PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات DaRiOuShJh در رابطه با گوشی Nokia 5800 و موارد کلی در رابطه با Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5 ?!؟

DaRiOuShJh
01-02-2010, 18:24
سلام بر براداران و خواهران گل و گلاب

والا نمیدونم از این قبیل تاپیک های شخصی تو این انجمن های موبایل از طرف ادمین های محترم و محترمه اجازه داده میشه یا خیر

ولی گفتم حالا که دارم از این دوستمون اطلاعات میگیرم یه تاپیک هم ایجاد بشه برای نیاکانمون!!! اگر کسی مثله من از پشته کوه اومده بود منور و روشن گردد!×! انشا..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من حدودا یه 6 سالی میشه که گوشی n-gage داشتم فقط و فقط
ازشم خیلی راضی بود

حالا نمیدونم برنامه های قدیمیم که برای ورژن یک هست برای ورژن 5 هم هستن یا نه

من برای اون گوشی با Smart movie فایل ها رو تبدیل به avi میکردم رو گوشی باکیفیت صدا و تصویر خوب جواب میداد. البته اینطور که دیدم این گوشیه هم با مدیاپلیر فرمت mpeg4 رو هم ساپورت میکنه
دیگه فایل منیجر seleQ داشتم خیلی راحت بودم باهاش برای این 5800 هم هست؟
مورد بعدی یه ماشین حساب مهندسی و کامل میخوام که روی گوشی قبلیم nice calculator رو داشتم جالب بود و مناسب! برای 5800 چی رو پیشنهاد میکنید
فایل های pdf رو خیلی مهمه که لود کنه! adobe acrobat درست حسابی رو این 8500 هست؟
یه نرم افزار آفیس هم برای این گوشی پیدا میشه که کامل باشه و مشکل نداشته باشه؟

6. بیشتر همیناس ولی توی سایته ir-tci هم بازی های n-gage 2 رو دیدم اینطورکه پیداست یه آموزش نصب هم داره ولی متاسفانه لود نمیشه صفحش
اونا رو چه کنم

7. راستی این که تاچ هست با این جینگولک سره بندش و یا قلمش باید همیشه کار کنم یا اینکه با انگشت اینا هم مشکلی پیش نمیاد

8. یه موضوعه دیگه هم اینه که این موضوعه هک چیه؟ که میگن باید هک کنی تا برنامه ها راحت نصب شن؟

9. بعد این موضوع که بعد از یه مدت میگن ال سی دیش رنگ قاطی میکنه و این چیزا چیه؟ بابا 300 تومن ندادیم که یه سال هم کار نکنه ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.10برنامه های به درد بخور و ... هم سراغ داشتید خیلی خوشحال میشویم جمیعا بگید

همینا فعلا! بی زحمت کامل جواب بدید این دوزاریه بیافته:46:

شماره گزاشتم برای موضوعات تا راحت تر بتونید جواب بدید! ذکر شماره کافیست![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با پیسی سوییت اینا هم کار نکردم تا به حال! اگر پندی اندرزی توشه ی راهی! بغچه ای!!! چیزی داشتید بگید خوشحال تر میشویم همی و بسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون برای وقتی که میزارید
داریــــــــوش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 06:24 PM ---------- Previous post was at 06:23 PM ----------

این سوالات رو هم از دوستمون تو پروفایلشون پرسیدم گفتم بزارم اینجا خالی از لف نیست:

سلام برادر
خسته نباشی
آقا من تازه یه 5800 گرفتم
برنامه مرنامه و ... دارم تازه براش دانلود میکنم

گفتم شما که تجربت بیشتره یه مقدار منو منور گردانی! و برنامه های مفید و لازم و به درد بخور رو بهم بگی
البته اگه وقت داشتی

ممنون...

داریـــــــــــــوش
سلام.براي چراغ قوه ميتوني از برنامه stroble استفاده کني
براي چت از fringe slick shmassenjer
براي خواندن کتابهاي پرنيان از virtualkeyboard
براي قفل فايل ها
از media safe وadvanced phone lock
براي جي پي اس از smartcom 1.56
براي مرورگر اينترنتي از opera mini
براي فايل هاي پي دي اف از acrobat reader

اگه بگی که چه جور برنامه ای مد نظرت است بهتر میتونم کمک کنم

DaRiOuShJh
01-02-2010, 23:21
لطفا یک نفر این بنده را منور سازد! باشد تا یکی این وسط رستگار گردد همی و بسی...

enimonte
01-02-2010, 23:53
سلام

جواب سوال 1 از اینجا دانلودش کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سوال 2 فکر نمیکنم ولی xplore ورژن 1.35 چیز خوبیه
سوال3 من کار نکردم ولی یک ماشین حساب مهندسی کاسیو هست تو نت بگردی پیداش میکنی
سوال4 نسخه نامحدود اکروبات ریدر

سوال 5 من با یک نسخه اش کار کردم جالب نبود

سوال 6 من تونستم انگیج رو نصب کنم تمام صفحه هم بود ولی بازی بالا نمیومد ولی بعضی ها تونستند باهاش بازی کنند
سوال7 فرقی نداره ولی با پیک یا انگشت کار کنی بهتره چون بعد از یک مدت جای قلم لق میشه چون از داخل میشکنه
سوال 8 اره هک کنی خیلی بهتره چون هم میتونی راحت تر برنامه نصب کنی و هم اینکه بعضی از برنامه ها نیاز به کپی کردن بعضی فایل ها توی پوشه های سیستمی گوشی دارند.با هلوکس اگر ورژن گوشیت قبل از ورژن 40 باشه میتونی هک کنی.این هم تاپیکش

سوال9 مال من هم وقتی زیاد باهاش ور میرم رنگ قاتی میکنه ولی بعد از هر اپدیت این مشکل کم و کمتر شده نگران نباش
سوال 10 ببین اینجا کدوم برنامه به دردت میخوره

تا به حال جز برای کپی کردن اس ام اس و شماره تلفن نیازی به پی سی سوییت پیدا نکردم

DaRiOuShJh
02-02-2010, 00:32
سلام
خدا عمرت دهد برادر

دیگه داشتم میرفتم بالا پشت بوم خودم رو پرت کنم پایین

1. این اسمارت موی ها معمولا نیاز به کرک و رجیستر دارن، اینم فکر کنم لازم داشته باشه؟ نه؟

2. مرسی پس باید تستش کنم

3. مرسی پس باید دنباله اینم بگیردم! البته از mobile 9 یه چیزایی دانلود کردم باید ببینم شاید بینه اونا باشه

4. دست شما درد نکنه

5. از چه لحاظ؟ ساپورتشون خوب نبود یا هنگ میکرد یا ...؟ تو این تاپیکه هم اینطور که پیداس میگن با 5800 از شانسه ما مشکل داره

6.هممم

7. این بندش رو هم انداختم فعلا از سرش یه چیزی شبیهه قلمش داره میشه با اونم کار کرد گویا

8. جلل الخالق! چه چیزا! نه خودم که هنوز آپدیتش نکردم! امیدوارم ورژنش زیره 40 باشه

9.آخیش! گفتم نکنه خوده ال سی دیش مشکل پیدا میکنه

10. به به به دستت درد نکنه

آقا ممنون، شرمنده این همه سوال شد ولی بالاخره باید دستم میومد که باید از کجا ها شروع کنم
بلکه موقعیت پیش بیاد جبران کنیم

enimonte
02-02-2010, 11:10
سوال 1- از اینجا هم میتونی نسخه کرک شده اش رو دانلود کنی

سوال 5-نه بد نبود ولی لمسی نبود باید با منوی option برنامه کار میکردیم
سوال 7-اره اون پیک گوشیه،از اونم میتونی استفاده کنی ولی با انگشت هم میتونی من به ندرت از قلم یا پیک استفاده میکنم
سوال 8 -مال شما به احتمال زیاد یا ورژن 21 یا 31 است این کد رو بزن ورژنش رو میفهمی *#60#(از راست به چپ)
سوال 9-مال من بعد از حدود 11 ماه عیبی پیدا نکرده

DaRiOuShJh
02-02-2010, 14:17
1. پیر شی جوون

5. نه من بیشتر برای لود کردن و خوندن فایل های آفیس میخوام! فک نکنم زیاد کار داشته باشم excel و word بیشتر

7. اینطور که پیداست بیشتر به درده جاهایی میخوره که کاره ریز داره

8. زدم یه سریال نامبر داد359339...! راستی این موضوش چیه که یارو هی شونصد بار گفت میخوای یه سریال رو اس ام اس بزن به نمیدونم کجا کارخونه نوکیا ای ام اس میزنه! نمیدونم یه کاری مکینه که گوشیت اصله؟!×!

9.ممنون! ولی اینطورک ه تو انجمن های دیگه هم دیدم تعداد نفراتی که این گوشی رو دارن کم نیست ها! تقریبا 70 درصده افراد مسنکه این گوشی رو دارن! تقریبا همه هم راضی بودن گویا

Carl
02-02-2010, 15:29
سوال 8 -مال شما به احتمال زیاد یا ورژن 21 یا 31 است این کد رو بزن ورژنش رو میفهمی *#60#(از راست به چپ)
البتّه فکر کنم منظورت از اون کد، #0000#* باشه که قسمت Device Updates رو می‌آره.

DaRiOuShJh
02-02-2010, 16:48
هممممم
والا من که فرقه اینا رو نمیدونم برادر
در هر صورت دوستان یه تاپیک دارن این کد رو میدیم یه چایی میگیریم که گویا به درد بخورن برای ساین کردن و ...!×!!!
تو اون تاپیک دادم ببینیم چی به چیه

دارم آموزش های هک رو میخونم

ببینم بشه از این روش هک کنم گوشی رو از این ساین کردن ها جونه سالم به در ببریم:

فقط امیدوارم نزنم گوشی رو بترکونم همین اوله بسم الله!×!

HelloOX2.v2.03.Unsigned.zip

enimonte
02-02-2010, 18:03
البتّه فکر کنم منظورت از اون کد، #0000#* باشه که قسمت Device Updates رو می‌آره.

آره من اشتباه کردم.اون سریال رو هم به یک شماره تو ایران که الان یادم نیست میزنند که مثلا گوشی دارای گارنتی است یا نه

Hadi King
02-02-2010, 18:22
دارم آموزش های هک رو میخونم

ببینم بشه از این روش هک کنم گوشی رو از این ساین کردن ها جونه سالم به در ببریم:

فقط امیدوارم نزنم گوشی رو بترکونم همین اوله بسم الله!×!

HelloOX2.v2.03.Unsigned.zip
خیلی راحته داریوش جان موقعی که هک کردین اونوقت با خودتون میگید این هک کردن بود :31:
گوشی هیچ ایرادی پیدا نمیکنــه چون داری یه برنامه روی گوشی نصب میکنی :20:
موفق باشید!:40:

DaRiOuShJh
04-02-2010, 13:50
برادران ممنون که پاسخ دادید
وارد دور دوم سوالات و مسابقه میشیم! هر سوال 5 امتیاز!:31:

---------- Post added at 01:50 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------

بچه ها بالاخره دیروز وصل کردم گوشی رو برای اولین بار به پی سی و برنامه هایی که تو این مدت گرفته بودم و ... رو ریختم توش و همین یه چند گیگ mp3 و فایل های avi و ... برای تست!

چند تا مورد هست که باید اشاره کنم:

1. گوشی رو با hello ox هک کردم بدونه مشکل حک شد این برنامه rom patcher و اون دو تا پچ توش رو نمیدونم به چه کار میان! توضیحاتشون ناقص و نامفهومه سر در نیاوردم

2. فایل travel.mp4 رو که روی گوشی هست و حجمش 89 مگ برای ماتحان با smart movie با تنظیمات تقریبا مشابه تبدیل کردم حجمش به مراتب کمتر شد یعنی travel.avi با حجمی در حدود 36 مگ شد! کیفیت هم تقریبا مشابه اصل هست پلی بک هم تو پی سی مشکلی نداره ولی یه مقدار البته نامحسوس روی گوشی یه مقدرا بعضی اوقات فریم فریم میشه
حالا شاید به خاطره این باشه که گوشی از 8 گیگ دو گیگش بیشتر خالی نمونده
با توجه به توضیحات فوق smart movie رو پیشنهاد میکنم مثله قبلا!
یه مشکلی که چه عرض ایراد کوچولویی که پلیر smart movie روی گوشی داره اینه که با دکمه های کنترل صدای گوشی نمیشه صداش رو بالا پایین کرد و فقط لمسی یا همون touch هست ولی امکاناتش از همون real player گوشی به مراتب بیشتره و مهمتر از همه اینکه زیر نویس رو هم خوبه خوب لود و نشون میده

3. آخر یه فایل منیجر خوب و مناسب گیر نیاوردم
از mobile 9 این برنامه ی x-plore 1.35 رو دانلود کردم
باید نصب کنم ببینم مشکل داره یا نه!
اگه یه دونه مطمئنش که کرک شده باشه و خوب کار کنه رو سراغ دارید ممنون میشم آدرسی بدید

4. Nokia Audio Theme که تو سایته خوده نوکیا تو قسمته ساپورت موجود هست همه رو دانلود کردم ولی میزنه با این گوشی سازگار نیستند! حالا نمیدونم نصب کنمشون یا نه

5. این طور که پیداست و توی سایت n-gage دیدم این گوشی هنوز این بازی ها رو ساپورت نمیکنه

6. مور بعدی مربوط به نقشه و GPS برنامهی Garmin Mobile XT هست که وقتی روی گوشی روی برنامه نصب شدش کلیک میکردم میگفت با این گوشی سازگار نیست ولی نمیدونم چی شد خاموش روشن که کردم خودش همون اول اومد و نصب کرد خودش رو!×! حالا برم بقیه مراحل موجود در تاپیکش رو برم ببینم راه میافته یا نه

7. این گوشی یه مشکلی داره یا شایدم من وارد نیستم
برای رینگ تون و .... همه ی فایل های روی مموری کارت رو نشون میده
از mp3 گرفته تا 3gp!
برای همین خیلی شولوغ میشه و نمیشه پیدا کرد فایل ها رو به این راحتی
میخواستم ببینم راهی برای محدود کردن این موارد داره؟

از طرفی توی Mp3 player و ... هم همین مشکل رو دارم
همه ی فایل ها رو شناخته قاطی پاتی میکنه! از ینگ تون ها و زنگ های اس ام اس گرفته تا فایل های اموزش زبان و مربوط به IELTS ام
میخوام اگه بشه یه یه فولدر خاض اینا رو محدود کنم
راهی هست؟!

8. توی برنام هایی تصویری مثله همین real player و یا smart movie میخوام یه فولدر خاص رو exclude کنم تا لیست نشه فایل هاش

توی n-gage ام راحت میشد این کار رو کرد و فقط تو همون فولدری که میخواستم فایل هاش رو نشون میدادن برنامه ها

ولی توی این رو نمیدونم

9.یه نمه بنرین (شارژ) زیاد میسوزونه ها! این طور که پیداست 3 روزی یه بار باید شارژ شه
البته هنوز هم خیلی کار نمیکنم باهاش کاراش مونده:31:
برای شما هم همین طوره؟

10. آفیس و reader هم هنوز نصب نکردم ! نصبیدم خبرش رو میدم

11. به فایل هاییک ه از Mobile 9 دانلود کردم اعتباری هست؟ البته اول کامنت هاشون رو خوندم اونایی که گفته بودن خوبه و مشکل نداره دانلود کردم ولی باز میگم ویروسی جات نباشه

12.ویروس کش اینا لازمه حالا؟ اگه مثله پی سی هست با پدافند های مختلف خودمون نقشه آنتی ویروس رو بازی کنیم؟

behrooz.shie
04-02-2010, 16:03
خیلی خوب میشد که همون جا میگفتی و الکی کی تایپک نمیزدی
این کارت خیلی اشتباه بود
توجه نداشتی

enimonte
04-02-2010, 17:32
سلام دوست عزیز:
این روم پچر و پچ ها کار هک رو انجام میدهند.برای اینکه گوشیت توی حالت هک باشه باید اون 2 تا پچ فعال باشند.یک تعداد پچ وجود داره که باید بریزی توی فولدر پچ تا کاربرد خودشون رو نشون بدهند مثلا یکیشون میتونه چراغ قرمز دوربین رو غیر فعال کنه.یکیشون گالری رو قفل میکنه و.....

2- مال من هم بعضی وقتها که تبدیل میکنم خوب پخش نمیکنه فریم ها با هم قاتی میشن و شطرنجی،رم گوشیم رو بیشتر از 2 گیگ پر نمیکنم

3- همون اکسپلورر خیلی خوبه کرک نشده است ولی 3 ثانیه طول میکشه تا بره توی نرم افزار،اون 3 ثانیه هم چشم بهم بذاری تمام شده

4- اطلاعی ندارم ولی اگر اشتباه نکنم یک جا خوندم روی 5800 نصب نمیشند

5- انگیج رو بعضی ها توی موبایلستان تونستند نصب کنند ولی همه بازی ها رو اجرا نمیکنه فقط بعضی از بازیها

6-گارمین دردسر نصبش خیلی زیاده برعکس اسمارت کام که هم نصبش راحت تره و هم اینکه نقشه های زیادی براش وجود داره.

7- فکر نکنم راهی داشته باشه چون 2 تا گزینه بیشتر اونجا نیست یا سلکت باید کرد و یا کنسل.برای دسته بندی فایل های صوتی میتونی از برنامه پلی لیست دی جی استفاده کنی

8-عکس ها و فیلم هایی رو که میخواهی توی گالری نمایش داده نشوند رو به درایو E:other/contacts ببر و یک فولدر به هر اسمی که میخواهی بساز ولی آخر اسمش پسوند .S باشه مثلا newfolder.s در این صورت توی گالریت نمایش داده نمیشند.ولی برای real player فکر کنم توی هیستوری اون نشون داده میشند.برای smart movie رو هم نمیدونم چون رو گوشیم نصب نیست.یک راه دیگه هم داری اون اینه که از برنامه media safe استفاده کن و فایل های شخصیت رو توی اون بریز عمرا اگه کسی بتونه پیداشون کنه
9-برای من تا 6 روز هم کار داده اگر تنظیمات نور و زمان روشن بودن رو کاهش بدی بیشتر هم واست کار میده ولی چون تازه خریدی زمان میبره تا باتری خوب خودشو نمایش بده (بعد از 2 تا 3 هفته)
11-من چند ساله ازش دانلود میکنم تا حالا مشکلی پیش نیومده برام
12- نه اصلا نیازی نیست بیشتر برای دکوره

DaRiOuShJh
04-02-2010, 18:59
خیلی خوب میشد که همون جا میگفتی و الکی کی تایپک نمیزدی
این کارت خیلی اشتباه بود
توجه نداشتی برادر اتفاقا برای اینکه حواسم بود اینجا زدم
اگه خودم فقط میخواستم جواب بگیرم که همون تو پروفایل میپرسیدم از دوستمون
ولی اینطوری کردم که بقیه هم بتونن استفاده کنن وتوی اون همه پست اون تاپیک گم و گور نشه
این دوست عزیزمون هم هر موردی رو مجبور نشه 50 بار بگه
خدومم موضوعات رو با توشیحا تبیشتر مینوسم:46:

سلام دوست عزیز:
این روم پچر و پچ ها کار هک رو انجام میدهند.برای اینکه گوشیت توی حالت هک باشه باید اون 2 تا پچ فعال باشند.یک تعداد پچ وجود داره که باید بریزی توی فولدر پچ تا کاربرد خودشون رو نشون بدهند مثلا یکیشون میتونه چراغ قرمز دوربین رو غیر فعال کنه.یکیشون گالری رو قفل میکنه و.....

2- مال من هم بعضی وقتها که تبدیل میکنم خوب پخش نمیکنه فریم ها با هم قاتی میشن و شطرنجی،رم گوشیم رو بیشتر از 2 گیگ پر نمیکنم

3- همون اکسپلورر خیلی خوبه کرک نشده است ولی 3 ثانیه طول میکشه تا بره توی نرم افزار،اون 3 ثانیه هم چشم بهم بذاری تمام شده

4- اطلاعی ندارم ولی اگر اشتباه نکنم یک جا خوندم روی 5800 نصب نمیشند

5- انگیج رو بعضی ها توی موبایلستان تونستند نصب کنند ولی همه بازی ها رو اجرا نمیکنه فقط بعضی از بازیها

6-گارمین دردسر نصبش خیلی زیاده برعکس اسمارت کام که هم نصبش راحت تره و هم اینکه نقشه های زیادی براش وجود داره.

7- فکر نکنم راهی داشته باشه چون 2 تا گزینه بیشتر اونجا نیست یا سلکت باید کرد و یا کنسل.برای دسته بندی فایل های صوتی میتونی از برنامه پلی لیست دی جی استفاده کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید8-عکس ها و فیلم هایی رو که میخواهی توی گالری نمایش داده نشوند رو به درایو E:other/contacts ببر و یک فولدر به هر اسمی که میخواهی بساز ولی آخر اسمش پسوند .S باشه مثلا newfolder.s در این صورت توی گالریت نمایش داده نمیشند.ولی برای real player فکر کنم توی هیستوری اون نشون داده میشند.برای smart movie رو هم نمیدونم چون رو گوشیم نصب نیست.یک راه دیگه هم داری اون اینه که از برنامه media safe استفاده کن و فایل های شخصیت رو توی اون بریز عمرا اگه کسی بتونه پیداشون کنه
9-برای من تا 6 روز هم کار داده اگر تنظیمات نور و زمان روشن بودن رو کاهش بدی بیشتر هم واست کار میده ولی چون تازه خریدی زمان میبره تا باتری خوب خودشو نمایش بده (بعد از 2 تا 3 هفته)
11-من چند ساله ازش دانلود میکنم تا حالا مشکلی پیش نیومده برام
12- نه اصلا نیازی نیست بیشتر برای دکوره

سلام برادر
شرمنده من اسمتون رو هنور نمیدونم

یعنی پس از نظره شما باید اون پچ ها رو هم نصب کنم یا همینکه برنامه اصلی نصب شده کافیه؟

2. نه در اون حد هم نیست! خیلی نامحسوسه! یعنی اگر کسی اورجینال رو ندید باشه ممکنه حتی نفهمه تغییرات رو! خوده real player گوشی بدونه مشکل پخش میکنه همچنان
موضوع تفاوت حجم ها هست که خب همچین هم کم نیست:20:
روی n-gage ام فقط با این برنامه کار مکیردم

2 گیگ خدایی خیلی کمه
این همه فایل رو کجا بزارم:31:
تازه ام پی تری ها رو هم تبدیل کردم بالای بیت ریت 128 نیست توشون

3. اگه اینجوزی باشه که از خدامه! لنگ نزاره فقط ما رو بعد از یه مدت:20:

4.منم تست کردم نوشت ممکنه شازگار نباشه بی خیال شدم

5.هممم! حالا باشه برای بعد ها که یه مقدار وارد تر شدم:31:

6.:18:هر دم از این بام بری میرسد! بابا چه قد برنامه ی navigator و GPS داره این گوشی
همون گوگل رو هم نصب نکردم
این همه رو چی کار کنیم؟!

7.مرسی برادر دستت درد نکنه! اگه فرمت m3u میسازه دستی هم خودم میتونم درست کنم! با اینم کار کنم ببینم چی به چیه

8. هممم ممنون برادر باید تست کنم البته راهی که بدونه برنامه باشه رو بیشتر میپسندم
حالا شما خودت از کجا فهمیدی همچین کاری رو کنی نمیشناسه دیگه؟:31:

9. ممنون من همون اول که گرفتم نور ال س دی رو تا اخر کم کردم و همینطور ویبره های موقعه تاچ و .... رو و هر چیزی که اضافی بود رو غیر فعال کردم! زمان لاک کردن و back light اینا رو هم کم کردم تا جایی که میشد

11. خوب خداروشکر

12.چه بهتر! لولو سر خرمن نمیخوایم همینوطری زود باطریش تموم میشه چه برسه آنتی ویروسی جات هم بریزیم

برادر ممنون و شرمننده که این همه وقتت رو میگیرم با این سوالات چرت و پرت:10:خدمت شما::11:

enimonte
04-02-2010, 22:33
سلام دوست عزیز.من اسمم رضاست:11:
1-همین 2 تا پچ برای هک گوشی کافیه ولی بعضی وقتهاست که این پج ها به کار میان
از اینجا میتونی پچ دانلود کنی بعضی هاشون روی 5800 کار میدن

2- درست میگید پس کیفیت رو باید پایین آورد تا برای بقیه فایل ها جا باز بشه ویا اینکه مموری 16 روش انداخت
3- نه خیالت راحت باشه مال من مدت زیادیه که داره برام کار میکنه
6-اسمارت کام برای مسافرت عالیه.من باهاش توی تهران و اصفهان بابام رو راهنمایی کردم و باعث شد که دیگه تو ترافیک گیر نیفتیم و مسیر اشتباه نریم
8-آموزشش رو تو یک سایت خوندم امتحان کردم دیگه اصلا توی گالری نمایش داده نمیشه مگر اینکه از توی اون ادرس بیاریش بیرون.
9-این طوری خیلی بیشتر توی مصرف شارژ باتریت صرفه جویی میشه
12-من چند تا آنتی ویروس نصب کردم هر چند روز یک بار هم آپدیتشون میکردم ولی دیدم بودن یا نبودنشون فرقی نداره پس بیخیال شدم
خواهش میکنم،خوشحال میشم بتونم کمک کنم :10:

DaRiOuShJh
05-02-2010, 13:54
به به به
آقا رضا خوشبختم

1. اون پچ های کارهای جالبی میکنن ولی یکیش رو تو همون تاپیک هم پست دادم که وقتی میخوام تو درایو C کپی کنم فایله مرتبط رو Xplore ارور میده و نمیتونه بخونه
انگار که فولدرها Read-only باشن
attribute رو هم دیدم ولی چیزی نداشت

2. 16 که دیگه فکر کنم احتماله هنگ گوشی زیاد بشه! ممنون نهایته سعیم رو میکنم با همین بسازم

6. مرسی در اولین فرصت تستش میکنم

8. ایول! رضا جان سایته انگلیسی خوب برای این جور چیزا سراغ داری ممنون میشم معرفی کنی

12. آپدیتشون نیاز به GPRS داره نه؟ من ایرانسل ندارم متاسفانه! حالا شاید بگیرم

راستی رضا جان درمورده Adobe Acrobat ای که تاپیک زیدید و کرکش رو دستی گفتید
من از Ir-Tci دانلودسش کرده بودم یه فایله sis کرک هم داشت که خودش اون فایل ها رو کپی میکرد و مدت Trial رو زیاد میکرد
یعنی دیگه لازم نبود دستی کار کرد

enimonte
05-02-2010, 14:47
1-الان گوشیم هک نیست که بتونم برات امتحان کنم ولی با فایل منیجر خود گوشیت امتحان کن ببین کپی میشه یا نه
8-آره توی پیام خصوصی چند تا رو برات میفرستم
12.اره به جی پی ار اس نیاز داره.میتونی از جایی که وایرلس مجانی داره هم استفاده کنی.من این کار رو میکردم برای اپدیت برنامه هام:20:
این یکی رو کسی که گذاشته بود میگفت که از همه زمانش بیشتره.ادرسش رو میتونی برام بذاری چون مال من به دلیل ورژن 40 بودن هک نمیشه:10:

DaRiOuShJh
05-02-2010, 15:39
1. نه تست کردم! توی فایل منیجر خوده ویندوز اصلا فولدر Resources رو نشون نمیده!

8.مرسی

12. کی حوصاله داره تا پاییتخت بره:31: همون نداشته باشیم بیتره

سایت Ir-Tci باز نمیشه هر کاری کردم ولی از تو هیستوریم لینکش رو یافتم
فک کنم همین باشه:

دهه! ماشالله اینتجا هم که دست به سانـــسور کردنشون هر روز بهتر میشه:

ir-tci. org/archives/software/s60_v5/adobe_pdf_reader_symbian

DaRiOuShJh
05-02-2010, 16:51
بچه ها هر چی گشتم یه قرآن و انجیل فارسی و خوب برای این گوشی پیدا نکردم
وقت کمنم یکی خودم درست میکنم

برای قرآن رو که میتونم از این استفاده کنم: quran.d jh.ir

برای انجیل هم قبلنا فایل هاش رو گرفته بودم میخواستم یه انجیل آنلاین هم درست کنم که نرسیدم
ببینم چی میشه

فرمت html درست میکنم که سبک باشه و راحت
اگر لازم شد نسخه ی PDF اش رو هم درست میکنم

!As@d
09-02-2010, 23:39
سلام دوست قدیمی :)
اول از اینکه مبارکه....
نرم افزار رایگان و جالب که حتما برای تبدیل فایل های ویدئو به کارتان خواهد آمد

تا حالا برنامه های زیادی رو تست کردم که به جرات می تونم بگم این بهترین برنامه کانورت برای 5800 و سایر کنسول ها و... هست.
......
شاید اینا هم به دردت بخوره...

iman_s
10-02-2010, 00:27
چطوري داريوش.تو هر قسمت كه پا ميزاري يك تاپيك اختصاصي براي خودت ميزني ديگه ؟ :دي

از طرفی توی Mp3 player و ... هم همین مشکل رو دارم
همه ی فایل ها رو شناخته قاطی پاتی میکنه! از ینگ تون ها و زنگ های اس ام اس گرفته تا فایل های اموزش زبان و مربوط به IELTS ام
میخوام اگه بشه یه یه فولدر خاض اینا رو محدود کنم
راهی هست؟!

براي اينكار برنامه Power Mp3 رو نصب كن.خيلي بهتر از پلير خود گوشي هست.
به جز امكاناتي كه پلير خود گوشي داره ميتوني يك فولدر رو ليست كني.
يك آهنگ رو بر اساس شاد و ريتميك و غمگين و ... علامت گذاري كني كه راحت تر تو ليست پيدا بشه.
قابليت Ratin يا همون ستاره گذاري(تا 5 ستاره) رو داره و بازم ميشه راحت تر آهنگهاي مورد علاقه و پيدا كرد.
واسه هر فايل ميشه يك اكولايزر تنظيم كرد.
Skin هاي زيادي هم داره ولي عكسهاش ميره تو گالري و يك كم شلوغ ميشه كه ميتونهي اضافيهاشو حذف كني.

يا بر اساس

DaRiOuShJh
10-02-2010, 15:19
سلام دوست قدیمی :)
اول از اینکه مبارکه....
نرم افزار رایگان و جالب که حتما برای تبدیل فایل های ویدئو به کارتان خواهد آمد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتا حالا برنامه های زیادی رو تست کردم که به جرات می تونم بگم این بهترین برنامه کانورت برای 5800 و سایر کنسول ها و... هست.
......
شاید اینا هم به دردت بخوره...

به به به
سلام برادر
کجاهایی؟ قرن هاس همدیگه رو ندیدیم دیگه
مرسی قابل نداره:10:
این برنامه هه رو هم میگیریم کی به کیه! تستش میکنم ببینم چه طوره:46:
دستت درد نکنه این بازی ها هم از این سایت های وطنی گرفته بودم
البته هنوز نصب نکردم ببینم چه طورن:20:

چطوري داريوش.تو هر قسمت كه پا ميزاري يك تاپيك اختصاصي براي خودت ميزني ديگه ؟ :دي

براي اينكار برنامه Power Mp3 رو نصب كن.خيلي بهتر از پلير خود گوشي هست.
به جز امكاناتي كه پلير خود گوشي داره ميتوني يك فولدر رو ليست كني.
يك آهنگ رو بر اساس شاد و ريتميك و غمگين و ... علامت گذاري كني كه راحت تر تو ليست پيدا بشه.
قابليت Ratin يا همون ستاره گذاري(تا 5 ستاره) رو داره و بازم ميشه راحت تر آهنگهاي مورد علاقه و پيدا كرد.
واسه هر فايل ميشه يك اكولايزر تنظيم كرد.
Skin هاي زيادي هم داره ولي عكسهاش ميره تو گالري و يك كم شلوغ ميشه كه ميتونهي اضافيهاشو حذف كني.

يا بر اساس

:31:بابا آخه خودم کشیدم میدونم یه جواب رو هی بخوای به شونصد نفر بدی چه زجری داره!×!
اینطوری میکنم بلکه حداقل جوابه چند تا سوال های اولیه باشه و به قوله گفتنی FAQ باشه:20:

هممم باید تست کنم ببینم چه طوره
LCD jukebox رو گرفتم ولی نمیدونم چرا گیج میزنه! فولدر میدم بهش خبری نمیشه!×! روی ان گیجم خیلی خوب کار میکرد

از طرفی یه مشکل این برنامه ها اینه که صداشون نرم افزاریه و صداشون با خوده گوشی بالا پایین نمیشه
ولی دمت گرم اینم میگیرم ببینم چه طوره

البته من که یه سبک بیشتر گوش نمیکنم ولی خوب چیزی باید باشه

پلیر خوده گوشی رو هم با m3u درستش مکینم!×! کسی از دسته من جونه سالم به در نمیبره:27::21:

iman_s
12-02-2010, 00:39
از طرفی یه مشکل این برنامه ها اینه که صداشون نرم افزاریه و صداشون با خوده گوشی بالا پایین نمیشه

من كه گفتم به جز امكانات پلير خود گوشي يكسري امكانات اضافه داره.
يعني مثل پلير خود گوشي صداش رو ميشه با دكمه هاي ولوم يا هندزفري تغيير داد.امتحانش كن ضرv نداره كه هيچ كلي هم سود داره.
راستي همون M3u هايي هم كه درست كردي رو ميخونه + بعضي فرمتهاي ديگه مثل Ogg

DaRiOuShJh
12-02-2010, 13:33
آهان ایول
پس برم دنبالش بگردم بگیرمش تا فرار نکرده:31:
ogg هم که ساپورت میکنه که حرف نداره!×!

الان من مشکلم با تبدیل به Mp4 ها هست
total video converter رو هم گرفتم ولی یه نمه اذیت میکنه
پروفایل و تنظیمات رو خودم انجام میدم تو برنامه ها

1. یکیش این که اسم ها رو موقعه تبدیل عوض میکنه!×! که بد رو مخه
2. دومیش اینه که بعضی اوقات برای خودش یه ارورهایی میده در جا مفقود میشه!×! یعتنی بسته میشه
3. امکانات خوبی دارهخ من جمله فیــــلتر هاش ولی من هر چی گشتم چیزی که تنظیمات رو پیش فرض کنه و برای هر دونه کلیپ هی لازم نباشه دونه دونه این تنظیمات رو وارد کرد پیدا نکردم! آپشن اینا هم که نداره! مثلا من گزینه ی Watermark میخوام همیشه فعال باشه ولی نمیشه

دیشب گزاشتم با jetaudio تبدیل کردم ببینم اون چه طوره کارش
همه چیش خوبه و با همون اسم و فرمولیک ه بهش میدی کانورت میکنه منتها ساپورتش یه مقدار ضیفه و با mpeg-2 ها که با دی وی بی کپچر کردم مشکل داره

مشکل بعدیش هم اینه که رزولوشنش مصله باقیه برنامه ها دستی نیست یا مکنوی کشویی داره برای طول و عرض

640 داره ولی 360 نداره! نزدیکترینش 320 هست که یه 40 پیکسلی کم داره برای همین افت کیفیت داره موقعه پخش تو گوشی

خلاصه گیر کردیم! بالای 6 ت برنامه ی مختلف برای کانورت تست کردم هر کدوم یه مشکلی داشته!×!
پیشنهادی ندارید؟×!