PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سپاهان 5- سايپا 1؛ توفان زرد در فولادشهر

MORINIO
02-02-2010, 17:52
سایت گل : گرچه امير قلعه‌نويي با مايلي كهن آشتي كرد، اما انگيزه‌هاي عجيب تيمش نشان مي‌داد كه او كينه سرمربي سابقش در تيم ملي را در دل داشته است. سپاهان با اين برد، به صدرنشيني مقتدرانه‌اش ادامه داد و اين در حالي است كه سايپا حالا در منطقه خطر قرار گرفته است. اين يك نمايش كامل فوتبال براي هزاران تماشاچي سپاهاني بود كه ديگر تنبلي نمي‌كنند و ورزشگاه را پر مي‌كنند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گلها: توره،(36)، عمادرضا(57)(65)، جمشيديان براي سپاهان، يوسف‌زاده(71) براي سايپا
ورزشگاه فولادشهر، تماشاگر 8 هزارنفر
داور: تورج حق‌وردي
اخطار: حسيني(سايپا)،حاج صفي(سپاهان)
سپاهان: سيدمهدي رحمتي، جلال حسيني، هادي عقيلي، محسن بنگر، احسان حاج‌صفي، مهدي كريميان(72 حسين پاپيتو)، احمد جمشيديان(86 هادي جعفري)،‌ شاهين خيري، عمادرضا، ابراهيم توره،‌ محرم نويدكيا(64 مهدي جعفرپور)
سرمربي: اميرقلعه‌نويي
سايپا: ابراهيم ميرزاپور، مرتضي ابراهيمي، علي زينلي، مجيد ايوبي، مهدي خيري(64 عليرضا كاوري)، ابراهيم صادقي، سيدعلي حسيني، رضا خالقي‌فرد،‌ اميد شريفي نسب(82 محمد ضيايي‌پور)، سيدامين منوچهري(69 سعيد يوسف‌زاده)، كريم انصاري‌فرد
سرمربي:‌ محمد مايلي‌كهن
شرح بازي: سپاهان در روزي كه به سه امتياز ديدار با سايپا براي دوختن شنل قهرماني نياز داشتند با 5 گل سايپا را در هم كوبيدند مشخص نبود چرا امير قلعه‌نويي بعد از زدن گل چهارم قدرت تهاجمي تيمش را گرفت شايد او مي‌خواست رابطه‌اش با مايلي‌كهن دوباره خدشه دار نشود. شاگردان او 5 گل زدند و شايد همين تعداد گل را از دست دادند.
شرح گل:

1ـ0(سپاهان): سانتر احسان حاج‌صفي با ضربه سر ابراهيم توره تبديل به گل اول سپاهان شد.

2ـ0(سپاهان): استوپ ابراهيم توره در محوطه جريمه به صورت اتفاقي مقابل عمادرضا قرار گرفت كه ضربه قيچي برگردان عماد زيباترين گل اين مسابقه را سبب شد.

3ـ0(سپاهان): يك و دو مهدي كريميان با عماد رضا،‌ او را در موقعيت تك به تك با دروازه‌بان سايپا قرار داد كه ميرزاپور حساب بازي را سه بر صفر كرد.

4ـ0(سپاهان): پاس عمادرضا به جمشيديان او را در موقعيت شوت از پشت محوطه جريمه قرار داد كه احمد با ضربه دقيق گل چهارم سپاهان را به ثمر رساند.

4ـ1(سايپا): اشتباه مدافعين سپاهان سعيد يوسف‌زاده را در موقعيت شوت‌زني درون محوطه جريمه سپاهان قرار داد كه شوت يوسف‌زاده با اشتباه بنگر و رحمتي به تك گل سايپا در اين مسابقه بدل شد.

5ـ1(سپاهان): پاس ابراهيم توره به احسان حاج‌صفي باعث شد او با عبور از خط دفاعي سايپا گل پنجم را از زاويه بسته درون دروازه سايپا قرار دهد.
اتفاق ويژه: بازيكنان تيم فوتبال سپاهان در نيمه دوم با سايپا جشنواره گل راه انداختن تماشاگران اين تيم شعاري در مورد برنامه نود و مجري آن عادل فردوسي‌پور به راه انداختن، آنها مي‌گفتند «فردوسي فردوسي بازم بگو داوري» سپاهاني‌ها كه دل پري از مباحث مطرح شده در جريان بازي سپاهان و صبا داشتند با 5 گل قدرت‌نمايي كردند تا نشان دهند لياقت قهرماني در اين فصل را دارند

بهترين بازيكن: عمادرضا علاوه بر اينكه دو گل و دو پاس گل براي اين تيم داشت بسيار جنگنده ظاهر شد و حتي براي چند صحنه براي دفاع به پشت محوطه جريمه خودي نيز برمي‌گشت سوپر گل او و تشويق ويژه او از طرف هوادارن سپاهان شكي در اينكه او بهترين بازيكن ديدار سپاهان و سايپا بود نمي‌گذارد.

vahidgame
02-02-2010, 18:21
باز دوباره بیان بگن قلعه نوعی بده.خیلی حال کردم که مایلی کهن این جوری باخت:21:
ولی فقط بد شد که دیگه تیم ما شانسش برای قهرمانی کم شد

mr.reza
02-02-2010, 18:50
ها ها ها ها ها !!! اینم داور بود ؟ قهرمانی استقلال هم داور بود ؟ آقایان کربکندی و امثالهم کمی مربیگری یاد بگیرید !!!

vahidgame
02-02-2010, 19:08
منم موافقم.به این ضرب المثل می رسیم که عروس بلد نبود برقصه می گفت زمین کجه:27:
بازم آقای مایلی کهن بیاد حرف از فوتبال ناپاک بزنه:27:

vahid78
02-02-2010, 21:14
ژنرال هرجا باشه طوفان به پا میکنه ...

ferdfe
02-02-2010, 21:28
ژنرال هرجا باشه طوفان به پا میکنه ...

بله واقعا که ژنرال شانس هستند ایشون :27:

far2009
02-02-2010, 21:28
يک تيم داره اصفهان سپاهان قهرمان

Rastin.
02-02-2010, 21:36
ابومسلم هم امروز با سه گل مقاومت رو برد پس با یک نتیجه نمیشه در مورد تیم قضاوت کرد...وضع داوریها توی این فصل اینقدر تابلو بوده که نیاز به بحث نداره!!

ها ها ها ها ها !!! اینم داور بود ؟ قهرمانی استقلال هم داور بود ؟ آقایان کربکندی و امثالهم کمی مربیگری یاد بگیرید !!!

البته فوتبال ناپاک فقط حرف کربکندی نیست خیلی از مربیای لیگ گفتن...شما هم میتونی مثل قلعه نویی همه رو ناشی از حسادت و ...بدونی!
لازم نیست مربی گری یاد بگیرن , برای لیگ ما یه مقدار هوچی گری و بیانیه سازی جواب میده!!!:27:

mr.reza
02-02-2010, 22:03
ابومسلم هم امروز با سه گل مقاومت رو برد پس با یک نتیجه نمیشه در مورد تیم قضاوت کرد...وضع داوریها توی این فصل اینقدر تابلو بوده که نیاز به بحث نداره!!

البته فوتبال ناپاک فقط حرف کربکندی نیست خیلی از مربیای لیگ گفتن...شما هم میتونی مثل قلعه نویی همه رو ناشی از حسادت و ...بدونی!
لازم نیست مربی گری یاد بگیرن , برای لیگ ما یه مقدار هوچی گری و بیانیه سازی جواب میده!!!:27:
دوست عزیز چرا خودم و خودتو و گول بزنم ؟ کارنامه ژنرال و تو استقلال دیدی ؟ کارنامه رو تو مس کرمان دیدی ؟ تو تیم ملی هم اگر مهدوی کیا اون پنالتی و گل میکرد داستان کلا عوض میشد !

فوتبال ناپاک ! فوتبال کثیف و همه اینها فقط حرفه ! واقعا انتظار دارید تیمی مثل سپاهان با این همه امکانات ، بازیکن های سطح 1 فوتبال ایران ، بهترین مربی چند ساله اخیر فوتبال ایران و ... نتیجه نگیره ؟ به نظر من اگر تیم سپاهان نتیجه نگیره فوتبال ما کثیفه چون معلوم میشه یه خبری هست وگرنه یه 2 * 2 ساده هم نشون میده که سپاهان نه تنها به واسطه ژنرال بلکه بخاطر تمام سیستمی که داره باید موفق ترین تیم این روزهای ایران باشه. :11:

Rastin.
03-02-2010, 00:30
بله از کارنامه ایشون در جام ملتها و باشگاههای آسیا همه مطلعن! البته در فوتبال داخلی بهمون دلیل که پاک ترین و سالم ترین لیگ( :rolleye: ) رو داریم امثال قلعه نویی بایدم نتیجه بگیرن!

قبول دارم سپاهان تیم قوی و قابل احترامیه, کسی هم قهرمانی و افتخارات قبلی این تیم رو زیر سوال نمیبره...اما جریان داوریها در بازیهای امسال اونقدر واضحه که نیازی به بحث و اثبات نمی بینم.

وقتی بحث فوتبال کثیف از طرف کربکندی,جلالی و افرادی دیگه ای که مستقیما با فوتبال ما در ارتباط هستن مطرح میشه یه زنگ خطر جدی برای لیگ ماست ...ساده لوحیه همه این اظهارات رو از روی حسادت و کم آوردن بدونیم.

corey
03-02-2010, 00:40
نمیدونم چرا وقتی بازی های سپاهان تو این فصل میبینم یاد فوتبال ایتالیا و کالچوپلی و رسوایی یوونتوس قهرمان مقتدر اون سال ایتالیا میفتم

Mahdi.p30
03-02-2010, 00:46
این فصل سپاهان کثیف با جناب امیرخان باندباز ترکیب شدن ، یک تیم آلوده تشکیل دادن
دیگه خودشو تو قم نشون داد

bermoda_khatar69
03-02-2010, 00:56
از حق نگذشته قلعه نوعی بد مربی هم نیست تو هر تیمی که میره غوغا میکنه سال گذشته تو استقلال امسال هم توی سپاهان من که واقعا از کارش خوشم میاد

satttanism
03-02-2010, 01:17
این فصل سپاهان کثیف با جناب امیرخان باندباز ترکیب شدن ، یک تیم آلوده تشکیل دادن
دیگه خودشو تو قم نشون داد
دوست عزیز شما احترام خودت رو نگه دار
اگه بنا به فوتبال کثیف باشه این یک چیز بدیهی هست که داور خریدن برای استقلال و پیروزی خیلی راحت تر و ارزان تر از خرید داور توسط سپاهان هست
همونطور که همه دیدند و عادل هم درست شفاف سازی کرد معلوم بود توی قم چه خبر بوده
آقایون برداشند قلچماق راه انداختن دنبال خودشون بعد میگن چرا سر مربی نیمد کنفرانس!!!!!
متاسفانه یه سری دنبال این هستند که سپاهان رو شدیدا به حاشیه بکشونند چون نمیتونند یکه تازی این تیم رو در این فصل ببینند
دلیل دیگه هم اینه که نمیتونند حضور آقای قلعه نوعی رو در سپاهان ببینند(این عامل مهمتر هست)
از نظر من تمامی این شایعات و حاشیه سازی ها زیر سر مدیر عامل استقلال یعنی واعظ هست
این حرفمم رو هم با استناد به گفتگو میان عادل و واعظ در چند برنامه پیش میزنم (همون برنامه که بحث سر شعار علیه واعظ بود) که کاملا مشخص بود این آقا چه کینه ای از آقای قلعه نوعی داره
من نمیدونم چرا 2 لیگ پیش که برای پیروزی 8دقیقه وقت اضافه گرفته شد و بعدش هم اون خطای عجیب که منجر به گل پیروزی شد و حتی در 90 هم اشاره ای به این موضوع نشد و مورد تحلیل قرار نگرفت کسی نگفت فوتبال کثیف ولی حالا همه میگن فوتبال کثیف!
یا حتی لیگ پیش که احتمال قهرمانی استقلال (در بازی آخر) 17% بود ولی ذوب آهن 83% صاف همون 17% درست شد و استقلال قهرمان شد (اون موقع نه کثیفی بود و نه قلعه نوعی باندباز بود)

.SA33D.
03-02-2010, 01:20
عجب مربی عجیبیه این قلعه نوعی..!!! یا تا سرحد تخیل شانس میاره ... یا بازی تیم خوب میگیره و ... در هرصورت امتیاز نمیده :9:
از این آقای ادعا بعید بود 5 تا بخوره :2:

Mahdi.p30
03-02-2010, 01:40
اگه بنا به فوتبال کثیف باشه این یک چیز بدیهی هست که داور خریدن برای استقلال و پیروزی خیلی راحت تر و ارزان تر از خرید داور توسط سپاهان هست
آقایون برداشند قلچماق راه انداختن دنبال خودشون بعد میگن چرا سر مربی نیمد کنفرانس!!!!!
متاسفانه یه سری دنبال این هستند که سپاهان رو شدیدا به حاشیه بکشونند چون نمیتونند یکه تازی این تیم رو در این فصل ببینند
دلیل دیگه هم اینه که نمیتونند حضور آقای قلعه نوعی رو در سپاهان ببینند(این عامل مهمتر هست)
از نظر من تمامی این شایعات و حاشیه سازی ها زیر سر مدیر عامل استقلال یعنی واعظ هست
این حرفمم رو هم با استناد به گفتگو میان عادل و واعظ در چند برنامه پیش میزنم (همون برنامه که بحث سر شعار علیه واعظ بود) که کاملا مشخص بود این آقا چه کینه ای از آقای قلعه نوعی داره
من نمیدونم چرا 2 لیگ پیش که برای پیروزی 8دقیقه وقت اضافه گرفته شد و بعدش هم اون خطای عجیب که منجر به گل پیروزی شد و حتی در 90 هم اشاره ای به این موضوع نشد و مورد تحلیل قرار نگرفت کسی نگفت فوتبال کثیف ولی حالا همه میگن فوتبال کثیف!
یا حتی لیگ پیش که احتمال قهرمانی استقلال (در بازی آخر) 17% بود ولی ذوب آهن 83% صاف همون 17% درست شد و استقلال قهرمان شد (اون موقع نه کثیفی بود و نه قلعه نوعی باندباز بود)

اتفاقا با توجه به بازي آخر ليگ گذشته ،من نظرمو گفتم
اگه اونجا قلچماق راه انداختن ،چرا كريم قنبري رو فرستادن؟
عادل اتفاقا شفاف سازي اي كه كرد اين بود كه مدير عامل سپاهان توي خونشون بود ،گفت من توي خيابونم
ضمنا قلعه نويي مربي خوبيه ولي تا الان فقط در سطح ليگ ايران، جواب داده
به نظر من حداقل از مايلي كودن بهتره
ولي هنوز روي حرف قبليم هستم

satttanism
03-02-2010, 01:51
اتفاقا با توجه به بازي آخر ليگ گذشته ،من نظرمو گفتم
اگه اونجا قلچماق راه انداختن ،چرا كريم قنبري رو فرستادن؟
عادل اتفاقا شفاف سازي اي كه كرد اين بود كه مدير عامل سپاهان توي خونشون بود ،گفت من توي خيابونم
ضمنا قلعه نويي مربي خوبيه ولي تا الان فقط در سطح ليگ ايران، جواب داده
به نظر من حداقل از مايلي كودن بهتره
ولي هنوز روي حرف قبليم هستم
قنبری رو فرستادن که فقط بگن ما جواب گو هستیم در ضمن از نوع حرف زدنشون کاملا مشخص بود که هدفشون قلعه نوعی هست پس خطری قنبری رو تهدید نمیکرد تازه همینطوریش سر نیمدن قلعه نوعی چه جنجالی راه انداختن وای به روزی که اصلا هیچکس نمیومد
در مورد ساکت با اینکه ازش خوشم نمیاد ولی از نظر من دلیل نداشت که دروغ بگه البته نظر من اینه و شاید هم دلیلی داشته
در مورد قلعه نوعی بازم به نظر من بهترین و مودب ترین و خوش اخلاقترین مربی ایران در حال حاظر هست

در ضمن این بگم که دلیل جوش آوردن کربکندی خود بازی نبود بلکه ایشون انتظار داشتند که سرمربی سپاهان بشن ولی آقای قلعه نوعی سر مربی شد و این عصبانیت منشاش این هست

free_touch
03-02-2010, 02:01
من نه اصفهانیم نه از قلعه نویی خوشم میاد.
اما واقعا تنها تیمی که داره تو لیگ فوتبال بازی می کنه، سپاهانه.
این چرت و پرتایی که داوری و باند بازی و... فقط از روی حسادت به این تیمه.
سپاهان قهرمانه و نوش جونش. هر بازی 5 تا میزنه. پرسپولیس استقلال با این همه خرجشون واین همه ادعا وقتی نمی تونن بازی رو تو زمین رقم بزنن رو میارن به این مسائل تا قهرمانی یه تیمو که داره بازی فراتر از لیگ انجام میده رو لوس کنن.
قهرمانی نوش جون اصفهانیا.

Inter
03-02-2010, 13:57
به نظر من قلعه نویی هم مربی خوبی هست و هم سیاستمدار خوبی ولی خصیصه ی دومش بر اولی می چربه

بعد از جریان برکناری از تیم ملی خیلی محتاط و با سیاست عمل می کنه و حرف میزنه

جریان درگیریش با مرفاوی رو هم دیدیم که چطور همه چی رو رفع و رجوع کرد.

MORINIO
03-02-2010, 17:57
در اینکه سپاهان از لحاظ بازیکن تیم بسیار خوبیه و بازی های خیلی خوبی هم انجام میده شکی نیست ولی مشکل اینجاست که یه سری از بازیهایی که سپاهان به بن بست میخوره ( همین بازی قبلش با صبا و اون بازیش با مقاومت که گل سالم مقاومت رو نگرفت وگرنه 2-1 عقب میفتاد و آخرش هم بازی لغو شد و یکی دو بازی دیگه که الان حضور ذهن ندارم) داورا به کمک سپاهان میان! همین ...

ولی با وجود همه این مسائل من سپاهان رو لایق ترین تیم برای قهرمانی میدونم ...

PLAΨMID
03-02-2010, 20:04
حتي اگه همه ي اين حرفا هم درست باشه بازم بد بازي كردن استقلال و پرسپوليس توجيهي نداره . حتي تا حالا نتونستن به ذوب آهن برسن !!

Rastin.
03-02-2010, 20:22

قنبری رو فرستادن که فقط بگن ما جواب گو هستیم در ضمن از نوع حرف زدنشون کاملا مشخص بود که هدفشون قلعه نوعی هست پس خطری قنبری رو تهدید نمیکرد تازه همینطوریش سر نیمدن قلعه نوعی چه جنجالی راه انداختن وای به روزی که اصلا هیچکس نمیومد
در مورد ساکت با اینکه ازش خوشم نمیاد ولی از نظر من دلیل نداشت که دروغ بگه البته نظر من اینه و شاید هم دلیلی داشته
در مورد قلعه نوعی بازم به نظر من بهترین و مودب ترین و خوش اخلاقترین مربی ایران در حال حاظر هست

در ضمن این بگم که دلیل جوش آوردن کربکندی خود بازی نبود بلکه ایشون انتظار داشتند که سرمربی سپاهان بشن ولی آقای قلعه نوعی سر مربی شد و این عصبانیت منشاش این هست

یکی از بدترین برنامه های نود در هفته های اخیر بود , خود فردوسی پور اجرای ضعیفی داشت و به مسائل و حاشیه های این بازی درست و منصفانه پرداخته نشد:
_بعد از گرفتن پنالتی اول داور تابلو بضرر صبا سوت زد..که چند صحنش بین صحبتای کربکندی پخش شد اما باید تو بحث داوری میذاشت تا مشخص بشه آقای قهرمانی چه شاهکاری کرده!
_حقش بود به بیانیه قلعه نویی در مورد کربکندی اشاره بشه تا مردم با این مودب ترین و خوش اخلاق ترین مربی ایران(:31:) بهتر آشنا بشن...اما خواسته یا ناخواسته و البته بنفع قلعه نویی این کار انجام نشد.

در مورد کنفرانس مطبوعاتی ظاهرا حضور سرمربی قانونه و کسی نمیتونه به صلاحدید و تشخیص خودش به قانون عمل نکنه! قبول دارم شرایط کنفرانس هم ایده آل نبود(که معمولا همینطوره در کشور ما)..و در این مورد هر دو باشگاه مقصرن. بهرحال عدم حضور یک سرمربی پر ادعا که تیمش با اون وضع از شکست فرار کرده چندان عجیب نیست و بحث توطئه و...صرفا بهانست.

بازم میگم کسی منکر شایستگیهای سپاهان نیست..اما این که تمام بحثها در مورد فوتبال کثیف رو ناشی از حسادت و ...بدونیم یه مقدار کوته بینی رو میرسونه!
بقول خودت چرا روی قهرمانی های قبلی قلعه نویی حرفی نبود یا همین سپاهان؟! یعنی میشه این همه فوتبالی که دم از ناسالم بودن لیگ امسال میزنن رو آدم واعظ بحساب آورد؟!!!