PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جی میل برای شما هم باز نمیشه ؟

amirepsilon
03-02-2010, 10:03
جی میل برای شما هم باز نمیشه ؟

mr.reza
03-02-2010, 10:55
برای بنده بدون مشکل باز میشه :27:

samsung021
03-02-2010, 11:05
نه بابا لطف كردن ف@ي@ل@ت@ر كردن

new explorer
03-02-2010, 19:49
برای من هم الام امتحان کردم باز نمیشد،چندین بار امتحان کردم،بعد گذاشتم رو view as basic html بازش کردم !

ali_pc128
03-02-2010, 20:50
مال من هم باز نمیشه باید چیکار کنیم؟

madson
03-02-2010, 21:45
.... زدن تو اینترنت ما ! 4 تا سایت به زور باز میشه ، 60 بار در ساعت هم که دیسی میشم ، gmial هم که با هزار مدل قند شکن امتحان کردم باز نشد که نشد :41:

mehdi2477
03-02-2010, 21:46
برا منم همينطور

The Joker
03-02-2010, 22:12
لعنتی برای من هم باز نمیشه !!!!!!!

آخه چرا اینقدر ما باید زیر زور و فشار باشیم !

N I R V A N A
04-02-2010, 04:03
نترس. سراغ یاهو هم میان. همونطور که قبلا اومدن.....:46:
برای منم باز نمیشه!!! کلی منتظر یه ایمیل مهم بودم.
ببینم نمیشه یه طوری مخابرات رو دور بزنیم؟ :31: مثل فیلتر شکن و اینا که مخابراتو دور زدیم حالا راهی نیست بشه جی میلو بز کنیم؟:27: من میدونم شما ایرانیهای غیور همیشه یه چیزی تو آستینتون دارین. پس رو کنین که منتظریم...:27:

darvish1900
04-02-2010, 09:30
دولت ایران جی میل رو مسدود کرده باید از ای پیهای غیر ایرانی(چیز شکن ) استفاده کنید

iman84
04-02-2010, 09:54
برای منم باز نمیشه :18:
آخه یکی نیست بگه جیمیل رو چکار دارین دیگه :21:

armin1388
04-02-2010, 13:40
خوب حالا تا یه مدت جی میل رو بیخیال بشید و از طریق پست نامه بزنید ! فیلتر هم نداره :5:

new explorer
04-02-2010, 21:44
دوستان مشکل جی میل به هیچوجه تحریم یا فیلترینگ نبوده،چون برای من به هر حال به صورت معمولی و بدون تونل زدن باز میشد ، منتها با سرعت لاکپشتی
بنابراین حدس میزنم،مسئله ی حمله ی مخابرات به جیمیل و و یا نمیدونم،چیزی که میگم نظریه در حد حدس و اطلاعات فنی محدود من از شبکه ست،چیزی شبیه به حمله های DOS بوده،مثلن میشه اینطوری گفت که ترافیک مسیرهای منتهی به جیمیل رو سرریز کرده بودند

و البته اینجا جاش نیست،ولی فک میکنم،یه آزمایش بود برای روز معهود..و داشتن باز خورد میگرفتند
البته باید دید که طی شبانه روز گذشته کاربران جیمیل خارج از ایران هم مشکل داشتند یا نه

به هر حال الان که مشکلی نیست

p30rayan
04-02-2010, 22:25
باز نمیشه از دیروز

hassanshaikhi
04-02-2010, 22:29
تا وقتی ایمیل ببخشید رایانامه ملی (من عاشق این کلمه هستم :31:) باشه کی سراغ جیمیل و یاهو میره:5:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[

سیستم پیشرفته کاملا رایگان صندوق پست الکترونیکی ( E-Mail ) کاملا ایرانی بر طبق قوانین تجارت الکترونیک جمهموری اسلامی ایران

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اختصاص 3 گیگا بایت فضا برای ایمیل های شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدیریت پوشه ها و صندوق های شما ( دریافت ، ارسالی ها ، در دست ارسال ها ، نامه های ناخواسته ، حذف شده ها ، هرزنامه ها ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امکان ارسال ایمیل با سیستم ارسال فایل پیشرفته و ارجاع ایمیل ( Forward ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دریافت و ارسال نامه از میل سرورهای دیگر ( هماهنگ با Yahoo Mail و GMail و Hotmail ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امکان افزودن امضای دیجیتالی به نامه های شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دفتر تلفن پیشرفته آنلاین - تقویم روزانه ها و برنامه کارهای شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امکان دریافت و ارسال ایمیل از طریق تلفن همراه شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رمزگذاری محتوای ایمیل های ارسالی شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جستجوی پیشرفته در صندوق های پستی و پوشه های شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امکان قراردادن پاسخگوی خودکار به ایمیل ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امکان منع کردن و بستن ایمیل دلخواه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پشتیبانی کامل از سیستم SMS اپراتورهای مخابراتی جمهوری اسلامی ایران ( ارسال و دریافت ایمیل به Sms و برعکس ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] محافظت از هرزنامه ها و مدیریت و تشخیص فرستنده آنها از طریق IP فرستنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] محافظت از ویروس ها و اسپم ها برای تمامی ایمیل های ارسالی و دریافتی ( دارای سیستم آنتی ویروس داخلی ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ادیتور حرفه ای برای نوشتن و ارسال ایمیلدیگه از این بهتر چی میخاین:31:
اگه کسی هم براتون مزاحمت ایجاد کرد برید شکایت کنید مخابرات تمامی مشخصاتش رو بهتون میده:31:
میتونید هم هماهنگ کنید که میل های بچه تون رو کنترل کنه که یه وقت....:31:
براتون رمزنگاریشم میکنه از گوگل بهتر با خیال راحت میل بفرستید:31:
میل هاتون هم براتون چک میکنه اگه به دردتون خورد اجازه دریافتش رو بهتون میده دیگه از اسپم هم خبری نیست:31:
اگرم فایلی همرا میلتون بود براتون بازش میکنند و با آنتی ویروس اسکنش میکنند از بابات ویروس هم خیالتون راحت:31:
همه این امکانات رایگانم هست:31:

دوستان نمیشه از برنامه های جاوا مثل opera mini که همه سایت ها رو باز میکنه توی کامپیوترم با تبدیل ازش استفاده کرد؟ قبلا یکی از دوستان این روش رو گفته بود ولی من بعد از اینکه با برنامه java2exe تبدیلش میکنم اجرا نمیشه:13:
ولی برنامه shmessenger جواب میده وقتی یاهو قطع میشه راحت میشه بازش کرد فقط تصویرش خیلی کوچیکه

new explorer
04-02-2010, 22:35
در حال حاضر برای من عادیه

peahman
04-02-2010, 22:53
تا وقتی ایمیل ببخشید رایانامه ملی (من عاشق این کلمه هستم :31:) باشه کی سراغ جیمیل و یاهو میره:5:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[دیگه از این بهتر چی میخاین:31:
اگه کسی هم براتون مزاحمت ایجاد کرد برید شکایت کنید مخابرات تمامی مشخصاتش رو بهتون میده:31:
میتونید هم هماهنگ کنید که میل های بچه تون رو کنترل کنه که یه وقت....:31:
براتون رمزنگاریشم میکنه از گوگل بهتر با خیال راحت میل بفرستید:31:
میل هاتون هم براتون چک میکنه اگه به دردتون خورد اجازه دریافتش رو بهتون میده دیگه از اسپم هم خبری نیست:31:
اگرم فایلی همرا میلتون بود براتون بازش میکنند و با آنتی ویروس اسکنش میکنند از بابات ویروس هم خیالتون راحت:31:
همه این امکانات رایگانم هست:31:

دوستان نمیشه از برنامه های جاوا مثل opera mini که همه سایت ها رو باز میکنه توی کامپیوترم با تبدیل ازش استفاده کرد؟ قبلا یکی از دوستان این روش رو گفته بود ولی من بعد از اینکه با برنامه java2exe تبدیلش میکنم اجرا نمیشه:13:
ولی برنامه shmessenger جواب میده وقتی یاهو قطع میشه راحت میشه بازش کرد فقط تصویرش خیلی کوچیکه
که بعدش به جرم محارب........................................ .......

Arashdn
04-02-2010, 22:56
فعلا جیمیل هایی رو که رو اس اس ال هست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) براشون باز نمیشه ...

new explorer
04-02-2010, 23:14
.
.
.
بعید میدونم ، چون اپرا مینی برای پلتفرم موبایل نوشته شده و اون برنامه ها برای ساخت فایل اجرایی برای ویندوز از روی فایل کلاس به کار میرند، اپرا مینی که شما نصب میکنید رو موبایل در قالب یه فایل جر ارائه میشه

MusicManiac
04-02-2010, 23:26
تا دیروز حداقل با چیز پی ان باز میشد. امروز دیگه با اونم باز نمیشه!

iman84
04-02-2010, 23:27
بعید میدونم ، چون اپرا مینی برای پلتفرم موبایل نوشته شده و اون برنامه ها برای ساخت فایل اجرایی برای ویندوز از روی فایل کلاس به کار میرند، اپرا مینی که شما نصب میکنید رو موبایل در قالب یه فایل جر ارائه میشه

اجراي اپرا ميني بر روي كامپيوتر به صورت فول اسكرين

جاوا رانتايم كه ميتونين از اينجا بگيرين 13 مگ

دوما شما نياز به ميكرو امولاتور دارين كه از اين زير ميتونيد بگيرين 1/5 مگ

سوما شما بايد يه ورژن از برنامه اپرا ميني رو از تو سايتش بگيرين

آخرين ورژن رو بگيرين دقت كنيد كه هم jar رو بگيرين وهم jad رو اين برنامه با jad كار ميكنه

من آپلود کردم

خوب حالا روش كار:

اول از همه جاوا رانتايم رو نصب كنيد(همون اولي)

دوم فايل ميكرو امولاتور رو باز كنيد و همه رو تو يه پوشه بريزين

سوما برين تو پوشه ي ميكرو امولاتور و روي

microemulator.jar

كليك كنيد

توجه كنيد :چون شما جاوا رانتايم رو نصب كردين حالا كامپيوترتون قابليت باز كردن اين فايل jar رو داره

حالا مسير زير رو برين

options=>select device=>add

و برين تو پوشه ي

microemulator/devices

و فايل

microemu-device-resizable.jar

رو انتخاب كنيد حالا Resizable device رو انتخاب كنيد و Set as default رو بزنين

حالا دكمه resize رو در گوشه پايين سمت راست بزنين و 1024 در 800 رو بنويسين

حالا برين توي منوي بالايي و file رو بزنين

و فايل جاد اپرا ميني رو انتخاب كنيد

ميبينيد كه اپرا ميني تو ليست برنامه هاتون مياد

حالا استارت رو كليك كنيد و از اپرا ميني فول اسكرين رو كامپوترتون لذت ببرين.

اينكار 100% تست شده است
نتيجه ي كار مثل شكل زير ميشه

منبع : انجمن تخصصی موبایل - دوست خوبمون مهران عزیز

pershianix
06-02-2010, 00:08
جالبه. امروز بعضی از کاربران جیمیل خارج از کشور هم این مشکل رو داشتن. منتها وقتی از طریق گوگل سرچ میزنم و میخوام به انجمنی برم که کاربرهای انگلیسی زبان این مشکل رو داشتن و با اونا در مورد این مشکل صحبت کنم با کمال تعجب میبینم که سایتهای انگلیسی زبانی که در مورد این مشکل صحبت کردن فیلتر تشریف دارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

جالبتر اینکه با اپرا مینی و از طریق مبایل میشه به جیمیل متصل شد که ایرانسل اینترنتش از امروز صبح واسه خیلیها قطع شده!!!!!!

فکر کنم تا پایان دهه ی پرشکوه انقلاب عزیزمون باید بشینیم و رضاجان تقی پور و محمودخان عزیزو نظاره کنیم ببینیم بالاخره میخوان چیکار کنن با ما.

EXTREME
06-02-2010, 00:10
با تغییر آی پی راحت باز میشه با ultra 97

hassanshaikhi
06-02-2010, 01:02
با تغییر آی پی راحت باز میشه با ultra 97
ultra 99.2 هم اومده ها:31:

peahman
06-02-2010, 01:14
ultra 99.2 هم اومده ها:31:

جالبه. امروز بعضی از کاربران جیمیل خارج از کشور هم این مشکل رو داشتن. منتها وقتی از طریق گوگل سرچ میزنم و میخوام به انجمنی برم که کاربرهای انگلیسی زبان این مشکل رو داشتن و با اونا در مورد این مشکل صحبت کنم با کمال تعجب میبینم که سایتهای انگلیسی زبانی که در مورد این مشکل صحبت کردن ...... تشریف دارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

جالبتر اینکه با اپرا مینی و از طریق مبایل میشه به جیمیل متصل شد که ایرانسل اینترنتش از امروز صبح واسه خیلیها قطع شده!!!!!!

فکر کنم تا پایان دهه ی پرشکوه انقلاب عزیزمون باید بشینیم و رضاجان ............. عزیزو نظاره کنیم ببینیم بالاخره میخوان چیکار کنن با ما.
دوستان تو رو به خدا بحث سی یا سی انجام ندید

تابلو اعلانات سایت رو بخونید

darvish1900
06-02-2010, 13:57
دوستان از برنامه زیر برای ورود به صندوق جی میلتون استفاده کنید

MaSoOd
06-02-2010, 16:33
اگر از IE  استفاده می کنید کوکی ها  و همه ی فایل های اضافی رو پاک کنید و دوباره امتحان کنید 

darvish1900
06-02-2010, 17:07
اگر از IE استفاده می کنید کوکی ها و همه ی فایل های اضافی رو پاک کنید و دوباره امتحان کنید

دوست عزیز کار از این کارها گذشته مشکل حاد

MaSoOd
06-02-2010, 18:11
اتفاقا دیروز برا یکی که همین مشکل رو داشت با این روش جواب داد !!!

behnam_tr
06-02-2010, 18:11
الان برای من مثل قبل بالا میاد ..........تبریز-همارا

darvish1900
06-02-2010, 18:45
اتفاقا دیروز برا یکی که همین مشکل رو داشت با این روش جواب داد !!!

من ویندوز رو دیروز عوض کردم ولی مشکل پابرجاست

new explorer
06-02-2010, 19:04
بذارید اینجوری بهتون بگم(آخه من هر روز ایمیلامو چک میکنم و همینطورم پنجره ش رو باز میذارم

عشقیه
ممکنه الان باز بشه بدون هیچی
نیم ساعت دیگه حتمن باید یه پراکسی به کار بگیرید
و بعضی موقع هم حتمن پراکسیتون بینام باشه

و صد البته کار مخابراته (چون فک نمیکنم کاربرای کشورای دیگه مشکلی داشته باشن،یعنی حتمن ندارن،چون با تغییر هویتتون-پراکسی-حتمن میتونید وارد شید )

فقط کسی میدونه رسانه های مجاز چیزی در اینباره نوشتن یا نه ؟

pershianix
07-02-2010, 15:50
ولی جالبه که کسی چیزی نمیگه. واقعا که. امروز داشتم کلیک میخوندم و از اینکه این هفته نامه های به اصطلاح IT این مملکتم انگار نه انگار که جیمیل اینطور شده، دارن اینقدر راحت از این موضوع رد میشن. ما هم که جای خود! متاسفم واسه ی همه مون.

behjooei
07-02-2010, 17:04
دوستان از برنامه زیر برای ورود به صندوق جی میلتون استفاده کنید

ممنون. بسيار عالي كار كرد.
لطف كرديد. چند روز بود نمي تونستم ايميل هام رو چك كنم.
بعضي ايميلها خيلي مهم بودند.
كلا" برنامه جالبيه. شبيه Outlook ميمونه.
بازهم تشكر.

Cleeev
07-02-2010, 17:15
آموزش اتصال Gmail به کلاینت Email داخلی مرورگر Opera... بهترین تجربه کار با ایمیلتون در کنار وبگردی با پشتیبانی کامل از IMAP و قابلیت های فراوان:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SADEGH 7
07-02-2010, 17:32
می تونید برای باز کردن Gmail از این افزونه ی فایر فاکس استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید:11:

darvish1900
07-02-2010, 17:54
ممنون. بسيار عالي كار كرد.
لطف كرديد. چند روز بود نمي تونستم ايميل هام رو چك كنم.
بعضي ايميلها خيلي مهم بودند.
كلا" برنامه جالبيه. شبيه Outlook ميمونه.
بازهم تشكر.

قابلی نداشت هدف بچه های اینجا کمک به یکدیگر

darvish1900
07-02-2010, 18:27
الان ساعت 18:27 اینترنت صبانت

جیمیل به راحتی در دسترس می باشد

mehdisp
08-02-2010, 12:54
پست زدم که بگم من هم چجنین مشکلی دارم

Neoonline
08-02-2010, 13:00
من از آسیاتک سرویس دارم یک ساعت بهش دسترسی دارم ساعت بعد نه!

mstf666
08-02-2010, 13:05
ولی جالبه که کسی چیزی نمیگه. واقعا که. امروز داشتم کلیک میخوندم و از اینکه این هفته نامه های به اصطلاح IT این مملکتم انگار نه انگار که جیمیل اینطور شده، دارن اینقدر راحت از این موضوع رد میشن. ما هم که جای خود! متاسفم واسه ی همه مون.
کلیک به روز نیست اصلا.
دیروز تازه در مورد معرفی شدن iPad نوشته.در صورتی که یکشنبه هفته قبل هم iPad معرفی شده بود .

mani6606
08-02-2010, 13:06
الان ساعت 18:27 اینترنت صبانت

جیمیل به راحتی در دسترس می باشد

شما مطمئنی من هم صبانت دارم اما برای من که خطای Load میده.

darvish1900
08-02-2010, 16:34
شما مطمئنی من هم صبانت دارم اما برای من که خطای Load میده.

بله دوست عزیز الان هم تست شد و و وارد سیستم گردید

شما کجا هستید؟

pershianix
08-02-2010, 20:56
منم امروز عصر به راحتی وارد جیمیل میشدم اما حالا نه!

Mahdi.p30
08-02-2010, 23:09
ای بابا ایمیل ملی داره میاد ، خوشال باشید:10:

darvish1900
09-02-2010, 10:39
مجددا جی میل قطع شد

mstf666
09-02-2010, 10:42
سعيد مهديون مديرعامل شركت فناوري اطلاعات در جلسه پرسش و پاسخ در جمع خبرنگاران در پاسخ به اين سوال كه آيا سرعت 128 كيلو بيت بر ثانيه اينترنت براي كاربردهاي دولت الكترونيك در كشور كافي است يا خير به ايلنا گفت: كاربرد دولت الكترونيكي هيچ ربطي به سرعت اينترنت ندارد و محدوديت‌هايي براي اينترنت ملي براي كشور ندارد و ممكن است سرعت 128 كيلو بيت محدوديت‌هاي فني براي شركت‌هاي ارائه خدمات اينترنتي داشته باشد ولي بنده معتقدم با همين سرعت مي‌توان كاربردهاي تجارت الكترونيكي را عملياتي كرد.

وي در ادامه سخنان خود در پاسخ به خبرنگار ايلنا مبني بر مشكلات به وجود آمده در شبكه اينترنت كشور بعد از قطعي كابل جاسك- فجيره اظهار داشت: اين قطعي براي داخل كشور مشكلي ايجاد نكرده است ولي سرعت دسترسي كاربران اينترنت را با مشكل مواجه كرده ولي ما به دنبال آن هستيم با قطعي كابل‌هاي اينترنت خدمات كشور دچار مشكل نشود البته بايد در نظر داشت كه اگر در سرعت اينترنت مشكلاتي به وجود آمده است ممكن است از شركت ارائه‌كننده آن باشد كه ما درصدديم براي تشويق بيشتر شركت‌ها 10 ISP برتر در زمينه سرعت را معرفي و اسامي آن را در سايت شركت قرار دهيم.

مهديون در ادامه سخنان خود به بسته شدن جي ميل اشاره كرد و گفت: در مورد بسته شدن اين سرويس اگر هر كسي اعتراضي داشته باشد بايد به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منتقل كند ولي از نظر بنده اين يك فرصت حساب مي‌شود و بايد مردم كشور به سمت ايميل ملي هدايت شوند به عبارتي تا زماني كه ما به خارجي‌ها اعتماد كنيم توسعه فناوري اطلاعات در داخل نخواهيم داشت و اين يعني اينكه بايد به دولت و كشور اعتماد كنيم.

وي در ادامه سخنان خود به بودجه شركت فناوري اطلاعات در سال‌جاري اشاره كرد و گفت: بودجه امسال نسبت به بودجه سال گذشته تغيير كرده است چرا كه شركت به سمت كارهاي حاكميتي مي‌رود و با توجه به لايحه جامعه ارتباطات كه تكميل شده و به مجلس رفته بنابراين سازمان در آمد شركتي ندارد و اگر از حاكميت بودن خارج شود در اصلاحيه بودجه كه نيمه سال مشخص مي‌شود بحث بودجه و شركت مورد بررسي قرار خواهد گرفت.

وي در پايان سخنان خود اظهار داشت: در حال حاضر ما از نظر شاخص ضريب نفوذ اينترنت در منطقه اول هستيم و از نظر بيشترين جهش فناوري اطلاعات از سال 84 تا 88 در منطقه داراي رتبه دوم هستيم كه اميدواريم تا پايان سال برنامه پنجم در ميانگين همه شاخص‌ها به مقام دوم حوزه IT دست پيدا كنيم.

darvish1900
09-02-2010, 12:15
مهديون در ادامه سخنان خود به بسته شدن جي ميل اشاره كرد و گفت: در مورد بسته شدن اين سرويس اگر هر كسي اعتراضي داشته باشد بايد به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منتقل كند ولي از نظر بنده اين يك فرصت حساب مي‌شود و بايد مردم كشور به سمت ايميل ملي هدايت شوند به عبارتي تا زماني كه ما به خارجي‌ها اعتماد كنيم توسعه فناوري اطلاعات در داخل نخواهيم داشت و اين يعني اينكه بايد به دولت و كشور اعتماد كنيم.

.

یعنی زوری باید بیایید رو ایمیل ملی که دولت بتونه همه رو به راحتی چک کنه.
خارجی امنیت و اعتمادش بیشتر

Mahdi.p30
09-02-2010, 13:24
یه چیزی قبلنا وجود داشت به نام تکذیب ، اگه ممکنه تکذیب کنن ، بهتره
من نمی فهمم اینا الانم که میگن ایمیلو کنترل می کنیم
در این صورت چه فرقی میکنه؟؟
اگه طرف با پر و کسی بره که حتی در صورت ایمیل ملی هم نمی تونن تشخیص بدن

pershianix
09-02-2010, 19:09
یه چیزی رو کاملا نادیده گرفتین. ببخشید که اینطور مینویسم. اما حقیقته که همه هم میدونن.
تا وقتی که سرمونو میگیریم پایین تا پس گردنیه بعدی رو محکمتر بخوریم همینه که همینه. مقصر خود ما هستیم.
تا حالا شده فقط و فقط یک بار روبروی سازمان تنظیم مقررات تجمع اعتراض آمیزی شکل بگیره؟

pedramharmonica
09-02-2010, 19:56
فقط میتونم بگم متاسفام ..

saramin_es
10-02-2010, 02:22
4 روزه نمیتونم وارد gmail بشم همه کارای عادیم مختل شده آخرش باکلی جستجومشکلم رو حل کردم قابل توجه اونهایی که با جیمیلشون مشکل دارندمطلب زیر به کارتون میاد
IPمربوط به سرور جیمیل را Trace Route کنید/مشاهده می شود بین سه آی پی که با 195.146.63 شروع می شوند یک loop بسته ایجاد شده است. در واقع اطلاعات ارسالی آنقدر بین سه آی پی یاد شده می چرخند که Time out ایجاد شود. تمام آی پی های 195.146.63 مربوط به Telecommunication Company of Iran -TCI است! به عبارتی با دستکاری غیر قانونی و غیر اخلاقی در جدولهای Routing توسط غیورمردان متخصص در مخابرات این مشکل برای جیمیل ایجاد شده است.
می دانم که این مشکل واقعا"کارهای عادی مردم ودانشجویان عزیز را مختل می کند،اما راه چاره برای این مشکل دوستان عزیز:
دی ان اس های خود را به دی ان اس های گوگل تغییر دهید برای این کار به ترتیب زیر عمل کنید
به کانکشن خود که با آن به اینترنت وارد می شوید بروید و بر روی properties کلیک کنید بعد networking را انتخاب کنید روی Internet protocol(TSP/IP) دوباره properties بزنید ،بعد در قسمت پایین صفحه use the following DNS server addresses را تیک بزنیدودر سطر اول و دوم به ترتیب اعداد زیر را وارد کنید
8.8.8.8
8.8.4.4
تغییرات را ذخیره کرده کانکشن خود را قطع کرده مجددا" وصل شوید وبراحتی وارد جیمیل شوید واگر موفق بودید یک فاتحه ای به روح اموات من و خودتان بخوانید.:40::11:

pars20
10-02-2010, 10:32
بعد از 2 2 بهمن درست میشه.حمله ای هم در کار نیست. دلیل فیلتز کردن رو همه میدونید...

hp980
10-02-2010, 10:39
واسه من امروز بدون مشکل باز میشه!!!

pedramharmonica
10-02-2010, 18:25
بعد از 2 2 بهمن درست میشه.حمله ای هم در کار نیست. دلیل فیلتز کردن رو همه میدونید...

ای بابا تازه بدبختی از بعد 22 بهمنه الان دلیلش یه چیزه بعد 22 بهمن هم دلیلش دیگه بیشتره میزنن کل اینترنت رو میبندن دیگه !

pershianix
10-02-2010, 18:26
4 روزه نمیتونم وارد gmail بشم همه کارای عادیم مختل شده آخرش باکلی جستجومشکلم رو حل کردم قابل توجه اونهایی که با جیمیلشون مشکل دارندمطلب زیر به کارتون میاد
IPمربوط به سرور جیمیل را Trace Route کنید/مشاهده می شود بین سه آی پی که با 195.146.63 شروع می شوند یک loop بسته ایجاد شده است. در واقع اطلاعات ارسالی آنقدر بین سه آی پی یاد شده می چرخند که Time out ایجاد شود. تمام آی پی های 195.146.63 مربوط به Telecommunication Company of Iran -TCI است! به عبارتی با دستکاری غیر قانونی و غیر اخلاقی در جدولهای Routing توسط غیورمردان متخصص در مخابرات این مشکل برای جیمیل ایجاد شده است.
می دانم که این مشکل واقعا"کارهای عادی مردم ودانشجویان عزیز را مختل می کند،اما راه چاره برای این مشکل دوستان عزیز:
دی ان اس های خود را به دی ان اس های گوگل تغییر دهید برای این کار به ترتیب زیر عمل کنید
به کانکشن خود که با آن به اینترنت وارد می شوید بروید و بر روی properties کلیک کنید بعد networking را انتخاب کنید روی Internet protocol(TSP/IP) دوباره properties بزنید ،بعد در قسمت پایین صفحه use the following DNS server addresses را تیک بزنیدودر سطر اول و دوم به ترتیب اعداد زیر را وارد کنید
8.8.8.8
8.8.4.4
تغییرات را ذخیره کرده کانکشن خود را قطع کرده مجددا" وصل شوید وبراحتی وارد جیمیل شوید واگر موفق بودید یک فاتحه ای به روح اموات من و خودتان بخوانید.:40::11:

جواب نداد. فکر کنم ارتش سایبری جمهوری اسلامی ایران، با اقتدار هر چه تمام تر این یکی رو هم به ملکوت فرستاد.

saeed258s
10-02-2010, 18:59
یه چیزی رو کاملا نادیده گرفتین. ببخشید که اینطور مینویسم. اما حقیقته که همه هم میدونن.
تا وقتی که سرمونو میگیریم پایین تا پس گردنیه بعدی رو محکمتر بخوریم همینه که همینه. مقصر خود ما هستیم.
تا حالا شده فقط و فقط یک بار روبروی سازمان تنظیم مقررات تجمع اعتراض آمیزی شکل بگیره؟

دروود بر شما
دوست گرامی،نمی خواهم جستار را به س***است بکشانم،اما آیا می پاندارید اگر اینگونه کنیم،چه می شود؟؟کمترین آن ایسنت که برادران گرامی بسیجی،به ما یورش می برند و بار دیگر قله های ترقی را طی می کنند!!!
:19:

a.z.p.z
10-02-2010, 19:15
از امروز ساعت 5 بع بعد یاهو برای من باز نمیشه ! جی میل همینطور ! اس ام اس هایی هم که به همراه اول میفرستم رد نمیشه!
بازهم ف یلترشدن ! این ها اعمال دیکاتورهاست تنها راه رفتن از این ایران نابود شده هست !

mani6606
10-02-2010, 20:15
یاهو رو هنوز صبانت ف ی ل ت ر من با ف ی ل ت ر شکن وارد Gmail میشم.

pershianix
10-02-2010, 22:01
دروود بر شما
دوست گرامی،نمی خواهم جستار را به س***است بکشانم،اما آیا می پاندارید اگر اینگونه کنیم،چه می شود؟؟کمترین آن ایسنت که برادران گرامی بسیجی،به ما یورش می برند و بار دیگر قله های ترقی را طی می کنند!!!
:19:

اولا که این پست 30یا30 نیست. بعدشم وظیفه ی من و شما اینه که دیگه حداقل باید بتونیم از حقوق مجازی! خود دفاع کنیم. داشتم این پست دل آبکن رو از وبلاگ
میخوندم که کلی دلم آب شد. این گوگل باز، عجب چیزیه. اما حیف که ما به لطف بعضیها ازش محرومیم.
ببینیم بعد از 22 همن چی میشه.

sinapishro
10-02-2010, 22:08
جی میل از 2 روز پیش پورتش توی ایران بسته شده مگه اینکه از فیلتر شکن استفاده کنی اینجوری میتونید واردش بشید.

MrGee
10-02-2010, 22:43
واسه من قبلا باز نمی شد ولی الان
دو سه روزه که باز شده.

iman84
11-02-2010, 11:18
از امروز صبح 22 بهمن برای من گوگل هم باز نمیشه ؟ برای شما چطوره ؟ البته باز چیزشکن گوگل میاد ولی معمولی نمیاد مثل اینکه بعد جیمیل نوبت گوگل رسیده

MrGee
11-02-2010, 11:55
واسه من هم همین جوری شده
و وضع اینترنت هم خرابه.

Sherpa
11-02-2010, 14:31
سلام

جی میل فعلا از طریق وب میل بسته،
اما از طریق پاپ میل ( آوت لوک اکسپرس ) بازه و میشه استفاده کرد!
شاید هم فقط روی ISP ما بازه ، دوستان میتونن خودشون امتحان کنند.

موفق باشید

MaaRyaaMi
11-02-2010, 15:44
من که فعلا میتونم بازش کنم ....

mehrdad_goleyakh
11-02-2010, 21:06
من از این آدرس استفاده میکنم باز میکنه :

NAZISM
12-02-2010, 00:33
گوگل تالک دیروز و امروز باز بود برام
مشکلی نداشت

hp980
12-02-2010, 10:59
واسه من هم که باز شده!!!

saeed258s
12-02-2010, 12:27
دروود
برای من گه گاهی با مشکل روبرو می شود اما روی هم رفته می توانم استفاده نمایم.

saeed258s
12-02-2010, 12:56
دروود
برای من گه گاهی با مشکل روبرو می شود اما روی هم رفته می توانم استفاده نمایم.

pershianix
12-02-2010, 14:45
دیشب به راحتی باز میشد. صبح خیر. حالا گاهی آره گاهی خیر. اما با اومدن جیمیل باز باید منتظر فیلتر شدن همیشگی جیمیل بود که البته کاری فوق العاده احمقانه خواهد بود چون که........

Dreamland
12-02-2010, 17:56
آخه چرا اینجوری میکنن؟
به ایمیله ملت هم کار دارن

persian33
12-02-2010, 18:08
الان که برای من باز نمیشه فقط با هزار جور قسم دادن میتونم به قسمت Basic HTML وارد بشم، ظهر راحت باز می شد . کلا بعید میدونم جیمیل را حذف فیزیکی ! کنند .

mani6606
12-02-2010, 18:22
من چند وقت پیش شنیده بودم اگر تا 6 ماه وارد Gmail نشین گوگل اون اکانت رو باطل میکنه آیا این حقیقت داره؟

pershianix
12-02-2010, 18:32
مطمئنا این کارشون فقط باعث تنفر مردم از ایمیل ملی میشه و بس. من که با این کارشون حاظرم به ناامن ترین سرویس ایمیل دنیا پناه ببرم اما هرگز و تا ابد حتی به ایمیل ملی فکرم نکنم. یه همچین متنی هم به filter@dci.ir نوشتم. شما هم همین کارو بکنین. باید بدونن که با این کارشون در اصل دارن ایمیل ملی رو از اعتبار و آبرو میندازن. در ضمن این پست رو هم بخونین:
بیانیه رسمی گوگل در مورد قطع دسترسی به جی میل در ایران

pedramharmonica
12-02-2010, 23:03
ضمن تبریک یوم الله 22 بهمن و حماسه مردمی از برادرای عرزشی همیشه در صحنه و اهل بیت خواهش میکنم دیگه جی میل رو باز کنین ملت کار دارن بابا !!!

Mahdi.p30
12-02-2010, 23:49
مطمئنا این کارشون فقط باعث تنفر مردم از ایمیل ملی میشه و بس. من که با این کارشون حاظرم به ناامن ترین سرویس ایمیل دنیا پناه ببرم اما هرگز و تا ابد حتی به ایمیل ملی فکرم نکنم. یه همچین متنی هم به filter@dci.ir نوشتم. شما هم همین کارو بکنین. باید بدونن که با این کارشون در اصل دارن ایمیل ملی رو از اعتبار و آبرو میندازن. در ضمن این پست رو هم بخونین:
بیانیه رسمی گوگل در مورد قطع دسترسی به جی میل در ایران

اینقدر به حرف این یارو دامن نزنید ، یه چرتی گفته برای خودش ، جیمیل و گوگل که حذف شدنی نیستن
اینا خودشونم به گوگل احتیاج دارن!
ایمیل ملی چند کیلوهه؟؟
دانلود فیلم رو هم که محدود کردن ، کم مونده دیگه فیلم ملی هم بذارن
مثلا اخراجیهای 1 و 2 و 3 و 4 ........:31:

saeed258s
12-02-2010, 23:51
دروود
همچنان برایمن باز است!نمی دونم چرا برای دوستان بسته،آقا نوبتی من براتون چک میی کنم اگه خوستید،وایسد تو صف:دی

ferdfe
13-02-2010, 00:04
دیگه دارم دیوووووووووووووونه میشم الان چند روز میشه نتونستم برم به میلم :19::13:

pershianix
13-02-2010, 18:27
یوم االه هم تموم شد اما هنوز اثرات پابرجاست. مثل اینکه باید گوگل توی روابطش با ایران تجدید نظر کنه.

mani6606
13-02-2010, 19:20
اقا خرجش یک قیلترشکن و بس.

Diosa!
13-02-2010, 19:27
Gmail برای من باز میشه و مشکلی نداره

Mahdi.p30
13-02-2010, 19:31
برای من باز میشه ، سرعتش پایینه!

اقا خرجش یک قیلترشکن و بس.
استغفرا... ، ما میخوایم قانونی باهاشون رفتار کنیم ، خودشون نمیخوان!

majid_potter7
13-02-2010, 19:33
کل صفحه رو باز نمیکنه یا وقتی آی دی و پس رو میزنید نمیاد؟
واسه من اولیش..:-(

joe_satriani
13-02-2010, 22:07
براي منم باز ميشه از امروز البته!!!

darvish1900
14-02-2010, 00:35
مال ما که باز نمیشه مگر با چیز شکن و برنامه Thunderbird

نسخه پرتابل

sin2x=2sinxcosx
14-02-2010, 00:44
کلا برای ایران قطعه .
خود گوگل هم طی بیانیه ای به این مطلب اشاره کرده .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدظاهرا تا اطلاع ثانوی هم قطع خواهد ماند .
معلوم هم نیست ثانوی کی هست .

ardavan_2008
14-02-2010, 01:11
والله ماله من با سرعت هر چه تمامتر باز میشه :31:فکر میکنم اسن قسمت ما جزء ایران حساب نمیشه واسه همونه:27:

saeed258s
14-02-2010, 03:54
اگه خواستید بدید براتون چک کنم:دی

mani6606
14-02-2010, 05:52
والله ماله من با سرعت هر چه تمامتر باز میشه :31:فکر میکنم اسن قسمت ما جزء ایران حساب نمیشه واسه همونه:27:

پس شما کارتون خیلی درسته:20:

baraniha
14-02-2010, 16:21
سلام. آقا من چطوری میتونم با تاندربرد وارد جیمیل بشم و لیست آدرسهای ذحیره شده در آدرس لیستم رو ببینم و روی کامپیوترم یا داخل تاندربرد ذخیره کنم؟ الان من فقط میتونم با تاندربرد میل ها رو بخونم ولی دسترسی به آدرس لیست ندارم. خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید

یه سوال دیگه: تاندربرد و اوتلوک میل ها رو در کدوم قسمت هارددیسک ذخیره می کنن و اگه ویندوز را دوباره نصب کنیم میل ها پاک می شوند؟ اگه میشه یه منبع آنلاین به زبان فارسی یا انگلیسی در مورد کار کردن با تاندربرد معرفی کنیین. خیلی ممنون میشم

behjooei
14-02-2010, 17:30
احتمالا" بايد دوباره جمع بشيم و يه طومار امضاء كنيم تا جي ميل به ايران هم سرويس بده.
البته بعضي ها ميگن كار داخلي هاست تا ما رو مجبور كنند برويم به سمت ايميل ملي!!

darvish1900
14-02-2010, 18:19
بله دوست عزیز مشکل از داخل جی میل هیچ مشکلی نداره

mani6606
14-02-2010, 19:54
هنوز برای صبانتی ها بسته است.

darvish1900
14-02-2010, 20:00
صبانت و آسیاتک بسته می باشد

behjooei
16-02-2010, 15:16
سلام دوستان
با برنامه L2TPVPN آشنايي داريد؟
من امروز رو دسكتاپ يكي از دوستان ديدم شورتكات اين برنامه بود. بعد ايشون اونو كليك كرد و جي ميل با تمام امكاناتش باز شد. انگار نه انگار كه جيميل براي ايشون بسته شده.
كلي اصرار كردم برنامه رو به من هم بده اما لوس بازي كرد و گفت نميشه. بهش گفتم من از تاندر بيرد استفاده ميكنم كلي خنديد و گفت هنوز مبتدي هستي. اگه تونستي اينو گير بيار . تازه بايد بتوني فول آپشنش رو پيدا كني.
من رفتم تو رپيد شير و چند جاي ديگر گشتم اما حوصله نداشتم. بنظرم ميشه گيرش اورد. اگر كسي از دوستان گير آورد و استفاده كرد و جواب گرفت اينجا بزاره تا برم پوز ايشون رو بزنم.
ممنون و موفق باشيد.

Diego
16-02-2010, 16:01
ای بابا.......من تمام کارهای دانشگاهم و پروژه ها ترجمه هارو از طریق Gmail انجام میدادم..........:19::19::19:

saeed258s
17-02-2010, 00:31
با دروود
برای من از نشانی Gmail باز نمی شود،اما با استفاده از بخش Igoogle ،و با افزودن گجت جی میل بر روی آن،نامه هایم را بببینم!!

darvish1900
17-02-2010, 07:20
سلام دوستان
با برنامه L2TPVPN آشنايي داريد؟
من امروز رو دسكتاپ يكي از دوستان ديدم شورتكات اين برنامه بود. بعد ايشون اونو كليك كرد و جي ميل با تمام امكاناتش باز شد. انگار نه انگار كه جيميل براي ايشون بسته شده.
كلي اصرار كردم برنامه رو به من هم بده اما لوس بازي كرد و گفت نميشه. بهش گفتم من از تاندر بيرد استفاده ميكنم كلي خنديد و گفت هنوز مبتدي هستي. اگه تونستي اينو گير بيار . تازه بايد بتوني فول آپشنش رو پيدا كني.
من رفتم تو رپيد شير و چند جاي ديگر گشتم اما حوصله نداشتم. بنظرم ميشه گيرش اورد. اگر كسي از دوستان گير آورد و استفاده كرد و جواب گرفت اينجا بزاره تا برم پوز ايشون رو بزنم.
ممنون و موفق باشيد.

دوست عزیز اون کانکشن v p n بوده

نرم افزار نیست سر کارت گذاشته.

omid-p30
17-02-2010, 13:26
صبایی ها با هیچ فبلترشکنی نمیتونند کار کنند ؟ با aol من نمیتونم.

Electronic-Arts
17-02-2010, 13:59
واسه من که ult-ra و free-g-ate دیگه جواب نمیده واسه همین فقط --- رو عشق است:31:

SonyEricsson
18-02-2010, 09:55
امرزو 28 بهمن هنوز جی میل و یاهو باز نمی شن!
مسخره ها فکر کردن با این کارا کسی رو به ایمیل ملی میاره.... /

.:2M:.
18-02-2010, 12:45
این هم از ایمیل ملی ! :27:

mani6606
18-02-2010, 17:59

اتفاقا من امروز صبح با Ultra وارد Gmail شدم.:31:

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:58 PM ----------

امرزو 28 بهمن هنوز جی میل و یاهو باز نمی شن!
مسخره ها فکر کردن با این کارا کسی رو به ایمیل ملی میاره.... /

یاهو که بازه ISP شما چیه؟؟؟

rsh
18-02-2010, 18:19
من که در ارومیه هستم جیمیل برای من بازه فقط این مخابرات با این همه قطع و وصلش اشک منو امروز دراورد

iman84
18-02-2010, 18:24
یاهو برای منم بازه برای جیمیل هم من از U-9-9 استفاده میکنم کار میکنه

omid-p30
19-02-2010, 10:00
جیمیل را خدا آزاد کرد.

بدون پراکسی راحت وارد میشم. یک امتجان کنید ببینید درسته یا نه.

vahid_vaezinia
19-02-2010, 11:43
----- به این -- --- ها !‌ زندگی آدم رو مختل میکنن !

amirpcp30
19-02-2010, 12:12
یعنی چی کسی نمیتونه باز کنه؟ چطوریه مگه؟
من که راحت همه رو باز می کنم
:40:

AliSub
19-02-2010, 12:17
برا منم راحت باز میشه و هیچ مشکلی نداشتم و ندارم

Diego
19-02-2010, 13:36
امروز واسه من صفحه ی لاگین باز میشه ولی صفحه ی اینباکس باز نمیشه.یعنی از صفحه لاگین جلوتر نمیره دیگه.:2:

Xx Hossein xX
20-02-2010, 00:14
هیچ رقمه باز نمیشه .........

maziarb
20-02-2010, 00:27
سلام جيميل رو ميتونيد از طريق outlook استفاده كنيد؟

Xx Hossein xX
20-02-2010, 21:40
من امتحان کردم نشد ! اصلا ID م رو پیدا نمیکنه !

.:2M:.
20-02-2010, 21:45
با نسخه جدید اپرا میشه دورش زد !

officer
20-02-2010, 21:54
فقط صفحه لوگ این باز میشه ولی وارد نمیشه : دی

DJ Fred
20-02-2010, 23:11
اونایی که حتما باید از اکانتشون استفاده کنن و ایمیل مهم دارن از thunderbird mozila استفاده کنین، کاملا بدون ایراد باز می کنه

Xx Hossein xX
21-02-2010, 00:06
انگار سرشون خورد به سنگ درستش کردن ! الان به راحتی با فایر فاکس باز شد .......

Mahdi.p30
21-02-2010, 01:25
اينجا هم جالب شده ،هر كي براش يه ساعت باز ميشه ،مياد ميگه باز شد ،نيم ساعت ديگش دوباره مياد ميگه بسته شد!!
اكثر صفحات اين تايپيك ،پره از پست هايي كه يكي اومده ميگه بازه ،اون يكي ميگه بسته!!
دوستان پيشنهاد ميدم لااقل 24 ساعت صبر كنيد ،اگه جيميلتون پايدار موند و بسته نشد ،بعد بياييد اينجا اعلام خوشحالي يا انزجار كنيد!!

vorojax
21-02-2010, 08:50
سلام..برا بنده هنوز بستس...اینجا کرج! کیمیا آنلاین!

Mig33
21-02-2010, 09:29
از میل کلاینت هائی نظیر :
thunderbird ورژن 3 که وافعا کولاکه استقاده کنید ... من تو این مدت هم راحت فرستادم هم گرفتم با سرعت بالا
تازه تو این میتونید rss سایت های خبری رو وارد کتید و اخبار رو هم بخونید
برید اینجا:
کد:

اینم تنظیماش :
اول:

دوم:

درود بر انسان های آزاد

Mahdi.p30
21-02-2010, 14:49
تابناک اجتماعی - مشکل دسترسی به سروسی ایمیل شرکت گوگل برطرف شد.

به گزارش خبرنگار تابناک، از صبح امروز مشکل دسترسی به Gmail برطرف شده و کاربران می توانند بدون مشکل به این سرویس دسترسی پیدا کنند.

---------- Post added at 02:49 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

این تابناک هم بعضی موقعها پرت و پلا میگه ، جیمیل امروز هم اصلا بالا نمیاد !!

mani6606
21-02-2010, 15:50
همچنان بسته می باشد. معلوم نیست این تابناک این خبر رو از کدوم منبع گرفته.

iman84
22-02-2010, 09:57
هنوز برای منم بالا نمیاد پس این تابناک چی گفته که درست شده

omid-p30
22-02-2010, 10:41
برا من کامل بازه. با پراکسی وارد نمیشه ولی معمولی چرا.

...ALI...
22-02-2010, 11:28
برا منم بستس

فقط با فیلتر شکن می شه رفت

may.e
23-02-2010, 00:10
مال من سه روز بازه.:31:
من با dail-up pars on line وصل می شم!

peyman_dooste_to
23-02-2010, 01:29
من از تبریز هستم. الان اینجا کسایی که گزینه "Always Use [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Connection..." رو فعال کردن نمیتونن وارد جی میل خودشون بشن. اگر از ارتباط امن صرف نظر بکنید و برید این گزینه رو با (به قول بعضیا) قلام شگن تغییر بدید، میتونید به اکانتتون وارد بشید.

یک سوال: در بعضی سایت ها میشه به صورت اختیاری از HTTP یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای باز کردن سایت استفاده کرد و هیچ مشکلی هم وجود نداره. اما وقتی یک بخشی از سایت که فقط حالت ارتباط امن داره رو میخوایم باز بکنیم، باز نمیشه. میشه گفت که استفاده کردن از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به صورت دستی میتونه حالت فرمالیته داره و در حقیقت همون
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.. باز میشه؟
برای مثال در سایت وردپرس.کام وقتی وارد اکانتتون میشد، بخش ارتقا (اضافه کردن امکانات با دادن پول و اینا) فقط حالت ارتباط امن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو داره که باز نمیکنه اون رو.

مشکل باز کردن حساب کاربری جدید جی میل:
من چند روز پیش به دلایلی میخواستم یه جی میل جدید باز کنم. همه ی فیلدها رو پر کردم و زدم که باز بشه. دیدم یه صفحه جدید هم به ثبت نام کردن اضافه کردن که باید یه شماره تلفن همراه بهش بدیم و اون هم کد رو به گوشی بفرسته، ما هم تو سایت بزنیم و اکانت رو برامون باز بکنه. بقیش رو هم که خودتون میدونید...
میشه شما هم یه نگاه بندازین ببینین برای شما هم اینطوریه و اینکه چطور میتونیم جی میل باز بکنیم؟

Dj_Mohsen
23-02-2010, 05:53
دوستان عزیز باید از وی پی ان استفاده کنید
آی پی آمریکا:

کانکشن وی پی ان بسازید

host=sv4.jet----.com
user=free
pass=free

هر آنچه با سخاوت ببخشی به تو باز می گردد

hasibi01
24-02-2010, 02:12
دوست عزیز میشه بیشتر در مورد این کانکشن V P N توضیح بدی ( طریقه ساختنش )

vahid_vaezinia
25-02-2010, 18:10
از کار افتاده !‌خودتو درگیر V P N مجانی نکن !

Diego
25-02-2010, 19:24
الان باز شده دوباره.:8::21:

new explorer
25-02-2010, 20:43
منم همین الان اشتباهی ایمیلم رو باز کردم(یعنی تونل نزده بودم)،دیدم بدون مشکل وا شده !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم هست !

saeed258s
04-03-2010, 22:12
جی میل بسته شد!

payamf1
05-03-2010, 00:02
یه راه صاف و ساده بگین
یا یه vp*n
خیلی مخلصیم :3:
:9:

gog2000
05-03-2010, 07:28
راهکارهای ورود به جیمیل فقط در این تایپک

mary83
06-03-2010, 13:14
یک سوال آیا تت مخابرات -secure هست؟
آحه تا دیروز gmail باز نمی شد اما امروز باز می شه فقط :
There is a problem with this website's security certificate.

The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the

یعنی به سایت gmail هم دسترسی پیدا کردن؟ جالبه که فقط واسه نت مخابرات اینطوریه!!! کسی دیگه هم هست اینتطوری باشه؟؟ من فکر کنم برم این اکانت و پس یدم از جای دیگه بگیر

Mahdi.p30
06-03-2010, 13:21
یک سوال آیا تت مخابرات -secure هست؟
آحه تا دیروز gmail باز نمی شد اما امروز باز می شه فقط :
There is a problem with this website's security certificate.

The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the

یعنی به سایت gmail هم دسترسی پیدا کردن؟ جالبه که فقط واسه نت مخابرات اینطوریه!!! کسی دیگه هم هست اینتطوری باشه؟؟ من فکر کنم برم این اکانت و پس یدم از جای دیگه بگیر
خب بنده خدا راست میگه ، گواهی امنیتی سایت جیمیل به اون عظمت منقضی شده دیگه:31:
برای ما هم یه روز بازه ، فرداش بستست!
اصلا کی دیگه مستقیم وارد جیمیل میشه؟؟

amirhossein110
09-03-2010, 19:11
برای من که مثل آب خوردن باز میشه:31: