PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای ارسال sms به yahoo messenger يا نت

nayebaghaee
30-03-2006, 23:20
[b]سلام بچه ها
سال نو بر همه شما مبارک کسی ميتونه درباره ارسال پيام کوتاه از موبايل به ياهو مسنجر یا هر }یز ديگه ای تو
نت به من کمک کنه همه راههای ذکر شده تو تايپيکها رو امتحان کردم ولی جواب نگرفتم

b-z
31-03-2006, 00:46
[b]سلام بچه ها
سال نو بر همه شما مبارک کسی ميتونه درباره ارسال پيام کوتاه از موبايل به ياهو مسنجر یا هر }یز ديگه ای تو
نت به من کمک کنه همه راههای ذکر شده تو تايپيکها رو امتحان کردم ولی جواب نگرفتم
يه نگاه به اين صفحه بندازين ايشالا مشكلتون حل ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من خودم دارم استفاده ميكنم كاملا جواب ميده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hidden-H
31-03-2006, 01:04
يه نگاه به اين صفحه بندازين ايشالا مشكلتون حل ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من خودم دارم استفاده ميكنم كاملا جواب ميده .

دوست عزيز سلام
اگه مي شه شما يه خورده توضيح بدين
من يه خورده... نفهميدم
ممنون

b-z
31-03-2006, 02:45
دوست عزيز سلام
اگه مي شه شما يه خورده توضيح بدين
من يه خورده... نفهميدم
ممنون
naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagu [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام دوست خوبم ببين من توي توضي دادن يكم ضعيفم ميگم اگه ناقص بود بزرگواري كن و ببخش
توي قسمت مسيج در قسمت تنظيمات يك message center ميسازين با شماره 9891100510+ تا اينجا درست و اين مركز رو فعال ميكنيم يعني از اين به بعد توسط اين مركز اس او اس هاي ما به مقصد ميرسن
خب برميگرديم و يك مسيج درست ميكنيم با مظمون دقيقا به شكل زير
YM id matn

فاصله بين عبارتها و بزگي و كوچكي اونها مهم هستن بايد رعايت بشن .
بعد اين مسيجي رو كه ساختيم ميفرستيم به شماره تلفن 711 خالي بدون هيچيز اضافي ديگه . ضمنن اين سرويس شماره شما رو هم براي طرف ميندازه يه پي ام باز ميشه با شناسه peykasa و شماره فرستنده به همراه متن پيغام موفق باشين .

nayebaghaee
31-03-2006, 12:44
سلام

سپاسگزارم دوست عزيز فعلا تو سايت مورد اشاره شما ثبت نام كردم اميدوارم جواب بگيرم

nayebaghaee
31-03-2006, 15:01
سلام دوست عزيز
بسيار سپاسگزارم روش شما كاملا جواب داد نياز به ثبت نام نداشت.باز هم ممنون

b-z
31-03-2006, 15:52
سلام دوست عزيز
بسيار سپاسگزارم روش شما كاملا جواب داد نياز به ثبت نام نداشت.باز هم ممنون
قربان شما بايد بگم اين روش قبلا گفته شده بود بنده فقط تكرار دوباره انجام دادم از اين كه مفيد بود خوشحالم

Master
04-05-2006, 12:31
داداش این به ارور مسخره میده . میشه دقیقا از همون اولش تا اون اخرش یه تو ضیح مفصل بدی؟