PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات مربوط به گوشیهای پاکت پی سی

صفحه ها : [1] 2

golmohammadi
04-02-2010, 02:20
با سلام
از به بعد میتونید مشکلات مربوط به پاکت پیسی ها را در اینجا مطرح کنید
مخصوصا واسه اون دسته از گوشیهایی که کلوپ اختصاصی ندارند
برای مطرح کردن مشکلات این دسته از گوشیها، دیگه نیاز به ایجاد تاپیک جدا نیست
و در صورت مشاهده چنین تاپیکهایی فوری پاک خواهند شد

fasters7
04-02-2010, 23:13
یکی از مشکلاتی که من در کار با پاکت پیسی ها باش مواجه شدم هنگ کردن زیادش بود, حتی وقتی که کار خاصی هم باهاش نداشتم. مثلا چندین بار شده بود که وقتی دکمه دستگاه رو میزدم که صفحه اش روشن بشه هنگ میکرد !!! چون سیستم عامل سنگینیه ...
ولی در کل کار با اونها خیلی راحت نیست برای شروع, ولی وقتی که بهش عادت میکنین دیگه خیلی سخته که سراغ سیستم عامل دیگه ای برین !

golmohammadi
05-02-2010, 01:31
کار کردن با پاکت پی سی ها کمی متفاوت هست
ممکنه یک برنامه ای نصب کنی که باعث هنگ بشه
اگه برنامه ای نصب نکنی و هنگ کنه گوشی ایراد داره

Real Madrid C.F
06-02-2010, 10:49
البته بنظر من هنک تو پاکتها یه چیز عادیه چون من با امنیا X1 و تاچ پرو کار کردم ولی همگی حدودا به یک اندازه هنک میکنن و هونطور که تو تاپیکهایه HD2 و HD هم میبینین اونها هم بدون هنک نیستن!!

teraktor2003
07-02-2010, 17:01
سلام
نحوه نصب فایل های exe روی پاکت پیسی چجوریه؟! من گوشیم htc viva هست و وقتی یه نرم افزار exe مثل microsoft voice commander رو روی گوشیم می ریزم(با وصل گوشی به کامپیوتر با سیم و گزینه disk drive و از روی گوشی اجرا می کنم میگه این نرم افزار برای پاکت پیسی نیس!
کسی می تونه کلا بگه از اول باید چی کار کنم؟!

golmohammadi
08-02-2010, 01:19
برای نصب فایلهای exe پاکت پی سی باید ابتدا گوشی را به کامپیوتر وصل کنی
و برنامه microsoft active synce نیز نصب باشه
و این برنامه بعد از وصل کردن گوشی کانکت هم بشه
دقت کنید نباید انتقال فایل انتخاب بشه
بعد فایل exe را از کامپیوتر اجرا میکنید
مراحل نصب را طی کنید
در این زمان مراحل نصب برنامه در گوشی نیز ظاهر میشه
مراحل را در گوشی طی کنید و تموم.

siamackh
14-02-2010, 18:30
سلام
من 3 روزه هیرو خریده ام انتن پره ولی زنگ نمیخوره . پیغام تماس گیرنده با گوشی اینه " تماس با مشترک امکان پذیر نمیباشد " . و وقتی من زنگ میزنم هیچ صدا و خطا و عکس العملی نداره .
1 - وقتی روشن میکنم آنتن پر نیست و باید منوال جستجو کنم و بعدش آنتن پر میشه .
2 - سیم کارتم TCi بود و به MCi تغییر دادم ولی مشکل پابرجاست .
3 - تو سایت mci هم سریال رجیستر شده نشون میده .
4 - با سیم کارتهای دیگه هم همین مشکل هست .
5 - تو اینترنت یه خورده گشتم فکر کنم باید با ID گوگل یه بار وارد بشم تا اکتیو بشه درسته ؟ GPRS همراه اول رو ثبت نام کردم و تنظیمات رو درست کردم ولی مثل اینکه اینترنت وصل نشد .
6 - البته هر چند وقت یکبار تماس میگیره ولی شانسیه و بهتره بگم در 3 تا 5 روز فقط تونستم یکبار یه جائی زنگ بزنم . الان دوباره 10 دقیقه عالی کار کرد و تونستم چند تا تماس و اس ام اس داشته باشم ولی دوباره مشکل دار شد .
7 - سیم کارتم رو در گوشیهای دیگر همون لحظه امتحان کردم و بدون مشکل کار کرد .
8 - هیچ جای دیگه مشکلی وجود نداره و همه چی عالی کار میکنه. منظورم اینه که تنظیمات هم درسته .

چیکار کنم ؟ لطفا راهنمائی کنید .

ضمنا من هیرو رو امروز توسایت MCI سریالشو چک کردم . در قسمتی که میگفت سریال گوشی را وارد کنید فقط 14 رقم قبول کرد در حالیکه سریال هیرو 15 رقم هست . البته با اون 14 رقم گوشی رو شناخت و گفت رجیستره و اسم هیرو را هم خودش آورد . ولی هنوزم مشکل تماس دارم . در هر روز فقط چند بار که اونم شانسیه میتونم تماس بگیرم . چیکار کنم ؟

golmohammadi
14-02-2010, 23:40
htc hero پاکت پی سی نیست
کلوپ هم داره
میتونی اینجا تو کلوپش بپرسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

siamackh
14-02-2010, 23:48
htc hero پاکت پی سی نیست
کلوپ هم داره
میتونی اینجا تو کلوپش بپرسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پاکت پی سی نیست ؟ :18: پس چی هست ؟

golmohammadi
15-02-2010, 00:25
پاکت پی سی نیست ؟ :18: پس چی هست ؟

آندروئید هست
Android OS, v1.5 Cupcake
یعنی نمیدونستی؟

mm-morteza
26-02-2010, 08:07
دوستان سلام
',گوشی من امنیا 2 کسی میدونه چه جوری میشه از وایرلس این گوشی استفاده کرد....
من به یه شبکه وصل میشم
ولی اصلا وارد اینترنت نمیشم...به اسم wlan-ap باهاش کانکت میشم...ارتباط برقرار میشه...ولی چه جوری برم صفحه اینترنت باز کنم....برنامه جانبی میخواد...ممون از کمکتون
لطفا کمک کنید
خیلی ممنون

Amin.M.1986
26-02-2010, 08:40
دوستان سلام
',گوشی من امنیا 2 کسی میدونه چه جوری میشه از وایرلس این گوشی استفاده کرد....
من به یه شبکه وصل میشم
ولی اصلا وارد اینترنت نمیشم...به اسم wlan-ap باهاش کانکت میشم...ارتباط برقرار میشه...ولی چه جوری برم صفحه اینترنت باز کنم....برنامه جانبی میخواد...ممون از کمکتون
لطفا کمک کنید
خیلی ممنون
اگر یه جا میپرسیدید کفایت میکرد... من متوجه سوالتون نشدم دقیق.. تا اونجا که من متوجه شدم جوابتون اینه و اگه من اشتباه فهمیدم بیشتر توضیح بدید.
شما اگه واسه اینترنت از نرم افزار خاصی مثلا opera استفاده میکنید میسایست تو تنظیمات برنامه برید و پروفایلی که واسه وایرلس ساختید رو انتخاب کنید به جای پروفایل پیش فرض گوشی:11:

mm-morteza
28-02-2010, 14:35
مشکل منم همینه.....وقتی با وایرلس کانکت میشم ...دقیقا مطمئنم که کانکت شدم....میرم با اپرا وارد اینتر نت بشم دقیقا با جی پی ار اس همراه اول وارد میشه...حالا من از کجا وچه جوری این پیش فرضو عوضش کنم....ممنون از راهنمایتون....راستی اگه من سیم کارتمو در بیارم باز هم میتونم از وایرلس استفاده کنم .....بازم هم ممنون.....

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:32 PM ----------

مشکل منم همینه.....وقتی با وایرلس کانکت میشم ...دقیقا مطمئنم که کانکت شدم....میرم با اپرا وارد اینتر نت بشم دقیقا با جی پی ار اس همراه اول وارد میشه...حالا من از کجا وچه جوری این پیش فرضو عوضش کنم....ممنون از راهنمایتون....راستی اگه من سیم کارتمو در بیارم باز هم میتونم از وایرلس استفاده کنم .....بازم هم ممنون..... مسیرشو بگید

---------- Post added at 02:35 PM ---------- Previous post was at 02:33 PM ----------

مشکل منم همینه.....وقتی با وایرلس کانکت میشم ...دقیقا مطمئنم که کانکت شدم....میرم با اپرا وارد اینتر نت بشم دقیقا با جی پی ار اس همراه اول وارد میشه...حالا من از کجا وچه جوری این پیش فرضو عوضش کنم....ممنون از راهنمایتون....راستی اگه من سیم کارتمو در بیارم باز هم میتونم از وایرلس استفاده کنم .....بازم هم ممنون..... مسیرشو بگید

golmohammadi
01-03-2010, 00:05
شما میتونین از تنظیمات گوشی کلا تنظیمات gprs را حذف کنید
تا دیگه از این طریق نره
البته در صورتی که اکثرا از وایرلس استفاده میکنین .

mm-morteza
01-03-2010, 19:28
من مبتدی هستم میشه بگید از کجا میتونم اینکارو بکنم

golmohammadi
01-03-2010, 23:57

در حال حاضر به پاکت پی سی دسترسی ندارم
یکی از بچه ها کمکت میکنه

AryanLand
02-03-2010, 00:30

سلام.

به قسمت ستینگ برید و از تبهای پایین صفحه برید تو صفحه کانکشن.
سپس تو این صفحه گزینه کانکشنز رو انتخاب کنید و در صفحه بعد برید تو قسمت Manage Existing Connections و اونجا کانکشنتون رو پاک کنید.:11:

ghahremanimehdi
30-03-2010, 00:53
من گوشیم دیاموند هست.
رام رسمی
مشکل اینه که موقعی که سر ساعت زنگ میزنه ، خود به خود اون منوی پاپ آپ ظاهر نمیشه و باید نوار بالا کلیک کنم و بعد آیکن زنگ رو بزنم تا بیاد و بتونم زنگ رو قطع کنم. مشکل چطوری قابل حله ؟ از طرفی گوشی رو نمیخوام هارد ریست کنم چون کلی برنامه روش ریختم و دوباره دوساعت طول میکشه ردیفش کنم.

vhdl
30-03-2010, 11:53
سلام، من یه HTC HD2 خریدم که مصرف بالای باتریش اعصابم رو خورد کرده. یعنی برای کاربرد غیر تخصصی( فقط به عنوان موبایل) هر دوازده ساعت یه بار باید شارژ کنم با وجودی که مکالمه زیادی ندارم و فوقش چندتا هم sms بزنم. بنظرتون این طبیعی هستش؟

golmohammadi
30-03-2010, 14:51
سلام، من یه HTC HD2 خریدم که مصرف بالای باتریش اعصابم رو خورد کرده. یعنی برای کاربرد غیر تخصصی( فقط به عنوان موبایل) هر دوازده ساعت یه بار باید شارژ کنم با وجودی که مکالمه زیادی ندارم و فوقش چندتا هم sms بزنم. بنظرتون این طبیعی هستش؟

با گوشی کار کن تا باطریش تموم بشه
تا جایی که گوشی خاموش بشه
بعد بزار کاملا شارژ بشه
یکی دو بار اینکارو تکرار کن
ببین فرق میکنه یا نه

astrix
08-04-2010, 00:23
سلام بچه ها
خوبین؟
اقا من کاجم دارم اشتباها رام qtek s200 رو روش نصب کردم و به همه چیزم گند زد دیگه نه میتونم آهنگ گوش کنم و کارای دیگه حتیhotkey هم کار نمی کنه ورِژن os رام2.20.7.34 است.
وقتی که هم میخوام با رام خودش با os 2.16خورده ای نمیزاره دانگرید کنم میگه باید ورژن بالا تر بریزی
اقا به من کمک کنید زتدگی بهم خورده
help me زود ه زود
ممنون

astrix
08-04-2010, 19:11
اقا این سایتclubimate مارو تحریم کرده که سایتش رو نمیاره
من اخه به رام اصلی kjam نیاز فوری دارم
کسی داره برام بگذاره ممن.ن میشم

AryanLand
09-04-2010, 00:48
اقا این سایتclubimate مارو تحریم کرده که سایتش رو نمیاره
من اخه به رام اصلی kjam نیاز فوری دارم
کسی داره برام بگذاره ممن.ن میشم

سلام.

سایتش که این نیست(یعنی بود ولی بعد عوض شد) بعدش هم الان فقط یک گوشی رو تبلیغ میکنه.(شده آیمیت دات کام).اما شما اگر رام Qtek 9100 رو هم بگیری مشکلی نداره و با گوشی شما یکی هست.منم میگردم ببینم میتونم برات پیدا کنم یا نه.:11:

Real Madrid C.F
09-04-2010, 12:51
آریان جان شما هم اگه لطف کنی یکی از 4 تا مشکل گوشی مارو که تو کلوپ HD بیان کردیم حل کنی من چاکرتم...

astrix
09-04-2010, 17:58
اریا جون سلام.
ممنونت میشم اگه بتونی اون رام رو برام پیدا کنی و بذاری
البته من خودم سعیم رو میکنم
اگه این کارو بکنی لطف عظیمی بهم کردی

feri rose
10-04-2010, 00:40
شارژ گوشيم زود خالي ميشه چه جوري بفهمم ايراد از باطري يا از گوشيه؟ ممنون

astrix
10-04-2010, 12:49
شارژ گوشيم زود خالي ميشه چه جوري بفهمم ايراد از باطري يا از گوشيه؟ ممنون

می تونی یک باتری جور کنی و امتحان کنی
مگه چقد طول می کشه تا خالی شه؟
احتمالا 80تا70 درصد مربوط به باتری

feri rose
10-04-2010, 19:07
می تونی یک باتری جور کنی و امتحان کنی
مگه چقد طول می کشه تا خالی شه؟
احتمالا 80تا70 درصد مربوط به باتری

حدود 4-5 ساعت استفاده معمول خالی میشه. گوشی toshibag910 هست باتری از کجا تهیه کنم؟احتمالا کمیاب باشه

astrix
10-04-2010, 21:17
حدود 4-5 ساعت استفاده معمول خالی میشه. گوشی toshibag910 هست باتری از کجا تهیه کنم؟احتمالا کمیاب باشه

ببین بستگی به استفاده ازش داره اگر 4-5 ساعت باهاش آهنگ گوش کنی باتریت همچین زود هم خالی نمیشه چون تو مشخصاتش نوشته 4.5 استفاده مدام البته برای زنگ زدن و چون زنگ نمیزنی 4ساعت زنگ نمیزنی و اگر ازش 5 ساعت آهنگ گوش کنی باتریت سالمه.
فقط می خوای شارژش کنی زیر 10% باتریت باشه و بالای 5% اینطوری عمر مفیدش هم بیشتر میشه اخه چند تا مقاله راجه به همین خوندم.
ولی اگر 5 ساعت بدون استفاده خالی کنه وقتی شارژش تموم شد باتیریت رو درار بذار 24 ساعت بیرون که خوب خالیه خالیه شه بعد دوباره شارژش کن . من به چند نفر گفتم این کار رو کردند درست شد.
اگر هم خدای نکرده نشد باید باتریش رو بخری. مبتونی بری علاءالدین و بگردی و ببینی چی مگن
اگه عجله نداشته باشی من احتمالا 5شنبه مبرم اونجا و برات مپرسم:46:

AryanLand
10-04-2010, 22:44

سلام.

با این صراحت نمیشه گفت که ایراد از چیه.یه خیلی چیزا میتونه مربوط باشه.برای مثال: میتونه به تعداد برنامه های باز مربوط باشه که به صورت اتوماتیک روی گوشی شما ران میشن.میتونه به جایی که گوشیتون قرار داره مربوط باشه از قبیل اینکه توی میدان مغناطیسی باشه یا نه مثال ساده ش هم اینکه شما از کیفی که آهنربا داره استفاده میکنید یا نه.میتونه به آنتن دهی محلی که گوشی قرار داره ربط داشته باشه به این صورت که اونجایی که هستید اگر آنتن ضعیف باشه و هی قطغ و وصل بشه باعث میشه گوشی هی واسه آنتن سرچ کنه و این مسئله مهمترین مسئله در رابطه با عمر و نجوه عمل کرد باطری هست .به میزان نور تنظیمی برای نمایشگر هم میتونه مربوط باشه و ..و...و ضمن اینکه عمر خود باطری هم مهمه به این صورت که باطری چند وقته داره واسه شما رو گوشیتون کار میکنه.:11:
تمام این موارد رو در نظر بگیر و بین آیا باطریت ضعیف شده یا نه.

feri rose
10-04-2010, 23:19
نقل قول:
نوشته شده توسط feri rose [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سپاسگذار از پاسختون
باتري با4-5 ساعت استفاده كم خالي ميشه. بعضي وقتها به كسي زنگ ميزنم پس از 2-3 دقيقه مكالمه گوشي خاموش ميشه.اما وقتي ديگران به من زنگ ميزنن خاموش نميشه.مصرف باتري در حالتي كه زنگ بخوري با زنگ بزني فرق ميكنه؟(گوشيو تازه خريدم ولي احتمالا بهم انداختن)

---------- Post added at 12:19 AM ---------- Previous post was at 12:18 AM ----------

ساعت دريافت SMS را اشتباه ميده چجوري اصلاحش كنم؟ممنون

AryanLand
10-04-2010, 23:34
نقل قول:
نوشته شده توسط feri rose [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سپاسگذار از پاسختون
باتري با4-5 ساعت استفاده كم خالي ميشه. بعضي وقتها به كسي زنگ ميزنم پس از 2-3 دقيقه مكالمه گوشي خاموش ميشه.اما وقتي ديگران به من زنگ ميزنن خاموش نميشه.مصرف باتري در حالتي كه زنگ بخوري با زنگ بزني فرق ميكنه؟(گوشيو تازه خريدم ولي احتمالا بهم انداختن)

---------- Post added at 12:19 AM ---------- Previous post was at 12:18 AM ----------

ساعت دريافت SMS را اشتباه ميده چجوري اصلاحش كنم؟ممنون

سلام.

با توجه به این شرایط که تفاوت داره تو ی نوع تماس کمتر به نظر میرسه از باطری باشه.من فکر میکنم اشکال از جای دیگه ای باشه.یه هارد ریست بکن ببین درست میشه یا نه.
برای مشکل اس ام اس هم یک فایل فیکسر هست فکر میکنم تو تاپیک سونی اریکسون X1 باشه اگر پیدا نکردید بگید ببینم میتونم پیئاش کنم براتون یا نه.(البته باید تست کنید ببینید رو گوشی شما هم جواب میده یا نه چون معمولا" این نوع فیکسرها رو همه نوع گوشی جواب نمیدن.):11:

astrix
12-04-2010, 11:48
سلام خوبین؟
اقا من چندتا آموزش نصب ویندوز 6 برای پاکت یسی دیدم ولی همه یه جوری بود مثل اینکه ناقص بودن می خواستم ببینم کسی آموزش کامل رو داره؟
ممنون می شم:31:

AryanLand
12-04-2010, 22:29
سلام خوبین؟
اقا من چندتا آموزش نصب ویندوز 6 برای پاکت یسی دیدم ولی همه یه جوری بود مثل اینکه ناقص بودن می خواستم ببینم کسی آموزش کامل رو داره؟
ممنون می شم:31:
سلام.

لینکهاشون رو بدید ببینم مشکلی داره یا نه.:11:

astrix
13-04-2010, 11:14
سلام.

لینکهاشون رو بدید ببینم مشکلی داره یا نه.:11:
سلام من كه لينكاش رو پاك كردم
اگه ميتونيد |آموزش برام بگذاريد ممنون ميشم
در ضمن با wizard love مشكل رام حل شد ولي دانگريد نميشه
مي خوام ويندوز 6 بريزم
كاجم دارم
ديدم ويندوز cr96 hd بهش مي خورم ميخواستم ببينم آموزش نصب برام داريد كه بگذاريد
بازم مم:10:نون

mohsen.haftom
14-04-2010, 12:17
سلام به همه ی اساتید اقا اول معذرت خواهی بکنم بعد یه چند تا سوال داشنم اولی این که دیروز arabic ر. ایکس 1 نصب بود من پاک شد ولی حالا که نصب شده حروفای عربی به جاش مربع هست بعد یه فارسی ساز رو هم که نصب کردم اون هم همین طوریه حتی اسمس های موحود تو گوشی که فارسی هست هم مربع مربع هست خواهش می کنم کمکم کنید
دومین سوال هم اینه که بالای گوشی وقتی ساعت هست علامت شارژ نسیت و قتی شارژ هست ساعت نیست این رو هم اگه بگید چه طوری هر دوتاش میشه باشه ممنونتون میشم

MILAD99
14-04-2010, 16:17
سلام بر همگی
آقا من XperiaX1i دارم
مشکل من سر تنظیمات GPRS ایرانسل هست.
تمام آپی ها و دیگر تنظیماتو تو فرومهای مختلف و ... وارد کردم ولی فقط میتونم وارد برنامه های چت بشم و یا از اInbox ایمیل هامو چک کنم ولی با IE & Opera هیچ صفحه ای باز نمیشه!!
واقعا کلافه شدم. (سیم کارتو رو گوشی های قدیمی تر چک کردم راحت باز میکنه) ولی روی گوشی من نه!!
یکی گفت ممکنه سیستم دکل های اون منطقه قدیمی باشه و نسل جدید (سوم)گوشی هارو پشتیبانی نکنه
نمیدونم فقط یکی کمکککک کنه...
My ROM: 826x/ 23549

AryanLand
14-04-2010, 22:40
سلام بر همگی
آقا من XperiaX1i دارم
تمام آپی ها و دیگر تنظیماتو تو فرومهای مختلف و ... وارد کردم ولی فقط میتونم وارد برنامه های چت بشم و یا از اInbox ایمیل هامو چک کنم ولی با IE & Opera هیچ صفحه ای باز نمیشه!!
واقعا کلافه شدم. (سیم کارتو رو گوشی های قدیمی تر چک کردم راحت باز میکنه) ولی روی گوشی من نه!!
یکی گفت ممکنه سیستم دکل های اون منطقه قدیمی باشه و نسل جدید (سوم)گوشی هارو پشتیبانی نکنه

سلام.

ببینید احیانا" Proxy رو گوشیتون ست نشده؟ اگر شده پاک کنید و دوباره تست کنید.:11:

golmohammadi
18-04-2010, 23:42
سلام به همه ی اساتید اقا اول معذرت خواهی بکنم بعد یه چند تا سوال داشنم اولی این که دیروز arabic ر. ایکس 1 نصب بود من پاک شد ولی حالا که نصب شده حروفای عربی به جاش مربع هست بعد یه فارسی ساز رو هم که نصب کردم اون هم همین طوریه حتی اسمس های موحود تو گوشی که فارسی هست هم مربع مربع هست خواهش می کنم کمکم کنید
دومین سوال هم اینه که بالای گوشی وقتی ساعت هست علامت شارژ نسیت و قتی شارژ هست ساعت نیست این رو هم اگه بگید چه طوری هر دوتاش میشه باشه ممنونتون میشم
منظورتون از اینکه پاک شد چیه ؟
یعنی خود بخود پاک شد ؟
بهتره بری add remove و دوباره پاکش کنی
بعد ریستارت کنی
بعد که گوشی اومد بالا فارسی ساز را دوباره نصبش کنی
اگه فارسی ساز علیرضا را نصب کنی که چه بهتر
در مورد سوال دومیت
یه برنامه کوچیک بود که اینکارو میکرد
اگه یافتم حتما میذارم

سلام بر همگی
آقا من XperiaX1i دارم

من شاید بیشتر از 100 بار رام x1 را عوض کردم
و همه جور رامی ریختم
در تمامی رامهای فوق gprs اتوماتیک نصب میشد
نمیدونم مال شما چرا اینطوریه
راستی سیمکارتت چیه ؟

راستی اینجا را مطالعه کردین ؟
: آموزش تصویری تنظیمات GPRS ایرانسل برای Pocket PC ( 1 2 3) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

meitix
19-04-2010, 07:55
سلام دوستان
من رو htc viva يه برنامه كه از قبل نصب شده بود رو دوباره نصب كردم بعد گوشي گفت كه گوشي رو ري استارت كنيد و دوباره سعي كنيد (restart your device and try to uninstall again يه همچين چيزي بود كه دو تا گزينه ok و cancel هم داشت ) بعد از ok كردن گوشي ري استارت شد و ديگه بالا نيومد باتري رو م كشيدم و دوباره جا گذاشتم ولي باز هم بالا نيومد .
مي خوام بدونم ويندوز هم يه چيزي تو مايه هاي مستر ريست نوكيا ( سيمبين ) كه وقتي گوشي بالا نميومد دكمه هاي سبز . ستاره . 3 و پاور رو نگه ميداشتيم و گوشي ريست كلي ميشد داره يا نه ؟

AryanLand
19-04-2010, 23:39
سلام دوستان
من رو htc viva يه برنامه كه از قبل نصب شده بود رو دوباره نصب كردم بعد گوشي گفت كه گوشي رو ري استارت كنيد و دوباره سعي كنيد (restart your device and try to uninstall again يه همچين چيزي بود كه دو تا گزينه ok و cancel هم داشت ) بعد از ok كردن گوشي ري استارت شد و ديگه بالا نيومد باتري رو م كشيدم و دوباره جا گذاشتم ولي باز هم بالا نيومد .
مي خوام بدونم ويندوز هم يه چيزي تو مايه هاي مستر ريست نوكيا ( سيمبين ) كه وقتي گوشي بالا نميومد دكمه هاي سبز . ستاره . 3 و پاور رو نگه ميداشتيم و گوشي ريست كلي ميشد داره يا نه ؟

سلام.

بله میتونید اینکار رو بکنید.
گوشی رو خاموش کنید (باطری رو در بیارید و جا بزنید اگر دکمه پاور کار نمیکنه.)(درب پشت گوشی رو نبندید).
کلیدهای سبز(برقراری تماس) و قرمز (قطع تماس) رو با هم بگیرید و سپس در حالی که 2 کلید رو نگه داشتید با قلم گوشی رو ریست کنید دو کلید رو نگه دارید تا پیغام زیر رو رو صفحه گوشی ببینید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا 2 کلید رو رها کنید و کلید سبز رنگ رو بزنید تا گوشی هارد ریست بشه.:11:

iliya64
20-04-2010, 09:23
سلام میخواستم درنصب نرم افزارروی سونی اریکسون ایکس 1 کمکم کنید پسوندفایلش جاد هست

dull_boy
20-04-2010, 18:09
سلام به دوستان گل
من یه تاچ ویوا دارم یه مشکل خیلی بزرگ داره اونم اینه که به کامپیوتر وصل نمیشه
نه Activesync میشه نه اون یکی
هیچ جوره نمیشه به اکتیو سینک وصلش کرد
حتی موقعی که میبرمش تو بوت برا رام آپگرید کردن میزنه USP ولی باز نمیشناسه دستگاهو
اگه بتونید کمکم کنید خیلی ازتون ممنون میشم

astrix
20-04-2010, 19:17
سلام به دوستان گل
حتی موقعی که میبرمش تو بوت برا رام آپگرید کردن میزنه USP ولی باز نمیشناسه دستگاهو

سلام
دوست عزیزم شما موقعی که میبرید توی صفحه 4 رنگ بوت لودر(همون صفحه قرمز ابی و...) اگه اونجا که سفید هست بزنه usb حتما به کامپیوتر وصله(شک نکن:27:).
ولی اگه موقع رام نصب کردن اون کار را کردی و usb اومد و ولی ارور 267(connection) اومد دست پاچه نشو:19:
گوشیت رو سافت ریست کن و کامپیوتر رو هم ریست کن بعد دوباره امتحان کن حتما درست میسه:46:
اگه سوالی بود در خدمتم:46:
ل

dull_boy
20-04-2010, 22:05
سلام
دوست عزیزم شما موقعی که میبرید توی صفحه 4 رنگ بوت لودر(همون صفحه قرمز ابی و...) اگه اونجا که سفید هست بزنه usb حتما به کامپیوتر وصله(شک نکن:27:).
ولی اگه موقع رام نصب کردن اون کار را کردی و usb اومد و ولی ارور 267(connection) اومد دست پاچه نشو:19:
گوشیت رو سافت ریست کن و کامپیوتر رو هم ریست کن بعد دوباره امتحان کن حتما درست میسه:46:
اگه سوالی بود در خدمتم:46:
ل

ارور 260 و 238
بیشترم 260 میده
باید چی کار کنم

golmohammadi
21-04-2010, 22:48
نوشته شده توسط dull_boy
سلام به دوستان گل
از usb پشت کیس استفاده کنید ...

dull_boy
22-04-2010, 15:25
از usb پشت کیس استفاده کنید ...

عزیز از پشت کیس استفاده میکنم ولی باز هم جواب نمی ده

astrix
27-04-2010, 12:10
عزیز از پشت کیس استفاده میکنم ولی باز هم جواب نمی ده

تو چه ویندوزی هستی؟

کارایی که گفتم کردی؟
شاید کابلت قطعی داره؟

hani89
30-04-2010, 12:35
الان نرم افزار arabizer 2.0 رو ازسایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو حافطه داخلی گوشیم نصب کردم soft reset که کردم دیگه روشن نمیشه.. با دکمه قرمزه پشت گوشی (فکرکنم hard reset) که روشن میکنم فقط میاد smart mobility و بعچش خاموش میشه!! با soft resetam اصلا روشن نمیشه
چکار کنم؟؟
گوشیم htc touch hd هست.
کمکم کنین لطفا :41: خیلی ناراحتم

AryanLand
30-04-2010, 22:45
الان نرم افزار arabizer 2.0 رو ازسایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو حافطه داخلی گوشیم نصب کردم soft reset که کردم دیگه روشن نمیشه.. با دکمه قرمزه پشت گوشی (فکرکنم hard reset) که روشن میکنم فقط میاد smart mobility و بعچش خاموش میشه!! با soft resetam اصلا روشن نمیشه
چکار کنم؟؟
گوشیم htc touch hd هست.
کمکم کنین لطفا :41: خیلی ناراحتم

سلام.

شما هارد ریست نکردید گوشیتون رو اون دکمه مال سافت ریست هست. اول که بزارید شارژ بشه چون شاید شارژ نداره نمیتونه بالا بیاد .(بزنید تو شارژ و روشن کنید) اگر نشد بعد باید هارد ریست کنید .واسه هارد ریست هم به روش زیر عمل کنید:
در حالت گوشی خاموش (اگر با پاور خاموش نمیشه باطری رو خارج کنید و بزارید دوباره سرجاش) دکمه های کم کردن و زیاد کردن گوشی رو باهم بگیرید و در حالی که دکمه ها رو گرفتید گوشی رو روشن کنید.(اگر با پاور روشن نمیشه با همون دکمه سافت ریست که پشت گوشی هست.)وقتی گوشی رو شن شد کلید پاور رو رها کنید اما دو کلید صدا رو همچنان نگه دارید تا رو صفحه یه پیغام بهتون بده بعد کلیدهارو رها کنید و کلید زیاد کردن صدارو بزنید. گوشی هارد ریست میشه فقط این نکته مهمه که با هارد ریست کردن تمام اطلاعات رو حافظه داخلی گوشی پاک میشه.از قبیل کانتکتها اس ام اس ها و....(مموری کارت پاک نمیشه.):11:

saeedsoroosh
07-05-2010, 09:04
سلام گوشی من ایمت jasjar هست بعد از نصب ویندوز وژن 6 کوشی بدون سیم کارت بالا میاد ولی وقتی سیم کارت روشه روی منوی اولیه گیر میکنه و دیگه بالا نمیاد

saeedsoroosh
07-05-2010, 12:33
کسی از عزیزان نمیتونه مشکل منو حل کنه؟

golmohammadi
07-05-2010, 14:36
شما چه ویندوزی نصب کردین ؟
یه ویندوز دیگه تست کنید
هارد ریست هم بکنین بد نمیشه شاید درست شد

AryanLand
07-05-2010, 22:05
کسی از عزیزان نمیتونه مشکل منو حل کنه؟

سلام.

ورژن رادیو گوشیتون رو هم باید آپدیت میکردید اینکارو کردید؟

mehran2190
12-05-2010, 20:43
من دو تا مشکل با دیاموند 2 دارم،اول اینکه یکی از آهنگ های رو حافظه جانبی اصلا پاک نمیشه.قسمت موزیک touch flow 3D از کاز افتاده هیچ آهنگی رو اجرا نمیکنه.200 تا آهنگ که رو گوشیم بود و پاک کردم از library پاک نمیشه.

hand writing "گوشیمو پیدا نمیکنم،قبلا بود ولی بعد اینکه hard reset کردم دیگه نیست.

AryanLand
12-05-2010, 21:55
من دو تا مشکل با دیاموند 2 دارم،اول اینکه یکی از آهنگ های رو حافظه جانبی اصلا پاک نمیشه.قسمت موزیک touch flow 3D از کاز افتاده هیچ آهنگی رو اجرا نمیکنه.200 تا آهنگ که رو گوشیم بود و پاک کردم از library پاک نمیشه.

hand writing "گوشیمو پیدا نمیکنم،قبلا بود ولی بعد اینکه hard reset کردم دیگه نیست.

سلام.

یه بار دیگه هارد ریست کن شاید رام درست نصب نشده باشه وقتی هارد ریست کردید.

sergio1363
13-05-2010, 00:27

درود به شما ...
با اجازه اساتید برای مشکل اولتون باید بگم تمام Playlist در آدرس زیر سیو میشه که برای حذف اونا باید پاکشون کنید:

My Device\Application Data\HTC\Audio Manager\Playlist

موفق باشید

ghahremanimehdi
13-05-2010, 00:42
من قبلا از فارسی ساز علیرضا استفاده میکردم و خوب هم جواب میداد . اما اینبار که به چندتا گوشی اس ام اس دادم میگفتن که علامت سوال دریافت کردند! الان گوشی رو هارد ریست کردم و میخوام یه فارسی ساز دیگه نصب کنم . گوشیم دیاموند هست . کدوم فارسی ساز بهتره ؟ لطفا لینک دانلود برام بذارید.

SAEEDSAMSUNG
13-05-2010, 12:22
من قبلا از فارسی ساز علیرضا استفاده میکردم و خوب هم جواب میداد . اما اینبار که به چندتا گوشی اس ام اس دادم میگفتن که علامت سوال دریافت کردند! الان گوشی رو هارد ریست کردم و میخوام یه فارسی ساز دیگه نصب کنم . گوشیم دیاموند هست . کدوم فارسی ساز بهتره ؟ لطفا لینک دانلود برام بذارید.

این دو تا رو به ترتیب نصب کن. روی امنیا 2 خیلی خوب جواب میده. ولی قبلش هارد ریست کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ghahremanimehdi
13-05-2010, 13:00
این دو تا رو به ترتیب نصب کن. روی امنیا 2 خیلی خوب جواب میده. ولی قبلش هارد ریست کن

هارد ریست برای چی ؟ تمام برنامه هام پاک میشه . من گوشیم دیامونده .

mehran2190
13-05-2010, 14:55
AryanLand سلام.

یه بار دیگه هارد ریست کن شاید رام درست نصب نشده باشه وقتی هارد ریست کردید.

ممنون،هارد ریست کردم درست نشد.رفتم تو سایت htc نوشته بود اگه هارد ریست کنید باید Hand writing دوباره نصب کنید.منم آپدیتشو از سایت htc گرفتم،نصب کردم و درست شد.

farredsky
14-05-2010, 08:37
تو کلوپ دیاموند 2 گفته بودم ::27:

یک پچ هندرایتینگ در سایت htc هست شاید گوشی شما اصلا هند رایتینگ نداره !!!!!و باید اونو نصب کنید ؟

خوشحالم مشکلتون حل شد :31:

higrade61
14-05-2010, 16:33
در گوشی HTC TOUCH HD من چند تا مشکل دارم :

1- در حین تماس آیا والوم صدای طرف مقابل چطور کم و زیاد میشود؟ دکمه والیوم فقط صدای زنگ و آلارمها را کم و زیاد میکنه . آیا راهی واسه تقویت صدای مکالمه هست یا نه؟

2- رنگ منوی استارت ، بصورت پیش فرض دودی و سبز هستش . چچطور میشه این رنگ را عوض کرد ؟؟؟

اینهم عکس:

3- بعد از نصب چند برنامه برای خواندن فارسی و gps، حین تماس تصویر زیر میاد ، چطوری میشه به حالت قبل برش گردوند؟؟ من همه برنامه های نصب شده را حذف کردم اما هنوز همینجوره ؟

ممنون میشم زود جواب بدید

mohsen.haftom
15-05-2010, 13:44
سلام خسته نباشید 2 تا سوال داشتم یکی این که چجوری میشه massege center فرستنده پیام همراه اول رو تغییر داد و دوم این که آیا نرم افزاری برای فرستادن شکلک هست؟؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنید

Mishelgooo
15-05-2010, 18:19
سلام خسته نباشید 2 تا سوال داشتم یکی این که چجوری میشه massege center فرستنده پیام همراه اول رو تغییر داد و دوم این که آیا نرم افزاری برای فرستادن شکلک هست؟؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوست خوبم!
1- به مسير زير برويد: (البته با در نظر گرفتن رام استاندارد گوشي)
Start > Setting > Phone > Menu > Options... > Service (Voice Mail and Text Message)
2- نرم افزارهاي زيادي براي اين كار موجوده
فقط در نظر بگيريد كه اولا شما ميخواهيد شكلك بگيريد يا بفرستيد؟ براي فرستادن ميتوانيد از كاركترهاي :( :) :D ;) و غيره استفاده كنيد كه بعضي از گوشيها مثل سوني اريكسون و برخي مدل هاي نوكيا قابليت دريافت آنرا دارند...
ولي اگر ميخواهيد دريافت كننده شكلك ها باشيد ميتوانيد از نرم افزار SMS CHAT استفاده نماييد.
خوشحال باشيد...

farredsky
15-05-2010, 22:48
من هم دیاموند 2 خریدم
رنگشم مشکی با بژه در عکسها فکر می کردم نقره ای هم داره که نداره.ازراهنمایی دوستان ممنونم
اما مشکلات من با این گوشی
1-نام برخی از مخاطب ها موقع تماس یا اس ام اس نمی اره با اینکه در دفترچه هستند.
2-موقع اس ام اس در استند بای برسه زنگ نمی زنه که راحلشو یک جایی دیدم باید تست کنم
3-ساعت و تاریخ اس ام اس رسیده اشتباهه که بازم فیکس داره نصب کردم درست شد
4-شماره ها رو از نوکیا به اوت لوک و ز اون به دیاموند 2 انتقال دادم اما مثل نوکیا قابلیت ادیت لیبل رو نداره و نمیشه فهمید چند شماره ای که برای یک نفر ذخیره کرده بودم هر کدوم مال کجاست.کلا هم لیبل ها قابل ادیت نیست یا من بلد نیستم ( منظورم home .home 2 ,work ,car و غیره هستش که در نوکیا میشه تغییرشون داد)
5- nدر اپشن اس ام اس دلیوری را تیک زدم ولی بازم دلیوری رو اعلام نمی کنه .

akbarrazmi
17-05-2010, 22:11
من هم دیاموند 2 خریدم
رنگشم مشکی با بژه در عکسها فکر می کردم نقره ای هم داره که نداره.ازراهنمایی دوستان ممنونم
اما مشکلات من با این گوشی
1-نام برخی از مخاطب ها موقع تماس یا اس ام اس نمی اره با اینکه در دفترچه هستند.
2-موقع اس ام اس در استند بای برسه زنگ نمی زنه که راحلشو یک جایی دیدم باید تست کنم
3-ساعت و تاریخ اس ام اس رسیده اشتباهه که بازم فیکس داره نصب کردم درست شد
4-شماره ها رو از نوکیا به اوت لوک و ز اون به دیاموند 2 انتقال دادم اما مثل نوکیا قابلیت ادیت لیبل رو نداره و نمیشه فهمید چند شماره ای که برای یک نفر ذخیره کرده بودم هر کدوم مال کجاست.کلا هم لیبل ها قابل ادیت نیست یا من بلد نیستم ( منظورم home .home 2 ,work ,car و غیره هستش که در نوکیا میشه تغییرشون داد)
5- nدر اپشن اس ام اس دلیوری را تیک زدم ولی بازم دلیوری رو اعلام نمی کنه .

سلام..مبارکه..ممطئن باش بهترین انتخاب رو کردی..جواب همه سوالاتت اینجاست:

انجمن مخصوص دیاموند 2

ali kaka
28-05-2010, 11:10
سلام.وقتي بلوتوث مياد ok نميخواد و خودش در يافت ميشه.چيكار كنم كه ok بخواد.گوشيم امنيا لايت هست.

golmohammadi
28-05-2010, 23:02
سلام.وقتي بلوتوث مياد ok نميخواد و خودش در يافت ميشه.چيكار كنم كه ok بخواد.گوشيم امنيا لايت هست.

3 تا برنامه میدم
یکیش این مشکلو برطرف میکنه
اما حقیقتش یادم رفته کدوم بود که سوال میکرد
از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلودش کن

ali kaka
01-06-2010, 12:30
چه جوري ميشه صداي دوربين رو در حين عكس گرفتن قطع كرد.گوشي امنيا لايت

ali kaka
08-06-2010, 20:18
نبود؟!!!!!

AryanLand
09-06-2010, 00:01
چه جوري ميشه صداي دوربين رو در حين عكس گرفتن قطع كرد.گوشي امنيا لايت

نبود؟!!!!!

سلام.

اگر تو کلوپ خود گوشی مطرح کنی فکر کنم زودتر به جواب برسی بخاطر اینکه بچه ها گوشی رو دارن و بهتر میتونن تست کنن و جواب بدن.البته اینجا هم اشتباه نکردید که مطرح کردید چون جای همین بحثهاست.:11:

Royce
09-06-2010, 11:11
سلام
چطوری میشه کاری کرد که موقعی که واست با بلوتوث فایل ارسال میکنن قبل از دریافت تایید بخواد؟
OmniaLite

---------- Post added at 11:11 AM ---------- Previous post was at 11:11 AM ----------

سلام
چطوری میشه کاری کرد که موقعی که واست با بلوتوث فایل ارسال میکنن قبل از دریافت تایید بخواد؟
OmniaLite

Royce
12-06-2010, 21:42
اگه از دیوار پرسیده بودم تاحالا جواب داده بود

AryanLand
13-06-2010, 00:08
اگه از دیوار پرسیده بودم تاحالا جواب داده بود

سلام.

اگر بچه ها جواب رو بدونن قطعا" کمک میکنن یکم باید صبور تر باشید و با حوصله برخورد کنید. بنده هم تو اونیکی تاپیک که پرسیدید جواب دادم.:11:

maz18
14-06-2010, 09:36
سلام دوستان میخواستم بدونم یه نرم افزار منشی تلفنی بدردبخور که درست کار کنه کسی برای پاکت پی سی میشناسه؟

اگر میشناسید لطفا معرفی کنید. خیلی ممنون میشم

AMIRH21
15-06-2010, 14:38
سلام من یه i_mate jam دارم وقتی ویندوز 6.1 رو روش ریختم از ایست مسیج mms حذف شوده چطوری دوباره بیارمش ؟
میشه گوشی رو با usb کامپیوتر به اینترنت وصل بشه ؟ نومنوی گوشی یه چیزای هست اگه میشه بهم بگین مرسی

AMIRH21
18-06-2010, 09:25
کسی نیست جواب بده

AryanLand
18-06-2010, 14:21
سلام من یه i_mate jam دارم وقتی ویندوز 6.1 رو روش ریختم از ایست مسیج mms حذف شوده چطوری دوباره بیارمش ؟
میشه گوشی رو با usb کامپیوتر به اینترنت وصل بشه ؟ نومنوی گوشی یه چیزای هست اگه میشه بهم بگین مرسی

کسی نیست جواب بده

سلام.

در مورد اول (MMS) شما احتمالا" یک رامی نصب کردید که MMS از توش حذف شده و باید رامی رو نصب کنید که داشته باشه(تو توضیحات کوکر رام بخونید ببینید حذف شده ها و اضافه شده هاش چیه).
در مورد اینترنت با USB شما زمانی که با اکتیو سینک به PC متصل بشید و کامپیوترتون به اینترنت وصل باشه با سینک شدن گوشی به کامپیوترتون میتونید از اینترنت استفاده کنید و تنظیمات خاصی نمیخواد مگر اینکه خودتون تنظیمات رو از دیفالت درآورده باشید.:11:

AMIRH21
20-06-2010, 20:33
مشخصاتش این هست ROM VERSION:3,01,00
ROM DATE:30,03,09
RADIO VERSION: 1.12.00
بعد وقتی وصل می کنم به کامپیوتر با USB کامل میشناسه و مشگلی ندارم وقتی میزنم برای کانکت داخل INTERNET SHARING کانکت رو میزنم بهم COM OPEN ERROR میده چیکار باید بکونم جور دیگه ای باید به کامپیوتر وصل بشه ؟>

AryanLand
20-06-2010, 22:24
مشخصاتش این هست ROM VERSION:3,01,00
ROM DATE:30,03,09
RADIO VERSION: 1.12.00
بعد وقتی وصل می کنم به کامپیوتر با USB کامل میشناسه و مشگلی ندارم وقتی میزنم برای کانکت داخل INTERNET SHARING کانکت رو میزنم بهم COM OPEN ERROR میده چیکار باید بکونم جور دیگه ای باید به کامپیوتر وصل بشه ؟>

سلام.

شما اصلا" نیازی نیست کاری انجام بدید ,وقتی شما برنامه مایکروسافت اکتیو سینک(تو ی XP) یا مایکروسافت دیوایس سنتر (تو ویستا و 7) رو روی کامپیوترتون نصب داشته باشید و با USB به کامپیوتر وصل بشید اگر کامپیوترتون به اینترنت وصل باشه فقط کافیه اینترنت اکسپلورر موبایلتون رو باز کنید و آدرس سایت رو وارد کنید و از اینترنت رو موبایلتون استفاده کنید.:11:

kalepoook
21-06-2010, 10:43
سلام
این مشکل تماس وقتی کسی زنگ میزنه و دکمه سبز رو میزنیم جواب نمیده ،مشکل از گوشی من هست یا کلآ تاخیر دارن.
چون من تو سایت اچ تی سی هم رفتم دیدم که اپدیت گزاشتن برای این مشکل.
ولی شماره سریال وارد میکنم ارور میده ممنون میشم از دوستان راهنمایی کنند.
یه برنامه هست فکر کنم یا هر چیزی که مشکل رو حل کنه.
تشکر (گوشی ویوا هست)

AMIRH21
21-06-2010, 14:54
خوب من 7دارم و Windows Mobile Device Center رو هم دارم وقتی وصل می کنم و میزنم صفحه پیدا کنه نمی تونه و میگه' cannot find '[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
make sure the path or internet address is correct خوب هر ادرسی میدم همین رو میگه و کامپیوترم هم وصل به اینترنت هست مشگل از Internet Explorer گوشی هست ؟

o.city
21-06-2010, 15:23
سلام.من یه I900 OMNIA دارم.یه فهمیدم هرچیزی که توی 16 gig داخلی بوده پریده!اصلا انگار یه دفعه 16 gig داخلشیو در آوردن.توی تنظیمات مموری اصلا تشخیصش نمیده .قبلا می زد 16 gig حالا می زنه 0 MB !!چی کار کنم؟چرا اینجوری شده؟سخت افزاریه؟

zoorg2
21-06-2010, 17:21
سلام.من یه I900 OMNIA دارم.یه فهمیدم هرچیزی که توی 16 gig داخلی بوده پریده!اصلا انگار یه دفعه 16 gig داخلشیو در آوردن.توی تنظیمات مموری اصلا تشخیصش نمیده .قبلا می زد 16 gig حالا می زنه 0 MB !!چی کار کنم؟چرا اینجوری شده؟سخت افزاریه؟

گویا یک سری از دارندگان این گوشی این مشکل یا نظیر این رو داشتند.من جای دیگه دیدم.شاید اگه برنامش رو آپدیت کنی درست شه

mohsen.haftom
22-06-2010, 18:52
سلام من Touch-IT Black Xperience <> Sense 2.5 این رام رو نصب کردم وقتی می خوام پیام بدم با sense میره پیام ولی اول که قست پیامش رو پیدا نکردم بعد توی قسمت میل بود وای ولی پیامام با این نمیره چی کار کنم ؟؟؟؟ خواهش می کنم کمک کنید

AryanLand
22-06-2010, 23:07
سلام من Touch-IT Black Xperience <> Sense 2.5 این رام رو نصب کردم وقتی می خوام پیام بدم با sense میره پیام ولی اول که قست پیامش رو پیدا نکردم بعد توی قسمت میل بود وای ولی پیامام با این نمیره چی کار کنم ؟؟؟؟ خواهش می کنم کمک کنید

سلام.

گوشیتون چیه؟

juventuss
23-06-2010, 08:26
من دیاموند 2 دارم در قسمت موزیک پلیر مربوط به خود تاچ فلو هر اهنگی که انتخاب میکنی که پخش کنه تا ثانیه 3 میخونه اما یه دفعه قفل می کنه و دیگه اهنگ پخش نمیکنه !

چطور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟؟؟؟

mohsen.haftom
23-06-2010, 14:17
سلام.

گوشیتون چیه؟

سلام گوشی من ایکس 1 هست.

golmohammadi
25-06-2010, 14:32
من دیاموند 2 دارم در قسمت موزیک پلیر مربوط به خود تاچ فلو هر اهنگی که انتخاب میکنی که پخش کنه تا ثانیه 3 میخونه اما یه دفعه قفل می کنه و دیگه اهنگ پخش نمیکنه !

چطور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟؟؟؟

شما ایا از ویندوز اصلی گوشی استفاده میکنید
یا رام گوشی را عوض کرده اید؟

juventuss
26-06-2010, 16:02
شما ایا از ویندوز اصلی گوشی استفاده میکنید
یا رام گوشی را عوض کرده اید؟

من از ویندوز اصلی گوشی استفاده می کنم !

sn007
26-06-2010, 21:21
من ایمیت jasjam دارم نه usb رو میشناسه نه بالا وقتی هارد ریست میکنم فقط خاموش میشه و چراغ سبز روشن میشه دیگه بالا نمیاد صفحه هم خاموشه چکار کنم
هر کار میکنم بالا نمیاد تا حالا چند بار ویندوز عوض کردم ولی این دفعه دیگه اصلا کار نمیکنه :41:

mohsen.haftom
29-06-2010, 22:25
سلام خسته نباشید من رام انرزی نصب کردم بعد فارسی ساز هم نصب کردم ولی وقتی بک آپ پیام هامو میارم پیام رو فارسی نشون میده ولی وقتی بازش میکنم علامت؟؟؟؟؟؟ به جاش هست . فارسی سازهم از علی رضا استفاده می کنم خواهش میکنم کمکم کنید.

الان که یه عکس هم که اسمش فارسی بود رو دیدم اون هم به جاش علامت سوال بود خواهش میکنم کمک کنید.

با فارسی ساز mobidiv هم امتحان کردم نشد. فارسی میخونه برای اسمس ولی نوشتن پیام و باز کردن پیام فارسی به جای کلمات علامت ؟؟؟؟؟؟ میزاره /کمک کنید.Energy.XPERIA.23569.Sense2.5.Cookie.Jun.2 6

adel2551
03-07-2010, 15:07
سلام
من یه touch hd دارم. بیشتر وقتا انتن داره ولی میگه " تماس با مشترک امکان پذیر نمیباشد " . و وقتی من زنگ میزنم هیچ عکس العملی نداره .
3 - با سیم کارتهای دیگه هم همین مشکل هست .
4 - البته هر چند وقت یکبار تماس میگیره ولی شانسیه
5 - سیم کارتم رو در گوشیهای دیگر همون لحظه امتحان کردم و بدون مشکل کار کرد .
6 - هیچ جای دیگه مشکلی وجود نداره و همه چی عالی کار میکنه. منظورم اینه که تنظیمات هم درسته .

توی صفحه اول دیدم که یکی از دوستان دقیقا همین مشکلات رو داشته. کسی میتونه راهنماییم کنه؟

AryanLand
03-07-2010, 22:35
سلام
من یه touch hd دارم. بیشتر وقتا انتن داره ولی میگه " تماس با مشترک امکان پذیر نمیباشد " . و وقتی من زنگ میزنم هیچ عکس العملی نداره .
3 - با سیم کارتهای دیگه هم همین مشکل هست .
4 - البته هر چند وقت یکبار تماس میگیره ولی شانسیه
5 - سیم کارتم رو در گوشیهای دیگر همون لحظه امتحان کردم و بدون مشکل کار کرد .
6 - هیچ جای دیگه مشکلی وجود نداره و همه چی عالی کار میکنه. منظورم اینه که تنظیمات هم درسته .

توی صفحه اول دیدم که یکی از دوستان دقیقا همین مشکلات رو داشته. کسی میتونه راهنماییم کنه؟

سلام.

تنظیمات انتخاب نتورک رو بزارید رو اتو ماتیک.اگر نشد یه هارد ریست بکنید فکر میکنم درست بشه.:11:

mehdifelegary
27-07-2010, 02:52
با سلام
من امروز از جمهوری یه i_mate jam گرفتم یادم رفت اونجا تست کنم اوردم خونه دیدم که وقتی سیم کارت میندازم توش میزنه no service ایا تنظیمات خاصی داره یا نه مشکل انتنش

mehdifelegary
27-07-2010, 02:55
یا سلام من دیروز از جمهوری i_mate jam گرفتم ولی وقتی اوردمش خونه دیدم وقتی سیم کارت توش میذاری میزنه no service ایا تنظیمات خاصی داره یا انتش خرابه

Amin.M.1986
27-07-2010, 20:39
یا سلام من دیروز از جمهوری i_mate jam گرفتم ولی وقتی اوردمش خونه دیدم وقتی سیم کارت توش میذاری میزنه no service ایا تنظیمات خاصی داره یا انتش خرابه
بعضی از رام های آیمیت تا جایی که میدونم این مشکلو دارن .. شما به آرین لند یه پیغام خصوصی بزنی زودتر به جواب میرسی... ایشون اطلاعاتشون بیشتر از منه میتونه کمکت کنه

AryanLand
28-07-2010, 00:01

سلام.

اول اینکه الان دیگه موقع خریدن این گوشی نیست.اگر میتونی ببر پس بده و یهه چیز دیگه بگیر.اما در هر حال شما ورژن رامت چیه؟:11:

AsireZendegi
28-07-2010, 14:25
سلام
دوستان من یه samsung b7320 گرفتم
با هیچ چیزی مشکلی ندارم هم سرعتش عالیه هم که تا حالا همه چیزش جوره
فارسی هم دادم خود مایکروتل بدون هزینه واسم زد که منم کلی ذوق زدم!
حالا چند روزه دارم باش ور می رم فقط 2 مورد رو پیدا نکردم!
یکی اینکه من خونه وایرلس دارم اما این همش با gprs وصل میشه، البته وایرلس رو پیدا میکنه و کانکت هم میشه اما بازم واسه اینترنت از gprs استفاده می کنه، از کجا میتونم بش بفهمونم با وایرلس بره اینترنت؟!
دوم اینکه گوشی رو که وصل می کنم به pc نرم افزار samsung new pc studio گوشی رو اصلا نمی شناسه، اینو چیکار کنم؟
دوستان یکم مبتدی ام واسه wm در صورت توضیح بی زحمت مو به مو بگین، ممنون

AsireZendegi
29-07-2010, 14:55
یعنی یکی نیست جواب بده؟
در ضمن من mobile device center رو هم نصب کردم اون هم گوشی رو نشناخت
activecync رو هر چیکار کردم رو pc نصب نشد ویندوزم هم ویستاست

AryanLand
29-07-2010, 15:18
یعنی یکی نیست جواب بده؟
در ضمن من mobile device center رو هم نصب کردم اون هم گوشی رو نشناخت
activecync رو هر چیکار کردم رو pc نصب نشد ویندوزم هم ویستاست

سلام.

اکتیو سینک که مال ویستا نیست پس نباید نصب بشه.دیوایس سنتر رو از مایکروسافت دانلود کن نصب کن باید گوشیت رو بشناسه.ضمنا" گوشیتون چیه؟ قبل از دانلود دیوایس سنتر ببین تو گوشی قسمت کانکشن تنظیم هست رو ی اکتیو سینک یا نیست(شاید تنظیم باشه رو استورج و گوشیتون رو مثل یک رم ریدر بشناسه):11:

AsireZendegi
29-07-2010, 17:36
سلام.

اکتیو سینک که مال ویستا نیست پس نباید نصب بشه.دیوایس سنتر رو از مایکروسافت دانلود کن نصب کن باید گوشیت رو بشناسه.ضمنا" گوشیتون چیه؟ قبل از دانلود دیوایس سنتر ببین تو گوشی قسمت کانکشن تنظیم هست رو ی اکتیو سینک یا نیست(شاید تنظیم باشه رو استورج و گوشیتون رو مثل یک رم ریدر بشناسه):11:
ممنون
صفحه قبل گفتم samsung b7320
آره همون رو نصب کردم
تنظیمات گوشی هم اکتیو سینک اما نمی شناسه
در ضمن در مورد وایرلس هم مشکل دارم
صفحه قبل توضیح دادم که عوض وایرلس با gprs وصل میشه
اینو چیکار کنم؟
وایرلس رو کانکت میشه اما استفاده نمی کنه

AsireZendegi
29-07-2010, 18:40
الان گوشی رو آفلاین کردم اما وایرلس کانکت هست
واسه اینکه مطمئن شم کانکت هست رفتم داخل تنظیمات مودم وایرلس در قسمت DHCP مک آدرس مربوط به گوشی هست هم مربوط به لپ تاب
با لپ تاپ که مشکل ندارم
IP و mac آدرس گوشی رو هم توی setting>connection>wifi status نوشته، دقیقا همونه که داخل مودم هست
پس کانکشنم ایراد نداره
اما بازم با هز برنامه IE, opera یا چیز دیگه می خوام یه صفحه باز کنم eror میده
به نظرم باید جایی داخل تنظیمات گوشی یا برنامه ها باید باشه که کانکشن رو عوض کنی و بگی که از وایرلس استفاده کنه
اما کجاست نمی دونم
خواهش می کنم کمک کنین

AsireZendegi
30-07-2010, 14:32
ممنون
صفحه قبل گفتم samsung b7320
آره همون رو نصب کردم
تنظیمات گوشی هم اکتیو سینک اما نمی شناسه
در ضمن در مورد وایرلس هم مشکل دارم
صفحه قبل توضیح دادم که عوض وایرلس با gprs وصل میشه
اینو چیکار کنم؟
وایرلس رو کانکت میشه اما استفاده نمی کنه
جالبه اینجا خودم می گم و خودمم جواب میدم!
بالاخره تونستم گوشی رو با بلوتوث به new pc studio و windows mobile device center وصل کنم!
ازین بابت دیگه مشکلی ندارم
فقط موند مشکل وایرلس این یکی رو دیگه فک نمی کنم خودم بتونم
خواهش می کنم کمک کنید

AryanLand
30-07-2010, 16:06
جالبه اینجا خودم می گم و خودمم جواب میدم!
بالاخره تونستم گوشی رو با بلوتوث به new pc studio و windows mobile device center وصل کنم!
ازین بابت دیگه مشکلی ندارم
فقط موند مشکل وایرلس این یکی رو دیگه فک نمی کنم خودم بتونم
خواهش می کنم کمک کنید

سلام.

والا من میخوام کمک کنم اما گوشی رو ندارم واسه همین نمیتونم و میترسم به جای کمک گمراهت کنم دوستانی که گوشی رو دارن باید لطف کنن جواب بدن.:11:

amirkhan_20e20
01-08-2010, 10:25
سلام دوستان
من يه مشكلي دارم .گوشيم i900 هست . يه بار كامپيوتر وصل كردم و گوشي خودش خاموش شد. حالا مشكل اينه كه وقتي روشن ميكنم بالا مياد و وقتي ميرسه به صفحه وارد كردن پسورد چيزي كه بزنم قفل ميشه. البته اگه بهش دست نزنم هم چند بار صفحه كيبورد مياد و ميره ولي تاچ كار نميكنه و اخر سر هم قفل ميشه . خاموش هم نميشه و بايد باتري رو در بيارم.

AsireZendegi
02-08-2010, 12:03
سلام.

والا من میخوام کمک کنم اما گوشی رو ندارم واسه همین نمیتونم و میترسم به جای کمک گمراهت کنم دوستانی که گوشی رو دارن باید لطف کنن جواب بدن.:11:
ممنون دوست عزیز
یعنی اینجا یکی نیست که پاکت پی سی داشته باشه و به وایرلس وصل شده باشه؟

AryanLand
02-08-2010, 22:44
سلام دوستان
من يه مشكلي دارم .گوشيم i900 هست . يه بار كامپيوتر وصل كردم و گوشي خودش خاموش شد. حالا مشكل اينه كه وقتي روشن ميكنم بالا مياد و وقتي ميرسه به صفحه وارد كردن پسورد چيزي كه بزنم قفل ميشه. البته اگه بهش دست نزنم هم چند بار صفحه كيبورد مياد و ميره ولي تاچ كار نميكنه و اخر سر هم قفل ميشه . خاموش هم نميشه و بايد باتري رو در بيارم.

سلام.
گوشیتون رو هارد ریست کنید چون با این توضیحات که تاچ هم کار نمیکنه کار دیگه ای فکر نمیکنم بتونید انجام بدید.:11:

ممنون دوست عزیز

سلام.

چرا دوست من پاکت پی سی هست و به وایرلس هم وصل میشیم.اما شما میفرمایید وصل میشه اما عکس اما صفحه نمیتونید باز کنید.!!!:11:

---------- Post added at 10:44 PM ---------- Previous post was at 10:41 PM ----------

سلام دوستان

سلام.
گوشیتون رو هارد ریست کنید چون با این توضیحات که تاچ هم کار نمیکنه کار دیگه ای فکر نمیکنم بتونید انجام بدید.:11:

ممنون دوست عزیز

سلام.

چرا دوست من پاکت پی سی هست و به وایرلس هم وصل میشیم.اما شما میفرمایید وصل میشه اما عکس اما صفحه نمیتونید باز کنید.واسه همین من گفتم شاید گوشی شما تنظیم خاصی داشته باشه که دوستانی که گوشی رو دارن باید بلد باشن(البته فقط یک حدسه).:11:

MIG
06-08-2010, 11:07
دوستان خواهرم یه Legend خریده تازگیا!
اما یه مکشل داره اونم اینکه که نمی تونه بلوتوث دریافت کنه . می تونه بفرسته اما دریافت نه . به نظرتون چشه؟

Amin.M.1986
06-08-2010, 15:42
دوستان خواهرم یه Legend خریده تازگیا!
اما یه مکشل داره اونم اینکه که نمی تونه بلوتوث دریافت کنه . می تونه بفرسته اما دریافت نه . به نظرتون چشه؟

میتونه دریافت کنه .. تو تنظیمات بلوتوث باید یک گزینه رو تیک بزنی که گوشیشون قابل رویت باشه واسه سایر دستگاه ها .. :10:

MIG
07-08-2010, 19:19
بله یه گزینه به اسم discoverable داره که با اینکه اونو تیک میزنم پیغام میده که paired but not connected

Amin.M.1986
08-08-2010, 09:32
بله یه گزینه به اسم discoverable داره که با اینکه اونو تیک میزنم پیغام میده که paired but not connected

برنامه پرشین بلو نصب کنید ببینید نتیجه چی میشه و به من اطلاع بدید:11:

saeed_136915
08-08-2010, 15:35
برنامه پرشین بلو نصب کنید ببینید نتیجه چی میشه و به من اطلاع بدید:11:

Persian Blue که واسه ویندوز موبایله !!! Legend سیستم عاملش Android هست.

MIG
10-08-2010, 19:49
دوستان بالاخره من چیکار کنم؟

Amin.M.1986
10-08-2010, 23:47
Persian Blue که واسه ویندوز موبایله !!! Legend سیستم عاملش Android هست.
عذر میخوام من اصلا حواسم نبود .. سوتی دادم انگار:31:

shahram_23
16-08-2010, 21:18
سلام من 1 xperia x2 دارم روش نرم افزار فارسی نصب کردم دیگه هیچکدوم از نرم افزاراش اجرا نمیشن حتی اونا که مال خود گوشی هستن هم کار نمیکنن روانیم کرده:41::18::18::18: میخواستم بدونم طریقه فرمت سخت افزاریش مثل نوکیا که چند کاید رو همزمان نگه میداریم توx2 چطوریه کدوم کلیدارو باید بزنم تاحافظه داخلیش فرمت شه؟ممنون میشم راهنماییم کنید....

SAEEDSAMSUNG
18-08-2010, 23:09
سلام من 1 xperia x2 دارم روش نرم افزار فارسی نصب کردم دیگه هیچکدوم از نرم افزاراش اجرا نمیشن حتی اونا که مال خود گوشی هستن هم کار نمیکنن روانیم کرده:41::18::18::18: میخواستم بدونم طریقه فرمت سخت افزاریش مثل نوکیا که چند کاید رو همزمان نگه میداریم توx2 چطوریه کدوم کلیدارو باید بزنم تاحافظه داخلیش فرمت شه؟ممنون میشم راهنماییم کنید....

you can choose to clear memory ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) option As
Select > Settings > System > Clear phone memory , to reset your Sony X2

یا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'

یا

1. turn off the phone
2. Hold both right and left buttons (the ones right under the screen, dont know the name)
3. press power button, while still holding the others

یا

press the power buttom while hold the two slim buttoms below the screen .you should keep in mind that the sequence is two slim buttom first,and power buttom is followed.
i'm x1 user from china.

s1978b
21-08-2010, 01:34
من مشکل دیده شده حروف ژاپنی و چینی در ویندوز موبایل رو در گوشی HTC mini دارم و راههایی رو هم در اینترنت تست کردم و جواب نگرفتم کسی میتونه کمکم کنه ؟ ویندوز هم 6.5 هستش.

s1978b
21-08-2010, 01:56
من مشکل دیده شده حروف ژاپنی و چینی در ویندوز موبایل رو در گوشی HTC mini دارم و راههایی رو هم در اینترنت تست کردم و جواب نگرفتم کسی میتونه کمکم کنه ؟ ویندوز هم 6.5 هستش.

AryanLand
21-08-2010, 06:04

سلام.

شما برید تو قسمت ستینگ و بعد قسمت رجیونال ستینگ و اونجا زبان انگلیسی رو انتخاب کنید.(قسمت رجیونال ستینگ بشکل یک کره زمین هست که با دریا و جنگل مشخص شده بصورت سبز و آبی هست).:11:

smagoli
26-08-2010, 01:50
سلام
من بعضی از دکمه های x1 ام بد کار میکنه

یعنی باید زیاد فشار بدم

اعصاب خورد کن شده

مشکلش فیزیکیه فک کنم

چی کارش کنم حالا؟؟؟

AryanLand
27-08-2010, 00:14
سلام
من بعضی از دکمه های x1 ام بد کار میکنه

یعنی باید زیاد فشار بدم

اعصاب خورد کن شده

مشکلش فیزیکیه فک کنم

چی کارش کنم حالا؟؟؟

سلام.

من 2 تا مسئله به نظرم میرسه یا اینکه زیر دکمه ها کثیف شده و با تمیز کردن مشکل حل میشه یا اینکه از فلتش باشه که در اثر زیاد باز کردن و بستن کیبورد این اتفاق میفته.:11:

smagoli
27-08-2010, 14:00
سلام.

من 2 تا مسئله به نظرم میرسه یا اینکه زیر دکمه ها کثیف شده و با تمیز کردن مشکل حل میشه یا اینکه از فلتش باشه که در اثر زیاد باز کردن و بستن کیبورد این اتفاق میفته.:11:

مرسی از راهنماییتون

من تاحالا کیبوردو باز نکردم

چطوری میشه بازش کرد؟؟

اگه به اموزش تصویری بزارین ممنون میشم:11:

AryanLand
27-08-2010, 17:36
مرسی از راهنماییتون

من تاحالا کیبوردو باز نکردم

چطوری میشه بازش کرد؟؟

اگه به اموزش تصویری بزارین ممنون میشم:11:
سلام.

منظور از باز و بستن کیبورد همون کنار زدن ال سی دیه (مثل مواقعی که میخوای از کیبورد استفاده کنی.):11:

smagoli
28-08-2010, 00:35
سلام.

منظور از باز و بستن کیبورد همون کنار زدن ال سی دیه (مثل مواقعی که میخوای از کیبورد استفاده کنی.):11:

نه برادر

منظورم باز کردن برای تعمیراته

mm45
28-08-2010, 09:51
سلام دوستان :11:

من touch2 م را با Mobidiv فارسی کردم .

هر چند قبل از فارسی کردن تست نکردم که اس ام اس میتونه ارسال کنه یا نه اما الان اس ام اس هام را ارسال نمیکنه و ارر زیر را میده :

"your text message cannot be sent . be certain that your service center address is correct in settings and then try sending the messsage again.

هر چی گشتم نتونستم service center اس ام اس ها را پیدا کنم . :11:

AryanLand
28-08-2010, 13:31
نه برادر

منظورم باز کردن برای تعمیراته

سلام.

متوجه شدم که منظور شما باز کردن فیزیکیه واسه تعمیر ,اما من منظورم رو از باز و بسته کردن زیادی تو پست قبلی خودم رو عرض کردم.در هر حال من باز کردن واسه تعمیرات رو نمیدونم ولی اگر تهران هستید بفرمایید تا بفرستمتون یه جای مطمئن و با انصاف.:11:

سلام دوستان :11:

من touch2 م را با Mobidiv فارسی کردم .

هر چند قبل از فارسی کردن تست نکردم که اس ام اس میتونه ارسال کنه یا نه اما الان اس ام اس هام را ارسال نمیکنه و ارر زیر را میده :

"your text message cannot be sent . be certain that your service center address is correct in settings and then try sending the messsage again.

هر چی گشتم نتونستم service center اس ام اس ها را پیدا کنم . :11:

شما برو تو قسمت ستینگ بعد قسمت Phone بعد قسمت Voice Mail And Text Messeges

AryanLand
28-08-2010, 13:47
حذف بدلیل تکرار پست.

Amin.M.1986
28-08-2010, 20:13
سلام.

متوجه شدم که منظور شما باز کردن فیزیکیه واسه تعمیر ,اما من منظورم رو از باز و بسته کردن زیادی تو پست قبلی خودم رو عرض کردم.در هر حال من باز کردن واسه تعمیرات رو نمیدونم ولی اگر تهران هستید بفرمایید تا بفرستمتون یه جای مطمئن و با انصاف.:11:

بهم نخندیا اما یک K800 دارم اوضاعش خرابه .. جایی میشناسی واسم؟؟ راستش یه سری کارها رو باهاش انجام میدم که با پاکت نمیشه انجام داد ( قدرت خدا رو ببین) :18:

smagoli
28-08-2010, 22:28
بهم نخندیا اما یک K800 دارم اوضاعش خرابه .. جایی میشناسی واسم؟؟ راستش یه سری کارها رو باهاش انجام میدم که با پاکت نمیشه انجام داد ( قدرت خدا رو ببین) :18:

چیکار میکنی مثلا؟؟؟

AryanLand
28-08-2010, 23:24

سلام.

مشکلش چیه ؟ آره 2 جا سراغ دارم.اگر بگی مشکلش چیه شاید بتونم بگم کجا ببری که لااقل خرابترش نکنن:31::46::11:

Amin.M.1986
29-08-2010, 18:54
سلام.

مشکلش چیه ؟ آره 2 جا سراغ دارم.اگر بگی مشکلش چیه شاید بتونم بگم کجا ببری که لااقل خرابترش نکنن:31::46::11:
جوی استیکش خرابه . یک تعویض قاب لازم داره . جایی که شارژر به گوشی وصل میشه هم مشکل داره .. و بهتره که عوض بشه .. فعلا همینا رو یادم میاد:31:

AryanLand
30-08-2010, 23:55
جوی استیکش خرابه . یک تعویض قاب لازم داره . جایی که شارژر به گوشی وصل میشه هم مشکل داره .. و بهتره که عوض بشه .. فعلا همینا رو یادم میاد:31:

سلام.

آقا از هر دو میپرسم کار هر کدوم بود با قیمت مناسب تر آدرسش رو میدم بهتون.:11:

mm45
31-08-2010, 16:30
سلام.

سلام دوست عزیز

ممنون از راهنماییتون . این کار را کردم و شماره را وارد کردم . هر چند اون ارر قطع شد . اما باز هم اس ام اس ارسال نمیتونم بکنم
گوشی ر ابا خط ایرانسل چک کردم ( از خودم 913 دائمی است ) و راحت اس ام اس ر افرستاد .
خط دائمی خودم را با گوشی 1200 تسک کردم و اون هم اس ام اس ر ا ارسال میکرد.

مشکل از کجاست . کسی میتونه کمکم کنه .:11::11:

در ضمن این قسمت از فروم خیلی کند جواب میدند . خیلی خیلی کند .

AryanLand
01-09-2010, 18:11
سلام دوست عزیز

ممنون از راهنماییتون . این کار را کردم و شماره را وارد کردم . هر چند اون ارر قطع شد . اما باز هم اس ام اس ارسال نمیتونم بکنم
گوشی ر ابا خط ایرانسل چک کردم ( از خودم 913 دائمی است ) و راحت اس ام اس ر افرستاد .
خط دائمی خودم را با گوشی 1200 تسک کردم و اون هم اس ام اس ر ا ارسال میکرد.

مشکل از کجاست . کسی میتونه کمکم کنه .:11::11:

در ضمن این قسمت از فروم خیلی کند جواب میدند . خیلی خیلی کند .

سلام.

شما ببین شماره مرکز رو درست وارد کردید یا نه.باید با +98 وارد شده باشه.:11:

mm45
01-09-2010, 20:01
سلام.

شما ببین شماره مرکز رو درست وارد کردید یا نه.باید با +98 وارد شده باشه.:11:

سلام

آره +9891100500 تا 501 تا 2 . 3 و غیره همه را چک کردم

با سیم کارت اعتباری همراه اول که چک کردم مشکلی نداشت . فقط با سیم کارت خودم مشکل داره . ایرانسل هم همینطور مشکلی نداشت با ایرانسل راحت اس ام اس را ارسال میکنه .

:11:

msootak
01-09-2010, 22:23
با سلام
دوستان اس ام اس هایی که می فرستم از اول به آخر وبریده بریده به دست دوستا می رسه چیکار کنم؟
گوشی اچ تی سی تاچ 2

AryanLand
01-09-2010, 23:24
سلام

آره +9891100500 تا 501 تا 2 . 3 و غیره همه را چک کردم

با سیم کارت اعتباری همراه اول که چک کردم مشکلی نداشت . فقط با سیم کارت خودم مشکل داره . ایرانسل هم همینطور مشکلی نداشت با ایرانسل راحت اس ام اس را ارسال میکنه .

سلام.

تو تنظیمات کال بارینگ و.... تغییری ایجاد نکردید؟ همه رو به حالت دیفالت برگردونید ببینید درست میشه یا نه.این تنظیمات به شبکه مربوط میشه نه گوشی.شما گوشیت اس ام اس میفرسته پس مشکل از تنظیمات شبکه سیم کارتتون باید باشه.:11:

ali kaka
03-09-2010, 16:47
چطور ميشه با كابل به اينترنت كامپيوتر وصل شد؟

AryanLand
03-09-2010, 22:54
چطور ميشه با كابل به اينترنت كامپيوتر وصل شد؟

سلام.

شما وقتی با کابل به کامپیوتر وصل بشید و از طریق اکتیو سینک به کامپیوتر سینک بشید و کامپیوتر به نت وصل باشه هیچ کار دیگه و هیچ تنظیماتی لازم نیست کافیه اینترنت اکسپلورر گوشی رو باز کنید و از اینترنت استفاده کنید.:11:

mra1360
13-09-2010, 18:47
سلام دوستان.
من یک گوشی HTC HD2 دارم.
نرم افزار همراه بانک بانک ملی و بانک اقتصاد نوین رو گرفتم و با MIDLet Manager نصب کردم ولی اشکالی که داره اینه که اصلا اعداد رو قبول نمیکنه و از اون مسخره تر اینه که برای وارد کردن هر عدد مجبورم یک بار با SPACE برم جلو بعد با BKSpace برگردم و تازه اونوقت عدد رو بزنم.
که باز هم با اینکه Field پر شده ولی به کادر مورد نظر چیزی وارد نشده مشکل چیه؟ چی کار کنم؟

Tenacious
18-09-2010, 23:19
آقا یکی به داد ما برسه!!!
:42:
گوشی رو هارد ریست کردم، الان اومده تو مرحله align screen گیر کرده.
هر چه قدر روی + فشار میارم، دور صفحه می چرخه ولی این چرخیدن تمومی نداره!!!
حداقل 30 بار این کارو تکرار کردم ولی دیدم تموم نمی شه تا اینکه اومدم اینجا.
---------------------------------

گوشی: omnia i900

golmohammadi
18-09-2010, 23:33
سلام دوستان.
من یک گوشی HTC HD2 دارم.
نرم افزار همراه بانک بانک ملی و بانک اقتصاد نوین رو گرفتم و با MIDLet Manager نصب کردم ولی اشکالی که داره اینه که اصلا اعداد رو قبول نمیکنه و از اون مسخره تر اینه که برای وارد کردن هر عدد مجبورم یک بار با SPACE برم جلو بعد با BKSpace برگردم و تازه اونوقت عدد رو بزنم.
که باز هم با اینکه Field پر شده ولی به کادر مورد نظر چیزی وارد نشده مشکل چیه؟ چی کار کنم؟
گوشی شما چیه ؟
با کیبوردهای مختلفی تست کنین

آقا یکی به داد ما برسه!!!
:42:
گوشی رو هارد ریست کردم، الان اومده تو مرحله align screen گیر کرده.
هر چه قدر روی + فشار میارم، دور صفحه می چرخه ولی این چرخیدن تمومی نداره!!!
حداقل 30 بار این کارو تکرار کردم ولی دیدم تموم نمی شه تا اینکه اومدم اینجا.
---------------------------------

گوشی: omnia i900

با کمال تاسف فکر کنم تاچ شما خراب شده :41:
شما بار دیگر هارد ریست کنین
اگه درست نشد یه بار رامشو عوض کنین
اگه باز درست نشد گوشی باید تاچش عوضبشه
زیاد هم تعجب نکن در ای900 چیز عادی هستش

Tenacious
19-09-2010, 00:00
با کمال تاسف فکر کنم تاچ شما خراب شده :41:
شما بار دیگر هارد ریست کنین
اگه درست نشد یه بار رامشو عوض کنین
اگه باز درست نشد گوشی باید تاچش عوضبشه
زیاد هم تعجب نکن در ای900 چیز عادی هستش

با ترفند 3 دکمه ( سبز، قرمز، روشن) دوباره هارد ریست کردم، بازم فایده ای نداره.
گوشی میاد تو صفحه align، یه دفعه ریست می شه! دو باره میاد بالا، هرچی + رو میزنی، تمومی نداره.
رام رو تا وقتی گوشی نیاد بالا نمی شه عوض کرد، درسته؟

تا حالا چند باری هارد ریست کرده بودم هیچ وقت این طور نشده بود!

saeeddz
19-09-2010, 08:25
با سلام
یکی از دوستان من htc tuch diamond اصل خریده ولی وقتی گوشی بالا میاد پیغام زیر رو میده و اگر توجه نکنه و کلید hide رو بزنه گوشی ری استارت میشه!
لطفآ بگید مشکل چیه و چطور میشه حلش کرد

Tenacious
19-09-2010, 12:22
مشکل من حل شد.
شما که راهنمایی نکرید خودم حلش کردم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

--------------------------------------------------------

حالا بگم چه طوری حل شد که اگر یه موقع واسه کس دیگه ای هم مشکل پیش اومد بتونه حلش کنه.
خیلی ساده، باتری گوشی رو در آوردم، 8 ساعت موند.
دیگه گوشی رو روشن نکردم، مستقیم هارد ریستش کردم.
وقتی دوباره راه اندازیش کردم، همه چیز درست شده بود.:12:

mohsen.haftom
22-09-2010, 14:27
سلام به همه ی اساتید تو رو خدا کمک کنید من ورژن جدید رام 826 رو نصب کردم بعد باتری گوشی خیلی خیلی زود کم میشد و خیلی مصرف داشت رام رو عوض کردم و ورژن قبلی 826 رو که استفاده کرده بودم نصب کردم ولی دوباره داره زود باتری خالی میکنه .باتری رو هم در آوردم بهد از 5 دقیقه هم گذاشتم و وقتی گوشی خاموش بود شارژش کردم ولی بازم نشد(به گفته ی یکی از دوستان انجمن) تو رو خدا بگید چیکار کنم ؟؟؟ کمک کنید فوری فوری .اورژانسیه این موضوع . مرسی گوشی هم ایکس 1

golmohammadi
24-09-2010, 15:13
مشکل من حل شد.
شما که راهنمایی نکرید خودم حلش کردم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا بگم چه طوری حل شد که اگر یه موقع واسه کس دیگه ای هم مشکل پیش اومد بتونه حلش کنه.
خوبه
والا دوست منم چنین مشکلی داشت
رامش هم عوض کرد هر کاری کرد درست نشد
داد تاچشو عوض کردند درست شد

سلام به همه ی اساتید تو رو خدا کمک کنید من ورژن جدید رام 826 رو نصب کردم بعد باتری گوشی خیلی خیلی زود کم میشد و خیلی مصرف داشت رام رو عوض کردم و ورژن قبلی 826 رو که استفاده کرده بودم نصب کردم ولی دوباره داره زود باتری خالی میکنه .باتری رو هم در آوردم بهد از 5 دقیقه هم گذاشتم و وقتی گوشی خاموش بود شارژش کردم ولی بازم نشد(به گفته ی یکی از دوستان انجمن) تو رو خدا بگید چیکار کنم ؟؟؟ کمک کنید فوری فوری .اورژانسیه این موضوع . مرسی گوشی هم ایکس 1
بهتر نیست به کلوپ خود گوشی سر بزنید ؟

AryanLand
24-09-2010, 22:22
مشکل من حل شد.

سلام.

مشکل شما همونطور که دوستمون گلمحمدی فرمودند مال تاچ گوشی بوده و باید تعویض میشده حالا اگر مال شما درست شده این مربوط میشه به شانس خوب شما.:11:

srh124
25-09-2010, 08:35
سلام به همه
یه سوال از متخصصین پاکت پی سی
من میخوام windows mobile 6.5 developer kit professional رو نصب کنم (برای اجرای برنامه و تست اون ها) ولی موقع نصب میگه که فایل sdkfiles.cab خرابه و نصب نمیشه
کسی میدونه مشکل چیه ؟
من دوبار دانلود کردم ی بار از سایت و یه بار از توررنت ولی هردوش همین پیغام رو میده.
توی اینترنت هم چیر زیادی در این مورد پیدا نکردم
ممنون میشم کمک کنید

SAEEDSAMSUNG
25-09-2010, 11:06
سلام به همه
من میخوام windows mobile 6.5 developer kit professional رو نصب کنم (برای اجرای برنامه و تست اون ها) ولی موقع نصب میگه که فایل sdkfiles.cab خرابه و نصب نمیشه
کسی میدونه مشکل چیه ؟
من دوبار دانلود کردم ی بار از سایت و یه بار از توررنت ولی هردوش همین پیغام رو میده.
ممنون میشم کمک کنید

میشه پیغام دقیقش رو بنویسید اینجا؟ ممکنه ورژن ویندوز موبایلتون به این برنامه نخوره.

AryanLand
25-09-2010, 21:27
سلام به همه
کسی میدونه مشکل چیه ؟
ممنون میشم کمک کنید

سلام.

ببینید شاید Kitchen رو گرفتید که برای تست فایل نیست .برای کوک کردن رام هست.(البته رو یکسریشون میشه فایل تست کرد اما خیلی تنظیمات و دردسر داره.):11:

srh124
26-09-2010, 19:22
سلام.

ببینید شاید Kitchen رو گرفتید که برای تست فایل نیست .برای کوک کردن رام هست.(البته رو یکسریشون میشه فایل تست کرد اما خیلی تنظیمات و دردسر داره.):11:

من فکر کردم که میشه به عنوان یه emulator ازش استفاده کرد.
البته ظاهرا یه emulator هم وجود داره ولی انطوری که من از اسمش فهمیدم برای وینمو 6.1 هست
در هر صورت یکی از دوستان بهم گفت که قبلش باید ویژوال استودیو نصب باشه که من فراموش کرده بودم. شاید از اون باشه برم نصب کنم ببینم چی میشه
یه سوال از آریالند: فقط برای کوک کردن رام یا برای توسعه برنامه هم مفیده؟
البته من خورم توی مجموعه ویژوال استودیو یه چیزهای به اسم موبایل دیده بودم ولی تا حالا برای توسعه برنامه های موبایل ازشون استفاده نکرده بودم.

ممنون از راهنماییتون

AryanLand
26-09-2010, 21:14
من فکر کردم که میشه به عنوان یه emulator ازش استفاده کرد.
البته ظاهرا یه emulator هم وجود داره ولی انطوری که من از اسمش فهمیدم برای وینمو 6.1 هست
در هر صورت یکی از دوستان بهم گفت که قبلش باید ویژوال استودیو نصب باشه که من فراموش کرده بودم. شاید از اون باشه برم نصب کنم ببینم چی میشه
یه سوال از آریالند: فقط برای کوک کردن رام یا برای توسعه برنامه هم مفیده؟
البته من خورم توی مجموعه ویژوال استودیو یه چیزهای به اسم موبایل دیده بودم ولی تا حالا برای توسعه برنامه های موبایل ازشون استفاده نکرده بودم.

ممنون از راهنماییتون

سلام.

خیر این برنامه فقط برای کوک ردن رام هست البته اون برنامه ای رو هم که شما مد نظر دارید هست من قبلا" استفاده میکردم سعی میکنم براتون پیداش کنم و آپلود کنم.(البته قول نمیدم چون خیلی وقته ازش استفاده نکردم).ضمنا" همونطور که فرمودید واسه ویندوز 6,1 بود (اونموقع هنوز 6,5 نیومده بود.):11:

srh124
27-09-2010, 17:15
سلام.

خیر این برنامه فقط برای کوک ردن رام هست البته اون برنامه ای رو هم که شما مد نظر دارید هست من قبلا" استفاده میکردم سعی میکنم براتون پیداش کنم و آپلود کنم.(البته قول نمیدم چون خیلی وقته ازش استفاده نکردم).ضمنا" همونطور که فرمودید واسه ویندوز 6,1 بود (اونموقع هنوز 6,5 نیومده بود.):11:

خب اگه واسه وینمو 6.1 هست که قاعدتا برای وینمو 6.5 جواب نمیده ؟!!! هان!!!!

AryanLand
27-09-2010, 22:55
خب اگه واسه وینمو 6.1 هست که قاعدتا برای وینمو 6.5 جواب نمیده ؟!!! هان!!!!

سلام.

احتمالش هست جواب بده چون خیلی از برنامه هایی که برای6,5 مینویسن رو 6,1 هم جواب میده.:11:

phoenix333
27-09-2010, 23:51
دوستان اینجا کسی هست که وی‌پی‌ان رو ویندوزموبایل راه اندازی کرده باشه و استفاده کنه؟

من وی‌پی‌ان رو دقیق می‌سازم . آی پی و یوزر و پس و این‌ها رو هم درست می‌دم ولی موقع کانتک شدن اررور یوزر پس بهم می‌ده. همه جوره هم امتحان کردم جواب نمی‌ده. اینم بگم که آی‌پی مخصوص موبایل گرفتم. یعنی طرف می‌گفت آی‌فونی‌ها براحتی استفاده می‌کنن و مخصوصه موبایله ولی نشد.

(گوشیم htc touch pro2 با ویندوز آفیشال 6.5 با گوشی خواهرم هم تست کردم htc touch2 اونم همین اررو رو داشت. چون مربوط به ویندوزموبایله و مختص یه گوشی نیست اینجا مطرح کردم)

srh124
28-09-2010, 10:03
آقا من ویژوال استودیو 2008 رو نصبیدم ولی حکایت همچنان باقی است
هنوز هم موقع نصب windows mobile 6.5 developer kit professional هومن پیغام رو میده.
من ااز دو سایت مختلف اونو دانلود کرده بوئم پس قائدتا مشکل از دانلود ناقص نیست

Tenacious
28-09-2010, 21:16
من یه راه حل جدید برای این مشکل پیدا کردم.

یک فایل به این صورت بسازید: welcome.not توی storage card گوشی کپی کنید. ( این کار رو با ActiveSynce حتی اگر گوشی بالا نیومده باشه می شه انجام داد.)

100 درصد جواب می ده. بعد از اینکه گوشی اومد بالا در صفحه‌ی align پنج بار مراحله کالیبره کردن رو انجام بدید همه چیز درست میشه.

به همین سادگی!

---------- Post added at 09:16 PM ---------- Previous post was at 09:15 PM ----------

البته جواب در مورد مشکل کالیبره کردن گوشی بود! نه واسه آخرین پست ها!!!

AryanLand
28-09-2010, 21:52
آقا من ویژوال استودیو 2008 رو نصبیدم ولی حکایت همچنان باقی است
هنوز هم موقع نصب windows mobile 6.5 developer kit professional هومن پیغام رو میده.
من ااز دو سایت مختلف اونو دانلود کرده بوئم پس قائدتا مشکل از دانلود ناقص نیست

سلام.

اگر ممکنه پیغام رو بفرمایید ببینیم چیه و آیا راه حلی براش داریم یا نه.:11:

من یه راه حل جدید برای این مشکل پیدا کردم.

یک فایل به این صورت بسازید: welcome.not توی storage card گوشی کپی کنید. ( این کار رو با ActiveSynce حتی اگر گوشی بالا نیومده باشه می شه انجام داد.)

100 درصد جواب می ده. بعد از اینکه گوشی اومد بالا در صفحه‌ی align پنج بار مراحله کالیبره کردن رو انجام بدید همه چیز درست میشه.

به همین سادگی!

---------- Post added at 09:16 PM ---------- Previous post was at 09:15 PM ----------

البته جواب در مورد مشکل کالیبره کردن گوشی بود! نه واسه آخرین پست ها!!!

سلام.

در مورد چه گوشی اینو میفرمایید و مشکل چی بوده؟:11:

srh124
29-09-2010, 10:34
اینم پیغام:
"The cabinet file 'sdkfiles.cab' required for this installation is
corrupt and cannot be used. This could indicate a network error, an
error reading from the CD-ROM, or a problem with this package"

البته از روی اینترنت کپی کردم ولی همینه دقیقا
من که جوابی براش توی اینترنت پیدا نکردم. یعنی یه سری دیگه هم به این مشکل برخورده بودند ولی راه حلی براش نبود

saeeddz
30-09-2010, 02:41
دوستان یکی از دوستان من htc touch diamond رو خریداری کرده ولی خودبه خود ری استارت میشه
لازم به ذکر هست که سی پی یو گوشیش در حالت عادی 52% کار میکنه!
با اینکه تمام برنامه ها رو میبنده و استاپ آل میکنه از تسک منیجر
ویندوزش فکر میکنم 6.1 هست و...
لطفآ راهنمایی کنید

golmohammadi
30-09-2010, 04:20
دوستان یکی از دوستان من htc touch diamond رو خریداری کرده ولی خودبه خود ری استارت میشه
لازم به ذکر هست که سی پی یو گوشیش در حالت عادی 52% کار میکنه!
با اینکه تمام برنامه ها رو میبنده و استاپ آل میکنه از تسک منیجر
ویندوزش فکر میکنم 6.1 هست و...
لطفآ راهنمایی کنید
بعد از یه هارد ریست نتیجه را اعلام کن

saeeddz
30-09-2010, 10:11
بعد از یه هارد ریست نتیجه را اعلام کن
این کار رو هم قبلآ انجام داده بود و هیچ نتیجه ای نداره!
مثل قبل و مشکل همچنان پا برجا

Real Madrid C.F
30-09-2010, 11:07
این کار رو هم قبلآ انجام داده بود و هیچ نتیجه ای نداره!
مثل قبل و مشکل همچنان پا برجا
دوست گرامی به نظر من آخرین راه برای شما فلش کردن گوشی با یه رام جدیده الان رام های کوک شده و اصلی زیادی برای دیا اومده ...بهترین جا برای دانلود و روش نصب این رامها XDA Developers هستش که البته اگه مشکل انگلیسی دارین بهتره یه سری به Hand Held Users
بزنین....اگه هم حوصله ندارن بدین نمایندگی!:11:

saeeddz
30-09-2010, 11:15
دوست گرامی به نظر من آخرین راه برای شما فلش کردن گوشی با یه رام جدیده الان رام های کوک شده و اصلی زیادی برای دیا اومده ...بهترین جا برای دانلود و روش نصب این رامها XDA Developers هستش که البته اگه مشکل انگلیسی دارین بهتره یه سری به Hand Held Users
بزنین....اگه هم حوصله ندارن بدین نمایندگی!:11:
خب من چطور باید این کارو کنم؟!

AryanLand
30-09-2010, 23:54
خب من چطور باید این کارو کنم؟!

سلام.

به تاپیک دایموند 2 مراجعه کنید توضیحاتش هست.:11:

saeeddz
01-10-2010, 10:24
سلام.

به تاپیک دایموند 2 مراجعه کنید توضیحاتش هست.:11:
دوست عزیز دوستم این کار رو کرد و ری استارت نمیشه دیگه
چراغ معروفی که داره روشن نمیشه
یعنی موقع مسیج گرفتن و ...

man war
01-10-2010, 11:19
سلام دوستام

من موبایلم i8000 omnia 2 هست مموری گوشیم خود به خود پرید من چیکار کنم تا درست بشه؟؟

mohsen.haftom
01-10-2010, 13:33
سلام به همه ی دوستان یه سوال دارم میشه نرم افزارهایی رو که توی رام هست بیرون کشید و در آورد و استفاده کرد >> اگه میشه چجوری؟/رام رو که دانلود میکنیم منظورم هست نه اون که نصب شده باشه روی گوشی

AryanLand
01-10-2010, 22:52
سلام به همه ی دوستان یه سوال دارم میشه نرم افزارهایی رو که توی رام هست بیرون کشید و در آورد و استفاده کرد >> اگه میشه چجوری؟/رام رو که دانلود میکنیم منظورم هست نه اون که نصب شده باشه روی گوشی

سلام.

بله میتونید اینکارو بکنید.منتها یک کار تخصصی هست.:11:

man war
02-10-2010, 13:49
من موبایلم i8000 omnia 2 هست مموری گوشیم خود به خود پرید من چیکار کنم تا درست بشه؟؟

mohsen.haftom
02-10-2010, 16:13
[QUOTE=AryanLand;5475556]سلام.

بله میتونید اینکارو بکنید.منتها یک کار تخصصی هست.:11:[/QUOT

میشه بگید ؟؟؟/ نرم افزار خاصی میخواد>/// ///؟؟؟ لطقا کمک کنید

srh124
04-10-2010, 21:18
سلام.
يه سوال. چه جوري ميشه ايتترنت گوشي رو روي كامپيوتر استفاده كردم؟
مثلا با اينترنت اكسپلورر كامپيوتر از اينترنت مال گوشي استفاده كرد؟
ممنون

SAEEDSAMSUNG
04-10-2010, 21:26

دوست عزیز تا الان هیچ راه حل درست حسابی برای مشکل شما پیدا نشده. اگه گوشیتون گارانتی پارس مایکروتل داره که خیلی خوبه و مشکلی نیست و با مراجعه به نمایندگی تعمیرات میتونید گوشیتون رو مجانی ردیف کنید. که فکر نکنم 10 دقیقه بیشتر طول بکشه. اگه گارانتی نداره ، نمایندگی از شما مبلغ 20 تومن میگیره و درستش میکنه.
موفق باشید:11:

golmohammadi
05-10-2010, 15:11
سلام.
يه سوال. چه جوري ميشه ايتترنت گوشي رو روي كامپيوتر استفاده كردم؟
مثلا با اينترنت اكسپلورر كامپيوتر از اينترنت مال گوشي استفاده كرد؟
ممنون
برنامه Microsoft Activesync را رو پی سی نصب کنید
حالا گوشی را با کابل به پی سی وصل کنید
گوشی باید کانکت بشه
و از طریق اینب رنامه گوشی آنلاین میشه

srh124
05-10-2010, 19:55
برنامه Microsoft Activesync را رو پی سی نصب کنید
حالا گوشی را با کابل به پی سی وصل کنید
گوشی باید کانکت بشه
و از طریق اینب رنامه گوشی آنلاین میشه

مطمئني؟!!!
من نميخوام اينترنت كامپيوترم روي گوشيم استفاده كنم بلكه ميخوام اينترنت گوشيم يغني اينترنت شبكه همراه اول رو از روي كامپيوتر استفاده كنم.
راهي كه تو گفتي رو انجام دادم ولي اينترنت اكسپلورر كامپيوتر هيچي نمياره
فكر كنم تنظيماتي لازم داره

srh124
07-10-2010, 08:58
آقا كسي نميدونه چه چوري ميشه اينترنت گوشي رو از روي كامپيوتر استفاده كرد؟؟؟؟
فكر كردم تا حالا چند نفر بايد انجام داده باشند.

mohsen.haftom
07-10-2010, 18:49
سلام به همه ی اساتید من چند وقته مسج که میخوام بدم send نمیشه پیغام massege was not send try again رو میده چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گوشی ایکس 1

Real Madrid C.F
07-10-2010, 23:16
آقا كسي نميدونه چه چوري ميشه اينترنت گوشي رو از روي كامپيوتر استفاده كرد؟؟؟؟
فكر كردم تا حالا چند نفر بايد انجام داده باشند.

سلام ...بهتر بود شما اسم گوشیو میگفتین...حالا من فرض میکنم شما HTC دارین...اول از همه به نظر من از GPRS همراه اول استفاده نکنین ...خیلیا ازش شاکین!!...حالا شما اول Device Center رو روی PC نصب کنین (Active Sync روی ویندوز XP) بعد از نصب گوشی رو به کامپیوتر وصل کنین و وقتی پرسید شما بزنین Active Sync رو بیاره حالا وقتی سینک کردن تموم شد و گوشی کاملا کانکت شد حالا از توی Programs برنامه ی Internet Sharing رو توی گوشیتون باز کنین....و تنظیمات رو روی USB و پایینیش رو روی MCI-GPRS قرار بدین و در قسمت پایین برنامه Connect رو بزنین....حالشو ببرین:10:

MAXXX
08-10-2010, 00:36
سلام
من وقتی آهنگ میریزم روی رم گوشی وقتی MUSIC LIBRARY رو آپدیت میکنم تا گوشی آهنگ های ریخته شده رو بشناسه وسطاش هنگ میکنه کسی میدونه مشکل از چیه ؟
یه مورد دیگه اگه 10 تا موزیک بریزم تو هر بار آپدیت همون 10 تا رو شناسایی میکنه مثلا وقتی این 10 تا رو شناخت اگه بعداد 1 آهنگ دیگه بریزم و آپدیت کنم میگه 11 تا موزیک جدید شناسایی شد در حالی که فقط 1 دونه جدید اضافه شده

HTC DIAMOND2 دارم

srh124
10-10-2010, 09:00
سلام ...بهتر بود شما اسم گوشیو میگفتین...حالا من فرض میکنم شما HTC دارین...اول از همه به نظر من از GPRS همراه اول استفاده نکنین ...خیلیا ازش شاکین!!...حالا شما اول Device Center رو روی PC نصب کنین (Active Sync روی ویندوز XP) بعد از نصب گوشی رو به کامپیوتر وصل کنین و وقتی پرسید شما بزنین Active Sync رو بیاره حالا وقتی سینک کردن تموم شد و گوشی کاملا کانکت شد حالا از توی Programs برنامه ی Internet Sharing رو توی گوشیتون باز کنین....و تنظیمات رو روی USB و پایینیش رو روی MCI-GPRS قرار بدین و در قسمت پایین برنامه Connect رو بزنین....حالشو ببرین:10:

ممنون ازجوابت
يه سوال من يه گوشي k700 دارم كه هم جاوا رو اجرا مي كنه و هم بلوتوس داره. توي تنظييماتش هم تنظيمات اينترنت رو ديدم .
ميشه يه سيمكارت ايرانسل انداخت روش و بعد ا بلوتوس وصلش كرد به كامپيوتر و از روي كامپيوتر وبگردي كرد؟

Real Madrid C.F
10-10-2010, 11:53
ممنون ازجوابت
يه سوال من يه گوشي k700 دارم كه هم جاوا رو اجرا مي كنه و هم بلوتوس داره. توي تنظييماتش هم تنظيمات اينترنت رو ديدم .
ميشه يه سيمكارت ايرانسل انداخت روش و بعد ا بلوتوس وصلش كرد به كامپيوتر و از روي كامپيوتر وبگردي كرد؟

بله میشه ولی باید PC Studio سونی اریکسون رو لپتاپ نصب باشه ...چرا نوشتین کامپیوتر!! مگه کامپیوتر بلوتوث داره؟؟ اگه منظورتون PC معمولی هستش باید حتما کابلی وصلش کنین:10:

srh124
10-10-2010, 22:09
بله میشه ولی باید PC Studio سونی اریکسون رو لپتاپ نصب باشه ...چرا نوشتین کامپیوتر!! مگه کامپیوتر بلوتوث داره؟؟ اگه منظورتون PC معمولی هستش باید حتما کابلی وصلش کنین:10:

کامپیوتر به usbاش بلوتوث میخوره مثل فلش مموری.
دستتون درد نکنه. مشکل حل شد.

Real Madrid C.F
13-10-2010, 15:04
آی مردم به دادم برسین بدبخت شدم .... حدودا یک هفته پیش یه رام ویندوز 6.5 واسه تاچ HD که هنوز رام فابریک بالاش بود دانلود کردم و بعد از hspl رام رو نصب کردم حدودا یک هفته رام بدون مشکل کار کرد و حتی کلی نرم افزار و بازی روش نصب کردم و بازی کردم و هیچ مشکلی نبود تا امروز که وقتی resco explorer رو باز کردم دیدم فقط storage card هستش و خبری از فایلهای داخلی گوشی نیست!!! نه پوشه ی windows نه programs نه aplication data!! بعد گوشی رو سافت ریست کردم وقتی بالا اومد کلی طول کشید تا صفحه ی smart mobility رد شد بعد که صفحه ی نارنجی ورودی وین موبایل 6.5 اومد اصلا دیگه هنک کرد و هیچی نمیشد!! الان که ریست میکنم اصلا از رو smart mobility رد نمیشه!! نکنه گوشی آجر شده باشه!! اصلا device manager هم نمیشناسش تا دوباره رام بریزم!!! تو رو خدا کمک کنین من بی گوشی موندم!!

آقا ممنون!! رفتم هند هلد یوزرز بچه ها کمک کردن گوشیو نجات دادم ...خیلی باحال بود خودشونم کف کردن !! وقتی گوشیو روشن کردم کلید ولوم رو نگه داشتم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد!! ولی در کمال تعجب گوشی بالا اومد!! اول تاچ رو کالیبره کردم و بعدشم بقیه یی مرحله ها ولی فایل منیجر و چند تا از برنامه های دیگه باز نمیشدن!!!! منم یه هارد ریست از تو ستینگ کردم مشکل حل شد و الان گوشی سالمه...خدا رو شکر!! الان میخوام یه back Up بگیرم شاید دلیل مشکل unstaible بودن رام هستش و ممکنه دوباره کار دستم بده

M@hdi-B
13-10-2010, 21:10
خب خدا رو شکر.. برو تو تاپیک اچ دی2 هم اعلام کن .. الکی ما رو کشوندی اینجا :31:

mohsen.haftom
14-10-2010, 11:27
سلام به همه ی اقایون من الان حدود 10 دقیقه هست گوشیم فول شارژه بهد 3 تا اسمس دادم شارژش شد 97 درصد به نطرتون طبیعی هست؟ یا باتری مشکل داره ؟ا وقتی باهاش 30 تا پیام بدم شارژ از 100 شده بود 34 درصد .رام هم 826. قیمت باتری فابریک خودش چند هست؟؟؟مرسی

srh124
15-10-2010, 20:38
سلام یه سوال
راهی وجود نداره که برنامه های جاوا مثل بچه آدم روی پاکت پی سی اجرا بشن؟ یعنی مثل بقیه گوشی ها
آخه یه دسته از نرم افزارهای مهمی که من لازم دارم (دیکشنری های عربی خوب) جاوا هستن که اونا هم با تاچ ظاهرا مشکل دارن.
یا اصلا توشون نمیشه تایپ کرد یا به سختی میشه این کارو کرد.
این وسط نرم افزاری چیزی وجود نداره که برنامه های جاوا رو خوب اجرا کنه؟!!!!
ممنون

mohsen.haftom
16-10-2010, 00:21
سلام من چجوری مینوتم باتری فاب x1رو تهیه کنم؟؟؟؟ مغازه های موبایلی نداشتن/ تو رو خدا کمک کنید مرسی

golmohammadi
16-10-2010, 13:15
سلام به همه ی اقایون من الان حدود 10 دقیقه هست گوشیم فول شارژه بهد 3 تا اسمس دادم شارژش شد 97 درصد به نطرتون طبیعی هست؟ یا باتری مشکل داره ؟ا وقتی باهاش 30 تا پیام بدم شارژ از 100 شده بود 34 درصد .رام هم 826. قیمت باتری فابریک خودش چند هست؟؟؟مرسی
مصرف گوشی بالاست
شاید هم باطری موردی داره
البته بستگی داره پیامک را چقدر طول بکشه بفرستی
ولی در کل عادی نیست
یه سوال
30 تا پیام را چند دقیقه میفرستی؟

سلام یه سوال
راهی وجود نداره که برنامه های جاوا مثل بچه آدم روی پاکت پی سی اجرا بشن؟ یعنی مثل بقیه گوشی ها
آخه یه دسته از نرم افزارهای مهمی که من لازم دارم (دیکشنری های عربی خوب) جاوا هستن که اونا هم با تاچ ظاهرا مشکل دارن.
یا اصلا توشون نمیشه تایپ کرد یا به سختی میشه این کارو کرد.
این وسط نرم افزاری چیزی وجود نداره که برنامه های جاوا رو خوب اجرا کنه؟!!!!
ممنون
راه خاصی وجود نداره
برنامه های جاوا همشون رو گوشیهای جدید جواب نمیدند
الان چند تا هست رو ویواز جواب نمیده
بهترین گوشیهای جاوا هم مال سونی اریکسون هستند

سلام من چجوری مینوتم باتری فاب x1رو تهیه کنم؟؟؟؟ مغازه های موبایلی نداشتن/ تو رو خدا کمک کنید مرسی
باطریش که قبلا کمیاب بود
الانم ظاهرا همینطوره
بهتره از نمایندگی اصلی سیتادل در تهران بپرسی

mohsen.haftom
17-10-2010, 00:50
مصرف گوشی بالاست
شاید هم باطری موردی داره
البسته بستگی داره پیامک را چقدر طول بکشه بفرستی
ولی در کل عادی نیست
یه سوال
30 تا پیام را چند دقیقه میفرستی؟

باطریش که قبلا کمیاب بود
الانم ظاهرا همینطوره
بهتره از نمایندگی اصلی سیتادل در تهران بپرسی

سلام میشه شماره تلفنش رو بدید ؟؟؟ شماره نمایندگی اصفهانشو ندارید؟؟؟؟؟

golmohammadi
18-10-2010, 01:18
سلام میشه شماره تلفنش رو بدید ؟؟؟ شماره نمایندگی اصفهانشو ندارید؟؟؟؟؟
شرمنده شمارشو یادم نیست
قبلا یکی دو بار تو کلوپ x1 گذاشته بودم
در ضمن باید از تهران بپرسی ببینی در اصفهان نمایندگی داره یا نه

Baziran365
18-10-2010, 07:21
پاکت پی سی چیست ؟ کمی توضیح دهید . ممنون از لطف تان

Real Madrid C.F
19-10-2010, 08:06

پاکت PC کلا به هر نوع گوشی گفته میشه که از سیستم عامل ویندوز موبایل یا ویندوز فون استفاده کنه....البته دیگه الان زیاد از این اصطلاح استفاده نمیشه و معمولا اسم خود سیستم عامل رو واسه نام بردن این نوع گوشیا میگن مثلا میگن گوشی ویندوز موبایل یا وین مو ...:11:

Amin.M.1986
19-10-2010, 11:47
برتری پاکت پی سی نصبت به گوشی های دیگه فقط تعداد برنامه های زیاد و کاربردیشه وگرنه از نظر راحتی کارکرد یا کیفیت صفحه و .... از اغلب گوشی های هم رده پایینتر قرار میگیره.. کسانی که پاکت استفاده میکنند اغلب کسانی هستند که از سرو کله زدن با نرم افزار های جدید لذت میبرند یا کاربرد های خاصی دارند که فقط پاکت میتونه اونا رو انجام بده.. امروزه اغلب برنامه هایی که قبلا برای پاکت بود برای سیستم عامل های دیگه از قبیل سیمبیان هم ریلیز شده.

golmohammadi
20-10-2010, 02:20
البته اضافه شود گوشیهای پاکت پی سی جون میدند برای کار با اسناد کامپیوتری
که سیمبیان در این فایلها ضعیفتره
کلا بیزینسی هستند

Real Madrid C.F
20-10-2010, 15:51
البته اضافه شود گوشیهای پاکت پی سی جون میدند برای کار با اسناد کامپیوتری
که سیمبیان در این فایلها ضعیفتره
کلا بیزینسی هستند

کلا مضخرف هستن!!! چون واقعا این وین 6.5 که من رو HD انداختم و مثلا آخرین ورژن هستش و باید خوب باشه ولی هر روز سه چهار تا باگ تو سیستم عامل میبینم دیگه آسی شدم میخوام بدم بره و یه آندروید بگیرم...چون دیگه نسل ویندوز موبایلو پاکت PC منقرض میشه تا 2 سال دیگه هیچکی نمیگه پاکت PC!! :2:

srh124
20-10-2010, 20:08
یه سوال در مورد idm:
من موقعی که گوشیم رو با استفاده از بلوتوث و برنامه BlueSolei که روی کامپیوتر نصب میشه به اینترنت وصل می کنم (اینترنت شبکه ایرانسل) (قاعدتا با امکان internet sharing توی گوشی) راحت میتونم با idm دانلود کنم اما موقعی که باکابل وصل میکنم به کامپیوتر نمیتونم با idm چیزی دانلود کنم هر چند امکان وبگردی هست یعنی کاننکشن اینترنت درسته.
کسی میدونه چی کار باید کرد؟

AsireZendegi
21-10-2010, 22:22
دوستان کسی می دونه که میشه با شبکه کردن دو تا گوشی ویندوز مثل شبکه های پی سی فایل ها رو با سرعت بالا تر انتقال داد یا کارهای دیگه انجام داد؟
من چند روز پیش یه شبکه بین گوشی خودم و دوستم درست کردم اما هر کاری کردم نفهمیدم به چه دردی می خوره!

Real Madrid C.F
23-10-2010, 10:20
دوستان کسی می دونه که میشه با شبکه کردن دو تا گوشی ویندوز مثل شبکه های پی سی فایل ها رو با سرعت بالا تر انتقال داد یا کارهای دیگه انجام داد؟
من چند روز پیش یه شبکه بین گوشی خودم و دوستم درست کردم اما هر کاری کردم نفهمیدم به چه دردی می خوره!

دوست عزیز نگفتین از چه طریقی شبکه کردین؟؟ یعنی از طریق بلوتوث با هم Pair شدین یا Enrol گوشیتونو دادین به گوشی دوستتون...لطفا بیشتر توضیح بدین:11:

AsireZendegi
23-10-2010, 21:29
دوست عزیز نگفتین از چه طریقی شبکه کردین؟؟ یعنی از طریق بلوتوث با هم Pair شدین یا Enrol گوشیتونو دادین به گوشی دوستتون...لطفا بیشتر توضیح بدین:11:
من زیاد از شبکه سر در نمیارم
اما با wifi شبکه کردم
اما enrol رو که گفتین اصلا نمی دونم چیه

mohsen.haftom
24-10-2010, 20:14
سلام من با رسکئ اکسپلورر مشکل پیدا کردم میخوام با بلونوث فایل بقرستم اما ارور میده رام 826

AryanLand
25-10-2010, 00:18
سلام من با رسکئ اکسپلورر مشکل پیدا کردم میخوام با بلونوث فایل بقرستم اما ارور میده رام 826

سلام.
گوشیتون چیه؟

mohsen.haftom
25-10-2010, 18:50
سلام.
گوشیتون چیه؟

تو رو خدا کمک کنید
x1

AryanLand
25-10-2010, 21:16
تو رو خدا کمک کنید
x1

سلام.

ممکنه بفرمایید اروری که میده چیه؟

mohsen.haftom
26-10-2010, 00:00
سلام.

ممکنه بفرمایید اروری که میده چیه؟

cannot connect to the network با هر ورژنی بگی تست کردم. نشد

AryanLand
26-10-2010, 00:08
cannot connect to the network با هر ورژنی بگی تست کردم. نشد

سلام.

والا با این ارور تا حالا برخورد نکردم.شما با Beam File بفرست ببین اصلا" گوشی میتونه فایل بفرسته یا نه.:11:

mohsen.haftom
26-10-2010, 19:24
سلام.

والا با این ارور تا حالا برخورد نکردم.شما با Beam File بفرست ببین اصلا" گوشی میتونه فایل بفرسته یا نه.:11:

بله با بیم میفرسته .چیکار کنم>>>>><<؟؟

AsireZendegi
29-10-2010, 13:15
کسی rss reader free برای اسمارت فون سراغ داره؟
یکی داشتم اما بعد از 15 روز کد فعال سازی خواست

phoenix333
01-11-2010, 11:18
دوستان من با gprs کانکت می‌شم. آب و هوا هم آپدیت می‌کنه، صفحه‌ها رو هم می‌آره،‌سرچ هم می‌کنه ولی میل‌ها رو send/recieve نمی‌کنه!
می‌زنه Sync Error
Cannot connect
connot connect with current connection settings. To change your connection settings, tap setting

به نظرتون مشکل از چیه؟ )-:

soroush20
01-11-2010, 12:10
نحوه نصب فایل های exe روی پاکت پیسی چجوریه؟! من گوشیم htc viva هست و وقتی یه نرم افزار exe مثل microsoft voice commander رو روی گوشیم می ریزم(با وصل گوشی به کامپیوتر با سیم و گزینه disk drive و از روی گوشی اجرا می کنم میگه این نرم افزار برای پاکت پیسی نیس!
كسي ميتونه كمكم كنه؟

AryanLand
01-11-2010, 16:38
كسي ميتونه كمكم كنه؟

سلام.

شما وقتی گوشی رو به PC وصل میکنید.باید با برنامه اکتیو سینک گوشی رو سینک کنید به کامپیوترتون بعد فایل EXE رو رو کامپیوترتون اجرا کنید شروع میکنه به نصب و سپس از طریق برنامه اکتیو سینک میره واسه نصب رو گوشی و رو گوشی پیغام میده به شما که اونجا میتونید مموری داخلی یا مموری کارت رو انتخاب کنید و برنامه نصب میشه.
حالا اگر فایل EXE ای بود که رو PCبهتون ارور داد بریزید رو گوشی و اونجا اجراش کنیدچون بعضی فایلهای EXE مستقیم رو گوشی اجرا میشن که اینجور فایلها بسیار کم هستند ( 1در هزار).:11:

safa125
01-11-2010, 23:58
با سلام به مهندسين گرامي
سريع به دادم برسين که 525 تومان رفت تو پاچم:41::41::41::41:
با کلي زحمت پول گوشي hd2 (بدون گارانتي) رو جورکردم و کلي هم تو مغازه سروکله زدم وامتحانش کردم ولي وقتي اومدم خونه هرکاري ميکنم فلش دوربين گوشي روشن نميشه.
آيا مشکل سخت افزاريه ؟
اينم بگم که فروشنده واسم فارسي ساز و جي پي اس ويک ديکشنري نصب کرد.
الان کلا اعصابم بهم ريخته:18::18::18::18::18:
لطفا راهنماييم کنيد

AryanLand
02-11-2010, 00:20
با سلام به مهندسين گرامي
سريع به دادم برسين که 525 تومان رفت تو پاچم:41::41::41::41:
با کلي زحمت پول گوشي hd2 (بدون گارانتي) رو جورکردم و کلي هم تو مغازه سروکله زدم وامتحانش کردم ولي وقتي اومدم خونه هرکاري ميکنم فلش دوربين گوشي روشن نميشه.
آيا مشکل سخت افزاريه ؟
اينم بگم که فروشنده واسم فارسي ساز و جي پي اس ويک ديکشنري نصب کرد.
الان کلا اعصابم بهم ريخته:18::18::18::18::18:
لطفا راهنماييم کنيد

سلام.

یه هارد ریست بکنید ببینید درست میشه یا نه ضمنا" تنظیمات دوربین رو هم چک کنید.:11:

safa125
02-11-2010, 00:23
سلام.

یه هارد ریست بکنید ببینید درست میشه یا نه ضمنا" تنظیمات دوربین رو هم چک کنید.:11:

چطوری هارد رسیت بکنم؟:41:
آقا من تازه از سیمبیان به ویندوز موبایل کوچ کردم

mehran2190
03-11-2010, 19:44
با عرض خسته نباشید خدمت تمامی دوستان من یه مشکلی با وایرلس گوشیم دارم که ممنون میشم کمکم کنید:
گوشی من htc diamond 2 هستش و می خوام از طریق گوشی اینترنت رو بفرستم رو لپتاپ، گوشی رو از طریق کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل کردم؛ اینترنتشم کار می کنه؛ wifi و wifi router رو هم روشن کردم و تنظیماتشم انجام دادم؛ لپتاپم هم wireless پیدا کرده منتها یه کلیدی می خواد به اسم wep key که 13 رقمیه، تو تنظیمات گوشی پیداش کردم ولی متاسفانه به شکل ******* هستش و قابل تشخیص نیست. راهی برای پیدا کردن این رمز هست چون بدون اون اجازه استفاده بر روی لپتاپ داده نمیشه.
با تشکر.

mohsen.haftom
03-11-2010, 22:05
سلام من وقتی میحوام با رسکو اکسپلورر فایلی رو بفرستم این ارور رو میده چیکار کنم>؟؟ با بیم خود گوشی میفرسته . با resco photo هم میفرسته ولی با اکسپلورر نه. چی کار کنم؟؟؟ رامم هم 826 اخرین ورژن و رسکو هم احرین ورژن و با ورژن های قبل هم تست مردم نشد. تورو خدا کمک کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali.jomong
06-11-2010, 10:46
سلام به همه دوستان عزیز و اساتید محترم .من یک گوشی XPERIA X1 به تازگی خریدم.اما .وقتی سیم کارت ایرانسل یا همراه اول اعتباری داخلش می ذارم اسمس نمیفرسته وخیلی از اوقات پیغام your text message cannot be sent رو میده.با ایرانسلم تماس گرفتم.میگن سیم کارت مشکلی نداره.اما همراه اول دائمی که میذارم مشکل برطرف می شه.من می خوام سیم کارت ایرانسل بذارم.دو تا سیم کارت ایرانسل مختلف هم امتحان کردم،اما جواب نداد.

اون سه تا شماره مرکز پیام رو هم امتحان کردم.

09350001400

00989350001400

+989350001400

SMS هم حتی انگلیسی میفرستم.

خیلی ازتون ممنون میشم کمکم کنید.

Real Madrid C.F
06-11-2010, 12:22
سلام من وقتی میحوام با رسکو اکسپلورر فایلی رو بفرستم این ارور رو میده چیکار کنم>؟؟ با بیم خود گوشی میفرسته . با resco photo هم میفرسته ولی با اکسپلورر نه. چی کار کنم؟؟؟ رامم هم 826 اخرین ورژن و رسکو هم احرین ورژن و با ورژن های قبل هم تست مردم نشد. تورو خدا کمک کنید.

من فکر میکنم ایراد از رام شما باشه! منم با KWBR Leo 6.5 این مشکلو داشتم و درست شدنی نبود!! من حتی بلوتوث هم نمیگرفتم...بهتره به یه رام انرژی یا رام رسمی فلش کنین:11:

good boy 2010
06-11-2010, 22:53
سلام
اقا mohsen.haftom رسکو باید رجیستر کنی:46:

Real Madrid C.F
07-11-2010, 11:50
نه مشکل ماله رامه اگه ریجستر میخواست میرفت تو قسمت رجیستر و کد میخواست

AryanLand
07-11-2010, 22:53
نه مشکل ماله رامه اگه ریجستر میخواست میرفت تو قسمت رجیستر و کد میخواست

سلام.

نه مال رام نیست منم الان یه دو سه روزی هست این مشکل رو پیدا کردم اما رام عوض نکردم و رامم همون رام رسمی هست یعنی مطمئنم که رامم مشکل نداره.:11:

Real Madrid C.F
12-11-2010, 20:27
سلام.

نه مال رام نیست منم الان یه دو سه روزی هست این مشکل رو پیدا کردم اما رام عوض نکردم و رامم همون رام رسمی هست یعنی مطمئنم که رامم مشکل نداره.:11:

جالبه! پس فکر میکنین مشکل از کجا باشه! یعنی الان روی مال تو هم درست بشو نیست!

AryanLand
12-11-2010, 22:29
جالبه! پس فکر میکنین مشکل از کجا باشه! یعنی الان روی مال تو هم درست بشو نیست!

سلام.

نه هنوز. البته وقت نکردم باهاش ور برم ببینم مشکل از کجاست تستش میکنم درست شد میگم چرا اینجوری میشه.:11:

Expendables
16-11-2010, 17:27
سلام

من چند روز پیش یه گوشی acer e101 خریدم ، اما هر کار میکنم نمیتونم به نت کانکت بشم
کسی در این مورد اطلاعات داره یه کمکی برسونه ، خدا خیرت بده جوون

Real Madrid C.F
18-11-2010, 01:31
سلام

من چند روز پیش یه گوشی acer e101 خریدم ، اما هر کار میکنم نمیتونم به نت کانکت بشم
کسی در این مورد اطلاعات داره یه کمکی برسونه ، خدا خیرت بده جوون

شما باید بیشتر توضیح بدین!!؟

اگه منظورتون استفاده از GPRS هستش باید اول یه SMS به 8008 یا 00988008 بدین که توش اسم و مدل گوشی به انگلیسی باشه تا براتون تنظیمات رو بفرسته!

Expendables
18-11-2010, 11:33
شما باید بیشتر توضیح بدین!!؟

اگه منظورتون استفاده از GPRS هستش باید اول یه SMS به 8008 یا 00988008 بدین که توش اسم و مدل گوشی به انگلیسی باشه تا براتون تنظیمات رو بفرسته!

سلام
بله منظورم همون GPRS هست
اما وقتی اس ام اس میدم به این شماره که گفتید این جواب برام ارسال میشه : "مدل گوشی شما شناسایی نشد و ... "

AryanLand
18-11-2010, 23:34
سلام
بله منظورم همون GPRS هست
اما وقتی اس ام اس میدم به این شماره که گفتید این جواب برام ارسال میشه : "مدل گوشی شما شناسایی نشد و ... "
سلام.

اپراتور سیم کارتتون چیه ؟بفرمایید تا لینک تنظیماتش رو تقدیم کنم.:11:

پ ن: راستی این پست 2000 ام من بود.:31:

Expendables
19-11-2010, 00:16
سلام.

اپراتور سیم کارتتون چیه ؟بفرمایید تا لینک تنظیماتش رو تقدیم کنم.:11:

پ ن: راستی این پست 2000 ام من بود.:31:

سلام
همراه اول دارم
اخه مشکل اینجاست که سایت همراه اول هم تنظیمات اینو نداشت :5:
تبریک میگم :10:
ایشالا 20000 پسته بشی :11:

AryanLand
19-11-2010, 00:31
سلام
همراه اول دارم
اخه مشکل اینجاست که سایت همراه اول هم تنظیمات اینو نداشت :5:
تبریک میگم :10:
ایشالا 20000 پسته بشی :11:

سلام.

شما به این صفحه:

مراجعه کن قسمت پایین صفحه یک قسمت هست به نام:

راهنماي تنظيم گوشي‌هاي با سيستم‌عامل ويندوز

ببینید کارتون رو راه میندازه یا نه.:11:

Expendables
19-11-2010, 10:48
سلام.

شما به این صفحه:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کن قسمت پایین صفحه یک قسمت هست به نام:

راهنماي تنظيم گوشي‌هاي با سيستم‌عامل ويندوز

ببینید کارتون رو راه میندازه یا نه.:11:

سلام

ممنون دوست عزیز
تنظیماتش انجام دادم و GPRS فعال شد
ببخشید که دکمه تشکر نیست از پستت تشکر کنم :10:

بازم ممنون :11:

srh124
19-11-2010, 14:43
سلام
يه سوال. نميشه كاري كرد كه يكي از دكمه هاي گوشي شرتكات بشه به دكمه pausee مديا پلير؟
من گوشيم امنيا لايت هست. گفتم شايد برنامه اي چيزي وجود داشته باشه.
اونجوري واسه زبان خوبه. ادم يه فايل صوني رو گوش ميكنه متنش هم كه جلوش هست هرموقع خواست ميزنه روي پاوز و ديگه نيازي به بستن ورد و بازكردن پلير نيست.

AryanLand
20-11-2010, 11:41
سلام

ممنون دوست عزیز
تنظیماتش انجام دادم و GPRS فعال شد
ببخشید که دکمه تشکر نیست از پستت تشکر کنم :10:

بازم ممنون :11:
سلام.

خواهش میکنم,خوشحالم مشکلتون حل شد.:11:

سلام
يه سوال. نميشه كاري كرد كه يكي از دكمه هاي گوشي شرتكات بشه به دكمه pausee مديا پلير؟
من گوشيم امنيا لايت هست. گفتم شايد برنامه اي چيزي وجود داشته باشه.
اونجوري واسه زبان خوبه. ادم يه فايل صوني رو گوش ميكنه متنش هم كه جلوش هست هرموقع خواست ميزنه روي پاوز و ديگه نيازي به بستن ورد و بازكردن پلير نيست.

سلام.

یه برنامه قبلا" داشتم میشد باهاش اینکارو کرد ,میگردم اگه پیداش کردم لینکش رو براتون میزارم.:11:

srh124
21-11-2010, 12:58
سلام.

خواهش میکنم,خوشحالم مشکلتون حل شد.:11:

سلام.

یه برنامه قبلا" داشتم میشد باهاش اینکارو کرد ,میگردم اگه پیداش کردم لینکش رو براتون میزارم.:11:

اي ول اريا لند. لطف مي كني
بي صبرانه منتظرشم

Amin.M.1986
23-11-2010, 00:49
سلام
.

توی کور پلیر میتونی تنظیم کنی که هر دکمه چه عملی رو انجام بده .. کار سختی نیست.. :46:

srh124
24-11-2010, 04:53
توی کور پلیر میتونی تنظیم کنی که هر دکمه چه عملی رو انجام بده .. کار سختی نیست.. :46:

ممنون از راهنماييت
ولي مدياپلير خود ويندوز به خاطر قابليت ab وبعضي چيزاي ديگه واسه زبان بهتره
من دنبال يه راه حلي واسه تنطيم اون بودم
بازم ممنون

خداييش عجب حالي مبده ادم سااعت 4 صبح توي جاده وسط بيابون به اينترنت وصل بشه!!!!!!!!

m_pixel
26-11-2010, 20:43
من گوشیم x1 هست و رام x2 رو ریختم
وقتی sms میدم با اینکه تیک delivery report رو فعال کردم باز دلیوری نمیده!!
ممنون

srh124
27-11-2010, 23:57
ميگم اريالند, اين برنامه رو پيدا نكردي؟
اسمش هم يادت بياد خوبه.

AryanLand
28-11-2010, 00:13
ميگم اريالند, اين برنامه رو پيدا نكردي؟
اسمش هم يادت بياد خوبه.

سلام.

واقعیتش اصلا" یادم رفته بود.:31:
یه هارد اکسترنال دارم رو اون باید باشه فردا که وقت نمیکنم پس فردا برات میگردم انشاا..که بتونم پیداش کنم.به هر حال ببخشید.:11:

AsireZendegi
01-12-2010, 23:40
کسی نسخه ای از resco داره که روی اسمارت فون امتحان کرده باشه؟
گوشی من samsung b7320 اما هرچی زدم نصب میشه اما موقعی که برنامه رو باز می کنم هیچ اتفاقی نمی افته

srh124
07-12-2010, 08:53
خب فكر كنم ديگه اريالند كلا ما رو از ياد برد!!!!
اگه پيدا نشد يه ندا بده ما منتظر نمونيم

AryanLand
07-12-2010, 23:22
خب فكر كنم ديگه اريالند كلا ما رو از ياد برد!!!!
اگه پيدا نشد يه ندا بده ما منتظر نمونيم

سلام.

نه خدا وکیلی هارد رو که گشتم هیچ, تا حالا چند بار تو نت هم جاهایی که فکر میکردم پیداش کنم گشتم اما نتونستم گیرش بیارم.یه چند تا گوشی هم دارم اونارو هم دوباره شارژ کردم و نگاه کردم ببینم رو اونا نصبش دارم یا نه که نبود. بازم سعی ام رو میکنم بینم میتونم پیداش کنم یا نه.اگه این اسم لعنتیش یادم بیاد حله راحت میشه پیداش کرد.به هر حال فعلا" که شرمنده شدم.:11:

srh124
08-12-2010, 00:19
دشمنت شرمنده.
من نميدونستم اين قدر اذيت ميشي وگرنه ... بيخيالش تا همين جا هم كلي بهت زحمت داديم
شرمندگي از ماست. بايد ببخشيد

srh124
08-12-2010, 22:17

عجب حافظه ای دارم من. کلا یادم رفته دو ماه پیش چجوری اینترنت ایرانسل رو با کامپیوتر share می کردم. :19: :19:
الان که مراحل بالا رو میرم بعد از این که میزنم روی دکمه کاننکت، اتصال activeSync با گوشی قطع میشه. اون کانکشکنی که هم موقع وصل کردن گوشی به کامپیوتر خودکار بالا میاد اونم ناپدید میشه.
توی خود internet sharing گوشی هم مینویسه check usb cable connection
کسی میدونه چه خبره؟ :41::41:

AsireZendegi
16-12-2010, 21:53
دوستان کسی نرم افزار فیس بوک رو واسه ویندوز موبایل داره که از شیلتر رد بشه؟
یعنی مثلا شبیه اپرا مینی
یا اقلا کسی می تونه کمکم کنه که چیز پی ان رو بندازم روی گوشی؟
خواهش می کنم خیلی لازمه

AsireZendegi
20-12-2010, 20:21
دوستان کسی نرم افزار فیس بوک رو واسه ویندوز موبایل داره که از شیلتر رد بشه؟
یعنی مثلا شبیه اپرا مینی
یا اقلا کسی می تونه کمکم کنه که چیز پی ان رو بندازم روی گوشی؟
خواهش می کنم خیلی لازمه

دوستان کسی نیست این طرفا؟!
نحوه استفاده از چیز پی ان روی اسمارت فون رو کسی میدونه؟
با پاکت پی سی فرق داره ها

golmohammadi
23-12-2010, 00:07
سلام دوستان
اخیرا واسه یکی از دوستام x2 گرفته تایوانی
یه عده مشکلاتی داره
از جمله هنگ کردنهایی که فکر کنم بیش از حد هنگ میکنه
بقیه دوستان نظرشون چیه در مورد این هنگها
حس میکنم مموری باید از خود گوشی فرمت بشه
از کجا میشه مموری را در خود ویندوز فرمت کرد ؟
گوشی الان اینجا نیست منم نمیدونم مال x2 کجاست

بعد شتابسنج اصلا تو ویندوز کار نمیکنه جریان این چیه ؟
پیشفرض غیر فعال هست ؟
چون به گوشی فعلا دسترسی ندارم مجبورم اینجا از شما بپرسم
در ضمن تو کلوپ x2 هیشکی سر نمیزنه

راستی یه سوال دیگه
برنامه های ویندوز 6.1 رو این 6.5 براحتی نصب و کار میکنند ؟

pesaremehraboun
27-12-2010, 11:01
سلام دوستان. من میخوام اچ تی سی مدل hd mini بخرم. میخواستم ببینم میشه نرم افزاری چیزی نصب کرد که اس ام اسه فارسی رو ساپورت کنه. ممنون میشم کمک کنید

AryanLand
27-12-2010, 16:08
سلام دوستان. من میخوام اچ تی سی مدل hd mini بخرم. میخواستم ببینم میشه نرم افزاری چیزی نصب کرد که اس ام اسه فارسی رو ساپورت کنه. ممنون میشم کمک کنید

سلام.

بله میتونید اینکارو بکنید.فارسی ساز نصب میکنید و کیبورد فارسی.:11: