PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرسپولیس 2 - استقلال 1

goldenm
03-02-2010, 16:24
بالاخره طلسم تساوی ها شکسته شد
بازی پرسپولیس و استقلال دو بر یک به نفع پرسپولیس تموم شد

---------- Post added at 04:24 PM ---------- Previous post was at 04:23 PM ----------

آسمان آزادي قرمز شد
پرسپوليس طلسم تساوي‌هاي دربي را شكست

خبرگزاري فارس: پرسپوليس با برتري 2 بر يك برابر استقلال به سريال تساوي‌هاي پي در پي دربي خاتمه داد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال از ساعت 14:30 در ورزشگاه آزادي و در حضور 70 هزار تماشاگر آغاز شد.
15 دقيقه ابتدايي بازي دو تيم به ارزيابي هم پرداختند اما استقلال نسبت به سرخپوشان برتري داشت و توانست در دقيقه 16 توسط فرهاد مجيدي به گل برسد. در ادامه بازي نيز اين شاگردان مرفاوي بودند كه بازي بهتري انجام دادند و حملات پرسپوليس فاقد برنامه بود.
در دقيقه 36 سرانجام يكي از حملات پرسپوليس نتيجه داد و هادي نوروزي گل تساوي را براي سرخپوشان به ثمر رساند.
در نيمه دوم استقلال در يك صحنه بر اثر اشتباه مدافع پرسپوليس صاحب موقعيت بسيار خوبي شد كه با ضربه بد سيد صالحي و دفع خوب حقيقي اين توپ گل نشد، دقيقه اي بعد اين پرسپوليس بود كه يك موقعيت ايده‌آل را از دست داد.
در ادامه بازي نيز دو تيم موقعيت ها را يكي پس از ديگري از دست دادند.
پرسپوليس در دقيقه 85 با درخشش وحيد طالب لو فرصت بسيار مناسبي را از دست داد.

سرانجام در دقيقه 86 كريم باقري با شوتي محكم و زيبا دروازه استقلال را باز كرد تا طلسم تساوي هاي دربي شكسته شود.
قضاوت اين مسابقه بر عهده سعيد مظفري زاده بود. وي از استقلال به سياوش اكبرپور و آرش برهاني و مهدي امير آبادي و از پرسپوليس به حسين بادامكي كارت زرد داد.
استقلال و پرسپوليس هر دو 40 امتيازي بودند كه با اين پيروزي، پرسپوليس 43 امتيازي شد و به جاي استقلال در رده سوم جاي گرفت.

اسامي بازيكنان پرسپوليس:
عليرضا حقيقي، شيث رضايي، حميد علي عسگر، سپهر حيدري، ابراهيم شكوري، حسين بادامكي، هوار ملا محمد، محسن خليلي90 نبي الله باقري‌ها)، هادي نوروزي(74- مجتبي زارعي)، كريم باقري و عادل كلاه كج.
سرمربي: علي دايي

اسامي بازيكنان استقلال
وحيد طالب لو، هادي شكوري، پژمان منتظري، حنيف عمران زاده، خسرو حيدري، مهدي اميرآبادي، حسين كاظمي، جانواريو، فرهاد مجيدي، سياوش اكبرپور(67- آرش برهاني) و مهدي سيد صالحي.
سرمربي: صمد مرفاوي

pcforlife
03-02-2010, 16:26
تبریک به همه قرمز ها!:11:

AKBAR_56
03-02-2010, 16:26
به تمامی قرمزها تبریک می گویم

Kurosh
03-02-2010, 16:28
مرسی...
دم بچه ها گرم...

عالی بود این برد ، هر چند نیمه اول پرسپولیس خوب بازی نکرد ، ولی نیمه دوم کاملاً دست ما بود...
استقلال هم خداییش خیلی موقعیت داشت ، ولی دیگه شوت کریم جلوداری نداشت که!

مرســــــــــــــــــــــ ی :40:

*IN*
03-02-2010, 16:29
چه میکنه این :40:کریم:40:

pedram_sad
به قول تبریزی های گل یاشاسین باقری:31:
واقعا حال کردم با شوتش
دمش گرم و افرین به غیرت این بازیکن

mstf666
مبارکمون باشه ! :40:

Mohsen khan
03-02-2010, 16:30
درود بر كريم باقري:12:

shahshahani
03-02-2010, 16:31
گند یزنن به این داوری...:2::2::2:

CATALONIA
03-02-2010, 16:31
تبريك به همه ي پرسپوليسي ها :11:
  البته باخت استقلال در نظر من چيزي از ارزش هاي اين تيم كم نميكنه چون خوب بازي كرد

goldenm
03-02-2010, 16:34
سعيدلو: هواداران از اين دربي لذت بردند

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان تربيت بدني گفت: هواداران از دربي 68 لذت بردند.

علي سعيد لو در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، درباره دربي 68 اظهار داشت: من بر حسب وظيفه اي كه داشتم امروز به ورزشگاه آزادي آمدم تا اين مسابقه را تماشا كنم. استقلال و پرسپوليس از بهترين تيم‌هاي ايران هستند كه اگر اين دو تيم تقويت شوند تيم ملي نيز تقويت خواهد شد و ما تيم ملي قوي خواهيم داشت.
وي افزود: متاسفانه من مجبور شدم در دقيقه 65 ورزشگاه را ترك كنم. چند جلسه در سازمان تربيت بدني دارم ولي شاهد هستم كه هواداران خوبي به ورزشگاه آمدند و استقبال در حد مطلوبي بود.
رئيس سازمان تربيت بدني گفت: اميدوارم در بازي هاي تيم ملي نيز هواداران استقبال باشكوهي داشته باشند و تيم ملي را حمايت كنند. فكر مي‌كنم از اين دربي هواداران لذت بردند. من دوست دارم مانند تراكتور سازي تبريز هر باشگاه طرفداران بي شماري داشته باشد تا شور و نشاط به ورزشگاه آمده و تيم ملي احياء شود.

---------- Post added at 04:34 PM ---------- Previous post was at 04:33 PM ----------

/حاشيه دربي 68/
باقري مانع درگيري حقيقي و شيث شد

خبرگزاري فارس: دروازه بان و مدافع پرسپوليس در جريان بازي با استقلال به طور لفظي درگير شدند كه با وساطت باقري و فرياد وي بر سر رضايي قائله پايان يافت.

به گزارش خبرگزاري فارس، در جريان بازي وقتي در صحنه اي حقيقي به شيث رضايي بابت دفاع بدش معترض شد بين اين دو بازيكن درگيري لفظي شديدي شكل گرفت اما كريم باقري با دخالت به موقع مانع از ادامه درگيري شد.

* در اواسط نيمه دوم هواداران دو تيم عليه سعيد مظفري زاده به شدت شعار دادند.

* هواداران دو تيم در دقيقه 80 بازي در اعتراض به تساوي دو تيم شعار " بازهم يك يك شد " اعتراض خود را نشان دادند؛ اما در پايان پرسپوليس پيروز ميدان شد.

---------- Post added at 04:34 PM ---------- Previous post was at 04:34 PM ----------

/حاشيه دربي 68/
شعار هواداران استقلال عليه دايي و حضور كفاشيان و قطبي

خبرگزاري فارس: هواداران تيم فوتبال استقلال بعد از به ثمر رساندن گل عليه دايي شعار دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس، هواداران استقلال بعد از به ثمر رسيدن گل به شدت عليه علي دايي شعار دادند.

* فريادهاي علي دايي در جريان بازي در نيمه اول و در كنار زمين در صحنه اي كه مشكوك به خطا بود جالب توجه بود.

* سياوش اكبرپور و حسين بادامكي با دريافت كارت زرد سه اخطاره شدند و بازي هاي بعدي تيم هاي خود را از دست دادند.

* هواداران استقلال عليه حقيقي شعار دادند.

* در جايگاه ويژه افراد مشهوري چون، مهدي تاج، مسعود زريبافان، محمد حسين نژاد فلاح، علي انصاري، افشين قطبي، كفاشيان، بيوتر، واعظ آشتياني، حبيب كاشاني، سعيدلو و سجادي حضور دارند.

* اين ديدار در نيمه اول يك بر يك به پايان رسيد.

malaki_mall
03-02-2010, 16:35
چیزی که عیان بود نیاز به بازی کردن نبود.

بازی نمایشی بود، درش شک نکنید، حتی تصنعی تر از بازی رفت.

یاد بازی هایی افتادم که ستارگان بازنشسته فوتبال واسه جمع کردن اعانه انجام میدن.

ننگ بر سیاست که به گند کشیده به فوتبال.

goldenm
03-02-2010, 16:35
/حاشيه دربي 68/
هوادار پرسپوليس غش كرد و راهي بيمارستان شد

خبرگزاري فارس: يكي از تماشاگران پرسپوليس پس از گلزني نوروزي، از خوشحالي بي‌هوش و به بيمارستان انتقال داده شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، پس از گلزني نوروزي يكي از تماشاگران پرسپوليس از خوشحالي غش كرد و به روي زمين افتاد. نيروهاي امداد كه در ورزشگاه آزادي حضور داشتند با كمك تني چند از خبرنگاران صدا و سيما وي را به آمبولانس انتقال داده و اين هوادار راهي بيمارستان شد.

*در بين دو نيمه محمود خوردبين، سرپرست پرسپوليس به سمت مسعود عنايت رفت و براي دقايقي با رئيس كميته داوران صحبت كرد.

*حبيب كاشاني، سرپرست باشگاه پرسپوليس بين دونيمه به رختكن پرسپوليس رفت و با بازيكنان صحبت كرد.

*عزيز محمدي، رئيس سازمان ليگ بين دو نيمه هنگامي كه قصد ورود به رختكن را داشت با طعنه برخي خبرنگاران روبرو شد. تعدادي از خبرنگاران در سكوهاي پايين جايگاه ورزشگاه آزادي به محمدي گفتند كه آيا براي مساوي شدن نتيجه دربي 68 به رختكن داوران مي رود كه رئيس سازمان ليگ در واكنش به آنها گفت: اين موضوع صحت ندارد و مطمئن باشيد بازي با تساوي به پايان نمي رسد و همچنان دربي 68 گل خواهد داشت.

pcforlife
03-02-2010, 16:44
عجب...!
راستی جالبه موقع صحبت های علی دایی هیچ کس پست نداد!!:31:

Mahdi.p30
03-02-2010, 16:45
چیزی که عیان بود نیاز به بازی کردن نبود.

یاد بازی هایی افتادم که ستارگان بازنشسته فوتبال واسه جمع کردن اعانه انجام میدن.

ننگ بر سیاست که به گند کشیده به فوتبال.
انصافا اگه مساوی میشد هم همینو نمیگفتی؟؟

vahidgame
03-02-2010, 16:47
باید برد شما رو به سیاسیون و داور و کریم تبریک بگید.اینا نبودند شما هیچی نبودید.ولی دوستان نمی خوام بحث راه بندازم فقط یه لحاظ خوب شد که دیگه کابوس مساوی تموم شد ولی فوتبال ایران کلا سیاسی هستش

MohandesMCD
03-02-2010, 16:49
تبریک میگم
البته من پیشبینی کرده بودم مساوی میشن ولی یکی از دوستان گفتش وقتی بازی رو انداختن روز چهارشنبه به جای جمعه معلومه قراره یکی ببره!

ROOTKIT
03-02-2010, 16:49
انصافا اگه مساوی میشد هم همینو نمیگفتی؟؟

از دیدگاه اینا اگر فقط استقلال بازی رو می برد بازی تبانی نبود

robert
03-02-2010, 16:50
اگه اون دوتا دفاع پیروزی اسکل بازی درنمیاوردن و زمین نمیخوردن استقلال همون یدونه گل رو هم نمیزد...

چقدر هم این علیرضا حقیقی بد گل خورد ... دروازه بان تو این سطح نباید لایی بخوره....

Greedy
03-02-2010, 16:52
تسلیت میگم به استقلالی ها غم اخرتون باشه :دی

pedram_sad
03-02-2010, 16:53
اگه اون دوتا دفاع پیروزی اسکل بازی درنمیاوردن و زمین نمیخوردن استقلال همون یدونه گل رو هم نمیزد...

چقدر هم این علیرضا حقیقی بد گل خورد ... دروازه بان تو این سطح نباید لایی بخوره....
تایید میشه
من واقعا شکه شدم
گلر تیمی مثل پرسپولیس و خوردن همچین گل اسف باری جدا فاجعست
بعدش هم که با شیث بحثش شد

تماشاچی های استقلال هم حسابی از خجالتش در اومدن :31:

vahidgame
03-02-2010, 16:53
وقتی رئیس سازمان تربیت بدنی از داهات های رشت بیارن دیگه ورزش از این بهتر نمیشه:21:اگه استقلال 3 تا هم می زد بازم همینو می گفتم

Mahdi.p30
03-02-2010, 16:54
تبریک میگم
البته من پیشبینی کرده بودم مساوی میشن ولی یکی از دوستان گفتش وقتی بازی رو انداختن روز چهارشنبه به جای جمعه معلومه قراره یکی ببره!
اینم حرفیه!
البته اگه دفعه پیش هم ، یکی از دو تیم میبرد ، همین چیزایی که الان از استقلالی ها میشنویم ، از تیم بازنده اون موقع میشنیدیم!

CATALONIA
03-02-2010, 16:55

hاگه اين طوريه دوست عزيز ما هم بايد بگيم اگه امير آبادي ليز نميخورد و اون شوت  كريم باقري نميرفت تو گل الان استقلال برده بود !
در كل نبايد از حق گذشت كه استقلال خوب بازي كرد

Mahdi.p30
03-02-2010, 16:57
وقتی رئیس سازمان تربیت بدنی از داهات های رشت بیارن دیگه ورزش از این بهتر نمیشه:21:اگه استقلال 3 تا هم می زد بازم همینو می گفتم
حالا عصبی هستی ، به رشت توهین نکن!
منم که تیمم برده ، میگم مدیران ورزش بدرد نمی خورن ولی ربطی به اینجا نداره

hاگه اين طوريه دوست عزيز ما هم بايد بگيم اگه امير آبادي ليز نميخورد و اون شوت  كريم باقري نميرفت تو گل الان استقلال برده بود !
در كل نبايد از حق گذشت كه استقلال خوب بازي كرد
خوب بازی کرد و متاسفانه به نظر من مساوی مثل همیشه ، عادلانه ترین بود
ولی غم آخرتون باشه

vahidgame
یه سوال پیش میاد این جا انجمن خبر ورزشی هست یا انجمن پرسپولیس؟

winstonultra
مرسي علي دايي...

مرسي كريم باقري...

goldenm
حقيقي: آن مامور به من بي‌احترامي كرد

خبرگزاري فارس: دروازه بان تيم فوتبال پرسپوليس مامور حراست را مقصر اصلي درگيري آخر بازي دانست.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، عليرضا حقيقي پس ديدار تيمش برابر استقلال در دربي بزرگ تهران ضمن تبريك اين پيروزي به هواداران پرشمار تيم خود گفت: از طرف خودم اين پيروزي را به پدرم تقديم مي‌كنم. در مورد درگيري پيش آمده بايد بگويم كه آن مامور به من بي احترامي كرد و از مقامات تصميم گيرنده مي‌خواهم انصاف را رعايت و پيگيري كنند تا مشخص شود چه كسي مقصر اين درگيري بوده است.
وي ادامه داد: بغضي كه مدت‌ها در گلوي من بود به گريه آخر بازي تبديل شد. اين 3 امتياز حق ما بود و اكنون براي رسيدن به بالاي جدول تلاش جدي‌تري خواهيم داشت اميدوارم اين روند ادامه داشته باشد و با تمام قدرت به سمت قهرماني حركت كنيم.

goldenm
03-02-2010, 16:58
محمدي: با حقيقي به شدت برخورد مي‌كنيم

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان ليگ فوتبال ايران گفت: با حقيقي به شدت برخورد خواهيم كرد.

عزيز محمدي در گفت و گو با خبرگزاري فارس ضمن اشاره به حركت زشت عليرضا حقيقي در بين بازي و پس از آن تصريح كرد: با دروازه بان پرسپوليس به شدت برخورد مي‌كنيم. او با يكي از ماموران حراست دعوا كرد. قبل از آنكه مشخص شود مقصر چه كسي بود ذات قضيه مشكل دارد و او را به طول كلي مقصر مي‌دانيم.
وي افزود: از نتيجه به دست آمد فارغ از آنكه به نفع چه تيمي باشد خوشحالم چرا كه بر هر حال حرف و حديث‌ها در مورد تساوي به پايان رسيد. البته در مورد اتفاقاتي كه در آخر بازي رخ داد ناراحتم. عده‌اي سنگ پرتاب كردند و اين باعث شد به فوتبال ما ضربه بخورد.
وي ادامه داد: از داوري و كيفيت بازي بسيار راضي هستم و اميدوارم هواداران براي بازي‌هاي ملي هم با همين شور و شوق به ورزشگاه بيايند.

vahidgame
03-02-2010, 16:58
حالا عصبی هستی ، به رشت توهین نکن!
منم که تیمم برده ، میگم مدیران ورزش بدرد نمی خورن ولی ربطی به اینجا نداره
به رشتی ها کاری ندارم.فقط کلا جامعه این جوری باشه دیگه ورزش هم بهتر نمیشه.از امضام معلومه دیگه نه؟

goldenm
03-02-2010, 17:00
/ حاشيه دربي 68/
درگيري فيزيكي حقيقي با مامور حراست ورزشگاه آزادي

خبرگزاري فارس: دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس پس از پايان بازي با يكي از ماموران حراست ورزشگاه آزادي درگيري فيزيكي پيدا كرد.

به گزارش خبرنگار فارس، عليرضا حقيقي پس از پايان بازي از جايگاه ويژه بالا رفت و در بين هواداران استقلال قرار گرفت. هواداران استقلال كه از باخت ناراحت بودند با دروازه‌بان پرسپوليس درگيري فيزيكي پيدا كردند در همين حين يكي از مامورين حراست از حقيقي خواست جايگاه را ترك كند اما حقيقي به جاي توجه به حرف اين مامور با مشت به صورت وي كوبيد.

* واعظ آشتياني در حالي كه هنوز به پايان بازي باقي مانده بود پس از به ثمر رسيدن گل دوم پرسپوليس ورزشگاه آزادي را ترك كرد.

* هواداران استقلال كه از باخت مقابل پرسپوليس ناراحت بودند هنوز بازي به پايان نرسيده بود كه سنگ‌هاي بزرگي را به سمت چمن پرتاب كردند.

* پس از پايان بازي علي دايي كه به شدت از پيروزي پرسپوليس خوشحال بود، گريه كرد.

* پس از پايان بازي يكي از هواداران پرسپوليس قصد داشت به سمت علي دايي برود اما ماموران نيروي انتظامي مانع از رسيدن اين هوادار به علي دايي شد.

*هواداران استقلال به شدت عليه مرفاوي و آشتياني شعار دادند.

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:59 PM ----------

/ حاشيه‌ دربي 68/
شعار عليه مرفاوي و واعظ آشتياني و تشويق قلعه‌نويي

خبرگزاري فارس: هواداران استقلال پس از باخت مقابل پرسپوليس امير قلعه‌نويي را مورد تشويق قرار دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس، هواداران استقلال كه از باخت مقابل پرسپوليس ناراحت بودند پس از پايان بازي با سردادن شعار عليه مرفاوي و واعظ آشتياني اعتراض خود را نشان دادند و امير قلعه‌نويي را به شدت تشويق كردند. استقلالي‌ها مي‌گفتند: دواي درد آبي، رفتن آشتياني.
آنها سپاهان را هم تشويق كردند.
از سوي ديگر هواداران پرسپوليس كه به شدت از اين پيروزي خوشحال بودند حاضر به ترك ورزشگاه نبودند. آنها پس از به ثمر رسيدن گل پرسپوليس به شدت علي دايي را تشويق كردند.

-----------------------------------------------------------------
مي‌توانستيم پرسپوليس را شكست بدهيم
مجيدي: داور عامل شكست استقلال بود

خبرگزاري فارس: كاپيتان استقلال پس از شكست 2 بر يك مقابل پرسپوليس گفت: داور به طور كامل به ضرر تيم ما قضاوت كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، فرهاد مجيدي پس از شكست در دربي 68 استقلال مقابل پرسپوليس استقلال اظهار داشت: ما خوب بازي كرديم اما سعيد مظفري‌زاده قضاوت بدي داشت و كميته داوران بايد جواب اين شكست را بدهد.
وي افزود: ما براي شكست به ميدان نيامده بوديم اما داور سوت‌هاي مكرري را به زيان ما زد و با اين قضاوت استقلال بازنده دربي 68 شد.

Mahdi.p30
03-02-2010, 17:00
یه سوال پیش میاد این جا انجمن خبر ورزشی هست یا انجمن پرسپولیس؟
به هر حال طرفدارای پرسپولیس بیشترن ، این یه واقعیته!

goldenm
03-02-2010, 17:02
هواداران امروز جشن بگيرند
رضايي: درگيري‌ام با حقيقي به خاطر حساسيت دربي بود

خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: درگيري‌ام با دروازه‌بان تيم به خاطر حساسيت بالاي دربي بود.

به گزارش خبرگزاري فارس، شيث رضايي پس از پيروزي 2 بر يك پرسپوليس مقابل استقلال گفت: همه شاهد بودند تساوي‌هاي اخير اين دو تيم اصلا عمدي نبود چون هر دو تيم دوست دارند پيروز شوند. اين پيروزي را به هواداران پرسپوليس تبريك مي‌گويم و از آنها مي‌خواهم كه امروز را جشن بگيرند.
وي خاطر نشان كرد: در اين ديدار حق ما كسب 3 امتياز و پيروزي بود. همه شاهد بوديد كه ما 4 فرصت صد در صد گل‌زني را از دست داديم و مي‌توانستيم با بيش از 2 گل استقلال را شكست دهيم.
رضايي در باره درگيري‌اش با دروازه‌بان پرسپوليس گفت: من و عليرضا حقيقي با هم دوست هستيم و مشكلي نداريم؛ اما شرايط دربي بسيار حساس است و به همين دليل به طور لفظي با او درگير شدم. مهم اين بود كه يك بازي جوانمردانه برگزار شد و همه شاهد بازي زيبايي بودند.

---------- Post added at 05:01 PM ---------- Previous post was at 05:00 PM ----------

خوشحالم طلسم شكسته شد
حيدري: اين پيروزي با گل باقري قشنگ‌تر شد

خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پيوزي مقابل استقلال با گل كريم باقري قشنگ‌تر شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، سپهر حيدري پس از پيروزي 2 بر يك پرسپوليس مقابل استقلال اظهار داشت: خوشحالم بالاخره طلسم تساوي دو تيم را بشكنيم و از اين برد بسيار خوشحالم.
وي افزود: هر دو تيم براي پيروزي به ميدان آمده بودند و تساوي براي دو تيم شكست تلقي مي‌شد.
حيدري خاطرنشان كرد: خوشحاليم كه توانستيم با گل كريم باقري كه يكي از بهترين بازيكنان ايران است، به اين پيروزي برسيم.

---------- Post added at 05:02 PM ---------- Previous post was at 05:01 PM ----------

هوار محمد: اين يك پيروزي معنوي بود

خبرگزاري فارس: بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پيروزي مقابل استقلال يك برد معنوي بود.

به گزارش خبرگزاري فارس، هوار محمد پس از پيروزي پرسپوليس مقابل استقلال اظهار داشت: اين دربي براي ما خيلي مهم بود و اين پيروزي يك برد معنوي است كه توانستيم استقلال را مقابل هواداران شكست‌ دهيم.
وي افزود: بازي خوبي انجام داديم و توانستيم نقشه‌هاي دايي را در زمين اجرا كنيم.

MoHaMaD ZaNd
پرسپوليس چه ببري چه ببازي دوست داريم !!!
تبريك ميگم .

goldenm
كاشاني: اين برد مبارك هواداران پرسپوليس باشد

خبرگزاري فارس: سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: اين پيروزي مبارك هواداران پرسپوليس باشد كه در همه حال ياور ما هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس، حبيب كاشاني پس از پيروزي 2 بر يك پرسپوليس مقابل استقلال اظهار داشت: اين برد تلاش همه مجموعه پرسپوليس بود و اميدوارم پرسپوليس بتواند به صدر جدول برسد.
وي افزود: اين پيروزي مزد زحمات بازيكنان در طول يك هفته گذشته بود. از همه هواداران تشكر مي‌كنم. اين پيروزي مبارك آنها بايد باشد چرا كه آنها در همه حال ياور تيم بودند.

Mahdi.p30
03-02-2010, 17:03

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان ليگ فوتبال ايران گفت: با حقيقي به شدت برخورد خواهيم كرد.

عزيز محمدي در گفت و گو با خبرگزاري فارس ضمن اشاره به حركت زشت عليرضا حقيقي در بين بازي و پس از آن تصريح كرد: با دروازه بان پرسپوليس به شدت برخورد مي‌كنيم. او با يكي از ماموران حراست دعوا كرد. قبل از آنكه مشخص شود مقصر چه كسي بود ذات قضيه مشكل دارد و او را به طول كلي مقصر مي‌دانيم.
وي افزود: از نتيجه به دست آمد فارغ از آنكه به نفع چه تيمي باشد خوشحالم چرا كه بر هر حال حرف و حديث‌ها در مورد تساوي به پايان رسيد. البته در مورد اتفاقاتي كه در آخر بازي رخ داد ناراحتم. عده‌اي سنگ پرتاب كردند و اين باعث شد به فوتبال ما ضربه بخورد.
وي ادامه داد: از داوري و كيفيت بازي بسيار راضي هستم و اميدوارم هواداران براي بازي‌هاي ملي هم با همين شور و شوق به ورزشگاه بيايند.
ببخشید ایشون رییس کمیته انضباطی هستن یا رییس کمیته داوران؟؟
به این مرتیکه چه ربطی داره؟

ElmO
03-02-2010, 17:03
بس کنید بابا کل کل رو :46:

تبرییییییییییک ... :40:...

و تسلیت به آبیا ..

نیمه اول مال استقلال بود و نیمه دوم مال پرسپولیس ..
انصافا 3،4 تا توپو طالب لو از تو دروازه کشید بیرون ..

ولی شوت کریم رو که نمیتونست .. :27:

:40:

CATALONIA
03-02-2010, 17:05
اين حقيقي كلا امروز يه چيزيش بود
اون از گل لايي
 اون از دعوا با شيث 
اينم از دعوا با مامور حراست كه خيلي عجيبه !!

pcforlife
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 23 (18 کاربران و 5 مهمان)
منتظر پست های جدید دوستان!:31::46:

*IN*
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:31:

vahidgame
حال کنید ولی من بازم به سیاسیون مملکت و داور بازیو تبریک میگم:21:

C0OPeR
03-02-2010, 17:06
اون یکی تاپیک رو بستن نذاشتن خوشحالی کنیم !!

MohandesMCD
03-02-2010, 17:10
خبرگزاري فارس: بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پيروزي مقابل استقلال يك برد معنوي بود.
این خبرگزاری یه روز مزخرف ننویسه اموراتش نمیگذره.حالا درسته پرسپولیسی هستم ولی بازم معتقدم فوتبال سیاسی هستش.مساوی بودن هم خیلی خز شده بود دیگه
خب بسه دیگه بریم پی کارمون........

*IN*
03-02-2010, 17:11
حال کنید ولی من بازم به سیاسیون مملکت و داور بازیو تبریک میگم:21:
یه سوال:
شما رو مجبور کردن پست بدی؟؟؟

piishii
03-02-2010, 17:12
سلام
شوت راه دور که میره تو گل چه ربطی داره به تبانی کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی تبانی شده این نوع گل زدنم ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
===
منم تبریک میگم کلی کف و دست زدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sinak3
03-02-2010, 17:13
دوستان منم به پرسپولیس و همه ی قرمزا تبریک میگم.حقمون بود یه گل زیبا هم از کریم جان دیدیم

vahidgame
03-02-2010, 17:17
یه سوال:
شما رو مجبور کردن پست بدی؟؟؟
دوست دارم پست بدم:31:
شما چرا نمی فهمید من چی می گم.تبانی چه ربطی داره.داوری یکمی مشکوک نبود؟؟؟؟بابا بزرگ من از عنایت بهتر داوری رو بلده:31:

joe_satriani
03-02-2010, 17:18
زنده باد كريم باقري!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! :40: :27:

aluminum
03-02-2010, 17:18
یکی من رو بگیره
حسابی از خجالت دوستان استقلالی در امدم

vahidgame
03-02-2010, 17:19
پست که حساب نمیشه پس من دوست دارم پست بدم:31:

pedramch
03-02-2010, 17:20
آی چقدر حال کردم!
دم هر چی پرسپولیسیه گرم...
حقمون بود:دی
صمد خان هم که متواری شده:27:

ممنون/:5:

aluminum
03-02-2010, 17:20
شد 4 سال شکست ناپذیری پرسپولیس

Mahdi.p30
03-02-2010, 17:21
شما چرا نمی فهمید من چی می گم.تبانی چه ربطی داره.داوری یکمی مشکوک نبود؟؟؟؟بابا بزرگ من از عنایت بهتر داوری رو بلده:31:
داوری عالی بود
شما هم هر چقدر که دلت میخواد پست بده

hamijoon
03-02-2010, 17:22
فقط خوب شد كه مساوي نشد ... تبريك ميگم به پرسپوليسي ها

اما ميخوام دنيا نباشه اگه اس اس نباشه :40:

aluminum
دوستانی که توی تاپیک پیش بینی درست حدس زده بودن

ragbar12
ايول به پرسپوليس ايول به كريم...........
استقلالل بازم به دست وپا افتاد
گريه استقلاليا روحمو شاد كرد

فوتبال غير سياسي نتيجش همينه
در حالي كه اگه موقعيتا رو گل ميكردن 5 1 ميبرديم

aluminum
03-02-2010, 17:24
داوری عالی بود
شما هم هر چقدر که دلت میخواد پست بده

اصلا داوری خوب نبود
اون کاظمی رو باید اخراج میکرد نیمه اول ولی یه کارتم بهش نداد
ولی خوب شد اخراج نشد اون وقت استقلالی ها بهونه داشتن
دیدن باخت هم لذت داره

vahidgame
03-02-2010, 17:27
مثل اینکه مدیران هم پرسپولیسی هستند.تاپیک زدم قفل کردند.ولی شما هر چه قدر هم ببرید بازم استقلال بیشتر برده:21:تازه باخت شاهین بوشهر رو میتونید فراموش کنید؟

mahpesar
03-02-2010, 17:27

زنده باد دایی و کریم ....:40::38::33::33:

NaKhoda BiBaK
03-02-2010, 17:28
سلام من استقلالی هستم !
اما خداییش به همه پرسپولیسی ها تبریک میگم !
به همه فوتبال دوستان هم تبریک میگم خدا رو شکر این بار مساوی نشد !
این بازی که مساوی نشد ما استقلالی ها نباید ناراحت باشیم !

بازی فوتبال همینه یک تیم میبره یکی میبازه !
اما خب با این برد پرسپولیس راه برای برد های بعدی تیم های استقلال پرسپولیس در دربی های بعدی باز شد !!

به امید برد استقلال در دربی بعدی

و بازم تبریک به همه قرمزها

The Joker
03-02-2010, 17:29
چه عجب برنده داشتیم : دی

malkemid
03-02-2010, 17:30

حال می کنم باهاش ها!! حکم صادر کرد ....همینطوری مقصر میدونیم!

انصافا داوری بد نبود...اگه آخر بازی رو میگین که تابلو بود استقلالیها عصبی شدن خطا می کردن

vahid78
به همه پرسپولیسیا تبریک میگم، خداییش این بازی بر خلاف بازیهایی دیگه مساوی عادلانه بود.
در کل استقلال چه ببره،چه ببازه، چه بره قهرمان آسیا بشه، چه بره دست چهار بازم دوسش دارم و میپرستمش :40:

ali_ranger22
بالاخره طلسم مساوی شکست
عالی بود تبریک میگم به پرسپولیسیا
عجب گلی زد این کریم عشق کردم دمش گرم

aluminum
مثل اینکه مدیران هم پرسپولیسی هستند.تاپیک زدم قفل کردند.ولی شما هر چه قدر هم ببرید بازم استقلال بیشتر برده:21:تازه باخت شاهین بوشهر رو میتونید فراموش کنید؟

بابا دمت گرم از خودتون مایه بزار چرا به شاهین ......میشید
برد ها تازه برابر شده اون سه تای بیشتر هم به لطف فدراسیون که دوتا زمان شاه بوده و ...بازم توضیح بدم

saeed_cpu_full
03-02-2010, 17:31

عزيز يه خورده از كاربری كه پست پايين رو داده ياد بگير :

سلام من استقلالی هستم !

اما خب با این برد پرسپولیس راه برای برد های بعدی تیم های استقلال پرسپولیس در دربی های بعدی باز شد !!

timsar jackson
03-02-2010, 17:31
مثل اینکه مدیران هم پرسپولیسی هستند.تاپیک زدم قفل کردند.ولی شما هر چه قدر هم ببرید بازم استقلال بیشتر برده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تازه باخت شاهین بوشهر رو میتونید فراموش کنید؟

پرسپولیس 17 بار برده استقلال 20 بار که 3 بار از بردای استقلال رو 3-0 به نفع استقلال اعلام کردن...

چرا از شاهین مایه میزاری؟ خودتون که از ما 6 تا خوردین رو میتونی فراموش کنی؟

The Joker
03-02-2010, 17:32
این چیزایی که روزمین نوشتن چقدر مزخرف بود !

ای رهبر آزادی فلان ...

خامنه ای خمینی دیگر است !

هی ، معلوم نیست آخر و عاقبت ایران چی میشه !

بگیم ایران ، نه جمهوری اسلامی ایران .

ایران .

*IN*
03-02-2010, 17:33

پست که حساب نمیشه پس من دوست دارم پست بدم:31:

هرچقدر دلت میخواد پست بده
ولی اسپم نده

vahidgame
عزيز يه خورده از كاربری كه پست پايين رو داده ياد بگير :
جدی خودتون می برید تبریک می گفتید؟؟؟؟
من دوستان بحث ندارم.فقط حرف خنده دار مثل یه دوستمون که میگه ورزش غیر سیاسی هست نزنید.

pedramch
آفرین به شما هواداران با فرهنگ:10::

سلام من استقلالی هستم !

:10::10:

به همه پرسپولیسیا تبریک میگم، خداییش این بازی بر خلاف بازیهایی دیگه مساوی عادلانه بود.
در کل استقلال چه ببره،چه ببازه، چه بره قهرمان آسیا بشه، چه بره دست چهار بازم دوسش دارم و میپرستمش :40:
:10::10:

ممنون/:5:

MORINIO
بازی حداقل باید 3-1 میشد!

استقلال فقط دو تا موقعیت داشت یکی نیمه اول که گل شد یکی هم همون که سید صالحی به طرز زیبایی از دست داد!:دی

دم هرچی پرسپولیسیه گرم:40:

The Joker
03-02-2010, 17:34
در کل فوتبال ضعیفی بود .

بازی اصلا تیمی و حرفه ای نیست ، همش حاشیه است .

corey
03-02-2010, 17:34
بعد از شکست همه دنبال مقصر میگردن دیگه

تبریک :40:
عجب گلی زد کریم
راستی خوشحالم که بعد از مدت ها بچه های قبلی انجمن ورزشی دوباره جمع شدن

Tornado2800
03-02-2010, 17:35
منم از طرف خودم تبریک میگم
پرسپولیس زلزله همینه همینه !!!

saeed_cpu_full
جدی خودتون می برید تبریک می گفتید؟؟؟؟
من دوستان بحث ندارم.فقط حرف خنده دار مثل یه دوستمون که میگه ورزش غیر سیاسی هست نزنید.

اگه ميباختيم هم مثل شما اينقدر اسپم نميداديم !

aluminum
ولی از اینکه از این باخت قلعه نوعی خوشحاله ناراحتم
چون حسابی خوشحاله
دلم برای صمد میسوزه که زورش به دارو دسته قلعه نوعی نمیرسه

Greedy
03-02-2010, 17:36

ای رهبر آزادی فلان ...

ایران .

گل گفتی دکمه تشکر نداره این انجمن ازت تشکر کنم :دی

مشتان7
03-02-2010, 17:37
دم کریم گرم حال داد
به خدا عشقه

aluminum
03-02-2010, 17:38
چون حسابی خوشحاله

Mahdi.p30
03-02-2010, 17:39

ای رهبر آزادی فلان ...

ایران .

اينا رو قبلا هم مينوشتن ،ولي حساسيتي روش نبود
شما هم بهتره تايپيكو منحرف نكني

The Joker
03-02-2010, 17:39
گل گفتی دکمه تشکر نداره این انجمن ازت تشکر کنم :دی

قربونت داداش !

-----------------

خب ننویسن تا حساسیتی ایجاد نشه ! اینجا نگیم کجا بگیم !

کلا اگه چند تا مرد شجاع داشتیم ، اینقدر الان داغون نبودیم !

مردای شجاع فروم دمتون گرم !

CATALONIA
03-02-2010, 17:41
بازی حداقل باید 3-1 میشد!

استقلال فقط دو تا موقعیت داشت یکی نیمه اول که گل شد یکی هم همون که سید صالحی به طرز زیبایی از دست داد!:دی

دم هرچی پرسپولیسیه گرم:40:
حالا اونوقت موقعيت هاي پيروزي چي بودن كه 3-1 ميشد !

بازي بايد در اصل مساوي ميشد 
ولي چه بهتر كه كلا مساوي نشد 
من يكي كه از مساوي خسته شده بودم دوست داشتم يكي ببره 
كريم باقري هم شوت ميزنه ها !

vahidgame
03-02-2010, 17:41
چون حسابی خوشحاله
منم قبول دارم.توی این چند سال اخیر ما دو بار به پرسپولیس باختیم اونم زمان مرفاوی بوده کلا مثل اینکه قدمش نحسه:41:
دوستان ولی این بحث ها که من کردم اشتباه بود و شاید بچه کوچیک ها این بحث هارو کنن:31: منم تبریک میگم.بالاخره رئال مادرید هم سه بازی که بدجور به بارسا باخته و عیبی نداره.دوستتان اگه چیز بدی گفتم ببخشید منو:46:

The Joker
03-02-2010, 17:43
در کل توی این بازی شیس رضایی هی خطا می گرفت اون گوشه ، نمی تونست کار بکنه بیچاره !

officer
03-02-2010, 17:45

وین رونی
03-02-2010, 17:46
بچه ها خداوکیلی دیشب خواب دیدم دو یک بازی رومی بریم

اگه مشکلی چیزی داشتید بگید براتون خواب ببینم :31:

behjooei
خيلي خيلي خوشحالم.
ايول به پرسپوليس.
ياشاسين كريم
ياشاسين دائي
ياشاسين آذربايجان.

مشتان7
:26::26::26::26::33::33::33::33::33:
بردیم

davy jones
03-02-2010, 17:47
در کل بازی نسبت به داربی های قبلی خیلی کسل کننده بود.

aluminum
بعد از شکست همه دنبال مقصر میگردن دیگه

تبریک :40:
عجب گلی زد کریم
راستی خوشحالم که بعد از مدت ها بچه های قبلی انجمن ورزشی دوباره جمع شدن

اخ گفتی!!!!

اگه این برد نبود که اصلا دوست نداشتم اینوری بیام
چه برسه پستم بزنم!!!

kont_prince

هیچی...یکی کله ی هوار محمد،یکی توپی که از روی خط زد بیرون،یکی کله ی قبل از به ثمر رسیدن گل که طالب لو بازم از روی خط کشیدش بیرون،یکی هم که گل شد یکی هم که کریم زد و چیزو پاره کرد...تور رو:27:

گل شما چطوری بود؟؟آهان دفاعای ما هی میخوردن زمین،موقعیت خطرناکتون چی بود؟؟آهان سید صالحی...و دیگر هیچ:46:

ذاتا تماشاچیهای خوشحالی هستید،منطقتون زبانزد خاص و عامه:10:

وین رونی
03-02-2010, 17:48
من حال کردم با اون چکی که کریم زد تو گوش شیث(سر همون درگیریش با حقیقی).بنده خدا شیث لال شد هیچی نگفت

timsar jackson
03-02-2010, 17:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

corey
03-02-2010, 17:49
اخ گفتی!!!!

اگه این برد نبود که اصلا دوست نداشتم اینوری بیام
چه برسه پستم بزنم!!!

آره خدا وکیلی بعد از چند ماه پست دادیم
جای مریم و متالیکا و .... هم حسابی خالیه:دی

MORINIO
03-02-2010, 17:52

همون توپ هوار که از یه متری خط دروازه زد سه متری بالای خط : دی اگه گل میشد به راحتی 3-1 میشد !

در کل بازی نسبت به داربی های قبلی خیلی کسل کننده بود.

تا منظورت از داربی های قبلی کدوم باشه؟ اون 6 تا مساوی 1-1 منظورته یا مثلا برد 3-2 استقلال یا 2-1 پرسپولیس ؟

Vahidking.75
03-02-2010, 17:53
دم باقری گرم

ما تو مدرسه بازی رو واسمون گذاشتن نگاه کردیم ، باقری که گل رو زد مدرسه رفت تو هوا ، همه پرسپولیسی ها پریدن رو استقلالی ها

خلاصه دم باقری گرم با این سنش چه گلهایی میزنه

این گل رو از کجا دانلود کنم ؟

aluminum
03-02-2010, 18:01
آره خدا وکیلی بعد از چند ماه پست دادیم
جای مریم و متالیکا و .... هم حسابی خالیه:دی

متالیکا که هست ولی مریم یا محمو رو که اخراج کردن رفت

مشتان7
03-02-2010, 18:02
بردیم یهههههههههههههه

CATALONIA
03-02-2010, 18:06
من ديگه وارد اين بحث ها نميشم چون ميدونم اين داستان سر دراز دارد !
حالا نگين كه جواب نداشته رفته!
باز هم تبريك به پرسپوليسي ها و آرزوي صبر براي خانواده ي استقلال

MORINIO
03-02-2010, 18:07
این فردوسی پور هم چقدر تابلو از استقلال طرفداری میکرد حالمو بهم زد با این گزارشش:2:

vahidgame
03-02-2010, 18:11
ولی جدی بازم دربی در حد خوبی نبود.جدا از اینکه من ناراحت هستم ولی اگه مثلا کریم باقری اون شوتو نمی زد بازم کابوس مساوی ها تکرار می شد.شنبه چلسی و آرسنال بازی دارند اون دربی رو ببنید و بعد کیفیتو نگاه کنید که زمین تا آسمون فرق داره.ولی بالاخره یه تیم باید یه روز می برد.الان آرسنال دو تا بازیه که 4 بر 1 و 3 بر 0 مقابل چلسی باخته و فکر نکنم اونا خودشون بکشن.ولی حاشیه ها بعد از بازی خیلی تاسف بار بود.برید خبرگذاری ها ببنید چه اتفاقاتی افتاده.

وین رونی
03-02-2010, 18:17
ولی جدی بازم دربی در حد خوبی نبود.جدا از اینکه من ناراحت هستم ولی اگه مثلا کریم باقری اون شوتو نمی زد بازم کابوس مساوی ها تکرار می شد.شنبه چلسی و آرسنال بازی دارند اون دربی رو ببنید و بعد کیفیتو نگاه کنید که زمین تا آسمون فرق داره.ولی بالاخره یه تیم باید یه روز می برد.الان آرسنال دو تا بازیه که 4 بر 1 و 3 بر 0 مقابل چلسی باخته و فکر نکنم اونا خودشون بکشن.ولی حاشیه ها بعد از بازی خیلی تاسف بار بود.برید خبرگذاری ها ببنید چه اتفاقاتی افتاده.
وحید جان بی خیال می دونی الآن می خوام چکار کنم؟:31: :31: بگم؟ :27:
می خوام برم تو PES یه تیم بسازم با Overall در حد کشک اونوقت اسمشو بذارم استقلال بعد یه تیم بسازم با overall خدا اسمشو بذارم پرسپولیس(نه صبر کن هنوز آخر بی جنبگی منو ندیدی :31:)بعد یه بازی بندازم بین این دو تا و هی زارپ زارپ گل بزنم به ... :31: ای حال میده.
راستی خودمو معرفی کنم:من رونی بی جنبه هستم.یه بازی بردیم جو گیر شدم.بنده خدا همسایه پایینی ما-اینقدر حرکات موزون انجام دادم...اینقدر داد زدم که الآن صدام در نمیاد

online_amin
03-02-2010, 18:18
دوستان بزن و بخور و بخور بزن هم بود یا نه؟

ولی فکر نمیکنم سال بعد بردی در کار باشه.

با اینکه استقلالی هستم ولی آرادی که میخوام دنیا باشه اون نباشه, خوب بازی کرد. مخصوصا علی دایی که اون گل آخر رو زد :27:

عابد زاده هم عجب دروازی بانیی کرد, دمش گرم :دی

پروین اعتصامی هم بود دیگه نه؟ آره اون هم خوب بازی کرد :دی

کلی حال کردم :دی

اشتباه که نمیکنم؟

مشتان7
03-02-2010, 18:19

کریم رو عشقه

ehsaaaan
03-02-2010, 18:19
برد پرسپولیس رو به همه قرمزها تبریک می گم:33::26:

vahidgame
03-02-2010, 18:23
وحید جان بی خیال می دونی الآن می خوام چکار کنم؟:31: :31: بگم؟ :27:
می خوام برم تو PES یه تیم بسازم با Overall در حد کشک اونوقت اسمشو بذارم استقلال بعد یه تیم بسازم با overall خدا اسمشو بذارم پرسپولیس(نه صبر کن هنوز آخر بی جنبگی منو ندیدی :31:)بعد یه بازی بندازم بین این دو تا و هی زارپ زارپ گل بزنم به ... :31: ای حال میده.
راستی خودمو معرفی کنم:من رونی بی جنبه هستم.یه بازی بردیم جو گیر شدم.بنده خدا همسایه پایینی ما-اینقدر حرکات موزون انجام دادم...اینقدر داد زدم که الآن صدام در نمیاد
بابا من اصلا بی خیال شدم الان از این جا فرار می کنم:31::31: نوبت ما هم میشه بعد میگم کی جنبه داره:31::31::31::31:

MORINIO
03-02-2010, 18:23
کسی اگه لینک دانلود گل باقری از شبکه دبی اسپورت رو داره حتما بزاره !

ragbar12
03-02-2010, 18:26
بردیم یهههههههههههههه

برديم نه

له كرديم

Mohammad_666
03-02-2010, 18:27
ای بابا شما کجای کارید مملکتو آب برد اونوقت خودتونو سرگرم فوتبال کردید من خودم پرسپولیسیم و یقین داشتم به خاطر مسائل(...)این بازی یک برنده داره آبی یا قرمزشم فرق نمی کرد اینا با این چیزا مارو سرگرم میکنن و باقیشم .........(سانسور)

lindows
03-02-2010, 18:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشتان7

پرسپولیس پرسپولیس

H_R_V_2
احتمالا کریم باقری به خاطر این که باعث شده دربی برنده داشته باشه جریمه میشه!! :دی

matarsaak
03-02-2010, 18:40
تبریک
برد پرسپولیس بر آبکی ها
Persepolis 2 - 1 Esteghlal FC

NaKhoda BiBaK
03-02-2010, 18:41
ای بابا شما کجای کارید مملکتو آب برد اونوقت خودتونو سرگرم فوتبال کردید من خودم پرسپولیسیم و یقین داشتم به خاطر مسائل(...)این بازی یک برنده داره آبی یا قرمزشم فرق نمی کرد اینا با این چیزا مارو سرگرم میکنن و باقیشم .........(سانسور)

کاملا درسته !!!

p3yman_xl
03-02-2010, 18:50
دم کریم گرم!
ایول کریم...

مشتان7
03-02-2010, 18:56
دانلود فیلم گل های پرسپولیس به استقلال

دریافت گل اول از هادی نوروزی

دانلود گل دوم سوپر گل کریم باقری

Vahidking.75
03-02-2010, 18:59
دانلود فیلم گل های پرسپولیس به استقلال

دریافت گل اول از هادی نوروزی

دانلود گل دوم سوپر گل کریم باقری

اینا رو یه جا دیگه آپ کن

amirpcp30
03-02-2010, 19:00
ایول کریم
کاش عابدزاده هم بود بیشتر حال می داد
انشاالله پرسپولیس قهرمان میشه دوباره یک تاپیک دیگه میزنیم اسپم میدیم

Vahidking.75
03-02-2010, 19:03
پخش شيريني هواداران پرسپوليس در سطح شهر
هواداران پرسپوليس بعد از پيروزي اين تيم مقابل استقلال تهران در سطح شهر تهران بين مردم شيريني و شربت پخش کردند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به گزارش خبرنگاران ايرنا از سطح شهر، اين درحالي است که طرفداران اين تيم در طول مسير

برگشت از ورزشگاه با زدن بوق هاي ممتد و متوالي شادي خود را با ديگران تقسيم کردند.

بر اساس اين گزارش، همچنين هواداران تيم پيروزي با در دست داشتن پرچم هاي قرمز رنگ و سر

دادن شعار هاي مختلف ورزشي به شادي مي پرداختند.

بنا بر اين گزارش، حاشيه هاي اين ديدار فقط به شادي کردن هواداران تيم پيروزي ختم نمي شد و در

اين بين عده اي از طرفداران دو تيم استقلال و پيروزي با يکديگر به درگيري پرداخته و سنگ پرتاب

مي کردند.

همچنين با هدايت و راهنمايي ماموران انتظامي که در طول مسير و در محدوده ورزشگاه مستقر

شده بودند ترافيک رواني در سطح شهر جريان داشت

منبع : irna

فروم هواداران پرپولیس

MMM52
03-02-2010, 19:05
تف به این داوری!

malaki_mall
03-02-2010, 19:08

گل از این تابلو تر؟

مردیکه پاشو دو متر باز کرده تا مجیدی قشنگ از بین پاش توپو رد کنه.

توی اون یکی تاپیک هم نظر کلی از بچه ها برد 2-1 پرسپولیس بود.

تو این 15 سالی که دربی ها رو میبینم اولین باری بود که نسبت به گلزنی هیچ بازیکنی هیچ واکنشی انجام ندادم.

امير موسر
03-02-2010, 19:13
تربیک میگم به پرسپولیسیا !
ولی حیف این بازیکنا که زیر دست مرفاوین !

----------

از 6 صبح تو اون سرما نشستیم تو استادیوم ولی دریغ از غیرت تو وجود بعضی بازیکنا !

masoudtr
03-02-2010, 19:16
من دلم برای مرفاوی سوخت
مربی خوب و با اخلاقیه
این تماشاگرهای استقلال باید از ما یاد بگیرن از شاهین 4 تا خوردیم
ولی هفته بعدش می یاییم تیم را تشویق میکنیم
نه که هنوز بازی تمام نشده شعار بدیم:31:

ولی خدا این کریم را از ما نگیره به امید اینکه تا 48 سالگی بازی کنه :31:

Vahidking.75
03-02-2010, 19:19
بهترین اخبار از پرسپولیس :

1 پست از این سایت :

پدر حقیقی دستگیر و آزاد شد

اف سی پرسپولیس : پس از پایان بازی پدر علیرضا حقیقی در حالی كه از میان هواداران می‌گذشت تا بتواند پسر خود را بعد از پایان بازی ببیند، با شماری از هواداران استقلال درگیری فیزیكی پیدا كرد.
شدت درگیری به حدی بود كه وی از سوی ماموران حراست دستگیر شد.
پدر حقیقی به دادگاهی كه در تونل ورزشگاه آزادی برای رسیدگی به اغتشاشات هواداران اختصاص دارد منتقل شد و پس از پایان نشست خبری، علی دایی و حبیب كاشانی برای آزادی وی به این دادگاه رفتند و در نهایت پدر دروازه بان پرسپولیس را آزاد كردند.

گذارش تصویری این سایت از دربی :

attractive_girl
03-02-2010, 19:20
توي دربي برد و باخت مهم نيست ...

مهم اينه كي گل اول رو زده :31:

مشتان7
03-02-2010, 19:23

مهم اينه كي گل اول رو زده :31:

جک جالبی بود

boy iran
03-02-2010, 19:33
مباركه همه قرمزها :40:

D r i v e r
03-02-2010, 19:41
این گل رو از کجا دانلود کنم ؟
سلام
اگه جایی پیدا کردی به منم بگو :11:

malaki_mall
03-02-2010, 19:47
دقت کردین واسه دومین هفته متوالی نامجو مطلق چه گاف خفنی داد؟

اون هفته حسین کاظمی رو حسینی گفت و این هفته هم امیر آبادی رو مهدی آبادی گفت.:13:

ظاهرا قره قورتی که انداخته بوده بالا ناخالصی داشته.:27:

یادم میاد وقتی فوتبال بازی می کرد بهش میگفتن مارادونا.:27:

Iranian boy10
03-02-2010, 19:48
سلام . به تمامی پرسپولیسی ها تبریک میگم . دست کریم باقری هم درد نکنه.:20:

mr.reza
03-02-2010, 19:52

مهم اينه كي گل اول رو زده :31:

من استقلالی ام اما این تحلیل خیلی غیر ورزشی بود :27::18:

Greedy
03-02-2010, 20:04
گل شاهکار کریم باقری

.SA33D.
03-02-2010, 20:20
تبریک تبریک به همه ی پرسپولیسیهای تمام گیتی!!! بازم دمه کاپتان کریم گرم بعد چندوقت حسابی حال داد.
اون هوار هوار هم بعد بازی میرفت چشم پزشکی بد نبود. 2تا گل 100% رو خراب کرد.
اصلا انگار این دربی بدون بزن بزن یه چیز کم داره. حقیقی اول خواست توی بازی این کمبود رو جبران کنه.اما کریم نذاشت.بعدرفت با کمک مامور حراست ....
پرسپولیس رو عشقه!!!!

4umbaz
03-02-2010, 20:38
راستی پرس پولیس تو اسیا تو کدوم گروهه!!!!؟؟؟....:27:

xeNociDe
03-02-2010, 20:40
ppppppppppppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrr rrrrrrrrrrrrrrroooooooooooooooooooooozzzzzzzzzzzzz zzziiiiiiiiiiiiiiiiiii
این یعنی عششششششششششششششششششششششق!

---------- Post added at 08:40 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

راستی پرس پولیس تو اسیا تو کدوم گروهه!!!!؟؟؟....:27:

متاسفانه تو هیچ گروهی نیست!:45::37:

آدم باید تاسف بخوره!!!:37::37::37::37::37::37::37::37::37:: 37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37 ::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:: 37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37 ::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:: 37::37:

4umbaz
03-02-2010, 20:44
اخیییییییییییییی.. غصه نخور ......
خوب بشینید بازی های ss رو نگاه کنید یه قل دو قل بزنید با هم...:27::39:

kamran987456
03-02-2010, 20:48
پرسپولیس زلزله همینه همینه

ایول به کریم باقری(بازیکنی تمام نشدنی)

night lord
03-02-2010, 20:49
آقا دم همه پرسپولیسیا گرم . نخسوزن کریم مرد فوتبال ایران :40:

Luxe
03-02-2010, 21:01
گل باقری مثل یه سیل خروشان بود که تمام استقلال رو در یک لحظه تو خودش غرق کرد.و همشونو تو کف گذاشت
و سند محکمی بود بر اینکه هیچ شرط و تبانی تو بازی وجود نداره.و پرسپولیس بخواد میتونه.

تبریک تبریک

وین رونی
03-02-2010, 21:03
ای بابا چرا بعضی از ما یه طوری هستیم؟مساوی میشه میگیم تبانی-مساوی نمیشه میگیم تبانی
میگفتن تبانی میکنن برای مساوی تا یه وقتی شهرو بهم نریزن.حالا چی؟حالا که یه تیم برنده شد.اگه قرار بر تبانی بود که خوب مسئله تبانی در تساوی را نفی میکنه که

pedram_sad
03-02-2010, 21:09
ای بابا چرا بعضی از ما یه طوری هستیم؟مساوی میشه میگیم تبانی-مساوی نمیشه میگیم تبانی
میگفتن تبانی میکنن برای مساوی تا یه وقتی شهرو بهم نریزن.حالا چی؟حالا که یه تیم برنده شد.اگه قرار بر تبانی بود که خوب مسئله تبانی در تساوی را نفی میکنه که

اقا شما خودت رو ناراحت نکن :31:
همینه دیگه اوضاع

Arrowtic
03-02-2010, 21:12
من خودم پرسپولیسی ام و به پرسپولیسی ها بابت برد تبریک و به استقلالی های بابت خیلی خوب بازی کردن تبریک میگم.

Arrowtic
03-02-2010, 21:21
اخیییییییییییییی.. غصه نخور ......
خوب بشینید بازی های ss رو نگاه کنید یه قل دو قل بزنید با هم...:27::39:
حرصت اومده تیمتون باخته؟؟؟؟
آخیییییییییییییییییی.غصه نخور.......
خوب بشینید بازی های پرسپولیس رو نگاه کنید یه قل دو دوقل بزنید با هم...:27::39:

Zhangooler
03-02-2010, 21:22
پرسپولیس...
سروره استقلاله!
این جمله امروز ثابت شد...
شیر مادرت حلالت کریم.

alitiger
03-02-2010, 21:23
يه پرسپوليس يه ايران يه تيم پر از دليران

كريم باقري از اين به بعد كريم 30 متري ناميده مي شود

ebir
03-02-2010, 21:27
:33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::3 3::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33: :33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::3 3::33::33::33::33::33::33::33::33:
پرس.....پو......لیس

masoudtr
03-02-2010, 21:51
علی دایی اشک می‌ریخت و علیرضا حقیقی با یک مامور گلاویز شده بود. این طرف استقلالی‌ها علیه مدیرعامل و سرمربی تیمشان شعار می‌دادند و در لابه‌لای آنها عده‌ای مخالف مورد هجوم قرار می‌گرفتند. این یک پایان‌بندی منطقی و تمام نما برای مسابقه‌ای بود که مثل اکثر داربی‌های قبلی با کمترین کیفیت فنی به پایان رسید.

۱. قهرمان پسندها: همه آنهایی که علاقمند به پایان تساوی‌ها بودند،‌ فقط پیروزی تیم خودشان را می‌خواستند به همین دلیل هم تا داور سوت پایان را زد، صمد مرفاوی مورد حمله هواداران قرار گرفت. واقعیت این است که طرفداران فوتبال در ایران اینچنین‌اند. چیزی که دایی در پایان بازی گفت‌ کاملا درست بود ... البته که استقلال تیم خوبی نیست، اما اگر این بازی با برد الله بختکی آبی‌ها به پایان می‌رسید،‌ صمد بهترین مربی دنیا نبود؟
۲. عروسی به هم زن‌ها: سیدمهدی سیدصالحی عظیم‌ترین بخت گلزنی این مسابقه را مثل یک بازیکن آماتور به دست‌های دروازه‌بان کوبید و بلافاصله برای دیدن تصویر خودش روی اسکور بورد به سمت آن چرخید. این موقعیتی بود که می‌توانست همه چیز این بازی را تغییر بدهد. اصولا فرق بازیکن بزرگ ومتوسط در این لحظات مشخص می‌شود.
۳. کلیشه قورت داده‌ها: افشین پیروانی و علیرضا منصوریان دو کارشناس فنی این بازی تحلیل خود را اینچنین آغاز کردند: این بازی شرایط خاص خودش را دارد!‌ هر چه حمیدرضا صدر سعی می‌کرد حرف‌های به درد بخور و جذاب به زبان بیاورد،‌ این دو به دنبال کلمات کلیشه‌ای و نکات هزاربار گفته شده بودند. از جمله اینکه دولت به استقلال و پرسپولیس توجه نمی‌کند و هر وقت این دو تیم خوب بودند تیم ملی خوب بوده ....
۴. بد دهان‌ها: دعوای لفظی و نسبتاً‌ فیزیکی شیث رضایی و علیرضا حقیقی، یکی از صحنه‌های بسیار زشت بازی بود که مشخص نشد چرا داور مسابقه برای جریمه این دو وارد عمل نشد. بدترین لحظه زمانی بود که شیث بعد از آنکه کریم او را از حقیقی جدا کرد، با کلماتی قابل لب‌خوانی درباره یک عزیز دروازه‌بان جوان تیمش جمله بسیار کثیفی را به زبان آورد. اینجاست که باید یک باشگاه ورزشی، وجه فرهنگی خود را به نمایش بگذارد.
۵. گمشده‌ها: از محسن خلیلی هیچ خبری نبود. سیاوش اکبرپور هم به جز چند حرکت در ابتدای بازی اثری از خود باقی نگذاشت. فابیو جانو اریو هم چیز خاصی از خود نشان نداد. آرش برهانی و مجتبی زارع دو بازیکن تعویضی هم چنین بودند.
۶. پراشتباه‌ها: عادل کلاه‌کج به تنهایی نصف توپ‌های پرسپولیس را تقدیم حریف کرد. همتای او حسین کاظمی هم دست کمی از او نداشت. همین‌طور حسین بادامکی و البته مدافعان هر دو تیم ...
۷. آرپی‌جی‌زن: بعد از ۶ تساوی، شکست این طلسم عجیب و غریب به یک قاتل حرفه‌ای و یک شلیک قاطع احتیاج داشت. کاری که کریم باقری در این بازی انجام داد، عوض همه نمایش ضعیفش را درآورد و نشان داد که شوت در فوتبال امروز چه اسلحه به درد بخوری است.
۸. با خداها: فرهاد مجیدی بعد از گلزنی واکنش عجیب و غریبی از خود نشان داد و سپس دست‌ها را به آسمان برد و خدا را نشان داد و به این وسیله شکرگذاری کرد. بعد از گل دوم پرسپولیس هم این عادل کلاه‌کج بود که واکنش مشابهی را از خود نشان داد او دو زانو روی زمین نشست و با دو دست رو به آسمان کرد.
۹. هولیگان‌ها: هواداران پرسپولیس که پس از این پیروزی با جشن و پایکوبی قصد ترک ورزشگاه راداشتند در محوطه داخلی ورزشگاه با هواداران استقلال روبرو شدند که این رویارویی به درگیری فیزیکی ختم شد. تعدادی از هواداران استقلال که از این شکست ناراحت شده بودند به سمت هواداران پرسپولیس حمله کرده و درگیری جدی شد. تعدادی از درگیر شوندگان چاقو در دست داشتند. همین موضوع باعث شد که ماموران حراست و یگان ویژه که مسئولیت امنیت کنار زمین را داشتند به یکباره به بیرون آمده و از شدت درگیری‌ها جلوگیری کنند.

امير موسر
یه نکته جالب هم در مورد پاک بودن آقای مدیر عامل !

بعد از بازی که وایساده بودیم داشتیم قلعه نوعی و تشویق میکردیم (البته قلعه نوعی به ما پول داده بود !! ) بعد یه مشق لات که ( البته اوناهم از قلعه نوعی پول گرفته بودن !) ریختن سرمون برای دفاع از آشتیانی ! (البته آشتیانی اصلا به این لیدرا که به خاطر پول تیمشون رو میفروشن پول نداده بود !) فقط متاسفم برای مخالفان قلعه نوعی امثال ( جلالی و مایلی کهن ) که اونا هم دارن برای موندن تو لیگ میجنگن ! واقعا دیدن موفقیت یه نفر انقدر سخته ! اگر قلعه نوعی ناپاکه پس چطور پارسال با بدبختی استقلال و دقایق آخر قهرمان کرد !؟

SPY.07
مبارکه...

مرسی کریـم

amir_oyama
03-02-2010, 21:56
علی دایی بعد بازی چقدر قشنگ صحبت کرد به خاطر همین هم 10 برابر قبل ازش بدم اومد که آدم چقدر میتونه دو رو باشه
اگه میباخت مصاحبه ای مثل مصاحبه بعد بازی عربستان میکرد حتی خیلی بدتر
حداقل صمد همچین آدمی نیست

matr!x_2008
03-02-2010, 22:06
یه پرسپولیس ایران یه تیم پر از دلیران گرچه حریفت قدره ؟ اما تو میشی قهرمان!:8:

تبریـــــــــــــــــــــ ـک اقا تبریــــــــــــــــــــک

Alireza_SA
03-02-2010, 22:09
زنده باد علی دایی

Ship Storm
03-02-2010, 22:10
به به میبینم که پرسپولیس برد :31:

امير موسر
03-02-2010, 22:13
زنده باد علی دایی

ایشون حالا حالا ها زنده ان ! با چند تا باخت دیگه همینجا مرگ بر علی دایی میدی !

Alireza_SA
03-02-2010, 22:16
ایشون حالا حالا ها زنده ان ! با چند تا باخت دیگه همینجا مرگ بر علی دایی میدی !

به همین خیال باش!

masoudtr
03-02-2010, 22:23
علی دایی بعد بازی چقدر قشنگ صحبت کرد به خاطر همین هم 10 برابر قبل ازش بدم اومد که آدم چقدر میتونه دو رو باشه
اگه میباخت مصاحبه ای مثل مصاحبه بعد بازی عربستان میکرد حتی خیلی بدتر
حداقل صمد همچین آدمی نیست
چی گفت مگه؟

amir_oyama
03-02-2010, 23:26
چی گفت مگه؟

اولش که طبق معمول چرت وپرت میگفت( باید با اختلاف 3/4 گل میبردیم:18: )
ولی بعدش از هوادارای استقلال انتقاد کرد که ضد مسولاشون شعار میدادن خلاصه مثل آدم حسابیا صحبت کرد (البته نهایت سعیشو کرد:27:)

pcforlife
03-02-2010, 23:49
اولش که طبق معمول چرت وپرت میگفت( باید با اختلاف 3/4 گل میبردیم:18: )
ولی بعدش از هوادارای استقلال انتقاد کرد که ضد مسولاشون شعار میدادن خلاصه مثل آدم حسابیا صحبت کرد (البته نهایت سعیشو کرد:27:)
خیلی مغرضانه قضاوت می کنی:41:

4umbaz
03-02-2010, 23:54
بله ...
جوگیر شدن...
واقعا کریم خوش شانسه ..
کل بازی استراحت کرد . وقتی روش خطا میکردن چقدر اروم میفتاد ادم دلش میسوخت براش...
بله دوستان علی دایی یک ....زاده های هستش دیگه وقتی میبره مثلا میخاد دلجویی کنه:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2 ::2:
وقتی هم میبازه میخاد مادر خبرنگارا رو .....

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:51 PM ----------

چی میگن اینا ت. 90
واقعا شعور بالای قرمز ها رو میرسونه اون از مهدوی کیا اینم از حقیقی و شیث که فوش ننه به هم میدن
بعد بازی دست تو گردن هم اون لوس بازیا رو در میارن..!!!:2::2::2::2::2::2::2::2:

enimonte
03-02-2010, 23:55
من بازی رو ندیدم یعنی خواب بودم.حالا کدوم تیم بهتر بازی کرد؟

زنده باد استقلال

p30room
04-02-2010, 00:12
غم آخر استقلالی ها باشه . حیف اون همه وقتی که گذاشتیم رفتیم استادیوم :41:

Mahdi.p30
04-02-2010, 00:12
خیلی مغرضانه قضاوت می کنی:41:

چی گفت مگه؟
دیگه از واقعیت که نمیشه فرار کرد ، خب معلومه که رفتار علی دایی بعد از برد و باخت با هم تفاوت داره!!

p30room
04-02-2010, 00:13

زنده باد استقلال

هیچ کدوم . فقط زیر توپ میزدند

attractive_girl
04-02-2010, 01:59
منم نيمه ي دوم گرفتم خوابيدم:31:

واقعا ليگ فوتبال ايران ديدن داره؟؟؟