PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا بردن سرعت اینترنت

ardi70
04-02-2010, 15:18
این برنامه On Speed که میگه سرعت اینترنتتونو مثلا 5 برابر میکنه کسی باهاش کار کرده؟ اگه کار کرده بگه واقعا سرعت اینترنتش بالا رفته؟ 5 برابر که خیلیه حتی اگه این برنامه سرعت رو 0.5 برابر هم بالا ببره من میخوامش. اگه کسی داره بگه لطفا من خریدارم.

hamed malekpour
04-02-2010, 15:31
دروغه این کار شدنی نیست ؟!

ardi70
04-02-2010, 15:59
دروغه این کار شدنی نیست ؟!

شما امتحان کردین؟

tapic
04-02-2010, 16:01
من الان زدم دانلود شه .
اگه سرعت رو تغییر داد بهت خبر می دم.
لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4870x2
04-02-2010, 16:06
من داشتمش هیچی تاثیری نداشت هیچ انقدر دست و پا گیر بودش كه اعصاب برای ادم نمی زاشتش!

mehrdad38
04-02-2010, 16:08
اين سوال كردن نداره هيچ نرم افزاري نمي تونه سرعت اينترنت رو افزايش بده بي خودي وقت خودتون رو هدر نديد. به خدا هيچ تاثيري نداره.:42:

tapic
04-02-2010, 16:17
برای نصب که هزار تا سوال می پرسه(آدرس خونه ، اسم این برنامه رو از که گرفتی ، ...)
سرعت رو هم تغییر نداد.
پس به درد نمی خوره.

Macushla
04-02-2010, 16:20
نه اينا فقط تبليغاته .
زماني كه هنوز مشكل كرك كردن نداشت ازش استفاده مي كردم ، فقط با يه سري تنظيمات كيفيت عكس ها رو كم ميكنه و در نتيجه سرعت لود شدن صفحات يه كم بيشتر ميشه .
ولي تو سرعت دانلود و سرعت نهايي ، تاثير خاصي نداره .

hassanshaikhi
04-02-2010, 16:28
آب از سرچشمه گل آلود است
توی isp یه سرعت ثابت به شما میدن که به هیج وجه نمیتونید بیش از اون سرعت دانلود کنید ممکنه به خاطر شلوغی سرعت پایین بیاد ولی تا خودشون نخوان سرعتتون افزایش پیدا نمیکنه:13:
خودم این برنامه رو نصب کرده بودم قبلا هیچ تاثیری نداشت یکی این، یکی هم دانلود منجر که توی سایت ها مینویسن فلان برنامه سرعت دانلود رو چندین برابر میکنه 200% 500% 700%:18:
شاید این جور برنامه ها به درد جاهایی مثل دانشگاها یا کافینت ها که سرعت روی کامپیوتر ها تقسیم میشه به درد بخوره
بعضی برنامه ها هم هستن که با فشرده کردن اطلاعات و پایین آوردن کیفیت عکسها باعث سریعتر باز شدن سایتها میشن مثل turbo در opera

tapic
04-02-2010, 16:33
شاید برنامه هایی مثل internet download manager سرعت رو 0.5 تا 1.2 کیلوبایت برای دانلود فایل ها افزایش بدن ولی در کل افزایش چندین برابر امکان پذیر نیست.

kevin
04-02-2010, 16:52
تنها کاری که از دست ما بر میاد اینه که تنضیمات سیستم عامل رو برای اتصال در حداکثر قرار بدیم

این برای این کار خوبه

Ashampoo Internet Accelerator

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darvish1900
04-02-2010, 19:31
1- برنامه on speed برای دیال آپ طراحی شده.
2- نقش مهم و هدف اصلی این نرم افزار فیل تر شکن بودنش.
3- در مورد بالابردن سرعت باید گفت که تاثیر داره اما این تاثیر اونقدر به چشم نمیاد. دراصل سرعت پینگ شما تغییر میکنه که باعث باز شدن بهتر صفحات وب می شود

ardi70
06-02-2010, 09:50
تنها کاری که از دست ما بر میاد اینه که تنضیمات سیستم عامل رو برای اتصال در حداکثر قرار بدیم

این برای این کار خوبه

OnSpeed هم یک Internet Accelerator هست.

---------- Post added at 09:50 AM ---------- Previous post was at 09:47 AM ----------

1- برنامه on speed برای دیال آپ طراحی شده.
2- نقش مهم و هدف اصلی این نرم افزار فیل تر شکن بودنش.
3- در مورد بالابردن سرعت باید گفت که تاثیر داره اما این تاثیر اونقدر به چشم نمیاد. دراصل سرعت پینگ شما تغییر میکنه که باعث باز شدن بهتر صفحات وب می شود

نسخه مخصوص BroadBand هم داره.

ardi70
06-02-2010, 09:57
شاید این جور برنامه ها به درد جاهایی مثل دانشگاها یا کافینت ها که سرعت روی کامپیوتر ها تقسیم میشه به درد بخوره

خوب سرعت برای کسانی هم که از DSL استفاده میکنند معمولا بین 8 نفر تقسیم میشه دیگه.

ardi70
06-02-2010, 10:02
من داشتمش هیچی تاثیری نداشت هیچ انقدر دست و پا گیر بودش كه اعصاب برای ادم نمی زاشتش!

یک نکته مهم اینه که فقط اونایی که به سرورهای انگلیس وصل میشن سرعتشون میره بالا. احتمال داره که شما به سرورهای انگلیس وصل نشدین.

totayma
06-02-2010, 12:16
بابا کار ما با این برنامه ها درست نمیشه!!!این برای خارجی هاست که اینترنت 10mb به بالا دارن و میخوان نهایت کارایی این سرعت رو توی وب گردی استفاده کنن وتوی سرعت دانلود تاثیر نداره:13:

kevin
06-02-2010, 18:38

این برای این کار خوبه

همین برنامه که من معرفی کردم برای کسانی که از دایال اپ استفاده میکنند خییلی موثره:27: با اولین استفاده متوجه میشوید حالا کسانی که adsl دارند استفاده کنند نتیجه رو اعلام کننده :21:

ali_santori
06-02-2010, 19:22
همش خواب و خیالات

ardi70
07-02-2010, 09:27
بابا کار ما با این برنامه ها درست نمیشه!!!این برای خارجی هاست که اینترنت 10mb به بالا دارن و میخوان نهایت کارایی این سرعت رو توی وب گردی استفاده کنن وتوی سرعت دانلود تاثیر نداره:13:

اتفاقا این برنامه ها برای ما ساخته میشه چون خودشون که احتیاجی به بالا بردن سرعت ندارن. این برنامه ها را برای ما میسازن تا جیبامونو بیشتر خالی کنن.

---------- Post added at 09:27 AM ---------- Previous post was at 09:24 AM ----------

همین برنامه که من معرفی کردم برای کسانی که از دایال اپ استفاده میکنند خییلی موثره:27: با اولین استفاده متوجه میشوید حالا کسانی که adsl دارند استفاده کنند نتیجه رو اعلام کننده :21:

این برنامه مجانیه؟

kevin
10-02-2010, 05:29
اتفاقا این برنامه ها برای ما ساخته میشه چون خودشون که احتیاجی به بالا بردن سرعت ندارن. این برنامه ها را برای ما میسازن تا جیبامونو بیشتر خالی کنن.

---------- Post added at 09:27 AM ---------- Previous post was at 09:24 AM ----------

این برنامه مجانیه؟

بله رایگان هست
دانلود واطلاعات بیشتر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mani6606
10-02-2010, 06:11
اقا من تا حالا نزدیک به 6 برنامه کار کردم همچنین چیزی برای ایران محالهو تلاش بی فایده است.

online_amin
10-02-2010, 07:12
دوست عزیز اینا احتمالا چند نفر تازه وارد در عرصه اینترنت هستن که امید دارن سرعتشون بیاد بالا.

برای اینا 1 کیلوبایت هم 1 کیلوبایته...!

دوستان بیخود دست و پا نزنید, اگر هم واقعا سرعت رو بیارن بالا, اینقدر کم هست که اصلا متوجه نمیشید. همون بهتره که اصلا نصب نکنید.

Cleeev
10-02-2010, 08:31
On*Speed یه برنامه افزایش دهنده سرعت وبگردی شماس و چگونگی اینکار هم دقیقاً مثل Opera Turbo و Opera Mini هستش... به این صورت که شما اول اشتراک این نرم افزار رو میخرید (حدود 39 دلار در سال)... سپس مرورگر و برنامه هاتون رو به این برنامه متصل میکنید و با استفاده ازش شما هر اتصالی که بخواید برقرار کنید ابتدا توسط سرورهای این برنامه بهینه سازی میشن و بعد به شما میرسن... با این کار سرعت بالا اومدن صفحات براتون افزایش پیدا میکنه... این افزایش سرعت رو در سرعت های بالای 512 کیلوبیت برثانیه بیشتر میتونید درک کنید... به خاطر اون قضییه وصل شدن به سروراش هم، این برنامه به عنوان چیزشکن استفاده میشه که خیلیم پر استفاده س و خیلیا میخرنش...

حداکثر پهنای باندی که این برنامه بهتون میده 2 مگابیت برثانیه هستش که اگه سرعت اینترنتتون از این بیشتر باشه فقط تا سقف 2 مگابیت بهتون سرعت میده... شرکتشم آمریکاییه... اکثر افرادی هم که میخرن به خاطر گذر از سد بلوکه شدنای مختلف (از بازی های انلاین گرفته تا...) میخرنش....... یه ذره هم از فکر کرک کردن بیاید بیرون و برید دنبال خریدن... هزینه امکاناتی رو که دارید استفاده میکنید بپردازید...

واقعاً چقدر آدم نظرات کارشناسی فراوانی در این تاپیک میبینه... بعد میان پستای منو هی پاک میکنن...!!!!!!!! p30 ــیم p30 قدیم... دیگه جون زیادی براش نمونده و عوامل خارجی نگذاشتن و نمیگذارن که بمونه...