PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل ویدئو به تصویر!

pershianix
04-02-2010, 12:44
سلام.
من دنبال برنامه ای هستم که بشه باهاش یه فایل ویدئویی رو import کرد و خروجی به صورت تصاویر فریم به فریم تحویل داده بشه.
منظورم اینه که به طور خودکار از هر فریم یه عکس بشه باهاش سیو کرد. فقط ممنون میشم هرچه زودتر منو راهنمایی کنید.

pershianix
04-02-2010, 16:27
ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین.

pershianix
05-02-2010, 23:13
و من همچنان منتظر!

pershianix
08-02-2010, 20:55
و چند روز گذشت...............

pershianix
10-02-2010, 18:09
و ذباز هم و باز هم و باز هم...................

Armagedon
10-02-2010, 21:17
سلام.
چقدر عجله داری؟
آخه یه چیزی خواستی که تا حالا هیچ بنی بشری تا حالا به فکر انجامش نیفتاده (بجز دو نفر، که دومیش شمایید!) واسه همین کسی جواب نداده!!!
برنامه KM Player رو باز کن (فرض میکنیم که دانلود و نصبش کردی!). فایل ویدئویی رو بکش بنداز تو برنامه. کلیک راست کن و گزینۀ Capture رو انتخاب کن (اگه همچین گزینه ای نداری، تو همون منو، Options رو انتخاب کن و تیک Advanced Menu رو بزن. حالا گزینۀ Capture به منو اصلی اضافه شده). گزینۀ Frame:Extract رو انتخاب کن.
تا اینجای کار، وارد ابزار Frame Extract شدی. یه راه دیگه هم واسه این کار هست: CTRL+G رو بزن.
حالا آدرس ذخیرۀ عکساتو انتخاب کن،فرمت و کیفیت و روش کپچر (زیرنویس رو هم تو عکس کپچر کنه یا نه) رو هم انتخاب کن.Number to Extract رو بذار رو Continuously و Frame to Extract رو بذار رو Every Frame و اندازۀ عکس خروجی رو تنظیم کن و START کن و منتظر باش و بعد عکساتو ببین و خوشحال شو و ما رو دعا کن (این آخریه رو انجام ندی عکسات خراب میشه).
راستی فهمیدی اولین نفری که فکر انجام همچین کاری به ذهنش رسید کی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
.
برنامه نویس KM Player

موفق باشی.:10:

Saeed System
12-02-2010, 09:55
با تشکر از زحمات دوست قبلیمون:

Doremisoft Video to BMP Converter:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Avi4Bmp 2.4:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:46:

pershianix
12-02-2010, 14:46
سلام.
چقدر عجله داری؟
آخه یه چیزی خواستی که تا حالا هیچ بنی بشری تا حالا به فکر انجامش نیفتاده (بجز دو نفر، که دومیش شمایید!) واسه همین کسی جواب نداده!!!
برنامه KM Player رو باز کن (فرض میکنیم که دانلود و نصبش کردی!). فایل ویدئویی رو بکش بنداز تو برنامه. کلیک راست کن و گزینۀ Capture رو انتخاب کن (اگه همچین گزینه ای نداری، تو همون منو، Options رو انتخاب کن و تیک Advanced Menu رو بزن. حالا گزینۀ Capture به منو اصلی اضافه شده). گزینۀ Frame:Extract رو انتخاب کن.
تا اینجای کار، وارد ابزار Frame Extract شدی. یه راه دیگه هم واسه این کار هست: CTRL+G رو بزن.
حالا آدرس ذخیرۀ عکساتو انتخاب کن،فرمت و کیفیت و روش کپچر (زیرنویس رو هم تو عکس کپچر کنه یا نه) رو هم انتخاب کن.Number to Extract رو بذار رو Continuously و Frame to Extract رو بذار رو Every Frame و اندازۀ عکس خروجی رو تنظیم کن و START کن و منتظر باش و بعد عکساتو ببین و خوشحال شو و ما رو دعا کن (این آخریه رو انجام ندی عکسات خراب میشه).
راستی فهمیدی اولین نفری که فکر انجام همچین کاری به ذهنش رسید کی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
.
برنامه نویس KM Player

موفق باشی.:10:
فوق العاده ممنون. برم امتحان کنم ببینم چی میشه.

pershianix
13-02-2010, 18:26
ممنون. مشکلم با Avi4Bmp 2.4 حل شد و KMPlayer هم کار نداد.

Armagedon
13-02-2010, 22:05
سلام.
چرا جواب نداد؟

pershianix
14-02-2010, 22:44
سلام.
چرا جواب نداد؟
نمیدونم. حتی چهار پنج دقیقه هم صبر میکنم اما فایده ای نداره. فقط زمان میره و تعداد فریم گرفته شده، روی صفر میمونه. اونم با CPU چهار هسته و رم 2 گیگ DDR3!