمیدارم شما هم لیورپولو میتونی برداره . اجازه بده من یک مروری توی پستهای قبلی بکنم تا ترتیب انتخاب بچه ها رو ببینم نتیجشو اعلام میکنم .

mohammad_87
05-02-2010, 17:29
محمد جان شما اشاره کردی که هم احتیاج به پچ هست و هم کرک مگه کرک جای پچ رو نمیگیره ؟ پس ما که بازی اریجینال نداریم چه احتیاجی به پچ داریم همون کرک باید کافی باشه راستش من متوجه نشدم میتونی بیشتر توضیح بدی ؟ الان یکی دیگه از بچه ها هم همین مشکل منو داره . شما اون آپدیت کونامی رو از توی بازی دانلود کردی ؟
درباره دانلود پست قبلیم رو ویرایش کردم.
نه پچ و کرک خیلی با هم فرق دارن.اگه اینجوری بود شما برای اجرای بازی فقط به فایل اجرایی یعنی pes 2010.exe نیاز داشتی و هیچ نیازی به این فایلهای عظیم داخل پوشه img نبود.ببینید مثلا کونامی توی یک پچ (که همون آپدیت برنامه میشه) میاد و یه سری تغییرات توی دیتا بیس میده.(یا مثلا پچ هی غیر رسمی که کاربران اجرا میکنن)مثل تغییر ارنج تیمها،تغییر لوگوی یک تیم،رفع برخی مشکل ها،جایگزینی یک تیم با تیم دیگرو... اینها رو ما با واسطه ای بنام کیت سرور و بدون دردسر ایجاد میکنیم ولی پچ های اجرایی فایلهای اصلی بازی رو تغییر میدن و این اتفاق زمانی که پروسس در هنگام نصب در حال تکمیل شدن هست(همون پرشدن خط سبز که موقع نصب برنامه ها میبینید) اجرا میشه.و نهایتا شما فایل اجرایی pes.exe که برای اجرای بازی و اتصال انواع فایلهای سیستمی و خود بازی کاربرد داره اجرا میکنید.پس وقتی پچ نصب میکنید فایل اجرایی هم به روز شده و جایگزین فایل اجرایی قبلی که در واقع کرک هستش و توسط شرکت ایرانی ساخته شده میشود.و دوباره برای اینکه خیلی از رجیستری های برنامه همون رجیستری تغییر داده شده توسط شرکت ایرانیست شما باید مجددا دنبال کرک مطابق با ورژن جدید برنامه باشید.
کلا کرک همون فایل .exe هست که فقط در اون چک کردن اورجینال بودن برنامه غیر فعال میشه.(که همین تغییر گاهی باعث بوجود آمدن مشکلاتی در برنامه میشه)
من چیزی از برنامه نویسی نمی دونم.اینها اطلاعاتی بود که تجربی و با کمی مطالعه بدست آورده بودم که حتما خودتون از من بهتر میدونید.فقط خواستم مفهوم کرک رو کمی روشن کنم.
---------------------ویرایش-------------------
نه گفتم که دایل آپم.از خود بازی نمی تونم نصب کنم.تا 2012 طول میکشه.
من بازی رو نصب کردم.سپس فایلهای install original رو نصب کردم.بعد آپدیت یا همون پچ 1.3 رو از سایت کونامی دانلود و نصبیدم.و همینطور فایلی که الان اسمش یادم نیست.همون 12 مگی که تو مسیر خاصی نصب میشه در جای خودش گذاشتم.در آخر هم کرک 1.3(که البته تو برنامه pro-evo مینویسه 1.2) رو بجای فایل اصلی کپی کردم.نمی دونم مشکل آپدیت کونامی از داخل بازی چیه.شما که پرسرعت هستی دانلود یه فایل زیر 100 مگ حتی کاری نداره که.یه ده دقیقه دایل آپ فقط بیا تو انجمن اونوقت قدر این نعمتها رو میدونی!!!!!

vahidgame
05-02-2010, 17:36
بچه ها من با هر تیم غیر از منچستر در لیگ انگلیس باشه میتونم برم پس شما انتخاب کنید بعد من تیمم رو میگم.حتی تیمهایی مثل آستون ویلا و وستهام و اورتون و... البته اینا رو دیگه کم نکنید چون در حد همون ها هستن.

mohammad_87
05-02-2010, 17:48
بچه ها من با هر تیم غیر از منچستر در لیگ انگلیس باشه میتونم برم پس شما انتخاب کنید بعد من تیمم رو میگم.حتی تیمهایی مثل آستون ویلا و وستهام و اورتون و... البته اینا رو دیگه کم نکنید چون در حد همون ها هستن.
یا خدا!حسین چکار کردی با این منچستر؟؟اگه به من بیفته که باید به فکر تلاش برای بقا تو لیگ باشم که.بابا اسمش منچستره همینجوری هم تیم تاپی نبود....!:31:
من الان تو سون هستم.میرم تو ایکسپی آنتی ویروس و اینا بنصبم تا بیام اینترنت.چون pes اونجاست.پس دوباره برمیگردم.فعلا بای...:46:

4039
05-02-2010, 17:49
درباره دانلود پست قبلیم رو ویرایش کردم.
نه پچ و کرک خیلی با هم فرق دارن.اگه اینجوری بود شما برای اجرای بازی فقط به فایل اجرایی یعنی pes 2010.exe نیاز داشتی و هیچ نیازی به این فایلهای عظیم داخل پوشه img نبود.ببینید مثلا کونامی توی یک پچ (که همون آپدیت برنامه میشه) میاد و یه سری تغییرات توی دیتا بیس میده.(یا مثلا پچ هی غیر رسمی که کاربران اجرا میکنن)مثل تغییر ارنج تیمها،تغییر لوگوی یک تیم،رفع برخی مشکل ها،جایگزینی یک تیم با تیم دیگرو... اینها رو ما با واسطه ای بنام کیت سرور و بدون دردسر ایجاد میکنیم ولی پچ های اجرایی فایلهای اصلی بازی رو تغییر میدن و این اتفاق زمانی که پروسس در هنگام نصب در حال تکمیل شدن هست(همون پرشدن خط سبز که موقع نصب برنامه ها میبینید) اجرا میشه.و نهایتا شما فایل اجرایی pes.exe که برای اجرای بازی و اتصال انواع فایلهای سیستمی و خود بازی کاربرد داره اجرا میکنید.پس وقتی پچ نصب میکنید فایل اجرایی هم به روز شده و جایگزین فایل اجرایی قبلی که در واقع کرک هستش و توسط شرکت ایرانی ساخته شده میشود.و دوباره برای اینکه خیلی از رجیستری های برنامه همون رجیستری تغییر داده شده توسط شرکت ایرانیست شما باید مجددا دنبال کرک مطابق با ورژن جدید برنامه باشید.
کلا کرک همون فایل .exe هست که فقط در اون چک کردن اورجینال بودن برنامه غیر فعال میشه.(که همین تغییر گاهی باعث بوجود آمدن مشکلاتی در برنامه میشه)
من چیزی از برنامه نویسی نمی دونم.اینها اطلاعاتی بود که تجربی و با کمی مطالعه بدست آورده بودم که حتما خودتون از من بهتر میدونید.فقط خواستم مفهوم کرک رو کمی روشن کنم.
---------------------ویرایش-------------------
نه گفتم که دایل آپم.از خود بازی نمی تونم نصب کنم.تا 2012 طول میکشه.
من بازی رو نصب کردم.سپس فایلهای install original رو نصب کردم.بعد آپدیت یا همون پچ 1.3 رو از سایت کونامی دانلود و نصبیدم.و همینطور فایلی که الان اسمش یادم نیست.همون 12 مگی که تو مسیر خاصی نصب میشه در جای خودش گذاشتم.در آخر هم کرک 1.3(که البته تو برنامه pro-evo مینویسه 1.2) رو بجای فایل اصلی کپی کردم.نمی دونم مشکل آپدیت کونامی از داخل بازی چیه.شما که پرسرعت هستی دانلود یه فایل زیر 100 مگ حتی کاری نداره که.یه ده دقیقه دایل آپ فقط بیا تو انجمن اونوقت قدر این نعمتها رو میدونی!!!!!

پس محمد جان منظور شما از پچ 1.3 رسمی کونامی فایلهایی هستش که توی پوشه img قرار میگیره و ما این پچ 1.3 رسمی کونامی رو از داخل بازی دانلود میکنیم درسته ؟ من فکر کردم منظور شما از پچ 1.3 کونامی همون فایل اجرایی بازیه ( pes 2010.exe )
در ضمن از داخل بازی راحت میشه آپدیت کرد حدود 14 مگ میشه منظور همون پچ رسمی 1.3 کونامیه دیگه درست میگم ؟ زیر 100 نیست که همونطوریکه گفتم 14 مگه .
شما گفتی یک فایل 12 مگی توی یک مسیر خاص نصب کردی اون چه فایلی بود ؟
محمد یکم اذیت کنم الان سرعت دانلود من 15 مگ در دقیقست یعنی یک ساعته میتونم یک گیگ اطلاعات دانلود کنم :20:.

vahidgame
05-02-2010, 18:00
حسین جان اگه میشه زودتر شروع کن چون به شدت من الان بیکارم:31: من حاظرم حتی تیمهایی مثل استوک سیتی یا بارنلی یا ولورهمتون یا هال سیتی رو بردارم ولی امشب شروع بشه:31:
راستی به نظر من از تیمهایی مثل چلسی اگه مثلا 7 درصد کم کردی از تاتنهام و منچستر سیتی هم حدود 4 تا5 درصد کم کن و از تیمهایی مثل اورتون و آستون ویلا و... میتونی 1 درصد کم کنی یا اصلا کم نکنی.

4039
05-02-2010, 18:13
حسین جان اگه میشه زودتر شروع کن چون به شدت من الان بیکارم:31: من حاظرم حتی تیمهایی مثل استوک سیتی یا بارنلی یا ولورهمتون یا هال سیتی رو بردارم ولی امشب شروع بشه:31:
راستی به نظر من از تیمهایی مثل چلسی اگه مثلا 7 درصد کم کردی از تاتنهام و منچستر سیتی هم حدود 4 تا5 درصد کم کن و از تیمهایی مثل اورتون و آستون ویلا و... میتونی 1 درصد کم کنی یا اصلا کم نکنی.

وحید جان من الان دارم برای حل کردن مشکل نسخه های متفاوت آپشن فایلها فکر میکنم . منچستر سیتی رو 5 واحد کم میکنم بقیه تیمها به اندازه کافی ضعیف هستن احتیاج به کم کردن زورشون نیست .

Armin 7
05-02-2010, 18:17

آقایون بلاخره من چه گلی به سرم بگیرم . لــــطــــفــــا مرا براهنمائید .

SHADEL
05-02-2010, 18:18
واسه منم تاتنهامو رزرو کنید.

4039
05-02-2010, 18:28
من الان متوجه شدم جریان چیه پچ 1.3 کونامی کیت سرور رو از کار نمیدازه بلکه بعضی از پچ های داخل کیت سرور اجرا نمیشن مثلا لوگوها چون احتمالا متناسب با این پچ نیستن خب این مشکلی نیست میشه حلش کرد .

آقایون بلاخره من چه گلی به سرم بگیرم . لــــطــــفــــا مرا براهنمائید .
شما به این سوالات جواب بده تا مشکلات شما برای لیگی که میخوایم راه بندازیم حل بشه .
شما از کیت سرور استفاده میکنی ؟ اگه استفاده میکنی پچ های داخل کیت سرور شما مثلا آرم باشگاهها , لوگوها و بقیه موارد کار میکنن ؟
شما از کدوم نسخه کرک بازی استفاده میکنی ؟

vahidgame
05-02-2010, 18:33
حسین جان پس شما چلسی رو بردار من هم اورتون رو برمی دارم.حالا چند نفر شدیم؟
راستی میگم یه قاون بذاریم که مثلا یکی یه مشکل وسط لیگ براش پیش اومد و نتونست ادامه بده مثلا موقتا به یه نفر دیگه واگذار کنه نظرت چیه؟

Armin 7
05-02-2010, 18:39
بله من از کیت سرور استفاده میکنم. - آره , آرم باشگا هها لوگو ها و . . . کار میکنن (البته وقتی آپشن فایل شما رو وارد کردم اسامی تیمهای انگلیس به حالت اول برگشت مثل Arsenal »»» NORTH LONDON ) . - کرک رو نمی دونم کدوم نسخش هستش ( از کجا باید فهمید؟ )

4039
05-02-2010, 18:44
حسین جان پس شما چلسی رو بردار من هم اورتون رو برمی دارم.حالا چند نفر شدیم؟
راستی میگم یه قاون بذاریم که مثلا یکی یه مشکل وسط لیگ براش پیش اومد و نتونست ادامه بده مثلا موقتا به یه نفر دیگه واگذار کنه نظرت چیه؟

ممنون وحید جان باشه منم اینو ور میدارم . میگم عکس آواتورتو هم عوض کردی انگار برای قهرمانی توی لیگ حسابی مصممی .

بله من از کیت سرور استفاده میکنم. - آره , آرم باشگا هها لوگو ها و . . . کار میکنن (البته وقتی آپشن فایل شما رو وارد کردم اسامی تیمهای انگلیس به حالت اول برگشت مثل Arsenal »»» NORTH LONDON ) . - کرک رو نمی دونم کدوم نسخش هستش ( از کجا باید فهمید؟ )

شما اگه چند ثانیه موس رو روی کرک نگه داری یک پنچره کوچیک باز میشه که مشخصات فایل رو توش نوشته .

vahidgame
05-02-2010, 18:49
ممنون وحید جان باشه منم اینو ور میدارم . میگم عکس آواتورتو هم عوض کردی انگار برای قهرمانی توی لیگ حسابی مصممی .
نه بابا وقتی شما هستی دیگه ما به فکر قهرمانی نیستیم دسته یک نرم شانس اوردم:31::31::31:

Armin 7
05-02-2010, 18:55
شما اگه چند ثانیه موس رو روی کرک نگه داری یک پنچره کوچیک باز میشه که مشخصات فایل رو توش نوشته .

نسخه 1.0.0.0

4039
05-02-2010, 18:59
اجازه بدین یک جمع بندی کلی بکنیم .
درمورد انتخاب تیمها :
وحید : اورتون
محمد : منچستر
حسین : چلسی
عادل عزیز که تازه وارده : لیورپول یا تاتنهام ( هرکدومو که خواست )
مسعود : منچستر سیتی

اما از قدرت این تیمها 7 واحد کم میشه :
چلسی - منچستر - لیورپول و آرسنال

از قدرت تیم منچستر سیتی 5 واحد کم میشه

اما درمورد نسخه های متفاوت :
ما مجبوریم که آپشن فایلو , در هر مسابقه به نسخه متناسب با کامپیوتر کاربران تبدیل کنیم . اینکار رو من بعهده میگیرم .

نسخه فایل اجرایی ( pes 2010.exe ) کاربران به این شرحه اگه اشتباه میکنم بگید :

آرمین : 1.0
وحید : 1.0
حسین : 1.0 یا احتمالا 1.3 بعدا تصمیم میگیرم
محمد : 1.3
عادل : هنوز مشخص نکرده
مسعود : هنوز مشخص نکرده

...........

آپشن فایل من بروز نیست یک نفر یک آپشن بروز بده تا من تغییرات رو روش اعمال کنم و برای همه ارسال کنم . اگه بروز بودن براتون مهم نیست من روی آپشن فایل خودم تغییرات نهایی رو بدم .

.

vahidgame
05-02-2010, 19:13
منظورت نقل و انتقال هستش دیگه؟ برای من تقریبا بیشتریا اعمال شده و فقط چند تا هست که الان میرم تغییر بدم و بعد بذارم.

4039
05-02-2010, 19:14
منظورت نقل و انتقال هستش دیگه؟ برای من تقریبا بیشتریا اعمال شده و فقط چند تا هست که الان میرم تغییر بدم و بعد بذارم.

وحید جان اسم بازیکنا و تیمها توی آپشن فایل شما درسته اگه درست نیست ولش کن .

vahidgame
05-02-2010, 19:25
همه درستند
توی ماه ژانویه چند تا نقل وا نتقال نسبتا بزرگ انجام شد که اونارو میرم تغییر بدم.

vahidgame
05-02-2010, 19:43
حسین جان همه نقل و انتقالات رو انجام بدم ؟آخه بعضی بازیکنان به طور قرضی به تیمهای دیگه رفتند که تعدادشون خیلی زیاده.مثلا روبینیو قرضی به سانتوس رفته که با توجه به اینکه سانتوس این فوتبال نداره باید کلا اخراجش کرد! یه نگاه به این صفحه بندازی تمام نقل و انتقالات ژانویه لیگ برتر جزیره توی اون هستش:

gomnam23
05-02-2010, 19:44
درود

اگه میشه منم می خواستم یه تیم بردارم . پست اول رو هم خوندم و یه چیزایی دستگیرم شد.

حالا اگه تاتنهام خالیه من برش می دارم. در ضمن ورژن بازی رو چطوری بفهمم؟ ( ویندوز سون)

4039
05-02-2010, 19:47
حسین جان همه نقل و انتقالات رو انجام بدم ؟آخه بعضی بازیکنان به طور قرضی به تیمهای دیگه رفتند که تعدادشون خیلی زیاده.مثلا روبینیو قرضی به سانتوس رفته که با توجه به ابنکه سانتوس این فوتبال نداره باید کلا اخراجش کرد! یه نگاه به این صفحه بندازه تمام نقل و انتقالات ژآنویه لیگ برتر جزیره توی اون هستش:

وحید جان اینقدر خودتو به زحمت ننداز مهم همین 6 تا تیمه که بچه ها انتخاب کردن . کدوم روبینیو رو میگی اگه مال منچستر سیتی رو میگی ولش کن چون تیم بنده خدا مسعود خیلی ضعیف میشه .
راستی اسم بازیکنان توی آپشن فایل شما درسته ؟ همینطور اسم لیگ انگلیس و بقیه اسمها ؟

vahidgame
05-02-2010, 19:49
آره من یه پچ خیلی خوب دانلود کرده بودم که همه چی درست هستش.

vahidgame
05-02-2010, 20:02
من تغییرات رو دادم.فقط تعجب نکنید که مثلا چرا سندروس رفته اورتون یا سول کمپل رفته آرسنال و رابی کین هم از تاتنهام رفته به سلتیک و...
راستی فقط حسین جان فقط یه سری بازیکنان مثل ورمالئن و یا اوانوویچ یکمی خصوصیاتشون بیشتر شده البته خیلی زیاد نه.عیبی نداره؟
الان آمادست بذارم؟

4039
05-02-2010, 20:06
من تغییرات رو دادم.فقط تعجب نکنید که مثلا چرا سندروس رفته اورتون یا سول کمپل رفته آرسنال و رابی کین هم از تاتنهام رفته به سلتیک و...
راستی فقط حسین جان فقط یه سری بازیکنان مثل ورمالئن و یا اوانوویچ یکمی خصوصیاتشون بیشتر شده البته خیلی زیاد نه.عیبی نداره؟
الان آمادست بذارم؟

وحید جان فعلا دست نگه دار تا یکی از بچه ها که با پچ 1.3 کار میکنه آپشن فایلشو آپلود کنه ببینم با تبدیل نسخه 1.3 به 1.0 , آپشن فایل اونها روی کامپیوتر ما اجرا میشه یا نه ؟

vahidgame
05-02-2010, 20:25
اگه خواستی این آدرس آپشن فایل:

Armin 7
05-02-2010, 20:44
اگه خواستی این آدرس آپشن فایل:

اقا این لـــــیــــــنـــــک فکر کنم خرابه . یا حد اقل برا من که باز نمیکنه تا دان کنم .

MB3d
05-02-2010, 20:45
آنلاین بازی می کنین یا باز چرت و پرت .. ترکیب میگین و این صحبتا ؟؟؟؟

vahidgame
05-02-2010, 20:50
آنلاین بازی می کنین یا باز چرت و پرت .. ترکیب میگین و این صحبتا ؟؟؟؟
دوست عزیز چرا درست تاپیکو نمی خونی.همه چی توضیح داده شده.

4039
05-02-2010, 20:52
محمد جان من وقتی ورژن آپشن فایلو به 1.3 تبدیل میکنم برای شما هیچ مشکلی پیش نمیاد . مثلا اسم تیمها خراب بشه و یا اینکه stat هایی که تغییر دادم با اور رایت مجددا مثل اولش بشه ؟
اگه سرعت اینترنتت بد نیست و برات زحمتی ایجاد نمیکنه من یک لیگ بصورت آزمایشی ایجاد کنم بعد یکی دوبار آپشن فایلو بین هم رد و بدل کنیم ببینیم مشکلی ایجاد نمیکنه اگه مشکلی نبود لیگ رو میتونیم شروع کنیم .

اون آپشن فایلی که دیشب دانلود کردی موقع اجرا به مشکل نخورد مثلا اسم تیمها خراب شده باشه یا تواناییهای ویرایش شده مجددا مثل قبل باشه ؟ اصلا ارور نداد بازی ؟ یا اینکه پیام اوررایت داده نشد ؟

Armin 7
05-02-2010, 21:02
اقا من وقتی آپشن فایل رو وارد میکنم باید اوررایت کنم یا نــــــــــــه ؟

4039
05-02-2010, 21:05
اقا من وقتی آپشن فایل رو وارد میکنم باید اوررایت کنم یا نــــــــــــه ؟

نه اگه اینکار رو بکنی قدرت تیمها که تنظیم کرده بودم مثل اولش میشه .

mohammad_87
05-02-2010, 21:11
محمد جان من وقتی ورژن آپشن فایلو به 1.3 تبدیل میکنم برای شما هیچ مشکلی پیش نمیاد . مثلا اسم تیمها خراب بشه و یا اینکه stat هایی که تغییر دادم با اور رایت مجددا مثل اولش بشه ؟
اگه سرعت اینترنتت بد نیست و برات زحمتی ایجاد نمیکنه من یک لیگ بصورت آزمایشی ایجاد کنم بعد یکی دوبار آپشن فایلو بین هم رد و بدل کنیم ببینیم مشکلی ایجاد نمیکنه اگه مشکلی نبود لیگ رو میتونیم شروع کنیم .

اون آپشن فایلی که دیشب دانلود کردی موقع اجرا به مشکل نخورد مثلا اسم تیمها خراب شده باشه یا تواناییهای ویرایش شده مجددا مثل قبل باشه ؟ اصلا ارور نداد بازی ؟ یا اینکه پیام اوررایت داده نشد ؟
ارور که نداد.فقط همون پیغام اور رایت رو داد که اگه تایید کنم آخرش مینویسه نصب کامل شد!الان میرم ببینم نسبت به ادیت فایل خودم تغییری کرده یا نه؟

Armin 7
05-02-2010, 21:12
نه اگه اینکار رو بکنی قدرت تیمها که تنظیم کرده بودم مثل اولش میشه .

اقا این دفعه اوررایت نکردم . ولی بازم نشد . :grrr:

gomnam23
05-02-2010, 21:13
درود

اگه میشه منم می خواستم یه تیم بردارم . پست اول رو هم خوندم و یه چیزایی دستگیرم شد.

حالا اگه تاتنهام خالیه من برش می دارم. در ضمن ورژن بازی رو چطوری بفهمم؟ ( ویندوز سون)

یکی من رو تحویل نمی گیره؟

4039
05-02-2010, 21:18
اگه نسخه های همگی یکی بود تا الان صدباره لیگو راه انداخته بودیم . به نظر من محمد جان شما که دو تا ویندوز داری روی یکی نسخه 1.0 رو نصب کن تا با بقیه هماهنگ باشی .

آرمین جان شما هم احتمالا باید بازیو دوباره نصب کنی فعلا صبر کن ولی احتمالا باید همین کار رو بکنی .

---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 09:15 PM ----------

یکی من رو تحویل نمی گیره؟

ببخشید من اصلا متوجه پست شما نشدم . شما پست اولو خوندی ؟ تا آخر لیگ حتما هستی ؟ راستی اسمتون رو هم بفرمایید . ( شما از داخل بازی بازیو آپدیت نکردی ؟ اگه نکردی فعلا اینکار رو نکن )

Armin 7
05-02-2010, 21:19
آرمین جان شما هم احتمالا باید بازیو دوباره نصب کنی فعلا صبر کن ولی احتمالا باید همین کار رو بکنی .

نـــــــــــــــــــــه . یعنی راه دیگه ای وجود نداره :42:

vahidgame
05-02-2010, 21:22
برای این بنده خدا یه راهی پیدا کنید تا دیگه امشب شروع کنیم.

4039
05-02-2010, 21:29
نـــــــــــــــــــــه . یعنی راه دیگه ای وجود نداره :42:

آرمین جان اگه آقا محمد بتونی اون پیشنهادی که بهش دادم اجرا کنه فقط شما هستی که پچ1.3 رو روی کامپیوترت نصب کردی ( فکر کنم امروز اینکار رو کردی ) بعد اونوقت چاره ای نیست جز اینکه بازیو دوباره نصب کنی چون بقیه نسخه 1.0 رو دارن . زیاد که وقت نمیبره فوقش 7-8 دقیق طول میکشه .
محمد جان من میتونم مشکل نسخه خودمو برطرف کنم اما میدونم بقیه بچه ها بدلیل سرعت اینترنت اینکار رو نمیتونن بکنن پس اگه ممکنه از خود گذشتگی کن و بازیو روی اون یکی ویندوزت هم نصب کن .

masoodbr
05-02-2010, 21:37
سلام
با توجه به تعداد شركت كنندگان و تقريبا كمبود تيمهاي قوي من ميگم هر تيم بتونه دو يا سه نفر نقل و انتقال بكنه چون به نظرم وسط هاي فصل اكثريت كم مياريم به مصمم بودن وحيد هم احترام ميگذارم اما بهتر احساسي رفتار نكنه ميگه با اكثر تيمها ميتونم برم
درسته شما خوبيد اما در مستر ليگ جايي كه اكثر بازيكنان پيشرفت چشمگيري ميكنند اما اينجا فكر كنم از اين خبرا نباشه تا جايي كه من ميدنم ولي بازم نظر اكثريت

mohammad_87
05-02-2010, 21:40
صد بار پست دادم هی موقع ارسال قطع میشد.ببخشید که جوابم دیر میاد.
من توی سون یه لرزش خفیف وسط تصویر دارم که روی گیم پلی تاثیر داره یعنی خدایی نمیشه درست حسابی بازی کرد.با تغییرات فایل ستینگ و مانیتور و اینا هم به جایی نرسیدم.اگه بتونید این مشکل رو حل کنید که تمومه.
اون فایل آخری که دادی،موقع اجرای بازی اگه اور رایت کنم بعد مینویسه نصب کامل شد!اسم تیمها درسته ولی با حروف بزرگه(برای شما چجوری بوده؟)برای من که معمولی بوده.اما مشخصات بازیکنان تغییر نکرده یعنی تغییرات شما ایجاد نشد!من یه امتحان هایی رو این فایلها میکنم ببینم چکار میشه کرد.ادیت فایلم رو هم میذارم شاید تغییر از نسخه بالا به پایی مشکلی ایجاد نکنه.یه چند دقیقه ای کار داره.طرفای ده دوباره میام.
اما اگه این مشکل لرزش صفحه رو کسی بتونه حل کنه یا قول بده!! بعدا بتونه یه راه حل قطعی بده کار زودتر تموم میشه...

4039
05-02-2010, 21:44
صد بار پست دادم هی موقع ارسال قطع میشد.ببخشید که جوابم دیر میاد.
من توی سون یه لرزش خفیف وسط تصویر دارم که روی گیم پلی تاثیر داره یعنی خدایی نمیشه درست حسابی بازی کرد.با تغییرات فایل ستینگ و مانیتور و اینا هم به جایی نرسیدم.اگه بتونید این مشکل رو حل کنید که تمومه.
اون فایل آخری که دادی،موقع اجرای بازی اگه اور رایت کنم بعد مینویسه نصب کامل شد!اسم تیمها درسته ولی با حروف بزرگه(برای شما چجوری بوده؟)برای من که معمولی بوده.اما مشخصات بازیکنان تغییر نکرده یعنی تغییرات شما ایجاد نشد!من یه امتحان هایی رو این فایلها میکنم ببینم چکار میشه کرد.ادیت فایلم رو هم میذارم شاید تغییر از نسخه بالا به پایی مشکلی ایجاد نکنه.یه چند دقیقه ای کار داره.طرفای ده دوباره میام.
اما اگه این مشکل لرزش صفحه رو کسی بتونه حل کنه یا قول بده!! بعدا بتونه یه راه حل قطعی بده کار زودتر تموم میشه...

من ازبالا به پایین رو هم امتحان کردم اسم تیمها بهم میریزه و اگه ما درستش کنیم مجدد با اور رایت بهم میرزه و تا آخر فصل همین جوریه . من امروز چند بار پچ 1.3 رو نصب کردم و دوباره بازیو پاک کردم و نصب کردم .
من ویندوز 7 دارم و واقعا بازی توی این ویندوز برای من عالیه چون قبلا روی ویستا بازیو نصب کرده بودم شاید بشه مشکل شما رو محمد جان حل کنیم .
من قبل از هر ارسال از نوشته هام کپی میگیرم تا دوباره همه رو ننویسم .

vahidgame
05-02-2010, 22:05
سلام
با توجه به تعداد شركت كنندگان و تقريبا كمبود تيمهاي قوي من ميگم هر تيم بتونه دو يا سه نفر نقل و انتقال بكنه چون به نظرم وسط هاي فصل اكثريت كم مياريم به مصمم بودن وحيد هم احترام ميگذارم اما بهتر احساسي رفتار نكنه ميگه با اكثر تيمها ميتونم برم
درسته شما خوبيد اما در مستر ليگ جايي كه اكثر بازيكنان پيشرفت چشمگيري ميكنند اما اينجا فكر كنم از اين خبرا نباشه تا جايي كه من ميدنم ولي بازم نظر اكثريت
دوست عزیز ولی من بازم میگم با تیم هایی مثل اورتون هم میتونم برم.الان چند تا بازی رفتم ونسبتا خوب بازی کردم.تازه بازیکنان بزرگی هم این تیم داره و اگه نقل وانتقالات ماه ژانویه رو اعمال کنیم خیلی خوب میشه چون مثلا اورتون دو تا بازیکنان خیلی خوب توی نیم فصل گرفته.من یه چیزی حتما دیدم که میگم میتونم کاری به مسترلیگ ندارم:20:

من قبل از هر ارسال از نوشته هام کپی میگیرم تا دوباره همه رو ننویسم
منم اتفاقا همیشه این کار رو می کنم تا این مشکل پیش نیاد.

Armin 7
05-02-2010, 22:12
اقا آپشن فایل رو اگه میشه بذارین.

4039
05-02-2010, 22:18
دوستان ما باید این مسابقاتو نهایتا تا فردا شروع کنیم دیگه خیلی داریم تاخیر میکنیم همه بچه ها منتظر شروع لیگ هستن.
محمد جان شما نمیتونی یک ویندوز دیگه هم توی کامپیوترت داشته باشی ؟ مثلا ویندوز اکس پی فقط مخصوص این بازی نصبش زیاد طول نمیکشه .

Armin 7
05-02-2010, 22:21
اقا آپشن فایل رو اگه میشه بذارین.

اگـــــــــــــــــه مـــــــــــمــــــــــکـ ــــــــنـــــــــــه

mohammad_87
05-02-2010, 22:35
شرمنده که باعث تاخیر شدم.اما اگه همه میتونستید با ورژن 1.3 بازی کنید حداقل برای ترکیب خیلی خوب بود.من آپشن فایلهارو با انواع و اقسام ورژنها امتحان کردم.اصلا این تغییر ورژن با pro-evo هیچ فایده ای نداره.خیلی بیخوده.
جهت احترام به جمع من هم از نسخه اصلی استفاده میکنم.یعنی الان یه پی اس نصب کردم بدون هیچ پچ و تغییری.شما هم اینطوری هستین دیگه آره؟
کر میکردم روی یک ویندوز میشه با تغییر مسیر نصب بازی رو دوباره نصب کرد!!!اما نشد.روی همین سون نصب کردم فقط توروخدا یه راه حل برام پیدا کنین.
راستی حسین جان آپشن فایل نهایی با اینکه قبلا گذاشته بودی فرق داره؟اگه آره پس بذار.
ضمنا حسین جان برای ادامه لیگ هر کس چه فایلهایی رو باید دانلود یا آپلود کنه؟فقط سیو لیگ کافیه؟

4039
05-02-2010, 22:45
شرمنده که باعث تاخیر شدم.اما اگه همه میتونستید با ورژن 1.3 بازی کنید حداقل برای ترکیب خیلی خوب بود.من آپشن فایلهارو با انواع و اقسام ورژنها امتحان کردم.اصلا این تغییر ورژن با pro-evo هیچ فایده ای نداره.خیلی بیخوده.
جهت احترام به جمع من هم از نسخه اصلی استفاده میکنم.یعنی الان یه پی اس نصب کردم بدون هیچ پچ و تغییری.شما هم اینطوری هستین دیگه آره؟
کر میکردم روی یک ویندوز میشه با تغییر مسیر نصب بازی رو دوباره نصب کرد!!!اما نشد.روی همین سون نصب کردم فقط توروخدا یه راه حل برام پیدا کنین.
راستی حسین جان آپشن فایل نهایی با اینکه قبلا گذاشته بودی فرق داره؟اگه آره پس بذار.
ضمنا حسین جان برای ادامه لیگ هر کس چه فایلهایی رو باید دانلود یا آپلود کنه؟فقط سیو لیگ کافیه؟

محمد جان اگه مشکل 7 حل نشد بعدا یک اکس پی مخصوص این بازی روی یک درایوت نصب کن .
هر چی دوست داری نصب کن هیچ مشکلی بوجود نمیاد مهمترین مساله همین آپشن فایله بقیه مسائل مهم نیست .
بله آپشن فایل نهایی رو هنوز آپلود نکردم اگه همه آماده هستن من روی آپشن فایل وحید که نقل و انتقالات رو انجام داده تغییرات رو اعمال میکنم بعد توی تاپیک میذارم .
فقط سیو کافیه که حجمش بسیار کمه .
درکل کارمون خیلی راحت و بی دردسره فقط بچه ها باید سرموقع بازیهاشون انجام بدن وگرنه طبق قانون اگه تاخیر بشه 3-0 براشون ثبت میشه . قانون مهمترین مساله در کار ماست وگرنه نمیتونیم کار رو پیش ببریم .

mohammad_87
05-02-2010, 22:51
محمد جان اگه مشکل 7 حل نشد بعدا یک اکس پی مخصوص این بازی روی یک درایوت نصب کن .
هر چی دوست داری نصب کن هیچ مشکلی بوجود نمیاد مهمترین مساله همین آپشن فایله بقیه مسائل مهم نیست .
بله آپشن فایل نهایی رو هنوز آپلود نکردم اگه همه آماده هستن من روی آپشن فایل وحید که نقل و انتقالات رو انجام داده تغییرات رو اعمال میکنم بعد توی تاپیک میذارم .
فقط سیو کافیه که حجمش بسیار کمه .
درکل کارمون خیلی راحت و بی دردسره فقط بچه ها باید سرموقع بازیهاشون انجام بدن وگرنه طبق قانون اگه تاخیر بشه 3-0 براشون ثبت میشه . قانون مهمترین مساله در کار ماست وگرنه نمیتونیم کار رو پیش ببریم .
راستی سیو لیگی که با یه ورژن دیگه رفته باشی توی یه ورژن متفاوت جواب نمیده؟بازم ارور میده؟
-------------------------------
حسین امشب این ادیت فایل رو میتونی بذاری؟

4039
05-02-2010, 23:10
راستی سیو لیگی که با یه ورژن دیگه رفته باشی توی یه ورژن متفاوت جواب نمیده؟بازم ارور میده؟
-------------------------------
حسین امشب این ادیت فایل رو میتونی بذاری؟

آره مشکل داره . از بابت این مسائل نگران نباشید من توی این مدت بیشتر از اینکه بازی کرده باشم روی اینجور مسائل وقت گذاشتم .
از بیست دقیقه پیش کار رو شروع کردم ایشالا نهایتا تا یک ربع دیگه کار آپشن تموم میشه بعد از اون آپشن فایلو توی تاپیک میذارم ,جدول رو تنظیم میکنم و بقیه مراحل .

masoodbr
05-02-2010, 23:13
دوستان بالاخره چي شد؟
الان ديگه بايد همه فقط بازي نصب شده بدون دستكاري را داشته باشيم ؟

MB3d
05-02-2010, 23:21
بابا من پست اول رو هم خوندم توش همش راجع به بازی رفت و برگشت نوشته ننوشته بازی چه جوریه؟؟؟
بلاخره جدی آنلاین بازی می کنین یا الکی ارنج می چینین و الافی ؟؟؟

4039
05-02-2010, 23:26
خب این آپشن فایلی که همه باید روی سیستم هاشون نصب کنند :

مسیر نصب :

C:\Users\HOSSEIN\Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2010\save

Armin 7
05-02-2010, 23:26
اقا مال من حل شد . بازی رو دوباره نصب کردم. فقط یه چیزی . الان میتونم کیت سرورم رو روش بریزم یا نه ؟

4039
05-02-2010, 23:34
اجازه بدین یک جمع بندی کلی بکنیم .
درمورد انتخاب تیمها :
وحید : اورتون
محمد : منچستر
حسین : چلسی
عادل عزیز که تازه وارده : لیورپول یا تاتنهام ( هرکدومو که خواست )
مسعود : منچستر سیتی

اما از قدرت این تیمها 7 واحد کم شد :
چلسی - منچستر - لیورپول و آرسنال

از قدرت تیم منچستر سیتی 5 واحد کم شد .

آقا مسعود و عادل عزیز هر چه زودتر نسخه بازیتونو مشخص کنید تا لیگ راه اندازی بشه با توجه به اینکه اکثر افراد نسخه 1.0 رو دارن تصویب شد مسابقات با این نسخه برگزار بشه .

اقا مال من حل شد . بازی رو دوباره نصب کردم. فقط یه چیزی . الان میتونم کیت سرورم رو روش بریزم یا نه ؟

بله هر پچی دوست دارید میتونید نصب کنید .

masoodbr
05-02-2010, 23:36
سلام من ميخوام بدونم اگه پچ1.1 1.2 1.3 pesedit.com را نصب شده داشته باشم مشكلي پيش مياد
چون الان آخرين سيو را دان كردم لباسا تيمها خراب بود

Armin 7
05-02-2010, 23:38
خب این آپشن فایلی که همه باید روی سیستم هاشون نصب کنند :

مسیر نصب :

C:\Users\HOSSEIN\Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2010\save

اقا بی زحمت نمیتونی جای دیگه آپلود کنی برا من از 2shared دان نمیشه .

4039
05-02-2010, 23:39
سلام من ميخوام بدونم اگه پچ1.1 1.2 1.3 pesedit.com را نصب شده داشته باشم مشكلي پيش مياد
چون الان آخرين سيو را دان كردم لباسا تيمها خراب بود

این پچها مهم نیست فقط تنها چیزی که مهمه اینه که پچ 1.0 کونامی رو کامپیوترتون باشه یعنی اینکه از طریق آپدیت داخل بازی , بازیتونو آپدیت نکرده باشید . حالا بازی شما از این طریق آپدیت شده یا نه ؟

الان چند تا مسیر میزارم آرمین جان

masoodbr
05-02-2010, 23:39
من بازي را كامل از اول نصبيدم بدون هيچ گونه دستكاري

4039
05-02-2010, 23:45
من بازي را كامل از اول نصبيدم بدون هيچ گونه دستكاري

عالیه . حالا هر پچ یا کیت سروری دوست داری نصب کن . فقط از داخل بازی , بازیو آپدیت نکن که کار خراب میشه .

مسیر 1 :

مسیر 2 :

masoodbr
05-02-2010, 23:48
فعلا امشب با ما كاري داري يا نه ؟
مرخص شويم ؟

4039
05-02-2010, 23:51
فعلا امشب با ما كاري داري يا نه ؟
مرخص شويم ؟

نه مسعود جان اما فردا حتما سر بزن تا برنامه بازیهات رو ببینی و اینکه نهایتا تا کی فرصت داری بازی هفته اولت رو انجام بدی .

شب شما بخیر

Armin 7
05-02-2010, 23:59
لعنت خدا بر 2shared و RapidShare . من 3 ساعت پیش یه فایل 240 مگی دانلود کردم. اما الان یه فایل 700 کیلو بایتی رو نمیتونم. استغفراله اقا برا من نمیشه جایی دیگه هم آپ کردی ؟

vahidgame
06-02-2010, 00:04
حسین جان من الان تا 4 صبح بیکارم:31: اگه میشه الان ما دو نفری حداقل شروع کنیم.یه بازی که میتونیم بکنیم.

4039
06-02-2010, 00:05
لعنت خدا بر 2shared و RapidShare . من 3 ساعت پیش یه فایل 240 مگی دانلود کردم. اما الان یه فایل 700 کیلو بایتی رو نمیتونم. استغفراله

آرمین جان الان اوج شلوغی و ترافیکه منم میخواستم این فایلو توی سایتهای دیگه هم آپلود کنم اما هر کاری کردم نتونستم وارد بشم .

با اجازه دوستان من پست اول رو کمی سر رو سامون بدم و سوالات و مطالب اضافی رو پاک کنم . در ضمن از این به بعد من لینک سیوها رو توی همون پست اول میزارم همینطور برنامه مسابقات رو .
در کل من فکر میکنم رقابتهای بسیار مهیج و جذابی داشته باشیم خصوصا اینکه نیم فصل بچه با تقویت تیمشون از طریق جذب بازیکنان قویتر میتونن رقابتها رو حساس تر کنن .

masoodbr
06-02-2010, 00:06
اقا شايد باورتون نشه اما روي بازي من اعمال نشد

4039
06-02-2010, 00:09
حسین جان من الان تا 4 صبح بیکارم:31: اگه میشه الان ما دو نفری حداقل شروع کنیم.یه بازی که میتونیم بکنیم.

خب من الان لیگو درست میکنم و برنامشو توی تاپیک میذارم .

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:09 AM ----------

اقا شايد باورتون نشه اما روي بازي من اعمال نشد

چی اعمال نشد ؟ اصلا چنین چیزی غیر ممکنه مسیر رو درست انتخاب کردی ؟

masoodbr
06-02-2010, 00:11
تغييراتي كه داده بوديد عملا قدرت بازيكنان تغييري پيدا نكرد:41:

4039
06-02-2010, 00:14
تغييراتي كه داده بوديد عملا قدرت بازيكنان تغييري پيدا نكرد:41:

مسعود جان شما اول آپشن فایل قبلیتو پاک کن بعد اینو نصب کن اصلا محاله که بازی یک آپشن فایلو اجرا نکنه . شاید داری اشتباه میکنی بعنوان نمونه والکات از آرسنال باید دریبل اسپیدش 85 باشه یک نگاهی بکن .

mohammad_87
06-02-2010, 00:14
ممنون حسین.الان چهار دقیقست که منتظرم تا صفحه دانلود لود بشه.راستی حسین نصب پچ بدون مشکل هم نیست.پچهای غیر رسمی مثل pesedit رو نمی دونم اما اگه مثلا پچ 1.2 یا 1.3 خود کونامی رو یکی نصب کنه چون ورژن عوض شده نمیتونه فایل سیو رو اجرا کنه.پس فقط الام ما میتونیم از کیت سرور برای ادیت لباس و.. استفاده کنیم.
ضمنا ساعت بازیها حداقل برای من 8:30 شب به بعد باشه.چون زودتر اصلا نیستم.ممنون...

Armin 7
06-02-2010, 00:15
برو بچ شما چه جوری دانلود کردید من که هر کاری کردم نشد . RapidShare هم روی Free Download میزنی مینویسه Error چکار کنم . دارم میمیرم از هیجان.

mohammad_87
06-02-2010, 00:23
نگران نباش عزیزم.منم همین مشکل رو دارم.چون بقیه دارن دان میکنن این رو مینویسه.باید بذاری این ای دی اس الی ها که با سرعت لامبورگینی اینترنتو راحت زیرپا میذارن کارشون رو بکنن تا نوبت یکی مثل من برسه تا با سرعت ژیان بتونم یه چیزی برا خودم دانلود کنم....می تونی 3 نصفه شب بیای دان کنی.

4039
06-02-2010, 00:25
با یاد خدا مسابقات رو از این لحظه کلید میزنیم

جدول مسابقاتو از کجا میشه دید ؟
بازی اول بین آقا محمد و آرمین عزیز چه شود

حالا که بازی رو در رو هستش میتونید یکی از این دو حالت رو انتخاب کنید :
1- یا اینکه طرفین با توافق هم بازی رفت رو خودشون میزبانی کنن و حریف تیمشو به کامپیوتر واگذار کنه ( البته ترکیب تیم , تاکتیکها تعویضها و بقیه مسائل رو میهمان میتونید قبل از بازی معین کنه )
2- یا اینکه هر دو بازیو به کامپیوتر واگذار کنید .

masoodbr
06-02-2010, 00:33
تغييرات اعمال شد اما تيمهايي كه لايسنس نشده بودند الان همه لباساشون سفيد شده هم لباس اول و هم دوم ؟:42:

4039
06-02-2010, 00:35
تغييرات اعمال شد اما تيمهايي كه لايسنس نشده بودند الان همه لباساشون سفيد شده هم لباس اول و هم دوم ؟:42:
مشکل لباس و بقیه پچها رو میشه حل کرد من بعدا راهنماییتون میکنم .

mohammad_87
06-02-2010, 00:39
حسین قربونت بشم.بازیم شروع شد من هنوز مثل آرمین فایل رو نتونستم دانلود کنم.یا مینویسه شما تازه از این سایت استفاده کردید.یا مینویسه بیش از یک نفر نمیتونن دان کنن.ده دقیقه هم صبر کردم درست نشد.لطفا تو یه سایت دیگه مثل 4shared هم بذار و لینکشو تا کسی اضافه نشده بده.مرسی زیاد
ضمنا منو فقط با اسمم صدا کن.راحت باش
-------------------------------------------------
و اما لیگ:
خوشحالم که تو بازی افتتاحیه هستم.ولی چون تیمم رو هنوز رونمایی نکردم! ترکیبم زیاد با دیفالت فرقی نداره.چند دقیقه دیگه ترکیب رو میذارم برات.دیگه زحمت کاراش با خودت چون قبول نکردی با ورژن 1.3 بریم.حالا هی باید بشینی ترکیب بچینی!!
راستی بازی رو کی انجام میدی؟
----------------------------ویرایش:
بنظرم بازیهای رو در رو با کامپیوتر باشه بهتره.فقط چون شدی سازمان لیگ! میزبانیش با شما.اوکی؟

vahidgame
06-02-2010, 00:43
الان بازی کنید تا به ما هم برسه.من تا صبح وقت دارم:31:

4039
06-02-2010, 00:48
حسین قربونت بشم.بازیم شروع شد من هنوز مثل آرمین فایل رو نتونستم دانلود کنم.یا مینویسه شما تازه از این سایت استفاده کردید.یا مینویسه بیش از یک نفر نمیتونن دان کنن.ده دقیقه هم صبر کردم درست نشد.لطفا تو یه سایت دیگه مثل 4shared هم بذار و لینکشو تا کسی اضافه نشده بده.مرسی زیاد
ضمنا منو فقط با اسمم صدا کن.راحت باش
-------------------------------------------------
و اما لیگ:
خوشحالم که تو بازی افتتاحیه هستم.ولی چون تیمم رو هنوز رونمایی نکردم! ترکیبم زیاد با دیفالت فرقی نداره.چند دقیقه دیگه ترکیب رو میذارم برات.دیگه زحمت کاراش با خودت چون قبول نکردی با ورژن 1.3 بریم.حالا هی باید بشینی ترکیب بچینی!!
راستی بازی رو کی انجام میدی؟

الان ترافیک سایتها خیلی زیاده تازه ما که ADSL هستیم رو هم راه نمیدن اما یک کاریش میکنم .
محمد جان شما میتوی با توافق آرمین بازی اول رو خودت انجام میدی چون میزبانی حالا میل خودتونه با هم توافق کنید نتیجشو بگید .

---------- Post added at 12:48 AM ---------- Previous post was at 12:44 AM ----------

ببینید از این لینک میتونید دانلود کنین :

vahidgame
06-02-2010, 00:48
میشه توضیح بدین که مثلا توی بازیهای رو در رو چه جوری ترکیب بچینیم؟
راستی من هم dial up دارم ولی با هزار زور دانلود کردم

mohammad_87
06-02-2010, 00:49
فای رو دان کردم.هورااااااااااااااااا ااا
نمی دونم.آخه آرمین آنلاین نیست!!آرمین اگه هستی جواب بده.بازی کنم یا بدیم به امان خدا؟؟

4039
06-02-2010, 00:57
نمی دونم.آخه آرمین آنلاین نیست!!آرمین اگه هستی جواب بده.بازی کنم یا بدیم به امان خدا؟؟

میگم احتمالا بنده خدا آرمین با این سرعت اینترنت اصلا تا اینجاشم نتونسته بیاد باز خوبه ماها میتونیم توی تاپیک وارد بشیم .:laughing:
یاد این فیلمای سینمایی میفتم که چند نفر توی یک جای دور افتاده گیرافتادن دارن با مرگ دست و پنجه نرم میکنن حالا اینجا قضیه ماست . وحید صدامو میشنوی طاقت بیار ما موفق میشیم :31:.

Armin 7
06-02-2010, 00:57

من که هنوز دان نکردم . هر جور که شما دوست دارید . . .

4039
06-02-2010, 01:03
آقا اینم فایل سیو بازیها :

یا

توی لینک زیر سه تا مسیر برای دانلود وجود داره اینو حتما امتحان کنید :

4039
06-02-2010, 01:12
اینم 8 لینک متفاوت از آپشن فایل :

mohammad_87
06-02-2010, 01:14
آقا من موندم چکار کنم؟بازی کنم یا ترکیب بدم؟زود جواب بدین توروخدا.2 نصفه شبه...

vahidgame
06-02-2010, 01:14
وحید صدامو میشنوی طاقت بیار ما موفق میشیم
نه من نمی خوام بمیرم .ما باید زنده بمونیم:31:
اونایی که dial up دارند اگر زغال تموم کردن بگن من براشون بفرستم:31:
راستی نمی دونی کی به ما میرسه؟

GEDAA
06-02-2010, 01:17
آقا مسابقات راه افتاد ما میریم نوبت بعدی؟

من پچ گیم اکسس و نصب دارم که پرسپلیس داره باید چه کنم برای ورود؟

4039
06-02-2010, 01:24
میشه توضیح بدین که مثلا توی بازیهای رو در رو چه جوری ترکیب بچینیم؟
راستی من هم dial up دارم ولی با هزار زور دانلود کردم

همونطویکه گفتم شما با توافق حریفت میتونی یا هردو بازیو به کامپیوتر بسپارین و یا اینکه با توافق بازی رفت برگشت رو یکی به کامپیوتر واگذار کنه و اون یکی خودش بازی کنه .
درمورد ترکیب باید قبل از بازی ترکیب , تعویض ها و ... رو خودتون توی فایل سیو ذخیره کنید و بعد فایلو برای انجام بازی یک جا آپلود کنید .

---------- Post added at 01:22 AM ---------- Previous post was at 01:17 AM ----------

آقا من موندم چکار کنم؟بازی کنم یا ترکیب بدم؟زود جواب بدین توروخدا.2 نصفه شبه...

من 10 دقیقه دیگه میرم بخوابم فردا مسابقاتو با جدیدت پیگیری میکنیم . شما هم حتما ضرورت نداره امشب بازی کنید همین که لیگ راه افتاد خیلی دستمون جلو افتاد .

نه من نمی خوام بمیرم .ما باید زنده بمونیم:31:
اونایی که dial up دارند اگر زغال تموم کردن بگن من براشون بفرستم:31:
راستی نمی دونی کی به ما میرسه؟

وحید جان فکر کنم بازی بعدی باشی اما اینو میدونم با لیورپول ( عادل ) هستی اگه فردا اومد که هیچی وگرنه مجبوریم یا سه هیچ بزنیم یا اینکه اونو به کامپیوتر بسپاریم و شما در برابر کامپیوتر بازی کنی ( فکر کنم این بهتر باشه ) . چرا خودت با دانلود سیو بازی که بالا گذاشتم برنامه مسابقاتو نمیبینی ؟

---------- Post added at 01:24 AM ---------- Previous post was at 01:22 AM ----------

در ضمن بهترین و کامل ترین سایت برای آپلود و دانلود همین سایت مولتی آپلوده . توی این سایت میشه تا 8 تا لینک گذاشت اینجوری مطمئنا بچه ها از بابت دانلود و آپلود هیچ مشکلی نخواهند داشت .

mohammad_87
06-02-2010, 01:25
بازی کنم؟دل تو دلم نیست(حالا انگار میخوام شاتل بفرستم فضا)
ویرایش:-------------------
اصلا با توکل به خدا من لیگ رو شروع میکنم.با صداقت کامل.امیدوارم تمام بچه ها با همین صداقت کار رو ادامه بدن که همینطور هم خواهد بود.راستی هرکی می خواد بازی رو مستقیم ببینه حق پخش بده بهش فرکانس بدم...!!
ساعت 1:27 دقیقه من رفتم.بازیم تموم شد اول نتیجه رو میگم بعد آپ میکنم....

4039
06-02-2010, 01:28

خب محمد جان بازی کن دیگه آرمین که گفتش تصمیم با خودت . نیم فصل یا حتی زودتر اگه دیدیم بازیها خیلی سخته من آپشن فایلو تعدیل میکنم و اگه خیلی آسون بود بر عکس . کم کم سختی بازی دستمون میاد .

vahidgame
06-02-2010, 01:34
آقا بازی کن دیگه من می ترسم یخ بزنم و به این بازی آخرش نرسم:31:

mohammad_87
06-02-2010, 01:38
یه نکته مهم.............
وقتی میخوای از منوی اصلی لیگ وارد بازی بشی یعنی بری انتخاب لباس و.... پیغام ارور داد که برای بازی چند نفره باید دوتا یوزر وجود داشته باشه.پس ابتدا توی فایل ستینگ دوتا دسته رو معرفی کنید.من میرم یه دسته نیمه سالم دارم میزنم به کامپیوتر بعد اگه نشد میام میگم.اگر هم که رفت تو بازی که وقتی تموم شد نتیجه و فایل رو میذارم.فقط یکی اینجا باشه یه دلگرمی داشته باشم.
من رفتم ساعت 1:38 ...

4039
06-02-2010, 01:38
من جدول مسابقات هفته اولو بزارم ( میزبان سمت راسته ):

لیورپول --------------------------------- اورتون
بولتون ---------------------------------چلسی
منچستر ------------------------------- آرسنال
بیرمنگام ---------------------- منچستر سیتی
استوک سیتی ------------------------- تاتنهام
استون ویلا ------------------------------ فولام
بارنلی -------------------------------- ساندرلند
پورتموث --------------------------------- بلکبرن
ویگان ------------------------------ هال سیتی
وستهم ------------------------- ولوور همپتون

masoodbr
06-02-2010, 01:41
اقا كسي نگفت براي لباسا چكار وكنم؟

vahidgame
06-02-2010, 01:41
یعنی من که دسته ندارم توی بازی های رو در رو چی کار کنم؟

4039
06-02-2010, 01:44
راستی اینجا کسی اهل کری خوندن هم هست ؟
من میخوام این وحیدو توی بازی رو در رو 6 تایی کنم . وحید جان دوست داری با کدوم بازیکن هت ریک کنم برات ؟

---------- Post added at 01:44 AM ---------- Previous post was at 01:42 AM ----------

اقا كسي نگفت براي لباسا چكار وكنم؟

مسعود جان لباسا ربطی به این آپشن فایل نداره . من الان فکرم کار نمیکنه فردا درستش میکنیم .

masoodbr
06-02-2010, 01:47
بعد اين سيو ليگ وقتي نوبتم رسيد براي بازي ميتونم دانش كنم؟
يا الان در دسترسه

4039
06-02-2010, 01:51
یعنی من که دسته ندارم توی بازی های رو در رو چی کار کنم؟

یعنی حتی یک دسته بازی هم توی خونتون پیدا نمیشه ؟ یک طرفو با صفحه کلید میشه کنترل کرد یک طرف دیگه برای مسابقات رودر رو دسته میخواد .

بعد اين سيو ليگ وقتي نوبتم رسيد براي بازي ميتونم دانش كنم؟
يا الان در دسترسه

نه اول باید بچه ها بازیشونو برگزار کنن بعد سیوش کنن اونوقت نوبت شماست که سیو دانلود کنی و ادامه ماجرا . یکی دو تا بازی بگذره همه چی دستمون میاد .

mohammad_87
06-02-2010, 01:56
اومدم.بازی 0-0 شد.:13:
اول بگم که سرعت بازی برام زیاد بود.چون من با کیت سرور اون رو روی 0.92 میذاشتم.بعدا که کیت رو نصبیدم با سرعت کمتر احتمالا بهتر بازی میکنم.
بازی یکطرفه بود بنفع من.اما خدایی این آرسنال ریخته بود تو دفاع.سانتر میکردم مدافعش میزدن دروازه بانش هم این آلومینیوم یا آهن بود؟همه رو می گرفت.یه بار هم خورد به تیر...
فقط این والکت مثل فشنگ در میرفت.خیلی سریع بود.یکی بزنه مصدومش کنه...:31:
این رو هم بگم که بازی دو نفره باید باشه.ترکیب رو طبق خواسته تیم مقابل براش بچینید(که اینجا من هیچ کاری نکردم) و بعد در اول بازی استپ زده و در قسمت تعیین گیمر،تیم حریف رو روی حالت مربی Coach بذارید.همین...
سیو لیگ هم داره آپ میشه...

vahidgame
06-02-2010, 01:59
یعنی حتی یک دسته بازی هم توی خونتون پیدا نمیشه ؟ یک طرفو با صفحه کلید میشه کنترل کرد یک طرف دیگه برای مسابقات رودر رو دسته میخواد .
نه پیدا نمیشه.
راستی منم اهل کری هستم.هفتم اول دربی برای من اوفتاده خیلی حال میده لیورپول رو گل باران بکنم:31: راستی حسین چون تو تیمت چلسی هست و بدجور طرفدارش هستم بهت یکمی رحم می کنم:31:

mohammad_87
06-02-2010, 02:12
این هم لینک سیو بازی:

بازی بعدی چلسی با بولتون هست.الان هم چند تیم سه امتیازی بودن اول جدول.

vahidgame
06-02-2010, 02:13
بچه ها چی شد خوابتون برده یا یخ زدین.من الان چی کار کنم.شب خواب اینو می بینم:31:

Armin 7
06-02-2010, 02:14
بازی یکطرفه بود بنفع من.اما خدایی این آرسنال ریخته بود تو دفاع.سانتر میکردم مدافعش میزدن دروازه بانش هم این آلومینیوم یا آهن بود؟همه رو می گرفت.یه بار هم خورد به تیر...
این رو هم بگم که بازی دو نفره باید باشه.ترکیب رو طبق خواسته تیم مقابل براش بچینید(که اینجا من هیچ کاری نکردم) و بعد در اول بازی استپ زده و در قسمت تعیین گیمر،تیم حریف رو روی حالت مربی Coach بذارید.همین...

خسته نباشید . امیدوارم در بازیهای بعدی موفق باشی . Fairplay :10:

vahidgame
06-02-2010, 02:20
فکر کنم حسین خوابید.ما هم کم کم باید به فکر این باشیم.اگه تا نیم ساعت دیگه نیومد منم می خوابم

mohammad_87
06-02-2010, 02:34
خسته نباشید . امیدوارم در بازیهای بعدی موفق باشی . Fairplay :10:
شما هم همینطور.ولی خدایی تیمت رو کمی هجومی کن:31:
اینم آمار پایانی بازی.ضمنا بنظر من پس از پایان هر هفته آمار لیگ رو بذاریم جالب میشه.
حسین اینکه آرمین میگفت لباسها بهم میریزه اینجوریه میشه.لباس آرسنال رو ببین چه باحاله.البته منم هنوز کیت رو ننصبیده بودم.نصب کنم حل میشه.

فعلا شب بخیر...این هفته اول بود بچه ها هماهنگ نبودن.شوتها همش تو آسمون بود.ضمنا نخواستم نا امید بشین برای قهرمانی...:21:

4039
06-02-2010, 09:53
اول بگم که سرعت بازی برام زیاد بود.چون من با کیت سرور اون رو روی 0.92 میذاشتم.بعدا که کیت رو نصبیدم با سرعت کمتر احتمالا بهتر بازی میکنم.

بابا کارت درسته محمد دربرابر آرسنال نتیجه خوبی گرفتی . آمار بازیت هم نشون میده زیاد حمله کردی هنوز قضاوت زوده اما فکر میکنم آخر فصل جزء چند نفر بالای جدول باشی البته هنوز به تیم من نخوردی تا معنی تحت فشار رو بفهمی فقط دعا کن اون روز رو فرم نباشم .
یادت میاد بچه ها از دروازه بانهای 2010 چقدر ایراد میگرفتن میبینی حالا بندرت دوضرب میگیرن یا اینکه توپو به اوت میفرستن .
درمورد گرفتن تصویر از آمار بازی هم فکر جالبیه .
اگه اشتباه نکنم بازی بعدیت با تاتنهامه , تاتنهام میزبانه .

نه پیدا نمیشه.
راستی منم اهل کری هستم.هفتم اول دربی برای من اوفتاده خیلی حال میده لیورپول رو گل باران بکنم:31: راستی حسین چون تو تیمت چلسی هست و بدجور طرفدارش هستم بهت یکمی رحم می کنم:31:

وحید امروز باید یک دسته گیر بیاری یا از دوستات یک دونه دسته دومی چیزی قرض بگیر یا اینکه یک دونه ارزون قیمت 3-4 تومنی بخر .

بازی بعدی بازی بولتون با چلیسه من سرعت بازیو روی همون 0.92 که محمد گفت میزارم ببینم چی میشه . بعد فایل سیو رو توی همون سایت مولتی آپلود میزارم .

masoodbr
06-02-2010, 09:55
سلام محمد و ارمين انشاءالله بازي بعدي
فقط يكي به منم بگه اين آمارو چطوري اينجا مياريد منظورم همين عكسه اپلود ميكنيد يا نه
توي اين مورد من كند ذهنم بد جور:31:

4039
06-02-2010, 10:09
سلام محمد و ارمين انشاءالله بازي بعدي
فقط يكي به منم بگه اين آمارو چطوري اينجا مياريد منظورم همين عكسه اپلود ميكنيد يا نه
توي اين مورد من كند ذهنم بد جور:31:

سلام مسعود جان ظهرت بخیر .
کلا توی کامپیوتر یک ویژگی وجود داره که میشه از تصویر عکسبرداری کرد .اینکار با دکمه print screen صفحه کلید انجام میشه ( ردیف بالا دکمه ها کنار f12 ) البته تعداد کمی از صفحه کلیدها دکمه عملکرد دوم هم دارن که اگه مال شما هم اینجوریه اول اون رو باید فشار بدی بعد این دکمه رو .
به هر حال بعد از اینکه پرینت اسکرین رو فشار دادی عکس توی حافظه کامپیوتر قرار میگیره حالا باید یک جا paste کنی مثلا توی یک برنامه مربوط به تصویر از جمله برنامه paint خود ویندوز یا هر برنامه تصویری دیگه .
توی این بازی اگه ویندوز 7 داری باید اول صفحه بازیو به حالت پنجره ای در بیاری ( با دکمه alt+enter ) توی ویندوزهای دیگه فکر میکنم لازم نباشه .
بعد عکسو با فرمت jpg ذخیره کن تا حجمش زیاد نباشه و نهایتا توی یکی از سایتهای آپلود عکس بزار مثل این سایت :

راستی مسعود جان شما هم باید حداقل یک دسته بازی داشته باشی تا توی بازیهای رودررو به مشکل برخورد نکنی .

masoodbr
06-02-2010, 10:22
دستت درد نكنه من عملا مشكلي ندارم به جز لباسا
مثلا اگه الان من چلسي بودم نميتونستم جلو بولتون بازي كنم چون هر دو تيم سفيد بودن حتي لباس دروازباني

4039
06-02-2010, 10:51
دستت درد نكنه من عملا مشكلي ندارم به جز لباسا
مثلا اگه الان من چلسي بودم نميتونستم جلو بولتون بازي كنم چون هر دو تيم سفيد بودن حتي لباس دروازباني

خب مسعود جان باید یکی یکی موارد احتمالی رو بررسی کنیم تا مشکل حل بشه .
اول اینکه شما داری از کیت سرور استفاده میکنی ؟ اگه استفاده میکنی در هر دو حالت نصب بودن کیت سرور و غیر فعال بودنش قضیو بررسی کن .
اصلا وقتی شما آپشن فایل خودتو توی پوشه سیو قرار میدی لباسها درست هستن ؟
از پچ خاصی استفاده میکنی ؟ بدون پچ لباسها درست هستن ؟

vahidgame
06-02-2010, 10:57
حسین جان متاسفانه من الان دسته نمیتونم جور کنم:41: میشه حداقل مثلا شما ترکیبت رو اول بچینی بعد بدی به من بچینم نه؟

masoodbr
06-02-2010, 11:05
خب مسعود جان باید یکی یکی موارد احتمالی رو بررسی کنیم تا مشکل حل بشه .
اول اینکه شما داری از کیت سرور استفاده میکنی ؟ اگه استفاده میکنی در هر دو حالت نصب بودن کیت سرور و غیر فعال بودنش قضیو بررسی کن .
اصلا وقتی شما آپشن فایل خودتو توی پوشه سیو قرار میدی لباسها درست هستن ؟
از پچ خاصی استفاده میکنی ؟ بدون پچ لباسها درست هستن ؟

از كيت سرور استفاده نمكنم من بازي از اول نصب كردم لباس كه درسته ولي وقتي سيو را ميريزم لباسا خراب ميشه
يكي دو تا پچ امتحان كردم كه در اون صورت تغييرالت اعمال شده صورت نمگرفت ولي لباسا درست بودند
فكر كنم از محمد هم همين طوره شايد محمد راه حلي داشته باشه من كه ديگه توش موندم
مگه اين سيو اورجينال بازي نيست به نظرم بايد ببينيم كه وحيد كه اين سيو را گذاشته چه پچي نصب كرده

4039
06-02-2010, 11:11
حسین جان متاسفانه من الان دسته نمیتونم جور کنم:41: میشه حداقل مثلا شما ترکیبت رو اول بچینی بعد بدی به من بچینم نه؟

وحید جان من متوجه نشدم چی گفتی با من بازی نداری آخه !
شما با عادل بازی داری و ایشون از دیروز هنوز به اینجا سر نزده یا باید هر دو کنترل تیماتونو به کامپیوتر واگذار کنید یا اینکه یک نفر خودش بازی کنه و اون یکی رو کامپیوتر کنترل کنه .
حالت اول که کاری نداره من میتونم اینکار رو براتون انجام بدم چون دسته دارم فقط باید ترکیب رو بچینی و برای من ارسال کنی لیورپول ترکیب خوبی داره کونامی ترکیب خوبی براش چیده فقط من از طرف عادل تعویض ها رو تنظیم میکنم ( البته تعویض ها رو هم کامپیوتر خودش انجام میده ) .
حالت دوم نیاز به دسته بازی داره .
به هر حال یک کم صبر کن تا ببینیم چی میشه شاید خود عادل بیاد و بازی کنه .

vahidgame
06-02-2010, 11:18
حالت اول بهتره.ترکیب رو از ادیت بازی باید بچینم؟ چون جایی دیگه من ندیدم.تازه برای تعویض ها یه قسمت داره که میشه اوتوماتیک خودش تعویض کنه.

4039
06-02-2010, 11:18
از كيت سرور استفاده نمكنم من بازي از اول نصب كردم لباس كه درسته ولي وقتي سيو را ميريزم لباسا خراب ميشه
يكي دو تا پچ امتحان كردم كه در اون صورت تغييرالت اعمال شده صورت نمگرفت ولي لباسا درست بودند
فكر كنم از محمد هم همين طوره شايد محمد راه حلي داشته باشه من كه ديگه توش موندم
مگه اين سيو اورجينال بازي نيست به نظرم بايد ببينيم كه وحيد كه اين سيو را گذاشته چه پچي نصب كرده

خب شما از کیت سرور استفاده کن از آدرس زیر آخرین نسخه رو میتونی بگیری بعد من کیتهای تیمهای لیگ انگلیس رو برات میفرستم . وضعیت اینترنتت چطوریه ؟ کل لباسها 20 مگ میشه من نمونه ای یکیشو برات میفرستم ببین مشکل حل میشه .
این آدرس کیت سرور هستش :

بجای نقطه چین , نقطه com رو اضافه کن
یا

یا

4039
06-02-2010, 11:24
مسعود جان بدون نصب پچ بازم لباسا خرابن ؟

masoodbr
06-02-2010, 11:36
اره حسين جان وقتي اين سيو را كپي ميكنم بدون پچ لباسا خراب ميشن و با پچ تغييرات اعمال نمشن:41:

4039
06-02-2010, 11:43
حالت اول بهتره.ترکیب رو از ادیت بازی باید بچینم؟ چون جایی دیگه من ندیدم.تازه برای تعویض ها یه قسمت داره که میشه اوتوماتیک خودش تعویض کنه.

وحید این پستت افتاده بود پایین صفحه قبل ندیدمش الان متوجه شدم .
آره ترکیب رو از ادیت بچین کلا تمام کارهایی که میخوای بکنی از ادیت انجام بده الان بازی منه من نهایتا تا ساعت 12.30 بازیمو انجام میدم ( الان سر کار هستم البته کارم با اینترنته ) . شما ترکیب رو بچین و توی سایت multiupload آپلودش کن ببینم ترکیب بهم نخورده یا درسته . فقط الان یک نشونی بده تا من بتونم چک کنم که ترکیب و تاکتیکها بهم خوره یا نه .

---------- Post added at 11:43 AM ---------- Previous post was at 11:39 AM ----------

اره حسين جان وقتي اين سيو را كپي ميكنم بدون پچ لباسا خراب ميشن و با پچ تغييرات اعمال نمشن:41:

شما پچ رو نصب کن بعد آپشن فایل خودمون رو بجای آپشن فایل اون پچ توی پوشه سیو کپی کن اینکار رو کردی ؟
اگه نشد باید از کیت سرور کمک بگیریم .

masoodbr
06-02-2010, 11:53
اينترنت منم به قول بچه ها زغالي است
لباس كامل ليگ انگليس را هم دارم ولي كيت سرور هاي قبلي را نصب ميكردم بازي را نمي شناخت و اجرا نمي شد
يعني اون گزينه ATTACH فعال نميشد

---------- Post added at 01:50 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------

شما يك نگاه به مپ كيت سرور نگاه كن ببين منچسترها 97و98 هستند
حسين جان شرمنه اين قدر اذيت ميكنم
با نصب پچ و جايگزيني فايل خودمون تنها مشكل ايسنه كه تغييرات اعمال نميشه

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

لباس كامل ليگ انگليس را هم دارم ولي كيت سرور هاي قبلي را نصب ميكردم بازي را نمي شناخت و اجرا نمي شد

masoodbr
06-02-2010, 11:59

4039
06-02-2010, 12:04

---------- Post added at 01:50 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------

حسين جان شرمنه اين قدر اذيت ميكنم
با نصب پچ و جايگزيني فايل خودمون تنها مشكل ايسنه كه تغييرات اعمال نميشه

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

این چه حرفیه میزنی دوست من . من خیلی خوشحال میشم بتونم مشکل یک نفر رو حل کنم حالا چه بهتر که اون یک نفر شما یکی دیگه از دوستان باشه .
من الان نگاه کردم اسلات پیراهن منچستر 5518 هستش و اسلات شمارش 2091 . توی آپشن فایل اصلی بازی هم همینه .
ما داریم یک نکته خیلی واضح رو نمیبینیم . اما مطمئن باش مشکل شما حل میشه چون مشکل فنی نیست .

4039
06-02-2010, 12:11

علت اینکه کیت سرورت فایل exe بازیو نمیشناخته اینه که شما فایل exe رو توی پوشه درستی قرار ندادی اگه هنوز کیت سرور رو داری فایل exe و ستینگ بازیو توی پوشه کیت سرور که توی درایو c و این مسیره قرار بده ( البته این مال ویندوز 7 هستش خودت مسیر رو پیدا کن ) .

C:\Users\HOSSEIN\Kitserver2010

4039
06-02-2010, 12:18

آره 97 و 98 هستن .
راستی شما از کدوم پچ استفاده کردی ؟

masoodbr
06-02-2010, 12:23
پچ 1.3 pesedit

4039
06-02-2010, 12:26
علت اینکه کیت سرورت فایل exe بازیو نمیشناخته اینه که شما فایل exe رو توی پوشه درستی قرار ندادی اگه هنوز کیت سرور رو داری فایل exe و ستینگ بازیو توی پوشه کیت سرور که توی درایو c و این مسیره قرار بده ( البته این مال ویندوز 7 هستش خودت مسیر رو پیدا کن ) .

این کار رو انجام دادی ؟

masoodbr
06-02-2010, 12:32
پچ 1.3 pesedit

---------- Post added at 02:32 PM ---------- Previous post was at 02:28 PM ----------

كيت سرور حالا بازيو ميشناسه اما در لباسا تغييري پيدا نشد
سيو شما سيو اورجينال بازي است كه شما نقل و انتقالات و قدرت ها تعديل كردي يا نه؟

4039
06-02-2010, 12:33
پچ 1.3 pesedit

خود این پچ از کیت سرور استفاده میکنه چطوری شما از کیت سرور استفاده نمیکنی ؟
در هر صورت اون کاری که پست بالا گفتم انجام بده من فایلهای کیت دو تا منچستر رو برات میفرستم حجمش خیلی کمه این فایلها رو توی پوشه dt0c کیت سرور قرار بده ببین کیت این دو تیم درست میشه ؟

vahidgame
06-02-2010, 12:34
حسین جان بازی کردی ؟الان که من نمی تونم ترکیب بچینم وقتی بازیم رسید این کار رو باید بکنم درسـته؟
راستی یه سوال بی ربط با اینترنت پر سرعت نمیشه این بازیو آنلاین بازی کرد؟اگه بشه خیلی حال میده حداقل میتونی بعضی وقت ها آنلاین بازی کنیم.من احتمال داره چند روز دیگه adsl بگیرم

4039
06-02-2010, 12:40
خود این پچ از کیت سرور استفاده میکنه چطوری شما از کیت سرور استفاده نمیکنی ؟
در هر صورت اون کاری که پست بالا گفتم انجام بده من فایلهای کیت دو تا منچستر رو برات میفرستم حجمش خیلی کمه این فایلها رو توی پوشه dt0c کیت سرور قرار بده ببین کیت این دو تیم درست میشه ؟

اینم لینک لباسا که حدود 70 کیلو بایت میشه محتویاتشو توی پوشه dt0c کیت سرور قرار بده :

حسین جان بازی کردی ؟الان که من نمی تونم ترکیب بچینم وقتی بازیم رسید این کار رو باید بکنم درسـته؟
راستی یه سوال بی ربط با اینترنت پر سرعت نمیشه این بازیو آنلاین بازی کرد؟اگه بشه خیلی حال میده حداقل میتونی بعضی وقت ها آنلاین بازی کنیم.من احتمال داره چند روز دیگه adsl بگیرم

آنلاین مشکلات پینگ و این حرفا داره .
من بازیمو تا نیم ساعت دیگه انجام میدم .

Armin 7
06-02-2010, 13:03
اقایون سلام . صبح اخ ببخشید ظهر بخیر . یه سوال داشتم که در حد لا لیگا آماتوریه . اگه ممکنه یکی یه اموزشی چیزی برای آپلود کردن بذاره به خدا من بلد نیستم . ( آموزش مبتدیانه) .

4039
06-02-2010, 13:16
منم بازیمو انجام دادم .
بازیو بردم اما انصافا فقط و فقط شانسی بود . فقط یک فرصت 100 درصد اونم توی کرنر گیرم اومد اونم گل شد . از اون ور بولتون نمیدونید چه فشاری آورد بازی باید حد اقل 3-1 به نفع بولتون میشد پیتر چک یک تنه دربرابر یک تیم سراسر حمله ای وایستاده بود .
تازه خوبه من با سیستم دایموند یا همون آرایش لوزی شکل چلسی آشنایی کامل داشتم وگرنه اگه با یک تیم دیگه بودم بدون شکل 4 تا رو خورده بودم .
میگم بازی عجب هیجانی داره استرس اینکه بازیو نبازی تا توی جدول موقعیتت خراب نشه خیلی روی آورد فشار وارد میکنه . خودتون بازی کنید متوجه میشن .

آمار رو خودتون ببینید اون شوتهایی که من زدم زیاد موقعیت جدی نبود چون بیشتر با بالهای کناری دقیقا مثل سیستم آنچلوتی حرکت میکنم و بیشتر سانتر میکنم :

بازی بعدی اورتون با لیورپوله ( وحید و عادل )
سیو بازیو الان میزارم . من فعلا توی جدول سوم هستم :20:

Armin 7
06-02-2010, 13:26
اقا وقتی داخل بازی هستی ومی خوای از یه صحنه عکس بگیری که با دکمه Screen انجام میشه بعد کامپیوتر اون عکس رو کجا ذخیره میکنه ؟

4039
06-02-2010, 13:31
این لینک سیو :

این روزا بدجوری اینترنت اوضاع سرعتش خرابه .

vahidgame
06-02-2010, 13:34
این عادل پس کجا هستش.حسین جان باید خودت زحمت بکشی بازیو بدی خود کامپیوتر بازی کنه. ترکیب هم نچینم خودم اشکالی نداره فقط برای من از قسمت assisted sitting گزینه دوم رو انتخاب کن که خودش ترکیب رو براساس مهارت و آمادگی بازیکن می چینه.

4039
06-02-2010, 13:46
اقایون سلام . صبح اخ ببخشید ظهر بخیر . یه سوال داشتم که در حد لا لیگا آماتوریه . اگه ممکنه یکی یه اموزشی چیزی برای آپلود کردن بذاره به خدا من بلد نیستم . ( آموزش مبتدیانه) .

آپلود عکس یا فایل ؟
از این سایت برای آپلود عکس استفاده کن :

و از این یکی برای آپلود فایل :

اول آپلود فایلو بگم که راحت تره بعد عکس .
برای آپلود فایل ابتدا شما فایل مورد نظرت رو با یک برنامه فشرده سازی مثلا winrar یا winzip ( حجم این دو برنامه کمه میتونی از اینترنت بگیری اگه خواستی من یکجا برات آپلود میکنم ) فشرده کن . بعد برو توی یک سایت آپلود فایل مثل همون سایت بالایی که گفتم اونجا همه چی خیلی روشن و واضحه اصلا اگه خودت بری کاملا میفهمی چی به چیه . یک گزینه browse داره که روش کلیلک میکنی بعد یک پنجره باز میشه که از طریق اون فایل مورد نظرت رو توی کامپیوتر انتخاب میکنی و بعد گزینه آپلود رو انتخاب میکنی چند ثانیه بعد آدرس دانلود فایل مشخص توی یک پنجره جدید مشخص میشه کافیه اون آدرس رو توی تاپیک بزاری تا بقیه بتونن دانلود کنن .

درمورد عکس هم همینطوری اول شما حتما عکسو با فرمت jpg سیو کن که حجمش کم بشه بعد از طریق اون یکی سایت بالا که برای آپلود عکسه دقیقا همون عملیات آپلود فایل رو برای عکس انجام بده .

اقا وقتی داخل بازی هستی ومی خوای از یه صحنه عکس بگیری که با دکمه Screen انجام میشه بعد کامپیوتر اون عکس رو کجا ذخیره میکنه ؟

کامپیوتر توی حافظش نگه میداری شما باید یک برنامه ویرایش تصویر مثل برنامه paint که خود ویندوز دارتش رو باز کنی و گزینه paste رو انتخاب کنی و بعد گزیته save as و انتخاب فرمت عکس ( توی کادر پایین پنجره save دیده میشه ) و نهایتا سیو عکس در محل مورد نظر در کامپیوتر که محلشو بازم میتونی از همون پنجره save انتخب کنی .

vahidgame
06-02-2010, 13:48
راستی یه اتفاق جالب الان فکر کنم حدود 2 ساعت دیگه لیورپول و اورتون بازی دارند که تلویزیون هم اونو نشون میده.ما هم الان همین بازیو داریم.

4039
06-02-2010, 13:49
این عادل پس کجا هستش.حسین جان باید خودت زحمت بکشی بازیو بدی خود کامپیوتر بازی کنه. ترکیب هم نچینم خودم اشکالی نداره فقط برای من از قسمت assisted sitting گزینه دوم رو انتخاب کن که خودش ترکیب رو براساس مهارت و آمادگی بازیکن می چینه.

باشه وحید جان همین کار رو میکنم .

4039
06-02-2010, 14:19
خب نتیجه دیدار اورتون و لیورپول هم 0-0 به پایان رسید هرچند که لیورپل برتری نسبی داشت .
آمار بازی :

بچه ها اگه میتونید خودتون بازی کنین اینجوری هیجان بازی خیلی بیشتره .

بازی بعدی :

بیرمنگام و منچستر سیتی ( مسعود )

مسعود جان فایل مشکلت حل شد میتونی بازی کنی ؟

این سیو بازیه :

vahidgame
06-02-2010, 14:27
توی زمین لیورپول بازم نتیجه بدی نیست ولی امیدوارم بازی های بعدی من با تیم بچه ها نباشه تا بتونم خودم بازی کنم.

Armin 7
06-02-2010, 14:35
حسین جان این بازیهای هفته ی دوم رو کی اعلام میکنی ؟ دارم از هیجان بال در میارم .

4039
06-02-2010, 14:47
توی زمین لیورپول بازم نتیجه بدی نیست ولی امیدوارم بازی های بعدی من با تیم بچه ها نباشه تا بتونم خودم بازی کنم.

نه وحید جان بازی بعدی هم با منچستر سیتی هستی باید یک دسته گیر بیاری . یک دسته 3-4 تومنی بخر دیگه .

حسین جان این بازیهای هفته ی دوم رو کی اعلام میکنی ؟ دارم از هیجان بال در میارم .

هفته دوم شما با ولوور همپتون بازی داری میزبان هم هستی فکر کنم راحت بتونی خودتو تا بالاهای جدول برسونی .

بازیهای بعدی به این شرحه :

بیر منگام ------------------------------ منچستر سیتی
منچستر سیتی ----------------------اورتون
فولام ---------------------------------چلسی

vahidgame
06-02-2010, 15:02
نه وحید جان بازی بعدی هم با منچستر سیتی هستی باید یک دسته گیر بیاری . یک دسته 3-4 تومنی بخر دیگه .
امروز شاید نتونم ولی بازی های دیگه سعی میکنم یه دسته بخرم.(آخه روی کوه خونمون هست:31:)

4039
06-02-2010, 15:25
جدول مسابقات

Armin 7
06-02-2010, 15:41
اقا این بازیهای هفته ی اول (به قو ل مشهدی های عزیز ) کی تموم میره ؟ چرا این روزا سرعت اینترنت در حد لیگ خودمون پایینه ؟

masoodbr
06-02-2010, 15:42
سلام نه بابا حل نشد حتي ويندوز را هم عوض كردم تازه 20 دقيقه اي ميشه فكر كنم ديويدي رايتم سوخت اما اين مشكل من درست نشد

4039
06-02-2010, 15:47
فعلا حسین آقا سرور

SHADEL
06-02-2010, 15:48
سلام بچه ها من چه جوری باید بفهمم که ورژن بازیم چیه؟(فکر کنم 1)
من بازیو آپدیت کونامی نکردم.
ولی از پچ pes edit 6 استفاده میکنم.

4039
06-02-2010, 15:51
میگم مسعود توی جدول اسمی ازت نیستا !

اقا این بازیهای هفته ی اول (به قو ل مشهدی های عزیز ) کی تموم میره ؟ چرا این روزا سرعت اینترنت در حد لیگ خودمون پایینه ؟

آرمین توی جدول ریز میبینمت برادر ! از کجا فهمیدی من مشهدیم ؟
فعلا باید مشکل مسعود رو حل کنیم

سلام نه بابا حل نشد حتي ويندوز را هم عوض كردم تازه 20 دقيقه اي ميشه فكر كنم ديويدي رايتم سوخت اما اين مشكل من درست نشد

جدی میگی ؟
اون فایلهایی که بهت دادم نصب کردی ؟ فایلهای کیت منچستر رو میگم ؟

Armin 7
06-02-2010, 15:53
آرمین توی جدول ریز میبینمت برادر !
فعلا باید مشکل مسعود رو حل کنیم

اقا شما همیشه سرور مایی . بنده هیچ موقع پیش شما ارز اندام نمیکنم. :20:

4039
06-02-2010, 15:57
سلام بچه ها من چه جوری باید بفهمم که ورژن بازیم چیه؟(فکر کنم 1)
من بازیو آپدیت کونامی نکردم.
ولی از پچ pes edit 6 استفاده میکنم.

عادل جان رفتی که بیای . بازی اولت رو کامپیوتر انجام داد چون نبودی . اگه آبدیت نکردی مشکلی نیست . حالا شما سیو بازی و همینطور آپشن فایل رو که صفحات قبل گذاشتیم دانلود کن و توی پوشه سیو کپی کن . ببین بازیت مشکلی نداره ؟ لباس تیمها و همینطور کاهش 7 واحد قدرت تیمهای قوی اعمال شده ؟

masoodbr
06-02-2010, 15:57
اره داداش اما جواب نداد
بازي محمد و ارمين منچستر و ارسنال لباس ارسنال مثل مال من بود محمد هم مشكلشو نتونسته حل كنه

Armin 7
06-02-2010, 16:01
اره داداش اما جواب نداد
بازي محمد و ارمين منچستر و ارسنال لباس ارسنال مثل مال من بود محمد هم مشكلشو نتونسته حل كنه

به نظر من کیت سرور شما مشکل داره . چون منم بازیم رو Uninstallکردم دوباره نصبیدم . وقتی رفتم داخل بازی لباسها اکثرشون سفید بود. ولی وقتی کیت سرورم رو وارد کردم درست شد .

4039
06-02-2010, 16:03
اره داداش اما جواب نداد

محمد که هیچ مشکلی نداشت دیشب میگفت نیمه حریفو اتوبان کرده بوده پس معلومه هیچ مشکلی نداشته .
من یک آپشن فایل از خودم میزارم ببین توی کامپیوترت درسته . اگه مشکلی نداشتی احتمالا بشه آپشن فایلو عوض کرد اما سیو بازیها سرجاشه و سیو آسیب نمیبینه بخصوص که من فعلا اون بالا سرورم .
منتظر باش سیو رو تا چند دقیقه دیگه برات میفرستم .

Armin 7
06-02-2010, 16:08
حسین جان من امشب شب کار هستم یعنی از ساعت 9:30 تا 6:00 صبح . حالا به ما بازی میرسه یا نه؟

masoodbr
06-02-2010, 16:09

شما مگه بازي را در درايو ويندوز نصب كردي
من هر چي گشتم اين ادرسو پيدا نكردم

4039
06-02-2010, 16:16
شما مگه بازي را در درايو ويندوز نصب كردي
من هر چي گشتم اين ادرسو پيدا نكردم

این کیت سرور جدیده همونطوریکه خودت میدونی نصبیه و محل نصبش توی درایو c توی یک پوشه خاصه شما فایل exe و ستینگ بازیتو باید حتما اونجا هم کپی کنی تا کیت سرور attach بشه و باید بازیو از همونجا اجرا کنی .

ببین این آپشن فایل مشکلی نداره :

vahidgame
06-02-2010, 16:21
الان نوبت کیه بازی کنه؟
حسین جان من میگم بازی های رفت منو که با بچه ها دارم رو بدین بچه ها بازی کنند بازی های برگشتو خودم بازی می کنم.نظرت چیه؟ فقط به من یه بازی امروز برسه خیلی خوبه:20:

4039
06-02-2010, 16:23
مسعود جان این کارهایی که میگم رو یکی یکی انجام بدی احتمال درست شدن بازیت زیاده :
1- هر چی پچ نصب کردی پاک کن .
2 - یک کیت سرور نصب کن که کیتها رو بشناسه ( قکر میکنم همین کیت سرورت خودت این قابلیت رو داره )
3- برو توی بازی و از طریق کیت سرور قبل از شروع بازی لباس تیمها رو مشخص کن .
یادت باشه پوشه gdb رو توی کیت سرورت نصب کرده باشی .

masoodbr
06-02-2010, 16:25
آقا ميشه من سيو خودمو بدم مثل سيو حال حاظرش كني
؟؟؟ ولي بازم فكر كنم سيو ليگ با مال من سازگار نشه

SHADEL
06-02-2010, 16:25
من سیو و آپشن فایل کپی کردم تو فولدر سیو بازی .بازی رو رو اجرا کردم هیچ مشکلی نداشت.فکر کنم استامینا رونی تو منچستر 95 بود درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4039
06-02-2010, 16:27
الان نوبت کیه بازی کنه؟
حسین جان من میگم بازی های رفت منو که با بچه ها دارم رو بدین بچه ها بازی کنند بازی های برگشتو خودم بازی می کنم.نظرت چیه؟ فقط به من یه بازی امروز برسه خیلی خوبه:20:

الان مسعود بازی داره . بازی بعدی هم باید مسعود انجام بده .

---------- Post added at 04:27 PM ---------- Previous post was at 04:26 PM ----------

من سیو و آپشن فایل کپی کردم تو فولدر سیو بازی .بازی رو رو اجرا کردم هیچ مشکلی نداشت.فکر کنم استامینا رونی تو منچستر 95 بود درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

استامینا تغییر داده نشدن . ببین مثلا والکات توی آرسنال دریبل اسپیدش باید 85 باشه .
پیراهن بازیکنان درستن ؟
بنده خدا مسعود نمیدونم چرا مشکل کیت داره ولی هرجور شده باید حلش کنیم .

masoodbr
06-02-2010, 16:32

4039
06-02-2010, 16:33

مسعود جان اون مراحل بالا رو برو اگه بازم درست نشد مجبوریم آپشن فایل مسابقات رو عوض کنیم . سیوها هم به احتمال زیاد خراب نمیشن با اینکار .

SHADEL
06-02-2010, 16:36
---------- Post added at 04:27 PM ---------- Previous post was at 04:26 PM ----------

استامینا تغییر داده نشدن . ببین مثلا والکات توی آرسنال دریبل اسپیدش باید 85 باشه .
پیراهن بازیکنان درستن ؟
بنده خدا مسعود نمیدونم چرا مشکل کیت داره ولی هرجور شده باید حلش کنیم .

لباسا درسته.
والکاتم دریبل اپیدش 85 .
خوب قدم بعدی چیه.

4039
06-02-2010, 16:44
لباسا درسته.
والکاتم دریبل اپیدش 85 .
خوب قدم بعدی چیه.

هیچی شما هیچ مشکلی نداری جدول مسابقات هفته اول تا چهارم رو توی پست اول گذاشتم ببین نوبت بازیت کیه ؟
الان دو تا بازی مسعود پشت سر هم داره ( یک بازی معوقه از هفته اول ) امشب ساعتای 9 به بعد حتما به تاپیک سر بزن احتمالا مسابقت حدود ساعت 10 به بعد باشه .

4039
06-02-2010, 16:51
الان فعلا شروع بازیهاست و نواقص کار رو باید کمی نادیده بگیریم . مسابقات که روی غلطتک افتاد با نظم بیشتری لیگو رو ادامه خواهیم داد . بعنوان مثال بعدا زمان مسابقه هر کاربر بصورت دقیق مشخص خواهد شد . اطلاع رسانی وضعیت بهتری پیدا میکنه مثلا اطلاعات مهم رو قرار میزاریم توی پست اول قرار داده بشه تا سردرگمی برای کاربران بوجود نیاد .
فعلا این روزا اینترنت هم مشکل دار شده به احتمال زیاد تا اواخر هفته مشکل اینترنت هم حل میشه و کاربران راحت تر میتونن به تاپیک سر بزنن و فایل دانلود و آپلود کنن .
هدف اینه که لیگی با کمترین دردسر و سردرگمی برای کاربران داشته باشیم بطوریکه همه کاربران از این بازیها لذت ببرن .

Armin 7
06-02-2010, 17:05
حسین جان من امشب از ساعت 9:00به بعد میرم سر کار . اگه میشه دوروبر 7:00تا 8:00 برام بازی باشه خیلی خوب میشه .

masoodbr
06-02-2010, 17:08
اقا نوشد كه نوشد سيو اورجينال بازي كه اسمها بزرگ هستند اما اينا كوچك هستند!!!
من الان دارم سيو خودمو اپ ميكنم تغييرات را روش اعمال كن بي زحمت داداش فكر كنم اين ديگه اخرين راه حل باشه

SHADEL
06-02-2010, 17:09
هیچی شما هیچ مشکلی نداری جدول مسابقات هفته اول تا چهارم رو توی پست اول گذاشتم ببین نوبت بازیت کیه ؟
الان دو تا بازی مسعود پشت سر هم داره ( یک بازی معوقه از هفته اول ) امشب ساعتای 9 به بعد حتما به تاپیک سر بزن احتمالا مسابقت حدود ساعت 10 به بعد باشه .

بازیه من با کیه؟
مسائل join شدن این چیزا رو باید چی کار کنم.
نمیشه یکم زودتر برگذار بشه.
جدول امتیاز ها رو هم در پست اول قرار بده.

masoodbr
06-02-2010, 17:11
ادرس سيوم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4039
06-02-2010, 17:23
حسین جان من امشب از ساعت 9:00به بعد میرم سر کار . اگه میشه دوروبر 7:00تا 8:00 برام بازی باشه خیلی خوب میشه .

آرمین جان بازیها رو نمیشه جلو عقب انداخت ترتیب بازیها توی جدول پست اول قرار داده شده هر وقت مسعود بازیهاشو انجام بده بعد بازی منه و بعد شما هستی .

بازیه من با کیه؟
مسائل join شدن این چیزا رو باید چی کار کنم.
نمیشه یکم زودتر برگذار بشه.
جدول امتیاز ها رو هم در پست اول قرار بده.

عادل جان انگار شما اصلا پست اولو نخوندی بازیها آنلاین نیست . با توجه به شناختی که کاربران از هم دارن قرار بر این شده که مسابقات با کامپیوتر شخصی افراد برگزار بشه .
با این سرعت اینترنت و پینگها راه اندازی لیگ توی ایران تقریبا نشدنیه ما چاره ای نداشتیم به غیر از اینکه مسابقات رو به این شکل برگزار کنیم .

---------- Post added at 05:23 PM ---------- Previous post was at 05:19 PM ----------

ادرس سيوم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حدود نیم ساعت کار داره تا من تغییرات رو اعمال کنم . بعد من بررسی میکنم ببینم با سیو بازی مشکلی نداره اگه نداشت این آپشن رو آپشن فایل مسابقات قرار میدیم .

4039
06-02-2010, 17:35
مسعودجان این آپشن فایل شما به نظر نمیرسه برای لیگ مناسب باشه آخه اسم تیمها توش درست نشده این آپشن فایلو شما از کجا آوردی ؟
شما آپشن فایلی که من چند پست قبل گذاشتم رو بگیر ببین مشکلی باهاش نداری اگه مشکلی نداری اون آپشن فایلو جایگزین آپشن فایل فعلی بازیها کنیم .

در ضمن اون مراحلی که بالا گفتم رو هم انجام دادی ؟

masoodbr
06-02-2010, 17:47
داداش مراحلو انجام دادم حل نشد مگه شما بازي را اورجينال نصب كني همين طوري ميشه كه سيو من هست ا
اما از شما 1.اسم بازيكنا كوچك شده
2.اسم تيمها به قول شما درست شده
اين يعني كه شما بازيتونو دستكاري كرديد خوب چه كار كرديد بگيد منم بكنم

4039
06-02-2010, 18:03
داداش مراحلو انجام دادم حل نشد مگه شما بازي را اورجينال نصب كني همين طوري ميشه كه سيو من هست ا
اما از شما 1.اسم بازيكنا كوچك شده
2.اسم تيمها به قول شما درست شده
اين يعني كه شما بازيتونو دستكاري كرديد خوب چه كار كرديد بگيد منم بكنم

مسعود جان این آپشن فایل ما مال پچ های مختلفه مثلا مال من از پچ sm patch هستش مال یکی دیگه از پچ pes edit هستش و ... ما دستکاری نکردیم سازنده اون پچها اسمها رو درست کرده . حالا هرکی درست کرده مهم نیست مهم اینه که درست کردن تمام اسمها کار راحتی نیست تنها اسم بازیکنان نیست . بقیه اسمها باید با نرم افزار درست بشن که وقت گیره من قبلا ازاینکارا کردم .
باور کن همون قدر که شما فکرت بابت این مشکل مشغوله فکر منم مشغوله تا مشکل شما حل بشه .
من اصلا نمیفهمم کیتها فقط از طریق تغییر آدرس اسلاتها تغییر میکنن اینکار با دستکاری بازی انجام میشه اگه الان کامپیوتر شما جلوی من بود بلافاصله مشکل رو پیدا میکردم .
اجازه بده یک کم فکرمو متمرکز کنم . شما خودت تا چه اندازه با ویرایش این بازی آشنایی داری ؟

---------- Post added at 06:03 PM ---------- Previous post was at 05:59 PM ----------

ببین من چند تا فایل کم حجم ( نصب اریجینال ) بهت میدم بازیو مجددا با این فایلها نصب کن ببین بازم مشکل پابرجاست ؟

masoodbr
06-02-2010, 18:32
[QUOTE=4039;4645725]مسعود جان این آپشن فایل ما مال پچ های مختلفه مثلا مال من از پچ sm patch هستش مال یکی دیگه از پچ pes edit هستش و ... ما دستکاری نکردیم سازنده اون پچها اسمها رو درست کرده . حالا هرکی درست کرده مهم نیست مهم اینه که درست کردن تمام اسمها کار راحتی نیست تنها اسم بازیکنان نیست . بقیه اسمها باید با نرم افزار درست بشن که وقت گیره من قبلا ازاینکارا کردم .
باور کن همون قدر که شما فکرت بابت این مشکل مشغوله فکر منم مشغوله تا مشکل شما حل بشه .
من اصلا نمیفهمم کیتها فقط از طریق تغییر آدرس اسلاتها تغییر میکنن اینکار با دستکاری بازی انجام میشه اگه الان کامپیوتر شما جلوی من بود بلافاصله مشکل رو پیدا میکردم .
اجازه بده یک کم فکرمو متمرکز کنم . شما خودت تا چه اندازه با ویرایش این بازی آشنایی داری ؟

---------- Post added at 06:03 PM ---------- Previous post was at 05:59 PM ----------

ببین من چند تا فایل کم حجم ( نصب اریجینال ) بهت میدم بازیو مجددا با این فایلها نصب کن ببین بازم مشکل پابرجاست

خوب ميخواهيد من پچ 1.3 pesedit را نصب كنم سيوشو بدم كه اسمها هم درست باشد

4039
06-02-2010, 18:35
[QUOTE=4039;4645725]مسعود جان این آپشن فایل ما مال پچ های مختلفه مثلا مال من از پچ sm patch هستش مال یکی دیگه از پچ pes edit هستش و ... ما دستکاری نکردیم سازنده اون پچها اسمها رو درست کرده . حالا هرکی درست کرده مهم نیست مهم اینه که درست کردن تمام اسمها کار راحتی نیست تنها اسم بازیکنان نیست . بقیه اسمها باید با نرم افزار درست بشن که وقت گیره من قبلا ازاینکارا کردم .

ببین من چند تا فایل کم حجم ( نصب اریجینال ) بهت میدم بازیو مجددا با این فایلها نصب کن ببین بازم مشکل پابرجاست

خوب ميخواهيد من پچ 1.3 pesedit را نصب كنم سيوشو بدم كه اسمها هم درست باشد

اینم کار خوبیه .آپشن فایلشو بده .

masoodbr
06-02-2010, 19:06
اينم ادرس سيو

4039
06-02-2010, 19:11
اينم ادرس سيو

تا یک ربع دیگه من تغییرات را اعمال میکنم و آپشن فایلو برات میفرستم .

4039
06-02-2010, 19:55
بیا مسعود جان اینم آپشن فایلی که قدرتها تعدیل شده ( 30-40دقیقه وقت گرفت ):

به این دو سوال حتما جواب بده :
1- وقتی این فایل رو توی پوشه سیو کپی کردی و وارد بازی شدی , بازی این ارور رو نمیده ؟

2- نسخه فایل اجرایی ( pes 2010.exe ) بازی شما چیه ؟ وقتی با موس چند ثانیه روش نگهداری یک پنجره کوچیک باز میشه و نسخه این فایل رو میگه اگه اشتباه نکنم باید مال شما 1.2 باشه .

masoodbr
06-02-2010, 19:59
2.نسخه بازي 1.0 زده است

vahidgame
06-02-2010, 20:00
الان نوبت کیه؟

4039
06-02-2010, 20:09
مسعود جان اگه مشکل حل شد که هیچی وگرنه نمیشه بقیه کاربرا رو معطل کرد این دو تا بازی شما رو به کامپیوتر واگذار کنیم تا بقیه کاربران بتونن بازیهاشونو انجام بدن الان لیگ بخاطر شما متوقف شده طبق قانون هم باید همین کار رو بکنیم .

vahidgame
06-02-2010, 20:11
منم موافقم.خود من هم دو بازی اولم رو باید کامپیوتر بازی کنه.

masoodbr
06-02-2010, 20:16
اون ارور را ميده هم با نه و هم با بله جواب نداد و همنطور بود
مثل اينكه قسمت ما نيست كه همراه شما دوستان باشم ديگه فكر كنم خيلي وقت گرفتم

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

شما حالا بديد به كامپيوتر تا من ببينم مشكل من چي ميشه
شرمنده بخدا

4039
06-02-2010, 20:19
اون ارور را ميده هم با نه و هم با بله جواب نداد و همنطور بود
مثل اينكه قسمت ما نيست كه همراه شما دوستان باشم ديگه فكر كنم خيلي وقت گرفتم

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

شما حالا بديد به كامپيوتر تا من ببينم مشكل من چي ميشه
شرمنده بخدا

نا امید نباش مسعود جان اجازه بده ما این دو تا بازی پشت سر هم شما رو با کامپیوتر رد کنیم تا وقتی دوباره نوبت شما بشه شاید مشکل رو بتونیم حل کنیم .
پس من با اجازه این دو تا بازی شما رو به کامپیوتر میسپارم .