PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک تو اسپرت کامارو 78

gm.8.love
04-02-2010, 05:58
سلام من عضو جدید هستم اینم.میخوام کامارومو فول اسپرت کنم هرکی تو هر زمینه سررشته داره اگه کمکم کنه ممنون میشم

rami_hemi
04-02-2010, 10:50
سلام دوست عزیز
ورودتون رو تبریک میگم خواهش میکنم مشخصات ماشین خودتون رو بگید تا بهتر کمک کنیم
موتور -گیربکس
یه چند تا هم عکس بذارید ممنون میشم .
در مورد اسپورت یا همون لفظ درستش تیونینگ کردن خواهشا منظورتون رو واضح بگید میخواید موترو ماشین و کلا فنی دستکاری بشه یا فقط بدنه .؟

gm.8.love
05-02-2010, 22:56
ممنون که جواب دادی.من عاشق ماشین آمریکایی هستم یعنی (کامارو پونتیاک بلیزر) ولی اطلاعات کافی ندارم فقط در حد یک آدم آماتور هستم.من یه کامارو 6 سیلندر موتور 250 رنگ زرد گرفتم.یکی شبیه همین که عکسش رو زیر نام کاربریم گذاشتم.اگه اشتباه نکنم این عکس مال z28 والی مال من اگه اشتباه نکنم lt . من این ماشن رو فقط بخاطر کاملا سالم بودن اطاق و فنی گرفتم.در صورتی که عاشق z28 مشکی هستم

کامارو 78 رنگ زرد(مثل رنگ ماشینی که جای آواترام گذاشتم)البته اگه اشتباه نکنم عکس آواترام مال یه کامارو z28 مال من lt . موتور 6 سیلندر 250 .گیربکس دنده ای.فنی ماشین کاملا سالم و بدون نقص بدنه نیازی به رنگ و نقاشی نداره فقط پلیش میخواد.رینگو لاستیکش نو ولی زیاد خوشکل نیست.

رینگ و لاستیک باید عوض بشه درا باید سبک بشه که بتونم واسش یه جک قوی پیدا کنم سقف پیکاپ بشه.نمیدونم زنون زرد رنگ هست یا نه اگه باشه میندازم.تو دوزی نمیدونم چه رنگی باشه؟راستی کاربرات ماشین 2 دهنست واسه قدرت ماشین چیکار کنم؟سیستم صوتی هم روش بوده.من ای ماشینو واسه این کخه سالم بود و قیمتشم مناسب بود گرفتم.هرکی هرچی میدونه دریق نکنه.مرصی آقا رضا که میخوای کمکم کنی مرسی

mohamad.hejazi
06-02-2010, 13:37
سلام.
آقا مدل کاماروتون چند؟
بعدشم چند تا عکس از خود کاماروت بزار تا بهتر بشه راهنمایی کرد....

rami_hemi
06-02-2010, 18:14
ممنون که جواب دادی.من عاشق ماشین آمریکایی هستم یعنی (کامارو پونتیاک بلیزر) ولی اطلاعات کافی ندارم فقط در حد یک آدم آماتور هستم.من یه کامارو 6 سیلندر موتور 250 رنگ زرد گرفتم.یکی شبیه همین که عکسش رو زیر نام کاربریم گذاشتم.اگه اشتباه نکنم این عکس مال z28 والی مال من اگه اشتباه نکنم lt . من این ماشن رو فقط بخاطر کاملا سالم بودن اطاق و فنی گرفتم.در صورتی که عاشق z28 مشکی هستم

کامارو 78 رنگ زرد(مثل رنگ ماشینی که جای آواترام گذاشتم)البته اگه اشتباه نکنم عکس آواترام مال یه کامارو z28 مال من lt . موتور 6 سیلندر 250 .گیربکس دنده ای.فنی ماشین کاملا سالم و بدون نقص بدنه نیازی به رنگ و نقاشی نداره فقط پلیش میخواد.رینگو لاستیکش نو ولی زیاد خوشکل نیست.

رینگ و لاستیک باید عوض بشه درا باید سبک بشه که بتونم واسش یه جک قوی پیدا کنم سقف پیکاپ بشه.نمیدونم زنون زرد رنگ هست یا نه اگه باشه میندازم.تو دوزی نمیدونم چه رنگی باشه؟راستی کاربرات ماشین 2 دهنست واسه قدرت ماشین چیکار کنم؟سیستم صوتی هم روش بوده.من ای ماشینو واسه این کخه سالم بود و قیمتشم مناسب بود گرفتم.هرکی هرچی میدونه دریق نکنه.مرصی آقا رضا که میخوای کمکم کنی مرسی

رینگ و لاستکی تا حد امکان باید آمریکایی خریداری بشه یعنی رینگ و لاستیک کروم .
درها استاندارد بمونه لامبورگینی استایل یعنی جنایت بر علیه خودرو های آمریکایی تو دوزی خودش چه رنگی هستش؟همون رنگ تو دوزی بشه و اگه دوست دارید خوب بهش برسید بهتره با این رنگ رنگ قرمز و مشکی رو توی ترکیب تو دوزی استفاد ه بکنید .اگه سقف ماشین رو ببری یعنی ماشینت اوراقی شده باید ببری تحویل بدی ماشینت باید سقفش همینجوری بمونه .
به نظر من واسه قدرت موتورش دنبال یه موتور 8 سیلندر باش کاربرات 4 دهنه روی این 250 زیاد خوب جواب نمیده .
شرمنده ولی اونی هم که شما زنون میگید لامپ گازی هستش زنون نور سفید دارن و بر خلاف لامپهای مشهور شده به زنون نورشون اصلا خیره کننده نیست .
به نظرم تا حد امکان ماشین رو به حلت استاندارد بدنه نزدیک کنید و مثل یک ماشین آمریکایی باهاش رفتار کنید نه یه 405 یا 206 ساخت ایران .

AmiRreZA_RAcEr
06-02-2010, 21:03
روش نمیشه پمپ گذاشت که بپره بالا پائین ؟! یا حداقل اگه نپره بالا فقط چهار طرفش جداگانه یا باهم بالا بره ! ؟!؟

rami_hemi
07-02-2010, 17:33
من نظرم رو گفتم این ماشین تنها در صورتی که تبدیل به یه نمونه نسبتا اصل بشه و تمام تزئیناتش فابریک باشه یا تا حد امکان از تزئینات و آپشنهای استاندارد استفاده بشه از نابودی نجات پیدا میکنه .
اونی هم که شما گفتین اصلا با تیپ این ماشینها نمیخوره یه پونی کار رو نمیشه یه lowrider کردش برای این کار ماشینهایی مثل بیویک اسکای لارک اونم مدلهای پایینتر از 70 مناسب هستن .