PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد نرم افزار QuickOffice

J A V I D
01-02-2010, 23:57
سلام

می خواستم ببینم پوشه ای که فایل های آفیسمون رو اونجا می ریزیم کجاست دقیقا ! من با برنامه iPhone PC Suite دستگاه رو وصل می کنم به کامپیوتر دوستان اگه محل دقیق جایی که فایل های آفیس و PDF و غیره رو اونجا باید بریزیم می دونن لطفا راهنمای کنند ...

kasra_khan2003
02-02-2010, 00:17
سلام

می خواستم ببینم پوشه ای که فایل های آفیسمون رو اونجا می ریزیم کجاست دقیقا ! من با برنامه iPhone PC Suite دستگاه رو وصل می کنم به کامپیوتر دوستان اگه محل دقیق جایی که فایل های آفیس و PDF و غیره رو اونجا باید بریزیم می دونن لطفا راهنمای کنند ...

شما نرم افزار باز کردن فایل PDF یا همون Office رو ریختین؟ با فرض اینکه ریختین، شما با همون نرم افزار iPhone PC که البته من باهاش کار نکردم! و یا نرم افزار iFunBox میتونید تو هر فولدری که دوست دارید فایل PDF خودتو رو بریزین!

J A V I D
02-02-2010, 09:39
من برنامه quickoffice رو ریختم دیگه خودشم یه سری فایل پی دی اف و ورد و اکس به عنوان پیش فرض و تست داره ، تو خود برنامه جهت ریختن فایل توش باید از وای فای استفاده کرد که حالا من با یو اس بی همه چیز رو می ریزم ! خود برنامه که بروز نداره که من هر جا بخوام بریزم ! پیدا نمی کنه اینجوری !!!!

J A V I D
02-02-2010, 09:50
محلشو پیدا کردم ! نمی خواستم دو تا پست بدم قاطی کرد دو تا پشت سر هم یه چیز داد دیگه این یکی رو ویرایش کردم ...