PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یک نرم افزار برای قفل گذاری روی cd های تصویری فوری

S_A_E_I_D
01-02-2010, 16:55
سلام من چندتا نرم افزار در این زمینه پیدا کردم ولی هیچ کدوم به دردم نخورد من یک نرم افزار می خوام که روی dvd های تصویری قفل بزاره به طوری که با clone یا نرم افزار های دیگه نشه به راحتی رایت یا کپی کرد
خیلی فوری هستش ممنون می شم به دادم برسین

ehsan30
01-02-2010, 18:46
سلام

دوست عزیز تا حالا هزاران بار در مورد این مسئله فکر کنم بحث شده و هنوز که هنوز کسی به راه حلی نرسیده،فقط شرکت نگهبان مدعی شده که من تا حالا چشمم به این نوع قفل باز نشده ، یک ترفندی هم Mehdi_7070 فکر کنم گذاشته،بگردی پیدا
می کنی.

بای

S_A_E_I_D
01-02-2010, 19:13
دوست عزیز یک نرم افزاری ساده که فقط با CLONE , NERO رایت نشه هم بد نیست

ehsan30
03-02-2010, 10:00
سلام

ببینید،کلا سیستم DVD و CD های تصویری با دیتا فرق می کنه و همین باعث شده که ساختن محافظ هم براش مشکل بشه،چون با هر
تغییر در ماهیت فایل ها نیاز هستش که پلیرها هم تغییر داده بشوند و این اصلا امکان پذیر و به صرفه نیست.

بای

mehdi_7070
03-02-2010, 15:28
سوالات متداول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

» چگونه مي توانيم روي VCD قفل بگذاريم ؟
استاندارد VCD مشخصا توسط دستگاههاي سخت افزاري پشتيباني مي شود و هر گونه تغيير در نحوه Encoding و يا قالب نوشته شدن ديتا بر روي سي دي باعث بروز عدم سازگاري خواهد شد. براي تكثير و توزيع صنعتي فيلم ها شما نمي توانيد از هيچ نوع قفلي با ساختار غير معمول استفاده كنيد ، زيرا حدود نصف دستگاههاي پخش موجود در خانه ها امكان درك سي دي هاي شما را نخواهند داشت .
براي استفاده هاي خانگي و قفل گذاري بر روي سي دي هاي ويديويي خودتان مي توانيد از به آموزش زير مراجعه كنيد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]